Zawody
  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku pod¶wietlonego na niebiesko wy¶wietla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Igor Stefanowski   100 (6X)  0.619  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    2.   Włodzimierz Smyk   100 (4X)  0.401  NC RADO 284   S&B   7mm   tarcza 
    3.   Adam Sztybór   99 (7X)  0.590  AS 6,5X47   S&B 12-50x56   SCENAR 139   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   99 (5X)  0.550  284 Win   NF Competition   Berger 180Hybrid   tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   98 (6X)  0.831  nc rado 6,5x47   nf 15-55 competition   lapua   tarcza 
    6.   Iwona Wysokinska   97 (1X)  0.503  6BR   march   własna   tarcza 
    7.   Grzegorz Leszczyński   97 (1X)  0.682  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA   tarcza 
    8.   Wojciech Storzysz   97 (1X)  1.014  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47   tarcza 
    9.   Maciej Wysokinski   96 (4X)  0.927  barnard   march   własna   tarcza 
    10.   Karol Janczewski   95 (4X)  1.312  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    11.   Michał Rużański   95 (2X)  1.255  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    12.   Paweł Konecki    95 (1X)  0.917  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    13.   Roman Kurdziel   95 (1X)  0.922  6.5x47L   march 12-60/50   scenar    
    14.   Łukasz Łapta¶   95 (1X)  1.362  Keppeler 6BR    NF   Lapua     
    15.   Sylwiusz Bajraszewski   94 (1X)  1.202  Savage 12 6 Norma BR   March 8-80 x 56   Lapua    
    16.   Piotr Miziołek   93 (1X)  0.590  Janczewski Olsztyn 6.5x47   March 8x80   Berger Long Range    
    17.   Józef Wilmowski    92 (2X)  1.197  CG 6,5x55   Delta   Lapua    
    18.   Wiesław Wyroba   90    1.186  Carl Gustaff   Delta   Lapua    
    19.   Piotr Celmer   76    1.106  Tikka Varmint 6,5x55   Weaver T36   6,5x55 Lapua scenar    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Sylwiusz Bajraszewski   99 (3X)  0.552  Savage FTR 308 Win   march 8 - 80 x 56   Lapua   tarcza 
    2.   Saulius Paknys   98 (6X)  0.942  Barnard 308 WIN   Night Force Competition 15x55-52   Berger 185 g   tarcza 
    3.   Jerzy Krywult   98 (6X)  1.022  NC Rado .308 win.   March 10-60x50   185sc   tarcza 
    4.   Grzegorz Prochowicz   98 (5X)  0.942  Tikka .308   Zeiss Conquest 6.5-20x50   Lapua   tarcza 
    5.   Zenon Łaski   98 (3X)  1.159  Blaser 308win   S&B 5-25x56   lapua scenar   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   98 (2X)  0.770  AS 308win   S&b 12-50x56   A-max 208   tarcza 
    7.   Roman Kurdziel   98 (1X)  0.827  308W   S&B 10-50/56   scenar   tarcza 
    8.   Piotr Pietsch   97 (4X)  0.930  savage 308   nightforce   amax   tarcza 
    9.   Tomasz B±kowski   97    1.056  Mannli her 308. Win   S&B 12-50x56   Lapua   tarcza 
    10.   Piotr Oleksy   96 (3X)  1.228  TIKKA T3 Sporter 308   NF COMP 15-55   308 LAPUA    
    11.   Jarosław Smyk   96 (2X)  0.965  Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar   tarcza 
    12.   Jacek Włodarczyk   95 (4X)  1.194  HOWA 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    13.   Łukasz Żychiewicz   95 (3X)  0.667  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    14.   Mirosław Radecki   95 (2X)  1.079  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra    
    15.   Tomasz Affet   95 (2X)  1.114  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    16.   Marek Papros   95 (1X)  1.285  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn    
    17.   Artur Makutunowicz   95 (1X)  1.412  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185    
    18.   Robert Hordyński   95    0.884  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    19.   Piotr Onych   94 (2X)  1.102  Janczewski Olsztyn 308 Win   March   Scenar 185 gr    
    20.   Wiesław Wyroba   93 (1X)  1.022  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    21.   Waldemar Kokociński   91 (2X)  1.331  ssg04 .308win   nightforce   lapua    
    22.   Jarosław Dybał   91 (1X)  1.137   Savage 308Win   Pentax    Lapua    
    23.   Piotr Niewiadomski   91 (1X)  1.457  Dolphin .308 Win   Sightron   Sierra    
    24.   Iwona Wysokińska   91    0.495  barnard   march   308    
    25.   Jarosław Kanwischer   91    1.687  ssg04   nightforce   lapua    
    26.   Agnieszka Wołoszyn   89    0.942  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185    
    27.   Maciej Wysokinski   78 (2X)  2.867  barnard   march    własna    
    28.   Marek Jankowski   76    2.294  rem700 .308win   meopta   sierra    
    29.   Sebastian Wi±cek   72    2.592  rem700 .308win   moepta   sierra    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Iwona Wysokinska   99 (3X)  0.716  6BR   march   własna   tarcza 
    2.   Włodzimierz Smyk   96 (4X)  1.135  NC RADO 284   S&B   7mm   tarcza 
    3.   Piotr Miziołek   95 (1X)  1.309  Janczewski Olsztyn 6.5x47   March 8x80   Berger Long Range   tarcza 
    4.   Maciej Wysokinski   95    1.214  barnard   march   własna   tarcza 
    5.   Sylwiusz Bajraszewski   94 (3X)  1.242  Savage 12 6 Norma BR   March 8-80 x 56   Lapua   tarcza 
    6.   Grzegorz Leszczyński   94    0.759  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA   tarcza 
    7.   Rafał Walczowski   93 (1X)  0.756  284 Win   NF Competition   Berger 180Hybrid   tarcza 
    8.   Krzysztof Czachorowski   93 (1X)  0.873  nc rado 6,5x47   nf 15-55 competition   lapua   tarcza 
    9.   Karol Janczewski   93    1.469  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    10.   Roman Kurdziel   91 (2X)  1.211  6.5x47L   march 12-60/50   scenar   tarcza 
    11.   Adam Sztybór   90 (2X)  1.046  AS 6,5X47   S&B 12-50x56   SCENAR 139    
    12.   Igor Stefanowski   89 (1X)  1.415  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger    
    13.   Michał Rużański   89    1.022  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    14.   Paweł Konecki    88 (2X)  1.363  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    15.   Józef Wilmowski    88    1.006  CG 6,5x55   Delta   Lapua    
    16.   Wojciech Storzysz   88    1.676  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    17.   Piotr Celmer   84    1.721  Tikka Varmint 6,5x55   Weaver T36   6,5x55 Lapua scenar    
    18.   Łukasz Łapta¶   81    1.391  Keppeler 6BR    NF   Lapua     
    19.   Wiesław Wyroba   77       Carl Gustaff   Delta   Lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Onych   97    1.158  Janczewski Olsztyn 308 Win   March   Scenar 185 gr   tarcza 
    2.   Saulius Paknys   96 (5X)  0.671  Barnard 308 WIN   Night Force Competition 15x55-52   Berger 185 g   tarcza 
    3.   Roman Kurdziel   96 (1X)  1.101  308W   S&B 10-50/56   scenar   tarcza 
    4.   Marek Papros   95    1.617  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    5.   Maciej Wysokinski   93 (3X)  0.866  barnard   march    własna   tarcza 
    6.   Piotr Pietsch   93 (2X)  1.657  savage 308   nightforce   amax   tarcza 
    7.   Tomasz B±kowski   92 (4X)  1.067  Mannli her 308. Win   S&B 12-50x56   Lapua   tarcza 
    8.   Adam Sztybór   91 (1X)  1.084  AS 308win   S&b 12-50x56   A-max 208   tarcza 
    9.   Jarosław Smyk   91 (1X)  1.634  Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar   tarcza 
    10.   Jerzy Krywult   90 (3X)  0.987  NC Rado .308 win.   March 10-60x50   185sc   tarcza 
    11.   Iwona Wysokińska   90    1.244  barnard   march   308   tarcza 
    12.   Łukasz Żychiewicz   89    1.405  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    13.   Piotr Oleksy   88    1.588  TIKKA T3 Sporter 308   NF COMP 15-55   308 LAPUA    
    14.   Waldemar Kokociński   87 (2X)  1.703  ssg04 .308win   nightforce   lapua    
    15.   Mirosław Radecki   87    1.290  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra    
    16.   Robert Hordyński   86 (1X)  1.617  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    17.   Agnieszka Wołoszyn   86    0.815  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185    
    18.   Jarosław Kanwischer   85 (1X)  2.281  ssg04   nightforce   lapua    
    19.   Tomasz Affet   84 (1X)  1.852  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    20.   Jarosław Dybał   84    1.135   Savage 308Win   Pentax    Lapua    
    21.   Piotr Niewiadomski   84    1.199  Dolphin .308 Win   Sightron   Sierra    
    22.   Grzegorz Prochowicz   83    1.393  Tikka .308   Zeiss Conquest 6.5-20x50   Lapua    
    23.   Wiesław Wyroba   83    1.542  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    24.   Sylwiusz Bajraszewski   81 (1X)  1.623  Savage FTR 308 Win   march 8 - 80 x 56   Lapua    
    25.   Jacek Włodarczyk   81    1.869  HOWA 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    26.   Zenon Łaski   80 (1X)  1.645  Blaser 308win   S&B 5-25x56   lapua scenar    
    27.   Artur Makutunowicz   79    2.024  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185    
    28.   Marek Jankowski   69    2.362  rem700 .308win   meopta   sierra    
    29.   Sebastian Wi±cek   54       rem700 .308win   moepta   sierra    
    Dystans 800 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Miziołek   99 (4X)  0.844  Janczewski Olsztyn 6.5x47   March 8x80   Berger Long Range   tarcza 
    2.   Igor Stefanowski   97 (2X)  0.619  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    3.   Rafał Walczowski   96 (2X)  1.220  284 Win   NF Competition   Berger 180Hybrid   tarcza 
    4.   Adam Sztybór   96 (2X)  1.261  AS 6,5X47   S&B 12-50x56   SCENAR 139   tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   95 (1X)  0.810  nc rado 6,5x47   nf 15-55 competition   lapua   tarcza 
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   94 (1X)  1.521  Savage 12 6 Norma BR   March 8-80 x 56   Lapua   tarcza 
    7.   Włodzimierz Smyk   92    1.100  NC RADO 284   S&B   7mm   tarcza 
    8.   Maciej Wysokinski   91    1.710  barnard   march   własna   tarcza 
    9.   Iwona Wysokinska   89    0.911  6BR   march   własna   tarcza 
    10.   Wojciech Storzysz   89    1.128  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47   tarcza 
    11.   Paweł Konecki    87 (1X)  1.573  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    12.   Karol Janczewski   87    1.902  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    13.   Grzegorz Leszczyński   86 (1X)  1.553  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA    
    14.   Roman Kurdziel   86    1.334  6.5x47L   march 12-60/50   scenar    
    15.   Michał Rużański   85    1.347  Tikka 6.5x55 se   S&B 5x25x56   Berger    
    16.   Józef Wilmowski    80    1.631  CG 6,5x55   Delta   Lapua    
    17.   Wiesław Wyroba   73       Carl Gustaff   Delta   Lapua    
    18.   Łukasz Łapta¶   66       Keppeler 6BR    NF   Lapua     
    19.   Piotr Celmer   0       Tikka Varmint 6,5x55   Weaver T36   6,5x55 Lapua scenar    
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   95 (3X)  1.084  AS 308win   S&b 12-50x56   A-max 208   tarcza 
    2.   Maciej Wysokinski   93 (1X)  1.200  barnard   march    własna   tarcza 
    3.   Marek Papros   93    1.170  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    4.   Saulius Paknys   92 (1X)  1.079  Barnard 308 WIN   Night Force Competition 15x55-52   Berger 185 g   tarcza 
    5.   Tomasz B±kowski   91 (3X)  1.213  Mannli her 308. Win   S&B 12-50x56   Lapua   tarcza 
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   91 (1X)  1.445  Savage FTR 308 Win   march 8 - 80 x 56   Lapua   tarcza 
    7.   Agnieszka Wołoszyn   90 (2X)  1.535  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185   tarcza 
    8.   Waldemar Kokociński   89 (1X)  1.165  ssg04 .308win   nightforce   lapua   tarcza 
    9.   Artur Makutunowicz   88    1.720  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185   tarcza 
    10.   Roman Kurdziel   88    1.952  308W   S&B 10-50/56   scenar   tarcza 
    11.   Piotr Niewiadomski   87 (1X)  1.535  Dolphin .308 Win   Sightron   Sierra    
    12.   Jarosław Dybał   87    1.402   Savage 308Win   Pentax    Lapua    
    13.   Piotr Oleksy   87    2.008  TIKKA T3 Sporter 308   NF COMP 15-55   308 LAPUA    
    14.   Łukasz Żychiewicz   85 (2X)  1.556  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    15.   Jarosław Smyk   84    1.930  Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar    
    16.   Jerzy Krywult   83    2.214  NC Rado .308 win.   March 10-60x50   185sc    
    17.   Piotr Onych   82 (1X)  1.436  Janczewski Olsztyn 308 Win   March   Scenar 185 gr    
    18.   Grzegorz Prochowicz   81    2.708  Tikka .308   Zeiss Conquest 6.5-20x50   Lapua    
    19.   Jacek Włodarczyk   77    2.274  HOWA 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    20.   Marek Jankowski   77    2.957  rem700 .308win   meopta   sierra    
    21.   Jarosław Kanwischer   77    2.900  ssg04   nightforce   lapua    
    22.   Robert Hordyński   76    1.694  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    23.   Iwona Wysokińska   75    1.213  barnard   march   308    
    24.   Zenon Łaski   68       Blaser 308win   S&B 5-25x56   lapua scenar    
    25.   Sebastian Wi±cek   61 (1X)     rem700 .308win   moepta   sierra    
    26.   Piotr Pietsch   0       savage 308   nightforce   amax    
    27.   Mirosław Radecki   0       HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra    
    28.   Wiesław Wyroba   0       SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    29.   Tomasz Affet   0       Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    

    Klasyfikacja trójboju w klasie open
    XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Rafał Walczowski   284 Win  99 (5X) 93 (1X) 96 (2X) 0.842 288(8X)
    2.   Włodzimierz Smyk   NC RADO 284  100 (4X) 96 (4X) 92   0.879 288(8X)
    3.   Piotr Miziołek   Janczewski Olsztyn 6.5x47  93 (1X) 95 (1X) 99 (4X) 0.914 287(6X)
    4.   Igor Stefanowski   NC RADO 6,5x47  100 (6X) 89 (1X) 97 (2X) 0.884 286(9X)
    5.   Krzysztof Czachorowski   nc rado 6,5x47  98 (6X) 93 (1X) 95 (1X) 0.838 286(8X)
    6.   Adam Sztybór   AS 6,5X47  99 (7X) 90 (2X) 96 (2X) 0.966 285(11X)
    7.   Iwona Wysokinska   6BR  97 (1X) 99 (3X) 89   0.710 285(4X)
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 6 Norma BR  94 (1X) 94 (3X) 94 (1X) 1.322 282(5X)
    9.   Maciej Wysokinski   barnard  96 (4X) 95   91   1.284 282(4X)
    10.   Grzegorz Leszczyński   SAVAGE 6,5  97 (1X) 94   86 (1X) 0.998 277(2X)
    11.   Karol Janczewski   Custom Janczewski  95 (4X) 93   87   1.561 275(4X)
    12.   Wojciech Storzysz   6,5x47 Janczewski  97 (1X) 88   89   1.273 274(1X)
    13.   Roman Kurdziel   6.5x47L  95 (1X) 91 (2X) 86   1.156 272(3X)
    14.   Paweł Konecki    Keppeler FR K09 7mm RemSAUM  95 (1X) 88 (2X) 87 (1X) 1.284 270(4X)
    15.   Michał Rużański   Tikka 6.5x55 se  95 (2X) 89   85   1.208 269(2X)
    16.   Józef Wilmowski    CG 6,5x55  92 (2X) 88   80   1.278 260(2X)
    17.   Łukasz Łapta¶   Keppeler 6BR   95 (1X) 81   66     242(1X)
    18.   Wiesław Wyroba   Carl Gustaff  90   77   73     240 
    19.   Piotr Celmer   Tikka Varmint 6,5x55  76   84   0     160 

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Saulius Paknys   Barnard 308 WIN  98 (6X) 96 (5X) 92 (1X) 0.897 286(12X)
    2.   Adam Sztybór   AS 308win  98 (2X) 91 (1X) 95 (3X) 0.979 284(6X)
    3.   Marek Papros   Savage 12F/TR 308win  95 (1X) 95   93   1.357 283(1X)
    4.   Roman Kurdziel   308W  98 (1X) 96 (1X) 88   1.293 282(2X)
    5.   Tomasz B±kowski   Mannli her 308. Win  97   92 (4X) 91 (3X) 1.112 280(7X)
    6.   Piotr Onych   Janczewski Olsztyn 308 Win  94 (2X) 97   82 (1X) 1.232 273(3X)
    7.   Jerzy Krywult   NC Rado .308 win.  98 (6X) 90 (3X) 83   1.408 271(9X)
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage FTR 308 Win  99 (3X) 81 (1X) 91 (1X) 1.207 271(5X)
    9.   Jarosław Smyk   Accuracy International .308 WIN  96 (2X) 91 (1X) 84   1.510 271(3X)
    10.   Piotr Oleksy   TIKKA T3 Sporter 308  96 (3X) 88   87   1.608 271(3X)
    11.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308   95 (3X) 89   85 (2X) 1.209 269(5X)
    12.   Waldemar Kokociński   ssg04 .308win  91 (2X) 87 (2X) 89 (1X) 1.400 267(5X)
    13.   Agnieszka Wołoszyn   Savage 12 F/TR .308 Win  89   86   90 (2X) 1.097 265(2X)
    14.   Maciej Wysokinski   barnard  78 (2X) 93 (3X) 93 (1X) 1.644 264(6X)
    15.   Grzegorz Prochowicz   Tikka .308  98 (5X) 83   81   1.681 262(5X)
    16.   Piotr Niewiadomski   Dolphin .308 Win  91 (1X) 84   87 (1X) 1.397 262(2X)
    17.   Jarosław Dybał    Savage 308Win  91 (1X) 84   87   1.225 262(1X)
    18.   Artur Makutunowicz   Savage 12 F/TR .308 Win  95 (1X) 79   88   1.719 262(1X)
    19.   Robert Hordyński   Howa 308win   95   86 (1X) 76   1.398 257(1X)
    20.   Iwona Wysokińska   barnard  91   90   75   0.984 256 
    21.   Jacek Włodarczyk   HOWA 308win  95 (4X) 81   77   1.779 253(4X)
    22.   Jarosław Kanwischer   ssg04  91   85 (1X) 77   2.656 253(1X)
    23.   Zenon Łaski   Blaser 308win  98 (3X) 80 (1X) 68     246(4X)
    24.   Marek Jankowski   rem700 .308win  76   69   77   2.538 222 
    25.   Piotr Pietsch   savage 308  97 (4X) 93 (2X) 0     190(6X)
    26.   Sebastian Wi±cek   rem700 .308win  72   54   61 (1X)   187(1X)
    27.   Mirosław Radecki   HOWA 308 WIN  95 (2X) 87   0     182(2X)
    28.   Tomasz Affet   Savage 10 .308 Win  95 (2X) 84 (1X) 0     179(3X)
    29.   Wiesław Wyroba   SAV 308  93 (1X) 83   0     176(1X)

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa open
    XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Rafał Walczowski   96 (2X)  1.295  284 Win   NF Competition   Berger 180Hybrid   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   94    1.117  0,284 WIN   S&B 12-50x56   Berger 180   tarcza 
    3.   Włodzimierz Smyk   91    1.245  NC RADO 284   S&B   7mm   tarcza 
    4.   Józef Wilmowski    87 (2X)  1.755  CG 6,5x55   Delta   Lapua   tarcza 
    5.   Michał Rużański   87 (1X)  1.121  Tikka 6,5x55 se   S&B 5x25x56   Berger   tarcza 
    6.   Iwona Wysokinska   87 (1X)  1.279  6BR   march   własna   tarcza 
    7.   Wojciech Storzysz   86    1.029  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47   tarcza 
    8.   Krzysztof Czachorowski   85    0.915  nc rado 6,5x47   nf 15-55 competition   lapua   tarcza 
    9.   Igor Stefanowski   85    0.955  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    10.   Roman Kurdziel   82    1.339  6.5x47L   march 12-60/50   scenar   tarcza 
    11.   Grzegorz Leszczyński   81    1.614  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA    
    12.   Maciej Wysokinski   78    2.708  barnard   march   własna    
    13.   Sylwiusz Bajraszewski   76       Savage 12 6 Norma BR   March 8 - 80 x 56   Lapua    
    14.   Paweł Konecki    59       Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    15.   Piotr Celmer   49       Tikka Varmint 6,5x55   Weaver T36   6,5x55 Lapua scenar    
    16.   Karol Janczewski   49       Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    17.   Piotr Miziołek   17       Janczewski Olsztyn 6.5x47   March 8x80   Berger Long Range    
    18.   Wiesław Wyroba   0       Carl Gustaff   Delta   Lapua    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   91 (1X)  1.296  AS 308win   S&B 12-50x56   A-max 208   tarcza 
    2.   Iwona Wysokińska   90 (2X)  1.318  barnard   march   308   tarcza 
    3.   Jerzy Krywult   90 (1X)  1.231  Nc Rado .308 win.   March 10-60x50   175 sc   tarcza 
    4.   Tomasz B±kowski   89 (2X)  1.796  Mannlicher 308 Win   12-50x56   Lapua   tarcza 
    5.   Maciej Wysokinski   88 (1X)  1.502  barnard   march    własna   tarcza 
    6.   Piotr Onych   88    1.742  Janczewski Olsztyn 308 Win   March   Scenar 185 gr   tarcza 
    7.   Robert Hordyński   85 (1X)  1.991  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar   tarcza 
    8.   Łukasz Żychiewicz   85 (1X)  1.991  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar   tarcza 
    9.   Marek Papros   84    1.574  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    10.   Wiesław Wyroba   83    1.823  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua   tarcza 
    11.   Artur Makutunowicz   83    2.178  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185   tarcza 
    12.   Sylwiusz Bajraszewski   82    2.361  Savage FTR 308 Win   March 8 - 80 x 56   Lapua    
    13.   Mirosław Radecki   75    2.277  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra    
    14.   Roman Kurdziel   75       308W   S&B 10-50/56   scenar    
    15.   Piotr Pietsch   71    2.145  savage 308   nightforce   amax    
    16.   Agnieszka Wołoszyn   70    2.350  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 185    
    17.   Jarosław Smyk   70       Accuracy International .308 WIN   S&B   Scenar    
    18.   Saulius Paknys   69    0.837  Barnard 308 WIN   Night Force Competition 15x55-5   Berger 185 g    
    19.   Piotr Niewiadomski   62    1.292  Dolphin .308 Win   Sightron   Sierra    
    20.   Piotr Oleksy   62       Tikka T3 Sporter 308w   NF COMP 15-55   lapua    
    21.   Zenon Łaski   60       Blaser 308win   S&B 5-25x56   scenar    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów):

    Włodzimierz Smyk na dystansie 300 m w klasie open: 0.401 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Delegat tech. - s.kl.P Adam Grzegorczyk
    Kierownik Tarczowni - s.kl.P Janusz Niewczas
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Karol Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Piotr Igras
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Adam Krupa
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Krzysztof Lisowski
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Henryk Szczepański
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Adam Krupa

    do góry