Zawody
  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007


  • Wyniki 3 ocenianych serii po 5 strzałów wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Wyniki skupienia ocenianych serii oraz łączne
    Miejsce   Zawodnik   3 serie   Skupienie łączne 
    (MOA)
     Broń   Luneta   
    1 2 3

    1.   Janusz Michałowski   0.312  0.427  0.486  0.408  Sauer 200S 6,5x55 SEX  Night Force 8-32x56   
    2.   Michał Harenża   0.480  0.354  0.431  0.422  Remington 700 VSF .223 Re  March 10-60x52   
    3.   Rafał Walczowski   0.523  0.320  0.477  0.440  Remington XR100 223Rem  Weaver T36   
    4.   Witold Rutkowski   0.361  0.522  0.488  0.457  Grunig 6BR  Leupold Comp. 45   
    5.   Mateusz Tombarkiewicz   0.718  0.288  0.497  0.501  AI 300WM  NF   
    6.   Łukasz Łaptaś   0.422  0.844  0.374  0.547  Keppeler 6mm BR  Nightforce NF 8-32x56   
    7.   Tomasz Czebocki   0.387  0.510  0.820  0.572  Howa 1500 223 Rem.  Burris BD 6-24x50   
    8.   Dariusz Krakowiak   0.777  0.636  0.707  0.706  Howa 1500 223Rem.  Swarovski 6x24x50   
    9.   Mateusz Tombarkiewicz   1.351  0.345  0.425  0.707  sauer 223 rem  NF   
    10.   Dariusz Kubik   0.793  0.826  0.658  0.759  223  KDoptics 10-40x50 SFE   
    11.   Wojciech Goryca   1.155  0.542  0.619  0.772  Carl Gustaf 6,5x55  Delta Titanium 4,5-30x50   
    12.   Adam Sztybór   0.825  0.774  1.114  0.904  CZ511, 22lr  delta,(6-24x50   
    13.   Łukasz Żychiewicz   0.802  0.926  1.050  0.926  CZ550 223  Delta   
    14.   Piotr Biernat   0.775  1.312  1.169  1.085  Howa 223  Bushnell   
    15.   Wiesław Kwiecień   1.029  5.000  3.708  3.245  Carl Gustaff 6,5x55SE  Leupold   
    Najlepsza grupa:

    Mateusz Tombarkiewicz (AI300WM) 0.288MoA

    do góry