Zawody
  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku pod¶wietlonego na niebiesko wy¶wietla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Sylwiusz Bajraszewski   100 (3X)  0.503  Savage 6 mm Norma BR    March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   99 (6X)  0.544  AS 6,5 X 47L   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    3.   Josef Prochazka   99 (4X)  0.411  Kelbly 6mm BR NORMA   MARCH 8-80x56   105 Berger   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   99 (4X)  0.596  284Win   Nightforce Competition 15-55x   Berger 180Hybrid   tarcza 
    5.   Roman Kurdziel   99 (4X)  0.613  RK 6,5 x 47l   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    6.   Iwona Wysokińska   99 (1X)  0.641  6 BR   march   własna   tarcza 
    7.   Wojciech Goryca   98 (2X)  0.842  Carl Gustaws 6,5x55   Nightforce 15-55x52   Lapua scenar 139gr   tarcza 
    8.   Wojciech Storzysz   97 (1X)  0.670  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47   tarcza 
    9.   Igor Stefanowski   97 (1X)  0.745  NC RADO 284Win   MARCH 80   Berger   tarcza 
    10.   Maciej Wysokiński   96 (3X)  0.835  6 BR   march   własna   tarcza 
    11.   Tomasz Chałupka   96 (3X)  0.865  6,5x55   NF    139    tarcza 
    12.   Sławomir Czuber   96 (3X)  1.014  Gruning-Elmiger 6,5X55   Nightforce NXS   139gr Lapua Scenar SJ   tarcza 
    13.   Marek Chałupka   96 (2X)  0.567  6,5x55   NF    139    tarcza 
    14.   Zbigniew Lapa   95 (2X)  1.049  nc rado 65x47,6,5x284   nightforce 15x55-52 competition   berger    
    15.   Paweł Konecki    95 (1X)  0.928  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    16.   Petr Mothejl   95    0.957  Accuracy 6.5x47   March 8-80x56   140 Berger    
    17.   Jacek Dorszewicz   94 (1X)  1.049  6,5x55   Sightron sIII   scenar    
    18.   Piotr Miziołek   94 (1X)  1.117  Janczewski Olsztyn   March 8x80   6.5x47L    
    19.   Krzysztof Tuliński   93 (3X)  1.175  6,5/47   Competytion   Berger    
    20.   Libor Havlis   92 (3X)  1.103  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52 competition   130 Berger    
    21.   Lada Hrbackova   91 (2X)  1.289  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52   130 Berger    
    22.   Katarzyna Wyroba   90 (1X)  1.369  Carl Gustaff   Delta   Lapua    
    23.   Michał Rużański   89    0.934  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    24.   Wiesław Wyroba   86       NC Rado 6,5x47   PM II   Berger    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Grzegorz Leszczyński   100 (4X)  0.678  308 win   NF   Lapua   tarcza 
    2.   Grzegorz Prochowicz   96 (3X)  0.804  Tikka .308   March 8-80   Lapua   tarcza 
    3.   Piotr Niewiadomski   96 (3X)  1.343  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    4.   Bartosz Łuczak   96 (2X)  1.022  Savage F/TR   Weaver T36   Scenar   tarcza 
    5.   Iwona Wysokińska   96 (1X)  0.965  NCRADO .308   march   własna   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   95 (3X)  0.735  AS 308win   S&B 12-50X56   HORNADY 208   tarcza 
    7.   Maciej Wysokiński   95 (2X)  0.953  .308   march   własna   tarcza 
    8.   Piotr Onych   95 (1X)  0.942  Janczewski 308 Win   March X   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    9.   Marek Papros   95 (1X)  1.033  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    10.   Piotr Oleksy   94 (3X)  1.354  Tikka T3 Sporter 308 win   NF COMPETITION 15-55   308 win   tarcza 
    11.   Piotr Miziołek   94 (2X)  0.930  NC RADO   Nightforce    308w   tarcza 
    12.   Waldemar Kokociński   94 (1X)  1.033  ssg .308win   nightforce   lapua   tarcza 
    13.   Josef Prochazka   93 (4X)  1.469  Accuracy 308 Win   NF 5.5-22x56 NXS   155.5 Berger    
    14.   Tomasz B±kowski   93 (2X)  1.836  Mannlicher 308 win   12-50 x 56   Elaboracja    
    15.   Wojciech Storzysz   93    0.714  Savage 223Rem   NF   Elab    
    16.   Piotr Pietsch   92 (2X)  1.171  SAVAGE FTR 308WIN   NIGHTFORCE   ELABORACJA    
    17.   Radoslaw Derleta   92 (2X)  1.285  Cz-550 Varmint   Delta 4-16X42   lapua scenar 168 grin    
    18.   Roman Kurdziel   92 (2X)  1.652  RK 308 win   S&B 12-50X56   SCENAR 167    
    19.   Sylwiusz Bajraszewski   92 (1X)  0.896  Savage FTR 308 Win   March 8-80x56   Lapua    
    20.   Zenon Łaski   92 (1X)  1.228  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   scenar    
    21.   Saulius Paknys   92    0.483  308win   March 8x80-56   Berger 185g    
    22.   Łukasz Żychiewicz   91 (3X)  1.629  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    23.   Damian Bochyński   91 (1X)  1.056  Tikka T3 Sporter .308   Vortex Viper PST 6-24x50   Lapua    
    24.   Artur Kamiński   90 (3X)  0.827  Savage 12F/TR .308 Win   Nightforce Competition   Lapua Scenar    
    25.   Jarosław Kanwischer   89 (1X)  1.137  ssg .308   nightforce   lapua    
    26.   Ryszard Jednachowski   89 (1X)  1.526  rem .308   delta   lapua    
    27.   Marek Żochowski   89 (1X)  1.698  Savage 12 FTR   SB 5-25   elaborowana    
    28.   Tomasz Affet   89    1.217  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Sierra MK HPBT    
    29.   Marcin Kowalski   88 (1X)  1.687  Remington 700 308W   Luneta Benchrest 12-42x56 NP-R2T   lapua    
    30.   Henryk Rogocki   85 (2X)  2.053  Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    31.   Sebastian Wi±cek   81 (1X)  2.397  rem700 .,308win   meopta   berger    
    32.   Jakub Wyroba   76 (1X)     Savage 110 BA    NF   Lapua    
    33.   Robert Hordyński   aw       Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Rafał Walczowski   99 (3X)  0.768  284Win   Nightforce Competition 15-55x   Berger 180Hybrid   tarcza 
    2.   Josef Prochazka   99 (2X)  0.697  Kelbly 6mm BR NORMA   MARCH 8-80x56   105 Berger   tarcza 
    3.   Iwona Wysokińska   98 (2X)  0.641  6 BR   march   własna   tarcza 
    4.   Michał Rużański   96 (3X)  0.785  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger   tarcza 
    5.   Marek Chałupka   95 (3X)  1.040  6,5x55   NF    139    tarcza 
    6.   Adam Sztybór   95 (1X)  0.965  AS 6,5 X 47L   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    7.   Piotr Miziołek   94 (2X)  0.804  Janczewski Olsztyn   March 8x80   6.5x47L   tarcza 
    8.   Libor Havlis   94 (1X)  1.126  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52 competition   130 Berger   tarcza 
    9.   Krzysztof Tuliński   94 (1X)  1.298  6,5/47   Competytion   Berger   tarcza 
    10.   Petr Mothejl   93    1.100  Accuracy 6.5x47   March 8-80x56   140 Berger   tarcza 
    11.   Roman Kurdziel   92 (1X)  1.192  RK 6,5 x 47l   S&B 12-50X56   SCENAR 139    
    12.   Igor Stefanowski   92    0.808  NC RADO 284Win   MARCH 80   Berger    
    13.   Sylwiusz Bajraszewski   91 (1X)  0.985  Savage 6 mm Norma BR    March 8-80x56   Lapua    
    14.   Maciej Wysokiński   90 (2X)  0.859  6 BR   march   własna    
    15.   Wojciech Storzysz   89 (1X)  1.292  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    16.   Lada Hrbackova   89 (1X)  1.705  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52   130 Berger    
    17.   Zbigniew Lapa   89    0.943  nc rado 65x47,6,5x284   nightforce 15x55-52 competition   berger    
    18.   Wojciech Goryca   88 (1X)  1.355  Carl Gustaws 6,5x55   Nightforce 15-55x52   Lapua scenar 139gr    
    19.   Jacek Dorszewicz   88 (1X)  1.401  6,5x55   Sightron sIII   scenar    
    20.   Paweł Konecki    88    1.481  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    21.   Sławomir Czuber   85    1.126  Gruning-Elmiger 6,5X55   Nightforce NXS   139gr Lapua Scenar SJ    
    22.   Wiesław Wyroba   83    0.513  NC Rado 6,5x47   PM II   Berger    
    23.   Tomasz Chałupka   75    1.395  6,5x55   NF    139     
    24.   Katarzyna Wyroba   56       Carl Gustaff   Delta   Lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Iwona Wysokińska   95 (2X)  0.912  NCRADO .308   march   własna   tarcza 
    2.   Damian Bochyński   93 (3X)  1.233  Tikka T3 Sporter .308   Vortex Viper PST 6-24x50   Lapua   tarcza 
    3.   Piotr Onych   93 (1X)  1.118  Janczewski 308 Win   March X   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    4.   Marek Papros   93    1.376  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    5.   Bartosz Łuczak   91    1.267  Savage F/TR   Weaver T36   Scenar   tarcza 
    6.   Maciej Wysokiński   91    1.365  .308   march   własna   tarcza 
    7.   Artur Kamiński   90 (1X)  1.582  Savage 12F/TR .308 Win   Nightforce Competition   Lapua Scenar   tarcza 
    8.   Grzegorz Prochowicz   90    1.342  Tikka .308   March 8-80   Lapua   tarcza 
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   89 (2X)  1.565  Savage FTR 308 Win   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    10.   Grzegorz Leszczyński   89 (1X)  1.170  308 win   NF   Lapua   tarcza 
    11.   Piotr Niewiadomski   89 (1X)  1.250  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    12.   Waldemar Kokociński   89 (1X)  2.087  ssg .308win   nightforce   lapua   tarcza 
    13.   Roman Kurdziel   89    1.651  RK 308 win   S&B 12-50X56   SCENAR 167   tarcza 
    14.   Saulius Paknys   88 (2X)  0.843  308win   March 8x80-56   Berger 185g    
    15.   Adam Sztybór   86    1.193  AS 308win   S&B 12-50X56   HORNADY 208    
    16.   Piotr Miziołek   85 (1X)  1.428  NC RADO   Nightforce    308w    
    17.   Jarosław Kanwischer   83 (1X)  1.760  ssg .308   nightforce   lapua    
    18.   Zenon Łaski   83    1.525  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   scenar    
    19.   Josef Prochazka   82 (2X)  1.090  Accuracy 308 Win   NF 5.5-22x56 NXS   155.5 Berger    
    20.   Łukasz Żychiewicz   82 (1X)  1.680  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    21.   Tomasz Affet   82    1.548  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Sierra MK HPBT    
    22.   Sebastian Wi±cek   81 (1X)  1.777  rem700 .,308win   meopta   berger    
    23.   Wojciech Storzysz   80    1.370  Savage 223Rem   NF   Elab    
    24.   Marek Żochowski   79 (1X)  1.823  Savage 12 FTR   SB 5-25   elaborowana    
    25.   Marcin Kowalski   78    1.989  Remington 700 308W   Luneta Benchrest 12-42x56 NP-R2T   lapua    
    26.   Ryszard Jednachowski   76    1.989  rem .308   delta   lapua    
    27.   Piotr Pietsch   76    2.574  SAVAGE FTR 308WIN   NIGHTFORCE   ELABORACJA    
    28.   Tomasz B±kowski   74    1.714  Mannlicher 308 win   12-50 x 56   Elaboracja    
    29.   Henryk Rogocki   73       Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    30.   Jakub Wyroba   69    1.537  Savage 110 BA    NF   Lapua    
    31.   Piotr Oleksy   68    1.982  Tikka T3 Sporter 308 win   NF COMPETITION 15-55   308 win    
    32.   Radoslaw Derleta   58       Cz-550 Varmint   Delta 4-16X42   lapua scenar 168 grin    
    33.   Robert Hordyński   aw       Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    Dystans 800 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Josef Prochazka   97 (2X)  0.902  Kelbly 6mm BR NORMA   MARCH 8-80x56   105 Berger   tarcza 
    2.   Iwona Wysokińska   97 (1X)  0.941  6 BR   march   własna   tarcza 
    3.   Adam Sztybór   96    0.999  AS 6,5 X 47L   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    4.   Roman Kurdziel   95 (1X)  1.021  RK 6,5 x 47l   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    5.   Marek Chałupka   92 (1X)  1.012  6,5x55   NF    139    tarcza 
    6.   Krzysztof Tuliński   90 (1X)  1.369  6,5/47   Competytion   Berger   tarcza 
    7.   Lada Hrbackova   90 (1X)  1.820  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52   130 Berger   tarcza 
    8.   Michał Rużański   90    1.480  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger   tarcza 
    9.   Rafał Walczowski   89 (1X)     284Win   Nightforce Competition 15-55x   Berger 180Hybrid   tarcza 
    10.   Igor Stefanowski   89    1.448  NC RADO 284Win   MARCH 80   Berger   tarcza 
    11.   Maciej Wysokiński   89    1.710  6 BR   march   własna   tarcza 
    12.   Libor Havlis   88 (2X)  1.614  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52 competition   130 Berger    
    13.   Tomasz Chałupka   88 (2X)  1.682  6,5x55   NF    139     
    14.   Paweł Konecki    88 (2X)  1.813  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    15.   Sławomir Czuber   87    2.136  Gruning-Elmiger 6,5X55   Nightforce NXS   139gr Lapua Scenar SJ    
    16.   Zbigniew Lapa   87       nc rado 65x47,6,5x284   nightforce 15x55-52 competition   berger    
    17.   Wojciech Storzysz   86    1.987  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    18.   Petr Mothejl   84 (1X)  1.094  Accuracy 6.5x47   March 8-80x56   140 Berger    
    19.   Piotr Miziołek   83    0.935  Janczewski Olsztyn   March 8x80   6.5x47L    
    20.   Wiesław Wyroba   79    0.965  NC Rado 6,5x47   PM II   Berger    
    21.   Sylwiusz Bajraszewski   77 (1X)  1.448  Savage 6 mm Norma BR    March 8-80x56   Lapua    
    22.   Katarzyna Wyroba   77    2.069  Carl Gustaff   Delta   Lapua    
    23.   Jacek Dorszewicz   70    1.425  6,5x55   Sightron sIII   scenar    
    24.   Wojciech Goryca   42       Carl Gustaws 6,5x55   Nightforce 15-55x52   Lapua scenar 139gr    
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marek Papros   98 (3X)  0.663  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    2.   Piotr Miziołek   96    0.981  NC RADO   Nightforce    308w   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   95 (2X)  1.191  308win   March 8x80-56   Berger 185g   tarcza 
    4.   Marcin Kowalski   93    1.105  Remington 700 308W   Luneta Benchrest 12-42x56 NP-R2T   lapua   tarcza 
    5.   Grzegorz Leszczyński   90 (2X)  1.642  308 win   NF   Lapua   tarcza 
    6.   Iwona Wysokińska   90 (1X)  1.406  NCRADO .308   march   własna   tarcza 
    7.   Łukasz Żychiewicz   90 (1X)  1.634  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar   tarcza 
    8.   Zenon Łaski   90    1.621  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   scenar   tarcza 
    9.   Ryszard Jednachowski   89 (1X)  1.634  rem .308   delta   lapua   tarcza 
    10.   Piotr Onych   89 (1X)  1.728  Janczewski 308 Win   March X   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    11.   Jarosław Kanwischer   88 (1X)  1.105  ssg .308   nightforce   lapua    
    12.   Piotr Oleksy   87 (2X)  2.051  Tikka T3 Sporter 308 win   NF COMPETITION 15-55   308 win    
    13.   Piotr Niewiadomski   87    1.299  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra    
    14.   Bartosz Łuczak   87    1.638  Savage F/TR   Weaver T36   Scenar    
    15.   Adam Sztybór   85 (1X)  1.492  AS 308win   S&B 12-50X56   HORNADY 208    
    16.   Josef Prochazka   85    1.526  Accuracy 308 Win   NF 5.5-22x56 NXS   155.5 Berger    
    17.   Tomasz B±kowski   85    2.235  Mannlicher 308 win   12-50 x 56   Elaboracja    
    18.   Henryk Rogocki   84    2.373  Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    19.   Sebastian Wi±cek   82    3.060  rem700 .,308win   meopta   berger    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski   81       Savage FTR 308 Win   March 8-80x56   Lapua    
    21.   Maciej Wysokiński   80 (1X)  1.922  .308   march   własna    
    22.   Grzegorz Prochowicz   78    2.407  Tikka .308   March 8-80   Lapua    
    23.   Roman Kurdziel   73    2.480  RK 308 win   S&B 12-50X56   SCENAR 167    
    24.   Jakub Wyroba   69    2.115  Savage 110 BA    NF   Lapua    
    25.   Piotr Pietsch   69    2.201  SAVAGE FTR 308WIN   NIGHTFORCE   ELABORACJA    
    26.   Damian Bochyński   68       Tikka T3 Sporter .308   Vortex Viper PST 6-24x50   Lapua    
    27.   Radoslaw Derleta   66    2.063  Cz-550 Varmint   Delta 4-16X42   lapua scenar 168 grin    
    28.   Artur Kamiński   64       Savage 12F/TR .308 Win   Nightforce Competition   Lapua Scenar    
    29.   Marek Żochowski   60       Savage 12 FTR   SB 5-25   elaborowana    
    30.   Waldemar Kokociński   53       ssg .308win   nightforce   lapua    
    31.   Tomasz Affet   52       Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Sierra MK HPBT    
    32.   Robert Hordyński   aw       Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    33.   Wojciech Storzysz   aw       Savage 223Rem   NF   Elab    

    Klasyfikacja trójboju w klasie open
    XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarż
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Josef Prochazka   Kelbly 6mm BR NORMA  99 (4X) 99 (2X) 97 (2X) 0.670 295(8X)
    2.   Iwona Wysokińska   6 BR  99 (1X) 98 (2X) 97 (1X) 0.741 294(4X)
    3.   Adam Sztybór   AS 6,5 X 47L  99 (6X) 95 (1X) 96   0.836 290(7X)
    4.   Rafał Walczowski   284Win  99 (4X) 99 (3X) 89 (1X)   287(8X)
    5.   Roman Kurdziel   RK 6,5 x 47l  99 (4X) 92 (1X) 95 (1X) 0.942 286(6X)
    6.   Marek Chałupka   6,5x55  96 (2X) 95 (3X) 92 (1X) 0.873 283(6X)
    7.   Igor Stefanowski   NC RADO 284Win  97 (1X) 92   89   1.000 278(1X)
    8.   Krzysztof Tuliński   6,5/47  93 (3X) 94 (1X) 90 (1X) 1.281 277(5X)
    9.   Maciej Wysokiński   6 BR  96 (3X) 90 (2X) 89   1.135 275(5X)
    10.   Michał Rużański   Tikka 6.5x55 se  89   96 (3X) 90   1.066 275(3X)
    11.   Libor Havlis   Dolphin 6.5x47  92 (3X) 94 (1X) 88 (2X) 1.281 274(6X)
    12.   Wojciech Storzysz   6,5x47 Janczewski  97 (1X) 89 (1X) 86   1.316 272(2X)
    13.   Petr Mothejl   Accuracy 6.5x47  95   93   84 (1X) 1.050 272(1X)
    14.   Piotr Miziołek   Janczewski Olsztyn  94 (1X) 94 (2X) 83   0.952 271(3X)
    15.   Paweł Konecki    Keppeler FR K09 7mm RemSAUM  95 (1X) 88   88 (2X) 1.407 271(3X)
    16.   Zbigniew Lapa   nc rado 65x47,6,5x284  95 (2X) 89   87     271(2X)
    17.   Lada Hrbackova   Dolphin 6.5x47  91 (2X) 89 (1X) 90 (1X) 1.605 270(4X)
    18.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 6 mm Norma BR   100 (3X) 91 (1X) 77 (1X) 0.979 268(5X)
    19.   Sławomir Czuber   Gruning-Elmiger 6,5X55  96 (3X) 85   87   1.425 268(3X)
    20.   Tomasz Chałupka   6,5x55  96 (3X) 75   88 (2X) 1.314 259(5X)
    21.   Jacek Dorszewicz   6,5x55  94 (1X) 88 (1X) 70   1.292 252(2X)
    22.   Wiesław Wyroba   NC Rado 6,5x47  86   83   79     248 
    23.   Wojciech Goryca   Carl Gustaws 6,5x55  98 (2X) 88 (1X) 42     228(3X)
    24.   Katarzyna Wyroba   Carl Gustaff  90 (1X) 56   77     223(1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarż
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Marek Papros   Savage 12F/TR 308win  95 (1X) 93   98 (3X) 1.024 286(4X)
    2.   Iwona Wysokińska   NCRADO .308  96 (1X) 95 (2X) 90 (1X) 1.094 281(4X)
    3.   Grzegorz Leszczyński   308 win  100 (4X) 89 (1X) 90 (2X) 1.163 279(7X)
    4.   Piotr Onych   Janczewski 308 Win  95 (1X) 93 (1X) 89 (1X) 1.263 277(3X)
    5.   Saulius Paknys   308win  92   88 (2X) 95 (2X) 0.839 275(4X)
    6.   Piotr Miziołek   NC RADO  94 (2X) 85 (1X) 96   1.113 275(3X)
    7.   Bartosz Łuczak   Savage F/TR  96 (2X) 91   87   1.309 274(2X)
    8.   Piotr Niewiadomski   Dolphin .308 Win  96 (3X) 89 (1X) 87   1.297 272(4X)
    9.   Adam Sztybór   AS 308win  95 (3X) 86   85 (1X) 1.140 266(4X)
    10.   Maciej Wysokiński   .308  95 (2X) 91   80 (1X) 1.413 266(3X)
    11.   Zenon Łaski   Blaser 308Win  92 (1X) 83   90   1.458 265(1X)
    12.   Grzegorz Prochowicz   Tikka .308  96 (3X) 90   78   1.518 264(3X)
    13.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308   91 (3X) 82 (1X) 90 (1X) 1.648 263(5X)
    14.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage FTR 308 Win  92 (1X) 89 (2X) 81     262(3X)
    15.   Josef Prochazka   Accuracy 308 Win  93 (4X) 82 (2X) 85   1.362 260(6X)
    16.   Jarosław Kanwischer   ssg .308  89 (1X) 83 (1X) 88 (1X) 1.334 260(3X)
    17.   Marcin Kowalski   Remington 700 308W  88 (1X) 78   93   1.594 259(1X)
    18.   Ryszard Jednachowski   rem .308  89 (1X) 76   89 (1X) 1.716 254(2X)
    19.   Roman Kurdziel   RK 308 win  92 (2X) 89   73   1.928 254(2X)
    20.   Damian Bochyński   Tikka T3 Sporter .308  91 (1X) 93 (3X) 68     252(4X)
    21.   Tomasz B±kowski   Mannlicher 308 win  93 (2X) 74   85   1.928 252(2X)
    22.   Piotr Oleksy   Tikka T3 Sporter 308 win  94 (3X) 68   87 (2X) 1.796 249(5X)
    23.   Artur Kamiński   Savage 12F/TR .308 Win  90 (3X) 90 (1X) 64     244(4X)
    24.   Sebastian Wi±cek   rem700 .,308win  81 (1X) 81 (1X) 82   2.411 244(2X)
    25.   Henryk Rogocki   Sevage 308 w  85 (2X) 73   84     242(2X)
    26.   Piotr Pietsch   SAVAGE FTR 308WIN  92 (2X) 76   69   1.982 237(2X)
    27.   Waldemar Kokociński   ssg .308win  94 (1X) 89 (1X) 53     236(2X)
    28.   Marek Żochowski   Savage 12 FTR  89 (1X) 79 (1X) 60     228(2X)
    29.   Tomasz Affet   Savage 10 .308 Win  89   82   52     223 
    30.   Radoslaw Derleta   Cz-550 Varmint  92 (2X) 58   66     216(2X)
    31.   Jakub Wyroba   Savage 110 BA   76 (1X) 69   69     214(1X)
    32.   Wojciech Storzysz   Savage 223Rem  93   80   0     173 

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa open
    XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarż
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Miziołek   92 (1X)  1.129  Janczewski Olsztyn   March 8x80   6.5x47L   tarcza 
    2.   Michał Rużański   91 (1X)  1.071  Tikka 6,5x55 se   S&B 5x25x56   Berger   tarcza 
    3.   Wojciech Goryca   91    1.790  Carl Gustaws 6,5x55   Nightforce 15-55x52   Lapua scenar 139gr   tarcza 
    4.   Iwona Wysokińska   90 (1X)  1.806  6 BR   march   własna   tarcza 
    5.   Adam Sztybór   89 (1X)  1.194  AS 6,5 X 47L   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    6.   Roman Kurdziel   89 (1X)  1.877  6,5 x 47l   S&B 12-50X56   SCENAR 139   tarcza 
    7.   Josef Prochazka   89    1.344  Kelbly 6mm BR NORMA   MARCH 8-80x56   105 Berger   tarcza 
    8.   Rafał Walczowski   87 (1X)  0.976  284Win   Nightforce Competition 15-55x   Berger 180Hybrid   tarcza 
    9.   Libor Havlis   87 (1X)  1.656  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52 competition   130 Berger   tarcza 
    10.   Lada Hrbackova   87    1.602  Dolphin 6.5x47   NF 15-55x52   130 Berger   tarcza 
    11.   Krzysztof Tuliński   85 (2X)  2.420  6,5/47   Competytion   Berger    
    12.   Zbigniew Lapa   83 (3X)  1.732  6,5x284 m.menke   15x55-52competition   6,5x284 berger    
    13.   Sławomir Czuber   82    1.663  Remington 700 300Win Mag   Nightforce NXS    230gr Berger Hybrid    
    14.   Maciej Wysokiński   82    1.730  6 BR   march   własna    
    15.   Paweł Konecki    81 (1X)  1.356  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    16.   Tomasz Chałupka   79    1.721  6,5x55   NF   139    
    17.   Igor Stefanowski   76    1.008  NC RADO 6,5x47 284Win   MARCH 80   Berger    
    18.   Sylwiusz Bajraszewski   75    1.806  Savage 6 mm Norma BR   March 8-80x56   Lapua    
    19.   Jacek Dorszewicz   75    2.026  CG M80   Sightron S III   scenar    
    20.   Marek Chałupka   74    1.262  6,5x55   NF   139    
    21.   Petr Mothejl   73 (1X)     Accuracy 6.5x47   March 8-80x56   140 Berger    
    22.   Wojciech Storzysz   65    2.267  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    23.   Wiesław Wyroba   56       NC Rado 6,5x47   PM II    Berger    
    24.   Katarzyna Wyroba   31       Carl Gustaff   Delta   Lapua    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarż
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Josef Prochazka   94 (2X)  1.395  Accuracy 308 Win   NF 5.5-22x56 NXS   155.5 Berger   tarcza 
    2.   Piotr Niewiadomski   94 (1X)  0.707  Dolphin .308 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   92    0.799  308win   March 8x80-56   Berger 185g   tarcza 
    4.   Marek Żochowski   90    1.357  Savage 12 FTR   SB 5-25   elaborowana   tarcza 
    5.   Marek Papros   89    1.506  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   84 (2X)  2.243  Savage FTR 308 Win   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    7.   Maciej Wysokiński   84    1.498  .308   march   własna   tarcza 
    8.   Łukasz Żychiewicz   84    1.529  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar   tarcza 
    9.   Bartosz Łuczak   83    1.979  Savage F/TR   Weaver T36   Scenar   tarcza 
    10.   Piotr Oleksy   83    2.270  Tikka T3 Sporter 308 win   NF COMPETITION 15-55   308 win   tarcza 
    11.   Henryk Rogocki   81    1.430  Sevage 308 w   Delta 4,5-30   lapua    
    12.   Piotr Onych   79    1.517  Janczewski 308 Win   March X   Lapua Scenar 185 gr    
    13.   Adam Sztybór   75    1.483  AS 308 win   S&B 12-50X56   HORNADY 208    
    14.   Zenon Łaski   75    1.834  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   scenar    
    15.   Iwona Wysokińska   73    2.441  NCRADO .308   march   własna    
    16.   Marcin Kowalski   67    1.995  Remington 700 308W   Luneta Benchrest 12-42x56 NP-R2T   lapua    
    17.   Damian Bochyński   66       Tikka T3 Sporter   Vortex Viper PST 6-24x50   Lapua    
    18.   Tomasz B±kowski   63 (1X)     Mannlicher 308 win   12-50 x 56   Elaboracja    
    19.   Piotr Pietsch   60       SAVAGE FTR 308WIN   NIGHTFORCE   ELABORACJA    
    20.   Grzegorz Leszczyński   58       308 win   NF   Lapua    
    21.   Ryszard Jednachowski   53       rem.308   delta   lapua    
    22.   Roman Kurdziel   46       RK 308win   S&B 12-50X56   SCENAR 167    
    23.   Grzegorz Prochowicz   46       Tikka .308   March 8-80   Lapua    
    24.   Jakub Wyroba   6       Savage 110 BA   NF   Lapua    
    25.   Robert Hordyński   aw       Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów):

    Josef Prochazka na dystansie 300 m w klasie open: 0.411 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny - s.kl.I Szymon Polaszczyk
    Kierownik Tarczowni - s.kl.P Janusz Niewczas
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Piotr Niewiadomski
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Piotr Igras
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Krzysztof Lisowski
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Adam Krupa
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Henryk Szczepański
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Grzegorz Wijas
    Sędzia biura - s.kl.III Marcin Kowalski
    Sędzia biura - s.kl.III Danuta Trzeciakiewicz

    do góry