XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Kamil Bania | Lancer 6,5 creedmoor | tak | zm. 1 / st. 8 | zm. 1 / st. 8 |
2. | Błażej Domański | .223 Stag Model 6 | - | zm. 1 / st. 11 | |
3. | Dariusz Grzybowski | MSR10 | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
4. | Maciej Halladin | OA-10 .308 Win | tak | zm. 1 / st. 7 | zm. 1 / st. 4 |
5. | Artur Kamiński | JP .308 Win | tak | zm. 1 / st. 14 | zm. 1 / st. 11 |
6. | Dariusz Paliborek | JP 6.5CM | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 7 |
7. | Zbigniew Pawłowski | L 30 6,5CM | tak | zm. 1 / st. 9 | zm. 1 / st. 6 |
8. | Jakub Sidorowicz | Stag Arms 10 - 6,5 CM | tak | zm. 1 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
9. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5CM | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
10. | Michał Szczyrek | STAG | tak | zm. 1 / st. 6 | zm. 1 / st. 5 |
11. | Michał Wodnicki | DB10 6,5 CM | tak | zm. 1 / st. 13 | zm. 1 / st. 10 |
12. | Bartosz Łuczak | 6.5 CM | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 1 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
2. | Ričardas Aliukonis | NC RADO 308WIN | Sniper | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 3 / st. 6 |
3. | Tomasz B±kowski | 308 win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 9 | zm. 2 / st. 8 |
4. | Andrzej Blok | Sabatti str Sport 308Win | Sniper | - | zm. 4 / st. 7 | |
5. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 11 | zm. 4 / st. 12 |
6. | Dariusz Dziamski | Sabatti 6,5 Creedmoor | SniperOpen | - | zm. 1 / st. 10 | |
7. | Marek Fulbiszewski | Sabatti tactical sport kal. 308 WIN | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 3 / st. 9 |
8. | Grzegorz Górkiewicz | 308 Win. | Sniper | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 4 / st. 5 |
9. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 2 |
10. | Stanisław Karpiński | NC Rado 47x6.5 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 13 | zm. 4 / st. 11 |
11. | Piotr Kies | .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 4 / st. 4 |
12. | Michał Kolańczyk | SSG04 308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 4 / st. 10 |
13. | Piotr Królikowski | Styer Manliccher 308 WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 4 / st. 1 |
14. | Piotr Królikowski | AXMC | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 5 / st. 1 |
15. | Roman Kurdziel | NC Rado 308W | Sniper | tak | zm. 2 / st. 10 | zm. 2 / st. 10 |
16. | Roman Kurdziel | NC Rado 6.5x47l | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 3 / st. 8 |
17. | Piotr Lalik | 300 Norma M | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 4 / st. 3 |
18. | Jan Malek | CZ750 .308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 14 | zm. 2 / st. 3 |
19. | Mirosław Małek | NC RADO | Sniper | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 2 / st. 6 |
20. | Mirosław Małek | NC RADO | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 8 | zm. 5 / st. 6 |
21. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | Sniper | tak | zm. 4 / st. 14 | zm. 5 / st. 4 |
22. | Sławomir Mlicki | Sabatti 308 Win | Sniper | - | zm. 3 / st. 12 | |
23. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 9 | zm. 2 / st. 2 |
24. | Mirosław MoĽdzierz | CZ557 , 308 win | Sniper | - | zm. 3 / st. 13 | |
25. | Kamil Nowacki | Sabatti Tactical 6,5x55 SE | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 3 / st. 7 |
26. | Piotr Oleksy | NC RADO | Sniper | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 2 / st. 5 |
27. | Jarosław Pękala | Tikka T3x Tac .308 | Sniper | - | zm. 3 / st. 8 | |
28. | Bogdan Raczyński | RADO 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 3 / st. 11 |
29. | Dariusz Róża | Savage 12BVSS 308 win | Sniper | - | zm. 1 / st. 12 | |
30. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 2 | zm. 5 / st. 2 |
31. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 16 | zm. 3 / st. 10 |
32. | Marek Rydz | Tikka | Sniper | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 3 / st. 1 |
33. | Jakub Sidorowicz | Remington 700 RDC - .308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 5 | zm. 3 / st. 5 |
34. | Adam Skowroński | Bergara HMR 6.5 Creedmoor | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 12 | |
35. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 12 | zm. 4 / st. 6 |
36. | Ryszard Srokosz | Savage 338LM | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 2 / st. 4 |
37. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 14 | zm. 2 / st. 11 |
38. | Michał Szczyrek | Sniper | tak | wybierz | zm. 5 / st. 8 | |
39. | Adam Sztybór | NC RADO 308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 15 | zm. 3 / st. 12 |
40. | Adam Sztybór | NC RADO 0,284WIN | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 15 | zm. 2 / st. 12 |
41. | Grzegorz Szulczyński | Sabetti 308 win | Sniper | - | zm. 3 / st. 16 | |
42. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | Sniper | - | zm. 3 / st. 11 | |
43. | Rafał Walczowski | 284 Win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 2 / st. 1 |
44. | Adam Wardęcki | Janczewski Custom 6,5*55 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 3 / st. 3 |
45. | Joanna Wilkowski | Terasjanne-Surg 6.5x47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 6 | zm. 5 / st. 7 |
46. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284 Shehane | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 4 / st. 7 |
47. | Paweł Wojciechowski | Sabatti STR 308 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 7 | zm. 2 / st. 7 |
48. | Ireneusz Woszczek | .284 Terasjanne | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 2 | zm. 4 / st. 2 |
49. | Konrad Włodarczyk | Sabatti | Sniper | - | zm. 4 / st. 16 | |
50. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 4 / st. 8 |
51. | Zenon Łaski | Blaser 308win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 15 | zm. 2 / st. 9 |
52. | Bartosz Łuczak | 308WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Tomasz Affet | Savage 12 .308Win | F/TR | - | zm. 5 / st. 9 | |
2. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 win | F/TR | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 7 / st. 4 |
3. | Ričardas Aliukonis | NC RADO 308WIN | F/TR | tak | zm. 5 / st. 6 | zm. 6 / st. 6 |
4. | Tomasz B±kowski | 308win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 6 / st. 8 |
5. | Andrzej Blok | Sabatti str Sport 308Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 7 | |
6. | Piotr Celmer | CG 1918 6,5 x 55 | Open | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 10 / st. 5 |
7. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | Open | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 10 / st. 2 |
8. | Dariusz Dziamski | Savage 12 F-Class 6BR | Open | - | zm. 6 / st. 7 | |
9. | Dariusz Dziamski | Savage 12 FTR 308 Win | F/TR | - | zm. 5 / st. 7 | |
10. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | F/TR | tak | zm. 5 / st. 2 | zm. 9 / st. 12 |
11. | Michał Harenża | 6,5 | Open | tak | zm. 8 / st. 11 | zm. 7 / st. 8 |
12. | Libor Havlią | Kelbly GrizzlyII 7SAUM | Open | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 7 / st. 2 |
13. | Lada Hrbáčková | Kelbly F-Panda 6.5x47 Lapua | Open | tak | zm. 8 / st. 4 | zm. 8 / st. 2 |
14. | Jacek Jankowski | Sabatti 6,5x55 | Open | - | zm. 6 / st. 4 | |
15. | Stanisław Karpiński | NC Rado 47x6.5 | Open | tak | zm. 6 / st. 13 | zm. 8 / st. 1 |
16. | Jan Kita | Savage F/TR | F/TR | - | zm. 7 / st. 2 | |
17. | Krzysztof Kolasiński | Tikka 223rem | F/TR | - | zm. 7 / st. 12 | |
18. | Paweł Kolasiński | Tikka 223rem | F/TR | - | zm. 6 / st. 12 | |
19. | Robert Kowalewski | cz 550 6.5x55 | Open | - | zm. 8 / st. 16 | |
20. | Marcin Kowalski | NC Rado 308W | F/TR | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 6 / st. 5 |
21. | Piotr Kuberacki | 308 win | F/TR | - | zm. 7 / st. 1 | |
22. | Roman Kurdziel | NC RADO 308W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 9 | zm. 7 / st. 9 |
23. | Dariusz Lasek | 308WIN | F/TR | - | zm. 7 / st. 3 | |
24. | Mariusz Lipski | Tikka T3x Varmint 308Win | F/TR | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 6 / st. 3 |
25. | Mirosław Małek | NC RADO | Open | tak | zm. 8 / st. 8 | zm. 10 / st. 1 |
26. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | F/TR | tak | zm. 8 / st. 14 | zm. 10 / st. 3 |
27. | Sławomir Mlicki | Sabatti 308Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 9 / st. 5 |
28. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/47 | Open | tak | zm. 7 / st. 6 | zm. 7 / st. 3 |
29. | Mirosław MoĽdzierz | CZ557 308 | F/TR | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 6 / st. 1 |
30. | Petr Novak | Kelbly 6,5/47 | Open | tak | zm. 8 / st. 5 | zm. 8 / st. 5 |
31. | Wojciech Nowak | Sabatti Str Sport .308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 6 | zm. 8 / st. 6 |
32. | Piotr Oleksy | NC RADO 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 7 | zm. 9 / st. 7 |
33. | Piotr Oleksy | NC RADO 6,5x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 8 / st. 7 |
34. | Michał Olender | Tikka T3X TAC A1 | F/TR | - | zm. 6 / st. 1 | |
35. | Michał Olender | Barnard 6,5x55SE | Open | - | zm. 8 / st. 1 | |
36. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage 10FCP HS 308Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 9 | |
37. | Bogdan Raczyński | RADO 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 9 / st. 11 |
38. | Bogdan Raczyński | CZ 550 | Open | tak | zm. 6 / st. 10 | zm. 6 / st. 11 |
39. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | F/TR | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 7 / st. 5 |
40. | Paweł Radoliński | 6BR | Open | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 8 / st. 11 |
41. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | Open | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 8 / st. 12 |
42. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | F/TR | tak | zm. 6 / st. 6 | zm. 7 / st. 6 |
43. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 | Open | tak | zm. 7 / st. 13 | zm. 8 / st. 9 |
44. | Wojciech Storzysz | .308 WIN | F/TR | tak | zm. 5 / st. 14 | zm. 8 / st. 10 |
45. | Wojciech Storzysz | Dolphin .284 Win | Open | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 9 / st. 10 |
46. | Jan Sykora | Dolphin 6.5 Creedmoor | Open | tak | zm. 5 / st. 11 | zm. 6 / st. 2 |
47. | Michał Szczyrek | F/TR | tak | wybierz | zm. 8 / st. 8 | |
48. | Adam Sztybór | NC RADO 308win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 15 | zm. 6 / st. 12 |
49. | Grzegorz Szulczyński | Sabatti 308 win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 16 | zm. 7 / st. 12 |
50. | Krzysztof Tuliński | 6.5 menke | Open | tak | zm. 8 / st. 12 | zm. 8 / st. 3 |
51. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | F/TR | - | zm. 6 / st. 11 | |
52. | Adam Wardęcki | Janczewski Custom 6,5x55 | Open | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 9 / st. 3 |
53. | Joanna Wilkowski | Dolphin 6x47 | Open | tak | zm. 6 / st. 3 | zm. 6 / st. 7 |
54. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 6x47 | Open | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 7 / st. 7 |
55. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | tak | wybierz | zm. 8 / st. 4 |
56. | Ireneusz Woszczek | .284 Terasjanne | Open | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 9 / st. 1 |
57. | Jakub Wyroba | NC Rado 308Win | F/TR | tak | zm. 5 / st. 13 | zm. 7 / st. 10 |
58. | Joanna Wyroba | Savage 12FTR 308 Win | F/TR | tak | zm. 5 / st. 16 | zm. 7 / st. 11 |
59. | Katarzyna Wyroba | Savage 12FTR 308 Win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 15 | zm. 6 / st. 10 |
60. | Konrad Włodarczyk | Sabatti | F/TR | - | zm. 8 / st. 15 | |
61. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | F/TR | tak | zm. 5 / st. 10 | zm. 6 / st. 4 |
62. | Łukasz Łapta¶ | Keppeler 6mm BR | Open | - | zm. 8 / st. 13 | |
63. | Zenon Łaski | Blaser 308win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 7 / st. 1 |
64. | Zdzisław Ławniczek | savage 12 ftr 308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 14 | zm. 9 / st. 9 |
65. | Zdzisław Ławniczek | savage 6,5x47 | Open | tak | zm. 5 / st. 12 | zm. 6 / st. 9 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Kamil Bania | 338 | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 11 / st. 8 |
2. | Maciej Halladin | CDX-33 .338LM | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 10 / st. 9 |
3. | Olga Halladin | SAKO TRG 42 .338 LM | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 10 / st. 10 |
4. | Michał Jaroszyński-Wolfram | Surgeon 338 LM | tak | zm. 9 / st. 3 | zm. 11 / st. 3 |
5. | Paweł Konecki | Keppeler FR09 7mmRSAUM | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 11 / st. 4 |
6. | Piotr Królikowski | AXMC | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 11 / st. 1 |
7. | Piotr Lalik | 300 Norma M | tak | zm. 9 / st. 2 | zm. 11 / st. 2 |
8. | Petr Mothejl | Kelbly 7 RSAUM | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 11 / st. 6 |
9. | Piotr Narloch | Barnard 338 | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 10 / st. 11 |
10. | Piotr Onych | Janczewski 338 | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 11 / st. 12 |
11. | Dariusz Paliborek | Cadex 338LM | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 10 / st. 8 |
12. | Kacper ¦lęzak | 338lm | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 11 / st. 7 |
13. | Włodzimierz Smyk | 338 | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 11 / st. 9 |
14. | Ryszard Srokosz | Savage 338LM | tak | zm. 9 / st. 15 | zm. 10 / st. 12 |
15. | Wiesław Wyroba | NC Rado 338LM | tak | zm. 9 / st. 14 | zm. 11 / st. 11 |
16. | Zenon Łaski | AX 338LM | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 11 / st. 10 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 19-10 08:30 |
1. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
2. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. 5. Dariusz Paliborek (Semi-Auto) 6. Michał Szczyrek (Semi-Auto) 7. Maciej Halladin (Semi-Auto) 8. Kamil Bania (Semi-Auto) |
9. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
10. Dariusz Dziamski (SniperOpen) 11. Błażej Domański (Semi-Auto) 12. Dariusz Róża (Sniper) 13. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 14. Artur Kamiński (Semi-Auto) 15. Piotr Oleksy (Sniper) 16. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto) |
seria 2 | 19-10 09:12 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen) 3. Adam Wardęcki (SniperOpen) 4. Andrej Aidamovic (Sniper) 5. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 6. Ričardas Aliukonis (Sniper) 7. Paweł Wojciechowski (Sniper) 8. Mirosław Małek (Sniper) |
9. Tomasz B±kowski (Sniper)
10. Roman Kurdziel (Sniper) 11. Marek Fulbiszewski (SniperOpen) 12. Adam Skowroński (SniperOpen) 13. Stanisław Karpiński (SniperOpen) 14. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 15. Adam Sztybór (SniperOpen) 16. Jerzy Rozlucki (SniperOpen) |
seria 3 | 19-10 09:54 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Marek Rydz (Sniper) 3. Piotr Lalik (SniperOpen) 4. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 5. Jakub Sidorowicz (Sniper) 6. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 7. Kamil Nowacki (SniperOpen) 8. Jarosław Pękala (Sniper) |
9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Michał Tuzinowski (Sniper) 12. Sławomir Mlicki (Sniper) 13. Mirosław MoĽdzierz (Sniper) 14. Jan Malek (Sniper) 15. Adam Sztybór (Sniper) 16. Grzegorz Szulczyński (Sniper) |
seria 4 | 19-10 10:36 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Jerzy Rozlucki (Sniper) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Piotr Kies (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Joanna Wilkowski (SniperOpen) 7. Andrzej Blok (Sniper) 8. Mirosław Małek (SniperOpen) |
9. Petr Mothejl (SniperOpen)
10. Michał Kolańczyk (Sniper) 11. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) 12. Michał ¦ledzik (Sniper) 13. Robert Żabicki (Sniper) 14. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 15. Zenon Łaski (Sniper) 16. Konrad Włodarczyk (Sniper) |
seria 5 | 19-10 11:18 |
1. Ireneusz Woszczek (Open)
2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 3. Piotr Wilkowski (Open) 4. Andrej Aidamovic (F/TR) 5. Mirosław Radecki (F/TR) 6. Ričardas Aliukonis (F/TR) 7. Dariusz Dziamski (F/TR) 8. Mariusz Lipski (F/TR) |
9. Tomasz Affet (F/TR)
10. Robert Żabicki (F/TR) 11. Jan Sykora (Open) 12. Zdzisław Ławniczek (Open) 13. Jakub Wyroba (F/TR) 14. Wojciech Storzysz (F/TR) 15. Paweł Radoliński (Open) 16. Joanna Wyroba (F/TR) |
seria 6 | 19-10 12:23 |
1. Michał Olender (F/TR)
2. Mirosław MoĽdzierz (F/TR) 3. Joanna Wilkowski (Open) 4. Jacek Jankowski (Open) 5. Marcin Kowalski (F/TR) 6. Michał ¦ledzik (F/TR) 7. Dariusz Dziamski (Open) 8. Tomasz B±kowski (F/TR) |
9.
10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Michał Tuzinowski (F/TR) 12. Paweł Kolasiński (F/TR) 13. Stanisław Karpiński (Open) 14. Wojciech Storzysz (Open) 15. Katarzyna Wyroba (F/TR) 16. Grzegorz Szulczyński (F/TR) |
seria 7 | 19-10 13:28 |
1. Piotr Kuberacki (F/TR)
2. Jan Kita (F/TR) 3. Dariusz Lasek (F/TR) 4. Libor Havlią (Open) 5. Sławomir Mlicki (F/TR) 6. Petr Mothejl (Open) 7. Andrzej Blok (F/TR) 8. Piotr Oleksy (Open) |
9. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
10. Piotr Celmer (Open) 11. Zenon Łaski (F/TR) 12. Krzysztof Kolasiński (F/TR) 13. Janusz Stępniewski (Open) 14. Zdzisław Ławniczek (F/TR) 15. Adam Sztybór (F/TR) 16. Jerzy Rozlucki (Open) |
seria 8 | 19-10 14:33 |
1. Michał Olender (Open)
2. Jacek Dorszewicz (Open) 3. Adam Wardęcki (Open) 4. Lada Hrbáčková (Open) 5. Petr Novak (Open) 6. Wojciech Nowak (F/TR) 7. Piotr Oleksy (F/TR) 8. Mirosław Małek (Open) |
9. Roman Kurdziel (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Michał Harenża (Open) 12. Krzysztof Tuliński (Open) 13. Łukasz Łapta¶ (Open) 14. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 15. Konrad Włodarczyk (F/TR) 16. Robert Kowalewski (Open) |
seria 9 | 19-10 15:38 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Piotr Lalik (Magnum) 3. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum) 4. Paweł Konecki (Magnum) 5. Dariusz Paliborek (Magnum) 6. Petr Mothejl (Magnum) 7. Maciej Halladin (Magnum) 8. Olga Halladin (Magnum) |
9. Kacper ¦lęzak (Magnum)
10. Włodzimierz Smyk (Magnum) 11. Zenon Łaski (Magnum) 12. Piotr Narloch (Magnum) 13. Kamil Bania (Magnum) 14. Wiesław Wyroba (Magnum) 15. Ryszard Srokosz (Magnum) 16. Piotr Onych (Magnum) |
19-10 16:45 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 20-10 08:30 |
1. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
2. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. Maciej Halladin (Semi-Auto) 5. Michał Szczyrek (Semi-Auto) 6. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto) |
7. Dariusz Paliborek (Semi-Auto)
8. Kamil Bania (Semi-Auto) 9. 10. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 11. Artur Kamiński (Semi-Auto) 12. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto) |
seria 2 | 20-10 08:52 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Petr Mothejl (SniperOpen) 3. Jan Malek (Sniper) 4. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 5. Piotr Oleksy (Sniper) 6. Mirosław Małek (Sniper) |
7. Paweł Wojciechowski (Sniper)
8. Tomasz B±kowski (Sniper) 9. Zenon Łaski (Sniper) 10. Roman Kurdziel (Sniper) 11. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 12. Adam Sztybór (SniperOpen) |
seria 3 | 20-10 09:14 |
1. Marek Rydz (Sniper)
2. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 3. Adam Wardęcki (SniperOpen) 4. Andrej Aidamovic (Sniper) 5. Jakub Sidorowicz (Sniper) 6. Ričardas Aliukonis (Sniper) |
7. Kamil Nowacki (SniperOpen)
8. Roman Kurdziel (SniperOpen) 9. Marek Fulbiszewski (SniperOpen) 10. Jerzy Rozlucki (SniperOpen) 11. Bogdan Raczyński (Sniper) 12. Adam Sztybór (Sniper) |
seria 4 | 20-10 09:36 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen) 3. Piotr Lalik (SniperOpen) 4. Piotr Kies (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Michał ¦ledzik (Sniper) |
7. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
8. Robert Żabicki (Sniper) 9. 10. Michał Kolańczyk (Sniper) 11. Stanisław Karpiński (SniperOpen) 12. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) |
seria 5 | 20-10 09:58 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Jerzy Rozlucki (Sniper) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 5. 6. Mirosław Małek (SniperOpen) |
7. Joanna Wilkowski (SniperOpen)
8. Michał Szczyrek (Sniper) 9. 10. 11. 12. |
seria 6 | 20-10 10:20 |
1. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
2. Jan Sykora (Open) 3. Mariusz Lipski (F/TR) 4. Robert Żabicki (F/TR) 5. Marcin Kowalski (F/TR) 6. Ričardas Aliukonis (F/TR) |
7. Joanna Wilkowski (Open)
8. Tomasz B±kowski (F/TR) 9. Zdzisław Ławniczek (Open) 10. Katarzyna Wyroba (F/TR) 11. Bogdan Raczyński (Open) 12. Adam Sztybór (F/TR) |
seria 7 | 20-10 10:42 |
1. Zenon Łaski (F/TR)
2. Libor Havlią (Open) 3. Petr Mothejl (Open) 4. Andrej Aidamovic (F/TR) 5. Mirosław Radecki (F/TR) 6. Michał ¦ledzik (F/TR) |
7. Piotr Wilkowski (Open)
8. Michał Harenża (Open) 9. Roman Kurdziel (F/TR) 10. Jakub Wyroba (F/TR) 11. Joanna Wyroba (F/TR) 12. Grzegorz Szulczyński (F/TR) |
seria 8 | 20-10 11:04 |
1. Stanisław Karpiński (Open)
2. Lada Hrbáčková (Open) 3. Krzysztof Tuliński (Open) 4. Mariusz Wójcik (F/TR) 5. Petr Novak (Open) 6. Wojciech Nowak (F/TR) |
7. Piotr Oleksy (Open)
8. Michał Szczyrek (F/TR) 9. Janusz Stępniewski (Open) 10. Wojciech Storzysz (F/TR) 11. Paweł Radoliński (Open) 12. Jerzy Rozlucki (Open) |
seria 9 | 20-10 11:26 |
1. Ireneusz Woszczek (Open)
2. 3. Adam Wardęcki (Open) 4. 5. Sławomir Mlicki (F/TR) 6. |
7. Piotr Oleksy (F/TR)
8. 9. Zdzisław Ławniczek (F/TR) 10. Wojciech Storzysz (Open) 11. Bogdan Raczyński (F/TR) 12. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) |
seria 10 | 20-10 11:48 |
1. Mirosław Małek (Open)
2. Jacek Dorszewicz (Open) 3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 4. 5. Piotr Celmer (Open) 6. |
7.
8. Dariusz Paliborek (Magnum) 9. Maciej Halladin (Magnum) 10. Olga Halladin (Magnum) 11. Piotr Narloch (Magnum) 12. Ryszard Srokosz (Magnum) |
seria 11 | 20-10 12:10 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Piotr Lalik (Magnum) 3. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum) 4. Paweł Konecki (Magnum) 5. 6. Petr Mothejl (Magnum) |
7. Kacper ¦lęzak (Magnum)
8. Kamil Bania (Magnum) 9. Włodzimierz Smyk (Magnum) 10. Zenon Łaski (Magnum) 11. Wiesław Wyroba (Magnum) 12. Piotr Onych (Magnum) |
20-10 12:32 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Affet Tomasz | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 9 | |||
Aidamovic Andrej | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 4 | 20-10 10:42 | 7 | 4 |
Aidamovic Andrej | Sniper | 19-10 09:12 | 2 | 4 | 20-10 09:14 | 3 | 4 |
Aliukonis Ričardas | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 6 | 20-10 10:20 | 6 | 6 |
Aliukonis Ričardas | Sniper | 19-10 09:12 | 2 | 6 | 20-10 09:14 | 3 | 6 |
B±kowski Tomasz | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 8 | 20-10 10:20 | 6 | 8 |
B±kowski Tomasz | Sniper | 19-10 09:12 | 2 | 9 | 20-10 08:52 | 2 | 8 |
Bania Kamil | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 13 | 20-10 12:10 | 11 | 8 |
Bania Kamil | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 8 | 20-10 08:30 | 1 | 8 |
Blok Andrzej | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 7 | |||
Blok Andrzej | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 7 | |||
Celmer Piotr | Open | 19-10 13:28 | 7 | 10 | 20-10 11:48 | 10 | 5 |
Domański Błażej | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 11 | |||
Dorszewicz Jacek | Open | 19-10 14:33 | 8 | 2 | 20-10 11:48 | 10 | 2 |
Dorszewicz Jacek | SniperOpen | 19-10 10:36 | 4 | 11 | 20-10 09:36 | 4 | 12 |
Dziamski Dariusz | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 7 | |||
Dziamski Dariusz | Open | 19-10 12:23 | 6 | 7 | |||
Dziamski Dariusz | SniperOpen | 19-10 08:30 | 1 | 10 | |||
Fulbiszewski Marek | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 11 | 20-10 09:14 | 3 | 9 |
Górkiewicz Grzegorz | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 5 | 20-10 09:36 | 4 | 5 |
Grzybowski Dariusz | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 16 | 20-10 08:30 | 1 | 12 |
Gładyszewski Grzegorz | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 2 | 20-10 11:26 | 9 | 12 |
Gładyszewski Grzegorz | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 4 | 20-10 09:14 | 3 | 2 |
Halladin Maciej | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 7 | 20-10 11:48 | 10 | 9 |
Halladin Maciej | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 7 | 20-10 08:30 | 1 | 4 |
Halladin Olga | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 8 | 20-10 11:48 | 10 | 10 |
Harenża Michał | Open | 19-10 14:33 | 8 | 11 | 20-10 10:42 | 7 | 8 |
Havlią Libor | Open | 19-10 13:28 | 7 | 4 | 20-10 10:42 | 7 | 2 |
Hrbáčková Lada | Open | 19-10 14:33 | 8 | 4 | 20-10 11:04 | 8 | 2 |
Jankowski Jacek | Open | 19-10 12:23 | 6 | 4 | |||
Jaroszyński-Wolfram Michał | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 3 | 20-10 12:10 | 11 | 3 |
Kamiński Artur | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 14 | 20-10 08:30 | 1 | 11 |
Karpiński Stanisław | Open | 19-10 12:23 | 6 | 13 | 20-10 11:04 | 8 | 1 |
Karpiński Stanisław | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 13 | 20-10 09:36 | 4 | 11 |
Kies Piotr | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 4 | 20-10 09:36 | 4 | 4 |
Kita Jan | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 2 | |||
Kolańczyk Michał | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 10 | 20-10 09:36 | 4 | 10 |
Kolasiński Krzysztof | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 12 | |||
Kolasiński Paweł | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 12 | |||
Konecki Paweł | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 4 | 20-10 12:10 | 11 | 4 |
Kowalewski Robert | Open | 19-10 14:33 | 8 | 16 | |||
Kowalski Marcin | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 5 | 20-10 10:20 | 6 | 5 |
Królikowski Piotr | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 1 | 20-10 12:10 | 11 | 1 |
Królikowski Piotr | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 1 | 20-10 09:36 | 4 | 1 |
Królikowski Piotr | SniperOpen | 19-10 10:36 | 4 | 1 | 20-10 09:58 | 5 | 1 |
Kuberacki Piotr | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 1 | |||
Kurdziel Roman | F/TR | 19-10 14:33 | 8 | 9 | 20-10 10:42 | 7 | 9 |
Kurdziel Roman | Sniper | 19-10 09:12 | 2 | 10 | 20-10 08:52 | 2 | 10 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 19-10 09:54 | 3 | 9 | 20-10 09:14 | 3 | 8 |
Lalik Piotr | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 2 | 20-10 12:10 | 11 | 2 |
Lalik Piotr | SniperOpen | 19-10 09:54 | 3 | 3 | 20-10 09:36 | 4 | 3 |
Lasek Dariusz | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 3 | |||
Lipski Mariusz | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 8 | 20-10 10:20 | 6 | 3 |
Malek Jan | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 14 | 20-10 08:52 | 2 | 3 |
Małek Mirosław | Open | 19-10 14:33 | 8 | 8 | 20-10 11:48 | 10 | 1 |
Małek Mirosław | Sniper | 19-10 09:12 | 2 | 8 | 20-10 08:52 | 2 | 6 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 19-10 10:36 | 4 | 8 | 20-10 09:58 | 5 | 6 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 19-10 14:33 | 8 | 14 | 20-10 11:48 | 10 | 3 |
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 14 | 20-10 09:58 | 5 | 4 |
Mlicki Sławomir | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 5 | 20-10 11:26 | 9 | 5 |
Mlicki Sławomir | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 12 | |||
Mothejl Petr | Open | 19-10 13:28 | 7 | 6 | 20-10 10:42 | 7 | 3 |
Mothejl Petr | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 6 | 20-10 12:10 | 11 | 6 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 19-10 10:36 | 4 | 9 | 20-10 08:52 | 2 | 2 |
MoĽdzierz Mirosław | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 2 | 20-10 10:20 | 6 | 1 |
MoĽdzierz Mirosław | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 13 | |||
Narloch Piotr | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 12 | 20-10 11:48 | 10 | 11 |
Novak Petr | Open | 19-10 14:33 | 8 | 5 | 20-10 11:04 | 8 | 5 |
Nowacki Kamil | SniperOpen | 19-10 09:54 | 3 | 7 | 20-10 09:14 | 3 | 7 |
Nowak Wojciech | F/TR | 19-10 14:33 | 8 | 6 | 20-10 11:04 | 8 | 6 |
Oleksy Piotr | F/TR | 19-10 14:33 | 8 | 7 | 20-10 11:26 | 9 | 7 |
Oleksy Piotr | Open | 19-10 13:28 | 7 | 8 | 20-10 11:04 | 8 | 7 |
Oleksy Piotr | Sniper | 19-10 08:30 | 1 | 15 | 20-10 08:52 | 2 | 5 |
Olender Michał | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 1 | |||
Olender Michał | Open | 19-10 14:33 | 8 | 1 | |||
Onych Piotr | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 16 | 20-10 12:10 | 11 | 12 |
Paliborek Dariusz | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 5 | 20-10 11:48 | 10 | 8 |
Paliborek Dariusz | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 5 | 20-10 08:30 | 1 | 7 |
Pawłowski Zbigniew | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 9 | 20-10 08:30 | 1 | 6 |
Pękala Jarosław | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 8 | |||
Poklewski-Koziełł Aleksander | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 9 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 19-10 14:33 | 8 | 10 | 20-10 11:26 | 9 | 11 |
Raczyński Bogdan | Open | 19-10 12:23 | 6 | 10 | 20-10 10:20 | 6 | 11 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 10 | 20-10 09:14 | 3 | 11 |
Radecki Mirosław | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 5 | 20-10 10:42 | 7 | 5 |
Radoliński Paweł | Open | 19-10 11:18 | 5 | 15 | 20-10 11:04 | 8 | 11 |
Róża Dariusz | Sniper | 19-10 08:30 | 1 | 12 | |||
Rozlucki Jerzy | Open | 19-10 13:28 | 7 | 16 | 20-10 11:04 | 8 | 12 |
Rozlucki Jerzy | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 2 | 20-10 09:58 | 5 | 2 |
Rozlucki Jerzy | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 16 | 20-10 09:14 | 3 | 10 |
Rydz Marek | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 2 | 20-10 09:14 | 3 | 1 |
Sidorowicz Jakub | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 2 | 20-10 08:30 | 1 | 2 |
Sidorowicz Jakub | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 5 | 20-10 09:14 | 3 | 5 |
Skowroński Adam | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 12 | |||
¦ledzik Michał | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 6 | 20-10 10:42 | 7 | 6 |
¦ledzik Michał | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 12 | 20-10 09:36 | 4 | 6 |
¦lęzak Kacper | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 9 | 20-10 12:10 | 11 | 7 |
Smyk Włodzimierz | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 10 | 20-10 12:10 | 11 | 9 |
Srokosz Ryszard | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 15 | 20-10 11:48 | 10 | 12 |
Srokosz Ryszard | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 1 | 20-10 08:30 | 1 | 1 |
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 5 | 20-10 08:52 | 2 | 4 |
Stępniewski Janusz | Open | 19-10 13:28 | 7 | 13 | 20-10 11:04 | 8 | 9 |
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 14 | 20-10 08:52 | 2 | 11 |
Storzysz Wojciech | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 14 | 20-10 11:04 | 8 | 10 |
Storzysz Wojciech | Open | 19-10 12:23 | 6 | 14 | 20-10 11:26 | 9 | 10 |
Sykora Jan | Open | 19-10 11:18 | 5 | 11 | 20-10 10:20 | 6 | 2 |
Szczyrek Michał | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 6 | 20-10 08:30 | 1 | 5 |
Sztybór Adam | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 15 | 20-10 10:20 | 6 | 12 |
Sztybór Adam | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 15 | 20-10 09:14 | 3 | 12 |
Sztybór Adam | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 15 | 20-10 08:52 | 2 | 12 |
Szulczyński Grzegorz | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 16 | 20-10 10:42 | 7 | 12 |
Szulczyński Grzegorz | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 16 | |||
Tuliński Krzysztof | Open | 19-10 14:33 | 8 | 12 | 20-10 11:04 | 8 | 3 |
Tuzinowski Michał | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 11 | |||
Tuzinowski Michał | Sniper | 19-10 09:54 | 3 | 11 | |||
Walczowski Rafał | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 1 | 20-10 08:52 | 2 | 1 |
Wardęcki Adam | Open | 19-10 14:33 | 8 | 3 | 20-10 11:26 | 9 | 3 |
Wardęcki Adam | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 3 | 20-10 09:14 | 3 | 3 |
Wilkowski Joanna | Open | 19-10 12:23 | 6 | 3 | 20-10 10:20 | 6 | 7 |
Wilkowski Joanna | SniperOpen | 19-10 10:36 | 4 | 6 | 20-10 09:58 | 5 | 7 |
Wilkowski Piotr | Open | 19-10 11:18 | 5 | 3 | 20-10 10:42 | 7 | 7 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 19-10 09:54 | 3 | 6 | 20-10 09:36 | 4 | 7 |
Wodnicki Michał | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 13 | 20-10 08:30 | 1 | 10 |
Wojciechowski Paweł | Sniper | 19-10 09:12 | 2 | 7 | 20-10 08:52 | 2 | 7 |
Woszczek Ireneusz | Open | 19-10 11:18 | 5 | 1 | 20-10 11:26 | 9 | 1 |
Woszczek Ireneusz | SniperOpen | 19-10 09:12 | 2 | 2 | 20-10 09:36 | 4 | 2 |
Wyroba Jakub | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 13 | 20-10 10:42 | 7 | 10 |
Wyroba Joanna | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 16 | 20-10 10:42 | 7 | 11 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 19-10 12:23 | 6 | 15 | 20-10 10:20 | 6 | 10 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 14 | 20-10 12:10 | 11 | 11 |
Włodarczyk Konrad | F/TR | 19-10 14:33 | 8 | 15 | |||
Włodarczyk Konrad | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 16 | |||
Żabicki Robert | F/TR | 19-10 11:18 | 5 | 10 | 20-10 10:20 | 6 | 4 |
Żabicki Robert | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 13 | 20-10 09:36 | 4 | 8 |
Łapta¶ Łukasz | Open | 19-10 14:33 | 8 | 13 | |||
Łaski Zenon | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 11 | 20-10 10:42 | 7 | 1 |
Łaski Zenon | Magnum | 19-10 15:38 | 9 | 11 | 20-10 12:10 | 11 | 10 |
Łaski Zenon | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 15 | 20-10 08:52 | 2 | 9 |
Ławniczek Zdzisław | F/TR | 19-10 13:28 | 7 | 14 | 20-10 11:26 | 9 | 9 |
Ławniczek Zdzisław | Open | 19-10 11:18 | 5 | 12 | 20-10 10:20 | 6 | 9 |
Łuczak Bartosz | Semi-Auto | 19-10 08:30 | 1 | 3 | 20-10 08:30 | 1 | 3 |
Łuczak Bartosz | Sniper | 19-10 10:36 | 4 | 3 | 20-10 09:58 | 5 | 3 | Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku