Zawody
  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Kwiecień 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Kwiecień 2020
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Błażej Domański  6.5 creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 10
    2. Robert Felinski  308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    3. Dariusz Grzybowski  Savage MSR10 6.5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    4. Maciej Halladin  OA-10 .308win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 15  
    5. Krzysztof Jachosz  HK MR308  Semi-Auto - zm. 1 / st. 4  
    6. Artur Kamiński  JP .308 Win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 6
    7. Paweł Kieżyński  Armalite Eagle Arms M-15 .223rem  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 6  
    8. Paweł Konecki  JP 6.5CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 8
    9. Piotr Onych  Lancer L30  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 4
    10. Jakub Sidorowicz  Stag 10, 6,5CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 9
    11. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 cm  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    12. Igor Stefanowski  6,5 CM JP  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    13. Michał Szczyrek  Stag 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    14. Michał Wodnicki  DB 6,5 Creedmoor   Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 11
    15. Mariusz Wójcik  stag arms  Semi-Auto - zm. 1 / st. 12  
    16. Bartosz Łuczak  Lancer L30 - 6.5CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308win   Sniper tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    2. Ričardas Aliukonis  NC RADO308WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 6 zm. 2 / st. 6
    3. Lilianna Badura  Dolphin .308 WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 2
    4. Tomasz Badura  Tikka T3X .308win  Sniper tak zm. 4 / st. 4 zm. 3 / st. 3
    5. Kamil Bania Semi Open  Lancer  Sniper tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 10
    6. Andrzej Blok  Sabatti str Sport 308Win  Sniper - zm. 4 / st. 7  
    7. Szymon Brzyski  Unique Alpine TPG 3 A4 .338 Lapua M  SniperOpen tak zm. 6 / st. 15 zm. 3 / st. 6
    8. Piotr Celmer Semi Open  Savage MSR10 6,5 Creedmoore  Sniper tak zm. 2 / st. 13 zm. 2 / st. 9
    9. Sebastian Domarecki  SSG 308  Sniper - zm. 6 / st. 9  
    10. Jacek Dorszewicz  Terasjanne Cadex 6 Dasher  SniperOpen tak zm. 5 / st. 13 zm. 5 / st. 9
    11. Grzegorz Górkiewicz  SAKO 308 win.  Sniper tak zm. 5 / st. 5 zm. 5 / st. 5
    12. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 15 zm. 5 / st. 12
    13. Olga Halladin Semi  OA-10 DMR .308win  Sniper tak zm. 2 / st. 15 zm. 2 / st. 11
    14. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  SniperOpen tak zm. 3 / st. 9 zm. 3 / st. 9
    15. Robert Horodecki  Trg 22  Sniper - zm. 6 / st. 13  
    16. Krzysztof Jachosz  Sako TRG22  Sniper - zm. 5 / st. 3  
    17. Stanisław Karpiński  Savage F/TR 308  Sniper - zm. 6 / st. 5  
    18. Stanisław Karpiński  6,5 x 47 Lapua  SniperOpen tak zm. 3 / st. 5 zm. 6 / st. 2
    19. Michal Kasprzak  Sako trg22 .308win  Sniper - zm. 3 / st. 11  
    20. Piotr Kies  .308  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 4 / st. 1
    21. Paweł Kieżyński  TIKKA T3X TAC kal. .308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 6 zm. 6 / st. 6
    22. Michał Kolańczyk  SSG04-308  Sniper tak zm. 4 / st. 6 zm. 5 / st. 4
    23. Michał Kolańczyk  6.5 CM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 6 zm. 5 / st. 6
    24. Paweł Konecki  Keppeler FR09 7mmRSAUM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 7
    25. Roman Kurdziel  Vixtrix 308W  Sniper tak zm. 3 / st. 12 zm. 3 / st. 5
    26. Roman Kurdziel  BAT 284W  SniperOpen tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 7
    27. Krzysztof Kłosowicz  Sako TRG 22  Sniper tak zm. 5 / st. 2 zm. 5 / st. 2
    28. Grzegorz Leszczyński  G&E  Sniper tak zm. 3 / st. 10 zm. 4 / st. 10
    29. Mariusz Lipski  Tikka T3x Varmint 308Win  Sniper - zm. 6 / st. 3  
    30. Mariusz Maciejewski  sabatti tactical US 308 win.  Sniper - zm. 6 / st. 10  
    31. Jan Małek  .308 WIN CZ750   Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 4 / st. 3
    32. Mirosław Małek  NC RADO  Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 5 / st. 8
    33. Mirosław Małek  NC RADO  SniperOpen tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 8
    34. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 4 / st. 2
    35. Sławomir Mlicki  Sabatti 308W  Sniper tak zm. 6 / st. 6 zm. 4 / st. 6
    36. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/47  SniperOpen tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    37. Mirosław Moździerz  CZ 557 308  Sniper - zm. 3 / st. 1  
    38. Wojciech Nowak  Sabatti STR Sport  Sniper tak zm. 6 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    39. Artur Panasiuk  TIKKA T3 6,5x55  SniperOpen tak zm. 4 / st. 9 zm. 6 / st. 5
    40. Jarosław Pękala  Tikka T3x Tac .308  Sniper - zm. 6 / st. 2  
    41. Andrzej Piątak Semi Open  Precision Firearms  Sniper tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 12
    42. Aleksander Piotrowski  Tikka T3x 6,5x55  SniperOpen - zm. 5 / st. 9  
    43. Jerzy Przepiórski  Savage 10BA, .308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 16  
    44. Marek Pyka  RPR 308 Win  Sniper - zm. 3 / st. 14  
    45. Marek Pyka Semi  NA 308 Win  Sniper - zm. 2 / st. 12  
    46. Bogdan Raczyński  RADO 308 w  Sniper tak zm. 2 / st. 10 zm. 3 / st. 10
