Szczegółowy harmonogram strzelań
2021-06-05.
Seria |
Data Godz. |
Stanowisko, imię i nazwisko, klasa |
Dwubój / Trójbój |
seria 1 |
05-06 08:00 |
1. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
4. Marek Rydz (Semi-Auto)
5. Piotr Bajraszewski (Semi-Auto)
6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
7. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
8. Michał Szczyrek (Semi-Auto)
|
9. Adam Sztybór (Semi-Auto)
10. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
11. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
12. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
13. Maciej Halladin (Semi-Auto)
14. Artur Kamiński (Semi-Auto)
15. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
16. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 |
05-06 08:40 |
1. Michał Szczyrek (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
3. Petr Mothejl (SniperOpen)
4. Tomasz Badura (SniperOpen)
5. Konrad Stachowicz (Semi-Auto)
6. Roman Kurdziel (SniperOpen)
7. Luděk Horák (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
|
9. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper)
11. Dariusz Dziamski (Semi-AutoOpen)
12. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
13. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
14. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
15. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
16. Błażej Domański (Semi-Auto)
|
seria 3 |
05-06 09:22 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Marek Rydz (Sniper)
3. Krzysztof Czachorowski (SniperOpen)
4. Lilianna Badura (Sniper)
5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
6. Sebastian Domarecki (Sniper)
7. Hubert Rawski (Sniper)
8. Mirosław Małek (Sniper)
|
9. Jarosław Pękala (Sniper)
10. Adam Sztybór (SniperOpen)
11. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
12. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
13. Richard Benkovsky (SniperOpen)
14. Andrej Aidamovic (Sniper)
15. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
16. Jerzy Rozłucki (Sniper)
|
seria 4 |
05-06 10:04 |
1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
2. Marcin Woszczak (SniperOpen)
3. Petr Lenz (SniperOpen)
4. Szymon Brzyski (SniperOpen)
5. Maciej Dobrzyński (SniperOpen)
6. Roman Kurdziel (Sniper)
7. Dariusz Grzybowski (Sniper)
8. Adam Skowroński (Sniper)
|
9. Andrzej Blok (Sniper)
10. Stanislaw Karpinski (Sniper)
11. Jan Sykora (Sniper)
12. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
13. Marek B±kowski (Sniper)
14. Michał ¦ledzik (Sniper)
15. Wojciech Nowak (Sniper)
16. Sławomir Mlicki (Sniper)
|
seria 5 |
05-06 10:46 |
1.
2. Paweł Konecki (SniperOpen)
3. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
4. Mariusz Pi±stka (SniperOpen)
5. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
6. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
7. Robert Żabicki (Sniper)
8. Frank Züge (SniperOpen)
|
9. Robert Feliński (Sniper)
10. Rafał Turowski (Sniper)
11. Jan Sykora (SniperOpen)
12. Rafał Dec (Sniper)
13. Marek B±kowski (SniperOpen)
14. Michał Oleksiuk (Sniper)
15. Konrad Włodarczyk (Sniper)
16. Marek Pyka (Sniper)
|
seria 6 |
05-06 11:28 |
1. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
2. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
3. Uldis Markuss (SniperOpen)
4. Michał Kolańczyk (Sniper)
5. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
6. Zbigniew Kluziak (SniperOpen)
7. Bartosz Bacia (SniperOpen)
8. Sylwester Wa¶kiewicz (Sniper)
|
9. Robert Feliński (SniperOpen)
10. Stanislaw Karpinski (SniperOpen)
11. Paweł Wojciechowski (SniperOpen)
12. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
13. Teodor Otulak (SniperOpen)
14. Mariusz Lipski (Sniper)
15. Tomasz Pi±tek (SniperOpen)
16. Damian Wojta¶ (Sniper)
|
seria 7 |
05-06 12:10 |
1. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
2. Paweł Konecki (Open)
3. Igor Stefanowski (Open)
4. Dariusz Dziamski (Open)
5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
6.
