Zawody
  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Kamil Bania  Lancer 6.5 creedmoor  tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 4
    2. Piotr Celmer  Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore  tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 10
    3. Błażej Domański  Stag 6 - custom .223Rem  - zm. 2 / st. 15  
    4. Dariusz Grzybowski  Savage 6.5  tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    5. Maciej Halladin  OA-10 308win  tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 10
    6. Artur Kamiński  JP LRP-07.308 Win.  tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 11
    7. Paweł Konecki  JP 6.5CRM  tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 6
    8. Roman Kurdziel  6.5x47L DD  tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 9
    9. Paweł Moder  Diamondback .308  tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    10. Andrzej Piątak  PF 6,5x47  tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 8
    11. Arkadiusz Piątak  HK MR 308   tak zm. 2 / st. 13 zm. 3 / st. 8
    12. Marek Pyka  Nord Arms .308 Win  - zm. 1 / st. 8  
    13. Jakub Sidorowicz  6.5 Stag  tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    14. Igor Stefanowski  6,5 CM JP  tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    15. Rafał Walczowski  JP 6,5 Creed  tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    16. Piotr Wilkowski  JP 6.5 G  - zm. 1 / st. 6  
    17. Mariusz Wójcik  stag arms  - zm. 1 / st. 11  
    18. Bartosz Łuczak  POF P6.5 - 6,5 Creedmoor  tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Lilianna Badura  Tikka T3X .308win  Sniper - zm. 4 / st. 11  
    2. Kamil Bania  Sako trg 308W  Sniper tak zm. 3 / st. 13 zm. 4 / st. 11
    3. Grzegorz Górkiewicz  SAKO TRG-22 308 Win.  Sniper tak zm. 4 / st. 5 zm. 3 / st. 5
    4. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308win  SniperOpen - zm. 4 / st. 2  
    5. Maciej Halladin  OA-10 308win  Sniper tak zm. 3 / st. 14 zm. 3 / st. 11
    6. Jacek Jakubiec  keppeler K09 308 WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 3 / st. 7
    7. Piotr Kies  Mossberg .308  Sniper tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    8. Michal Kolańczyk  Ssg04  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 4 / st. 1
    9. Paweł Konecki  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    10. Daniel Krnansky  Stiller 6,5x47  SniperOpen tak zm. 2 / st. 10 zm. 2 / st. 6
    11. Piotr Królikowski  SSG08 308WIN  Sniper tak zm. 5 / st. 1 zm. 3 / st. 2
    12. Jerzy Krywult  .308 win.  Sniper tak zm. 4 / st. 14 zm. 4 / st. 10
    13. Piotr Kuberacki  ZKK 600 308W  Sniper - zm. 4 / st. 6  
    14. Roman Kurdziel  6.5x47L  SniperOpen tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 9
    15. Mariusz Lipski  Tikka 308 WIN  Sniper - zm. 5 / st. 7  
    16. Jan Małek  CZ750 .308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 3 / st. 3
    17. Mirosław Małek  NC RADO  Sniper tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    18. Mirosław Małek  NC RADO  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 4 / st. 6
    19. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  Sniper - zm. 5 / st. 10  
    20. Slawomir Mlicki  308 WIN  Sniper - zm. 5 / st. 8  
    21. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  SniperOpen tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 9
    22. Piotr Oleksy  NC RADO 6,5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 7 zm. 2 / st. 7
    23. Jarosław Pękala  Tikka T3X Tac .308  Sniper - zm. 4 / st. 8  
    24. Jerzy Przepiórski  Savage 10BA 0.308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 5  
    25. Marek Pyka  Ruger RPR .308 Win  Sniper - zm. 4 / st. 4  
    26. Bogdan Raczyński  308 W  Sniper tak zm. 3 / st. 10 zm. 3 / st. 10
    27. Michał Rogóż  Sabatti 308  Sniper tak zm. 2 / st. 9 zm. 2 / st. 9
    28. Jerzy Rozlucki  TRG .308  Sniper - zm. 4 / st. 15  
    29. Marek Rydz  Tikka .308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 5 zm. 2 / st. 5
    30. Jakub Sidorowicz  Rem700 .308win  Sniper tak zm. 3 / st. 7 zm. 4 / st. 7
    31. Michał Śledzik  Dolphin 308  Sniper - zm. 5 / st. 13  
    32. Janusz Stępniewski  6,5x55 SM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 15 zm. 2 / st. 12
    33. Adam Surała  Tikka 308  Sniper tak zm. 3 / st. 12 zm. 5 / st. 9
    34. Michal Szczyrek  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 2 zm. 4 / st. 4
    35. Adam Sztybór  NC Rado .308win  Sniper tak zm. 3 / st. 16 zm. 3 / st. 12
    36. Adam Sztybór  TERASJANNE 6,5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 16 zm. 4 / st. 12
    37. Grzegorz Szulczyński  sabati 308 win  SniperOpen - zm. 2 / st. 2  
    38. Michał Tuzinowski  308 WIN  Sniper - zm. 4 / st. 13  
    39. Rafał Walczowski  284Win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    40. Joanna Wilkowska  Surgeone 6,5x47  SniperOpen tak zm. 5 / st. 6 zm. 4 / st. 5
    41. Piotr Wilkowski  Tersjanne 284 win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 6 zm. 4 / st. 3
    42. Józef Wodnicki  Savage 6br  SniperOpen - zm. 4 / st. 3  
    43. Ireneusz Woszczek  .308 WIN  Sniper tak zm. 5 / st. 3 zm. 4 / st. 2
    44. Maciej Wysokiński  284  SniperOpen tak zm. 3 / st. 6 zm. 3 / st. 6
    45. Konrad Włodarczyk  Sabatti STR 308W  Sniper - zm. 4 / st. 12  
    46. Robert Żabicki  Sabatti Tactical .308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 2
    47. Maria Ziomek  6 BR  SniperOpen tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 8
    48. Bartosz Łuczak  STD 308WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Tomasz Affet  Savage .308 Win  F/TR - zm. 10 / st. 14  
    2. Andrej Aidamovic  308 Dolfin  F/TR tak zm. 6 / st. 8 zm. 6 / st. 5
    3. Ricardas Aliukonis  308win NC RADO13  F/TR tak zm. 7 / st. 7 zm. 6 / st. 6
    4. Piotr Bajraszewski  Dolphin  F/TR tak zm. 9 / st. 5 zm. 7 / st. 7
    5. Piotr Bajraszewski  Savage  Open tak zm. 7 / st. 5 zm. 5 / st. 5
    6. Tomasz Bąkowski  308win  F/TR tak zm. 10 / st. 2 zm. 5 / st. 2
    7. Marcin Bednarkiewicz  Sako 308 W   F/TR - zm. 8 / st. 4  
    8. Piotr Celmer  CG 1915 kal 6,5x55  Open tak zm. 8 / st. 10 zm. 6 / st. 9
    9. Jacek Dorszewicz  dolphin 308  F/TR - zm. 7 / st. 14  
    10. Jacek Dorszewicz  cadex custom 6 dasher  Open tak zm. 8 / st. 14 zm. 8 / st. 1
    11. Dariusz Dziamski  Savage 12 FTR 308 Win  F/TR - zm. 6 / st. 6  
    12. Dariusz Dziamski  Savage 12 Fclass 6 BR Norma  Open - zm. 7 / st. 6  
    13. Michał Garbień  savage 6mmbr  Open - zm. 6 / st. 14  
    14. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308win  F/TR - zm. 9 / st. 2  
    15. Michał Harenża  6,5x47  Open tak zm. 8 / st. 3 zm. 5 / st. 3
    16. Libor Havlis  Kelbly 6,5x47  Open tak zm. 8 / st. 8 zm. 7 / st. 8
    17. Robert Hordyński  sabatti 308  F/TR tak zm. 7 / st. 4 zm. 6 / st. 12
    18. Lada Hrbackova  Kelbly 6,5x47  Open tak zm. 9 / st. 8 zm. 8 / st. 7
    19. Karol Janczewski  Janczewski 6,5x47  Open tak zm. 6 / st. 5 zm. 9 / st. 5
    20. Stanisław Karpiński  Savage .308  F/TR - zm. 7 / st. 1  
    21. Stanisław Karpiński  NC RAdo 6,5  Open tak zm. 9 / st. 1 zm. 9 / st. 3
    22. Krzysztof Kolasiński  Tikka T3 .223Rem  F/TR - zm. 8 / st. 12  
    23. Paweł Kolasiński  Tikka T3 .223Rem  F/TR - zm. 7 / st. 12  
    24. Marcin Kowalski  NC Rado 308  F/TR tak zm. 9 / st. 4 zm. 7 / st. 4
    25. Piotr Kuberacki  ZKK 600 308W  F/TR - zm. 8 / st. 5  
    26. Roman Kurdziel  6.5x47L  Open tak zm. 9 / st. 10 zm. 9 / st. 9
    27. Mirosław Małek  NC RADO  Open tak zm. 10 / st. 1 zm. 9 / st. 2
    28. Mateusz Michalski  NC RADO  F/TR tak zm. 10 / st. 9 zm. 9 / st. 8
    29. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  F/TR - zm. 10 / st. 13  
    30. Slawomir Mlicki  308 WIN  F/TR - zm. 10 / st. 8  
    31. Paweł Moder  Savage F/TR .308 WIN  F/TR tak zm. 7 / st. 8 zm. 5 / st. 6
    32. Adam Mossakowski  NC RADO  Open tak zm. 9 / st. 3 zm. 9 / st. 1
    33. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  Open tak zm. 7 / st. 11 zm. 6 / st. 8
    34. Mirosław Moździerz  Cz557, 308  F/TR tak zm. 6 / st. 2 zm. 7 / st. 11
    35. Piotr Narloch  Rem 700 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 15 zm. 7 / st. 6
    36. Petr Novak  Kelbly 6,5/47 L  Open tak zm. 6 / st. 12 zm. 5 / st. 8
    37. Piotr Oleksy  NC RADO 308  F/TR tak zm. 8 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    38. Piotr Oleksy  NC RADO 6,5x47  Open tak zm. 10 / st. 7 zm. 5 / st. 7
    39. Marek Papros  284  Open tak zm. 10 / st. 4 zm. 5 / st. 4
    40. Bogdan Raczyński  308 W  F/TR tak zm. 7 / st. 16 zm. 7 / st. 12
    41. Bogdan Raczyński  6,5 X 47  Open tak zm. 8 / st. 16 zm. 8 / st. 12
    42. Mirosław Radecki  HOWA 1500 308 WIN  F/TR tak zm. 7 / st. 10 zm. 6 / st. 10
    43. Mirosław Radecki  CG M63 6.5X57SE  Open tak zm. 6 / st. 10 zm. 7 / st. 10
    44. Michał Rogóż  Sabatti 308  F/TR tak zm. 10 / st. 12 zm. 8 / st. 5
    45. Jerzy Rozlucki  TRG .308  F/TR - zm. 6 / st. 16  
    46. Janusz Skarysz  6,5 Creed  Open - zm. 8 / st. 6  
    47. Michał Śledzik  Dolphin 308  F/TR tak zm. 9 / st. 9 zm. 9 / st. 7
    48. Włodzimierz Smyk  REM 700 .308  F/TR tak zm. 9 / st. 11 zm. 8 / st. 11
    49. Igor Stefanowski  NC RADO 284 W  Open tak zm. 8 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    50. Tomasz Stefanowski  6.5x55  Open - zm. 6 / st. 15  
    51. Janusz Stępniewski  6,5x55SM  Open tak zm. 9 / st. 15 zm. 8 / st. 8
    52. Jan Sykora  6,5 Creed  Open tak zm. 6 / st. 4 zm. 6 / st. 4
    53. Artur Szczepaniak  F/TR 308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 3 zm. 8 / st. 3
    54. Michal Szczyrek  Sabatti 308 Win  F/TR tak zm. 8 / st. 2 zm. 6 / st. 1
    55. Adam Sztybór  NC RADO 308win  F/TR tak zm. 10 / st. 15 zm. 8 / st. 9
    56. Grzegorz Szulczyński  Sabati 308win  Open - zm. 6 / st. 7  
    57. Michał Tuzinowski  308W  F/TR - zm. 8 / st. 9  
    58. Joanna Wilkowska  Terasjanne 6x47  Open tak zm. 7 / st. 9 zm. 8 / st. 2
    59. Piotr Wilkowski  Tersjanne 6x47  Open tak zm. 6 / st. 9 zm. 7 / st. 2
    60. Józef Wodnicki  Savage 6br  Open - zm. 7 / st. 2  
    61. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 8 / st. 15 zm. 5 / st. 12
    62. Ireneusz Woszczek  .308 WIN  F/TR tak zm. 6 / st. 1 zm. 6 / st. 2
    63. Jakub Wyroba  NC Rado 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 14 zm. 9 / st. 11
    64. Joanna Wyroba  Savage 12 FTR 308Win  F/TR tak zm. 8 / st. 13 zm. 8 / st. 10
    65. Katarzyna Wyroba  Savage 12 FTR 308Win  F/TR tak zm. 9 / st. 13 zm. 9 / st. 10
    66. Iwona Wysokińska  6b  Open tak zm. 9 / st. 12 zm. 5 / st. 10
    67. Maciej Wysokiński  308  F/TR tak zm. 9 / st. 6 zm. 8 / st. 6
    68. Maciej Wysokiński  284  Open tak zm. 10 / st. 6 zm. 9 / st. 6
    69. Robert Żabicki  Sabatti Tactical .308 Win  F/TR tak zm. 10 / st. 10 zm. 7 / st. 3
    70. Maria Ziomek  6 BR  Open tak zm. 10 / st. 11 zm. 8 / st. 4
    71. Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 win  F/TR tak zm. 7 / st. 3 zm. 6 / st. 11
    72. Zenon Łaski  zl 308 win  F/TR tak zm. 6 / st. 11 zm. 5 / st. 11
    73. Zdzisław Ławniczek  savage 12 ftr 308  F/TR tak zm. 10 / st. 3 zm. 5 / st. 1



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Olga Dobosz  TRG42 338 Lapua Magnum  tak zm. 11 / st. 7 zm. 10 / st. 3
    2. Paweł Konecki  Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM  tak zm. 11 / st. 4 zm. 10 / st. 4
    3. Piotr Królikowski  AXMC 338LM  tak zm. 11 / st. 1 zm. 10 / st. 1
    4. Petr Mothejl  Kelbly 7mm RSAUM  tak zm. 11 / st. 10 zm. 10 / st. 8
    5. Piotr Narloch  Barnard 338 LM  tak zm. 11 / st. 16 zm. 10 / st. 12
    6. Andrzej Piątak  Dolphin 338LM  tak zm. 11 / st. 9 zm. 10 / st. 7
    7. Kacper Ślęzak  338lm  tak zm. 11 / st. 6 zm. 10 / st. 6
    8. Włodzimierz Smyk  UnqeAlpine  tak zm. 11 / st. 11 zm. 10 / st. 11
    9. Zenon Łaski  AX 338LM  tak zm. 11 / st. 12 zm. 10 / st. 10



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 06-04 08:20 1. Rafał Walczowski (Semi-Auto)
    2. Paweł Moder (Semi-Auto)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    4. Paweł Konecki (Semi-Auto)
    5. Igor Stefanowski (Semi-Auto)
    6. Piotr Wilkowski (Semi-Auto)
    7. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
    8. Marek Pyka (Semi-Auto)
    9. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
    10. Piotr Celmer (Semi-Auto)
    11. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
    12. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
    13. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    14.  
    15. Kamil Bania (Semi-Auto)
    16. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
    seria 2 06-04 09:00 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
    2. Grzegorz Szulczyński (SniperOpen)
    3. Bartosz Łuczak (Sniper)
    4. Mirosław Małek (Sniper)
    5. Marek Rydz (Sniper)
    6. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    7. Robert Żabicki (Sniper)
    8. Maria Ziomek (SniperOpen)
    9. Michał Rogóż (Sniper)
    10. Daniel Krnansky (SniperOpen)
    11.  
    12.  
    13. Arkadiusz Piątak (Semi-Auto)
    14. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    15. Błażej Domański (Semi-Auto)
    16.  
    seria 3 06-04 09:42 1. Piotr Kies (Sniper)
    2.  
    3. Jan Małek (Sniper)
    4. Paweł Konecki (SniperOpen)
    5.  
    6. Maciej Wysokiński (SniperOpen)
    7. Jakub Sidorowicz (Sniper)
    8. Jacek Jakubiec (Sniper)
    9.  
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    12. Adam Surała (Sniper)
    13. Kamil Bania (Sniper)
    14. Maciej Halladin (Sniper)
    15. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    16. Adam Sztybór (Sniper)
    seria 4 06-04 10:24 1. Michal Kolańczyk (Sniper)
    2. Grzegorz Gładyszewski (SniperOpen)
    3. Józef Wodnicki (SniperOpen)
    4. Marek Pyka (Sniper)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Piotr Kuberacki (Sniper)
    7. Piotr Oleksy (SniperOpen)
    8. Jarosław Pękala (Sniper)
    9.  
    10. Petr Mothejl (SniperOpen)
    11. Lilianna Badura (Sniper)
    12. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    13. Michał Tuzinowski (Sniper)
    14. Jerzy Krywult (Sniper)
    15. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    16. Adam Sztybór (SniperOpen)
    seria 5 06-04 11:06 1. Piotr Królikowski (Sniper)
    2. Michal Szczyrek (Sniper)
    3. Ireneusz Woszczek (Sniper)
    4. Mirosław Małek (SniperOpen)
    5. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    6. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    7. Mariusz Lipski (Sniper)
    8. Slawomir Mlicki (Sniper)
    9.  
    10. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    11.  
    12.  
    13. Michał Śledzik (Sniper)
    14.  
    15.  
    16.  
    seria 6 06-04 11:48 1. Ireneusz Woszczek (F/TR)
    2. Mirosław Moździerz (F/TR)
    3. Artur Szczepaniak (F/TR)
    4. Jan Sykora (Open)
    5. Karol Janczewski (Open)
    6. Dariusz Dziamski (F/TR)
    7. Grzegorz Szulczyński (Open)
    8. Andrej Aidamovic (F/TR)
    9. Piotr Wilkowski (Open)
    10. Mirosław Radecki (Open)
    11. Zenon Łaski (F/TR)
    12. Petr Novak (Open)
    13.  
    14. Michał Garbień (Open)
    15. Tomasz Stefanowski (Open)
    16. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    seria 7 06-04 12:55 1. Stanisław Karpiński (F/TR)
    2. Józef Wodnicki (Open)
    3. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
    4. Robert Hordyński (F/TR)
    5. Piotr Bajraszewski (Open)
    6. Dariusz Dziamski (Open)
    7. Ricardas Aliukonis (F/TR)
    8. Paweł Moder (F/TR)
    9. Joanna Wilkowska (Open)
    10. Mirosław Radecki (F/TR)
    11. Petr Mothejl (Open)
    12. Paweł Kolasiński (F/TR)
    13.  
    14. Jacek Dorszewicz (F/TR)
    15. Piotr Narloch (F/TR)
    16. Bogdan Raczyński (F/TR)
    seria 8 06-04 14:02 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Michal Szczyrek (F/TR)
    3. Michał Harenża (Open)
    4. Marcin Bednarkiewicz (F/TR)
    5. Piotr Kuberacki (F/TR)
    6. Janusz Skarysz (Open)
    7. Piotr Oleksy (F/TR)
    8. Libor Havlis (Open)
    9. Michał Tuzinowski (F/TR)
    10. Piotr Celmer (Open)
    11.  
    12. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
    13. Joanna Wyroba (F/TR)
    14. Jacek Dorszewicz (Open)
    15. Mariusz Wójcik (F/TR)
    16. Bogdan Raczyński (Open)
    seria 9 06-04 15:09 1. Stanisław Karpiński (Open)
    2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    3. Adam Mossakowski (Open)
    4. Marcin Kowalski (F/TR)
    5. Piotr Bajraszewski (F/TR)
    6. Maciej Wysokiński (F/TR)
    7.  
    8. Lada Hrbackova (Open)
    9. Michał Śledzik (F/TR)
    10. Roman Kurdziel (Open)
    11. Włodzimierz Smyk (F/TR)
    12. Iwona Wysokińska (Open)
    13. Katarzyna Wyroba (F/TR)
    14. Jakub Wyroba (F/TR)
    15. Janusz Stępniewski (Open)
    16.  
    seria 10 06-04 16:16 1. Mirosław Małek (Open)
    2. Tomasz Bąkowski (F/TR)
    3. Zdzisław Ławniczek (F/TR)
    4. Marek Papros (Open)
    5.  
    6. Maciej Wysokiński (Open)
    7. Piotr Oleksy (Open)
    8. Slawomir Mlicki (F/TR)
    9. Mateusz Michalski (F/TR)
    10. Robert Żabicki (F/TR)
    11. Maria Ziomek (Open)
    12. Michał Rogóż (F/TR)
    13. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    14. Tomasz Affet (F/TR)
    15. Adam Sztybór (F/TR)
    16.  
    seria 11 06-04 17:23 1. Piotr Królikowski (Magnum)
    2.  
    3.  
    4. Paweł Konecki (Magnum)
    5.  
    6. Kacper Ślęzak (Magnum)
    7. Olga Dobosz (Magnum)
    8.  
    9. Andrzej Piątak (Magnum)
    10. Petr Mothejl (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Zenon Łaski (Magnum)
    13.  
    14.  
    15.  
    16. Piotr Narloch (Magnum)
      06-04 18:30 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 107-04 08:30 1. Rafał Walczowski (Semi-Auto)
    2. Paweł Moder (Semi-Auto)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    4. Kamil Bania (Semi-Auto)
    5. Igor Stefanowski (Semi-Auto)
    6. Paweł Konecki (Semi-Auto)
    7. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
    8. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
    9. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
    10. Piotr Celmer (Semi-Auto)
    11. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    12. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
    seria 207-04 08:52 1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
    2. Robert Żabicki (Sniper)
    3. Bartosz Łuczak (Sniper)
    4. Mirosław Małek (Sniper)
    5. Marek Rydz (Sniper)
    6. Daniel Krnansky (SniperOpen)
    7. Piotr Oleksy (SniperOpen)
    8. Maria Ziomek (SniperOpen)
    9. Michał Rogóż (Sniper)
    10. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    11.  
    12. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    seria 307-04 09:14 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Piotr Królikowski (Sniper)
    3. Jan Małek (Sniper)
    4. Paweł Konecki (SniperOpen)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Maciej Wysokiński (SniperOpen)
    7. Jacek Jakubiec (Sniper)
    8. Arkadiusz Piątak (Semi-Auto)
    9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Maciej Halladin (Sniper)
    12. Adam Sztybór (Sniper)
    seria 407-04 09:36 1. Michal Kolańczyk (Sniper)
    2. Ireneusz Woszczek (Sniper)
    3. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    4. Michal Szczyrek (Sniper)
    5. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    6. Mirosław Małek (SniperOpen)
    7. Jakub Sidorowicz (Sniper)
    8.  
    9. Petr Mothejl (SniperOpen)
    10. Jerzy Krywult (Sniper)
    11. Kamil Bania (Sniper)
    12. Adam Sztybór (SniperOpen)
    seria 507-04 09:58 1. Zdzisław Ławniczek (F/TR)
    2. Tomasz Bąkowski (F/TR)
    3. Michał Harenża (Open)
    4. Marek Papros (Open)
    5. Piotr Bajraszewski (Open)
    6. Paweł Moder (F/TR)
    7. Piotr Oleksy (Open)
    8. Petr Novak (Open)
    9. Adam Surała (Sniper)
    10. Iwona Wysokińska (Open)
    11. Zenon Łaski (F/TR)
    12. Mariusz Wójcik (F/TR)
    seria 607-04 10:20 1. Michal Szczyrek (F/TR)
    2. Ireneusz Woszczek (F/TR)
    3.  
    4. Jan Sykora (Open)
    5. Andrej Aidamovic (F/TR)
    6. Ricardas Aliukonis (F/TR)
    7. Piotr Oleksy (F/TR)
    8. Petr Mothejl (Open)
    9. Piotr Celmer (Open)
    10. Mirosław Radecki (F/TR)
    11. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
    12. Robert Hordyński (F/TR)
    seria 707-04 10:42 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Piotr Wilkowski (Open)
    3. Robert Żabicki (F/TR)
    4. Marcin Kowalski (F/TR)
    5.  
    6. Piotr Narloch (F/TR)
    7. Piotr Bajraszewski (F/TR)
    8. Libor Havlis (Open)
    9.  
    10. Mirosław Radecki (Open)
    11. Mirosław Moździerz (F/TR)
    12. Bogdan Raczyński (F/TR)
    seria 807-04 11:04 1. Jacek Dorszewicz (Open)
    2. Joanna Wilkowska (Open)
    3. Artur Szczepaniak (F/TR)
    4. Maria Ziomek (Open)
    5. Michał Rogóż (F/TR)
    6. Maciej Wysokiński (F/TR)
    7. Lada Hrbackova (Open)
    8. Janusz Stępniewski (Open)
    9. Adam Sztybór (F/TR)
    10. Joanna Wyroba (F/TR)
    11. Włodzimierz Smyk (F/TR)
    12. Bogdan Raczyński (Open)
    seria 907-04 11:26 1. Adam Mossakowski (Open)
    2. Mirosław Małek (Open)
    3. Stanisław Karpiński (Open)
    4.  
    5. Karol Janczewski (Open)
    6. Maciej Wysokiński (Open)
    7. Michał Śledzik (F/TR)
    8. Mateusz Michalski (F/TR)
    9. Roman Kurdziel (Open)
    10. Katarzyna Wyroba (F/TR)
    11. Jakub Wyroba (F/TR)
    12.  
    seria 1007-04 11:48 1. Piotr Królikowski (Magnum)
    2.  
    3. Olga Dobosz (Magnum)
    4. Paweł Konecki (Magnum)
    5.  
    6. Kacper Ślęzak (Magnum)
    7. Andrzej Piątak (Magnum)
    8. Petr Mothejl (Magnum)
    9.  
    10. Zenon Łaski (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Piotr Narloch (Magnum)
      07-04 12:10 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
    Affet Tomasz F/TR 06-04 16:16 10 14      
    Aidamovic Andrej F/TR 06-04 11:48 6 8 07-04 10:20 6 5
    Aliukonis Ricardas F/TR 06-04 12:55 7 7 07-04 10:20 6 6
    Badura Lilianna Sniper 06-04 10:24 4 11      
    Bajraszewski Piotr F/TR 06-04 15:09 9 5 07-04 10:42 7 7
    Bajraszewski Piotr Open 06-04 12:55 7 5 07-04 09:58 5 5
    Bąkowski Tomasz F/TR 06-04 16:16 10 2 07-04 09:58 5 2
    Bania Kamil Semi-Auto 06-04 08:20 1 15 07-04 08:30 1 4
    Bania Kamil Sniper 06-04 09:42 3 13 07-04 09:36 4 11
    Bednarkiewicz Marcin F/TR 06-04 14:02 8 4      
    Celmer Piotr Open 06-04 14:02 8 10 07-04 10:20 6 9
    Celmer Piotr Semi-Auto 06-04 08:20 1 10 07-04 08:30 1 10
    Dobosz Olga Magnum 06-04 17:23 11 7 07-04 11:48 10 3
    Domański Błażej Semi-Auto 06-04 09:00 2 15      
    Dorszewicz Jacek F/TR 06-04 12:55 7 14      
    Dorszewicz Jacek Open 06-04 14:02 8 14 07-04 11:04 8 1
    Dziamski Dariusz F/TR 06-04 11:48 6 6      
    Dziamski Dariusz Open 06-04 12:55 7 6      
    Garbień Michał Open 06-04 11:48 6 14      
    Górkiewicz Grzegorz Sniper 06-04 10:24 4 5 07-04 09:14 3 5
    Grzybowski Dariusz Semi-Auto 06-04 08:20 1 16 07-04 08:30 1 12
    Gładyszewski Grzegorz F/TR 06-04 15:09 9 2      
    Gładyszewski Grzegorz SniperOpen 06-04 10:24 4 2      
    Halladin Maciej Semi-Auto 06-04 09:00 2 14 07-04 08:52 2 10
    Halladin Maciej Sniper 06-04 09:42 3 14 07-04 09:14 3 11
    Harenża Michał Open 06-04 14:02 8 3 07-04 09:58 5 3
    Havlis Libor Open 06-04 14:02 8 8 07-04 10:42 7 8
    Hordyński Robert F/TR 06-04 12:55 7 4 07-04 10:20 6 12
    Hrbackova Lada Open 06-04 15:09 9 8 07-04 11:04 8 7
    Jakubiec Jacek Sniper 06-04 09:42 3 8 07-04 09:14 3 7
    Janczewski Karol Open 06-04 11:48 6 5 07-04 11:26 9 5
    Kamiński Artur Semi-Auto 06-04 08:20 1 13 07-04 08:30 1 11
    Karpiński Stanisław F/TR 06-04 12:55 7 1      
    Karpiński Stanisław Open 06-04 15:09 9 1 07-04 11:26 9 3
    Kies Piotr Sniper 06-04 09:42 3 1 07-04 09:14 3 1
    Kolańczyk Michal Sniper 06-04 10:24 4 1 07-04 09:36 4 1
    Kolasiński Krzysztof F/TR 06-04 14:02 8 12      
    Kolasiński Paweł F/TR 06-04 12:55 7 12      
    Konecki Paweł Magnum 06-04 17:23 11 4 07-04 11:48 10 4
    Konecki Paweł Semi-Auto 06-04 08:20 1 4 07-04 08:30 1 6
    Konecki Paweł SniperOpen 06-04 09:42 3 4 07-04 09:14 3 4
    Kowalski Marcin F/TR 06-04 15:09 9 4 07-04 10:42 7 4
    Krnansky Daniel SniperOpen 06-04 09:00 2 10 07-04 08:52 2 6
    Królikowski Piotr Magnum 06-04 17:23 11 1 07-04 11:48 10 1
    Królikowski Piotr Sniper 06-04 11:06 5 1 07-04 09:14 3 2
    Krywult Jerzy Sniper 06-04 10:24 4 14 07-04 09:36 4 10
    Kuberacki Piotr F/TR 06-04 14:02 8 5      
    Kuberacki Piotr Sniper 06-04 10:24 4 6      
    Kurdziel Roman Open 06-04 15:09 9 10 07-04 11:26 9 9
    Kurdziel Roman Semi-Auto 06-04 08:20 1 12 07-04 08:30 1 9
    Kurdziel Roman SniperOpen 06-04 09:42 3 11 07-04 09:14 3 9
    Lipski Mariusz Sniper 06-04 11:06 5 7      
    Małek Jan Sniper 06-04 09:42 3 3 07-04 09:14 3 3
    Małek Mirosław Open 06-04 16:16 10 1 07-04 11:26 9 2
    Małek Mirosław Sniper 06-04 09:00 2 4 07-04 08:52 2 4
    Małek Mirosław SniperOpen 06-04 11:06 5 4 07-04 09:36 4 6
    Michalski Mateusz F/TR 06-04 16:16 10 9 07-04 11:26 9 8
    Mituniewicz Agnieszka F/TR 06-04 16:16 10 13      
    Mituniewicz Agnieszka Sniper 06-04 11:06 5 10      
    Mlicki Slawomir F/TR 06-04 16:16 10 8      
    Mlicki Slawomir Sniper 06-04 11:06 5 8      
    Moder Paweł F/TR 06-04 12:55 7 8 07-04 09:58 5 6
    Moder Paweł Semi-Auto 06-04 08:20 1 2 07-04 08:30 1 2
    Mossakowski Adam Open 06-04 15:09 9 3 07-04 11:26 9 1
    Mothejl Petr Open 06-04 12:55 7 11 07-04 10:20 6 8
    Mothejl Petr Magnum 06-04 17:23 11 10 07-04 11:48 10 8
    Mothejl Petr SniperOpen 06-04 10:24 4 10 07-04 09:36 4 9
    Moździerz Mirosław F/TR 06-04 11:48 6 2 07-04 10:42 7 11
    Narloch Piotr F/TR 06-04 12:55 7 15 07-04 10:42 7 6
    Narloch Piotr Magnum 06-04 17:23 11 16 07-04 11:48 10 12
    Novak Petr Open 06-04 11:48 6 12 07-04 09:58 5 8
    Oleksy Piotr F/TR 06-04 14:02 8 7 07-04 10:20 6 7
    Oleksy Piotr Open 06-04 16:16 10 7 07-04 09:58 5 7
    Oleksy Piotr SniperOpen 06-04 10:24 4 7 07-04 08:52 2 7
    Papros  Marek Open 06-04 16:16 10 4 07-04 09:58 5 4
    Pękala Jarosław Sniper 06-04 10:24 4 8      
    Piątak Andrzej Magnum 06-04 17:23 11 9 07-04 11:48 10 7
    Piątak Andrzej Semi-Auto 06-04 08:20 1 9 07-04 08:30 1 8
    Piątak Arkadiusz Semi-Auto 06-04 09:00 2 13 07-04 09:14 3 8
    Przepiórski Jerzy Sniper 06-04 11:06 5 5      
    Pyka Marek Semi-Auto 06-04 08:20 1 8      
    Pyka Marek Sniper 06-04 10:24 4 4      
    Raczyński Bogdan F/TR 06-04 12:55 7 16 07-04 10:42 7 12
    Raczyński Bogdan Open 06-04 14:02 8 16 07-04 11:04 8 12
    Raczyński Bogdan Sniper 06-04 09:42 3 10 07-04 09:14 3 10
    Radecki Mirosław F/TR 06-04 12:55 7 10 07-04 10:20 6 10
    Radecki Mirosław Open 06-04 11:48 6 10 07-04 10:42 7 10
    Rogóż Michał F/TR 06-04 16:16 10 12 07-04 11:04 8 5
    Rogóż Michał Sniper 06-04 09:00 2 9 07-04 08:52 2 9
    Rozlucki Jerzy F/TR 06-04 11:48 6 16      
    Rozlucki Jerzy Sniper 06-04 10:24 4 15      
    Rydz Marek Sniper 06-04 09:00 2 5 07-04 08:52 2 5
    Sidorowicz Jakub Semi-Auto 06-04 08:20 1 7 07-04 08:30 1 7
    Sidorowicz Jakub Sniper 06-04 09:42 3 7 07-04 09:36 4 7
    Skarysz Janusz Open 06-04 14:02 8 6      
    Śledzik Michał F/TR 06-04 15:09 9 9 07-04 11:26 9 7
    Śledzik Michał Sniper 06-04 11:06 5 13      
    Ślęzak Kacper Magnum 06-04 17:23 11 6 07-04 11:48 10 6
    Smyk Włodzimierz F/TR 06-04 15:09 9 11 07-04 11:04 8 11
    Smyk Włodzimierz Magnum 06-04 17:23 11 11 07-04 11:48 10 11
    Stefanowski Igor Open 06-04 14:02 8 1 07-04 10:42 7 1
    Stefanowski Igor Semi-Auto 06-04 08:20 1 5 07-04 08:30 1 5
    Stefanowski Tomasz Open 06-04 11:48 6 15      
    Stępniewski Janusz Open 06-04 15:09 9 15 07-04 11:04 8 8
    Stępniewski Janusz SniperOpen 06-04 09:42 3 15 07-04 08:52 2 12
    Surała Adam Sniper 06-04 09:42 3 12 07-04 09:58 5 9
    Sykora Jan Open 06-04 11:48 6 4 07-04 10:20 6 4
    Szczepaniak Artur F/TR 06-04 11:48 6 3 07-04 11:04 8 3
    Szczyrek Michal F/TR 06-04 14:02 8 2 07-04 10:20 6 1
    Szczyrek Michal Sniper 06-04 11:06 5 2 07-04 09:36 4 4
    Sztybór Adam F/TR 06-04 16:16 10 15 07-04 11:04 8 9
    Sztybór Adam Sniper 06-04 09:42 3 16 07-04 09:14 3 12
    Sztybór Adam SniperOpen 06-04 10:24 4 16 07-04 09:36 4 12
    Szulczyński Grzegorz Open 06-04 11:48 6 7      
    Szulczyński Grzegorz SniperOpen 06-04 09:00 2 2      
    Tuzinowski Michał F/TR 06-04 14:02 8 9      
    Tuzinowski Michał Sniper 06-04 10:24 4 13      
    Walczowski Rafał Semi-Auto 06-04 08:20 1 1 07-04 08:30 1 1
    Walczowski Rafał SniperOpen 06-04 09:00 2 1 07-04 08:52 2 1
    Wilkowska Joanna Open 06-04 12:55 7 9 07-04 11:04 8 2
    Wilkowska Joanna SniperOpen 06-04 11:06 5 6 07-04 09:36 4 5
    Wilkowski Piotr Open 06-04 11:48 6 9 07-04 10:42 7 2
    Wilkowski Piotr Semi-Auto 06-04 08:20 1 6      
    Wilkowski Piotr SniperOpen 06-04 09:00 2 6 07-04 09:36 4 3
    Wodnicki Józef Open 06-04 12:55 7 2      
    Wodnicki Józef SniperOpen 06-04 10:24 4 3      
    Wójcik Mariusz F/TR 06-04 14:02 8 15 07-04 09:58 5 12
    Wójcik Mariusz Semi-Auto 06-04 08:20 1 11      
    Woszczek Ireneusz F/TR 06-04 11:48 6 1 07-04 10:20 6 2
    Woszczek Ireneusz Sniper 06-04 11:06 5 3 07-04 09:36 4 2
    Wyroba Jakub F/TR 06-04 15:09 9 14 07-04 11:26 9 11
    Wyroba Joanna F/TR 06-04 14:02 8 13 07-04 11:04 8 10
    Wyroba Katarzyna F/TR 06-04 15:09 9 13 07-04 11:26 9 10
    Wysokińska Iwona Open 06-04 15:09 9 12 07-04 09:58 5 10
    Wysokiński Maciej F/TR 06-04 15:09 9 6 07-04 11:04 8 6
    Wysokiński Maciej Open 06-04 16:16 10 6 07-04 11:26 9 6
    Wysokiński Maciej SniperOpen 06-04 09:42 3 6 07-04 09:14 3 6
    Włodarczyk Konrad Sniper 06-04 10:24 4 12      
    Żabicki Robert F/TR 06-04 16:16 10 10 07-04 10:42 7 3
    Żabicki Robert Sniper 06-04 09:00 2 7 07-04 08:52 2 2
    Ziomek Maria Open 06-04 16:16 10 11 07-04 11:04 8 4
    Ziomek Maria SniperOpen 06-04 09:00 2 8 07-04 08:52 2 8
    Żychiewicz Łukasz F/TR 06-04 12:55 7 3 07-04 10:20 6 11
    Łaski Zenon F/TR 06-04 11:48 6 11 07-04 09:58 5 11
    Łaski Zenon Magnum 06-04 17:23 11 12 07-04 11:48 10 10
    Ławniczek Zdzisław F/TR 06-04 16:16 10 3 07-04 09:58 5 1
    Łuczak Bartosz Semi-Auto 06-04 08:20 1 3 07-04 08:30 1 3
    Łuczak Bartosz Sniper 06-04 09:00 2 3 07-04 08:52 2 3
    Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku