Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Zbigniew Pawłowski  96 (2X)  0.825  L 30 6,5   Delta 4,5x30    
    2.   Kamil Bania   95 (4X)  1.238  Lancer 6,5 creedmoor   Delta Optical    
    3.   Maciej Halladin   92 (3X)  1.238  OA-10 .308Win   SM5    
    4.   Dariusz Grzybowski  91 (1X)  1.536  Savage MSR10   Delta Stryker    
    5.   Damian Bochyński  91    1.157  6,5 Creed   NF    
    6.   Błażej Domański  90    0.940  Stag 6 .223Rem   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    7.   Jakub Sidorowicz  89 (3X)  1.180  Stag Arms 10 6,5CM   Kahles K318i    
    8.   Bartosz Łuczak  88    1.455  POF P6.5   Kahles    
    9.   Ryszard Srokosz  87 (2X)  1.089  Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    10.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  87    1.375  6,5   Vortex    
    11.   Michał Szczyrek  86    1.616  MOZESTAG 6.5CM   Vortex 15-60x52    
    12.   Roman Kurdziel  85    1.169  DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    13.   Arkadiusz Pi±tak  81    1.799  HK MR 308   Kahles 525i    
    14.   Paweł Konecki  68 (1X)     JP 6.5CRM   March 6-60    
    15.   Mariusz Wójcik  54       STAG ARMS .223REM 3 GUN   VOREX VIPER 4x16x50    
    16.   Aleksander Poklewski-Koziełł  42       Savage MSR-10   Nightforce ATACR    
    17.   Andrzej Pi±tak  12       Precision Firearms 6.5x47   NF 15-55x52    
    18.   Piotr Celmer  0       Savage MSR10 -LR 6,5 CR   Leupold     
       Krzysztof Flakiewicz  DQ       OA-10   Vortex 5-25    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał ¦ledzik  99 (6X)  0.699  Dolphin 308   Nightforce    
    2.   Bogdan Raczyński  99 (4X)  0.653  rado 308   nf    
    3.   Michał Szczyrek  99 (3X)  0.527  308Win   Vortex 15-60x52    
    4.   Damian Bochyński  98 (3X)  0.905  Kelbly   NF    
    5.   Maciej Wysokiński  98 (2X)  0.699  308WIN   March    
    6.   Piotr Królikowski  97 (5X)  0.985  STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    7.   Michał Tuzinowski  97 (3X)  0.802  308 WIN   15-60x52    
    8.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (3X)  1.054  Borden   March    
    9.   Saulius Paknys  96 (4X)  0.791  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    10.   Piotr Oleksy  96 (1X)  0.665  NC Rado 308   NF Competition    
    11.   Mirosław Małek  96    0.882  Haenel RS8 308 Win.   Nightforce 15-55x52    
    12.   Marek B±kowski  95 (3X)  1.054  Dolphin .308Win   March    
    13.   Adam Sztybór  95 (3X)  1.249  AS SAM   NF    
    14.   Grzegorz Gładyszewski  94 (3X)  1.490  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    15.   Jerzy Rozlucki  93 (2X)  1.180  TRG   NF     
    16.   Bartosz Łuczak  93 (1X)  1.123  Sabatti TD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    17.   Michał Rogóż  93 (1X)  1.295  Sabatti 308   Kahles 1050     
    18.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  92 (1X)  0.745  Dolphin   Nf    
    19.   Mariusz Lipski  92 (1X)  1.192  Tikka 308 Win   Delta    
    20.   Robert Żabicki  92    1.306  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    21.   Dariusz Grzybowski  91 (1X)  1.318  Savage 12   Nightforce    
    22.   Jarosław Pękala  91    0.756  Tikka T3x Tac .308   Hawke Sidewinder 8x32    
    23.   Maciej Halladin  91    1.329  OA-10 .308Win   SM5    
    24.   Adam Surała  91    2.120  Tikka 308   Night Force    
    25.   Stanisław Szała¶ny  90    1.146  SAKO 22TRG   Schmidt bender    
    26.   Jacek Atamańczyk  89 (2X)  1.169  Tikka 308 Win   Vortex 15-60x52    
    27.   Piotr Kies  89    1.409  .308   Vortex    
    28.   Wojciech Jagielski  88 (1X)  1.215  Schultz&Larsen .308W   Swarovski X5 5-25    
    29.   Jakub Sidorowicz  88    0.745  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    30.   Jerzy Przepiórski  88    0.882  Savage 10BA .308 Win   NF 4-16/42    
    31.   Grzegorz Górkiewicz  88    1.948  SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    32.   Konrad Włodarczyk  86    1.982  Sabatti STR 308   NF Competition 15-55    
    33.   Grzegorz Czajkowski  84    1.203  Sabatti TD .308   Vortex Golden Eagle    
    34.   Jan Małek  83 (3X)  1.662  CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    35.   Stanisław Karpinski  83       Savage 308   NF Competition 12-55x50    
    36.   Michał Kolańczyk  82    1.283  SSG04 308   SB    
    37.   Andrzej Blok  73 (1X)     Sabatti str sport 308w   Night Force    
    38.   Marek Rydz  71       Tikka .308Win   NF    
    39.   Agnieszka Mituniewicz  64       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    40.   Kamil Bania  0       sako TRG22, 308 Win   Vortex    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek  100 (2X)  0.607  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x5    
    2.   Kacper ¦lęzak  99 (4X)  0.539  338   10-50    
    3.   Adam Sztybór  99 (4X)  0.665  NC RADO 284WIN   NF    
    4.   Jozef Wodnicki  99 (3X)  0.733  Savage 6br   Vortex GE    
    5.   Janusz Stępniewski  98 (5X)  0.722  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    6.   Piotr Oleksy  98 (5X)  0.768  6.5x47   NF Competition    
    7.   Petr Mothejl  98 (4X)  0.596  Kelbly 6,5x47   March 8-80/56    
    8.   Adam Wardęcki  98 (4X)  0.722  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    9.   Lada Hrbackova  98 (3X)  0.848  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    10.   Joanna Wilkowska  98 (2X)  0.630  Surgeon 6,5x47   March    
    11.   Grzegorz Prochowicz  98 (1X)  0.814  6,5x47   March    
    12.   Zbigniew Hliwa  96 (3X)  0.596  Rado 6BR   NF-com    
    13.   Stanisław Karpinski  96 (3X)  0.848  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    14.   Maciej Wysokiński  96 (3X)  0.997  6 br   march    
    15.   Maria Ziomek  96 (1X)  0.974  Savage 12 6 br   Sightron 10-50x56    
    16.   Zenon Łaski  95 (3X)  0.940  6,5   NF    
    17.   Adam Skowroński  95 (1X)  0.974  Bergara HMR 6.5 Creedmoor   Athlon Midas TAC 6-24    
    18.   Piotr Wilkowski  94 (4X)  1.742  Terasjanne 6,5x47   March 5-40    
    19.   Rafał Walczowski  94 (3X)  0.699  284Win   NF Competition    
    20.   Libor Havlis  94 (1X)  1.226  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    21.   Jacek Dorszewicz  93 (4X)  0.882  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    22.   Paweł Konecki  92 (2X)  1.387  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    23.   Marek B±kowski  90 (3X)  2.189  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    24.   Sylwiusz Bajraszewski  90 (1X)  0.745  Savage   March    
    25.   Piotr Królikowski  90    1.467  AXMC 338LM   March    
    26.   Ryszard Srokosz  89 (3X)  1.616  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    27.   Roman Kurdziel  89    1.043  NC Rado 6.5x47L   NF    
    28.   Ireneusz Woszczek  79 (1X)  1.707  Terasjanne .284   Vortex GE    
    29.   Tomasz Stefanowski  75    0.940  CG 6,5x55SE   6-24x56    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Damian Bochyński  100 (8X)  0.435  Kelbly   NF    
    2.   Adam Sztybór  100 (5X)  0.504  NC Rado .308win   NF    
    3.   Marcin Kowalski  100 (4X)  0.642  308WIN   NF     
    4.   Piotr Oleksy  99 (5X)  0.630  Nc rado   Nf    
    5.   Bogdan Raczyński  99 (1X)  0.768  rado 308   nf    
    6.   Michał Szczyrek  98 (7X)  0.493  308Win   Vortex 15-60x52    
    7.   Łukasz Żychiewicz  98 (3X)  0.756  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    8.   Michał ¦ledzik  98 (1X)  0.699  Dolphin 308   Nightforce    
    9.   Krzysztof Kolasiński  97 (1X)  1.123  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    10.   Grzegorz Szulczyński  97 (1X)  1.157  sabatti   vortex 15/60x52    
    11.   Robert Feliński  96 (3X)  0.905  Savage 308   NF    
    12.   Marek Papros  96 (3X)  0.985  Savage 12/ftr   15x55    
    13.   Michał Tuzinowski  96 (2X)  1.054  308 WIN   15-60x52    
    14.   Mirosław Małek  96 (1X)  0.802  NC RADO   NF    
    15.   Saulius Paknys  96 (1X)  1.180  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    16.   Robert Żabicki  95 (4X)  1.513  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    17.   Mirosław Radecki  95 (2X)  0.756  HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
    18.   Paweł Kolasiński  95    0.963  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    19.   Zbigniew Malinski  94 (4X)  0.985  Victrix 308   March 8-80    
