Szczegółowy harmonogram strzelań
2020-10-10.
Seria |
Data Godz. |
Stanowisko, imię i nazwisko, klasa |
Dwubój / Trójbój |
seria 1 |
10-10 07:50 |
1. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
3. Marek Rydz (Semi-Auto)
4. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
5. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
6. Maciej Halladin (Semi-Auto)
7. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
8. Kamil Bania (Semi-AutoOpen)
|
9. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
10. Maciej Wysokinski (Semi-AutoOpen)
11. Jakub Sidorowicz (Semi-AutoOpen)
12. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
13. Petr Lenz (Semi-AutoOpen)
14. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
15. Iwona Wysokinska (Semi-AutoOpen)
16. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 |
10-10 08:30 |
1. Sławomir Huczała (Sniper)
2. Roman Kurdziel (SniperOpen)
3. Jan Małek (Sniper)
4. Adam Wardęcki (SniperOpen)
5. Petr Mothejl (SniperOpen)
6. Marcin Kowalski (F/TR)
7. Sebastian Domarecki (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
|
9. Hubert Rawski (Sniper)
10. Bogdan Raczyński (Sniper)
11. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
12. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
13. Artur Kamiński (Semi-Auto)
14. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
15. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
16. Błażej Domański (Semi-Auto)
|
seria 3 |
10-10 09:37 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
4. Tomasz Badura (Sniper)
5. Robert Żabicki (SniperOpen)
6. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
7. Marek Papros (Sniper)
8. Mirosław Małek (Sniper)
|
9. Piotr Dymerski (SniperOpen)
10. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
11. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
12. Josef Prochazka (SniperOpen)
13. Saulius Paknys (Sniper)
14. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
15. Pawel Radolinski (SniperOpen)
16. Marek Rydz (Sniper)
|
seria 4 |
10-10 10:19 |
1. Michał Kolańczyk (Sniper)
2. Marcin Woszczak (SniperOpen)
3.
4. Lilianna Badura (Sniper)
5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
6. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
7. Andrzej Blok (Sniper)
8. Jarosław Pękala (Sniper)
|
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Szymon Brzyski (SniperOpen)
11. Jan Sykora (SniperOpen)
12. Josef Prochazka (Sniper)
13. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
14. Andrej Aidamovic (Sniper)
15. Marek B±kowski (Sniper)
16. Adam Sztybór (Sniper)
|
seria 5 |
10-10 11:01 |
1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
2. Wojciech Nowak (Sniper)
3. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
4. Ireneusz Woszczek (Sniper)
5. Aleksandra Borowska (Sniper)
6. Zbigniew Kluziak (SniperOpen)
7. Luděk Horák (SniperOpen)
8. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
|
9. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
10. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper)
11. Jan Sykora (Sniper)
12. Konrad Włodarczyk (Sniper)
13. Jerzy Przepiórski (Sniper)
14. Jerzy Rozlucki (Sniper)
15. Marek B±kowski (SniperOpen)
16. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
|
seria 6 |
10-10 11:43 |
1. Filip Jan Drozdowski (Sniper)
2. Sławomir Mlicki (Sniper)
3.
4. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
5. Damian Wojta¶ (Sniper)
6. Jan Kita (Sniper)
7. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
8. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
|
9. Józef Wodnicki (SniperOpen)
10.
11. Sebastian Szymański (Sniper)
12. Marek Pyka (Sniper)
13. Krzysztof Flakiewicz (SniperOpen)
14. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
15. Bogumił Benisławski (SniperOpen)
16. Michał ¦ledzik (Sniper)
|
seria 7 |
10-10 12:25 |
1. Dariusz Dziamski (F/TR)
2. Petr Lenz (Open)
3. Mariusz Wójcik (F/TR)
4. Adam Wardęcki (Open)
5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
6. Janne Pietiläinen (Open)
7. Andrzej Blok (Open)
8. Jacek Dorszewicz (Open)
|
9. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open)
11. Jakub Wyroba (F/TR)
12. Katarzyna Wyroba (F/TR)
13. Tomasz B±kowski (F/TR)
14. Saulius Paknys (F/TR)
15. Łukasz Łapta¶ (Open)
16. Tomasz Dotku¶ (F/TR)
|
seria 8 |
10-10 13:32 |
1. Dariusz Dziamski (Open)
2. Wojciech Nowak (F/TR)
3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
4. Tomasz Badura (F/TR)
5. Robert Żabicki (F/TR)
6. Mirosław Radecki (F/TR)
7. Michał ¦ledzik (F/TR)
8. Robert Hordyński (F/TR)
|
9. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
10. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
11. Jan Sykora (Open)
12. Josef Prochazka (Open)
13. Paweł Kolasiński (Open)
14. Andrej Aidamovic (F/TR)
15. Marek B±kowski (F/TR)
16. Joanna Wilkowska (Open)
|
seria 9 |
10-10 14:39 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Marcin Woszczak (Open)
3. Józef Wodnicki (Open)
4. Lilianna Badura (F/TR)
5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
6. Piotr Wilkowski (Open)
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Jacek Jankowski (Open)
|
9. Ireneusz Woszczek (Open)
10. Stanislaw Karpinski (Open)
11. Jan Sykora (F/TR)
12. Josef Prochazka (F/TR)
13. Krzysztof Kolasiński (Open)
14. Jerzy Rozlucki (Open)
15. Sławomir Kopy¶ (Open)
16. Piotr Dymerski (F/TR)
|
seria 10 |
10-10 15:46 |
1. Andrzej Srokosz (F/TR)
2. Janusz Stępniewski (Open)
3. Jan Kita (F/TR)
4. Petr Novak (Open)
5.
6. Petr Mothejl (Open)
7. Luděk Horák (Open)
8. Mirosław Małek (Open)
|
9. Roman Kurdziel (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR)
11. Sławomir Mlicki (F/TR)
12. Maciej Wysokinski (Open)
13. Iwona Wysokinska (Open)
14. Marek Papros (F/TR)
15. Marek Fulbiszewski (F/TR)
16. Zbigniew Kluziak (Open)
|
|
10-10 16:53 |
przerwa nocna |
seria 11 |
11-10 08:30 |
1. Dariusz Dziamski (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum)
3. Stanislaw Karpinski (F/TR)
4. Jan Małek (Magnum)
5. Szymon Brzyski (Magnum)
6. Petr Mothejl (Magnum)
7. Maciej Halladin (Magnum)
8. Olga Halladin (Magnum)
|
9. Josef Prochazka (Magnum)
10. Piotr Narloch (Magnum)
11. Adam Wardęcki (Magnum)
12. Wiesław Wyroba (Magnum)
13. Jakub Sidorowicz (Magnum)
14. Filip Jan Drozdowski (Magnum)
15. Piotr Lalik (Magnum)
16. Adam Sztybór (Magnum)
|
seria 12 |
11-10 09:37 |
1. Maciej Wysokinski (SniperOpen)
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
|
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
|
|
11-10 10:19 |
zmiana długo¶ci osi |
Konkurencja 1000 yd |
seria 1 | 11-10 10:34 |
1. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
3. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
4. Marcin Kowalski (F/TR)
5. Radosław Koza (Semi-AutoOpen)
6. Maciej Halladin (Semi-Auto)
|
7. Jakub Sidorowicz (Semi-AutoOpen)
8. Iwona Wysokinska (Semi-AutoOpen)
9. Petr Lenz (Semi-AutoOpen)
10. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
11. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
|
seria 2 | 11-10 10:56 |
1. Sławomir Huczała (Sniper)
2. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
3. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
4. Roman Kurdziel (SniperOpen)
5. Petr Mothejl (SniperOpen)
6. Luděk Horák (SniperOpen)
|
7. Bogumił Benisławski (SniperOpen)
8. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
9. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
11. Artur Kamiński (Semi-Auto)
12. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
|
seria 3 | 11-10 11:18 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
4. Piotr Dymerski (SniperOpen)
5. Robert Żabicki (Sniper)
6.
|
7. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen)
9. Josef Prochazka (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper)
11. Jerzy Rozlucki (Sniper)
12. Marek Rydz (Sniper)
|
seria 4 | 11-10 11:40 |
1. Michał Kolańczyk (Sniper)
2. Jan Małek (Sniper)
3. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper)
4. Tomasz Badura (Sniper)
5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
6. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
|
7. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (Sniper)
9. Josef Prochazka (Sniper)
10. Saulius Paknys (Sniper)
11. Jan Sykora (SniperOpen)
12. Adam Sztybór (Sniper)
|
seria 5 | 11-10 12:02 |
1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
2. Wojciech Nowak (Sniper)
3.
4. Lilianna Badura (Sniper)
5. Aleksandra Borowska (Sniper)
6. Sebastian Szymański (Sniper)
|
7. Marek Papros (Sniper)
8. Szymon Brzyski (SniperOpen)
9. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
10. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
11. Jan Sykora (Sniper)
12. Marek B±kowski (Sniper)
|
seria 6 | 11-10 12:24 |
1. Filip Jan Drozdowski (Sniper)
2. Ireneusz Woszczek (Sniper)
3. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
4. Adam Wardęcki (SniperOpen)
5. Zbigniew Kluziak (SniperOpen)
6.
|
7. Andrzej Blok (Sniper)
8. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Jerzy Przepiórski (Sniper)
11. Andrej Aidamovic (Sniper)
12. Marek B±kowski (SniperOpen)
|
seria 7 | 11-10 12:46 |
1. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
3.
4. Sławomir Mlicki (Sniper)
5. Radosław Koza (SniperOpen)
6. Jan Kita (Sniper)
|
7. Michał ¦ledzik (Sniper)
8. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
9. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
10.
11.
12. Józef Wodnicki (SniperOpen)
|
seria 8 | 11-10 13:08 |
1. Tomasz Dotku¶ (F/TR)
2. Petr Lenz (Open)
3. Mariusz Wójcik (F/TR)
4. Jacek Dorszewicz (Open)
5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
6. Janne Pietiläinen (Open)
|
7. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
8. Luděk Horák (Open)
9. Tomasz B±kowski (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (F/TR)
11. Dariusz Dziamski (F/TR)
12. Saulius Paknys (F/TR)
|
seria 9 | 11-10 13:30 |
1.
2. Wojciech Nowak (F/TR)
3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
4. Adam Wardęcki (Open)
5. Robert Żabicki (F/TR)
6. Mirosław Radecki (F/TR)
|
7. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
8. Radosław Koza (Open)
9. Andrej Aidamovic (F/TR)
10. Jan Sykora (Open)
11. Dariusz Dziamski (Open)
12. Joanna Wilkowska (Open)
|
seria 10 | 11-10 13:52 |
1. Andrzej Srokosz (F/TR)
2. Paweł Kolasiński (Open)
3. Piotr Wilkowski (Open)
4. Tomasz Badura (F/TR)
5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
6. Jakub Wyroba (F/TR)
|
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Katarzyna Wyroba (F/TR)
9. Josef Prochazka (Open)
10. Jan Sykora (F/TR)
11. Marek B±kowski (F/TR)
12. Piotr Dymerski (F/TR)
|
seria 11 | 11-10 14:14 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Krzysztof Kolasiński (Open)
3. Jan Kita (F/TR)
4. Lilianna Badura (F/TR)
5.
6.
|
7. Stanislaw Karpinski (Open)
8. Mirosław Małek (Open)
9. Josef Prochazka (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open)
11. Sławomir Kopy¶ (Open)
12. Jerzy Rozlucki (Open)
|
seria 12 | 11-10 14:36 |
1. Janusz Stępniewski (Open)
2. Roman Kurdziel (Open)
3. Jacek Jankowski (Open)
4. Petr Novak (Open)
5. Petr Mothejl (Open)
6. Sławomir Mlicki (F/TR)
|
7. Michał ¦ledzik (F/TR)
8. Iwona Wysokinska (Open)
9. Ireneusz Woszczek (Open)
10. Marek Fulbiszewski (F/TR)
11. Marek Papros (F/TR)
12. Zbigniew Kluziak (Open)
|
seria 13 | 11-10 14:58 |
1. Filip Jan Drozdowski (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum)
3. Jan Małek (Magnum)
4. Piotr Lalik (Magnum)
5. Petr Mothejl (Magnum)
6. Stanislaw Karpinski (F/TR)
|
7. Piotr Narloch (Magnum)
8. Olga Halladin (Magnum)
9. Josef Prochazka (Magnum)
10. Dariusz Dziamski (Magnum)
11. Jakub Sidorowicz (Magnum)
12. Adam Sztybór (Magnum)
|
seria 14 | 11-10 15:20 |
1. Wiesław Wyroba (Magnum)
2. Adam Wardęcki (Magnum)
3. Szymon Brzyski (Magnum)
4. Maciej Halladin (Magnum)
5. Marek Rydz (Semi-Auto)
6.
|
7.
8.
9.
10.
11.
12.
|
|
11-10 15:42 |
zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |