Zawody
  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Załączono linki do najlepszych tarcz.


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Iwona Wysokińska   150 (11X)  0.549  NC RADO 6mm   March   Berger   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   150 (10X)  0.533  AS 6,5x47   S&B 12-50x56   lapua scenar 139   tarcza 
    3.   Krzysztof Czachorowski   150 (7X)  0.579  NC RADO 6,5/47   NIGHTFORCE COMPETITION 15-55   berger   tarcza 
    4.   Tomasz Chałupka   149 (9X)  0.728  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   6,5X55   tarcza 
    5.   Igor Stefanowski   149 (4X)  0.579  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    6.   Paweł Paszkiewicz   149 (3X)  0.418  6,5x47   Nightforce   Scenar   tarcza 
    7.   Krystian Janczewski   148 (8X)  0.607  Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    8.   Paweł Konecki    148 (4X)  0.802  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn   tarcza 
    9.   Roman Kurdziel   147 (7X)  0.751  RK 6,5x47   march 12-60x56   scenar 139   tarcza 
    10.   Przemysław Pardela   147 (5X)  0.659  6BR   Sightron 8-32x56   Sierra    tarcza 
    11.   Karol Janczewski   147 (4X)  0.808  Janczewski Custom 6,5x47   March 8-80x56    Lapua     
    12.   Rafał Walczowski   147 (3X)  0.670  6BR   Nightforce Competition    Berger 105BT    
    13.   Jan Duraj   146 (3X)  0.881  Savage 6mmBR   Delta   Lapua    
    14.   Kamila Olszewska   146 (2X)  0.831  Janczewski Custom 6,5x47   march   lapua    
    15.   Łukasz Łaptaś   145 (5X)  0.984  Keppeler 6BR    NF   Lapua     
    16.   Sławomir Czuber   145 (4X)  0.732  Gruning-Elmiger 6,5x55   Nightforce NXS   Lapua Scenar 139    
    17.   Krzysztof Czarniecki   145 (3X)  0.705  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47    
    18.   Michał Harenża   145 (3X)  0.854  Barnard 6,5x47 L   March 10-60x42   lapua Scenar 136 L    
    19.   Maciej Wysokiński   145 (3X)  0.870  Barnard 6mm   March   lapua    
    20.   Grzegorz Leszczyński   144 (4X)  0.796  SAVAGE 6,5   NF 12x42   Sierra    
    21.   Sylwiusz Bajraszewski   144 (3X)  0.732  Savage 12 F-class   March 8-80x56   Lapua    
    22.   Michał Rużański   144 (3X)  0.877  tikka T3   S&B 5x25x56   berger    
    23.   Wiesław Wyroba   142 (2X)  1.152  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    24.   Wojciech Storzysz   139 (2X)  0.854  6,5x47 Janczewski   NF Competition 15-55   Sierra .264 HPBT 140 gr    
    25.   Marcin Kraft   130 (2X)  1.297  Remington 308   Nikon   Hornady    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Roman Kurdziel   149 (7X)  0.988  RK 308win   S&B 12-50X56   SCENAR 167   tarcza 
    2.   Daniel Dakowski   148 (8X)  0.847  Janczewski Remington Custom 223 Rem   Sightron   Lapua   tarcza 
    3.   Adam Sztybór   146 (8X)  0.793  AS 308win   leupold 8,5-25x50   hornady 195   tarcza 
    4.   Janusz Olszyk   146 (3X)  1.171  savage 12 ftr 308 win   s3 10-50   elabo lapua 167   tarcza 
    5.   Zenon Łaski   146 (2X)  0.840  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   Lapua scenar   tarcza 
    6.   Patryk Janda   145 (6X)  1.056  SAKO TRG   Votrex Viper PST   BERGER    tarcza 
    7.   Jerzy Krywult   145 (5X)  0.701  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max   tarcza 
    8.   Piotr Oleksy   145 (3X)  0.942  TIKKA T3 SPORTER 308 WIN   4-16 VORTEX PST   308 win   tarcza 
    9.   Józef Giedź   144 (4X)  0.554  Savage 223rem   DOT   sierra   tarcza 
    10.   Artur Makutunowicz   144 (4X)  0.942  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr   tarcza 
    11.   Włodzimierz Smyk   143 (3X)  0.919  A.I. .308 win   S&B   scenar    
    12.   Marek Żochowski   142 (6X)  0.999  savage ftr   sb5-25   elaborowana    
    13.   Marek Papros   142 (5X)  1.251  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn    
    14.   Wiesław Wyroba   142 (2X)  1.159  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    15.   Łukasz Żychiewicz    142 (1X)  0.988  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    16.   Janusz Skarysz   141 (4X)  1.137  .308 Win Remington   Sightron   180 gn    
    17.   Maciej Florkiewicz   141 (3X)  1.126  Rem 700 308Win   DOT 4,5-30x50   sierra 175gr    
    18.   Paweł Galarda   141 (2X)  1.052  remington 700 .308Win   DO 4,5-30x50   A-max    
    19.   Piotr Onych   141 (2X)  1.469  JANCZEWSKI 223 Rem   March 8-80   Lapua Scenar    
    20.   Jacek Włodarczyk   140 (5X)  1.171  HOWA1500, 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    21.   Marcin Majchrzak   140 (1X)  1.331  Savage 12 F/TR 308 Win.   S&B 12-50x56   168 SMK    
    22.   Henryk Rogocki   138 (3X)  1.205  Sevage 308   Delta   lapua    
    23.   Piotr Nazdrowicz   138 (2X)  1.320  308W SAVAGE 12FTR   Leupold VX IIIx24   wlasna    
    24.   Saulius Paknys   138 (1X)  1.297  Dolphin .308   Nightforce 12-50x56   Berger    
    25.   Jacek Basiński   137 (2X)  1.492  Winchester308   zeiss ,5x20x50   308 WIN    
    26.   Piotr Pietsch   136 (2X)  1.068  Savage ftr 308 win   saitron   a max 155gr    
    27.   Sylwiusz Bajraszewski   136 (2X)  1.590  Savage 12 FTR   March 8-80x56   Lapua    
    28.   Agnieszka Wołoszyn   136    1.022  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    29.   Dariusz Krakowiak   135    0.840  Tika T3 223 rem   NXS 8-32x56   Hornady 75gr    
    30.   Lucjan Kalka   135    1.744  Savage 12 F/TR 308 W   S3 8-32x56   A-max 155    
    31.   Antoni Kulesza   133 (1X)  1.526  308 win   nightforce 9-32   308 win S&B HPBT    
    32.   Jarosław Snoch   133 (1X)  1.790  Howa 1500 .308   Bushnel   Scenar    
    33.   Tomasz Affet   133    1.056  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    34.   Józef Wilmowski    133    1.698  CZ 750 308Win   Delta   Lapua    
    35.   Tomasz Bąkowski   130 (1X)  1.320  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    36.   Marek Jankowski   130 (1X)  1.950  rem700   DOT   lapua    
    37.   Ryszard Jednachowski   130    1.503  rem .308   delta   lapua    
    38.   Dariusz Szymusiak   129 (1X)  1.860  mannlicher .223   Swarovski 24   Hornady    
    39.   Mariusz Stępka   126 (1X)  1.721  Remington 700 - .223 Rem   DDOptics 5-30x50   Hornady Steel Match    
    40.   Adam Śmigielski   126    2.007  TRG 22, 308W   Nikon Monarch   Lapua Scenar    
    41.   Miroslaw Michalski   124    1.927  keppeler 308   march 55x80   308 Win    
    42.   Wojciech Dziokan   119    2.200  Howa 1500   Delta   223    
    43.   Jerzy Dziokan   118    2.441  Howa 1500   Delta   223    
    44.   Sebastian Wiącek   117       rem700   DOT   Lapua    
    45.   Zdzisław Przybylski   116    3.107  Kepeler .308   NIGHTFORCE 12-42x56   siera    
    Dystans 500 jardów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Igor Stefanowski   150 (10X)  0.523  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger   tarcza 
    2.   Rafał Walczowski   149 (9X)  0.730  6BR   Nightforce Competition    Berger 105BT   tarcza 
    3.   Krzysztof Czarniecki   149 (5X)  0.470  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    4.   Tomasz Chałupka   148 (3X)  0.630  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   6,5X55   tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   147 (3X)  0.676  NC RADO 6,5/47   NIGHTFORCE COMPETITION 15-55   berger   tarcza 
    6.   Sławomir Czuber   146 (5X)  0.992  Gruning-Elmiger 6,5x55   Nightforce NXS   Lapua Scenar 139   tarcza 
    7.   Roman Kurdziel   146 (4X)  0.844  RK 6,5x47   march 12-60x56   scenar 139   tarcza 
    8.   Michał Harenża   146 (3X)  0.745  Barnard 6,5x47 L   March 10-60x42   lapua Scenar 136 L   tarcza 
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   146    0.709  Savage 12 F-class   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    10.   Karol Janczewski   145 (4X)  0.691  Janczewski Custom 6,5x47   March 8-80x56    Lapua    tarcza 
    11.   Krystian Janczewski   143 (6X)  1.298  Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger    
    12.   Przemysław Pardela   142 (3X)  0.958  6BR   Sightron 8-32x56   Sierra     
    13.   Łukasz Łaptaś   142 (2X)  0.931  Keppeler 6BR    NF   Lapua     
    14.   Paweł Konecki    141 (2X)  0.970  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    15.   Paweł Paszkiewicz   141    0.813  6,5x47   Nightforce   Scenar    
    16.   Iwona Wysokińska   141    0.961  NC RADO 6mm   March   Berger    
    17.   Maciej Wysokiński   140 (2X)  0.793  Barnard 6mm   March   lapua    
    18.   Michał Rużański   139    0.867  tikka T3   S&B 5x25x56   berger    
    19.   Wiesław Wyroba   138 (5X)  1.745  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    20.   Kamila Olszewska   137 (1X)  0.958  Janczewski Custom 6,5x47   march   lapua    
    21.   Grzegorz Leszczyński   137 (1X)  1.241  SAVAGE 6,5   NF 12x42   Sierra    
    22.   Wojciech Storzysz   135 (1X)  0.951  6,5x47 Janczewski   NF Competition 15-55x CTR-1   Sierra .264 HPBT 140 gr    
    23.   Jan Duraj   135 (1X)  1.359  Savage 6mmBR   Delta   Lapua    
    24.   Adam Sztybór   134    0.447  AS 6,5x47   S&B 12-50x56   lapua scenar 139    
    25.   Marcin Kraft   132    1.141  Remington 308   Nikon   Hornady    
    Dystans 500 jardów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Roman Kurdziel   148 (8X)  0.574  RK 308win   S&B 12-50X56   SCENAR 167   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   148 (5X)  0.612  AS 308win   leupold 8,5-25x50   hornady 195   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   145 (1X)  0.955  Dolphin .308   Nightforce 12-50x56   Berger   tarcza 
    4.   Paweł Galarda   144 (4X)  1.039  remington 700 .308Win   DO 4,5-30x50   A-max   tarcza 
    5.   Marek Żochowski   142 (3X)  1.154  savage ftr   sb5-25   elaborowana   tarcza 
    6.   Marek Papros   142 (2X)  1.307  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    7.   Włodzimierz Smyk   141 (4X)  1.131  A.I. .308 win   S&B   scenar   tarcza 
    8.   Adam Śmigielski   141 (3X)  0.856  TRG 22, 308W   Nikon Monarch   Lapua Scenar   tarcza 
    9.   Dariusz Krakowiak   141 (3X)  1.247  Tika T3 223 rem   NXS 8-32x56   Hornady 75gr   tarcza 
    10.   Daniel Dakowski   140    0.827  Janczewski Remington Custom 223 Rem   Sightron   Lapua   tarcza 
    11.   Artur Makutunowicz   139 (3X)  0.917  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    12.   Piotr Pietsch   139 (2X)  1.253  Savage ftr 308 win   saitron   a max 155gr    
    13.   Lucjan Kalka   139    0.696  Savage 12 F/TR 308 W   S3 8-32x56   A-max 155    
    14.   Jacek Włodarczyk   138 (4X)  1.490  HOWA1500, 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    15.   Miroslaw Michalski   138 (3X)  1.177  keppeler 308   march 55x80   308 Win    
    16.   Maciej Florkiewicz   138 (3X)  1.314  Rem 700 308Win   DOT 4,5-30x50   sierra 175gr    
    17.   Józef Giedź   138 (2X)  1.101  Savage 223rem   DOT   sierra    
    18.   Piotr Oleksy   138 (2X)  1.139  TIKKA T3 SPORTER 308 WIN   4-16 VORTEX PST   308 win    
    19.   Józef Wilmowski    138 (2X)  1.261  CZ 750 308Win   Delta   Lapua    
    20.   Patryk Janda   138 (1X)  0.841  SAKO TRG   Votrex Viper PST   BERGER     
    21.   Janusz Skarysz   138 (1X)  1.276  .308 Win Remington   Sightron   180 gn    
    22.   Łukasz Żychiewicz    138    1.734  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    23.   Sylwiusz Bajraszewski   136 (3X)  1.500  Savage 12 FTR   March 8-80x56   Lapua    
    24.   Piotr Onych   136 (2X)  1.475  JANCZEWSKI 223 Rem   March 8-80   Lapua Scenar    
    25.   Marcin Majchrzak   135 (3X)  1.902  Savage 12 F/TR 308 Win.   S&B 12-50x56   168 SMK    
    26.   Antoni Kulesza   135 (1X)  1.070  308 win   nightforce 9-32   308 win S&B HPBT    
    27.   Piotr Nazdrowicz   135    1.872  308W SAVAGE 12FTR   Leupold VX IIIx24   wlasna    
    28.   Tomasz Bąkowski   134 (1X)  1.322  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    29.   Janusz Olszyk   133 (2X)  1.849  savage 12 ftr 308 win   s3 10-50   elabo lapua 167    
    30.   Jerzy Krywult   133    0.978  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max    
    31.   Tomasz Affet   133    1.727  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    32.   Zdzisław Przybylski   131 (1X)  2.353  Kepeler .308   NIGHTFORCE 12-42x56   siera    
    33.   Wiesław Wyroba   130    1.490  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    34.   Jarosław Snoch   128 (2X)  1.696  Howa 1500 .308   Bushnel   Scenar    
    35.   Dariusz Szymusiak   128 (1X)  2.361  mannlicher .223   Swarovski 24   Hornady    
    36.   Ryszard Jednachowski   127    1.429  rem .308   delta   lapua    
    37.   Marek Jankowski   122 (2X)  1.765  rem700   DOT   lapua    
    38.   Henryk Rogocki   121 (1X)  1.406  Sevage 308   Delta   lapua    
    39.   Mariusz Stępka   121    1.773               
    40.   Jerzy Dziokan   109    1.597  Howa 1500   Delta   223    
    41.   Sebastian Wiącek   102 (1X)     rem700   DOT   Lapua    
    42.   Wojciech Dziokan   50       Howa 1500   Delta   223    
    43.   Jacek Basiński   0       Winchester308   zeiss ,5x20x50   308 WIN    
    44.   Zenon Łaski   0       Blaser 308Win   S&B 5-25x56   Lapua scenar    
    45.   Agnieszka Wołoszyn   0       Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Iwona Wysokińska   149 (8X)  0.841  NC RADO 6mm   March   Berger   tarcza 
    2.   Krystian Janczewski   149 (4X)  0.710  Janczewski F Open 7 SAMEMU   March   Berger   tarcza 
    3.   Paweł Paszkiewicz   147 (3X)  0.684  6,5x47   Nightforce   Scenar   tarcza 
    4.   Roman Kurdziel   145 (2X)  0.730  RK 6,5x47   march 12-60x56   scenar 139   tarcza 
    5.   Sylwiusz Bajraszewski   145 (2X)  0.778  Savage 12 F-class   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    6.   Michał Harenża   143 (3X)  0.833  Barnard 6,5x47 L   March 10-60x42   lapua Scenar 136 L   tarcza 
    7.   Karol Janczewski   143 (3X)  1.136  Janczewski Custom 6,5x47   March 8-80x56    Lapua    tarcza 
    8.   Rafał Walczowski   143 (2X)  0.850  6BR   Nightforce Competition    Berger 105BT   tarcza 
    9.   Kamila Olszewska   142 (2X)  1.228  Janczewski Custom 6,5x47   march   lapua   tarcza 
    10.   Tomasz Chałupka   141 (5X)  1.148  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   6,5X55   tarcza 
    11.   Adam Sztybór   141 (1X)  0.678  AS 6,5x47   S&B 12-50x56   lapua scenar 139    
    12.   Maciej Wysokiński   140 (2X)  1.036  Barnard 6mm   March   lapua    
    13.   Michał Rużański   138 (1X)  0.770  tikka T3   S&B 5x25x56   berger    
    14.   Igor Stefanowski   136    0.707  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   Berger    
    15.   Grzegorz Leszczyński   135 (2X)  1.079  SAVAGE 6,5   NF 12x42   Sierra    
    16.   Sławomir Czuber   133 (1X)  0.778  Gruning-Elmiger 6,5x55   Nightforce NXS   Lapua Scenar 139    
    17.   Przemysław Pardela   132 (1X)  0.982  6BR   Sightron 8-32x56   Sierra     
    18.   Wojciech Storzysz   132    1.165  6,5x47 Janczewski   NF Competition 15-55x CTR-1   Sierra .264 HPBT 140 gr    
    19.   Paweł Konecki    131 (1X)  1.414  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    20.   Krzysztof Czachorowski   127    0.758  NC RADO 6,5/47   NIGHTFORCE COMPETITION 15-55   berger    
    21.   Jan Duraj   126    1.041  Savage 6mmBR   Delta   Lapua    
    22.   Łukasz Łaptaś   123    1.000  Keppeler 6BR    NF   Lapua     
    23.   Wiesław Wyroba   111    1.996  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    24.   Krzysztof Czarniecki   dq       Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47    
    25.   Marcin Kraft   0       Remington 308   Nikon   Hornady    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Agnieszka Wołoszyn   145 (4X)  0.854  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr   tarcza 
    2.   Piotr Oleksy   143 (2X)  1.152  TIKKA T3 SPORTER 308 WIN   4-16 VORTEX PST   308 win   tarcza 
    3.   Daniel Dakowski   141 (1X)  0.998  Janczewski Remington Custom 223 Rem   Sightron   Lapua   tarcza 
    4.   Saulius Paknys   141    0.671  Dolphin .308   Nightforce 12-50x56   Berger   tarcza 
    5.   Jerzy Krywult   140    1.043  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max   tarcza 
    6.   Marek Papros   139 (3X)  1.301  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    7.   Mariusz Stępka   138 (2X)  1.015              tarcza 
    8.   Marek Żochowski   138 (1X)  0.958  savage ftr   sb5-25   elaborowana   tarcza 
    9.   Adam Sztybór   138 (1X)  1.026  AS 308win   leupold 8,5-25x50   hornady 195   tarcza 
    10.   Włodzimierz Smyk   138 (1X)  1.456  A.I. .308 win   S&B   scenar   tarcza 
    11.   Jacek Włodarczyk   136 (2X)  1.250  HOWA1500, 308win   Meopta 6-24x56   168 grs    
    12.   Henryk Rogocki   136 (1X)  1.479  Sevage 308   Delta   lapua    
    13.   Adam Śmigielski   136 (1X)  1.748  TRG 22, 308W   Nikon Monarch   Lapua Scenar    
    14.   Piotr Pietsch   135 (3X)  1.421  Savage ftr 308 win   saitron   a max 155gr    
    15.   Paweł Galarda   135 (2X)  2.063  remington 700 .308Win   DO 4,5-30x50   A-max    
    16.   Dariusz Szymusiak   134 (2X)  1.702  mannlicher .223   Swarovski 24   Hornady    
    17.   Wiesław Wyroba   134 (1X)  1.759  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    18.   Piotr Onych   134    1.799  JANCZEWSKI 223 Rem   March 8-80   Lapua Scenar    
    19.   Janusz Skarysz   134    1.817  .308 Win Remington   Sightron   180 gn    
    20.   Jarosław Snoch   133    1.742  Howa 1500 .308   Bushnel   Scenar    
    21.   Józef Wilmowski    132    1.490  CZ 750 308Win   Delta   Lapua    
    22.   Ryszard Jednachowski   132    1.765  rem .308   delta   lapua    
    23.   Tomasz Affet   131 (2X)  1.000  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    24.   Marcin Majchrzak   131 (1X)  1.576  Savage 12 F/TR 308 Win.   S&B 12-50x56   168 SMK    
    25.   Łukasz Żychiewicz    131    1.416  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    26.   Sylwiusz Bajraszewski   130    1.140  Savage 12 FTR   March 8-80x56   Lapua    
    27.   Patryk Janda   128 (1X)  1.834  SAKO TRG   Votrex Viper PST   BERGER     
    28.   Artur Makutunowicz   128    0.786  Savage 12 F/TR .308 Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua Scenar 155 gr    
    29.   Piotr Nazdrowicz   128    1.948  308W SAVAGE 12FTR   Leupold VX IIIx24   wlasna    
    30.   Roman Kurdziel   127 (2X)     RK 308win   S&B 12-50X56   SCENAR 167    
    31.   Maciej Florkiewicz   127    1.714  Rem 700 308Win   DOT 4,5-30x50   sierra 175gr    
    32.   Marek Jankowski   122 (1X)  1.954  rem700   DOT   lapua    
    33.   Józef Giedź   122    1.988  Savage 223rem   DOT   sierra    
    34.   Antoni Kulesza   119    1.404  308 win   nightforce 9-32   308 win S&B HPBT    
    35.   Tomasz Bąkowski   118    1.770  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    36.   Zdzisław Przybylski   113 (1X)  2.338  Kepeler .308   NIGHTFORCE 12-42x56   siera    
    37.   Sebastian Wiącek   108       rem700   DOT   Lapua    
    38.   Zenon Łaski   107    2.450  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   Lapua scenar    
    39.   Dariusz Krakowiak   107    2.500  Tika T3 223 rem   NXS 8-32x56   Hornady 75gr    
    40.   Lucjan Kalka   87       Savage 12 F/TR 308 W   S3 8-32x56   A-max 155    
    41.   Miroslaw Michalski   52       keppeler 308   march 55x80   308 Win    
    42.   Wojciech Dziokan   48       Howa 1500   Delta   223    
    43.   Jerzy Dziokan   43       Howa 1500   Delta   223    
    44.   Jacek Basiński   19       Winchester308   zeiss ,5x20x50   308 WIN    
    45.   Janusz Olszyk   9       savage 12 ftr 308 win   s3 10-50   elabo lapua 167    
    Klasyfikacja łączna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Iwona Wysokińska  150(11X) 141  149(8X) 0.784 440(19X)
    2.  Krystian Janczewski  148(8X) 143(6X) 149(4X) 0.872 440(18X)
    3.  Rafał Walczowski  147(3X) 149(9X) 143(2X) 0.750 439(14X)
    4.  Tomasz Chałupka  149(9X) 148(3X) 141(5X) 0.835 438(17X)
    5.  Roman Kurdziel  147(7X) 146(4X) 145(2X) 0.775 438(13X)
    6.  Paweł Paszkiewicz  149(3X) 141  147(3X) 0.638 437(6X)
    7.  Igor Stefanowski  149(4X) 150(10X) 136  0.603 435(14X)
    8.  Karol Janczewski  147(4X) 145(4X) 143(3X) 0.878 435(11X)
    9.  Sylwiusz Bajraszewski  144(3X) 146  145(2X) 0.740 435(5X)
    10.  Michał Harenża  145(3X) 146(3X) 143(3X) 0.811 434(9X)
    11.  Adam Sztybór  150(10X) 134  141(1X) 0.553 425(11X)
    12.  Maciej Wysokiński  145(3X) 140(2X) 140(2X) 0.900 425(7X)
    13.  Kamila Olszewska  146(2X) 137(1X) 142(2X) 1.006 425(5X)
    14.  Krzysztof Czachorowski  150(7X) 147(3X) 127  0.671 424(10X)
    15.  Sławomir Czuber  145(4X) 146(5X) 133(1X) 0.834 424(10X)
    16.  Przemysław Pardela  147(5X) 142(3X) 132(1X) 0.866 421(9X)
    17.  Michał Rużański  144(3X) 139  138(1X) 0.838 421(4X)
    18.  Paweł Konecki   148(4X) 141(2X) 131(1X) 1.062 420(7X)
    19.  Grzegorz Leszczyński  144(4X) 137(1X) 135(2X) 1.039 416(7X)
    20.  Łukasz Łaptaś  145(5X) 142(2X) 123  0.972 410(7X)
    21.  Jan Duraj  146(3X) 135(1X) 126  1.094 407(4X)
    22.  Wojciech Storzysz  139(2X) 135(1X) 132  0.990 406(3X)
    23.  Wiesław Wyroba  142(2X) 138(5X) 111  1.631 391(7X)
    24.  Krzysztof Czarniecki  145(3X) 149(5X) 0    294(8X)
    25.  Marcin Kraft  130(2X) 132  0    262(2X)
    Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Adam Sztybór  146(8X) 148(5X) 138(1X) 0.810 432(14X)
    2.  Daniel Dakowski  148(8X) 140  141(1X) 0.891 429(9X)
    3.  Piotr Oleksy  145(3X) 138(2X) 143(2X) 1.078 426(7X)
    4.  Roman Kurdziel  149(7X) 148(8X) 127(2X)   424(17X)
    5.  Saulius Paknys  138(1X) 145(1X) 141  0.974 424(2X)
    6.  Marek Papros  142(5X) 142(2X) 139(3X) 1.286 423(10X)
    7.  Marek Żochowski  142(6X) 142(3X) 138(1X) 1.037 422(10X)
    8.  Włodzimierz Smyk  143(3X) 141(4X) 138(1X) 1.169 422(8X)
    9.  Paweł Galarda  141(2X) 144(4X) 135(2X) 1.385 420(8X)
    10.  Jerzy Krywult  145(5X) 133  140  0.907 418(5X)
    11.  Jacek Włodarczyk  140(5X) 138(4X) 136(2X) 1.304 414(11X)
    12.  Janusz Skarysz  141(4X) 138(1X) 134  1.410 413(5X)
    13.  Patryk Janda  145(6X) 138(1X) 128(1X) 1.244 411(8X)
    14.  Artur Makutunowicz  144(4X) 139(3X) 128  0.882 411(7X)
    15.  Piotr Onych  141(2X) 136(2X) 134  1.581 411(4X)
    16.  Łukasz Żychiewicz   142(1X) 138  131  1.379 411(1X)
    17.  Piotr Pietsch  136(2X) 139(2X) 135(3X) 1.247 410(7X)
    18.  Maciej Florkiewicz  141(3X) 138(3X) 127  1.385 406(6X)
    19.  Marcin Majchrzak  140(1X) 135(3X) 131(1X) 1.603 406(5X)
    20.  Wiesław Wyroba  142(2X) 130  134(1X) 1.469 406(3X)
    21.  Józef Giedź  144(4X) 138(2X) 122  1.214 404(6X)
    22.  Adam Śmigielski  126  141(3X) 136(1X) 1.537 403(4X)
    23.  Józef Wilmowski   133  138(2X) 132  1.483 403(2X)
    24.  Sylwiusz Bajraszewski  136(2X) 136(3X) 130  1.410 402(5X)
    25.  Piotr Nazdrowicz  138(2X) 135  128  1.713 401(2X)
    26.  Tomasz Affet  133  133  131(2X) 1.261 397(2X)
    27.  Henryk Rogocki  138(3X) 121(1X) 136(1X) 1.363 395(5X)
    28.  Jarosław Snoch  133(1X) 128(2X) 133  1.743 394(3X)
    29.  Dariusz Szymusiak  129(1X) 128(1X) 134(2X) 1.974 391(4X)
    30.  Ryszard Jednachowski  130  127  132  1.566 389 
    31.  Antoni Kulesza  133(1X) 135(1X) 119  1.333 387(2X)
    32.  Mariusz Stępka  126(1X) 121  138(2X) 1.503 385(3X)
    33.  Dariusz Krakowiak  135  141(3X) 107  1.529 383(3X)
    34.  Tomasz Bąkowski  130(1X) 134(1X) 118  1.471 382(2X)
    35.  Marek Jankowski  130(1X) 122(2X) 122(1X) 1.890 374(4X)
    36.  Lucjan Kalka  135  139  87    361 
    37.  Zdzisław Przybylski  116  131(1X) 113(1X) 2.599 360(2X)
    38.  Sebastian Wiącek  117  102(1X) 108    327(1X)
    39.  Miroslaw Michalski  124  138(3X) 52    314(3X)
    40.  Janusz Olszyk  146(3X) 133(2X) 9    288(5X)
    41.  Agnieszka Wołoszyn  136  0  145(4X)   281(4X)
    42.  Jerzy Dziokan  118  109  43    270 
    43.  Zenon Łaski  146(2X) 0  107    253(2X)
    44.  Wojciech Dziokan  119  50  48    217 
    45.  Jacek Basiński  137(2X) 0  19    156(2X)
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Paweł Paszkiewicz 0.418 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - s.kl.P Stanisław Myszkowski
    Sędzia Główny, - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Przewodniczący Kom.Klasyfikacyjnej- s.kl.I Jerzy Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.I Leszek Naworski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Milan Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Jacek Zacharek
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Karol Janczewski
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Zabepieczenie medyczne - lek.med Jacek Basiński, lek.med Marcin Majchrzak

    do góry