Zawody
  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku podświetlonego na niebiesko wyświetla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   100 (8X)  0.361  Nc Rado   SB   Lapua   tarcza 
    2.   Tomasz Chałupka   100 (4X)  0.556  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139   tarcza 
    3.   Marek Chałupka   100 (3X)  0.480  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139   tarcza 
    4.   Paweł Paszkiewicz   99 (6X)  0.596  284 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    5.   Igor Stefanowski   99 (5X)  0.653  NC RADO 284 win   March 80   BERGER 140 Hybryd   tarcza 
    6.   Karol Janczewski   99 (5X)  0.728  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    7.   Łukasz Łaptaś   99 (3X)  0.503  Keppeler 6BR   NF   Lapua   tarcza 
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   99 (3X)  0.618  Savage 12 F Class   March 8-80 x 56   lapua   tarcza 
    9.   Sławomir Czuber   99 (2X)  0.647  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr SJ   tarcza 
    10.   Maciej Wysokiński   98 (6X)  0.618  Barnard 6mm   march   lapua   tarcza 
    11.   Krystian Janczewski   98 (5X)  1.031  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najszybsza   najlepsza    
    12.   Michał Rużański   98 (3X)  0.716  Tikka T3 6,5x55SE   S&B 5x25x56   sierra    
    13.   Arnold Przepiorkowski   98 (2X)  0.550  284   NF 5-32   284    
    14.   Paweł Konecki    98 (1X)  0.848  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    15.   Rafał Walczowski   98    0.550  284 Win   NF Competition    Berger    
    16.   Krzysztof Czachorowski   97 (2X)  0.595  savage 6mm   Nightforce Competition 15-55   sierra 107    
    17.   Jan Duraj   95 (3X)  1.076  Savage 12F-Class 6BR   Weaver   Lapua    
    18.   Roman Kurdziel   95 (2X)  0.670  6.5x47L   Leaupold 40x45   elabor    
    19.   Iwona Wysokińska   95 (1X)  0.446  NC RADO 6mm   march   lapua    
    20.   Józef Wilmowski   95    1.495  6,5x55   Weaver   Lapua    
    21.   Grzegorz Leszczyński   94 (2X)  1.450  SAVAGE F-class 6,5x284 norma   Nightforce 12x42x50   Sierra    
    22.   Bartosz Łuczak   93 (2X)  1.415  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    23.   Dariusz Szybist   89 (1X)  0.762  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    24.   Wiesław Wyroba   86    1.152  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    25.   Michał Harenża PK   98 (5X)  0.567  Barnard 6,5x47    March 10-60x56   Scenar 123 PK    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Włodzimierz Smyk   99 (6X)  0.621  308win   S&B   scenar   tarcza 
    2.   Roman Kurdziel   99 (3X)  0.644  NC RADO 308W   S&B 12-50x56   lapua scenar   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   97 (3X)  0.850  308W Castom   Leupold 40/45   lapua   tarcza 
    4.   Piotr Onych   96 (2X)  0.575  223 Janczewski custom Remington 700   Sightron SIII   Berger 90   tarcza 
    5.   Janusz Skarysz   96 (2X)  1.182  Remington 700 kal.308   Sightron   168 gn   tarcza 
    6.   Józef Giedź   96 (1X)  0.896  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra   tarcza 
    7.   Marek Papros   95 (1X)  0.735  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    8.   Piotr Oleksy   94 (3X)  0.632  TIKKA T3 SPORTER .308 WIN   VORTEX 4-16   NORMA V-MAX   tarcza 
    9.   Piotr Pietsch   94 (2X)  1.022  SAVAGE 12FTR KALIBER 308WIN   SIGHTRON   A-MAX 155GR   tarcza 
    10.   Jarosław Dybał   94 (2X)  1.125   Savage 308Win   Pentax    Lapua    tarcza 
    11.   Tomasz Affet   94 (1X)  0.942  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar   tarcza 
    12.   Zenon Łaski   94 (1X)  1.056  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   lapua   tarcza 
    13.   Henryk Rogocki   94 (1X)  1.091  Sevage 308   delta 4,5-30   lapua   tarcza 
    14.   Marek Żochowski   93 (3X)  1.423  savage ftr   sb5-25   elaborowana    
    15.   Grzegorz Prochowicz   93 (2X)  1.274  TIKKA TACTICAL 308 win   3x12x50   LAPUA    
    16.   Robert Hordyński    92 (3X)  1.606  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    17.   Artur Makutunowicz   91 (1X)  1.423  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155    
    18.   Łukasz Żychiewicz    91    0.667  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    19.   Adam Sztybór   91    0.724  308win   S&B 8,5-50x56   lapua    
    20.   Michał Jaroszyński-Wolfram    90 (3X)  1.240  Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    21.   Mirosław Radecki    90 (2X)  1.927  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra    
    22.   Tomasz Bąkowski   90    1.114  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    23.   Ryszard Jednachowski   89 (1X)  1.400  Rem .308   delta   lapua 155    
    24.   Radosław Derleta   87 (1X)  1.056  CZ 550 VARMINT 308 Win   DELTA 4-16*42   HORNADY BTHP    
    25.   Agnieszka Wołoszyn   87    1.709  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155    
    26.   Sylwiusz Bajraszewski   86 (1X)  1.629  Savage 12 FTR 308 W   March 8-80 x 56   Lapua    
    27.   Waldemar Kokociński   82    1.744  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    28.   Marek Jankowski   81 (1X)  2.042  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    29.   Wiesław Wyroba   72 (1X)     SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    30.   Sebastian Wiącek   69       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Iwona Wysokińska   100 (7X)  0.343  NC RADO 6mm   march   lapua   tarcza 
    2.   Rafał Walczowski   99 (7X)  0.658  284 Win   NF Competition    Berger   tarcza 
    3.   Maciej Wysokiński   99 (3X)  0.601  Barnard 6mm   march   lapua   tarcza 
    4.   Adam Sztybór   99 (2X)  0.622  Nc Rado   SB   Lapua   tarcza 
    5.   Paweł Paszkiewicz   98 (4X)  0.659  284 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    6.   Igor Stefanowski   97 (1X)  0.951  NC RADO 284 win   March 80   BERGER 140 Hybryd   tarcza 
    7.   Krystian Janczewski   96 (3X)  0.624  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najszybsza   najlepsza   tarcza 
    8.   Roman Kurdziel   96 (2X)  1.080  6.5x47L   Leaupold 40x45   elabor   tarcza 
    9.   Tomasz Chałupka   95 (2X)  0.656  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139   tarcza 
    10.   Marek Chałupka   94 (2X)  0.853  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139    
    11.   Jan Duraj   93 (1X)  1.254  Savage 12F-Class 6BR   Weaver   Lapua    
    12.   Grzegorz Leszczyński   93 (1X)  1.418  SAVAGE F-class 6,5x284 norma   Nightforce 12x42x50   Sierra    
    13.   Wiesław Wyroba   93    0.805  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    14.   Karol Janczewski   93    1.544  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    15.   Arnold Przepiorkowski   92    1.392  284   NF 5-32   284    
    16.   Sławomir Czuber   91 (3X)  1.355  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr SJ    
    17.   Sylwiusz Bajraszewski   91 (1X)  0.802  Savage 12 F Class   March 8-80 x 56   lapua    
    18.   Józef Wilmowski   91    0.896  6,5x55   Weaver   Lapua    
    19.   Michał Rużański   90    0.421  Tikka T3 6,5x55SE   S&B 5x25x56   sierra    
    20.   Krzysztof Czachorowski   86    1.363  savage 6mm   Nightforce Competition 15-55   sierra 107    
    21.   Paweł Konecki    86    1.930  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    22.   Bartosz Łuczak   85    1.681  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    23.   Dariusz Szybist   49       Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    24.   Łukasz Łaptaś   17       Keppeler 6BR   NF   Lapua    
    25.   Michał Harenża PK    98 (4X)  0.599  Barnard 6,5x47    March 10-60x56   Scenar 123 PK    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   99 (1X)  0.775  308win   S&B 8,5-50x56   lapua   tarcza 
    2.   Włodzimierz Smyk   96    0.528  308win   S&B   scenar   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   96    0.820  308W Castom   Leupold 40/45   lapua   tarcza 
    4.   Janusz Skarysz   95 (2X)  0.746  Remington 700 kal.308   Sightron   168 gn   tarcza 
    5.   Mirosław Radecki    95 (2X)  1.273  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra   tarcza 
    6.   Artur Makutunowicz   95 (2X)  1.479  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   lapua scenar   tarcza 
    7.   Roman Kurdziel   95 (1X)  1.319  NC RADO 308W   S&B 12-50x56   Lapua    tarcza 
    8.   Marek Papros   94 (2X)  1.343  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    9.   Łukasz Żychiewicz    94 (1X)  1.422  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar   tarcza 
    10.   Piotr Oleksy   93 (1X)  1.158  TIKKA T3 SPORTER .308 WIN   VORTEX 4-16   NORMA V-MAX   tarcza 
    11.   Robert Hordyński    92 (2X)  1.416  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    12.   Marek Żochowski   92    1.067  savage ftr   sb5-25   elaborowana    
    13.   Piotr Onych   90    1.027  223 Janczewski custom Remington 700   Sightron SIII   Berger 90    
    14.   Sylwiusz Bajraszewski   89 (2X)  1.474  Savage 12 FTR 308 W   March 8-80 x 56   Lapua    
    15.   Piotr Pietsch   89    1.221  SAVAGE 12FTR KALIBER 308WIN   SIGHTRON   A-MAX 155GR    
    16.   Marek Jankowski   89    1.743  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    17.   Jarosław Dybał   88 (1X)  1.789   Savage 308Win   Pentax    Lapua     
    18.   Michał Jaroszyński-Wolfram    87 (1X)  1.605  Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    19.   Tomasz Bąkowski   86    0.706  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    20.   Henryk Rogocki   85 (1X)  1.834  Sevage 308   delta 4,5-30   lapua    
    21.   Tomasz Affet   85    1.462  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    22.   Józef Giedź   85    1.852  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra    
    23.   Agnieszka Wołoszyn   81 (1X)  1.663  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155    
    24.   Zenon Łaski   81 (1X)  1.869  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   lapua    
    25.   Wiesław Wyroba   80    1.239  SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    26.   Ryszard Jednachowski   77    1.628  Rem .308   delta   lapua 155    
    27.   Grzegorz Prochowicz   74 (1X)  1.966  TIKKA TACTICAL 308 win   3x12x50   LAPUA    
    28.   Sebastian Wiącek   38       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    29.   Radosław Derleta   27       CZ 550 VARMINT 308 Win   DELTA 4-16*42   HORNADY BTHP    
    30.   Waldemar Kokociński   25       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    Dystans 800 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Iwona Wysokińska   100 (4X)  0.515  NC RADO 6mm   march   lapua   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   99 (6X)  0.905  Nc Rado   SB   Lapua   tarcza 
    3.   Sylwiusz Bajraszewski   99 (2X)  0.687  Savage 12 F Class   March 8-80 x 56   lapua   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   97 (4X)  0.524  284 Win   NF Competition    Berger   tarcza 
    5.   Arnold Przepiorkowski   97 (3X)  1.306  284   NF 5-32   284   tarcza 
    6.   Grzegorz Leszczyński   97 (2X)  0.887  SAVAGE F-class 6,5x284 norma   Nightforce 12x42x50   Sierra   tarcza 
    7.   Igor Stefanowski   97 (1X)  0.782  NC RADO 284 win   March 80   BERGER 140 Hybryd   tarcza 
    8.   Paweł Konecki    96 (1X)  0.722  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn   tarcza 
    9.   Roman Kurdziel   94 (2X)  1.072  6.5x47L   Leaupold 40x45   elabor   tarcza 
    10.   Paweł Paszkiewicz   93 (3X)  0.928  284 Win   Nightforce   Sierra   tarcza 
    11.   Józef Wilmowski   91 (1X)  1.240  6,5x55   Weaver   Lapua    
    12.   Sławomir Czuber   91 (1X)  1.416  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr SJ    
    13.   Jan Duraj   90 (2X)  1.770  Savage 12F-Class 6BR   Weaver   Lapua    
    14.   Maciej Wysokiński   90 (1X)  1.461  Barnard 6mm   march   lapua    
    15.   Krystian Janczewski   90    1.018  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najszybsza   najlepsza    
    16.   Bartosz Łuczak   89 (3X)  1.876  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    17.   Karol Janczewski   89    0.943  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    18.   Tomasz Chałupka   89    1.132  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139    
    19.   Łukasz Łaptaś   89    1.138  Keppeler 6BR   NF   Lapua    
    20.   Krzysztof Czachorowski   89    1.241  savage 6mm   Nightforce Competition 15-55   sierra 107    
    21.   Marek Chałupka   81 (1X)  1.315  JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139    
    22.   Wiesław Wyroba   71    1.940  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    23.   Dariusz Szybist   53       Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    24.   Michał Rużański   0       Tikka T3 6,5x55SE   S&B 5x25x56   sierra    
    25.   Michał Harenża PK   98 (1X)  0.771  Barnard 6,5x47    March 10-60x56   Scenar 123 PK     
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Tomasz Bąkowski   95 (2X)  1.002  308 win   12-50 x 56   Lapua   tarcza 
    2.   Roman Kurdziel   93 (2X)  1.084  NC RADO 308W   S&B 12-50x56   lapua scenar   tarcza 
    3.   Mirosław Radecki    92 (2X)  1.234  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra   tarcza 
    4.   Arnold Przepiorkowski   92 (1X)  1.337  308W Castom   Leupold 40/45   lapua   tarcza 
    5.   Janusz Skarysz   91 (1X)  1.140  Remington 700 kal.308   Sightron   168 gn   tarcza 
    6.   Piotr Pietsch   90 (2X)  1.393  SAVAGE 12FTR KALIBER 308WIN   SIGHTRON   A-MAX 155GR   tarcza 
    7.   Sylwiusz Bajraszewski   90    1.397  Savage 12 FTR 308 W   March 8-80 x 56   Lapua   tarcza 
    8.   Marek Żochowski   89    1.458  savage ftr   sb5-25   elaborowana   tarcza 
    9.   Adam Sztybór   88    0.809  308win   S&B 8,5-50x56   lapua   tarcza 
    10.   Marek Papros   88    1.354  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    11.   Zenon Łaski   86    1.565  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   lapua    
    12.   Michał Jaroszyński-Wolfram    86    2.136  Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    13.   Piotr Oleksy   85 (1X)  1.152  TIKKA T3 SPORTER .308 WIN   VORTEX 4-16   NORMA V-MAX    
    14.   Włodzimierz Smyk   83    1.548  308win   S&B   scenar    
    15.   Józef Giedź   81    1.436  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra    
    16.   Łukasz Żychiewicz    80    1.556  Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    
    17.   Tomasz Affet   79    1.801  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    18.   Radosław Derleta   78    1.733  CZ 550 VARMINT 308 Win   DELTA 4-16*42   HORNADY BTHP    
    19.   Jarosław Dybał   77    1.513   Savage 308Win   Pentax    Lapua     
    20.   Piotr Onych   76    2.089  223 Janczewski custom Remington 700   Sightron SIII   Berger 90    
    21.   Sebastian Wiącek   76       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    22.   Artur Makutunowicz   75    1.402  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155    
    23.   Robert Hordyński    75    1.513  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar    
    24.   Agnieszka Wołoszyn   75       Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155    
    25.   Henryk Rogocki   72    1.513  Sevage 308   delta 4,5-30   lapua    
    26.   Marek Jankowski   68       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    27.   Wiesław Wyroba   67       SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    28.   Ryszard Jednachowski   63       Rem .308   delta   lapua 155    
    29.   Grzegorz Prochowicz   63       TIKKA TACTICAL 308 win   3x12x50   LAPUA    
    30.   Waldemar Kokociński   62       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    

    Klasyfikacja trójboju w klasie open
    XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybór   Nc Rado  100 (8X) 99 (2X) 99 (6X) 0.629 298(16X)
    2.   Iwona Wysokińska   NC RADO 6mm  95 (1X) 100 (7X) 100 (4X) 0.435 295(12X)
    3.   Rafał Walczowski   284 Win  98   99 (7X) 97 (4X) 0.577 294(11X)
    4.   Igor Stefanowski   NC RADO 284 win  99 (5X) 97 (1X) 97 (1X) 0.795 293(7X)
    5.   Paweł Paszkiewicz   284 Win  99 (6X) 98 (4X) 93 (3X) 0.728 290(13X)
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 F Class  99 (3X) 91 (1X) 99 (2X) 0.702 289(6X)
    7.   Maciej Wysokiński   Barnard 6mm  98 (6X) 99 (3X) 90 (1X) 0.893 287(10X)
    8.   Arnold Przepiorkowski   284  98 (2X) 92   97 (3X) 1.083 287(5X)
    9.   Roman Kurdziel   6.5x47L  95 (2X) 96 (2X) 94 (2X) 0.941 285(6X)
    10.   Krystian Janczewski   Janczewski F Open 7 SAMEMU  98 (5X) 96 (3X) 90   0.891 284(8X)
    11.   Tomasz Chałupka   JANCZEWSKIOLSZTYN  100 (4X) 95 (2X) 89   0.781 284(6X)
    12.   Grzegorz Leszczyński   SAVAGE F-class 6,5x284 norma  94 (2X) 93 (1X) 97 (2X) 1.252 284(5X)
    13.   Sławomir Czuber   Gruning-Elmiger  99 (2X) 91 (3X) 91 (1X) 1.139 281(6X)
    14.   Karol Janczewski   Custom Janczewski  99 (5X) 93   89   1.072 281(5X)
    15.   Paweł Konecki    Keppeler FR K09 7mm RemSAUM  98 (1X) 86   96 (1X) 1.167 280(2X)
    16.   Jan Duraj   Savage 12F-Class 6BR  95 (3X) 93 (1X) 90 (2X) 1.367 278(6X)
    17.   Józef Wilmowski   6,5x55  95   91   91 (1X) 1.210 277(1X)
    18.   Marek Chałupka   JANCZEWSKIOLSZTYN  100 (3X) 94 (2X) 81 (1X) 0.883 275(6X)
    19.   Krzysztof Czachorowski   savage 6mm  97 (2X) 86   89   1.066 272(2X)
    20.   Bartosz Łuczak   Tikka T3 Sporter 6,5x55  93 (2X) 85   89 (3X) 1.657 267(5X)
    21.   Wiesław Wyroba   Carl Gustaff  86   93   71   1.299 250 
    22.   Łukasz Łaptaś   Keppeler 6BR  99 (3X) 17   89     205(3X)
    23.   Dariusz Szybist   Tikka T3 Sporter 6,5x55  89 (1X) 49   53     191(1X)
    24.   Michał Rużański   Tikka T3 6,5x55SE  98 (3X) 90   1     188(3X)
    25.   Michał Harenża PK   Barnard 6,5x47   18 (5X) 0 (4X) 0 (1X) 0.646 294 PK(10X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Roman Kurdziel   NC RADO 308W  99 (3X) 95 (2X) 93 (2X) 1.069 287(7X)
    2.   Arnold Przepiorkowski   308W Castom  97 (3X) 96   92 (1X) 1.002 285(4X)
    3.   Janusz Skarysz   Remington 700 kal.308  96 (2X) 95 (2X) 91 (1X) 1.023 282(5X)
    4.   Włodzimierz Smyk   308win  99 (6X) 96   83   0.899 278(6X)
    5.   Adam Sztybór   308win  91   99 (1X) 88   0.769 278(1X)
    6.   Mirosław Radecki    HOWA 308 WIN  90 (2X) 95 (2X) 92 (2X) 1.478 277(6X)
    7.   Marek Papros   Savage 12F/TR 308win  95 (1X) 94 (2X) 88   1.144 277(3X)
    8.   Marek Żochowski   savage ftr  93 (3X) 92   89   1.316 274(3X)
    9.   Piotr Pietsch   SAVAGE 12FTR KALIBER 308WIN  94 (2X) 89   90 (2X) 1.212 273(4X)
    10.   Piotr Oleksy   TIKKA T3 SPORTER .308 WIN  94 (3X) 93 (1X) 85 (1X) 0.981 272(5X)
    11.   Tomasz Bąkowski   308 win  90   86   95 (2X) 0.941 271(2X)
    12.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 FTR 308 W  86 (1X) 89 (2X) 90   1.500 265(3X)
    13.   Łukasz Żychiewicz    Savage F/TR .308   91   94 (1X) 80   1.215 265(1X)
    14.   Michał Jaroszyński-Wolfram    Tikka T3 Tactical .308 Win  90 (3X) 87 (1X) 86   1.660 263(4X)
    15.   Piotr Onych   223 Janczewski custom Remington 700  96 (2X) 90   76   1.230 262(2X)
    16.   Józef Giedź   Tikka T3 308W  96 (1X) 85   81   1.395 262(1X)
    17.   Artur Makutunowicz   Savage 12 F/TR .308Win  91 (1X) 95 (1X) 75   1.381 261(2X)
    18.   Zenon Łaski   Blaser 308Win  94 (1X) 81 (1X) 86   1.497 261(2X)
    19.   Robert Hordyński    Howa 308win   92 (3X) 92 (2X) 75   1.512 259(5X)
    20.   Jarosław Dybał    Savage 308Win  94 (2X) 88 (1X) 77   1.476 259(3X)
    21.   Tomasz Affet   Savage 10 .308 Win  94 (1X) 85   79   1.402 258(1X)
    22.   Henryk Rogocki   Sevage 308  94 (1X) 85 (1X) 72   1.479 251(2X)
    23.   Agnieszka Wołoszyn   Savage 12 F/TR .308Win  87   81 (1X) 75     243(1X)
    24.   Marek Jankowski   Rem700 .308win  81 (1X) 89   68     238(1X)
    25.   Grzegorz Prochowicz   TIKKA TACTICAL 308 win  93 (2X) 74 (1X) 63     230(3X)
    26.   Ryszard Jednachowski   Rem .308  89 (1X) 77   63     229(1X)
    27.   Wiesław Wyroba   SAV 308  72 (1X) 80   67     219(1X)
    28.   Radosław Derleta   CZ 550 VARMINT 308 Win  87 (1X) 27   78     192(1X)
    29.   Sebastian Wiącek   Rem700 .308win  69   38   76     183 
    30.   Waldemar Kokociński   Rem700 .308win  82   25   62     169 

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa open
    XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Michał Harenża    94 (2X)  1.159  Barnard 6,5x47    March 10-60x56   Scenar 123    tarcza 
    2.   Rafał Walczowski   93 (1X)  0.737  284 Win   NF Competition   Berger   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   93    0.890  284   NF 5-32   284   tarcza 
    4.   Igor Stefanowski   91 (2X)  1.337  NC RADO 284 win   March 80   BERGER 140 Hybryd   tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   91       savage 6mm   Nightforce Competition 15-55   sierra 107   tarcza 
    6.   Paweł Paszkiewicz   86 (1X)  1.318  284 Win   Nightforce 8-32x56   Sierra   tarcza 
    7.   Iwona Wysokińska   85    0.932  NC RADO 6mm   march   lapua   tarcza 
    8.   Józef Wilmowski   85    1.484  6,5x55   Weaver   Lapua   tarcza 
    9.   Sławomir Czuber   85    1.761  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr SJ   tarcza 
    10.   Michał Rużański   84    0.911  Tikka T3 6,5x55SE   S&B 5x25x56   sierra   tarcza 
    11.   Wiesław Wyroba   83    1.757  Carl Gustaff   NF   Lapua   tarcza 
    12.   Adam Sztybór   82    1.213  Nc Rado   SB   Lapua    
    13.   Maciej Wysokiński   81 (1X)     Barnard 6mm   march   lapua    
    14.   Tomasz Chałupka   80 (1X)     JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139    
    15.   Karol Janczewski   78    1.197  Custom Janczewski   March 8-80x56   Lapua    
    16.   Sylwiusz Bajraszewski   73    1.352  Savage 12 F Class   March 8-80 x 56   Lapua    
    17.   Marek Chałupka   63       JANCZEWSKIOLSZTYN   NF   L-139    
    18.   Jan Duraj   60    2.261  Savage 12F-Class 6BR   Weaver   Lapua    

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skar
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   94 (1X)  1.441  308win   S&B   lapua   tarcza 
    2.   Zenon Łaski   87 (2X)  1.666  Blaser 308Win   S&B 5-25x56   lapua   tarcza 
    3.   Roman Kurdziel   87 (1X)  1.215  NC RADO 308W   S&B 12-50x56   lapua   tarcza 
    4.   Marek Papros   86    1.422  Savage 12F/TR 308win   nightforce 15x55   215gn   tarcza 
    5.   Marek Żochowski   84 (1X)  1.085  savage ftr   sb5-25   elaborowana   tarcza 
    6.   Artur Makutunowicz   84 (1X)  1.689  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155   tarcza 
    7.   Arnold Przepiorkowski   84    1.227  308W Castom   Leupold 40/45   Lapua   tarcza 
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   83 (1X)  2.243  Savage 12 FTR 308 W   March 8-80 x 56   Lapua   tarcza 
    9.   Henryk Rogocki   82    2.445  Sevage 308   DELTA 4,5-30   LAPUA   tarcza 
    10.   Robert Hordyński    81    2.040  Howa 308win    nikko 10-50x60    scenar   tarcza 
    11.   Agnieszka Wołoszyn   80 (1X)  2.350  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   Lapua 155    
    12.   Janusz Skarysz   80    1.658  Remington 700 kal.308   Sightron   168 gn    
    13.   Józef Giedź   79    1.376  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra    
    14.   Ryszard Jednachowski   73    2.655  Rem .308   delta   lapua 155    
    15.   Włodzimierz Smyk   66       308win   S&B   scenar    
    16.   Jarosław Dybał   62    1.804   Savage 308Win   Pentax    Lapua     
    17.   Mirosław Radecki    55       HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   Sierra    
    18.   Michał Jaroszyński-Wolfram    47       Tikka T3 Tactical .308 Win   Horus 5-20x50    Sierra     
    19.   Łukasz Żychiewicz    44       Savage F/TR .308    Weaver T 36    Scenar    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów):

    Iwona Wysokińska na dystansie 600 m w klasie open: 0.343 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Delegat tech. - s.kl.P Adam Grzegorczyk
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Karol Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Adam Krupa
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Krzysztof Lisowski
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Grzegorz Wijas
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Rafał Cygański

    do góry