Zawody
  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Kliknięcie wyniku pod¶wietlonego na niebiesko wy¶wietla zdjęcie tarczy zawodnika na danym dystansie.


    Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   100 (8X)  0.372  6,5x47   S&B 12-50x56   scenar 139   tarcza 
    2.   Michał Sanders Harenża   99 (7X)  0.510  Barnard Short 6,5x47   March 10-60   Scenar 136   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   99 (7X)  0.785  Tikka 65 6.5 x 47   Nigforce 8-32/56   Sierra   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   99 (6X)  0.710  284Win   Nightforce Competition 15-55   Sierra   tarcza 
    5.   Maciej Wysokinski   99 (3X)  0.641  savage 6br   wiatrówkowa   lapu   tarcza 
    6.   Tomasz Chałupka   99 (2X)  0.533  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    7.   Marek Chałupka   99 (1X)  0.556  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA   tarcza 
    8.   Krystian Janczewski   98 (4X)  0.751  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najlepsza   najszybsza   tarcza 
    9.   Benjaminas Vilpisauskas   98 (2X)  0.709   PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR   IOR 9-36x56   6mm Norma BR   tarcza 
    10.   Gytis Misiukevicius   98 (2X)  1.220  PRECHTL GS 04; Norma 6XC   Pienkna   Norma 6XC   tarcza 
    11.   Wojciech Goryca   97 (4X)  0.549  Carl Gustaf 6,5x55   Delta Tytanium 4,5-30x50   Lapua scenar 139g    
    12.   Vilija Stadalnykiene   97 (2X)  0.790  PRECHTL GS 04; Norma 6XC   ???   Norma 6XC    
    13.   Bartosz Łuczak   96 (2X)  1.220  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    14.   Iwona Wysokińska   96 (1X)  0.881  NC Rado 6br   march   lapua    
    15.   Przemysław Pardela   96    0.670  NC Rado 6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123    
    16.   Michał Rużański   95 (3X)  0.785  6,5x55SE   S&B 5x25x56   Sierra    
    17.   Sylwiusz Bajraszewski   95    0.515  Savage 12 F-Class 6mm BR   March 8-80x56   Lapua    
    18.   Roman Kurdziel   94 (2X)  0.659  6.5x47L   Leaupold 40x45   6.5x47L    
    19.   Paweł Konecki   91 (2X)  1.375  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn    
    20.   Dariusz Szybist   91 (1X)  1.220  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    21.   Józef Wilmowski   90 (2X)  1.243  KG 6,5x55   Bushnell 6500   Scenar    
    22.   Piotr Narloch   89 (1X)  1.805  RPA 260 rem   Nightforce 8-32x56   139 scenar samorobka    
    23.   Krzysztof Sudoł   86 (2X)  1.438  Carl Gustaf 6,5x55   Leupold 6-20x50   Lapua Scenar 9g    
    24.   Wiesław Wyroba   75 (2X)     Carl Gustaff   NF   Lapua    
    25.   Piotr Celmer   awaria       Tikka 6,5x55   Weaver T36   Scenar     
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Narloch   100 (5X)  0.678  Accuracy 308 w   S&B 5-25x56   168 berger samorobka   tarcza 
    2.   Artur Makutunowicz   98 (3X)  0.804  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   97 (3X)  0.644  .308 Janczewski   Leupold   Sierra   tarcza 
    4.   Zenon Łaski   96 (4X)  1.022  Blaser 308win   5-25x56   lapua scenar   tarcza 
    5.   Jerzy Krywult   96 (2X)  0.793  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max   tarcza 
    6.   Tomasz B±kowski   95 (5X)  1.091  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    7.   Michał Jaroszyński-Wolfram   95 (2X)  0.644  Tikka T3 Tactical .308 Win.    Horus 5-20x50   Sierra    tarcza 
    8.   Włodzimierz Smyk   95 (1X)  0.804  AI 308   S&B   Lapua 167   tarcza 
    9.   Agnieszka Wołoszyn   94 (2X)  1.251  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    10.   Jarosław Dybał   94 (2X)  1.515  Savage 308Win   Pentax   Lapua   tarcza 
    11.   Sylwiusz Bajraszewski   93 (1X)  0.919  Savage 12 F/TR 308W   S&B 12-50x56   Lapua    
    12.   Piotr Onych   93    1.035  223 Janczewski Custom   Sightron SIII 10-50   Lapua Scenar    
    13.   Janusz Skarysz   93    1.366  Remington 700 kal.308   Leupold 6,5x20   Hornady    
    14.   Tomasz Feder   92 (1X)  0.988  Tikka 308 win   NFS 15x42 x 56   Lapua scenar 167    
    15.   Tomasz Affet   91 (1X)  1.138  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    16.   Józef GiedĽ   89    1.434  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra    
    17.   Robert Hordyński   88 (1X)  1.870  Howa 308win   nikko 10-50x60   scenar    
    18.   Łukasz Żychiewicz   87    1.125  Savage F/TR .308   Weaver T 36   Scenar    
    19.   Marek Chałupka   83    1.745  223   ior   nowa    
    20.   Mirosław Radecki   81    1.996  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   NORTWEST    
    21.   Maciej Gadomski   74    2.466  Savage 12 308 win.   SIII   Lapula    
    22.   Tomasz Chałupka   53       223   ior   nowa    
    23.   Wiesław Wyroba   awaria       SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   99 (5X)  0.650  6,5x47   S&B 12-50x56   scenar 139   tarcza 
    2.   Przemysław Pardela   99 (4X)  0.467  NC Rado 6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123   tarcza 
    3.   Krystian Janczewski   97 (3X)  0.759  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najlepsza   najszybsza   tarcza 
    4.   Marek Chałupka   96 (4X)  0.891  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA   tarcza 
    5.   Vilija Stadalnykiene   96 (4X)  1.036  PRECHTL GS 04; Norma 6XC   ???   Norma 6XC   tarcza 
    6.   Paweł Konecki   96    1.175  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn   tarcza 
    7.   Maciej Wysokinski   95 (2X)  0.601  savage 6br   wiatrówkowa   lapu   tarcza 
    8.   Michał Sanders Harenża   95 (1X)  0.656  Barnard Short 6,5x47   March 10-60   Scenar 136   tarcza 
    9.   Iwona Wysokińska   95 (1X)  1.105  NC Rado 6br   march   lapua   tarcza 
    10.   Rafał Walczowski   95    0.516  284Win   Nightforce Competition 15-55   Sierra   tarcza 
    11.   Arnold Przepiorkowski   95    0.822  Tikka 65 6.5 x 47   Nigforce 8-32/56   Sierra   tarcza 
    12.   Benjaminas Vilpisauskas   95    1.077   PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR   IOR 9-36x56   6mm Norma BR   tarcza 
    13.   Roman Kurdziel   94 (2X)  0.983  6.5x47L   Leaupold 40x45   6.5x47L    
    14.   Gytis Misiukevicius   94 (1X)  0.979  PRECHTL GS 04; Norma 6XC   Pienkna   Norma 6XC    
    15.   Piotr Narloch   93 (4X)  1.521  RPA 260 rem   Nightforce 8-32x56   139 scenar samorobka    
    16.   Tomasz Chałupka   93    0.507  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123    
    17.   Bartosz Łuczak   92 (1X)  1.063  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    18.   Sylwiusz Bajraszewski   92    1.197  Savage 12 F-Class 6mm BR   March 8-80x56   Lapua    
    19.   Michał Rużański   91    1.229  6,5x55SE   S&B 5x25x56   Sierra    
    20.   Józef Wilmowski   90    1.418  KG 6,5x55   Bushnell 6500   Scenar    
    21.   Dariusz Szybist   87    1.275  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    22.   Krzysztof Sudoł   80    2.002  Carl Gustaf 6,5x55   Leupold 6-20x50   Lapua Scenar 9g    
    23.   Wojciech Goryca   78    1.054  Carl Gustaf 6,5x55   Delta Tytanium 4,5-30x50   Lapua scenar 139g    
    24.   Wiesław Wyroba   40       Carl Gustaff   NF   Lapua    
    25.   Piotr Celmer   awaria       Tikka 6,5x55   Weaver T36   Scenar     
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Józef GiedĽ   97 (2X)  1.216  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra   tarcza 
    2.   Agnieszka Wołoszyn   97 (1X)  0.763  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   95 (2X)  1.113  .308 Janczewski   Leupold   Sierra   tarcza 
    4.   Jarosław Dybał   94 (2X)  0.872  Savage 308Win   Pentax   Lapua   tarcza 
    5.   Piotr Onych   94 (1X)  1.784  223 Janczewski Custom   Sightron SIII 10-50   Lapua Scenar   tarcza 
    6.   Zenon Łaski   94    0.792  Blaser 308win   5-25x56   lapua scenar   tarcza 
    7.   Jerzy Krywult   93 (1X)  1.095  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max   tarcza 
    8.   Janusz Skarysz   92 (1X)  1.101  Remington 700 kal.308   Leupold 6,5x20   Hornady   tarcza 
    9.   Piotr Narloch   92    1.342  Accuracy 308 w   S&B 5-25x56   168 berger samorobka   tarcza 
    10.   Michał Jaroszyński-Wolfram   91 (1X)  1.832  Tikka T3 Tactical .308 Win.    Horus 5-20x50   Sierra    tarcza 
    11.   Tomasz Feder   91    1.422  Tikka 308 win   NFS 15x42 x 56   Lapua scenar 167   tarcza 
    12.   Tomasz B±kowski   90 (1X)  1.158  308 win   12-50 x 56   Lapua   tarcza 
    13.   Artur Makutunowicz   90 (1X)  1.221  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155    
    14.   Włodzimierz Smyk   88    1.353  AI 308   S&B   Lapua 167    
    15.   Sylwiusz Bajraszewski   87 (1X)  0.998  Savage 12 F/TR 308W   S&B 12-50x56   Lapua    
    16.   Tomasz Affet   87    1.623  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar    
    17.   Mirosław Radecki   83    2.195  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   NORTWEST    
    18.   Tomasz Chałupka   82    1.956  223   ior   nowa    
    19.   Marek Chałupka   73 (1X)  1.956  223   ior   nowa    
    20.   Maciej Gadomski   54 (1X)     Savage 12 308 win.   SIII   Lapula    
    21.   Robert Hordyński   22       Howa 308win   nikko 10-50x60   scenar    
    22.   Łukasz Żychiewicz   5       Savage F/TR .308   Weaver T 36   Scenar    
    23.   Wiesław Wyroba   awaria       SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    
    Dystans 800 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Michał Sanders Harenża   99 (2X)  0.857  Barnard Short 6,5x47   March 10-60   Scenar 136   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   99 (1X)  0.922  6,5x47   S&B 12-50x56   scenar 139   tarcza 
    3.   Tomasz Chałupka   97    1.038  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   96 (2X)  0.709  284Win   Nightforce Competition 15-55   Sierra   tarcza 
    5.   Vilija Stadalnykiene   96 (1X)  0.936  PRECHTL GS 04; Norma 6XC   ???   Norma 6XC   tarcza 
    6.   Przemysław Pardela   95 (2X)  0.965  NC Rado 6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123   tarcza 
    7.   Gytis Misiukevicius   95 (2X)  1.091  PRECHTL GS 04; Norma 6XC   Pienkna   Norma 6XC   tarcza 
    8.   Arnold Przepiorkowski   95 (1X)  1.059  Tikka 65 6.5 x 47   Nigforce 8-32/56   Sierra   tarcza 
    9.   Roman Kurdziel   95    1.377  6.5x47L   Leaupold 40x45   6.5x47L   tarcza 
    10.   Paweł Konecki   94 (1X)  1.229  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn   tarcza 
    11.   Sylwiusz Bajraszewski   94    1.611  Savage 12 F-Class 6mm BR   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    12.   Wiesław Wyroba   92    1.158  Carl Gustaff   NF   Lapua    
    13.   Maciej Wysokinski   91 (2X)  0.936  savage 6br   wiatrówkowa   lapu    
    14.   Michał Rużański   91 (1X)  1.377  6,5x55SE   S&B 5x25x56   Sierra    
    15.   Wojciech Goryca   91    1.315  Carl Gustaf 6,5x55   Delta Tytanium 4,5-30x50   Lapua scenar 139g    
    16.   Benjaminas Vilpisauskas   90 (1X)  1.027   PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR   IOR 9-36x56   6mm Norma BR    
    17.   Krystian Janczewski   86    0.857  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najlepsza   najszybsza    
    18.   Iwona Wysokińska   84    1.323  NC Rado 6br   march   lapua    
    19.   Bartosz Łuczak   82 (1X)  1.584  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    20.   Krzysztof Sudoł   82    1.957  Carl Gustaf 6,5x55   Leupold 6-20x50   Lapua Scenar 9g    
    21.   Marek Chałupka   78    1.455  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA    
    22.   Dariusz Szybist   74    1.575  Tikka T3 Sporter 6,5x55   Weaver T36   Sierra 140gr    
    23.   Piotr Narloch   66    1.493  RPA 260 rem   Nightforce 8-32x56   139 scenar samorobka    
    24.   Józef Wilmowski   49       KG 6,5x55   Bushnell 6500   Scenar    
    25.   Piotr Celmer   awaria       Tikka 6,5x55   Weaver T36   Scenar     
    Dystans 800 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Jerzy Krywult   94 (1X)  1.415  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max   tarcza 
    2.   Robert Hordyński   92 (1X)  1.376  Howa 308win   nikko 10-50x60   scenar   tarcza 
    3.   Tomasz Feder   92 (1X)  1.745  Tikka 308 win   NFS 15x42 x 56   Lapua scenar 167   tarcza 
    4.   Arnold Przepiorkowski   90    1.569  .308 Janczewski   Leupold   Sierra   tarcza 
    5.   Sylwiusz Bajraszewski   89 (1X)  1.509  Savage 12 F/TR 308W   S&B 12-50x56   Lapua   tarcza 
    6.   Tomasz Affet   89    1.636  Savage 10 .308 Win   NF x18-42   Lapua Scenar   tarcza 
    7.   Agnieszka Wołoszyn   88 (2X)  1.316  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    8.   Janusz Skarysz   88 (2X)  1.346  Remington 700 kal.308   Leupold 6,5x20   Hornady   tarcza 
    9.   Zenon Łaski   88 (1X)  1.389  Blaser 308win   5-25x56   lapua scenar   tarcza 
    10.   Artur Makutunowicz   87    1.058  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    11.   Józef GiedĽ   87    2.072  Tikka T3 308W   IOR 6-24x50   sierra    
    12.   Tomasz B±kowski   86 (1X)  1.522  308 win   12-50 x 56   Lapua    
    13.   Michał Jaroszyński-Wolfram   86    1.977  Tikka T3 Tactical .308 Win.    Horus 5-20x50   Sierra     
    14.   Włodzimierz Smyk   85    1.346  AI 308   S&B   Lapua 167    
    15.   Tomasz Chałupka   85    1.836  223   ior   nowa    
    16.   Jarosław Dybał   84 (1X)  1.758  Savage 308Win   Pentax   Lapua    
    17.   Łukasz Żychiewicz   84 (1X)  1.952  Savage F/TR .308   Weaver T 36   Scenar    
    18.   Mirosław Radecki   84 (1X)  1.960  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   NORTWEST    
    19.   Piotr Onych   84    2.086  223 Janczewski Custom   Sightron SIII 10-50   Lapua Scenar    
    20.   Piotr Narloch   81    1.041  Accuracy 308 w   S&B 5-25x56   168 berger samorobka    
    21.   Marek Chałupka   74       223   ior   nowa    
    22.   Maciej Gadomski   59       Savage 12 308 win.   SIII   Lapula    
    23.   Wiesław Wyroba   awaria       SAV 308   NF Competition 15-55   Lapua    

    Klasyfikacja trójboju w klasie open
    XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybór   6,5x47  100 (8X) 99 (5X) 99 (1X) 0.648 298(14X)
    2.   Michał Sanders Harenża   Barnard Short 6,5x47  99 (7X) 95 (1X) 99 (2X) 0.674 293(10X)
    3.   Rafał Walczowski   284Win  99 (6X) 95   96 (2X) 0.645 290(8X)
    4.   Przemysław Pardela   NC Rado 6.5x47L  96   99 (4X) 95 (2X) 0.701 290(6X)
    5.   Arnold Przepiorkowski   Tikka 65 6.5 x 47  99 (7X) 95   95 (1X) 0.889 289(8X)
    6.   Vilija Stadalnykiene   PRECHTL GS 04; Norma 6XC  97 (2X) 96 (4X) 96 (1X) 0.921 289(7X)
    7.   Tomasz Chałupka   JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55  99 (2X) 93   97   0.693 289(2X)
    8.   Gytis Misiukevicius   PRECHTL GS 04; Norma 6XC  98 (2X) 94 (1X) 95 (2X) 1.097 287(5X)
    9.   Maciej Wysokinski   savage 6br  99 (3X) 95 (2X) 91 (2X) 0.726 285(7X)
    10.   Roman Kurdziel   6.5x47L  94 (2X) 94 (2X) 95   1.006 283(4X)
    11.   Benjaminas Vilpisauskas    PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR  98 (2X) 95   90 (1X) 0.938 283(3X)
    12.   Krystian Janczewski   Janczewski F Open 7 SAMEMU  98 (4X) 97 (3X) 86   0.789 281(7X)
    13.   Paweł Konecki   Keppeler FR K09 7mm RemSAUM  91 (2X) 96   94 (1X) 1.260 281(3X)
    14.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 F-Class 6mm BR  95   92   94   1.108 281 
    15.   Michał Rużański   6,5x55SE  95 (3X) 91   91 (1X) 1.130 277(4X)
    16.   Iwona Wysokińska   NC Rado 6br  96 (1X) 95 (1X) 84   1.103 275(2X)
    17.   Marek Chałupka   JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55  99 (1X) 96 (4X) 78   0.967 273(5X)
    18.   Bartosz Łuczak   Tikka T3 Sporter 6,5x55  96 (2X) 92 (1X) 82 (1X) 1.289 270(4X)
    19.   Wojciech Goryca   Carl Gustaf 6,5x55  97 (4X) 78   91   0.973 266(4X)
    20.   Dariusz Szybist   Tikka T3 Sporter 6,5x55  91 (1X) 87   74   1.357 252(1X)
    21.   Piotr Narloch   RPA 260 rem  89 (1X) 93 (4X) 66   1.606 248(5X)
    22.   Krzysztof Sudoł   Carl Gustaf 6,5x55  86 (2X) 80   82   1.799 248(2X)
    23.   Józef Wilmowski   KG 6,5x55  90 (2X) 90   49     229(2X)
    24.   Wiesław Wyroba   Carl Gustaff  75 (2X) 40   92     207(2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m 800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jerzy Krywult   NC Rado .308win.  96 (2X) 93 (1X) 94 (1X) 1.101 283(4X)
    2.   Arnold Przepiorkowski   .308 Janczewski  97 (3X) 95 (2X) 90   1.109 282(5X)
    3.   Agnieszka Wołoszyn   Savage 12 F/TR .308Win  94 (2X) 97 (1X) 88 (2X) 1.110 279(5X)
    4.   Zenon Łaski   Blaser 308win  96 (4X) 94   88 (1X) 1.068 278(5X)
    5.   Artur Makutunowicz   Savage 12 F/TR .308Win  98 (3X) 90 (1X) 87   1.028 275(4X)
    6.   Tomasz Feder   Tikka 308 win  92 (1X) 91   92 (1X) 1.385 275(2X)
    7.   Piotr Narloch   Accuracy 308 w  100 (5X) 92   81   1.020 273(5X)
    8.   Janusz Skarysz   Remington 700 kal.308  93   92 (1X) 88 (2X) 1.271 273(3X)
    9.   Józef GiedĽ   Tikka T3 308W  89   97 (2X) 87   1.574 273(2X)
    10.   Jarosław Dybał   Savage 308Win  94 (2X) 94 (2X) 84 (1X) 1.382 272(5X)
    11.   Michał Jaroszyński-Wolfram   Tikka T3 Tactical .308 Win.   95 (2X) 91 (1X) 86   1.484 272(3X)
    12.   Tomasz B±kowski   308 win  95 (5X) 90 (1X) 86 (1X) 1.257 271(7X)
    13.   Piotr Onych   223 Janczewski Custom  93   94 (1X) 84   1.635 271(1X)
    14.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage 12 F/TR 308W  93 (1X) 87 (1X) 89 (1X) 1.142 269(3X)
    15.   Włodzimierz Smyk   AI 308  95 (1X) 88   85   1.168 268(1X)
    16.   Tomasz Affet   Savage 10 .308 Win  91 (1X) 87   89   1.466 267(1X)
    17.   Mirosław Radecki   HOWA 308 WIN  81   83   84 (1X) 2.050 248(1X)
    18.   Marek Chałupka   223  83   73 (1X) 74     230(1X)
    19.   Tomasz Chałupka   223  53   82   85     220 
    20.   Robert Hordyński   Howa 308win  88 (1X) 22   92 (1X)   202(2X)
    21.   Maciej Gadomski   Savage 12 308 win.  74   54 (1X) 59     187(1X)
    22.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308  87   5   84 (1X)   176(1X)

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa open
    XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   96 (2X)  0.919  6,5x47   S&B 12-50x56   scenar 139   tarcza 
    2.   Sylwiusz Bajraszewski   96    1.046  Savage 12 F-Class   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    3.   Michał Sanders Harenża   94    1.182  Barnard Short 6,5x47   March 10-60   Scenar 136   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   93 (2X)  1.005  284Win   Nightforce Competition 15-55   Sierra   tarcza 
    5.   Michał Rużański   91 (1X)  1.186  6,5x55SE   S&B 5x25x56x   sierra   tarcza 
    6.   Arnold Przepiorkowski   89    1.094  Tikka 65 6.5 x 47   Nigforce 8-32/56   Sierra   tarcza 
    7.   Iwona Wysokińska   86 (1X)  1.615  NC Rado   march   lapua   tarcza 
    8.   Tomasz Chałupka   85    1.148  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    9.   Krystian Janczewski   83 (1X)  2.110  Janczewski F Open 7 SAMEMU   najlepsza   najszybsza   tarcza 
    10.   Paweł Konecki   83    1.096  Keppeler FR K09 7mm RemSAUM   March 8-80x56   A-max Match 162gn   tarcza 
    11.   Marek Chałupka   83    1.801  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    12.   Przemysław Pardela   82    1.560  NC Rado 6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123    
    13.   Roman Kurdziel   78    1.262  NC RADO 6.5x47L   Leoupold 40x45   6.5x47L    
    14.   Maciej Wysokinski   75    1.096  jak wyżej   jak wyżej   lapua    
    15.   Wiesław Wyroba   71       KG 6,5x55   NF Competition 15-55   Lapua    
    16.   Piotr Narloch   24       J/w   J/w   J/w    
    17.   Józef Wilmowski   5       KG 6,5x55   Bushnell 6500   Scenar    
    18.   Piotr Celmer   awaria       Tikka 6,5x55   Weaver T36   Scenar     

    Klasyfikacja dystansu 1000 yd - klasa F/TR
    XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Jerzy Krywult   90 (1X)  1.196  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   a-max   tarcza 
    2.   Piotr Narloch   90    0.902  Accuracy 308 w   S&B 5-25x56   139 scenar samorobka   tarcza 
    3.   Sylwiusz Bajraszewski   85    1.414  Savage 12 F/TR 308W   S&B 12-50x56   Lapua   tarcza 
    4.   Tomasz B±kowski   84    1.414  Mannlicher 308 win   12-50x56   Lapua   tarcza 
    5.   Józef GiedĽ   82 (1X)  1.597  Tikka T3   IOR 6-24x50   sierra   tarcza 
    6.   Łukasz Żychiewicz   82    1.303  Savage F/TR .308   Weaver T 36   Scenar   tarcza 
    7.   Agnieszka Wołoszyn   81    1.949  Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    8.   Michał Jaroszyński-Wolfram   79    1.330  Tikka T3 Tactical .308 Win.   Horus 5-20x50   Sierra    tarcza 
    9.   Włodzimierz Smyk   74    1.540  AI308   S&B   Lapua 167   tarcza 
    10.   Artur Makutunowicz   71 (2X)     Savage 12 F/TR .308Win   Sightron SIII 10-50x60   SMK 155   tarcza 
    11.   Zenon Łaski   70    1.739  Blaser 308win   5-25x56   lapa scenar    
    12.   Mirosław Radecki   70    2.526  HOWA 308 WIN   DELTA 4,5-30X50   NORTWEST   tarcza 

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Adam Sztybór na dystansie 300 m w klasie open: 0.372 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Kierownik Tarczowni - s.kl.P Janusz Niewczas
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Krzysztof Lisowski
    Sędzia Tarczowy - s.kl.III Adam Krupa

    do góry