Zawody
  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • XXXIV Długodystansowe Zawody F-Class


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrzej Pi±tak  96 (1X)  1.215  PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    2.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  93 (2X)  1.031  JP   Vortex    
    3.   Artur Kamiński  93 (2X)  1.387  JP LRP-07 308 Win   NF Competition    
    4.   Ryszard Srokosz  93 (1X)  0.985  Lancer 6.5 Creedmoor   Nightforce Competition    
    5.   Damian Bochyński  93    1.318  JP LRP-07   NF    
    6.   Roman Kurdziel  92 (2X)  1.421  DD 6,5 X 47   NF    
    7.   Marek Ko¶la  91 (2X)  1.730  JP 6,5 Creed   NF 15-55x56    
    8.   Igor Stefanowski  91 (1X)  1.467  JP 6,5 Creed   NF    
    9.   Paweł Konecki  88 (2X)  1.547  JP LRP-07 6,5 Creedmoor   March 10-60x56HM    
    10.   Adam Sztybór  86 (1X)  0.985  HK 0,308   NF    
    11.   Rafał Walczowski  85    1.696  JP 6,5 Creed   NF    
    12.   Jacek Wiecha  84 (2X)  1.925  MSR 10 6,5 CREEDMOOR   Delta 4,5-30/50    
    13.   Piotr Celmer  81    2.097  Savage   NF    
    14.   Zbigniew Maliński  74    1.639  6.5 Grendel JP   Khales    
    15.   Aleksander Poklewski-Koziełł  44       Savage   Nightforce    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  100 (6X)  0.573  308 W   NF    
    2.   Damian Bochyński  100 (3X)  0.573  Dolphin   NF    
    3.   Piotr Oleksy  99 (5X)  0.894  NC RADO 308   NF Comp    
    4.   Grzegorz Leszczyński  97 (3X)  0.882  Rado   Nf    
    5.   Piotr Królikowski  97 (1X)  0.550  SSG 08 - 308 WIN   Nightforce competition    
    6.   Michał Szczyrek  96 (3X)  0.837  Sabatti Tactical .308Win   Vortex GE 15-60x52    
    7.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  96 (1X)  0.928  Dolphin   NF    
    8.   Bartosz Łuczak  95 (4X)  0.882  Sabatti Tactical Desert 308WIN   Kahles K1050MOAK    
    9.   Saulius Paknys  93 (3X)  1.375  NC Rado 308WIn   March HM    
    10.   Robert Żabicki  92 (1X)  1.031  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    11.   Ireneusz Woszczek  92 (1X)  1.329  Savage .308 WIN   Vortex GE    
    12.   Andrzej Pi±tak  92    1.524  HK MR308   Delta Stryker 4,5-30x56    
    13.   Marek Rydz  91 (2X)  1.501  Tikka .308Win   NF    
    14.   Jan Małek  91 (1X)  1.249  CZ 750 308 Win   Vortex Golden 15-60x52    
    15.   Jerzy Rozlucki  91 (1X)  1.341  .308 Sako TRG   Vortex Razor II    
    16.   Marek B±kowski  91    1.811  Dolphin .308Win   March    
    17.   Mirosław Małek  90 (1X)  1.123  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    18.   Piotr Kies  90 (1X)     MOSSBERG .308   VORTEX    
    19.   Adam Wardęcki  89 (1X)  1.318  SABATTI 308W   Sightron 10-50x60    
    20.   Piotr Dowżenko  89    1.868  TRG 22 308 win   NF    
    21.   Michał Kolańczyk  88 (1X)  0.894  SSG04   SB    
    22.   Grzegorz Czajkowski  88    1.192  Mossberg MVP .308   Vortex Golden Eagle    
    23.   Zbigniew Maliński  82    1.341  308 Win Victrix   March 8-80    
    24.   Rafał Kukuczka  48       308 win   PWS LC 02 5-25X56    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Maciej Wysokiński  100 (8X)  0.527  6br   March    
    2.   Adam Sztybór  100 (4X)  0.550  0,284 WIN   NF    
    3.   Vladislavas Lemeąevas  99 (5X)  0.768  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    4.   Zbigniew Hliwa  99 (4X)  0.550  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    5.   Grzegorz Prochowicz  99 (3X)  0.584  6,5x47   8-80    
    6.   Joanna Wilkowska  98 (4X)  0.688  Surgeon Scalpel 6.5x47L lub Terasja   March 5-40    
    7.   Janusz Stępniewski  98 (4X)  0.779  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    8.   Rafał Walczowski  98 (2X)  0.745  284Win   NF    
    9.   Zbigniew Maliński  98 (2X)  1.066  300WinMag   NghtForce Competition    
    10.   Piotr Wilkowski  98 (1X)  0.710  Surgeon Scalpel 6.5x47L   March 5-40    
    11.   Roman Kurdziel  97 (5X)  0.688  NC RADO 6,5X47   NF    
    12.   Adam Wardęcki  97 (3X)  1.123  REMINGTON 308W   NF 15-50    
    13.   Jacek Dorszewicz  97 (3X)  1.329  Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    14.   Piotr Lalik  96 (3X)  1.054  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    15.   Adam Mossakowski  96 (2X)  0.791  Nc rado   NF Competition 15-55x52    
    16.   Ryszard Srokosz  95 (1X)  1.238  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    17.   Marek B±kowski  94 (1X)  1.043  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    18.   Paweł Konecki  93    1.467  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    19.   Mirosław Małek  91 (2X)  1.432  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    20.   Artur Blaszczuk  84    1.627  Blaser 338lm    March 10-60×56    
    21.   Piotr Królikowski  66       AXMC 338LM   March     
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Szczyrek  100 (4X)  0.516  Savage f/tr .308   NV Competition    
    2.   Adam Wardęcki  99 (7X)  0.584  SABATTI 308W   SIGHTRON 10-60    
    3.   Marek Papros  99 (4X)  0.550  Savage   15x55    
    4.   Piotr Oleksy  99 (3X)  0.607  NC RADO 308   NF Comp    
    5.   Damian Bochyński  98 (4X)  0.699  Dolphin   NF    
    6.   Marek B±kowski  98 (3X)  0.951  Dolphin .308Win   March    
    7.   Bogdan Raczyński  98 (2X)  0.768  308 W   NF    
    8.   Grzegorz Leszczyński  98 (1X)  0.871  Rado   Nf    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (4X)  0.745  Borden   March    
    10.   Robert Żabicki  97 (3X)  0.928  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    11.   Saulius Paknys  97 (3X)  1.238  NC Rado 308WIn   March HM    
    12.   Krzysztof Kolasiński  97 (2X)  0.481  Tikka .223rem   Vortex GE    
    13.   Marcin Kowalski  97 (1X)  0.928  NC Rado 308   NF    
    14.   Łukasz Żychiewicz  96 (5X)  0.928  Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    15.   Zbigniew Maliński  96 (4X)  1.100  308 Win Victrix   March 8-80    
    16.   Wojciech Storzysz  96 (3X)  0.619  Grunig 308W   NF    
    17.   Ireneusz Woszczek  96 (2X)  1.272  Savage .308 WIN   Vortex GE    
    18.   Grzegorz Czajkowski  95 (4X)  1.375  Sabatti .308   Vortex Golden Eagle    
    19.   Paweł Kolasiński  95 (3X)  0.768  Tikka .223rem   Vortex GE    
    20.   Radosław Łukaszuk  95 (2X)  1.260  Savage 12 .223Rem   Vortex GE    
    21.   Piotr Narloch  95 (1X)  0.642  AE 308   NF 5-26    
    22.   Joanna Wyroba  95 (1X)  1.008  308Win    Kahles    
    23.   Tomasz Affet  95 (1X)  1.123  SAVAGE 12/F/TR .308 WIN   NF 18-42    
    24.   Jacek Wiecha  95    1.066  .223Rem   NF    
    25.   Zdzisław Ławniczek  94 (2X)  0.882  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    26.   Mirosław MoĽdzierz  94 (1X)  0.859  CZ 557 - .308   4,5- 30 x 60    
    27.   Piotr Bajraszewski  93    0.768  Dolphin   March    
    28.   Robert Felinski  93    0.779  Savage 308 Win   Sightron    
    29.   Aleksander Poklewski-Koziełł  92 (2X)  1.581  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR 4-16x50    
    30.   Robert Hordyński  92 (1X)  1.031  sabatti 308    Sightron S III    
    31.   Jerzy Rozlucki  92    1.249  .308 Sako TRG   Vortex Razor II    
    32.   Mariusz Wójcik  89 (1X)  1.444  Savage 308   Nightforce Competition    
    33.   Jakub Wyroba  88    1.031  308Win NC RADO   NF    
    Dystans 300 m - klasa Open
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Novak  100 (6X)  0.344           
    2.   Igor Stefanowski  100 (6X)  0.413  284Win   NF    
    3.   Maciej Wysokiński  100 (6X)  0.435  6b   March    
    4.   Wojciech Storzysz  100 (5X)  0.539  DOLPHIN 284   NF    
    5.   Janusz Stępniewski  100 (4X)  0.550  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    6.   Adam Sztybór  100 (3X)  0.539  NC RADO 6,5X47   NF    
    7.   Roman Kurdziel  99 (6X)  0.458  NC RADO 6,5X47   NF    
    8.   Ludek Horak  99 (6X)  0.470  SMH Precision 6mm BR Norma   Nightforce NXS 12-42x56    
    9.   Richard Benkovský  99 (6X)  0.642  Dolphin 6mm Dasher   March 8-80    
    10.   Zbigniew Hliwa  99 (6X)  0.756  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    11.   Jacek Dorszewicz  99 (5X)  0.722  Cadex Custom   March 10-60x52    
    11.   Piotr Lalik  99 (5X)  0.722  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    13.   Vladislavas Lemeąevas  99 (4X)  0.710  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    14.   Karol Janczewski  99 (3X)  0.665  Janczewski 6,5x47   SB    
    15.   Grzegorz Prochowicz  99 (3X)  0.699  6,5x47   8-80    
    16.   Kamil Nowacki  99 (2X)  0.745  Sabatti Tactical 6,5x55SE   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    17.   Iwona Wysokińska  98 (5X)  0.573  6b   March    
    18.   Piotr Bajraszewski  98 (3X)  0.539  Savage   March    
    19.   Sylwiusz Bajraszewski  98 (2X)  0.527  Savage   March    
    20.   Łukasz Łapta¶  98 (2X)  0.710  6BR   NF    
    21.   Michał Rużański  97 (6X)  1.020  tikka 6,5x55se   march    
    22.   Piotr Wilkowski  97 (4X)  0.894           
    23.   Piotr Oleksy  97 (3X)  0.630  NC RADO 6,5x47   NF Comp    
    24.   Marek B±kowski  97 (3X)  0.665  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    25.   Zbigniew Maliński  96 (3X)  0.573  Victrix 6BR   Khales    
    26.   Petr Mothejl  96 (2X)  1.077           
    27.   Michał Garbień  96 (1X)  0.905  savage 6mmbr   dot 4-30x50    
    28.   Mirosław Małek  96 (1X)  1.008  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    29.   Michał Harenża  95 (1X)  0.539  6,5x47   March    
    30.   Krzysztof Tuliński  90    0.676  6,5   NF    
    31.   Mirosław Radecki  90    1.283  CG 6.5 X 55 SE   V 15 -50 X 52    
    32.   Piotr Celmer  66    1.249  Carl Gustaff 6,5x55   NF    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Richard Benkovský  97 (4X)  0.779  Staněk 7mmWSM   Nightforce Comp 15-55    
    2.   Ryszard Srokosz  97 (2X)  0.894  Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    3.   Krzysztof Tuliński  96 (3X)  0.974  300WM   March    
    4.   Andrzej Pi±tak  96 (1X)  0.917  Dolphin 338LM   NF 15-55x52    
    5.   Petr Mothejl  95 (4X)  1.478  Kelbly 7 RSAUM   Optic March 4-40    
    6.   Paweł Konecki  95 (3X)  1.089  Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    7.   Robert Felinski  95    0.642  Savage    vge    
    8.   Piotr Lalik  91 (3X)  1.432  Janczewski Rem. 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    9.   Kacper ¦lęzak   91 (1X)  1.146  338lm   15-60    
    10.   Piotr Narloch  90 (1X)  0.917  TRG 338 LM   NXS5-25    
    11.   Wiesław Wyroba  89    0.917  338 LM   S&B    
    12.   Artur Blaszczuk  82 (1X)  2.177  Blaser 338lm   10-60×56    
    13.   Piotr Królikowski  73    2.636  AXMC 338 LM   March    
    14.   Zbigniew Maliński  47 (1X)     300 WM BLASER   NightForce Competition    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrzej Pi±tak  95    0.802  PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    2.   Igor Stefanowski  92    1.100  JP 6,5 Creed   NF    
    3.   Rafał Walczowski  89 (1X)  1.593  JP 6,5 Creed   NF    
    4.   Paweł Konecki  88    1.398  JP LRP-07 6,5 Creedmoor   March 10-60x56HM    
    5.   Artur Kamiński  87    1.833  JP LRP-07 308 Win   NF Competition    
    6.   Roman Kurdziel  84    1.673  DD 6,5 X 47   NF    
    7.   Damian Bochyński  84    1.868  JP LRP-07   NF    
    8.   Piotr Celmer  82    1.919  Savage   NF    
    9.   Ryszard Srokosz  81    1.249  Lancer 6.5 Creedmoor   Nightforce Competition    
    10.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  81    1.404  JP   Vortex    
    11.   Aleksander Poklewski-Koziełł  72 (1X)     Savage   Nightforce    
    12.   Marek Ko¶la  71       JP 6,5 Creed   NF 15-55x56    
    13.   Jacek Wiecha  67       MSR 10 6,5 CREEDMOOR   Delta 4,5-30/50    
    14.   Zbigniew Maliński  19       6.5 Grendel JP   Khales    
    15.   Adam Sztybór  12    1.249  HK 0,308   NF    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Damian Bochyński  97 (4X)  0.865  Dolphin   NF    
    2.   Michał Szczyrek  97 (3X)  0.619  Sabatti Tactical .308Win   Vortex GE 15-60x52    
    3.   Grzegorz Leszczyński  97 (3X)  0.802  Rado   Nf    
    4.   Saulius Paknys  95 (2X)  0.665  NC Rado 308WIn   March HM    
    5.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  95 (2X)  0.945  Dolphin   NF    
    6.   Piotr Oleksy  95 (1X)  0.688  NC RADO 308   NF Comp    
    7.   Bogdan Raczyński  94 (2X)  0.825  308 W   NF    
    8.   Andrzej Pi±tak  94 (1X)  1.192  HK MR308   Delta Stryker 4,5-30x56    
    9.   Piotr Królikowski  94    0.922  SSG 08 - 308 WIN   Nightforce competition    
    10.   Ireneusz Woszczek  92 (2X)  0.859  Savage .308 WIN   Vortex GE    
    11.   Mirosław Małek  90    1.381  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    12.   Marek B±kowski  88    0.905  Dolphin .308Win   March    
    13.   Michał Kolańczyk  88    1.243  SSG04   SB    
    14.   Jan Małek  88    1.507  CZ 750 308 Win   Vortex Golden 15-60x52    
    15.   Marek Rydz  86    1.839  Tikka .308Win   NF    
    16.   Jerzy Rozlucki  85 (2X)  1.478  .308 Sako TRG   Vortex Razor II    
    17.   Bartosz Łuczak  81    1.409  Sabatti Tactical Desert 308WIN   Kahles K1050MOAK    
    18.   Robert Żabicki  80    1.071  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    19.   Piotr Kies  79       MOSSBERG .308   VORTEX    
    20.   Adam Wardęcki  75    0.980  SABATTI 308W   Sightron 10-50x60    
    21.   Grzegorz Czajkowski  75    1.260  Mossberg MVP .308   Vortex Golden Eagle    
    22.   Rafał Kukuczka  72       308 win   PWS LC 02 5-25X56    
    23.   Piotr Dowżenko  67    1.192  TRG 22 308 win   NF    
    24.   Zbigniew Maliński  12       308 Win Victrix   March 8-80    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Janusz Stępniewski  99 (4X)  0.745  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    2.   Vladislavas Lemeąevas  98 (3X)  0.808  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    3.   Rafał Walczowski  98 (2X)  0.699  284Win   NF    
    4.   Mirosław Małek  97 (3X)  0.905  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    5.   Maciej Wysokiński  97 (2X)  0.699  6br   March    
    6.   Zbigniew Hliwa  97 (1X)  0.922  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    7.   Zbigniew Maliński  96 (1X)  0.751  300WinMag   NghtForce Competition    
    8.   Jacek Dorszewicz  93 (1X)  0.808  Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    9.   Adam Sztybór  93    0.819  0,284 WIN   NF    
    10.   Piotr Wilkowski  92 (2X)  1.123  Surgeon Scalpel 6.5x47L   March 5-40    
    11.   Grzegorz Prochowicz  90    0.550  6,5x47   8-80    
    12.   Joanna Wilkowska  89    0.796  Surgeon Scalpel 6.5x47L lub Terasja   March 5-40    
    13.   Piotr Lalik  88    1.220  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    14.   Marek B±kowski  88    1.238  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    15.   Artur Blaszczuk  85 (2X)  1.799  Blaser 338lm    March 10-60×56    
    16.   Ryszard Srokosz  83    1.673  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    17.   Roman Kurdziel  83    1.937  NC RADO 6,5X47   NF    
    18.   Adam Wardęcki  77    1.026  REMINGTON 308W   NF 15-50    
    19.   Paweł Konecki  71 (1X)     Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    20.   Piotr Królikowski  51       AXMC 338LM   March     
    21.   Adam Mossakowski  21       Nc rado   NF Competition 15-55x52    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Wojciech Storzysz  99 (3X)  0.418  Grunig 308W   NF    
    2.   Bogdan Raczyński  99 (1X)  0.693  308 W   NF    
    3.   Michał Szczyrek  99 (1X)  0.733  Savage f/tr .308   NV Competition    
    4.   Marcin Kowalski  99    0.716  NC Rado 308   NF    
    5.   Robert Felinski  98 (6X)  0.493  Savage 308 Win   Sightron    
    6.   Piotr Narloch  97 (4X)  0.900  AE 308   NF 5-26    
    7.   Grzegorz Leszczyński  97 (4X)  1.346  Rado   Nf    
    8.   Krzysztof Kolasiński  96 (4X)  0.676  Tikka .223rem   Vortex GE    
    9.   Piotr Oleksy  96 (2X)  0.659  NC RADO 308   NF Comp    
    10.   Damian Bochyński  96 (1X)  0.584  Dolphin   NF    
    11.   Zbigniew Maliński  96 (1X)  0.854  308 Win Victrix   March 8-80    
    12.   Piotr Bajraszewski  95 (5X)  1.186  Dolphin   March    
    13.   Tomasz Affet  95 (3X)  1.026  SAVAGE 12/F/TR .308 WIN   NF 18-42    
    14.   Mirosław MoĽdzierz  95 (2X)  0.991  CZ 557 - .308   4,5- 30 x 60    
    15.   Marek Papros  95 (1X)  1.318  Savage   15x55    
    16.   Zdzisław Ławniczek  94 (2X)  0.670  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    17.   Sylwiusz Bajraszewski  94    1.094  Borden   March    
    17.   Joanna Wyroba  94    1.094  308Win    Kahles    
    19.   Marek B±kowski  93    0.837  Dolphin .308Win   March    
    20.   Robert Hordyński  93    1.094  sabatti 308    Sightron S III    
    21.   Adam Wardęcki  93    1.335  SABATTI 308W   SIGHTRON 10-60    
    22.   Grzegorz Czajkowski  91 (1X)  0.974  Sabatti .308   Vortex Golden Eagle    
    23.   Saulius Paknys  91    0.630  NC Rado 308WIn   March HM    
    24.   Aleksander Poklewski-Koziełł  91    1.238  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR 4-16x50    
    25.   Jerzy Rozlucki  89    1.621  .308 Sako TRG   Vortex Razor II    
    26.   Ireneusz Woszczek  88 (1X)  1.197  Savage .308 WIN   Vortex GE    
    27.   Jakub Wyroba  88 (1X)  1.409  308Win NC RADO   NF    
    28.   Robert Żabicki  87    0.756  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    29.   Jacek Wiecha  84    1.593  .223Rem   NF    
    30.   Radosław Łukaszuk  84    1.902  Savage 12 .223Rem   Vortex GE    
    31.   Mariusz Wójcik  76    1.266  Savage 308   Nightforce Competition    
    32.   Paweł Kolasiński  68    0.974  Tikka .223rem   Vortex GE    
    33.   Łukasz Żychiewicz  0       Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    Dystans 600 m - klasa Open
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Vladislavas Lemeąevas  100 (5X)  0.613  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    2.   Petr Novak  100 (3X)  0.533           
    3.   Richard Benkovský  100 (1X)  0.625  Dolphin 6mm Dasher   March 8-80    
    4.   Grzegorz Prochowicz  99 (4X)  0.688  6,5x47   8-80    
    5.   Łukasz Łapta¶  99 (3X)  0.693  6BR   NF    
    6.   Wojciech Storzysz  99 (2X)  0.584  DOLPHIN 284   NF    
    7.   Zbigniew Maliński  99 (1X)  0.670  Victrix 6BR   Khales    
    8.   Iwona Wysokińska  98 (4X)  0.510  6b   March    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  98 (3X)  0.922  Savage   March    
    10.   Janusz Stępniewski  98 (2X)  0.739  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    11.   Piotr Bajraszewski  98 (2X)  0.837  Savage   March    
    12.   Adam Sztybór  98 (1X)  0.693  NC RADO 6,5X47   NF    
    13.   Karol Janczewski  97 (2X)  1.094  Janczewski 6,5x47   SB    
    14.   Ludek Horak  97    0.630  SMH Precision 6mm BR Norma   Nightforce NXS 12-42x56    
    15.   Maciej Wysokiński  96 (1X)  0.682  6b   March    
    16.   Jacek Dorszewicz  96 (1X)  0.693  Cadex Custom   March 10-60x52    
    17.   Michał Harenża  96 (1X)  0.945  6,5x47   March    
    18.   Marek B±kowski  96    1.020  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    19.   Zbigniew Hliwa  95 (4X)  0.682  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    20.   Piotr Oleksy  95 (3X)  0.779  NC RADO 6,5x47   NF Comp    
    21.   Piotr Lalik  95 (1X)  1.083  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    22.   Michał Rużański  94 (3X)  0.877  tikka 6,5x55se   march    
    23.   Piotr Wilkowski  94 (2X)  0.917           
    24.   Krzysztof Tuliński  93 (1X)  0.922  6,5   NF    
    25.   Igor Stefanowski  93    0.653  284Win   NF    
    26.   Petr Mothejl  92 (2X)  1.129           
    27.   Roman Kurdziel  92    1.312  NC RADO 6,5X47   NF    
    28.   Mirosław Małek  91 (1X)  1.003  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    29.   Kamil Nowacki  90 (1X)  1.495  Sabatti Tactical 6,5x55SE   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    30.   Michał Garbień  90    1.438  savage 6mmbr   dot 4-30x50    
    31.   Piotr Celmer  87    2.217  Carl Gustaff 6,5x55   NF    
    32.   Mirosław Radecki  82 (1X)  1.398  CG 6.5 X 55 SE   V 15 -50 X 52    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Felinski  99 (2X)  0.539  Savage    vge    
    2.   Piotr Lalik  97 (5X)  1.094  Janczewski Rem. 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    3.   Petr Mothejl  96    1.157  Kelbly 7 RSAUM   Optic March 4-40    
    4.   Richard Benkovský  95 (2X)  1.346  Staněk 7mmWSM   Nightforce Comp 15-55    
    5.   Krzysztof Tuliński  95 (1X)  0.630  300WM   March    
    6.   Paweł Konecki  95    1.031  Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    7.   Piotr Narloch  94 (2X)  0.865  TRG 338 LM   NXS5-25    
    8.   Andrzej Pi±tak  93 (2X)  0.922  Dolphin 338LM   NF 15-55x52    
    9.   Zbigniew Maliński  93    1.375  300 WM BLASER   NightForce Competition    
    10.   Kacper ¦lęzak   92 (1X)  1.478  338lm   15-60    
    11.   Ryszard Srokosz  89 (1X)  1.776  Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    12.   Piotr Królikowski  61       AXMC 338 LM   March    
    13.   Artur Blaszczuk  57       Blaser 338lm   10-60×56    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Rafał Walczowski  89    1.448  JP 6,5 Creed   NF    
    2.   Piotr Celmer  85 (1X)  2.157  Savage   NF    
    3.   Igor Stefanowski  82    1.366  JP 6,5 Creed   NF    
    4.   Roman Kurdziel  82    1.706  DD 6,5 X 47   NF    
    5.   Damian Bochyński  78    2.127  JP LRP-07   NF    
    6.   Ryszard Srokosz  76    2.187  Lancer 6.5 Creedmoor   Nightforce Competition    
    7.   Marek Ko¶la  69    1.517  JP 6,5 Creed   NF 15-55x56    
    8.   Paweł Konecki  56       JP LRP-07 6,5 Creedmoor   March 10-60x56HM    
    9.   Aleksander Poklewski-Koziełł  55       Savage   Nightforce    
    10.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  48       JP   Vortex    
    11.   Artur Kamiński  43       JP LRP-07 308 Win   NF Competition    
    12.   Zbigniew Maliński  41       6.5 Grendel JP   Khales    
    13.   Jacek Wiecha  14       MSR 10 6,5 CREEDMOOR   Delta 4,5-30/50    
    14.   Adam Sztybór  11    2.187  HK 0,308   NF    
    15.   Andrzej Pi±tak  0       PF 6,5x47   Delta Stryker 5-50x56    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  97 (2X)  0.692  308 W   NF    
    2.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  96 (1X)  1.117  Dolphin   NF    
    3.   Piotr Królikowski  95 (1X)  1.113  SSG 08 - 308 WIN   Nightforce competition    
    4.   Mirosław Małek  94 (3X)  1.444  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    5.   Michał Szczyrek  90 (1X)  0.980  Sabatti Tactical .308Win   Vortex GE 15-60x52    
    6.   Piotr Oleksy  89 (1X)  1.036  NC RADO 308   NF Comp    
    7.   Damian Bochyński  89    0.898  Dolphin   NF    
    8.   Marek B±kowski  89    1.448  Dolphin .308Win   March    
    9.   Bartosz Łuczak  88 (2X)  1.238  Sabatti Tactical Desert 308WIN   Kahles K1050MOAK    
    10.   Jan Małek  88    1.358  CZ 750 308 Win   Vortex Golden 15-60x52    
    11.   Michał Kolańczyk  87 (1X)  2.621  SSG04   SB    
    12.   Marek Rydz  85 (1X)  2.462  Tikka .308Win   NF    
    13.   Grzegorz Leszczyński  84    1.839  Rado   Nf    
    14.   Saulius Paknys  83    0.731  NC Rado 308WIn   March HM    
    15.   Ireneusz Woszczek  81    1.560  Savage .308 WIN   Vortex GE    
    16.   Robert Żabicki  78    1.117  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    17.   Andrzej Pi±tak  78    2.389  HK MR308   Delta Stryker 4,5-30x56    
    18.   Jerzy Rozlucki  63       .308 Sako TRG   Vortex Razor II    
    19.   Grzegorz Czajkowski  59       Mossberg MVP .308   Vortex Golden Eagle    
    20.   Adam Wardęcki  44       SABATTI 308W   Sightron 10-50x60    
    21.   Piotr Dowżenko  43       TRG 22 308 win   NF    
    22.   Rafał Kukuczka  40       308 win   PWS LC 02 5-25X56    
    23.   Zbigniew Maliński  25       308 Win Victrix   March 8-80    
    24.   Piotr Kies  0       MOSSBERG .308   VORTEX    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Joanna Wilkowska  97 (2X)  0.657  Surgeon Scalpel 6.5x47L lub Terasja   March 5-40    
    2.   Rafał Walczowski  97 (1X)  1.070  284Win   NF    
    3.   Mirosław Małek  94 (1X)  0.980  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    4.   Grzegorz Prochowicz  94    0.584  6,5x47   8-80    
    5.   Piotr Wilkowski  93 (1X)  0.868  Surgeon Scalpel 6.5x47L   March 5-40    
    6.   Paweł Konecki  93    1.104  Keppeler FR09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    7.   Vladislavas Lemeąevas  91 (1X)  0.743  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    8.   Zbigniew Hliwa  90    0.812  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    9.   Marek B±kowski  89 (1X)  1.349  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    10.   Maciej Wysokiński  89    1.100  6br   March    
    11.   Adam Sztybór  86    1.066  0,284 WIN   NF    
    12.   Zbigniew Maliński  85    1.465  300WinMag   NghtForce Competition    
    13.   Ryszard Srokosz  83    1.740  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    14.   Jacek Dorszewicz  82    1.147  Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    15.   Adam Wardęcki  82    1.319  REMINGTON 308W   NF 15-50    
    16.   Piotr Lalik  79    0.975  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    17.   Janusz Stępniewski  76    1.289  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    18.   Artur Blaszczuk  74    2.196  Blaser 338lm    March 10-60×56    
    19.   Roman Kurdziel  69    1.160  NC RADO 6,5X47   NF    
    20.   Piotr Królikowski  58       AXMC 338LM   March     
    21.   Adam Mossakowski  0       Nc rado   NF Competition 15-55x52    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Saulius Paknys  98 (5X)  0.735  NC Rado 308WIn   March HM    
    2.   Bogdan Raczyński  98 (2X)  0.786  308 W   NF    
    3.   Grzegorz Leszczyński  96 (1X)  1.418  Rado   Nf    
    4.   Robert Felinski  95 (1X)  0.761  Savage 308 Win   Sightron    
    5.   Piotr Oleksy  95 (1X)  0.975  NC RADO 308   NF Comp    
    6.   Mirosław MoĽdzierz  95    0.988  CZ 557 - .308   4,5- 30 x 60    
    7.   Piotr Bajraszewski  94 (2X)  0.627  Dolphin   March    
    8.   Radosław Łukaszuk  94 (1X)  1.298  Savage 12 .223Rem   Vortex GE    
    9.   Tomasz Affet  94 (1X)  1.818  SAVAGE 12/F/TR .308 WIN   NF 18-42    
    10.   Marek Papros  93 (1X)  0.937  Savage   15x55    
    11.   Marek B±kowski  93    1.388  Dolphin .308Win   March    
    12.   Damian Bochyński  92    0.688  Dolphin   NF    
    13.   Paweł Kolasiński  92    1.607  Tikka .223rem   Vortex GE    
    14.   Grzegorz Czajkowski  91 (2X)  1.418  Sabatti .308   Vortex Golden Eagle    
    15.   Sylwiusz Bajraszewski  91 (2X)  1.500  Borden   March    
    16.   Robert Żabicki  91    0.756  Sabatti Tactical .308 Win   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    17.   Wojciech Storzysz  90    0.864  Grunig 308W   NF    
    18.   Marcin Kowalski  90    0.971  NC Rado 308   NF    
    19.   Michał Szczyrek  90    1.010  Savage f/tr .308   NV Competition    
    20.   Krzysztof Kolasiński  90    1.083  Tikka .223rem   Vortex GE    
    21.   Mariusz Wójcik  89    2.118  Savage 308   Nightforce Competition    
    22.   Aleksander Poklewski-Koziełł  88    1.882  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR 4-16x50    
    23.   Jerzy Rozlucki  86    1.074  .308 Sako TRG   Vortex Razor II    
    24.   Zdzisław Ławniczek  83    0.791  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    25.   Joanna Wyroba  82    1.633  308Win    Kahles    
    26.   Ireneusz Woszczek  82    1.796  Savage .308 WIN   Vortex GE    
    27.   Robert Hordyński  78 (1X)  1.143  sabatti 308    Sightron S III    
    28.   Jacek Wiecha  76    1.899  .223Rem   NF    
    29.   Piotr Narloch  72    1.556  AE 308   NF 5-26    
    30.   Adam Wardęcki  59       SABATTI 308W   SIGHTRON 10-60    
    31.   Jakub Wyroba  34       308Win NC RADO   NF    
    32.   Zbigniew Maliński  30 (1X)     308 Win Victrix   March 8-80    
    33.   Łukasz Żychiewicz  0       Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    Dystans 800 m - klasa Open
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Janusz Stępniewski  99 (4X)  0.589  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    2.   Piotr Oleksy  99 (2X)  0.662  NC RADO 6,5x47   NF Comp    
    3.   Petr Novak  99 (2X)  0.743           
    4.   Vladislavas Lemeąevas  99 (1X)  0.829  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    5.   Ludek Horak  97 (6X)  0.821  SMH Precision 6mm BR Norma   Nightforce NXS 12-42x56    
    6.   Michał Harenża  97 (3X)  0.602  6,5x47   March    
    7.   Igor Stefanowski  97 (3X)  0.898  284Win   NF    
    8.   Marek B±kowski  97 (1X)  0.855  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    9.   Mirosław Małek  96 (1X)  0.915  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    10.   Zbigniew Hliwa  95 (2X)  1.040  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    11.   Iwona Wysokińska  95 (1X)  1.087  6b   March    
    12.   Adam Sztybór  94 (3X)  1.182  NC RADO 6,5X47   NF    
    13.   Wojciech Storzysz  94 (1X)  1.366  DOLPHIN 284   NF    
    14.   Łukasz Łapta¶  93 (1X)  1.083  6BR   NF    
    15.   Grzegorz Prochowicz  93    1.053  6,5x47   8-80    
    16.   Roman Kurdziel  93    1.216  NC RADO 6,5X47   NF    
    17.   Zbigniew Maliński  92 (1X)  1.096  Victrix 6BR   Khales    
    18.   Maciej Wysokiński  92 (1X)  1.276  6b   March    
    19.   Sylwiusz Bajraszewski  92    1.285  Savage   March    
    20.   Petr Mothejl  91 (1X)  1.568           
    21.   Richard Benkovský  91    0.696  Dolphin 6mm Dasher   March 8-80    
    22.   Piotr Bajraszewski  90 (2X)  1.538  Savage   March    
    23.   Krzysztof Tuliński  90 (1X)  0.924  6,5   NF    
    24.   Piotr Lalik  89    1.079  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    25.   Piotr Wilkowski  87    0.872           
    26.   Piotr Celmer  87    1.332  Carl Gustaff 6,5x55   NF    
    27.   Michał Garbień  86    1.311  savage 6mmbr   dot 4-30x50    
    28.   Jacek Dorszewicz  85    1.259  Cadex Custom   March 10-60x52    
    29.   Karol Janczewski  83    2.677  Janczewski 6,5x47   SB    
    30.   Michał Rużański  79    1.324  tikka 6,5x55se   march    
    31.   Kamil Nowacki  73    2.303  Sabatti Tactical 6,5x55SE   Vortex Golden Eagle 15-60x52    
    32.   Mirosław Radecki  57       CG 6.5 X 55 SE   V 15 -50 X 52    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Felinski  97 (5X)  0.838  Savage    vge    
    2.   Andrzej Pi±tak  97    0.975  Dolphin 338LM   NF 15-55x52    
    3.   Richard Benkovský  94 (1X)  1.611  Staněk 7mmWSM   Nightforce Comp 15-55    
    4.   Krzysztof Tuliński  94    1.165  300WM   March    
    5.   Piotr Narloch  93 (4X)  0.937  TRG 338 LM   NXS5-25    
    6.   Piotr Lalik  90    1.345  Janczewski Rem. 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    7.   Kacper ¦lęzak   89 (1X)  2.140  338lm   15-60    
    8.   Petr Mothejl  88    1.074  Kelbly 7 RSAUM   Optic March 4-40    
    9.   Ryszard Srokosz  87 (2X)  1.581  Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    10.   Paweł Konecki  81       Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    11.   Artur Blaszczuk  80    2.071  Blaser 338lm   10-60×56    
    12.   Piotr Królikowski  71       AXMC 338 LM   March    
    13.   Zbigniew Maliński  64       300 WM BLASER   NightForce Competition    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Igor Stefanowski   JP 6,5 Creed  91 (1X) 92   82   1.311 265 (1X)
    2.   Rafał Walczowski   JP 6,5 Creed  85   89 (1X) 89   1.579 263 (1X)
    3.   Roman Kurdziel   DD 6,5 X 47  92 (2X) 84   82   1.600 258 (2X)
    4.   Damian Bochyński   JP LRP-07  93   84   78   1.771 255  
    5.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 Creedmoor  93 (1X) 81   76   1.474 250 (1X)
    6.   Piotr Celmer   Savage  81   82   85 (1X) 2.058 248 (1X)
    7.   Paweł Konecki   JP LRP-07 6,5 Creedmoor  88 (2X) 88   56     232 (2X)
    8.   Marek Ko¶la   JP 6,5 Creed  91 (2X) 71   69     231 (2X)
    9.   Artur Kamiński   JP LRP-07 308 Win  93 (2X) 87   43     223 (2X)
    10.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   JP  93 (2X) 81   48     222 (2X)
    11.   Andrzej Pi±tak   PF 6,5x47  96 (1X) 95   0     191 (1X)
    12.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage  44   72 (1X) 55     171 (1X)
    13.   Jacek Wiecha   MSR 10 6,5 CREEDMOOR  84 (2X) 67   14     165 (2X)
    14.   Zbigniew Maliński   6.5 Grendel JP  74   19   41     134  
    15.   Adam Sztybór   HK 0,308  86 (1X) 12   11   1.474 109 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   308 W  100 (6X) 94 (2X) 97 (2X) 0.697 291 (10X)
    2.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   Dolphin  96 (1X) 95 (2X) 96 (1X) 0.997 287 (4X)
    3.   Damian Bochyński   Dolphin  100 (3X) 97 (4X) 89   0.779 286 (7X)
    4.   Piotr Królikowski   SSG 08 - 308 WIN  97 (1X) 94   95 (1X) 0.862 286 (2X)
    5.   Michał Szczyrek   Sabatti Tactical .308Win  96 (3X) 97 (3X) 90 (1X) 0.812 283 (7X)
    6.   Piotr Oleksy   NC RADO 308  99 (5X) 95 (1X) 89 (1X) 0.873 283 (7X)
    7.   Grzegorz Leszczyński   Rado  97 (3X) 97 (3X) 84   1.174 278 (6X)
    8.   Mirosław Małek   Haenel RS8 308 Win.   90 (1X) 90   94 (3X) 1.316 274 (4X)
    9.   Saulius Paknys   NC Rado 308WIn  93 (3X) 95 (2X) 83   0.924 271 (5X)
    10.   Marek B±kowski   Dolphin .308Win  91   88   89   1.388 268  
    11.   Jan Małek   CZ 750 308 Win  91 (1X) 88   88   1.371 267 (1X)
    12.   Ireneusz Woszczek   Savage .308 WIN  92 (1X) 92 (2X) 81   1.249 265 (3X)
    13.   Bartosz Łuczak   Sabatti Tactical Desert 308WIN  95 (4X) 81   88 (2X) 1.176 264 (6X)
    14.   Andrzej Pi±tak   HK MR308  92   94 (1X) 78   1.702 264 (1X)
    15.   Michał Kolańczyk   SSG04  88 (1X) 88   87 (1X) 1.586 263 (2X)
    16.   Marek Rydz   Tikka .308Win  91 (2X) 86   85 (1X) 1.934 262 (3X)
    17.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 Win  92 (1X) 80   78   1.073 250 (1X)
    18.   Jerzy Rozlucki   .308 Sako TRG  91 (1X) 85 (2X) 63     239 (3X)
    19.   Grzegorz Czajkowski   Mossberg MVP .308  88   75   59     222  
    20.   Adam Wardęcki   SABATTI 308W  89 (1X) 75   44     208 (1X)
    21.   Piotr Dowżenko   TRG 22 308 win  89   67   43     199  
    22.   Piotr Kies   MOSSBERG .308  90 (1X) 79   0     169 (1X)
    23.   Rafał Kukuczka   308 win  48   72   40     160  
    24.   Zbigniew Maliński   308 Win Victrix  82   12   25     119  

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Rafał Walczowski   284Win  98 (2X) 98 (2X) 97 (1X) 0.838 293 (5X)
    2.   Vladislavas Lemeąevas   Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L  99 (5X) 98 (3X) 91 (1X) 0.773 288 (9X)
    3.   Maciej Wysokiński   6br  100 (8X) 97 (2X) 89   0.775 286 (10X)
    4.   Zbigniew Hliwa   Rado 6.5x47  99 (4X) 97 (1X) 90   0.761 286 (5X)
    5.   Joanna Wilkowska   Surgeon Scalpel 6.5x47L lub Terasja  98 (4X) 89   97 (2X) 0.714 284 (6X)
    6.   Piotr Wilkowski   Surgeon Scalpel 6.5x47L  98 (1X) 92 (2X) 93 (1X) 0.900 283 (4X)
    7.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  99 (3X) 90   94   0.573 283 (3X)
    8.   Mirosław Małek   NC RADO 6,5x47  91 (2X) 97 (3X) 94 (1X) 1.106 282 (6X)
    9.   Adam Sztybór   0,284 WIN  100 (4X) 93   86   0.812 279 (4X)
    10.   Zbigniew Maliński   300WinMag  98 (2X) 96 (1X) 85   1.094 279 (3X)
    11.   Janusz Stępniewski   Carl Gustaw 6,5x55  98 (4X) 99 (4X) 76   0.938 273 (8X)
    12.   Jacek Dorszewicz   Cadex Custom 6 Dasher  97 (3X) 93 (1X) 82   1.095 272 (4X)
    13.   Marek B±kowski   NC RADO 6.5x47 Lapua  94 (1X) 88   89 (1X) 1.210 271 (2X)
    14.   Piotr Lalik   Janczewski Custom 6,5x55  96 (3X) 88   79   1.083 263 (3X)
    15.   Ryszard Srokosz   Savage 338LM  95 (1X) 83   83   1.550 261 (1X)
    16.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mm Rem SAUM  93   71 (1X) 93     257 (1X)
    17.   Adam Wardęcki   REMINGTON 308W  97 (3X) 77   82   1.156 256 (3X)
    18.   Roman Kurdziel   NC RADO 6,5X47  97 (5X) 83   69   1.262 249 (5X)
    19.   Artur Blaszczuk   Blaser 338lm   84   85 (2X) 74   1.874 243 (2X)
    20.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM  66   51   58     175  
    21.   Adam Mossakowski   Nc rado  96 (2X) 21   0     117 (2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   308 W  98 (2X) 99 (1X) 98 (2X) 0.749 295 (5X)
    2.   Grzegorz Leszczyński   Rado  98 (1X) 97 (4X) 96 (1X) 1.212 291 (6X)
    3.   Piotr Oleksy   NC RADO 308  99 (3X) 96 (2X) 95 (1X) 0.747 290 (6X)
    4.   Michał Szczyrek   Savage f/tr .308  100 (4X) 99 (1X) 90   0.753 289 (5X)
    5.   Marek Papros   Savage  99 (4X) 95 (1X) 93 (1X) 0.935 287 (6X)
    6.   Saulius Paknys   NC Rado 308WIn  97 (3X) 91   98 (5X) 0.868 286 (8X)
    7.   Robert Felinski   Savage 308 Win  93   98 (6X) 95 (1X) 0.678 286 (7X)
    8.   Damian Bochyński   Dolphin  98 (4X) 96 (1X) 92   0.657 286 (5X)
    9.   Marcin Kowalski   NC Rado 308  97 (1X) 99   90   0.872 286 (1X)
    10.   Wojciech Storzysz   Grunig 308W  96 (3X) 99 (3X) 90   0.634 285 (6X)
    11.   Tomasz Affet   SAVAGE 12/F/TR .308 WIN  95 (1X) 95 (3X) 94 (1X) 1.322 284 (5X)
    12.   Mirosław MoĽdzierz   CZ 557 - .308  94 (1X) 95 (2X) 95   0.946 284 (3X)
    13.   Marek B±kowski   Dolphin .308Win  98 (3X) 93   93   1.059 284 (3X)
    14.   Krzysztof Kolasiński   Tikka .223rem  97 (2X) 96 (4X) 90   0.747 283 (6X)
    15.   Piotr Bajraszewski   Dolphin  93   95 (5X) 94 (2X) 0.860 282 (7X)
    16.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden  97 (4X) 94   91 (2X) 1.113 282 (6X)
    17.   Grzegorz Czajkowski   Sabatti .308  95 (4X) 91 (1X) 91 (2X) 1.256 277 (7X)
    18.   Robert Żabicki   Sabatti Tactical .308 Win  97 (3X) 87   91   0.813 275 (3X)
    19.   Radosław Łukaszuk   Savage 12 .223Rem  95 (2X) 84   94 (1X) 1.487 273 (3X)
    20.   Zdzisław Ławniczek   savage 12 ftr 308  94 (2X) 94 (2X) 83   0.781 271 (4X)
    21.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP HS 308Win  92 (2X) 91   88   1.567 271 (2X)
    22.   Joanna Wyroba   308Win   95 (1X) 94   82   1.245 271 (1X)
    23.   Jerzy Rozlucki   .308 Sako TRG  92   89   86   1.315 267  
    24.   Ireneusz Woszczek   Savage .308 WIN  96 (2X) 88 (1X) 82   1.422 266 (3X)
    25.   Piotr Narloch   AE 308  95 (1X) 97 (4X) 72   1.033 264 (5X)
    26.   Robert Hordyński   sabatti 308   92 (1X) 93   78 (1X) 1.089 263 (2X)
    27.   Paweł Kolasiński   Tikka .223rem  95 (3X) 68   92   1.116 255 (3X)
    28.   Jacek Wiecha   .223Rem  95   84   76   1.519 255  
    29.   Mariusz Wójcik   Savage 308  89 (1X) 76   89   1.609 254 (1X)
    30.   Adam Wardęcki   SABATTI 308W  99 (7X) 93   59     251 (7X)
    31.   Zbigniew Maliński   308 Win Victrix  96 (4X) 96 (1X) 30 (1X)   222 (6X)
    32.   Jakub Wyroba   308Win NC RADO  88   88 (1X) 34     210 (1X)
    33.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 win  96 (5X) 0   0     96 (5X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Petr Novak     100 (6X) 100 (3X) 99 (2X) 0.540 299 (11X)
    2.   Vladislavas Lemeąevas   Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L  99 (4X) 100 (5X) 99 (1X) 0.717 298 (10X)
    3.   Janusz Stępniewski   Carl Gustaw 6,5x55  100 (4X) 98 (2X) 99 (4X) 0.626 297 (10X)
    4.   Ludek Horak   SMH Precision 6mm BR Norma  99 (6X) 97   97 (6X) 0.640 293 (12X)
    5.   Wojciech Storzysz   DOLPHIN 284  100 (5X) 99 (2X) 94 (1X) 0.830 293 (8X)
    6.   Adam Sztybór   NC RADO 6,5X47  100 (3X) 98 (1X) 94 (3X) 0.805 292 (7X)
    7.   Iwona Wysokińska   6b  98 (5X) 98 (4X) 95 (1X) 0.723 291 (10X)
    8.   Piotr Oleksy   NC RADO 6,5x47  97 (3X) 95 (3X) 99 (2X) 0.690 291 (8X)
    9.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  99 (3X) 99 (4X) 93   0.813 291 (7X)
    10.   Igor Stefanowski   284Win  100 (6X) 93   97 (3X) 0.655 290 (9X)
    11.   Richard Benkovský   Dolphin 6mm Dasher  99 (6X) 100 (1X) 91   0.654 290 (7X)
    12.   Łukasz Łapta¶   6BR  98 (2X) 99 (3X) 93 (1X) 0.829 290 (6X)
    13.   Marek B±kowski   NC RADO 6.5x47 Lapua  97 (3X) 96   97 (1X) 0.847 290 (4X)
    14.   Zbigniew Hliwa   Rado 6.5x47  99 (6X) 95 (4X) 95 (2X) 0.826 289 (12X)
    15.   Maciej Wysokiński   6b  100 (6X) 96 (1X) 92 (1X) 0.798 288 (8X)
    16.   Michał Harenża   6,5x47  95 (1X) 96 (1X) 97 (3X) 0.695 288 (5X)
    17.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  98 (2X) 98 (3X) 92   0.911 288 (5X)
    18.   Zbigniew Maliński   Victrix 6BR  96 (3X) 99 (1X) 92 (1X) 0.780 287 (5X)
    19.   Piotr Bajraszewski   Savage  98 (3X) 98 (2X) 90 (2X) 0.971 286 (7X)
    20.   Roman Kurdziel   NC RADO 6,5X47  99 (6X) 92   93   0.995 284 (6X)
    21.   Piotr Lalik   Janczewski Custom 6,5x55  99 (5X) 95 (1X) 89   0.961 283 (6X)
    22.   Mirosław Małek   NC RADO 6,5x47  96 (1X) 91 (1X) 96 (1X) 0.975 283 (3X)
    23.   Jacek Dorszewicz   Cadex Custom  99 (5X) 96 (1X) 85   0.891 280 (6X)
    24.   Petr Mothejl     96 (2X) 92 (2X) 91 (1X) 1.258 279 (5X)
    25.   Karol Janczewski   Janczewski 6,5x47  99 (3X) 97 (2X) 83   1.479 279 (5X)
    26.   Piotr Wilkowski     97 (4X) 94 (2X) 87   0.894 278 (6X)
    27.   Krzysztof Tuliński   6,5  90   93 (1X) 90 (1X) 0.841 273 (2X)
    28.   Michał Garbień   savage 6mmbr  96 (1X) 90   86   1.218 272 (1X)
    29.   Michał Rużański   tikka 6,5x55se  97 (6X) 94 (3X) 79   1.074 270 (9X)
    30.   Kamil Nowacki   Sabatti Tactical 6,5x55SE  99 (2X) 90 (1X) 73   1.514 262 (3X)
    31.   Piotr Celmer   Carl Gustaff 6,5x55  66   87   87   1.599 240  
    32.   Mirosław Radecki   CG 6.5 X 55 SE  90   82 (1X) 57     229 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Robert Felinski   Savage   95   99 (2X) 97 (5X) 0.673 291 (7X)
    2.   Richard Benkovský   Staněk 7mmWSM  97 (4X) 95 (2X) 94 (1X) 1.245 286 (7X)
    3.   Andrzej Pi±tak   Dolphin 338LM  96 (1X) 93 (2X) 97   0.938 286 (3X)
    4.   Krzysztof Tuliński   300WM  96 (3X) 95 (1X) 94   0.923 285 (4X)
    5.   Petr Mothejl   Kelbly 7 RSAUM  95 (4X) 96   88   1.236 279 (4X)
    6.   Piotr Lalik   Janczewski Rem. 300N. Magnum  91 (3X) 97 (5X) 90   1.290 278 (8X)
    7.   Piotr Narloch   TRG 338 LM  90 (1X) 94 (2X) 93 (4X) 0.906 277 (7X)
    8.   Ryszard Srokosz   Savage 338LM  97 (2X) 89 (1X) 87 (2X) 1.417 273 (5X)
    9.   Kacper ¦lęzak    338lm  91 (1X) 92 (1X) 89 (1X) 1.588 272 (3X)
    10.   Paweł Konecki   Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM  95 (3X) 95   81     271 (3X)
    11.   Artur Blaszczuk   Blaser 338lm  82 (1X) 57   80     219 (1X)
    12.   Piotr Królikowski   AXMC 338 LM  73   61   71     205  
    13.   Zbigniew Maliński   300 WM BLASER  47 (1X) 93   64     204 (1X)
    14.   Wiesław Wyroba   338 LM  89         89  

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek B±kowski   88 (1X)  1.421  Dolphin .308Win   March    
    2.   Grzegorz Leszczyński   88    0.970  Rado   Nf    
    3.   Jan Małek   85 (1X)  2.617  CZ 750 308 Win   Vortex Golden 15-60x52    
    4.   Piotr Dowżenko   84 (1X)  1.850  TRG 22 308 win   NF    
    5.   Damian Bochyński   81 (1X)  1.222  Dolphin   NF    
    6.   Piotr Kies   80    2.056  MOSSBERG .308   VORTEX    
    7.   Mirosław Małek   78    1.087  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    8.   Piotr Oleksy   78    1.308  NC RADO 308   NF Comp    
    9.   Marek Rydz   73 (2X)  1.665  Tikka .308Win   NF    
    10.   Bartosz Łuczak   73 (1X)     Sabatti Tactical Desert 308WIN   Kahles K1050MOAK    
    11.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   71    1.515  Dolphin   NF    
    12.   Saulius Paknys   65    1.177  NC Rado 308WIn   March HM    
    13.   Michał Kolańczyk   65    1.327  SSG04   SB    
    14.   Michał Szczyrek   42       Sabatti Tactical .308Win   Vortex GE 15-60x52    
    15.   Bogdan Raczyński   0       308 W   NF    
    PK.   Jacek Wiecha   54                

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Joanna Wilkowska   90 (1X)  1.301  Surgeon Scalpel 6.5x47L lub Terasja   March 5-40    
    2.   Ryszard Srokosz   89    1.196  Savage 338LM   Nightforce Competition    
    3.   Marek B±kowski   87 (1X)  1.861  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    4.   Rafał Walczowski   87    1.177  284Win   NF    
    5.   Vladislavas Lemeąevas   83    0.917  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    6.   Mirosław Małek   81    1.906  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    7.   Maciej Wysokiński   80       6br   March    
    8.   Adam Sztybór   73    1.094  0,284 WIN   NF    
    9.   Zbigniew Hliwa   73    1.259  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    10.   Janusz Stępniewski   66    0.993  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    11.   Piotr Wilkowski   54       Surgeon Scalpel 6.5x47L   March 5-40    
    12.   Roman Kurdziel   40       NC RADO 6,5X47   NF    
    13.   Grzegorz Prochowicz   23       6,5x47   8-80    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław MoĽdzierz   96    0.782  CZ 557 - .308   4,5- 30 x 60    
    2.   Marcin Kowalski   95 (1X)  1.729  NC Rado 308   NF    
    3.   Bogdan Raczyński   94 (2X)  0.850  308 W   NF    
    4.   Damian Bochyński   90    0.688  Dolphin   NF    
    5.   Robert Felinski   89    0.808  Savage 308 Win   Sightron    
    6.   Wiesł±w Wyroba   89    1.534           
    7.   Grzegorz Leszczyński   88 (2X)  0.955  Rado   Nf    
    8.   Krzysztof Kolasiński   87 (1X)  2.060  Tikka .223rem   Vortex GE    
    9.   Saulius Paknys   87    1.147  NC Rado 308WIn   March HM    
    10.   Mariusz Wójcik   87    1.575  Savage 308   Nightforce Competition    
    11.   Piotr Oleksy   86 (1X)  1.237  NC RADO 308   NF Comp    
    12.   Michał Szczyrek   85    1.459  Savage f/tr .308   NV Competition    
    13.   Marek B±kowski   84    0.989  Dolphin .308Win   March    
    14.   Marek Papros   82 (1X)  1.778  Savage   15x55    
    15.   Zdzisław Ławniczek   78    1.169  savage 12 ftr 308   sightron 8-32x50    
    16.   Łukasz Żychiewicz   74 (2X)     Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    17.   Robert Hordyński   73    1.526  sabatti 308    Sightron S III    
    18.   Paweł Kolasiński   73    1.955  Tikka .223rem   Vortex GE    
    19.   Jakub Wyroba   64       308Win NC RADO   NF    
    20.   Piotr Narloch   53       AE 308   NF 5-26    
    21.   Jacek Wiecha   37       .223Rem   NF    
    22.   Ireneusz Woszczek   9       Savage .308 WIN   Vortex GE    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Vladislavas Lemeąevas   95 (1X)  0.917  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    2.   Igor Stefanowski   94 (1X)  0.921  284Win   NF    
    3.   Zbigniew Hliwa   93 (2X)  0.816  Rado 6.5x47   NF 15x55x52    
    4.   Janusz Stępniewski   93    0.835  Carl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56    
    5.   Grzegorz Prochowicz   92 (2X)  1.241  6,5x47   8-80    
    6.   Adam Sztybór   92    1.038  NC RADO 6,5X47   NF    
    7.   Jacek Dorszewicz   91 (1X)  1.102  Cadex Custom   March 10-60x52    
    8.   Mirosław Radecki   91    1.241  CG 6.5 X 55 SE   V 15 -50 X 52    
    9.   Piotr Wilkowski   89    1.090           
    10.   Michał Harenża   88 (1X)  1.053  6,5x47   March    
    11.   Maciej Wysokiński   88    1.726  6b   March    
    12.   Marek B±kowski   87    1.936  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    13.   Iwona Wysokińska   85    0.771  6b   March    
    14.   Roman Kurdziel   84    1.237  NC RADO 6,5X47   NF    
    15.   Ludek Horak   84    1.496  SMH Precision 6mm BR Norma   Nightforce NXS 12-42x56    
    16.   Petr Novak   83 (1X)  1.188           
    17.   Piotr Celmer   82       Carl Gustaff 6,5x55   NF    
    18.   Richard Benkovský   79    1.432  Dolphin 6mm Dasher   March 8-80    
    19.   Petr Mothejl   79    2.244           
    20.   Mirosław Małek   78    1.553  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    21.   Piotr Oleksy   77    0.876  NC RADO 6,5x47   NF Comp    
    22.   Michał Rużański   74    1.763  tikka 6,5x55se   march    
    23.   Kamil Nowacki   7       Sabatti Tactical 6,5x55SE   Vortex Golden Eagle 15-60x52    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Felinski   96 (1X)  0.812  Savage    vge    
    2.   Piotr Narloch   89 (1X)  1.203  TRG 338 LM   NXS5-25    
    3.   Andrzej Pi±tak   89    1.489  Dolphin 338LM   NF 15-55x52    
    4.   Ryszard Srokosz   88    1.196  Savage 338LM   Nightforce Competiton    
    5.   Kacper ¦lęzak    87    1.493  338lm   15-60    
    6.   Richard Benkovský   81    2.060  Staněk 7mmWSM   Nightforce Comp 15-55    
    7.   Paweł Konecki   60       Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM   March8-80    
    8.   Wiesław Wyroba   11       338 LM   S&B    
    9.   Petr Mothejl   6       Kelbly 7 RSAUM   Optic March 4-40    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.344 MOA

    Petr Novak na dystansie 300 m w klasie Open



    Komisja sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS BRZEZIŃSKI Patryk s.kl.M (B7575/M/18)
    Sędzia Główny KAZMIERCZAK Maciej s.kl.M (B7430)
    Przew Kom RTS KAZMIERCZAK Maciej s.kl.M (B7430)
    Kierownik Tarczowni NIEWCZAS Janusz s. kl. P ( 0543/P/07)
    Zca Kierownika Tarczowni SZCZEPAŃSKI Henryk s. kl. II (1912/II/14)
    Kierownik Strzelań KOWALSKI Marcin - s.kl.I (5550 /I/18)
    Sędzia Strzelań PIOTROWSKI Marcin s. kl. I (3103/I/18)
    Sędzia Tarczowy OCHYRA Piotr s. kl. II ( 7538/II/18)
    Sędzia asystent Tarczowy KRUPA Adam s. kl. III ( 5241/III/12)
    Sędzia asystent Tarczowy CZAJKOWSKI Mariusz S. kl. III (8050/III/16)
    Sędzia asystent Tarczowy LISOWSKI Krzysztof S. kl. III (nr lic. 4163/III/11)
    Sędzia asystent Tarczowy KOSAKIEWICZ Michał S. kl. III( 8058/III/16)
    Sędzia asystent strzelań FLIS Jakub s.kl. III (9321/III/17)
    Sędzia asystent RTS ZYGMUNTOWICZ Andrzej. s.kl. III (11444/III/18)
    Sędzia asystent RTS NOWAK Marcin s. kl. III (9328/III/17)
    Sędzia asystent RTS ŁAPTA¦ Łukasz s. kl. III (9644/III/17)
    Kierownik zawodów/Organizator WALCZOWSKI Rafał s.kl.II (5639/II/18)

    page top