Zawody
  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Załączono linki do najlepszych tarcz.


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Rafał Walczowski   150 (6X)  0.457  6BR   Nightforce Competition    Berger 105BT   tarcza 
    2.   Igor Stefanowski   149 (7X)  0.430  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    3.   Tomasz Chałupka   149 (7X)  0.670   Janczewski Olsztyn 6,5x55   NF 8*32*56   lapua   tarcza 
    4.   Marek Chałupka   148 (6X)  0.636   Janczewski Olsztyn 6,5x55   NF 8*32*56   lapua   tarcza 
    5.   Petr Mothejl   148 (5X)  0.773  Accuracy AX 6.5x47   NF   6,5   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   148 (2X)  0.567  AS 30BR   S&B 12-50x56   110 sierra   tarcza 
    7.   Libor Havlis   147 (6X)  0.854  Dolphin Stiller Predator 6.5x47 Lap   Nightforce NXS 8-32x56   6.5x47Lapua   tarcza 
    8.   Michał Rużański   146 (5X)  0.842  Tikka 6,5X55se   Tikka 6,5X55se   Berger   tarcza 
    9.   Josef Prochazka   145 (4X)  0.957  Surgeon 6.5 Creedmoor   NF   6,5   tarcza 
    10.   Lada Hrbackova   145 (4X)  1.106  Dolphin Stiller Pradator 6.5x47Lapu   Nihtforce NXS 8-32x56   6.5x47Lapua   tarcza 
    11.   Krystian Janczewski   145 (3X)  1.077  Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger    
    12.   Krzysztof Czachorowski   144 (2X)  0.716  NC RADO 6,5x47   N F competition    lapua    
    13.   Roman Kurdziel   144    0.595  RK 6,5x47   March   lapua 139 scenar    
    14.   Józef Wilmowski    143 (5X)  1.553  CG 6,5x55   Delta   Lapua    
    15.   Iwona Wysokinska   141 (2X)  0.549  6BR   march   własna    
    16.   Maciej Wysokinski   141 (2X)  0.858  barnard   march   własna    
    17.   Paweł Konecki    141 (2X)  0.905  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    18.   Piotr Miziołek   140 (2X)  0.693  Janczewski Olsztyn 6.5   March 8x80    6.5x47    
    19.   Włodzimierz Smyk   140 (2X)  1.008  NC Rado 284Win   SB   Berger    
    20.   Paweł Paszkiewicz   139 (4X)  1.702  6,5x47 Lapua   NF 8-32x56   Scenar    
    21.   Grzegorz Leszczyński   138 (2X)  1.049  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA    
    22.   Wojciech Storzysz   133    0.968  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Onych   149 (8X)  0.632  Janczewski Olsztyn 308 WIN   March   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    2.   Józef Giedź   148 (4X)  0.873   T3 308win   IOR 6-24x50   hornady   tarcza 
    3.   Adam Sztybór   146 (6X)  0.667  AS 308 win   S&B 12-50x56   195 hornady   tarcza 
    4.   Josef PROCHAZKA   146 (6X)  1.068  308Win   Nightforce   308Win   tarcza 
    5.   Piotr Niewiadomski   145 (7X)  1.022  Dolphin .308   Sightron   Hornady   tarcza 
    6.   Marek Żochowski   145 (2X)  1.010  savage ftr   sb5-25   elaborowana   tarcza 
    7.   Roman Kurdziel   144 (5X)  0.816  RK 308win   S&B 12-50x56   lapua   tarcza 
    8.   Grzegorz Prochowicz   144 (5X)  1.114  Tikka .308   Zeiss Conquest 6.5-20x50   Scenar   tarcza 
    9.   Maciej Wysokinski   144 (3X)  0.999  barnard   march    własna   tarcza 
    10.   Marek Papros   144 (2X)  0.873  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    11.   Tomasz Bąkowski   143 (5X)  1.102  Mannlicher 308Win   S&B 12-50 x 56   Lapua    
    12.   Tomasz Affet   143 (4X)  0.850  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    13.   Jarosław Snoch   143 (3X)  1.308  Howa .308 win   Bushnell   scenar    
    14.   Miroslaw Michalski   143    1.125  keppeler 308   march   308    
    15.   Karol Janczewski   142 (5X)  1.230  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    16.   Daniel Dakowski   142 (1X)  0.863  Janczewski Remington Custom 223 Rem   Sightron III 10-50x60   Lapua    
    17.   Jarosław Smyk   141 (3X)  1.297  A.I. .308 win   S&B   scenar    
    18.   Saulius Paknys   141 (1X)  0.827  Barnard S 308 Win.   NF Competiotion 15x55-52   Berger 185 gr    
    19.   Artur Makutunowicz   139 (3X)  0.873  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    20.   Piotr Oleksy   138 (3X)  1.801  308 win   4-16 x50 VORTEX   175g SCENAR-L    
    21.   Agnieszka Wołoszyn   136 (3X)  0.976  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    22.   Lucjan Kalka   136 (2X)  1.583  Savage 12 F/TR 308win   S3 8-32x56   A-max 155    
    23.   Zenon Łaski   136 (1X)  1.184  Blaser 223Win   S&B 5-25x56   Lapua scenar    
    24.   Piotr Pietsch   135 (3X)  1.412  savage ftr 308 win   nightforce   elaboracja    
    25.   Sebastian Wiącek   134 (2X)  2.305  rem700   meopta   scenar    
    26.   Michał Jaroszyński-Wolfram    132    1.412  Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    27.   Waldemar Kokociński   128    1.423  ssg04   nightforce   scenar    
    28.   Janusz Olszyk   127 (2X)  1.217  savage 12 ftr 308 win   s3 10-50   elabo lapua 167    
    29.   Jarosław Kanwischer    125    1.331  SSG04   NF   scenar    
    30.   Mariusz Stępka   122 (1X)  2.158  Remington 700 / .223Rem   DDOptics 5-30 x 50   Hornady Steel Match    
    31.   Dariusz Szymusiak   119       mannlicher .223   svarowski 24x56   Hornady    
    32.   Paweł Galarda   116    1.331  Remington 308   DO   Hornady     
    33.   Jerzy Dziokan   116    2.007  Howa 1500 223 Rem   6.2-20x50   Hornady V Max    
    34.   Patryk Janda   105       SAKO 308   Vortex   Lapua    
    Dystans 500 jardów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Rafał Walczowski   150 (11X)  0.412  6BR   Nightforce Competition    Berger 105BT   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   150 (9X)  0.431  AS 6,5x47   S&B 12-50x56   139 scenar   tarcza 
    3.   Iwona Wysokinska   150 (9X)  0.610  6BR   march   własna   tarcza 
    4.   Igor Stefanowski   150 (8X)  0.622  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    5.   Piotr Miziołek   148 (6X)  0.745  Janczewski Olsztyn 6.5   March 8x80    6.5x47   tarcza 
    6.   Josef Prochazka   148 (2X)  0.752  Surgeon 6.5 Creedmoor   NF   6,5   tarcza 
    7.   Krystian Janczewski   147 (7X)  1.061  Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    8.   Tomasz Chałupka   146 (5X)  0.829   Janczewski Olsztyn 6,5x55   NF 8*32*56   lapua   tarcza 
    9.   Maciej Wysokinski   146 (3X)  0.992  barnard   march   własna   tarcza 
    10.   Paweł Paszkiewicz   146 (2X)  0.806  6,5x47 Lapua   NF 8-32x56   Scenar   tarcza 
    11.   Libor Havlis   145 (3X)  0.729  Dolphin Stiller Predator 6.5x47 Lap   Nightforce NXS 8-32x56   6.5x47Lapua    
    12.   Roman Kurdziel   145 (3X)  0.792  RK 6,5x47   March   lapua 139 scenar    
    13.   Marek Chałupka   144 (7X)  0.783   Janczewski Olsztyn 6,5x55   NF 8*32*56   lapua    
    14.   Lada Hrbackova   142 (2X)  0.913  Dolphin Stiller Pradator 6.5x47Lapu   Nihtforce NXS 8-32x56   6.5x47Lapua    
    15.   Grzegorz Leszczyński   142 (2X)  0.935  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA    
    16.   Petr Mothejl   141 (2X)  0.844  Accuracy AX 6.5x47   NF   6,5    
    17.   Włodzimierz Smyk   141    0.970  NC Rado 284Win   SB   Berger    
    18.   Michał Rużański   140    1.249  Tikka 6,5X55se   Tikka 6,5X55se   Berger    
    19.   Paweł Konecki    139 (1X)  0.893  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    20.   Krzysztof Czachorowski   138 (2X)  1.501  NC RADO 6,5x47   N F competition    lapua    
    21.   Wojciech Storzysz   138    0.935  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    22.   Józef Wilmowski    126    2.027  CG 6,5x55   Delta   Lapua    
    Dystans 500 jardów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Jarosław Smyk   148 (3X)  0.689  A.I. .308 win   S&B   scenar   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   146 (3X)  1.025  AS 308 win   S&B 12-50x56   195 hornady   tarcza 
    3.   Maciej Wysokinski   145 (2X)  0.742  barnard   march    własna   tarcza 
    4.   Lucjan Kalka   144 (3X)  0.925  Savage 12 F/TR 308win   S3 8-32x56   A-max 155   tarcza 
    5.   Grzegorz Prochowicz   144 (1X)  1.048  Tikka .308   Zeiss Conquest 6.5-20x50   Scenar   tarcza 
    6.   Józef Giedź   144    1.055   T3 308win   IOR 6-24x50   hornady   tarcza 
    7.   Saulius Paknys   143 (2X)  1.078  Barnard S 308 Win.   NF Competiotion 15x55-52   Berger 185 gr   tarcza 
    8.   Piotr Niewiadomski   143 (1X)  0.857  Dolphin .308   Sightron   Hornady   tarcza 
    9.   Roman Kurdziel   142 (3X)  0.864  RK 308win   S&B 12-50x56   lapua   tarcza 
    10.   Daniel Dakowski   142 (2X)  0.797  Janczewski Remington Custom 223 Rem   Sightron III 10-50x60   Lapua   tarcza 
    11.   Marek Papros   141 (3X)  1.185  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn    
    12.   Miroslaw Michalski   140 (2X)  1.147  keppeler 308   march   308    
    13.   Patryk Janda   140 (1X)  1.147  SAKO 308   Vortex   Lapua    
    14.   Karol Janczewski   140 (1X)  1.209  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    15.   Tomasz Affet   140 (1X)  1.490  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    16.   Piotr Onych   139    0.918  Janczewski Olsztyn 308 WIN   March   Lapua Scenar 185 gr    
    17.   Janusz Olszyk   138 (2X)  1.116  savage 12 ftr 308 win   s3 10-50   elabo lapua 167    
    18.   Josef PROCHAZKA   137 (4X)  1.544  308Win   Nightforce    308Win    
    19.   Paweł Galarda   136 (2X)  1.895  Remington 308   DO   Hornady     
    20.   Piotr Oleksy   135    1.040  308 win   4-16 x50 VORTEX   175g SCENAR-L    
    21.   Jarosław Kanwischer    134 (1X)  1.269  SSG04   NF   scenar    
    22.   Marek Żochowski   133 (1X)  1.048  savage ftr   sb5-25   elaborowana    
    23.   Artur Makutunowicz   131 (2X)  1.086  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    24.   Tomasz Bąkowski   130    1.529  Mannlicher 308Win   S&B 12-50 x 56   Lapua    
    25.   Piotr Pietsch   129 (2X)  2.002  savage ftr 308 win   nightforce   elaboracja    
    26.   Jarosław Snoch   129    1.391  Howa .308 win   Bushnell   scenar    
    27.   Dariusz Szymusiak   126 (1X)  1.514  mannlicher .223   svarowski 24x56   Hornady    
    28.   Zenon Łaski   119    2.080  Blaser 223Win   S&B 5-25x56   Lapua scenar    
    29.   Waldemar Kokociński   113       ssg04   nightforce   scenar    
    30.   Agnieszka Wołoszyn   112    1.132  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    31.   Sebastian Wiącek   112    1.742  rem700   meopta   scenar    
    32.   Mariusz Stępka   111 (1X)     Remington 700 / .223Rem   DDOptics 5-30 x 50   Hornady Steel Match    
    33.   Jerzy Dziokan   0       Howa 1500 223 Rem   6.2-20x50   Hornady V Max    
    34.   Michał Jaroszyński-Wolfram    0       Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Maciej Wysokinski   149 (6X)  0.755  barnard   march   własna   tarcza 
    2.   Igor Stefanowski   149 (4X)  0.696  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    3.   Michał Rużański   148 (5X)  0.782  Tikka 6,5X55se   Tikka 6,5X55se   Berger   tarcza 
    4.   Roman Kurdziel   148 (4X)  0.644  RK 6,5x47   March   lapua 139 scenar   tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   147 (3X)  0.662  NC RADO 6,5x47   N F competition    lapua   tarcza 
    6.   Tomasz Chałupka   146 (3X)  0.776   Janczewski Olsztyn 6,5x55   NF 8*32*56   lapua   tarcza 
    7.   Piotr Miziołek   145 (3X)  0.696  Janczewski Olsztyn 6.5   March 8x80    6.5x47   tarcza 
    8.   Paweł Paszkiewicz   144 (3X)  0.599  6,5x47 Lapua   NF 8-32x56   Scenar   tarcza 
    9.   Krystian Janczewski   144 (1X)  1.151  Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    10.   Iwona Wysokinska   143 (2X)  0.595  6BR   march   własna   tarcza 
    11.   Lada Hrbackova   143 (1X)  0.828  Dolphin Stiller Pradator 6.5x47Lapu   Nihtforce NXS 8-32x56   6.5x47Lapua   tarcza 
    12.   Włodzimierz Smyk   142 (3X)  0.830  NC Rado 284Win   SB   Berger    
    13.   Libor Havlis   142 (3X)  1.005  Dolphin Stiller Predator 6.5x47 Lap   Nightforce NXS 8-32x56   6.5x47Lapua    
    14.   Adam Sztybór   141 (1X)  0.432  AS 6,5x47   S&B 12-50x56   139 scenar    
    15.   Wojciech Storzysz   141 (1X)  1.166  6,5x47 Janczewski   Nightforce 55   6,5x47    
    16.   Marek Chałupka   139 (2X)  0.730   Janczewski Olsztyn 6,5x55   NF 8*32*56   lapua    
    17.   Rafał Walczowski   139    0.670  6BR   Nightforce Competition    Berger 105BT    
    18.   Grzegorz Leszczyński   135 (3X)  1.641  SAVAGE 6,5   NF 12x42   LAPUA    
    19.   Paweł Konecki    134 (2X)  0.945  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    20.   Josef Prochazka   127    0.959  Surgeon 6.5 Creedmoor   NF   6,5    
    21.   Petr Mothejl   126    1.116  Accuracy AX 6.5x47   NF   6,5    
    22.   Józef Wilmowski    114    1.372  CG 6,5x55   Delta   Lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Onych   145 (6X)  0.940  Janczewski Olsztyn 308 WIN   March   Lapua Scenar 185 gr   tarcza 
    2.   Roman Kurdziel   145 (2X)  0.791  RK 308win   S&B 12-50x56   lapua   tarcza 
    3.   Maciej Wysokinski   144 (2X)  0.763  barnard   march    własna   tarcza 
    4.   Marek Papros   144 (2X)  0.986  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    5.   Miroslaw Michalski   143 (3X)  0.923  keppeler 308   march   308   tarcza 
    6.   Karol Janczewski   140 (1X)  1.434  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    7.   Daniel Dakowski   139 (3X)  1.205  Janczewski Remington Custom 223 Rem   Sightron III 10-50x60   Lapua   tarcza 
    8.   Saulius Paknys   139 (1X)  0.488  Barnard S 308 Win.   NF Competiotion 15x55-52   Berger 185 gr   tarcza 
    9.   Jarosław Kanwischer    138 (3X)  0.757  SSG04   NF   scenar   tarcza 
    10.   Piotr Niewiadomski   138 (1X)  0.895  Dolphin .308   Sightron   Hornady   tarcza 
    11.   Józef Giedź   138 (1X)  1.427   T3 308win   IOR 6-24x50   hornady   tarcza 
    12.   Marek Żochowski   137 (2X)  1.198  savage ftr   sb5-25   elaborowana    
    13.   Tomasz Affet   136 (3X)  1.427  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    14.   Josef PROCHAZKA   136 (1X)  1.295  308Win   Nightforce    308Win    
    15.   Jarosław Snoch   135 (2X)  1.593  Howa .308 win   Bushnell   scenar    
    16.   Michał Jaroszyński-Wolfram    134 (1X)  1.502  Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    17.   Artur Makutunowicz   133    1.147  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    18.   Waldemar Kokociński   132    1.530  ssg04   nightforce   scenar    
    19.   Piotr Pietsch   132    1.691  savage ftr 308 win   nightforce   elaboracja    
    20.   Jarosław Smyk   131 (1X)  1.324  A.I. .308 win   S&B   scenar    
    21.   Adam Sztybór   131    1.032  AS 308 win   S&B 12-50x56   195 hornady    
    22.   Tomasz Bąkowski   131    1.187  Mannlicher 308Win   S&B 12-50 x 56   Lapua    
    23.   Zenon Łaski   128    1.869  Blaser 223Win   S&B 5-25x56   Lapua scenar    
    24.   Lucjan Kalka   125 (1X)  1.702  Savage 12 F/TR 308win   S3 8-32x56   A-max 155    
    25.   Sebastian Wiącek   121    1.295  rem700   meopta   scenar    
    26.   Dariusz Szymusiak   119 (2X)  1.978  mannlicher .223   svarowski 24x56   Hornady    
    27.   Janusz Olszyk   118    1.822  savage 12 ftr 308 win   s3 10-50   elabo lapua 167    
    28.   Piotr Oleksy   115    1.387  308 win   4-16 x50 VORTEX   175g SCENAR-L    
    29.   Grzegorz Prochowicz   114    1.318  Tikka .308   Zeiss Conquest 6.5-20x50   Scenar    
    30.   Mariusz Stępka   111       Remington 700 / .223Rem   DDOptics 5-30 x 50   Hornady Steel Match    
    31.   Paweł Galarda   107       Remington 308   DO   Hornady     
    32.   Jerzy Dziokan   101       Howa 1500 223 Rem   6.2-20x50   Hornady V Max    
    33.   Agnieszka Wołoszyn   94    0.826  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    34.   Patryk Janda   10       SAKO 308   Vortex   Lapua    
    Klasyfikacja łączna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Igor Stefanowski  149(7X) 150(8X) 149(4X) 0.583 448(19X)
    2.  Tomasz Chałupka  149(7X) 146(5X) 146(3X) 0.758 441(15X)
    3.  Rafał Walczowski  150(6X) 150(11X) 139  0.513 439(17X)
    4.  Adam Sztybór  148(2X) 150(9X) 141(1X) 0.477 439(12X)
    5.  Roman Kurdziel  144  145(3X) 148(4X) 0.677 437(7X)
    6.  Maciej Wysokinski  141(2X) 146(3X) 149(6X) 0.868 436(11X)
    7.  Krystian Janczewski  145(3X) 147(7X) 144(1X) 1.096 436(11X)
    8.  Iwona Wysokinska  141(2X) 150(9X) 143(2X) 0.585 434(13X)
    9.  Libor Havlis  147(6X) 145(3X) 142(3X) 0.863 434(12X)
    10.  Michał Rużański  146(5X) 140  148(5X) 0.958 434(10X)
    11.  Piotr Miziołek  140(2X) 148(6X) 145(3X) 0.711 433(11X)
    12.  Marek Chałupka  148(6X) 144(7X) 139(2X) 0.716 431(15X)
    13.  Lada Hrbackova  145(4X) 142(2X) 143(1X) 0.949 430(7X)
    14.  Paweł Paszkiewicz  139(4X) 146(2X) 144(3X) 1.036 429(9X)
    15.  Krzysztof Czachorowski  144(2X) 138(2X) 147(3X) 0.960 429(7X)
    16.  Włodzimierz Smyk  140(2X) 141  142(3X) 0.936 423(5X)
    17.  Josef Prochazka  145(4X) 148(2X) 127  0.889 420(6X)
    18.  Petr Mothejl  148(5X) 141(2X) 126  0.911 415(7X)
    19.  Grzegorz Leszczyński  138(2X) 142(2X) 135(3X) 1.208 415(7X)
    20.  Paweł Konecki   141(2X) 139(1X) 134(2X) 0.914 414(5X)
    21.  Wojciech Storzysz  133  138  141(1X) 1.023 412(1X)
    22.  Józef Wilmowski   143(5X) 126  114  1.651 383(5X)
    Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Piotr Onych  149(8X) 139  145(6X) 0.830 433(14X)
    2.  Maciej Wysokinski  144(3X) 145(2X) 144(2X) 0.835 433(7X)
    3.  Roman Kurdziel  144(5X) 142(3X) 145(2X) 0.824 431(10X)
    4.  Józef Giedź  148(4X) 144  138(1X) 1.118 430(5X)
    5.  Marek Papros  144(2X) 141(3X) 144(2X) 1.015 429(7X)
    6.  Piotr Niewiadomski  145(7X) 143(1X) 138(1X) 0.925 426(9X)
    7.  Miroslaw Michalski  143  140(2X) 143(3X) 1.065 426(5X)
    8.  Adam Sztybór  146(6X) 146(3X) 131  0.908 423(9X)
    9.  Daniel Dakowski  142(1X) 142(2X) 139(3X) 0.955 423(6X)
    10.  Saulius Paknys  141(1X) 143(2X) 139(1X) 0.798 423(4X)
    11.  Karol Janczewski  142(5X) 140(1X) 140(1X) 1.291 422(7X)
    12.  Jarosław Smyk  141(3X) 148(3X) 131(1X) 1.103 420(7X)
    13.  Josef PROCHAZKA  146(6X) 137(4X) 136(1X) 1.302 419(11X)
    14.  Tomasz Affet  143(4X) 140(1X) 136(3X) 1.256 419(8X)
    15.  Marek Żochowski  145(2X) 133(1X) 137(2X) 1.085 415(5X)
    16.  Jarosław Snoch  143(3X) 129  135(2X) 1.431 407(5X)
    17.  Lucjan Kalka  136(2X) 144(3X) 125(1X) 1.403 405(6X)
    18.  Tomasz Bąkowski  143(5X) 130  131  1.273 404(5X)
    19.  Artur Makutunowicz  139(3X) 131(2X) 133  1.035 403(5X)
    20.  Grzegorz Prochowicz  144(5X) 144(1X) 114  1.160 402(6X)
    21.  Jarosław Kanwischer   125  134(1X) 138(3X) 1.119 397(4X)
    22.  Piotr Pietsch  135(3X) 129(2X) 132  1.702 396(5X)
    23.  Piotr Oleksy  138(3X) 135  115  1.409 388(3X)
    24.  Janusz Olszyk  127(2X) 138(2X) 118  1.385 383(4X)
    25.  Zenon Łaski  136(1X) 119  128  1.711 383(1X)
    26.  Waldemar Kokociński  128  113  132    373 
    27.  Sebastian Wiącek  134(2X) 112  121  1.781 367(2X)
    28.  Dariusz Szymusiak  119  126(1X) 119(2X)   364(3X)
    29.  Paweł Galarda  116  136(2X) 107    359(2X)
    30.  Mariusz Stępka  122(1X) 111(1X) 111    344(2X)
    31.  Agnieszka Wołoszyn  136(3X) 112  94  0.978 342(3X)
    32.  Michał Jaroszyński-Wolfram   132  0  134(1X)   266(1X)
    33.  Patryk Janda  105  140(1X) 10    255(1X)
    34.  Jerzy Dziokan  116  0  101    217 
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Rafał Walczowski 0.412 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny, - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Przewodniczący Kom.Klasyfikacyjnej- s.kl.I Jerzy Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.I Leszek Naworski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Milan Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Honorata Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Karol Janczewski
    Sędzia Biura Obliczeń -s.kl.III Piotr Igras
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Kierownik Tarczowni -s.kl.II Jan Bodnar

    do góry