Zawody
  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Strzelano po 15 ocenianych strzałów. W nawiasach umieszczono ilość centralnych dziesiątek (X) dodatkowo wyliczano Skupienie całej grupy wyliczone w minutach kątowych (MOA).


    Dystans 300 m
    Miejsce  Zawodnik  Wynik  Skupienie 
       (MOA) 
     Broń  Luneta 

     Walczowski Rafał  148 (9X)  0,619  Remington XR100 223Rem  Weaver T36  tarcza
     Czuber Sławomir  146 (4X)  0,859  Grunig&Elmiger 6,5x55Swe    tarcza
     Piotr Narloch  145 (5X)  0,722  Accuracy I AE 308Win  S&B PMII 5-25x56  tarcza
     Rutkowski Witold  145 (4X)  0,733  Grunig&Elmiger 6NormaBR  Weaver T36  tarcza
     Harenża Michał  145 (2X)  0,733  Remington 700VSF 223Rem  Zeiss Diavari   tarcza
     Paszkiewicz Paweł  145  0,939  Tikka T3 308Win  IOR 4-14x50  tarcza
     Janczewski Krystian  144 (6X)  1,283  Janczar MKII 6,5x47Lapua  S&B PM II 5-25x56  tarcza
     Dadaczyński Adam  144 (2X)  1,077  Sauer 202 6,5x55Swe  NF 12-42x56  tarcza
     Pardela Przemysław  142  1,088  Savage FC11 6NormaBR  Sightron SIII 8-32x56  tarcza
    10  Papros Marek  141  0,859  Savage 12FTR 308Win  Burris 8/32 
    11  Łaptaś Łukasz  141  0,928  Keppeler 308Win  Leupold 
    12  Stefanowski Igor  139  1,420  Sauer 202 6,5x55Swe  NF 8-32x56 
    13  Jurczak Artur  139  1,237  Tikka T3 308Win   
    14  Topczewski Zdzisław  139  0,802  Carl Gustaw 6,5x55Swe  Delta Optical 
    15  Czebocki Tomasz  137  1,924  Howa 1500 223Rem  Burris BD 
    16  Kuzak Jerzy  136  1,523  CZ 750 308Win  Bushnell 4,5-30 6500 Elite 
    17  Muszyński Marek  134  1,924  6,5x55  IOR 4-28x56 
    18  Żarnowski Grzegorz  134  1,592  Savage 223Rem  Docter 
    19  Janczewski Karol  132  1,340  Sako 308Win  Zeiss Diavari 6-24x56 
    20  Czerniakowski Andrzej  132  1,753  Mannlicher SSG69 308Win  Leupold 
    21  Stępniewski Janusz  131  2,165  Carl Gustaw 223Rem  NF 12-42x56 
    22  Kanior Albert  127    Remington XR100 223Rem  Zeiss Conquest  
    23  Legacki Sławomir  124  1,890  Carl Gustaw M80 6,5x55Swe  Leupold 6,5-20x50 
    24  Konecki Paweł  117   
    25  Rutkowska Joanna  108    Grunig&Elmiger 6NormaBR  Weaver T36 
       Adamski Aleksanderawaria celownika 


    Dystans 450 m
    Miejsce  Zawodnik  Wynik  Skupienie 
       (MOA) 
     Broń  Luneta 

     Papros Marek  147 (4X)  0,916  Savage 12FTR 308Win  Burris 8/32  tarcza
     Piotr Narloch  145 (4X)  0,764  Accuracy I AE 308Win  S&B PMII 5-25x56  tarcza
     Harenża Michał  144  1,069  Remington 700VSF 223Rem  Zeiss Diavari   tarcza
     Stefanowski Igor  143 (4X)  1,310  Sauer 202 6,5x55Swe  NF 8-32x56  tarcza
     Topczewski Zdzisław  143 (4X)  1,237  Carl Gustaw 6,5x55Swe  Delta Optical  tarcza
     Janczewski Krystian  142 (2X)  0,893  Janczar MKII 6,5x47Lapua  S&B PM II 5-25x56  tarcza
     Pardela Przemysław  140 (3X)  1,833  Savage FC11 6NormaBR  Sightron SIII 8-32x56  tarcza
     Dadaczyński Adam  139 (1X)  0,916  Sauer 202 6,5x55Swe  NF 12-42x56  tarcza
     Paszkiewicz Paweł  138 (3X)  1,283  Tikka T3 308Win  IOR 4-14x50  tarcza
    10  Łaptaś Łukasz  137 (2X)  1,313  Keppeler 308Win  Leupold  tarcza
    11  Walczowski Rafał  137 (2X)  1,100  Savage 12FTR 308Win  Nikon Monarch 6-20x44 
    12  Czerniakowski Andrzej  137  1,184  Mannlicher SSG69 308Win  Leupold 
    13  Czuber Sławomir  136  1,031  Grunig&Elmiger 6,5x55Swe   
    14  Kanior Albert  136  1,275  Remington XR100 223Rem  Zeiss Conquest 4,5-14x50 
    15  Czebocki Tomasz  135  1,313  Howa 1500 223Rem  Burris BD 
    16  Muszyński Marek  135  1,344  6,5x55  IOR 4-28x56 
    17  Janczewski Karol  133  1,627  Sako 308Win  Zeiss Diavari 6-24x56 
    18  Rutkowski Witold  132  0,939  Grunig&Elmiger 6NormaBR  Weaver T36 
    19  Legacki Sławomir  127  1,978  Carl Gustaw M80 6,5x55Swe  Leupold 6,5-20x50 
    20  Stępniewski Janusz  126  1,130  Carl Gustaw 223Rem  NF 12-42x56 
    21  Konecki Paweł  120  1,069     
    22  Kuzak Jerzy  120  1,069  CZ 750 308Win  Bushnell 4,5-30 6500 Elite 
    23  Jurczak Artur  114  1,474  Tikka T3 308Win   
    24  Rutkowska Joanna  103    Grunig&Elmiger 6NormaBR  Weaver T36 


    Dystans 600 m
    Miejsce  Zawodnik  Wynik  Skupienie 
       (MOA) 

     Stefanowski Igor  144 (4X)  0,945  tarcza
     Walczowski Rafał  143 (3X)  1,226  tarcza
     Narloch Piotr  143  1,174  tarcza
     Rutkowski Witold  139 (3X)  1,014  tarcza
     Legacki Sławomir  138 (1X)  0,859  tarcza
     Czebocki Tomasz  136 (2X)  1,627  tarcza
     Jurczak Artur  133  1,695  tarcza
     Janczewski Krystian  133  0,601  ALE GRUPA!!
     Kuzak Jerzy  132  2,010  tarcza
    10  Kanior Albert  132  1,375  tarcza
    11  Papros Marek  131  1,111  tarcza
    12  Dadaczyński Adam  130  1,186  tarcza
    13  Paszkiewicz Paweł  129  0,974 
    14  Topczewski Zdzisław  128  1,100 
    15  Harenża Michał  128  1,446 
    16  Czuber Sławomir  126  1,220 
    17  Janczewski Karol  119  1,775 
    18  Stępniewski Janusz  111  1,346 
    19  Rutkowska Joanna  102   
    20  Czerniakowski Andrzej  97 
    21  Łaptaś Łukasz  92   
    22  Pardela Przemysław  33   
    23  Konecki Paweł  0   


    Klasyfikacja Łączna
    Miejsce  Zawodnik  300m  500y  600m  RAZEM

     Narloch Piotr  145 (5X)  145 (4X)  143  433 (9X)
     Walczowski Rafał  148 (9X)  137 (2X)  143 (3X)  428 (14X)
     Stefanowski Igor  139  143 (4X)  144 (4X)  426 (8X)
     Janczewski Krystian  144 (6X)  142 (2X)  133  419 (8X)
     Papros Marek  141  147 (4X)  131  419 (4X)
     Harenża Michał  145  144  128  417
     Rutkowski Witold  145  132  139  416
     Dadaczyński Adam  144  139  130  413
     Paszkiewicz Paweł  145  138  129  412
    10  Topczewski Zdzisław  139  143  128  410
    11  Czebocki Tomasz  137  135  136  408
    12  Czuber Sławomir  146  136  126  408
    13  Kanior Albert  127  136  132  395
    14  Legacki Sławomir  124  127  138  389
    15  Kuzak Jerzy  136  120  132  388
    16  Jurczak Artur  139  114  133  386
    17  Janczewski Karol  132  133  119  384
    18  Łaptaś Łukasz  141  137  92  370
    19  Stępniewski Janusz  131  126  111  368
    20  Czerniakowski Andrzej  132  137  97  366
    21  Pardela Przemysław  142  140  33  315
    22  Rutkowska Joanna  108  103  102  313
    23  Muszyński Marek  134  135    269
    24  Konecki Paweł  117  120  0  237
    25  Żarnowski Grzegorz  134      134


    Komisja Sędziowska:

    Sędzia Główny i Przewodniczący Biura Obliczeń - s.kl.P Józef Wilmowski "Silver"
    Sedzia Stanowiskowy - s.kl.III Artur Jurczak
    Sędzia Biura Obliczeń i dodatkowy Stanowiskowy - s.kl.III Krystian Janczewski
    Sędzia Stanowiskowy - s.kl.III Witold Rutkowski
    Sędzia Obsługujący Tarcze - s.kl.III Jan Bodnar

    do góry