Zawody
  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nowe rekordy Polski:
    450m FTR - Piotr Narloch 148(7X)
    450m Open - Adam Sztybór 150(9X)
    600m FTR - Marcin Majchrzak 146(4X)
    Trójbój FTR - Arnold Przepiórkowski 431(6X)


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach k±towych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Michał Harenża   149 (9X)  0.727  Barnard 6,5x47 L   March 10-60x52   Scenar 123/139   tarcza 
    2.   Tomasz Chałupka   148 (9X)  0.807  JANCZEWSKI OLSZTYN   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    3.   Igor Stefanowski   148 (7X)  0.647  NC RADO 6,5x47   March 80   Berger 140 hybryd   tarcza 
    4.   Marek Chałupka   148 (7X)  0.796  JANCZEWSKI OLSZTYN   NF 8X32   SIERRA 123   tarcza 
    5.   Mateusz Tombarkiewicz   148 (6X)  0.716  NC Rado 6,5x47 Lapua   NF 12-42x56   Lapua   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   148 (3X)  0.498  NC RADO 6,5X47   S&B 12-50X56   LAPUA   tarcza 
    7.   Przemysław Pardela   148 (3X)  0.594  6mmBR   Sightron 8-32x56   Sierra 107   tarcza 
    8.   Krzysztof Czarniecki   147 (5X)  0.658  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    9.   Gytis Misiukevičius   147 (3X)  0.858  PRECHTL GS 04; Norma 6 XC   Paranormal 1-50 x 60   Norma 6 XC   tarcza 
    10.   Benjaminas Vilpiąauskas   145 (6X)  0.904  PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR   IOR 9-34x56   Norma 6mm BR   tarcza 
    11.   Karol Janczewski   145 (3X)  1.014  Rem 700 6,5x47    March 8-80x56   sierra/berger    
    12.   Krystian Janczewski   145 (2X)  0.951  Janczewski Olsztyn F-Open, 7mm RSAU   Jakakolwiek   Najskuteczniejsza    
    13.   Arnold Przepiorkowski   144 (8X)  1.116  6.5x47 Lapua   jeszcze nie zdecydowałem   Elaboracja wlasna    
    14.   Paweł Paszkiewicz   144 (3X)  0.487  6,5x47 Lapua NC Rado   NF   Scenar    
    15.   Vilija Stadanikienė   143 (4X)  0.972  Prechtl GS 04; Norma 6 xc   Bilejaka   Norma 6 xc    
    16.   Sylwiusz Bajraszewski   143 (3X)  0.881  Savage 12 F-CLASS   March 8-80x56   Lapua    
    17.   Roman Kurdziel   143 (3X)  1.014  NC Rado 6.5x55 SE   sightron 10-50x60   6.5x55 lapua    
    18.   Krzysztof Czachorowski   142 (3X)  0.766  12 f -class savage 6mm BR   jor 4-28   sierra    
    19.   Iwona Wysokińska   140 (3X)  1.064  6 br   march   lapua    
    20.   Maciej Wysokiński   137 (1X)  0.949  6 br   march   lapua    
    21.   Lucjan Kalka   136 (3X)  1.564  12 LRP 260 Rem   NXS 12-42x56   SMK 142    
    22.   Jan Duraj   134    1.120  Savage 12 F-Class 6BR   Delta   Lapua    
    23.   Sławomir Czuber   130 (1X)  1.403  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr    
    24.   Dariusz Kubik   120    1.172  223   night force   lapua    
    25.   Michał Rużański   118    3.390  tikka sv 6,5x55 SE   S&B 5-25x56   lapua    
    26.   Maciej Pawlak   115    0.739  TIKKA T3 6,5 X 55   DELTA   LAPUA SCENAR    
    27.   Pawel Konecki   113    1.352  Keppeler K09 7mmRemSAUM   March 8-80x56   Berger 180gn Hybrid    
    28.   Józef Wilmowski   110 (3X)     Carl Gustaf 6,5x55   Delta   Lapua    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Dadaczyński   147 (3X)  0.850  Keppeler 308   PMII   155   tarcza 
    2.   Marek Papros   145 (5X)  0.999  Savage 12F/TR   Nightforce 15x50   scenar   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   145 (2X)  0.953  308 W    nie okreslone   elaboracja własna   tarcza 
    4.   Lucjan Kalka   143 (2X)  0.861  12 F/TR 308   SIII 8-32x56   A-max 168   tarcza 
    5.   Antoni Kulesza   143 (1X)  0.861  308 win , cz550 varmint   nightforce 8-32   S&B HPBT   tarcza 
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   143    0.758  Savage 12 F/TR   S&B 12-50x56   Lapua   tarcza 
    7.   Bartosz Mizgier   140 (4X)  1.321  Savage 223   Bushnell 6-24   Berger70VLD   tarcza 
    8.   Łukasz Żychiewicz   140 (3X)  1.515  Savage 223   Weaver T36   Sierra   tarcza 
    9.   Krystian Janczewski   140 (2X)  1.356  223 Custom Remington Janczewski Ols   Sightron 10-50x60 MOAR   Nosler Custom Competition 80    
    10.   Janusz Olszyk   140 (1X)  1.285  keppeler 308    N. F -8-32-56   elabo lapua   tarcza 
    11.   Saulius Paknys   139 (2X)  1.079  Dolphin   S/B 12x50-56   Berger 185g    
    12.   Przemysław Stefańczyk   138 (4X)  1.343  .308 win REM 700   Delta   Hornady 168    
    13.   Tomasz Chałupka   138 (2X)  1.182  223   NS 10X50   SIERRA 80    
    14.   Jerzy Krywult   138    0.724  NC Rado .308 win.   NF 8-32x56   scenar 155    
    15.   Roman Tomczyński   137 (2X)  1.698  .308 win REM 700   Delta   Hornady 168    
    16.   Piotr Nazdrowicz   136 (2X)  1.870  SAV 12F-TR 308W   VX-III 25x   11g    
    17.   Włodzimierz Smyk   135 (2X)  1.515  A.I. .308 win   S&B   scenar    
    18.   Zbigniew Gutek   135 (1X)  1.081  T3 varmint 223 Remington   Z6i 2.5 - 15 x 56   Sierra MK 69 gr    
    19.   Marcin Majchrzak   135 (1X)  1.125  Savage 12 F/TR 308 Win   S&B PM II 12-50x56    168 SMK    
    20.   Michał Jaroszyński-Wolfram   135 (1X)  1.412  Tikka T3 Tactical .308 Win   Weaver 4-16x44   Sierra    
    21.   Józef Wilmowski   135    1.412  CZ 750 308Win   Weaver T36   hornady    
    22.   Marek Żochowski   134 (1X)  1.240  Savage 12 FTR   SB 5-25   Lapua    
    23.   Paweł Galarda   134    1.240  remington 700 sf .308win   delta optikal titanium mczII   berger hybrid target    
    24.   Marek Chałupka   133 (3X)  0.816  223   NS 10X50   SIERRA 80    
    25.   Piotr Niewiadomski   133 (1X)  1.010  Savage 12 F/TR 308 Win   Sightron   Lapua    
    26.   Agnieszka Wołoszyn   132 (1X)  1.114  Savage 12 F/TR .308W    SIII 10-50x60   168gr SMK    
    27.   Jarosław Snoch   132    1.664  Howa 1500   Bushnell   Sierra    
    28.   Wiktor Pecyna   131 (3X)  1.469  savage12ftr kal. 308win   sightmark 10,5-40x50   hornady stell match    
    29.   Robert Libek   131    1.263  keppeler 308 win   sightron 10-50x60   a-max    
    30.   Jacek Włodarczyk   129 (1X)  2.305  HOWA 1500 223 rem   Delta Optical 2,5-16   223 rem 50 grs    
    31.   Wiesław Dziewit   129    0.806  223   nightforce   lapua    
    32.   Jerzy Dziokan   128    1.459  Howa 1500   Delta   223    
    33.   Wojciech Dziokan   128    1.490  Howa 1500   delta   223    
    34.   Ryszard Jednachowski   127 (1X)  1.583  Rem 700-308   Delta   Lapua    
    35.   Dariusz Krakowiak   127    0.896  223   nightforce   sierra    
    36.   Artur Makutunowicz   127    1.389  Savage 12 F/TR .308W   SIII 10-50x60   168gr SMK    
    37.   Jarosław Dybał   126    1.056  Savage 12 FTR 308Win   Burris   Hornady    
    38.   Janusz Skarysz   126    1.561  .308Win Remington 700   Leupold 6,5-20X56   .308 Win 168 Gn    
    39.   Sławomir Wi¶niewski   125 (4X)  2.439  CZ 223Rem   Niko Stirling   Fiochi    
    40.   Jacek Basiński   125 (1X)  1.354  Kepler 307 win   6x20x50 Zeis   Lapua    
    41.   Tomasz B±kowski   120 (1X)  1.538  mannlicher .308 win   S&B 12-50x56   Lapua    
    42.   Piotr Narloch   117    0.735  Accuracy 308 W   SB PM II 10 - 50x 56   308 win elab 168 gr     
    43.   Henryk Rogocki   117    1.228  Sevage 308   Delta   Lapua    
    44.   Zenon Łaski   115    1.916  Blaser 308 Win   Schmid&Bender 5x25x56   scenar    
    Dystans 500 jardów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Adam Sztybór   150 (9X)  0.431  NC RADO 6,5X47   S&B 12-50X56   LAPUA   tarcza 
    2.   Paweł Paszkiewicz   148 (4X)  0.592  6,5x47 Lapua NC Rado   NF   Scenar   tarcza 
    3.   Przemysław Pardela   147 (2X)  0.584  6mmBR   Sightron 8-32x56   Sierra 107   tarcza 
    4.   Roman Kurdziel   146 (5X)  0.935  NC Rado 6.5x55 SE   sightron 10-50x60   6.5x55 lapua   tarcza 
    5.   Igor Stefanowski   145 (4X)  0.829  NC RADO 6,5x47   March 80   Berger 140 hybryd   tarcza 
    6.   Tomasz Chałupka   145 (3X)  0.790  JANCZEWSKI OLSZTYN   NF 8X32   SIERRA 123    
    7.   Krystian Janczewski   145 (2X)  0.683  Janczewski Olsztyn F-Open, 7mm RSAU   Jakakolwiek   Najskuteczniejsza   tarcza 
    8.   Maciej Wysokiński   145 (2X)  0.748  6 br   march   lapua   tarcza 
    9.   Arnold Przepiorkowski   144 (2X)  1.053  6.5x47 Lapua   jeszcze nie zdecydowałem-   Elaboracja wlasna   tarcza 
    10.   Gytis Misiukevičius   143 (3X)  1.241  PRECHTL GS 04; Norma 6 XC   Paranormal 1-50 x 60   Norma 6 XC   tarcza 
    11.   Vilija Stadanikienė   142 (2X)  0.951  Prechtl GS 04; Norma 6 xc   Bilejaka   Norma 6 xc    
    12.   Marek Chałupka   142 (1X)  0.821  JANCZEWSKI OLSZTYN   NF 8X32   SIERRA 123    
    13.   Karol Janczewski   141 (3X)  1.098  Rem 700 6,5x47    March 8-80x56   sierra/berger    
    14.   Michał Harenża   141 (2X)  0.447  6,5x47 L   March 10-60x52   Scenar 123/139   tarcza 
    15.   Jan Duraj   141 (2X)  1.114  Savage 12 F-Class 6BR   Delta   Lapua    
    16.   Lucjan Kalka   141    1.184  12 LRP 260 Rem   NXS 12-42x56   SMK 142    
    17.   Krzysztof Czachorowski   140    0.668  12 f -class savage 6mm BR   jor 4-28   sierra    
    18.   Dariusz Kubik   138 (2X)  0.965  223   night force   lapua    
    19.   Sławomir Czuber   138 (1X)  1.157  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski   137 (4X)  1.313  Savage 12 F-CLASS   March 8-80x56   Lapua    
    21.   Mateusz Tombarkiewicz   134 (3X)  1.382  NC Rado 6,5x47 Lapua   NF 12-42x56   Lapua    
    22.   Benjaminas Vilpiąauskas   134    0.599  PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR   IOR 9-34x56   Norma 6mm BR    
    23.   Iwona Wysokińska   130    1.145  6 br   march   lapua    
    24.   Pawel Konecki   129 (1X)  1.176  Keppeler K09 7mmRemSAUM   March 8-80x56   Berger 180gn Hybrid    
    25.   Maciej Pawlak   121       TIKKA T3 6,5 X 55   DELTA   LAPUA SCENAR    
    26.   Józef Wilmowski   109    2.203  Carl Gustaf 6,5x55   Delta   Lapua    
    27.   Krzysztof Czarniecki   105    0.745  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47    
    28.   Michał Rużański   97       tikka sv 6,5x55 SE   S&B 5-25x56   lapua    
    Dystans 500 jardów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Piotr Narloch   148 (7X)  0.643  Accuracy 308 W   SB PM II 10 - 50x 56   308 win elab 168 gr    tarcza 
    2.   Arnold Przepiorkowski   146 (3X)  1.132  308 W    nie okreslone   elaboracja własna   tarcza 
    3.   Bartosz Mizgier   146 (2X)  0.804  Savage 223   Bushnell 6-24   Berger70VLD   tarcza 
    4.   Robert Libek   146 (2X)  1.254  keppeler 308 win   sightron 10-50x60   a-max    
    5.   Adam Dadaczyński   145 (6X)  0.956  Keppeler 308   PMII   155    
    6.   Jarosław Dybał   145    0.880  Savage 12 FTR 308Win   Burris   Hornady   tarcza 
    7.   Dariusz Krakowiak   145    1.132  223   nightforce   sierra   tarcza 
    8.   Antoni Kulesza   144 (4X)  0.925  308 win , cz550 varmint   nightforce 8-32   S&B HPBT   tarcza 
    9.   Piotr Nazdrowicz   144 (3X)  1.177  SAV 12F-TR 308W   VX-III 25x   11g   tarcza 
    10.   Krystian Janczewski   143 (5X)  1.117  223 Custom Remington Janczewski Ols   Sightron 10-50x60 MOAR   Nosler Custom Competition 80   tarcza 
    11.   Sylwiusz Bajraszewski   143 (3X)  0.902  Savage 12 F/TR   S&B 12-50x56   Lapua    
    12.   Włodzimierz Smyk   143 (2X)  1.009  A.I. .308 win   S&B   scenar    
    13.   Roman Tomczyński   143 (2X)  1.223  .308 win REM 700   Delta   Hornady 168    
    14.   Marek Papros   142 (3X)  1.147  Savage 12F/TR   Nightforce 15x50   scenar    
    15.   Zbigniew Gutek   141 (2X)  0.826  12VSS 308 Win   Zeiss 6 - 24 x56   Scenar 185 gr ?    
    16.   Tomasz B±kowski   141 (2X)  1.307  mannlicher .308 win   S&B 12-50x56   Lapua    
    17.   Lucjan Kalka   140 (2X)  1.009  12 F/TR 308   SIII 8-32x56   A-max 168    
    18.   Józef Wilmowski   140 (1X)  1.597  CZ 750 308Win   Weaver T36   hornady    
    19.   Saulius Paknys   139 (1X)  1.124  Dolphin   S/B 12x50-56   Berger 185g    
    20.   Marek Chałupka   137    1.567  223   NS 10X50   SIERRA 80    
    21.   Przemysław Stefańczyk   136 (2X)  1.345  .308 win REM 700   Delta   Hornady 168    
    22.   Tomasz Chałupka   133 (1X)  1.101  223   NS 10X50   SIERRA 80   tarcza 
    23.   Zenon Łaski   133 (1X)  1.720  Blaser 308 Win   Schmid&Bender 5x25x56   scenar    
    24.   Ryszard Jednachowski   133 (1X)  1.773  Rem 700-308   Delta   Lapua    
    25.   Marek Żochowski   133    1.009  Savage 12 FTR   SB 5-25   Lapua    
    26.   Jacek Włodarczyk   132 (1X)  2.300  HOWA 1500 308 win   Delta Optical 4,5-30   308 win 168 grs    
    27.   Michał Jaroszyński-Wolfram   132    1.628  Tikka T3 Tactical .308 Win   Weaver 4-16x44   Sierra    
    28.   Wiesław Dziewit   131    1.156  223   nightforce   lapua    
    29.   Łukasz Żychiewicz   130 (2X)  1.567  Savage F/TR 308   Weaver T36   Lapua    
    30.   Marcin Majchrzak   130    0.918  Savage 12 F/TR 308 Win   S&B PM II 12-50x56    168 SMK    
    31.   Jacek Basiński   128 (1X)  1.238  Kepler 307 win   6x20x50 Zeis   Lapua    
    32.   Artur Makutunowicz   127 (1X)  1.254  Savage 12 F/TR .308W   SIII 10-50x60   168gr SMK    
    33.   Jerzy Dziokan   123 (1X)  1.919  Howa 1500   Delta   223    
    34.   Henryk Rogocki   117 (2X)     Sevage 308   Delta   Lapua    
    35.   Janusz Skarysz   117 (1X)  1.208  .308Win Remington 700   Leupold 6,5-20X56   .308 Win 168 Gn    
    36.   Wiktor Pecyna   116    1.193  savage12ftr kal. 308win   sightmark 10,5-40x50   hornady stell match    
    37.   Janusz Olszyk   114    1.109  keppeler 308    N. F -8-32-56   elabo lapua    
    38.   Piotr Niewiadomski   113    1.376  Savage 12 F/TR 308 Win   Sightron   Lapua    
    39.   Jarosław Snoch   113    2.369  Howa 1500   Bushnell   Sierra    
    40.   Sławomir Wi¶niewski   110    2.446  CZ 223Rem   Niko Stirling   Fiochi    
    41.   Agnieszka Wołoszyn   109       Savage 12 F/TR .308W    SIII 10-50x60   168gr SMK    
    42.   Wojciech Dziokan   66       Howa 1500   delta   223    
    43.   Paweł Galarda   63       remington 700 sf .308win   delta optikal titanium mczII   berger hybrid target    
    44.   Jerzy Krywult   0       NC Rado .308 win.   NF 8-32x56   scenar 155    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Krzysztof Czarniecki   148 (6X)  0.845  Janczar 6,5x47   Nightforce 42x56   6,5x47   tarcza 
    2.   Michał Harenża   147 (3X)  0.828  6,5x47 L   March 10-60x52   Scenar 123/139   tarcza 
    3.   Arnold Przepiorkowski   146 (5X)  0.841  6.5x47 Lapua   jeszcze nie zdecydowałem-   Elaboracja wlasna   tarcza 
    4.   Maciej Wysokiński   145 (5X)  1.179  6 br   march   lapua   tarcza 
    5.   Igor Stefanowski   145 (4X)  0.765  NC RADO 6,5x47   March 80   Berger 140 hybryd   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   145 (2X)  0.553  NC RADO 6,5X47   S&B 12-50X56   LAPUA   tarcza 
    7.   Karol Janczewski   144 (3X)  1.148  Rem 700 6,5x47    March 8-80x56   sierra/berger   tarcza 
    8.   Krystian Janczewski   143 (2X)  0.902  Janczewski Olsztyn F-Open, 7mm RSAU   Jakakolwiek   Najskuteczniejsza   tarcza 
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   142 (4X)  1.471  Savage 12 F-CLASS   March 8-80x56   Lapua   tarcza 
    10.   Mateusz Tombarkiewicz   142 (2X)  1.111  NC Rado 6,5x47 Lapua   NF 12-42x56   Lapua   tarcza 
    11.   Sławomir Czuber   141 (2X)  1.005  Gruning-Elmiger   NightForce NXS 12-42   Lapua Scenar 139gr    
    12.   Marek Chałupka   140 (3X)  1.200  JANCZEWSKI OLSZTYN   NF 8X32   SIERRA 123    
    13.   Gytis Misiukevičius   139 (2X)  0.891  PRECHTL GS 04; Norma 6 XC   Paranormal 1-50 x 60   Norma 6 XC    
    14.   Paweł Paszkiewicz   138 (1X)  0.742  6,5x47 Lapua NC Rado   NF   Scenar    
    15.   Benjaminas Vilpiąauskas   136 (2X)  0.822  PRECHTL GS 04; 6mm Norma BR   IOR 9-34x56   Norma 6mm BR    
    16.   Roman Kurdziel   136    1.057  NC Rado 6.5x55 SE   sightron 10-50x60   6.5x55 lapua    
    17.   Krzysztof Czachorowski   135    0.805  12 f -class savage 6mm BR   jor 4-28   sierra    
    18.   Jan Duraj   135    0.859  Savage 12 F-Class 6BR   Delta   Lapua    
    19.   Przemysław Pardela   134    0.788  6mmBR   Sightron 8-32x56   Sierra 107    
    20.   Tomasz Chałupka   134    0.810  JANCZEWSKI OLSZTYN   NF 8X32   SIERRA 123    
    21.   Lucjan Kalka   130 (1X)  0.991  12 LRP 260 Rem   NXS 12-42x56   SMK 142    
    22.   Dariusz Kubik   118    1.399  223   night force   lapua    
    23.   Maciej Pawlak   116    2.311  TIKKA T3 6,5 X 55   DELTA   LAPUA SCENAR    
    24.   Vilija Stadanikienė   114    1.206  Prechtl GS 04; Norma 6 xc   Bilejaka   Norma 6 xc    
    25.   Iwona Wysokińska   110    1.017  6 br   march   lapua    
    26.   Józef Wilmowski   95 (1X)     Carl Gustaf 6,5x55   Delta   Lapua    
    27.   Pawel Konecki   59       Keppeler K09 7mmRemSAUM   March 8-80x56   Berger 180gn Hybrid    
    28.   Michał Rużański   15       tikka sv 6,5x55 SE   S&B 5-25x56   lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.   Marcin Majchrzak   146 (4X)  0.832  Savage 12 F/TR 308 Win   S&B PM II 12-50x56    168 SMK   tarcza 
    2.   Janusz Olszyk   144 (3X)  1.175  keppeler 308    N. F -8-32-56   elabo lapua   tarcza 
    3.   Dariusz Krakowiak   144 (1X)  0.923  223   nightforce   sierra   tarcza 
    4.   Antoni Kulesza   142 (1X)  1.084  308 win , cz550 varmint   nightforce 8-32   S&B HPBT   tarcza 
    5.   Krystian Janczewski   141 (1X)  1.560  223 Custom Remington Janczewski Ols   Sightron 10-50x60 MOAR   Nosler Custom Competition 80   tarcza 
    6.   Arnold Przepiorkowski   140 (1X)  0.820  308 W    nie okreslone   elaboracja własna   tarcza 
    7.   Jerzy Krywult   139 (5X)  0.912  NC Rado .308 win.   NF 8-32x56   scenar 155   tarcza 
    8.   Marek Żochowski   139 (2X)  1.129  Savage 12 FTR   SB 5-25   Lapua   tarcza 
    9.   Bartosz Mizgier   138 (4X)  1.296  Savage 223   Bushnell 6-24   Berger70VLD   tarcza 
    10.   Saulius Paknys   138 (3X)  0.803  Dolphin   S/B 12x50-56   Berger 185g   tarcza 
    11.   Sylwiusz Bajraszewski   138    1.679  Savage 12 F/TR   S&B 12-50x56   Lapua    
    12.   Janusz Skarysz   136 (1X)  1.507  .308Win Remington 700   Leupold 6,5-20X56   .308 Win 168 Gn    
    13.   Michał Jaroszyński-Wolfram   136 (1X)  1.599  Tikka T3 Tactical .308 Win   Weaver 4-16x44   Sierra    
    14.   Zenon Łaski   134 (1X)  1.725  Blaser 308 Win   Schmid&Bender 5x25x56   scenar    
    15.   Agnieszka Wołoszyn   134    1.588  Savage 12 F/TR .308W    SIII 10-50x60   168gr SMK    
    16.   Lucjan Kalka   132 (1X)  1.066  12 F/TR 308   SIII 8-32x56   A-max 168    
    17.   Adam Dadaczyński   131    0.940  Keppeler 308   PMII   155    
    18.   Jarosław Dybał   129 (1X)     Savage 12 FTR 308Win   Burris   Hornady    
    19.   Piotr Nazdrowicz   129 (1X)  0.800  SAV 12F-TR 308W   VX-III 25x   11g    
    20.   Roman Tomczyński   129 (1X)  1.169  .308 win REM 700   Delta   Hornady 168    
    21.   Piotr Niewiadomski   128 (1X)  0.907  Savage 12 F/TR 308 Win   Sightron   Lapua    
    22.   Jacek Basiński   127 (3X)  1.513  Kepler 307 win   6x20x50 Zeis   Lapua    
    23.   Jacek Włodarczyk   126    1.156  HOWA 1500 308 win   Delta Optical 4,5-30   308 win 168 grs    
    24.   Tomasz B±kowski   124 (1X)  1.397  mannlicher .308 win   S&B 12-50x56   Lapua    
    25.   Jarosław Snoch   124    1.129  Howa 1500   Bushnell   Sierra    
    26.   Tomasz Chałupka   123 (1X)     223   NS 10X50   SIERRA 80    
    27.   Marek Chałupka   123 (1X)  1.100  223   NS 10X50   SIERRA 80    
    28.   Marek Papros   123    1.057  Savage 12F/TR   Nightforce 15x50   scenar    
    29.   Piotr Narloch   122    0.746  Accuracy 308 W   SB PM II 10 - 50x 56   308 win elab 168 gr     
    30.   Ryszard Jednachowski   121    1.748  Rem 700-308   Delta   Lapua    
    31.   Henryk Rogocki   119    2.103  Sevage 308   Delta   Lapua    
    32.   Przemysław Stefańczyk   117    1.261  .308 win REM 700   Delta   Hornady 168    
    33.   Wiesław Dziewit   116    1.594  223   nightforce   lapua    
    34.   Łukasz Żychiewicz   114 (1X)     Savage F/TR 308   Weaver T36   Lapua    
    35.   Józef Wilmowski   108    1.588  CZ 750 308Win   Weaver T36   hornady    
    36.   Wiktor Pecyna   104       savage12ftr kal. 308win   sightmark 10,5-40x50   hornady stell match    
    37.   Paweł Galarda   100       remington 700 sf .308win   delta optikal titanium mczII   berger hybrid target    
    38.   Włodzimierz Smyk   100       A.I. .308 win   S&B   scenar    
    39.   Robert Libek   100    1.971  keppeler 308 win   sightron 10-50x60   a-max    
    40.   Artur Makutunowicz   99       Savage 12 F/TR .308W   SIII 10-50x60   168gr SMK    
    41.   Sławomir Wi¶niewski   72       CZ 223Rem   Niko Stirling   Fiochi    
    42.   Jerzy Dziokan   59       Howa 1500   Delta   223    
    43.   Wojciech Dziokan   36       Howa 1500   delta   223    
    44.   Zbigniew Gutek   0       12Vss 308 Win   zeiss 6 - 24 x 56   Scenar 185 gr ?    
    Klasyfikacja ł±czna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Adam Sztybór  148(3X) 150(9X) 145(2X) 0.494 443(14X)
    2.  Igor Stefanowski  148(7X) 145(4X) 145(4X) 0.747 438(15X)
    3.  Michał Harenża  149(9X) 141(2X) 147(3X) 0.667 437(14X)
    4.  Arnold Przepiorkowski  144(8X) 144(2X) 146(5X) 1.019 434(15X)
    5.  Krystian Janczewski  145(2X) 145(2X) 143(2X) 0.846 433(6X)
    6.  Marek Chałupka  148(7X) 142(1X) 140(3X) 0.939 430(11X)
    7.  Karol Janczewski  145(3X) 141(3X) 144(3X) 1.086 430(9X)
    8.  Paweł Paszkiewicz  144(3X) 148(4X) 138(1X) 0.607 430(8X)
    9.  Gytis Misiukevičius  147(3X) 143(3X) 139(2X) 0.997 429(8X)
    10.  Przemysław Pardela  148(3X) 147(2X) 134  0.655 429(5X)
    11.  Tomasz Chałupka  148(9X) 145(3X) 134  0.803 427(12X)
    12.  Maciej Wysokiński  137(1X) 145(2X) 145(5X) 0.959 427(8X)
    13.  Roman Kurdziel  143(3X) 146(5X) 136  1.002 425(8X)
    14.  Mateusz Tombarkiewicz  148(6X) 134(3X) 142(2X) 1.068 424(11X)
    15.  Sylwiusz Bajraszewski  143(3X) 137(4X) 142(4X) 1.222 422(11X)
    16.  Krzysztof Czachorowski  142(3X) 140  135  0.745 417(3X)
    17.  Benjaminas Vilpiąauskas  145(6X) 134  136(2X) 0.775 415(8X)
    18.  Jan Duraj  134  141(2X) 135  1.032 410(2X)
    19.  Sławomir Czuber  130(1X) 138(1X) 141(2X) 1.189 409(4X)
    20.  Lucjan Kalka  136(3X) 141  130(1X) 1.244 407(4X)
    21.  Krzysztof Czarniecki  147(5X) 105  148(6X) 0.749 400(11X)
    22.  Vilija Stadanikienė  143(4X) 142(2X) 114  1.042 399(6X)
    23.  Iwona Wysokińska  140(3X) 130  110  1.075 380(3X)
    24.  Dariusz Kubik  120  138(2X) 118  1.179 376(2X)
    25.  Maciej Pawlak  115  121  116    352 
    26.  Józef Wilmowski  110(3X) 109  95(1X)   314(4X)
    27.  Pawel Konecki  113  129(1X) 59    301(1X)
    28.  Michał Rużański  118  97  15    230 
    Klasyfikacja ł±czna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 500 jardów 600 metrów ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.  Arnold Przepiorkowski  145(2X) 146(3X) 140(1X) 0.968 431(6X)
    2.  Antoni Kulesza  143(1X) 144(4X) 142(1X) 0.957 429(6X)
    3.  Bartosz Mizgier  140(4X) 146(2X) 138(4X) 1.141 424(10X)
    4.  Krystian Janczewski  140(2X) 143(5X) 141(1X) 1.344 424(8X)
    5.  Sylwiusz Bajraszewski  143  143(3X) 138  1.113 424(3X)
    6.  Adam Dadaczyński  147(3X) 145(6X) 131  0.915 423(9X)
    7.  Saulius Paknys  139(2X) 139(1X) 138(3X) 1.002 416(6X)
    8.  Dariusz Krakowiak  127  145  144(1X) 0.984 416(1X)
    9.  Lucjan Kalka  143(2X) 140(2X) 132(1X) 0.979 415(5X)
    10.  Marcin Majchrzak  135(1X) 130  146(4X) 0.958 411(5X)
    11.  Marek Papros  145(5X) 142(3X) 123  1.185 410(8X)
    12.  Piotr Nazdrowicz  136(2X) 144(3X) 129(1X) 1.371 409(6X)
    13.  Roman Tomczyński  137(2X) 143(2X) 129(1X) 1.507 409(5X)
    14.  Marek Żochowski  134(1X) 133  139(2X) 1.126 406(3X)
    15.  Michał Jaroszyński-Wolfram  135(1X) 132  136(1X) 1.546 403(2X)
    16.  Jarosław Dybał  126  145  129(1X)   400(1X)
    17.  Janusz Olszyk  140(1X) 114  144(3X) 1.190 398(4X)
    18.  Tomasz Chałupka  138(2X) 133(1X) 123(1X)   394(4X)
    19.  Marek Chałupka  133(3X) 137  123(1X) 1.283 393(4X)
    20.  Przemysław Stefańczyk  138(4X) 136(2X) 117  1.316 391(6X)
    21.  Piotr Narloch  117  148(7X) 122  0.708 387(7X)
    22.  Jacek Włodarczyk  129(1X) 132(1X) 126  2.049 387(2X)
    23.  Tomasz B±kowski  120(1X) 141(2X) 124(1X) 1.569 385(4X)
    24.  Łukasz Żychiewicz  140(3X) 130(2X) 114(1X)   384(6X)
    25.  Józef Wilmowski  135  140(1X) 108  1.532 383(1X)
    26.  Zenon Łaski  115  133(1X) 134(1X) 1.787 382(2X)
    27.  Ryszard Jednachowski  127(1X) 133(1X) 121  1.701 381(2X)
    28.  Jacek Basiński  125(1X) 128(1X) 127(3X) 1.537 380(5X)
    29.  Janusz Skarysz  126  117(1X) 136(1X) 1.425 379(2X)
    30.  Włodzimierz Smyk  135(2X) 143(2X) 100    378(4X)
    31.  Robert Libek  131  146(2X) 100  1.496 377(2X)
    32.  Wiesław Dziewit  129  131  116  1.185 376 
    33.  Agnieszka Wołoszyn  132(1X) 109  134    375(1X)
    34.  Piotr Niewiadomski  133(1X) 113  128(1X) 1.199 374(2X)
    35.  Jarosław Snoch  132  113  124  1.853 369 
    36.  Henryk Rogocki  117  117(2X) 119    353(2X)
    37.  Artur Makutunowicz  127  127(1X) 99    353(1X)
    38.  Wiktor Pecyna  131(3X) 116  104    351(3X)
    39.  Jerzy Dziokan  128  123(1X) 59    310(1X)
    40.  Sławomir Wi¶niewski  125(4X) 110  72    307(4X)
    41.  Paweł Galarda  134  63  100    297 
    42.  Jerzy Krywult  138  0  139(5X)   277(5X)
    43.  Zbigniew Gutek  135(1X) 141(2X) 0    276(3X)
    44.  Wojciech Dziokan  128  66  36    230 
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Adam Sztybór 0.431 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - s.kl.P Stanisław Myszkowski
    Sędzia Główny, - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Przewodnicz±cy Kom.Klasyfikacyjnej- s.kl.I Jerzy Cie¶la
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.I Leszek Naworski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Milan Cie¶la
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Karol Janczewski
    Sędzia Prematch - s.kl.III Rafał Walczowski
    Kierownik Tarczowni - s.kl.III Jan Bodnar
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Zabepieczenie medyczne - lek.med Jacek Basiński, lek.med Marcin Majchrzak

    do góry