Zawody
  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Załączono linki do najlepszych tarcz.


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   150 (10X)  0.420  AS 6.5 X 47   NF   SCENAR 139   tarcza 
    2.   Vitas Bielys   150 (8X)  0.510  NC RADO 6,5x47 Lapua   NF Competiotion 15x55-52   Berger 140g   tarcza 
    3.   Roman Kurdziel   150 (6X)  0.540  NC RADO   S&B   elab   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   149 (7X)  0.570  6BR   NF Competition   Berger   tarcza 
    5.   Josef Prochazka   149 (6X)  0.640  Kelbly 6BR   March 8-80x56   105 VLD Berger   tarcza 
    6.   Paweł Paszkiewicz   149 (5X)  0.390  6,5x47 Lapua   Nightforce   Scenar   tarcza 
    7.   Marek Chałupka   148 (6X)  0.670  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   139   tarcza 
    8.   Iwona Wysokińska   148 (2X)  0.660  6 BR    march     własna   tarcza 
    9.   Krzysztof Tuliński   147 (6X)  0.570  6,5/47 LAPUA   NF    lapua   tarcza 
    10.   Tomasz Chałupka   146 (7X)  0.870  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   139   tarcza 
    11.   Aurimas Juska   146 (3X)  0.760  Dolphin 6.5x47   IOR 12-52x56   6.5x47   tarcza 
    12.   Piotr Siezieniewski   146 (2X)  0.830  6BR   NF   własna   tarcza 
    13.   Igor Stefanowski   145 (6X)  0.510  6,5x47   march 80   własna    
    14.   Krystian Janczewski   145 (6X)  1.050  F Open 7 SAMEMU     March   Berger    
    15.   Krzysztof Czarniecki   145 (3X)  0.670  6,5x47   Nightforce 42x56   6,5    
    16.   Maciej Wysokiński   143 (4X)  0.770  6 BR    march    własna    
    17.   Petr Mothejl   142 (1X)  0.890  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD    
    18.   Michał Rużański    141 (5X)  0.970  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x5   Berger    
    19.   Lukasz Łaptaś   141 (3X)  0.770  6BR NF   NF   Lapua    
    20.   Piotr Miziołek   141 (2X)  0.640  JanczewskiOlsztyn   March   6.5 Lapua    
    21.   Libor Havlis   140 (4X)  1.370  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD    
    22.   Konrad Bartczak   138 (2X)  1.690  Steyr Manlicher   S&B PII   własna    
    23.   Paweł Konecki   138 (1X)  1.000  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    24.   Jacek Dorszewicz   137 (1X)  1.380  CG M80   Sightron SIII   własna    
    25.   Wiesław Wyroba   135 (3X)  1.490  6,5 x 47 Lap.   NF   Berger    
    26.   Jarosław Kanwischer   121    1.040  blaser 6,5x55   swarovski   lapua    
    27.   Karol Janczewski   aw       Custom Janczewski    i March 8-80x56   Berger    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Pietsch   150 (9X)  0.550  NC Rado 308WIN    NIGHTFORCE   ELABORACJA   tarcza 
    2.   Roman Kurdziel   150 (7X)  0.640  NC RADO   S&B   elabor   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   150 (6X)  0.460  NC-Rado   March 8-80x56   185g scenar   tarcza 
    4.   Grzegorz Prochowicz   148 (9X)  0.820  Tikka .308   March 8-80   Lapua   tarcza 
    5.   Adam Sztybór   148 (6X)  0.810  AS 308 win   NF   HORNADY 208   tarcza 
    6.   Iwona Wysokińska   148 (6X)  1.020  NCRADO 308   march    własna   tarcza 
    7.   Sebastian Wiącek   147 (3X)  0.800  rem700 .308win   Meoptaw   własna   tarcza 
    8.   Josef Prochazka   147 (3X)  0.850  Accuracy Int AW 308 WIN   Nightforce NXS 5,5-22x56   175 VLD Berger   tarcza 
    9.   Grzegorz Leszczyński   146 (1X)  0.990  308 win   NF   LAPUA   tarcza 
    10.   Piotr Miziołek   144 (4X)  1.100  308w   Nihgtforce   Berger   tarcza 
    11.   Marek Papros   144 (3X)  0.816  savage   15x55   308win   tarcza 
    12.   Piotr Niewiadomski   144 (1X)  0.880  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra    tarcza 
    13.   Piotr Onych   143 (2X)  1.090  Custom Janczewski Olsztyn 308Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    14.   Artur Kamiński   142 (5X)  1.050  Savage 12/FTR 308W   Nightforce   Hornady    
    15.   Jarosław Snoch   142 (2X)  0.990  Howa .308win   Bushnell 6500   scenar    
    16.   Jacek Włodarczyk   141 (1X)  1.490  howa 308 win   meopta 6-25x56   własna    
    17.   Rafał Syfert   140 (4X)  1.270  TikTak 223   ZF 6-24   Lapua    
    18.   Wiesław Wyroba   140 (2X)  0.880  308WIN   NF   Sierra    
    19.   Grzegorz Syfert   139 (3X)  1.480  TikTak 308   NF   Lapua    
    20.   Piotr Siezieniewski   139 (1X)  0.950  .308 Win   NF   własna    
    21.   Grzegorz Niezbecki   139 (1X)  1.104  remington700 223   sightron   hornady    
    22.   Piotr Oleksy   138 (3X)  1.350  308 win   Nf   Lapua 175g    
    23.   Daniel Dakowski   138 (2X)  0.700  Janczewski Remington Custom 223Rem   Nightforce Competition 15-55x52   Berger    
    24.   Marcin Majchrzak   137 (3X)  1.130  Savage 12   S&B 25-50x56   własna    
    25.   Jacek Basiński   136 (1X)  0.890  308 win   xxx   308 win    
    26.   Waldemar Kokociński   132 (1X)  1.490  SSg .308win   NF   lapua    
    27.   Maciej Wysokiński   131    1.650  Dolphin .308     march   własna    
    28.   Jerzy Dziokan   131    1.740  HOWA 1500   LENPOLD   HORNADY    
    29.   Marek Jankowski   129    1.621  CZ527   NF   własna    
    30.   Bruno Niezbecki   128 (2X)  1.960  remington700 223   Sightrin   Hornady    
    31.   Piotr Dowżenko   127    2.160  TRG 22   NF comp. (55x)   Lapua Scenar    
    32.   Tomasz Affet   125    1.836  Savage 10 .308 Win   NF x18-42    A-max    
    33.   Marcin Kowalski   119    1.720  Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    34.   Piotr Tomanek   116    2.700  Steyr 308W   NF        
    35.   Wojciech Dziokan   115    1.430  HOWA1500   LENPOLD   HORNADY    
    Dystans 500 jardów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Vitas Bielys   150 (9X)  0.630  NC RADO 6,5x47 Lapua   NF Competiotion 15x55-52   Berger 140g   tarcza 
    2.   Piotr Miziołek   150 (4X)  0.690  JanczewskiOlsztyn   March   6.5 Lapua   tarcza 
    3.   Roman Kurdziel   149 (7X)  0.660  NC RADO   S&B   elab   tarcza 
    4.   Igor Stefanowski   149 (5X)  0.610  6,5x47   march 80   własna   tarcza 
    5.   Adam Sztybór   148 (2X)  0.490  AS 6.5 X 47   NF   SCENAR 139   tarcza 
    6.   Rafał Walczowski   147 (5X)  0.640  6BR   NF Competition   Berger   tarcza 
    7.   Josef Prochazka   147 (5X)  0.710  Kelbly 6BR   March 8-80x56   105 VLD Berger   tarcza 
    8.   Krzysztof Czarniecki   147 (4X)  0.740  6,5x47   Nightforce 42x56   6,5   tarcza 
    9.   Libor Havlis   147 (2X)  0.880  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD   tarcza 
    10.   Piotr Siezieniewski   146 (4X)  0.580  6BR   NF   własna   tarcza 
    11.   Maciej Wysokiński   146 (4X)  0.750  6 BR    march    własna   tarcza 
    12.   Marek Chałupka   146 (2X)  0.790  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   139   tarcza 
    13.   Iwona Wysokińska   145 (6X)  0.970  6 BR    march     własna   tarcza 
    14.   Jacek Dorszewicz   145 (5X)  0.920  CG M80   Sightron SIII   własna    
    15.   Tomasz Chałupka   145 (5X)  1.010  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   139    
    16.   Petr Mothejl   144 (4X)  1.060  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD    
    17.   Aurimas Juska   141 (3X)  0.830  Dolphin   IOR 12-52x56   6.5x47    
    18.   Paweł Konecki   140 (2X)  1.380  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    19.   Lukasz Łaptaś   140 (2X)  1.930  6BR NF   NF   Lapua    
    20.   Paweł Paszkiewicz   139    0.900  6,5x47 Lapua   Nightforce   Scenar    
    21.   Krzysztof Tuliński   138 (1X)  0.800  6,5/47 LAPUA   NF    lapua    
    22.   Jarosław Kanwischer   137 (2X)  0.890  blaser 6,5x55   swarovski   lapua    
    23.   Krystian Janczewski   135 (3X)  0.940  F Open 7 SAMEMU     March   Berger    
    24.   Konrad Bartczak   134    1.370  Steyr Manlicher   S&B PII   własna    
    25.   Michał Rużański    131 (3X)  1.690  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x5   Berger    
    26.   Wiesław Wyroba   124    2.120  6,5 x 47 Lap.   NF   Berger    
    27.   Karol Janczewski   aw       Custom Janczewski    i March 8-80x56   Berger    
    Dystans 500 jardów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   150 (5X)  0.530  AS 308 win   NF   HORNADY 208   tarcza 
    2.   Saulius Paknys   147 (6X)  0.790  NC-Rado   March 8-80x56   185g scenar   tarcza 
    3.   Piotr Siezieniewski   147 (4X)  0.880  .308 Win   NF   własna   tarcza 
    4.   Piotr Niewiadomski   146 (3X)  0.810  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra    tarcza 
    5.   Marcin Majchrzak   145 (5X)  1.261  Savage 12   S&B 25-50x56   własna   tarcza 
    6.   Grzegorz Prochowicz   145 (3X)  0.870  Tikka .308   March 8-80   Lapua   tarcza 
    7.   Piotr Miziołek   144 (2X)  0.780  308w   Nihgtforce   Berger   tarcza 
    8.   Josef Prochazka   144 (1X)  0.780  Accuracy Int AW 308 WIN   Nightforce NXS 5,5-22x56   175 VLD Berger   tarcza 
    9.   Jacek Włodarczyk   143 (3X)  0.860  howa 308 win   meopta 6-25x56   własna   tarcza 
    10.   Wiesław Wyroba   143 (3X)  0.980  308WIN   NF   Sierra   tarcza 
    11.   Daniel Dakowski   143 (2X)  1.040  Janczewski Remington Custom 223Rem   Nightforce Competition 15-55x52   Berger   tarcza 
    12.   Maciej Wysokiński   142 (5X)  1.040  Dolphin .308     march   własna    
    13.   Marek Papros   142 (3X)  0.780  savage   15x55   308win    
    14.   Iwona Wysokińska   142 (3X)  1.460  NCRADO 308   march    własna    
    15.   Grzegorz Leszczyński   141 (2X)  1.530  308 win   NF   LAPUA    
    16.   Rafał Syfert   140 (5X)  1.300  TikTak 223   ZF 6-24   Lapua    
    17.   Roman Kurdziel   140 (3X)  1.130  NC RADO   S&B   elabor    
    18.   Artur Kamiński   140 (1X)  0.860  Savage 12/FTR 308W   Nightforce   Hornady    
    19.   Jarosław Snoch   139 (1X)  1.290  Howa .308win   Bushnell 6500   scenar    
    20.   Grzegorz Niezbecki   139 (1X)  1.320  remington700 223   sightron   hornady    
    21.   Piotr Pietsch   139    0.560  NC Rado 308WIN    NIGHTFORCE   ELABORACJA    
    22.   Grzegorz Syfert   137 (1X)  0.960  TikTak 308   NF   Lapua    
    23.   Tomasz Affet   135 (1X)  1.513  Savage 10 .308 Win   NF x18-42    A-max    
    24.   Piotr Onych   135 (1X)  1.650  Custom Janczewski Olsztyn 308Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    25.   Jacek Basiński   134 (1X)  1.140  308 win   xxx   308 win    
    26.   Marek Jankowski   133    1.926  CZ527   NF   własna    
    27.   Waldemar Kokociński   132    1.420  SSg .308win   NF   lapua    
    28.   Piotr Dowżenko   131 (3X)  1.850  TRG 22   NF comp. (55x)   Lapua Scenar    
    29.   Bruno Niezbecki   131 (2X)  1.320  remington700 223   Sightrin   Hornady    
    30.   Wojciech Dziokan   130    1.150  HOWA1500   LENPOLD   HORNADY    
    31.   Marcin Kowalski   128 (3X)  1.580  Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    32.   Jerzy Dziokan   127 (1X)  1.360  HOWA 1500   LENPOLD   HORNADY    
    33.   Piotr Oleksy   126 (1X)  1.570  308 win   Nf   Lapua 175g    
    34.   Piotr Tomanek   123    2.010  Steyr 308W   NF        
    35.   Sebastian Wiącek   119    1.345  rem700 .308win   Meoptaw   własna    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Libor Havlis   148 (10X)  0.620  Dolphin Custom 6x47 Lap   Nightforce Competition 15-55x52   105grn Berger VLD   tarcza 
    2.   Josef Prochazka   148 (8X)  0.820  Kelbly 6BR   March 8-80x56   105 VLD Berger   tarcza 
    3.   Petr Mothejl   148 (4X)  0.730  DTA 6,5x47 Lap   March 5-40x56   140 Berger VLD   tarcza 
    4.   Vitas Bielys   148 (3X)  0.490  NC RADO 6,5x47 Lapua   NF Competiotion 15x55-52   Berger 140g   tarcza 
    5.   Rafał Walczowski   147 (4X)  0.690  6BR   NF Competition   Berger   tarcza 
    6.   Piotr Siezieniewski   147 (4X)  0.720  6BR   NF   własna   tarcza 
    7.   Piotr Miziołek   147 (3X)  1.010  JanczewskiOlsztyn   March   6.5 Lapua   tarcza 
    8.   Paweł Paszkiewicz   146 (5X)  0.780  6,5x47 Lapua   Nightforce   Scenar   tarcza 
    9.   Krzysztof Czarniecki   145 (5X)  0.650  6,5x47   Nightforce 42x56   6,5   tarcza 
    10.   Maciej Wysokiński   143 (3X)  0.920  6 BR    march    własna   tarcza 
    11.   Krzysztof Tuliński   143 (3X)  1.180  6,5/47 LAPUA   NF    lapua   tarcza 
    12.   Marek Chałupka   141 (2X)  1.240  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   139    
    13.   Tomasz Chałupka   141 (1X)  1.090  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   139    
    14.   Konrad Bartczak   140 (1X)  1.150  Steyr Manlicher   S&B PII   własna    
    15.   Adam Sztybór   137    0.450  AS 6.5 X 47   NF   SCENAR 139    
    16.   Igor Stefanowski   136 (1X)  1.150  6,5x47   march 80   własna    
    17.   Roman Kurdziel   136 (1X)  1.170  NC RADO   S&B   elab    
    18.   Michał Rużański    135 (2X)  1.300  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x5   Berger    
    19.   Krystian Janczewski   135 (1X)  1.350  F Open 7 SAMEMU     March   Berger    
    20.   Lukasz Łaptaś   133    0.610  6BR NF   NF   Lapua    
    21.   Jarosław Kanwischer   132 (1X)  1.770  blaser 6,5x55   swarovski   lapua    
    22.   Aurimas Juska   131 (2X)  1.470  Dolphin   IOR 12-52x56   6.5x47    
    23.   Paweł Konecki   131 (1X)  0.820  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    24.   Iwona Wysokińska   131    1.190  6 BR    march     własna    
    25.   Jacek Dorszewicz   128    0.930  CG M80   Sightron SIII   własna    
    26.   Wiesław Wyroba   38       6,5 x 47 Lap.   NF   Berger    
    27.   Karol Janczewski   aw       Custom Janczewski    i March 8-80x56   Berger    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Daniel Dakowski   147 (5X)  0.690  Janczewski Remington Custom 223Rem   Nightforce Competition 15-55x52   Berger   tarcza 
    2.   Piotr Miziołek   146 (3X)  0.960  308w   Nihgtforce   Berger   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   144 (5X)  0.670  NC-Rado   March 8-80x56   185g scenar   tarcza 
    4.   Piotr Niewiadomski   144 (3X)  1.061  Dolphin .308 Win     Nightforce    Sierra    tarcza 
    5.   Iwona Wysokińska   143 (4X)  0.866  NCRADO 308   march    własna   tarcza 
    6.   Piotr Onych   143 (3X)  1.020  Custom Janczewski Olsztyn 308Win   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    7.   Maciej Wysokiński   142 (2X)  1.220  Dolphin .308     march   własna   tarcza 
    8.   Wiesław Wyroba   141 (3X)  1.110  308WIN   NF   Sierra   tarcza 
    9.   Marek Papros   141 (1X)  1.070  savage   15x55   308win   tarcza 
    10.   Piotr Siezieniewski   140 (2X)  1.150  .308 Win   NF   własna   tarcza 
    11.   Roman Kurdziel   140    1.530  NC RADO   S&B   elabor   tarcza 
    12.   Sebastian Wiącek   139 (1X)  1.030  rem700 .308win   Meoptaw   własna    
    13.   Piotr Pietsch   137 (2X)  0.890  NC Rado 308WIN    NIGHTFORCE   ELABORACJA    
    14.   Jarosław Snoch   137 (2X)  1.470  Howa .308win   Bushnell 6500   scenar    
    15.   Adam Sztybór   137 (1X)  0.910  AS 308 win   NF   HORNADY 208    
    16.   Artur Kamiński   137 (1X)  1.230  Savage 12/FTR 308W   Nightforce   Hornady    
    17.   Rafał Syfert   136    1.490  TikTak 223   ZF 6-24   Lapua    
    18.   Bruno Niezbecki   135 (2X)  1.380  remington700 223   Sightrin   Hornady    
    19.   Grzegorz Leszczyński   134 (2X)  0.860  308 win   NF   LAPUA    
    20.   Marcin Majchrzak   133 (1X)  1.550  Savage 12   S&B 25-50x56   własna    
    21.   Jacek Włodarczyk   133    1.090  howa 308 win   meopta 6-25x56   własna    
    22.   Piotr Oleksy   133    1.350  308 win   Nf   Lapua 175g    
    23.   Marcin Kowalski   129 (1X)  1.900  Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    24.   Jacek Basiński   126    1.210  308 win   xxx   308 win    
    25.   Marek Jankowski   125 (1X)  2.130  CZ527   NF   własna    
    26.   Josef Prochazka   124    1.530  Accuracy Int AW 308 WIN   Nightforce NXS 5,5-22x56   175 VLD Berger    
    27.   Tomasz Affet   122 (2X)  1.416  Savage 10 .308 Win   NF x18-42    A-max    
    28.   Wojciech Dziokan   122 (1X)  2.000  HOWA1500   LENPOLD   HORNADY    
    29.   Piotr Tomanek   119 (1X)  2.000  Steyr 308W   NF        
    30.   Grzegorz Prochowicz   119    1.685  Tikka .308   March 8-80   Lapua    
    31.   Jerzy Dziokan   118    1.090  HOWA 1500   LENPOLD   HORNADY    
    32.   Waldemar Kokociński   118    2.100  SSg .308win   NF   lapua    
    33.   Piotr Dowżenko   116    2.260  TRG 22   NF comp. (55x)   Lapua Scenar    
    34.   Grzegorz Syfert   96       TikTak 308   NF   Lapua    
    35.   Grzegorz Niezbecki   55       remington700 223   sightron   hornady    
    Klasyfikacja łączna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Vitas Bielys  150(8X) 150(9X) 148(3X) 0.543 448(20X)
    2.  Josef Prochazka  149(6X) 147(5X) 148(8X) 0.723 444(19X)
    3.  Rafał Walczowski  149(7X) 147(5X) 147(4X) 0.633 443(16X)
    4.  Piotr Siezieniewski  146(2X) 146(4X) 147(4X) 0.710 439(10X)
    5.  Piotr Miziołek  141(2X) 150(4X) 147(3X) 0.780 438(9X)
    6.  Krzysztof Czarniecki  145(3X) 147(4X) 145(5X) 0.687 437(12X)
    7.  Libor Havlis  140(4X) 147(2X) 148(10X) 0.957 435(16X)
    8.  Roman Kurdziel  150(6X) 149(7X) 136(1X) 0.790 435(14X)
    9.  Adam Sztybór  150(10X) 148(2X) 137  0.453 435(12X)
    10.  Marek Chałupka  148(6X) 146(2X) 141(2X) 0.900 435(10X)
    11.  Paweł Paszkiewicz  149(5X) 139  146(5X) 0.690 434(10X)
    12.  Petr Mothejl  142(1X) 144(4X) 148(4X) 0.893 434(9X)
    13.  Tomasz Chałupka  146(7X) 145(5X) 141(1X) 0.990 432(13X)
    14.  Maciej Wysokiński  143(4X) 146(4X) 143(3X) 0.813 432(11X)
    15.  Igor Stefanowski  145(6X) 149(5X) 136(1X) 0.757 430(12X)
    16.  Krzysztof Tuliński  147(6X) 138(1X) 143(3X) 0.850 428(10X)
    17.  Iwona Wysokińska  148(2X) 145(6X) 131  0.940 424(8X)
    18.  Aurimas Juska  146(3X) 141(3X) 131(2X) 1.020 418(8X)
    19.  Krystian Janczewski  145(6X) 135(3X) 135(1X) 1.113 415(10X)
    20.  Lukasz Łaptaś  141(3X) 140(2X) 133  1.103 414(5X)
    21.  Konrad Bartczak  138(2X) 134  140(1X) 1.403 412(3X)
    22.  Jacek Dorszewicz  137(1X) 145(5X) 128  1.077 410(6X)
    23.  Paweł Konecki  138(1X) 140(2X) 131(1X) 1.067 409(4X)
    24.  Michał Rużański   141(5X) 131(3X) 135(2X) 1.320 407(10X)
    25.  Jarosław Kanwischer  121  137(2X) 132(1X) 1.233 390(3X)
    26.  Wiesław Wyroba  135(3X) 124  38    297(3X)
    Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Saulius Paknys  150(6X) 147(6X) 144(5X) 0.640 441(17X)
    2.  Adam Sztybór  148(6X) 150(5X) 137(1X) 0.750 435(12X)
    3.  Piotr Miziołek  144(4X) 144(2X) 146(3X) 0.947 434(9X)
    4.  Piotr Niewiadomski  144(1X) 146(3X) 144(3X) 0.917 434(7X)
    5.  Iwona Wysokińska  148(6X) 142(3X) 143(4X) 1.115 433(13X)
    6.  Roman Kurdziel  150(7X) 140(3X) 140  1.100 430(10X)
    7.  Daniel Dakowski  138(2X) 143(2X) 147(5X) 0.810 428(9X)
    8.  Marek Papros  144(3X) 142(3X) 141(1X) 0.889 427(7X)
    9.  Piotr Pietsch  150(9X) 139  137(2X) 0.667 426(11X)
    10.  Piotr Siezieniewski  139(1X) 147(4X) 140(2X) 0.993 426(7X)
    11.  Wiesław Wyroba  140(2X) 143(3X) 141(3X) 0.990 424(8X)
    12.  Piotr Onych  143(2X) 135(1X) 143(3X) 1.253 421(6X)
    13.  Grzegorz Leszczyński  146(1X) 141(2X) 134(2X) 1.127 421(5X)
    14.  Artur Kamiński  142(5X) 140(1X) 137(1X) 1.047 419(7X)
    15.  Jarosław Snoch  142(2X) 139(1X) 137(2X) 1.250 418(5X)
    16.  Jacek Włodarczyk  141(1X) 143(3X) 133  1.147 417(4X)
    17.  Rafał Syfert  140(4X) 140(5X) 136  1.353 416(9X)
    18.  Marcin Majchrzak  137(3X) 145(5X) 133(1X) 1.314 415(9X)
    19.  Maciej Wysokiński  131  142(5X) 142(2X) 1.303 415(7X)
    20.  Josef Prochazka  147(3X) 144(1X) 124  1.053 415(4X)
    21.  Grzegorz Prochowicz  148(9X) 145(3X) 119  1.125 412(12X)
    22.  Sebastian Wiącek  147(3X) 119  139(1X) 1.058 405(4X)
    23.  Piotr Oleksy  138(3X) 126(1X) 133  1.423 397(4X)
    24.  Jacek Basiński  136(1X) 134(1X) 126  1.080 396(2X)
    25.  Bruno Niezbecki  128(2X) 131(2X) 135(2X) 1.553 394(6X)
    26.  Marek Jankowski  129  133  125(1X) 1.892 387(1X)
    27.  Tomasz Affet  125  135(1X) 122(2X) 1.588 382(3X)
    28.  Waldemar Kokociński  132(1X) 132  118  1.670 382(1X)
    29.  Marcin Kowalski  119  128(3X) 129(1X) 1.733 376(4X)
    30.  Jerzy Dziokan  131  127(1X) 118  1.397 376(1X)
    31.  Piotr Dowżenko  127  131(3X) 116  2.090 374(3X)
    32.  Grzegorz Syfert  139(3X) 137(1X) 96    372(4X)
    33.  Wojciech Dziokan  115  130  122(1X) 1.527 367(1X)
    34.  Piotr Tomanek  116  123  119(1X) 2.237 358(1X)
    35.  Grzegorz Niezbecki  139(1X) 139(1X) 55    333(2X)
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Paweł Paszkiewicz 0.390 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - s.kl.P Stanisław Myszkowski
    Sędzia Główny, - s.kl.I Jerzy Cieśla
    Przewodniczący Kom.Klasyfikacyjnej- s.kl.I Żłobecki Krzysztof
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Karol Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Piotr Niewiadomski
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Honorata Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Milan Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Marcin Kowalski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Waldemar Büttner
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Piotr Igras
    Sędzia Biura - s.kl.I Okorski Tomasz
    Sędzia Biura - s.kl.II Trzeciakiewicz Danuta
    Sędzia Biura - s.kl.I Leszek Naworski
    Sędzia Biura - s.kl.II Pilarek Marcin
    Sędzia Biura - s.kl.III Smosarski Dariusz
    Sędzia Biura - s.kl.III Masznicz Gerard
    Sędzia Biura - s.kl.III Niedźwiecka Monika
    Sędzia Biura - s.kl.III Borawski Ryszard
    Sędzia Biura - s.kl.III Kołodziej Przemysław
    Sędzia Biura - s.kl.III Daniszewski Sylwester
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Jan Bodnar
    Obsługa Tarczowni - s.kl.II Filip Kwiatkowski
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Obsługa Tarczowni - s.kl.II Basiński Jacek
    Obsługa Tarczowni - s.kl.II Naworski Leszek
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Okorski Józef

    do góry