Zawody
  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Załączono linki do najlepszych tarcz.


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   150 (11X)  0.413  AS 30BR   S&B 12-50x56   SIERRA 110   tarcza 
    2.   Krzysztof Czarniecki   150 (9X)  0.510  Janczewski 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    3.   Libor Havlis   150 (5X)  0.618  6-6.5x47 Lapua   NF Competition 15-55x52   Berger 105 VLD   tarcza 
    4.   Krzysztof Czachorowski   149 (8X)  0.762  NC RADO 6,5/47   NF   elaboracja    tarcza 
    5.   Rafał Walczowski   149 (6X)  0.652  6BR   Nightforce Competition    Berger   tarcza 
    6.   Karol Janczewski   149 (5X)  0.819  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    7.   Krystian Janczewski   149 (3X)  0.768   Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    8.   Paweł Konecki    148 (6X)  0.802  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn   tarcza 
    9.   Roman Kurdziel   147 (8X)  0.682  RK 6.5x47L   S&B   Lapua   tarcza 
    10.   Jakub Wyroba   147 (5X)  0.670  6,5 x 47 Lap.   NF   140 Berger   tarcza 
    11.   Iwona Wysokińska   147 (2X)  1.168  6 BR   march   własna   tarcza 
    12.   Piotr Siezieniewski   146 (6X)  0.611  6,5x47   NF   6,5x47 Berger    
    13.   Zbyszek Lapa   146 (3X)  0.682  nc rado   competition   sierra    
    14.   Vitas Bielys   145 (6X)  0.716  NC RADO 6,5x47 Lapua   NF NXS 5,5-22x56   Scenar 139 gr    
    15.   Maciej Wysokiński   145 (6X)  0.980  6 BR   march   własna    
    16.   Petr Mothejl   144 (4X)  0.819  Accuracy International AX   March 4-40x56   Berger 140 VLD    
    17.   Włodzimierz Smyk   144 (3X)  1.025  NC RADO 6,5x55   S&B   7mm    
    18.   Wiesław Wyroba   144 (2X)  0.911  6,5 x 47 Lap.   NF   140gr. Berger    
    19.   Paweł Paszkiewicz   142 (1X)  0.602  6,5x47   8-32x56 Nightforce   Scenar     
    20.   Michał Rużański   142    0.697  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    21.   Wojciech Storzysz   141 (2X)  1.035  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    22.   Piotr Miziołek   140 (5X)  1.335  Janczewski Olsztyn 6.5x47    March 8x80   6.5    
    23.   Igor Stefanowski   140 (3X)  1.035  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger    
    24.   Sławomir Czuber   140 (2X)  1.331  Gruning-Elmiger 6,5X55   Nightforce NXS   139gr Lapua Scenar SJ    
    25.   Sylwiusz Bajraszewski   139 (3X)  1.168  Savage 12   March 8-80x56   lapua    
    26.   Konrad Bartczak   138 (2X)  1.266  Steyr Manlicher   S&B PII   własna    
    27.   Krzysztof Tuliński   137 (1X)  0.751  6,5x47 lapua   NF Copetition   Berger    
    28.   Tomasz Chałupka   136 (3X)  1.576  6,5X55   NF   139    
    29.   Jacek Dorszewicz   136 (1X)  1.071  CG M80   Sightron SIII   własna    
    30.   Marek Chałupka   135    1.083  6,5X55   NF   139    
    31.   Jarosław Kanwischer   133 (1X)  1.450   Blaser R93 6,5x55 SE   Swarovski    lapua    
    32.   Henryk Szwed   111 (1X)     Tikka t3 varmint 6,5se   Kahles K 624 i 6-24x56   Lapua Scenar    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Wojciech Storzysz   150 (10X)  0.541  Savage 223Rem   NF   Elab   tarcza 
    2.   Grzegorz Prochowicz   149 (9X)  0.518  .308   March   własna   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   148 (7X)  0.690  NC Rado 308WIN   March 8-80x56   Berger 185   tarcza 
    4.   Adam Sztybór   148 (5X)  0.690  AS 308win   NF 12-55   hornady 195   tarcza 
    5.   Grzegorz Leszczyński   147 (6X)  0.919  .308   NF   Własna   tarcza 
    6.   Iwona Wysokińska   147 (5X)  0.655  NCRADO .308   march   własna   tarcza 
    7.   Mariusz Stępka   147 (5X)  0.817  Remington 700/223   DDoptics 3-50x50   Hornady steel match 55grn   tarcza 
    8.   Marcin Majchrzak   147 (3X)  0.724  Savage F/TR 308 win.   S&B 12-50x56   własna   tarcza 
    9.   Piotr Pietsch   147 (2X)  0.690  savage ft 308win   nightforce   elaboracja   tarcza 
    10.   Piotr Onych   146 (3X)  1.205  Janczewski 308 WIN   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    11.   Zbyszek Lapa   145 (3X)  0.965  Savage   NF   sierra    
    12.   Maciej Wysokiński   144 (6X)  0.896  .308   march   własna    
    13.   Łukasz Żychiewicz   144 (6X)  1.125  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    14.   Jerzy Krywult   144 (4X)  0.839  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max    
    15.   Piotr Oleksy   143 (4X)  1.079  tikka T3 Sporter 308win   NF COMP 15-55   308 win scenar L    
    16.   Marek Papros   142 (4X)  1.022  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn    
    17.   Jarosław Snoch   141 (4X)  1.354  Howa .308win   bushnell 6500   scenar    
    18.   Piotr Niewiadomski   141 (1X)  0.954  Dolphin .308 Win   Nightforce    Sierra    
    19.   Daniel Dakowski   141 (1X)  1.077  Janczewski Remington Custom 223Rem   Sightron 10-50x60   Berger    
    20.   Zenon Łaski   140 (3X)  1.230  Blaser 223   S&B 5-25x56   scenar    
    21.   Roman Kurdziel   140 (2X)  0.861  RK 308W   S&B   Lapua    
    22.   Patryk Lapa   140 (2X)  1.343  Savage 12FTR   competition   sierra    
    23.   Artur Kamiński   139 (4X)  0.988  Savage 12 F/TR .308 Win   Nightforce Competition   Lapua    
    24.   Grzegorz Niezbecki   139 (1X)  1.081  Remington 700 kal 223   Leupold   hornady    
    25.   Sebastian Wiącek   138    0.861  rem700 .308win   meopta   hornady    
    26.   Marek Jankowski   138    0.968  rem700 .308win   meopta   Hornady    
    27.   Paweł Galarda   136 (3X)  1.408  Remington 700   Deltta   Własna    
    28.   Wojciech Dziokan   136 (2X)  1.084  Howa1500   Zeiss   223    
    29.   Jacek Włodarczyk   136 (2X)  1.389  HOWA 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    30.   Jerzy Dziokan   134 (1X)  0.988  Howa 1500   Zeiss   223    
    31.   Wiesław Wyroba   134 (1X)  1.675  308WIN   NF   155 Sierra    
    32.   Sylwiusz Bajraszewski   132 (2X)  1.452  Savage 12 FTR   March 8-80x56   Lapua    
    33.   Jarosław Smyk   132    1.412  Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar    
    34.   Henryk Rogocki   130 (2X)  2.397  Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    35.   Damian Bochyński   130    1.619  Tikka T3 Sporter .308 WIN   Vortex Viper 6-24x50   Lapua    
    36.   Dariusz Szymusiak   129 (2X)  1.745  223 Remington   24x50    Hornady    
    37.   Michał Pazio   121 (1X)  1.790  Tikka T3 308 Win   Leupold Mark4 4,5-14x50   Lapua Scenar    
    38.   Tomasz Affet   121 (1X)  2.250  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Sierra MK HPBT    
    39.   Marcin Kowalski   121    1.790  Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    40.   Ryszard Jednachowski   121    2.810  rem .308   delta   lapua    
    41.   Jakub Wyroba   118    1.778  308WIN   NF   155 Sierra    
    42.   Waldemar Kokociński   103       ssg .308   nightforce   lapua    
    43.   Piotr Miziołek   59       NC RADO    Nightforce 15-55/52   308    
    Dystans 500 jardów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Krzysztof Czarniecki   149 (7X)  0.660  Janczewski 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    2.   Paweł Paszkiewicz   148 (6X)  0.709  6,5x47   8-32x56 Nightforce   Scenar    tarcza 
    3.   Igor Stefanowski   148 (5X)  0.577  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    4.   Piotr Miziołek   148 (3X)  0.661  Janczewski Olsztyn 6.5x47    March 8x80   6.5   tarcza 
    5.   Zbyszek Lapa   147 (8X)  0.935  nc rado   competition   sierra   tarcza 
    6.   Rafał Walczowski   147 (7X)  0.534  6BR   Nightforce Competition    Berger   tarcza 
    7.   Krystian Janczewski   147 (7X)  0.855   Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    8.   Krzysztof Tuliński   147 (6X)  0.958  6,5x47 lapua   NF Copetition   Berger   tarcza 
    9.   Adam Sztybór   147 (5X)  0.851  AS 6,5 X 47   NF 12-55   SCENAR 139   tarcza 
    10.   Krzysztof Czachorowski   147 (3X)  0.650  NC RADO 6,5/47   NF   elaboracja    tarcza 
    11.   Piotr Siezieniewski   146 (5X)  0.653  6,5x47   NF   6,5x47 Berger    
    12.   Jakub Wyroba   146 (4X)  0.798  6,5 x 47 Lap.   NF   140 Berger    
    13.   Libor Havlis   144 (3X)  0.603  6-6.5x47 Lapua   NF Competition 15-55x52   Berger 105 VLD    
    14.   Włodzimierz Smyk   144 (3X)  1.241  NC RADO 6,5x55   S&B   7mm    
    15.   Marek Chałupka   143 (3X)  0.988  6,5X55   NF   139    
    16.   Wiesław Wyroba   142 (4X)  1.088  6,5 x 47 Lap.   NF   140gr. Berger    
    17.   Vitas Bielys   142 (3X)  1.013  NC RADO 6,5x47 Lapua   NF NXS 5,5-22x56   Scenar 139 gr    
    18.   Wojciech Storzysz   142 (2X)  0.890  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    19.   Petr Mothejl   141 (2X)  0.829  Accuracy International AX   March 4-40x56   Berger 140 VLD    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski   140 (1X)  1.213  Savage 12   March 8-80x56   lapua    
    21.   Jarosław Kanwischer   139 (2X)  1.058   Blaser R93 6,5x55 SE   Swarovski    lapua    
    22.   Roman Kurdziel   137 (2X)  0.829  RK 6.5x47L   S&B   Lapua    
    23.   Maciej Wysokiński   137 (1X)  1.035  6 BR   march   własna    
    24.   Paweł Konecki    136 (3X)  1.619  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    25.   Iwona Wysokińska   136 (1X)  1.252  6 BR   march   własna    
    26.   Karol Janczewski   136    0.943  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    27.   Henryk Szwed   135 (2X)  2.394  Tikka t3 varmint 6,5se   Kahles K 624 i 6-24x56   Lapua Scenar    
    28.   Michał Rużański   135    0.989  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    29.   Tomasz Chałupka   132    0.623  6,5X55   NF   139    
    30.   Jacek Dorszewicz   132    1.097  CG M80   Sightron SIII   własna    
    31.   Sławomir Czuber   118    2.005  Gruning-Elmiger 6,5X55   Nightforce NXS   139gr Lapua Scenar SJ    
    32.   Konrad Bartczak   111    1.777  Steyr Manlicher   S&B PII   własna    
    Dystans 500 jardów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Saulius Paknys   149 (9X)  0.658  NC Rado 308WIN   March 8-80x56   Berger 185   tarcza 
    2.   Marcin Majchrzak   149 (4X)  0.666  Savage F/TR 308 win.   S&B 12-50x56   własna   tarcza 
    3.   Adam Sztybór   148 (4X)  0.811  AS 308win   NF 12-55   hornady 195   tarcza 
    4.   Jarosław Smyk   147 (4X)  0.841  Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar   tarcza 
    5.   Marek Papros   146 (5X)  0.696  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    6.   Maciej Wysokiński   144 (2X)  0.872  .308   march   własna    
    7.   Piotr Onych   144 (2X)  0.948  Janczewski 308 WIN   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    8.   Piotr Miziołek   142 (3X)  0.658  NC RADO    Nightforce 15-55/52   308   tarcza 
    9.   Mariusz Stępka   142 (2X)  0.888  Remington 700/223   DDoptics 3-50x50   Hornady steel match 55grn   tarcza 
    10.   Piotr Pietsch   142 (2X)  0.910  savage ft 308win   nightforce   elaboracja   tarcza 
    11.   Piotr Niewiadomski   141 (4X)  0.780  Dolphin .308 Win   Nightforce    Sierra    
    12.   Patryk Lapa   141 (4X)  1.132  Savage 12FTR   competition   sierra    
    13.   Grzegorz Prochowicz   141 (2X)  0.765  .308   March   własna    
    14.   Zbyszek Lapa   141    0.887  Savage   NF   sierra    
    15.   Jarosław Snoch   141    1.804  Howa .308win   bushnell 6500   scenar    
    16.   Jacek Włodarczyk   140 (3X)  1.223  HOWA 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    17.   Zenon Łaski   139 (2X)  1.033  Blaser 223   S&B 5-25x56   scenar    
    18.   Grzegorz Niezbecki   138 (2X)  1.171  Remington 700 kal 223   Leupold   hornady    
    19.   Artur Kamiński   138 (2X)  1.483  Savage 12 F/TR .308 Win   Nightforce Competition   Lapua    
    20.   Daniel Dakowski   138 (1X)  0.865  Janczewski Remington Custom 223Rem   Sightron 10-50x60   Berger    
    21.   Iwona Wysokińska   137 (3X)  1.788  NCRADO .308   march   własna    
    22.   Sebastian Wiącek   137 (1X)  0.841  rem700 .308win   meopta   hornady    
    23.   Jerzy Krywult   137 (1X)  1.147  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max    
    24.   Grzegorz Leszczyński   137    0.704  .308   NF   Własna    
    25.   Dariusz Szymusiak   136 (1X)  1.484  223 Remington   24x50    Hornady    
    26.   Roman Kurdziel   135 (4X)  1.261  RK 308W   S&B   Lapua    
    27.   Łukasz Żychiewicz   135 (1X)  1.376  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    28.   Damian Bochyński   134 (2X)  1.941  Tikka T3 Sporter .308 WIN   Vortex Viper 6-24x50   Lapua    
    29.   Piotr Oleksy   134 (1X)  1.674  tikka T3 Sporter 308win   NF COMP 15-55   308 win scenar L    
    30.   Jerzy Dziokan   134    1.223  Howa 1500   Zeiss   223    
    31.   Henryk Rogocki   134    1.292  Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    32.   Paweł Galarda   132 (3X)  1.544  Remington 700   Deltta   Własna    
    33.   Wiesław Wyroba   130    2.025  308WIN   NF   155 Sierra    
    34.   Marek Jankowski   129 (2X)  2.033  rem700 .308win   meopta   Hornady    
    35.   Wojciech Dziokan   127    1.804  Howa1500   Zeiss   223    
    36.   Wojciech Storzysz   121    0.941  Savage 223Rem   NF   Elab    
    37.   Ryszard Jednachowski   120 (1X)  2.445  rem .308   delta   lapua    
    38.   Sylwiusz Bajraszewski   113    1.849  Savage 12 FTR   March 8-80x56   Lapua    
    39.   Tomasz Affet   113    2.252  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Sierra MK HPBT    
    40.   Waldemar Kokociński   112       ssg .308   nightforce   lapua    
    41.   Jakub Wyroba   108       308WIN   NF   155 Sierra    
    42.   Marcin Kowalski   58       Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    43.   Michał Pazio   0       Tikka T3 308 Win   Leupold Mark4 4,5-14x50   Lapua Scenar    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Krzysztof Czachorowski   150 (9X)  0.455  NC RADO 6,5/47   NF   elaboracja    tarcza 
    2.   Krzysztof Tuliński   148 (6X)  0.631  6,5x47 lapua   NF Copetition   Berger   tarcza 
    3.   Adam Sztybór   148 (4X)  0.537  AS 6,5 X 47   NF 12-55   SCENAR 139   tarcza 
    4.   Piotr Miziołek   147 (3X)  0.856  Janczewski Olsztyn 6.5x47    March 8x80   6.5   tarcza 
    5.   Rafał Walczowski   146 (4X)  0.876  6BR   Nightforce Competition    Berger   tarcza 
    6.   Vitas Bielys   146 (3X)  0.318  NC RADO 6,5x47 Lapua   NF NXS 5,5-22x56   Scenar 139 gr   tarcza 
    7.   Igor Stefanowski   146 (2X)  0.555  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    8.   Libor Havlis   146 (2X)  0.566  6-6.5x47 Lapua   NF Competition 15-55x52   Berger 105 VLD   tarcza 
    9.   Maciej Wysokiński   144 (5X)  0.959  6 BR   march   własna   tarcza 
    10.   Krzysztof Czarniecki   144 (4X)  0.616  Janczewski 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    11.   Krystian Janczewski   144 (1X)  0.905   Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    12.   Sylwiusz Bajraszewski   143 (6X)  1.036  Savage 12   March 8-80x56   lapua    
    13.   Michał Rużański   143 (3X)  0.931  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    14.   Roman Kurdziel   143    0.742  RK 6.5x47L   S&B   Lapua    
    15.   Jarosław Kanwischer   141 (2X)  1.045   Blaser R93 6,5x55 SE   Swarovski    lapua    
    16.   Marek Chałupka   140 (2X)  0.805  6,5X55   NF   139    
    17.   Paweł Konecki    137 (2X)  1.672  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    18.   Paweł Paszkiewicz   137 (1X)  0.650  6,5x47   8-32x56 Nightforce   Scenar     
    19.   Karol Janczewski   136 (2X)  1.062  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    20.   Jacek Dorszewicz   136    0.959  CG M80   Sightron SIII   własna    
    21.   Wojciech Storzysz   135 (2X)  1.195  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    22.   Piotr Siezieniewski   134    0.698  6,5x47   NF   6,5x47 Berger    
    23.   Zbyszek Lapa   134    0.908  nc rado   competition   sierra    
    24.   Włodzimierz Smyk   127    1.079  NC RADO 6,5x55   S&B   7mm    
    25.   Sławomir Czuber   123    1.045  Gruning-Elmiger 6,5X55   Nightforce NXS   139gr Lapua Scenar SJ    
    26.   Tomasz Chałupka   123    1.229  6,5X55   NF   139    
    27.   Petr Mothejl   123    1.418  Accuracy International AX   March 4-40x56   Berger 140 VLD    
    28.   Iwona Wysokińska   123    1.746  6 BR   march   własna    
    29.   Jakub Wyroba   108 (2X)     6,5 x 47 Lap.   NF   140 Berger    
    30.   Wiesław Wyroba   94    0.782  6,5 x 47 Lap.   NF   140gr. Berger    
    31.   Henryk Szwed   60       Tikka t3 varmint 6,5se   Kahles K 624 i 6-24x56   Lapua Scenar    
    32.   Konrad Bartczak   53       Steyr Manlicher   S&B PII   własna    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Daniel Dakowski   149 (6X)  0.758  Janczewski Remington Custom 223Rem   Sightron 10-50x60   Berger   tarcza 
    2.   Patryk Lapa   145 (5X)  0.906  Savage 12FTR   competition   sierra   tarcza 
    3.   Grzegorz Leszczyński   145 (3X)  1.009  .308   NF   Własna   tarcza 
    4.   Jarosław Snoch   144 (3X)  1.158  Howa .308win   bushnell 6500   scenar   tarcza 
    5.   Sebastian Wiącek   143 (3X)  1.198  rem700 .308win   meopta   hornady   tarcza 
    6.   Piotr Miziołek   143 (1X)  0.728  NC RADO    Nightforce 15-55/52   308    
    7.   Saulius Paknys   142 (3X)  0.797  NC Rado 308WIN   March 8-80x56   Berger 185   tarcza 
    8.   Łukasz Żychiewicz   142 (1X)  1.490  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar   tarcza 
    9.   Adam Sztybór   141 (4X)  0.906  AS 308win   NF 12-55   hornady 195   tarcza 
    10.   Piotr Niewiadomski   141 (2X)  1.261  Dolphin .308 Win   Nightforce    Sierra   tarcza 
    11.   Iwona Wysokińska   141 (1X)  1.141  NCRADO .308   march   własna    
    12.   Jerzy Krywult   140 (5X)  1.370  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max    
    13.   Roman Kurdziel   140 (4X)  1.267  RK 308W   S&B   Lapua    
    14.   Marek Papros   140 (4X)  1.387  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn    
    15.   Sylwiusz Bajraszewski   139 (1X)  1.496  Savage 12 FTR   March 8-80x56   Lapua    
    16.   Maciej Wysokiński   138 (2X)  0.820  .308   march   własna    
    17.   Marcin Majchrzak   138 (1X)  0.728  Savage F/TR 308 win.   S&B 12-50x56   własna    
    18.   Mariusz Stępka   137 (2X)  1.239  Remington 700/223   sightron 10-50x60   Lapua 69grn    
    19.   Piotr Onych   136 (1X)  1.759  Janczewski 308 WIN   March X 8-80   Lapua Scenar 185 gr    
    20.   Grzegorz Prochowicz   135 (2X)  1.313  .308   March   własna    
    21.   Jerzy Dziokan   135 (1X)  1.731  Howa 1500   Zeiss   223    
    22.   Wojciech Storzysz   133 (2X)  1.124  Savage 223Rem   NF   Elab    
    23.   Marek Jankowski   133 (2X)  1.364  rem700 .308win   meopta   Hornady    
    24.   Dariusz Szymusiak   132 (1X)  1.703  223 Remington   24x50    Hornady    
    25.   Henryk Rogocki   131    2.263  Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    26.   Artur Kamiński   130    1.742  Savage 12 F/TR .308 Win   Nightforce Competition   Lapua    
    27.   Wiesław Wyroba   129    1.805  308WIN   NF   155 Sierra    
    28.   Piotr Oleksy   126 (2X)  1.759  tikka T3 Sporter 308win   NF COMP 15-55   308 win scenar L    
    29.   Zbyszek Lapa   126    1.066  Savage   NF   sierra    
    30.   Piotr Pietsch   125    1.072  savage ft 308win   nightforce   elaboracja    
    31.   Jarosław Smyk   124 (1X)     Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar    
    32.   Ryszard Jednachowski   123 (1X)  2.303  rem .308   delta   lapua    
    33.   Jakub Wyroba   120    2.252  308WIN   NF   155 Sierra    
    34.   Grzegorz Niezbecki   120    2.442  Remington 700 kal 223   Leupold   hornady    
    35.   Michał Pazio   118 (1X)     Tikka T3 308 Win   Leupold Mark4 4,5-14x50   Lapua Scenar    
    36.   Waldemar Kokociński   117       ssg .308   nightforce   lapua    
    37.   Marcin Kowalski   114    1.639  Remington 700 308W   NF Benchrest 12-42x56   Lapua    
    38.   Damian Bochyński   111       Tikka T3 Sporter .308 WIN   Vortex Viper 6-24x50   Lapua    
    39.   Paweł Galarda   109 (1X)     Remington 700   Deltta   Własna    
    40.   Zenon Łaski   105    1.892  Blaser 223   S&B 5-25x56   scenar    
    41.   Jacek Włodarczyk   102    1.227  HOWA 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    42.   Wojciech Dziokan   93       Howa1500   Zeiss   223    
    43.   Tomasz Affet          Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Sierra MK HPBT    
    Klasyfikacja łączna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Krzysztof Czachorowski  149(8X) 147(3X) 150(9X) 0.622 446(20X)
    2.  Adam Sztybór  150(11X) 147(5X) 148(4X) 0.600 445(20X)
    3.  Krzysztof Czarniecki  150(9X) 149(7X) 144(4X) 0.595 443(20X)
    4.  Rafał Walczowski  149(6X) 147(7X) 146(4X) 0.687 442(17X)
    5.  Krystian Janczewski  149(3X) 147(7X) 144(1X) 0.843 440(11X)
    6.  Libor Havlis  150(5X) 144(3X) 146(2X) 0.596 440(10X)
    7.  Piotr Miziołek  140(5X) 148(3X) 147(3X) 0.951 435(11X)
    8.  Igor Stefanowski  140(3X) 148(5X) 146(2X) 0.722 434(10X)
    9.  Vitas Bielys  145(6X) 142(3X) 146(3X) 0.682 433(12X)
    10.  Krzysztof Tuliński  137(1X) 147(6X) 148(6X) 0.780 432(13X)
    11.  Zbyszek Lapa  146(3X) 147(8X) 134  0.842 427(11X)
    12.  Roman Kurdziel  147(8X) 137(2X) 143  0.751 427(10X)
    13.  Paweł Paszkiewicz  142(1X) 148(6X) 137(1X) 0.654 427(8X)
    14.  Maciej Wysokiński  145(6X) 137(1X) 144(5X) 0.991 426(12X)
    15.  Piotr Siezieniewski  146(6X) 146(5X) 134  0.654 426(11X)
    16.  Sylwiusz Bajraszewski  139(3X) 140(1X) 143(6X) 1.139 422(10X)
    17.  Paweł Konecki   148(6X) 136(3X) 137(2X) 1.364 421(11X)
    18.  Karol Janczewski  149(5X) 136  136(2X) 0.941 421(7X)
    19.  Michał Rużański  142  135  143(3X) 0.872 420(3X)
    20.  Wojciech Storzysz  141(2X) 142(2X) 135(2X) 1.040 418(6X)
    21.  Marek Chałupka  135  143(3X) 140(2X) 0.959 418(5X)
    22.  Włodzimierz Smyk  144(3X) 144(3X) 127  1.115 415(6X)
    23.  Jarosław Kanwischer  133(1X) 139(2X) 141(2X) 1.184 413(5X)
    24.  Petr Mothejl  144(4X) 141(2X) 123  1.022 408(6X)
    25.  Iwona Wysokińska  147(2X) 136(1X) 123  1.389 406(3X)
    26.  Jacek Dorszewicz  136(1X) 132  136  1.042 404(1X)
    27.  Jakub Wyroba  147(5X) 146(4X) 108(2X)   401(11X)
    28.  Tomasz Chałupka  136(3X) 132  123  1.143 391(3X)
    29.  Sławomir Czuber  140(2X) 118  123  1.460 381(2X)
    30.  Wiesław Wyroba  144(2X) 142(4X) 94  0.927 380(6X)
    31.  Henryk Szwed  111(1X) 135(2X) 60    306(3X)
    32.  Konrad Bartczak  138(2X) 111  53    302(2X)
    Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Saulius Paknys  148(7X) 149(9X) 142(3X) 0.715 439(19X)
    2.  Adam Sztybór  148(5X) 148(4X) 141(4X) 0.802 437(13X)
    3.  Marcin Majchrzak  147(3X) 149(4X) 138(1X) 0.706 434(8X)
    4.  Grzegorz Leszczyński  147(6X) 137  145(3X) 0.877 429(9X)
    5.  Marek Papros  142(4X) 146(5X) 140(4X) 1.035 428(13X)
    6.  Daniel Dakowski  141(1X) 138(1X) 149(6X) 0.900 428(8X)
    7.  Patryk Lapa  140(2X) 141(4X) 145(5X) 1.127 426(11X)
    8.  Maciej Wysokiński  144(6X) 144(2X) 138(2X) 0.863 426(10X)
    9.  Mariusz Stępka  147(5X) 142(2X) 137(2X) 0.981 426(9X)
    10.  Jarosław Snoch  141(4X) 141  144(3X) 1.439 426(7X)
    11.  Piotr Onych  146(3X) 144(2X) 136(1X) 1.304 426(6X)
    12.  Grzegorz Prochowicz  149(9X) 141(2X) 135(2X) 0.865 425(13X)
    13.  Iwona Wysokińska  147(5X) 137(3X) 141(1X) 1.195 425(9X)
    14.  Piotr Niewiadomski  141(1X) 141(4X) 141(2X) 0.998 423(7X)
    15.  Jerzy Krywult  144(4X) 137(1X) 140(5X) 1.119 421(10X)
    16.  Łukasz Żychiewicz  144(6X) 135(1X) 142(1X) 1.330 421(8X)
    17.  Sebastian Wiącek  138  137(1X) 143(3X) 0.967 418(4X)
    18.  Roman Kurdziel  140(2X) 135(4X) 140(4X) 1.130 415(10X)
    19.  Piotr Pietsch  147(2X) 142(2X) 125  0.891 414(4X)
    20.  Zbyszek Lapa  145(3X) 141  126  0.973 412(3X)
    21.  Artur Kamiński  139(4X) 138(2X) 130  1.404 407(6X)
    22.  Wojciech Storzysz  150(10X) 121  133(2X) 0.869 404(12X)
    23.  Piotr Oleksy  143(4X) 134(1X) 126(2X) 1.504 403(7X)
    24.  Jarosław Smyk  132  147(4X) 124(1X)   403(5X)
    25.  Jerzy Dziokan  134(1X) 134  135(1X) 1.314 403(2X)
    26.  Marek Jankowski  138  129(2X) 133(2X) 1.455 400(4X)
    27.  Dariusz Szymusiak  129(2X) 136(1X) 132(1X) 1.644 397(4X)
    28.  Grzegorz Niezbecki  139(1X) 138(2X) 120  1.565 397(3X)
    29.  Henryk Rogocki  130(2X) 134  131  1.984 395(2X)
    30.  Wiesław Wyroba  134(1X) 130  129  1.835 393(1X)
    31.  Zenon Łaski  140(3X) 139(2X) 105  1.385 384(5X)
    32.  Sylwiusz Bajraszewski  132(2X) 113  139(1X) 1.599 384(3X)
    33.  Jacek Włodarczyk  136(2X) 140(3X) 102  1.280 378(5X)
    34.  Paweł Galarda  136(3X) 132(3X) 109(1X)   377(7X)
    35.  Damian Bochyński  130  134(2X) 111    375(2X)
    36.  Ryszard Jednachowski  121  120(1X) 123(1X) 2.519 364(2X)
    37.  Wojciech Dziokan  136(2X) 127  93    356(2X)
    38.  Jakub Wyroba  118  108  120    346 
    39.  Piotr Miziołek  59  142(3X) 143(1X)   344(4X)
    40.  Waldemar Kokociński  103  112  117    332 
    41.  Marcin Kowalski  121  58  114    293 
    42.  Michał Pazio  121(1X) 0  118(1X)   239(2X)
    43.  Tomasz Affet  121(1X) 113      234(1X)
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Vitas Bielys 0.318 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - s.kl.P Stanisław Myszkowski
    Sędzia Główny, - s.kl.I Szymon Polaszczyk
    Przewodniczący Kom.Klasyfikacyjnej- s.kl.I Jerzy Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Karol Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Piotr Niewiadomski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Honorata Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Milan Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Marcin Kowalski
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Waldemar Büttner
    Sędzia Biura - s.kl.I Okorski Tomasz
    Sędzia Biura - s.kl.I Żłobecki Krzysztof
    Sędzia Biura - s.kl.I Leszek Naworski
    Sędzia Biura - s.kl.II Pilarek Marcin
    Sędzia Biura - s.kl.III Smosarski Dariusz
    Sędzia Prematch - s.kl.I Michał Jaroszyński - Wolfram
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Jan Bodnar
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Filip Kwiatkowski
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Obsługa Tarczowni - s.kl.II Basiński Jacek

    do góry