Zawody
  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012
    • Wyniki

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007


  • Wyniki 3 ocenianych serii po 5 strzałów wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Wyniki 3 serii oraz średnia
    Miejsce   Zawodnik   3 serie   Skupienie łączne 
    (MOA)
     Broń   Luneta   
    1 2 3

    1.   Adam Sztybór   0.245  0.179  0.183  0.204  NC RADO 6PPC  SB   
    2.   Rafał Walczowski   0.283  0.399  0.323  0.335  NC RADO 6BR  Weaver T36   
    3.   Kurdziel Roman   0.226  0.475  0.403  0.368  NC Rado 6,5x55 SE  Nightforce   
    4.   Celmer Piotr   0.556  0.484  0.630  0.557  Tikka T3 Varmint 6,5-55  Bushnell   
    5.   Michałowski Janusz   0.914  0.371  0.409  0.565  Sauer 200S 6,5x55 SE  NF   
    6.   Adamski Aleksander   0.580  0.557  0.857  0.664  Karl Gustaff 6,5x55  Delta   
    7.   Kuzak Jerzy   0.721  0.998  0.534  0.751  CZ750 308Win  NF   
    8.   Zychiewicz Łukasz   1.100  0.944  0.741  0.929  Savage 12BVSS 223Rem  Weaver T36   
    9.   Radecki Miroslaw   0.101  0.991  1.22  1.154  Anschutz 5,6  Leupold 8,5-25x50   
    10.   Przepolski Marcin   1.126  1.461  1.329  1.305  Anschutz 22     
    11.   Rutkowski Witold   0.361  4.79  0.38  1.845  Grunig 6BR  Leupold   
    12.   Dybał Grzegorz   1.590  1.389  2.308  1.855  Savage 223  Weaver   
    13.   Kuśnierz Henryk   1.856  1.984  1.799  1.862  Tikka 222,  Kahles   
    14.   Duraj Jan   2.413  1.877  1.909  1.923  Savage ,223 Rem  Weaver   
    15.   Adamski Grzegorz   1.584  2.502  2.299  1.953  CG 6,55  Delta   
    16.   Flejtuch Wiesław   1.871  1.942  2.473  2.095  Savage 223     
    17.   Dziura-Bartkiewicz Jan   2.847  1.858  1.942  2.216  CG 6,5x55     
    18.   Bartkiewicz Grzegorz   1.874  2.858  1.854  2.250  CG 6,5x55     
    19.   Prędki Andrzej   1.789  1.950  2.942  2.260  Savage 223  Weaver   
    20.   Pacut Jan   2.857  1.927  1.999  2.271  Savage 223  Weaver   
    21.   Warmus Marek   1.956  1.858  2.999  2.279  Savage 223  Weaver   
    22.   Loręcki Jerzy   1.949  2.990  1.989  2.290  CG 6,5x55     
    Najlepsza grupa (skupienie 5 strzałów):

    Adam Sztybor 0.179 MOA


    do góry