    47. Hubert Rawski  Sako trg 22  Sniper - zm. 6 / st. 8  
    48. Dariusz Róża  Howa 1500 APC 308 WIN  Sniper tak zm. 4 / st. 5 zm. 4 / st. 5
    49. Jerzy Rozlucki  TRG .308  Sniper tak zm. 5 / st. 15 zm. 5 / st. 11
    50. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  SniperOpen tak zm. 3 / st. 15 zm. 3 / st. 11
    51. Marek Rydz  .308 Tikka  Sniper tak zm. 4 / st. 2 zm. 3 / st. 1
    52. Jakub Sidorowicz  Rem700 .308win  Sniper tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 7
    53. Adam Skowroński  Bergara HMR 6.5   SniperOpen - zm. 5 / st. 12  
    54. Michał Śledzik  Dolphin 308  Sniper - zm. 6 / st. 11  
    55. Włodzimierz Smyk  UniqueAlpine338LM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 11 zm. 5 / st. 10
    56. Rafal Sokolowski  Bergara Bm 14  Sniper - zm. 2 / st. 2  
    57. Ryszard Srokosz  Savage 338lm  SniperOpen tak zm. 3 / st. 2 zm. 2 / st. 2
    58. Tomasz Staszak  Tikka T3X 308 Win  Sniper tak zm. 6 / st. 14 zm. 6 / st. 9
    59. Janusz Stępniewski  SM 6,5x55  SniperOpen tak zm. 4 / st. 14 zm. 4 / st. 9
    60. Adam Surała  308  Sniper tak zm. 4 / st. 8 zm. 6 / st. 8
    61. Jan Sykora  Dolphin 6.5creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 11 zm. 4 / st. 11
    62. Stanisław Szałaśny  SAKO TRG 308  Sniper tak zm. 5 / st. 7 zm. 5 / st. 7
    63. Michał Szczyrek  Sabatti Tactical .308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 5 zm. 2 / st. 5
    64. Adam Sztybór  Nc rado .308 win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 9 zm. 4 / st. 8
    65. Grzegorz Szulczyński  Sabetti 308 win  Sniper tak zm. 3 / st. 16 zm. 3 / st. 12
    66. Dariusz Szybist  Sabatti 308  Sniper tak zm. 6 / st. 12 zm. 6 / st. 10
    67. Michał Tuzinowski  Savage 12 F/TR 308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 11  
    68. Rafał Walczowski  284Win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    69. Adam Wardęcki  6,5  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 3 / st. 8
    70. Sebastian Wiącek  Rem700 308win  Sniper tak zm. 4 / st. 16 zm. 4 / st. 12
    71. Joanna Wilkowska  Terasjanne-Surg 6.5x47  SniperOpen tak zm. 6 / st. 4 zm. 6 / st. 4
    72. Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 Shehane/6x47L  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 4 / st. 4
    73. Józef Wodnicki  Savage 6br  SniperOpen tak zm. 6 / st. 16 zm. 6 / st. 11
    74. Marcin Woszczak  Tikka T3 6,5 CM  SniperOpen - zm. 6 / st. 1  
    75. Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284  SniperOpen tak zm. 5 / st. 1 zm. 6 / st. 1
    76. Konrad Włodarczyk  Sabatti STR  Sniper - zm. 5 / st. 14  
    77. Robert Żabicki  Sabatti Tactical .308 win  Sniper tak zm. 5 / st. 10 zm. 6 / st. 3
    78. Zenon Łaski  ZL 308win  Sniper tak zm. 3 / st. 13 zm. 5 / st. 1
    79. Zenon Łaski  338lm  SniperOpen tak zm. 4 / st. 12 zm. 3 / st. 4
    80. Bartosz Łuczak  Titan 6 TAC - 6.5CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 5 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 win  F/TR tak zm. 10 / st. 4 zm. 10 / st. 4
    2. Ričardas Aliukonis  NC RADO 308WIN  F/TR tak zm. 7 / st. 6 zm. 7 / st. 6
    3. Robert Arszennik  Custom 284 Win  Open tak zm. 7 / st. 5 zm. 9 / st. 4
    4. Lilianna Badura  Dolphin .308 WIN  F/TR tak zm. 10 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    5. Kamil Bania  ???  Open tak zm. 11 / st. 12 zm. 10 / st. 9
    6. Kamil Bania Magnum  Cadex  Open tak zm. 11 / st. 14 zm. 12 / st. 10
    7. Richard Benkovsky  6mm Dasher  Open tak zm. 11 / st. 5 zm. 7 / st. 9
    8. Andrzej Blok  Sabatti str Sport 308Win  F/TR tak zm. 9 / st. 7 zm. 9 / st. 7
    9. Andrzej Blok  NC-RADO 6,5x47 Lapua  Open - zm. 8 / st. 7  
    10. Piotr Celmer  Carol Gustav 6,5 x 55  Open - zm. 8 / st. 9  
    11. Jacek Dorszewicz  Terasjanne Cadex 6 Dasher  Open tak zm. 9 / st. 13 zm. 10 / st. 10
    12. Piotr Dowżenko  TRG 22 308 win  F/TR tak zm. 9 / st. 6 zm. 7 / st. 5
    13. Dariusz Dziamski  Savage 12 F/TR 308 win  F/TR - zm. 7 / st. 14  
    14. Dariusz Dziamski  Savage 12 F-Class 6BR Norma  Open - zm. 8 / st. 14  
    15. Robert Felinski  308  F/TR tak zm. 7 / st. 7 zm. 8 / st. 7
    16. Marek Fulbiszewski  sabatti tactical  F/TR tak zm. 8 / st. 13 zm. 7 / st. 3
    17. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  F/TR tak zm. 8 / st. 15 zm. 9 / st. 12
    18. Olga Halladin Magnum  Sako TRG .338LM  Open tak zm. 11 / st. 15 zm. 12 / st. 11
    19. Michał Harenża  6,5  Open tak zm. 9 / st. 8 zm. 8 / st. 6
    20. Libor Havlis  Kelbly 7SAUM  Open tak zm. 9 / st. 3 zm. 10 / st. 2
    21. Luděk Horák  Keppeler 6XC  Open tak zm. 11 / st. 8 zm. 7 / st. 8
    22. Robert Hordyński  Sabatti 308 Win  F/TR - zm. 8 / st. 1  
    23. Lada Hrbackova  Kelbly 6.5x47 Lapua  Open tak zm. 10 / st. 3 zm. 11 / st. 2
    24. Krzysztof Jachosz  DCR 284  Open tak zm. 9 / st. 2 zm. 8 / st. 1
    25. Karol Janczewski  Janczewski 6,5x47  Open tak zm. 10 / st. 7 zm. 9 / st. 6
    26. Krystian Janczewski  Janczewski Custom  Open tak zm. 11 / st. 9 zm. 10 / st. 5
    27. Jacek Jankowski  SABATTI TACTICAL 6,5X55  Open tak zm. 8 / st. 3 zm. 8 / st. 3
    28. Dariusz Kaczmarek  Sabatti STR 308W  Open tak zm. 9 / st. 9 zm. 9 / st. 8
    29. Stanisław Karpiński  300 WSM  Open tak zm. 9 / st. 12 zm. 12 / st. 2
    30. Jan Kita  Savage F/TR  F/TR tak zm. 8 / st. 6 zm. 8 / st. 2
    31. Krzysztof Kolasiński  Sabatti TLD  Open tak zm. 8 / st. 5 zm. 10 / st. 3
    32. Paweł Kolasiński  Sabati TLD  Open tak zm. 9 / st. 5 zm. 9 / st. 3
    33. Robert Kowalewski  cz 550 6.5x55  Open - zm. 11 / st. 13  
