Zawody
  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • XXXV Długodystansowe Zawody F-Class


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Dariusz Grzybowski  96 (1X)  0.814  Savage 6.5   Delta Stryker    
    2.   Bartosz Łuczak  95 (3X)  0.802  POF P6.5 - 6,5 Creedmoor   Kahles K525i    
    3.   Paweł Konecki  92 (1X)  1.398  JP 6.5CRM   March 6-60    
    4.   Artur Kamiński  92    1.180  JP LRP-07.308 Win.   NF    
    5.   Igor Stefanowski  91 (1X)  1.799  6,5 CM JP   NF 42    
    6.   Arkadiusz Piątak  90 (1X)  1.398  HK MR 308    Kahles 525i    
    7.   Roman Kurdziel  90 (1X)  1.765  6.5x47L DD   Nigtforce    
    8.   Maciej Halladin  88 (2X)  1.753  OA-10 308win   SM5    
    9.   Marek Pyka  86 (2X)  1.604  Nord Arms .308 Win   ZP-5    
    10.   Błażej Domański  86 (1X)  1.478  Stag 6 - custom .223Rem   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    11.   Andrzej Piątak  84 (1X)  1.730  PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    12.   Rafał Walczowski  84 (1X)  2.040  JP 6,5 Creed   NF Competition    
    13.   Jakub Sidorowicz  80    1.146  6.5 Stag   Minox    
    14.   Kamil Bania  76 (1X)     Lancer 6.5 creedmoor    Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    15.   Mariusz Wójcik  23       stag arms   vortex    
    16.   Piotr Wilkowski  10       JP 6.5 G   Stryker HD    
    17.   Piotr Celmer  0       Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore   Leupold    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Krywult  99 (7X)  0.516  .308 win.   10-60x52 March    
    2.   Jarosław Pękala  97 (3X)  0.894  Tikka T3X Tac .308   Hawke Sidewinder 8-32x56    
    3.   Adam Sztybór  96 (3X)  1.112  NC Rado .308win   NF    
    4.   Piotr Królikowski  96 (2X)  1.020  SSG08 308WIN   Nightforce competition    
    5.   Grzegorz Górkiewicz  95 (4X)  1.180  SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    6.   Jakub Sidorowicz  95 (3X)  1.146  Rem700 .308win   Vortex    
    7.   Lilianna Badura  95    0.951  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    8.   Bogdan Raczyński  94 (4X)  0.974  308 W   NF    
    9.   Marek Rydz  94 (2X)  1.008  Tikka .308Win   NF    
    10.   Mariusz Lipski  94 (2X)  1.077  Tikka 308 WIN   Delta Titanium    
    11.   Mirosław Małek  94    1.134  NC RADO   NF    
    12.   Jan Małek  93 (2X)  0.974  CZ750 .308 Win   Vortex Golden 15-60x20    
    13.   Michał Rogóż  92 (1X)  1.937  Sabatti 308   March    
    14.   Bartosz Łuczak  91 (1X)  1.627  STD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    15.   Jerzy Przepiórski  90 (2X)  1.238  Savage 10BA 0.308 Win   NF 4-16/42    
    16.   Maciej Halladin  90    1.306  OA-10 308win   SM5     
    17.   Jerzy Rozlucki  89 (2X)  1.467  TRG .308   NF    
    18.   Agnieszka Mituniewicz  88 (3X)  1.662  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    19.   Michal Szczyrek  88 (1X)  0.837  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    20.   Michal Kolańczyk  88 (1X)  1.192  Ssg04   Sb    
    21.   Ireneusz Woszczek  88 (1X)  1.238  .308 WIN   Vortex    
    22.   Adam Surała  86 (1X)  2.212  Tikka 308   NF NXS 8-32x56    
    23.   Piotr Kies  85 (1X)  1.994  Mossberg .308   VORTEX    
    24.   Robert Żabicki  82    0.722  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    25.   Kamil Bania  81 (1X)  2.200  Sako trg 308W   Vortex pst    
    26.   Slawomir Mlicki  80    1.100  308 WIN   VORTEX    
    27.   Piotr Kuberacki  80    1.524  ZKK 600 308W   DO TITANIUM 4,5X30    
    28.   Marek Pyka  80    2.487  Ruger RPR .308 Win   NF Benchrest    
    29.   Michał Tuzinowski  79    1.765  308 WIN   VORTEX DIAMONDBACK 6-24x50    
    30.   Michał Śledzik  76 (2X)     Dolphin 308   Nightforce    
    31.   Konrad Włodarczyk  71 (2X)     Sabatti STR 308W   NF 15-55x52 competition    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Mothejl  99 (7X)  0.630  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    2.   Rafał Walczowski  99 (4X)  0.814  284Win   NF Competition    
    3.   Maciej Wysokiński  98 (5X)  0.882  284   March    
    4.   Piotr Oleksy  98 (4X)  0.837  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    5.   Adam Sztybór  97 (4X)  0.756  TERASJANNE 6,5x47   MARCH HIGH MASTER    
    6.   Janusz Stępniewski  96 (2X)  0.699  6,5x55 SM   8-32x56    
    7.   Joanna Wilkowska  95 (2X)  0.882  Surgeone 6,5x47   March 5-40    
    8.   Grzegorz Gładyszewski  95 (2X)  1.283  Sabatti 308win   Vortex GE 15-60x52    
    9.   Roman Kurdziel  92 (1X)  1.283  6.5x47L   Nightforce    
    10.   Daniel Krnansky  92    1.295  Stiller 6,5x47   Leupold 8,5-25x50    
    11.   Grzegorz Szulczyński  91 (2X)  1.776  sabati 308 win   15x60x52 vortex    
    12.   Maria Ziomek  90 (1X)  1.100  6 BR   Sightron    
    13.   Mirosław Małek  80 (2X)  1.421  NC RADO   NF    
    14.   Piotr Wilkowski  67       Tersjanne 284 win   Trijicon    
    15.   Paweł Konecki  47       Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  100 (7X)  0.493  NC RADO 308win   NF    
    2.   Tomasz Bąkowski  100 (5X)  0.573  308win   S&B 12-50x56    
    3.   Michal Szczyrek  100 (5X)  0.584  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    4.   Slawomir Mlicki  99 (4X)  0.882  308 WIN   VORTEX    
    5.   Bogdan Raczyński  98 (5X)  0.710  308 W   NF    
    6.   Jacek Dorszewicz  98 (4X)  0.619  dolphin 308   march    
    7.   Piotr Bajraszewski  98 (3X)  0.837  Dolphin   March    
    8.   Michał Rogóż  97 (3X)  0.802  Sabatti 308   March    
    9.   Michał Śledzik  97 (3X)  1.077  Dolphin 308   Nightforce    
    10.   Grzegorz Gładyszewski  97 (2X)  1.066  Sabatti 308win   Vortex GE 15-60x52    
    11.   Piotr Oleksy  96 (4X)  0.894  NC RADO 308   NF Competition    
    12.   Mateusz Michalski  96 (4X)  1.260  NC RADO   NIGHTFORCE    
    13.   Robert Hordyński  96 (3X)  0.848  sabatti 308   Sightron S III    
    14.   Maciej Wysokiński  96 (3X)  0.917  308   March    
    15.   Jerzy Rozlucki  96 (1X)  1.180  TRG .308   NF    
    16.   Andrej Aidamovic  96 (1X)  1.283  308 Dolfin   night force competition     
    17.   Paweł Kolasiński  95 (1X)  1.272  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    18.   Robert Żabicki  95    1.249  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    19.   Tomasz Affet  94 (3X)  1.043  Savage .308 Win   NF 18x42    
    20.   Łukasz Żychiewicz  94 (2X)  1.043  Savage F/TR .308 win   Vortex Golden Eagle    
    21.   Piotr Narloch  94 (2X)  1.192  Rem 700 308 Win   NXS25    
    22.   Ricardas Aliukonis  94 (2X)  1.272  308win NC RADO13   MARTCH 8/80    
    23.   Krzysztof Kolasiński  94 (1X)  1.215  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    24.   Marcin Kowalski  93 (4X)  1.467  NC Rado 308   NF    
    25.   Zdzisław Ławniczek  93 (2X)  1.272  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    26.   Katarzyna Wyroba  93 (2X)  1.329  Savage 12 FTR 308Win   Kahles    
    27.   Mirosław Radecki  92 (2X)  1.043  HOWA 1500 308 WIN   4,5X30 X 50 DOT    
    28.   Włodzimierz Smyk  91 (2X)  1.398  REM 700 .308   S&B    
    29.   Agnieszka Mituniewicz  91 (1X)  0.997  Sabbati Tactical Desert 308w   delta  optical Stryker 5-50x56 sfp     
    30.   Zenon Łaski  91    0.905  zl 308 win   S&B 12-50x56    
    31.   Mirosław Moździerz  90    0.779  Cz557, 308   4,5 - 30    
    32.   Stanisław Karpiński  90    1.043  Savage .308   NF Competition 15-55x52    
    33.   Mariusz Wójcik  90    1.306  Savage 308   Nightforce Competition    
    34.   Dariusz Dziamski  89 (2X)  1.352  Savage 12 FTR 308 Win   NF    
    35.   Piotr Kuberacki  87 (1X)  1.455  ZKK 600 308W   DO TITAMIUM 4,5X30    
    35.   Joanna Wyroba  87 (1X)  1.455  Savage 12 FTR 308Win   Kahles    
    37.   Ireneusz Woszczek  81 (1X)  1.994  .308 WIN   Vortex    
    38.   Marcin Bednarkiewicz  81    1.238  Sako 308 W    Vortex 8/24    
    39.   Michał Tuzinowski  74 (2X)  1.845  308W   6-24x50    
    40.   Jakub Wyroba  0       NC Rado 308 Win   NF    
    Dystans 300 m - klasa Open
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Maciej Wysokiński  100 (7X)  0.550  284   March    
    2.   Petr Mothejl  100 (6X)  0.573  Kelbly 6,5/284   March 8-80x56    
    3.   Libor Havlis  100 (5X)  0.642  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    4.   Piotr Bajraszewski  99 (5X)  0.561  Savage   March    
    5.   Mirosław Małek  99 (5X)  0.699  NC RADO   NF    
    6.   Bogdan Raczyński  99 (4X)  0.607  6,5 X 47   NF    
    7.   Piotr Oleksy  99 (4X)  0.756  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    8.   Joanna Wilkowska  98 (4X)  0.825  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    9.   Jacek Dorszewicz  98 (3X)  0.619  cadex custom 6 dasher   sb    
    10.    Marek Papros  98 (3X)  0.814  284   NF Competiton    
    11.   Dariusz Dziamski  98 (1X)  0.859  Savage 12 Fclass 6 BR Norma   Vortex    
    12.   Roman Kurdziel  97 (3X)  0.791  6.5x47L   Nightforce    
    13.   Michał Harenża  97 (2X)  0.814  6,5x47   March    
    14.   Petr Novak  97 (2X)  0.825  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    15.   Lada Hrbackova  96 (4X)  0.871  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    16.   Igor Stefanowski  96 (4X)  0.951  NC RADO 284 W   March 80    
    17.   Janusz Stępniewski  95 (4X)  0.779  6,5x55SM   8-32x56    
    18.   Grzegorz Szulczyński  95 (2X)  0.985  Sabati 308win   vortex 15x60x52    
    19.   Piotr Wilkowski  95 (1X)  0.802  Tersjanne 6x47   March 5-40    
    20.   Maria Ziomek  92 (2X)  1.203  6 BR   Sightron    
    21.   Adam Mossakowski  92 (1X)  1.157  NC RADO   March    
    22.   Stanisław Karpiński  91 (2X)  1.295  NC RAdo 6,5   NF Competition 15-55x52    
    23.   Karol Janczewski  91    1.008  Janczewski 6,5x47   SB    
    24.   Piotr Celmer  91    1.455  CG 1915 kal 6,5x55   Vortex    
    25.   Michał Garbień  90 (1X)  1.524  savage 6mmbr   NF    
    26.   Iwona Wysokińska  90    0.940  6b   March    
    27.   Jan Sykora  89    0.814  6,5 Creed   NF    
    28.   Tomasz Stefanowski  86    0.997  6.5x55   NF    
    29.   Mirosław Radecki  85 (1X)  1.089  CG M63 6.5X57SE   V 15X50X52    
    30.   Janusz Skarysz  80    1.455  6,5 Creed   10-50x56    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Mothejl  98 (6X)  0.825  Kelbly 7mm RSAUM   March 8-80/56    
    2.   Kacper Ślęzak  98 (1X)  0.882  338lm   10-50    
    3.   Andrzej Piątak  97 (2X)  0.871  Dolphin 338LM   Kahles K525i    
    4.   Piotr Narloch  97 (2X)  0.882  Barnard 338 LM   SB50    
    5.   Piotr Królikowski  95 (4X)  1.467  AXMC 338LM   March    
    6.   Włodzimierz Smyk  93    0.837  UnqeAlpine   S&B    
    7.   Olga Dobosz  92 (4X)  1.581  TRG42 338 Lapua Magnum   NF 5-25x56    
    8.   Zenon Łaski  82 (1X)  2.131  AX 338LM   S&B 12-50X56    
    9.   Paweł Konecki  75 (1X)     Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrzej Piątak  93 (1X)  1.197  PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    2.   Jakub Sidorowicz  92    1.060  6.5 Stag   Minox    
    3.   Bartosz Łuczak  91 (1X)  1.157  POF P6.5 - 6,5 Creedmoor   Kahles K525i    
    4.   Błażej Domański  91    0.934  Stag 6 - custom .223Rem   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    5.   Dariusz Grzybowski  89    1.415  Savage 6.5   Delta Stryker    
    6.   Maciej Halladin  87    1.169  OA-10 308win   SM5    
    7.   Artur Kamiński  86 (1X)  1.129  JP LRP-07.308 Win.   NF    
    8.   Paweł Konecki  84    0.859  JP 6.5CRM   March 6-60    
    9.   Mariusz Wójcik  82 (1X)  1.472  stag arms   vortex    
    10.   Rafał Walczowski  82 (1X)  1.908  JP 6,5 Creed   NF Competition    
    11.   Igor Stefanowski  80       6,5 CM JP   NF 42    
    12.   Arkadiusz Piątak  73    2.005  HK MR 308    Kahles 525i    
    13.   Marek Pyka  48       Nord Arms .308 Win   ZP-5    
    14.   Roman Kurdziel  37       6.5x47L DD   Nigtforce    
    15.   Kamil Bania  0       Lancer 6.5 creedmoor    Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    15.   Piotr Celmer  0       Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore   Leupold    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  98 (3X)  0.814  NC Rado .308win   NF    
    2.   Jerzy Krywult  93 (2X)  1.392  .308 win.   10-60x52 March    
    3.   Mirosław Małek  92 (2X)  1.175  NC RADO   NF    
    4.   Bogdan Raczyński  91 (1X)  1.117  308 W   NF    
    5.   Michal Szczyrek  90 (3X)  1.392  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    6.   Jakub Sidorowicz  88    1.180  Rem700 .308win   Vortex    
    7.   Agnieszka Mituniewicz  87 (1X)  1.461  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    8.   Jerzy Przepiórski  87 (1X)  2.080  Savage 10BA 0.308 Win   NF 4-16/42    
    9.   Michał Śledzik  87    0.699  Dolphin 308   Nightforce    
    10.   Lilianna Badura  87    1.856  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    11.   Marek Pyka  86 (1X)  1.134  Ruger RPR .308 Win   NF Benchrest    
    12.   Jerzy Rozlucki  86    2.131  TRG .308   NF    
    13.   Ireneusz Woszczek  84 (1X)  1.318  .308 WIN   Vortex    
    14.   Bartosz Łuczak  84    1.387  STD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    15.   Piotr Królikowski  83 (2X)  2.177  SSG08 308WIN   Nightforce competition    
    16.   Jarosław Pękala  83    1.301  Tikka T3X Tac .308   Hawke Sidewinder 8-32x56    
    17.   Mariusz Lipski  83    2.068  Tikka 308 WIN   Delta Titanium    
    18.   Marek Rydz  82 (1X)  2.378  Tikka .308Win   NF    
    19.   Jan Małek  79 (1X)  1.793  CZ750 .308 Win   Vortex Golden 15-60x20    
    20.   Grzegorz Górkiewicz  78    1.707  SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    21.   Robert Żabicki  76    1.524  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    22.   Michal Kolańczyk  75    1.621  Ssg04   Sb    
    23.   Piotr Kies  74    1.232  Mossberg .308   VORTEX    
    24.   Piotr Kuberacki  73    2.435  ZKK 600 308W   DO TITANIUM 4,5X30    
    25.   Kamil Bania  65       Sako trg 308W   Vortex pst    
    26.   Slawomir Mlicki  64       308 WIN   VORTEX    
    27.   Maciej Halladin  60       OA-10 308win   SM5     
    28.   Konrad Włodarczyk  59       Sabatti STR 308W   NF 15-55x52 competition    
    29.   Adam Surała  56       Tikka 308   NF NXS 8-32x56    
    30.   Michał Tuzinowski  43       308 WIN   VORTEX DIAMONDBACK 6-24x50    
    31.   Michał Rogóż  12       Sabatti 308   March    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Rafał Walczowski  96 (1X)  0.785  284Win   NF Competition    
    2.   Janusz Stępniewski  95 (2X)  1.467  6,5x55 SM   8-32x56    
    3.   Maciej Wysokiński  93 (1X)  1.026  284   March    
    4.   Adam Sztybór  92    1.014  TERASJANNE 6,5x47   MARCH HIGH MASTER    
    5.   Mirosław Małek  92    1.100  NC RADO   NF    
    6.   Daniel Krnansky  90    1.547  Stiller 6,5x47   Leupold 8,5-25x50    
    7.   Joanna Wilkowska  88    1.278  Surgeone 6,5x47   March 5-40    
    8.   Grzegorz Gładyszewski  88    1.908  Sabatti 308win   Vortex GE 15-60x52    
    9.   Grzegorz Szulczyński  84 (1X)  2.011  sabati 308 win   15x60x52 vortex    
    10.   Piotr Oleksy  84    1.037  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    11.   Piotr Wilkowski  83 (2X)  0.751  Tersjanne 284 win   Trijicon    
    12.   Maria Ziomek  81    1.765  6 BR   Sightron    
    13.   Petr Mothejl  79    2.057  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    14.   Roman Kurdziel  44       6.5x47L   Nightforce    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Bajraszewski  98 (2X)  0.653  Dolphin   March    
    2.   Slawomir Mlicki  97 (4X)  0.940  308 WIN   VORTEX    
    3.   Tomasz Bąkowski  96    0.957  308win   S&B 12-50x56    
    4.   Zdzisław Ławniczek  95 (1X)  0.905  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    5.   Bogdan Raczyński  94 (2X)  0.951  308 W   NF    
    6.   Robert Hordyński  94 (2X)  1.134  sabatti 308   Sightron S III    
    7.   Jerzy Rozlucki  94 (1X)  0.831  TRG .308   NF    
    8.   Marcin Kowalski  93 (2X)  0.905  NC Rado 308   NF    
    9.   Marcin Bednarkiewicz  92 (3X)  1.272  Sako 308 W    Vortex 8/24    
    10.   Andrej Aidamovic  92 (2X)  1.157  308 Dolfin   night force competition     
    11.   Robert Żabicki  92 (1X)  1.306  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    12.   Agnieszka Mituniewicz  92    0.831  Sabbati Tactical Desert 308w   delta  optical Stryker 5-50x56 sfp     
    13.   Adam Sztybór  92    1.604  NC RADO 308win   NF    
    14.   Stanisław Karpiński  91 (2X)  0.905  Savage .308   NF Competition 15-55x52    
    15.   Mateusz Michalski  91 (2X)  1.175  NC RADO   NIGHTFORCE    
    16.   Włodzimierz Smyk  91 (1X)  1.472  REM 700 .308   S&B    
    17.   Jacek Dorszewicz  91    1.060  dolphin 308   march    
    18.   Piotr Oleksy  91    1.553  NC RADO 308   NF Competition    
    19.   Katarzyna Wyroba  90 (1X)  1.243  Savage 12 FTR 308Win   Kahles    
    20.   Piotr Narloch  89 (1X)  1.392  Rem 700 308 Win   NXS25    
    21.   Ricardas Aliukonis  89    1.089  308win NC RADO13   MARTCH 8/80    
    22.   Tomasz Affet  89    1.415  Savage .308 Win   NF 18x42    
    23.   Maciej Wysokiński  88 (1X)  1.387  308   March    
    24.   Krzysztof Kolasiński  88 (1X)  1.415  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    25.   Michał Śledzik  88 (1X)  1.621  Dolphin 308   Nightforce    
    26.   Mirosław Moździerz  88 (1X)  1.662  Cz557, 308   4,5 - 30    
    27.   Grzegorz Gładyszewski  88    1.335  Sabatti 308win   Vortex GE 15-60x52    
    28.   Mirosław Radecki  88    1.868  HOWA 1500 308 WIN   4,5X30 X 50 DOT    
    29.   Piotr Kuberacki  86 (1X)  1.914  ZKK 600 308W   DO TITAMIUM 4,5X30    
    30.   Michał Rogóż  86    1.301  Sabatti 308   March    
    31.   Mariusz Wójcik  86    1.587  Savage 308   Nightforce Competition    
    32.   Dariusz Dziamski  85    1.793  Savage 12 FTR 308 Win   NF    
    33.   Zenon Łaski  83    1.621  zl 308 win   S&B 12-50x56    
    34.   Łukasz Żychiewicz  82 (1X)  1.822  Savage F/TR .308 win   Vortex Golden Eagle    
    35.   Paweł Kolasiński  80 (1X)  1.169  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    36.   Michal Szczyrek  79    1.037  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    37.   Ireneusz Woszczek  78    1.879  .308 WIN   Vortex    
    38.   Michał Tuzinowski  58       308W   6-24x50    
    39.   Jakub Wyroba  0       NC Rado 308 Win   NF    
    Dystans 600 m - klasa Open
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Libor Havlis  99 (5X)  0.957  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    2.   Lada Hrbackova  98 (3X)  0.802  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    3.   Roman Kurdziel  98    0.710  6.5x47L   Nightforce    
    4.   Maciej Wysokiński  97 (4X)  0.779  284   March    
    5.   Janusz Stępniewski  97 (4X)  0.922  6,5x55SM   8-32x56    
    6.   Piotr Wilkowski  97 (2X)  0.859  Tersjanne 6x47   March 5-40    
    7.   Petr Novak  97 (2X)  0.871  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    8.   Iwona Wysokińska  97 (1X)  0.676  6b   March    
    9.   Igor Stefanowski  96 (4X)  0.733  NC RADO 284 W   March 80    
    10.   Dariusz Dziamski  96 (2X)  1.008  Savage 12 Fclass 6 BR Norma   Vortex    
    11.   Piotr Oleksy  96    0.745  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    12.    Marek Papros  94 (2X)  0.934  284   NF Competiton    
    13.   Joanna Wilkowska  94 (1X)  0.710  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    14.   Maria Ziomek  94 (1X)  1.112  6 BR   Sightron    
    15.   Petr Mothejl  93 (1X)  0.957  Kelbly 6,5/284   March 8-80x56    
    16.   Jacek Dorszewicz  92 (1X)  1.192  cadex custom 6 dasher   sb    
    17.   Piotr Bajraszewski  92    1.375  Savage   March    
    18.   Adam Mossakowski  91 (1X)  0.997  NC RADO   March    
    19.   Mirosław Małek  91    0.842  NC RADO   NF    
    20.   Janusz Skarysz  90 (1X)  1.324  6,5 Creed   10-50x56    
    21.   Karol Janczewski  90 (1X)  1.341  Janczewski 6,5x47   SB    
    22.   Michał Garbień  89 (3X)  1.186  savage 6mmbr   NF    
    23.   Bogdan Raczyński  89 (1X)  1.770  6,5 X 47   NF    
    24.   Michał Harenża  87    1.169  6,5x47   March    
    25.   Grzegorz Szulczyński  87    1.639  Sabati 308win   vortex 15x60x52    
    26.   Stanisław Karpiński  83    1.312  NC RAdo 6,5   NF Competition 15-55x52    
    27.   Jan Sykora  80    0.871  6,5 Creed   NF    
    28.   Tomasz Stefanowski  77    1.192  6.5x55   NF    
    29.   Piotr Celmer  62       CG 1915 kal 6,5x55   Vortex    
    30.   Mirosław Radecki  60       CG M63 6.5X57SE   V 15X50X52    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Włodzimierz Smyk  96 (2X)  0.934  UnqeAlpine   S&B    
    2.   Piotr Narloch  94    1.123  Barnard 338 LM   SB50    
    3.   Andrzej Piątak  93 (1X)  1.031  Dolphin 338LM   Kahles K525i    
    4.   Piotr Królikowski  90 (3X)  1.885  AXMC 338LM   March    
    5.   Olga Dobosz  89    1.650  TRG42 338 Lapua Magnum   NF 5-25x56    
    6.   Petr Mothejl  86 (2X)     Kelbly 7mm RSAUM   March 8-80/56    
    7.   Kacper Ślęzak  84 (1X)  1.793  338lm   10-50    
    8.   Zenon Łaski  78 (1X)  2.280  AX 338LM   S&B 12-50X56    
    9.   Paweł Konecki  71 (1X)     Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrzej Piątak  88    1.869  PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    2.   Jakub Sidorowicz  85    1.229  6.5 Stag   Minox    
    3.   Igor Stefanowski  85    2.849  6,5 CM JP   NF 42    
    4.   Mariusz Wójcik  83    2.226  stag arms   vortex    
    5.   Paweł Konecki  82    1.861  JP 6.5CRM   March 6-60    
    6.   Bartosz Łuczak  76    1.749  POF P6.5 - 6,5 Creedmoor   Kahles K525i    
    7.   Artur Kamiński  75 (1X)  2.312  JP LRP-07.308 Win.   NF    
    8.   Maciej Halladin  74    2.011  OA-10 308win   SM5    
    9.   Błażej Domański  68    1.886  Stag 6 - custom .223Rem   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    10.   Dariusz Grzybowski  66       Savage 6.5   Delta Stryker    
    11.   Roman Kurdziel  63       6.5x47L DD   Nigtforce    
    12.   Rafał Walczowski  58       JP 6,5 Creed   NF Competition    
    13.   Arkadiusz Piątak  49       HK MR 308    Kahles 525i    
    14.   Piotr Wilkowski  27       JP 6.5 G   Stryker HD    
    15.   Marek Pyka  18       Nord Arms .308 Win   ZP-5    
    16.   Kamil Bania  0       Lancer 6.5 creedmoor    Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    16.   Piotr Celmer  0       Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore   Leupold    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jakub Sidorowicz  92 (2X)  0.864  Rem700 .308win   Vortex    
    2.   Michał Rogóż  91 (2X)  1.143  Sabatti 308   March    
    3.   Bartosz Łuczak  91 (1X)  1.530  STD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    4.   Jerzy Rozlucki  87    1.508  TRG .308   NF    
    5.   Bogdan Raczyński  86    1.427  308 W   NF    
    6.   Mirosław Małek  83    0.997  NC RADO   NF    
    7.   Adam Sztybór  82    1.478  NC Rado .308win   NF    
    8.   Ireneusz Woszczek  80    1.392  .308 WIN   Vortex    
    9.   Lilianna Badura  79 (1X)  2.127  Tikka T3X .308win   K624i 6-24    
    10.   Michal Szczyrek  78    1.349  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    11.   Piotr Królikowski  78    2.011  SSG08 308WIN   Nightforce competition    
    12.   Maciej Halladin  77    2.277  OA-10 308win   SM5     
    13.   Agnieszka Mituniewicz  77    2.823  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    14.   Slawomir Mlicki  76    1.745  308 WIN   VORTEX    
    15.   Grzegorz Górkiewicz  76       SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    16.   Jerzy Przepiórski  74    2.604  Savage 10BA 0.308 Win   NF 4-16/42    
    17.   Jerzy Krywult  73    1.637  .308 win.   10-60x52 March    
    18.   Marek Rydz  73    2.174  Tikka .308Win   NF    
    19.   Jarosław Pękala  73       Tikka T3X Tac .308   Hawke Sidewinder 8-32x56    
    20.   Michał Śledzik  72       Dolphin 308   Nightforce    
    21.   Robert Żabicki  71    1.727  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    22.   Piotr Kuberacki  70       ZKK 600 308W   DO TITANIUM 4,5X30    
    23.   Jan Małek  65    1.667  CZ750 .308 Win   Vortex Golden 15-60x20    
    24.   Kamil Bania  64       Sako trg 308W   Vortex pst    
    25.   Marek Pyka  60       Ruger RPR .308 Win   NF Benchrest    
    26.   Michal Kolańczyk  58    1.629  Ssg04   Sb    
    27.   Konrad Włodarczyk  54       Sabatti STR 308W   NF 15-55x52 competition    
    28.   Adam Surała  48       Tikka 308   NF NXS 8-32x56    
    29.   Michał Tuzinowski  46       308 WIN   VORTEX DIAMONDBACK 6-24x50    
    30.   Mariusz Lipski  14       Tikka 308 WIN   Delta Titanium    
    31.   Piotr Kies  0       Mossberg .308   VORTEX    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Maciej Wysokiński  95 (2X)  1.122  284   March    
    2.   Piotr Oleksy  93 (2X)  1.044  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    3.   Rafał Walczowski  92 (1X)  0.911  284Win   NF Competition    
    4.   Joanna Wilkowska  91 (1X)  1.599  Surgeone 6,5x47   March 5-40    
    5.   Mirosław Małek  91    0.907  NC RADO   NF    
    6.   Piotr Wilkowski  90 (1X)  0.924  Tersjanne 284 win   Trijicon    
    7.   Adam Sztybór  90    1.328  TERASJANNE 6,5x47   MARCH HIGH MASTER    
    8.   Grzegorz Gładyszewski  89 (2X)  1.899  Sabatti 308win   Vortex GE 15-60x52    
    9.   Janusz Stępniewski  89    1.573  6,5x55 SM   8-32x56    
    10.   Grzegorz Szulczyński  86    1.427  sabati 308 win   15x60x52 vortex    
    11.   Roman Kurdziel  85 (1X)  1.702  6.5x47L   Nightforce    
    12.   Petr Mothejl  85    1.839  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    13.   Daniel Krnansky  84 (1X)  1.177  Stiller 6,5x47   Leupold 8,5-25x50    
    14.   Maria Ziomek  31       6 BR   Sightron    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  96 (4X)  0.868  308 W   NF    
    2.   Zdzisław Ławniczek  96 (2X)  1.134  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    3.   Ricardas Aliukonis  95    1.053  308win NC RADO13   MARTCH 8/80    
    4.   Robert Hordyński  95    1.139  sabatti 308   Sightron S III    
    5.   Andrej Aidamovic  93 (2X)  1.104  308 Dolfin   night force competition     
    6.   Adam Sztybór  93 (2X)  1.388  NC RADO 308win   NF    
    7.   Krzysztof Kolasiński  93 (1X)  1.405  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    8.   Piotr Oleksy  92 (2X)  1.581  NC RADO 308   NF Competition    
    9.   Piotr Bajraszewski  92 (1X)  1.302  Dolphin   March    
    10.   Michal Szczyrek  91 (1X)  1.285  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    11.   Robert Żabicki  91    1.538  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    12.   Mateusz Michalski  90 (1X)  1.470  NC RADO   NIGHTFORCE    
    13.   Tomasz Affet  90    1.405  Savage .308 Win   NF 18x42    
    14.   Michał Rogóż  89 (2X)  1.568  Sabatti 308   March    
    15.   Jerzy Rozlucki  89    1.908  TRG .308   NF    
    16.   Jacek Dorszewicz  88 (1X)  1.783  dolphin 308   march    
    17.   Marcin Bednarkiewicz  87    1.689  Sako 308 W    Vortex 8/24    
    18.   Maciej Wysokiński  86    1.745  308   March    
    19.   Stanisław Karpiński  85 (1X)  1.732  Savage .308   NF Competition 15-55x52    
    20.   Mirosław Moździerz  85    1.749  Cz557, 308   4,5 - 30    
    21.   Piotr Narloch  83 (1X)  1.667  Rem 700 308 Win   NXS25    
    22.   Tomasz Bąkowski  83    1.616  308win   S&B 12-50x56    
    23.   Marcin Kowalski  83    1.727  NC Rado 308   NF    
    24.   Agnieszka Mituniewicz  83    1.783  Sabbati Tactical Desert 308w   delta  optical Stryker 5-50x56 sfp     
    25.   Michał Śledzik  83    1.882  Dolphin 308   Nightforce    
    26.   Zenon Łaski  82    2.080  zl 308 win   S&B 12-50x56    
    27.   Piotr Kuberacki  82    2.836  ZKK 600 308W   DO TITAMIUM 4,5X30    
    28.   Slawomir Mlicki  81    2.101  308 WIN   VORTEX    
    29.   Ireneusz Woszczek  79    1.586  .308 WIN   Vortex    
    30.   Grzegorz Gładyszewski  78    1.826  Sabatti 308win   Vortex GE 15-60x52    
    31.   Mirosław Radecki  78    3.004  HOWA 1500 308 WIN   4,5X30 X 50 DOT    
    32.   Mariusz Wójcik  77    1.508  Savage 308   Nightforce Competition    
    33.   Włodzimierz Smyk  76 (1X)     REM 700 .308   S&B    
    34.   Paweł Kolasiński  76    2.131  Tikka T3 .223Rem   Vortex GE    
    35.   Michał Tuzinowski  75 (1X)     308W   6-24x50    
    36.   Dariusz Dziamski  68 (1X)     Savage 12 FTR 308 Win   NF    
    37.   Łukasz Żychiewicz  42       Savage F/TR .308 win   Vortex Golden Eagle    
    38.   Jakub Wyroba  27       NC Rado 308 Win   NF    
    39.   Katarzyna Wyroba  26       Savage 12 FTR 308Win   Kahles    
    Dystans 800 m - klasa Open
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Maciej Wysokiński  96 (3X)  1.152  284   March    
    2.   Stanisław Karpiński  96    1.173  NC RAdo 6,5   NF Competition 15-55x52    
    3.   Libor Havlis  95    1.238  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    4.   Michał Harenża  94 (3X)  1.122  6,5x47   March    
    5.   Joanna Wilkowska  94 (2X)  1.384  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    6.   Piotr Wilkowski  94 (1X)  1.311  Tersjanne 6x47   March 5-40    
    7.   Janusz Stępniewski  94    1.216  6,5x55SM   8-32x56    
    8.   Jan Sykora  93 (1X)  1.040  6,5 Creed   NF    
    9.   Igor Stefanowski  93 (1X)  1.306  NC RADO 284 W   March 80    
    10.   Petr Novak  93 (1X)  1.457  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    11.   Dariusz Dziamski  93    1.031  Savage 12 Fclass 6 BR Norma   Vortex    
    12.   Mirosław Małek  92 (2X)  1.250  NC RADO   NF    
    13.    Marek Papros  92 (1X)  1.491  284   NF Competiton    
    14.   Petr Mothejl  92    1.010  Kelbly 6,5/284   March 8-80x56    
    15.   Adam Mossakowski  92    1.414  NC RADO   March    
    16.   Piotr Oleksy  90 (1X)  1.083  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    17.   Grzegorz Szulczyński  89    1.942  Sabati 308win   vortex 15x60x52    
    18.   Michał Garbień  88 (1X)  1.753  savage 6mmbr   NF    
    19.   Lada Hrbackova  87 (1X)  0.988  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    20.   Jacek Dorszewicz  87 (1X)  1.672  cadex custom 6 dasher   sb    
    21.   Bogdan Raczyński  87    1.014  6,5 X 47   NF    
    22.   Iwona Wysokińska  85 (1X)  0.911  6b   March    
    23.   Karol Janczewski  84    1.929  Janczewski 6,5x47   SB    
    24.   Roman Kurdziel  83    1.758  6.5x47L   Nightforce    
    25.   Tomasz Stefanowski  83    2.428  6.5x55   NF    
    26.   Maria Ziomek  81 (1X)  1.336  6 BR   Sightron    
    27.   Mirosław Radecki  81    2.677  CG M63 6.5X57SE   V 15X50X52    
    28.   Piotr Bajraszewski  0       Savage   March    
    28.   Piotr Celmer  0       CG 1915 kal 6,5x55   Vortex    
    28.   Janusz Skarysz  0       6,5 Creed   10-50x56    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Olga Dobosz  95 (1X)  1.513  TRG42 338 Lapua Magnum   NF 5-25x56    
    2.   Piotr Narloch  94 (1X)  1.422  Barnard 338 LM   SB50    
    3.   Andrzej Piątak  93 (2X)  1.130  Dolphin 338LM   Kahles K525i    
    4.   Petr Mothejl  91 (2X)  1.298  Kelbly 7mm RSAUM   March 8-80/56    
    5.   Kacper Ślęzak  91 (1X)  0.804  338lm   10-50    
    6.   Włodzimierz Smyk  90 (1X)  1.715  UnqeAlpine   S&B    
    7.   Piotr Królikowski  90 (1X)  2.015  AXMC 338LM   March    
    8.   Paweł Konecki  82       Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    9.   Zenon Łaski  68    2.290  AX 338LM   S&B 12-50X56    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Andrzej Piątak   PF 6,5x47  84 (1X) 93 (1X) 88   1.599 265 (2X)
    2.   Bartosz Łuczak   POF P6.5 - 6,5 Creedmoor  95 (3X) 91 (1X) 76   1.236 262 (4X)
    3.   Paweł Konecki   JP 6.5CRM  92 (1X) 84   82   1.373 258 (1X)
    4.   Jakub Sidorowicz   6.5 Stag  80   92   85   1.145 257  
    5.   Igor Stefanowski   6,5 CM JP  91 (1X) 80   85     256 (1X)
    6.   Artur Kamiński   JP LRP-07.308 Win.  92   86 (1X) 75 (1X) 1.540 253 (2X)
    7.   Dariusz Grzybowski   Savage 6.5  96 (1X) 89   66     251 (1X)
    8.   Maciej Halladin   OA-10 308win  88 (2X) 87   74   1.644 249 (2X)
    9.   Błażej Domański   Stag 6 - custom .223Rem  86 (1X) 91   68   1.433 245 (1X)
    10.   Rafał Walczowski   JP 6,5 Creed  84 (1X) 82 (1X) 58     224 (2X)
    11.   Arkadiusz Piątak   HK MR 308   90 (1X) 73   49     212 (1X)
    12.   Roman Kurdziel   6.5x47L DD  90 (1X) 37   63     190 (1X)
    13.   Mariusz Wójcik   stag arms  23   82 (1X) 83     188 (1X)
    14.   Marek Pyka   Nord Arms .308 Win  86 (2X) 48   18     152 (2X)
    15.   Kamil Bania   Lancer 6.5 creedmoor  76 (1X) 0   0     76 (1X)
    16.   Piotr Wilkowski   JP 6.5 G  10     27     37  
    17.   Piotr Celmer   Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore  0   0   0     0  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybór   NC Rado .308win  96 (3X) 98 (3X) 82   1.135 276 (6X)
    2.   Jakub Sidorowicz   Rem700 .308win  95 (3X) 88   92 (2X) 1.063 275 (5X)
    3.   Bogdan Raczyński   308 W  94 (4X) 91 (1X) 86   1.173 271 (5X)
    4.   Mirosław Małek   NC RADO  94   92 (2X) 83   1.102 269 (2X)
    5.   Bartosz Łuczak   STD 308WIN  91 (1X) 84   91 (1X) 1.515 266 (2X)
    6.   Jerzy Krywult   .308 win.  99 (7X) 93 (2X) 73   1.182 265 (9X)
    7.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  89 (2X) 86   87   1.702 262 (2X)
    8.   Lilianna Badura   Tikka T3X .308win  95   87   79 (1X) 1.645 261 (1X)
    9.   Piotr Królikowski   SSG08 308WIN  96 (2X) 83 (2X) 78   1.736 257 (4X)
    10.   Michal Szczyrek   Sabatti 308 Win  88 (1X) 90 (3X) 78   1.193 256 (4X)
    11.   Jarosław Pękala   Tikka T3X Tac .308  97 (3X) 83   73     253 (3X)
    12.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  88 (3X) 87 (1X) 77   1.982 252 (4X)
    13.   Ireneusz Woszczek   .308 WIN  88 (1X) 84 (1X) 80   1.316 252 (2X)
    14.   Jerzy Przepiórski   Savage 10BA 0.308 Win  90 (2X) 87 (1X) 74   1.974 251 (3X)
    15.   Grzegorz Górkiewicz   SAKO TRG-22 308 Win.  95 (4X) 78   76     249 (4X)
    16.   Marek Rydz   Tikka .308Win  94 (2X) 82 (1X) 73   1.853 249 (3X)
    17.   Jan Małek   CZ750 .308 Win  93 (2X) 79 (1X) 65   1.478 237 (3X)
    18.   Michał Śledzik   Dolphin 308  76 (2X) 87   72     235 (2X)
    19.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 Win  82   76   71   1.324 229  
    20.   Maciej Halladin   OA-10 308win  90   60   77     227  
    21.   Marek Pyka   Ruger RPR .308 Win  80   86 (1X) 60     226 (1X)
    22.   Piotr Kuberacki   ZKK 600 308W  80   73   70     223  
    23.   Michal Kolańczyk   Ssg04  88 (1X) 75   58   1.481 221 (1X)
    24.   Slawomir Mlicki   308 WIN  80   64   76     220  
    25.   Kamil Bania   Sako trg 308W  81 (1X) 65   64     210 (1X)
    26.   Michał Rogóż   Sabatti 308  92 (1X) 12   91 (2X)   195 (3X)
    27.   Mariusz Lipski   Tikka 308 WIN  94 (2X) 83   14     191 (2X)
    28.   Adam Surała   Tikka 308  86 (1X) 56   48     190 (1X)
    29.   Konrad Włodarczyk   Sabatti STR 308W  71 (2X) 59   54     184 (2X)
    30.   Michał Tuzinowski   308 WIN  79   43   46     168  
    31.   Piotr Kies   Mossberg .308  85 (1X) 74   0     159 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Rafał Walczowski   284Win  99 (4X) 96 (1X) 92 (1X) 0.837 287 (6X)
    2.   Maciej Wysokiński   284  98 (5X) 93 (1X) 95 (2X) 1.010 286 (8X)
    3.   Janusz Stępniewski   6,5x55 SM  96 (2X) 95 (2X) 89   1.246 280 (4X)
    4.   Adam Sztybór   TERASJANNE 6,5x47  97 (4X) 92   90   1.033 279 (4X)
    5.   Piotr Oleksy   NC RADO 6,5x47  98 (4X) 84   93 (2X) 0.973 275 (6X)
    6.   Joanna Wilkowska   Surgeone 6,5x47  95 (2X) 88   91 (1X) 1.253 274 (3X)
    7.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308win  95 (2X) 88   89 (2X) 1.697 272 (4X)
    8.   Daniel Krnansky   Stiller 6,5x47  92   90   84 (1X) 1.340 266 (1X)
    9.   Petr Mothejl   Kelbly 6,5/284  99 (7X) 79   85   1.509 263 (7X)
    10.   Mirosław Małek   NC RADO  80 (2X) 92   91   1.143 263 (2X)
    11.   Grzegorz Szulczyński   sabati 308 win  91 (2X) 84 (1X) 86   1.738 261 (3X)
    12.   Piotr Wilkowski   Tersjanne 284 win  67   83 (2X) 90 (1X)   240 (3X)
    13.   Roman Kurdziel   6.5x47L  92 (1X) 44   85 (1X)   221 (2X)
    14.   Maria Ziomek   6 BR  90 (1X) 81   31     202 (1X)
    15.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mm Rem SAUM  47         47  

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   308 W  98 (5X) 94 (2X) 96 (4X) 0.843 288 (11X)
    2.   Piotr Bajraszewski   Dolphin  98 (3X) 98 (2X) 92 (1X) 0.931 288 (6X)
    3.   Adam Sztybór   NC RADO 308win  100 (7X) 92   93 (2X) 1.162 285 (9X)
    4.   Robert Hordyński   sabatti 308  96 (3X) 94 (2X) 95   1.040 285 (5X)
    5.   Zdzisław Ławniczek   savage 12 ftr 308  93 (2X) 95 (1X) 96 (2X) 1.104 284 (5X)
    6.   Andrej Aidamovic   308 Dolfin  96 (1X) 92 (2X) 93 (2X) 1.181 281 (5X)
    7.   Piotr Oleksy   NC RADO 308  96 (4X) 91   92 (2X) 1.343 279 (6X)
    8.   Tomasz Bąkowski   308win  100 (5X) 96   83   1.049 279 (5X)
    9.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  96 (1X) 94 (1X) 89   1.306 279 (2X)
    10.   Ricardas Aliukonis   308win NC RADO13  94 (2X) 89   95   1.138 278 (2X)
    11.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 Win  95   92 (1X) 91   1.364 278 (1X)
    12.   Slawomir Mlicki   308 WIN  99 (4X) 97 (4X) 81   1.308 277 (8X)
    13.   Mateusz Michalski   NC RADO  96 (4X) 91 (2X) 90 (1X) 1.302 277 (7X)
    14.   Jacek Dorszewicz   dolphin 308  98 (4X) 91   88 (1X) 1.154 277 (5X)
    15.   Krzysztof Kolasiński   Tikka T3 .223Rem  94 (1X) 88 (1X) 93 (1X) 1.345 275 (3X)
    16.   Tomasz Affet   Savage .308 Win  94 (3X) 89   90   1.288 273 (3X)
    17.   Michał Rogóż   Sabatti 308  97 (3X) 86   89 (2X) 1.224 272 (5X)
    18.   Michal Szczyrek   Sabatti 308 Win  100 (5X) 79   91 (1X) 0.969 270 (6X)
    19.   Maciej Wysokiński   308  96 (3X) 88 (1X) 86   1.350 270 (4X)
    20.   Marcin Kowalski   NC Rado 308  93 (4X) 93 (2X) 83   1.366 269 (6X)
    21.   Michał Śledzik   Dolphin 308  97 (3X) 88 (1X) 83   1.527 268 (4X)
    22.   Piotr Narloch   Rem 700 308 Win  94 (2X) 89 (1X) 83 (1X) 1.417 266 (4X)
    23.   Stanisław Karpiński   Savage .308  90   91 (2X) 85 (1X) 1.227 266 (3X)
    24.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  91 (1X) 92   83   1.204 266 (1X)
    25.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308win  97 (2X) 88   78   1.409 263 (2X)
    26.   Mirosław Moździerz   Cz557, 308  90   88 (1X) 85   1.397 263 (1X)
    27.   Marcin Bednarkiewicz   Sako 308 W   81   92 (3X) 87   1.400 260 (3X)
    28.   Włodzimierz Smyk   REM 700 .308  91 (2X) 91 (1X) 76 (1X)   258 (4X)
    29.   Mirosław Radecki   HOWA 1500 308 WIN  92 (2X) 88   78   1.972 258 (2X)
    30.   Zenon Łaski   zl 308 win  91   83   82   1.535 256  
    31.   Piotr Kuberacki   ZKK 600 308W  87 (1X) 86 (1X) 82   2.068 255 (2X)
    32.   Mariusz Wójcik   Savage 308  90   86   77   1.467 253  
    33.   Paweł Kolasiński   Tikka T3 .223Rem  95 (1X) 80 (1X) 76   1.524 251 (2X)
    34.   Dariusz Dziamski   Savage 12 FTR 308 Win  89 (2X) 85   68 (1X)   242 (3X)
    35.   Ireneusz Woszczek   .308 WIN  81 (1X) 78   79   1.820 238 (1X)
    36.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 win  94 (2X) 82 (1X) 42     218 (3X)
    37.   Katarzyna Wyroba   Savage 12 FTR 308Win  93 (2X) 90 (1X) 26     209 (3X)
    38.   Michał Tuzinowski   308W  74 (2X) 58   75 (1X)   207 (3X)
    39.   Joanna Wyroba   Savage 12 FTR 308Win  87 (1X)       87 (1X)
    40.   Jakub Wyroba   NC Rado 308 Win  0   0   27     27  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Libor Havlis   Kelbly 6,5x47  100 (5X) 99 (5X) 95   0.946 294 (10X)
    2.   Maciej Wysokiński   284  100 (7X) 97 (4X) 96 (3X) 0.827 293 (14X)
    3.   Petr Novak   Kelbly 6,5/47 L  97 (2X) 97 (2X) 93 (1X) 1.051 287 (5X)
    4.   Dariusz Dziamski   Savage 12 Fclass 6 BR Norma  98 (1X) 96 (2X) 93   0.966 287 (3X)
    5.   Janusz Stępniewski   6,5x55SM  95 (4X) 97 (4X) 94   0.972 286 (8X)
    6.   Joanna Wilkowska   Terasjanne 6x47  98 (4X) 94 (1X) 94 (2X) 0.973 286 (7X)
    7.   Piotr Wilkowski   Tersjanne 6x47  95 (1X) 97 (2X) 94 (1X) 0.991 286 (4X)
    8.   Igor Stefanowski   NC RADO 284 W  96 (4X) 96 (4X) 93 (1X) 0.997 285 (9X)
    9.   Petr Mothejl   Kelbly 6,5/284  100 (6X) 93 (1X) 92   0.847 285 (7X)
    10.   Piotr Oleksy   NC RADO 6,5x47  99 (4X) 96   90 (1X) 0.861 285 (5X)
    11.    Marek Papros   284  98 (3X) 94 (2X) 92 (1X) 1.080 284 (6X)
    12.   Mirosław Małek   NC RADO  99 (5X) 91   92 (2X) 0.930 282 (7X)
    13.   Lada Hrbackova   Kelbly 6,5x47  96 (4X) 98 (3X) 87 (1X) 0.887 281 (8X)
    14.   Michał Harenża   6,5x47  97 (2X) 87   94 (3X) 1.035 278 (5X)
    15.   Roman Kurdziel   6.5x47L  97 (3X) 98   83   1.086 278 (3X)
    16.   Jacek Dorszewicz   cadex custom 6 dasher  98 (3X) 92 (1X) 87 (1X) 1.161 277 (5X)
    17.   Bogdan Raczyński   6,5 X 47  99 (4X) 89 (1X) 87   1.130 275 (5X)
    18.   Adam Mossakowski   NC RADO  92 (1X) 91 (1X) 92   1.189 275 (2X)
    19.   Iwona Wysokińska   6b  90   97 (1X) 85 (1X) 0.842 272 (2X)
    20.   Grzegorz Szulczyński   Sabati 308win  95 (2X) 87   89   1.522 271 (2X)
    21.   Stanisław Karpiński   NC RAdo 6,5  91 (2X) 83   96   1.260 270 (2X)
    22.   Michał Garbień   savage 6mmbr  90 (1X) 89 (3X) 88 (1X) 1.488 267 (5X)
    23.   Maria Ziomek   6 BR  92 (2X) 94 (1X) 81 (1X) 1.217 267 (4X)
    24.   Karol Janczewski   Janczewski 6,5x47  91   90 (1X) 84   1.426 265 (1X)
    25.   Jan Sykora   6,5 Creed  89   80   93 (1X) 0.908 262 (1X)
    26.   Tomasz Stefanowski   6.5x55  86   77   83   1.539 246  
    27.   Mirosław Radecki   CG M63 6.5X57SE  85 (1X) 60   81     226 (1X)
    28.   Piotr Bajraszewski   Savage  99 (5X) 92   0     191 (5X)
    29.   Janusz Skarysz   6,5 Creed  80   90 (1X) 0     170 (1X)
    30.   Piotr Celmer   CG 1915 kal 6,5x55  91   62   0     153  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Piotr Narloch   Barnard 338 LM  97 (2X) 94   94 (1X) 1.142 285 (3X)
    2.   Andrzej Piątak   Dolphin 338LM  97 (2X) 93 (1X) 93 (2X) 1.011 283 (5X)
    3.   Włodzimierz Smyk   UnqeAlpine  93   96 (2X) 90 (1X) 1.162 279 (3X)
    4.   Olga Dobosz   TRG42 338 Lapua Magnum  92 (4X) 89   95 (1X) 1.581 276 (5X)
    5.   Petr Mothejl   Kelbly 7mm RSAUM  98 (6X) 86 (2X) 91 (2X)   275 (10X)
    6.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM  95 (4X) 90 (3X) 90 (1X) 1.789 275 (8X)
    7.   Kacper Ślęzak   338lm  98 (1X) 84 (1X) 91 (1X) 1.160 273 (3X)
    8.   Zenon Łaski   AX 338LM  82 (1X) 78 (1X) 68   2.234 228 (2X)
    9.   Paweł Konecki   Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM  75 (1X) 71 (1X) 82     228 (2X)

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Igor Stefanowski   86 (2X)  1.380  6,5 CM JP   NF 42    
    2.   Andrzej Piątak   86 (2X)  1.654  PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    3.   Bartosz Łuczak   83    1.846  POF P6.5 - 6,5 Creedmoor   Kahles K525i    
    4.   Roman Kurdziel   80    2.015  6.5x47L DD   Nigtforce    
    5.   Jakub Sidorowicz   77    1.861  6.5 Stag   Minox    
    6.   Maciej Halladin   57 (1X)     OA-10 308win   SM5    
    7.   Arkadiusz Piątak   56       HK MR 308    Kahles 525i    
    8.   Paweł Konecki   51       JP 6.5CRM   March 6-60    
    9.   Artur Kamiński   39       JP LRP-07.308 Win.   NF    
    10.   Dariusz Grzybowski   26       Savage 6.5   Delta Stryker    
    11.   Piotr Celmer   0       Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore   Leupold    

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Rydz   92 (1X)  1.132  Tikka .308Win   NF    
    2.   Adam Sztybór   90 (1X)  1.308  NC Rado .308win   NF    
    3.   Mirosław Małek   87 (1X)  1.143  NC RADO   NF    
    4.   Jerzy Krywult   87 (1X)  1.613  .308 win.   10-60x52 March    
    5.   Jakub Sidorowicz   85    1.440  Rem700 .308win   Vortex    
    6.   Piotr Kies   85    1.737  Mossberg .308   VORTEX    
    7.   Bogdan Raczyński   77    0.940  308 W   NF    
    8.   Grzegorz Górkiewicz   74    2.609  SAKO TRG-22 308 Win.   Nightforce 7-35x56    
    9.   Michal Kolańczyk   73    1.278  Ssg04   Sb    
    10.   Kamil Bania   68       Sako trg 308W   Vortex pst    
    10.   Adam Surała   68       Tikka 308   NF NXS 8-32x56    
    12.   Robert Żabicki   52       Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    13.   Bartosz Łuczak   50       STD 308WIN   Kahles K1050 MOAK    
    14.   Ireneusz Woszczek   47       .308 WIN   Vortex    
    15.   Piotr Królikowski   44       SSG08 308WIN   Nightforce competition    
    15.   Michał Rogóż   44       Sabatti 308   March    
    17.   Jan Małek   12       CZ750 .308 Win   Vortex Golden 15-60x20    
    18.   Maciej Halladin   0       OA-10 308win   SM5     
    18.   Michal Szczyrek   0       Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek   97 (3X)  0.718  NC RADO   NF    
    2.   Rafał Walczowski   93 (1X)  0.996  284Win   NF Competition    
    3.   Piotr Wilkowski   91 (1X)  1.045  Tersjanne 284 win   Trijicon    
    4.   Maria Ziomek   91    0.985  6 BR   Sightron    
    5.   Piotr Oleksy   87 (1X)  1.399  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    6.   Paweł Konecki   87    1.380  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    7.   Roman Kurdziel   86    1.350  6.5x47L   Nightforce    
    8.   Daniel Krnansky   84    1.282  Stiller 6,5x47   Leupold 8,5-25x50    
    9.   Maciej Wysokiński   83    1.474  284   March    
    10.   Adam Sztybór   82    1.199  TERASJANNE 6,5x47   MARCH HIGH MASTER    
    11.   Janusz Stępniewski   78    0.970  6,5x55 SM   8-32x56    
    12.   Joanna Wilkowska   73    0.966  Surgeone 6,5x47   March 5-40    
    13.   Petr Mothejl   72    2.876  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński   93 (2X)  1.053  308 W   NF    
    2.   Piotr Oleksy   91 (1X)  1.259  NC RADO 308   NF Competition    
    3.   Włodzimierz Smyk   85 (1X)  1.417  REM 700 .308   S&B    
    4.   Robert Hordyński   84 (1X)  1.902  sabatti 308   Sightron S III    
    5.   Mateusz Michalski   83 (1X)  2.177  NC RADO   NIGHTFORCE    
    6.   Piotr Bajraszewski   83    1.384  Dolphin   March    
    7.   Robert Żabicki   83    1.756  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    8.   Ricardas Aliukonis   83    1.827  308win NC RADO13   MARTCH 8/80    
    8.   Tomasz Bąkowski   83    1.827  308win   S&B 12-50x56    
    10.   Michał Śledzik   82    1.143  Dolphin 308   Nightforce    
    11.   Marcin Kowalski   82    1.368  NC Rado 308   NF    
    12.   Adam Sztybór   81    1.771  NC RADO 308win   NF    
    13.   Mirosław Moździerz   79    1.609  Cz557, 308   4,5 - 30    
    14.   Michal Szczyrek   77    0.658  Sabatti 308 Win   Vortex 15-60x52    
    15.   Maciej Wysokiński   77    1.124  308   March    
    16.   Michał Rogóż   75    2.662  Sabatti 308   March    
    17.   Zenon Łaski   61 (1X)     zl 308 win   S&B 12-50x56    
    18.   Ireneusz Woszczek   60       .308 WIN   Vortex    
    19.   Mariusz Wójcik   54       Savage 308   Nightforce Competition    
    20.   Andrej Aidamovic   53       308 Dolfin   night force competition     
    21.   Zdzisław Ławniczek   49 (1X)     savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    22.   Mirosław Radecki   42       HOWA 1500 308 WIN   4,5X30 X 50 DOT    
    23.   Łukasz Żychiewicz   22       Savage F/TR .308 win   Vortex Golden Eagle    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek   97 (2X)  0.853  NC RADO   NF    
    2.   Piotr Wilkowski   97 (2X)  0.936  Tersjanne 6x47   March 5-40    
    3.   Michał Harenża   97 (1X)  0.624  6,5x47   March    
    4.   Lada Hrbackova   95    0.722  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    5.   Petr Novak   94 (1X)  0.966  Kelbly 6,5/47 L   NF competition    
    6.    Marek Papros   94    0.936  284   NF Competiton    
    7.   Jan Sykora   93 (1X)  1.180  6,5 Creed   NF    
    8.   Libor Havlis   93    0.466  Kelbly 6,5x47   NightForce NXS 12-42x56    
    9.   Piotr Oleksy   92    1.158  NC RADO 6,5x47   NF Competition    
    10.   Igor Stefanowski   91 (1X)  1.312  NC RADO 284 W   March 80    
    11.   Jacek Dorszewicz   90    0.917  cadex custom 6 dasher   sb    
    12.   Joanna Wilkowska   89 (1X)  1.075  Terasjanne 6x47   March 5-40    
    13.   Petr Mothejl   89    0.628  Kelbly 6,5/284   March 8-80x56    
    14.   Maciej Wysokiński   88 (1X)  1.703  284   March    
    15.   Bogdan Raczyński   83    0.778  6,5 X 47   NF    
    16.   Janusz Stępniewski   81    1.180  6,5x55SM   8-32x56    
    17.   Mirosław Radecki   78    1.665  CG M63 6.5X57SE   V 15X50X52    
    18.   Iwona Wysokińska   78    2.203  6b   March    
    19.   Stanisław Karpiński   75    1.402  NC RAdo 6,5   NF Competition 15-55x52    
    20.   Karol Janczewski   74    2.696  Janczewski 6,5x47   SB    
    21.   Maria Ziomek   70       6 BR   Sightron    
    22.   Adam Mossakowski   65       NC RADO   March    
    23.   Roman Kurdziel   48       6.5x47L   Nightforce    
    24.   Piotr Celmer   6       CG 1915 kal 6,5x55   Vortex    
    25.   Piotr Bajraszewski   5       Savage   March    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kacper Ślęzak   87 (1X)  1.647  338lm   10-50    
    2.   Petr Mothejl   77    1.590  Kelbly 7mm RSAUM   March 8-80/56    
    3.   Piotr Królikowski   77    2.169  AXMC 338LM   March    
    4.   Olga Dobosz   72    1.297  TRG42 338 Lapua Magnum   NF 5-25x56    
    5.   Paweł Konecki   72       Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    6.   Andrzej Piątak   71    1.538  Dolphin 338LM   Kahles K525i    
    7.   Zenon Łaski   68 (1X)     AX 338LM   S&B 12-50X56    
    8.   Włodzimierz Smyk   55       UnqeAlpine   S&B    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.466 MOA

    Libor Havlis na dystansie 1000 yd w klasie Open



    Komisja sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS BRZEZIŃSKI Patryk s.kl.M (B7575/M/18)
    Sędzia Główny POLASZCZYK Szymon s.kl.P ( 0561/P/15)
    Przew Kom RTS KAZMIERCZAK Maciej s.kl.M (B7430)
    Kierownik Tarczowni NIEWCZAS Janusz s. kl. P ( 0543/P/07)
    Zca Kierownika Tarczowni GRZEGORCZYK Adam s. kl. P ( 0867/P/07)
    Sędzia Tarczowni SZCZEPAŃSKI Henryk s. kl. II (1912/II/14)
    Kierownik Strzelań KOWALSKI Marcin - s.kl.I (5550 /I/18)
    Kierownik Strzelań PIOTROWSKI Marcin s. kl. I (3103/I/18)
    Sędzia Strzelań JANCZEWSKI Karol - s.kl.II (nr lic. 1532/II/11)
    Sędzia asystent Tarczowy LISOWSKI Krzysztof S. kl. III (nr lic. 4163/III/11)
    Sędzia asystent Tarczowy KRUPA Adam s. kl. III ( 5241/III/12)
    Sędzia asystent Tarczowy CZAJKOWSKI Mariusz S. kl. III (8050/III/16)
    Sędzia asystent Tarczowy KOSAKIEWICZ Michał S. kl. III( 8058/III/16)
    Sędzia asystent Tarczowy POCHWAŁA Sylwester S.KL III (6013/III/13)
    Sędzia RTS NOWAK Marcin s. kl. II (9328/II/18)
    Sędzia asystent RTS MICHAŁEK MARIAN s. kl. III (8651/III/17)
    Sędzia asystent RTS ŁAPTAŚ Łukasz s. kl. III (9644/III/17)
    Sędzia asystent RTS ZARZYCZNY Bartosz s. kl. III (11731/III/18)
    Kierownik zawodów/Organizator WALCZOWSKI Rafał s.kl.II (5639/II/18)

    page top