Zawody
  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011
    • Wyniki

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007


  • Wyniki 3 ocenianych serii po 5 strzałów wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Wyniki 3 serii oraz średnia
    Miejsce   Zawodnik   3 serie   Skupienie łączne 
    (MOA)
     Broń   Luneta   
    1 2 3

    1.   Witold Rutkowski   0.438  0.379  0.241  0.353  Grunig 6BR  Leupold   
    2.   Michał Sanders Harenża   0.454  0.311  0.317  0.361  Barnard Sanders 6,5x47 La  March 10-60x52   
    3.   Janusz Michałowski   0.223  0.439  0.451  0.371  Sauer 200 6,5x55 SEX  Nightforce 8-32 x 50   
    4.   Przemysław Pardela   0.358  0.532  0.241  0.377  NC RADO 6mmBR  Sightron S3 8-32x56   
    5.   Rafał Walczowski   0.382  0.454  0.471  0.436  Remington XR-100 223Rem  Weaver T36   
    6.   Mateusz Tombarkiewicz   0.518  0.482  0.533  0.511  Sauer 223  NF   
    7.   Włodzimierz Smyk   0.428  0.641  0.540  0.536  sauer 6,5x55  NF   
    8.   Józef Wilmowski   0.709  0.617  0.563  0.63  Mauser 6,5x55  Delta   
    9.   Adam Sztybór   0.702  0.808  0.421  0.644  Anschutz 5,6  Leupold 8,5-25x50   
    10.   Wojciech Cyrkowicz   0.716  0.485  1.280  0.827  Anschutz 22  Tasco   
    11.   Łukasz Żychiewicz   1.325  0.829  0.837  0.997  Savage 223Rem     
    12.   Anna Cyrkowicz   0.590  1.389  1.308  1.096  Anschutz 22  Tasco   
    13.   Paweł Pawlikowski   1.856  0.584  0.999  1.146  Sauer 6,5x55,  ZEI SS 6-24x56   
    14.   Jan Wasylkowski   1.413  0.877  1.209  1.166  Karabin Anschutz ,223 Rem  Delta 4,5-30x50   
    15.   Stanisław Brytan   1.584  1.502  1.299  1.462  Winchester M70 308Win     
    16.   Paweł Binias   2.871  1.942  1.473  2.095  Savage 223     
    17.   Mirosław Radecki   2.847  1.858  1.942  2.216  Anschutz 22     
    Najlepsza grupa (skupienie 5 strzałów):

    Janusz Michałowski 0.223 MOA


    do góry