Zawody
  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
    • Wyniki

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku pod¶wietlonego na niebiesko wy¶wietla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Łukasz Żychiewicz   99 (3X)  0.575  Savage F/TR   Weaver T 36       tarcza 
    2.   Iwona Wysokińska   99 (3X)  0.678  NC RADO 308   march       tarcza 
    3.   Piotr Onych   98 (4X)  0.655  Janczewski 308   March X 8-80       tarcza 
    4.   Krzysztof Tuliński    98 (4X)  0.735  308 J&T   NF       tarcza 
    5.   Maciej Florkiewicz   98 (4X)  0.758   DC-700 308Win   DO 4,5-30x50       tarcza 
    6.   Wojciech Storzysz   98 (4X)  0.804  Savage 223   NF       tarcza 
    7.   Damian Bochyński   98 (3X)  0.655  Dolphin .308   NF       tarcza 
    8.   Grzegorz Leszczyński   98 (3X)  0.839  G&L .308   NF       tarcza 
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   98 (3X)  0.884  Dolphin 308 W   March 8-80x56       tarcza 
    10.   Bogdan Raczyński   98 (3X)  1.263  Laskowski 308 W   NF       tarcza 
    11.   Jacek Włodarczyk   98 (2X)  0.483  howa/mod   khales 10-50        
    12.   Marek Papros   97 (4X)  0.460  Savage ftr 308win   15x55        
    13.   Tomasz Affet   97 (3X)  1.079  Savage 10 HS .308 WIN   NF         
    14.   Piotr Siezieniewski   97 (2X)  0.873  308W   NF        
    15.   Katarzyna Wyroba   96 (3X)  0.724  Savage 12 FTR   Kahles        
    16.   Jerzy Krywult   96 (2X)  0.999  308 win   March        
    17.   Arnold Przepiorkowski   95 (1X)  0.770  208W Jancz.   30/50        
    18.   Maciej Gadomski   95    1.091  Keppeler 308win   NF        
    19.   Janusz Olszyk   94 (4X)  1.079  sabatti 308 win   delta 3-24        
    20.   Konrad Bartczak   94 (3X)  1.515  Steyer Manlicher   SB        
    21.   Mariusz Wójcik   94 (2X)  1.308  Savage 308   Nightforce Competition        
    22.   Saulius Paknys   94 (1X)  0.609  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56        
    23.   Tadeusz Zimmer   94 (1X)  1.068  Keppeler 308 win   march 8X80X56        
    24.   Krzysztof Kolasiński   94 (1X)  1.171  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36        
    25.   Piotr Niewiadomski   94 (1X)  1.343  Dolphin .308 Win     Nightforce         
    26.   Josef Prochazka   94 (1X)  1.423  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56        
    27.   Marek B±kowski   93 (3X)  0.930  308 Win   Nightforce        
    28.   Mirosław Michalski   93 (3X)  1.079  Keppeler 308WIN   5-24 x 56        
    29.   Piotr Miziołek   93 (1X)  1.285  308 win            
    30.   Artur Szczepaniak   93    0.735  LASKOWSKI Savage .223 Rem   6-32x50        
    31.   Radosław Łukaszuk   93    1.241  Savage 12BTCSS .223Rem   Weaver T36        
    32.   Piotr Dowżenko   92 (1X)  1.205  TRG 22 308WIN   NF        
    33.   Piotr Oleksy   92    1.137  Savage 12 FTR   NF COMP        
    34.   Wiesław Wyroba   91 (2X)  0.988  308 win   S&.B 12-50x56        
    35.   Maciej Wysokiński   91 (1X)  0.896  308   march        
    36.   Robert Hordyński   91 (1X)  1.217  howa 308w   nikko 10-50x60        
    37.   Jakub Wyroba   91 (1X)  1.320  NC   NF        
    38.   Tomasz B±kowski   91 (1X)  1.515  mannlicher 308win   12-50x56        
    39.   Artur Kamiński   90 (2X)  1.171  Savage 12 F/TR   Nightforce        
    40.   Jacek Dorszewicz   90 (1X)  1.010  Steyr Manlicher   SB        
    41.   Krzysztof Jachosz   89 (2X)  1.056  Sako TRG22   8-80X56        
    42.   Lucjan Kalka   89 (1X)  1.698  Savage 12 F/TR 308 WIN   SIII 8-32X56        
    43.   Mirosław Radecki   87    1.102  howa 308 win   DOT 5-30X50         
    44.   Sławomir Huczała   85 (1X)  1.744  Rem 308W   L        
    45.   Zacheusz Siedlecki   71    3.016  Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition        
    46.   Michał Horłoza   35       Savage 12BVSS .308 Win   Leupold 8.5-25x50        
    47.   Aleksandra Borowska   0       Rem 223   L        
    48.   Piotr Narloch   awaria       308Win   NF        
    Dystans 300 metrów - klasa OPEN
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybor   100 (4X)  0.682  AS 6,5 X 47L   NF       tarcza 
    2.   Igor Stefanowski   100 (3X)  0.670  6,5x47   march 80       tarcza 
    3.   Krzysztof Czachorowski   100 (3X)  0.682  nc rado 6.5   NF       tarcza 
    4.   Tomasz Chałupka   99 (5X)  0.678  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55       tarcza 
    5.   Roman Kurdziel   99 (5X)  0.693  NC RADO 6.5x47L   s&B 12-50x56       tarcza 
    6.   Andrzej Pi±tak   99 (5X)  0.705  NC RADO 6,5x47 LAPUA   KAHLES K1050       tarcza 
    7.   Grzegorz Leszczyński   99 (4X)  0.602  G&L 6,5x47   NF       tarcza 
    8.   Vitas Bielys   99 (4X)  0.655  NC RADO 6,5x47 Lapua    NF Competition 15x55-52       tarcza 
    9.   Bartosz Łuczak   98 (4X)  0.647  Savage 6BR   SIII       tarcza 
    10.   Wojciech Storzysz   98 (4X)  0.693  6,5x47   NF       tarcza 
    11.   Zbigniew Hliwa   98 (4X)  0.751  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52       tarcza 
    12.   Janusz Stępniewski    98 (3X)  0.762  Karl Gustaw 6,5x55 SM   NF8-32x56       tarcza 
    13.   Grzegorz Prochowicz   98 (1X)  0.556  6,5x47   8-80       tarcza 
    14.   Karol Janczewski    97 (5X)  0.567  remingtin 700 6.5x47   kahles        
    15.   Libor Havlis   97 (4X)  0.922  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52        
    16.   Michał Rużański   97 (2X)  0.831  Tikka 6,5x55 se   march        
    17.   Maciej Wysokiński   97 (1X)  0.792  6 br   march        
    18.   Josef Prochazka   96 (4X)  0.618  KELBLY 284   MARCH 8-80x56        
    19.   Petr Mothejl   95 (2X)  1.129  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56        
    20.   Wiesław Wyroba   95 (1X)  0.796  Rado   NF        
    21.   Marcin Kowalski   95    0.872  Rado   nightforce         
    22.   Zbigniew Łapa   95    1.358  Victrix 284   MARCH        
    23.   Iwona Wysokińska   94 (3X)  0.847  NC RADO   march        
    24.   Krzysztof Tuliński    94 (1X)  0.957  6,5x47   NF        
    25.   Dariusz Krakowiak   94 (1X)  1.217  DC-700 30.06Spring.    NF 8-32x56        
    26.   Piotr Siezieniewski   94    0.847  6BR   NF 15-55x52        
    27.   Marek Chałupka   93 (2X)  0.932  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55        
    28.   Łukasz Łapta¶   93 (2X)  1.123  6BR   NF        
    29.   Sylwiusz Bajraszewski   93 (1X)  0.947  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56        
    30.   Tomasz Redecki   92    0.808  R700 6.5x55   NXS        
    31.   Paweł Konecki   88    1.180  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56        
    32.   Piotr Miziołek   87 (1X)  1.053  Grunig Elmigier 6BR   March 8x80/56        
    33.   Lucjan Kalka   84 (2X)  0.870  Savage 12 LRP 243 Win   SIII 8-32x56        
    34.   Katarzyna Wyroba   82       Karl Gustaw   Delta        
    35.   Jacek Dorszewicz   81    1.163  CG M80   Nightforce        
    36.   Jakub Wyroba   79 (1X)     6,5x47   NF        
    37.   Piotr Celmer   62       Tikka T3 Varmint 6,5x55   March 10-60x55        
    Dystans 300 metrów - klasa MAGNUM
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Krystian Janczewski   98 (2X)  0.984  7mm SAUM   March       tarcza 
    2.   Roman Kurdziel   97 (3X)  0.881  Steyr Mannlicher .338LM   S&B 12-50x56       tarcza 
    3.   Adam Sztybor   96 (3X)  0.583  CADEX-33 0.338LM   NF       tarcza 
    4.   Piotr Onych   96 (3X)  0.870  Janczewski 338   NXS 8-32       tarcza 
    5.   Robert Mikrut   96 (3X)  1.030  Range Master 338lapua mag   Premier haritage 2-25/50       tarcza 
    6.   Josef Prochazka   96 (2X)  0.686  ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56       tarcza 
    7.   Petr Mothejl   96    0.884  DTA 338   NF       tarcza 
    8.   Michał Jaroszyński   92    0.938  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56        
    9.   Krzysztof Jachosz   88 (1X)  1.916  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56       tarcza 
    10.   Piotr Narloch   87 (1X)  1.110  338L   NF       tarcza 
    11.   Artur Kaminski   80    2.073  Savage Target Magnum .338LM   Nightforce       tarcza 
    12.   Konrad Bartczak   72 (2X)     Keepler   Nightforce       tarcza 
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Maciej Wysokiński   98 (4X)  0.729  308   march       tarcza 
    2.   Sylwiusz Bajraszewski   98 (3X)  0.866  Dolphin 308 W   March 8-80x56       tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   98 (3X)  0.987  208W Jancz.   30/50       tarcza 
    4.   Jerzy Krywult   98 (1X)  0.855  308 win   March       tarcza 
    5.   Artur Kamiński   97 (2X)  0.723  Savage 12 F/TR   Nightforce       tarcza 
    6.   Wojciech Storzysz   96 (1X)  0.929  Savage 223   NF       tarcza 
    7.   Saulius Paknys   96 (1X)  1.141  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56       tarcza 
    8.   Damian Bochyński   95    0.838  Dolphin .308   NF       tarcza 
    9.   Piotr Niewiadomski   94 (1X)  1.479  Dolphin .308 Win     Nightforce        tarcza 
    10.   Bogdan Raczyński   93 (2X)  1.496  Laskowski 308 W   NF       tarcza 
    11.   Aleksandra Borowska   92 (3X)  1.314  Rem 223   L        
    12.   Tomasz Affet   92 (1X)  1.405  Savage 10 HS .308 WIN   NF         
    13.   Marek Papros   92    1.101  Savage ftr 308win   15x55        
    14.   Piotr Onych   92    1.216  Janczewski 308   March X 8-80        
    15.   Grzegorz Leszczyński   91 (2X)  1.027  G&L .308   NF        
    16.   Konrad Bartczak   91 (1X)  1.164  Steyer Manlicher   SB        
    17.   Piotr Siezieniewski   91    1.342  308W   NF        
    18.   Jacek Dorszewicz   90 (1X)  0.964  Steyr Manlicher   SB        
    19.   Krzysztof Jachosz   90    1.485  Sako TRG22   8-80X56        
    20.   Tadeusz Zimmer   89 (2X)  1.101  Keppeler 308 win   march 8X80X56        
    21.   Iwona Wysokińska   89 (1X)  1.273  NC RADO 308   march        
    22.   Wiesław Wyroba   89 (1X)  1.388  308 win   S&.B 12-50x56        
    23.   Maciej Florkiewicz   89    1.061   DC-700 308Win   DO 4,5-30x50        
    24.   Krzysztof Tuliński    89    1.760  308 J&T   NF        
    25.   Katarzyna Wyroba   88 (1X)  1.474  Savage 12 FTR   Kahles        
    26.   Maciej Gadomski   88    1.353  Keppeler 308win   NF        
    27.   Marek B±kowski   87 (1X)  1.130  308 Win   Nightforce        
    28.   Piotr Oleksy   87 (1X)  1.766  Savage 12 FTR   NF COMP        
    29.   Jakub Wyroba   87 (1X)  1.766  NC   NF        
    30.   Piotr Dowżenko   87    1.164  TRG 22 308WIN   NF        
    31.   Lucjan Kalka   87    1.949  Savage 12 F/TR 308 WIN   SIII 8-32X56        
    32.   Zacheusz Siedlecki   86 (1X)  1.674  Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition        
    33.   Radosław Łukaszuk   84 (1X)  1.801  Savage 12BTCSS .223Rem   Weaver T36        
    34.   Janusz Olszyk   84    1.445  sabatti 308 win   delta 3-24        
    35.   Michał Horłoza   82 (1X)  1.697  Savage 12BVSS .308 Win   Leupold 8.5-25x50        
    36.   Josef Prochazka   82    1.754  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56        
    37.   Krzysztof Kolasiński   81 (1X)  0.895  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36        
    38.   Mirosław Michalski   81    1.542  Keppeler 308WIN   5-24 x 56        
    39.   Łukasz Żychiewicz   79 (1X)  1.468  Savage F/TR   Weaver T 36        
    40.   Artur Szczepaniak   78    1.130  LASKOWSKI Savage .223 Rem   6-32x50        
    41.   Piotr Miziołek   78    1.342  308 win            
    42.   Tomasz B±kowski   77    1.416  mannlicher 308win   12-50x56        
    43.   Mariusz Wójcik   76    2.442  Savage 308   Nightforce Competition        
    44.   Jacek Włodarczyk   70       howa/mod   khales 10-50        
    45.   Mirosław Radecki   45       howa 308 win   DOT 5-30X50         
    46.   Sławomir Huczała   44       Rem 308W   L        
    47.   Robert Hordyński   0       howa 308w   nikko 10-50x60        
    48.   Piotr Narloch   awaria       308Win   NF        
    Dystans 600 metrów - klasa OPEN
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Siezieniewski   98 (4X)  0.543  6BR   NF 15-55x52       tarcza 
    2.   Michał Rużański   97 (3X)  0.768  Tikka 6,5x55 se   march       tarcza 
    3.   Iwona Wysokińska   97 (2X)  0.742  NC RADO   march       tarcza 
    4.   Zbigniew Hliwa   97 (2X)  0.927  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52       tarcza 
    5.   Wojciech Storzysz   97 (1X)  0.768  6,5x47   NF       tarcza 
    6.   Wiesław Wyroba   97 (1X)  0.922  Rado   NF       tarcza 
    7.   Petr Mothejl   96 (5X)  0.828  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56       tarcza 
    8.   Janusz Stępniewski    96 (3X)  0.660  Karl Gustaw 6,5x55 SM   NF8-32x56       tarcza 
    9.   Krzysztof Tuliński    96 (2X)  0.870  6,5x47   NF       tarcza 
    10.   Vitas Bielys   96 (2X)  1.206  NC RADO 6,5x47 Lapua    NF Competition 15x55-52       tarcza 
    11.   Maciej Wysokiński   95 (3X)  0.991  6 br   march        
    12.   Jakub Wyroba   95 (3X)  1.065  6,5x47   NF        
    13.   Marek Chałupka   95 (1X)  0.736  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55        
    14.   Andrzej Pi±tak   95    1.080  NC RADO 6,5x47 LAPUA   KAHLES K1050        
    15.   Roman Kurdziel   94 (1X)  1.028  NC RADO 6.5x47L   s&B 12-50x56        
    16.   Zbigniew Łapa   94 (1X)  1.090  Victrix 284   MARCH        
    17.   Tomasz Redecki   94 (1X)  1.137  R700 6.5x55   NXS        
    18.   Bartosz Łuczak   93 (1X)  1.023  Savage 6BR   SIII        
    19.   Karol Janczewski    93    0.513  remingtin 700 6.5x47   kahles        
    20.   Tomasz Chałupka   92 (3X)  1.418  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55        
    21.   Igor Stefanowski   92 (2X)  1.000  6,5x47   march 80        
    22.   Paweł Konecki   92    1.219  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56        
    23.   Grzegorz Prochowicz   91    1.069  6,5x47   8-80        
    24.   Sylwiusz Bajraszewski   90 (2X)  1.128  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56        
    25.   Piotr Miziołek   90 (2X)  1.197  Grunig Elmigier 6BR   March 8x80/56        
    26.   Grzegorz Leszczyński   90    1.246  G&L 6,5x47   NF        
    27.   Adam Sztybor   89    0.921  AS 6,5 X 47L   NF        
    28.   Dariusz Krakowiak   86 (1X)  1.637  DC-700 30.06Spring.    NF 8-32x56        
    29.   Josef Prochazka   86    1.403  KELBLY 284   MARCH 8-80x56        
    30.   Krzysztof Czachorowski   84 (3X)     nc rado 6.5   NF        
    31.   Łukasz Łapta¶   84 (1X)  2.544  6BR   NF        
    32.   Katarzyna Wyroba   72    2.546  Karl Gustaw   Delta        
    33.   Marcin Kowalski   67 (1X)     Rado   nightforce         
    34.   Piotr Celmer   64       Tikka T3 Varmint 6,5x55   March 10-60x55        
    35.   Jacek Dorszewicz   50 (1X)     CG M80   Nightforce        
    36.   Lucjan Kalka   43       Savage 12 LRP 243 Win   SIII 8-32x56        
    37.   Libor Havlis   13       Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52        
    Dystans 600 metrów - klasa MAGNUM
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Krystian Janczewski   98 (3X)  0.698  7mm SAUM   March       tarcza 
    2.   Michał Jaroszyński   97 (2X)  0.962  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56       tarcza 
    3.   Piotr Onych   97 (1X)  0.826  Janczewski 338   NXS 8-32       tarcza 
    4.   Piotr Narloch   93 (1X)  1.310  338L   NF       tarcza 
    5.   Adam Sztybor   93    1.192  CADEX-33 0.338LM   NF       tarcza 
    6.   Krzysztof Jachosz   91    1.296  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56       tarcza 
    7.   Robert Mikrut   90    1.203  Range Master 338lapua mag   Premier haritage 2-25/50       tarcza 
    8.   Josef Prochazka   88 (1X)  1.734  ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56       tarcza 
    9.   Artur Kaminski   86    1.873  Savage Target Magnum .338LM   Nightforce       tarcza 
    10.   Roman Kurdziel   83    1.392  Steyr Mannlicher .338LM   S&B 12-50x56       tarcza 
    11.   Petr Mothejl   79       DTA 338   NF       tarcza 
    12.   Konrad Bartczak   43       Keepler   Nightforce       tarcza 
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Niewiadomski   99 (4X)  0.620  Dolphin .308 Win     Nightforce        tarcza 
    2.   Saulius Paknys   95 (2X)  1.277  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56       tarcza 
    3.   Sylwiusz Bajraszewski   94 (3X)  1.415  Dolphin 308 W   March 8-80x56       tarcza 
    4.   Damian Bochyński   94 (3X)  1.479  Dolphin .308   NF       tarcza 
    5.   Artur Kamiński   93 (2X)  1.531  Savage 12 F/TR   Nightforce        
    6.   Mirosław Michalski   93 (1X)  1.543  Keppeler 308WIN   5-24 x 56       tarcza 
    7.   Maciej Florkiewicz   92 (1X)  1.952   DC-700 308Win   DO 4,5-30x50       tarcza 
    8.   Josef Prochazka   92    1.449  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56       tarcza 
    9.   Piotr Miziołek   92    1.522  308 win           tarcza 
    10.   Tomasz Affet   91 (3X)  1.565  Savage 10 HS .308 WIN   NF        tarcza 
    11.   Piotr Oleksy   91 (1X)  1.664  Savage 12 FTR   NF COMP       tarcza 
    12.   Iwona Wysokińska   91 (1X)  1.677  NC RADO 308   march       tarcza 
    13.   Jerzy Krywult   90 (1X)  1.208  308 win   March        
    14.   Marek Papros   90 (1X)  1.234  Savage ftr 308win   15x55        
    15.   Piotr Siezieniewski   90    1.535  308W   NF        
    16.   Lucjan Kalka   89 (1X)  1.513  Savage 12 F/TR 308 WIN   SIII 8-32X56        
    17.   Arnold Przepiorkowski   88    1.367  208W Jancz.   30/50        
    18.   Bogdan Raczyński   88    1.595  Laskowski 308 W   NF        
    19.   Maciej Wysokiński   88    1.849  308   march        
    20.   Krzysztof Kolasiński   88    2.016  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36        
    21.   Grzegorz Leszczyński   87    1.406  G&L .308   NF        
    22.   Jacek Dorszewicz   87    1.741  Steyr Manlicher   SB        
    23.   Marek B±kowski   86 (1X)  1.604  308 Win   Nightforce        
    24.   Maciej Gadomski   86    1.651  Keppeler 308win   NF        
    25.   Piotr Onych   85    1.135  Janczewski 308   March X 8-80        
    26.   Łukasz Żychiewicz   85    1.458  Savage F/TR   Weaver T 36        
    27.   Zacheusz Siedlecki   84 (1X)  1.857  Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition        
    28.   Wojciech Storzysz   83 (2X)     Savage 223   NF        
    29.   Krzysztof Tuliński    82 (1X)  1.556  308 J&T   NF        
    30.   Katarzyna Wyroba   81    2.033  Savage 12 FTR   Kahles        
    31.   Tadeusz Zimmer   81    2.085  Keppeler 308 win   march 8X80X56        
    32.   Jakub Wyroba   78 (1X)  1.548  NC   NF        
    33.   Wiesław Wyroba   78    1.329  308 win   S&.B 12-50x56        
    34.   Janusz Olszyk   78    2.158  sabatti 308 win   delta 3-24        
    35.   Mirosław Radecki   73    2.532  howa 308 win   DOT 5-30X50         
    36.   Tomasz B±kowski   72    1.617  mannlicher 308win   12-50x56        
    37.   Robert Hordyński   72       howa 308w   nikko 10-50x60        
    38.   Krzysztof Jachosz   69    2.411  Sako TRG22   8-80X56        
    39.   Jacek Włodarczyk   68    1.522  howa/mod   khales 10-50        
    40.   Michał Horłoza   67       Savage 12BVSS .308 Win   Leupold 8.5-25x50        
    41.   Konrad Bartczak   49       Steyer Manlicher   SB        
    42.   Piotr Dowżenko   46       TRG 22 308WIN   NF        
    43.   Aleksandra Borowska   44       Rem 223   L        
    44.   Radosław Łukaszuk   31       Savage 12BTCSS .223Rem   Weaver T36        
    45.   Sławomir Huczała   19       Rem 308W   L        
    46.   Artur Szczepaniak   0       LASKOWSKI Savage .223 Rem   6-32x50        
    47.   Mariusz Wójcik   0       Savage 308   Nightforce Competition        
    Dystans 800 metrów - klasa OPEN
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Tomasz Chałupka   97 (4X)  0.715  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55       tarcza 
    2.   Marcin Kowalski   96 (1X)  0.747  Rado   nightforce        tarcza 
    3.   Igor Stefanowski   94 (2X)  1.083  6,5x47   march 80       tarcza 
    4.   Maciej Wysokiński   94    0.755  6 br   march       tarcza 
    5.   Petr Mothejl   93 (2X)  1.199  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56       tarcza 
    6.   Wiesław Wyroba   93 (2X)  1.297  Rado   NF       tarcza 
    7.   Grzegorz Leszczyński   93 (2X)  1.377  G&L 6,5x47   NF       tarcza 
    8.   Jakub Wyroba   93 (1X)  0.884  6,5x47   NF       tarcza 
    9.   Paweł Konecki   93 (1X)  1.405  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56       tarcza 
    10.   Karol Janczewski    93    0.574  remingtin 700 6.5x47   kahles       tarcza 
    11.   Grzegorz Prochowicz   93    1.256  6,5x47   8-80       tarcza 
    12.   Janusz Stępniewski    92    1.607  Karl Gustaw 6,5x55 SM   NF8-32x56        
    13.   Josef Prochazka   91 (3X)  0.997  KELBLY 284   MARCH 8-80x56        
    14.   Krzysztof Czachorowski   91 (1X)  1.480  nc rado 6.5   NF        
    15.   Wojciech Storzysz   91    1.305  6,5x47   NF        
    16.   Bartosz Łuczak   91    1.407  Savage 6BR   SIII        
    17.   Michał Rużański   89 (1X)  1.498  Tikka 6,5x55 se   march        
    18.   Libor Havlis   89    1.068  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52        
    19.   Iwona Wysokińska   88    0.634  NC RADO   march        
    20.   Vitas Bielys   88    1.261  NC RADO 6,5x47 Lapua    NF Competition 15x55-52        
    21.   Zbigniew Hliwa   88    1.382  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52        
    22.   Dariusz Krakowiak   88    1.711  DC-700 30.06Spring.    NF 8-32x56        
    23.   Tomasz Redecki   87 (1X)  1.636  R700 6.5x55   NXS        
    24.   Piotr Siezieniewski   86 (2X)  1.093  6BR   NF 15-55x52        
    25.   Krzysztof Tuliński    86    1.376  6,5x47   NF        
    26.   Sylwiusz Bajraszewski   84    1.946  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56        
    27.   Zbigniew Łapa   83    0.939  Victrix 284   MARCH        
    28.   Marek Chałupka   82    1.755  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55        
    29.   Andrzej Pi±tak   81    0.863  NC RADO 6,5x47 LAPUA   KAHLES K1050        
    30.   Adam Sztybor   81    1.062  AS 6,5 X 47L   NF        
    31.   Roman Kurdziel   81    1.442  NC RADO 6.5x47L   s&B 12-50x56        
    32.   Łukasz Łapta¶   79 (1X)  1.388  6BR   NF        
    33.   Piotr Celmer   78    2.920  Tikka T3 Varmint 6,5x55   March 10-60x55        
    34.   Piotr Miziołek   76 (1X)  1.373  Grunig Elmigier 6BR   March 8x80/56        
    35.   Jacek Dorszewicz   76 (1X)     CG M80   Nightforce        
    36.   Katarzyna Wyroba   75    3.006  Karl Gustaw   Delta        
    37.   Lucjan Kalka   49       Savage 12 LRP 243 Win   SIII 8-32x56        
    Dystans 800 metrów - klasa MAGNUM
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Onych   97 (3X)  1.087  Janczewski 338   NXS 8-32       tarcza 
    2.   Michał Jaroszyński   94 (3X)  1.039  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56       tarcza 
    3.   Robert Mikrut   92 (2X)  1.319  Range Master 338lapua mag   Premier haritage 2-25/50       tarcza 
    4.   Josef Prochazka   91    0.786  ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56       tarcza 
    5.   Krystian Janczewski   90 (1X)  1.276  7mm SAUM   March       tarcza 
    6.   Adam Sztybor   89    1.387  CADEX-33 0.338LM   NF       tarcza 
    7.   Petr Mothejl   88    1.526  DTA 338   NF       tarcza 
    8.   Krzysztof Jachosz   86 (2X)  2.308  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56       tarcza 
    9.   Artur Kaminski   84 (1X)  2.500  Savage Target Magnum .338LM   Nightforce       tarcza 
    10.   Piotr Narloch   81    1.332  338L   NF       tarcza 
    11.   Roman Kurdziel   74    1.151  Steyr Mannlicher .338LM   S&B 12-50x56       tarcza 
    12.   Konrad Bartczak   0       Keepler   Nightforce        

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Sylwiusz Bajraszewski   Dolphin 308 W  98 (3X) 98 (3X) 94 (3X) 1.055 290(9X)
    2.   Damian Bochyński   Dolphin .308  98 (3X) 95   94 (3X) 0.991 287(6X)
    3.   Piotr Niewiadomski   Dolphin .308 Win   94 (1X) 94 (1X) 99 (4X) 1.147 287(6X)
    4.   Saulius Paknys   NC-Rado 308WIN  94 (1X) 96 (1X) 95 (2X) 1.009 285(4X)
    5.   Jerzy Krywult   308 win  96 (2X) 98 (1X) 90 (1X) 1.021 284(4X)
    6.   Arnold Przepiorkowski   208W Jancz.  95 (1X) 98 (3X) 88   1.041 281(4X)
    7.   Tomasz Affet   Savage 10 HS .308 WIN  97 (3X) 92 (1X) 91 (3X) 1.350 280(7X)
    8.   Artur Kamiński   Savage 12 F/TR  90 (2X) 97 (2X) 93 (2X) 1.142 280(6X)
    9.   Marek Papros   Savage ftr 308win  97 (4X) 92   90 (1X) 0.932 279(5X)
    10.   Iwona Wysokińska   NC RADO 308  99 (3X) 89 (1X) 91 (1X) 1.209 279(5X)
    11.   Maciej Florkiewicz    DC-700 308Win  98 (4X) 89   92 (1X) 1.257 279(5X)
    12.   Bogdan Raczyński   Laskowski 308 W  98 (3X) 93 (2X) 88   1.451 279(5X)
    13.   Piotr Siezieniewski   308W  97 (2X) 91   90   1.250 278(2X)
    14.   Wojciech Storzysz   Savage 223  98 (4X) 96 (1X) 83 (2X)   277(7X)
    15.   Maciej Wysokiński   308  91 (1X) 98 (4X) 88   1.158 277(5X)
    16.   Grzegorz Leszczyński   G&L .308  98 (3X) 91 (2X) 87   1.091 276(5X)
    17.   Piotr Onych   Janczewski 308  98 (4X) 92   85   1.002 275(4X)
    18.   Piotr Oleksy   Savage 12 FTR  92   87 (1X) 91 (1X) 1.522 270(2X)
    19.   Krzysztof Tuliński    308 J&T  98 (4X) 89   82 (1X) 1.350 269(5X)
    20.   Maciej Gadomski   Keppeler 308win  95   88   86   1.365 269 
    21.   Josef Prochazka   ACCURACY 308Win  94 (1X) 82   92   1.542 268(1X)
    22.   Mirosław Michalski   Keppeler 308WIN  93 (3X) 81   93 (1X) 1.388 267(4X)
    23.   Jacek Dorszewicz   Steyr Manlicher  90 (1X) 90 (1X) 87   1.238 267(2X)
    24.   Marek B±kowski   308 Win  93 (3X) 87 (1X) 86 (1X) 1.221 266(5X)
    25.   Katarzyna Wyroba   Savage 12 FTR  96 (3X) 88 (1X) 81   1.410 265(4X)
    26.   Lucjan Kalka   Savage 12 F/TR 308 WIN  89 (1X) 87   89 (1X) 1.720 265(2X)
    27.   Tadeusz Zimmer   Keppeler 308 win  94 (1X) 89 (2X) 81   1.418 264(3X)
    28.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR  99 (3X) 79 (1X) 85   1.167 263(4X)
    29.   Krzysztof Kolasiński   Tikka T3 .223Rem  94 (1X) 81 (1X) 88   1.361 263(2X)
    30.   Piotr Miziołek   308 win  93 (1X) 78   92   1.383 263(1X)
    31.   Wiesław Wyroba   308 win  91 (2X) 89 (1X) 78   1.235 258(3X)
    32.   Janusz Olszyk   sabatti 308 win  94 (4X) 84   78   1.561 256(4X)
    33.   Jakub Wyroba   NC  91 (1X) 87 (1X) 78 (1X) 1.545 256(3X)
    34.   Krzysztof Jachosz   Sako TRG22  89 (2X) 90   69   1.651 248(2X)
    35.   Zacheusz Siedlecki   Sako TRG 22 .308 Win  71   86 (1X) 84 (1X) 2.182 241(2X)
    36.   Tomasz B±kowski   mannlicher 308win  91 (1X) 77   72   1.516 240(1X)
    37.   Jacek Włodarczyk   howa/mod  98 (2X) 70   68     236(2X)
    38.   Konrad Bartczak   Steyer Manlicher  94 (3X) 91 (1X) 49     234(4X)
    39.   Piotr Dowżenko   TRG 22 308WIN  92 (1X) 87   46     225(1X)
    40.   Radosław Łukaszuk   Savage 12BTCSS .223Rem  93   84 (1X) 31     208(1X)
    41.   Mirosław Radecki   howa 308 win  87   45   73     205 
    42.   Michał Horłoza   Savage 12BVSS .308 Win  35   82 (1X) 67     184(1X)
    43.   Artur Szczepaniak   LASKOWSKI Savage .223 Rem  93   78   0     171 
    44.   Mariusz Wójcik   Savage 308  94 (2X) 76   0     170(2X)
    45.   Robert Hordyński   howa 308w  91 (1X) 0   72     163(1X)
    46.   Sławomir Huczała   Rem 308W  85 (1X) 44   19     148(1X)
    47.   Aleksandra Borowska   Rem 223  0   92 (3X) 44     136(3X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie OPEN
    Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Tomasz Chałupka   JANCZEWSKIOLSZTYN  99 (5X) 92 (3X) 97 (4X) 0.937 288(12X)
    2.   Igor Stefanowski   6,5x47  100 (3X) 92 (2X) 94 (2X) 0.918 286(7X)
    3.   Janusz Stępniewski    Karl Gustaw 6,5x55 SM  98 (3X) 96 (3X) 92   1.010 286(6X)
    4.   Wojciech Storzysz   6,5x47  98 (4X) 97 (1X) 91   0.922 286(5X)
    5.   Maciej Wysokiński   6 br  97 (1X) 95 (3X) 94   0.846 286(4X)
    6.   Wiesław Wyroba   Rado  95 (1X) 97 (1X) 93 (2X) 1.005 285(4X)
    7.   Petr Mothejl   DOLPHIN 284  95 (2X) 96 (5X) 93 (2X) 1.052 284(9X)
    8.   Zbigniew Hliwa   NC Rado 6 BR  98 (4X) 97 (2X) 88   1.020 283(6X)
    9.   Michał Rużański   Tikka 6,5x55 se  97 (2X) 97 (3X) 89 (1X) 1.032 283(6X)
    10.   Vitas Bielys   NC RADO 6,5x47 Lapua  99 (4X) 96 (2X) 88   1.041 283(6X)
    11.   Karol Janczewski    remingtin 700 6.5x47  97 (5X) 93   93   0.551 283(5X)
    12.   Grzegorz Leszczyński   G&L 6,5x47  99 (4X) 90   93 (2X) 1.075 282(6X)
    13.   Bartosz Łuczak   Savage 6BR  98 (4X) 93 (1X) 91   1.026 282(5X)
    14.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  98 (1X) 91   93   0.960 282(1X)
    15.   Iwona Wysokińska   NC RADO  94 (3X) 97 (2X) 88   0.741 279(5X)
    16.   Piotr Siezieniewski   6BR  94   98 (4X) 86 (2X) 0.828 278(6X)
    17.   Krzysztof Tuliński    6,5x47  94 (1X) 96 (2X) 86   1.068 276(3X)
    18.   Krzysztof Czachorowski   nc rado 6.5  100 (3X) 84 (3X) 91 (1X)   275(7X)
    19.   Andrzej Pi±tak   NC RADO 6,5x47 LAPUA  99 (5X) 95   81   0.883 275(5X)
    20.   Roman Kurdziel   NC RADO 6.5x47L  99 (5X) 94 (1X) 81   1.054 274(6X)
    21.   Josef Prochazka   KELBLY 284  96 (4X) 86   91 (3X) 1.006 273(7X)
    22.   Tomasz Redecki   R700 6.5x55  92   94 (1X) 87 (1X) 1.194 273(2X)
    23.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mmRSAUM  88   92   93 (1X) 1.268 273(1X)
    24.   Zbigniew Łapa   Victrix 284  95   94 (1X) 83   1.129 272(1X)
    25.   Adam Sztybor   AS 6,5 X 47L  100 (4X) 89   81   0.888 270(4X)
    26.   Marek Chałupka   JANCZEWSKIOLSZTYN  93 (2X) 95 (1X) 82   1.141 270(3X)
    27.   Dariusz Krakowiak   DC-700 30.06Spring.   94 (1X) 86 (1X) 88   1.522 268(2X)
    28.   Jakub Wyroba   6,5x47  79 (1X) 95 (3X) 93 (1X)   267(5X)
    29.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 F Class 6 Norma BR  93 (1X) 90 (2X) 84   1.340 267(3X)
    30.   Marcin Kowalski   Rado  95   67 (1X) 96 (1X)   258(2X)
    31.   Łukasz Łapta¶   6BR  93 (2X) 84 (1X) 79 (1X) 1.685 256(4X)
    32.   Piotr Miziołek   Grunig Elmigier 6BR  87 (1X) 90 (2X) 76 (1X) 1.208 253(4X)
    33.   Katarzyna Wyroba   Karl Gustaw  82   72   75     229 
    34.   Jacek Dorszewicz   CG M80  81   50 (1X) 76 (1X)   207(2X)
    35.   Piotr Celmer   Tikka T3 Varmint 6,5x55  62   64   78     204 
    36.   Libor Havlis   Dolphin Custom 6x47 Lap  97 (4X) 13   89     199(4X)
    37.   Lucjan Kalka   Savage 12 LRP 243 Win  84 (2X) 43   49     176(2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie MAGNUM
    Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Piotr Onych   Janczewski 338  96 (3X) 97 (1X) 97 (3X) 0.928 290(7X)
    2.   Krystian Janczewski   7mm SAUM  98 (2X) 98 (3X) 90 (1X) 0.986 286(6X)
    3.   Michał Jaroszyński   Surgeon 30-338 LM  92   97 (2X) 94 (3X) 0.980 283(5X)
    4.   Robert Mikrut   Range Master 338lapua mag  96 (3X) 90   92 (2X) 1.184 278(5X)
    5.   Adam Sztybor   CADEX-33 0.338LM  96 (3X) 93   89   1.054 278(3X)
    6.   Josef Prochazka   ACCURACY 338 LM  96 (2X) 88 (1X) 91   1.069 275(3X)
    7.   Krzysztof Jachosz   Sako TRG42 338LM  88 (1X) 91   86 (2X) 1.840 265(3X)
    8.   Petr Mothejl   DTA 338  96   79   88     263 
    9.   Piotr Narloch   338L  87 (1X) 93 (1X) 81   1.251 261(2X)
    10.   Roman Kurdziel   Steyr Mannlicher .338LM  97 (3X) 83   74   1.141 254(3X)
    11.   Artur Kaminski   Savage Target Magnum .338LM  80   86   84 (1X) 2.149 250(1X)
    12.   Konrad Bartczak   Keepler  72 (2X) 43   0     115(2X)

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Jerzy Krywult   94 (2X)  1.116              tarcza 
    2.   Piotr Niewiadomski   92    1.544              tarcza 
    3.   Damian Bochyński   91 (1X)  0.849              tarcza 
    4.   Grzegorz Leszczyński   90 (2X)  1.219              tarcza 
    5.   Bogdan Raczyński   89    1.487              tarcza 
    6.   Saulius Paknys   84 (1X)  1.231              tarcza 
    7.   Maciej Florkiewicz   84 (1X)  1.303              tarcza 
    8.   Marek Papros   83    1.234              tarcza 
    9.   Maciej Wysokiński   83    1.674              tarcza 
    10.   Iwona Wysokińska   82    1.846              tarcza 
    11.   Artur Kamiński   82    2.186               
    12.   Mirosław Michalski   80                    
    13.   Jacek Włodarczyk   79 (1X)  1.704               
    14.   Piotr Siezieniewski   79    1.425               
    15.   Piotr Miziołek   79    1.857               
    16.   Mirosław Radecki   78    2.285               
    17.   Robert Hordyński   76 (1X)                  
    18.   Marek B±kowski   76    1.563               
    19.   Sławomir Huczała   76    1.700               
    20.   Konrad Bartczak   75    2.331               
    21.   Piotr Oleksy   74    1.842               
    22.   Josef Prochazka   73    0.868               
    23.   Arnold Przepiorkowski   73    1.303               
    24.   Zacheusz Siedlecki   72    1.628               
    25.   Lucjan Kalka   72    2.319               
    26.   Michał Horłoza   67    1.945               
    27.   Łukasz Żychiewicz   64    1.941               
    28.   Krzysztof Jachosz   64                    
    29.   Jacek Dorszewicz   37                    
    30.   Piotr Dowżenko   18                    
    31.   Janusz Olszyk   6                    
    32.   Tadeusz Zimmer   0                    
    33.   Sylwiusz Bajraszewski   awaria                    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa OPEN
    Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Zbigniew Hliwa   97 (2X)  0.800              tarcza 
    2.   Vitas Bielys   97    0.716              tarcza 
    3.   Igor Stefanowski   96 (2X)  0.972              tarcza 
    4.   Piotr Siezieniewski   95    1.008              tarcza 
    5.   Petr Mothejl   94 (3X)  1.530              tarcza 
    6.   Karol Janczewski    94 (2X)  1.020              tarcza 
    7.   Libor Havlis   94    1.062              tarcza 
    8.   Josef Prochazka   92    1.405              tarcza 
    9.   Grzegorz Prochowicz   91 (1X)  1.602              tarcza 
    10.   Krzysztof Tuliński    91    1.106              tarcza 
    11.   Maciej Wysokiński   89    0.496               
    12.   Michał Rużański   88 (1X)  1.232               
    13.   Adam Sztybor   87    1.194               
    14.   Roman Kurdziel   87    1.217               
    15.   Janusz Stępniewski    86 (2X)  2.023               
    16.   Marcin Kowalski   86    1.306               
    17.   Jacek Dorszewicz   85 (4X)                  
    18.   Krzysztof Czachorowski   85 (1X)  1.518               
    19.   Iwona Wysokińska   85 (1X)  1.791               
    20.   Marek Chałupka   85    2.091               
    21.   Grzegorz Leszczyński   83 (1X)  1.148               
    22.   Tomasz Chałupka   83 (1X)  1.977               
    23.   Tomasz Redecki   80 (1X)  1.656               
    24.   Dariusz Krakowiak   76                    
    25.   Sylwiusz Bajraszewski   74    2.036               
    26.   Paweł Konecki   71    1.562               
    27.   Łukasz Łapta¶   33                    
    28.   Lucjan Kalka   24                    
    29.   Piotr Celmer   22                    
    30.   Piotr Miziołek   0                    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa MAGNUM
    Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Michał Jaroszyński   96 (3X)  0.878              tarcza 
    2.   Josef Prochazka   94 (2X)  1.340              tarcza 
    3.   Adam Sztybor   91 (1X)  0.977              tarcza 
    4.   Krystian Janczewski   89    1.310              tarcza 
    5.   Roman Kurdziel   89    1.657              tarcza 
    6.   Piotr Onych   81    1.405              tarcza 
    7.   Krzysztof Jachosz   80    1.906              tarcza 
    8.   Artur Kaminski   78 (1X)  2.261              tarcza 
    9.   Petr Mothejl   78    1.352              tarcza 
    10.   Robert Mikrut   78    1.730              tarcza 
    11.   Piotr Narloch   67    2.887              tarcza 

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów) 0.460 MOA

    Marek Papros na dystansie 300 m w klasie F/TR



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - Mateusz Zakrzewski - s.kl.P
    Sędzia Główny, Przew Kom Klas. Szymon Polaszczyk - s.kl.P
    Główny Sędzia Strzelań - Michał Jaroszyński - Wolfram - s.kl.I
    Kierownik Tarczowni - NIEWCZAS Janusz S. kl. P
    Sędzia Strzelań - Krystian Janczewski- s.kl.I
    Sędzia Strzelań - Piotr Niewiadomski - s.kl.II
    Sędzia Strzelań - Karol Janczewski - s.kl.II
    Sędzia Strzelań - Marcin Kowalski- s.kl.II
    Sędzia Strzelań Piotr Onych - s.kl III
    Sędzia Prematch i Biura- Rafał Walczowski- s.kl.III
    Sędzia Tarczowy SZCZEPAŃSKI Henryk S. kl. II
    Sędzia Tarczowy LISOWSKI Krzysztof S. kl. III
    Sędzia Tarczowy KRUPA Adam S. kl. III

    do góry