Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Kamil Bania   Lancer 6,5 creedmoor  tak zm. 2 / st. 15 zm. 2 / st. 11
    2. Damian Bochyński  6,5 Creed  tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 11
    3. Piotr Celmer  Savage MSR10 -LR 6,5 CR  tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 10
    4. Błażej Domański  Stag 6 .223Rem  - zm. 1 / st. 11  
    5. Krzysztof Flakiewicz  OA-10  - zm. 1 / st. 8  
    6. Dariusz Grzybowski  Savage MSR10  tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    7. Maciej Halladin   OA-10 .308Win  tak zm. 2 / st. 11 zm. 1 / st. 9
    8. Artur Kamiński  JP .308 Win  tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 10
    9. Paweł Konecki  JP 6.5CRM  tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 6
    10. Roman Kurdziel  DD 6.5x47Lap  tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 8
    11. Anna Lubryczyńska-Bochyńska  6,5  - zm. 1 / st. 12  
    12. Paweł Moder   Diamondback .308 WIN  - zm. 2 / st. 12  
    13. Dariusz Paliborek   JP 6.5  tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 12
    14. Zbigniew Pawłowski  L 30 6,5  tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    15. Andrzej Pi±tak  Precision Firearms 6.5x47  tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 7
    16. Arkadiusz Pi±tak  HK MR 308  tak zm. 2 / st. 13 zm. 2 / st. 9
    17. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage MSR-10  - zm. 1 / st. 6  
    18. Jakub Sidorowicz  Stag Arms 10 6,5CM  tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    19. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 CM  tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    20. Michał Szczyrek  MOZESTAG 6.5CM  tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    21. Mariusz Wójcik  STAG ARMS .223REM 3 GUN  - zm. 1 / st. 7  
    22. Bartosz Łuczak  POF P6.5  tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Jacek Atamańczyk  Tikka 308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 14 zm. 3 / st. 3
    2. Sylwiusz Bajraszewski  Borden  Sniper tak zm. 6 / st. 5 zm. 6 / st. 5
    3. Sylwiusz Bajraszewski  Savage  SniperOpen tak zm. 4 / st. 5 zm. 3 / st. 7
    4. Marek B±kowski  Dolphin .308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 16 zm. 4 / st. 12
    5. Marek B±kowski  NC RADO 6.5x47 Lapua  SniperOpen tak zm. 4 / st. 16 zm. 5 / st. 12
    6. Kamil Bania  sako TRG22, 308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 12 zm. 4 / st. 8
    7. Andrzej Blok  Sabatti str sport 308w  Sniper - zm. 6 / st. 12  
    8. Damian Bochyński  Kelbly  Sniper tak zm. 4 / st. 14 zm. 5 / st. 11
    9. Artur Błaszczuk  Blaser 338LM   SniperOpen - zm. 6 / st. 6  
    10. Grzegorz Czajkowski  Sabatti TD .308  Sniper - zm. 6 / st. 4  
    11. Jacek Dorszewicz  Dolphin 284 Win  SniperOpen - zm. 3 / st. 8  
    12. Grzegorz Górkiewicz  SAKO TRG-22 308 Win.  Sniper tak zm. 5 / st. 5 zm. 5 / st. 5
    13. Dariusz Grzybowski  Savage 12  Sniper tak zm. 4 / st. 9 zm. 4 / st. 9
    14. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 6 / st. 8 zm. 5 / st. 8
    15. Maciej Halladin  OA-10 .308Win  Sniper tak zm. 5 / st. 9 zm. 2 / st. 8
    16. Libor Havlis  Kelbly 7 SAUM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 6
    17. Zbigniew Hliwa  Rado 6BR  SniperOpen tak zm. 2 / st. 10 zm. 3 / st. 12
    18. Lada Hrbackova  Kelbly 6,5x47 Lapua  SniperOpen tak zm. 5 / st. 10 zm. 5 / st. 6
    19. Wojciech Jagielski  Schultz&Larsen .308W  Sniper - zm. 5 / st. 2  
    20. Stanisław Karpinski  Savage 308  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 2 / st. 7
    21. Stanisław Karpinski  NC Rado 47x6.5  SniperOpen tak zm. 6 / st. 7 zm. 6 / st. 4
    22. Piotr Kies  .308  Sniper tak zm. 4 / st. 2 zm. 4 / st. 1
    23. Michał Kolańczyk  SSG04 308  Sniper tak zm. 4 / st. 3 zm. 5 / st. 2
    24. Paweł Konecki  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 3 zm. 5 / st. 3
    25. Piotr Królikowski  STEYR SSG08 308WIN  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 5 / st. 1
    26. Piotr Królikowski  AXMC 338LM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 1 zm. 6 / st. 1
    27. Roman Kurdziel  NC Rado 6.5x47L  SniperOpen tak zm. 3 / st. 9 zm. 5 / st. 9
    28. Mariusz Lipski  Tikka 308 Win  Sniper tak zm. 6 / st. 1 zm. 6 / st. 2
    29. Anna Lubryczyńska-Bochyńska  Dolphin  Sniper tak zm. 4 / st. 12 zm. 5 / st. 10
    30. Jan Małek  CZ750 .308 win  Sniper tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    31. Mirosław Małek  Haenel RS8 308 Win.  Sniper tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 6
    32. Mirosław Małek  NC RADO 6,5x47  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 6 / st. 6
    33. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  Sniper tak zm. 4 / st. 4 zm. 4 / st. 10
    34. Petr Mothejl  Kelbly 6,5x47  SniperOpen tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    35. Piotr Oleksy  NC Rado 308  Sniper tak zm. 3 / st. 7 zm. 4 / st. 7
    36. Piotr Oleksy  6.5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    37. Saulius Paknys  Dolphin 308win  Sniper tak zm. 5 / st. 14 zm. 4 / st. 4
    38. Grzegorz Pałyska  Sabatti 6.5x47  SniperOpen - zm. 6 / st. 10  
    39. Jarosław Pękala  Tikka T3x Tac .308  Sniper - zm. 5 / st. 7  
    40. Grzegorz Prochowicz  6,5x47  SniperOpen tak zm. 2 / st. 9 zm. 3 / st. 10
    41. Jerzy Przepiórski  Savage 10BA .308 Win  Sniper - zm. 6 / st. 16  
    42. Bogdan Raczyński  rado 308  Sniper tak zm. 3 / st. 10 zm. 3 / st. 8
    43. Michał Rogóż  Sabatti 308  Sniper tak zm. 2 / st. 7 zm. 6 / st. 8
    44. Jerzy Rozlucki  TRG  Sniper - zm. 5 / st. 16  
    45. Marek Rydz  Tikka .308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
    46. Jakub Sidorowicz  Remington 700 RDC .308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    47. Adam Skowroński  Bergara HMR 6.5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 5 / st. 13  
    48. Michał ¦ledzik  Dolphin 308  Sniper - zm. 6 / st. 11  
    49. Kacper ¦lęzak  338  SniperOpen tak zm. 6 / st. 13 zm. 6 / st. 10
    50. Ryszard Srokosz  Savage 338LM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 2 zm. 3 / st. 2
    51. Tomasz Stefanowski  CG 6,5x55SE  SniperOpen - zm. 3 / st. 13  
    52. Janusz Stępniewski  Carl Gustaw 6,5x55 SM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 15 zm. 3 / st. 11
    53. Adam Surała  Tikka 308  Sniper tak zm. 3 / st. 5 zm. 8 / st. 4
    54. Stanisław Szała¶ny  SAKO 22TRG  Sniper tak zm. 5 / st. 4 zm. 5 / st. 4
    55. Michał Szczyrek  308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 5 zm. 3 / st. 9
    56. Adam Sztybór  AS SAM  Sniper tak zm. 4 / st. 15 zm. 4 / st. 11
    57. Adam Sztybór  NC RADO 284WIN  SniperOpen tak zm. 5 / st. 15 zm. 6 / st. 11
    58. Michał Tuzinowski  308 WIN  Sniper - zm. 4 / st. 11  
    59. Rafał Walczowski  284Win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    60. Adam Wardęcki  SAB 308  Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 4 / st. 3
    61. Adam Wardęcki  Janczewski Custom 6,5x55  SniperOpen tak zm. 6 / st. 3 zm. 6 / st. 3
    62. Joanna Wilkowska  Surgeon 6,5x47  SniperOpen tak zm. 6 / st. 14 zm. 6 / st. 12
    63. Piotr Wilkowski  Terasjanne 6,5x47  SniperOpen tak zm. 6 / st. 15 zm. 4 / st. 5
    64. Jozef Wodnicki  Savage 6br  SniperOpen - zm. 4 / st. 8  
    65. Ireneusz Woszczek  Terasjanne .284  SniperOpen tak zm. 4 / st. 6 zm. 5 / st. 7
    66. Maciej Wysokiński  6 br  SniperOpen tak zm. 2 / st. 6 zm. 2 / st. 5
    67. Maciej Wysokiński  308WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 6 zm. 3 / st. 5
    68. Konrad Włodarczyk  Sabatti STR 308  Sniper - zm. 3 / st. 12  
    69. Robert Żabicki  Sabatti Tactical .308 Win  Sniper tak zm. 6 / st. 2 zm. 4 / st. 2
    70. Maria Ziomek  Savage 12 6 br  SniperOpen tak zm. 6 / st. 9 zm. 6 / st. 9
    71. Zenon Łaski  6,5  SniperOpen tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 6
    72. Bartosz Łuczak  Sabatti TD 308WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Tomasz Affet  Savage .308 Win  F/TR - zm. 8 / st. 14  
    2. Andrtej Aidamovic  308 Dolfin 308 win   F/TR tak zm. 9 / st. 4 zm. 9 / st. 5
    3. Ricardas Aliukonis  NC Rado 13 308 win   F/TR tak zm. 7 / st. 4 zm. 11 / st. 4
    4. Sylwiusz Bajraszewski  Borden  F/TR tak zm. 10 / st. 4 zm. 10 / st. 5
    5. Sylwiusz Bajraszewski  Savage  Open tak zm. 8 / st. 4 zm. 8 / st. 5
    6. Marek B±kowski  Dolphin .308Win  F/TR tak zm. 10 / st. 16 zm. 11 / st. 12
    7. Marek B±kowski  NC RADO 6.5x47 Lapua  Open tak zm. 11 / st. 16 zm. 12 / st. 12
    8. Tomasz B±kowski  Mannlicher  F/TR tak zm. 11 / st. 2 zm. 7 / st. 2
    9. Andrzej Blok  Sabatti str sport 308w  F/TR - zm. 7 / st. 5  
    10. Damian Bochyński  Kelbly  F/TR tak zm. 11 / st. 14 zm. 11 / st. 11
    11. Piotr Celmer  CG 6,5x55  Open tak zm. 9 / st. 11 zm. 9 / st. 10
    12. Grzegorz Czajkowski  Sabatti .308  F/TR - zm. 7 / st. 11  
    13. Daniel Dakowski  Janczewski Custom .308Win  F/TR tak zm. 10 / st. 2 zm. 11 / st. 2
    14. Jacek Dorszewicz  Dolphin 284 Win  Open tak zm. 9 / st. 9 zm. 9 / st. 9
    15. Dariusz Dziamski  Savage 12 FTR 308 Win  F/TR - zm. 7 / st. 6  
    16. Dariusz Dziamski  Savage 12 Fclass 6 BR Norma  Open - zm. 8 / st. 6  
    17. Robert Feliński  Savage 308  F/TR tak zm. 11 / st. 9 zm. 8 / st. 11
    18. Michał Garbień  6 mm br savage  Open - zm. 7 / st. 14  
    19. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 8 zm. 7 / st. 8
    20. Michał Harenża  6,5x47  Open tak zm. 9 / st. 6 zm. 8 / st. 2
    21. Libor Havlis  Kelbly 7 SAUM  Open tak zm. 8 / st. 10 zm. 9 / st. 6
    22. Zbigniew Hliwa  Rado 6BR  Open tak zm. 9 / st. 16 zm. 9 / st. 12
    23. Luděk Horák  Keppeler 6XC  Open tak zm. 10 / st. 7 zm. 7 / st. 5
    24. Robert Hordyński  Sabatti 308Win  F/TR tak zm. 8 / st. 2 zm. 9 / st. 2
    25. Lada Hrbackova  Kelbly 6,5x47 Lapua  Open tak zm. 9 / st. 10 zm. 10 / st. 6
    26. Richard Hrček  Borden Rimrock .284 Shehane  Open tak zm. 10 / st. 8 zm. 7 / st. 9
    27. Wojciech Jagielski  Schultz&Larsen .308W  F/TR - zm. 10 / st. 1  
    28. Stanisław Karpinski  NC Rado 47x6.5  Open tak zm. 10 / st. 9 zm. 10 / st. 3
    29. Krzysztof Kolasiński  Tikka T3 .223REM  F/TR tak zm. 8 / st. 1 zm. 9 / st. 1
    30. Paweł Kolasiński  Tikka T3 .223Rem  F/TR tak zm. 7 / st. 1 zm. 8 / st. 1
    31. Roman Kurdziel  NC Rado 6.5x47  Open tak zm. 10 / st. 11 zm. 8 / st. 9
    32. Mariusz Lipski  Tikka 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 2 zm. 12 / st. 3
    33. Zbigniew Malinski  Victrix 308  F/TR tak zm. 9 / st. 14 zm. 10 / st. 11
    34. Mirosław Małek  NC RADO  F/TR tak zm. 8 / st. 8 zm. 8 / st. 6
    35. Małek Mirosław  NC RADO  Open tak zm. 11 / st. 8 zm. 11 / st. 6
    36. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  F/TR tak zm. 10 / st. 10 zm. 10 / st. 1
    37. Adam Mossakowski  NC RADO  Open tak zm. 9 / st. 5 zm. 11 / st. 3
    38. Petr Mothejl  Dolphin 7/284  Open tak zm. 10 / st. 5 zm. 7 / st. 6
    39. Mirosław MoĽdzierz  CZ 557  F/TR tak zm. 7 / st. 16 zm. 7 / st. 12
    40. Petr Novak  Kelbly 6,5/47 L  Open tak zm. 11 / st. 3 zm. 7 / st. 3
    41. Piotr Oleksy  Nc rado  F/TR tak zm. 7 / st. 7 zm. 8 / st. 7
    42. Piotr Oleksy  Nc rado  Open tak zm. 9 / st. 7 zm. 9 / st. 7
    43. Saulius Paknys  Dolphin 308win  F/TR tak zm. 10 / st. 12 zm. 9 / st. 11
    44. Marek Papros  Savage 12/ftr  F/TR tak zm. 11 / st. 4 zm. 7 / st. 7
    45. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP HS 308Win  F/TR - zm. 9 / st. 1  
    46. Grzegorz Prochowicz  6,5x47  Open tak zm. 11 / st. 5 zm. 12 / st. 2
    47. Bogdan Raczyński  rado 308  F/TR tak zm. 10 / st. 13 zm. 10 / st. 10
    48. Mirosław Radecki  HOWA 1500 308 WIN  F/TR tak zm. 7 / st. 10 zm. 8 / st. 10
    49. Michał Rogóż  Sabatti 308  F/TR tak zm. 9 / st. 12 zm. 11 / st. 7
    50. Jerzy Rozlucki  TRG  F/TR - zm. 8 / st. 16  
    51. Janusz Skarysz  6,5 CM  Open - zm. 8 / st. 5  
    52. Michał ¦ledzik  Dolphin 308  F/TR tak zm. 7 / st. 2 zm. 10 / st. 4
    53. Włodzimierz Smyk  308  F/TR tak zm. 11 / st. 11 zm. 12 / st. 11
    54. Tomasz Stefanowski  CG 6,5x55SE  Open - zm. 7 / st. 15  
    55. Janusz Stępniewski  Swedish Mauser 6,5x55  Open tak zm. 10 / st. 14 zm. 10 / st. 12
    56. Wojciech Storzysz  Grunig 308W  F/TR tak zm. 7 / st. 12 zm. 10 / st. 8
    57. Wojciech Storzysz  Dolphin 284  Open tak zm. 8 / st. 12 zm. 11 / st. 8
    58. Michał Szczyrek  308Win  F/TR tak zm. 11 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    59. Adam Sztybór  NC Rado .308win  F/TR tak zm. 10 / st. 15 zm. 7 / st. 11
    60. Grzegorz Szulczyński  sabatti  F/TR - zm. 8 / st. 15  
    61. Krzysztof Tuliński  Rado 6,5  Open tak zm. 9 / st. 8 zm. 8 / st. 8
    62. Michał Tuzinowski  308 WIN  F/TR - zm. 8 / st. 11  
    63. Adam Wardęcki  Janczewski Custom 6,5x55  Open tak zm. 9 / st. 3 zm. 8 / st. 3
    64. Joanna Wilkowska  Terasjanne 6x47  Open tak zm. 8 / st. 7 zm. 10 / st. 7
    65. Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 Shehane  Open tak zm. 8 / st. 13 zm. 9 / st. 4
    66. Jozef Wodnicki  Savage 6br  Open tak zm. 7 / st. 13 zm. 11 / st. 9
    67. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 9 / st. 15 zm. 7 / st. 10
    68. Ireneusz Woszczek  Terasjanne .284  Open tak zm. 8 / st. 9 zm. 9 / st. 8
    69. Wiesław Wyroba  308 win  F/TR tak zm. 7 / st. 9 zm. 10 / st. 9
    70. Iwona Wysokińska  6 br  Open tak zm. 11 / st. 15 zm. 8 / st. 12
    71. Maciej Wysokiński  6 br  Open tak zm. 11 / st. 6 zm. 12 / st. 1
    72. Maciej Wysokiński  308  F/TR tak zm. 10 / st. 6 zm. 11 / st. 1
    73. Robert Żabicki  Sabatti Tactical .308 Win  F/TR tak zm. 11 / st. 7 zm. 10 / st. 2
    74. Maria Ziomek  Savage 6br  Open tak zm. 9 / st. 13 zm. 11 / st. 10
    75. Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 win  F/TR tak zm. 8 / st. 3 zm. 9 / st. 3
    76. Zdzislaw Ławniczek  Savage 6.5 x 47  Open tak zm. 7 / st. 3 zm. 12 / st. 4
    77. Zdzislaw Ławniczek  Savage 308  F/TR tak zm. 10 / st. 3 zm. 7 / st. 4
    78. Karol Janczewski  Janczewski 6,5x47  Open - prematch  
    79. Marcin Kowalski  308WIN  F/TR - prematch  



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Daniel Dakowski   Janczewski Custom .338LM  tak zm. 11 / st. 12 zm. 12 / st. 7
    2. Olga Dobosz  Sako TRG 42 .338 LM  tak zm. 12 / st. 12 zm. 12 / st. 5
    3. Dariusz Dziamski  Savage 112 Magnum Target 338 LM  - zm. 12 / st. 15  
    4. Robert Feliński  Savage  tak zm. 12 / st. 16 zm. 13 / st. 7
    5. Michał Jaroszyński-Wolfram  Surgeon 30-338 LM  tak zm. 12 / st. 2 zm. 13 / st. 3
    6. Paweł Konecki  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM  tak zm. 12 / st. 4 zm. 13 / st. 4
    7. Piotr Królikowski  AXMC338LM  tak zm. 12 / st. 7 zm. 12 / st. 10
    8. Piotr Lalik  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum  tak zm. 12 / st. 1 zm. 13 / st. 1
    9. Zbigniew Malinski   Blaser 300 NormaMag  tak zm. 11 / st. 13 zm. 12 / st. 6
    10. Petr Mothejl  Kelbly 7 SAUM  tak zm. 12 / st. 5 zm. 13 / st. 5
    11. Piotr Narloch  Barnard   tak zm. 12 / st. 9 zm. 12 / st. 9
    12. Andrzej Pi±tak  Dolphin 338 LM  tak zm. 12 / st. 10 zm. 13 / st. 8
    13. Kacper ¦lęzak  338  tak zm. 12 / st. 8 zm. 13 / st. 12
    14. Włodzimierz Smyk  UniqeAlpine .338  tak zm. 12 / st. 11 zm. 13 / st. 11
    15. Ryszard Srokosz  Savage 338LM  tak zm. 12 / st. 3 zm. 13 / st. 2
    16. Krzysztof Tuliński  300wm  tak zm. 12 / st. 6 zm. 13 / st. 6
    17. Wiesław Wyroba  338 LM  tak zm. 12 / st. 13 zm. 13 / st. 9
    18. Zenon Łaski  AX 338LM  tak zm. 12 / st. 14 zm. 13 / st. 10
    19. Krystian Janczewski  Janczewski Custom 7-270WSM  - prematch  



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 08-06 08:15 1. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    4. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
    5. Michał Szczyrek (Semi-Auto)
    6. Aleksander Poklewski-Koziełł (Semi-Auto)
    7. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
    8. Krzysztof Flakiewicz (Semi-Auto)
    9. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
    10. Paweł Konecki (Semi-Auto)
    11. Błażej Domański (Semi-Auto)
    12. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Semi-Auto)
    13. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    14. Damian Bochyński (Semi-Auto)
    15. Andrzej Pi±tak (Semi-Auto)
    16. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
    seria 2 08-06 08:55 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
    2. Marek Rydz (Sniper)
    3. Bartosz Łuczak (Sniper)
    4. Petr Mothejl (SniperOpen)
    5. Michał Szczyrek (Sniper)
    6. Maciej Wysokiński (SniperOpen)
    7. Michał Rogóż (Sniper)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Grzegorz Prochowicz (SniperOpen)
    10. Zbigniew Hliwa (SniperOpen)
    11. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    12. Paweł Moder (Semi-Auto)
    13. Arkadiusz Pi±tak (Semi-Auto)
    14. Piotr Celmer (Semi-Auto)
    15. Kamil Bania (Semi-Auto)
    16. Dariusz Paliborek (Semi-Auto)
    seria 3 08-06 09:40 1. Jan Małek (Sniper)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Adam Wardęcki (Sniper)
    4. Jakub Sidorowicz (Sniper)
    5. Adam Surała (Sniper)
    6. Maciej Wysokiński (Sniper)
    7. Piotr Oleksy (Sniper)
    8. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Zenon Łaski (SniperOpen)
    12. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    13. Tomasz Stefanowski (SniperOpen)
    14. Jacek Atamańczyk (Sniper)
    15. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    16. Marek B±kowski (Sniper)
    seria 4 08-06 10:25 1. Piotr Królikowski (Sniper)
    2. Piotr Kies (Sniper)
    3. Michał Kolańczyk (Sniper)
    4. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
    6. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    7. Piotr Oleksy (SniperOpen)
    8. Jozef Wodnicki (SniperOpen)
    9. Dariusz Grzybowski (Sniper)
    10. Libor Havlis (SniperOpen)
    11. Michał Tuzinowski (Sniper)
    12. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Sniper)
    13. Stanisław Karpinski (Sniper)
    14. Damian Bochyński (Sniper)
    15. Adam Sztybór (Sniper)
    16. Marek B±kowski (SniperOpen)
    seria 5 08-06 11:10 1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
    2. Wojciech Jagielski (Sniper)
    3. Paweł Konecki (SniperOpen)
    4. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6.  
    7. Jarosław Pękala (Sniper)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Maciej Halladin (Sniper)
    10. Lada Hrbackova (SniperOpen)
    11.  
    12. Kamil Bania (Sniper)
    13. Adam Skowroński (SniperOpen)
    14. Saulius Paknys (Sniper)
    15. Adam Sztybór (SniperOpen)
    16. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    seria 6 08-06 11:55 1. Mariusz Lipski (Sniper)
    2. Robert Żabicki (Sniper)
    3. Adam Wardęcki (SniperOpen)
    4. Grzegorz Czajkowski (Sniper)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper)
    6. Artur Błaszczuk (SniperOpen)
    7. Stanisław Karpinski (SniperOpen)
    8. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
    9. Maria Ziomek (SniperOpen)
    10. Grzegorz Pałyska (SniperOpen)
    11. Michał ¦ledzik (Sniper)
    12. Andrzej Blok (Sniper)
    13. Kacper ¦lęzak (SniperOpen)
    14. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    15. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    16. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    seria 7 08-06 12:40 1. Paweł Kolasiński (F/TR)
    2. Michał ¦ledzik (F/TR)
    3. Zdzislaw Ławniczek (Open)
    4. Ricardas Aliukonis (F/TR)
    5. Andrzej Blok (F/TR)
    6. Dariusz Dziamski (F/TR)
    7. Piotr Oleksy (F/TR)
    8. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    9. Wiesław Wyroba (F/TR)
    10. Mirosław Radecki (F/TR)
    11. Grzegorz Czajkowski (F/TR)
    12. Wojciech Storzysz (F/TR)
    13. Jozef Wodnicki (Open)
    14. Michał Garbień (Open)
    15. Tomasz Stefanowski (Open)
    16. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
    seria 8 08-06 13:47 1. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
    2. Robert Hordyński (F/TR)
    3. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
    4. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    5. Janusz Skarysz (Open)
    6. Dariusz Dziamski (Open)
    7. Joanna Wilkowska (Open)
    8. Mirosław Małek (F/TR)
    9. Ireneusz Woszczek (Open)
    10. Libor Havlis (Open)
    11. Michał Tuzinowski (F/TR)
    12. Wojciech Storzysz (Open)
    13. Piotr Wilkowski (Open)
    14. Tomasz Affet (F/TR)
    15. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
    16. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    seria 9 08-06 14:54 1. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
    2. Mariusz Lipski (F/TR)
    3. Adam Wardęcki (Open)
    4. Andrtej Aidamovic (F/TR)
    5. Adam Mossakowski (Open)
    6. Michał Harenża (Open)
    7. Piotr Oleksy (Open)
    8. Krzysztof Tuliński (Open)
    9. Jacek Dorszewicz (Open)
    10. Lada Hrbackova (Open)
    11. Piotr Celmer (Open)
    12. Michał Rogóż (F/TR)
    13. Maria Ziomek (Open)
    14. Zbigniew Malinski (F/TR)
    15. Mariusz Wójcik (F/TR)
    16. Zbigniew Hliwa (Open)
    seria 10 08-06 16:01 1. Wojciech Jagielski (F/TR)
    2. Daniel Dakowski (F/TR)
    3. Zdzislaw Ławniczek (F/TR)
    4. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    5. Petr Mothejl (Open)
    6. Maciej Wysokiński (F/TR)
    7. Luděk Horák (Open)
    8. Richard Hrček (Open)
    9. Stanisław Karpinski (Open)
    10. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    11. Roman Kurdziel (Open)
    12. Saulius Paknys (F/TR)
    13. Bogdan Raczyński (F/TR)
    14. Janusz Stępniewski (Open)
    15. Adam Sztybór (F/TR)
    16. Marek B±kowski (F/TR)
    seria 11 08-06 17:08 1. Michał Szczyrek (F/TR)
    2. Tomasz B±kowski (F/TR)
    3. Petr Novak (Open)
    4. Marek Papros (F/TR)
    5. Grzegorz Prochowicz (Open)
    6. Maciej Wysokiński (Open)
    7. Robert Żabicki (F/TR)
    8. Małek Mirosław (Open)
    9. Robert Feliński (F/TR)
    10.  
    11. Włodzimierz Smyk (F/TR)
    12. Daniel Dakowski (Magnum)
    13. Zbigniew Malinski (Magnum)
    14. Damian Bochyński (F/TR)
    15. Iwona Wysokińska (Open)
    16. Marek B±kowski (Open)
    seria 12 08-06 18:15 1. Piotr Lalik (Magnum)
    2. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum)
    3. Ryszard Srokosz (Magnum)
    4. Paweł Konecki (Magnum)
    5. Petr Mothejl (Magnum)
    6. Krzysztof Tuliński (Magnum)
    7. Piotr Królikowski (Magnum)
    8. Kacper ¦lęzak (Magnum)
    9. Piotr Narloch (Magnum)
    10. Andrzej Pi±tak (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Olga Dobosz (Magnum)
    13. Wiesław Wyroba (Magnum)
    14. Zenon Łaski (Magnum)
    15. Dariusz Dziamski (Magnum)
    16. Robert Feliński (Magnum)
      08-06 19:22 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 109-06 08:30 1. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-Auto)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    4. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
    5. Michał Szczyrek (Semi-Auto)
    6. Paweł Konecki (Semi-Auto)
    7. Andrzej Pi±tak (Semi-Auto)
    8. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
    9. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    10. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    11. Damian Bochyński (Semi-Auto)
    12. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
    seria 209-06 08:52 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
    2. Marek Rydz (Sniper)
    3. Bartosz Łuczak (Sniper)
    4. Petr Mothejl (SniperOpen)
    5. Maciej Wysokiński (SniperOpen)
    6. Mirosław Małek (Sniper)
    7. Stanisław Karpinski (Sniper)
    8. Maciej Halladin (Sniper)
    9. Arkadiusz Pi±tak (Semi-Auto)
    10. Piotr Celmer (Semi-Auto)
    11. Kamil Bania (Semi-Auto)
    12. Dariusz Paliborek (Semi-Auto)
    seria 309-06 09:14 1. Jan Małek (Sniper)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Jacek Atamańczyk (Sniper)
    4. Jakub Sidorowicz (Sniper)
    5. Maciej Wysokiński (Sniper)
    6. Zenon Łaski (SniperOpen)
    7. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
    8. Bogdan Raczyński (Sniper)
    9. Michał Szczyrek (Sniper)
    10. Grzegorz Prochowicz (SniperOpen)
    11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    12. Zbigniew Hliwa (SniperOpen)
    seria 409-06 09:36 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Robert Żabicki (Sniper)
    3. Adam Wardęcki (Sniper)
    4. Saulius Paknys (Sniper)
    5. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    6. Libor Havlis (SniperOpen)
    7. Piotr Oleksy (Sniper)
    8. Kamil Bania (Sniper)
    9. Dariusz Grzybowski (Sniper)
    10. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    11. Adam Sztybór (Sniper)
    12. Marek B±kowski (Sniper)
    seria 509-06 09:58 1. Piotr Królikowski (Sniper)
    2. Michał Kolańczyk (Sniper)
    3. Paweł Konecki (SniperOpen)
    4. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Lada Hrbackova (SniperOpen)
    7. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    8. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
    9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    10. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Sniper)
    11. Damian Bochyński (Sniper)
    12. Marek B±kowski (SniperOpen)
    seria 609-06 10:20 1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
    2. Mariusz Lipski (Sniper)
    3. Adam Wardęcki (SniperOpen)
    4. Stanisław Karpinski (SniperOpen)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper)
    6. Mirosław Małek (SniperOpen)
    7. Piotr Oleksy (SniperOpen)
    8. Michał Rogóż (Sniper)
    9. Maria Ziomek (SniperOpen)
    10. Kacper ¦lęzak (SniperOpen)
    11. Adam Sztybór (SniperOpen)
    12. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    seria 709-06 10:42 1. Michał Szczyrek (F/TR)
    2. Tomasz B±kowski (F/TR)
    3. Petr Novak (Open)
    4. Zdzislaw Ławniczek (F/TR)
    5. Luděk Horák (Open)
    6. Petr Mothejl (Open)
    7. Marek Papros (F/TR)
    8. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    9. Richard Hrček (Open)
    10. Mariusz Wójcik (F/TR)
    11. Adam Sztybór (F/TR)
    12. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
    seria 809-06 11:04 1. Paweł Kolasiński (F/TR)
    2. Michał Harenża (Open)
    3. Adam Wardęcki (Open)
    4. Adam Surała (Sniper)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    6. Mirosław Małek (F/TR)
    7. Piotr Oleksy (F/TR)
    8. Krzysztof Tuliński (Open)
    9. Roman Kurdziel (Open)
    10. Mirosław Radecki (F/TR)
    11. Robert Feliński (F/TR)
    12. Iwona Wysokińska (Open)
    seria 909-06 11:26 1. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
    2. Robert Hordyński (F/TR)
    3. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Andrtej Aidamovic (F/TR)
    6. Libor Havlis (Open)
    7. Piotr Oleksy (Open)
    8. Ireneusz Woszczek (Open)
    9. Jacek Dorszewicz (Open)
    10. Piotr Celmer (Open)
    11. Saulius Paknys (F/TR)
    12. Zbigniew Hliwa (Open)
    seria 1009-06 11:48 1. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    2. Robert Żabicki (F/TR)
    3. Stanisław Karpinski (Open)
    4. Michał ¦ledzik (F/TR)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    6. Lada Hrbackova (Open)
    7. Joanna Wilkowska (Open)
    8. Wojciech Storzysz (F/TR)
    9. Wiesław Wyroba (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Zbigniew Malinski (F/TR)
    12. Janusz Stępniewski (Open)
    seria 1109-06 12:10 1. Maciej Wysokiński (F/TR)
    2. Daniel Dakowski (F/TR)
    3. Adam Mossakowski (Open)
    4. Ricardas Aliukonis (F/TR)
    5.  
    6. Małek Mirosław (Open)
    7. Michał Rogóż (F/TR)
    8. Wojciech Storzysz (Open)
    9. Jozef Wodnicki (Open)
    10. Maria Ziomek (Open)
    11. Damian Bochyński (F/TR)
    12. Marek B±kowski (F/TR)
    seria 1209-06 12:32 1. Maciej Wysokiński (Open)
    2. Grzegorz Prochowicz (Open)
    3. Mariusz Lipski (F/TR)
    4. Zdzislaw Ławniczek (Open)
    5. Olga Dobosz (Magnum)
    6. Zbigniew Malinski (Magnum)
    7. Daniel Dakowski (Magnum)
    8.  
    9. Piotr Narloch (Magnum)
    10. Piotr Królikowski (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (F/TR)
    12. Marek B±kowski (Open)
    seria 1309-06 12:54 1. Piotr Lalik (Magnum)
    2. Ryszard Srokosz (Magnum)
    3. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum)
    4. Paweł Konecki (Magnum)
    5. Petr Mothejl (Magnum)
    6. Krzysztof Tuliński (Magnum)
    7. Robert Feliński (Magnum)
    8. Andrzej Pi±tak (Magnum)
    9. Wiesław Wyroba (Magnum)
    10. Zenon Łaski (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Kacper ¦lęzak (Magnum)
      09-06 13:16 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
    Affet Tomasz F/TR 08-06 13:47 8 14      
    Aidamovic Andrtej F/TR 08-06 14:54 9 4 09-06 11:26 9 5
    Aliukonis Ricardas F/TR 08-06 12:40 7 4 09-06 12:10 11 4
    Atamańczyk Jacek Sniper 08-06 09:40 3 14 09-06 09:14 3 3
    Bajraszewski Sylwiusz F/TR 08-06 16:01 10 4 09-06 11:48 10 5
    Bajraszewski Sylwiusz Open 08-06 13:47 8 4 09-06 11:04 8 5
    Bajraszewski Sylwiusz Sniper 08-06 11:55 6 5 09-06 10:20 6 5
    Bajraszewski Sylwiusz SniperOpen 08-06 10:25 4 5 09-06 09:14 3 7
    B±kowski Marek F/TR 08-06 16:01 10 16 09-06 12:10 11 12
    B±kowski Marek Open 08-06 17:08 11 16 09-06 12:32 12 12
    B±kowski Marek Sniper 08-06 09:40 3 16 09-06 09:36 4 12
    B±kowski Marek SniperOpen 08-06 10:25 4 16 09-06 09:58 5 12
    B±kowski Tomasz F/TR 08-06 17:08 11 2 09-06 10:42 7 2
    Bania  Kamil Semi-Auto 08-06 08:55 2 15 09-06 08:52 2 11
    Bania Kamil Sniper 08-06 11:10 5 12 09-06 09:36 4 8
    Blok Andrzej F/TR 08-06 12:40 7 5      
    Blok Andrzej Sniper 08-06 11:55 6 12      
    Bochyński Damian F/TR 08-06 17:08 11 14 09-06 12:10 11 11
    Bochyński Damian Semi-Auto 08-06 08:15 1 14 09-06 08:30 1 11
    Bochyński Damian Sniper 08-06 10:25 4 14 09-06 09:58 5 11
    Błaszczuk Artur SniperOpen 08-06 11:55 6 6      
    Celmer Piotr Open 08-06 14:54 9 11 09-06 11:26 9 10
    Celmer Piotr Semi-Auto 08-06 08:55 2 14 09-06 08:52 2 10
    Czajkowski Grzegorz F/TR 08-06 12:40 7 11      
    Czajkowski Grzegorz Sniper 08-06 11:55 6 4      
    Dakowski Daniel F/TR 08-06 16:01 10 2 09-06 12:10 11 2
    Dakowski  Daniel Magnum 08-06 17:08 11 12 09-06 12:32 12 7
    Dobosz Olga Magnum 08-06 18:15 12 12 09-06 12:32 12 5
    Domański Błażej Semi-Auto 08-06 08:15 1 11      
    Dorszewicz Jacek Open 08-06 14:54 9 9 09-06 11:26 9 9
    Dorszewicz Jacek SniperOpen 08-06 09:40 3 8      
    Dziamski Dariusz F/TR 08-06 12:40 7 6      
    Dziamski Dariusz Open 08-06 13:47 8 6      
    Dziamski Dariusz Magnum 08-06 18:15 12 15      
    Feliński Robert F/TR 08-06 17:08 11 9 09-06 11:04 8 11
    Feliński Robert Magnum 08-06 18:15 12 16 09-06 12:54 13 7
    Flakiewicz Krzysztof Semi-Auto 08-06 08:15 1 8      
    Garbień Michał Open 08-06 12:40 7 14      
    Górkiewicz Grzegorz Sniper 08-06 11:10 5 5 09-06 09:58 5 5
    Grzybowski Dariusz Semi-Auto 08-06 08:15 1 16 09-06 08:30 1 12
    Grzybowski Dariusz Sniper 08-06 10:25 4 9 09-06 09:36 4 9
    Gładyszewski Grzegorz F/TR 08-06 12:40 7 8 09-06 10:42 7 8
    Gładyszewski Grzegorz Sniper 08-06 11:55 6 8 09-06 09:58 5 8
    Halladin  Maciej Semi-Auto 08-06 08:55 2 11 09-06 08:30 1 9
    Halladin Maciej Sniper 08-06 11:10 5 9 09-06 08:52 2 8
    Harenża Michał Open 08-06 14:54 9 6 09-06 11:04 8 2
    Havlis Libor Open 08-06 13:47 8 10 09-06 11:26 9 6
    Havlis Libor SniperOpen 08-06 10:25 4 10 09-06 09:36 4 6
    Hliwa Zbigniew Open 08-06 14:54 9 16 09-06 11:26 9 12
    Hliwa Zbigniew SniperOpen 08-06 08:55 2 10 09-06 09:14 3 12
    Horák Luděk Open 08-06 16:01 10 7 09-06 10:42 7 5
    Hordyński Robert F/TR 08-06 13:47 8 2 09-06 11:26 9 2
    Hrbackova Lada Open 08-06 14:54 9 10 09-06 11:48 10 6
    Hrbackova Lada SniperOpen 08-06 11:10 5 10 09-06 09:58 5 6
    Hrček Richard Open 08-06 16:01 10 8 09-06 10:42 7 9
    Jagielski Wojciech F/TR 08-06 16:01 10 1      
    Jagielski Wojciech Sniper 08-06 11:10 5 2      
    Jaroszyński-Wolfram Michał Magnum 08-06 18:15 12 2 09-06 12:54 13 3
    Kamiński Artur Semi-Auto 08-06 08:15 1 13 09-06 08:30 1 10
    Karpinski Stanisław Open 08-06 16:01 10 9 09-06 11:48 10 3
    Karpinski Stanisław Sniper 08-06 10:25 4 13 09-06 08:52 2 7
    Karpinski Stanisław SniperOpen 08-06 11:55 6 7 09-06 10:20 6 4
    Kies Piotr Sniper 08-06 10:25 4 2 09-06 09:36 4 1
    Kolańczyk Michał Sniper 08-06 10:25 4 3 09-06 09:58 5 2
    Kolasiński Krzysztof F/TR 08-06 13:47 8 1 09-06 11:26 9 1
    Kolasiński Paweł F/TR 08-06 12:40 7 1 09-06 11:04 8 1
    Konecki Paweł Magnum 08-06 18:15 12 4 09-06 12:54 13 4
    Konecki Paweł Semi-Auto 08-06 08:15 1 10 09-06 08:30 1 6
    Konecki Paweł SniperOpen 08-06 11:10 5 3 09-06 09:58 5 3
    Królikowski Piotr Magnum 08-06 18:15 12 7 09-06 12:32 12 10
    Królikowski Piotr Sniper 08-06 10:25 4 1 09-06 09:58 5 1
    Królikowski Piotr SniperOpen 08-06 11:10 5 1 09-06 10:20 6 1
    Kurdziel Roman Open 08-06 16:01 10 11 09-06 11:04 8 9
    Kurdziel Roman Semi-Auto 08-06 08:15 1 9 09-06 08:30 1 8
    Kurdziel Roman SniperOpen 08-06 09:40 3 9 09-06 09:58 5 9
    Lalik Piotr Magnum 08-06 18:15 12 1 09-06 12:54 13 1
    Lipski Mariusz F/TR 08-06 14:54 9 2 09-06 12:32 12 3
    Lipski Mariusz Sniper 08-06 11:55 6 1 09-06 10:20 6 2
    Lubryczyńska-Bochyńska Anna Semi-Auto 08-06 08:15 1 12      
    Lubryczyńska-Bochyńska Anna Sniper 08-06 10:25 4 12 09-06 09:58 5 10
    Malinski Zbigniew F/TR 08-06 14:54 9 14 09-06 11:48 10 11
    Malinski  Zbigniew Magnum 08-06 17:08 11 13 09-06 12:32 12 6
    Małek Jan Sniper 08-06 09:40 3 1 09-06 09:14 3 1
    Małek Mirosław F/TR 08-06 13:47 8 8 09-06 11:04 8 6
    Małek Mirosław Sniper 08-06 08:55 2 8 09-06 08:52 2 6
    Małek Mirosław SniperOpen 08-06 11:10 5 8 09-06 10:20 6 6
    Mirosław Małek Open 08-06 17:08 11 8 09-06 12:10 11 6
    Mituniewicz Agnieszka F/TR 08-06 16:01 10 10 09-06 11:48 10 1
    Mituniewicz Agnieszka Sniper 08-06 10:25 4 4 09-06 09:36 4 10
    Moder  Paweł Semi-Auto 08-06 08:55 2 12      
    Mossakowski Adam Open 08-06 14:54 9 5 09-06 12:10 11 3
    Mothejl Petr Open 08-06 16:01 10 5 09-06 10:42 7 6
    Mothejl Petr Magnum 08-06 18:15 12 5 09-06 12:54 13 5
    Mothejl Petr SniperOpen 08-06 08:55 2 4 09-06 08:52 2 4
    MoĽdzierz Mirosław F/TR 08-06 12:40 7 16 09-06 10:42 7 12
    Narloch Piotr Magnum 08-06 18:15 12 9 09-06 12:32 12 9
    Novak Petr Open 08-06 17:08 11 3 09-06 10:42 7 3
    Oleksy Piotr F/TR 08-06 12:40 7 7 09-06 11:04 8 7
    Oleksy Piotr Open 08-06 14:54 9 7 09-06 11:26 9 7
    Oleksy Piotr Sniper 08-06 09:40 3 7 09-06 09:36 4 7
    Oleksy Piotr SniperOpen 08-06 10:25 4 7 09-06 10:20 6 7
    Paknys Saulius F/TR 08-06 16:01 10 12 09-06 11:26 9 11
    Paknys Saulius Sniper 08-06 11:10 5 14 09-06 09:36 4 4
    Paliborek  Dariusz Semi-Auto 08-06 08:55 2 16 09-06 08:52 2 12
    Papros Marek F/TR 08-06 17:08 11 4 09-06 10:42 7 7
    Pawłowski Zbigniew Semi-Auto 08-06 08:15 1 1 09-06 08:30 1 1
    Pałyska Grzegorz SniperOpen 08-06 11:55 6 10      
    Pękala Jarosław Sniper 08-06 11:10 5 7      
    Pi±tak Andrzej Magnum 08-06 18:15 12 10 09-06 12:54 13 8
    Pi±tak Andrzej Semi-Auto 08-06 08:15 1 15 09-06 08:30 1 7
    Pi±tak Arkadiusz Semi-Auto 08-06 08:55 2 13 09-06 08:52 2 9
    Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 08-06 14:54 9 1      
    Poklewski-Koziełł Aleksander Semi-Auto 08-06 08:15 1 6      
    Prochowicz Grzegorz Open 08-06 17:08 11 5 09-06 12:32 12 2
    Prochowicz Grzegorz SniperOpen 08-06 08:55 2 9 09-06 09:14 3 10
    Przepiórski Jerzy Sniper 08-06 11:55 6 16      
    Raczyński Bogdan F/TR 08-06 16:01 10 13 09-06 11:48 10 10
    Raczyński Bogdan Sniper 08-06 09:40 3 10 09-06 09:14 3 8
    Radecki Mirosław F/TR 08-06 12:40 7 10 09-06 11:04 8 10
    Rogóż Michał F/TR 08-06 14:54 9 12 09-06 12:10 11 7
    Rogóż Michał Sniper 08-06 08:55 2 7 09-06 10:20 6 8
    Rozlucki Jerzy F/TR 08-06 13:47 8 16      
    Rozlucki Jerzy Sniper 08-06 11:10 5 16      
    Rydz Marek Sniper 08-06 08:55 2 2 09-06 08:52 2 2
    Sidorowicz Jakub Semi-Auto 08-06 08:15 1 4 09-06 08:30 1 4
    Sidorowicz Jakub Sniper 08-06 09:40 3 4 09-06 09:14 3 4
    Skarysz Janusz Open 08-06 13:47 8 5      
    Skowroński Adam SniperOpen 08-06 11:10 5 13      
    ¦ledzik Michał F/TR 08-06 12:40 7 2 09-06 11:48 10 4
    ¦ledzik Michał Sniper 08-06 11:55 6 11      
    ¦lęzak Kacper Magnum 08-06 18:15 12 8 09-06 12:54 13 12
    ¦lęzak Kacper SniperOpen 08-06 11:55 6 13 09-06 10:20 6 10
    Smyk Włodzimierz F/TR 08-06 17:08 11 11 09-06 12:32 12 11
    Smyk Włodzimierz Magnum 08-06 18:15 12 11 09-06 12:54 13 11
    Srokosz Ryszard Magnum 08-06 18:15 12 3 09-06 12:54 13 2
    Srokosz Ryszard Semi-Auto 08-06 08:15 1 2 09-06 08:30 1 2
    Srokosz Ryszard SniperOpen 08-06 09:40 3 2 09-06 09:14 3 2
    Stefanowski Tomasz Open 08-06 12:40 7 15      
    Stefanowski Tomasz SniperOpen 08-06 09:40 3 13      
    Stępniewski Janusz Open 08-06 16:01 10 14 09-06 11:48 10 12
    Stępniewski Janusz SniperOpen 08-06 09:40 3 15 09-06 09:14 3 11
    Storzysz Wojciech F/TR 08-06 12:40 7 12 09-06 11:48 10 8
    Storzysz Wojciech Open 08-06 13:47 8 12 09-06 12:10 11 8
    Surała Adam Sniper 08-06 09:40 3 5 09-06 11:04 8 4
    Szała¶ny Stanisław Sniper 08-06 11:10 5 4 09-06 09:58 5 4
    Szczyrek Michał F/TR 08-06 17:08 11 1 09-06 10:42 7 1
    Szczyrek Michał Semi-Auto 08-06 08:15 1 5 09-06 08:30 1 5
    Szczyrek Michał Sniper 08-06 08:55 2 5 09-06 09:14 3 9
    Sztybór Adam F/TR 08-06 16:01 10 15 09-06 10:42 7 11
    Sztybór Adam Sniper 08-06 10:25 4 15 09-06 09:36 4 11
    Sztybór Adam SniperOpen 08-06 11:10 5 15 09-06 10:20 6 11
    Szulczyński Grzegorz F/TR 08-06 13:47 8 15      
    Tuliński Krzysztof Open 08-06 14:54 9 8 09-06 11:04 8 8
    Tuliński Krzysztof Magnum 08-06 18:15 12 6 09-06 12:54 13 6
    Tuzinowski Michał F/TR 08-06 13:47 8 11      
    Tuzinowski Michał Sniper 08-06 10:25 4 11      
    Walczowski Rafał SniperOpen 08-06 08:55 2 1 09-06 08:52 2 1
    Wardęcki Adam Open 08-06 14:54 9 3 09-06 11:04 8 3
    Wardęcki Adam Sniper 08-06 09:40 3 3 09-06 09:36 4 3
    Wardęcki Adam SniperOpen 08-06 11:55 6 3 09-06 10:20 6 3
    Wilkowska Joanna Open 08-06 13:47 8 7 09-06 11:48 10 7
    Wilkowska Joanna SniperOpen 08-06 11:55 6 14 09-06 10:20 6 12
    Wilkowski Piotr Open 08-06 13:47 8 13 09-06 11:26 9 4
    Wilkowski Piotr SniperOpen 08-06 11:55 6 15 09-06 09:36 4 5
    Wodnicki Jozef Open 08-06 12:40 7 13 09-06 12:10 11 9
    Wodnicki Jozef SniperOpen 08-06 10:25 4 8      
    Wójcik Mariusz F/TR 08-06 14:54 9 15 09-06 10:42 7 10
    Wójcik Mariusz Semi-Auto 08-06 08:15 1 7      
    Woszczek Ireneusz Open 08-06 13:47 8 9 09-06 11:26 9 8
    Woszczek Ireneusz SniperOpen 08-06 10:25 4 6 09-06 09:58 5 7
    Wyroba Wiesław F/TR 08-06 12:40 7 9 09-06 11:48 10 9
    Wyroba Wiesław Magnum 08-06 18:15 12 13 09-06 12:54 13 9
    Wysokińska Iwona Open 08-06 17:08 11 15 09-06 11:04 8 12
    Wysokiński Maciej F/TR 08-06 16:01 10 6 09-06 12:10 11 1
    Wysokiński Maciej Open 08-06 17:08 11 6 09-06 12:32 12 1
    Wysokiński Maciej Sniper 08-06 09:40 3 6 09-06 09:14 3 5
    Wysokiński Maciej SniperOpen 08-06 08:55 2 6 09-06 08:52 2 5
    Włodarczyk Konrad Sniper 08-06 09:40 3 12      
    Żabicki Robert F/TR 08-06 17:08 11 7 09-06 11:48 10 2
    Żabicki Robert Sniper 08-06 11:55 6 2 09-06 09:36 4 2
    Ziomek Maria Open 08-06 14:54 9 13 09-06 12:10 11 10
    Ziomek Maria SniperOpen 08-06 11:55 6 9 09-06 10:20 6 9
    Żychiewicz Łukasz F/TR 08-06 13:47 8 3 09-06 11:26 9 3
    Łaski Zenon Magnum 08-06 18:15 12 14 09-06 12:54 13 10
    Łaski Zenon SniperOpen 08-06 09:40 3 11 09-06 09:14 3 6
    Ławniczek Zdzislaw F/TR 08-06 16:01 10 3 09-06 10:42 7 4
    Ławniczek Zdzislaw Open 08-06 12:40 7 3 09-06 12:32 12 4
    Łuczak Bartosz Semi-Auto 08-06 08:15 1 3 09-06 08:30 1 3
    Łuczak Bartosz Sniper 08-06 08:55 2 3 09-06 08:52 2 3
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku