Zawody
  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku pod¶wietlonego na niebiesko wy¶wietla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Grzegorz Leszczyński   100 (3X)  0.438  G&L .308   NF   LAPUA   tarcza 
    2.   Piotr Onych   99 (2X)  0.724  Janczewski 308   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    3.   Artur Szczepaniak   99 (1X)  0.749  LASKOWSKI Savage .223 Rem   6-32x50   Lapua scenar   tarcza 
    4.   Marek Papros   98 (5X)  0.667  Savage ftr 308win   15x55   215 berger   tarcza 
    5.   Jacek Włodarczyk   98 (4X)  0.735  howa/mod   khales 10-50   scenar 185   tarcza 
    6.   Zbigniew Łapa   98 (3X)  0.827  RADO 308   MARCH   elaboracja   tarcza 
    7.   Marcin Majchrzak   98 (2X)  0.667  308 win   S&.B 12-50x56   SMK 175   tarcza 
    8.   Maciej Wysokiński   98 (1X)  0.758  308   march   własna   tarcza 
    9.   Wojciech Storzysz   97 (4X)  0.955  Savage 223   NF   Berger   tarcza 
    10.   Rafał Syfert   97 (2X)  1.022  tikka 308   nf   lapua   tarcza 
    11.   Piotr Niewiadomski   97 (1X)  0.804  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra   tarcza 
    12.   Damian Bochyński   96 (4X)  0.827  Dolphin .308   NF   Własna    
    13.   Josef Prochazka   96 (4X)  0.919  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56   155grain Berger    
    14.   Jacek Dorszewicz   96 (4X)  1.217  Steyr Manlicher   SB   własna    
    15.   Sylwiusz Bajraszewski   96 (3X)  0.598  Dolphin 308 W   March 8-80x56   Lapua    
    16.   Konrad Bartczak   96 (2X)  1.068  Steyer Manlicher   SB   własna    
    17.   Łukasz Żychiewicz   96    0.724  Savage F/TR   Weaver T 36   Scenar    
    18.   Tomasz B±kowski   95 (3X)  1.343  mannlicher 308win   12-50x56   Scenar L    
    19.   Krzysztof Kolasiński   95 (1X)  1.115  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36   SMK80    
    20.   Iwona Wysokińska   94 (4X)  0.827  NC RADO 308   march   własna    
    21.   Saulius Paknys   94 (4X)  1.263  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56   155g berger    
    22.   Jakub Wyroba   94 (3X)  0.976  NC   NF   Scenar    
    23.   Piotr Dowżenko   94 (3X)  1.114  SAKO TRG 308 W   NF    Lapua    
    24.   Jaroslaw Dybal   94 (3X)  1.171  SAVAGE F-TR   kolimator   SCENAR    
    25.   Piotr Oleksy   94 (2X)  1.572  Savage 12 FTR   NF COMP   308    
    26.   Sebastian Łuczak   94 (1X)  1.366  SAKO TRG - .308   Laupold   LAPUA    
    27.   Artur Kamiński   93 (1X)  1.446  Savage 12 F/TR   Nightforce   Hornady    
    28.   Robert Hordyński   92 (2X)  1.194  howa 308w   nikko 10-50x60   elaborowana    
    29.   Marek B±kowski   92    0.850  Savage 12 FTR .308 Win   Nightforce benchrest   Hornady    
    30.   Zacheusz Siedlecki   91 (3X)  1.137  Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition   Lapua Scenar L 175    
    31.   Bogdan Raczyński   91    1.366  CZ 555 308 Win.Laskowski   NF 15-55    elaboracja    
    32.   Maciej Florkiewicz   89    0.747   DC-700 308Win   NXS 8-32x56   A-MAX    
    33.   Marcin Kowalski   89    1.148  Remington 700 308win   nightforce benchrest 12-42x56   Lapua 175gr scenar L    
    34.   Maciej Gadomski   86 (1X)  1.973  Keppeler 308   Sutter 4-49X65   A-max    
    35.   Zdzisław Ławniczek   84    1.583  savage 12 ftr 308   pentax lightseeker 8.5-32x50   lapua 155 gr    
    36.    Bartłomiej Pyka   84    1.847  Rado   NF   Scenar    
    37.   Mariusz Wójcik   15       Savage 12 .308   Nightforce   Sierra 155    
    Dystans 300 metrów - klasa OPEN
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Siezieniewski   100 (7X)  0.492  6BR   March   Berger   tarcza 
    2.   Igor Stefanowski   100 (6X)  0.487  6,5x47   march 80   6,5x47   tarcza 
    3.   Josef Prochazka   100 (5X)  0.573  KELBLY 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger   tarcza 
    4.   Roman Kurdziel   100    0.292  NC RADO 6.5x47L   s&B 12-50x56   scenar   tarcza 
    5.   Wojciech Storzysz   99 (5X)  0.625  6,5x47   NF   scenar   tarcza 
    6.   Zbigniew Hliwa   99 (2X)  0.451  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52   Własna    tarcza 
    7.   Andrzej Pi±tak   99 (2X)  0.579  NC RADO 6,5x47 LAPUA   KAHLES K1050   Lapua Scenar 139 gr   tarcza 
    8.   Karol Janczewski    99 (1X)  0.625  remingtin 700 6.5x47   kahles   berger   tarcza 
    9.   Iwona Wysokińska   98 (3X)  0.701  NC RADO   march   własna   tarcza 
    10.   Adam Sztybor   98 (2X)  0.625  AS 6,5 X 47L   NF   SCENAR 139   tarcza 
    11.   Tomasz Chałupka   98 (2X)  0.655  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA   tarcza 
    12.   Maciej Wysokiński   98 (2X)  0.716  6 br   march   własna   tarcza 
    13.   Łukasz Łapta¶   97 (5X)  0.572  6BR   NF   Scenar    
    14.   Grzegorz Prochowicz   97 (5X)  0.705  6,5x47   8-80   lapua    
    15.   Grzegorz Leszczyński   97 (3X)  0.625  G&L 6,5x47   NF   LAPUA    
    16.   Wiesław Wyroba   97 (2X)  0.653  Rado   NF   Scenar    
    17.   Michał Rużański   97 (2X)  1.071  Tikka 6,5x55 se   march   Berger    
    18.   Marek Chałupka   96 (2X)  0.772  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA    
    19.   Petr Mothejl   95 (2X)  0.917  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger    
    20.   Rafał Walczowski   95 (1X)  0.722  284Win   Nightforce Competition 15-55x52   Berger    
    21.   Wojciech Goryca   95 (1X)  0.792  Carl Gustaf 6,5x55   NF 15-55x52   Lapua Scenar 139 gr    
    22.   Jacek Dorszewicz   95 (1X)  0.908  CG M80   Sightron   scenar    
    23.   Janusz Stępniewski    94 (2X)  0.877  Karl Gustaw 6,5x55 SM   NF8-32x56   Elaborowana Scenar    
    24.   Sylwiusz Bajraszewski   94 (1X)  0.618  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56   Lapua    
    25.   Krzysztof Tuliński    91    0.739  6,5x47   NF   Własna    
    26.   Paweł Konecki   89 (1X)  1.513  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56   A-max 162gr+RS70    
    27.   Piotr Celmer   64    1.397  6,5   March   Scenar    
    Dystans 300 metrów - klasa MAGNUM
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marcin Majchrzak   99 (2X)  0.357  SAVAGE 300 WSM   Delta 4-24x56    Własna    tarcza 
    2.   Michał Jaroszyński   98 (5X)  0.816  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56   Berger   tarcza 
    3.   Krystian Janczewski   98 (4X)  0.607  7mm SAUM   March   Berger   tarcza 
    4.   Josef Prochazka   98 (2X)  1.007  ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56   250grain Scenar   tarcza 
    5.   Adam Sztybor   98 (1X)  0.709  AS 0.338LM   NF   BERGER 300   tarcza 
    6.   Piotr Onych   95 (3X)  0.996  Janczewski 338   NXS 8-32   Lapua Scenar 250gr   tarcza 
    7.   Roman Kurdziel   95 (2X)  1.248  Steyr Mannlicher .338LM   S&B 12-50x56   scenar   tarcza 
    8.   Robert Mikrut   92 (1X)  1.248  Range Master 338lapua mag   Premier haritage 2-25/50   A max   tarcza 
    9.   Krzysztof Jachosz   89    1.030  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56   Sierra 300 MK   tarcza 
    10.   Petr Mothejl   88 (2X)  1.821  DTA 338   NF    250grain BERGER   tarcza 
    11.   Jarosław Walczuk   88    2.141  Remington 700 .300WM   Bushnell Tactical Elite ERS 3.5x21x   175 gr OTM Lapua     
    12.   Wojciech Storzysz   82       Haenel 300WM   Kahles   Scenar    
    13.   Zenon Łaski   72       AX338LM   8-50x56   scenar    
    14.   Konrad Bartczak   54       Keppler 338   SB   własna    
    15.   Artur Kamiński   0       Savage 112 Magnum Target   Nightforce   Lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Zbigniew Łapa   99 (4X)  0.459  RADO 308   MARCH   elaboracja   tarcza 
    2.   Grzegorz Leszczyński   99 (2X)  0.511  G&L .308   NF   LAPUA   tarcza 
    3.   Sylwiusz Bajraszewski   98 (3X)  0.872  Dolphin 308 W   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    4.   Piotr Onych   96 (4X)  1.021  Janczewski 308   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    5.   Piotr Niewiadomski   96 (3X)  0.832  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra   tarcza 
    6.   Josef Prochazka   96 (2X)  0.706  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56   155grain Berger   tarcza 
    7.   Saulius Paknys   96 (2X)  0.711  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56   155g berger   tarcza 
    8.   Maciej Wysokiński   96    1.050  308   march   własna   tarcza 
    9.   Wojciech Storzysz   95 (3X)  1.056  Savage 223   NF   Berger   tarcza 
    10.   Marek B±kowski   95 (1X)  1.015  Savage 12 FTR .308 Win   Nightforce benchrest   Hornady   tarcza 
    11.   Jacek Włodarczyk   95    0.895  howa/mod   khales 10-50   scenar 185    
    12.   Marcin Majchrzak   94 (1X)  1.044  308 win   S&.B 12-50x56   SMK 175    
    13.   Marek Papros   93 (3X)  1.141  Savage ftr 308win   15x55   215 berger    
    14.   Marcin Kowalski   93 (2X)  1.078  Remington 700 308win   nightforce benchrest 12-42x56   Lapua 175gr scenar L    
    15.   Krzysztof Kolasiński   93    1.291  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36   SMK80    
    16.   Maciej Florkiewicz   92 (1X)  0.918   DC-700 308Win   NXS 8-32x56   A-MAX    
    17.   Tomasz B±kowski   90 (2X)  1.577  mannlicher 308win   12-50x56   Scenar L    
    18.   Artur Kamiński   90 (1X)  1.582  Savage 12 F/TR   Nightforce   Hornady    
    19.   Damian Bochyński   90    0.838  Dolphin .308   NF   Własna    
    20.   Iwona Wysokińska   90    1.181  NC RADO 308   march   własna    
    21.   Artur Szczepaniak   89 (1X)  0.976  LASKOWSKI Savage .223 Rem   6-32x50   Lapua scenar    
    22.   Jacek Dorszewicz   89 (1X)  1.193  Steyr Manlicher   SB   własna    
    23.   Rafał Syfert   89 (1X)  1.359  tikka 308   nf   lapua    
    24.   Piotr Oleksy   89 (1X)  1.760  Savage 12 FTR   NF COMP   308    
    25.   Zacheusz Siedlecki   88    0.746  Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition   Lapua Scenar L 175    
    26.   Jaroslaw Dybal   88    1.078  SAVAGE F-TR   kolimator   SCENAR    
    27.   Zdzisław Ławniczek   87 (1X)  1.405  savage 12 ftr 308   pentax lightseeker 8.5-32x50   lapua 155 gr    
    28.   Jakub Wyroba   86 (1X)  1.645  NC   NF   Scenar    
    29.   Łukasz Żychiewicz   86    0.711  Savage F/TR   Weaver T 36   Scenar    
    30.   Konrad Bartczak   86    0.872  Steyer Manlicher   SB   własna    
    31.   Bogdan Raczyński   86    2.247  CZ 555 308 Win.Laskowski   NF 15-55    elaboracja    
    32.   Robert Hordyński   81    1.233  howa 308w   nikko 10-50x60   elaborowana    
    33.   Sebastian Łuczak   81    1.657  SAKO TRG - .308   Laupold   LAPUA    
    34.    Bartłomiej Pyka   72    1.445  Rado   NF   Scenar    
    35.   Maciej Gadomski   69       Keppeler 308   Sutter 4-49X65   A-max    
    36.   Piotr Dowżenko   33       SAKO TRG 308 W   NF    Lapua    
    37.   Mariusz Wójcik   25       Savage 12 .308   Nightforce   Sierra 155    
    Dystans 600 metrów - klasa OPEN
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Andrzej Pi±tak   100 (4X)  0.536  NC RADO 6,5x47 LAPUA   KAHLES K1050   Lapua Scenar 139 gr   tarcza 
    2.   Karol Janczewski    100 (2X)  0.604  remingtin 700 6.5x47   kahles   berger   tarcza 
    3.   Piotr Siezieniewski   99 (5X)  0.698  6BR   March   Berger   tarcza 
    4.   Iwona Wysokińska   99 (4X)  0.567  NC RADO   march   własna   tarcza 
    5.   Roman Kurdziel   99 (4X)  0.887  NC RADO 6.5x47L   s&B 12-50x56   scenar   tarcza 
    6.   Rafał Walczowski   99 (3X)  0.551  284Win   Nightforce Competition 15-55x52   Berger   tarcza 
    7.   Adam Sztybor   98 (3X)  0.790  AS 6,5 X 47L   NF   SCENAR 139   tarcza 
    8.   Jacek Dorszewicz   98 (1X)  0.553  CG M80   Sightron   scenar   tarcza 
    9.   Josef Prochazka   98 (1X)  0.653  KELBLY 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger   tarcza 
    10.   Grzegorz Prochowicz   97 (5X)  0.931  6,5x47   8-80   lapua   tarcza 
    11.   Zbigniew Hliwa   96 (3X)  0.842  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52   Własna     
    12.   Tomasz Chałupka   95 (3X)  1.137  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA    
    13.   Petr Mothejl   95 (1X)  0.733  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger    
    14.   Wiesław Wyroba   95    0.770  Rado   NF   Scenar    
    15.   Wojciech Goryca   94 (2X)  0.845  Carl Gustaf 6,5x55   NF 15-55x52   Lapua Scenar 139 gr    
    16.   Krzysztof Tuliński    94 (1X)  0.636  6,5x47   NF   Własna    
    17.   Janusz Stępniewski    94 (1X)  1.155  Karl Gustaw 6,5x55 SM   NF8-32x56   Elaborowana Scenar    
    18.   Sylwiusz Bajraszewski   92    0.572  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56   Lapua    
    19.   Wojciech Storzysz   91 (2X)  0.618  6,5x47   NF   scenar    
    20.   Grzegorz Leszczyński   91    0.617  G&L 6,5x47   NF   LAPUA    
    21.   Maciej Wysokiński   91    1.084  6 br   march   własna    
    22.   Michał Rużański   90 (1X)  0.822  Tikka 6,5x55 se   march   Berger    
    23.   Paweł Konecki   89 (1X)  1.270  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56   A-max 162gr+RS70    
    24.   Igor Stefanowski   89    0.879  6,5x47   march 80   6,5x47    
    25.   Marek Chałupka   88    1.137  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA    
    26.   Piotr Celmer   85 (1X)  1.487  6,5   March   Scenar    
    27.   Łukasz Łapta¶   85    0.590  6BR   NF   Scenar    
    Dystans 600 metrów - klasa MAGNUM
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marcin Majchrzak   98 (6X)  0.580  SAVAGE 300 WSM   Delta 4-24x56    Własna    tarcza 
    2.   Adam Sztybor   98 (5X)  0.559  AS 0.338LM   NF   BERGER 300   tarcza 
    3.   Michał Jaroszyński   97 (3X)  0.689  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56   Berger   tarcza 
    4.   Krystian Janczewski   97 (1X)  0.613  7mm SAUM   March   Berger   tarcza 
    5.   Krzysztof Jachosz   95 (1X)  1.374  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56   Sierra 300 MK   tarcza 
    6.   Piotr Onych   94 (3X)  1.419  Janczewski 338   NXS 8-32   Lapua Scenar 250gr   tarcza 
    7.   Zenon Łaski   92 (3X)  1.174  AX338LM   8-50x56   scenar   tarcza 
    8.   Petr Mothejl   92 (2X)  1.461  DTA 338   NF    250grain BERGER   tarcza 
    9.   Josef Prochazka   91 (1X)  1.416  ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56   250grain Scenar   tarcza 
    10.   Robert Mikrut   90 (1X)  1.076  Range Master 338lapua mag   Premier haritage 2-25/50   A max   tarcza 
    11.   Wojciech Storzysz   87    1.180  Haenel 300WM   Kahles   Scenar    
    12.   Roman Kurdziel   84 (1X)  1.243  Steyr Mannlicher .338LM   S&B 12-50x56   scenar    
    13.   Jarosław Walczuk   83 (2X)     Remington 700 .300WM   Bushnell Tactical Elite ERS 3.5x21x   175 gr OTM Lapua     
    14.   Artur Kamiński   82    1.827  Savage 112 Magnum Target   Nightforce   Lapua    
    15.   Konrad Bartczak   0       Keppler 338   SB   własna    
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Josef Prochazka   99 (3X)  0.804  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56   155grain Berger   tarcza 
    2.   Piotr Niewiadomski   99 (2X)  0.839  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra   tarcza 
    3.   Marek Papros   98    0.976  Savage ftr 308win   15x55   215 berger   tarcza 
    4.   Grzegorz Leszczyński   97 (3X)  0.783  G&L .308   NF   LAPUA   tarcza 
    5.   Saulius Paknys   96 (5X)  0.989  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56   155g berger   tarcza 
    6.   Marcin Majchrzak   96    0.989  308 win   S&.B 12-50x56   SMK 175   tarcza 
    7.   Jaroslaw Dybal   95    0.916  SAVAGE F-TR   kolimator   SCENAR   tarcza 
    8.   Piotr Oleksy   94 (2X)  1.148  Savage 12 FTR   NF COMP   308   tarcza 
    9.   Sebastian Łuczak   94 (1X)  1.182  SAKO TRG - .308   Laupold   LAPUA   tarcza 
    10.   Zacheusz Siedlecki   93 (1X)  1.539  Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition   Lapua Scenar L 175   tarcza 
    11.   Piotr Dowżenko   93    1.462  SAKO TRG 308 W   NF    Lapua    
    12.   Łukasz Żychiewicz   92 (1X)  1.140  Savage F/TR   Weaver T 36   Scenar    
    13.   Krzysztof Kolasiński   92 (1X)  1.291  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36   SMK80    
    14.   Robert Hordyński   91 (2X)  1.483  howa 308w   nikko 10-50x60   elaborowana    
    15.   Zbigniew Łapa   91 (1X)  0.959  RADO 308   MARCH   elaboracja    
    16.   Rafał Syfert   91 (1X)  1.200  tikka 308   nf   lapua    
    17.   Wojciech Storzysz   91    1.815  Savage 223   NF   Berger    
    18.   Jacek Włodarczyk   90    0.938  howa/mod   khales 10-50   scenar 185    
    19.   Maciej Wysokiński   90    1.221  308   march   własna    
    20.   Konrad Bartczak   89 (2X)  1.965  Steyer Manlicher   SB   własna    
    21.   Iwona Wysokińska   89    1.084  NC RADO 308   march   własna    
    22.   Maciej Florkiewicz   88 (2X)  1.011   DC-700 308Win   NXS 8-32x56   A-MAX    
    23.   Piotr Onych   88 (1X)  2.171  Janczewski 308   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    24.   Jacek Dorszewicz   88    1.466  Steyr Manlicher   SB   własna    
    25.   Sylwiusz Bajraszewski   87    1.466  Dolphin 308 W   March 8-80x56   Lapua    
    26.   Tomasz B±kowski   87    2.051  mannlicher 308win   12-50x56   Scenar L    
    27.   Marcin Kowalski   86    2.287  Remington 700 308win   nightforce benchrest 12-42x56   Lapua 175gr scenar L    
    28.   Artur Kamiński   83    1.849  Savage 12 F/TR   Nightforce   Hornady    
    29.   Artur Szczepaniak   82    2.154  LASKOWSKI Savage .223 Rem   6-32x50   Lapua scenar    
    30.   Damian Bochyński   81    1.724  Dolphin .308   NF   Własna    
    31.   Zdzisław Ławniczek   75    1.539  savage 12 ftr 308   pentax lightseeker 8.5-32x50   lapua 155 gr    
    32.   Jakub Wyroba   72 (1X)     NC   NF   Scenar    
    33.    Bartłomiej Pyka   65    2.691  Rado   NF   Scenar    
    34.   Marek B±kowski   47       Savage 12 FTR .308 Win   Nightforce benchrest   Hornady    
    35.   Maciej Gadomski   39       Keppeler 308   Sutter 4-49X65   A-max    
    36.   Mariusz Wójcik   13       Savage 12 .308   Nightforce   Sierra 155    
    37.   Bogdan Raczyński   10       CZ 555 308 Win.Laskowski   NF 15-55    elaboracja    
    Dystans 800 metrów - klasa OPEN
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Josef Prochazka   99 (5X)  0.477  KELBLY 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger   tarcza 
    2.   Adam Sztybor   98 (1X)  0.824  AS 6,5 X 47L   NF   SCENAR 139   tarcza 
    3.   Igor Stefanowski   97 (4X)  0.733  6,5x47   march 80   6,5x47   tarcza 
    4.   Michał Rużański   95 (3X)  0.628  Tikka 6,5x55 se   march   Berger   tarcza 
    5.   Zbigniew Hliwa   95 (2X)  0.850  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52   Własna    tarcza 
    6.   Iwona Wysokińska   95 (2X)  0.964  NC RADO   march   własna   tarcza 
    7.   Rafał Walczowski   95 (1X)  1.092  284Win   Nightforce Competition 15-55x52   Berger   tarcza 
    8.   Petr Mothejl   95 (1X)  1.530  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger   tarcza 
    9.   Marek Chałupka   95    1.132  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA   tarcza 
    10.   Andrzej Pi±tak   94 (2X)  1.089  NC RADO 6,5x47 LAPUA   KAHLES K1050   Lapua Scenar 139 gr   tarcza 
    11.   Krzysztof Tuliński    94 (1X)  0.871  6,5x47   NF   Własna   tarcza 
    12.   Łukasz Łapta¶   94 (1X)  0.984  6BR   NF   Scenar   tarcza 
    13.   Maciej Wysokiński   93 (1X)  1.009  6 br   march   własna    
    14.   Grzegorz Leszczyński   93 (1X)  1.107  G&L 6,5x47   NF   LAPUA    
    15.   Roman Kurdziel   93    0.698  NC RADO 6.5x47L   s&B 12-50x56   scenar    
    16.   Janusz Stępniewski    93    1.710  Karl Gustaw 6,5x55 SM   NF8-32x56   Elaborowana Scenar    
    17.   Wiesław Wyroba   92 (2X)  1.022  Rado   NF   Scenar    
    18.   Karol Janczewski    92 (2X)  1.326  remingtin 700 6.5x47   kahles   berger    
    19.   Wojciech Storzysz   92    0.899  6,5x47   NF   scenar    
    20.   Piotr Siezieniewski   92    1.047  6BR   March   Berger    
    21.   Tomasz Chałupka   92    1.231  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA    
    22.   Sylwiusz Bajraszewski   91 (1X)  1.624  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56   Lapua    
    23.   Grzegorz Prochowicz   87    1.042  6,5x47   8-80   lapua    
    24.   Wojciech Goryca   84    1.519  Carl Gustaf 6,5x55   NF 15-55x52   Lapua Scenar 139 gr    
    25.   Paweł Konecki   77    1.156  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56   A-max 162gr+RS70    
    26.   Piotr Celmer   17       6,5   March   Scenar    
    27.   Jacek Dorszewicz   15       CG M80   Sightron   scenar    
    Dystans 800 metrów - klasa MAGNUM
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Onych   97 (1X)  1.048  Janczewski 338   NXS 8-32   Lapua Scenar 250gr   tarcza 
    2.   Michał Jaroszyński   96 (2X)  0.731  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56   Berger   tarcza 
    3.   Krystian Janczewski   95 (2X)  1.049  7mm SAUM   March   Berger   tarcza 
    4.   Robert Mikrut   94 (2X)  1.151  Range Master 338lapua mag   Premier haritage 2-25/50   A max   tarcza 
    5.   Adam Sztybor   93 (1X)  0.966  AS 0.338LM   NF   BERGER 300   tarcza 
    6.   Roman Kurdziel   92 (2X)  1.705  Steyr Mannlicher .338LM   S&B 12-50x56   scenar   tarcza 
    7.   Jarosław Walczuk   90 (1X)  1.289  Remington 700 .300WM   Bushnell Tactical Elite ERS 3.5x21x   175 gr OTM Lapua    tarcza 
    8.   Petr Mothejl   90    1.310  DTA 338   NF    250grain BERGER   tarcza 
    9.   Marcin Majchrzak   87    0.834  SAVAGE 300 WSM   Delta 4-24x56    Własna    tarcza 
    10.   Krzysztof Jachosz   85    1.852  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56   Sierra 300 MK   tarcza 
    11.   Artur Kamiński   82    1.027  Savage 112 Magnum Target   Nightforce   Lapua    
    12.   Josef Prochazka   77       ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56   250grain Scenar    
    13.   Wojciech Storzysz   72    1.284  Haenel 300WM   Kahles   Scenar    
    14.   Zenon Łaski   72       AX338LM   8-50x56   scenar    
    15.   Konrad Bartczak   0       Keppler 338   SB   własna    

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Grzegorz Leszczyński   G&L .308  100 (3X) 99 (2X) 97 (3X) 0.577 296(8X)
    2.   Piotr Niewiadomski   Dolphin .308 Win   97 (1X) 96 (3X) 99 (2X) 0.825 292(6X)
    3.   Josef Prochazka   ACCURACY 308Win  96 (4X) 96 (2X) 99 (3X) 0.810 291(9X)
    4.   Marek Papros   Savage ftr 308win  98 (5X) 93 (3X) 98   0.928 289(8X)
    5.   Zbigniew Łapa   RADO 308  98 (3X) 99 (4X) 91 (1X) 0.748 288(8X)
    6.   Marcin Majchrzak   308 win  98 (2X) 94 (1X) 96   0.900 288(3X)
    7.   Saulius Paknys   NC-Rado 308WIN  94 (4X) 96 (2X) 96 (5X) 0.988 286(11X)
    8.   Maciej Wysokiński   308  98 (1X) 96   90   1.010 284(1X)
    9.   Wojciech Storzysz   Savage 223  97 (4X) 95 (3X) 91   1.275 283(7X)
    10.   Piotr Onych   Janczewski 308  99 (2X) 96 (4X) 88 (1X) 1.305 283(7X)
    11.   Jacek Włodarczyk   howa/mod  98 (4X) 95   90   0.856 283(4X)
    12.   Sylwiusz Bajraszewski   Dolphin 308 W  96 (3X) 98 (3X) 87   0.979 281(6X)
    13.   Krzysztof Kolasiński   Tikka T3 .223Rem  95 (1X) 93   92 (1X) 1.232 280(2X)
    14.   Piotr Oleksy   Savage 12 FTR  94 (2X) 89 (1X) 94 (2X) 1.493 277(5X)
    15.   Rafał Syfert   tikka 308  97 (2X) 89 (1X) 91 (1X) 1.194 277(4X)
    16.   Jaroslaw Dybal   SAVAGE F-TR  94 (3X) 88   95   1.055 277(3X)
    17.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR  96   86   92 (1X) 0.858 274(1X)
    18.   Jacek Dorszewicz   Steyr Manlicher  96 (4X) 89 (1X) 88   1.292 273(5X)
    19.   Iwona Wysokińska   NC RADO 308  94 (4X) 90   89   1.031 273(4X)
    20.   Tomasz B±kowski   mannlicher 308win  95 (3X) 90 (2X) 87   1.657 272(5X)
    21.   Zacheusz Siedlecki   Sako TRG 22 .308 Win  91 (3X) 88   93 (1X) 1.141 272(4X)
    22.   Konrad Bartczak   Steyer Manlicher  96 (2X) 86   89 (2X) 1.302 271(4X)
    23.   Artur Szczepaniak   LASKOWSKI Savage .223 Rem  99 (1X) 89 (1X) 82   1.293 270(2X)
    24.   Maciej Florkiewicz    DC-700 308Win  89   92 (1X) 88 (2X) 0.892 269(3X)
    25.   Sebastian Łuczak   SAKO TRG - .308  94 (1X) 81   94 (1X) 1.402 269(2X)
    26.   Marcin Kowalski   Remington 700 308win  89   93 (2X) 86   1.504 268(2X)
    27.   Damian Bochyński   Dolphin .308  96 (4X) 90   81   1.130 267(4X)
    28.   Artur Kamiński   Savage 12 F/TR  93 (1X) 90 (1X) 83   1.626 266(2X)
    29.   Robert Hordyński   howa 308w  92 (2X) 81   91 (2X) 1.303 264(4X)
    30.   Jakub Wyroba   NC  94 (3X) 86 (1X) 72 (1X)   252(5X)
    31.   Zdzisław Ławniczek   savage 12 ftr 308  84   87 (1X) 75   1.509 246(1X)
    32.   Marek B±kowski   Savage 12 FTR .308 Win  92   95 (1X) 47     234(1X)
    33.    Bartłomiej Pyka   Rado  84   72   65   1.994 221 
    34.   Piotr Dowżenko   SAKO TRG 308 W  94 (3X) 33   93     220(3X)
    35.   Maciej Gadomski   Keppeler 308  86 (1X) 69   39     194(1X)
    36.   Bogdan Raczyński   CZ 555 308 Win.Laskowski  91   86   10     187 
    37.   Mariusz Wójcik   Savage 12 .308  15   25   13     53 

    Klasyfikacja trójboju w klasie OPEN
    XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Josef Prochazka   KELBLY 284  100 (5X) 98 (1X) 99 (5X) 0.568 297(11X)
    2.   Adam Sztybor   AS 6,5 X 47L  98 (2X) 98 (3X) 98 (1X) 0.746 294(6X)
    3.   Andrzej Pi±tak   NC RADO 6,5x47 LAPUA  99 (2X) 100 (4X) 94 (2X) 0.735 293(8X)
    4.   Iwona Wysokińska   NC RADO  98 (3X) 99 (4X) 95 (2X) 0.744 292(9X)
    5.   Roman Kurdziel   NC RADO 6.5x47L  100   99 (4X) 93   0.626 292(4X)
    6.   Piotr Siezieniewski   6BR  100 (7X) 99 (5X) 92   0.746 291(12X)
    7.   Karol Janczewski    remingtin 700 6.5x47  99 (1X) 100 (2X) 92 (2X) 0.852 291(5X)
    8.   Zbigniew Hliwa   NC Rado 6 BR  99 (2X) 96 (3X) 95 (2X) 0.714 290(7X)
    9.   Rafał Walczowski   284Win  95 (1X) 99 (3X) 95 (1X) 0.788 289(5X)
    10.   Igor Stefanowski   6,5x47  100 (6X) 89   97 (4X) 0.700 286(10X)
    11.   Tomasz Chałupka   JANCZEWSKIOLSZTYN  98 (2X) 95 (3X) 92   1.008 285(5X)
    12.   Petr Mothejl   DOLPHIN 284  95 (2X) 95 (1X) 95 (1X) 1.060 285(4X)
    13.   Wiesław Wyroba   Rado  97 (2X) 95   92 (2X) 0.815 284(4X)
    14.   Wojciech Storzysz   6,5x47  99 (5X) 91 (2X) 92   0.714 282(7X)
    15.   Michał Rużański   Tikka 6,5x55 se  97 (2X) 90 (1X) 95 (3X) 0.840 282(6X)
    16.   Maciej Wysokiński   6 br  98 (2X) 91   93 (1X) 0.936 282(3X)
    17.   Grzegorz Prochowicz   6,5x47  97 (5X) 97 (5X) 87   0.893 281(10X)
    18.   Grzegorz Leszczyński   G&L 6,5x47  97 (3X) 91   93 (1X) 0.783 281(4X)
    19.   Janusz Stępniewski    Karl Gustaw 6,5x55 SM  94 (2X) 94 (1X) 93   1.247 281(3X)
    20.   Krzysztof Tuliński    6,5x47  91   94 (1X) 94 (1X) 0.749 279(2X)
    21.   Marek Chałupka   JANCZEWSKIOLSZTYN  96 (2X) 88   95   1.014 279(2X)
    22.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 F Class 6 Norma BR  94 (1X) 92   91 (1X) 0.938 277(2X)
    23.   Łukasz Łapta¶   6BR  97 (5X) 85   94 (1X) 0.715 276(6X)
    24.   Wojciech Goryca   Carl Gustaf 6,5x55  95 (1X) 94 (2X) 84   1.052 273(3X)
    25.   Paweł Konecki   Keppeler FR09 7mmRSAUM  89 (1X) 89 (1X) 77   1.313 255(2X)
    26.   Jacek Dorszewicz   CG M80  95 (1X) 98 (1X) 15     208(2X)
    27.   Piotr Celmer   6,5  64   85 (1X) 17     166(1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie MAGNUM
    XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Michał Jaroszyński   Surgeon 30-338 LM  98 (5X) 97 (3X) 96 (2X) 0.745 291(10X)
    2.   Krystian Janczewski   7mm SAUM  98 (4X) 97 (1X) 95 (2X) 0.756 290(7X)
    3.   Adam Sztybor   AS 0.338LM  98 (1X) 98 (5X) 93 (1X) 0.745 289(7X)
    4.   Piotr Onych   Janczewski 338  95 (3X) 94 (3X) 97 (1X) 1.154 286(7X)
    5.   Marcin Majchrzak   SAVAGE 300 WSM  99 (2X) 98 (6X) 87   0.590 284(8X)
    6.   Robert Mikrut   Range Master 338lapua mag  92 (1X) 90 (1X) 94 (2X) 1.158 276(4X)
    7.   Roman Kurdziel   Steyr Mannlicher .338LM  95 (2X) 84 (1X) 92 (2X) 1.399 271(5X)
    8.   Petr Mothejl   DTA 338  88 (2X) 92 (2X) 90   1.531 270(4X)
    9.   Krzysztof Jachosz   Sako TRG42 338LM  89   95 (1X) 85   1.419 269(1X)
    10.   Josef Prochazka   ACCURACY 338 LM  98 (2X) 91 (1X) 77     266(3X)
    11.   Jarosław Walczuk   Remington 700 .300WM  88   83 (2X) 90 (1X)   261(3X)
    12.   Wojciech Storzysz   Haenel 300WM  82   87   72     241 
    13.   Zenon Łaski   AX338LM  72   92 (3X) 72     236(3X)
    14.   Artur Kamiński   Savage 112 Magnum Target  0   82   82     164 
    15.   Konrad Bartczak   Keppler 338  54   0   0     54 

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marek Papros   98 (2X)  0.868  savage ftr 308win   15x55   215 berger   tarcza 
    2.   Piotr Onych   92 (1X)  1.223  Janczewski 308   March 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    3.   Josef Prochazka   92    0.883  ACCURACY 308Win   NF 5-22x56   155grain Berger   tarcza 
    4.   Saulius Paknys   92    1.276  NC-Rado 308WIN   March 8x80-56   155g Berger   tarcza 
    5.   Piotr Oleksy   90 (2X)  1.590  Savage 12 FTR   NF COMP   308   tarcza 
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   90 (1X)  1.154  Dolphin 308 W   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    7.   Damian Bochyński   89 (1X)  1.196  Dolphin .308   NF   Własna   tarcza 
    8.   Piotr Niewiadomski   89    0.971  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra   tarcza 
    9.   Maciej Wysokiński   87 (2X)  1.349  308   march   własna   tarcza 
    10.   Artur Kamiński   87    0.868  Savage 12 F/TR   Nightforce   Hornady   tarcza 
    11.   Maciej Florkiewicz   82    1.353  j.w   j.w   HORNADY    
    12.   Grzegorz Leszczyński   81 (1X)  1.422  G&L   NF   LAPUA    
    13.   Piotr Michalski   79    1.254  Savage 12 f/tr .308 Win.   Nightforce NXS 8-32   Hornady A-Max 168 Superformanc    
    14.   Łukasz Żychiewicz   79    1.880  Savage F/TR   Weaver T 36   Scenar    
    15.   Marcin Kowalski   74 (1X)  2.522  Remington 700 308win   nightforce benchrest 12-42x56   Lapua 175gr scenar L    
    16.    Bartłomiej Pyka   66       Rado   NF   scenar    
    17.   Iwona Wysokińska   65       NC RADO 308   march   własna    
    18.   Mariusz Wójcik   36       Savage 12.308   Nightforce   Sierra 155    
    19.   Konrad Bartczak   18       Steyer Manlicher   SB   własna    
    20.   Marek B±kowski   0       Savage 12 FTR .308 Win   Nightforce benchrest   Hornady    
    21.   Jacek Dorszewicz   0       Steyr Manlicher   SB   własna    
    22.   Piotr Dowżenko   0       SAKO TRG   NF    LAPUA    
    23.   Jakub Wyroba   0       NC   NF   Scenar    
    24.   Zacheusz Siedlecki   0       Sako TRG 22 .308 Win   NF Competition   Lapua Scenar L 175    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa OPEN
    XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Igor Stefanowski   100 (3X)  0.470  6,5x47   march 80   6,5x47   tarcza 
    2.   Michał Rużański   96 (2X)  1.006  Tikka 6,5x55se   march   Lapua   tarcza 
    3.   Maciej Wysokiński   93    1.573  6 br   march   własna   tarcza 
    4.   Adam Sztybor   90    1.268  AS 6,5 X 47L   NF   SCENAR 139   tarcza 
    5.   Karol Janczewski    89 (2X)  0.835  remingtin 700 6.5x47   kahles   berger   tarcza 
    6.   Rafał Walczowski   89    0.569  284Win   Nightforce Competition 15-55x52   Berger   tarcza 
    7.   Piotr Siezieniewski   88 (1X)  1.191  6BR   March   Berger   tarcza 
    8.   Zbigniew Hliwa   87    1.152  NC Rado 6 BR   NF 15x55x52   Własna    tarcza 
    9.   Janusz Stępniewski    87    1.270  Karl Gustaw 6,5x55   NF 8-32x56   Elaborowana Scenar   tarcza 
    10.   Josef Prochazka   87    1.291  KELBLY 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger   tarcza 
    11.   Petr Mothejl   87    1.608  DOLPHIN 284   MARCH 8-80x56   180grain Berger   tarcza 
    12.   Iwona Wysokińska   86    1.428  NC RADO   march   własna    
    13.   Paweł Konecki   86    1.436  Keppeler FR09 7mmRSAUM   March 8-80x56   A-max 162gr+RS70    
    14.   Grzegorz Prochowicz   85 (1X)  1.587  6,5x47   8-80   lapua    
    15.   Tomasz Chałupka   84 (1X)  2.107  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA    
    16.   Sylwiusz Bajraszewski   84    1.906  Savage 12 F Class 6 Norma BR   March 8-80x56   Lapua    
    17.   Grzegorz Leszczyński   83    1.576  G&L 6,5x47   NF   LAPUA    
    18.   Wojciech Goryca   80    1.686  Carl Gustaf 6,5x55   NF 15-55x52   Lapua Scenar 139 gr    
    19.   Krzysztof Tuliński    78    1.480  6,5x47   NF   Własna    
    20.   Wiesław Wyroba   70       Rado   NF   Scenar    
    21.   Marek Chałupka   65    1.602  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF 15X55   LAPUA    
    22.   Łukasz Łapta¶   65       6BR   NF   Scenar    
    23.   Piotr Celmer   21       6,5   March   Scenar    
    24.   Jacek Dorszewicz   dq       CG M80   Sightron   scenar    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa MAGNUM
    XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Michał Jaroszyński   96 (3X)  0.906  Surgeon 30-338 LM   Nightforce 12-42x56   Lapua + Federal GM + VV + Berg   tarcza 
    2.   Adam Sztybor   90 (3X)  1.245  AS 0.338LM   NF   BERGER 300   tarcza 
    3.   Robert Mikrut    90 (1X)  1.229  Rangemaster 338   NF      tarcza 
    4.   Petr Mothejl   90    1.317  DTA 338   NF    250grain BERGER   tarcza 
    5.   Piotr Onych   87 (1X)  1.726  Janczewski 338   NXS 8-32   Lapua Scenar 250 gr   tarcza 
    6.   Jarosław Walczuk   86    1.115  Remington 700 .300WM   Bushnell Tactical Elite ERS 3.5x21x   200 gr Berger Hybrid Target   tarcza 
    7.   Josef Prochazka   86    1.650  ACCURACY 338 LM   NF 8-32x56   250grain Scenar   tarcza 
    8.   Krzysztof Jachosz   84 (1X)  1.871  Sako TRG42 338LM   IOR5,8-40x56   Sierra 300 MK   tarcza 
    9.   Krystian Janczewski   83    1.673  7mm SAUM   March   Berger   tarcza 
    10.   Marcin Majchrzak   80    1.307  Savage 300 WSM    Delta 4-24x56    Własna    tarcza 
    11.   Konrad Bartczak   77    2.700  Keppler 338   SB   własna   tarcza 
    12.   Artur Kamiński   45       Savage 112 Magnum Target   Nightforce   Lapua   tarcza 

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów) 0.292 MOA

    Roman Kurdziel na dystansie 300 m w klasie OPEN



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - Mateusz Zakrzewski - s.kl.P (3113/P/15)
    Sędzia Główny, Przew Kom Klas. Szymon Polaszczyk - s.kl.P (nr lic. 0561/P/07)
    Główny Sędzia Strzelań - Michał Jaroszyński - Wolfram - s.kl.I (nr lic. 2456/I/15)
    Kierownik Tarczowni - Adam Grzegorczyk S. kl. P ( nr lic. 0867/P/07)
    Z-ca Kierownika Tarczowni NIEWCZAS Janus S. kl. P (nr lic. 0543/P/07)
    Sędzia Strzelań - Krystian Janczewski- s.kl.I (nr lic. 1532/II/11)
    Sędzia Strzelań - Piotr Niewiadomski - s.kl.II (nr lic. )
    Sędzia Strzelań - Karol Janczewski - s.kl.II (nr lic. 4502/III/13)
    Sędzia Strzelań - Marcin Kowalski- s.kl.II (2463/III/14)
    Sędzia Strzelań Piotr Onych - s.kl III (nr lic. 7538/III/16
    Sędzia Biura- Rafał Walczowski- s.kl.III (nr lic. 5639/III/13)
    Sędzia Biura Piotr Igras s.kl.III (nr lic. )
    Sędzia Tarczowy SZCZEPAŃSKI Henryk S. kl. II (nr lic. 1912/II/14)
    Sędzia Tarczowy LISOWSKI Krzysztof S. kl. III (nr lic. 4163/III/11)
    Sędzia Tarczowy KRUPA Adam S. kl. III (nr lic. 5241/III/12)

    do góry