Szczegółowy harmonogram strzelań
2022-04-09.
Seria |
Data Godz. |
Stanowisko, imię i nazwisko, klasa |
Dwubój / Trójbój |
seria 1 |
09-04 08:00 |
1. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
2. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
4. Artur Mazurkiewicz (Semi-AutoOpen)
5. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
8. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
|
9. Josef Prochazka (Semi-Auto)
10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
11. Piotr Narloch (Semi-AutoOpen)
12. Michał Kolańczyk (Semi-AutoOpen)
13. Mirosław Moździerz (Semi-AutoOpen)
14. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
15. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
16. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 |
09-04 08:42 |
1. Emil Leszczyński (SniperOpen)
2. Stanisław Karpinski (SniperOpen)
3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
4. Sławomir Kopyś (Sniper)
5. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
6. Mariusz Piąstka (SniperOpen)
7. Tomasz Badura (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
|
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Marek Dajczak (Sniper)
11. Adam Sztybór (SniperOpen)
12. Karol Henger (Sniper)
13. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
14. Marek Pyka (Semi-Auto)
15. Błażej Domański (Semi-Auto)
16. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto)
|
seria 3 |
09-04 09:24 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Stanisław Karpinski (Sniper)
3. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
4. Petr Mothejl (SniperOpen)
5. Sebastian Domarecki (Sniper)
6. Hubert Rawski (Sniper)
7. Tomasz Badura (Sniper)
8. Mirosław Małek (Sniper)
|
9. Uldis Markuss (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper)
11. Szymon Brzyski (SniperOpen)
12. Karol Henger (SniperOpen)
13. Marek Fulbiszewski (Sniper)
14. Jarosław Pękala (SniperOpen)
15. Stanisław Szałaśny (Sniper)
16. Andrej Aidamovic (Sniper)
|
seria 4 |
09-04 10:06 |
1. Piotr Kies (SniperOpen)
2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
3. Robert Zabicki (Sniper)
4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
5. Mirosław Moździerz (Sniper)
6. Sławomir Kopyś (SniperOpen)
7. Andrzej Srokosz (Sniper)
8. Andrzej Blok (Sniper)
|
9. Josef Prochazka (Sniper)
10. Jan Sykora (Sniper)
11. Konrad Włodarczyk (Sniper)
12. Michał Kolańczyk (Sniper)
13. Sławomir Mlicki (Sniper)
14. Wojciech Nowak (Sniper)
15. Jerzy Rozlucki (Sniper)
16. Tomasz Piątek (SniperOpen)
|
seria 5 |
09-04 10:48 |
1. Michał Szczyrek (Sniper)
2. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
3. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
5. Marcin Woszczak (SniperOpen)
6. Wojciech Jagielski (Sniper)
7. Jan Sykora (SniperOpen)
8. Josef Prochazka (SniperOpen)
|
9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (SniperOpen)
11. Konrad Włodarczyk (SniperOpen)
12. Grzegorz Szulczyński (SniperOpen)
13. Artur Szczepaniak (Sniper)
14. Bartosz Bacia (SniperOpen)
15. Dariusz Grzybowski (Sniper)
16. Konrad Półtorak (Sniper)
|
seria 6 |
09-04 11:30 |
1. Michał Szczyrek (F/TR)
2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
3. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
4. Robert Hordyński (F/TR)
5. Piotr Wilkowski (Open)
6. Hubert Rawski (F/TR)
7. Tomasz Badura (Open)
8. Mariusz Piąstka (Open)
|
9. Uldis Markuss (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR)
11. Krzysztof Tuliński (Open)
12. Szymon Brzyski (Open)
13. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
14. Sławomir Kopyś (Open)
15. Marek Fulbiszewski (F/TR)
16. Wojciech Nowak (F/TR)
|
seria 7 |
09-04 12:37 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Robert Żabicki (Open)
3. Jan Małek (F/TR)
4. Stanisław Karpinski (F/TR)
5. Joanna Wilkowska (Open)
6. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
7. Tomasz Badura (F/TR)
8. Andrzej Blok (F/TR)
|
9. Piotr Narloch (F/TR)
10. Marek Dajczak (F/TR)
11. Jan Sykora (F/TR)
12. Michał Kolańczyk (F/TR)
13. Artur Szczepaniak (F/TR)
14. Konrad Włodarczyk (F/TR)
15. Grzegorz Szulczyński (Open)
16. Andrej Aidamovic (Open)
|
seria 8 |
09-04 13:44 |
1. Jakub Wyroba (F/TR)
2. Mirosław Moździerz (F/TR)
3. Jacek Dorszewicz (Open)
4. Marcin Woszczak (Open)
5. Marcin Kowalski (F/TR)
6. Wojciech Jagielski (F/TR)
7. Andrzej Srokosz (F/TR)
8. Michał Tuzinowski (F/TR)
|
9. Mirosław Radecki (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open)
11. Jan Sykora (Open)
12. Katarzyna Wyroba (F/TR)
13. Sławomir Mlicki (F/TR)
14. Konrad Włodarczyk (Open)
15. Jerzy Rozłucki (Open)
16. Andrej Aidamovic (F/TR)
|
seria 9 |
09-04 14:51 |
1. Jan Kita (F/TR)
2. Ireneusz Woszczek (Open)
3. Robert Żabicki (F/TR)
4. Stanisław Karpinski (Open)
5. Marek Papros (F/TR)
6. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
7. Petr Mothejl (Open)
8. Petr Novák (Open)
|
9. Jerzy Rozlucki (F/TR)
10. Karol Henger (Open)
11. Dariusz Lasek (Open)
12. Tomasz Piątek (Open)
13. Josef Prochazka (Open)
14. Marek Morawiec (Open)
15. Janne Pietiläinen (Open)
16. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
|
seria 10 |
09-04 15:58 |
1. Wiesław Wyroba (Magnum)
2. Marek Morawiec (Magnum)
3. Jan Małek (Magnum)
4. Artur Mazurkiewicz (Magnum)
5. Ryszard Srokosz (Magnum)
6. Paweł Konecki (Magnum)
7. Petr Mothejl (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum)
|
9. Przemysław Sekulski (Magnum)
10. Włodzimierz Smyk (Magnum)
11. Adam Sztybór (Open)
12. Piotr Narloch (Magnum)
13. Szymon Brzyski (Magnum)
14. Sławomir Kopyś (Magnum)
15. Josef Prochazka (F/TR)
16. Emil Leszczyński (Open)
|
|
09-04 17:05 |
przerwa nocna |
Konkurencja 1000 yd |
seria 1 | 10-04 08:30 |
1.
2. Mirosław Moździerz (Semi-AutoOpen)
3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
4. Artur Mazurkiewicz (Semi-AutoOpen)
5. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
|
7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
8. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
9. Josef Prochazka (Semi-Auto)
10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
11. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
12. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 | 10-04 08:52 |
1. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
2. Stanisław Karpinski (Sniper)
3.
4. Sławomir Kopyś (Sniper)
5. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
6. Jan Sykora (Sniper)
|
7. Tomasz Badura (Sniper)
8. Josef Prochazka (Sniper)
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Karol Henger (Sniper)
11. Adam Sztybór (SniperOpen)
12. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto)
|
seria 3 | 10-04 09:14 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Stanisław Karpinski (SniperOpen)
3. Dariusz Grzybowski (Sniper)
4. Petr Mothejl (SniperOpen)
5.
6. Jan Sykora (SniperOpen)
|
7. Josef Prochazka (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (Sniper)
9. Uldis Markuss (SniperOpen)
10. Karol Henger (SniperOpen)
11. Sławomir Mlicki (Sniper)
12. Andrej Aidamovic (Sniper)
|
seria 4 | 10-04 09:36 |
1. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
2. Sławomir Kopyś (SniperOpen)
3. Robert Zabicki (Sniper)
4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
5. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
6. Wojciech Jagielski (Sniper)
|
7. Andrzej Srokosz (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
9. Grzegorz Szulczyński (SniperOpen)
10. Szymon Brzyski (SniperOpen)
11. Wojciech Nowak (Sniper)
12. Tomasz Piątek (SniperOpen)
|
seria 5 | 10-04 09:58 |
1. Michał Szczyrek (Sniper)
2. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
3. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
5. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
6. Roman Kurdziel (SniperOpen)
|
7. Tomasz Badura (SniperOpen)
8. Marek Dajczak (Sniper)
9.
10.
11.
12.
|
seria 6 | 10-04 10:20 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
3. Robert Żabicki (Open)
4. Mirosław Moździerz (F/TR)
5. Jan Sykora (F/TR)
6. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
|
7. Petr Mothejl (Open)
8. Petr Novák (Open)
9. Uldis Markuss (Open)
10. Artur Szczepaniak (F/TR)
11. Szymon Brzyski (Open)
12. Andrej Aidamovic (Open)
|
seria 7 | 10-04 10:42 |
1. Michał Szczyrek (F/TR)
2. Jan Małek (F/TR)
3. Sławomir Kopyś (Open)
4. Stanisław Karpinski (F/TR)
5. Jan Sykora (Open)
6. Marek Papros (F/TR)
|
7. Tomasz Badura (Open)
8. Krzysztof Tuliński (Open)
9. Katarzyna Wyroba (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (F/TR)
11. Sławomir Mlicki (F/TR)
12. Wojciech Nowak (F/TR)
|
seria 8 | 10-04 11:04 |
1. Ireneusz Woszczek (Open)
2. Jakub Wyroba (F/TR)
3. Robert Żabicki (F/TR)
4. Piotr Wilkowski (Open)
5. Marcin Kowalski (F/TR)
6. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
|
7. Andrzej Srokosz (F/TR)
8. Andrzej Blok (F/TR)
9. Wojciech Jagielski (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open)
11. Grzegorz Szulczyński (Open)
12. Andrej Aidamovic (F/TR)
|
seria 9 | 10-04 11:26 |
1. Jan Kita (F/TR)
2. Karol Henger (Open)
3. Jacek Dorszewicz (Open)
4. Joanna Wilkowska (Open)
5. Stanisław Karpinski (Open)
6. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
|
7. Tomasz Badura (F/TR)
8. Tomasz Piątek (Open)
9. Paweł Konecki (Magnum)
10. Josef Prochazka (Open)
11. Janne Pietiläinen (Open)
12. Marek Dajczak (F/TR)
|
seria 10 | 10-04 11:48 |
1. Wiesław Wyroba (Magnum)
2. Sławomir Kopyś (Magnum)
3. Jan Małek (Magnum)
4. Artur Mazurkiewicz (Magnum)
5. Ryszard Srokosz (Magnum)
6. Przemysław Sekulski (Magnum)
|
7. Petr Mothejl (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum)
9. Szymon Brzyski (Magnum)
10. Włodzimierz Smyk (Magnum)
11. Adam Sztybór (Open)
12. Josef Prochazka (F/TR)
|
|
10-04 12:10 |
zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |