Zawody
  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Załączono linki do najlepszych tarcz.


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marek Chałupka   149 (6X)  0.744  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    2.   Paweł Paszkiewicz   148 (11X)  0.533  NC Rado , 6,5x47 lapua   NF 8-32x56   scenar   tarcza 
    3.   Przemysław Pardela   148 (6X)  0.670  6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123    tarcza 
    4.   Krzysztof Czarniecki   148 (5X)  0.647  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47    
    5.   Krzysztof Czachorowski   148 (4X)  0.693  SAVAG 12 F CLASS 6mm   IOR 4-28   sierra 107gr   tarcza 
    6.   Tomasz Chałupka   148 (4X)  0.842  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    7.   Sławomir Wiśniewski   147 (7X)  0.771  TIKKA T3SPORT6,5/55   KAHLES 6-24X56   LAPUA 6,5/55   tarcza 
    8.   Adam Sztybór   147 (6X)  0.550  NC RADO 6,5X47   S&B 12-50X56   scenar 139   tarcza 
    9.   Rafał Walczowski   147 (4X)  0.699  6BR   Nightforce Competition 15-55   Sierra 107   tarcza 
    10.   Iwona Wysokinska   145 (4X)  0.968  Rado   march   lapua   tarcza 
    11.   Roman Kurdziel   145 (3X)  1.175  6.5x55 SE   Sightron   lapua    
    12.   Igor Stefanowski   142 (5X)  0.584  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   SCENAR 140     
    13.   Michał Rużański   137 (3X)  1.369  Tikka t3 SV   S&B 5-25x56   6,5x55 SM    
    14.   Maciej Wysokinski   135    1.191  savage   march   lapua    
    15.   Paweł Konecki   123    1.409  Keppeler 7mmSaum   March   Berger 180    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Saulius Paknys   149 (6X)  0.816  Dolphin 308 WIN   S&B 12x50-56   Berger 185g   tarcza 
    2.   Zbigniew Gutek   148 (4X)  0.668  Tikka T3 .223 Remington   Swarovski Z6i 2.5 - 15 x 56   Sierra MK 69 gr   tarcza 
    3.   Jerzy Krywult   145 (7X)  0.896  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   scenar   tarcza 
    4.   Przemyslaw Stefańczyk   144 (4X)  0.827  308 win rem700   delta   168 hornady   tarcza 
    5.   Maciej Florkiewicz   144 (4X)  1.104  Rem 700 308win   DOT 4,5-30x50   sierra 168gr   tarcza 
    6.   Karol Janczewski   144 (2X)  0.943  Sako   March 8-80   lapua   tarcza 
    7.   Sebastian Wiącek   142 (4X)  1.308  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra   tarcza 
    8.   Marcin Wróbel   142 (1X)  1.250  Tikka T3    Delta Titanium 4,5-30x50 SF MCZ   308 155gr scenar   tarcza 
    9.   Michał Jaroszyński-Wolfram   141 (5X)  1.125  Tikka T3 Tactical .308 Win.   Horus 5-20x50   Sierra   tarcza 
    10.   Piotr Onych   141 (2X)  0.827  223 Custom Remington Janczewski Ols   Sightron 10-50x60 MOAR    Lapua Scenar   tarcza 
    11.   Wlodzmierz Smyk   141 (2X)  1.148  AI 308   SiB   Lapua     
    12.   Piotr Nazdrowicz   141 (1X)  1.321  sav 12ftr   LEU VX III/24   168    
    13.   Artur Makutunowicz   140 (4X)  1.228  Savage 12 F/TR .308 Win   SIII 10-50x60   155gr SMK    
    14.   Marek Papros   140    1.217  Sav 308Win   NF Competition   Lapua    
    15.   Dziokan Jerzy   139 (3X)  0.850  Howa 1500   Delta   223    
    16.   Jacek Basiński   139 (2X)  1.148  Kepler 308 win   zeiss   308 WIN    
    17.   Marek Żochowski   139 (2X)  1.572  Savage FTR   SB 5-25   Lapua    
    18.   Agnieszka Wołoszyn   139 (1X)  1.377  Savage 12 F/TR .308 Win   SIII 10-50x60   155gr SMK    
    19.   Wojciech Dziokan   139 (1X)  1.572  Howa 1500   Delta   223    
    20.   Tomasz Bąkowski   138 (2X)  1.297  Mannlicher 308 win   S&B 12-50 x 56   lapua    
    21.   Józef Giedź   138    0.703  Savage 223rem   4--16x50    sierra    
    22.   Marek Jankowski   136 (3X)  1.148  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    23.   Roman Tomczyński   136 (2X)  1.446  308 win Rem700   delta   168 hornady    
    24.   Tomasz Affet   135 (1X)  1.858  Savage 10 FCP-HP   NF 18-42   Lapua Scenar 185    
    25.   Patryk Janda   135    1.207  Remington 700 308W   DO   Hornady     
    26.   Józef Wilmowski   134 (2X)  2.065  Cz 750 308Win   Bushnell 6500 Elite   Scenar    
    27.   Michał Pazio   134    1.837  Howa .223 REM   6-24 x 50   Hornady    
    28.   Zenon Łaski   133 (1X)  1.526  Blaser 308 Win   S&B 8x32x56   scenar    
    29.   Wiesław Wyroba   133 (1X)  1.732  Savage B110 308Win   NF Competition   Lapua    
    30.   Jarosław Snoch   133    1.561  howa 1500 .308 Win   bushnell 6500   scenar    
    31.   Ryszard Jednachowski   132 (1X)  1.790  Remington 700, kal. 308   delta   lapua 155    
    32.   Antoni Kulesza   132    2.007   CZ Varmint 308 win   8-32 Nightforce   S &B HPBT    
    33.   Dariusz Szymusiak   131 (2X)  1.732  mannlicher .223   swarowski x24   Hornady    
    34.   Tomasz Chałupka   130 (2X)  1.927  223   NF 10X50   SIERRA 80    
    35.   Marek Chałupka   130 (1X)  1.538  223   NF 10X50   SIERRA 80    
    36.   Jarosław Dybał   128    1.503  Savage 308Win   Pentax   Lapua    
    37.   Przemysław Mohr   125    1.091  TIKKA T3 TACTICAL .308Win   HORUS 5-20X50   sierra    
    38.   Henryk Rogocki   122 (2X)  1.446  Sevage 308   Delta   lapua    
    39.   Pawel Galarda   49 (1X)     remington 700 .308win   delta optical titanium mczII   berger hybrid    
    40.   Jacek Włodarczyk   0       HOWA 1500 308 win   DO Titanium 4,5-30   hornady    
    Dystans 500 jardów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Rafał Walczowski   150 (7X)  0.504  6BR   Nightforce Competition 15-55   Sierra 107   tarcza 
    2.   Adam Sztybór   150 (3X)  0.527  NC RADO 6,5X47   S&B 12-50X56   scenar 139   tarcza 
    3.   Tomasz Chałupka   149 (9X)  0.737  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    4.   Przemysław Pardela   149 (4X)  0.524  6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123    tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   148 (6X)  0.668  SAVAG 12 F CLASS 6mm   IOR 4-28   sierra 107gr   tarcza 
    6.   Roman Kurdziel   148 (1X)  0.599  6.5x55 SE   Sightron   lapua   tarcza 
    7.   Marek Chałupka   147 (1X)  0.954  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    8.   Michał Rużański   145 (5X)  0.806  Tikka t3 SV   S&B 5-25x56   6,5x55 SM   tarcza 
    9.   Krzysztof Czarniecki   145 (3X)  0.752  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    10.   Iwona Wysokinska   144 (5X)  0.890  Rado   march   lapua   tarcza 
    11.   Igor Stefanowski   144 (4X)  1.081  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   SCENAR 140     
    12.   Paweł Paszkiewicz   144 (1X)  0.622  NC Rado , 6,5x47 lapua   NF 8-32x56   scenar    
    13.   Sławomir Wiśniewski   139 (1X)  1.133  TIKKA T3SPORT6,5/55   KAHLES 6-24X56   LAPUA 6,5/55    
    14.   Maciej Wysokinski   138 (1X)  0.951  savage   march   lapua    
    15.   Paweł Konecki   136 (2X)  1.287  Keppeler 7mmSaum   March   Berger 180    
    Dystans 500 jardów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Jerzy Krywult   149 (6X)  0.658  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   scenar   tarcza 
    2.   Piotr Onych   147 (8X)  0.818  223 Custom Remington Janczewski Ols   Sightron 10-50x60 MOAR    Lapua Scenar   tarcza 
    3.   Piotr Nazdrowicz   147 (2X)  0.727  sav 12ftr   LEU VX III/24   168   tarcza 
    4.   Michał Jaroszyński-Wolfram   145 (4X)  0.841  Tikka T3 Tactical .308 Win.   Horus 5-20x50   Sierra   tarcza 
    5.   Wlodzmierz Smyk   143 (3X)  0.727  AI 308   SiB   Lapua    tarcza 
    6.   Józef Giedź   143 (3X)  1.423  Savage 223rem   4--16   sierra   tarcza 
    7.   Tomasz Affet   143 (2X)  0.964  Savage 10 FCP-HP   NF 18-42   Lapua Scenar 185   tarcza 
    8.   Sebastian Wiącek   143 (1X)  0.750  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra   tarcza 
    9.   Tomasz Bąkowski   142 (1X)  1.147  Mannlicher 308 win   S&B 12-50 x 56   lapua   tarcza 
    10.   Saulius Paknys   141 (2X)  0.948  Dolphin 308 WIN   S&B 12x50-56   Berger 185g   tarcza 
    11.   Zbigniew Gutek   141 (2X)  1.216  Savage Arms 12VSS .308 W   Zeiss Diavari 6 - 24 x 56   ?   tarcza 
    12.   Karol Janczewski   140 (2X)  1.116  Sako   March 8-80   lapua    
    13.   Przemyslaw Stefańczyk   140 (2X)  1.391  308 win rem700   delta   168 hornady    
    14.   Przemysław Mohr   140 (1X)  1.200  TIKKA T3 TACTICAL .308Win   HORUS 5-20X50   sierra    
    15.   Jarosław Dybał   139 (2X)  1.613  Savage 308Win   Pentax   Lapua    
    16.   Marek Papros   138 (2X)  1.147  Sav 308Win   NF Competition   Lapua    
    17.   Maciej Florkiewicz   138 (2X)  1.675  Rem 700 308win   DOT 4,5-30x50   sierra 168gr    
    18.   Roman Tomczyński   137    1.338  308 win Rem 700   delta   168 hornady    
    19.   Marek Żochowski   135    1.002  Savage FTR   SB 5-25   Lapua    
    20.   Zenon Łaski   135    1.697  Blaser 308 Win   S&B 8x32x56   scenar    
    21.   Antoni Kulesza   134 (2X)  1.361   CZ Varmint 308 win   8-32 Nightforce   S &B HPBT    
    22.   Artur Makutunowicz   134 (1X)  1.529  Savage 12 F/TR .308 Win   SIII 10-50x60   155gr SMK    
    23.   Tomasz Chałupka   134 (1X)  1.712  223   NF 10X50   SIERRA 80    
    24.   Wiesław Wyroba   133    1.490  Savage B110 308Win   NF Competition   Lapua    
    25.   Marek Jankowski   132 (2X)  2.124  Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    26.   Marcin Wróbel   130 (1X)  1.759  Tikka T3    Delta Titanium 4,5-30x50 SF MCZ   308 155gr scenar    
    27.   Agnieszka Wołoszyn   130    1.170  Savage 12 F/TR .308 Win   SIII 10-50x60   155gr SMK    
    28.   Patryk Janda   129 (1X)  1.392  Remington 700 308W   DO   Hornady     
    29.   Dariusz Szymusiak   128 (3X)  1.200  mannlicher .223   swarowski x24   Hornady    
    30.   Dziokan Jerzy   128 (1X)  1.048  Howa 1500   Delta   223    
    31.   Ryszard Jednachowski   127    1.781  Remington 700, kal. 308   delta   lapua 155    
    32.   Michał Pazio   127    1.819  Howa .223 REM   6-24 x 50   Hornady    
    33.   Wojciech Dziokan   126    1.544  Howa 1500   Delta   223    
    34.   Marek Chałupka   123    1.796  223   NF 10X50   SIERRA 80    
    35.   Jarosław Snoch   123    2.269  howa 1500 .308 Win   bushnell 6500   scenar    
    36.   Henryk Rogocki   103       Sevage 308   Delta   lapua    
    37.   Józef Wilmowski   87       Cz 750 308Win   Bushnell 6500 Elite   Scenar    
    38.   Pawel Galarda   79       remington 700 .308win   delta optical titanium mczII   berger hybrid    
    39.   Jacek Basiński   0       Kepler 308 win   zeiss   308 WIN    
    40.   Jacek Włodarczyk   aw       HOWA 1500 308 win   DO Titanium 4,5-30   hornady    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Paweł Paszkiewicz   149 (1X)  0.461  NC Rado , 6,5x47 lapua   NF 8-32x56   scenar   tarcza 
    2.   Igor Stefanowski   148 (3X)  0.621  NC RADO 6,5x47   MARCH 80   SCENAR 140    tarcza 
    3.   Adam Sztybór   148 (2X)  0.533  NC RADO 6,5X47   S&B 12-50X56   scenar 139   tarcza 
    4.   Tomasz Chałupka   147 (7X)  0.988  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    5.   Iwona Wysokinska   145 (4X)  1.062  Rado   march   lapua   tarcza 
    6.   Przemysław Pardela   143 (4X)  0.687  6.5x47L   Sightron 8-32x56   Sierra 123    tarcza 
    7.   Krzysztof Czachorowski   143 (1X)  0.828  SAVAG 12 F CLASS 6mm   IOR 4-28   sierra 107gr   tarcza 
    8.   Rafał Walczowski   143    0.515  6BR   Nightforce Competition 15-55   Sierra 107   tarcza 
    9.   Marek Chałupka   142 (3X)  1.191  JANCZEWSKI OLSZTYN 6,5X55   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    10.   Krzysztof Czarniecki   139 (3X)  0.765  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    11.   Roman Kurdziel   139 (3X)  1.818  6.5x55 SE   Sightron   lapua   tarcza 
    12.   Michał Rużański   138 (1X)  0.873  Tikka t3 SV   S&B 5-25x56   6,5x55 SM    
    13.   Maciej Wysokinski   136 (4X)  1.586  savage   march   lapua    
    14.   Sławomir Wiśniewski   133 (1X)  1.278  TIKKA T3SPORT6,5/55   KAHLES 6-24X56   LAPUA 6,5/55    
    15.   Paweł Konecki   108    1.664  Keppeler 7mmSaum   March   Berger 180    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Jerzy Krywult   148 (7X)  0.683  NC Rado .308win.   NF 8-32x56   scenar   tarcza 
    2.   Saulius Paknys   146 (5X)  0.746  Dolphin 308 WIN   S&B 12x50-56   Berger 185g   tarcza 
    3.   Marcin Wróbel   143 (3X)  1.090  Tikka T3    Delta Titanium 4,5-30x50 SF MCZ   308 155gr scenar   tarcza 
    4.   Jacek Basiński   142 (2X)  1.084  Kepler 308 win   zeiss   308 WIN   tarcza 
    5.   Jarosław Snoch   140 (3X)  1.393  howa 1500 .308 Win   bushnell 6500   scenar   tarcza 
    6.   Wlodzmierz Smyk   135 (1X)  1.250  AI 308   SiB   Lapua    tarcza 
    7.   Marek Papros   135    1.089  Sav 308Win   NF Competition   Lapua   tarcza 
    8.   Tomasz Affet   135    1.381  Savage 10 FCP-HP   NF 18-42   Lapua Scenar 185   tarcza 
    9.   Maciej Florkiewicz   134    1.044  Rem 700 308win   DOT 4,5-30x50   sierra 168gr   tarcza 
    10.   Józef Giedź   133 (3X)  1.869  Savage 223rem   4--16   sierra   tarcza 
    11.   Karol Janczewski   132 (1X)  1.858  Sako   March 8-80   lapua    
    12.   Zenon Łaski   131 (1X)  2.023  Blaser 308 Win   S&B 8x32x56   scenar    
    13.   Roman Tomczyński   131    1.645  308 win Rem 700   delta   168 hornady    
    14.   Agnieszka Wołoszyn   130 (1X)  1.421  Savage 12 F/TR .308 Win   SIII 10-50x60   155gr SMK    
    15.   Piotr Onych   130    1.565  223 Custom Remington Janczewski Ols   Sightron 10-50x60 MOAR    Lapua Scenar    
    16.   Artur Makutunowicz   129 (1X)  1.421  Savage 12 F/TR .308 Win   SIII 10-50x60   155gr SMK    
    17.   Piotr Nazdrowicz   129    0.924  sav 12ftr   LEU VX III/24   168    
    18.   Tomasz Chałupka   128 (1X)  1.759  223   NF 10X50   SIERRA 80    
    19.   Marek Żochowski   127 (1X)  1.118  Savage FTR   SB 5-25   Lapua    
    20.   Dariusz Szymusiak   126       mannlicher .223   swarowski x24   Hornady    
    21.   Ryszard Jednachowski   125 (1X)  1.685  Remington 700, kal. 308   delta   lapua 155    
    22.   Przemyslaw Stefańczyk   125       308 win rem700   delta   168 hornady    
    23.   Michał Jaroszyński-Wolfram   125    1.192  Tikka T3 Tactical .308 Win.   Horus 5-20x50   Sierra    
    24.   Patryk Janda   124 (1X)  1.709  Remington 700 308W   DO   Hornady     
    25.   Henryk Rogocki   123 (1X)  1.891  Sevage 308   Delta   lapua    
    26.   Jarosław Dybał   123    1.009  Savage 308Win   Pentax   Lapua    
    27.   Józef Wilmowski   122    1.834  Cz 750 308Win   Bushnell 6500 Elite   Scenar    
    28.   Marek Chałupka   121 (2X)     223   NF 10X50   SIERRA 80    
    29.   Marek Jankowski   121 (1X)     Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    30.   Zbigniew Gutek   121    2.120  Savage Arms 12VSS .308 W   Zeiss Diavari 6 - 24 x 56   ?    
    31.   Tomasz Bąkowski   121    0.889  Mannlicher 308 win   S&B 12-50 x 56   lapua    
    32.   Przemysław Mohr   118    2.023  TIKKA T3 TACTICAL .308Win   HORUS 5-20X50   sierra    
    33.   Jacek Włodarczyk   116       HOWA 1500 308 win   DO Titanium 4,5-30   hornady    
    34.   Antoni Kulesza   109        CZ Varmint 308 win   8-32 Nightforce   S &B HPBT    
    35.   Pawel Galarda   108 (1X)  1.875  remington 700 .308win   delta optical titanium mczII   berger hybrid    
    36.   Michał Pazio   104       Howa .223 REM   6-24 x 50   Hornady    
    37.   Wiesław Wyroba   96       Savage B110 308Win   NF Competition   Lapua    
    38.   Sebastian Wiącek   57       Rem700 .308win   DOT MCZ II   sierra    
    39.   Dziokan Jerzy   44       Howa 1500   Delta   223    
    40.   Wojciech Dziokan   0       Howa 1500   Delta   223    
    Klasyfikacja łączna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Adam Sztybór  147(6X) 150(3X) 148(2X) 0.537 445(11X)
    2.  Tomasz Chałupka  148(4X) 149(9X) 147(7X) 0.856 444(20X)
    3.  Paweł Paszkiewicz  148(11X) 144(1X) 149(1X) 0.539 441(13X)
    4.  Przemysław Pardela  148(6X) 149(4X) 143(4X) 0.627 440(14X)
    5.  Rafał Walczowski  147(4X) 150(7X) 143  0.573 440(11X)
    6.  Krzysztof Czachorowski  148(4X) 148(6X) 143(1X) 0.730 439(11X)
    7.  Marek Chałupka  149(6X) 147(1X) 142(3X) 0.963 438(10X)
    8.  Iwona Wysokinska  145(4X) 144(5X) 145(4X) 0.973 434(13X)
    9.  Igor Stefanowski  142(5X) 144(4X) 148(3X) 0.762 434(12X)
    10.  Krzysztof Czarniecki  148(5X) 145(3X) 139(3X) 0.721 432(11X)
    11.  Roman Kurdziel  145(3X) 148(1X) 139(3X) 1.197 432(7X)
    12.  Michał Rużański  137(3X) 145(5X) 138(1X) 1.016 420(9X)
    13.  Sławomir Wiśniewski  147(7X) 139(1X) 133(1X) 1.061 419(9X)
    14.  Maciej Wysokinski  135  138(1X) 136(4X) 1.243 409(5X)
    15.  Paweł Konecki  123  136(2X) 108  1.453 367(2X)
    Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Jerzy Krywult  145(7X) 149(6X) 148(7X) 0.746 442(20X)
    2.  Saulius Paknys  149(6X) 141(2X) 146(5X) 0.837 436(13X)
    3.  Wlodzmierz Smyk  141(2X) 143(3X) 135(1X) 1.042 419(6X)
    4.  Piotr Onych  141(2X) 147(8X) 130  1.070 418(10X)
    5.  Piotr Nazdrowicz  141(1X) 147(2X) 129  0.991 417(3X)
    6.  Maciej Florkiewicz  144(4X) 138(2X) 134  1.274 416(6X)
    7.  Karol Janczewski  144(2X) 140(2X) 132(1X) 1.306 416(5X)
    8.  Marcin Wróbel  142(1X) 130(1X) 143(3X) 1.366 415(5X)
    9.  Józef Giedź  138  143(3X) 133(3X) 1.332 414(6X)
    10.  Tomasz Affet  135(1X) 143(2X) 135  1.401 413(3X)
    11.  Marek Papros  140  138(2X) 135  1.151 413(2X)
    12.  Michał Jaroszyński-Wolfram  141(5X) 145(4X) 125  1.053 411(9X)
    13.  Zbigniew Gutek  148(4X) 141(2X) 121  1.335 410(6X)
    14.  Przemyslaw Stefańczyk  144(4X) 140(2X) 125    409(6X)
    15.  Roman Tomczyński  136(2X) 137  131  1.476 404(2X)
    16.  Artur Makutunowicz  140(4X) 134(1X) 129(1X) 1.393 403(6X)
    17.  Tomasz Bąkowski  138(2X) 142(1X) 121  1.111 401(3X)
    18.  Marek Żochowski  139(2X) 135  127(1X) 1.231 401(3X)
    19.  Agnieszka Wołoszyn  139(1X) 130  130(1X) 1.323 399(2X)
    20.  Zenon Łaski  133(1X) 135  131(1X) 1.749 399(2X)
    21.  Jarosław Snoch  133  123  140(3X) 1.741 396(3X)
    22.  Tomasz Chałupka  130(2X) 134(1X) 128(1X) 1.799 392(4X)
    23.  Jarosław Dybał  128  139(2X) 123  1.375 390(2X)
    24.  Marek Jankowski  136(3X) 132(2X) 121(1X)   389(6X)
    25.  Patryk Janda  135  129(1X) 124(1X) 1.436 388(2X)
    26.  Dariusz Szymusiak  131(2X) 128(3X) 126    385(5X)
    27.  Ryszard Jednachowski  132(1X) 127  125(1X) 1.752 384(2X)
    28.  Przemysław Mohr  125  140(1X) 118  1.438 383(1X)
    29.  Antoni Kulesza  132  134(2X) 109    375(2X)
    30.  Marek Chałupka  130(1X) 123  121(2X)   374(3X)
    31.  Michał Pazio  134  127  104    365 
    32.  Wiesław Wyroba  133(1X) 133  96    362(1X)
    33.  Henryk Rogocki  122(2X) 103  123(1X)   348(3X)
    34.  Józef Wilmowski  134(2X) 87  122    343(2X)
    35.  Sebastian Wiącek  142(4X) 143(1X) 57    342(5X)
    36.  Dziokan Jerzy  139(3X) 128(1X) 44    311(4X)
    37.  Jacek Basiński  139(2X) 0  142(2X)   281(4X)
    38.  Wojciech Dziokan  139(1X) 126  0    265(1X)
    39.  Pawel Galarda  49(1X) 79  108(1X)   236(2X)
    40.  Jacek Włodarczyk  0  0  116    116 
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Paweł Paszkiewicz 0.461 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny, - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Przewodniczący Kom.Klasyfikacyjnej- s.kl.I Jerzy Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.I Leszek Naworski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Wojciech Giecko
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Karol Janczewski
    Kierownik Tarczowni - s.kl.III Jan Bodnar
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Zabepieczenie medyczne - lek.med Jacek Basiński

    do góry