7. Zbigniew Kluziak (F/TR)
8. Richard Benkovsky (Open)
|
9. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open)
11. Tomasz B±kowski (F/TR)
12. Katarzyna Wyroba (F/TR)
13. Wiesław Wyroba (F/TR)
14. Michał ¦ledzik (F/TR)
15. Bouke Feenstra (F/TR)
16. Andrzej Srokosz (F/TR)
|
seria 8 |
05-06 13:17 |
1. Ireneusz Woszczek (Open)
2. Łukasz Królikowski (Open)
3. Jan Małek (F/TR)
4. Dariusz Dziamski (F/TR)
5. Piotr Bajraszewski (F/TR)
6. Stanislaw Karpinski (Open)
7. Jacek Dorszewicz (F/TR)
8. Frank Zuege (Open)
|
9. Andrzej Blok (Open)
10. Krzysztof Kolasiński (Open)
11. Libor Havlią (Open)
12. Lada Hrbáčková (Open)
13. Michał Kucharski (Open)
14. Jacek Jankowski (Open)
15. Marek Fulbiszewski (F/TR)
16. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
|
seria 9 |
05-06 14:24 |
1. Tomasz Dotku¶ (F/TR)
2. Marcin Woszczak (Open)
3. Piotr Wilkowski (Open)
4. Lilianna Badura (F/TR)
5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
6. Zbigniew Kluziak (Open)
7. Marek Morawiec (Open)
8. Marek Papros (F/TR)
|
9. Andrzej Blok (F/TR)
10. Mariusz Pi±stka (Open)
11. Jan Sykora (F/TR)
12. Petr Novak (Open)
13. Marek B±kowski (F/TR)
14. Andrej Aidamovic (Open)
15. Bouke Feenstra (Open)
16. Mariusz Wójcik (F/TR)
|
seria 10 |
05-06 15:31 |
1. Jacek Dorszewicz (Open)
2. Robert Żabicki (F/TR)
3. Wojciech Madurowicz (F/TR)
4. Tomasz Badura (Open)
5. Piotr Bajraszewski (Open)
6. Wojciech Wardęcki (Open)
7. Luděk Horák (Open)
8. Petr Lenz (Open)
|
9. Krzysztof Czachorowski (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR)
11. Jan Sykora (Open)
12. Janusz Stępniewski (Open)
13. Marek B±kowski (Open)
14. Andrej Aidamovic (F/TR)
15. Konrad Włodarczyk (F/TR)
16. Jerzy Rozłucki (Open)
|
seria 11 |
05-06 16:38 |
1. Wojciech Nowak (F/TR)
2. Janne Pietiläinen (Open)
3. Jan Kita (F/TR)
4. Sławomir Mlicki (F/TR)
5. Petr Mothejl (Open)
6. Roman Kurdziel (F/TR)
7. Jerzy Rozlucki (F/TR)
8. Mirosław Małek (Open)
|
9. Mirosław Radecki (F/TR)
10. Stanislaw Karpinski (F/TR)
11. Sebastian Domarecki (F/TR)
12. Sławomir Kopy¶ (Open)
13. Hubert Rawski (F/TR)
14. Tomasz Pi±tek (Open)
15. Uldis Markuss (Open)
16. Marek Morawiec (Magnum)
|
seria 12 |
05-06 17:45 |
1. Adam Wardęcki (Magnum)
2. Jakub Sidorowicz (Magnum)
3. Jan Małek (Magnum)
4. Ryszard Srokosz (Magnum)
5. Tomasz Dotku¶ (Magnum)
6. Petr Mothejl (Magnum)
7. Szymon Brzyski (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum)
|
9. Robert Feliński (Magnum)
10. Piotr Onych (Magnum)
11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
12. Wiesław Wyroba (Magnum)
13. Maciej Halladin (Magnum)
14. Michał Szczyrek (Magnum)
15. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
16. Adam Sztybór (Magnum)
|
|
05-06 18:52 |
przerwa nocna |
Konkurencja 1000 yd |
seria 1 | 06-06 08:30 |
1. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
4. Marek Rydz (Semi-Auto)
5. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
6. Piotr Bajraszewski (Semi-Auto)
|
7. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
8. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
9. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
10. Maciej Halladin (Semi-Auto)
11. Artur Kamiński (Semi-Auto)
12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 | 06-06 08:52 |
1. Michał Szczyrek (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
3. Petr Mothejl (SniperOpen)
4. Lilianna Badura (Sniper)
5. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
6. Roman Kurdziel (SniperOpen)
|
7. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
8. Dariusz Dziamski (Semi-AutoOpen)
9. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
10. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
11. Krzysztof Czachorowski (SniperOpen)
12. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
|
seria 3 | 06-06 09:14 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Marek Rydz (Sniper)
3. Uldis Markuss (SniperOpen)
4. Tomasz Badura (SniperOpen)
5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
6. Zbigniew Kluziak (SniperOpen)
|
7. Dariusz Grzybowski (Sniper)
8. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
9. Robert Feliński (Sniper)
10. Bogdan Raczyński (Sniper)
11. Andrej Aidamovic (Sniper)
12. Jerzy Rozłucki (Sniper)
|
seria 4 | 06-06 09:36 |
1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
2. Wojciech Nowak (Sniper)
3. Sławomir Mlicki (Sniper)
4. Szymon Brzyski (SniperOpen)
5. Michał Szczyrek (Semi-Auto)
6. Roman Kurdziel (Sniper)
|
7. Jan Sykora (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
9. Stanislaw Karpinski (Sniper)
10. Michał ¦ledzik (Sniper)
11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
12. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
|
seria 5 | 06-06 09:58 |
1. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
2. Marcin Woszczak (SniperOpen)
3. Paweł Konecki (SniperOpen)
4.
5. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
6. Robert Feliński (SniperOpen)
|
7. Jan Sykora (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (Sniper)
9. Andrzej Blok (Sniper)
10. Adam Sztybór (SniperOpen)
11. Marek B±kowski (Sniper)
12. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
|
seria 6 | 06-06 10:20 |
1. Teodor Otulak (SniperOpen)
2. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
3. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
4. Michał Kolańczyk (Sniper)
5. Robert Żabicki (Sniper)
6. Richard Benkovsky (SniperOpen)
|
7. Luděk Horák (SniperOpen)
8. Frank Züge (SniperOpen)
9. Stanislaw Karpinski (SniperOpen)
10. Tomasz Pi±tek (SniperOpen)
11. Marek B±kowski (SniperOpen)
12. Petr Lenz (SniperOpen)
|
seria 7 | 06-06 10:42 |
1. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
2.
3. Mariusz Pi±stka (SniperOpen)
4. Adam Sztybór (Semi-Auto)
5. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
6.
|
7.
8.
9.
10.
11.
12.
|
seria 8 | 06-06 11:04 |
1. Paweł Konecki (Open)
2. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
3. Petr Mothejl (Open)
4. Dariusz Dziamski (Open)
5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
6. Roman Kurdziel (F/TR)
|
7. Luděk Horák (Open)
8. Petr Novak (Open)
9. Petr Lenz (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR)
11. Andrej Aidamovic (Open)
12. Andrzej Srokosz (F/TR)
|
seria 9 | 06-06 11:26 |
1. Łukasz Królikowski (Open)
2. Jacek Jankowski (Open)
3. Wiesław Wyroba (F/TR)
4. Dariusz Dziamski (F/TR)
5. Piotr Bajraszewski (F/TR)
6. Krzysztof Kolasiński (Open)
|
7. Richard Benkovsky (Open)
8. Tomasz B±kowski (F/TR)
9. Katarzyna Wyroba (F/TR)
10. Michał ¦ledzik (F/TR)
11. Bouke Feenstra (F/TR)
12. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
|
seria 10 | 06-06 11:48 |
1. Ireneusz Woszczek (Open)
2. Robert Żabicki (F/TR)
3. Jan Małek (F/TR)
4. Zbigniew Kluziak (Open)
5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
6. Libor Havlią (Open)
|
7. Lada Hrbáčková (Open)
8. Jan Sykora (F/TR)
9. Andrzej Blok (F/TR)
10. Marek Fulbiszewski (F/TR)
11. Jerzy Rozlucki (F/TR)
12. Mariusz Wójcik (F/TR)
|
seria 11 | 06-06 12:10 |
1. Wojciech Wardęcki (Open)
2. Marcin Woszczak (Open)
3. Igor Stefanowski (Open)
4. Tomasz Badura (Open)
5. Piotr Bajraszewski (Open)
6. Stanislaw Karpinski (Open)
|
7. Zbigniew Kluziak (F/TR)
8. Jan Sykora (Open)
9. Mariusz Pi±stka (Open)
10. Bogdan Raczyński (Open)
11. Janusz Stępniewski (Open)
12. Andrej Aidamovic (F/TR)
|
seria 12 | 06-06 12:32 |
1. Wojciech Nowak (F/TR)
2. Janne Pietiläinen (Open)
3. Piotr Wilkowski (Open)
4. Sławomir Mlicki (F/TR)
5. Marek B±kowski (F/TR)
6. Mirosław Radecki (F/TR)
|
7. Marek Papros (F/TR)
8. Mirosław Małek (Open)
9. Andrzej Blok (Open)
10. Krzysztof Czachorowski (Open)
11. Bouke Feenstra (Open)
12. Jerzy Rozłucki (Open)
|
seria 13 | 06-06 12:54 |
1. Jacek Dorszewicz (Open)
2. Jan Kita (F/TR)
3. Uldis Markuss (Open)
4. Lilianna Badura (F/TR)
5. Marek B±kowski (Open)
6. Wojciech Madurowicz (F/TR)
|
7. Stanislaw Karpinski (F/TR)
8. Frank Zuege (Open)
9. Sławomir Kopy¶ (Open)
10. Tomasz Pi±tek (Open)
11.
12. Michał Kucharski (Open)
|
seria 14 | 06-06 13:16 |
1. Adam Wardęcki (Magnum)
2. Jakub Sidorowicz (Magnum)
3. Jan Małek (Magnum)
4. Ryszard Srokosz (Magnum)
5. Michał Szczyrek (Magnum)
6. Petr Mothejl (Magnum)
|
7. Szymon Brzyski (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum)
9. Piotr Onych (Magnum)
10. Maciej Halladin (Magnum)
11. Wiesław Wyroba (Magnum)
12. Adam Sztybór (Magnum)
|
seria 15 | 06-06 13:38 |
1. Włodzimierz Smyk (Magnum)
2. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
3. Robert Feliński (Magnum)
4. Marek Morawiec (Magnum)
5.
6.
|
7.
8.
9.
10.
11.
12.
|
|
06-06 14:00 |
zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |