Zawody
  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Olga Halladin   92 (2X)  1.398  OA-10 DMR .308win   NF 5-25    
    2.   Maciej Halladin  85    1.684  OA-10 .308win   NF ATACR 5-25    
    3.   Artur Kamiński  83    1.318  JP .308 Win   NF    
    4.   Marek Pyka  79    2.303  NA 308 Win   Minox ZP5    
    5.   Paweł Kieżyński  72       Armalite Eagle Arms M-15 .223rem   Vortex Diamondback Tactical 6-24x50    
    6.   Mariusz Wójcik  62       stag arms   vortex    
    Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  96    0.882  6.5 creedmoor   Delta Stryker 5-50    
    2.   Bartosz Łuczak  95 (1X)  1.066  Lancer L30 - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    3.   Kamil Bania  94    1.238  Lancer   Delta    
    4.   Dariusz Grzybowski  93 (2X)  1.020  Savage MSR10 6.5 Creedmoor   Delta Striker 5-50    
    5.   Michał Wodnicki  93 (1X)  1.352  DB 6,5 Creedmoor    Stryker 5-50    
    6.   Igor Stefanowski  92 (1X)  0.642  6,5 CM JP   NF 42    
    7.   Ryszard Srokosz  91 (1X)  1.375  Lancer 6.5 cm   Nightforce    
    8.   Andrzej Piątak  89    2.154  Precision Firearms   SB 5-45x56    
    9.   Jakub Sidorowicz  88    1.341  Stag 10, 6,5CM   Kahles K318i    
    10.   Paweł Konecki  84 (1X)  1.547  JP 6.5CRM   March 6-60x56    
    11.   Piotr Celmer   74       Savage MSR10 6,5 Creedmoore   Vortex    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek  97 (3X)  0.963  NC RADO   Nightforce    
    2.   Tomasz Badura  97 (3X)  0.974  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    3.   Michał Kolańczyk  97 (1X)  0.630  SSG04-308   SB    
    4.   Bogdan Raczyński  96 (4X)  1.260  RADO 308 w   NF    
    5.   Jerzy Rozlucki  96 (3X)  1.215  TRG .308   Razor    
    6.   Ričardas Aliukonis  96 (1X)  0.768  NC RADO308WIN   MARCH860    
    7.   Michał Śledzik  96    0.928  Dolphin 308   Nightforce    
    8.   Rafal Sokolowski  95    1.123  Bergara Bm 14   Delta 4x50    
    9.   Roman Kurdziel  95    1.215  Vixtrix 308W   NF    
    10.   Grzegorz Gładyszewski  94 (4X)  0.837  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    11.   Konrad Włodarczyk  94 (3X)  1.123  Sabatti STR   NF 15-55    
    12.   Robert Żabicki  94 (2X)  0.894  Sabatti Tactical .308 win   NF Competition 15-55    
    13.   Lilianna Badura  94    1.100  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    14.   Mirosław Moździerz  93 (2X)  1.364  CZ 557 308   4,5 - 30x65    
    15.   Andrej Aidamovic  93 (1X)  1.066  Dolfin 308win    march 10x60    
    16.   Jerzy Przepiórski  93 (1X)  1.444  Savage 10BA, .308 Win   NF 4-16/42    
    17.   Sebastian Wiącek  93    0.997  Rem700 308win   Khales K1050I    
    18.   Mariusz Lipski  92 (1X)  1.455  Tikka T3x Varmint 308Win   Delta Titanium    
    19.   Adam Sztybór  91 (1X)  0.791  Nc rado .308 win   NF    
    20.   Andrzej Blok  91 (1X)  0.905  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    21.   Jakub Sidorowicz  91 (1X)  1.432  Rem700 .308win   NF ATACR 7-35/56    
    22.   Stanisław Szałaśny  91    0.722  SAKO TRG 308   Schmidt & Bender    
    23.   Grzegorz Szulczyński  91    1.169  Sabetti 308 win   NF    
    24.   Jarosław Pękala  90 (1X)  1.123  Tikka T3x Tac .308   Hawke Sidewinder    
    25.   Maciej Stasiak  90    1.398  308        
    26.   Sebastian Domarecki  88 (2X)  1.948  SSG 308   swarovski    
    27.   Hubert Rawski  88    0.837  Sako trg 22   swarovski    
    28.   Wojciech Nowak  87    0.756  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    29.   Grzegorz Górkiewicz  86    1.249  SAKO 308 win.   NF COMPETITION     
    30.   Piotr Kies  86    1.501  .308   Vortex     
    31.   Jan Małek  85 (1X)  1.295  .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    32.   Marek Rydz  85    2.131  .308 Tikka   NF    
    33.   Damian Garwolski  84 (1X)  2.063  Bergara B14 .308W   Delta    
    34.   Dariusz Róża  84    1.730  Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex 15-60x52    
    35.   Agnieszka Mituniewicz  82    1.467  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    36.   Ireneusz Woszczek  81    1.329  Terasjanne 308   10x50    
    37.   Michal Kasprzak  81    1.971  Sako trg22 .308win   Delta 5-50×56    
    38.   Marek Pyka  78 (1X)     RPR 308 Win   NF Benchrest    
    39.   Kamil Bania  69 (1X)     308   NF    
    40.   Krzysztof Kłosowicz  63 (1X)     Sako TRG 22   Xxx    
    41.   Tomasz Staszak  28 (1X)     Tikka T3X 308 Win   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    42.   Paweł Kieżyński  0       TIKKA T3X TAC kal. .308 Win   Golden Eagle 15-60×52 ECR-1    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora  99 (5X)  0.722  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    2.   Jerzy Rozlucki  99 (3X)  0.882  Victrix .284   NF    
    3.   Ireneusz Woszczek  98 (3X)  0.630  Terasjanne 284   10x50    
    4.   Roman Kurdziel  98 (3X)  1.100  BAT 284W   NF    
    5.   Janusz Stępniewski  98 (2X)  0.688  SM 6,5x55   6-32x56    
    6.   Rafał Walczowski  98 (2X)  1.066  284Win   NF Competition    
    7.   Petr Mothejl  97 (4X)  1.066  Kelbly 6,5/47   March 8-80/56    
    8.   Joanna Wilkowska  97 (2X)  0.837  Terasjanne-Surg 6.5x47   March 5-40    
    9.   Mirosław Małek  96 (2X)  0.802  NC RADO   Nightforce    
    10.   Janne Pietilainen  96 (1X)  0.837  284 Terasjanne    12-42 NXS    
    11.   Michał Kolańczyk  96 (1X)  0.963  6.5 CM   Vortex    
    12.   Luděk Horák  96 (1X)  0.997  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    13.   Bartosz Łuczak  95 (2X)  1.180  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    14.   Zbigniew Kluziak  95 (1X)  0.630  284Win   NF    
    15.   Adam Wardęcki  94 (1X)  0.688  6,5   NF    
    16.   Włodzimierz Smyk  94 (1X)  1.811  UniqueAlpine338LM   S&B    
    17.   Stanisław Karpiński  93 (4X)  1.833  NC RADO   Nightforce Competition    
    18.   Piotr Wilkowski  93 (2X)  1.570  Terasjanne 284 Shehane/6x47L   March HM    
    19.   Dariusz Grzybowski  93    1.364  Tikka T3x 6.5 creedmoor   Delta Stryker    
    20.   Aleksander Piotrowski  92 (2X)  1.077  Tikka T3x 6,5x55   Zeiss V8 4,8-35x60    
    21.   Artur Panasiuk  92 (1X)  1.066  TIKKA T3 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    22.   Jacek Dorszewicz  92 (1X)  1.639  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March    
    23.   Adam Skowroński  91    1.249  Bergara HMR 6.5    Athlon Midas TAC 6-24    
    24.   Marcin Woszczak  90 (1X)  1.616  Tikka T3 6,5 CM   Vortex GE 15-60x52    
    25.   Ryszard Srokosz  86    1.318  Savage 338lm   Nightforce    
    26.   Paweł Konecki  86    1.352  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    27.   Sławomir Kopyś  83 (1X)  1.982  Sabatti 6,5 Creed   Vortex    
    28.   Artur Śliczny  83    1.364  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    29.   Szymon Brzyski  79    1.822  Unique Alpine TPG 3 A4 .338 Lapua M   Kahles 6-24 x 56    
    30.   Józef Wodnicki  44       Savage 6br   Vortex    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Śledzik  99 (3X)  0.550  Dolphin 308   Nightforce    
    2.   Bogdan Raczyński  98 (3X)  0.584  RADO 308 W   NF    
    3.   Tomasz Dotkuś  97 (2X)  0.859  Sabatti 308W   NF Competition    
    4.   Andrej Aidamovic  97 (1X)  0.768  Dolfin 308 win   March 10x60 High Master    
    5.   Grzegorz Szulczyński  97 (1X)  0.859  Sabatti 308 win   NF    
    6.   Wojciech Nowak  97    0.550  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    7.   Dariusz Dziamski  96 (5X)  0.802  Savage 12 F/TR 308 win   NF 12-42x56     
    8.   Robert Żabicki  96 (4X)  0.779  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    9.   Marek Papros  96 (3X)  0.985  savage 12F/TR .308win   15-50    
    10.   Lilianna Badura  96 (2X)  0.894  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    11.   Ričardas Aliukonis  95 (3X)  0.699  NC RADO 308WIN   MARCH 8/60    
    12.   Marcin Kowalski  95 (2X)  1.066  NC Rado 308W   NF    
    13.   Michał Szczyrek  95 (1X)  0.814  308W   NF    
    14.   Mateusz Michalski  95    0.802  NC Rado 308W   NF     
    15.   Krzysztof Kłosowicz  94 (2X)  1.043  Sako TRG22   Xxx    
    16.   Agnieszka Mituniewicz  94 (1X)  0.894  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp    
    17.   Mirosław Radecki  94    0.688  HOWA 1500 308 WIN   DOT 3.5-30X50    
    18.   Wojciech Storzysz  94    0.905  .308 WIN   NF Comp.    
    19.   Rafal Sokolowski  93 (2X)  1.066  Bergara Bm 14    Delta 4x50    
    20.   Robert Hordyński  93    1.031  Sabatti 308 Win   Si ghtron s 3    
    21.   Jan Kita  92 (3X)  1.238  Savage F/TR   Meopta ZD 6-24/56    
    22.   Łukasz Żychiewicz  92 (3X)  1.260  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    23.   Grzegorz Gładyszewski  91 (1X)  0.676  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    24.   Andrzej Blok  90    1.180  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    25.   Konrad Włodarczyk  89 (2X)  0.917  Sabatti STR   NF 15-55    
    26.   Stanisław Karpiński  89    1.272  Savage 308   NF Competition    
    27.   Mirosław Moździerz  88 (1X)  1.639  CZ557 308   4 x30x65    
    28.   Aleksander Poklewski-Koziełł  87 (1X)  1.375  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce    
    29.   Mariusz Wójcik  87 (1X)  1.524  Savage 308   Nightforce Competition    
    30.   Robert Horodecki  0       Trg 22   S&B 12-50/56    
    Dystans 300 m - klasa Open
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Igor Stefanowski  100 (5X)  0.630  NC RADO 284 W   March 80    
    2.   Petr Mothejl  100 (4X)  0.550  Kelbly 6,6/47   March 8-80/56    
    3.   Jerzy Rozlucki  100 (3X)  0.458  Victrix .284   NF    
    4.   Luděk Horák  99 (5X)  0.561  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    5.   Bogdan Raczyński  99 (5X)  0.584  CZ 550 6,5 X 55   VORTEX    
    6.   Jacek Dorszewicz  99 (4X)  0.676  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March 10-60x52    
    7.   Jan Sykora  99 (3X)  0.688  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    8.   Dariusz Dziamski  99 (3X)  0.768  Savage 12 F-Class 6BR Norma   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    9.   Janusz Stępniewski  99 (2X)  0.688  SM 6,6x55   6-32x56    
    10.   Janne Pietilainen  99 (1X)  0.882  284 Terasjanne   12-42 NXS    
    11.   Krystian Janczewski  99    0.779  Janczewski Custom   SB    
    12.   Petr Novák  98 (6X)  0.665  Kelbly 6,5/47   NF NR 12-42/56    
    13.   Zbigniew Kluziak  98 (4X)  0.665  284Win   NF    
    14.   Piotr Wilkowski  98 (3X)  0.756  Terasjanne 6x47/Terasjanne Shehane   Trijicon 5-50    
    15.   Michał Harenża  98 (3X)  1.043  6,5   NF    
    16.   Roman Kurdziel  98 (2X)  0.779  NC Rado 6.5x47L   NF    
    17.   Wojciech Storzysz  97 (4X)  0.882  .284 WIN   March    
    18.   Ireneusz Woszczek  97 (3X)  0.905  Terasjanne 284   10x50    
    19.   Karol Janczewski  97 (3X)  0.963  Janczewski 6,5x47   SB    
    20.   Andrzej Blok  97 (2X)  0.596  NC-RADO 6,5x47 Lapua   NF Competition    
    21.   Mirosław Radecki  97 (2X)  1.020  CG 6.5XX55SE   V 10-50X52    
    22.   Tomasz Piątek  97 (1X)  0.688  .284 Win   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56     
    23.   Lada Hrbackova  96 (4X)  1.066  Kelbly 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition 15-55x52    
    24.   Adam Wardęcki  96 (2X)  1.215  6,5   NF    
    25.   Kamila Janczewska  95 (2X)  1.066  Janczewski Custom        
    26.   Krzysztof Kolasiński  94 (4X)  1.364  Sabatti TLD   Vortex GE    
    27.   Joanna Wilkowska  94 (1X)  0.378  Dolphin 6x47   March 5-40    
    28.   Bartosz Łuczak  94    0.699  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    29.   Piotr Narloch  94    0.917  Rado 284   Sb    
    30.   Artur Śliczny  93    1.272  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    31.   Robert Kowalewski  91 (5X)  2.017  cz 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50 SFP    
    32.   Dariusz Kaczmarek  91 (3X)  1.249  Sabatti STR 308W   Delta Optical 4,5-30/56    
    33.   Dorota Kowalewska  91    1.306  cz 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50 SFP    
    34.   Sławomir Kopyś  91    1.318  STR Sport 6,5 Creed   3-12x56    
    35.   Jacek Jankowski  91    1.421  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    36.   Paweł Kolasiński  88    0.951  Sabati TLD   Vortex GE    
    37.   Marek Fulbiszewski  71    0.837  sabatti tactical   NF Competition    
    38.   Robert Arszennik  0       Custom 284 Win   March    
    38.   Piotr Celmer  0       Carol Gustav 6,5 x 55   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
       Michał Garbień  DQ       savage kal 6mmbr   NF    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  100 (8X)  0.458  Nc rado .338   NF    
    2.   Jan Małek  98 (2X)  0.997  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    3.   Petr Mothejl  97 (1X)  0.814  Kelbly 7MM RSAUM   March 8-80/56    
    4.   Andrzej Piątak   96 (3X)  0.768  Dolphin 338LM   Kahles 525i    
    5.   Adam Wardęcki  96 (1X)  0.745  300WSM   NF    
    6.   Michał Szczyrek  96    1.112  Może Savage?   Vortex Golden Eagle    
    7.   Dariusz Dziamski  91 (2X)  1.593  338        
    8.   Kamil Bania  91 (1X)  0.951  Cadex   Delta    
    9.   Włodzimierz Smyk  91 (1X)  1.387  UniqeAlpine 338LM   S&B    
    10.   Maciej Halladin  90 (1X)  1.238  CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
    11.   Ryszard Srokosz  89 (2X)  1.409  Savage 338lm   Nightforce    
    12.   Olga Halladin   89    1.845  Sako TRG .338LM   NF ATACR 7-35    
    13.   Piotr Lalik  86    1.031  300 Norma M   NT    
    14.   Bogumił Benisławski  85    1.444  Janczewski 338   Vortex     
    15.   Jakub Sidorowicz  85    1.982  Ritter&Stark SX-1, .338LM   KAHLES k525i    
    16.   Paweł Konecki  64 (1X)     Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Olga Halladin   83    1.558  OA-10 DMR .308win   NF 5-25    
    2.   Maciej Halladin  76    0.848  OA-10 .308win   NF ATACR 5-25    
    3.   Artur Kamiński  75    1.931  JP .308 Win   NF    
    4.   Marek Pyka  22       NA 308 Win   Minox ZP5    
    5.   Paweł Kieżyński  0       Armalite Eagle Arms M-15 .223rem   Vortex Diamondback Tactical 6-24x50    
    5.   Mariusz Wójcik  0       stag arms   vortex    
    Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bartosz Łuczak  96 (2X)  1.060  Lancer L30 - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    2.   Kamil Bania  90 (1X)  1.650  Lancer   Delta    
    3.   Błażej Domański  89 (1X)  0.682  6.5 creedmoor   Delta Stryker 5-50    
    4.   Michał Wodnicki  88    1.083  DB 6,5 Creedmoor    Stryker 5-50    
    5.   Dariusz Grzybowski  87 (1X)  1.197  Savage MSR10 6.5 Creedmoor   Delta Striker 5-50    
    6.   Jakub Sidorowicz  86    1.547  Stag 10, 6,5CM   Kahles K318i    
    7.   Andrzej Piątak  85 (1X)  2.309  Precision Firearms   SB 5-45x56    
    8.   Paweł Konecki  81 (3X)     JP 6.5CRM   March 6-60x56    
    9.   Ryszard Srokosz  81    1.020  Lancer 6.5 cm   Nightforce    
    10.   Igor Stefanowski  35       6,5 CM JP   NF 42    
    11.   Piotr Celmer   0       Savage MSR10 6,5 Creedmoore   Vortex    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  97    0.814  RADO 308 w   NF    
    2.   Ričardas Aliukonis  96 (1X)  0.945  NC RADO308WIN   MARCH860    
    3.   Jerzy Przepiórski  94    1.186  Savage 10BA, .308 Win   NF 4-16/42    
    4.   Mirosław Małek  93 (2X)  0.745  NC RADO   Nightforce    
    5.   Andrzej Blok  93 (1X)  1.409  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    6.   Michał Śledzik  92 (2X)  0.888  Dolphin 308   Nightforce    
    7.   Wojciech Nowak  92 (1X)  0.917  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    8.   Hubert Rawski  92 (1X)  1.748  Sako trg 22   swarovski    
    9.   Andrej Aidamovic  92    0.676  Dolfin 308win    march 10x60    
    10.   Sebastian Wiącek  92    0.905  Rem700 308win   Khales K1050I    
    11.   Jarosław Pękala  91 (1X)  1.335  Tikka T3x Tac .308   Hawke Sidewinder    
    12.   Adam Sztybór  91    0.659  Nc rado .308 win   NF    
    13.   Konrad Włodarczyk  91    1.169  Sabatti STR   NF 15-55    
    14.   Jerzy Rozlucki  90 (1X)  1.381  TRG .308   Razor    
    15.   Michał Kolańczyk  90    1.008  SSG04-308   SB    
    16.   Mariusz Lipski  89 (2X)  1.788  Tikka T3x Varmint 308Win   Delta Titanium    
    17.   Jan Małek  89 (1X)  1.197  .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    18.   Sebastian Domarecki  88 (2X)  1.335  SSG 308   swarovski    
    19.   Tomasz Badura  87 (1X)  1.679  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    20.   Mirosław Moździerz  86 (1X)  1.759  CZ 557 308   4,5 - 30x65    
    21.   Damian Garwolski  86 (1X)  1.776  Bergara B14 .308W   Delta    
    22.   Rafal Sokolowski  86    1.255  Bergara Bm 14   Delta 4x50    
    23.   Michal Kasprzak  85 (1X)  1.071  Sako trg22 .308win   Delta 5-50×56    
    24.   Lilianna Badura  85 (1X)  1.335  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    25.   Roman Kurdziel  85    0.670  Vixtrix 308W   NF    
    26.   Piotr Kies  85    1.822  .308   Vortex     
    27.   Stanisław Szałaśny  84    0.911  SAKO TRG 308   Schmidt & Bender    
    28.   Grzegorz Szulczyński  84    1.255  Sabetti 308 win   NF    
    29.   Grzegorz Górkiewicz  83 (1X)  1.765  SAKO 308 win.   NF COMPETITION     
    30.   Krzysztof Kłosowicz  81 (1X)  1.874  Sako TRG 22   Xxx    
    31.   Tomasz Staszak  79 (1X)  1.547  Tikka T3X 308 Win   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    32.   Kamil Bania  77    2.424  308   NF    
    33.   Grzegorz Gładyszewski  75    1.197  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    34.   Jakub Sidorowicz  72    2.005  Rem700 .308win   NF ATACR 7-35/56    
    35.   Agnieszka Mituniewicz  71    1.249  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    36.   Marek Rydz  70    2.807  .308 Tikka   NF    
    37.   Marek Pyka  68    1.495  RPR 308 Win   NF Benchrest    
    38.   Dariusz Róża  68    1.587  Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex 15-60x52    
    39.   Maciej Stasiak  63       308        
    40.   Ireneusz Woszczek  45       Terasjanne 308   10x50    
    41.   Paweł Kieżyński  27       TIKKA T3X TAC kal. .308 Win   Golden Eagle 15-60×52 ECR-1    
       Robert Żabicki  awaria       Sabatti Tactical .308 win   NF Competition 15-55    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Luděk Horák  98 (4X)  0.487  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    2.   Zbigniew Kluziak  98 (4X)  0.573  284Win   NF    
    3.   Mirosław Małek  98 (3X)  0.900  NC RADO   Nightforce    
    4.   Bartosz Łuczak  97 (1X)  0.785  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    5.   Jerzy Rozlucki  96 (3X)  0.802  Victrix .284   NF    
    6.   Artur Śliczny  93 (1X)  1.192  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    7.   Janne Pietilainen  93 (1X)  1.249  284 Terasjanne    12-42 NXS    
    8.   Rafał Walczowski  93    0.573  284Win   NF Competition    
    9.   Petr Mothejl  92 (1X)  0.802  Kelbly 6,5/47   March 8-80/56    
    10.   Adam Wardęcki  92    0.819  6,5   NF    
    11.   Piotr Wilkowski  90 (1X)  1.083  Terasjanne 284 Shehane/6x47L   March HM    
    12.   Jan Sykora  90    1.220  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    13.   Joanna Wilkowska  88    0.773  Terasjanne-Surg 6.5x47   March 5-40    
    14.   Janusz Stępniewski  87    0.745  SM 6,5x55   6-32x56    
    15.   Michał Kolańczyk  87    1.478  6.5 CM   Vortex    
    16.   Aleksander Piotrowski  87    1.587  Tikka T3x 6,5x55   Zeiss V8 4,8-35x60    
    17.   Ireneusz Woszczek  84    0.934  Terasjanne 284   10x50    
    18.   Jacek Dorszewicz  84    1.249  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March    
    19.   Roman Kurdziel  83    1.816  BAT 284W   NF    
    20.   Stanisław Karpiński  82    1.266  NC RADO   Nightforce Competition    
    21.   Sławomir Kopyś  81 (1X)  1.839  Sabatti 6,5 Creed   Vortex    
    22.   Marcin Woszczak  78       Tikka T3 6,5 CM   Vortex GE 15-60x52    
    23.   Artur Panasiuk  75    1.163  TIKKA T3 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    24.   Adam Skowroński  73    1.862  Bergara HMR 6.5    Athlon Midas TAC 6-24    
    25.   Ryszard Srokosz  72    2.567  Savage 338lm   Nightforce    
    26.   Włodzimierz Smyk  65    1.266  UniqueAlpine338LM   S&B    
    27.   Dariusz Grzybowski  63    1.255  Tikka T3x 6.5 creedmoor   Delta Stryker    
    28.   Paweł Konecki  62 (2X)     Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    29.   Szymon Brzyski  21       Unique Alpine TPG 3 A4 .338 Lapua M   Kahles 6-24 x 56    
    30.   Józef Wodnicki  0       Savage 6br   Vortex    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Papros  99 (4X)  0.739  savage 12F/TR .308win   15-50    
    2.   Bogdan Raczyński  97 (2X)  0.859  RADO 308 W   NF    
    3.   Tomasz Dotkuś  96    0.968  Sabatti 308W   NF Competition    
    4.   Michał Szczyrek  95 (2X)  0.963  308W   NF    
    5.   Marcin Kowalski  95 (1X)  0.705  NC Rado 308W   NF    
    6.   Mariusz Wójcik  95 (1X)  0.945  Savage 308   Nightforce Competition    
    7.   Ričardas Aliukonis  95    0.779  NC RADO 308WIN   MARCH 8/60    
    8.   Rafal Sokolowski  94 (1X)  0.877  Bergara Bm 14    Delta 4x50    
    9.   Mateusz Michalski  94 (1X)  1.049  NC Rado 308W   NF     
    10.   Robert Hordyński  94    0.877  Sabatti 308 Win   Si ghtron s 3    
    11.   Mirosław Radecki  93 (2X)  1.547  HOWA 1500 308 WIN   DOT 3.5-30X50    
    12.   Wojciech Nowak  93 (1X)  0.831  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    13.   Michał Śledzik  93 (1X)  0.922  Dolphin 308   Nightforce    
    14.   Andrej Aidamovic  90    0.917  Dolfin 308 win   March 10x60 High Master    
    15.   Wojciech Storzysz  89 (1X)  1.106  .308 WIN   NF Comp.    
    16.   Robert Żabicki  89    0.877  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    17.   Łukasz Żychiewicz  89    1.083  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    18.   Grzegorz Szulczyński  89    1.467  Sabatti 308 win   NF    
    19.   Grzegorz Gładyszewski  88 (1X)  1.003  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    20.   Konrad Włodarczyk  87 (1X)  1.541  Sabatti STR   NF 15-55    
    21.   Krzysztof Kłosowicz  85    1.977  Sako TRG22   Xxx    
    22.   Andrzej Blok  84 (1X)  1.381  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    23.   Lilianna Badura  84    1.679  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    24.   Dariusz Dziamski  83    0.762  Savage 12 F/TR 308 win   NF 12-42x56     
    25.   Mirosław Moździerz  83    1.662  CZ557 308   4 x30x65    
    26.   Jan Kita  81    0.928  Savage F/TR   Meopta ZD 6-24/56    
    27.   Agnieszka Mituniewicz  81    1.639  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp    
    28.   Aleksander Poklewski-Koziełł  80    1.948  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce    
    29.   Stanisław Karpiński  71    1.421  Savage 308   NF Competition    
    30.   Robert Horodecki  0       Trg 22   S&B 12-50/56    
    Dystans 600 m - klasa Open
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Piątek  99 (5X)  0.596  .284 Win   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56     
    2.   Petr Novák  99 (4X)  0.791  Kelbly 6,5/47   NF NR 12-42/56    
    3.   Wojciech Storzysz  99 (2X)  0.716  .284 WIN   March    
    4.   Kamila Janczewska  97 (2X)  0.739  Janczewski Custom        
    5.   Luděk Horák  97 (1X)  0.693  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    6.   Petr Mothejl  96 (2X)  0.802  Kelbly 6,6/47   March 8-80/56    
    7.   Krystian Janczewski  95 (3X)  0.716  Janczewski Custom   SB    
    8.   Bartosz Łuczak  95 (2X)  0.842  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    9.   Dorota Kowalewska  95 (2X)  1.152  cz 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50 SFP    
    10.   Bogdan Raczyński  95 (1X)  0.550  CZ 550 6,5 X 55   VORTEX    
    11.   Janne Pietilainen  94 (2X)  1.089  284 Terasjanne   12-42 NXS    
    12.   Jerzy Rozlucki  94 (1X)  0.751  Victrix .284   NF    
    13.   Lada Hrbackova  94 (1X)  0.768  Kelbly 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition 15-55x52    
    14.   Igor Stefanowski  94 (1X)  0.802  NC RADO 284 W   March 80    
    15.   Ireneusz Woszczek  94 (1X)  1.089  Terasjanne 284   10x50    
    16.   Artur Śliczny  94 (1X)  1.123  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    17.   Joanna Wilkowska  94    0.773  Dolphin 6x47   March 5-40    
    18.   Roman Kurdziel  93 (1X)  1.134  NC Rado 6.5x47L   NF    
    19.   Jacek Dorszewicz  93    0.854  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March 10-60x52    
    20.   Zbigniew Kluziak  93    1.003  284Win   NF    
    21.   Karol Janczewski  92 (1X)  0.544  Janczewski 6,5x47   SB    
    22.   Dariusz Dziamski  92 (1X)  0.900  Savage 12 F-Class 6BR Norma   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    23.   Piotr Wilkowski  92 (1X)  1.175  Terasjanne 6x47/Terasjanne Shehane   Trijicon 5-50    
    24.   Janusz Stępniewski  92    0.773  SM 6,6x55   6-32x56    
    25.   Marek Fulbiszewski  91    1.369  sabatti tactical   NF Competition    
    26.   Jacek Jankowski  90    1.564  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    27.   Jan Sykora  89    1.175  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    28.   Paweł Kolasiński  88    0.974  Sabati TLD   Vortex GE    
    29.   Robert Kowalewski  88    1.003  cz 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50 SFP    
    30.   Adam Wardęcki  88    1.748  6,5   NF    
    31.   Andrzej Blok  87    0.521  NC-RADO 6,5x47 Lapua   NF Competition    
    32.   Sławomir Kopyś  87    1.633  STR Sport 6,5 Creed   3-12x56    
    33.   Piotr Celmer  85    1.604  Carol Gustav 6,5 x 55   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    34.   Dariusz Kaczmarek  83 (1X)  1.369  Sabatti STR 308W   Delta Optical 4,5-30/56    
    35.   Michał Harenża  80    0.796  6,5   NF    
    36.   Piotr Narloch  80    1.255  Rado 284   Sb    
    37.   Mirosław Radecki  77 (2X)  1.312  CG 6.5XX55SE   V 10-50X52    
    38.   Krzysztof Kolasiński  65    1.220  Sabatti TLD   Vortex GE    
    39.   Robert Arszennik  0       Custom 284 Win   March    
       Michał Garbień  DQ       savage kal 6mmbr   NF    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  95 (3X)  0.894  Nc rado .338   NF    
    2.   Andrzej Piątak   93 (1X)  1.020  Dolphin 338LM   Kahles 525i    
    3.   Petr Mothejl  92 (1X)  1.335  Kelbly 7MM RSAUM   March 8-80/56    
    4.   Jan Małek  91 (3X)  1.719  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    5.   Włodzimierz Smyk  91 (1X)  0.951  UniqeAlpine 338LM   S&B    
    6.   Bogumił Benisławski  91 (1X)  1.329  Janczewski 338   Vortex     
    7.   Jakub Sidorowicz  91    1.478  Ritter&Stark SX-1, .338LM   KAHLES k525i    
    8.   Michał Szczyrek  90    0.865  Może Savage?   Vortex Golden Eagle    
    9.   Kamil Bania  89    0.917  Cadex   Delta    
    10.   Ryszard Srokosz  89    2.068  Savage 338lm   Nightforce    
    11.   Piotr Lalik  86    1.278  300 Norma M   NT    
    12.   Adam Wardęcki  85    0.802  300WSM   NF    
    13.   Maciej Halladin  84 (1X)  2.229  CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
    14.   Olga Halladin   83 (2X)  2.028  Sako TRG .338LM   NF ATACR 7-35    
    15.   Dariusz Dziamski  79    1.684  338        
    16.   Paweł Konecki  64 (1X)     Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński  80    1.929  JP .308 Win   NF    
    2.   Maciej Halladin  78    1.268  OA-10 .308win   NF ATACR 5-25    
    3.   Olga Halladin   70       OA-10 DMR .308win   NF 5-25    
    4.   Mariusz Wójcik  12       stag arms   vortex    
    5.   Marek Pyka  8       NA 308 Win   Minox ZP5    
    6.   Paweł Kieżyński  0       Armalite Eagle Arms M-15 .223rem   Vortex Diamondback Tactical 6-24x50    
    Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kamil Bania  90 (1X)  1.315  Lancer   Delta    
    2.   Jakub Sidorowicz  89 (2X)  1.715  Stag 10, 6,5CM   Kahles K318i    
    3.   Błażej Domański  89    1.534  6.5 creedmoor   Delta Stryker 5-50    
    4.   Dariusz Grzybowski  84    1.659  Savage MSR10 6.5 Creedmoor   Delta Striker 5-50    
    5.   Paweł Konecki  83 (1X)     JP 6.5CRM   March 6-60x56    
    5.   Michał Wodnicki  83 (1X)     DB 6,5 Creedmoor    Stryker 5-50    
    7.   Andrzej Piątak  81    1.375  Precision Firearms   SB 5-45x56    
    8.   Bartosz Łuczak  80    1.311  Lancer L30 - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    9.   Ryszard Srokosz  74    1.195  Lancer 6.5 cm   Nightforce    
    10.   Piotr Celmer   30       Savage MSR10 6,5 Creedmoore   Vortex    
    11.   Igor Stefanowski  0       6,5 CM JP   NF 42    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  99 (2X)  0.872  Nc rado .308 win   NF    
    2.   Bogdan Raczyński  96    0.993  RADO 308 w   NF    
    3.   Michał Śledzik  96    1.053  Dolphin 308   Nightforce    
    4.   Grzegorz Górkiewicz  93 (3X)  1.594  SAKO 308 win.   NF COMPETITION     
    5.   Konrad Włodarczyk  93 (1X)  1.293  Sabatti STR   NF 15-55    
    6.   Jerzy Przepiórski  92 (2X)  1.560  Savage 10BA, .308 Win   NF 4-16/42    
    7.   Ričardas Aliukonis  92 (1X)  1.268  NC RADO308WIN   MARCH860    
    8.   Michał Kolańczyk  92 (1X)  1.379  SSG04-308   SB    
    9.   Jerzy Rozlucki  91 (2X)  1.934  TRG .308   Razor    
    10.   Roman Kurdziel  91 (1X)  1.100  Vixtrix 308W   NF    
    11.   Wojciech Nowak  90 (1X)  1.122  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    12.   Kamil Bania  90    1.461  308   NF    
    13.   Hubert Rawski  88    1.122  Sako trg 22   swarovski    
    14.   Lilianna Badura  88    1.319  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    15.   Grzegorz Szulczyński  87    1.573  Sabetti 308 win   NF    
    16.   Mariusz Lipski  87    1.650  Tikka T3x Varmint 308Win   Delta Titanium    
    17.   Jan Małek  86    1.611  .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    18.   Rafal Sokolowski  83 (1X)  1.517  Bergara Bm 14   Delta 4x50    
    19.   Tomasz Staszak  83    1.616  Tikka T3X 308 Win   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    20.   Marek Rydz  83    1.904  .308 Tikka   NF    
    21.   Tomasz Badura  83    1.981  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    22.   Grzegorz Gładyszewski  82    1.242  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    23.   Michal Kasprzak  82    2.024  Sako trg22 .308win   Delta 5-50×56    
    24.   Stanisław Szałaśny  81    1.848  SAKO TRG 308   Schmidt & Bender    
    25.   Andrej Aidamovic  80    0.812  Dolfin 308win    march 10x60    
    26.   Jarosław Pękala  76    1.865  Tikka T3x Tac .308   Hawke Sidewinder    
    27.   Piotr Kies  73 (1X)  1.732  .308   Vortex     
    28.   Jakub Sidorowicz  73    1.182  Rem700 .308win   NF ATACR 7-35/56    
    29.   Andrzej Blok  73    1.401  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    30.   Sebastian Wiącek  71    1.044  Rem700 308win   Khales K1050I    
    31.   Marek Pyka  68       RPR 308 Win   NF Benchrest    
    32.   Damian Garwolski  66       Bergara B14 .308W   Delta    
    33.   Mirosław Moździerz  65       CZ 557 308   4,5 - 30x65    
    34.   Ireneusz Woszczek  58       Terasjanne 308   10x50    
    35.   Maciej Stasiak  53       308        
    36.   Sebastian Domarecki  47       SSG 308   swarovski    
    37.   Dariusz Róża  46       Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex 15-60x52    
    38.   Krzysztof Kłosowicz  34       Sako TRG 22   Xxx    
    39.   Paweł Kieżyński  30       TIKKA T3X TAC kal. .308 Win   Golden Eagle 15-60×52 ECR-1    
    40.   Agnieszka Mituniewicz  28       Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    41.   Mirosław Małek  0    1.611  NC RADO   Nightforce    
       Robert Żabicki  awaria       Sabatti Tactical .308 win   NF Competition 15-55    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Aleksander Piotrowski  98 (3X)  1.345  Tikka T3x 6,5x55   Zeiss V8 4,8-35x60    
    2.   Mirosław Małek  95 (1X)  1.014  NC RADO   Nightforce    
    3.   Rafał Walczowski  92 (1X)  1.117  284Win   NF Competition    
    4.   Bartosz Łuczak  92 (1X)  1.122  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    5.   Artur Śliczny  92    1.130  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    6.   Luděk Horák  91 (1X)  1.104  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    7.   Jerzy Rozlucki  91 (1X)  1.160  Victrix .284   NF    
    8.   Janne Pietilainen  91 (1X)  1.250  284 Terasjanne    12-42 NXS    
    9.   Petr Mothejl  91    0.928  Kelbly 6,5/47   March 8-80/56    
    10.   Roman Kurdziel  90    1.448  BAT 284W   NF    
    11.   Piotr Wilkowski  87    0.864  Terasjanne 284 Shehane/6x47L   March HM    
    12.   Joanna Wilkowska  83    0.572  Terasjanne-Surg 6.5x47   March 5-40    
    13.   Dariusz Grzybowski  83    1.182  Tikka T3x 6.5 creedmoor   Delta Stryker    
    14.   Ireneusz Woszczek  81    1.143  Terasjanne 284   10x50    
    15.   Stanisław Karpiński  80    0.847  NC RADO   Nightforce Competition    
    16.   Janusz Stępniewski  80    1.173  SM 6,5x55   6-32x56    
    17.   Jacek Dorszewicz  78    0.816  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March    
    18.   Michał Kolańczyk  77    1.775  6.5 CM   Vortex    
    19.   Ryszard Srokosz  77       Savage 338lm   Nightforce    
    19.   Jan Sykora  77       Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    21.   Zbigniew Kluziak  73 (1X)     284Win   NF    
    22.   Adam Skowroński  72    1.951  Bergara HMR 6.5    Athlon Midas TAC 6-24    
    23.   Sławomir Kopyś  71    1.895  Sabatti 6,5 Creed   Vortex    
    24.   Marcin Woszczak  70    2.235  Tikka T3 6,5 CM   Vortex GE 15-60x52    
    25.   Artur Panasiuk  69    1.242  TIKKA T3 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    26.   Włodzimierz Smyk  59       UniqueAlpine338LM   S&B    
    27.   Paweł Konecki  39       Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    28.   Szymon Brzyski  11       Unique Alpine TPG 3 A4 .338 Lapua M   Kahles 6-24 x 56    
    29.   Adam Wardęcki  0       6,5   NF    
    29.   Józef Wodnicki  0       Savage 6br   Vortex    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  98 (3X)  0.902  RADO 308 W   NF    
    2.   Robert Hordyński  98 (2X)  0.821  Sabatti 308 Win   Si ghtron s 3    
    3.   Łukasz Żychiewicz  98 (2X)  0.894  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    4.   Michał Śledzik  97 (3X)  0.984  Dolphin 308   Nightforce    
    5.   Wojciech Nowak  97 (1X)  1.113  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    6.   Michał Szczyrek  96 (3X)  1.053  308W   NF    
    7.   Ričardas Aliukonis  95 (4X)  1.014  NC RADO 308WIN   MARCH 8/60    
    8.   Wojciech Storzysz  95 (1X)  0.980  .308 WIN   NF Comp.    
    9.   Marek Papros  94 (2X)  0.872  savage 12F/TR .308win   15-50    
    10.   Jan Kita  94 (2X)  1.160  Savage F/TR   Meopta ZD 6-24/56    
    11.   Mariusz Wójcik  94 (1X)  1.165  Savage 308   Nightforce Competition    
    12.   Dariusz Dziamski  93 (1X)  1.208  Savage 12 F/TR 308 win   NF 12-42x56     
    13.   Lilianna Badura  92    1.366  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    14.   Konrad Włodarczyk  91    1.500  Sabatti STR   NF 15-55    
    15.   Robert Żabicki  89 (2X)  1.904  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    16.   Aleksander Poklewski-Koziełł  89    1.521  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce    
    17.   Andrzej Blok  89    1.934  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    18.   Mirosław Moździerz  88 (1X)  1.758  CZ557 308   4 x30x65    
    19.   Agnieszka Mituniewicz  87    1.637  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp    
    20.   Mateusz Michalski  84    1.431  NC Rado 308W   NF     
    21.   Krzysztof Kłosowicz  84    1.538  Sako TRG22   Xxx    
    22.   Tomasz Dotkuś  83    1.233  Sabatti 308W   NF Competition    
    23.   Marcin Kowalski  83    1.667  NC Rado 308W   NF    
    24.   Grzegorz Szulczyński  82    1.238  Sabatti 308 win   NF    
    25.   Mirosław Radecki  81    2.033  HOWA 1500 308 WIN   DOT 3.5-30X50    
    26.   Stanisław Karpiński  81    2.265  Savage 308   NF Competition    
    27.   Grzegorz Gładyszewski  80 (1X)  1.229  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    28.   Rafal Sokolowski  80    2.140  Bergara Bm 14    Delta 4x50    
    29.   Andrej Aidamovic  75    1.324  Dolfin 308 win   March 10x60 High Master    
    30.   Robert Horodecki  0       Trg 22   S&B 12-50/56    
    Dystans 800 m - klasa Open
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  99 (4X)  0.769  Victrix .284   NF    
    2.   Joanna Wilkowska  99 (3X)  0.834  Dolphin 6x47   March 5-40    
    3.   Piotr Wilkowski  98    0.778  Terasjanne 6x47/Terasjanne Shehane   Trijicon 5-50    
    4.   Roman Kurdziel  97 (3X)  0.907  NC Rado 6.5x47L   NF    
    5.   Andrzej Blok  97 (2X)  0.898  NC-RADO 6,5x47 Lapua   NF Competition    
    6.   Karol Janczewski  97 (2X)  0.937  Janczewski 6,5x47   SB    
    7.   Petr Mothejl  97    1.079  Kelbly 6,6/47   March 8-80/56    
    8.   Bogdan Raczyński  95 (3X)  0.907  CZ 550 6,5 X 55   VORTEX    
    9.   Jan Sykora  95 (3X)  1.173  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    10.   Michał Harenża  95 (2X)  0.713  6,5   NF    
    11.   Marek Fulbiszewski  95 (1X)  0.894  sabatti tactical   NF Competition    
    12.   Jacek Dorszewicz  95 (1X)  1.409  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March 10-60x52    
    13.   Igor Stefanowski  94 (1X)  1.036  NC RADO 284 W   March 80    
    14.   Petr Novák  93    1.169  Kelbly 6,5/47   NF NR 12-42/56    
    15.   Paweł Kolasiński  92 (2X)  1.431  Sabati TLD   Vortex GE    
    16.   Luděk Horák  92 (1X)  1.087  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    17.   Zbigniew Kluziak  92    0.945  284Win   NF    
    18.   Janusz Stępniewski  91    0.722  SM 6,6x55   6-32x56    
    19.   Kamila Janczewska  91    0.735  Janczewski Custom        
    20.   Adam Wardęcki  91    0.778  6,5   NF    
    21.   Artur Śliczny  91    1.165  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    22.   Janne Pietilainen  91    1.225  284 Terasjanne   12-42 NXS    
    23.   Lada Hrbackova  90    0.963  Kelbly 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition 15-55x52    
    24.   Ireneusz Woszczek  89 (1X)  1.246  Terasjanne 284   10x50    
    25.   Bartosz Łuczak  89    1.281  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    26.   Sławomir Kopyś  89    1.302  STR Sport 6,5 Creed   3-12x56    
    27.   Tomasz Piątek  88 (1X)  0.920  .284 Win   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56     
    28.   Dorota Kowalewska  88 (1X)  0.993  cz 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50 SFP    
    29.   Jacek Jankowski  88 (1X)  2.054  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    30.   Wojciech Storzysz  88    0.950  .284 WIN   March    
    31.   Krzysztof Kolasiński  88    0.980  Sabatti TLD   Vortex GE    
    32.   Piotr Narloch  86 (1X)  1.190  Rado 284   Sb    
    33.   Mirosław Radecki  85 (1X)  1.745  CG 6.5XX55SE   V 10-50X52    
    34.   Piotr Celmer  85 (1X)  1.762  Carol Gustav 6,5 x 55   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    35.   Krystian Janczewski  85    1.147  Janczewski Custom   SB    
    36.   Robert Kowalewski  85    1.229  cz 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50 SFP    
    37.   Dariusz Dziamski  78    1.117  Savage 12 F-Class 6BR Norma   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    38.   Dariusz Kaczmarek  77    2.333  Sabatti STR 308W   Delta Optical 4,5-30/56    
    39.   Robert Arszennik  0       Custom 284 Win   March    
       Michał Garbień  DQ       savage kal 6mmbr   NF    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kamil Bania  97 (4X)  0.915  Cadex   Delta    
    2.   Maciej Halladin  94 (2X)  1.302  CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
    3.   Adam Sztybór  93 (2X)  1.018  Nc rado .338   NF    
    4.   Jan Małek  92 (2X)  1.409  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    5.   Piotr Lalik  92 (1X)  1.293  300 Norma M   NT    
    6.   Andrzej Piątak   89 (1X)  1.147  Dolphin 338LM   Kahles 525i    
    7.   Adam Wardęcki  88    0.679  300WSM   NF    
    8.   Bogumił Benisławski  86 (2X)  2.467  Janczewski 338   Vortex     
    9.   Petr Mothejl  86    2.428  Kelbly 7MM RSAUM   March 8-80/56    
    10.   Ryszard Srokosz  85    2.174  Savage 338lm   Nightforce    
    11.   Włodzimierz Smyk  84 (1X)  2.492  UniqeAlpine 338LM   S&B    
    12.   Michał Szczyrek  84    1.208  Może Savage?   Vortex Golden Eagle    
    13.   Jakub Sidorowicz  84    1.981  Ritter&Stark SX-1, .338LM   KAHLES k525i    
    14.   Dariusz Dziamski  79    1.345  338        
    15.   Olga Halladin   51 (1X)     Sako TRG .338LM   NF ATACR 7-35    
       Paweł Konecki  awaria       Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Olga Halladin    OA-10 DMR .308win  92 (2X) 83   70     245 (2X)
    2.   Maciej Halladin   OA-10 .308win  85   76   78   1.267 239  
    3.   Artur Kamiński   JP .308 Win  83   75   80   1.726 238  
    4.   Marek Pyka   NA 308 Win  79   22   8     109  
    5.   Mariusz Wójcik   stag arms  62   0   12     74  
    6.   Paweł Kieżyński   Armalite Eagle Arms M-15 .223rem  72   0   0     72  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Kamil Bania   Lancer  94   90 (1X) 90 (1X) 1.401 274 (2X)
    2.   Błażej Domański   6.5 creedmoor  96   89 (1X) 89   1.033 274 (1X)
    3.   Bartosz Łuczak   Lancer L30 - 6.5CM  95 (1X) 96 (2X) 80   1.146 271 (3X)
    4.   Dariusz Grzybowski   Savage MSR10 6.5 Creedmoor  93 (2X) 87 (1X) 84   1.292 264 (3X)
    5.   Michał Wodnicki   DB 6,5 Creedmoor   93 (1X) 88   83 (1X)   264 (2X)
    6.   Jakub Sidorowicz   Stag 10, 6,5CM  88   86   89 (2X) 1.534 263 (2X)
    7.   Andrzej Piątak   Precision Firearms  89   85 (1X) 81   1.946 255 (1X)
    8.   Paweł Konecki   JP 6.5CRM  84 (1X) 81 (3X) 83 (1X)   248 (5X)
    9.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 cm  91 (1X) 81   74   1.197 246 (1X)
    10.   Igor Stefanowski   6,5 CM JP  92 (1X) 35   0     127 (1X)
    11.   Piotr Celmer    Savage MSR10 6,5 Creedmoore  74   0   30     104  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   RADO 308 w  96 (4X) 97   96   1.022 289 (4X)
    2.   Ričardas Aliukonis   NC RADO308WIN  96 (1X) 96 (1X) 92 (1X) 0.994 284 (3X)
    3.   Michał Śledzik   Dolphin 308  96   92 (2X) 96   0.956 284 (2X)
    4.   Adam Sztybór   Nc rado .308 win  91 (1X) 91   99 (2X) 0.774 281 (3X)
    5.   Jerzy Przepiórski   Savage 10BA, .308 Win  93 (1X) 94   92 (2X) 1.397 279 (3X)
    6.   Michał Kolańczyk   SSG04-308  97 (1X) 90   92 (1X) 1.006 279 (2X)
    7.   Konrad Włodarczyk   Sabatti STR  94 (3X) 91   93 (1X) 1.195 278 (4X)
    8.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  96 (3X) 90 (1X) 91 (2X) 1.510 277 (6X)
    9.   Roman Kurdziel   Vixtrix 308W  95   85   91 (1X) 0.995 271 (1X)
    10.   Wojciech Nowak   Sabatti STR Sport  87   92 (1X) 90 (1X) 0.932 269 (2X)
    11.   Mariusz Lipski   Tikka T3x Varmint 308Win  92 (1X) 89 (2X) 87   1.631 268 (3X)
    12.   Hubert Rawski   Sako trg 22  88   92 (1X) 88   1.236 268 (1X)
    13.   Tomasz Badura   Tikka T3X .308win  97 (3X) 87 (1X) 83   1.545 267 (4X)
    14.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN  94   85 (1X) 88   1.251 267 (1X)
    15.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308win   93 (1X) 92   80   0.851 265 (1X)
    16.   Rafal Sokolowski   Bergara Bm 14  95   86   83 (1X) 1.298 264 (1X)
    17.   Grzegorz Górkiewicz   SAKO 308 win.  86   83 (1X) 93 (3X) 1.536 262 (4X)
    18.   Grzegorz Szulczyński   Sabetti 308 win  91   84   87   1.332 262  
    19.   Jan Małek   .308 WIN CZ750   85 (1X) 89 (1X) 86   1.368 260 (2X)
    20.   Andrzej Blok   Sabatti str Sport 308Win  91 (1X) 93 (1X) 73   1.238 257 (2X)
    21.   Jarosław Pękala   Tikka T3x Tac .308  90 (1X) 91 (1X) 76   1.441 257 (2X)
    22.   Sebastian Wiącek   Rem700 308win  93   92   71   0.982 256  
    23.   Stanisław Szałaśny   SAKO TRG 308  91   84   81   1.160 256  
    24.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  94 (4X) 75   82   1.092 251 (4X)
    25.   Michal Kasprzak   Sako trg22 .308win  81   85 (1X) 82   1.689 248 (1X)
    26.   Mirosław Moździerz   CZ 557 308  93 (2X) 86 (1X) 65     244 (3X)
    27.   Piotr Kies   .308  86   85   73 (1X) 1.685 244 (1X)
    28.   Marek Rydz   .308 Tikka  85   70   83   2.281 238  
    29.   Damian Garwolski   Bergara B14 .308W  84 (1X) 86 (1X) 66     236 (2X)
    30.   Jakub Sidorowicz   Rem700 .308win  91 (1X) 72   73   1.540 236 (1X)
    31.   Kamil Bania   308  69 (1X) 77   90     236 (1X)
    32.   Sebastian Domarecki   SSG 308  88 (2X) 88 (2X) 47     223 (4X)
    33.   Marek Pyka   RPR 308 Win  78 (1X) 68   68     214 (1X)
    34.   Maciej Stasiak   308  90   63   53     206  
    35.   Dariusz Róża   Howa 1500 APC 308 WIN  84   68   46     198  
    36.   Mirosław Małek   NC RADO  97 (3X) 93 (2X) 0   1.106 190 (5X)
    37.   Tomasz Staszak   Tikka T3X 308 Win  28 (1X) 79 (1X) 83     190 (2X)
    38.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne 308  81   45   58     184  
    39.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  82   71   28     181  
    40.   Krzysztof Kłosowicz   Sako TRG 22  63 (1X) 81 (1X) 34     178 (2X)
    41.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 win  94 (2X) awaria   awaria     94 (2X)
    42.   Paweł Kieżyński   TIKKA T3X TAC kal. .308 Win  0   27   30     57  

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Mirosław Małek   NC RADO  96 (2X) 98 (3X) 95 (1X) 0.905 289 (6X)
    2.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  99 (3X) 96 (3X) 91 (1X) 0.948 286 (7X)
    3.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  96 (1X) 98 (4X) 91 (1X) 0.863 285 (6X)
    4.   Bartosz Łuczak   Titan 6 TAC - 6.5CM  95 (2X) 97 (1X) 92 (1X) 1.029 284 (4X)
    5.   Rafał Walczowski   284Win  98 (2X) 93   92 (1X) 0.919 283 (3X)
    6.   Petr Mothejl   Kelbly 6,5/47  97 (4X) 92 (1X) 91   0.932 280 (5X)
    7.   Janne Pietilainen   284 Terasjanne  96 (1X) 93 (1X) 91 (1X) 1.112 280 (3X)
    8.   Aleksander Piotrowski   Tikka T3x 6,5x55  92 (2X) 87   98 (3X) 1.336 277 (5X)
    9.   Roman Kurdziel   BAT 284W  98 (3X) 83   90   1.455 271 (3X)
    10.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 284 Shehane/6x47L  93 (2X) 90 (1X) 87   1.172 270 (3X)
    11.   Joanna Wilkowska   Terasjanne-Surg 6.5x47  97 (2X) 88   83   0.727 268 (2X)
    12.   Artur Śliczny   Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  83   93 (1X) 92   1.229 268 (1X)
    13.   Zbigniew Kluziak   284Win  95 (1X) 98 (4X) 73 (1X)   266 (6X)
    14.   Jan Sykora   Dolphin 6.5creedmoor  99 (5X) 90   77     266 (5X)
    15.   Janusz Stępniewski   SM 6,5x55  98 (2X) 87   80   0.869 265 (2X)
    16.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne 284  98 (3X) 84   81   0.902 263 (3X)
    17.   Michał Kolańczyk   6.5 CM  96 (1X) 87   77   1.405 260 (1X)
    18.   Stanisław Karpiński   NC RADO  93 (4X) 82   80   1.315 255 (4X)
    19.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne Cadex 6 Dasher  92 (1X) 84   78   1.235 254 (1X)
    20.   Dariusz Grzybowski   Tikka T3x 6.5 creedmoor  93   63   83   1.267 239  
    21.   Marcin Woszczak   Tikka T3 6,5 CM  90 (1X) 78   70     238 (1X)
    22.   Artur Panasiuk   TIKKA T3 6,5x55  92 (1X) 75   69   1.157 236 (1X)
    23.   Adam Skowroński   Bergara HMR 6.5   91   73   72   1.687 236  
    24.   Sławomir Kopyś   Sabatti 6,5 Creed  83 (1X) 81 (1X) 71   1.905 235 (2X)
    25.   Ryszard Srokosz   Savage 338lm  86   72   77     235  
    26.   Włodzimierz Smyk   UniqueAlpine338LM  94 (1X) 65   59     218 (1X)
    27.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mmRSAUM  86   62 (2X) 39     187 (2X)
    28.   Adam Wardęcki   6,5  94 (1X) 92   0     186 (1X)
    29.   Szymon Brzyski   Unique Alpine TPG 3 A4 .338 Lapua M  79   21   11     111  
    30.   Józef Wodnicki   Savage 6br  44   0   0     44  

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   RADO 308 W  98 (3X) 97 (2X) 98 (3X) 0.782 293 (8X)
    2.   Marek Papros   savage 12F/TR .308win  96 (3X) 99 (4X) 94 (2X) 0.865 289 (9X)
    3.   Michał Śledzik   Dolphin 308  99 (3X) 93 (1X) 97 (3X) 0.819 289 (7X)
    4.   Wojciech Nowak   Sabatti STR Sport  97   93 (1X) 97 (1X) 0.831 287 (2X)
    5.   Michał Szczyrek   308W  95 (1X) 95 (2X) 96 (3X) 0.943 286 (6X)
    6.   Ričardas Aliukonis   NC RADO 308WIN  95 (3X) 95   95 (4X) 0.831 285 (7X)
    7.   Robert Hordyński   Sabatti 308 Win  93   94   98 (2X) 0.910 285 (2X)
    8.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 win  92 (3X) 89   98 (2X) 1.079 279 (5X)
    9.   Wojciech Storzysz   .308 WIN  94   89 (1X) 95 (1X) 0.997 278 (2X)
    10.   Mariusz Wójcik   Savage 308  87 (1X) 95 (1X) 94 (1X) 1.211 276 (3X)
    11.   Tomasz Dotkuś   Sabatti 308W  97 (2X) 96   83   1.020 276 (2X)
    12.   Robert Żabicki   Sabatti .308  96 (4X) 89   89 (2X) 1.187 274 (6X)
    13.   Marcin Kowalski   NC Rado 308W  95 (2X) 95 (1X) 83   1.146 273 (3X)
    14.   Mateusz Michalski   NC Rado 308W  95   94 (1X) 84   1.094 273 (1X)
    15.   Dariusz Dziamski   Savage 12 F/TR 308 win  96 (5X) 83   93 (1X) 0.924 272 (6X)
    16.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN  96 (2X) 84   92   1.313 272 (2X)
    17.   Mirosław Radecki   HOWA 1500 308 WIN  94   93 (2X) 81   1.423 268 (2X)
    18.   Grzegorz Szulczyński   Sabatti 308 win  97 (1X) 89   82   1.188 268 (1X)
    19.   Jan Kita   Savage F/TR  92 (3X) 81   94 (2X) 1.109 267 (5X)
    20.   Konrad Włodarczyk   Sabatti STR  89 (2X) 87 (1X) 91   1.319 267 (3X)
    21.   Rafal Sokolowski   Bergara Bm 14   93 (2X) 94 (1X) 80   1.361 267 (3X)
    22.   Krzysztof Kłosowicz   Sako TRG22  94 (2X) 85   84   1.519 263 (2X)
    23.   Andrzej Blok   Sabatti str Sport 308Win  90   84 (1X) 89   1.498 263 (1X)
    24.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 win  97 (1X) 90   75   1.003 262 (1X)
    25.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  94 (1X) 81   87   1.390 262 (1X)
    26.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  91 (1X) 88 (1X) 80 (1X) 0.969 259 (3X)
    27.   Mirosław Moździerz   CZ557 308  88 (1X) 83   88 (1X) 1.686 259 (2X)
    28.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP HS 308Win  87 (1X) 80   89   1.615 256 (1X)
    29.   Stanisław Karpiński   Savage 308  89   71   81   1.653 241  
    30.   Robert Horodecki   Trg 22  0   0   0     0  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  100 (3X) 94 (1X) 99 (4X) 0.659 293 (8X)
    2.   Petr Mothejl   Kelbly 6,6/47  100 (4X) 96 (2X) 97   0.810 293 (6X)
    3.   Petr Novák   Kelbly 6,5/47  98 (6X) 99 (4X) 93   0.875 290 (10X)
    4.   Bogdan Raczyński   CZ 550 6,5 X 55  99 (5X) 95 (1X) 95 (3X) 0.680 289 (9X)
    5.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  99 (5X) 97 (1X) 92 (1X) 0.780 288 (7X)
    6.   Igor Stefanowski   NC RADO 284 W  100 (5X) 94 (1X) 94 (1X) 0.823 288 (7X)
    7.   Roman Kurdziel   NC Rado 6.5x47L  98 (2X) 93 (1X) 97 (3X) 0.940 288 (6X)
    8.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 6x47/Terasjanne Shehane  98 (3X) 92 (1X) 98   0.903 288 (4X)
    9.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne Cadex 6 Dasher  99 (4X) 93   95 (1X) 0.980 287 (5X)
    10.   Joanna Wilkowska   Dolphin 6x47  94 (1X) 94   99 (3X) 0.662 287 (4X)
    11.   Karol Janczewski   Janczewski 6,5x47  97 (3X) 92 (1X) 97 (2X) 0.815 286 (6X)
    12.   Tomasz Piątek   .284 Win  97 (1X) 99 (5X) 88 (1X) 0.735 284 (7X)
    13.   Wojciech Storzysz   .284 WIN  97 (4X) 99 (2X) 88   0.849 284 (6X)
    14.   Janne Pietilainen   284 Terasjanne  99 (1X) 94 (2X) 91   1.065 284 (3X)
    15.   Jan Sykora   Dolphin 6.5creedmoor  99 (3X) 89   95 (3X) 1.012 283 (6X)
    16.   Kamila Janczewska   Janczewski Custom  95 (2X) 97 (2X) 91   0.847 283 (4X)
    17.   Zbigniew Kluziak   284Win  98 (4X) 93   92   0.871 283 (4X)
    18.   Janusz Stępniewski   SM 6,6x55  99 (2X) 92   91   0.728 282 (2X)
    19.   Andrzej Blok   NC-RADO 6,5x47 Lapua  97 (2X) 87   97 (2X) 0.672 281 (4X)
    20.   Lada Hrbackova   Kelbly 6.5x47 Lapua  96 (4X) 94 (1X) 90   0.932 280 (5X)
    21.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne 284  97 (3X) 94 (1X) 89 (1X) 1.080 280 (5X)
    22.   Krystian Janczewski   Janczewski Custom  99   95 (3X) 85   0.881 279 (3X)
    23.   Bartosz Łuczak   Titan 6 TAC - 6.5CM  94   95 (2X) 89   0.941 278 (2X)
    24.   Artur Śliczny   Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog  93   94 (1X) 91   1.187 278 (1X)
    25.   Adam Wardęcki   6,5  96 (2X) 88   91   1.247 275 (2X)
    26.   Dorota Kowalewska   cz 550 6.5x55  91   95 (2X) 88 (1X) 1.150 274 (3X)
    27.   Michał Harenża   6,5  98 (3X) 80   95 (2X) 0.851 273 (5X)
    28.   Dariusz Dziamski   Savage 12 F-Class 6BR Norma  99 (3X) 92 (1X) 78   0.928 269 (4X)
    29.   Jacek Jankowski   SABATTI TACTICAL 6,5X55  91   90   88 (1X) 1.680 269 (1X)
    30.   Paweł Kolasiński   Sabati TLD  88   88   92 (2X) 1.119 268 (2X)
    31.   Sławomir Kopyś   STR Sport 6,5 Creed  91   87   89   1.418 267  
    32.   Robert Kowalewski   cz 550 6.5x55  91 (5X) 88   85   1.416 264 (5X)
    33.   Piotr Narloch   Rado 284  94   80   86 (1X) 1.121 260 (1X)
    34.   Mirosław Radecki   CG 6.5XX55SE  97 (2X) 77 (2X) 85 (1X) 1.359 259 (5X)
    35.   Marek Fulbiszewski   sabatti tactical  71   91   95 (1X) 1.033 257 (1X)
    36.   Dariusz Kaczmarek   Sabatti STR 308W  91 (3X) 83 (1X) 77   1.650 251 (4X)
    37.   Krzysztof Kolasiński   Sabatti TLD  94 (4X) 65   88   1.188 247 (4X)
    38.   Piotr Celmer   Carol Gustav 6,5 x 55  0   85   85 (1X)   170 (1X)
    39.   Robert Arszennik   Custom 284 Win  0   0   0     0  
       Michał Garbień   savage kal 6mmbr  DQ   DQ   DQ     DQ  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybór   Nc rado .338  100 (8X) 95 (3X) 93 (2X) 0.790 288 (13X)
    2.   Jan Małek   338 LAPUA MAGNUM  98 (2X) 91 (3X) 92 (2X) 1.375 281 (7X)
    3.   Andrzej Piątak    Dolphin 338LM  96 (3X) 93 (1X) 89 (1X) 0.978 278 (5X)
    4.   Kamil Bania   Cadex  91 (1X) 89   97 (4X) 0.928 277 (5X)
    5.   Petr Mothejl   Kelbly 7MM RSAUM  97 (1X) 92 (1X) 86   1.526 275 (2X)
    6.   Michał Szczyrek   Może Savage?  96   90   84   1.062 270  
    7.   Adam Wardęcki   300WSM  96 (1X) 85   88   0.742 269 (1X)
    8.   Maciej Halladin   CDX-33 .338LM  90 (1X) 84 (1X) 94 (2X) 1.590 268 (4X)
    9.   Włodzimierz Smyk   UniqeAlpine 338LM  91 (1X) 91 (1X) 84 (1X) 1.610 266 (3X)
    10.   Piotr Lalik   300 Norma M  86   86   92 (1X) 1.201 264 (1X)
    11.   Ryszard Srokosz   Savage 338lm  89 (2X) 89   85   1.884 263 (2X)
    12.   Bogumił Benisławski   Janczewski 338  85   91 (1X) 86 (2X) 1.747 262 (3X)
    13.   Jakub Sidorowicz   Ritter&Stark SX-1, .338LM  85   91   84   1.814 260  
    14.   Dariusz Dziamski   338  91 (2X) 79   79   1.541 249 (2X)
    15.   Olga Halladin    Sako TRG .338LM  89   83 (2X) 51 (1X)   223 (3X)
    16.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mmRSAUM  64 (1X) 64 (1X) awaria     128 (2X)

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński   75    0.940  JP .308 Win   NF    
    2.   Maciej Halladin   65       OA-10 .308win   NF ATACR 5-25    
    3.   Olga Halladin    52       OA-10 DMR .308win   NF 5-25    
    4.   Mariusz Wójcik   0       stag arms   vortex    

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kamil Bania   89    1.301  Lancer   Delta    
    2.   Andrzej Piątak   86    1.297  Precision Firearms   SB 5-45x56    
    3.   Jakub Sidorowicz   81    1.320  Stag 10, 6,5CM   Kahles K318i    
    4.   Bartosz Łuczak   75    1.391  Lancer L30 - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    5.   Ryszard Srokosz   64       Lancer 6.5 cm   Nightforce    
    6.   Błażej Domański   56       6.5 creedmoor   Delta Stryker 5-50    
    7.   Michał Wodnicki   50       DB 6,5 Creedmoor    Stryker 5-50    
    8.   Paweł Konecki   31       JP 6.5CRM   March 6-60x56    
    9.   Piotr Celmer    0       Savage MSR10 6,5 Creedmoore   Vortex    
       Igor Stefanowski   awaria       6,5 CM JP   NF 42    
       Dariusz Grzybowski   DQ       Savage MSR10 6.5 Creedmoor   Delta Striker 5-50    

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Ričardas Aliukonis   96 (1X)  0.703  NC RADO308WIN   MARCH860    
    2.   Adam Sztybór   92    1.094  Nc rado .308 win   NF    
    3.   Sebastian Wiącek   91 (1X)  1.045  Rem700 308win   Khales K1050I    
    4.   Ireneusz Woszczek   87 (1X)  1.692  Terasjanne 308   10x50    
    5.   Mirosław Małek   84    1.534  NC RADO   Nightforce    
    6.   Tomasz Badura   82    1.489  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    7.   Krzysztof Kłosowicz   81    2.974  Sako TRG 22   Xxx    
    8.   Grzegorz Gładyszewski   79 (1X)  1.350  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    9.   Robert Żabicki   79 (1X)     Sabatti Tactical .308 win   NF Competition 15-55    
    10.   Wojciech Nowak   78    1.699  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    11.   Grzegorz Szulczyński   76    1.380  Sabetti 308 win   NF    
    12.   Andrej Aidamovic   75    1.154  Dolfin 308win    march 10x60    
    13.   Jakub Sidorowicz   75    1.504  Rem700 .308win   NF ATACR 7-35/56    
    14.   Marek Rydz   73    2.214  .308 Tikka   NF    
    15.   Grzegorz Górkiewicz   73       SAKO 308 win.   NF COMPETITION     
    16.   Kamil Bania   72    2.444  308   NF    
    17.   Michał Kolańczyk   72       SSG04-308   SB    
    18.   Piotr Kies   66       .308   Vortex     
    19.   Lilianna Badura   64       Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    20.   Stanisław Szałaśny   58 (1X)     SAKO TRG 308   Schmidt & Bender    
    21.   Dariusz Róża   55       Howa 1500 APC 308 WIN   Vortex 15-60x52    
    21.   Maciej Stasiak   55       308        
    23.   Agnieszka Mituniewicz   52       Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    24.   Jerzy Rozlucki   41       TRG .308   Razor    
    25.   Tomasz Staszak   28       Tikka T3X 308 Win   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    26.   Jan Małek   23       .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    27.   Bogdan Raczyński   20       RADO 308 w   NF    
    28.   Damian Garwolski   0       Bergara B14 .308W   Delta    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Janne Pietilainen   94 (1X)  1.094  284 Terasjanne    12-42 NXS    
    2.   Ireneusz Woszczek   93 (1X)  0.966  Terasjanne 284   10x50    
    3.   Mirosław Małek   91    0.906  NC RADO   Nightforce    
    4.   Jacek Dorszewicz   90    1.571  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March    
    5.   Bartosz Łuczak   89 (1X)  1.083  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    6.   Roman Kurdziel   89 (1X)  1.511  BAT 284W   NF    
    7.   Jan Sykora   88 (1X)  1.451  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    8.   Piotr Wilkowski   86    1.015  Terasjanne 284 Shehane/6x47L   March HM    
    9.   Jerzy Rozlucki   85    0.940  Victrix .284   NF    
    10.   Artur Śliczny   80    1.861  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    11.   Włodzimierz Smyk   80    2.143  UniqueAlpine338LM   S&B    
    12.   Petr Mothejl   78    0.940  Kelbly 6,5/47   March 8-80/56    
    13.   Rafał Walczowski   77    0.951  284Win   NF Competition    
    14.   Joanna Wilkowska   76    1.459  Terasjanne-Surg 6.5x47   March 5-40    
    15.   Michał Kolańczyk   74    1.741  6.5 CM   Vortex    
    16.   Ryszard Srokosz   68    2.444  Savage 338lm   Nightforce    
    17.   Paweł Konecki   62       Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    18.   Artur Panasiuk   61       TIKKA T3 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    19.   Luděk Horák   60    1.624  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    20.   Szymon Brzyski   17       Unique Alpine TPG 3 A4 .338 Lapua M   Kahles 6-24 x 56    
    21.   Dariusz Grzybowski   11       Tikka T3x 6.5 creedmoor   Delta Stryker    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Żabicki   94 (2X)  1.015  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    2.   Krzysztof Kłosowicz   90 (1X)  1.797  Sako TRG22   Xxx    
    3.   Andrej Aidamovic   90    1.098  Dolfin 308 win   March 10x60 High Master    
    4.   Lilianna Badura   90    1.459  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    5.   Dariusz Dziamski   89    1.692  Savage 12 F/TR 308 win   NF 12-42x56     
    6.   Andrzej Blok   87    1.361  Sabatti str Sport 308Win   NF NXS    
    7.   Wojciech Storzysz   87    1.478  .308 WIN   NF Comp.    
    8.   Wojciech Nowak   86 (1X)  1.729  Sabatti STR Sport   Vortex Golden eagle    
    9.   Ričardas Aliukonis   84    2.068  NC RADO 308WIN   MARCH 8/60    
    10.   Bogdan Raczyński   83    2.222  RADO 308 W   NF    
    11.   Michał Szczyrek   80    1.759  308W   NF    
    12.   Grzegorz Gładyszewski   79    2.376  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    13.   Michał Śledzik   78    1.331  Dolphin 308   Nightforce    
    14.   Mariusz Wójcik   77    1.865  Savage 308   Nightforce Competition    
    15.   Jan Kita   72       Savage F/TR   Meopta ZD 6-24/56    
    16.   Mirosław Moździerz   70    1.872  CZ557 308   4 x30x65    
    17.   Marcin Kowalski   69 (1X)     NC Rado 308W   NF    
    18.   Marek Papros   68    2.034  savage 12F/TR .308win   15-50    
    19.   Grzegorz Szulczyński   64    1.861  Sabatti 308 win   NF    
    20.   Mateusz Michalski   63       NC Rado 308W   NF     
    21.   Mirosław Radecki   59       HOWA 1500 308 WIN   DOT 3.5-30X50    
    22.   Agnieszka Mituniewicz   0       Sabbati Tactical Desert 308w   Delta optical Stryker 5-50x56 sfp    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński   93 (2X)  0.838  CZ 550 6,5 X 55   VORTEX    
    2.   Jacek Dorszewicz   93 (1X)  1.613  Terasjanne Cadex 6 Dasher   March 10-60x52    
    3.   Karol Janczewski   92 (1X)  1.199  Janczewski 6,5x47   SB    
    4.   Krystian Janczewski   91    1.305  Janczewski Custom   SB    
    5.   Tomasz Piątek   90 (1X)  0.947  .284 Win   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56     
    6.   Roman Kurdziel   90 (1X)  1.229  NC Rado 6.5x47L   NF    
    7.   Ireneusz Woszczek   90    1.015  Terasjanne 284   10x50    
    8.   Joanna Wilkowska   89 (2X)  0.981  Dolphin 6x47   March 5-40    
    9.   Luděk Horák   88 (1X)  1.196  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    10.   Petr Mothejl   88 (1X)  1.278  Kelbly 6,6/47   March 8-80/56    
    11.   Piotr Wilkowski   88 (1X)  1.665  Terasjanne 6x47/Terasjanne Shehane   Trijicon 5-50    
    12.   Bartosz Łuczak   88    1.421  Titan 6 TAC - 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    13.   Jerzy Rozlucki   86    1.263  Victrix .284   NF    
    14.   Jacek Jankowski   85 (2X)  2.199  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    15.   Wojciech Storzysz   85 (1X)  0.831  .284 WIN   March    
    16.   Jan Sykora   84    1.414  Dolphin 6.5creedmoor   NFcomp    
    17.   Dariusz Dziamski   83    1.429  Savage 12 F-Class 6BR Norma   Vortex Golden Eagle Hd 15-60x52    
    18.   Kamila Janczewska   82 (2X)  1.455  Janczewski Custom        
    19.   Paweł Kolasiński   82 (1X)  1.135  Sabati TLD   Vortex GE    
    20.   Artur Śliczny   81    1.624  Cadex CDX-R7 Lite Comp Shepdog   NF Benchrest 12-42x56     
    21.   Michał Harenża   80    1.850  6,5   NF    
    22.   Petr Novák   79    0.774  Kelbly 6,5/47   NF NR 12-42/56    
    23.   Krzysztof Kolasiński   78 (1X)  1.071  Sabatti TLD   Vortex GE    
    24.   Igor Stefanowski   77 (1X)     NC RADO 284 W   March 80    
    25.   Janne Pietilainen   77    1.399  284 Terasjanne   12-42 NXS    
    26.   Sławomir Kopyś   76    2.094  STR Sport 6,5 Creed   3-12x56    
    27.   Lada Hrbackova   73    1.158  Kelbly 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition 15-55x52    
    28.   Marek Fulbiszewski   61    0.853  sabatti tactical   NF Competition    
    29.   Dariusz Kaczmarek   0       Sabatti STR 308W   Delta Optical 4,5-30/56    
    29.   Zbigniew Kluziak   0       284Win   NF    
    29.   Mirosław Radecki   0       CG 6.5XX55SE   V 10-50X52    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Mothejl   90 (1X)  1.662  Kelbly 7MM RSAUM   March 8-80/56    
    2.   Adam Sztybór   90    1.380  Nc rado .338   NF    
    3.   Kamil Bania   89 (2X)  1.808  Cadex   Delta    
    4.   Michał Szczyrek   88    1.271  Może Savage?   Vortex Golden Eagle    
    5.   Dariusz Dziamski   82    2.214  338        
    6.   Andrzej Piątak    81 (1X)  1.647  Dolphin 338LM   Kahles 525i    
    7.   Piotr Lalik   81    1.613  300 Norma M   NT    
    8.   Bogumił Benisławski   81    2.109  Janczewski 338   Vortex     
    9.   Jan Małek   80 (1X)  1.598  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    10.   Jakub Sidorowicz   79    2.049  Ritter&Stark SX-1, .338LM   KAHLES k525i    
    11.   Olga Halladin    74    2.447  Sako TRG .338LM   NF ATACR 7-35    
    12.   Włodzimierz Smyk   69       UniqeAlpine 338LM   S&B    
    13.   Paweł Konecki   68       Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56    
    14.   Maciej Halladin   67       CDX-33 .338LM   NF ATACR 7-35    
    15.   Ryszard Srokosz   63    2.361  Savage 338lm   Nightforce    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.378 MOA

    Joanna Wilkowska na dystansie 300 m w klasie Open



    Komisja sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS LACHMAN Olaf s.kl.P (0563/P/12)
    Sędzia Główny POLASZCZYK Szymon s.kl.P ( 0561/P/15)
    Przew Jury RTS POLASZCZYK Szymon s.kl.P ( 0561/P/15)
    Kierownik Tarczowni NIEWCZAS Janusz s. kl. P ( 0543/P/07)
    Kierownik Tarczowni GRZEGORCZYK Adam s. kl. P ( 0867 /P/07)
    Kierownik Strzelań KOWALSKI Marcin - s.kl.I (5550 /I/18)
    Kierownik Strzelań PIOTROWSKI Marcin s. kl. I (3103/I/18)
    Sędzia Strzelań JANCZEWSKI Karol - s.kl.II (nr lic. 1532/II/11)
    Sędzia Strzelań JANCZEWSKI Krystian - s.kl.II (nr lic. 1532/II/11)
    Sędzia Tarczowni SZCZEPAŃSKI Henryk s. kl. II (1912/II/14)
    Sędzia asystent Tarczowy LISOWSKI Krzysztof S. kl. III (nr lic. 4163/III/11)
    Sędzia asystent Tarczowy KRUPA Adam s. kl. III ( 5241/III/12)
    Sędzia asystent RTS NOWAK Marcin s. kl. III (9328/III/17)
    Sędzia asystent Tarczowy KOSAKIEWICZ Michał S. kl. III( 8058 /III/16)
    Sędzia asystent Tarczowy CZAJKOWSKI Mariusz S. kl. III (8050/III/16)
    Sędzia RTS ŁAPTAŚ Łukasz s. kl. II (9644/III/19)
    Kierownik zawodów/Organizator WALCZOWSKI Rafał s.kl.II (5639/II/18)

    page top