Zawody
  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku pod¶wietlonego na niebiesko wy¶wietla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Siezieniewski   100 (8X)  0.526  6BR   NF 15-55x52   elaborowana   tarcza 
    2.   Iwona Wysokińska   100 (7X)  0.434  6 BR   march   własna   tarcza 
    3.   Jakub Wyroba   100 (6X)  0.539  284 Win   Delta Lapua   Lapua   tarcza 
    4.   Josef Prochazka   100 (4X)  0.572  Kelbly 6.5-284   March   140   tarcza 
    5.   Sylwiusz Bajraszewski   99 (6X)  0.526  Savage   March   Lapua   tarcza 
    6.   Michał Rużański   99 (6X)  0.911  6,5x55 se   march   Berger   tarcza 
    7.   Łapa Zbigniew   99 (5X)  0.549  NC RADO   March   Własna   tarcza 
    8.   Petr Mothejl   99 (5X)  0.567  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD   tarcza 
    9.   Adam Sztybor   99 (4X)  0.476  6,5 x47   NF   SCENAR 139   tarcza 
    10.   Rafał Walczowski   99 (4X)  0.607  284Win   NF Competition   Berger   tarcza 
    11.   Bartosz Łuczak   99 (2X)  0.762  Savage F Class   T36   6BR   tarcza 
    12.   Libor Havlis   98 (4X)  0.556  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD    
    13.   Wiesław Wyroba   98 (3X)  0.561  284Win   Delta   Lapua    
    14.   Igor Stefanowski   98 (1X)  1.031  284   march 80   własna    
    15.   Łukasz Łapta¶   98    0.549  6BR   NF   Sierra    
    16.   Piotr Miziołek   97 (5X)  0.476  JanczewskiOlsztyn   March   6.5x47L    
    17.   Roman Kurdziel   97 (3X)  0.877  NC RADO 6.5x47 L   S&B   scenar    
    18.   Maciej Wysokiński   96 (4X)  0.744  6 BR   march   własna    
    19.   Paweł Konecki   96 (3X)  0.871  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    20.   Jacek Dorszewicz   96 (3X)  1.060  CGM80   Sightron   elab    
    21.   Wojciech Storzysz   94 (2X)  0.968  6,5x47   NF   136 gr Scenar    
    22.   Piotr Celmer   90 (1X)  1.220  Tikka Varmint 6,5x55   March 10-60x52   Lapua scenar    
    23.   Krzysztof Tuliński   87 (1X)  2.395  6,5/47 sako   NF    różna    
    24.   Konrad Bartczak   83    1.197  CGM80   sightron   elab    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marek Papros   100 (6X)  0.438  308   15×55   215   tarcza 
    2.   Piotr Niewiadomski   99 (3X)  0.999  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    3.   Jakub Wyroba   99 (2X)  0.770  308WIN   NF   Sierra   tarcza 
    4.   Wojciech Storzysz   99 (2X)  0.886  .223   NF   90 gr Sierra   tarcza 
    5.   Maciej Wysokiński   98 (1X)  0.472  308   march   własna   tarcza 
    6.   Łapa Zbigniew   97 (5X)  0.713  NC RADO   March   Własna   tarcza 
    7.   Piotr Onych   97 (4X)  0.655  Custom Janczewski Olsztyn 308 Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    8.   Piotr Miziołek   97 (4X)  0.861  NC Rado   Nightforce   308w   tarcza 
    9.   Wiesław Wyroba   97 (2X)  1.194  308WIN   NF   Sierra   tarcza 
    10.   Tomasz B±kowski   97 (1X)  0.747  308win steyr   12-50x56   Lapua    
    11.   Grzegorz Leszczyński   96 (3X)  0.678  308   NF   LAPUA   tarcza 
    12.   Sylwiusz Bajraszewski   96 (2X)  0.873  Savage   March   lapua    
    13.   Adam Sztybor   96 (2X)  0.976  308 win   NF   208 a-max    
    14.   Łukasz Żychiewicz   96 (1X)  0.804  Savage 308 Win   Weaver T 36   Scenar    
    15.   Saulius Paknys   96    0.655  NC Rado 308 WIN   March 8-80x56   185g    
    16.   Josef Prochazka   95 (4X)  1.125  NC   NF   175    
    17.   Jerzy Krywult   95 (3X)  0.793  NC rado .308 win.   March 10-60   sc 185    
    18.   Krzysztof Kolasiński   95 (1X)  0.919  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36   SMK80    
    19.   Konrad Bartczak   95 (1X)  1.091  Steyr Manlicher   SB   elab    
    20.   Iwona Wysokińska   95 (1X)  1.125  NC RADO 308   march   własna    
    21.   Piotr Oleksy   95 (1X)  1.320  308   NF   308    
    22.   Damian Bochyński   94 (3X)  1.251  Tikka .308   Vortex   Lapua    
    23.   Piotr Dowżenko   94 (2X)  0.988  TRG 22   NS Comp.   308 win LS    
    24.   Tomasz Affet   94 (2X)  1.114  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    25.   Marek B±kowski   93 (1X)  1.102  Savage 12ftr 308 win   Nightforce 12-42   Hornady AMAX    
    26.   Jacek Dorszewicz   92 (1X)  0.793  Steyr Manlicher   SB   elab    
    27.   Piotr Siezieniewski   92    1.251  Nc Rado 308 Win   NF 15-55x52   elaborowana    
    28.   Józef GiedĽ   90 (2X)  1.526  T3 308win   IOR 6-24   Hornady    
    29.   Robert Hordyński   90 (1X)  1.285  howa 308w   nikko 10-50x60   smk 175    
    30.   Marcin Kowalski   89    1.400  Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    31.   Roman Kurdziel   87 (1X)  1.114  NC RADO 308W   S&B   scenar    
    32.   Mirosław Radecki   85    0.930  HOWA 308 WIN   DT 4,5-30 X50   SIERRA    
    33.   Grzegorz Prochowicz   85    1.629  Tikka .308   March    Własna    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Miziołek   100 (6X)  0.622  JanczewskiOlsztyn   March   6.5x47L   tarcza 
    2.   Petr Mothejl   100 (4X)  0.537  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD   tarcza 
    3.   Josef Prochazka   100 (3X)  0.573  Kelbly 6.5-284   March   140   tarcza 
    4.   Piotr Siezieniewski   99 (2X)  0.490  6BR   NF 15-55x52   elaborowana   tarcza 
    5.   Łapa Zbigniew   99 (2X)  0.567  NC RADO   March   Własna   tarcza 
    6.   Maciej Wysokiński   99 (2X)  0.739  6 BR   march   własna   tarcza 
    7.   Rafał Walczowski   99 (1X)  0.647  284Win   NF Competition   Berger   tarcza 
    8.   Libor Havlis   98 (3X)  0.553  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD   tarcza 
    9.   Adam Sztybor   98 (3X)  0.748  6,5 x47   NF   SCENAR 139   tarcza 
    10.   Roman Kurdziel   98    0.719  NC RADO 6.5x47 L   S&B   scenar   tarcza 
    11.   Iwona Wysokińska   97 (4X)  0.647  6 BR   march   własna    
    12.   Bartosz Łuczak   97 (3X)  0.830  Savage F Class   T36   6BR    
    13.   Paweł Konecki   95 (3X)  0.888  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    14.   Łukasz Łapta¶   94    0.563  6BR   NF   Sierra    
    15.   Sylwiusz Bajraszewski   93 (1X)  1.031  Savage   March   Lapua    
    16.   Igor Stefanowski   92 (2X)  0.865  284   march 80   własna    
    17.   Krzysztof Tuliński   92    1.301  6,5/47 sako   NF    różna    
    18.   Wojciech Storzysz   89    1.452  6,5x47   NF   136 gr Scenar    
    19.   Jakub Wyroba   85 (1X)  1.450  284 Win   Delta Lapua   Lapua    
    20.   Jacek Dorszewicz   85    1.441  CGM80   Sightron   elab    
    21.   Wiesław Wyroba   83    1.513  284Win   Delta   Lapua    
    22.   Piotr Celmer   79    1.166  Tikka Varmint 6,5x55   March 10-60x52   Lapua scenar    
    23.   Konrad Bartczak   76    2.799  CGM80   sightron   elab    
    24.   Michał Rużański   31       6,5x55 se   march   Berger    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Grzegorz Leszczyński   99 (1X)  0.591  308   NF   LAPUA   tarcza 
    2.   Wojciech Storzysz   98 (3X)  0.735  .223   NF   90 gr Sierra   tarcza 
    3.   Wiesław Wyroba   97 (3X)  0.626  308WIN   NF   Sierra   tarcza 
    4.   Piotr Niewiadomski   97 (1X)  0.677  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    5.   Saulius Paknys   96 (2X)  0.849  NC Rado 308 WIN   March 8-80x56   185g   tarcza 
    6.   Maciej Wysokiński   96 (1X)  0.620  308   march   własna   tarcza 
    7.   Jerzy Krywult   96 (1X)  1.090  NC rado .308 win.   March 10-60   sc 185   tarcza 
    8.   Krzysztof Kolasiński   95 (2X)  0.780  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36   SMK80   tarcza 
    9.   Josef Prochazka   95 (2X)  0.872  NC   NF   175   tarcza 
    10.   Sylwiusz Bajraszewski   95 (1X)  0.901  Savage   March   lapua    
    11.   Tomasz B±kowski   94 (4X)  0.889  308win steyr   12-50x56   Lapua    
    12.   Łapa Zbigniew   94 (1X)  0.906  NC RADO   March   Własna    
    13.   Marek B±kowski   93    1.101  Savage 12ftr 308 win   Nightforce 12-42   Hornady AMAX    
    14.   Konrad Bartczak   92 (3X)  1.233  Steyr Manlicher   SB   elab    
    15.   Piotr Miziołek   92 (1X)  1.244  NC Rado   Nightforce   308w    
    16.   Adam Sztybor   91 (2X)  1.153  308 win   NF   208 a-max    
    17.   Damian Bochyński   91 (2X)  1.640  Tikka .308   Vortex   Lapua    
    18.   Marek Papros   91    0.912  308   15×55   215    
    19.   Piotr Onych   91    1.101  Custom Janczewski Olsztyn 308 Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    20.   Iwona Wysokińska   90 (2X)  1.920  NC RADO 308   march   własna    
    21.   Tomasz Affet   90    1.388  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    22.   Jacek Dorszewicz   87 (1X)  1.032  Steyr Manlicher   SB   elab    
    23.   Łukasz Żychiewicz   87    2.064  Savage 308 Win   Weaver T 36   Scenar    
    24.   Robert Hordyński   86 (1X)  1.731  howa 308w   nikko 10-50x60   smk 175    
    25.   Józef GiedĽ   85 (1X)  1.674  T3 308win   IOR 6-24   Hornady    
    26.   Piotr Siezieniewski   84    1.777  Nc Rado 308 Win   NF 15-55x52   elaborowana    
    27.   Piotr Oleksy   84    1.869  308   NF   308    
    28.   Marcin Kowalski   81 (1X)     Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    29.   Mirosław Radecki   81 (1X)  1.508  HOWA 308 WIN   DT 4,5-30 X50   SIERRA    
    30.   Piotr Dowżenko   10       TRG 22   NS Comp.   308 win LS    
    31.   Roman Kurdziel   aw       NC RADO 308W   S&B   scenar    
    32.   Grzegorz Prochowicz   0       Tikka .308   March    Własna    
    33.   Jakub Wyroba   0       308WIN   NF   Sierra    
    Dystans 800 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Igor Stefanowski   100 (5X)  0.576  284   march 80   własna   tarcza 
    2.   Iwona Wysokińska   98 (6X)  0.919  6 BR   march   własna   tarcza 
    3.   Libor Havlis   97 (4X)  0.720  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   97 (2X)  0.851  284Win   NF Competition   Berger   tarcza 
    5.   Piotr Miziołek   97 (2X)  0.900  JanczewskiOlsztyn   March   6.5x47L   tarcza 
    6.   Josef Prochazka   96 (2X)  0.756  Kelbly 6.5-284   March   140   tarcza 
    7.   Jakub Wyroba   96 (2X)  1.388  284 Win   Delta Lapua   Lapua   tarcza 
    8.   Piotr Siezieniewski   95    0.868  6BR   NF 15-55x52   elaborowana   tarcza 
    9.   Petr Mothejl   94 (2X)  0.640  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD    
    10.   Jacek Dorszewicz   94    1.377  CGM80   Sightron   elab   tarcza 
    11.   Łukasz Łapta¶   92    0.997  6BR   NF   Sierra    
    12.   Bartosz Łuczak   91 (1X)  2.030  Savage F Class   T36   6BR    
    13.   Łapa Zbigniew   91    1.478  NC RADO   March   Własna    
    14.   Wojciech Storzysz   90 (2X)  1.455  6,5x47   NF   136 gr Scenar    
    15.   Maciej Wysokiński   90    0.893  6 BR   march   własna    
    16.   Krzysztof Tuliński   89 (2X)  1.160  6,5/47 sako   NF    różna    
    17.   Adam Sztybor   89 (1X)  1.068  6,5 x47   NF   SCENAR 139    
    18.   Sylwiusz Bajraszewski   89 (1X)  1.813  Savage   March   Lapua    
    19.   Piotr Celmer   88    1.541  Tikka Varmint 6,5x55   March 10-60x52   Lapua scenar    
    20.   Paweł Konecki   87    1.448  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    21.   Roman Kurdziel   82    1.291  NC RADO 6.5x47 L   S&B   scenar    
    22.   Konrad Bartczak   73    1.433  CGM80   sightron   elab    
    23.   Wiesław Wyroba   72    0.993  284Win   Delta   Lapua    
    24.   Michał Rużański   0       6,5x55 se   march   Berger    
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Saulius Paknys   99 (3X)  0.547  NC Rado 308 WIN   March 8-80x56   185g   tarcza 
    2.   Maciej Wysokiński   97 (5X)  0.981  308   march   własna   tarcza 
    3.   Piotr Miziołek   96 (2X)  0.903  NC Rado   Nightforce   308w   tarcza 
    4.   Iwona Wysokińska   96 (2X)  1.191  NC RADO 308   march   własna   tarcza 
    5.   Grzegorz Leszczyński   95 (1X)  1.084  308   NF   LAPUA   tarcza 
    6.   Tomasz Affet   94 (3X)  1.505  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar   tarcza 
    7.   Marek Papros   93 (2X)  1.054  308   15×55   215   tarcza 
    8.   Piotr Niewiadomski   93 (2X)  1.084  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    9.   Piotr Onych   93 (1X)  1.032  Custom Janczewski Olsztyn 308 Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    10.   Sylwiusz Bajraszewski   90 (2X)  1.384  Savage   March   lapua   tarcza 
    11.   Łapa Zbigniew   89 (1X)  1.041  NC RADO   March   Własna    
    12.   Wojciech Storzysz   89 (1X)  1.591  .223   NF   90 gr Sierra    
    13.   Damian Bochyński   89    1.668  Tikka .308   Vortex   Lapua    
    14.   Konrad Bartczak   88 (3X)  1.668  Steyr Manlicher   SB   elab    
    15.   Marek B±kowski   88 (3X)  1.728  Savage 12ftr 308 win   Nightforce 12-42   Hornady AMAX    
    16.   Tomasz B±kowski   88 (1X)  1.135  308win steyr   12-50x56   Lapua    
    17.   Adam Sztybor   88 (1X)  1.372  308 win   NF   208 a-max    
    18.   Krzysztof Kolasiński   88 (1X)  1.642  Tikka T3 .223Rem   Weaver T36   SMK80    
    19.   Jacek Dorszewicz   88    1.913  Steyr Manlicher   SB   elab    
    20.   Jerzy Krywult   86 (1X)  1.174  NC rado .308 win.   March 10-60   sc 185    
    21.   Josef Prochazka   86    1.101  NC   NF   175    
    22.   Piotr Siezieniewski   86    1.500  Nc Rado 308 Win   NF 15-55x52   elaborowana    
    23.   Piotr Oleksy   84    0.942  308   NF   308    
    24.   Mirosław Radecki   81    1.909  HOWA 308 WIN   DT 4,5-30 X50   SIERRA    
    25.   Marcin Kowalski   79 (1X)     Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    26.   Wiesław Wyroba   79    1.500  308WIN   NF   Sierra    
    27.   Piotr Dowżenko   75 (1X)  1.372  TRG 22   NS Comp.   308 win LS    
    28.   Robert Hordyński   69    1.913  howa 308w   nikko 10-50x60   smk 175    
    29.   Grzegorz Prochowicz   67    1.440  Tikka .308   March    Własna    
    30.   Józef GiedĽ   0       T3 308win   IOR 6-24   Hornady    
    31.   Roman Kurdziel   aw       NC RADO 308W   S&B   scenar    
    32.   Jakub Wyroba   0       308WIN   NF   Sierra    
    33.   Łukasz Żychiewicz   0       Savage 308 Win   Weaver T 36   Scenar    

    Klasyfikacja trójboju w klasie open
    XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Sk
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Josef Prochazka   Kelbly 6.5-284  100 (4X) 100 (3X) 96 (2X) 0.634 296(9X)
    2.   Iwona Wysokińska   6 BR  100 (7X) 97 (4X) 98 (6X) 0.667 295(17X)
    3.   Rafał Walczowski   284Win  99 (4X) 99 (1X) 97 (2X) 0.702 295(7X)
    4.   Piotr Miziołek   JanczewskiOlsztyn  97 (5X) 100 (6X) 97 (2X) 0.666 294(13X)
    5.   Piotr Siezieniewski   6BR  100 (8X) 99 (2X) 95   0.628 294(10X)
    6.   Petr Mothejl   DTA 6,5x47 Lap  99 (5X) 100 (4X) 94 (2X) 0.581 293(11X)
    7.   Libor Havlis   Dolphin Custom 6x47 Lap  98 (4X) 98 (3X) 97 (4X) 0.610 293(11X)
    8.   Igor Stefanowski   284  98 (1X) 92 (2X) 100 (5X) 0.824 290(8X)
    9.   Łapa Zbigniew   NC RADO  99 (5X) 99 (2X) 91   0.865 289(7X)
    10.   Bartosz Łuczak   Savage F Class  99 (2X) 97 (3X) 91 (1X) 1.207 287(6X)
    11.   Adam Sztybor   6,5 x47  99 (4X) 98 (3X) 89 (1X) 0.764 286(8X)
    12.   Maciej Wysokiński   6 BR  96 (4X) 99 (2X) 90   0.792 285(6X)
    13.   Łukasz Łapta¶   6BR  98   94   92   0.703 284 
    14.   Jakub Wyroba   284 Win  100 (6X) 85 (1X) 96 (2X) 1.126 281(9X)
    15.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  99 (6X) 93 (1X) 89 (1X) 1.123 281(8X)
    16.   Paweł Konecki   Keppeler FR K09 7mm RemSAUM  96 (3X) 95 (3X) 87   1.069 278(6X)
    17.   Roman Kurdziel   NC RADO 6.5x47 L  97 (3X) 98   82   0.962 277(3X)
    18.   Jacek Dorszewicz   CGM80  96 (3X) 85   94   1.293 275(3X)
    19.   Wojciech Storzysz   6,5x47  94 (2X) 89   90 (2X) 1.292 273(4X)
    20.   Krzysztof Tuliński   6,5/47 sako  87 (1X) 92   89 (2X) 1.619 268(3X)
    21.   Piotr Celmer   Tikka Varmint 6,5x55  90 (1X) 79   88   1.309 257(1X)
    22.   Wiesław Wyroba   284Win  98 (3X) 83   72   1.022 253(3X)
    23.   Konrad Bartczak   CGM80  83   76   73   1.810 232 
    24.   Michał Rużański   6,5x55 se  99 (6X) 31   0     130(6X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Sk
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Maciej Wysokiński   308  98 (1X) 96 (1X) 97 (5X) 0.691 291(7X)
    2.   Saulius Paknys   NC Rado 308 WIN  96   96 (2X) 99 (3X) 0.684 291(5X)
    3.   Grzegorz Leszczyński   308  96 (3X) 99 (1X) 95 (1X) 0.784 290(5X)
    4.   Piotr Niewiadomski   Dolphin .308 Win  99 (3X) 97 (1X) 93 (2X) 0.920 289(6X)
    5.   Wojciech Storzysz   .223  99 (2X) 98 (3X) 89 (1X) 1.071 286(6X)
    6.   Piotr Miziołek   NC Rado  97 (4X) 92 (1X) 96 (2X) 1.003 285(7X)
    7.   Marek Papros   308  100 (6X) 91   93 (2X) 0.801 284(8X)
    8.   Piotr Onych   Custom Janczewski Olsztyn 308 Win  97 (4X) 91   93 (1X) 0.929 281(5X)
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  96 (2X) 95 (1X) 90 (2X) 1.053 281(5X)
    10.   Iwona Wysokińska   NC RADO 308  95 (1X) 90 (2X) 96 (2X) 1.412 281(5X)
    11.   Łapa Zbigniew   NC RADO  97 (5X) 94 (1X) 89 (1X) 0.887 280(7X)
    12.   Tomasz B±kowski   308win steyr  97 (1X) 94 (4X) 88 (1X) 0.924 279(6X)
    13.   Tomasz Affet   Savage 10 .308 Win  94 (2X) 90   94 (3X) 1.336 278(5X)
    14.   Krzysztof Kolasiński   Tikka T3 .223Rem  95 (1X) 95 (2X) 88 (1X) 1.114 278(4X)
    15.   Jerzy Krywult   NC rado .308 win.  95 (3X) 96 (1X) 86 (1X) 1.019 277(5X)
    16.   Josef Prochazka   NC  95 (4X) 95 (2X) 86   1.033 276(6X)
    17.   Konrad Bartczak   Steyr Manlicher  95 (1X) 92 (3X) 88 (3X) 1.331 275(7X)
    18.   Adam Sztybor   308 win  96 (2X) 91 (2X) 88 (1X) 1.167 275(5X)
    19.   Damian Bochyński   Tikka .308  94 (3X) 91 (2X) 89   1.520 274(5X)
    20.   Marek B±kowski   Savage 12ftr 308 win  93 (1X) 93   88 (3X) 1.310 274(4X)
    21.   Wiesław Wyroba   308WIN  97 (2X) 97 (3X) 79   1.107 273(5X)
    22.   Jacek Dorszewicz   Steyr Manlicher  92 (1X) 87 (1X) 88   1.246 267(2X)
    23.   Piotr Oleksy   308  95 (1X) 84   84   1.377 263(1X)
    24.   Piotr Siezieniewski   Nc Rado 308 Win  92   84   86   1.509 262 
    25.   Marcin Kowalski   Remington 700 308W  89   81 (1X) 79 (1X)   249(2X)
    26.   Mirosław Radecki   HOWA 308 WIN  85   81 (1X) 81   1.449 247(1X)
    27.   Robert Hordyński   howa 308w  90 (1X) 86 (1X) 69   1.643 245(2X)
    28.   Łukasz Żychiewicz   Savage 308 Win  96 (1X) 87   0     183(1X)
    29.   Piotr Dowżenko   TRG 22  94 (2X) 10   75 (1X)   179(3X)
    30.   Józef GiedĽ   T3 308win  90 (2X) 85 (1X) 0     175(3X)
    31.   Grzegorz Prochowicz   Tikka .308  85   0   67     152 
    32.   Jakub Wyroba   308WIN  99 (2X) 0   0     99(2X)
    33.   Roman Kurdziel   NC RADO 308W  87 (1X) 0   0     87(1X)

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa open
    XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Sk
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Miziołek   97    0.953  JanczewskiOlsztyn   March   6.5x47L   tarcza 
    2.   Sylwiusz Bajraszewski   95 (3X)  1.065  Savage   March   Lapua   tarcza 
    3.   Rafał Walczowski   95    0.718  284Win   NF Competition   Berger   tarcza 
    4.   Libor Havlis   94    0.789  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD   tarcza 
    5.   Iwona Wysokińska   93 (1X)  1.039  6 BR   march   własna   tarcza 
    6.   Roman Kurdziel   92 (1X)  1.524  NC RADO 6.5x47   S&B   scenar   tarcza 
    7.   Petr Mothejl   92 (1X)  1.524  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD    
    8.   Jacek Dorszewicz   90    0.919  M80   Sightron   sierra   tarcza 
    9.   Wojciech Storzysz   89 (1X)  1.786  6,5x47   NF   136 gr Scenar   tarcza 
    10.   Igor Stefanowski   87 (1X)  1.402  nc rado   march 80   własna   tarcza 
    11.   Piotr Siezieniewski   87    1.130  6BR   NF 15-55x52   elaborowana   tarcza 
    12.   Paweł Konecki   86    1.753  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    13.   Adam Sztybor   85    1.461  6,5 x 47l   NF   SCENAR 139    
    14.   Bartosz Łuczak   83    2.091  Savage F Class   T36   6BR    
    15.   Jakub Wyroba   82    1.421  284 Win   Delta Lapua   Lapua    
    16.   Krzysztof Tuliński   80    1.104  6,5/47 sako   NF   Berger    
    17.   Josef Prochazka   66    1.058  Kelbly 6.5-284   March   140    
    18.   Piotr Celmer   66       Tikka Varmint 6,5x55   March 10-60x52   Lapua scenar    
    19.   Wiesław Wyroba   62       284Win   Delta   Lapua    
    20.   Maciej Wysokiński   55       6 BR   march   własna    
    21.   Łapa Zbigniew   21       NC RADO   March   Własna    
    22.   Michał Rużański   0       6,5x55se   march    Berger    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Sk
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Grzegorz Leszczyński   92 (1X)  1.047  308   NF   LAPUA   tarcza 
    2.   Łapa Zbigniew   91    1.196  NC RADO   March   Własna   tarcza 
    3.   Iwona Wysokińska   90 (2X)  1.288  NC RADO .308   march   własna   tarcza 
    4.   Marek Papros   90    1.250  Savage 308win   15x55   215   tarcza 
    5.   Jerzy Krywult   89    1.746  Nc rado .308 win   10-60 March   sc 185   tarcza 
    6.   Adam Sztybor   88    1.639  308 win   NF   208 a-max   tarcza 
    7.   Maciej Wysokiński   87 (2X)  1.529  308   march   własna   tarcza 
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   86 (1X)  1.487  Savage   March   Lapua   tarcza 
    9.   Josef Prochazka   85 (1X)  1.234  NC   NF   175   tarcza 
    10.   Robert Hordyński   84    1.784  howa 308w   nikko 10-50x60   smk 175    
    11.   Tomasz B±kowski   84    2.040  Steyr 308 win   12-50 x 56   Lapua    
    12.   Wiesław Wyroba   83    1.200  308WIN   NF   Sierra    
    13.   Jakub Wyroba   81    1.544  308WIN   NF   Sierra    
    14.   Damian Bochyński   80    1.578  Tikka .308   Vortex   Lapua    
    15.   Grzegorz Prochowicz   79 (2X)  2.113  Tikka .308   March    Własna    
    16.   Piotr Niewiadomski   76    1.311  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra    
    17.   Saulius Paknys   71    1.219  NC Rado 308 WIN   March 8-80x56   185g    
    18.   Mirosław Radecki   69       HOWA 308 WIN   DT 4,5-30 X50    SIERRA    
    19.   Piotr Onych   67    1.888  Custom Janczewski Olsztyn 308 Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    20.   Piotr Oleksy   62       tikka   nf   308    
    21.   Łukasz Żychiewicz   51       Savage 308 WIN   Weaver T 36   Scenar    
    22.   Piotr Dowżenko   50       TRG 22   NS Comp.   308 win LS    
    23.   Marcin Kowalski   20       Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Iwona Wysokińska na dystansie 300 m w klasie open: 0.434 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS s.kl.P Mateusz Zakrzewski
    Sędzia Główny - s.kl.P Szymon Polaszczyk
    Kierownik Tarczowni - s.kl.P Adam Gregorczyk
    Z-ca Kierownika Tarczowni - s.kl.P Janusz Niewczas
    Sędzia Główny Strzelań - s.kl.I Michał Jaroszyński-Wolfram
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Piotr Niewiadomski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Marcin Kowalski
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Krzysztof Lisowski
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Adam Krupa
    Sędzia Tarczowy - s.kl.II Henryk Szczepański
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Grzegorz Zuba
    Sędzia biura - s.kl.II Danuta Trzeciakiewicz
    Sędzia biura - s.kl.II Piotr Igras

    do góry