    34. Marcin Kowalski  NC Rado 308W  F/TR tak zm. 11 / st. 10 zm. 10 / st. 6
    35. Roman Kurdziel  NC Rado 6.5x47L  Open tak zm. 10 / st. 12 zm. 7 / st. 10
    36. Krzysztof Kłosowicz  Sako TRG22  F/TR tak zm. 7 / st. 2 zm. 7 / st. 2
    37. Grzegorz Leszczyński  G&E  F/TR tak zm. 8 / st. 10 zm. 9 / st. 10
    38. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  F/TR tak zm. 7 / st. 13 zm. 7 / st. 11
    39. Sławomir Mlicki  Sabatti 308W  F/TR tak zm. 10 / st. 6 zm. 11 / st. 6
    40. David Mothejl  Kelbly .308 Win  F/TR tak zm. 11 / st. 4 zm. 11 / st. 4
    41. Petr Mothejl  Kelbly 6,6/47  Open tak zm. 11 / st. 3 zm. 11 / st. 3
    42. Mirosław Moździerz  CZ557 308  F/TR tak zm. 7 / st. 1 zm. 9 / st. 1
    43. Piotr Narloch  Rado 284  Open tak zm. 9 / st. 11 zm. 8 / st. 8
    44. Petr Novák  Kelbly 6,5/47  Open tak zm. 11 / st. 7 zm. 7 / st. 7
    45. Wojciech Nowak  Sabatti STR Sport  F/TR tak zm. 10 / st. 5 zm. 11 / st. 5
    46. Michał Olender  Tikka T3X TAC A1  F/TR - zm. 10 / st. 2  
    47. Michał Olender  Barnard 6,5x55SE  Open - zm. 11 / st. 2  
    48. Marek Papros  savage 12F/TR .308win  F/TR tak zm. 11 / st. 6 zm. 12 / st. 5
    49. Andrzej Piątak Magnum  Dolphin 338LM  Open tak zm. 11 / st. 16 zm. 12 / st. 12
    50. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP HS 308Win  F/TR - zm. 10 / st. 9  
    51. Josef Prochazka  Kelbly 6 Dasher  Open tak zm. 7 / st. 12 zm. 8 / st. 9
    52. Josef Prochazka  Kelbly 308Win  F/TR tak zm. 8 / st. 12 zm. 9 / st. 9
    53. Bogdan Raczyński  RADO 308 W  F/TR tak zm. 10 / st. 10 zm. 11 / st. 10
    54. Bogdan Raczyński  CZ 550 6,5 X 55  Open tak zm. 7 / st. 10 zm. 8 / st. 10
    55. Mirosław Radecki  CG 6.5XX55SE  Open tak zm. 8 / st. 8 zm. 9 / st. 5
    56. Mirosław Radecki  HOWA 1500 308 WIN  F/TR tak zm. 7 / st. 8 zm. 8 / st. 5
    57. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  Open tak zm. 7 / st. 16 zm. 9 / st. 11
    58. Michał Śledzik  Dolphin 308  F/TR tak zm. 11 / st. 11 zm. 10 / st. 7
    59. Rafal Sokolowski  Bergara Bm 14   F/TR - zm. 9 / st. 4  
    60. Igor Stefanowski  NC RADO 284 W  Open tak zm. 11 / st. 1 zm. 12 / st. 1
    61. Janusz Stępniewski  SM 6,6x55  Open tak zm. 9 / st. 14 zm. 11 / st. 9
    62. Wojciech Storzysz  .308 WIN  F/TR tak zm. 9 / st. 16 zm. 10 / st. 12
    63. Wojciech Storzysz  .284 WIN  Open tak zm. 10 / st. 16 zm. 11 / st. 12
    64. Jan Sykora  Dolphin 6.5creedmoor  Open tak zm. 8 / st. 11 zm. 8 / st. 11
    65. Grzegorz Szulczyński  Sabatti 308 win  F/TR tak zm. 8 / st. 16 zm. 8 / st. 12
    66. Krzysztof Tuliński  Rado 6,5  Open - zm. 7 / st. 9  
    67. Michał Tuzinowski  Savage 12 F/Tr  F/TR - zm. 10 / st. 11  
    68. Andrzej Walczuk  Sabatti STR Sport .308Win  F/TR - zm. 7 / st. 15  
    69. Adam Wardęcki  6,5  Open tak zm. 10 / st. 8 zm. 10 / st. 8
    70. Joanna Wilkowska  Dolphin 6x47  Open tak zm. 8 / st. 4 zm. 8 / st. 4
    71. Piotr Wilkowski  Terasjanne 6x47/Terasjanne Shehane  Open tak zm. 7 / st. 4 zm. 7 / st. 4
    72. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 10 / st. 13 zm. 7 / st. 12
    73. Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284  Open tak zm. 9 / st. 1 zm. 10 / st. 1
    74. Jakub Wyroba  308W  F/TR tak zm. 10 / st. 15 zm. 11 / st. 11
    75. Joanna Wyroba  308W  F/TR tak zm. 9 / st. 15 zm. 10 / st. 11
    76. Konrad Włodarczyk  Sabatti STR  F/TR - zm. 10 / st. 14  
    77. Robert Żabicki  Sabatti .308  F/TR tak zm. 9 / st. 10 zm. 9 / st. 2
    78. Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 win  F/TR - zm. 8 / st. 2  
    79. Zenon Łaski  308win  F/TR tak zm. 7 / st. 11 zm. 11 / st. 1
    80. Bartosz Łuczak  Titan 6 TAC - 6.5CM  Open tak zm. 7 / st. 3 zm. 12 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Jacek Atamańczyk  300WM  tak zm. 12 / st. 1 zm. 13 / st. 1
    2. Richard Benkovsky  7-300WSM  tak zm. 12 / st. 14 zm. 13 / st. 10
    3. Robert Felinski  Magnum  tak zm. 12 / st. 7 zm. 13 / st. 7
    4. Maciej Halladin  CDX-33 .338LM  tak zm. 12 / st. 3  
    5. Michał Jaroszyński-Wolfram  Surgeon 338 LM  tak zm. 12 / st. 6 zm. 13 / st. 6
    6. Paweł Konecki  Keppeler FR09 7mmRSAUM  tak zm. 12 / st. 10 zm. 13 / st. 9
    7. Piotr Lalik  300 Norma M  tak zm. 12 / st. 5 zm. 13 / st. 5
    8. Jan Małek  338 LAPUA MAGNUM  tak zm. 12 / st. 4 zm. 13 / st. 3
    9. Petr Mothejl  Kelbly 7MM RSAUM  tak zm. 12 / st. 8 zm. 13 / st. 8
    10. Josef Prochazka  Ritter@Stark 338LM  tak zm. 12 / st. 12 wybierz
    11. Włodzimierz Smyk  UniqeAlpine 338LM  tak zm. 12 / st. 11 zm. 13 / st. 11
    12. Ryszard Srokosz  Savage 338lm  tak zm. 12 / st. 2 zm. 13 / st. 2
    13. Michał Szczyrek  Może Savage?  tak zm. 12 / st. 15 zm. 13 / st. 4
    14. Adam Sztybór  Nc rado .338  tak zm. 12 / st. 9  
    15. Wiesław Wyroba  Rado  tak zm. 12 / st. 16 zm. 13 / st. 12
    16. Zenon Łaski  338lm  tak zm. 12 / st. 13  



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Kwiecień 2020.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 04-04 07:50 1. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-AutoOpen)
    4. Krzysztof Jachosz (Semi-Auto)
    5. Michał Szczyrek (Semi-AutoOpen)
    6. Paweł Kieżyński (Semi-Auto)
    7. Robert Felinski (Semi-Auto)
    8. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    9. Jakub Sidorowicz (Semi-AutoOpen)
    10. Piotr Onych (Semi-Auto)
    11. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    12. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
    13. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    14. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
    15. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    16. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    seria 2 04-04 08:30 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
    2. Rafal Sokolowski (Sniper)
    3. Petr Mothejl (SniperOpen)
    4. Andrej Aidamovic (Sniper)
    5. Michał Szczyrek (Sniper)
    6. Ričardas Aliukonis (Sniper)
    7. Paweł Konecki (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Adam Sztybór (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Włodzimierz Smyk (SniperOpen)
    12. Marek Pyka Semi (Sniper)
    13. Piotr Celmer Semi Open (Sniper)
    14. Kamil Bania Semi Open (Sniper)
    15. Olga Halladin Semi (Sniper)
    16. Andrzej Piątak Semi Open (Sniper)
    seria 3 04-04 09:12 1. Mirosław Moździerz (Sniper)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Jan Małek (Sniper)
    4. Lilianna Badura (Sniper)
    5. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
    6. Paweł Kieżyński (Sniper)
    7. Jakub Sidorowicz (Sniper)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Luděk Horák (SniperOpen)
    10. Grzegorz Leszczyński (Sniper)
    11. Michal Kasprzak (Sniper)
    12. Roman Kurdziel (Sniper)
    13. Zenon Łaski (Sniper)
    14. Marek Pyka (Sniper)
    15. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
    16. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
    seria 4 04-04 09:54 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Marek Rydz (Sniper)
    3. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
    4. Tomasz Badura (Sniper)
    5. Dariusz Róża (Sniper)
    6. Michał Kolańczyk (Sniper)
    7. Andrzej Blok (Sniper)
    8. Adam Surała (Sniper)
    9. Artur Panasiuk (SniperOpen)
    10. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    11. Jan Sykora (SniperOpen)
    12. Zenon Łaski (SniperOpen)
    13. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    14. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    15. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
    16. Sebastian Wiącek (Sniper)
    seria 5 04-04 10:36 1. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    2. Krzysztof Kłosowicz (Sniper)
    3. Krzysztof Jachosz (Sniper)
    4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
    7. Stanisław Szałaśny (Sniper)
    8. Adam Wardęcki (SniperOpen)
    9. Aleksander Piotrowski (SniperOpen)
    10. Robert Żabicki (Sniper)
    11. Michał Tuzinowski (Sniper)
    12. Adam Skowroński (SniperOpen)
    13. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    14. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    15. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    16. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    seria 6 04-04 11:18 1. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    2. Jarosław Pękala (Sniper)
    3. Mariusz Lipski (Sniper)
    4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    5. Stanisław Karpiński (Sniper)
    6. Sławomir Mlicki (Sniper)
    7. Wojciech Nowak (Sniper)
    8. Hubert Rawski (Sniper)
    9. Sebastian Domarecki (Sniper)
    10. Mariusz Maciejewski (Sniper)
    11. Michał Śledzik (Sniper)
    12. Dariusz Szybist (Sniper)
    13. Robert Horodecki (Sniper)
    14. Tomasz Staszak (Sniper)
    15. Szymon Brzyski (SniperOpen)
    16. Józef Wodnicki (SniperOpen)
    seria 7 04-04 12:00 1. Mirosław Moździerz (F/TR)
    2. Krzysztof Kłosowicz (F/TR)
    3. Bartosz Łuczak (Open)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Robert Arszennik (Open)
    6. Ričardas Aliukonis (F/TR)
    7. Robert Felinski (F/TR)
    8. Mirosław Radecki (F/TR)
    9. Krzysztof Tuliński (Open)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Zenon Łaski (F/TR)
    12. Josef Prochazka (Open)
    13. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    14. Dariusz Dziamski (F/TR)
    15. Andrzej Walczuk (F/TR)
    16. Jerzy Rozlucki (Open)
    seria 8 04-04 13:07 1. Robert Hordyński (F/TR)
    2. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
    3. Jacek Jankowski (Open)
    4. Joanna Wilkowska (Open)
    5. Krzysztof Kolasiński (Open)
    6. Jan Kita (F/TR)
    7. Andrzej Blok (Open)
    8. Mirosław Radecki (Open)
    9. Piotr Celmer (Open)
    10. Grzegorz Leszczyński (F/TR)
    11. Jan Sykora (Open)
    12. Josef Prochazka (F/TR)
    13. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    14. Dariusz Dziamski (Open)
    15. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    16. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
    seria 9 04-04 14:14 1. Ireneusz Woszczek (Open)
    2. Krzysztof Jachosz (Open)
    3. Libor Havlis (Open)
    4. Rafal Sokolowski (F/TR)
    5. Paweł Kolasiński (Open)
    6. Piotr Dowżenko (F/TR)
    7. Andrzej Blok (F/TR)
    8. Michał Harenża (Open)
    9. Dariusz Kaczmarek (Open)
    10. Robert Żabicki (F/TR)
    11. Piotr Narloch (Open)
    12. Stanisław Karpiński (Open)
    13. Jacek Dorszewicz (Open)
    14. Janusz Stępniewski (Open)
    15. Joanna Wyroba (F/TR)
    16. Wojciech Storzysz (F/TR)
    seria 10 04-04 15:21 1. Lilianna Badura (F/TR)
    2. Michał Olender (F/TR)
    3. Lada Hrbackova (Open)
    4. Andrej Aidamovic (F/TR)
    5. Wojciech Nowak (F/TR)
    6. Sławomir Mlicki (F/TR)
    7. Karol Janczewski (Open)
    8. Adam Wardęcki (Open)
    9. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Michał Tuzinowski (F/TR)
    12. Roman Kurdziel (Open)
    13. Mariusz Wójcik (F/TR)
    14. Konrad Włodarczyk (F/TR)
    15. Jakub Wyroba (F/TR)
    16. Wojciech Storzysz (Open)
    seria 11 04-04 16:28 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Michał Olender (Open)
    3. Petr Mothejl (Open)
    4. David Mothejl (F/TR)
    5. Richard Benkovsky (Open)
    6. Marek Papros (F/TR)
    7. Petr Novák (Open)
    8. Luděk Horák (Open)
    9. Krystian Janczewski (Open)
    10. Marcin Kowalski (F/TR)
    11. Michał Śledzik (F/TR)
    12. Kamil Bania (Open)
    13. Robert Kowalewski (Open)
    14. Kamil Bania Magnum (Open)
    15. Olga Halladin Magnum (Open)
    16. Andrzej Piątak Magnum (Open)
    seria 12 04-04 17:35 1. Jacek Atamańczyk (Magnum)
    2. Ryszard Srokosz (Magnum)
    3. Maciej Halladin (Magnum)
    4. Jan Małek (Magnum)
    5. Piotr Lalik (Magnum)
    6. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum)
    7. Robert Felinski (Magnum)
    8. Petr Mothejl (Magnum)
    9. Adam Sztybór (Magnum)
    10. Paweł Konecki (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Josef Prochazka (Magnum)
    13. Zenon Łaski (Magnum)
    14. Richard Benkovsky (Magnum)
    15. Michał Szczyrek (Magnum)
    16. Wiesław Wyroba (Magnum)
      04-04 18:42 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 105-04 08:30 1. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-AutoOpen)
    4. Piotr Onych (Semi-Auto)
    5. Michał Szczyrek (Semi-AutoOpen)
    6. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    7. Robert Felinski (Semi-Auto)
    8. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    9. Jakub Sidorowicz (Semi-AutoOpen)
    10. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    11. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
    12. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    seria 205-04 08:52 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Petr Mothejl (SniperOpen)
    4. Andrej Aidamovic (Sniper)
    5. Michał Szczyrek (Sniper)
    6. Ričardas Aliukonis (Sniper)
    7. Paweł Konecki (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Piotr Celmer Semi Open (Sniper)
    10. Kamil Bania Semi Open (Sniper)
    11. Olga Halladin Semi (Sniper)
    12. Andrzej Piątak Semi Open (Sniper)
    seria 305-04 09:14 1. Marek Rydz (Sniper)
    2. Lilianna Badura (Sniper)
    3. Tomasz Badura (Sniper)
    4. Zenon Łaski (SniperOpen)
    5. Roman Kurdziel (Sniper)
    6. Szymon Brzyski (SniperOpen)
    7. Jakub Sidorowicz (Sniper)
    8. Adam Wardęcki (SniperOpen)
    9. Luděk Horák (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
    12. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
    seria 405-04 09:36 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    3. Jan Małek (Sniper)
    4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    5. Dariusz Róża (Sniper)
    6. Sławomir Mlicki (Sniper)
    7. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    8. Adam Sztybór (SniperOpen)
    9. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    10. Grzegorz Leszczyński (Sniper)
    11. Jan Sykora (SniperOpen)
    12. Sebastian Wiącek (Sniper)
    seria 505-04 09:58 1. Zenon Łaski (Sniper)
    2. Krzysztof Kłosowicz (Sniper)
    3. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
    4. Michał Kolańczyk (Sniper)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
    7. Stanisław Szałaśny (Sniper)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    10. Włodzimierz Smyk (SniperOpen)
    11. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    12. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
    seria 605-04 10:20 1. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    2. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
    3. Robert Żabicki (Sniper)
    4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    5. Artur Panasiuk (SniperOpen)
    6. Paweł Kieżyński (Sniper)
    7. Wojciech Nowak (Sniper)
    8. Adam Surała (Sniper)
    9. Tomasz Staszak (Sniper)
    10. Dariusz Szybist (Sniper)
    11. Józef Wodnicki (SniperOpen)
    12.  
    seria 705-04 10:42 1. Lilianna Badura (F/TR)
    2. Krzysztof Kłosowicz (F/TR)
    3. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Piotr Dowżenko (F/TR)
    6. Ričardas Aliukonis (F/TR)
    7. Petr Novák (Open)
    8. Luděk Horák (Open)
    9. Richard Benkovsky (Open)
    10. Roman Kurdziel (Open)
    11. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    12. Mariusz Wójcik (F/TR)
    seria 805-04 11:04 1. Krzysztof Jachosz (Open)
    2. Jan Kita (F/TR)
    3. Jacek Jankowski (Open)
    4. Joanna Wilkowska (Open)
    5. Mirosław Radecki (F/TR)
    6. Michał Harenża (Open)
    7. Robert Felinski (F/TR)
    8. Piotr Narloch (Open)
    9. Josef Prochazka (Open)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Jan Sykora (Open)
    12. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
    seria 905-04 11:26 1. Mirosław Moździerz (F/TR)
    2. Robert Żabicki (F/TR)
    3. Paweł Kolasiński (Open)
    4. Robert Arszennik (Open)
    5. Mirosław Radecki (Open)
    6. Karol Janczewski (Open)
    7. Andrzej Blok (F/TR)
    8. Dariusz Kaczmarek (Open)
    9. Josef Prochazka (F/TR)
    10. Grzegorz Leszczyński (F/TR)
    11. Jerzy Rozlucki (Open)
    12. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    seria 1005-04 11:48 1. Ireneusz Woszczek (Open)
    2. Libor Havlis (Open)
    3. Krzysztof Kolasiński (Open)
    4. Andrej Aidamovic (F/TR)
    5. Krystian Janczewski (Open)
    6. Marcin Kowalski (F/TR)
    7. Michał Śledzik (F/TR)
    8. Adam Wardęcki (Open)
    9. Kamil Bania (Open)
    10. Jacek Dorszewicz (Open)
    11. Joanna Wyroba (F/TR)
    12. Wojciech Storzysz (F/TR)
    seria 1105-04 12:10 1. Zenon Łaski (F/TR)
    2. Lada Hrbackova (Open)
    3. Petr Mothejl (Open)
    4. David Mothejl (F/TR)
    5. Wojciech Nowak (F/TR)
    6. Sławomir Mlicki (F/TR)
    7.  
    8.  
    9. Janusz Stępniewski (Open)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Jakub Wyroba (F/TR)
    12. Wojciech Storzysz (Open)
    seria 1205-04 12:32 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Stanisław Karpiński (Open)
    3. Bartosz Łuczak (Open)
    4.  
    5. Marek Papros (F/TR)
    6.  
    7.  
    8.  
    9.  
    10. Kamil Bania Magnum (Open)
    11. Olga Halladin Magnum (Open)
    12. Andrzej Piątak Magnum (Open)
    seria 1305-04 12:54 1. Jacek Atamańczyk (Magnum)
    2. Ryszard Srokosz (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Michał Szczyrek (Magnum)
    5. Piotr Lalik (Magnum)
    6. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum)
    7. Robert Felinski (Magnum)
    8. Petr Mothejl (Magnum)
    9. Paweł Konecki (Magnum)
    10. Richard Benkovsky (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Wiesław Wyroba (Magnum)
      05-04 13:16 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Kwiecień 2020.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
    Aidamovic Andrej F/TR 04-04 15:21 10 4 05-04 11:48 10 4
    Aidamovic Andrej Sniper 04-04 08:30 2 4 05-04 08:52 2 4
    Aliukonis Ričardas F/TR 04-04 12:00 7 6 05-04 10:42 7 6
    Aliukonis Ričardas Sniper 04-04 08:30 2 6 05-04 08:52 2 6
    Arszennik Robert Open 04-04 12:00 7 5 05-04 11:26 9 4
    Atamańczyk Jacek Magnum 04-04 17:35 12 1 05-04 12:54 13 1
    Badura Lilianna F/TR 04-04 15:21 10 1 05-04 10:42 7 1
    Badura Lilianna Sniper 04-04 09:12 3 4 05-04 09:14 3 2
    Badura Tomasz Sniper 04-04 09:54 4 4 05-04 09:14 3 3
    Bania Kamil Open 04-04 16:28 11 12 05-04 11:48 10 9
    Bania Magnum Kamil Open 04-04 16:28 11 14 05-04 12:32 12 10
    Bania Semi Open Kamil Sniper 04-04 08:30 2 14 05-04 08:52 2 10
    Benkovsky Richard Open 04-04 16:28 11 5 05-04 10:42 7 9
    Benkovsky Richard Magnum 04-04 17:35 12 14 05-04 12:54 13 10
    Blok Andrzej F/TR 04-04 14:14 9 7 05-04 11:26 9 7
    Blok Andrzej Open 04-04 13:07 8 7      
    Blok Andrzej Sniper 04-04 09:54 4 7      
    Brzyski Szymon SniperOpen 04-04 11:18 6 15 05-04 09:14 3 6
    Celmer Piotr Open 04-04 13:07 8 9      
    Celmer Semi Open Piotr Sniper 04-04 08:30 2 13 05-04 08:52 2 9
    Domański Błażej Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 13 05-04 08:30 1 10
    Domarecki Sebastian Sniper 04-04 11:18 6 9      
    Dorszewicz Jacek Open 04-04 14:14 9 13 05-04 11:48 10 10
    Dorszewicz Jacek SniperOpen 04-04 10:36 5 13 05-04 09:58 5 9
    Dowżenko Piotr F/TR 04-04 14:14 9 6 05-04 10:42 7 5
    Dziamski Dariusz F/TR 04-04 12:00 7 14      
    Dziamski Dariusz Open 04-04 13:07 8 14      
    Felinski Robert F/TR 04-04 12:00 7 7 05-04 11:04 8 7
    Felinski Robert Magnum 04-04 17:35 12 7 05-04 12:54 13 7
    Felinski Robert Semi-Auto 04-04 07:50 1 7 05-04 08:30 1 7
    Fulbiszewski Marek F/TR 04-04 13:07 8 13 05-04 10:42 7 3
    Górkiewicz Grzegorz Sniper 04-04 10:36 5 5 05-04 09:58 5 5
    Grzybowski Dariusz Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 16 05-04 08:30 1 12
    Gładyszewski Grzegorz F/TR 04-04 13:07 8 15 05-04 11:26 9 12
    Gładyszewski Grzegorz Sniper 04-04 09:54 4 15 05-04 09:58 5 12
    Halladin Maciej Magnum 04-04 17:35 12 3      
    Halladin Maciej Semi-Auto 04-04 07:50 1 15      
    Halladin Magnum Olga Open 04-04 16:28 11 15 05-04 12:32 12 11
    Halladin Semi Olga Sniper 04-04 08:30 2 15 05-04 08:52 2 11
    Harenża Michał Open 04-04 14:14 9 8 05-04 11:04 8 6
    Havlis Libor Open 04-04 14:14 9 3 05-04 11:48 10 2
    Horák Luděk Open 04-04 16:28 11 8 05-04 10:42 7 8
    Horák Luděk SniperOpen 04-04 09:12 3 9 05-04 09:14 3 9
    Hordyński Robert F/TR 04-04 13:07 8 1      
    Horodecki Robert Sniper 04-04 11:18 6 13      
    Hrbackova Lada Open 04-04 15:21 10 3 05-04 12:10 11 2
    Jachosz Krzysztof Open 04-04 14:14 9 2 05-04 11:04 8 1
    Jachosz Krzysztof Semi-Auto 04-04 07:50 1 4      
    Jachosz Krzysztof Sniper 04-04 10:36 5 3      
    Janczewski Karol Open 04-04 15:21 10 7 05-04 11:26 9 6
    Janczewski Krystian Open 04-04 16:28 11 9 05-04 11:48 10 5
    Jankowski Jacek Open 04-04 13:07 8 3 05-04 11:04 8 3
    Jaroszyński-Wolfram Michał Magnum 04-04 17:35 12 6 05-04 12:54 13 6
    Kaczmarek Dariusz Open 04-04 14:14 9 9 05-04 11:26 9 8
    Kamiński Artur Semi-Auto 04-04 07:50 1 11 05-04 08:30 1 6
    Karpiński Stanisław Open 04-04 14:14 9 12 05-04 12:32 12 2
    Karpiński Stanisław Sniper 04-04 11:18 6 5      
    Karpiński Stanisław SniperOpen 04-04 09:12 3 5 05-04 10:20 6 2
    Kasprzak Michal Sniper 04-04 09:12 3 11      
    Kies Piotr Sniper 04-04 09:54 4 1 05-04 09:36 4 1
    Kieżyński Paweł Semi-Auto 04-04 07:50 1 6      
    Kieżyński Paweł Sniper 04-04 09:12 3 6 05-04 10:20 6 6
    Kita Jan F/TR 04-04 13:07 8 6 05-04 11:04 8 2
    Kolańczyk Michał Sniper 04-04 09:54 4 6 05-04 09:58 5 4
    Kolańczyk Michał SniperOpen 04-04 10:36 5 6 05-04 09:58 5 6
    Kolasiński Krzysztof Open 04-04 13:07 8 5 05-04 11:48 10 3
    Kolasiński Paweł Open 04-04 14:14 9 5 05-04 11:26 9 3
    Konecki Paweł Magnum 04-04 17:35 12 10 05-04 12:54 13 9
    Konecki Paweł Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 8 05-04 08:30 1 8
    Konecki Paweł SniperOpen 04-04 08:30 2 7 05-04 08:52 2 7
    Kowalewski Robert Open 04-04 16:28 11 13      
    Kowalski Marcin F/TR 04-04 16:28 11 10 05-04 11:48 10 6
    Kurdziel Roman Open 04-04 15:21 10 12 05-04 10:42 7 10
    Kurdziel Roman Sniper 04-04 09:12 3 12 05-04 09:14 3 5
    Kurdziel Roman SniperOpen 04-04 09:54 4 10 05-04 09:36 4 7
    Kłosowicz Krzysztof F/TR 04-04 12:00 7 2 05-04 10:42 7 2
    Kłosowicz Krzysztof Sniper 04-04 10:36 5 2 05-04 09:58 5 2
    Lalik Piotr Magnum 04-04 17:35 12 5 05-04 12:54 13 5
    Leszczyński Grzegorz F/TR 04-04 13:07 8 10 05-04 11:26 9 10
    Leszczyński Grzegorz Sniper 04-04 09:12 3 10 05-04 09:36 4 10
    Lipski Mariusz Sniper 04-04 11:18 6 3      
    Maciejewski Mariusz Sniper 04-04 11:18 6 10      
    Małek Jan Magnum 04-04 17:35 12 4 05-04 12:54 13 3
    Małek Jan Sniper 04-04 09:12 3 3 05-04 09:36 4 3
    Małek Mirosław Sniper 04-04 09:12 3 8 05-04 09:58 5 8
    Małek Mirosław SniperOpen 04-04 08:30 2 8 05-04 08:52 2 8
    Mituniewicz Agnieszka F/TR 04-04 12:00 7 13 05-04 10:42 7 11
    Mituniewicz Agnieszka Sniper 04-04 09:54 4 13 05-04 09:36 4 2
    Mlicki Sławomir F/TR 04-04 15:21 10 6 05-04 12:10 11 6
    Mlicki Sławomir Sniper 04-04 11:18 6 6 05-04 09:36 4 6
    Mothejl David F/TR 04-04 16:28 11 4 05-04 12:10 11 4
    Mothejl Petr Open 04-04 16:28 11 3 05-04 12:10 11 3
    Mothejl Petr Magnum 04-04 17:35 12 8 05-04 12:54 13 8
    Mothejl Petr SniperOpen 04-04 08:30 2 3 05-04 08:52 2 3
    Moździerz Mirosław F/TR 04-04 12:00 7 1 05-04 11:26 9 1
    Moździerz Mirosław Sniper 04-04 09:12 3 1      
    Narloch Piotr Open 04-04 14:14 9 11 05-04 11:04 8 8
    Novák Petr Open 04-04 16:28 11 7 05-04 10:42 7 7
    Nowak Wojciech F/TR 04-04 15:21 10 5 05-04 12:10 11 5
    Nowak Wojciech Sniper 04-04 11:18 6 7 05-04 10:20 6 7
    Olender Michał F/TR 04-04 15:21 10 2      
    Olender Michał Open 04-04 16:28 11 2      
    Onych Piotr Semi-Auto 04-04 07:50 1 10 05-04 08:30 1 4
    Panasiuk Artur SniperOpen 04-04 09:54 4 9 05-04 10:20 6 5
    Papros Marek F/TR 04-04 16:28 11 6 05-04 12:32 12 5
    Pękala Jarosław Sniper 04-04 11:18 6 2      
    Piątak Magnum Andrzej Open 04-04 16:28 11 16 05-04 12:32 12 12
    Piątak Semi Open Andrzej Sniper 04-04 08:30 2 16 05-04 08:52 2 12
    Piotrowski Aleksander SniperOpen 04-04 10:36 5 9      
    Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 04-04 15:21 10 9      
    Prochazka Josef F/TR 04-04 13:07 8 12 05-04 11:26 9 9
    Prochazka Josef Open 04-04 12:00 7 12 05-04 11:04 8 9
    Prochazka Josef Magnum 04-04 17:35 12 12      
    Przepiórski Jerzy Sniper 04-04 10:36 5 16      
    Pyka Marek Sniper 04-04 09:12 3 14      
    Pyka Semi Marek Sniper 04-04 08:30 2 12      
    Raczyński Bogdan F/TR 04-04 15:21 10 10 05-04 12:10 11 10
    Raczyński Bogdan Open 04-04 12:00 7 10 05-04 11:04 8 10
    Raczyński Bogdan Sniper 04-04 08:30 2 10 05-04 09:14 3 10
    Radecki Mirosław F/TR 04-04 12:00 7 8 05-04 11:04 8 5
    Radecki Mirosław Open 04-04 13:07 8 8 05-04 11:26 9 5
    Rawski Hubert Sniper 04-04 11:18 6 8      
    Róża Dariusz Sniper 04-04 09:54 4 5 05-04 09:36 4 5
    Rozlucki Jerzy Open 04-04 12:00 7 16 05-04 11:26 9 11
    Rozlucki Jerzy Sniper 04-04 10:36 5 15 05-04 09:58 5 11
    Rozlucki Jerzy SniperOpen 04-04 09:12 3 15 05-04 09:14 3 11
    Rydz Marek Sniper 04-04 09:54 4 2 05-04 09:14 3 1
    Sidorowicz Jakub Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 9 05-04 08:30 1 9
    Sidorowicz Jakub Sniper 04-04 09:12 3 7 05-04 09:14 3 7
    Skowroński Adam SniperOpen 04-04 10:36 5 12      
    Śledzik Michał F/TR 04-04 16:28 11 11 05-04 11:48 10 7
    Śledzik Michał Sniper 04-04 11:18 6 11      
    Smyk Włodzimierz Magnum 04-04 17:35 12 11 05-04 12:54 13 11
    Smyk Włodzimierz SniperOpen 04-04 08:30 2 11 05-04 09:58 5 10
    Sokolowski Rafal F/TR 04-04 14:14 9 4      
    Sokolowski Rafal Sniper 04-04 08:30 2 2      
    Srokosz Ryszard Magnum 04-04 17:35 12 2 05-04 12:54 13 2
    Srokosz Ryszard Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 2 05-04 08:30 1 2
    Srokosz Ryszard SniperOpen 04-04 09:12 3 2 05-04 08:52 2 2
    Staszak Tomasz Sniper 04-04 11:18 6 14 05-04 10:20 6 9
    Stefanowski Igor Open 04-04 16:28 11 1 05-04 12:32 12 1
    Stefanowski Igor Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 1 05-04 08:30 1 1
    Stępniewski Janusz Open 04-04 14:14 9 14 05-04 12:10 11 9
    Stępniewski Janusz SniperOpen 04-04 09:54 4 14 05-04 09:36 4 9
    Storzysz Wojciech F/TR 04-04 14:14 9 16 05-04 11:48 10 12
    Storzysz Wojciech Open 04-04 15:21 10 16 05-04 12:10 11 12
    Surała Adam Sniper 04-04 09:54 4 8 05-04 10:20 6 8
    Sykora Jan Open 04-04 13:07 8 11 05-04 11:04 8 11
    Sykora Jan SniperOpen 04-04 09:54 4 11 05-04 09:36 4 11
    Szałaśny Stanisław Sniper 04-04 10:36 5 7 05-04 09:58 5 7
    Szczyrek Michał Magnum 04-04 17:35 12 15 05-04 12:54 13 4
    Szczyrek Michał Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 5 05-04 08:30 1 5
    Szczyrek Michał Sniper 04-04 08:30 2 5 05-04 08:52 2 5
    Sztybór Adam Magnum 04-04 17:35 12 9      
    Sztybór Adam SniperOpen 04-04 08:30 2 9 05-04 09:36 4 8
    Szulczyński Grzegorz F/TR 04-04 13:07 8 16 05-04 11:04 8 12
    Szulczyński Grzegorz Sniper 04-04 09:12 3 16 05-04 09:14 3 12
    Szybist Dariusz Sniper 04-04 11:18 6 12 05-04 10:20 6 10
    Tuliński Krzysztof Open 04-04 12:00 7 9      
    Tuzinowski Michał F/TR 04-04 15:21 10 11      
    Tuzinowski Michał Sniper 04-04 10:36 5 11      
    Walczowski Rafał SniperOpen 04-04 08:30 2 1 05-04 08:52 2 1
    Walczuk Andrzej F/TR 04-04 12:00 7 15      
    Wardęcki Adam Open 04-04 15:21 10 8 05-04 11:48 10 8
    Wardęcki Adam SniperOpen 04-04 10:36 5 8 05-04 09:14 3 8
    Wiącek Sebastian Sniper 04-04 09:54 4 16 05-04 09:36 4 12
    Wilkowska Joanna Open 04-04 13:07 8 4 05-04 11:04 8 4
    Wilkowska Joanna SniperOpen 04-04 11:18 6 4 05-04 10:20 6 4
    Wilkowski Piotr Open 04-04 12:00 7 4 05-04 10:42 7 4
    Wilkowski Piotr SniperOpen 04-04 10:36 5 4 05-04 09:36 4 4
    Wodnicki Józef SniperOpen 04-04 11:18 6 16 05-04 10:20 6 11
    Wodnicki Michał Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 14 05-04 08:30 1 11
    Wójcik Mariusz F/TR 04-04 15:21 10 13 05-04 10:42 7 12
    Wójcik Mariusz Semi-Auto 04-04 07:50 1 12      
    Woszczak Marcin SniperOpen 04-04 11:18 6 1      
    Woszczek Ireneusz Open 04-04 14:14 9 1 05-04 11:48 10 1
    Woszczek Ireneusz SniperOpen 04-04 10:36 5 1 05-04 10:20 6 1
    Wyroba Jakub F/TR 04-04 15:21 10 15 05-04 12:10 11 11
    Wyroba Joanna F/TR 04-04 14:14 9 15 05-04 11:48 10 11
    Wyroba Wiesław Magnum 04-04 17:35 12 16 05-04 12:54 13 12
    Włodarczyk Konrad F/TR 04-04 15:21 10 14      
    Włodarczyk Konrad Sniper 04-04 10:36 5 14      
    Żabicki Robert F/TR 04-04 14:14 9 10 05-04 11:26 9 2
    Żabicki Robert Sniper 04-04 10:36 5 10 05-04 10:20 6 3
    Żychiewicz Łukasz F/TR 04-04 13:07 8 2      
    Łaski Zenon F/TR 04-04 12:00 7 11 05-04 12:10 11 1
    Łaski Zenon Magnum 04-04 17:35 12 13      
    Łaski Zenon Sniper 04-04 09:12 3 13 05-04 09:58 5 1
    Łaski Zenon SniperOpen 04-04 09:54 4 12 05-04 09:14 3 4
    Łuczak Bartosz Open 04-04 12:00 7 3 05-04 12:32 12 3
    Łuczak Bartosz Semi-AutoOpen 04-04 07:50 1 3 05-04 08:30 1 3
    Łuczak Bartosz SniperOpen 04-04 09:54 4 3 05-04 09:58 5 3
    Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku