Szczegółowy harmonogram strzelań
2023-04-15.
Seria |
Data Godz. |
Stanowisko, imię i nazwisko, klasa |
Dwubój / Trójbój |
seria 1 |
15-04 08:00 |
1. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
2. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
4. Mirosław MoĽdzierz (Semi-AutoOpen)
5. Marek Rydz (Semi-Auto)
6. Piotr Narloch (Semi-Auto)
7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
8. Mirosław Małek (Semi-Auto)
9. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
|
10. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
11. Tomasz B±kowski (Semi-Auto)
12. Petr Mothejl (Semi-AutoOpen)
13. Maciej Stasiak (Semi-AutoOpen)
14. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen)
15. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
16. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
17. Josef Prochazka (Semi-Auto)
|
seria 2 |
15-04 08:40 |
1. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
2. Stanisław Karpiński (Sniper)
3. Wojciech Jagielski (SniperOpen)
4. Jacek Chłopkowski (SniperOpen)
5. Robert Suchecki (Sniper)
6. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
7. Andrzej Blok (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
9. Krzysztof Flakiewicz (SniperOpen)
|
10. Piotr Iwański (Sniper)
11. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
12. Wiktor Plitko (Sniper)
13. Jerzy Rozlucki (Sniper)
14. Piotr Narloch (Sniper)
15. Błażej Domański (Semi-Auto)
16. Tomasz Jastrzabek (Semi-Auto)
17. Krzysztof Ocalewski (Semi-AutoOpen)
|
seria 3 |
15-04 09:22 |
1. Michał ¦ledzik (Sniper)
2. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
3. Jerzy Krywult (Sniper)
4. Jacek Chłopkowski (Sniper)
5. Krzysztof Dutko (Sniper)
6. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
7. Robert Żabicki (Sniper)
8. Andrzej Srokosz (Sniper)
9. Kamil Pięko¶ (Sniper)
|
10. Przemysław Krzywodajć (Sniper)
11. Jan Sykora (Sniper)
12. Luděk Horák (SniperOpen)
13. Jarosław Szabunia (Sniper)
14. Marek Fulbiszewski (Sniper)
15. Bogdan Raczyński (SniperOpen)
16. Konrad Włodarczyk (SniperOpen)
17. Paweł ¦witała (SniperOpen)
|
seria 4 |
15-04 10:04 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Hubert Rawski (Sniper)
3. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
4. Sebastian Domarecki (Sniper)
5. Robert Suchecki (SniperOpen)
6. Szymon Brzyski (SniperOpen)
7. Piotr Królikowski (SniperOpen)
8. Maciej Stasiak (SniperOpen)
9. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
|
10. Marcin Woszczak (SniperOpen)
11. Jan Sykora (SniperOpen)
12. Robert Żabicki (SniperOpen)
13. Andrej Aidamovic (Sniper)
14. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
15. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
16. Konrad Włodarczyk (Sniper)
17. Josef Prochazka (Sniper)
|
seria 5 |
15-04 10:46 |
1. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
2. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
3. Jacek Frejtag (Sniper)
4. Ewelina Frejtag (Sniper)
5. Marek Rydz (Sniper)
6. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
7. Piotr Królikowski (Sniper)
8. Andrzej Srokosz (SniperOpen)
9. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
|
10.
11. Wojciech Jagielski (Sniper)
12. Mariusz Żydziak (Sniper)
13. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
14. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
15. Maciej Dobrzyński (SniperOpen)
16. Marcin Ziółkowski (SniperOpen)
17. Adam Dadaczyński (SniperOpen)
|
seria 6 |
15-04 11:28 |
1. Paweł Konecki (Open)
2. Hubert Rawski (F/TR)
3. Tomasz Dejnaka (Open)
4. Jacek Chłopkowski (F/TR)
5. Robert Suchecki (F/TR)
6. Adam Szpejewski (F/TR)
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Agata Kaczyńska (Open)
9. Krzysztof Tuliński (Open)
|
10. Dariusz Dziamski (Open)
11. Wojciech Jagielski (F/TR)
12. Marcin Woszczak (Open)
13. Mariusz Wójcik (F/TR)
14. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
15. Robert Hordyński (F/TR)
16. Bogdan Raczyński (F/TR)
17. Josef Prochazka (F/TR)
|
seria 7 |
15-04 12:35 |
1. Michał ¦ledzik (F/TR)
2. Stanisław Karpiński (F/TR)
3. Jan Kita (F/TR)
4. Bogusław Szymczak (F/TR)
5. Sławomir Kopy¶ (Open)
6. Szymon Brzyski (Open)
7. Robert Żabicki (F/TR)
8. Andrzej Srokosz (F/TR)
9. Stanisław Greszta (F/TR)
|
10. Piotr Wilkowski (Open)
11. Jan Sykora (F/TR)
12. Konrad Półtorak (Open)
13. Jarosław Szabunia (F/TR)
14. Andrej Aidamovic (F/TR)
15. Jarosław Dybał (Open)
16. Konrad Włodarczyk (F/TR)
17. Adam Sobczak (Open)
|
seria 8 |
15-04 13:42 |
1. Katarzyna Wyroba (F/TR)
2. Agnieszka Mituniewicz (Open)
3. Jan Małek (F/TR)
4. Jakub Wyroba (F/TR)
5. Władysław Ksi±dz (Open)
6. Michał Szczyrek (F/TR)
7. Andrzej Blok (Open)
8. Robert Suchecki (Open)
9. Roman Kurdziel (F/TR)
|
10. Joanna Wilkowska (Open)
11. Jan Sykora (Open)
12. Luděk Horák (Open)
13. Jerzy Rozlucki (F/TR)
14. Marek Fulbiszewski (F/TR)
15. Agnieszka Fr±czek (Open)
16. Bogdan Raczyński (Open)
17. Pawel Zieba (F/TR)
|
seria 9 |
15-04 14:49 |
1. Stanisław Karpiński (Open)
2. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
3. Jacek Frejtag (F/TR)
4. Ewelina Frejtag (F/TR)
5. Wiktor Plitko (F/TR)
6. Andrzej Srokosz (Open)
7. Piotr Królikowski (Open)
8. Marek Papros (F/TR)
9. Roman Kurdziel (Open)
|
10. Witold Przybylski (Open)
11. Michał Szczyrek (Open)
12. Dariusz Dziamski (F/TR)
13. Wojciech Jagielski (Open)
14. Petr Mothejl (F/TR)
15. Petr Novák (Open)
16. Michał Harenża (Open)
17. Michał Wójcik (F/TR)
|
seria 10 |
15-04 15:56 |
1. Krystian Janczewski (Open)
2. Łukasz Iwanowicz (Open)
3. Paweł Połczyński (Open)
4. Dariusz Szymeczko (F/TR)
5. Wieńczysław Szwed (F/TR)
6. Mariusz Żydziak (F/TR)
7. Tomasz G±siorek (Open)
8. Piotr Celmer (Open)
9.
|
10. Josef Prochazka (Open)
11. Krzysztof Ocalewski (F/TR)
12. Libor Havlią (Open)
13. Marcin Jastrzębski (F/TR)
14. Piotr Suchecki (F/TR)
15. Jerzy Rozlucki (Open)
16. Mariusz Blum (Open)
17.
|
seria 11 |
15-04 17:03 |
1. Ryszard Srokosz (Magnum)
2. Tomasz Dejnaka (Magnum)
3. Jan Małek (Magnum)
4. Wiesław Wyroba (Magnum)
5. Paweł Dzido (Magnum)
6. Szymon Brzyski (Magnum)
7. Piotr Królikowski (Magnum)
8.
9. Krzysztof Tuliński (Magnum)
|
10. Josef Prochazka (Magnum)
11. Adam Dadaczyński (Magnum)
12. Marcin Ziółkowski (Magnum)
13. Andrzej Blok (Magnum)
14. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
15.
16.
17.
|
|
15-04 18:10 |
przerwa nocna |
Konkurencja 1000 yd |
seria 1 | 16-04 08:30 |
1. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
2. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
3. Maciej Stasiak (Semi-AutoOpen)
4. Mirosław MoĽdzierz (Semi-AutoOpen)
5. Marek Rydz (Semi-Auto)
6. Josef Prochazka (Semi-Auto)
|
7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
8. Petr Mothejl (Semi-AutoOpen)
9. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
10. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
11. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
12. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 | 16-04 08:52 |
1. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
2. Jacek Frejtag (Sniper)
3. Ewelina Frejtag (Sniper)
4. Jacek Chłopkowski (SniperOpen)
5. Josef Prochazka (Sniper)
6.
|
7. Andrzej Blok (Sniper)
8. Andrzej Srokosz (Sniper)
9. Paweł ¦witała (SniperOpen)
10. Marcin Ziółkowski (SniperOpen)
11. Krzysztof Ocalewski (Semi-AutoOpen)
12. Tomasz Jastrzabek (Semi-Auto)
|
seria 3 | 16-04 09:14 |
1. Michał ¦ledzik (Sniper)
2. Stanisław Karpiński (Sniper)
3. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
4. Jacek Chłopkowski (Sniper)
5.
6. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
|
7. Piotr Królikowski (SniperOpen)
8. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
9. Krzysztof Flakiewicz (SniperOpen)
10. Jan Sykora (Sniper)
11. Andrej Aidamovic (Sniper)
12. Marek Fulbiszewski (Sniper)
|
seria 4 | 16-04 09:36 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2.
3. Jerzy Krywult (Sniper)
4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
5. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
6. Szymon Brzyski (SniperOpen)
|
7. Robert Żabicki (Sniper)
8. Andrzej Srokosz (SniperOpen)
9. Maciej Stasiak (SniperOpen)
10. Jan Sykora (SniperOpen)
11. Luděk Horák (SniperOpen)
12. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
|
seria 5 | 16-04 09:58 |
1. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
2. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
3. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
5. Marek Rydz (Sniper)
6.
|
7. Piotr Królikowski (Sniper)
8. Adam Dadaczyński (SniperOpen)
9.
10.
11.
12.
|
seria 6 | 16-04 10:20 |
1. Paweł Konecki (Open)
2. Tomasz Dejnaka (Open)
3. Petr Novák (Open)
4. Jacek Chłopkowski (F/TR)
5. Krystian Janczewski (Open)
6. Adam Szpejewski (F/TR)
|
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Agata Kaczyńska (Open)
9. Krzysztof Tuliński (Open)
10. Libor Havlią (Open)
11. Adam Sobczak (Open)
12. Marek Fulbiszewski (F/TR)
|
seria 7 | 16-04 10:42 |
1. Michał ¦ledzik (F/TR)
2. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
3. Piotr Wilkowski (Open)
4. Bogusław Szymczak (F/TR)
5. Josef Prochazka (F/TR)
6. Andrzej Srokosz (F/TR)
|
7. Robert Żabicki (F/TR)
8. Andrzej Blok (Open)
9. Stanisław Greszta (F/TR)
10. Jan Sykora (F/TR)
11. Luděk Horák (Open)
12. Michał Szczyrek (F/TR)
|
seria 8 | 16-04 11:04 |
1. Stanisław Karpiński (F/TR)
2. Jan Małek (F/TR)
3. Joanna Wilkowska (Open)
4. Sławomir Kopy¶ (Open)
5. Władysław Ksi±dz (Open)
6. Szymon Brzyski (Open)
|
7. Marek Papros (F/TR)
8. Michał Szczyrek (Open)
9. Roman Kurdziel (Open)
10. Jan Sykora (Open)
11. Andrej Aidamovic (F/TR)
12. Jan Kita (F/TR)
|
seria 9 | 16-04 11:26 |
1. Stanisław Karpiński (Open)
2. Agnieszka Mituniewicz (Open)
3. Jacek Frejtag (F/TR)
4. Ewelina Frejtag (F/TR)
5. Andrzej Srokosz (Open)
6. Roman Kurdziel (F/TR)
|
7. Piotr Królikowski (Open)
8. Krzysztof Ocalewski (F/TR)
9. Petr Mothejl (F/TR)
10. Josef Prochazka (Open)
11. Mariusz Blum (Open)
12. Michał Harenża (Open)
|
seria 10 | 16-04 11:48 |
1. Ryszard Srokosz (Magnum)
2. Jan Małek (Magnum)
3. Tomasz Dejnaka (Magnum)
4. Andrzej Blok (Magnum)
5. Paweł Dzido (Magnum)
6. Szymon Brzyski (Magnum)
|
7. Piotr Królikowski (Magnum)
8. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
9. Krzysztof Tuliński (Magnum)
10. Josef Prochazka (Magnum)
11. Adam Dadaczyński (Magnum)
12. Marcin Ziółkowski (Magnum)
|
|
16-04 12:10 |
zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |