Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nieoficjalne, czę¶ciowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Igor Stefanowski  97 (2X)  0.928  JP 6,5 CM   NF 42    
    2.   Ryszard Srokosz  96 (3X)  1.215  Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    3.   Damian Bochyński  90 (2X)  1.066  JP 6.5 Creedmoor   NF    
    4.   Dariusz Paliborek  90 (1X)  1.329  JP 6,5CM   MARCH 10X60    
    5.   Andrzej Pi±tak  89    1.673  Precision Firearms 6.5x47   NF 15-55x52    
    6.   Roman Kurdziel  88    1.398  DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    7.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  87    0.940  JP 6,5 Grendel   Bushnell    
    8.   Rafał Walczowski  87    1.765  JP 6,5 Creed   Vortex 15-60x52    
    9.   Adam Sztybór  84 (2X)  1.879  AS SAM   NF    
    10.   Michał Jaroszyński-Wolfram  83 (1X)  2.349  Lancer .308 Win        
    11.   Dariusz Grzybowski  79    1.467  MR308 .308 win   Bushnell    
    12.   Piotr Wilkowski  75    1.043  JP 6.5 Grendel   SigSauer 5-30x56    
    13.   Artur Kamiński  74 (1X)  2.120  JP .308 Win   Nightforce    
    14.   Aleksander Poklewski-Koziełł  64       Savage   Nightforce    
    15.   Zbigniew Maliński  60       JP 6.5 Grendel   Khales 624    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Grzegorz Leszczyński  99 (3X)  0.665  RADO   NF    
    2.   Damian Bochyński  98 (3X)  0.837  Dolphin   NF    
    3.   Piotr Oleksy  97 (2X)  0.882  NC Rado 308   NF Competition    
    4.   Adam Wardęcki  97 (1X)  0.837  Sabatti 308W   Sightron 10-50    
    5.   Michał Szczyrek  96 (4X)  0.894  Sabatti Tactical .308   Vortex 15-60x52    
    6.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  96 (3X)  1.008  Dolphin   NF    
    7.   Marek B±kowski  96 (3X)  1.043  Dolphin .308Win   March    
    8.   Maciej Wysokiński  96 (2X)  1.134  308   march    
    9.   Michał Kowalski  95 (3X)  1.123  Rem 700 308win   Nf nxs 8-32x56    
    10.   Joanna Szczepańska  94 (4X)  1.971  Tikka .308   kahles k624i    
    11.   Paweł Radoliński  94 (2X)  0.768  .223 Janczewski   NF Competition    
    12.   Piotr Królikowski  94 (2X)  0.825  STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    13.   Piotr Siezieniewski  94 (2X)  0.997  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    14.   Bogdan Raczyński  94 (1X)  0.859  308 W   NF    
    15.   Mirosław Małek  93 (1X)  1.455  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    16.   Sylwiusz Bajraszewski  92    1.341  Borden   March    
    17.   Saulius Paknys  91 (1X)  1.238  NC Rado 308WIn   March HM    
    18.   Jakub Sidorowicz  91 (1X)  1.352  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    19.   Tomasz Kirczuk  91 (1X)  1.581  Sako TRG 22   Vortex 15-60x    
    20.   Michal ¦ledzik  91    0.596  NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    21.   Piotr Kies  91    1.364  .308   VORTEX    
    22.   Dariusz Grzybowski  91    1.765  Savage 308 win   Nightforce Competition    
    23.   Michał Kolańczyk  89 (1X)  1.100  ssg 04   s;b    
    24.   Marek Rydz  89 (1X)  1.295  Tikka .308Win   NF    
    25.   Jan Małek  89    1.604  CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    26.   Michał Rogóż  88 (1X)  0.951  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    27.   Jerzy Rozlucki  88    1.283  TRG .308   Vortex Razor     
    28.   Filip Jan Drozdowski  87    0.882  CZ 557 Varmint - .308 Win.   Vortex GE    
    29.   Jacek Dorszewicz  84    0.951  Steyr Mannlicher    SB    
    30.   Jerzy Przepiórski  80    0.905  Savage 10BA, 308 Win   NF 4-16/42    
    31.   Stanisław Karpinski  77    2.097  Savage F/TR Win. 308   NF Competition 15-55x52    
    32.   Wojciech Jagielski  70 (1X)     Tikka T3 .308W   Kahles 624i    
    33.   Zbigniew Maliński  68       308 Win Victrix   March 8-80    
    34.   Artur Szczepaniak  0       223 rem   4-30x50    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Siezieniewski  100 (6X)  0.309  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    2.   Sylwiusz Bajraszewski  99 (4X)  0.722  Savage   March    
    3.   Vladislavas Lemeąevas  98 (6X)  1.008  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    4.   Adam Sztybór  98 (3X)  0.791  NC RADO 0,284WIN   NF    
    5.   Maciej Wysokiński  97 (2X)  0.722  6 br   march    
    6.   Zbigniew Hliwa  96 (4X)  0.894  Rado 6BR   NF-com    
    7.   Roman Kurdziel  96 (3X)  0.493  NC RADO   NF    
    8.   Janusz Stępniewski  96 (2X)  0.871  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    9.   Grzegorz Prochowicz  96 (2X)  1.123  6,5x47   8-80    
    10.   Marek Ko¶la  94 (3X)  0.882  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    11.   Mirosław Małek  94 (2X)  1.260  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    12.   Rafał Walczowski  93 (1X)  1.054  284Win   NF Competition    
    13.   Joanna Wilkowska  93    1.409  Surgeon 6,5x47   March    
    14.   Marek B±kowski  92    0.837  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    15.   Piotr Lalik  91    0.894  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    16.   Adam Mossakowski  90    0.779  Nc rado   Nightforce 15×55    
    17.   Piotr Królikowski  88 (1X)  1.169  AXMC 338LM   March    
    18.   Piotr Wilkowski  86    0.642  Surgeon 6,5 x47   March 5-40x56    
    19.   Zbigniew Maliński  86    1.157  Victrix 6BR   Khales    
    20.   Zenon Łaski  83       AX 338LM   12-50x56 S&B    
    21.   Jacek Dorszewicz  79    1.639  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    22.   Artur Blaszczuk  75 (1X)  2.785  Blaser 338lm    Zeiss v8 5-35×60    
    23.   Ryszard Srokosz  70       SAVAGE 110BA .338 LM   Nightforce    
    24.   Adam Wardęcki  47       Rem 700 308W   NF    
    25.   Maria Ziomek  42       Savage 6 BR   Sightron 10 - 50    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Siezieniewski  100 (8X)  0.516  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    2.   Wojciech Storzysz  99 (4X)  0.699  308 W   Khales    
    3.   Marek Papros  99 (4X)  0.848  Savage 12/ftr   15x55    
    4.   Bogdan Raczyński  99 (4X)  0.917  308 W   NF    
    5.   Grzegorz Leszczyński  98 (7X)  1.043  NC RADO .308   NF    
    6.   Paweł Kolasiński  98 (4X)  0.974  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    7.   Zbigniew Maliński  97 (5X)  0.985  Victrix 308   March 8-80    
    8.   Saulius Paknys  97 (3X)  0.951  NC-Rado 308 win   March 8-80x56    
    9.   Michał Szczyrek  97 (2X)  0.779  Sabatti Tactical .308   Vortex 15-60x52    
    10.   Damian Bochyński  97 (2X)  0.791  Dolphin   NF    
    11.   Krzysztof Kolasiński  97 (2X)  0.825  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    12.   Sylwiusz Bajraszewski  96 (4X)  1.054  Borden   March    
    13.   Robert Feliński  96 (3X)  0.894  Savage 308   NF    
    14.   Józef GiedĽ  96 (1X)  0.756  Tikka T3 308win   NF    
    15.   Mirosław MoĽdzierz  95 (3X)  1.203  CZ 557   4.5 x 30    
    16.   Piotr Oleksy  95 (2X)  0.905  NC Rado 308   NF Competition    
    17.   Iwona Wysokińska  95 (2X)  1.020  308   march    
    18.   Marcin Kowalski  95 (2X)  1.031  308WIN   NF     
    19.   Michal ¦ledzik  95 (2X)  1.077  NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    20.   Piotr Onych  95 (2X)  1.455  308Win   Nightforce 8-32    
    21.   Robert Żabicki  95 (1X)  0.814  Sabatti .308Win   Golden Eagle 15-60x52    
    22.   Wiesław Wyroba  95    0.837  308 win   NF    
    23.   Paweł Radoliński  94 (5X)  1.180  .223 Janczewski   NF Competition    
    24.   Łukasz Żychiewicz  94 (2X)  0.733  Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    25.   Michał Rogóż  94 (2X)  1.089  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    26.   Artur Szczepaniak  94 (1X)  1.123  FT/R 308 win   t36    
    27.   Maciej Wysokiński  93 (4X)  1.020  308   march    
    28.   Marek B±kowski  93 (2X)  0.837  Dolphin .308Win   March    
    29.   Robert Hordyński  93 (2X)  1.295  Sabatti 308 WIN   Sightron S III    
    30.   Jacek Dorszewicz  93 (1X)  1.031  Steyr Mannlicher 308   SB    
    31.   Jakub Sidorowicz  93 (1X)  1.157  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    32.   Tomasz B±kowski  93 (1X)  1.169  Mannlicher   12-50x56    
    33.   Marcin Majchrzak  93    0.974  Savage 308 win   Vortex    
    34.   Jerzy Rozlucki  91    0.825  TRG .308   Vortex Razor    
    35.   Antares Gryczan  91    1.089  .308 Savage f/tr   Nightforce x32    
    36.   Tomasz Affet  90 (2X)  1.352  Savage 12 .308   NF    
    37.   Piotr Dowżenko  90 (1X)  1.272  TRG 22 308 win   NF    
    38.   Adam Wardęcki  90    0.699  Steyr 308W   SX5    
    39.   Stanisław Karpinski  90    1.387  Savage F/TR Win. 308   NF Competition 15-55x52    
    40.   Wojciech Jagielski  89 (1X)  1.707  Tikka T3 .308W   Kahles624i    
    41.   Zdzisław Ławniczek  88 (1X)  0.940  savage 308   sightron 8-32x50    
    42.   Krzysztof Tuliński  88    0.951  Barnard 308   NF    
    43.   Radosław Łukaszuk  88    1.398  Savage 12 .223Rem   T36    
    44.   Piotr Narloch  87 (1X)  1.203  Ae 308   Nf    
    45.   Ireneusz Woszczek  87    1.536  308 WIN   Vortex GE    
    46.   Konrad Bartczak  86 (1X)  1.134  Steyr Mannlicher 308   SB    
    47.   Mariusz Wójcik  85    1.593  Savage 308   Nightforce Competition    
    48.   Zenon Łaski  83    1.524  Blaser 308Win   S&B 12-50x56    
    49.   Aleksander Poklewski-Koziełł  82    1.799  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR 4-16x50    
    50.   Joanna Wyroba  65       308 win   NF    
    Dystans 300 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Mothejl  100 (4X)  0.607  DOLPHIN 284 Win   MARCH 8-80x56    
    2.   Wojciech Storzysz  99 (6X)  0.607  284 WIN   March    
    3.   Petr Novak  99 (5X)  0.676  KELBLY 6.5x47    Nightforce    
    3.   Grzegorz Prochowicz  99 (5X)  0.676  6,5x47   8-80    
    3.   Iwona Wysokińska  99 (5X)  0.676  6 br   march    
    6.   Maciej Wysokiński  99 (5X)  0.779  6 br   march    
    7.   Ludek Horak  99 (5X)  0.837  SMH Precision 6mmBR   NXS 12-42x56    
    8.   Igor Stefanowski  99 (4X)  0.653  NC RADO 6,5x47   MARCH    
    9.   Piotr Siezieniewski  98 (4X)  0.768  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    10.   Vladislavas Lemeąevas  98 (4X)  0.951  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    11.   Adam Mossakowski  98 (3X)  0.722  Nc rado   Nightforce 15×55,    
    12.   Piotr Wilkowski  98 (2X)  0.584  Dolphin 6x47   March    
    13.   Roman Kurdziel  98 (2X)  0.710  NC RADO   NightForce 12-55x52    
    14.   Damian Cerkanowicz  97 (5X)  0.699  DCR 284Win   NF 8-32    
    15.   Joanna Wilkowska  97 (4X)  0.619  Dophin 6x47   March    
    16.   Zbigniew Hliwa  97 (4X)  0.894  Rado 6BR   NF-com    
    17.   Józef GiedĽ  97 (3X)  0.733  Keppeler 7-08rem   NF     
    18.   Janusz Stępniewski  97 (3X)  0.871  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    19.   Michał Harenża  97 (3X)  1.077  6,5x47   March    
    20.   Michał Rużański  97 (2X)  1.054  tikka 6,5x55se   march     
    21.   Marek Ko¶la  97 (1X)  0.837  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    22.   Zbigniew Maliński  95 (3X)  0.722  Victrix 6BR   Khales    
    23.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (2X)  0.676  Savage   March    
    24.   Vitas Bielys  95 (2X)  0.688  NC Rado 6,5x47 lapua   NF 15-55x52 Competition    
    25.   Tomasz Dotku¶  95 (2X)  1.043  Sabatti 6,5x55se   Bushnell 6-24x50    
    26.   Adam Sztybór  95 (1X)  0.710  NC RADO 6,5X47   NF    
    27.   Krzysztof Tuliński  93 (1X)  0.665  Rado 6,5   NF    
    28.   Marek B±kowski  93 (1X)  0.825  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    29.   Maria Ziomek  93 (1X)  1.123  Savage 6 BR   Sightron 10-50    
    30.   Piotr Lalik  92 (1X)  0.871  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    31.   Mirosław Radecki  92 (1X)  1.375  M63 6.5X55 SE   DOT 4.5 X30 -50    
    32.   Michał Garbień  92    0.630  Savage 6mm BR   Delta Optics    
    33.   Marcin Majchrzak  91 (1X)  1.306  Savage 6mmbr   Vortex    
    34.   Jan Piotrowski  91 (1X)  1.558  6,5 x 55 se   6-20 x 50    
    35.   Richard Benkovsky  91    0.768  Dolphin 6mmDasher   March 8-80    
    36.   Adam Wardęcki  90 (1X)  1.707  REM 700 308W   NF    
    37.   Wiktor Piotrowski  90    0.951  6,5 x 55   6,5-20 x50    
    38.   Mirosław Małek  88 (2X)  1.707  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    39.   Konrad Bartczak  87    0.814  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    40.   Jacek Dorszewicz  79 (1X)  1.765  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    41.   Włodzimierz Smyk  77       NC RADO .284   S&B    
    42.   Piotr Oleksy  39 (2X)     Nc rado   Nf    
       Józef Wodnicki  DQ       6br   Weaver CT36    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Włodzimierz Smyk  99    0.779  UniqeAlpine .338   S&B    
    2.   Krzysztof Tuliński  97 (2X)  0.974  300wm   Nf    
    3.   Petr Mothejl  96 (3X)  1.203  DTA 338LM    MARCH 8-80x56    
    4.   Richard Benkovsky  96 (2X)  1.513  R. Stanek, 7 WSM   NF 15-55    
    5.   Andrzej Pi±tak  95 (1X)  1.352  Dolphin 338 LM   Kahles K624i    
    6.   Paweł Konecki  94 (2X)  1.318  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    7.   Robert Feliński  93    1.318  Savage   VGE     
    8.   Wiesław Wyroba  92 (2X)  1.249  338 LM   NF    
    9.   Zenon Łaski  90 (2X)  1.146  AX 338LM   12-50x56    
    10.   Piotr Onych  88 (1X)  1.536  Janczewski    NXS 8-32    
    11.   Dariusz Paliborek  88 (1X)  2.235  CADEX 338LM   BUSHNELL    
    12.   Piotr Lalik  87    0.733  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    13.   Kacper ¦lęzak  87    0.917  SM 338   Vortex    
    14.   Piotr Królikowski  85    2.017  AXMC 338LM   March 8-80x56    
    15.   Ryszard Srokosz  80    2.269  SAVAGE 110BA .338 LM   NIgtforce Competition    
    16.   Artur Blaszczuk  76    2.349  Blaser 338lm   5-35x60    
    17.   Zbigniew Maliński  61       300 WM BLASER   Zeiss    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Damian Bochyński  96 (1X)  0.934  JP 6.5 Creedmoor   NF    
    2.   Adam Sztybór  93 (1X)  1.530  AS SAM   NF    
    3.   Roman Kurdziel  91 (1X)  1.450  DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    4.   Artur Kamiński  91    1.140  JP .308 Win   Nightforce    
    5.   Igor Stefanowski  91    1.169  JP 6,5 CM   NF 42    
    6.   Michał Jaroszyński-Wolfram  88 (3X)  1.942  Lancer .308 Win        
    7.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  87 (1X)  1.123  JP 6,5 Grendel   Bushnell    
    8.   Ryszard Srokosz  85    1.375  Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    9.   Rafał Walczowski  84    1.278  JP 6,5 Creed   Vortex 15-60x52    
    10.   Piotr Wilkowski  83    1.501  JP 6.5 Grendel   SigSauer 5-30x56    
    11.   Aleksander Poklewski-Koziełł  80    2.045  Savage   Nightforce    
    12.   Zbigniew Maliński  78 (1X)  1.495  JP 6.5 Grendel   Khales 624    
    13.   Andrzej Pi±tak  78    1.725  Precision Firearms 6.5x47   NF 15-55x52    
    14.   Dariusz Grzybowski  78       MR308 .308 win   Bushnell    
    15.   Dariusz Paliborek  69       JP 6,5CM   MARCH 10X60    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Kowalski  97 (1X)  1.260  Rem 700 308win   Nf nxs 8-32x56    
    2.   Damian Bochyński  95 (2X)  1.335  Dolphin   NF    
    3.   Mirosław Małek  94 (3X)  1.163  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    4.   Grzegorz Leszczyński  94 (2X)  0.819  RADO   NF    
    5.   Sylwiusz Bajraszewski  93 (2X)  1.243  Borden   March    
    6.   Zbigniew Maliński  93 (2X)  1.306  308 Win Victrix   March 8-80    
    7.   Piotr Oleksy  92 (2X)  1.249  NC Rado 308   NF Competition    
    8.   Jerzy Rozlucki  92    1.455  TRG .308   Vortex Razor     
    9.   Adam Wardęcki  90 (1X)  1.278  Sabatti 308W   Sightron 10-50    
    10.   Piotr Siezieniewski  90    0.762  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    11.   Jakub Sidorowicz  89 (3X)  1.616  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    12.   Michał Szczyrek  89 (1X)  0.779  Sabatti Tactical .308   Vortex 15-60x52    
    13.   Tomasz Kirczuk  87 (2X)  1.553  Sako TRG 22   Vortex 15-60x    
    14.   Filip Jan Drozdowski  86    0.670  CZ 557 Varmint - .308 Win.   Vortex GE    
    15.   Jan Małek  86    1.816  CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    16.   Bogdan Raczyński  85 (1X)  0.859  308 W   NF    
    17.   Jerzy Przepiórski  84 (1X)  1.249  Savage 10BA, 308 Win   NF 4-16/42    
    18.   Jacek Dorszewicz  84    1.312  Steyr Mannlicher    SB    
    19.   Maciej Wysokiński  84    1.702  308   march    
    20.   Saulius Paknys  83    1.157  NC Rado 308WIn   March HM    
    21.   Joanna Szczepańska  83    1.226  Tikka .308   kahles k624i    
    22.   Piotr Królikowski  82    1.707  STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    23.   Piotr Kies  82    2.332  .308   VORTEX    
    24.   Michał Rogóż  81    0.854  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    25.   Marek B±kowski  81    1.547  Dolphin .308Win   March    
    26.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  81       Dolphin   NF    
    27.   Wojciech Jagielski  73    2.023  Tikka T3 .308W   Kahles 624i    
    28.   Michał Kolańczyk  72    1.507  ssg 04   s;b    
    29.   Dariusz Grzybowski  59       Savage 308 win   Nightforce Competition    
    30.   Paweł Radoliński  53       .223 Janczewski   NF Competition    
    31.   Stanisław Karpinski  18       Savage F/TR Win. 308   NF Competition 15-55x52    
    32.   Marek Rydz  5       Tikka .308Win   NF    
    33.   Artur Szczepaniak  0       223 rem   4-30x50    
    33.   Michal ¦ledzik  0       NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  97    0.779  NC RADO 0,284WIN   NF    
    2.   Vladislavas Lemeąevas  95 (1X)  0.934  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    3.   Zbigniew Hliwa  95 (1X)  1.089  Rado 6BR   NF-com    
    4.   Joanna Wilkowska  94 (2X)  0.997  Surgeon 6,5x47   March    
    5.   Marek Ko¶la  93 (1X)  0.951  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    6.   Piotr Siezieniewski  93 (1X)  1.197  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    7.   Adam Mossakowski  92 (1X)  0.854  Nc rado   Nightforce 15×55    
    8.   Sylwiusz Bajraszewski  91    0.722  Savage   March    
    9.   Janusz Stępniewski  89    0.705  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    10.   Rafał Walczowski  89    0.733  284Win   NF Competition    
    11.   Roman Kurdziel  87    0.779  NC RADO   NF    
    12.   Marek B±kowski  87    2.807  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    13.   Grzegorz Prochowicz  86    0.659  6,5x47   8-80    
    14.   Mirosław Małek  86    1.599  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    15.   Piotr Wilkowski  84 (1X)  1.014  Surgeon 6,5 x47   March 5-40x56    
    16.   Piotr Lalik  83    0.705  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    17.   Jacek Dorszewicz  82    1.839  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    18.   Artur Blaszczuk  81    1.530  Blaser 338lm    Zeiss v8 5-35×60    
    19.   Maciej Wysokiński  80    0.968  6 br   march    
    20.   Piotr Królikowski  78    2.131  AXMC 338LM   March    
    21.   Zenon Łaski  76    2.126  AX 338LM   12-50x56 S&B    
    22.   Ryszard Srokosz  51       SAVAGE 110BA .338 LM   Nightforce    
    23.   Zbigniew Maliński  35       Victrix 6BR   Khales    
    24.   Adam Wardęcki  0       Rem 700 308W   NF    
    24.   Maria Ziomek  0       Savage 6 BR   Sightron 10 - 50    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Wojciech Storzysz  98 (3X)  0.819  308 W   Khales    
    2.   Michał Szczyrek  97    0.985  Sabatti Tactical .308   Vortex 15-60x52    
    3.   Maciej Wysokiński  96 (2X)  1.123  308   march    
    4.   Marek B±kowski  96 (1X)  0.773  Dolphin .308Win   March    
    5.   Bogdan Raczyński  96 (1X)  1.077  308 W   NF    
    6.   Marek Papros  96    0.825  Savage 12/ftr   15x55    
    7.   Piotr Oleksy  95 (3X)  0.968  NC Rado 308   NF Competition    
    8.   Tomasz Affet  95 (1X)  1.031  Savage 12 .308   NF    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  94 (2X)  0.865  Borden   March    
    10.   Piotr Narloch  94 (1X)  1.346  Ae 308   Nf    
    11.   Marcin Majchrzak  93 (1X)  1.381  Savage 308 win   Vortex    
    12.   Piotr Onych  92 (2X)  1.318  308Win   Nightforce 8-32    
    13.   Józef GiedĽ  91 (1X)  1.524  Tikka T3 308win   NF    
    14.   Grzegorz Leszczyński  91    0.991  NC RADO .308   NF    
    15.   Jakub Sidorowicz  90 (1X)  0.968  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    16.   Damian Bochyński  90    1.364  Dolphin   NF    
    17.   Zdzisław Ławniczek  90    1.438  savage 308   sightron 8-32x50    
    18.   Wiesław Wyroba  89 (3X)  1.707  308 win   NF    
    19.   Robert Żabicki  89 (1X)  1.134  Sabatti .308Win   Golden Eagle 15-60x52    
    20.   Krzysztof Tuliński  89 (1X)  1.140  Barnard 308   NF    
    21.   Zbigniew Maliński  89 (1X)  1.358  Victrix 308   March 8-80    
    22.   Robert Hordyński  89    1.249  Sabatti 308 WIN   Sightron S III    
    23.   Jerzy Rozlucki  89    1.255  TRG .308   Vortex Razor    
    24.   Radosław Łukaszuk  88 (1X)  1.157  Savage 12 .223Rem   T36    
    25.   Piotr Siezieniewski  88    0.980  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    26.   Tomasz B±kowski  88    1.341  Mannlicher   12-50x56    
    27.   Paweł Kolasiński  87 (1X)  1.822  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    28.   Antares Gryczan  86 (3X)  2.389  .308 Savage f/tr   Nightforce x32    
    29.   Robert Feliński  86 (2X)  1.650  Savage 308   NF    
    30.   Konrad Bartczak  86 (1X)  1.192  Steyr Mannlicher 308   SB    
    31.   Saulius Paknys  86    1.049  NC-Rado 308 win   March 8-80x56    
    32.   Michał Rogóż  86    1.627  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    33.   Łukasz Żychiewicz  85 (1X)  1.077  Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    34.   Michal ¦ledzik  85    1.856  NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    35.   Jacek Dorszewicz  85    2.074  Steyr Mannlicher 308   SB    
    36.   Artur Szczepaniak  84    2.143  FT/R 308 win   t36    
    37.   Adam Wardęcki  83 (1X)  1.713  Steyr 308W   SX5    
    38.   Zenon Łaski  83 (1X)  1.759  Blaser 308Win   S&B 12-50x56    
    39.   Mariusz Wójcik  83    1.822  Savage 308   Nightforce Competition    
    40.   Iwona Wysokińska  82 (2X)  1.175  308   march    
    41.   Krzysztof Kolasiński  82 (1X)  1.513  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    42.   Marcin Kowalski  82    0.693  308WIN   NF     
    43.   Aleksander Poklewski-Koziełł  82    2.080  Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR 4-16x50    
    44.   Mirosław MoĽdzierz  81    1.530  CZ 557   4.5 x 30    
    45.   Paweł Radoliński  77       .223 Janczewski   NF Competition    
    46.   Ireneusz Woszczek  73    1.621  308 WIN   Vortex GE    
    47.   Piotr Dowżenko  72    1.576  TRG 22 308 win   NF    
    48.   Wojciech Jagielski  70       Tikka T3 .308W   Kahles624i    
    49.   Stanisław Karpinski  53 (1X)     Savage F/TR Win. 308   NF Competition 15-55x52    
    50.   Joanna Wyroba  44 (1X)     308 win   NF    
    Dystans 600 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Igor Stefanowski  98 (2X)  0.837  NC RADO 6,5x47   MARCH    
    2.   Damian Cerkanowicz  98 (1X)  0.705  DCR 284Win   NF 8-32    
    3.   Petr Novak  97 (1X)  0.630  KELBLY 6.5x47    Nightforce    
    4.   Richard Benkovsky  96 (2X)  0.693  Dolphin 6mmDasher   March 8-80    
    5.   Roman Kurdziel  96 (2X)  1.169  NC RADO   NightForce 12-55x52    
    6.   Grzegorz Prochowicz  96 (1X)  1.175  6,5x47   8-80    
    7.   Iwona Wysokińska  95 (4X)  0.659  6 br   march    
    8.   Ludek Horak  95 (3X)  1.192  SMH Precision 6mmBR   NXS 12-42x56    
    9.   Piotr Lalik  95 (1X)  0.945  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    10.   Józef GiedĽ  94 (3X)  1.163  Keppeler 7-08rem   NF     
    11.   Wiktor Piotrowski  94 (2X)  0.974  6,5 x 55   6,5-20 x50    
    12.   Adam Mossakowski  94 (2X)  1.094  Nc rado   Nightforce 15×55,    
    13.   Vladislavas Lemeąevas  94 (1X)  1.003  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    14.   Adam Sztybór  93 (2X)  0.825  NC RADO 6,5X47   NF    
    15.   Petr Mothejl  93 (1X)  0.819  DOLPHIN 284 Win   MARCH 8-80x56    
    16.   Mirosław Małek  93 (1X)  0.825  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    17.   Piotr Siezieniewski  93    0.470  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    18.   Wojciech Storzysz  93    1.220  284 WIN   March    
    19.   Maria Ziomek  92    1.026  Savage 6 BR   Sightron 10-50    
    20.   Marek B±kowski  92    1.301  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    21.   Michał Rużański  91 (2X)  0.670  tikka 6,5x55se   march     
    22.   Zbigniew Hliwa  91 (1X)  1.106  Rado 6BR   NF-com    
    23.   Vitas Bielys  91    0.945  NC Rado 6,5x47 lapua   NF 15-55x52 Competition    
    24.   Piotr Wilkowski  90 (1X)  0.676  Dolphin 6x47   March    
    25.   Joanna Wilkowska  90    1.060  Dophin 6x47   March    
    26.   Tomasz Dotku¶  90    1.472  Sabatti 6,5x55se   Bushnell 6-24x50    
    27.   Włodzimierz Smyk  89 (1X)  1.157  NC RADO .284   S&B    
    28.   Maciej Wysokiński  89    1.037  6 br   march    
    29.   Zbigniew Maliński  87    1.112  Victrix 6BR   Khales    
    30.   Marek Ko¶la  86    0.894  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    31.   Krzysztof Tuliński  85    0.837  Rado 6,5   NF    
    32.   Sylwiusz Bajraszewski  85    1.054  Savage   March    
    33.   Janusz Stępniewski  85    1.278  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    34.   Marcin Majchrzak  85    1.472  Savage 6mmbr   Vortex    
    35.   Konrad Bartczak  81    0.900  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    36.   Michał Harenża  81    1.427  6,5x47   March    
    37.   Mirosław Radecki  81    1.616  M63 6.5X55 SE   DOT 4.5 X30 -50    
    38.   Jacek Dorszewicz  81    1.851  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    39.   Michał Garbień  78    0.848  Savage 6mm BR   Delta Optics    
    40.   Piotr Oleksy  77       Nc rado   Nf    
    41.   Adam Wardęcki  72 (2X)     REM 700 308W   NF    
    42.   Jan Piotrowski  72       6,5 x 55 se   6-20 x 50    
       Józef Wodnicki  DQ       6br   Weaver CT36    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Włodzimierz Smyk  97 (1X)  0.716  UniqeAlpine .338   S&B    
    2.   Robert Feliński  97 (1X)  0.997  Savage   VGE     
    3.   Richard Benkovsky  95 (2X)  1.278  R. Stanek, 7 WSM   NF 15-55    
    4.   Kacper ¦lęzak  95 (1X)  1.123  SM 338   Vortex    
    5.   Paweł Konecki  94 (4X)  1.008  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    6.   Petr Mothejl  94 (4X)  1.140  DTA 338LM    MARCH 8-80x56    
    7.   Krzysztof Tuliński  93 (1X)  0.487  300wm   Nf    
    8.   Piotr Lalik  92    1.094  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    9.   Piotr Onych  91 (2X)  1.914  Janczewski    NXS 8-32    
    10.   Andrzej Pi±tak  90 (1X)  1.255  Dolphin 338 LM   Kahles K624i    
    11.   Artur Blaszczuk  87 (1X)  1.919  Blaser 338lm   5-35x60    
    12.   Zenon Łaski  86    1.530  AX 338LM   12-50x56    
    13.   Dariusz Paliborek  84    1.260  CADEX 338LM   BUSHNELL    
    14.   Ryszard Srokosz  81    1.679  SAVAGE 110BA .338 LM   NIgtforce Competition    
    15.   Piotr Królikowski  75 (3X)     AXMC 338LM   March 8-80x56    
    16.   Zbigniew Maliński  72       300 WM BLASER   Zeiss    
    17.   Wiesław Wyroba  68 (1X)     338 LM   NF    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Roman Kurdziel  92 (3X)  1.272  DD 6.5x47Lap   NightForce 12-55x52    
    2.   Adam Sztybór  91 (1X)  1.233  AS SAM   NF    
    3.   Damian Bochyński  87    1.134  JP 6.5 Creedmoor   NF    
    4.   Michał Jaroszyński-Wolfram  87    1.702  Lancer .308 Win        
    5.   Rafał Walczowski  86    1.401  JP 6,5 Creed   Vortex 15-60x52    
    6.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  80    1.470  JP 6,5 Grendel   Bushnell    
    7.   Igor Stefanowski  80    1.513  JP 6,5 CM   NF 42    
    8.   Artur Kamiński  79    1.336  JP .308 Win   Nightforce    
    9.   Andrzej Pi±tak  73    2.376  Precision Firearms 6.5x47   NF 15-55x52    
    10.   Ryszard Srokosz  63    1.831  Lancer 6.5 CM   Nightforce NXS    
    11.   Dariusz Grzybowski  63    3.090  MR308 .308 win   Bushnell    
    12.   Dariusz Paliborek  57       JP 6,5CM   MARCH 10X60    
    13.   Zbigniew Maliński  52       JP 6.5 Grendel   Khales 624    
    14.   Aleksander Poklewski-Koziełł  26       Savage   Nightforce    
    15.   Piotr Wilkowski  8       JP 6.5 Grendel   SigSauer 5-30x56    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Oleksy  91 (1X)  1.452  NC Rado 308   NF Competition    
    2.   Jakub Sidorowicz  90 (2X)  1.500  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    3.   Piotr Kies  90 (1X)  1.474  .308   VORTEX    
    4.   Piotr Siezieniewski  89    1.345  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    5.   Michał Kowalski  88 (1X)  1.448  Rem 700 308win   Nf nxs 8-32x56    
    6.   Adam Wardęcki  86 (1X)  1.435  Sabatti 308W   Sightron 10-50    
    7.   Joanna Szczepańska  86    1.208  Tikka .308   kahles k624i    
    8.   Maciej Wysokiński  86    1.581  308   march    
    9.   Michał Szczyrek  84    1.044  Sabatti Tactical .308   Vortex 15-60x52    
    10.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska  84    1.173  Dolphin   NF    
    11.   Marek B±kowski  84    1.229  Dolphin .308Win   March    
    12.   Jacek Dorszewicz  84    1.921  Steyr Mannlicher    SB    
    13.   Grzegorz Leszczyński  83    0.967  RADO   NF    
    14.   Jerzy Przepiórski  83    1.702  Savage 10BA, 308 Win   NF 4-16/42    
    15.   Michał Kolańczyk  82 (1X)  2.020  ssg 04   s;b    
    16.   Tomasz Kirczuk  82    1.354  Sako TRG 22   Vortex 15-60x    
    17.   Saulius Paknys  80    1.324  NC Rado 308WIn   March HM    
    18.   Mirosław Małek  80    1.732  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    19.   Zbigniew Maliński  79 (1X)  1.414  308 Win Victrix   March 8-80    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski  79 (1X)  1.611  Borden   March    
    21.   Piotr Królikowski  72    1.968  STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    22.   Michał Rogóż  71    1.173  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    23.   Filip Jan Drozdowski  71    1.212  CZ 557 Varmint - .308 Win.   Vortex GE    
    24.   Bogdan Raczyński  68 (1X)  1.740  308 W   NF    
    25.   Michal ¦ledzik  65 (1X)     NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    26.   Jan Małek  65       CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    27.   Jerzy Rozlucki  61    1.250  TRG .308   Vortex Razor     
    28.   Artur Szczepaniak  50       223 rem   4-30x50    
    29.   Dariusz Grzybowski  47       Savage 308 win   Nightforce Competition    
    30.   Wojciech Jagielski  42       Tikka T3 .308W   Kahles 624i    
    31.   Stanisław Karpinski  21       Savage F/TR Win. 308   NF Competition 15-55x52    
    32.   Paweł Radoliński  8       .223 Janczewski   NF Competition    
    33.   Damian Bochyński  0       Dolphin   NF    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Joanna Wilkowska  98 (2X)  0.537  Surgeon 6,5x47   March    
    2.   Vladislavas Lemeąevas  96 (1X)  0.851  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    3.   Grzegorz Prochowicz  95 (1X)  1.293  6,5x47   8-80    
    4.   Marek Ko¶la  94 (1X)  0.954  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    5.   Piotr Siezieniewski  94 (1X)  1.010  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    6.   Zbigniew Hliwa  93    1.272  Rado 6BR   NF-com    
    7.   Adam Sztybór  91 (2X)  1.250  NC RADO 0,284WIN   NF    
    8.   Rafał Walczowski  91 (1X)  0.610  284Win   NF Competition    
    9.   Maria Ziomek  89 (2X)  1.573  Savage 6 BR   Sightron 10 - 50    
    10.   Piotr Lalik  88 (2X)  1.414  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    11.   Maciej Wysokiński  88 (1X)  0.795  6 br   march    
    12.   Janusz Stępniewski  87    1.298  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    13.   Piotr Wilkowski  86    1.435  Surgeon 6,5 x47   March 5-40x56    
    14.   Sylwiusz Bajraszewski  85    0.782  Savage   March    
    15.   Roman Kurdziel  82    1.568  NC RADO   NF    
    16.   Piotr Królikowski  82    1.998  AXMC 338LM   March    
    17.   Marek B±kowski  81 (2X)     NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    18.   Mirosław Małek  73    1.452  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    19.   Artur Blaszczuk  62 (1X)     Blaser 338lm    Zeiss v8 5-35×60    
    20.   Jacek Dorszewicz  55       Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    21.   Ryszard Srokosz  44       SAVAGE 110BA .338 LM   Nightforce    
    22.   Adam Mossakowski  20       Nc rado   Nightforce 15×55    
    23.   Zbigniew Maliński  10       Victrix 6BR   Khales    
    24.   Zenon Łaski  0       AX 338LM   12-50x56 S&B    
    24.   Adam Wardęcki  0       Rem 700 308W   NF    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Grzegorz Leszczyński  99 (4X)  0.735  NC RADO .308   NF    
    2.   Robert Hordyński  98 (2X)  0.645  Sabatti 308 WIN   Sightron S III    
    3.   Marcin Majchrzak  97 (2X)  0.636  Savage 308 win   Vortex    
    4.   Wojciech Storzysz  97 (1X)  0.808  308 W   Khales    
    5.   Piotr Oleksy  97 (1X)  1.010  NC Rado 308   NF Competition    
    6.   Michał Szczyrek  95 (3X)  0.894  Sabatti Tactical .308   Vortex 15-60x52    
    7.   Piotr Onych  95 (1X)  1.074  308Win   Nightforce 8-32    
    8.   Marek Papros  95 (1X)  1.091  Savage 12/ftr   15x55    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  94 (2X)  1.195  Borden   March    
    10.   Marek B±kowski  93 (2X)  1.027  Dolphin .308Win   March    
    11.   Maciej Wysokiński  93 (2X)  1.225  308   march    
    12.   Robert Feliński  93 (1X)  1.354  Savage 308   NF    
    13.   Bogdan Raczyński  93    1.006  308 W   NF    
    14.   Michal ¦ledzik  93    1.216  NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    15.   Piotr Siezieniewski  92    1.547  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    16.   Jacek Dorszewicz  91 (2X)  1.190  Steyr Mannlicher 308   SB    
    17.   Michał Rogóż  91 (2X)  2.226  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    18.   Marcin Kowalski  91 (1X)  1.491  308WIN   NF     
    19.   Tomasz Affet  90 (2X)  2.007  Savage 12 .308   NF    
    20.   Damian Bochyński  89 (1X)  1.182  Dolphin   NF    
    21.   Saulius Paknys  88    1.513  NC-Rado 308 win   March 8-80x56    
    22.   Krzysztof Kolasiński  87 (1X)  1.495  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    23.   Tomasz B±kowski  87    1.719  Mannlicher   12-50x56    
    24.   Antares Gryczan  87    1.831  .308 Savage f/tr   Nightforce x32    
    25.   Mirosław MoĽdzierz  87    1.861  CZ 557   4.5 x 30    
    26.   Adam Wardęcki  87    1.904  Steyr 308W   SX5    
    27.   Jakub Sidorowicz  86    1.203  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    28.   Zenon Łaski  84 (1X)  2.110  Blaser 308Win   S&B 12-50x56    
    29.   Mariusz Wójcik  83 (1X)  2.716  Savage 308   Nightforce Competition    
    30.   Krzysztof Tuliński  83    1.538  Barnard 308   NF    
    31.   Zbigniew Maliński  82 (1X)     Victrix 308   March 8-80    
    32.   Wojciech Jagielski  81    1.624  Tikka T3 .308W   Kahles624i    
    33.   Piotr Dowżenko  81    2.247  TRG 22 308 win   NF    
    34.   Paweł Kolasiński  80 (1X)  1.934  Tikka T3 .223REM   Vortex GE    
    35.   Piotr Narloch  80    1.276  Ae 308   Nf    
    36.   Robert Żabicki  78    1.629  Sabatti .308Win   Golden Eagle 15-60x52    
    37.   Radosław Łukaszuk  78    2.308  Savage 12 .223Rem   T36    
    38.   Józef GiedĽ  73    1.633  Tikka T3 308win   NF    
    39.   Zdzisław Ławniczek  69    1.018  savage 308   sightron 8-32x50    
    40.   Konrad Bartczak  68       Steyr Mannlicher 308   SB    
    41.   Iwona Wysokińska  67    1.826  308   march    
    42.   Ireneusz Woszczek  67       308 WIN   Vortex GE    
    43.   Jerzy Rozlucki  64    1.281  TRG .308   Vortex Razor    
    44.   Aleksander Poklewski-Koziełł  61       Savage 10FCP HS 308Win   Nightforce ATACR 4-16x50    
    44.   Artur Szczepaniak  61       FT/R 308 win   t36    
    46.   Paweł Radoliński  56       .223 Janczewski   NF Competition    
    47.   Joanna Wyroba  55       308 win   NF    
    48.   Wiesław Wyroba  44       308 win   NF    
    49.   Stanisław Karpinski  29       Savage F/TR Win. 308   NF Competition 15-55x52    
    50.   Łukasz Żychiewicz  0       Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    Dystans 800 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Novak  100 (1X)  0.550  KELBLY 6.5x47    Nightforce    
    2.   Petr Mothejl  99 (1X)  0.679  DOLPHIN 284 Win   MARCH 8-80x56    
    3.   Adam Sztybór  99    0.894  NC RADO 6,5X47   NF    
    4.   Piotr Siezieniewski  98 (3X)  0.455  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    5.   Iwona Wysokińska  98 (1X)  0.851  6 br   march    
    6.   Vladislavas Lemeąevas  97 (2X)  0.731  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    7.   Adam Mossakowski  97 (2X)  0.786  Nc rado   Nightforce 15×55,    
    8.   Janusz Stępniewski  96 (3X)  0.786  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    9.   Damian Cerkanowicz  96 (3X)  1.311  DCR 284Win   NF 8-32    
    10.   Grzegorz Prochowicz  95 (4X)  1.276  6,5x47   8-80    
    11.   Vitas Bielys  95 (2X)  1.066  NC Rado 6,5x47 lapua   NF 15-55x52 Competition    
    12.   Ludek Horak  95 (2X)  1.109  SMH Precision 6mmBR   NXS 12-42x56    
    13.   Igor Stefanowski  95 (2X)  1.272  NC RADO 6,5x47   MARCH    
    14.   Richard Benkovsky  95 (1X)  1.070  Dolphin 6mmDasher   March 8-80    
    15.   Tomasz Dotku¶  94 (1X)  1.100  Sabatti 6,5x55se   Bushnell 6-24x50    
    16.   Roman Kurdziel  94 (1X)  1.414  NC RADO   NightForce 12-55x52    
    17.   Zbigniew Maliński  94    1.091  Victrix 6BR   Khales    
    18.   Joanna Wilkowska  94    1.611  Dophin 6x47   March    
    19.   Michał Harenża  93 (2X)  1.315  6,5x47   March    
    20.   Maria Ziomek  92 (2X)  1.199  Savage 6 BR   Sightron 10-50    
    21.   Józef GiedĽ  92 (2X)  1.388  Keppeler 7-08rem   NF     
    22.   Marek B±kowski  92 (1X)  1.190  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    23.   Piotr Oleksy  92 (1X)  1.311  Nc rado   Nf    
    24.   Wojciech Storzysz  92    1.087  284 WIN   March    
    25.   Maciej Wysokiński  92    1.302  6 br   march    
    26.   Włodzimierz Smyk  91 (1X)  0.632  NC RADO .284   S&B    
    27.   Sylwiusz Bajraszewski  91 (1X)  0.829  Savage   March    
    28.   Piotr Lalik  91    1.302  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    29.   Jacek Dorszewicz  90 (2X)  1.483  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    30.   Krzysztof Tuliński  90 (1X)  1.697  Rado 6,5   NF    
    31.   Marek Ko¶la  90    1.298  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    32.   Mirosław Radecki  90    2.518  M63 6.5X55 SE   DOT 4.5 X30 -50    
    33.   Michał Rużański  89 (1X)  0.718  tikka 6,5x55se   march     
    34.   Konrad Bartczak  89    1.057  Dolphin 284 Win   March 10-60x52    
    35.   Zbigniew Hliwa  89    1.693  Rado 6BR   NF-com    
    36.   Mirosław Małek  88 (4X)     NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    37.   Adam Wardęcki  87 (1X)  1.534  REM 700 308W   NF    
    38.   Piotr Wilkowski  87    1.177  Dolphin 6x47   March    
    39.   Wiktor Piotrowski  87    1.710  6,5 x 55   6,5-20 x50    
    40.   Michał Garbień  77    1.401  Savage 6mm BR   Delta Optics    
    41.   Marcin Majchrzak  70       Savage 6mmbr   Vortex    
    42.   Jan Piotrowski  69       6,5 x 55 se   6-20 x 50    
       Józef Wodnicki  DQ       6br   Weaver CT36    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kacper ¦lęzak  96 (2X)  0.872  SM 338   Vortex    
    2.   Piotr Lalik  94 (1X)  1.238  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    3.   Richard Benkovsky  93 (2X)  1.500  R. Stanek, 7 WSM   NF 15-55    
    4.   Petr Mothejl  93 (2X)  1.921  DTA 338LM    MARCH 8-80x56    
    5.   Dariusz Paliborek  92 (1X)  1.276  CADEX 338LM   BUSHNELL    
    6.   Krzysztof Tuliński  91 (1X)  1.195  300wm   Nf    
    7.   Andrzej Pi±tak  91 (1X)  1.689  Dolphin 338 LM   Kahles K624i    
    8.   Zenon Łaski  91    1.345  AX 338LM   12-50x56    
    9.   Paweł Konecki  91    1.556  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    10.   Włodzimierz Smyk  86 (1X)  1.328  UniqeAlpine .338   S&B    
    11.   Piotr Królikowski  86    1.577  AXMC 338LM   March 8-80x56    
    12.   Piotr Onych  83    1.882  Janczewski    NXS 8-32    
    13.   Artur Blaszczuk  82 (1X)  2.110  Blaser 338lm   5-35x60    
    14.   Zbigniew Maliński  81    2.415  300 WM BLASER   Zeiss    
    15.   Robert Feliński  73    1.354  Savage   VGE     
    16.   Ryszard Srokosz  64 (1X)     SAVAGE 110BA .338 LM   NIgtforce Competition    
    17.   Wiesław Wyroba  63       338 LM   NF    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Damian Bochyński   JP 6.5 Creedmoor  90 (2X) 96 (1X) 87   1.045 273 (3X)
    2.   Roman Kurdziel   DD 6.5x47Lap  88   91 (1X) 92 (3X) 1.373 271 (4X)
    3.   Adam Sztybór   AS SAM  84 (2X) 93 (1X) 91 (1X) 1.547 268 (4X)
    4.   Igor Stefanowski   JP 6,5 CM  97 (2X) 91   80   1.203 268 (2X)
    5.   Michał Jaroszyński-Wolfram   Lancer .308 Win  83 (1X) 88 (3X) 87   1.998 258 (4X)
    6.   Rafał Walczowski   JP 6,5 Creed  87   84   86   1.481 257  
    7.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   JP 6,5 Grendel  87   87 (1X) 80   1.178 254 (1X)
    8.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 CM  96 (3X) 85   63   1.474 244 (3X)
    9.   Artur Kamiński   JP .308 Win  74 (1X) 91   79   1.532 244 (1X)
    10.   Andrzej Pi±tak   Precision Firearms 6.5x47  89   78   73   1.925 240  
    11.   Dariusz Grzybowski   MR308 .308 win  79   78   63     220  
    12.   Dariusz Paliborek   JP 6,5CM  90 (1X) 69   57     216 (1X)
    13.   Zbigniew Maliński   JP 6.5 Grendel  60   78 (1X) 52     190 (1X)
    14.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage  64   80   26     170  
    15.   Piotr Wilkowski   JP 6.5 Grendel  75   83   8     166  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Piotr Oleksy   NC Rado 308  97 (2X) 92 (2X) 91 (1X) 1.194 280 (5X)
    2.   Michał Kowalski   Rem 700 308win  95 (3X) 97 (1X) 88 (1X) 1.277 280 (5X)
    3.   Grzegorz Leszczyński   RADO  99 (3X) 94 (2X) 83   0.817 276 (5X)
    4.   Adam Wardęcki   Sabatti 308W  97 (1X) 90 (1X) 86 (1X) 1.183 273 (3X)
    5.   Piotr Siezieniewski   NC Rado 308Win  94 (2X) 90   89   1.035 273 (2X)
    6.   Jakub Sidorowicz   Remington 700 RDC .308Win  91 (1X) 89 (3X) 90 (2X) 1.489 270 (6X)
    7.   Michał Szczyrek   Sabatti Tactical .308  96 (4X) 89 (1X) 84   0.906 269 (5X)
    8.   Mirosław Małek   Haenel RS8 308 Win.   93 (1X) 94 (3X) 80   1.450 267 (4X)
    9.   Maciej Wysokiński   308  96 (2X) 84   86   1.472 266 (2X)
    10.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden  92   93 (2X) 79 (1X) 1.398 264 (3X)
    11.   Joanna Szczepańska   Tikka .308  94 (4X) 83   86   1.468 263 (4X)
    12.   Piotr Kies   .308  91   82   90 (1X) 1.723 263 (1X)
    13.   Marek B±kowski   Dolphin .308Win  96 (3X) 81   84   1.273 261 (3X)
    14.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   Dolphin  96 (3X) 81   84     261 (3X)
    15.   Tomasz Kirczuk   Sako TRG 22  91 (1X) 87 (2X) 82   1.496 260 (3X)
    16.   Saulius Paknys   NC Rado 308WIn  91 (1X) 83   80   1.240 254 (1X)
    17.   Jacek Dorszewicz   Steyr Mannlicher   84   84   84   1.395 252  
    18.   Piotr Królikowski   STEYR SSG08 308WIN  94 (2X) 82   72   1.500 248 (2X)
    19.   Bogdan Raczyński   308 W  94 (1X) 85 (1X) 68 (1X) 1.153 247 (3X)
    20.   Jerzy Przepiórski   Savage 10BA, 308 Win  80   84 (1X) 83   1.285 247 (1X)
    21.   Filip Jan Drozdowski   CZ 557 Varmint - .308 Win.  87   86   71   0.921 244  
    22.   Michał Kolańczyk   ssg 04  89 (1X) 72   82 (1X) 1.542 243 (2X)
    23.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  88   92   61   1.329 241  
    24.   Zbigniew Maliński   308 Win Victrix  68   93 (2X) 79 (1X)   240 (3X)
    25.   Michał Rogóż   Sabatti 308  88 (1X) 81   71   0.993 240 (1X)
    26.   Jan Małek   CZ750 .308 win  89   86   65     240  
    27.   Dariusz Grzybowski   Savage 308 win  91   59   47     197  
    28.   Damian Bochyński   Dolphin  98 (3X) 95 (2X) 0     193 (5X)
    29.   Wojciech Jagielski   Tikka T3 .308W  70 (1X) 73   42     185 (1X)
    30.   Michal ¦ledzik   NC Rado 308 WIN  91   0   65 (1X)   156 (1X)
    31.   Paweł Radoliński   .223 Janczewski  94 (2X) 53   8     155 (2X)
    32.   Stanisław Karpinski   Savage F/TR Win. 308  77   18   21     116  
    33.   Marek Rydz   Tikka .308Win  89 (1X) 5       94 (1X)
    34.   Artur Szczepaniak   223 rem  0   0   50     50  

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Vladislavas Lemeąevas   Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L  98 (6X) 95 (1X) 96 (1X) 0.931 289 (8X)
    2.   Piotr Siezieniewski   NC Rado 284Win  100 (6X) 93 (1X) 94 (1X) 0.839 287 (8X)
    3.   Adam Sztybór   NC RADO 0,284WIN  98 (3X) 97   91 (2X) 0.940 286 (5X)
    4.   Joanna Wilkowska   Surgeon 6,5x47  93   94 (2X) 98 (2X) 0.981 285 (4X)
    5.   Zbigniew Hliwa   Rado 6BR  96 (4X) 95 (1X) 93   1.085 284 (5X)
    6.   Marek Ko¶la   NC Rado 6.5x47 Lap  94 (3X) 93 (1X) 94 (1X) 0.929 281 (5X)
    7.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  96 (2X) 86   95 (1X) 1.025 277 (3X)
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  99 (4X) 91   85   0.742 275 (4X)
    9.   Rafał Walczowski   284Win  93 (1X) 89   91 (1X) 0.799 273 (2X)
    10.   Janusz Stępniewski   Carl Gustaw 6,5x55 SM  96 (2X) 89   87   0.958 272 (2X)
    11.   Maciej Wysokiński   6 br  97 (2X) 80   88 (1X) 0.828 265 (3X)
    12.   Roman Kurdziel   NC RADO  96 (3X) 87   82   0.947 265 (3X)
    13.   Piotr Lalik   Janczewski Custom 6,5x55  91   83   88 (2X) 1.004 262 (2X)
    14.   Marek B±kowski   NC RADO 6.5x47 Lapua  92   87   81 (2X)   260 (2X)
    15.   Piotr Wilkowski   Surgeon 6,5 x47  86   84 (1X) 86   1.030 256 (1X)
    16.   Mirosław Małek   NC RADO 6,5x47  94 (2X) 86   73   1.437 253 (2X)
    17.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM  88 (1X) 78   82   1.766 248 (1X)
    18.   Artur Blaszczuk   Blaser 338lm   75 (1X) 81   62 (1X)   218 (2X)
    19.   Jacek Dorszewicz   Dolphin 284 Win  79   82   55     216  
    20.   Adam Mossakowski   Nc rado  90   92 (1X) 20     202 (1X)
    21.   Ryszard Srokosz   SAVAGE 110BA .338 LM  70   51   44     165  
    22.   Zenon Łaski   AX 338LM  83   76   0     159  
    23.   Maria Ziomek   Savage 6 BR  42   0   89 (2X)   131 (2X)
    24.   Zbigniew Maliński   Victrix 6BR  86   35   10     131  
    25.   Adam Wardęcki   Rem 700 308W  47   0   0     47  

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Wojciech Storzysz   308 W  99 (4X) 98 (3X) 97 (1X) 0.775 294 (8X)
    2.   Marek Papros   Savage 12/ftr  99 (4X) 96   95 (1X) 0.921 290 (5X)
    3.   Michał Szczyrek   Sabatti Tactical .308  97 (2X) 97   95 (3X) 0.886 289 (5X)
    4.   Grzegorz Leszczyński   NC RADO .308  98 (7X) 91   99 (4X) 0.923 288 (11X)
    5.   Bogdan Raczyński   308 W  99 (4X) 96 (1X) 93   1.000 288 (5X)
    6.   Piotr Oleksy   NC Rado 308  95 (2X) 95 (3X) 97 (1X) 0.961 287 (6X)
    7.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden  96 (4X) 94 (2X) 94 (2X) 1.038 284 (8X)
    8.   Marcin Majchrzak   Savage 308 win  93   93 (1X) 97 (2X) 0.997 283 (3X)
    9.   Maciej Wysokiński   308  93 (4X) 96 (2X) 93 (2X) 1.123 282 (8X)
    10.   Marek B±kowski   Dolphin .308Win  93 (2X) 96 (1X) 93 (2X) 0.879 282 (5X)
    11.   Piotr Onych   308Win  95 (2X) 92 (2X) 95 (1X) 1.282 282 (5X)
    12.   Piotr Siezieniewski   NC Rado 308Win  100 (8X) 88   92   1.014 280 (8X)
    13.   Robert Hordyński   Sabatti 308 WIN  93 (2X) 89   98 (2X) 1.063 280 (4X)
    14.   Damian Bochyński   Dolphin  97 (2X) 90   89 (1X) 1.112 276 (3X)
    15.   Robert Feliński   Savage 308  96 (3X) 86 (2X) 93 (1X) 1.299 275 (6X)
    16.   Tomasz Affet   Savage 12 .308  90 (2X) 95 (1X) 90 (2X) 1.463 275 (5X)
    17.   Michal ¦ledzik   NC Rado 308 WIN  95 (2X) 85   93   1.383 273 (2X)
    18.   Michał Rogóż   Sabatti 308  94 (2X) 86   91 (2X) 1.647 271 (4X)
    19.   Saulius Paknys   NC-Rado 308 win  97 (3X) 86   88   1.171 271 (3X)
    20.   Jacek Dorszewicz   Steyr Mannlicher 308  93 (1X) 85   91 (2X) 1.432 269 (3X)
    21.   Jakub Sidorowicz   Remington 700 RDC .308Win  93 (1X) 90 (1X) 86   1.109 269 (2X)
    22.   Zbigniew Maliński   Victrix 308  97 (5X) 89 (1X) 82 (1X)   268 (7X)
    23.   Marcin Kowalski   308WIN  95 (2X) 82   91 (1X) 1.072 268 (3X)
    24.   Tomasz B±kowski   Mannlicher  93 (1X) 88   87   1.410 268 (1X)
    25.   Krzysztof Kolasiński   Tikka T3 .223REM  97 (2X) 82 (1X) 87 (1X) 1.278 266 (4X)
    26.   Paweł Kolasiński   Tikka T3 .223REM  98 (4X) 87 (1X) 80 (1X) 1.577 265 (6X)
    27.   Antares Gryczan   .308 Savage f/tr  91   86 (3X) 87   1.770 264 (3X)
    28.   Mirosław MoĽdzierz   CZ 557  95 (3X) 81   87   1.531 263 (3X)
    29.   Robert Żabicki   Sabatti .308Win  95 (1X) 89 (1X) 78   1.192 262 (2X)
    30.   Piotr Narloch   Ae 308  87 (1X) 94 (1X) 80   1.275 261 (2X)
    31.   Józef GiedĽ   Tikka T3 308win  96 (1X) 91 (1X) 73   1.304 260 (2X)
    32.   Krzysztof Tuliński   Barnard 308  88   89 (1X) 83   1.210 260 (1X)
    33.   Adam Wardęcki   Steyr 308W  90   83 (1X) 87   1.439 260 (1X)
    34.   Radosław Łukaszuk   Savage 12 .223Rem  88   88 (1X) 78   1.621 254 (1X)
    35.   Mariusz Wójcik   Savage 308  85   83   83 (1X) 2.044 251 (1X)
    36.   Zenon Łaski   Blaser 308Win  83   83 (1X) 84 (1X) 1.798 250 (2X)
    37.   Zdzisław Ławniczek   savage 308  88 (1X) 90   69   1.132 247 (1X)
    38.   Iwona Wysokińska   308  95 (2X) 82 (2X) 67   1.340 244 (4X)
    39.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  91   89   64   1.120 244  
    40.   Piotr Dowżenko   TRG 22 308 win  90 (1X) 72   81   1.698 243 (1X)
    41.   Konrad Bartczak   Steyr Mannlicher 308  86 (1X) 86 (1X) 68     240 (2X)
    42.   Wojciech Jagielski   Tikka T3 .308W  89 (1X) 70   81     240 (1X)
    43.   Artur Szczepaniak   FT/R 308 win  94 (1X) 84   61     239 (1X)
    44.   Wiesław Wyroba   308 win  95   89 (3X) 44     228 (3X)
    45.   Paweł Radoliński   .223 Janczewski  94 (5X) 77   56     227 (5X)
    46.   Ireneusz Woszczek   308 WIN  87   73   67     227  
    47.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP HS 308Win  82   82   61     225  
    48.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 win  94 (2X) 85 (1X) 0     179 (3X)
    49.   Stanisław Karpinski   Savage F/TR Win. 308  90   53 (1X) 29     172 (1X)
    50.   Joanna Wyroba   308 win  65   44 (1X) 55     164 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Petr Novak   KELBLY 6.5x47   99 (5X) 97 (1X) 100 (1X) 0.619 296 (7X)
    2.   Iwona Wysokińska   6 br  99 (5X) 95 (4X) 98 (1X) 0.729 292 (10X)
    3.   Igor Stefanowski   NC RADO 6,5x47  99 (4X) 98 (2X) 95 (2X) 0.921 292 (8X)
    4.   Petr Mothejl   DOLPHIN 284 Win  100 (4X) 93 (1X) 99 (1X) 0.702 292 (6X)
    5.   Damian Cerkanowicz   DCR 284Win  97 (5X) 98 (1X) 96 (3X) 0.905 291 (9X)
    6.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  99 (5X) 96 (1X) 95 (4X) 1.042 290 (10X)
    7.   Ludek Horak   SMH Precision 6mmBR  99 (5X) 95 (3X) 95 (2X) 1.046 289 (10X)
    8.   Piotr Siezieniewski   NC Rado 284Win  98 (4X) 93   98 (3X) 0.564 289 (7X)
    9.   Adam Mossakowski   Nc rado  98 (3X) 94 (2X) 97 (2X) 0.867 289 (7X)
    10.   Vladislavas Lemeąevas   Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L  98 (4X) 94 (1X) 97 (2X) 0.895 289 (7X)
    11.   Roman Kurdziel   NC RADO  98 (2X) 96 (2X) 94 (1X) 1.098 288 (5X)
    12.   Adam Sztybór   NC RADO 6,5X47  95 (1X) 93 (2X) 99   0.810 287 (3X)
    13.   Wojciech Storzysz   284 WIN  99 (6X) 93   92   0.971 284 (6X)
    14.   Józef GiedĽ   Keppeler 7-08rem  97 (3X) 94 (3X) 92 (2X) 1.095 283 (8X)
    15.   Richard Benkovsky   Dolphin 6mmDasher  91   96 (2X) 95 (1X) 0.844 282 (3X)
    16.   Vitas Bielys   NC Rado 6,5x47 lapua  95 (2X) 91   95 (2X) 0.900 281 (4X)
    17.   Joanna Wilkowska   Dophin 6x47  97 (4X) 90   94   1.097 281 (4X)
    18.   Maciej Wysokiński   6 br  99 (5X) 89   92   1.039 280 (5X)
    19.   Tomasz Dotku¶   Sabatti 6,5x55se  95 (2X) 90   94 (1X) 1.205 279 (3X)
    20.   Janusz Stępniewski   Carl Gustaw 6,5x55 SM  97 (3X) 85   96 (3X) 0.978 278 (6X)
    21.   Piotr Lalik   Janczewski Custom 6,5x55  92 (1X) 95 (1X) 91   1.039 278 (2X)
    22.   Michał Rużański   tikka 6,5x55se  97 (2X) 91 (2X) 89 (1X) 0.814 277 (5X)
    23.   Zbigniew Hliwa   Rado 6BR  97 (4X) 91 (1X) 89   1.231 277 (5X)
    24.   Maria Ziomek   Savage 6 BR  93 (1X) 92   92 (2X) 1.116 277 (3X)
    25.   Marek B±kowski   NC RADO 6.5x47 Lapua  93 (1X) 92   92 (1X) 1.105 277 (2X)
    26.   Zbigniew Maliński   Victrix 6BR  95 (3X) 87   94   0.975 276 (3X)
    27.   Piotr Wilkowski   Dolphin 6x47  98 (2X) 90 (1X) 87   0.812 275 (3X)
    28.   Marek Ko¶la   NC Rado 6.5x47 Lap  97 (1X) 86   90   1.010 273 (1X)
    29.   Michał Harenża   6,5x47  97 (3X) 81   93 (2X) 1.273 271 (5X)
    30.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  95 (2X) 85   91 (1X) 0.853 271 (3X)
    31.   Wiktor Piotrowski   6,5 x 55  90   94 (2X) 87   1.212 271 (2X)
    32.   Mirosław Małek   NC RADO 6,5x47  88 (2X) 93 (1X) 88 (4X)   269 (7X)
    33.   Krzysztof Tuliński   Rado 6,5  93 (1X) 85   90 (1X) 1.066 268 (2X)
    34.   Mirosław Radecki   M63 6.5X55 SE  92 (1X) 81   90   1.836 263 (1X)
    35.   Włodzimierz Smyk   NC RADO .284  77   89 (1X) 91 (1X)   257 (2X)
    36.   Konrad Bartczak   Dolphin 284 Win  87   81   89   0.924 257  
    37.   Jacek Dorszewicz   Dolphin 284 Win  79 (1X) 81   90 (2X) 1.700 250 (3X)
    38.   Adam Wardęcki   REM 700 308W  90 (1X) 72 (2X) 87 (1X)   249 (4X)
    39.   Michał Garbień   Savage 6mm BR  92   78   77   0.960 247  
    40.   Marcin Majchrzak   Savage 6mmbr  91 (1X) 85   70     246 (1X)
    41.   Jan Piotrowski   6,5 x 55 se  91 (1X) 72   69     232 (1X)
    42.   Piotr Oleksy   Nc rado  39 (2X) 77   92 (1X)   208 (3X)
       Józef Wodnicki   6br  DQ   DQ   DQ     DQ  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Richard Benkovsky   R. Stanek, 7 WSM  96 (2X) 95 (2X) 93 (2X) 1.430 284 (6X)
    2.   Petr Mothejl   DTA 338LM   96 (3X) 94 (4X) 93 (2X) 1.421 283 (9X)
    3.   Włodzimierz Smyk   UniqeAlpine .338  99   97 (1X) 86 (1X) 0.941 282 (2X)
    4.   Krzysztof Tuliński   300wm  97 (2X) 93 (1X) 91 (1X) 0.885 281 (4X)
    5.   Paweł Konecki   Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM  94 (2X) 94 (4X) 91   1.294 279 (6X)
    6.   Kacper ¦lęzak   SM 338  87   95 (1X) 96 (2X) 0.971 278 (3X)
    7.   Andrzej Pi±tak   Dolphin 338 LM  95 (1X) 90 (1X) 91 (1X) 1.432 276 (3X)
    8.   Piotr Lalik   Janczewski Rem. 700 300N. Magnum  87   92   94 (1X) 1.022 273 (1X)
    9.   Zenon Łaski   AX 338LM  90 (2X) 86   91   1.340 267 (2X)
    10.   Dariusz Paliborek   CADEX 338LM  88 (1X) 84   92 (1X) 1.590 264 (2X)
    11.   Robert Feliński   Savage  93   97 (1X) 73   1.223 263 (1X)
    12.   Piotr Onych   Janczewski   88 (1X) 91 (2X) 83   1.777 262 (3X)
    13.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM  85   75 (3X) 86     246 (3X)
    14.   Artur Blaszczuk   Blaser 338lm  76   87 (1X) 82 (1X) 2.126 245 (2X)
    15.   Ryszard Srokosz   SAVAGE 110BA .338 LM  80   81   64 (1X)   225 (1X)
    16.   Wiesław Wyroba   338 LM  92 (2X) 68 (1X) 63     223 (3X)
    17.   Zbigniew Maliński   300 WM BLASER  61   72   81     214  

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Grzegorz Leszczyński   95    0.786  RADO   NF    
    2.   Piotr Oleksy   92 (1X)  1.598  NC Rado 308   NF Competition    
    3.   Anna Lubryczyńska-Bochyńska   90 (1X)  1.120  Dolphin   NF    
    4.   Jakub Sidorowicz   85    1.775  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    5.   Marek B±kowski   83    1.312  Dolphin .308Win   March    
    6.   Saulius Paknys   80 (1X)  1.421  NC Rado 308WIn   March HM    
    7.   Filip Jan Drozdowski   80    1.726  CZ 557 Varmint - .308 Win.   Vortex GE    
    8.   Mirosław Małek   80    2.117  Haenel RS8 308 Win.    Nightforce 15-55x52    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   78    1.004  Borden   March    
    10.   Joanna Szczepańska   77    1.094  Tikka .308   kahles k624i    
    11.   Damian Bochyński   76    1.380  Dolphin   NF    
    12.   Piotr Siezieniewski   74    1.109  NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    13.   Michał Kowalski   70       Rem 700 308win   Nf nxs 8-32x56    
    14.   Piotr Królikowski   67    2.981  STEYR SSG08 308WIN   NF ATACR 5-25x56    
    15.   Bogdan Raczyński   61       308 W   NF    
    16.   Michał Kolańczyk   57       ssg 04   s;b    
    17.   Tomasz Kirczuk   51       Sako TRG 22   Vortex 15-60x    
    18.   Piotr Kies   49 (1X)     .308   VORTEX    
    19.   Adam Wardęcki   34       Sabatti 308W   Sightron 10-50    
    20.   Michał Rogóż   29       Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    21.   Maciej Wysokiński   27       308   march    
    22.   Marek Rydz   26       Tikka .308Win   NF    
    23.   Jan Małek   7       CZ750 .308 win   VORTEX GE    
    24.   Michal ¦ledzik   6       NC Rado 308 WIN   Nightforce    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek B±kowski   93    1.120  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    2.   Piotr Wilkowski   91 (1X)  0.786  Surgeon 6,5 x47   March 5-40x56    
    3.   Rafał Walczowski   89    0.842  284Win   NF Competition    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski   85    1.384  Savage   March    
    5.   Maciej Wysokiński   84    1.259  6 br   march    
    6.   Zbigniew Hliwa   84    1.929  Rado 6BR   NF-com    
    7.   Zenon Łaski   81 (1X)     AX 338LM   12-50x56 S&B    
    8.   Vladislavas Lemeąevas   81    1.222  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    9.   Grzegorz Prochowicz   81    1.229  6,5x47   8-80    
    10.   Joanna Wilkowska   81    1.361  Surgeon 6,5x47   March    
    11.   Adam Sztybór   81    2.214  NC RADO 0,284WIN   NF    
    12.   Andrzej Pi±tak   75    1.331  HK MR308   Kahles K624i    
    13.   Mirosław Małek   75       NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    14.   Marek Ko¶la   73    1.485  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    15.   Janusz Stępniewski   65    1.699  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    16.   Piotr Siezieniewski   62    0.891  NC Rado 284Win   March 10-60x52    
    17.   Roman Kurdziel   59       NC RADO   NF    
    18.   Piotr Lalik   54       Janczewski Custom 6,5x55   March    
    19.   Ryszard Srokosz   52       SAVAGE 110BA .338 LM   Nightforce    
    20.   Maria Ziomek   49       Savage 6 BR   Sightron 10 - 50    
    21.   Adam Wardęcki   44       Rem 700 308W   NF    
    22.   Piotr Królikowski   25       AXMC 338LM   March    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Feliński   95 (2X)  0.767  Savage 308   NF    
    2.   Damian Bochyński   93 (1X)  1.079  Dolphin   NF    
    3.   Piotr Oleksy   92 (1X)  1.139  NC Rado 308   NF Competition    
    4.   Jakub Sidorowicz   89    1.797  Remington 700 RDC .308Win   Vortex Viper PST 6-24/50    
    5.   Józef GiedĽ   87 (1X)  1.571  Tikka T3 308win   NF    
    6.   Robert Hordyński   87 (1X)  1.602  Sabatti 308 WIN   Sightron S III    
    7.   Marek B±kowski   86 (1X)  2.203  Dolphin .308Win   March    
    8.   Maciej Wysokiński   86    1.763  308   march    
    9.   Tomasz B±kowski   85 (2X)  1.478  Mannlicher   12-50x56    
    10.   Grzegorz Leszczyński   84    1.286  NC RADO .308   NF    
    11.   Sylwiusz Bajraszewski   84    1.290  Borden   March    
    12.   Saulius Paknys   83    1.515  NC-Rado 308 win   March 8-80x56    
    13.   Wojciech Storzysz   80    1.504  308 W   Khales    
    14.   Zenon Łaski   80    2.064  Blaser 308Win   S&B 12-50x56    
    15.   Mirosław MoĽdzierz   79 (1X)  1.071  CZ 557   4.5 x 30    
    16.   Michał Rogóż   79    2.147  Sabatti 308   Kahles 10 - 50    
    17.   Łukasz Żychiewicz   78    1.331  Savage F/TR .308 win   Weaver T 36    
    18.   Marek Papros   75    1.034  Savage 12/ftr   15x55    
    19.   Mariusz Wójcik   75    1.880  Savage 308   Nightforce Competition    
    20.   Adam Wardęcki   73 (1X)     Steyr 308W   SX5    
    21.   Bogdan Raczyński   64       308 W   NF    
    21.   Ireneusz Woszczek   64       308 WIN   Vortex GE    
    23.   Michal ¦ledzik   63       NC Rado 308 WIN   Nightforce    
    24.   Artur Szczepaniak   47       FT/R 308 win   t36    
    25.   Piotr Siezieniewski   45       NC Rado 308Win   NF 15-55x52    
    26.   Wojciech Jagielski   16       Tikka T3 .308W   Kahles624i    
    27.   Iwona Wysokińska   0       308   march    
    27.   Robert Żabicki   0       Sabatti .308Win   Golden Eagle 15-60x52    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Wojciech Storzysz   98    0.718  284 WIN   March    
    2.   Ludek Horak   97    0.936  SMH Precision 6mmBR   NXS 12-42x56    
    3.   Piotr Oleksy   95 (1X)  1.023  Nc rado   Nf    
    4.   Damian Cerkanowicz   94 (1X)  0.741  DCR 284Win   NF 8-32    
    5.   Vladislavas Lemeąevas   94 (1X)  1.068  Dolphin Defiance Deviant 6,5x47L   March HM    
    6.   Marek B±kowski   94    0.707  NC RADO 6.5x47 Lapua   Nightforce Competition    
    7.   Igor Stefanowski   93 (1X)  0.932  NC RADO 6,5x47   MARCH    
    8.   Adam Sztybór   93 (1X)  1.177  NC RADO 6,5X47   NF    
    9.   Marek Ko¶la   92 (3X)  1.305  NC Rado 6.5x47 Lap   NF 15-55x52    
    10.   Joanna Wilkowska   90    1.759  Dophin 6x47   March    
    11.   Iwona Wysokińska   89    1.233  6 br   march    
    12.   Michał Harenża   88 (1X)  1.034  6,5x47   March    
    13.   Janusz Stępniewski   88 (1X)  1.165  Carl Gustaw 6,5x55 SM   NF 8-32x56    
    14.   Vitas Bielys   88 (1X)  1.496  NC Rado 6,5x47 lapua   NF 15-55x52 Competition    
    15.   Piotr Wilkowski   88    1.165  Dolphin 6x47   March    
    16.   Józef GiedĽ   88    1.775  Keppeler 7-08rem   NF     
    17.   Zbigniew Hliwa   85    0.936  Rado 6BR   NF-com    
    18.   Mirosław Małek   85    1.128  NC RADO 6,5x47   Nightforce 15-55x52    
    19.   Petr Novak   84 (1X)  1.056  KELBLY 6.5x47    Nightforce    
    20.   Maciej Wysokiński   83    1.188  6 br   march    
    21.   Petr Mothejl   82    1.094  DOLPHIN 284 Win   MARCH 8-80x56    
    22.   Sylwiusz Bajraszewski   82    1.459  Savage   March    
    23.   Grzegorz Prochowicz   80    1.274  6,5x47   8-80    
    24.   Michał Rużański   73    0.996  tikka 6,5x55se   march     
    25.   Piotr Lalik   73    1.071  Janczewski Custom 6,5x55   March    
    26.   Roman Kurdziel   72    2.267  NC RADO   NightForce 12-55x52    
    27.   Krzysztof Tuliński   67       Rado 6,5   NF    
    28.   Maria Ziomek   61       Savage 6 BR   Sightron 10-50    
    29.   Richard Benkovsky   58       Dolphin 6mmDasher   March 8-80    
    29.   Mirosław Radecki   58       M63 6.5X55 SE   DOT 4.5 X30 -50    
    31.   Adam Wardęcki   38       REM 700 308W   NF    
    32.   Włodzimierz Smyk   22       NC RADO .284   S&B    
    33.   Piotr Siezieniewski   0       NC Rado 284Win   March 10-60x52    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Kacper ¦lęzak   89 (1X)  1.041  SM 338   Vortex    
    2.   Krzysztof Tuliński   89    1.425  300wm   Nf    
    3.   Paweł Konecki   87 (1X)  1.357  Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM   March 8-80x56    
    4.   Andrzej Pi±tak   84 (1X)  1.308  Dolphin 338 LM   Kahles K624i    
    5.   Dariusz Paliborek   84 (1X)  2.023  CADEX 338LM   BUSHNELL    
    6.   Piotr Lalik   83    1.737  Janczewski Rem. 700 300N. Magnum   NF 8-32x56    
    7.   Piotr Królikowski   80 (1X)  2.060  AXMC 338LM   March 8-80x56    
    8.   Richard Benkovsky   78    1.158  R. Stanek, 7 WSM   NF 15-55    
    9.   Petr Mothejl   78    1.718  DTA 338LM    MARCH 8-80x56    
    10.   Włodzimierz Smyk   77    1.184  UniqeAlpine .338   S&B    
    11.   Zenon Łaski   54 (1X)     AX 338LM   12-50x56    
    12.   Ryszard Srokosz   45       SAVAGE 110BA .338 LM   NIgtforce Competition    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.309 MOA

    Piotr Siezieniewski na dystansie 300 m w klasie SniperOpen

    page top