Zawody
  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Na wieść o tragedii pod Smoleńskiem zawody zostały przerwane.
    Poniższa klasyfikacja przedstawia wyniki uzyskane do momentu przerwania zawodów.


    Wyniki 15 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).
    Dodatkowo podano skupienie całej grupy wyrażone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.  Piotr Michałowski  148(4X) 0.687 Menke 6mm Norma BR  Weaver t36  Berger 105grn   
    2.  Igor Stefanowski  145(3X) 0.951 SAUER 202 6,5X55  NF NXS 12-42X56  scenar 139 gr   
    3.  Piotr Wawrzyniak  145(2X) 0.916 Sako TRG 308 Win  Nightforce 5,5-22x56  scenar 155   
    4.  Janusz Michałowski  144(1X) 0.802 Sauer 200 S 6,5x55SEX  Nightforce NF 8-32x56  Sierra   
    5.  Michał Harenża  144(1X) 0.939 Remington 700 VSF .223 Rem  March 10-60x52  Berger 55gr   
    6.  Krystian Janczewski  141(3X) 1.317 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Berger   
    7.  Sławomir Czuber  141(2X) 0.974 Gruning-Elmiger 6,5x55  Nightforce NXS 12-42x50  Lapua Scenar 9g   
    8.  Dariusz Michalec  141(2X) 1.145 CZ 550 30-06 Springfield   Leupold  scenar   
    9.  Paweł Konecki  141(2X) 1.363 Blaser R93 6,5x55SE  Swarovski PV 6-24x50  Norma DL Falt   
    10.  Łukasz Łaptaś  140(2X) 0.607 Keppeler .6mmBR  Leupold 8,5x25x50  Lapua    
    11.  Jan Dziura Bartkiewicz  139(2X) 1.237 Karol Gustaff 6,5x55SE  Delta 4-30x50  139gr   
    12.  Karol Janczewski  139(1X) 1.123 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Berger   
    13.  Sławomir Legacki  139(1X) 1.168 Carl Gustaf 6.5/55  Leupold 6.5/20/50  Scenar 9 gr   
    14.  Aleksander Adamski   139(1X) 1.203 Mauser 6,5x55SE  Delta 4-30x50  Scenar 139gr   
    15.  Józef Wilmowski  139  1.478 Carl Gustaff 6,5x55SE  Delta  139   
    16.  Zdzisław Topczewski  138  1.478 Carl Gustaf 6.5/55  Leupold 6.5/20/50  Scenar 9 gr   
    17.  Krzysztof Doliński  134  1.379 tikka t3 varmint 6.5x55SE  NF 8-32x56 NXS  scenar 123gr   
    18.  Anita Janczewska  131(1X) 1.718 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Scenar    
    19.  Jerzy Dziokan  129  1.867 M-80 6,5X55 SE  BURRIS BD 8-32X50  LAPUA SCENAR 123 Gr   
    20.  Krzysztof Czarniecki  125  2.153 Mosin 7,62x54  Burris BD 6-24x50  Scenar   
    Dystans 450 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.  Piotr Michałowski  149(2X) 0.678 Menke 6mm Norma BR  Weaver t36  Berger 105grn   
    2.  Michał Harenża  145(3X) 1.474 Remington 700 VSF .223 Rem  March 10-60x52  Berger 55gr   
    3.  Sławomir Czuber  144(4X) 0.924 Gruning-Elmiger 6,5x55  Nightforce NXS 12-42x50  Lapua Scenar 9g   
    4.  Igor Stefanowski  144(4X) 1.375 SAUER 202 6,5X55  NF NXS 12-42X56  scenar 139 gr   
    5.  Janusz Michałowski  141  1.084 Sauer 200 S 6,5x55SEX  Nightforce NF 8-32x56  Sierra   
    6.  Karol Janczewski  140(6X) 0.97 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Berger   
    7.  Krystian Janczewski  139  1.023 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Berger   
    8.  Józef Wilmowski  137(2X) 1.390 Carl Gustaff 6,5x55SE  Delta  139   
    9.  Zdzisław Topczewski  132  1.375 Carl Gustaf 6.5/55  Leupold 6.5/20/50  Scenar 9 gr   
    10.  Sławomir Legacki  126  1.306 Carl Gustaf 6.5/55  Leupold 6.5/20/50  Scenar 9 gr   
    11.  Jan Dziura Bartkiewicz  122  2.138 Karol Gustaff 6,5x55SE  Delta 4-30x50  139gr   
    12.  Paweł Konecki  121(1X) 2.153 Blaser R93 6,5x55SE  Swarovski PV 6-24x50  Norma DL Falt   
    13.  Anita Janczewska  111  1.245 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Scenar    
    Dystans 600 metrów - klasa open
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.  Piotr Michałowski  144(2X) 0.859 Menke 6mm Norma BR  Weaver t36  Berger 105grn   
    2.  Karol Janczewski  141(1X) 1.054 Janczar MK II 6,5x47 Lapua  S&B PM II 5-25x56  Berger   
    3.  Paweł Konecki  134(1X) 1.529 Blaser R93 6,5x55SE  Swarovski PV 6-24x50  Norma DL Falt   
    4.  Krzysztof Doliński  129(1X) 1.884 tikka t3 varmint 6.5x55SE  NF 8-32x56 NXS  scenar 123gr   
    5.  Piotr Wawrzyniak  126  0.997 Sako TRG 308 Win  Nightforce 5,5-22x56  scenar 155   
    6.  Sławomir Legacki  123  1.220 Carl Gustaf 6.5/55  Leupold 6.5/20/50  Scenar 9 gr   
    7.  Aleksander Adamski   106  1.592 Mauser 6,5x55SE  Delta 4-30x50  Scenar 139gr   
    8.  Jerzy Dziokan  102    M-80 6,5X55 SE  BURRIS BD 8-32X50  LAPUA SCENAR 123 Gr   
    9.  Krzysztof Czarniecki  98    Mosin 7,62x54  Burris BD 6-24x50  Scenar   
    10.  Dariusz Michalec  58    CZ 550 30-06 Springfield   Leupold  scenar   
    11.  Łukasz Łaptaś  15    Keppeler .6mmBR  Leupold 8,5x25x50  Lapua    
    Dystans 300 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.  Marek Kulesza  146(2X) 0.997 CZ 550 Varmint 308 Win  NXS NIGHTFORCE  Scenar   
    2.  Piotr Michałowski  143(5X) 1.271 Schwarze .308 Win  Weaver t36  Lapua Scenar   
    3.  Igor Stefanowski  143(3X) 0.974 TIKKA T3 223R  LEUPOLD 8,5-25X50  SCENAR 77 GR   
    4.  Jerzy Krywult  140(4X) 1.180 remington 700 .308win  NF 8-32x56  scenar 185   
    5.  Pawel Paszkiewicz  140(2X) 0.893 Savage 223  IOR 6-24x50  Lapua   
    6.  Adam Śmigielski  138(2X) 2.005 Sako TRG 22 .308 Win  Nikon Monarch X 4-16 x 50  Lapua Scenar 167 grs   
    7.  Jerzy Kuzak  138(1X) 1.317 CZ 750 308Win  Bushnell 6500  Scenar 185   
    8.  Rafał Walczowski  131(2X) 1.484 Remington XR100 223Rem  Weaver T36  Sierra 52gr   
    9.  Henryk Rogocki  116  2.142 SAVAGE 308win  DELTA 4.5x30x50  lapula   
    Dystans 450 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.  Igor Stefanowski  140(2X) 1.084 TIKKA T3 223R  LEUPOLD 8,5-25X50  SCENAR 77 GR   
    2.  Piotr Michałowski  140(1X) 1.046 Schwarze .308 Win  Weaver t36  Lapua Scenar   
    3.  Jerzy Krywult  136(1X) 1.481 remington 700 .308win  NF 8-32x56  scenar 185   
    4.  Rafał Walczowski  131(1X) 1.504 Remington XR100 223Rem  Weaver T36  Sierra 52gr   
    5.  Henryk Rogocki  121(1X) 1.657 SAVAGE 308win  DELTA 4.5x30x50  lapula   
    Dystans 600 metrów - klasa F/TR
    Miejsce  ZawodnikWynik Skupienie 
    (MOA)
     Broń Luneta Amunicja

    1.  Jerzy Kuzak  136  1.375 CZ 750 308Win  Bushnell 6500  Scenar 185   
    2.  Rafał Walczowski  129(2X) 1.455 Savage F/TR 308Win  Weaver T36  Sierra 175gr   
    3.  Marek Kulesza  125(1X) 1.707 CZ 550 Varmint 308 Win  NXS NIGHTFORCE  Scenar   
    4.  Adam Śmigielski  125  1.781 Sako TRG 22 .308 Win  Nikon Monarch X 4-16 x 50  Lapua Scenar 167 grs   
    5.  Igor Stefanowski  124  1.260 TIKKA T3 223R  LEUPOLD 8,5-25X50  SCENAR 77 GR   
    6.  Pawel Paszkiewicz  120  1.907 Savage 223  IOR 6-24x50  Lapua   
    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny - s.kl.P Józef Wilmowski "Silver"
    Kierownik Biura Obliczeń.- s.kl.II Jerzy Cieśla
    Sędzia Strzelań 600m - s.kl.III Michał Jaroszyński - Wolfram
    Sędzia Strzelań 600m - s.kl.III Krzysztof Warchoł
    Sędzia Strzelań 300,450m - s.kl.III Krystian Janczewski
    Sędzia Strzelań 300,450m - s.kl.III Robert Wasielewski
    Sędzia Strzelań 300,450m - s.kl.III Wojciech Giecko
    Kierownik Tarczowni - s.kl.III Jan Bodnar
    Obsługa Tarczowni - s.kl.III Maciej Grabowski
    Obsługa Tarczowni - s.kand Elżbieta Kordyś

    do góry