Zawody
  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nowe rekordy Polski:
    450m FTR - Dariusz Krakowiak 147(4X)
    450m Open - Rafał Walczowski 149 (9X)
    600m Open - Michał Harenża 150(7X)
    Trójbój Open - Paweł Paszkiewicz 447(16X)


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie 
    (MOA)
     Broń  Luneta  Amunicja  

    1.   Rafał Walczowski   150 (10X)  0.457  6BR   Weaver T36   Sierra 107   tarcza 
    2.   Paweł Paszkiewicz   150 (7X)  0.372  NC Rado 6,5x47   NF Benchrest   Scenar   tarcza 
    3.   Igor Stefanowski   150 (4X)  0.688  NC RADO 6,5x47   MARCH 8-80   scenar 139 gr   tarcza 
    4.   Karol Janczewski   149 (4X)  0.751  Janczar MK II 6,5x47    S&B PM II 12-50x56   BERGER   tarcza 
    5.   Krzysztof Czarniecki   147 (3X)  0.613  6,5x47   Nightforce42x56   6,5x47   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   146 (6X)  0.808  NC RADO 6,5x55   S&B 12-50X56   Lapua scenar   tarcza 
    7.   Roman Kurdziel   145 (6X)  0.693  NC RADO 6.5x55 SM   Sightron 10-50x60   scenar 139gr   tarcza 
    8.   Gytis Misiukevicius   145 (4X)  0.503  PRECHTL-GS-04-F-Class; 6XC   KAHLES K624i   Norma   tarcza 
    9.   Marek Papros   145 (2X)  0.900  Holmgren 6,5x55   Nightforce 12-42x56   scenar 139   tarcza 
    10.   Paweł Konecki   143 (5X)  1.186  6,5x55   Swarovski PVII 6-24x56   Norma DL Falt   tarcza 
    11.   Jan Duraj   143 (3X)  1.030  Savage 12F-Class 6BR   Delta   Lapua 105gr    
    12.   Sławomir Czuber   143 (2X)  0.888  Gruning-Elmiger 6,5x55   Nightforce NXS 12-42   Lapua 139gr    
    13.   Iwona Wysokińska   142 (3X)  1.443  Savage    Nightforce   Lapua Scenar    
    14.   Michał "sanders" Harenża   142 (2X)  0.590  Barnard 6,5x47 Lapua   March 10-60x52   Sanders special    
    15.   Janusz Michałowski   141 (4X)  0.882  .284 Win.   SCHMIDT&BENDER 12-50 x 56   .284 Win.    
    16.   Maciej Wysokiński   141    1.145  6BR   March   lapua    
    17.   Benjaminas Vilpisauskas   140 (3X)  1.248  Prechtl GS 04; cal. 6mm Norma BR   IOR 9-36x56   Norma    
    18.   Dariusz Kubik   137    1.847  brno 98 3006   NXS 8x32x56 NightForce   lapua    
    19.   Marek Kowalczuk   134 (1X)  2.424  Tikka T3 Varmint 6,5x55se   NF NSX 12-42x56   Sako Racehead    
    20.   Józef Wilmowski   133 (2X)  1.266  Carl Gustaff 6,5x55   Delta   Lapua    
    21.   Robert Paweł Libek   131 (1X)  1.564  schultz-larsen 6,5 x 55   waver T-36   lapua-hornady    
    22.   Lucjan Kalka   131    1.232  Savage 12 LRP 260 Rem   Weaver T36   Sierra    
    23.   Krzysztof Czachorowski   105 (3X)     SAVAGE 12 6 NORMA BR   IOR 4-28/56   107gr Sierra    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie 
    (MOA)
     Broń  Luneta  Amunicja  

    1.   Lucjan Kalka   148 (5X)  0.804  SAVAGE 12 F/TR 308 Win   Sightron SIII 8-32x50   Hornady A-max 155 grain   tarcza 
    2.   Saulius Paknys   146 (2X)  1.033  Sako 75 308 WIN   S/B12x50-56   eloboracija   tarcza 
    3.   Zbigniew Gutek   145 (5X)  0.953  Tikka T3 Varmint .223 Remington   Swarovski Z6i 2.5 - 15 x 56   Scenar 4.5 g Berger VLD 64 gr   tarcza 
    4.   Marek Żochowski   145 (3X)  1.194  Savage 12 FTR   SB 5-25   Lapua   tarcza 
    5.   Dariusz Krakowiak   144 (1X)  0.829  Howa 1500 223Rem.   TASCO 8-32x44   SMK 52gr.223Rem.   tarcza 
    6.   Rafał Walczowski   143 (5X)  1.161  Remington XR100 223Rem   Weaver T36   Sierra    tarcza 
    7.   Jerzy Dziokan   142 (1X)  1.104  Howa 223   Delta    223   tarcza 
    8.   Dariusz Kubik   142    0.794  Howa 1500 223Rem.   TASCO 8-32x44   52SMK   tarcza 
    9.   Marcin Majchrzak   141 (4X)  1.240  Savage 12 F/TR 308win   S&B PM II 12-50x56   168SMK   tarcza 
    10.   Bartosz Mizgier   141 (3X)  1.218  223Rem   Barner 6-24x40   70VLD Berger   tarcza 
    11.   Krystian Janczewski   139 (3X)  1.046  Janczewski Olsztyn Tactical Remingt   March 8-80x56 MTR-1   B. coś tam     
    12.   Roman Tomczyński   137 (2X)  1.492  Rem700 308   Delta   Hornady 168    
    13.   Piotr Nazdrowicz   137 (1X)  1.549  SAV/12FTR 308W   T36   155    
    14.   Przemysław Stefańczyk   136 (1X)  1.182  Rem700 308   Delta 4,5-30x50 SF MCZ   Scenar    
    15.   Janusz Olszyk   136 (1X)  1.331  Keppeler 308 win   S 3 ss 8-32-56   lapua    
    16.   Antoni Kulesza   136 (1X)  1.698  308 win   9-32 nightforce   scenar     
    17.   Jacek Włodarczyk   135 (1X)  1.606  HOWA 1500   delta optical 4,5-30   Hornady 168 gr    
    18.   Jarosław Dybał   135 (1X)  1.641  Savage 12 FTR   Pentax   Hornady    
    19.   Jarosław Snoch   134 (1X)  1.285  Howa 1500, 308   Bushnell 6500   Nosler CC 155    
    20.   Henryk Rogocki   134    1.480  Sevage 12 308W   Delta 4,5-30   lapua    
    21.   Marek Papros   133 (1X)  1.641  Savage F/TR 308win   Swarovski 6-24x50   scenar 155    
    22.   Tomasz Bąkowski   133    1.549  .308 win   6-24 x 56   hornady    
    23.   Sławomir Czuber   132    1.423  Savage F/TR   Weawer T36   Sierra 168gr    
    24.   Piotr Niewiadomski   130 (1X)  1.377  Savage 12 F/TR   Sightron   Lapua Scenar    
    25.   Ryszard Jednachowski   130 (1X)  1.618  REM 700 308 WIN   DELTA   SCENAR    
    26.   Jacek Basiński   130 (1X)  1.721  308 Winchester Keppler   6,5-20x50 Zeiss   308 Winchester    
    27.   Józef Wimowski   130    2.248  Cz 750 308Win   Bushnell Elite    Lapua    
    28.   Michał Jaroszyński-Wolfram   129 (1X)  1.263  Tikka T3 .308 Win   Horus 5-20x50   Lapua    
    29.   Zenon Łaski   128    1.205  Blaser 308 Win   5-25 x 56   scenar    
    30.   Marcin Wróbel   122 (1X)  2.111  TIKA 308 w   Delat Titanium   Scenar    
    Dystans 450 metrów - klasa open
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie 
    (MOA)
     Broń  Luneta  Amunicja  

    1.   Rafał Walczowski   149 (9X)  0.679  6BR   Weaver T36   Sierra 107   tarcza 
    2.   Paweł Paszkiewicz   148 (7X)  0.577  NC Rado 6,5x47   NF Benchrest   Scenar   tarcza 
    3.   Krzysztof Czarniecki   148 (5X)  0.821  6,5x47   Nightforce42x56   6,5x47   tarcza 
    4.   Igor Stefanowski   146 (4X)  0.661  NC RADO 6,5x47   MARCH 8-80   scenar 139 gr   tarcza 
    5.   Krzysztof Czachorowski   146 (3X)  1.000  SAVAGE 12 6 NORMA BR   IOR 4-28/56   107gr Sierra   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   146 (2X)  0.913  NC RADO 6,5x55   S&B 12-50X56   Lapua scenar   tarcza 
    7.   Karol Janczewski   145 (6X)  0.875  Janczar MK II 6,5x47    S&B PM II 12-50x56   BERGER   tarcza 
    8.   Jan Duraj   145 (3X)  1.046  Savage 12F-Class 6BR   Delta   Lapua 105gr   tarcza 
    9.   Michał "sanders" Harenża   145 (2X)  0.821  Barnard 6,5x47 Lapua   March 10-60x52   Sanders special   tarcza 
    10.   Józef Wilmowski   144 (2X)  0.737  Carl Gustaff 6,5x55   Delta   Lapua   tarcza 
    11.   Maciej Wysokiński   143 (4X)  1.099  6BR   March   lapua    
    12.   Marek Papros   143 (1X)  0.867  Holmgren 6,5x55   Nightforce 12-42x56   scenar 139    
    13.   Gytis Misiukevicius   141    0.901  PRECHTL-GS-04-F-Class; 6XC   KAHLES K624i   Norma    
    14.   Janusz Michałowski   140 (2X)  0.825  .284 Win.   SCHMIDT&BENDER 12-50 x 56   .284 Win.    
    15.   Roman Kurdziel   140 (1X)  0.714  NC RADO 6.5x55 SM   Sightron 10-50x60   scenar 139gr    
    16.   Sławomir Czuber   135    0.775  Gruning-Elmiger 6,5x55   Nightforce NXS 12-42   Lapua 139gr    
    17.   Paweł Konecki   134 (4X)  1.555  6,5x55   Swarovski PVII 6-24x56   Norma DL Falt    
    18.   Marek Kowalczuk   132 (2X)  1.486  Tikka T3 Varmint 6,5x55se   NF NSX 12-42x56   Sako Racehead    
    19.   Iwona Wysokińska   130 (1X)  1.359  Savage    Nightforce   Lapua Scenar    
    20.   Dariusz Kubik   128 (3X)  1.736  brno 98 3006   NXS 8x32x56 NightForce   lapua    
    21.   Lucjan Kalka   114    2.143  Savage 12 LRP 260 Rem   Weaver T36   Sierra    
    22.   Robert Paweł Libek   80       schultz-larsen 6,5 x 55   waver T-36   lapua-hornady    
    23.   Benjaminas Vilpisauskas   56       Prechtl GS 04; cal. 6mm Norma BR   IOR 9-36x56   Norma    
    Dystans 450 metrów - klasa F/TR
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie 
    (MOA)
     Broń  Luneta  Amunicja  

    1.   Dariusz Krakowiak   147 (4X)  1.103  Howa 1500 223Rem.   TASCO 8-32x44   SMK 52gr.223Rem.   tarcza 
    2.   Marcin Majchrzak   145 (3X)  1.086  Savage 12 F/TR 308win   S&B PM II 12-50x56   168SMK   tarcza 
    3.   Saulius Paknys   143 (3X)  0.781  Sako 75 308 WIN   S/B12x50-56   eloboracija   tarcza 
    4.   Janusz Olszyk   142 (3X)  0.933  Keppeler 308 win   S 3 ss 8-32-56   lapua   tarcza 
    5.   Marek Papros   141 (2X)  1.147  Savage F/TR 308win   Swarovski 6-24x50   scenar 155   tarcza 
    6.   Krystian Janczewski   141 (2X)  1.338  Janczewski Olsztyn Tactical Remingt   March 8-80x56 MTR-1   B. coś tam    tarcza 
    7.   Ryszard Jednachowski   140 (2X)  1.567  REM 700 308 WIN   DELTA   SCENAR   tarcza 
    8.   Piotr Niewiadomski   140 (1X)  1.086  Savage 12 F/TR   Sightron   Lapua Scenar   tarcza 
    9.   Zbigniew Gutek   140 (1X)  1.132  Savage 12VSS 308W   Zeiss 6 - 24 x 56   Scenar 185 gr   tarcza 
    10.   Roman Tomczyński   139 (3X)  1.422  Rem700 308   Delta   Hornady 168   tarcza 
    11.   Lucjan Kalka   139 (2X)  1.040  SAVAGE 12 F/TR 308 Win   Sightron SIII 8-32x50   Hornady A-max 155 grain    
    12.   Jerzy Dziokan   139 (2X)  1.316  Howa 223   Delta    223    
    13.   Przemysław Stefańczyk   139    1.415  Rem700 308   Delta 4,5-30x50 SF MCZ   Scenar    
    14.   Michał Jaroszyński-Wolfram   138 (1X)  1.338  Tikka T3 .308 Win   Horus 5-20x50   Lapua    
    15.   Marek Żochowski   137 (2X)  1.025  Savage 12 FTR   SB 5-25   Lapua    
    16.   Jarosław Dybał   136 (2X)  1.193  Savage 12 FTR   Pentax   Hornady    
    17.   Jacek Basiński   136 (2X)  1.323  308 Winchester Keppler   6,5-20x50 Zeiss   308 Winchester    
    18.   Bartosz Mizgier   136 (2X)  1.339  223Rem   Barner 6-24x40   70VLD Berger    
    19.   Sławomir Czuber   135 (1X)  1.109  Savage F/TR   Weawer T36   Sierra 168gr    
    20.   Józef Wimowski   134 (2X)  1.736  Cz 750 308Win   Bushnell Elite    Lapua    
    21.   Dariusz Kubik   134    1.041  Howa 1500 223Rem.   TASCO 8-32x44   52SMK    
    22.   Jacek Włodarczyk   132    1.331  HOWA 1500   delta optical 4,5-30   Hornady 168 gr    
    23.   Tomasz Bąkowski   131 (1X)  1.850  .308 win   6-24 x 56   hornady    
    24.   Zenon Łaski   124 (1X)  2.339  Blaser 308 Win   5-25 x 56   scenar    
    25.   Piotr Nazdrowicz   123 (2X)     SAV/12FTR 308W   T36   155    
    26.   Marcin Wróbel   123    1.354  TIKA 308 w   Delat Titanium   Scenar    
    27.   Jarosław Snoch   117    2.110  308 win   9-32 nightforce   scenar     
    28.   Antoni Kulesza   117       Howa 1500, 308   Bushnell 6500   Nosler CC 155    
    29.   Henryk Rogocki   42       Sevage 12 308W   Delta 4,5-30   lapua    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie 
    (MOA)
     Broń  Luneta  Amunicja  

    1.   Michał "sanders" Harenża   150 (7X)  0.582  Barnard 6,5x47 Lapua   March 10-60x52   Sanders special   tarcza 
    2.   Paweł Paszkiewicz   149 (2X)  0.731  NC Rado 6,5x47   NF Benchrest   Scenar   tarcza 
    3.   Karol Janczewski   147 (8X)  0.645  Janczar MK II 6,5x47    S&B PM II 12-50x56   BERGER   tarcza 
    4.   Rafał Walczowski   146 (3X)  1.059  6BR   Weaver T36   Sierra 107   tarcza 
    5.   Marek Papros   145 (4X)  0.753  Holmgren 6,5x55   Nightforce 12-42x56   scenar 139   tarcza 
    6.   Adam Sztybór   143 (1X)  1.063  NC RADO 6,5x55   S&B 12-50X56   Lapua scenar   tarcza 
    7.   Maciej Wysokiński   141 (3X)  1.042  6BR   March   lapua   tarcza 
    8.   Janusz Michałowski   140 (4X)  1.495  .284 Win.   SCHMIDT&BENDER 12-50 x 56   .284 Win.   tarcza 
    9.   Benjaminas Vilpisauskas   140 (3X)  1.157  Prechtl GS 04; cal. 6mm Norma BR   IOR 9-36x56   Norma   tarcza 
    10.   Krzysztof Czachorowski   139 (2X)  1.100  SAVAGE 12 6 NORMA BR   IOR 4-28/56   107gr Sierra   tarcza 
    11.   Józef Wilmowski   139 (1X)  1.109  Carl Gustaff 6,5x55   Delta   Lapua    
    12.   Sławomir Czuber   139    1.057  Gruning-Elmiger 6,5x55   Nightforce NXS 12-42   Lapua 139gr    
    13.   Krzysztof Czarniecki   137 (2X)  1.229  6,5x47   Nightforce42x56   6,5x47    
    14.   Iwona Wysokińska   136 (1X)  1.237  Savage    Nightforce   Lapua Scenar    
    15.   Igor Stefanowski   134 (2X)     NC RADO 6,5x47   MARCH 8-80   scenar 139 gr    
    16.   Roman Kurdziel   131 (1X)  1.137  NC RADO 6.5x55 SM   Sightron 10-50x60   scenar 139gr    
    17.   Paweł Konecki   130 (1X)  2.146  6,5x55   Swarovski PVII 6-24x56   Norma DL Falt    
    18.   Dariusz Kubik   129 (1X)  1.548  brno 98 3006   NXS 8x32x56 NightForce   lapua    
    19.   Gytis Misiukevicius   120    1.002  PRECHTL-GS-04-F-Class; 6XC   KAHLES K624i   Norma    
    20.   Robert Paweł Libek   113 (1X)     schultz-larsen 6,5 x 55   waver T-36   lapua-hornady    
    21.   Lucjan Kalka   46       Savage 12 LRP 260 Rem   Weaver T36   Sierra    
    22.   Marek Kowalczuk   40       Tikka T3 Varmint 6,5x55se   NF NSX 12-42x56   Sako Racehead    
    23.   Jan Duraj   aw.       Savage 12F-Class 6BR   Delta   Lapua 105gr    
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie 
    (MOA)
     Broń  Luneta  Amunicja  

    1.   Sławomir Czuber   143 (2X)  0.855  Savage F/TR   Weawer T36   Sierra 168gr   tarcza 
    2.   Marek Papros   143 (2X)  1.044  Savage F/TR 308win   Swarovski 6-24x50   scenar 155   tarcza 
    3.   Marcin Majchrzak   142 (2X)  0.941  Savage 12 F/TR 308win   S&B PM II 12-50x56   168SMK   tarcza 
    4.   Marek Żochowski   139 (2X)  1.411  Savage 12 FTR   SB 5-25   Lapua   tarcza 
    5.   Piotr Niewiadomski   139    1.085  Savage 12 F/TR   Sightron   Lapua Scenar   tarcza 
    6.   Michał Jaroszyński-Wolfram   138 (2X)  1.388  Tikka T3 .308 Win   Horus 5-20x50   Lapua   tarcza 
    7.   Krystian Janczewski   138 (1X)  1.330  Janczewski Olsztyn Tactical Remingt   March 8-80x56 MTR-1   B. coś tam    tarcza 
    8.   Roman Tomczyński   137 (4X)  1.743  Rem700 308   Delta   Hornady 168   tarcza 
    9.   Antoni Kulesza   135 (5X)  1.651  308 win   9-32 nightforce   scenar    tarcza 
    10.   Saulius Paknys   133 (1X)  1.101  Sako 75 308 WIN   S/B12x50-56   eloboracija   tarcza 
    11.   Ryszard Jednachowski   132 (1X)  1.428  REM 700 308 WIN   DELTA   SCENAR    
    12.   Janusz Olszyk   130    1.880  Keppeler 308 win   S 3 ss 8-32-56   lapua    
    13.   Tomasz Bąkowski   129    1.789  .308 win   6-24 x 56   hornady    
    14.   Jarosław Dybał   126    1.359  Savage 12 FTR   Pentax   Hornady    
    15.   Piotr Nazdrowicz   125 (2X)  2.568  SAV/12FTR 308W   T36   155    
    16.   Bartosz Mizgier   125 (1X)  2.420  223Rem   Barner 6-24x40   70VLD Berger    
    17.   Zbigniew Gutek   125    1.262  Savage 12VSS 308W   Zeiss 6 - 24 x 56   Scenar 185 gr    
    18.   Marcin Wróbel   125    1.399  TIKA 308 w   Delat Titanium   Scenar    
    19.   Przemysław Stefańczyk   123 (2X)  1.995  Rem700 308   Delta 4,5-30x50 SF MCZ   Scenar    
    20.   Jarosław Snoch   121    2.132  Howa 1500, 308   Bushnell 6500   Nosler CC 155    
    21.   Dariusz Krakowiak   116    1.365  Howa 1500 223Rem.   TASCO 8-32x44   SMK 52gr.223Rem.    
    22.   Józef Wimowski   116    2.310  Cz 750 308Win   Bushnell Elite    Lapua    
    23.   Jacek Włodarczyk   113       HOWA 1500   delta optical 4,5-30   Hornady 168 gr    
    24.   Henryk Rogocki   109    1.193  Sevage 12 308W   Delta 4,5-30   lapua    
    25.   Jerzy Dziokan   102 (1X)     Howa 223   Delta    223    
    26.   Dariusz Kubik   102    1.377  Howa 1500 223Rem.   TASCO 8-32x44   52SMK    
    27.   Lucjan Kalka   83       SAVAGE 12 F/TR 308 Win   Sightron SIII 8-32x50   Hornady A-max 155 grain    
    28.   Jacek Basiński   81       308 Winchester Keppler   6,5-20x50 Zeiss   308 Winchester    
    29.   Zenon Łaski   0       Blaser 308 Win   5-25 x 56   scenar    
    Klasyfikacja łączna w klasie open
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 450 metrów 600 metrów RAZEM

    1.  Paweł Paszkiewicz  150(7X) 148(7X) 149(2X) 447(16X)
    2.  Rafał Walczowski  150(10X) 149(9X) 146(3X) 445(22X)
    3.  Karol Janczewski  149(4X) 145(6X) 147(8X) 441(18X)
    4.  Michał "sanders" Harenża  142(2X) 145(2X) 150(7X) 437(11X)
    5.  Adam Sztybór  146(6X) 146(2X) 143(1X) 435(9X)
    6.  Marek Papros  145(2X) 143(1X) 145(4X) 433(7X)
    7.  Krzysztof Czarniecki  147(3X) 148(5X) 137(2X) 432(10X)
    8.  Igor Stefanowski  150(4X) 146(4X) 134(2X) 430(10X)
    9.  Maciej Wysokiński  141  143(4X) 141(3X) 425(7X)
    10.  Janusz Michałowski  141(4X) 140(2X) 140(4X) 421(10X)
    11.  Sławomir Czuber  143(2X) 135  139  417(2X)
    12.  Roman Kurdziel  145(6X) 140(1X) 131(1X) 416(8X)
    13.  Józef Wilmowski  133(2X) 144(2X) 139(1X) 416(5X)
    14.  Iwona Wysokińska  142(3X) 130(1X) 136(1X) 408(5X)
    15.  Paweł Konecki  143(5X) 134(4X) 130(1X) 407(10X)
    16.  Gytis Misiukevicius  145(4X) 141  120  406(4X)
    17.  Dariusz Kubik  137  128(3X) 129(1X) 394(4X)
    18.  Krzysztof Czachorowski  105(3X) 146(3X) 139(2X) 390(8X)
    19.  Benjaminas Vilpisauskas  140(3X) 56  140(3X) 336(6X)
    20.  Robert Paweł Libek  131(1X) 80  113(1X) 324(2X)
    21.  Marek Kowalczuk  134(1X) 132(2X) 40  306(3X)
    22.  Lucjan Kalka  131  114  46  291 
    23.  Jan Duraj  143(3X) 145(3X) 0  288(6X)
    Klasyfikacja łączna w klasie F/TR
     Miejsce  Zawodnik 300 metrów 450 metrów 600 metrów RAZEM

    1.  Marcin Majchrzak  141(4X) 145(3X) 142(2X) 428(9X)
    2.  Saulius Paknys  146(2X) 143(3X) 133(1X) 422(6X)
    3.  Marek Żochowski  145(3X) 137(2X) 139(2X) 421(7X)
    4.  Krystian Janczewski  139(3X) 141(2X) 138(1X) 418(6X)
    5.  Marek Papros  133(1X) 141(2X) 143(2X) 417(5X)
    6.  Roman Tomczyński  137(2X) 139(3X) 137(4X) 413(9X)
    7.  Zbigniew Gutek  145(5X) 140(1X) 125  410(6X)
    8.  Sławomir Czuber  132  135(1X) 143(2X) 410(3X)
    9.  Piotr Niewiadomski  130(1X) 140(1X) 139  409(2X)
    10.  Janusz Olszyk  136(1X) 142(3X) 130  408(4X)
    11.  Dariusz Krakowiak  144(1X) 147(4X) 116  407(5X)
    12.  Michał Jaroszyński-Wolfram  129(1X) 138(1X) 138(2X) 405(4X)
    13.  Bartosz Mizgier  141(3X) 136(2X) 125(1X) 402(6X)
    14.  Ryszard Jednachowski  130(1X) 140(2X) 132(1X) 402(4X)
    15.  Przemysław Stefańczyk  136(1X) 139  123(2X) 398(3X)
    16.  Jarosław Dybał  135(1X) 136(2X) 126  397(3X)
    17.  Tomasz Bąkowski  133  131(1X) 129  393(1X)
    18.  Antoni Kulesza  136(1X) 117  135(5X) 388(6X)
    19.  Piotr Nazdrowicz  137(1X) 123(2X) 125(2X) 385(5X)
    20.  Jerzy Dziokan  142(1X) 139(2X) 102(1X) 383(4X)
    21.  Józef Wimowski  130  134(2X) 116  380(2X)
    22.  Jacek Włodarczyk  135(1X) 132  113  380(1X)
    23.  Dariusz Kubik  142  134  102  378 
    24.  Jarosław Snoch  134(1X) 117  121  372(1X)
    25.  Lucjan Kalka  148(5X) 139(2X) 83  370(7X)
    26.  Marcin Wróbel  122(1X) 123  125  370(1X)
    27.  Jacek Basiński  130(1X) 136(2X) 81  347(3X)
    28.  Henryk Rogocki  134  42  109  285 
    29.  Zenon Łaski  128  124(1X) 0  252(1X)
    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 15 strzałów):

    Paweł Paszkiewicz 0.372 MOA



    Komisja Sędziowska:

    Delegat Techniczny PZSS - s.kl.P Stanisław Myszkowski
    Sędzia Główny, Przewodniczący Kom.Klasyfikacyjnej - s.kl.P Józef "Silver" Wilmowski
    Kierownik Biura Obliczeń - s.kl.I Jerzy Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Leszek Naworski
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Strzelań - s.kl.II Milan Cieśla
    Sędzia Strzelań - s.kl.III Karol Janczewski
    Sędzia Prematch - s.kl.II Janusz Michałowski
    Kierownik Tarczowni - s.kl.III Jan Bodnar
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Tomasz Żuk
    Zabepieczenie medyczne - lek.med Jacek Basiński, lek.med Marcin Majchrzak

    do góry