    20.   Ricardas Aliukonis  94 (3X)  1.112  NC Rado 13 308 win    March 10x80 High Master     
    21.   Grzegorz Czajkowski  94 (3X)  1.215  Sabatti .308   Vortex Golden Eagle    
    22.   Włodzimierz Smyk  94 (3X)  1.272  308   S&B    
    23.   Zdzislaw Ławniczek  94 (1X)  0.985  Savage 308   Sighton    
    24.   Michał Rogóż  93 (4X)  1.467  Sabatti 308   Kahles 1050     
    25.   Jerzy Rozlucki  93 (2X)  1.192  TRG   NF    
    26.   Dariusz Dziamski  93 (1X)  1.387  Savage 12 FTR 308 Win   NF    
    27.   Wojciech Storzysz  93    0.516  Grunig 308W   NF    
    28.   Wojciech Jagielski  93    1.066  Schultz&Larsen .308W   Swarovski X5 5-25    
    29.   Mariusz Lipski  92 (1X)  1.387  Tikka 308 Win   Delta    
    30.   Andrtej Aidamovic  92    0.768  308 Dolfin 308 win    March 10x80 High Master     
    31.   Robert Hordyński  92    0.882  Sabatti 308Win   Sightron    
    32.   Aleksander Poklewski-Koziełł  91 (1X)  1.719  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
    33.   Grzegorz Gładyszewski  91    1.249  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    34.   Tomasz B±kowski  89 (1X)  0.733  Mannlicher   12-50x56    
    35.   Agnieszka Mituniewicz  87    1.077  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    36.   Marek B±kowski  86 (2X)     Dolphin .308Win   March    
    37.   Sylwiusz Bajraszewski  86    1.524  Borden   March    
    38.   Mirosław MoĽdzierz  83 (1X)  1.753  CZ 557   4.5 x 30    
    39.   Tomasz Affet  82    1.306  Savage .308 Win   NF 18x42    
    40.   Mariusz Wójcik  82    1.467  Savage 308   Nightforce Competition    
    PK.   Maciej Wysokiński  99 (4X)  0.596  308   March    
    Dystans 300 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Novak  100 (7X)  0.367  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    2.   Sylwiusz Bajraszewski  100 (3X)  0.527  Savage   March    
    3.   Adam Wardęcki  100 (3X)  0.619  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    4.   Iwona Wysokińska  99 (6X)  0.516  6 br   march    
    5.   Luděk Horák  99 (6X)  0.573  Keppeler 6XC   NXS 12-42x56    
    6.   Roman Kurdziel  99 (6X)  0.699  NC Rado 6.5x47   NF    
    7.   Grzegorz Prochowicz  99 (6X)  0.756  6,5x47   March    
    8.   Maria Ziomek  99 (5X)  0.710  Savage 6br   Sightron     
    9.   Małek Mirosław  99 (3X)  0.539  NC RADO   NF    
    10.   Dariusz Dziamski  99 (2X)  0.802  Savage 12 Fclass 6 BR Norma   Vortex    
    11.   Piotr Wilkowski  98 (6X)  0.882  Terasjanne 284 Shehane   March HM    
    12.   Wojciech Storzysz  98 (4X)  0.814  Dolphin 284   NF    
    13.   Jozef Wodnicki  98 (2X)  0.710  Savage 6br   Vortex 15-60/52    
    14.   Krzysztof Tuliński  98 (1X)  0.619  Rado 6,5   NF    
    15.   Libor Havlis  97 (2X)  0.745  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    16.   Janusz Stępniewski  96 (4X)  0.710  Swedish Mauser 6,5x55   NF 8-32x56    
    17.   Jacek Dorszewicz  96 (2X)  0.516  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    18.   Michał Garbień  96 (2X)  0.963  6 mm br savage   nf    
    19.   Marek B±kowski  96 (2X)  1.260  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    20.   Adam Mossakowski  96 (2X)  1.283  NC RADO   NF    
    21.   Maciej Wysokiński  95 (5X)  1.226  6 br   march    
    22.   Petr Mothejl  95 (3X)  0.722  Dolphin 7/284   March 8-80x56    
    23.   Piotr Oleksy  95 (3X)  1.043  Nc rado   Nf    
    24.   Richard Hrček  95 (2X)  1.054  Borden Rimrock .284 Shehane   March 8-80x56    
    25.   Lada Hrbackova  94 (1X)  0.584  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    26.   Joanna Wilkowska  94 (1X)  0.665  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    27.   Zdzislaw Ławniczek  94 (1X)  1.020  Savage 6.5 x 47   Sghtron     
    28.   Tomasz Stefanowski  93 (2X)  1.341  CG 6,5x55SE   6-24x56    
    29.   Zbigniew Hliwa  93 (1X)  1.203  Rado 6BR   NF-com    
    30.   Karol Janczewski  92 (2X)  1.387  Janczewski 6,5x47   SB    
    31.   Michał Harenża  92    0.882   6,5x47   MARCH    
    32.   Janusz Skarysz  91 (2X)  0.768  6,5 CM   Sightron    
    33.   Ireneusz Woszczek  90 (1X)  1.249  Terasjanne .284   Vortex    
    34.   Stanisław Karpinski  89 (1X)  1.467  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    35.   Piotr Celmer  82 (1X)  1.318  CG 6,5x55   Vortex     
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Mothejl  97 (4X)  0.745  Kelbly 7 SAUM   March 8-80/56    
    2.   Krystian Janczewski  96 (3X)  1.215  Janczewski Custom 7-270WSM   SB    
    3.   Kacper ¦lęzak  96 (1X)  0.882  338   10-50    
    4.   Piotr Narloch  96 (1X)  1.146  Barnard    5-50 sb    
    5.   Robert Feliński  95 (3X)  0.779  Savage   VGE     
    6.   Piotr Lalik  94    1.020  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   March    
    7.   Włodzimierz Smyk  92 (2X)  1.134  UniqeAlpine .338   S&B    
    8.   Michał Jaroszyński-Wolfram  92 (1X)  1.089  Surgeon 30-338 LM   NF    
    9.   Zenon Łaski  89 (1X)  1.570  AX 338LM   12-50x56    
    10.   Dariusz Dziamski  88 (2X)  1.593  Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex    
    11.   Zbigniew Malinski   88    1.249  Blaser 300 NormaMag   Khales 10-50    
    12.   Piotr Królikowski  88    1.432  AXMC338LM   March    
    13.   Paweł Konecki  86 (3X)  2.315  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    14.   Olga Dobosz  83    1.008  Sako TRG 42 .338 LM        
    15.   Ryszard Srokosz  76 (2X)     Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    16.   Krzysztof Tuliński  7       300wm   Nf    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kamil Bania   95 (4X)  1.226  Lancer 6,5 creedmoor   Delta Optical    
    2.   Jakub Sidorowicz  92    1.306  Stag Arms 10 6,5CM   Kahles K318i    
    3.   Bartosz Łuczak  92    1.432  POF P6.5   Kahles    
    4.   Błażej Domański  89    0.900  Stag 6 .223Rem   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    5.   Roman Kurdziel  87    1.495  DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    6.   Dariusz Grzybowski  87    1.627  Savage MSR10   Delta Stryker    
    7.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  84 (2X)  2.578  6,5   Vortex    
    8.   Michał Szczyrek  84    1.702  MOZESTAG 6.5CM   Vortex 15-60x52    
    9.   Damian Bochyński  83    1.209  6,5 Creed   NF    
    10.   Ryszard Srokosz  81    1.186  Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    11.   Maciej Halladin   81    1.358  OA-10 .308Win   SM5    
    12.   Zbigniew Pawłowski  81    2.257  L 30 6,5   Delta 4,5x30    
    13.   Paweł Konecki  65    1.507  JP 6.5CRM   March 6-60    
    14.   Arkadiusz Pi±tak  64       HK MR 308   Kahles 525i    
    15.   Aleksander Poklewski-Koziełł  37       Savage MSR-10   Nightforce ATACR    
    16.   Piotr Celmer  0       Savage MSR10 -LR 6,5 CR   Leupold     
    16.   Mariusz Wójcik  0       STAG ARMS .223REM 3 GUN   VOREX VIPER 4x16x50    
       Andrzej Pi±tak  awaria       Precision Firearms 6.5x47   NF 15-55x52    
       Krzysztof Flakiewicz  DQ       OA-10   Vortex 5-25    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Oleksy  97 (2X)  0.693  NC Rado 308   NF Competition    
    2.   Mirosław Małek  96 (4X)  0.882  Haenel RS8 308 Win.   Nightforce 15-55x52    
    3.   Marek B±kowski  96 (2X)  0.911  Dolphin .308Win   March    
    4.   Michał Rogóż  95 (3X)  1.272  Sabatti 308   Kahles 1050     
    5.   Bogdan Raczyński  95 (2X)  0.705  rado 308   nf    
    6.   Jerzy Rozlucki  95 (2X)  1.031  TRG   NF     
    7.   Saulius Paknys  95 (2X)  1.547  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    8.   Michał ¦ledzik  94 (2X)  0.785  Dolphin 308   Nightforce    
    9.   Bartosz Łuczak  94 (2X)  1.346  Sabatti TD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    10.   Michał Szczyrek  93 (2X)  0.905  308Win   Vortex 15-60x52    
    11.   Sylwiusz Bajraszewski  93 (1X)  1.461  Borden   March    
    12.   Adam Sztybór  90 (3X)  1.524  AS SAM   NF    
    13.   Jarosław Pękala  90 (1X)  1.260  Tikka T3x Tac .308   Hawke Sidewinder 8x32    
    14.   Grzegorz Gładyszewski  90    1.054  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    15.   Stanisław Karpinski  90    1.226  Savage 308   NF Competition 12-55x50    
    16.   Grzegorz Czajkowski  88 (1X)  1.335  Sabatti TD .308   Vortex Golden Eagle    
    17.   Jacek Atamańczyk  88    1.387  Tikka 308 Win   Vortex 15-60x52    
    18.   Konrad Włodarczyk  86    1.581  Sabatti STR 308   NF Competition 15-55    
    19.   Jerzy Przepiórski  83    0.888  Savage 10BA .308 Win   NF 4-16/42    
    20.   Jakub Sidorowicz  83    1.049  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    21.   Marek Rydz  83    1.725  Tikka .308Win   NF    
    22.   Maciej Halladin  83    1.833  OA-10 .308Win   SM5    
    23.   Piotr Kies  82    1.364  .308   Vortex    
    24.   Maciej Wysokiński  82    1.409  308WIN   March    
    25.   Adam Surała  81 (1X)  1.255  Tikka 308   Night Force    
    26.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  81    0.963  Dolphin   Nf    
    27.   Robert Żabicki  79    1.152  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    28.   Damian Bochyński  79    1.444  Kelbly   NF    
    29.   Grzegorz Górkiewicz  77    1.553  SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    30.   Michał Kolańczyk  73    1.994  SSG04 308   SB    
    31.   Stanisław Szała¶ny  70    0.934  SAKO 22TRG   Schmidt bender    
    32.   Dariusz Grzybowski  70       Savage 12   Nightforce    
    33.   Jan Małek  69    1.656  CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    34.   Mariusz Lipski  69       Tikka 308 Win   Delta    
    35.   Wojciech Jagielski  66    1.885  Schultz&Larsen .308W   Swarovski X5 5-25    
    36.   Kamil Bania  65       sako TRG22, 308 Win   Vortex    
    37.   Michał Tuzinowski  62       308 WIN   15-60x52    
    38.   Piotr Królikowski  54       STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    39.   Agnieszka Mituniewicz  51       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    40.   Andrzej Blok  34       Sabatti str sport 308w   Night Force    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Wardęcki  99 (3X)  0.539  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    2.   Grzegorz Prochowicz  97 (3X)  0.619  6,5x47   March    
    3.   Adam Sztybór  97 (2X)  0.814  NC RADO 284WIN   NF    
    4.   Joanna Wilkowska  97    0.521  Surgeon 6,5x47   March    
    5.   Piotr Wilkowski  96 (2X)  0.682  Terasjanne 6,5x47   March 5-40    
    6.   Rafał Walczowski  96    0.590  284Win   NF Competition    
    7.   Sylwiusz Bajraszewski  94 (2X)  0.796  Savage   March    
    8.   Maciej Wysokiński  94    0.619  6 br   march    
    9.   Ireneusz Woszczek  93 (3X)  1.335  Terasjanne .284   Vortex GE    
    10.   Mirosław Małek  93 (1X)  0.877  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x5    
    11.   Jozef Wodnicki  93 (1X)  1.003  Savage 6br   Vortex GE    
    12.   Petr Mothejl  92 (1X)  0.705  Kelbly 6,5x47   March 8-80/56    
    13.   Paweł Konecki  92    1.192  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    14.   Piotr Oleksy  92    1.238  6.5x47   NF Competition    
    15.   Roman Kurdziel  90 (1X)  0.859  NC Rado 6.5x47L   NF    
    16.   Janusz Stępniewski  90 (1X)  1.169  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    17.   Adam Skowroński  90 (1X)  1.684  Bergara HMR 6.5 Creedmoor   Athlon Midas TAC 6-24    
    18.   Jacek Dorszewicz  90    0.877  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    19.   Zbigniew Hliwa  89 (1X)  0.837  Rado 6BR   NF-com    
    20.   Libor Havlis  89 (1X)  1.157  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    21.   Marek B±kowski  89 (1X)  1.421  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    22.   Lada Hrbackova  89 (1X)  1.564  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    23.   Kacper ¦lęzak  89    1.238  338   10-50    
    24.   Ryszard Srokosz  85    1.707  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    25.   Piotr Królikowski  84 (2X)  1.885  AXMC 338LM   March    
    26.   Tomasz Stefanowski  83 (1X)  1.518  CG 6,5x55SE   6-24x56    
    27.   Zenon Łaski  82    1.599  6,5   NF    
    28.   Stanisław Karpinski  80    1.163  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    29.   Maria Ziomek  79    0.768  Savage 12 6 br   Sightron 10-50x56    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Szczyrek  100 (4X)  0.453  308Win   Vortex 15-60x52    
    2.   Saulius Paknys  99 (3X)  0.556  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    3.   Marek Papros  98 (3X)  0.894  Savage 12/ftr   15x55    
    4.   Damian Bochyński  97 (4X)  0.579  Kelbly   NF    
    5.   Tomasz B±kowski  97 (2X)  0.917  Mannlicher   12-50x56    
    6.   Włodzimierz Smyk  95 (3X)  0.974  308   S&B    
    7.   Tomasz Affet  95 (2X)  1.094  Savage .308 Win   NF 18x42    
    8.   Robert Feliński  95 (1X)  0.859  Savage 308   NF    
    9.   Bogdan Raczyński  95 (1X)  0.940  rado 308   nf    
    10.   Marek B±kowski  95 (1X)  1.031  Dolphin .308Win   March    
    11.   Adam Sztybór  94 (2X)  1.387  NC Rado .308win   NF    
    12.   Ricardas Aliukonis  94    1.180  NC Rado 13 308 win    March 10x80 High Master     
    13.   Mirosław Małek  92 (1X)  1.742  NC RADO   NF    
    14.   Agnieszka Mituniewicz  92    1.066  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    15.   Jerzy Rozlucki  91 (3X)  0.842  TRG   NF    
    16.   Grzegorz Szulczyński  91 (1X)  1.049  sabatti   vortex 15/60x52    
    17.   Piotr Oleksy  91    0.831  Nc rado   Nf    
    18.   Zbigniew Malinski  90    0.573  Victrix 308   March 8-80    
    19.   Paweł Kolasiński  89 (1X)  1.249  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    20.   Mariusz Lipski  88 (1X)  1.260  Tikka 308 Win   Delta    
    21.   Krzysztof Kolasiński  88    0.888  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    22.   Łukasz Żychiewicz  88    1.071  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    23.   Robert Żabicki  88    1.415  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    24.   Michał Tuzinowski  87 (2X)  2.636  308 WIN   15-60x52    
    25.   Wojciech Jagielski  87 (1X)  1.266  Schultz&Larsen .308W   Swarovski X5 5-25    
    26.   Zdzislaw Ławniczek  87    0.688  Savage 308   Sighton    
    27.   Michał ¦ledzik  86    0.814  Dolphin 308   Nightforce    
    28.   Dariusz Dziamski  86    1.742  Savage 12 FTR 308 Win   NF    
    29.   Mariusz Wójcik  85 (1X)  1.335  Savage 308   Nightforce Competition    
    30.   Michał Rogóż  84    1.117  Sabatti 308   Kahles 1050     
    31.   Wojciech Storzysz  83    0.739  Grunig 308W   NF    
    32.   Marcin Kowalski  82       308WIN   NF     
    33.   Mirosław MoĽdzierz  81    1.278  CZ 557   4.5 x 30    
    34.   Sylwiusz Bajraszewski  81    1.421  Borden   March    
    35.   Grzegorz Gładyszewski  77    0.985  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    36.   Mirosław Radecki  76    2.028  HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
    37.   Robert Hordyński  73    1.530  Sabatti 308Win   Sightron    
    38.   Grzegorz Czajkowski  68       Sabatti .308   Vortex Golden Eagle    
    39.   Aleksander Poklewski-Koziełł  66       Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
    40.   Andrtej Aidamovic  56       308 Dolfin 308 win    March 10x80 High Master     
    PK.   Maciej Wysokiński  95    0.447  308   March    
    Dystans 600 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Maciej Wysokiński  99 (4X)  0.877  6 br   march    
    2.   Małek Mirosław  98 (4X)  0.619  NC RADO   NF    
    3.   Luděk Horák  98 (4X)  0.705  Keppeler 6XC   NXS 12-42x56    
    4.   Dariusz Dziamski  97 (3X)  0.659  Savage 12 Fclass 6 BR Norma   Vortex    
    5.   Zbigniew Hliwa  97 (2X)  0.619  Rado 6BR   NF-com    
    6.   Jacek Dorszewicz  96 (3X)  0.957  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    7.   Richard Hrček  96 (2X)  0.814  Borden Rimrock .284 Shehane   March 8-80x56    
    8.   Lada Hrbackova  96 (2X)  1.071  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    9.   Adam Wardęcki  95 (1X)  0.630  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    10.   Krzysztof Tuliński  95    0.441  Rado 6,5   NF    
    11.   Iwona Wysokińska  95    0.751  6 br   march    
    12.   Piotr Oleksy  95    0.865  Nc rado   Nf    
    13.   Petr Novak  95    0.905  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    14.   Janusz Stępniewski  94 (3X)  0.561  Swedish Mauser 6,5x55   NF 8-32x56    
    15.   Sylwiusz Bajraszewski  94 (2X)  0.917  Savage   March    
    16.   Zdzislaw Ławniczek  93    0.739  Savage 6.5 x 47   Sghtron     
    17.   Joanna Wilkowska  93    1.026  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    18.   Piotr Wilkowski  93    1.197  Terasjanne 284 Shehane   March HM    
    19.   Michał Harenża  92 (1X)  0.762   6,5x47   MARCH    
    20.   Janusz Skarysz  92 (1X)  1.238  6,5 CM   Sightron    
    21.   Marek B±kowski  92 (1X)  1.816  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    22.   Grzegorz Prochowicz  92    0.642  6,5x47   March    
    23.   Wojciech Storzysz  91 (1X)  0.842  Dolphin 284   NF    
    24.   Petr Mothejl  90 (1X)  1.180  Dolphin 7/284   March 8-80x56    
    25.   Roman Kurdziel  89 (1X)  1.031  NC Rado 6.5x47   NF    
    26.   Adam Mossakowski  88    1.324  NC RADO   NF    
    27.   Maria Ziomek  87    0.670  Savage 6br   Sightron     
    28.   Karol Janczewski  85    0.997  Janczewski 6,5x47   SB    
    29.   Piotr Celmer  85    1.049  CG 6,5x55   Vortex     
    30.   Tomasz Stefanowski  85    1.071  CG 6,5x55SE   6-24x56    
    31.   Jozef Wodnicki  84    0.762  Savage 6br   Vortex 15-60/52    
    32.   Libor Havlis  78    0.808  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    33.   Stanisław Karpinski  75    0.762  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    34.   Michał Garbień  74    0.665  6 mm br savage   nf    
    35.   Ireneusz Woszczek  72    1.301  Terasjanne .284   Vortex    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Krystian Janczewski  95 (1X)  0.768  Janczewski Custom 7-270WSM   SB    
    2.   Piotr Narloch  95    1.197  Barnard    5-50 sb    
    3.   Petr Mothejl  94 (3X)  1.346  Kelbly 7 SAUM   March 8-80/56    
    4.   Piotr Lalik  94 (2X)  1.049  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   March    
    5.   Michał Jaroszyński-Wolfram  93 (1X)  1.438  Surgeon 30-338 LM   NF    
    6.   Włodzimierz Smyk  92    0.762  UniqeAlpine .338   S&B    
    7.   Robert Feliński  92    1.352  Savage   VGE     
    8.   Olga Dobosz  91 (2X)  1.851  Sako TRG 42 .338 LM        
    9.   Zbigniew Malinski   90 (2X)  1.392  Blaser 300 NormaMag   Khales 10-50    
    10.   Kacper ¦lęzak  89 (1X)  1.071  338   10-50    
    11.   Piotr Królikowski  88    1.736  AXMC338LM   March    
    12.   Dariusz Dziamski  87    1.558  Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex    
    13.   Zenon Łaski  87    1.736  AX 338LM   12-50x56    
    14.   Ryszard Srokosz  80    2.080  Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    15.   Paweł Konecki  0       Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    15.   Krzysztof Tuliński  0       300wm   Nf    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Damian Bochyński  96 (3X)  1.100  6,5 Creed   NF    
    2.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  96 (1X)  1.165  6,5   Vortex    
    3.   Błażej Domański  95 (2X)  1.006  Stag 6 .223Rem   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    4.   Jakub Sidorowicz  92    1.457  Stag Arms 10 6,5CM   Kahles K318i    
    5.   Kamil Bania   90 (1X)  2.140  Lancer 6,5 creedmoor   Delta Optical    
    6.   Zbigniew Pawłowski  90    1.581  L 30 6,5   Delta 4,5x30    
    7.   Roman Kurdziel  90    1.611  DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    8.   Ryszard Srokosz  88    1.478  Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    9.   Arkadiusz Pi±tak  83 (1X)  1.409  HK MR 308   Kahles 525i    
    10.   Dariusz Grzybowski  80    1.762  Savage MSR10   Delta Stryker    
    11.   Maciej Halladin   74    1.414  OA-10 .308Win   SM5    
    12.   Michał Szczyrek  65 (1X)     MOZESTAG 6.5CM   Vortex 15-60x52    
    13.   Bartosz Łuczak  64       POF P6.5   Kahles    
    14.   Aleksander Poklewski-Koziełł  51       Savage MSR-10   Nightforce ATACR    
    15.   Piotr Celmer  0       Savage MSR10 -LR 6,5 CR   Leupold     
    15.   Mariusz Wójcik  0       STAG ARMS .223REM 3 GUN   VOREX VIPER 4x16x50    
       Paweł Konecki  awaria       JP 6.5CRM   March 6-60    
       Andrzej Pi±tak  awaria       Precision Firearms 6.5x47   NF 15-55x52    
       Krzysztof Flakiewicz  DQ       OA-10   Vortex 5-25    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Damian Bochyński  96 (2X)  1.139  Kelbly   NF    
    2.   Marek B±kowski  96 (1X)  0.941  Dolphin .308Win   March    
    3.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  96 (1X)  1.044  Dolphin   Nf    
    4.   Mirosław Małek  95 (2X)  1.156  Haenel RS8 308 Win.   Nightforce 15-55x52    
    5.   Jerzy Rozlucki  94 (1X)  1.203  TRG   NF     
    6.   Jarosław Pękala  93 (1X)  1.199  Tikka T3x Tac .308   Hawke Sidewinder 8x32    
    7.   Michał Szczyrek  92    1.104  308Win   Vortex 15-60x52    
    8.   Piotr Oleksy  91    0.705  NC Rado 308   NF Competition    
    9.   Saulius Paknys  91    1.332  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    10.   Jacek Atamańczyk  89 (1X)  2.247  Tikka 308 Win   Vortex 15-60x52    
    11.   Robert Żabicki  89    2.080  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    12.   Bartosz Łuczak  88 (2X)  1.242  Sabatti TD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    13.   Piotr Kies  88 (1X)  1.753  .308   Vortex    
    14.   Maciej Halladin  87 (2X)  1.732  OA-10 .308Win   SM5    
    15.   Adam Sztybór  87 (1X)  1.616  AS SAM   NF    
    16.   Bogdan Raczyński  86    1.616  rado 308   nf    
    17.   Maciej Wysokiński  85 (1X)  1.719  308WIN   March    
    18.   Grzegorz Gładyszewski  84    0.842  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    19.   Sylwiusz Bajraszewski  83    1.405  Borden   March    
    20.   Jan Małek  81 (1X)  2.389  CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    21.   Marek Rydz  80 (1X)  3.244  Tikka .308Win   NF    
    22.   Jerzy Przepiórski  80    1.328  Savage 10BA .308 Win   NF 4-16/42    
    23.   Kamil Bania  80    1.646  sako TRG22, 308 Win   Vortex    
    24.   Michał ¦ledzik  77    0.649  Dolphin 308   Nightforce    
    25.   Adam Surała  77    2.226  Tikka 308   Night Force    
    26.   Michał Rogóż  74    1.547  Sabatti 308   Kahles 1050     
    27.   Jakub Sidorowicz  73    1.341  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    28.   Dariusz Grzybowski  72    1.861  Savage 12   Nightforce    
    29.   Stanisław Karpinski  72    2.161  Savage 308   NF Competition 12-55x50    
    30.   Mariusz Lipski  71    1.646  Tikka 308 Win   Delta    
    31.   Konrad Włodarczyk  69    1.319  Sabatti STR 308   NF Competition 15-55    
    32.   Michał Tuzinowski  69    2.179  308 WIN   15-60x52    
    33.   Grzegorz Górkiewicz  65    1.843  SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    34.   Grzegorz Czajkowski  65       Sabatti TD .308   Vortex Golden Eagle    
    35.   Piotr Królikowski  60    1.096  STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    36.   Agnieszka Mituniewicz  56       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    37.   Stanisław Szała¶ny  54       SAKO 22TRG   Schmidt bender    
    38.   Andrzej Blok  52       Sabatti str sport 308w   Night Force    
    39.   Wojciech Jagielski  41       Schultz&Larsen .308W   Swarovski X5 5-25    
    39.   Michał Kolańczyk  41       SSG04 308   SB    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Ireneusz Woszczek  98 (4X)  0.842  Terasjanne .284   Vortex GE    
    2.   Marek B±kowski  95 (1X)  0.932  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    3.   Janusz Stępniewski  94 (1X)  0.847  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    4.   Mirosław Małek  93    0.593  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x5    
    5.   Petr Mothejl  92 (2X)  1.328  Kelbly 6,5x47   March 8-80/56    
    6.   Sylwiusz Bajraszewski  92 (1X)  0.924  Savage   March    
    7.   Piotr Oleksy  91 (1X)  1.049  6.5x47   NF Competition    
    8.   Jozef Wodnicki  91 (1X)  1.061  Savage 6br   Vortex GE    
    9.   Joanna Wilkowska  91    0.696  Surgeon 6,5x47   March    
    10.   Rafał Walczowski  91    0.765  284Win   NF Competition    
    11.   Roman Kurdziel  91    1.547  NC Rado 6.5x47L   NF    
    12.   Adam Sztybór  90    0.679  NC RADO 284WIN   NF    
    13.   Piotr Wilkowski  88 (1X)  0.791  Terasjanne 6,5x47   March 5-40    
    14.   Piotr Królikowski  87 (1X)  1.500  AXMC 338LM   March    
    15.   Adam Wardęcki  86    1.491  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    16.   Libor Havlis  85    1.483  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    17.   Adam Skowroński  84 (1X)  1.697  Bergara HMR 6.5 Creedmoor   Athlon Midas TAC 6-24    
    18.   Jacek Dorszewicz  84       Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    19.   Kacper ¦lęzak  83    1.010  338   10-50    
    20.   Stanisław Karpinski  82    1.345  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    21.   Grzegorz Prochowicz  81    0.941  6,5x47   March    
    22.   Lada Hrbackova  79    0.980  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    23.   Maciej Wysokiński  76    1.990  6 br   march    
    24.   Zenon Łaski  74    2.226  6,5   NF    
    25.   Ryszard Srokosz  70       Savage 338LM   Nightforce Competition    
    26.   Zbigniew Hliwa  64       Rado 6BR   NF-com    
    27.   Tomasz Stefanowski  60       CG 6,5x55SE   6-24x56    
    28.   Paweł Konecki  59       Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    29.   Maria Ziomek  53       Savage 12 6 br   Sightron 10-50x56    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Szczyrek  100 (4X)  0.683  308Win   Vortex 15-60x52    
    2.   Damian Bochyński  99 (1X)  0.842  Kelbly   NF    
    3.   Marek B±kowski  98 (3X)  0.610  Dolphin .308Win   March    
    4.   Saulius Paknys  97 (4X)  0.649  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    5.   Michał Rogóż  96 (1X)  0.842  Sabatti 308   Kahles 1050     
    6.   Robert Feliński  94 (3X)  1.074  Savage 308   NF    
    7.   Zbigniew Malinski  92 (1X)  1.130  Victrix 308   March 8-80    
    8.   Ricardas Aliukonis  92 (1X)  1.500  NC Rado 13 308 win    March 10x80 High Master     
    9.   Włodzimierz Smyk  91 (2X)  1.629  308   S&B    
    10.   Jerzy Rozlucki  91    0.812  TRG   NF    
    11.   Mirosław Małek  90 (1X)  0.795  NC RADO   NF    
    12.   Bogdan Raczyński  90    0.769  rado 308   nf    
    13.   Paweł Kolasiński  90    2.015  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    14.   Łukasz Żychiewicz  89 (1X)  1.250  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    15.   Michał ¦ledzik  89    0.610  Dolphin 308   Nightforce    
    16.   Marek Papros  89    0.975  Savage 12/ftr   15x55    
    17.   Tomasz Affet  88 (1X)  1.177  Savage .308 Win   NF 18x42    
    18.   Mariusz Lipski  88    0.782  Tikka 308 Win   Delta    
    19.   Robert Żabicki  88    1.874  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    20.   Adam Sztybór  87 (2X)  1.672  NC Rado .308win   NF    
    21.   Tomasz B±kowski  87 (1X)  1.642  Mannlicher   12-50x56    
    22.   Wojciech Jagielski  87 (1X)  1.740  Schultz&Larsen .308W   Swarovski X5 5-25    
    23.   Robert Hordyński  87    1.465  Sabatti 308Win   Sightron    
    24.   Piotr Oleksy  86    0.782  Nc rado   Nf    
    25.   Andrtej Aidamovic  85    0.554  308 Dolfin 308 win    March 10x80 High Master     
    26.   Zdzislaw Ławniczek  84    0.954  Savage 308   Sighton    
    27.   Grzegorz Gładyszewski  84    1.556  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    28.   Grzegorz Szulczyński  83 (1X)  2.045  sabatti   vortex 15/60x52    
    29.   Marcin Kowalski  83    0.902  308WIN   NF     
    30.   Mirosław Radecki  83    1.306  HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
    31.   Krzysztof Kolasiński  80 (1X)  1.268  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    32.   Michał Tuzinowski  80 (1X)  2.411  308 WIN   15-60x52    
    33.   Mirosław MoĽdzierz  80    1.195  CZ 557   4.5 x 30    
    34.   Mariusz Wójcik  78    1.366  Savage 308   Nightforce Competition    
    35.   Aleksander Poklewski-Koziełł  78    1.899  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR    
    36.   Sylwiusz Bajraszewski  78       Borden   March    
    37.   Dariusz Dziamski  75    1.616  Savage 12 FTR 308 Win   NF    
    38.   Agnieszka Mituniewicz  53       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    39.   Wojciech Storzysz  35       Grunig 308W   NF    
    40.   Grzegorz Czajkowski  25       Sabatti .308   Vortex Golden Eagle    
    PK.   Maciej Wysokiński  92    1.096  308   March    
    Dystans 800 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Oleksy  99 (3X)  0.756  Nc rado   Nf    
    2.   Luděk Horák  99 (2X)  0.735  Keppeler 6XC   NXS 12-42x56    
    3.   Marek B±kowski  99 (2X)  0.945  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    4.   Lada Hrbackova  98 (4X)  0.812  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    5.   Joanna Wilkowska  97 (5X)  0.812  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    6.   Wojciech Storzysz  97 (3X)  0.877  Dolphin 284   NF    
    7.   Krzysztof Tuliński  96 (4X)  1.053  Rado 6,5   NF    
    8.   Jacek Dorszewicz  96 (2X)  0.670  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    9.   Petr Mothejl  96 (2X)  0.829  Dolphin 7/284   March 8-80x56    
    10.   Michał Harenża  96 (2X)  0.950   6,5x47   MARCH    
    11.   Zdzislaw Ławniczek  96 (1X)  1.027  Savage 6.5 x 47   Sghtron     
    12.   Libor Havlis  95 (2X)  1.083  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    13.   Janusz Stępniewski  95 (1X)  0.769  Swedish Mauser 6,5x55   NF 8-32x56    
    14.   Zbigniew Hliwa  95 (1X)  0.885  Rado 6BR   NF-com    
    15.   Richard Hrček  95 (1X)  0.963  Borden Rimrock .284 Shehane   March 8-80x56    
    16.   Grzegorz Prochowicz  94 (3X)  1.160  6,5x47   March    
    17.   Petr Novak  94 (2X)  0.825  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    18.   Sylwiusz Bajraszewski  94    0.928  Savage   March    
    19.   Adam Mossakowski  93 (2X)  1.487  NC RADO   NF    
    20.   Małek Mirosław  92 (2X)  1.014  NC RADO   NF    
    21.   Adam Wardęcki  92    1.663  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    22.   Iwona Wysokińska  91 (1X)  0.864  6 br   march    
    23.   Piotr Wilkowski  91    0.967  Terasjanne 284 Shehane   March HM    
    24.   Maria Ziomek  90 (2X)  1.010  Savage 6br   Sightron     
    25.   Maciej Wysokiński  90    1.311  6 br   march    
    26.   Stanisław Karpinski  89    1.440  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    27.   Dariusz Dziamski  88 (1X)  1.487  Savage 12 Fclass 6 BR Norma   Vortex    
    28.   Michał Garbień  86 (1X)  1.225  6 mm br savage   nf    
    29.   Karol Janczewski  86 (1X)  1.749  Janczewski 6,5x47   SB    
    30.   Roman Kurdziel  86    1.049  NC Rado 6.5x47   NF    
    31.   Janusz Skarysz  85 (1X)  1.246  6,5 CM   Sightron    
    32.   Piotr Celmer  83    1.960  CG 6,5x55   Vortex     
    33.   Jozef Wodnicki  81       Savage 6br   Vortex 15-60/52    
    34.   Ireneusz Woszczek  74 (1X)  1.414  Terasjanne .284   Vortex    
    35.   Tomasz Stefanowski  67    1.899  CG 6,5x55SE   6-24x56    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Narloch  95 (1X)  0.597  Barnard    5-50 sb    
    2.   Piotr Lalik  94 (1X)  1.109  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   March    
    3.   Włodzimierz Smyk  94    0.593  UniqeAlpine .338   S&B    
    4.   Krystian Janczewski  92    1.276  Janczewski Custom 7-270WSM   SB    
    5.   Piotr Królikowski  91 (3X)  1.839  AXMC338LM   March    
    6.   Michał Jaroszyński-Wolfram  91 (2X)  1.689  Surgeon 30-338 LM   NF    
    7.   Olga Dobosz  91    1.835  Sako TRG 42 .338 LM        
    8.   Zbigniew Malinski   90 (1X)  1.693  Blaser 300 NormaMag   Khales 10-50    
    9.   Kacper ¦lęzak  89 (1X)  1.104  338   10-50    
    10.   Robert Feliński  88    1.199  Savage   VGE     
    11.   Petr Mothejl  80    1.061  Kelbly 7 SAUM   March 8-80/56    
    12.   Zenon Łaski  78    2.041  AX 338LM   12-50x56    
    13.   Dariusz Dziamski  67       Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex    
    14.   Ryszard Srokosz  47       Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    15.   Paweł Konecki  0       Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    15.   Krzysztof Tuliński  0       300wm   Nf    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Kamil Bania    Lancer 6,5 creedmoor  95 (4X) 95 (4X) 90 (1X) 1.535 280 (9X)
    2.   Błażej Domański   Stag 6 .223Rem  90   89   95 (2X) 0.949 274 (2X)
    3.   Jakub Sidorowicz   Stag Arms 10 6,5CM  89 (3X) 92   92   1.314 273 (3X)
    4.   Damian Bochyński   6,5 Creed  91   83   96 (3X) 1.155 270 (3X)
    5.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   6,5  87   84 (2X) 96 (1X) 1.706 267 (3X)
    6.   Zbigniew Pawłowski   L 30 6,5  96 (2X) 81   90   1.554 267 (2X)
    7.   Roman Kurdziel   DD 6.5x47Lap  85   87   90   1.425 262  
    8.   Dariusz Grzybowski   Savage MSR10  91 (1X) 87   80   1.642 258 (1X)
    9.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 CM  87 (2X) 81   88   1.251 256 (2X)
    10.   Maciej Halladin    OA-10 .308Win  92 (3X) 81   74   1.337 247 (3X)
    11.   Bartosz Łuczak   POF P6.5  88   92   64     244  
    12.   Michał Szczyrek   MOZESTAG 6.5CM  86   84   65 (1X)   235 (1X)
    13.   Arkadiusz Pi±tak   HK MR 308  81   64   83 (1X)   228 (1X)
    14.   Paweł Konecki   JP 6.5CRM  68 (1X) 65   awaria     133 (1X)
    15.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage MSR-10  42   37   51     130  
    16.   Mariusz Wójcik   STAG ARMS .223REM 3 GUN  54   0   0     54  
    17.   Andrzej Pi±tak   Precision Firearms 6.5x47  12   awaria   awaria     12  
    18.   Piotr Celmer   Savage MSR10 -LR 6,5 CR  0   0   0     0  
       Krzysztof Flakiewicz   OA-10  DQ   DQ   DQ     DQ  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Marek B±kowski   Dolphin .308Win  95 (3X) 96 (2X) 96 (1X) 0.969 287 (6X)
    2.   Mirosław Małek   Haenel RS8 308 Win.  96   96 (4X) 95 (2X) 0.973 287 (6X)
    3.   Michał Szczyrek   308Win  99 (3X) 93 (2X) 92   0.845 284 (5X)
    4.   Piotr Oleksy   NC Rado 308  96 (1X) 97 (2X) 91   0.688 284 (3X)
    5.   Saulius Paknys   Dolphin 308win  96 (4X) 95 (2X) 91   1.223 282 (6X)
    6.   Jerzy Rozlucki   TRG  93 (2X) 95 (2X) 94 (1X) 1.138 282 (5X)
    7.   Bogdan Raczyński   rado 308  99 (4X) 95 (2X) 86   0.991 280 (6X)
    8.   Bartosz Łuczak   Sabatti TD 308WIN  93 (1X) 94 (2X) 88 (2X) 1.237 275 (5X)
    9.   Jarosław Pękala   Tikka T3x Tac .308  91   90 (1X) 93 (1X) 1.072 274 (2X)
    10.   Damian Bochyński   Kelbly  98 (3X) 79   96 (2X) 1.163 273 (5X)
    11.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden  97 (3X) 93 (1X) 83   1.307 273 (4X)
    12.   Adam Sztybór   AS SAM  95 (3X) 90 (3X) 87 (1X) 1.463 272 (7X)
    13.   Michał ¦ledzik   Dolphin 308  99 (6X) 94 (2X) 77   0.711 270 (8X)
    14.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   Dolphin  92 (1X) 81   96 (1X) 0.917 269 (2X)
    15.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  94 (3X) 90   84   1.129 268 (3X)
    16.   Jacek Atamańczyk   Tikka 308 Win  89 (2X) 88   89 (1X) 1.601 266 (3X)
    17.   Maciej Wysokiński   308WIN  98 (2X) 82   85 (1X) 1.276 265 (3X)
    18.   Michał Rogóż   Sabatti 308  93 (1X) 95 (3X) 74   1.371 262 (4X)
    19.   Maciej Halladin   OA-10 .308Win  91   83   87 (2X) 1.631 261 (2X)
    20.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 Win  92   79   89   1.513 260  
    21.   Piotr Kies   .308  89   82   88 (1X) 1.509 259 (1X)
    22.   Jerzy Przepiórski   Savage 10BA .308 Win  88   83   80   1.033 251  
    23.   Adam Surała   Tikka 308  91   81 (1X) 77   1.867 249 (1X)
    24.   Stanisław Karpinski   Savage 308  83   90   72     245  
    25.   Jakub Sidorowicz   Remington 700 RDC .308Win  88   83   73   1.045 244  
    26.   Konrad Włodarczyk   Sabatti STR 308  86   86   69   1.627 241  
    27.   Grzegorz Czajkowski   Sabatti TD .308  84   88 (1X) 65     237 (1X)
    28.   Marek Rydz   Tikka .308Win  71   83   80 (1X)   234 (1X)
    29.   Jan Małek   CZ750 .308 win  83 (3X) 69   81 (1X) 1.902 233 (4X)
    30.   Dariusz Grzybowski   Savage 12  91 (1X) 70   72     233 (1X)
    31.   Mariusz Lipski   Tikka 308 Win  92 (1X) 69   71     232 (1X)
    32.   Grzegorz Górkiewicz   SAKO TRG-22 308 Win.  88   77   65   1.781 230  
    33.   Michał Tuzinowski   308 WIN  97 (3X) 62   69     228 (3X)
    34.   Stanisław Szała¶ny   SAKO 22TRG  90   70   54     214  
    35.   Piotr Królikowski   STEYR SSG08 308WIN  97 (5X) 54   60     211 (5X)
    36.   Michał Kolańczyk   SSG04 308  82   73   41     196  
    37.   Wojciech Jagielski   Schultz&Larsen .308W  88 (1X) 66   41     195 (1X)
    38.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  64   51   56     171  
    39.   Andrzej Blok   Sabatti str sport 308w  73 (1X) 34   52     159 (1X)
    40.   Kamil Bania   sako TRG22, 308 Win  0   65   80     145  

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybór   NC RADO 284WIN  99 (4X) 97 (2X) 90   0.719 286 (6X)
    2.   Mirosław Małek   NC RADO 6,5x47  100 (2X) 93 (1X) 93   0.692 286 (3X)
    3.   Joanna Wilkowska   Surgeon 6,5x47  98 (2X) 97   91   0.616 286 (2X)
    4.   Adam Wardęcki   Janczewski Custom 6,5x55  98 (4X) 99 (3X) 86   0.917 283 (7X)
    5.   Jozef Wodnicki   Savage 6br  99 (3X) 93 (1X) 91 (1X) 0.932 283 (5X)
    6.   Petr Mothejl   Kelbly 6,5x47  98 (4X) 92 (1X) 92 (2X) 0.876 282 (7X)
    7.   Janusz Stępniewski   Carl Gustaw 6,5x55 SM  98 (5X) 90 (1X) 94 (1X) 0.913 282 (7X)
    8.   Piotr Oleksy   6.5x47  98 (5X) 92   91 (1X) 1.018 281 (6X)
    9.   Rafał Walczowski   284Win  94 (3X) 96   91   0.685 281 (3X)
    10.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 6,5x47  94 (4X) 96 (2X) 88 (1X) 1.072 278 (7X)
    11.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  98 (1X) 97 (3X) 81   0.791 276 (4X)
    12.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  90 (1X) 94 (2X) 92 (1X) 0.822 276 (4X)
    13.   Marek B±kowski   NC RADO 6.5x47 Lapua  90 (3X) 89 (1X) 95 (1X) 1.514 274 (5X)
    14.   Kacper ¦lęzak   338  99 (4X) 89   83   0.929 271 (4X)
    15.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne .284  79 (1X) 93 (3X) 98 (4X) 1.295 270 (8X)
    16.   Roman Kurdziel   NC Rado 6.5x47L  89   90 (1X) 91   1.150 270 (1X)
    17.   Adam Skowroński   Bergara HMR 6.5 Creedmoor  95 (1X) 90 (1X) 84 (1X) 1.452 269 (3X)
    18.   Libor Havlis   Kelbly 7 SAUM  94 (1X) 89 (1X) 85   1.289 268 (2X)
    19.   Jacek Dorszewicz   Dolphin 284 Win  93 (4X) 90   84     267 (4X)
    20.   Lada Hrbackova   Kelbly 6,5x47 Lapua  98 (3X) 89 (1X) 79   1.131 266 (4X)
    21.   Maciej Wysokiński   6 br  96 (3X) 94   76   1.202 266 (3X)
    22.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM  90   84 (2X) 87 (1X) 1.617 261 (3X)
    23.   Stanisław Karpinski   NC Rado 47x6.5  96 (3X) 80   82   1.119 258 (3X)
    24.   Zenon Łaski   6,5  95 (3X) 82   74   1.588 251 (3X)
    25.   Zbigniew Hliwa   Rado 6BR  96 (3X) 89 (1X) 64     249 (4X)
    26.   Ryszard Srokosz   Savage 338LM  89 (3X) 85   70     244 (3X)
    27.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mm Rem SAUM  92 (2X) 92   59     243 (2X)
    28.   Maria Ziomek   Savage 12 6 br  96 (1X) 79   53     228 (1X)
    29.   Tomasz Stefanowski   CG 6,5x55SE  75   83 (1X) 60     218 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Michał Szczyrek   308Win  98 (7X) 100 (4X) 100 (4X) 0.543 298 (15X)
    2.   Damian Bochyński   Kelbly  100 (8X) 97 (4X) 99 (1X) 0.619 296 (13X)
    3.   Saulius Paknys   Dolphin 308win  96 (1X) 99 (3X) 97 (4X) 0.795 292 (8X)
    4.   Robert Feliński   Savage 308  96 (3X) 95 (1X) 94 (3X) 0.946 285 (7X)
    5.   Bogdan Raczyński   rado 308  99 (1X) 95 (1X) 90   0.826 284 (2X)
    6.   Marek Papros   Savage 12/ftr  96 (3X) 98 (3X) 89   0.951 283 (6X)
    7.   Adam Sztybór   NC Rado .308win  100 (5X) 94 (2X) 87 (2X) 1.188 281 (9X)
    8.   Włodzimierz Smyk   308  94 (3X) 95 (3X) 91 (2X) 1.292 280 (8X)
    9.   Ricardas Aliukonis   NC Rado 13 308 win   94 (3X) 94   92 (1X) 1.264 280 (4X)
    10.   Marek B±kowski   Dolphin .308Win  86 (2X) 95 (1X) 98 (3X)   279 (6X)
    11.   Mirosław Małek   NC RADO  96 (1X) 92 (1X) 90 (1X) 1.113 278 (3X)
    12.   Piotr Oleksy   Nc rado  99 (5X) 91   86   0.748 276 (5X)
    13.   Zbigniew Malinski   Victrix 308  94 (4X) 90   92 (1X) 0.896 276 (5X)
    14.   Jerzy Rozlucki   TRG  93 (2X) 91 (3X) 91   0.949 275 (5X)
    15.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 win  98 (3X) 88   89 (1X) 1.026 275 (4X)
    16.   Paweł Kolasiński   Tikka T3 .223Rem  95   89 (1X) 90   1.409 274 (1X)
    17.   Michał Rogóż   Sabatti 308  93 (4X) 84   96 (1X) 1.142 273 (5X)
    18.   Tomasz B±kowski   Mannlicher  89 (1X) 97 (2X) 87 (1X) 1.097 273 (4X)
    19.   Michał ¦ledzik   Dolphin 308  98 (1X) 86   89   0.708 273 (1X)
    20.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 Win  95 (4X) 88   88   1.601 271 (4X)
    21.   Grzegorz Szulczyński   sabatti  97 (1X) 91 (1X) 83 (1X) 1.417 271 (3X)
    22.   Mariusz Lipski   Tikka 308 Win  92 (1X) 88 (1X) 88   1.143 268 (2X)
    23.   Wojciech Jagielski   Schultz&Larsen .308W  93   87 (1X) 87 (1X) 1.357 267 (2X)
    24.   Marcin Kowalski   308WIN  100 (4X) 82   83     265 (4X)
    25.   Tomasz Affet   Savage .308 Win  82   95 (2X) 88 (1X) 1.192 265 (3X)
    26.   Krzysztof Kolasiński   Tikka T3 .223REM  97 (1X) 88   80 (1X) 1.093 265 (2X)
    27.   Zdzislaw Ławniczek   Savage 308  94 (1X) 87   84   0.876 265 (1X)
    28.   Michał Tuzinowski   308 WIN  96 (2X) 87 (2X) 80 (1X) 2.034 263 (5X)
    29.   Mirosław Radecki   HOWA 1500 308 WIN  95 (2X) 76   83   1.363 254 (2X)
    30.   Dariusz Dziamski   Savage 12 FTR 308 Win  93 (1X) 86   75   1.582 254 (1X)
    31.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  91   77   84   1.263 252  
    32.   Robert Hordyński   Sabatti 308Win  92   73   87   1.292 252  
    33.   Mariusz Wójcik   Savage 308  82   85 (1X) 78   1.389 245 (1X)
    34.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden  86   81   78     245  
    35.   Mirosław MoĽdzierz   CZ 557  83 (1X) 81   80   1.409 244 (1X)
    36.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP HS 308Win  91 (1X) 66   78     235 (1X)
    37.   Andrtej Aidamovic   308 Dolfin 308 win   92   56   85     233  
    38.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  87   92   53     232  
    39.   Wojciech Storzysz   Grunig 308W  93   83   35     211  
    40.   Grzegorz Czajkowski   Sabatti .308  94 (3X) 68   25     187 (3X)
    PK.   Maciej Wysokiński   308  99 (4X) 95   92   0.713 286 (4X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Luděk Horák   Keppeler 6XC  99 (6X) 98 (4X) 99 (2X) 0.671 296 (12X)
    2.   Petr Novak   Kelbly 6,5/47 L  100 (7X) 95   94 (2X) 0.699 289 (9X)
    3.   Małek Mirosław   NC RADO  99 (3X) 98 (4X) 92 (2X) 0.724 289 (9X)
    4.   Piotr Oleksy   Nc rado  95 (3X) 95   99 (3X) 0.888 289 (6X)
    5.   Krzysztof Tuliński   Rado 6,5  98 (1X) 95   96 (4X) 0.704 289 (5X)
    6.   Jacek Dorszewicz   Dolphin 284 Win  96 (2X) 96 (3X) 96 (2X) 0.714 288 (7X)
    7.   Lada Hrbackova   Kelbly 6,5x47 Lapua  94 (1X) 96 (2X) 98 (4X) 0.822 288 (7X)
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  100 (3X) 94 (2X) 94   0.791 288 (5X)
    9.   Marek B±kowski   NC RADO 6.5x47 Lapua  96 (2X) 92 (1X) 99 (2X) 1.340 287 (5X)
    10.   Adam Wardęcki   Janczewski Custom 6,5x55  100 (3X) 95 (1X) 92   0.971 287 (4X)
    11.   Wojciech Storzysz   Dolphin 284  98 (4X) 91 (1X) 97 (3X) 0.844 286 (8X)
    12.   Richard Hrček   Borden Rimrock .284 Shehane  95 (2X) 96 (2X) 95 (1X) 0.944 286 (5X)
    13.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  99 (6X) 92   94 (3X) 0.853 285 (9X)
    14.   Janusz Stępniewski   Swedish Mauser 6,5x55  96 (4X) 94 (3X) 95 (1X) 0.680 285 (8X)
    15.   Iwona Wysokińska   6 br  99 (6X) 95   91 (1X) 0.710 285 (7X)
    16.   Zbigniew Hliwa   Rado 6BR  93 (1X) 97 (2X) 95 (1X) 0.902 285 (4X)
    17.   Maciej Wysokiński   6 br  95 (5X) 99 (4X) 90   1.138 284 (9X)
    18.   Joanna Wilkowska   Terasjanne 6x47  94 (1X) 93   97 (5X) 0.834 284 (6X)
    19.   Dariusz Dziamski   Savage 12 Fclass 6 BR Norma  99 (2X) 97 (3X) 88 (1X) 0.983 284 (6X)
    20.   Zdzislaw Ławniczek   Savage 6.5 x 47  94 (1X) 93   96 (1X) 0.929 283 (2X)
    21.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 284 Shehane  98 (6X) 93   91   1.015 282 (6X)
    22.   Petr Mothejl   Dolphin 7/284  95 (3X) 90 (1X) 96 (2X) 0.910 281 (6X)
    23.   Michał Harenża    6,5x47  92   92 (1X) 96 (2X) 0.865 280 (3X)
    24.   Adam Mossakowski   NC RADO  96 (2X) 88   93 (2X) 1.365 277 (4X)
    25.   Maria Ziomek   Savage 6br  99 (5X) 87   90 (2X) 0.797 276 (7X)
    26.   Roman Kurdziel   NC Rado 6.5x47  99 (6X) 89 (1X) 86   0.926 274 (7X)
    27.   Libor Havlis   Kelbly 7 SAUM  97 (2X) 78   95 (2X) 0.879 270 (4X)
    28.   Janusz Skarysz   6,5 CM  91 (2X) 92 (1X) 85 (1X) 1.084 268 (4X)
    29.   Karol Janczewski   Janczewski 6,5x47  92 (2X) 85   86 (1X) 1.378 263 (3X)
    30.   Jozef Wodnicki   Savage 6br  98 (2X) 84   81     263 (2X)
    31.   Michał Garbień   6 mm br savage  96 (2X) 74   86 (1X) 0.951 256 (3X)
    32.   Stanisław Karpinski   NC Rado 47x6.5  89 (1X) 75   89   1.223 253 (1X)
    33.   Piotr Celmer   CG 6,5x55  82 (1X) 85   83   1.442 250 (1X)
    34.   Tomasz Stefanowski   CG 6,5x55SE  93 (2X) 85   67   1.437 245 (2X)
    35.   Ireneusz Woszczek   Terasjanne .284  90 (1X) 72   74 (1X) 1.321 236 (2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Piotr Narloch   Barnard   96 (1X) 95   95 (1X) 0.980 286 (2X)
    2.   Krystian Janczewski   Janczewski Custom 7-270WSM  96 (3X) 95 (1X) 92   1.086 283 (4X)
    3.   Piotr Lalik   Janczewski Rem. 700 300N. Magnum  94   94 (2X) 94 (1X) 1.059 282 (3X)
    4.   Włodzimierz Smyk   UniqeAlpine .338  92 (2X) 92   94   0.830 278 (2X)
    5.   Michał Jaroszyński-Wolfram   Surgeon 30-338 LM  92 (1X) 93 (1X) 91 (2X) 1.405 276 (4X)
    6.   Robert Feliński   Savage  95 (3X) 92   88   1.110 275 (3X)
    7.   Kacper ¦lęzak   338  96 (1X) 89 (1X) 89 (1X) 1.019 274 (3X)
    8.   Petr Mothejl   Kelbly 7 SAUM  97 (4X) 94 (3X) 80   1.051 271 (7X)
    9.   Zbigniew Malinski    Blaser 300 NormaMag  88   90 (2X) 90 (1X) 1.445 268 (3X)
    10.   Piotr Królikowski   AXMC338LM  88   88   91 (3X) 1.669 267 (3X)
    11.   Olga Dobosz   Sako TRG 42 .338 LM  83   91 (2X) 91   1.565 265 (2X)
    12.   Zenon Łaski   AX 338LM  89 (1X) 87   78   1.782 254 (1X)
    13.   Dariusz Dziamski   Savage 112 Magnum Target 338 LM  88 (2X) 87   67     242 (2X)
    14.   Ryszard Srokosz   Savage 338LM  76 (2X) 80   47     203 (2X)
    15.   Paweł Konecki   Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM  86 (3X) 0   0     86 (3X)
    16.   Krzysztof Tuliński   300wm  7   0   0     7  

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bartosz Łuczak   80 (1X)  2.380  POF P6.5   Kahles    
    2.   Zbigniew Pawłowski   76    1.654  L 30 6,5   Delta 4,5x30    
    3.   Damian Bochyński   71    1.955  6,5 Creed   NF    
    4.   Jakub Sidorowicz   66    1.643  Stag Arms 10 6,5CM   Kahles K318i    
    5.   Dariusz Grzybowski   64    1.259  Savage MSR10   Delta Stryker    
    6.   Kamil Bania    48       Lancer 6,5 creedmoor   Delta Optical    
    6.   Paweł Konecki   48       JP 6.5CRM   March 6-60    
    8.   Roman Kurdziel   44       DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    9.   Ryszard Srokosz   22       Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    10.   Maciej Halladin    12       OA-10 .308Win   SM5    
    11.   Piotr Celmer   0       Savage MSR10 -LR 6,5 CR   Leupold     

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Oleksy   85    1.440  NC Rado 308   NF Competition    
    2.   Bartosz Łuczak   84    1.812  Sabatti TD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    3.   Mariusz Lipski   84    2.357  Tikka 308 Win   Delta    
    4.   Mirosław Małek   83 (1X)  1.748  Haenel RS8 308 Win.   Nightforce 15-55x52    
    5.   Robert Żabicki   79 (2X)     Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    6.   Marek B±kowski   79    1.331  Dolphin .308Win   March    
    7.   Dariusz Grzybowski   76    2.797  Savage 12   Nightforce    
    8.   Jacek Atamańczyk   74    1.726  Tikka 308 Win   Vortex 15-60x52    
    9.   Jakub Sidorowicz   73 (1X)     Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    10.   Marek Rydz   73    2.331  Tikka .308Win   NF    
    11.   Grzegorz Gładyszewski   73    2.432  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    12.   Damian Bochyński   69    1.553  Kelbly   NF    
    13.   Stanisław Karpinski   63       Savage 308   NF Competition 12-55x50    
    13.   Piotr Królikowski   63       STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    15.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   62    1.605  Dolphin   Nf    
    16.   Jan Małek   60       CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    16.   Bogdan Raczyński   60       rado 308   nf    
    18.   Saulius Paknys   57       Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    19.   Adam Sztybór   41       AS SAM   NF    
    20.   Michał Rogóż   21       Sabatti 308   Kahles 1050     
    21.   Adam Surała   19       Tikka 308   Night Force    
    22.   Grzegorz Górkiewicz   18       SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    23.   Michał Kolańczyk   17       SSG04 308   SB    
    23.   Agnieszka Mituniewicz   17       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    23.   Stanisław Szała¶ny   17       SAKO 22TRG   Schmidt bender    
    26.   Kamil Bania   16       sako TRG22, 308 Win   Vortex    
    27.   Sylwiusz Bajraszewski   0       Borden   March    
    27.   Maciej Halladin   0       OA-10 .308Win   SM5    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Rafał Walczowski   92    0.955  284Win   NF Competition    
    2.   Sylwiusz Bajraszewski   90 (2X)  1.252  Savage   March    
    3.   Joanna Wilkowska   89    0.985  Surgeon 6,5x47   March    
    4.   Kacper ¦lęzak   89    1.237  338   10-50    
    5.   Adam Sztybór   84    0.947  NC RADO 284WIN   NF    
    6.   Mirosław Małek   81    1.147  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x5    
    7.   Marek B±kowski   81    1.297  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    8.   Ryszard Srokosz   80    1.970  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    9.   Roman Kurdziel   77    1.575  NC Rado 6.5x47L   NF    
    10.   Ireneusz Woszczek   77    1.793  Terasjanne .284   Vortex GE    
    11.   Paweł Konecki   76    1.688  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    12.   Libor Havlis   74    1.459  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    13.   Grzegorz Prochowicz   74    1.605  6,5x47   March    
    14.   Janusz Stępniewski   73    1.290  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    15.   Petr Mothejl   73    1.444  Kelbly 6,5x47   March 8-80/56    
    16.   Piotr Wilkowski   73       Terasjanne 6,5x47   March 5-40    
    17.   Piotr Oleksy   69    0.808  6.5x47   NF Competition    
    18.   Adam Wardęcki   67    2.425  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    19.   Zenon Łaski   64       6,5   NF    
    20.   Maria Ziomek   60       Savage 12 6 br   Sightron 10-50x56    
    21.   Stanisław Karpinski   55       NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    22.   Piotr Królikowski   54       AXMC 338LM   March    
    23.   Zbigniew Hliwa   37       Rado 6BR   NF-com    
    24.   Lada Hrbackova   5       Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Saulius Paknys   97 (4X)  0.925  Dolphin 308win   nightforce 10-60x52    
    2.   Marek B±kowski   93 (2X)  1.143  Dolphin .308Win   March    
    3.   Piotr Oleksy   93 (1X)  0.914  Nc rado   Nf    
    4.   Michał Szczyrek   93    0.853  308Win   Vortex 15-60x52    
    5.   Mirosław Małek   92 (2X)  1.327  NC RADO   NF    
    6.   Mirosław MoĽdzierz   91    1.335  CZ 557   4.5 x 30    
    7.   Robert Feliński   90    1.271  Savage 308   NF    
    8.   Robert Hordyński   90    1.372  Sabatti 308Win   Sightron    
    9.   Michał ¦ledzik   86 (1X)  1.696  Dolphin 308   Nightforce    
    10.   Adam Sztybór   86    1.481  NC Rado .308win   NF    
    11.   Damian Bochyński   86    1.850  Kelbly   NF    
    12.   Michał Rogóż   84 (1X)  1.026  Sabatti 308   Kahles 1050     
    13.   Robert Żabicki   84    1.549  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    14.   Ricardas Aliukonis   84    2.184  NC Rado 13 308 win    March 10x80 High Master     
    15.   Włodzimierz Smyk   83    1.094  308   S&B    
    16.   Krzysztof Kolasiński   83    1.406  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    17.   Grzegorz Gładyszewski   80    2.011  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    18.   Bogdan Raczyński   78    0.759  rado 308   nf    
    19.   Mariusz Lipski   77    2.072  Tikka 308 Win   Delta    
    20.   Zdzislaw Ławniczek   74    1.015  Savage 308   Sighton    
    21.   Łukasz Żychiewicz   74    1.681  Savage F/TR .308 win   Vortex golden eagle    
    22.   Paweł Kolasiński   59       Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    23.   Tomasz B±kowski   58       Mannlicher   12-50x56    
    24.   Sylwiusz Bajraszewski   53       Borden   March    
    25.   Mirosław Radecki   45       HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
    26.   Mariusz Wójcik   42       Savage 308   Nightforce Competition    
    27.   Agnieszka Mituniewicz   21       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    28.   Andrtej Aidamovic   11       308 Dolfin 308 win    March 10x80 High Master     

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Janusz Stępniewski   96 (1X)  0.872  Swedish Mauser 6,5x55   NF 8-32x56    
    2.   Ireneusz Woszczek   95 (1X)  0.940  Terasjanne .284   Vortex    
    3.   Piotr Celmer   95 (1X)  1.196  CG 6,5x55   Vortex     
    4.   Sylwiusz Bajraszewski   94 (1X)  1.256  Savage   March    
    5.   Lada Hrbackova   92 (1X)  0.624  Kelbly 6,5x47 Lapua   Nightforce Competition -15-55x52    
    6.   Małek Mirosław   90 (2X)  1.308  NC RADO   NF    
    7.   Piotr Oleksy   90    0.985  Nc rado   Nf    
    8.   Piotr Wilkowski   88 (2X)  0.959  Terasjanne 284 Shehane   March HM    
    9.   Luděk Horák   87 (1X)  0.966  Keppeler 6XC   NXS 12-42x56    
    10.   Zdzislaw Ławniczek   87 (1X)  1.105  Savage 6.5 x 47   Sghtron     
    11.   Petr Novak   87    1.316  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    12.   Michał Harenża   86    1.248   6,5x47   MARCH    
    13.   Joanna Wilkowska   85    0.857  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    14.   Zbigniew Hliwa   85    1.560  Rado 6BR   NF-com    
    15.   Grzegorz Prochowicz   85    1.729  6,5x47   March    
    16.   Richard Hrček   84 (1X)  1.109  Borden Rimrock .284 Shehane   March 8-80x56    
    17.   Maria Ziomek   84    1.560  Savage 6br   Sightron     
    18.   Stanisław Karpinski   82    1.162  NC Rado 47x6.5   NF Competition 12-55x50    
    19.   Adam Wardęcki   81    2.508  Janczewski Custom 6,5x55   NF 10-50    
    20.   Adam Mossakowski   79 (2X)  2.162  NC RADO   NF    
    21.   Jozef Wodnicki   79    1.331  Savage 6br   Vortex 15-60/52    
    22.   Roman Kurdziel   79    1.647  NC Rado 6.5x47   NF    
    23.   Marek B±kowski   74    1.132  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    24.   Libor Havlis   66    0.985  Kelbly 7 SAUM   Nightforce MXS 12-42X56    
    25.   Petr Mothejl   59       Dolphin 7/284   March 8-80x56    
    26.   Jacek Dorszewicz   22       Dolphin 284 Win   March 10-60x52    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Feliński   94 (2X)  0.759  Savage   VGE     
    2.   Piotr Lalik   92 (1X)  1.436  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   March    
    3.   Piotr Narloch   92    1.361  Barnard    5-50 sb    
    4.   Zenon Łaski   90 (1X)  1.684  AX 338LM   12-50x56    
    5.   Petr Mothejl   88    1.899  Kelbly 7 SAUM   March 8-80/56    
    6.   Włodzimierz Smyk   87 (1X)  1.797  UniqeAlpine .338   S&B    
    7.   Kacper ¦lęzak   87    1.429  338   10-50    
    8.   Piotr Królikowski   80    1.154  AXMC338LM   March    
    9.   Olga Dobosz   77    1.868  Sako TRG 42 .338 LM        
    10.   Michał Jaroszyński-Wolfram   69    2.075  Surgeon 30-338 LM   NF    
    11.   Paweł Konecki   68 (1X)     Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    12.   Ryszard Srokosz   19       Savage 338LM   Nightforce Competiton    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.367 MOA

    Petr Novak na dystansie 300 m w klasie Open



    Komisja sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS PRÓCHNICKI Andrzej s.kl.M (B2750)
    Sędzia Główny POLASZCZYK Szymon s.kl.P ( 0561/P/15)
    Przew Jury RTS KAZMIERCZAK Maciej s.kl.M (B7430)
    Kierownik Tarczowni NIEWCZAS Janusz s. kl. P ( 0543/P/07)
    Sędzia RTS FEDOROWSKI-GAWRY¦ Andrzej s.kl.P. (0905/P/2007)
    Sędzia Tarczowni SZCZEPAŃSKI Henryk s. kl. II (1912/II/14)
    Kierownik Strzelań KOWALSKI Marcin - s.kl.I (5550 /I/18)
    Kierownik Strzelań PIOTROWSKI Marcin s. kl. I (3103/I/18)
    Sędzia Strzelań JANCZEWSKI Karol - s.kl.II (nr lic. 1532/II/11)
    Sędzia Strzelań JANCZEWSKI Krystian - s.kl.II (nr lic. 1532/II/11)
    Sędzia asystent Tarczowy LISOWSKI Krzysztof S. kl. III (nr lic. 4163/III/11)
    Sędzia asystent Tarczowy KRUPA Adam s. kl. III ( 5241/III/12)
    Sędzia asystent Tarczowy CZAJKOWSKI Mariusz S. kl. III (8050/III/16)
    Sędzia asystent Tarczowy KOSAKIEWICZ Michał S. kl. III( 8058/III/16)
    Sędzia asystent Tarczowy POCHWAŁA Sylwester S.KL III (6013/III/13)
    Sędzia asystent RTS NOWAK Marcin s. kl. III (9328/III/17)

    page top