Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024

  • LI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • L Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

  • XLVIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Classs

  • XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nieoficjalne, czę¶ciowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Rydz  94 (1X)  0.951  308   Delta Stryker HD    
    2.   Artur Kamiński  93 (1X)  1.146  JP 308   NF    
    3.   Mirosław Małek  91    1.364  MR308 308 Win   NF    
    4.   Michał Wodnicki   90    1.558  Stag 3Gun Elite .223rem   Delta 4.5-30    
    5.   Josef Prochazka   88    1.868  JP 308 Win   NF    
    6.   Błażej Domański   87 (2X)  1.226  Stag Varminter .223 Rem RRA Barrel   Delta Stryker 4.5-30 FFP    
    7.   Tomasz Jastrz±bek   87 (1X)  1.352  308   S&B    
    8.   Marek Pyka   87 (1X)  1.501  308   Nr    
    9.   Tomasz B±kowski  87 (1X)  1.730  HK MR 308   2,5-20x50 Nightforce    
    10.   Emil Leszczyński  82    1.879  HK MR 308   March    
    11.   Piotr Bajraszewski  0       Db 10   x    
    11.   Dariusz Dziamski  0       Anderson 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór   99 (2X)  0.756  338 NM   NF    
    2.   Igor Stefanowski  95 (2X)  0.837  JP 6.5CRM   NF Comp    
    3.   Błażej Domański  95 (2X)  0.963  Lancer L30 6.5 Creed   Delta Stryker 5-50 SFP    
    4.   Tomasz Jastrz±bek  94    1.157  6,5   S&B    
    5.   Marek Pyka  94    1.318  308   Nf    
    6.   Ryszard Srokosz  93 (1X)  1.123  Lancer 6.5CM   NF    
    7.   Michał ¦ledzik  92 (2X)  1.203  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    8.   Michał Kolańczyk  92 (1X)  1.238  6.5 CM   GI    
    9.   Piotr Oleksy   91 (1X)  1.169  Lancer L30 6,5 Creed   ZC    
    10.   Sylwiusz Bajraszewski  91 (1X)  1.501  Janczewski Custom DB-10 6.5 Creedmo   March    
    11.   Dariusz Grzybowski   89 (2X)  1.558  6.5 creed   Delta Stryker    
    12.   Michał Wodnicki  88    1.593  6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    13.   Mirosław MoĽdzierz   80    2.475  Stag AR10 6,5 CR   4-30    
    14.   Emil Leszczyński  77    2.200  Krwawa Lu¶nia 6.5 Creed   NF    
    15.   Josef Prochazka   70       6.5CM   NF    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora  100 (5X)  0.596  PiroArms/308W   NFcomp    
    2.   Andrej Aidamovic  99 (6X)  0.837  Dolfin 308 win   March 10x60    
    3.   Mirosław Małek  99 (5X)  0.665  NC RADO 308 Win   NF    
    4.   Mateusz Kieda  99 (4X)  0.871  Kelbly 308Win   Kahles k1050    
    5.   Lilianna Badura  99 (3X)  0.665  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC     
    5.   Konrad Włodarczyk  99 (3X)  0.665  Terasjanne 308   NF    
    7.   Jerzy Przepiórski  99 (3X)  0.710  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    8.   Marek Fulbiszewski  99 (3X)  0.940  Terasjanne 308 WIN   NF    
    9.   Piotr Oleksy  98 (5X)  0.561  Terasjane 3089   NF     
    10.   Piotr Suchecki  98 (3X)  0.848  Terasjanne 308   NF    
    11.   Tomasz Łuksza  98 (3X)  0.882  Victrix .308. win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    12.   Stanisław Greszta  97 (5X)  1.134  BERGARA KRG 308WIN   LEJCA    
    13.   Piotr Chodzeń  97 (4X)  0.745  Kelbly .308   March 10x60    
    14.   Tomasz Kopacz  97 (4X)  0.756  tikka .308   kahles 6-24x56    
    15.   Adam Sztybór  97 (4X)  0.825  0,308 KELBLY   NF    
    16.   Robert Suchecki  97 (4X)  0.940   Terasjanne 308    NF    
    17.   Josef Prochazka  97 (3X)  0.837  Kelbly 308Win   NF    
    18.   Paweł Wojciechowski  97 (2X)  1.215  Sako TRG 22 308Win   Vortex Golden Eagle 15x60x52    
    19.   Grzegorz Gładyszewski  96 (2X)  0.745  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    20.   Michał ¦ledzik  96 (2X)  1.387   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    21.   Miroslaw Szambelan  96 (1X)  0.848  Sako TRG 22 - 308 win   S&B 5-25x56 PMII    
    22.   Stanisław Karpiński  95 (3X)  1.215  Lufy.com.pl 308 Win   NF 12-50x55    
    23.   Bartosz Łuczak  95 (1X)  0.722  Sabatti TD EVO   Kahles K1050MOAK    
    24.   Marek Rydz  94 (4X)  1.054  .308   Delta Stryker HD    
    25.   Sławomir Kopy¶  94 (2X)  0.928  Sabatti 308WIN   NF    
    26.   Agnieszka Mituniewicz  94 (2X)  0.963  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    27.   Robert Żabicki  94 (2X)  1.077  Sabatti .308 Win   NF    
    28.   Andrzej Srokosz  94 (1X)  1.123  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    29.   Wiktor Plitko  93 (2X)  0.871  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    30.   Sławomir Mlicki  93 (2X)  1.306  308W   NF    
    31.   Hubert WoĽniak  93 (1X)  1.409  SABATTI ST-18 308   DELTA JAVELIN    
    32.   Andrzej Gębala  92 (2X)  1.513  Remington 700 kal 308   March 5-42x56     
    33.   Jarosław Szabunia  91 (2X)  1.272  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    34.   Michał Kolańczyk  90 (1X)  1.375  Sabatti 308 Win   S-B    
    35.   Piotr Kies  89    0.894  DCR .308   Vortex    
    36.   Mirosław MoĽdzierz  89    1.077  Tikka 308Win   4-30    
    37.   Dariusz Dziamski  87 (1X)  1.971  Savage 12 FTR 308 win   Nightforce Benchrest 12-42x56    
    38.   Michał Wójcik  87    1.295  Savage 12 F/TR 308.w   NF Competition    
    39.   Kamil Pięko¶  84 (1X)  1.960  Sabatti tactical evo .308 win   Delta Stryker 5-50    
    40.   Krzysztof Wronek  68    2.888  Savage 110 Elite precision .308   Kahles 1050    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Suchecki  100 (7X)  0.504  Terasjanne 6,5   NF    
    2.   Marcin Woszczak  100 (6X)  0.550  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    3.   Robert Żabicki  100 (5X)  0.539  NC Rado .284   NF    
    4.   Jarosław Pękala  100 (5X)  0.561  Tikka T3X .308   Delta Stryker    
    5.   Bogdan Raczyński  100 (4X)  0.653  RADO 6 mm   NF    
    6.   Konrad Włodarczyk  99 (6X)  0.676  lufy.com.pl RAPTOR 12   NF    
    7.   Karol Henger  99 (4X)  0.722  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    7.   Roman Pisiecki  99 (4X)  0.722  284   Delta     
    9.   Jerzy Rozłucki  99 (4X)  0.940  7mm   NF    
    10.   Piotr Wilkowski  99 (2X)  1.008  284 WIN   March    
    11.   Luděk Horák  98 (5X)  0.997  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    12.   Grzegorz Szulczyński  98 (4X)  0.561  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    13.   Tomasz B±kowski  98 (4X)  0.619  Tikka T3   Stainer 2,5-27x56    
    14.   Tomasz Badura  98 (3X)  0.814  Perkele .284win   NF 15-55    
    15.   Josef Prochazka  98 (3X)  0.848  Kelbly 6.5X47   NF    
    16.   Maciej Dobrzyński  98 (2X)  0.814  Custom    NF Comp    
    17.   Jan Sykora  97 (5X)  0.607  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    18.   Mirosław Małek  97 (3X)  0.756  AIAX 284 Win   NF    
    19.   Joanna Wilkowska  97 (3X)  0.974  284 Win Terasjanne   March    
    20.   Roman Kurdziel  96 (5X)  1.444  6.5x47   nc    
    21.   Stanisław Karpiński  96 (3X)  0.894   NC Rado 300WSM   NF12-50/55    
    22.   Przemysław Krzywodajć  96 (2X)  0.699  Tikka 6mm   Vortex 6-36    
    23.   Sławomir Kopy¶  96 (2X)  0.997  6,5 Creadmore   Khales    
    24.   Paweł ¦witała  95 (4X)  0.733  Sabatti 6.5 CM   NF Competition    
    25.   Robert Suchecki  95 (1X)  0.985  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    26.   Agnieszka Mituniewicz  95 (1X)  1.008  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    27.   Agata Kaczyńska  95 (1X)  1.020  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    28.   Ryszard Srokosz  95 (1X)  1.100  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    29.   Janusz Stępniewski  95 (1X)  1.409  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    30.   Lilianna Badura  94 (2X)  1.329  Victoria Terasjanne kal. 284 Win    NFC    
    31.   Szymon Brzyski  94 (1X)  1.398  6.5 Creedmoor   March 10x60    
    32.   Andrzej Srokosz  93 (2X)  1.260  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    33.   Stanisław Greszta  89 (1X)  1.524  SCHULTZ LARSEN 300WinMag   NF    
    34.   Izabela Białorucka  84    1.054  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
    35.   Mariusz Okołotowicz  55       Howa 1500 6,5 creedmoor   Vortex Viper PST 2 5-25    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrej Aidamovic  100 (7X)  0.378  Dolfin 308 win    March 10x60    
    2.   Jan Sykora  100 (7X)  0.607  PiroArms/308W   NFcomp    
    3.   Robert Żabicki  100 (6X)  0.607  Sabatti .308 Win   NF    
    4.   Piotr Suchecki  100 (6X)  0.642  Terasjanne 308   NF    
    5.   Konrad Włodarczyk  99 (6X)  0.596  Terasjanne 308   NF    
    6.   Jerzy Rozłucki  99 (4X)  0.733  TRG 308   NF    
    7.   Tomasz Łuksza  99 (3X)  0.630  Victrix .308 win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    8.   Jarosław Szabunia  99 (1X)  0.951  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    9.   Josef Prochazka  98 (5X)  0.814  Kelbly 308Win   NF    
    9.   Jerzy Przepiórski  98 (5X)  0.814  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    11.   Krzysztof Ło¶  98 (4X)  0.791  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    12.   Sławomir Kopy¶  98 (4X)  0.928  308 WIN   NF    
    13.   Konrad Półtorak  98 (3X)  0.894  Sabatti TLD 308w   5-50x    
    14.   Adam Sztybór  98 (2X)  0.619  0,308 NC RADO   NF    
    15.   Roman Kurdziel  98 (2X)  0.802  victrix 308w   nc    
    16.   Piotr Oleksy  97 (6X)  0.722  Terasjane 308   NF COMP    
    17.   Robert Suchecki  97 (4X)  0.733  Terasjanne 308    NF     
    18.   Tomasz B±kowski  97 (4X)  1.077  Mannlicher 308 win   S&B 12-50x56    
    19.   Lilianna Badura  97 (1X)  0.722  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (1X)  0.779  Borden Custom .308 Win   March    
    21.   Grzegorz Gładyszewski  97 (1X)  0.814  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    22.   Wiktor Plitko  96 (5X)  0.791  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    23.   Olegas Mockevicius  96 (5X)  1.077  Dolphin F-TR CUSTOM .308 WIN   March HM 10-60X56     
    24.   Sławomir Mlicki  96 (2X)  0.882  308W   NF    
    25.   Łukasz Żychiewicz  95 (4X)  0.985  Savage F/TR .308 Win   Vortex Golden Eagle    
    26.   Agnieszka Mituniewicz  95 (3X)  0.710  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    27.   Dariusz Dziamski  95 (3X)  1.249  Savage 12 FTR 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    28.   Michał Szczyrek  95 (2X)  0.871  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    29.   Michał ¦ledzik  94 (2X)  0.963   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    30.   Piotr Bajraszewski  94 (2X)  1.295  Dolphin 5.66   x    
    31.   Stanisław Karpiński  94 (2X)  1.306  Win 308 lufy.com.pl/Ultimate Deathl   NF 12-50/55     
    32.   Przemysław Krzywodajć  94 (1X)  1.020  Sako TRG   Delta    
    33.   Maciej Dobrzyński  94 (1X)  1.180  Keppeler   NF Comp    
    34.   Jacek Niedziński  93 (2X)  1.501  Winchester 70 308 win   Delta Striker HD    
    35.   Jan Małek  93 (2X)  1.662  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    36.   Andrzej Srokosz  93 (1X)  1.341  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    37.   Andrzej Gębala  90 (1X)  1.513  Remington 700 kal 308   March 5-42x56     
    38.   Stanisław Greszta  90 (1X)  1.753  BERGARA KRG 308Win   LEJCA    
    39.   Mariusz Wójcik  89    0.882  SAVAGE .308   NF    
    40.   Krzysztof ¦wi±tek  88    1.432  Sabatti .308win   Vortex Diamondback    
    41.   Michał Wójcik  88    1.707  Savage 12 F/TR 308.w   NF Competition    
    42.   Marek Fulbiszewski  87 (1X)  1.467  308 WIN   NF    
    43.   Robert Hordyński  86 (1X)  1.238  Sabatti 308 Win   Sightron     
    44.   Aleksander Poklewski-Koziełł  63       Savage 10FCP 308win   NF ATACR 7-35X56    
    Dystans 300 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozłucki  100 (7X)  0.447  7mm   NF    
    2.   Andrzej Blok  100 (7X)  0.481  NC-RADO 6.5x47 Lapua   NF Competition    
    3.   Karol Henger  100 (7X)  0.630  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    4.   Robert Suchecki  100 (7X)  0.653  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    5.   Bogdan Raczyński  100 (5X)  0.516  RADO 6 mm   NF    
    6.   Piotr Suchecki  100 (5X)  0.550  Terasjanne 6,5   NF    
    7.   Marek Papros  100 (5X)  0.584  Savage 12 f-class   15x55    
    8.   Paweł Połczyński  100 (4X)  0.413  Kelby Panda 284   delta optical stryker 5-50x56    
    8.   Grzegorz Szulczyński  100 (4X)  0.413  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    10.   Dariusz Dziamski  100 (4X)  0.584  Lufy.com 284 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
    11.   Waldemar Konarski  100 (4X)  0.607  Terassjane Valdi 6BR, 6 norma BR    Nightforce competition 15-55x52    
    12.   Michał Harenża  99 (7X)  0.825  6,5   MARCH     
    13.   Piotr Chodzeń  99 (6X)  0.619  Kelbly 6 mm   March .10x60    
    14.   Agata Kaczyńska  99 (5X)  0.504  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    15.   Miroslaw Szambelan  99 (4X)  0.584  Terasjanne 284 win   March    
    16.   Luděk Horák  99 (3X)  0.710  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-*42x56    
    17.   Piotr Bajraszewski  98 (5X)  0.756  Savage 6 mm   x    
    18.   Blanka Tkáč  98 (4X)  0.802  Kelbly 6,5x47 Lapua   Kahles 10-50x56    
    19.   Joanna Wilkowska  98 (3X)  0.642  6x47 Terasjanne   March    
    20.   Szymon Brzyski  98 (3X)  0.791  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    21.   Igor Stefanowski  98 (1X)  0.607  6,5   NF Comp    
    22.   Piotr Wilkowski  98 (1X)  0.722  Terasjanne 6x47   March    
    23.   Mateusz Kieda  97 (5X)  0.493  Flavio 7mm   March    
    24.   Marcin Woszczak  97 (4X)  0.550  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    25.   Roman Pisiecki  97 (4X)  0.963  284   Delta     
    26.   Jan Sykora  97 (3X)  0.630  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    27.   Piotr Szuszczyński  97 (1X)  0.733  Keppeler 6br   Delta Stryker HD 5-50x56    
    28.   Piotr Podhorecki  96 (4X)  1.180  Ultimatum .284 WIN   March 6-60    
    29.   Stanisław Karpiński  96 (3X)  0.848  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    30.   Roman Kurdziel  96 (2X)  0.435  6.5x47   nc    
    31.   Tomasz Badura  96 (2X)  0.756  Perkele .284win   NF 15-55    
    32.   Sylwiusz Bajraszewski  96 (2X)  1.100  Savage F-class 6 mm BR   March    
    33.   Janusz Stępniewski  96 (1X)  0.756  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    34.   Andrzej Srokosz  96 (1X)  0.997  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    35.   Agnieszka Mituniewicz  96 (1X)  1.008  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    36.   Josef Prochazka  96 (1X)  1.043  Kelbly 6.5X47   NF    
    37.   Mariusz Blum  95 (3X)  0.630  Teräsjänne 284   Delta    
    38.   Libor Havlią  93 (4X)  1.352  Kelbly 6.5x47Lapua    Competition 15-55x52    
    39.   Krzysztof Tuliński  93 (1X)  1.398  Menke 6,5   March    
    40.   Krzysztof Wronek  92 (1X)  1.260  .284   March 8-80    
    41.   Magdalena Jankowiak  90 (1X)  1.020  Teräsjänne    Delta    
    42.   Krystian Janczewski  89    2.280  Janczewski Custom   SB    
    43.   Izabela Białorucka  64 (1X)     Sabatti EVO 6.5x55   NF    
       Pawel Konecki  awaria       Keppeler 7RSAUM   March 10x60    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Chodzeń  99 (6X)  0.814  Dolphin 300WSM   March 10x60    
    2.   Michał Szczyrek  99 (4X)  0.733  Rado   Delta Optical    
    3.   Mirosław Małek  98 (5X)  0.733  ASH Walkure   FN    
    4.   Sławomir Kopy¶  98 (5X)  0.894  Terasjanne 300 PRC   March    
    5.   Szymon Brzyski  98 (4X)  1.089  300 NM    March 10x60x56    
    6.   Jan Małek  97 (3X)  1.215  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    7.   Ryszard Srokosz  96 (3X)  1.134  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    8.   Waldemar Konarski  96 (2X)  0.745  Custom 338 łap mag   NF    
    9.   Sebastian Szymański  95 (3X)  1.100  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    10.   Paweł ¦witała  90    1.238  RPR .338 LM   NF ATACR    
    11.   Stanisław Greszta  88 (1X)  1.536  SCHULTZ LARSEN 300Win Mag   NF    
    12.   Dariusz Dziamski  88 (1X)  1.684  Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex GE 15-60x52    
    13.   Marcin Orylski  88    0.871  Dolphin 338 LM   Stryker HD 5-50x56 SPF    
    14.   Andrzej Blok  82    1.409  JC 300 Norma Magnum   Nightforce    
    15.   Stanisław Karpiński  81       NC Rado 300WSM   Delta Stryker III    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Jastrz±bek   93 (2X)  1.220  308   S&B    
    2.   Błażej Domański   93 (1X)  1.186  Stag Varminter .223 Rem RRA Barrel   Delta Stryker 4.5-30 FFP    
    3.   Artur Kamiński  91 (2X)  1.461  JP 308   NF    
    4.   Josef Prochazka   87 (2X)  1.472  JP 308 Win   NF    
    5.   Marek Pyka   86 (1X)  1.507  308   Nr    
    6.   Michał Wodnicki   86 (1X)  1.799  Stag 3Gun Elite .223rem   Delta 4.5-30    
    7.   Mirosław Małek  86    1.421  MR308 308 Win   NF    
    8.   Marek Rydz  86    1.707  308   Delta Stryker HD    
    9.   Tomasz B±kowski  65       HK MR 308   2,5-20x50 Nightforce    
    10.   Emil Leszczyński  64       HK MR 308   March    
    11.   Piotr Bajraszewski  0       Db 10   x    
    11.   Dariusz Dziamski  0       Anderson 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  92    0.905  Lancer L30 6.5 Creed   Delta Stryker 5-50 SFP    
    2.   Marek Pyka  91    1.587  308   Nf    
    3.   Dariusz Grzybowski   89    1.318  6.5 creed   Delta Stryker    
    4.   Igor Stefanowski  87    0.561  JP 6.5CRM   NF Comp    
    5.   Michał Kolańczyk  86 (2X)  1.856  6.5 CM   GI    
    6.   Mirosław MoĽdzierz   85 (1X)  2.057  Stag AR10 6,5 CR   4-30    
    7.   Michał Wodnicki  84 (1X)  1.392  6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    8.   Tomasz Jastrz±bek  84    1.467  6,5   S&B    
    9.   Ryszard Srokosz  82    0.940  Lancer 6.5CM   NF    
    10.   Sylwiusz Bajraszewski  80    1.335  Janczewski Custom DB-10 6.5 Creedmo   March    
    11.   Piotr Oleksy   73    1.163  Lancer L30 6,5 Creed   ZC    
    12.   Michał ¦ledzik  73    1.364  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    13.   Emil Leszczyński  71    0.917  Krwawa Lu¶nia 6.5 Creed   NF    
    14.   Adam Sztybór   64       338 NM   NF    
    15.   Josef Prochazka   41       6.5CM   NF    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Sławomir Mlicki  97 (2X)  1.358  308W   NF    
    2.   Piotr Oleksy  96 (2X)  0.796  Terasjane 3089   NF     
    3.   Konrad Włodarczyk  96 (2X)  0.877  Terasjanne 308   NF    
    4.   Mirosław Małek  96 (1X)  0.980  NC RADO 308 Win   NF    
    5.   Jan Sykora  95 (2X)  0.825  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Agnieszka Mituniewicz  95 (2X)  1.301  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    7.   Stanisław Karpiński  95 (1X)  0.676  Lufy.com.pl 308 Win   NF 12-50x55    
    8.   Andrej Aidamovic  95    1.008  Dolfin 308 win   March 10x60    
    9.   Mateusz Kieda  94 (3X)  1.432  Kelbly 308Win   Kahles k1050    
    10.   Lilianna Badura  94 (2X)  1.129  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC     
    11.   Jarosław Szabunia  94 (1X)  1.306  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    12.   Piotr Chodzeń  93 (2X)  0.991  Kelbly .308   March 10x60    
    13.   Robert Żabicki  93 (1X)  0.934  Sabatti .308 Win   NF    
    14.   Wiktor Plitko  93 (1X)  1.226  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    15.   Miroslaw Szambelan  93 (1X)  1.364  Sako TRG 22 - 308 win   S&B 5-25x56 PMII    
    16.   Piotr Suchecki  92 (1X)  0.997  Terasjanne 308   NF    
    17.   Adam Sztybór  92 (1X)  1.220  0,308 KELBLY   NF    
    18.   Michał ¦ledzik  92 (1X)  1.679   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    19.   Bartosz Łuczak  91 (2X)  1.134  Sabatti TD EVO   Kahles K1050MOAK    
    20.   Jerzy Przepiórski  91 (2X)  1.169  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    21.   Sławomir Kopy¶  91 (2X)  1.335  Sabatti 308WIN   NF    
    22.   Grzegorz Gładyszewski  91    0.877  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    23.   Josef Prochazka  91    1.352  Kelbly 308Win   NF    
    24.   Paweł Wojciechowski  90 (1X)  1.576  Sako TRG 22 308Win   Vortex Golden Eagle 15x60x52    
    25.   Tomasz Łuksza  90    0.848  Victrix .308. win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    26.   Robert Suchecki  90    1.507   Terasjanne 308    NF    
    27.   Andrzej Srokosz  89 (1X)  2.011  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    28.   Marek Fulbiszewski  89    1.392  Terasjanne 308 WIN   NF    
    29.   Krzysztof Wronek  87    1.266  Savage 110 Elite precision .308   Kahles 1050    
    30.   Kamil Pięko¶  86 (1X)  1.507  Sabatti tactical evo .308 win   Delta Stryker 5-50    
    31.   Piotr Kies  85 (1X)  1.633  DCR .308   Vortex    
    32.   Michał Kolańczyk  85    1.828  Sabatti 308 Win   S-B    
    33.   Andrzej Gębala  84    1.507  Remington 700 kal 308   March 5-42x56     
    34.   Hubert WoĽniak  82 (4X)     SABATTI ST-18 308   DELTA JAVELIN    
    35.   Marek Rydz  82    1.089  .308   Delta Stryker HD    
    36.   Dariusz Dziamski  79 (1X)  2.269  Savage 12 FTR 308 win   Nightforce Benchrest 12-42x56    
    37.   Tomasz Kopacz  74       tikka .308   kahles 6-24x56    
    38.   Mirosław MoĽdzierz  70    2.023  Tikka 308Win   4-30    
    39.   Michał Wójcik  66       Savage 12 F/TR 308.w   NF Competition    
    40.   Stanisław Greszta  0       BERGARA KRG 308WIN   LEJCA    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  98 (1X)  0.682  RADO 6 mm   NF    
    2.   Jan Sykora  97 (4X)  0.676  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    3.   Karol Henger  97 (3X)  0.842  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    4.   Robert Suchecki  97 (3X)  0.974  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    5.   Jerzy Rozłucki  97 (1X)  1.106  7mm   NF    
    6.   Przemysław Krzywodajć  96 (2X)  0.963  Tikka 6mm   Vortex 6-36    
    7.   Piotr Wilkowski  96 (1X)  0.647  284 WIN   March    
    8.   Robert Żabicki  96    0.865  NC Rado .284   NF    
    9.   Piotr Suchecki  95 (2X)  0.963  Terasjanne 6,5   NF    
    10.   Josef Prochazka  95 (2X)  1.180  Kelbly 6.5X47   NF    
    11.   Luděk Horák  95 (1X)  0.791  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    12.   Konrad Włodarczyk  95 (1X)  1.008  lufy.com.pl RAPTOR 12   NF    
    13.   Mirosław Małek  94 (3X)  0.837  AIAX 284 Win   NF    
    14.   Andrzej Srokosz  94 (2X)  1.117  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    15.   Tomasz Badura  94 (1X)  0.785  Perkele .284win   NF 15-55    
    16.   Janusz Stępniewski  93 (2X)  1.346  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    17.   Paweł ¦witała  93 (1X)  0.716  Sabatti 6.5 CM   NF Competition    
    18.   Stanisław Karpiński  93 (1X)  1.043   NC Rado 300WSM   NF12-50/55    
    19.   Joanna Wilkowska  93    1.014  284 Win Terasjanne   March    
    20.   Szymon Brzyski  92 (1X)  0.991  6.5 Creedmoor   March 10x60    
    21.   Roman Kurdziel  92 (1X)  1.444  6.5x47   nc    
    22.   Roman Pisiecki  91 (3X)  1.490  284   Delta     
    23.   Agnieszka Mituniewicz  91 (2X)  0.888  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    24.   Maciej Dobrzyński  90 (2X)  1.765  Custom    NF Comp    
    25.   Lilianna Badura  90 (1X)  1.129  Victoria Terasjanne kal. 284 Win    NFC    
    26.   Jarosław Pękala  90 (1X)  1.369  Tikka T3X .308   Delta Stryker    
    27.   Agata Kaczyńska  88 (3X)  1.003  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    28.   Ryszard Srokosz  86    0.751  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    29.   Marcin Woszczak  84 (1X)  1.043  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    30.   Grzegorz Szulczyński  83    0.991  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    31.   Izabela Białorucka  82 (1X)  1.346  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
    32.   Stanisław Greszta  79    2.452  SCHULTZ LARSEN 300WinMag   NF    
    33.   Mariusz Okołotowicz  75    1.553  Howa 1500 6,5 creedmoor   Vortex Viper PST 2 5-25    
    34.   Sławomir Kopy¶  71    2.532  6,5 Creadmore   Khales    
    35.   Tomasz B±kowski  0       Tikka T3   Stainer 2,5-27x56    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora  100 (7X)  0.510  PiroArms/308W   NFcomp    
    2.   Piotr Suchecki  99 (6X)  0.407  Terasjanne 308   NF    
    3.   Olegas Mockevicius  99 (3X)  0.561  Dolphin F-TR CUSTOM .308 WIN   March HM 10-60X56     
    4.   Andrzej Gębala  99 (3X)  0.613  Remington 700 kal 308   March 5-42x56     
    5.   Piotr Oleksy  98 (3X)  0.911  Terasjane 308   NF COMP    
    6.   Michał ¦ledzik  98 (2X)  0.963   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    7.   Sylwiusz Bajraszewski  98 (1X)  0.773  Borden Custom .308 Win   March    
    8.   Josef Prochazka  97 (3X)  0.917  Kelbly 308Win   NF    
    9.   Andrej Aidamovic  97 (2X)  0.819  Dolfin 308 win    March 10x60    
    10.   Robert Suchecki  96 (2X)  0.710  Terasjanne 308    NF     
    11.   Stanisław Karpiński  95 (4X)  0.676  Win 308 lufy.com.pl/Ultimate Deathl   NF 12-50/55     
    12.   Wiktor Plitko  95 (4X)  1.066  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    13.   Jerzy Przepiórski  95 (2X)  0.630  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    14.   Sławomir Kopy¶  95 (2X)  1.026  308 WIN   NF    
    15.   Krzysztof ¦wi±tek  95 (2X)  1.146  Sabatti .308win   Vortex Diamondback    
    16.   Michał Szczyrek  95 (1X)  0.922  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    17.   Sławomir Mlicki  95    0.980  308W   NF    
    18.   Adam Sztybór  94 (2X)  0.791  0,308 NC RADO   NF    
    19.   Roman Kurdziel  94 (2X)  0.894  victrix 308w   nc    
    20.   Krzysztof Ło¶  94 (1X)  0.733  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    21.   Konrad Włodarczyk  94    1.054  Terasjanne 308   NF    
    22.   Lilianna Badura  93 (2X)  0.945  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC    
    23.   Marek Fulbiszewski  93 (2X)  1.742  308 WIN   NF    
    24.   Konrad Półtorak  93 (1X)  0.945  Sabatti TLD 308w   5-50x    
    25.   Jacek Niedziński  93 (1X)  0.997  Winchester 70 308 win   Delta Striker HD    
    26.   Mariusz Wójcik  92 (2X)  1.478  SAVAGE .308   NF    
    27.   Robert Żabicki  92 (1X)  0.630  Sabatti .308 Win   NF    
    28.   Grzegorz Gładyszewski  92 (1X)  1.089  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    29.   Przemysław Krzywodajć  92 (1X)  1.134  Sako TRG   Delta    
    30.   Jan Małek  92 (1X)  1.266  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    31.   Jarosław Szabunia  92    1.226  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    32.   Jerzy Rozłucki  91 (3X)  1.805  TRG 308   NF    
    33.   Tomasz Łuksza  91 (2X)  0.802  Victrix .308 win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    34.   Agnieszka Mituniewicz  91 (2X)  1.100  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    35.   Piotr Bajraszewski  91    1.427  Dolphin 5.66   x    
    36.   Łukasz Żychiewicz  90 (1X)  1.467  Savage F/TR .308 Win   Vortex Golden Eagle    
    37.   Stanisław Greszta  89    1.461  BERGARA KRG 308Win   LEJCA    
    38.   Andrzej Srokosz  89    1.495  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    39.   Dariusz Dziamski  87    1.071  Savage 12 FTR 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    40.   Maciej Dobrzyński  85 (1X)  1.392  Keppeler   NF Comp    
    41.   Robert Hordyński  84    0.710  Sabatti 308 Win   Sightron     
    42.   Tomasz B±kowski  83 (1X)  2.309  Mannlicher 308 win   S&B 12-50x56    
    43.   Michał Wójcik  78    1.576  Savage 12 F/TR 308.w   NF Competition    
    44.   Aleksander Poklewski-Koziełł  52       Savage 10FCP 308win   NF ATACR 7-35X56    
    Dystans 600 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Suchecki  100 (2X)  0.619  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    2.   Piotr Bajraszewski  99 (6X)  0.573  Savage 6 mm   x    
    3.   Michał Harenża  99 (6X)  0.665  6,5   MARCH     
    4.   Miroslaw Szambelan  99 (4X)  0.665  Terasjanne 284 win   March    
    5.   Jan Sykora  99 (4X)  0.693  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    6.   Szymon Brzyski  99 (2X)  0.561  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    7.   Piotr Podhorecki  98 (7X)  0.877  Ultimatum .284 WIN   March 6-60    
    8.   Mateusz Kieda  98 (3X)  0.619  Flavio 7mm   March    
    9.   Igor Stefanowski  98 (3X)  0.733  6,5   NF Comp    
    10.   Piotr Suchecki  98 (3X)  0.762  Terasjanne 6,5   NF    
    11.   Josef Prochazka  98 (3X)  0.779  Kelbly 6.5X47   NF    
    12.   Blanka Tkáč  98 (3X)  0.865  Kelbly 6,5x47 Lapua   Kahles 10-50x56    
    13.   Bogdan Raczyński  98 (2X)  0.533  RADO 6 mm   NF    
    14.   Janusz Stępniewski  98 (2X)  0.808  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    15.   Libor Havlią  98    0.825  Kelbly 6.5x47Lapua    Competition 15-55x52    
    16.   Krzysztof Tuliński  97 (4X)  0.636  Menke 6,5   March    
    17.   Marcin Woszczak  97 (4X)  1.008  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    18.   Jerzy Rozłucki  97 (3X)  0.653  7mm   NF    
    19.   Tomasz Badura  97 (3X)  0.848  Perkele .284win   NF 15-55    
    20.   Piotr Wilkowski  96 (2X)  1.369  Terasjanne 6x47   March    
    21.   Andrzej Blok  96 (1X)  0.550  NC-RADO 6.5x47 Lapua   NF Competition    
    22.   Marek Papros  96    0.676  Savage 12 f-class   15x55    
    23.   Karol Henger  95 (2X)  0.613  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    24.   Stanisław Karpiński  95 (2X)  1.077  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    25.   Sylwiusz Bajraszewski  95    0.779  Savage F-class 6 mm BR   March    
    26.   Roman Kurdziel  94 (3X)  0.865  6.5x47   nc    
    27.   Joanna Wilkowska  94 (2X)  0.911  6x47 Terasjanne   March    
    28.   Paweł Połczyński  94 (1X)  1.077  Kelby Panda 284   delta optical stryker 5-50x56    
    28.   Grzegorz Szulczyński  94 (1X)  1.077  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    30.   Dariusz Dziamski  94    0.745  Lufy.com 284 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
    31.   Luděk Horák  94    1.083  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-*42x56    
    32.   Mariusz Blum  93    0.607  Teräsjänne 284   Delta    
    33.   Krzysztof Wronek  92 (2X)  0.831  .284   March 8-80    
    34.   Roman Pisiecki  91 (1X)  1.593  284   Delta     
    35.   Piotr Szuszczyński  90 (1X)  0.779  Keppeler 6br   Delta Stryker HD 5-50x56    
    36.   Andrzej Srokosz  90    1.049  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    37.   Agata Kaczyńska  87 (3X)     JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    38.   Krystian Janczewski  87    1.260  Janczewski Custom   SB    
    39.   Magdalena Jankowiak  87    1.295  Teräsjänne    Delta    
    40.   Waldemar Konarski  84    0.934  Terassjane Valdi 6BR, 6 norma BR    Nightforce competition 15-55x52    
    41.   Izabela Białorucka  83 (2X)  2.177  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
    42.   Agnieszka Mituniewicz  76    1.106  LUFY.COM.PL .284   Delta    
       Piotr Chodzeń  awaria       Kelbly 6 mm   March .10x60    
       Pawel Konecki  awaria       Keppeler 7RSAUM   March 10x60    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Chodzeń  99 (3X)  0.705  Dolphin 300WSM   March 10x60    
    2.   Waldemar Konarski  99 (2X)  0.722  Custom 338 łap mag   NF    
    3.   Michał Szczyrek  97 (5X)  0.630  Rado   Delta Optical    
    4.   Sebastian Szymański  97 (2X)  0.825  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    5.   Mirosław Małek  96 (3X)  0.985  ASH Walkure   FN    
    6.   Stanisław Greszta  95 (2X)  1.329  SCHULTZ LARSEN 300Win Mag   NF    
    7.   Szymon Brzyski  95    1.003  300 NM    March 10x60x56    
    8.   Sławomir Kopy¶  94 (3X)  0.831  Terasjanne 300 PRC   March    
    9.   Stanisław Karpiński  94    0.917  NC Rado 300WSM   Delta Stryker III    
    10.   Ryszard Srokosz  93    0.900  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    11.   Jan Małek  93    1.054  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    12.   Dariusz Dziamski  92 (1X)  1.215  Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex GE 15-60x52    
    13.   Paweł ¦witała  90 (1X)  1.089  RPR .338 LM   NF ATACR    
    14.   Marcin Orylski  89    1.226  Dolphin 338 LM   Stryker HD 5-50x56 SPF    
    15.   Andrzej Blok  79    1.324  JC 300 Norma Magnum   Nightforce    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński  94 (1X)  1.491  JP 308   NF    
    2.   Marek Pyka   89 (3X)  2.080  308   Nr    
    3.   Michał Wodnicki   87 (2X)  1.908  Stag 3Gun Elite .223rem   Delta 4.5-30    
    4.   Tomasz Jastrz±bek   87 (1X)  1.942  308   S&B    
    5.   Josef Prochazka   86 (1X)  1.964  JP 308 Win   NF    
    6.   Mirosław Małek  84 (1X)  2.355  MR308 308 Win   NF    
    7.   Marek Rydz  82    2.127  308   Delta Stryker HD    
    8.   Błażej Domański   79    0.941  Stag Varminter .223 Rem RRA Barrel   Delta Stryker 4.5-30 FFP    
    9.   Emil Leszczyński  75       HK MR 308   March    
    10.   Tomasz B±kowski  48       HK MR 308   2,5-20x50 Nightforce    
    11.   Piotr Bajraszewski  0       Db 10   x    
    11.   Dariusz Dziamski  0       Anderson 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  95 (1X)  1.272  Lancer L30 6.5 Creed   Delta Stryker 5-50 SFP    
    2.   Tomasz Jastrz±bek  91 (1X)  1.388  6,5   S&B    
    3.   Dariusz Grzybowski   89 (1X)  1.676  6.5 creed   Delta Stryker    
    4.   Adam Sztybór   89    1.113  338 NM   NF    
    5.   Michał Wodnicki  87    1.538  6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    6.   Igor Stefanowski  84    1.336  JP 6.5CRM   NF Comp    
    7.   Marek Pyka  83 (1X)  1.246  308   Nf    
    8.   Sylwiusz Bajraszewski  81 (1X)  1.379  Janczewski Custom DB-10 6.5 Creedmo   March    
    9.   Ryszard Srokosz  79    1.061  Lancer 6.5CM   NF    
    10.   Emil Leszczyński  78    2.058  Krwawa Lu¶nia 6.5 Creed   NF    
    11.   Josef Prochazka   77 (1X)  1.951  6.5CM   NF    
    12.   Mirosław MoĽdzierz   71    1.762  Stag AR10 6,5 CR   4-30    
    13.   Michał ¦ledzik  69    1.835  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    14.   Michał Kolańczyk  67 (1X)     6.5 CM   GI    
    15.   Piotr Oleksy   59    1.779  Lancer L30 6,5 Creed   ZC    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Przepiórski  98 (2X)  0.911  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    2.   Piotr Suchecki  94 (2X)  1.100  Terasjanne 308   NF    
    3.   Robert Suchecki  94    1.388   Terasjanne 308    NF    
    4.   Adam Sztybór  93    1.409  0,308 KELBLY   NF    
    5.   Konrad Włodarczyk  92 (2X)  1.504  Terasjanne 308   NF    
    6.   Mateusz Kieda  92 (2X)  1.633  Kelbly 308Win   Kahles k1050    
    7.   Piotr Oleksy  92 (1X)  1.444  Terasjane 3089   NF     
    8.   Lilianna Badura  92    0.791  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC     
    9.   Jan Sykora  92    1.023  PiroArms/308W   NFcomp    
    10.   Kamil Pięko¶  92    1.268  Sabatti tactical evo .308 win   Delta Stryker 5-50    
    11.   Mirosław Małek  91 (1X)  1.319  NC RADO 308 Win   NF    
    12.   Piotr Kies  90 (2X)  1.517  DCR .308   Vortex    
    13.   Agnieszka Mituniewicz  89 (1X)  1.255  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    14.   Jarosław Szabunia  88    1.586  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    15.   Dariusz Dziamski  88    2.239  Savage 12 FTR 308 win   Nightforce Benchrest 12-42x56    
    16.   Sławomir Mlicki  87    1.001  308W   NF    
    17.   Paweł Wojciechowski  86    0.696  Sako TRG 22 308Win   Vortex Golden Eagle 15x60x52    
    18.   Bartosz Łuczak  86    1.697  Sabatti TD EVO   Kahles K1050MOAK    
    19.   Andrej Aidamovic  85 (2X)  2.325  Dolfin 308 win   March 10x60    
    20.   Marek Fulbiszewski  85 (1X)  1.603  Terasjanne 308 WIN   NF    
    21.   Andrzej Gębala  85    1.495  Remington 700 kal 308   March 5-42x56     
    22.   Josef Prochazka  84 (2X)  1.796  Kelbly 308Win   NF    
    23.   Sławomir Kopy¶  83    1.912  Sabatti 308WIN   NF    
    24.   Michał ¦ledzik  83    2.944   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    25.   Piotr Chodzeń  82    1.117  Kelbly .308   March 10x60    
    26.   Robert Żabicki  80    1.259  Sabatti .308 Win   NF    
    27.   Grzegorz Gładyszewski  79    1.431  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    28.   Mirosław MoĽdzierz  79    2.338  Tikka 308Win   4-30    
    29.   Tomasz Łuksza  77    1.779  Victrix .308. win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    30.   Hubert WoĽniak  76    1.474  SABATTI ST-18 308   DELTA JAVELIN    
    31.   Miroslaw Szambelan  76    2.170  Sako TRG 22 - 308 win   S&B 5-25x56 PMII    
    32.   Krzysztof Wronek  74       Savage 110 Elite precision .308   Kahles 1050    
    33.   Michał Kolańczyk  71 (1X)  1.861  Sabatti 308 Win   S-B    
    34.   Andrzej Srokosz  71    1.882  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    35.   Stanisław Greszta  68    1.465  BERGARA KRG 308WIN   LEJCA    
    36.   Stanisław Karpiński  67    1.186  Lufy.com.pl 308 Win   NF 12-50x55    
    37.   Tomasz Kopacz  60       tikka .308   kahles 6-24x56    
    38.   Michał Wójcik  52       Savage 12 F/TR 308.w   NF Competition    
    39.   Marek Rydz  50       .308   Delta Stryker HD    
    40.   Wiktor Plitko  47       Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  100 (2X)  0.619  RADO 6 mm   NF    
    2.   Jerzy Rozłucki  98 (4X)  0.829  7mm   NF    
    3.   Piotr Suchecki  98 (4X)  0.894  Terasjanne 6,5   NF    
    4.   Marcin Woszczak  97 (2X)  0.915  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    5.   Robert Suchecki  97    1.018  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    6.   Karol Henger  96 (3X)  1.216  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    7.   Josef Prochazka  96 (1X)  0.713  Kelbly 6.5X47   NF    
    8.   Szymon Brzyski  96 (1X)  1.044  6.5 Creedmoor   March 10x60    
    9.   Robert Żabicki  95 (1X)  1.083  NC Rado .284   NF    
    10.   Janusz Stępniewski  94 (1X)  1.272  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    11.   Agata Kaczyńska  93 (1X)  0.975  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    12.   Mirosław Małek  92 (2X)  1.147  AIAX 284 Win   NF    
    13.   Konrad Włodarczyk  92 (2X)  1.551  lufy.com.pl RAPTOR 12   NF    
    14.   Jan Sykora  92    0.915  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    15.   Maciej Dobrzyński  91    1.401  Custom    NF Comp    
    16.   Tomasz Badura  91    1.715  Perkele .284win   NF 15-55    
    17.   Ryszard Srokosz  89 (1X)  1.126  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    18.   Paweł ¦witała  89    0.666  Sabatti 6.5 CM   NF Competition    
    19.   Przemysław Krzywodajć  89    1.839  Tikka 6mm   Vortex 6-36    
    20.   Lilianna Badura  88    1.388  Victoria Terasjanne kal. 284 Win    NFC    
    21.   Jarosław Pękala  87 (1X)  1.066  Tikka T3X .308   Delta Stryker    
    22.   Luděk Horák  87    1.727  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    23.   Izabela Białorucka  86    0.705  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
    24.   Piotr Wilkowski  86    0.958  284 WIN   March    
    25.   Andrzej Srokosz  86    1.577  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    26.   Stanisław Karpiński  85 (1X)  1.603   NC Rado 300WSM   NF12-50/55    
    27.   Roman Kurdziel  84 (1X)  1.513  6.5x47   nc    
    28.   Grzegorz Szulczyński  84 (1X)     NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    29.   Agnieszka Mituniewicz  83 (1X)  2.252  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    30.   Joanna Wilkowska  83 (1X)     284 Win Terasjanne   March    
    31.   Stanisław Greszta  82    2.290  SCHULTZ LARSEN 300WinMag   NF    
    32.   Mariusz Okołotowicz  65    1.680  Howa 1500 6,5 creedmoor   Vortex Viper PST 2 5-25    
    33.   Roman Pisiecki  62       284   Delta     
    34.   Sławomir Kopy¶  5       6,5 Creadmore   Khales    
    35.   Tomasz B±kowski  0       Tikka T3   Stainer 2,5-27x56    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrej Aidamovic  100 (2X)  0.623  Dolfin 308 win    March 10x60    
    2.   Jan Sykora  99 (5X)  0.812  PiroArms/308W   NFcomp    
    3.   Tomasz B±kowski  99 (5X)  0.950  Mannlicher 308 win   S&B 12-50x56    
    4.   Robert Suchecki  99 (2X)  0.722  Terasjanne 308    NF     
    5.   Krzysztof Ło¶  97 (4X)  0.877  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    6.   Adam Sztybór  97 (3X)  0.829  0,308 NC RADO   NF    
    7.   Przemysław Krzywodajć  97    0.743  Sako TRG   Delta    
    8.   Tomasz Łuksza  96 (2X)  0.589  Victrix .308 win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (3X)  0.546  Borden Custom .308 Win   March    
    10.   Michał Szczyrek  95 (2X)  1.023  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    11.   Roman Kurdziel  95 (2X)  1.199  victrix 308w   nc    
    12.   Sławomir Mlicki  95 (1X)  0.683  308W   NF    
    13.   Piotr Bajraszewski  95 (1X)  0.993  Dolphin 5.66   x    
    14.   Robert Żabicki  95    1.096  Sabatti .308 Win   NF    
    15.   Robert Hordyński  94 (2X)  1.177  Sabatti 308 Win   Sightron     
    16.   Stanisław Karpiński  94 (1X)  0.945  Win 308 lufy.com.pl/Ultimate Deathl   NF 12-50/55     
    17.   Konrad Włodarczyk  94 (1X)  1.018  Terasjanne 308   NF    
    18.   Stanisław Greszta  94    1.306  BERGARA KRG 308Win   LEJCA    
    19.   Agnieszka Mituniewicz  93 (3X)  1.302  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    20.   Jarosław Szabunia  93 (2X)  1.289  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    21.   Andrzej Gębala  92 (1X)  1.470  Remington 700 kal 308   March 5-42x56     
    22.   Marek Fulbiszewski  92 (1X)  1.749  308 WIN   NF    
    23.   Aleksander Poklewski-Koziełł  92    1.654  Savage 10FCP 308win   NF ATACR 7-35X56    
    24.   Jan Małek  92    1.758  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    25.   Piotr Oleksy  91 (2X)  1.165  Terasjane 308   NF COMP    
    26.   Łukasz Żychiewicz  91 (2X)  1.293  Savage F/TR .308 Win   Vortex Golden Eagle    
    27.   Jerzy Przepiórski  91 (1X)  0.915  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    28.   Piotr Suchecki  91    0.464  Terasjanne 308   NF    
    29.   Lilianna Badura  91    0.963  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC    
    30.   Michał ¦ledzik  91    1.667   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    31.   Andrzej Srokosz  90 (1X)  1.547  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    32.   Sławomir Kopy¶  89 (1X)  1.233  308 WIN   NF    
    33.   Jerzy Rozłucki  88    0.752  TRG 308   NF    
    34.   Josef Prochazka  87    1.238  Kelbly 308Win   NF    
    35.   Olegas Mockevicius  85    1.023  Dolphin F-TR CUSTOM .308 WIN   March HM 10-60X56     
    36.   Wiktor Plitko  85    1.354  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    37.   Mariusz Wójcik  84    1.272  SAVAGE .308   NF    
    38.   Michał Wójcik  83 (1X)  1.972  Savage 12 F/TR 308.w   NF Competition    
    39.   Konrad Półtorak  81    1.238  Sabatti TLD 308w   5-50x    
    40.   Jacek Niedziński  77    1.697  Winchester 70 308 win   Delta Striker HD    
    41.   Dariusz Dziamski  76    1.934  Savage 12 FTR 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    42.   Krzysztof ¦wi±tek  56       Sabatti .308win   Vortex Diamondback    
    43.   Maciej Dobrzyński  48       Keppeler   NF Comp    
    44.   Grzegorz Gładyszewski  41       Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    Dystans 800 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Szymon Brzyski  100 (5X)  0.490  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    2.   Jerzy Rozłucki  100 (2X)  0.593  7mm   NF    
    3.   Igor Stefanowski  99 (5X)  0.679  6,5   NF Comp    
    4.   Blanka Tkáč  98 (3X)  0.589  Kelbly 6,5x47 Lapua   Kahles 10-50x56    
    5.   Mariusz Blum  98 (2X)  0.907  Teräsjänne 284   Delta    
    6.   Tomasz Badura  97 (1X)  0.838  Perkele .284win   NF 15-55    
    7.   Luděk Horák  96 (2X)  0.696  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-*42x56    
    8.   Michał Harenża  96 (1X)  0.773  6,5   MARCH     
    9.   Waldemar Konarski  96 (1X)  0.881  Terassjane Valdi 6BR, 6 norma BR    Nightforce competition 15-55x52    
    10.   Karol Henger  96    0.593  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    11.   Bogdan Raczyński  96    0.645  RADO 6 mm   NF    
    12.   Marcin Woszczak  96    0.782  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    13.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (2X)  1.066  Savage F-class 6 mm BR   March    
    14.   Jan Sykora  95    0.726  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    15.   Agata Kaczyńska  94 (1X)  1.203  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    16.   Agnieszka Mituniewicz  94 (1X)  1.238  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    17.   Piotr Wilkowski  94    0.413  Terasjanne 6x47   March    
    18.   Krzysztof Wronek  94    0.791  .284   March 8-80    
    19.   Dariusz Dziamski  93 (3X)  1.109  Lufy.com 284 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
    20.   Andrzej Blok  93 (2X)  0.834  NC-RADO 6.5x47 Lapua   NF Competition    
    21.   Miroslaw Szambelan  93 (2X)  1.036  Terasjanne 284 win   March    
    22.   Stanisław Karpiński  93 (2X)  1.165  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    23.   Mateusz Kieda  93 (1X)  0.851  Flavio 7mm   March    
    24.   Krzysztof Tuliński  93 (1X)  1.027  Menke 6,5   March    
    25.   Joanna Wilkowska  92 (3X)  1.190  6x47 Terasjanne   March    
    26.   Piotr Bajraszewski  92    0.769  Savage 6 mm   x    
    27.   Janusz Stępniewski  92    1.483  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    28.   Libor Havlią  91 (2X)  1.912  Kelbly 6.5x47Lapua    Competition 15-55x52    
    29.   Paweł Połczyński  91    1.018  Kelby Panda 284   delta optical stryker 5-50x56    
    29.   Grzegorz Szulczyński  91    1.018  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    31.   Andrzej Srokosz  91    1.117  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    32.   Magdalena Jankowiak  91    1.298  Teräsjänne    Delta    
    33.   Josef Prochazka  90 (1X)  0.890  Kelbly 6.5X47   NF    
    34.   Roman Kurdziel  89 (2X)  1.366  6.5x47   nc    
    35.   Roman Pisiecki  89 (1X)  1.130  284   Delta     
    36.   Piotr Suchecki  89 (1X)     Terasjanne 6,5   NF    
    37.   Marek Papros  88    0.688  Savage 12 f-class   15x55    
    38.   Krystian Janczewski  85 (1X)     Janczewski Custom   SB    
    39.   Piotr Podhorecki  84    0.786  Ultimatum .284 WIN   March 6-60    
    40.   Piotr Szuszczyński  82    1.306  Keppeler 6br   Delta Stryker HD 5-50x56    
    41.   Robert Suchecki  81    1.152  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    42.   Izabela Białorucka  73    2.505  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
       Piotr Chodzeń  awaria       Kelbly 6 mm   March .10x60    
       Pawel Konecki  awaria       Keppeler 7RSAUM   March 10x60    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Szczyrek  99 (4X)  0.692  Rado   Delta Optical    
    2.   Sebastian Szymański  98 (6X)  0.855  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    3.   Piotr Chodzeń  98 (5X)  1.023  Dolphin 300WSM   March 10x60    
    4.   Mirosław Małek  97 (2X)  0.877  ASH Walkure   FN    
    5.   Waldemar Konarski  97 (2X)  1.049  Custom 338 łap mag   NF    
    6.   Ryszard Srokosz  96 (2X)  1.113  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    7.   Paweł ¦witała  95    1.053  RPR .338 LM   NF ATACR    
    8.   Stanisław Karpiński  93 (1X)  0.885  NC Rado 300WSM   Delta Stryker III    
    9.   Szymon Brzyski  92 (1X)  0.649  300 NM    March 10x60x56    
    10.   Sławomir Kopy¶  91    1.358  Terasjanne 300 PRC   March    
    11.   Dariusz Dziamski  89 (1X)  1.637  Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex GE 15-60x52    
    12.   Andrzej Blok  88 (1X)  1.745  JC 300 Norma Magnum   Nightforce    
    13.   Jan Małek  84    1.465  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    14.   Stanisław Greszta  82 (1X)  1.272  SCHULTZ LARSEN 300Win Mag   NF    
    15.   Marcin Orylski  68    1.599  Dolphin 338 LM   Stryker HD 5-50x56 SPF    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Artur Kamiński   JP 308  93 (1X) 91 (2X) 94 (1X) 1.366 278 (4X)
    2.   Tomasz Jastrz±bek    308  87 (1X) 93 (2X) 87 (1X) 1.505 267 (4X)
    3.   Michał Wodnicki    Stag 3Gun Elite .223rem  90   86 (1X) 87 (2X) 1.755 263 (3X)
    4.   Marek Pyka    308  87 (1X) 86 (1X) 89 (3X) 1.696 262 (5X)
    5.   Marek Rydz   308  94 (1X) 86   82   1.595 262 (1X)
    6.   Josef Prochazka    JP 308 Win  88   87 (2X) 86 (1X) 1.768 261 (3X)
    7.   Mirosław Małek   MR308 308 Win  91   86   84 (1X) 1.713 261 (1X)
    8.   Błażej Domański    Stag Varminter .223 Rem RRA Barrel  87 (2X) 93 (1X) 79   1.118 259 (3X)
    9.   Emil Leszczyński   HK MR 308  82   64   75     221  
    10.   Tomasz B±kowski   HK MR 308  87 (1X) 65   48     200 (1X)
    11.   Piotr Bajraszewski   Db 10  0   0   0     0  
    11.   Dariusz Dziamski   Anderson 308 win  0   0   0     0  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Błażej Domański   Lancer L30 6.5 Creed  95 (2X) 92   95 (1X) 1.047 282 (3X)
    2.   Tomasz Jastrz±bek   6,5  94   84   91 (1X) 1.337 269 (1X)
    3.   Marek Pyka   308  94   91   83 (1X) 1.384 268 (1X)
    4.   Dariusz Grzybowski    6.5 creed  89 (2X) 89   89 (1X) 1.517 267 (3X)
    5.   Igor Stefanowski   JP 6.5CRM  95 (2X) 87   84   0.911 266 (2X)
    6.   Michał Wodnicki   6.5 CM  88   84 (1X) 87   1.508 259 (1X)
    7.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5CM  93 (1X) 82   79   1.041 254 (1X)
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   Janczewski Custom DB-10 6.5 Creedmo  91 (1X) 80   81 (1X) 1.405 252 (2X)
    9.   Adam Sztybór    338 NM  99 (2X) 64   89     252 (2X)
    10.   Michał Kolańczyk   6.5 CM  92 (1X) 86 (2X) 67 (1X)   245 (4X)
    11.   Mirosław MoĽdzierz    Stag AR10 6,5 CR  80   85 (1X) 71   2.098 236 (1X)
    12.   Michał ¦ledzik   Lancer 6.5 creedmor  92 (2X) 73   69   1.467 234 (2X)
    13.   Emil Leszczyński   Krwawa Lu¶nia 6.5 Creed  77   71   78   1.725 226  
    14.   Piotr Oleksy    Lancer L30 6,5 Creed  91 (1X) 73   59   1.370 223 (1X)
    15.   Josef Prochazka    6.5CM  70   41   77 (1X)   188 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jerzy Przepiórski   Sabatti 308 Win  99 (3X) 91 (2X) 98 (2X) 0.930 288 (7X)
    2.   Jan Sykora   PiroArms/308W  100 (5X) 95 (2X) 92   0.815 287 (7X)
    3.   Konrad Włodarczyk   Terasjanne 308  99 (3X) 96 (2X) 92 (2X) 1.015 287 (7X)
    4.   Piotr Oleksy   Terasjane 3089  98 (5X) 96 (2X) 92 (1X) 0.934 286 (8X)
    5.   Mirosław Małek   NC RADO 308 Win  99 (5X) 96 (1X) 91 (1X) 0.988 286 (7X)
    6.   Mateusz Kieda   Kelbly 308Win  99 (4X) 94 (3X) 92 (2X) 1.312 285 (9X)
    7.   Lilianna Badura   Lucia Terasjanne kal. 308 Win  99 (3X) 94 (2X) 92   0.862 285 (5X)
    8.   Piotr Suchecki   Terasjanne 308  98 (3X) 92 (1X) 94 (2X) 0.982 284 (6X)
    9.   Adam Sztybór   0,308 KELBLY  97 (4X) 92 (1X) 93   1.151 282 (5X)
    10.   Robert Suchecki    Terasjanne 308   97 (4X) 90   94   1.278 281 (4X)
    11.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 win  99 (6X) 95   85 (2X) 1.390 279 (8X)
    12.   Agnieszka Mituniewicz   LUFY.COM.PL, 308Win  94 (2X) 95 (2X) 89 (1X) 1.173 278 (5X)
    13.   Sławomir Mlicki   308W  93 (2X) 97 (2X) 87   1.222 277 (4X)
    14.   Marek Fulbiszewski   Terasjanne 308 WIN  99 (3X) 89   85 (1X) 1.312 273 (4X)
    15.   Paweł Wojciechowski   Sako TRG 22 308Win  97 (2X) 90 (1X) 86   1.162 273 (3X)
    16.   Jarosław Szabunia   Sabatti STR .308 win  91 (2X) 94 (1X) 88   1.388 273 (3X)
    17.   Piotr Chodzeń   Kelbly .308  97 (4X) 93 (2X) 82   0.951 272 (6X)
    18.   Josef Prochazka   Kelbly 308Win  97 (3X) 91   84 (2X) 1.328 272 (5X)
    19.   Bartosz Łuczak   Sabatti TD EVO  95 (1X) 91 (2X) 86   1.184 272 (3X)
    20.   Michał ¦ledzik    Dolphin 308W  96 (2X) 92 (1X) 83   2.003 271 (3X)
    21.   Sławomir Kopy¶   Sabatti 308WIN  94 (2X) 91 (2X) 83   1.392 268 (4X)
    22.   Robert Żabicki   Sabatti .308 Win  94 (2X) 93 (1X) 80   1.090 267 (3X)
    23.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  96 (2X) 91   79   1.018 266 (2X)
    24.   Tomasz Łuksza   Victrix .308. win.  98 (3X) 90   77   1.170 265 (3X)
    25.   Miroslaw Szambelan   Sako TRG 22 - 308 win  96 (1X) 93 (1X) 76   1.461 265 (2X)
    26.   Piotr Kies   DCR .308  89   85 (1X) 90 (2X) 1.348 264 (3X)
    27.   Kamil Pięko¶   Sabatti tactical evo .308 win  84 (1X) 86 (1X) 92   1.578 262 (2X)
    28.   Andrzej Gębala   Remington 700 kal 308  92 (2X) 84   85   1.505 261 (2X)
    29.   Stanisław Karpiński   Lufy.com.pl 308 Win  95 (3X) 95 (1X) 67   1.026 257 (4X)
    30.   Andrzej Srokosz   Savage 12FTR, 308Win  94 (1X) 89 (1X) 71   1.672 254 (2X)
    31.   Dariusz Dziamski   Savage 12 FTR 308 win  87 (1X) 79 (1X) 88   2.160 254 (2X)
    32.   Hubert WoĽniak   SABATTI ST-18 308  93 (1X) 82 (4X) 76     251 (5X)
    33.   Michał Kolańczyk   Sabatti 308 Win  90 (1X) 85   71 (1X) 1.688 246 (2X)
    34.   Mirosław MoĽdzierz   Tikka 308Win  89   70   79   1.813 238  
    35.   Wiktor Plitko   Savage 110 EP, 308win  93 (2X) 93 (1X) 47     233 (3X)
    36.   Tomasz Kopacz   tikka .308  97 (4X) 74   60     231 (4X)
    37.   Krzysztof Wronek   Savage 110 Elite precision .308  68   87   74     229  
    38.   Marek Rydz   .308  94 (4X) 82   50     226 (4X)
    39.   Michał Wójcik   Savage 12 F/TR 308.w  87   66   52     205  
    40.   Stanisław Greszta   BERGARA KRG 308WIN  97 (5X) 0   68     165 (5X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   RADO 6 mm  100 (4X) 98 (1X) 100 (2X) 0.651 298 (7X)
    2.   Jerzy Rozłucki   7mm  99 (4X) 97 (1X) 98 (4X) 0.958 294 (9X)
    3.   Piotr Suchecki   Terasjanne 6,5  100 (7X) 95 (2X) 98 (4X) 0.787 293 (13X)
    4.   Karol Henger   DCR 7 PRCW  99 (4X) 97 (3X) 96 (3X) 0.927 292 (10X)
    5.   Robert Żabicki   NC Rado .284  100 (5X) 96   95 (1X) 0.829 291 (6X)
    6.   Josef Prochazka   Kelbly 6.5X47  98 (3X) 95 (2X) 96 (1X) 0.914 289 (6X)
    7.   Robert Suchecki   DCR 300 WSM  95 (1X) 97 (3X) 97   0.992 289 (4X)
    8.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  97 (5X) 97 (4X) 92   0.733 286 (9X)
    9.   Konrad Włodarczyk   lufy.com.pl RAPTOR 12  99 (6X) 95 (1X) 92 (2X) 1.078 286 (9X)
    10.   Mirosław Małek   AIAX 284 Win  97 (3X) 94 (3X) 92 (2X) 0.913 283 (8X)
    11.   Tomasz Badura   Perkele .284win  98 (3X) 94 (1X) 91   1.105 283 (4X)
    12.   Janusz Stępniewski   CARL GUSTAW 6,5x55  95 (1X) 93 (2X) 94 (1X) 1.342 282 (4X)
    13.   Szymon Brzyski   6.5 Creedmoor  94 (1X) 92 (1X) 96 (1X) 1.144 282 (3X)
    14.   Marcin Woszczak   JC Wozzy 6,5CM  100 (6X) 84 (1X) 97 (2X) 0.836 281 (9X)
    15.   Przemysław Krzywodajć   Tikka 6mm  96 (2X) 96 (2X) 89   1.167 281 (4X)
    16.   Piotr Wilkowski   284 WIN  99 (2X) 96 (1X) 86   0.871 281 (3X)
    17.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  98 (5X) 95 (1X) 87   1.172 280 (6X)
    18.   Maciej Dobrzyński   Custom   98 (2X) 90 (2X) 91   1.327 279 (4X)
    19.   Jarosław Pękala   Tikka T3X .308  100 (5X) 90 (1X) 87 (1X) 0.999 277 (7X)
    20.   Paweł ¦witała   Sabatti 6.5 CM  95 (4X) 93 (1X) 89   0.705 277 (5X)
    21.   Agata Kaczyńska   JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  95 (1X) 88 (3X) 93 (1X) 0.999 276 (5X)
    22.   Stanisław Karpiński    NC Rado 300WSM  96 (3X) 93 (1X) 85 (1X) 1.180 274 (5X)
    23.   Andrzej Srokosz   Savage 110EP, 6.5CR  93 (2X) 94 (2X) 86   1.318 273 (4X)
    24.   Joanna Wilkowska   284 Win Terasjanne  97 (3X) 93   83 (1X)   273 (4X)
    25.   Roman Kurdziel   6.5x47  96 (5X) 92 (1X) 84 (1X) 1.467 272 (7X)
    26.   Lilianna Badura   Victoria Terasjanne kal. 284 Win   94 (2X) 90 (1X) 88   1.282 272 (3X)
    27.   Ryszard Srokosz   lufy.com.pl 338LM  95 (1X) 86   89 (1X) 0.992 270 (2X)
    28.   Agnieszka Mituniewicz   LUFY.COM.PL .284  95 (1X) 91 (2X) 83 (1X) 1.383 269 (4X)
    29.   Grzegorz Szulczyński   NC RADO 308 WIN  98 (4X) 83   84 (1X)   265 (5X)
    30.   Roman Pisiecki   284  99 (4X) 91 (3X) 62     252 (7X)
    31.   Izabela Białorucka   Sabatti EVO 6.5x55  84   82 (1X) 86   1.035 252 (1X)
    32.   Stanisław Greszta   SCHULTZ LARSEN 300WinMag  89 (1X) 79   82   2.089 250 (1X)
    33.   Mariusz Okołotowicz   Howa 1500 6,5 creedmoor  55   75   65     195  
    34.   Sławomir Kopy¶   6,5 Creadmore  96 (2X) 71   5     172 (2X)
    35.   Tomasz B±kowski   Tikka T3  98 (4X) 0   0     98 (4X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jan Sykora   PiroArms/308W  100 (7X) 100 (7X) 99 (5X) 0.643 299 (19X)
    2.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 win   100 (7X) 97 (2X) 100 (2X) 0.607 297 (11X)
    3.   Robert Suchecki   Terasjanne 308   97 (4X) 96 (2X) 99 (2X) 0.722 292 (8X)
    4.   Piotr Suchecki   Terasjanne 308  100 (6X) 99 (6X) 91   0.504 290 (12X)
    5.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden Custom .308 Win  97 (1X) 98 (1X) 95 (3X) 0.699 290 (5X)
    6.   Krzysztof Ło¶   Dolphin .308 WIN  98 (4X) 94 (1X) 97 (4X) 0.800 289 (9X)
    7.   Adam Sztybór   0,308 NC RADO  98 (2X) 94 (2X) 97 (3X) 0.746 289 (7X)
    8.   Robert Żabicki   Sabatti .308 Win  100 (6X) 92 (1X) 95   0.778 287 (7X)
    9.   Konrad Włodarczyk   Terasjanne 308  99 (6X) 94   94 (1X) 0.889 287 (7X)
    10.   Roman Kurdziel   victrix 308w  98 (2X) 94 (2X) 95 (2X) 0.965 287 (6X)
    11.   Piotr Oleksy   Terasjane 308  97 (6X) 98 (3X) 91 (2X) 0.933 286 (11X)
    12.   Tomasz Łuksza   Victrix .308 win.  99 (3X) 91 (2X) 96 (2X) 0.674 286 (7X)
    13.   Sławomir Mlicki   308W  96 (2X) 95   95 (1X) 0.848 286 (3X)
    14.   Michał Szczyrek   Tikka .223  95 (2X) 95 (1X) 95 (2X) 0.939 285 (5X)
    15.   Jerzy Przepiórski   Sabatti 308 Win  98 (5X) 95 (2X) 91 (1X) 0.786 284 (8X)
    16.   Jarosław Szabunia   Sabatti STR .308 win  99 (1X) 92   93 (2X) 1.155 284 (3X)
    17.   Stanisław Karpiński   Win 308 lufy.com.pl/Ultimate Deathl  94 (2X) 95 (4X) 94 (1X) 0.976 283 (7X)
    18.   Michał ¦ledzik    Dolphin 308W  94 (2X) 98 (2X) 91   1.198 283 (4X)
    19.   Przemysław Krzywodajć   Sako TRG  94 (1X) 92 (1X) 97   0.966 283 (2X)
    20.   Josef Prochazka   Kelbly 308Win  98 (5X) 97 (3X) 87   0.990 282 (8X)
    21.   Sławomir Kopy¶   308 WIN  98 (4X) 95 (2X) 89 (1X) 1.062 282 (7X)
    22.   Andrzej Gębala   Remington 700 kal 308  90 (1X) 99 (3X) 92 (1X) 1.199 281 (5X)
    23.   Lilianna Badura   Lucia Terasjanne kal. 308 Win  97 (1X) 93 (2X) 91   0.877 281 (3X)
    24.   Olegas Mockevicius   Dolphin F-TR CUSTOM .308 WIN  96 (5X) 99 (3X) 85   0.887 280 (8X)
    25.   Piotr Bajraszewski   Dolphin 5.66  94 (2X) 91   95 (1X) 1.238 280 (3X)
    26.   Tomasz B±kowski   Mannlicher 308 win  97 (4X) 83 (1X) 99 (5X) 1.445 279 (10X)
    27.   Agnieszka Mituniewicz   LUFY.COM.PL, 308Win  95 (3X) 91 (2X) 93 (3X) 1.037 279 (8X)
    28.   Jerzy Rozłucki   TRG 308  99 (4X) 91 (3X) 88   1.097 278 (7X)
    29.   Jan Małek   CZ750 .308 Win  93 (2X) 92 (1X) 92   1.562 277 (3X)
    30.   Wiktor Plitko   Savage 110 EP, 308win  96 (5X) 95 (4X) 85   1.070 276 (9X)
    31.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 Win  95 (4X) 90 (1X) 91 (2X) 1.248 276 (7X)
    32.   Stanisław Greszta   BERGARA KRG 308Win  90 (1X) 89   94   1.507 273 (1X)
    33.   Konrad Półtorak   Sabatti TLD 308w  98 (3X) 93 (1X) 81   1.026 272 (4X)
    34.   Marek Fulbiszewski   308 WIN  87 (1X) 93 (2X) 92 (1X) 1.653 272 (4X)
    35.   Andrzej Srokosz   Savage 12FTR, 308Win  93 (1X) 89   90 (1X) 1.461 272 (2X)
    36.   Mariusz Wójcik   SAVAGE .308  89   92 (2X) 84   1.211 265 (2X)
    37.   Robert Hordyński   Sabatti 308 Win  86 (1X) 84   94 (2X) 1.042 264 (3X)
    38.   Jacek Niedziński   Winchester 70 308 win  93 (2X) 93 (1X) 77   1.398 263 (3X)
    39.   Dariusz Dziamski   Savage 12 FTR 308 win  95 (3X) 87   76   1.418 258 (3X)
    40.   Michał Wójcik   Savage 12 F/TR 308.w  88   78   83 (1X) 1.752 249 (1X)
    41.   Krzysztof ¦wi±tek   Sabatti .308win  88   95 (2X) 56     239 (2X)
    42.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  97 (1X) 92 (1X) 41     230 (2X)
    43.   Maciej Dobrzyński   Keppeler  94 (1X) 85 (1X) 48     227 (2X)
    44.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP 308win  63   52   92     207  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jerzy Rozłucki   7mm  100 (7X) 97 (3X) 100 (2X) 0.564 297 (12X)
    2.   Szymon Brzyski   Repetier 284 WIN  98 (3X) 99 (2X) 100 (5X) 0.614 297 (10X)
    3.   Igor Stefanowski   6,5  98 (1X) 98 (3X) 99 (5X) 0.673 295 (9X)
    4.   Michał Harenża   6,5  99 (7X) 99 (6X) 96 (1X) 0.754 294 (14X)
    5.   Blanka Tkáč   Kelbly 6,5x47 Lapua  98 (4X) 98 (3X) 98 (3X) 0.752 294 (10X)
    6.   Bogdan Raczyński   RADO 6 mm  100 (5X) 98 (2X) 96   0.565 294 (7X)
    7.   Miroslaw Szambelan   Terasjanne 284 win  99 (4X) 99 (4X) 93 (2X) 0.762 291 (10X)
    8.   Karol Henger   DCR 7 PRCW  100 (7X) 95 (2X) 96   0.612 291 (9X)
    9.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  97 (3X) 99 (4X) 95   0.683 291 (7X)
    10.   Marcin Woszczak   JC Wozzy 6,5 CM  97 (4X) 97 (4X) 96   0.780 290 (8X)
    11.   Tomasz Badura   Perkele .284win  96 (2X) 97 (3X) 97 (1X) 0.814 290 (6X)
    12.   Piotr Bajraszewski   Savage 6 mm  98 (5X) 99 (6X) 92   0.699 289 (11X)
    13.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47 Lapua  100 (7X) 96 (1X) 93 (2X) 0.622 289 (10X)
    14.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  99 (3X) 94   96 (2X) 0.830 289 (5X)
    15.   Mateusz Kieda   Flavio 7mm  97 (5X) 98 (3X) 93 (1X) 0.654 288 (9X)
    16.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 6x47  98 (1X) 96 (2X) 94   0.835 288 (3X)
    17.   Piotr Suchecki   Terasjanne 6,5  100 (5X) 98 (3X) 89 (1X)   287 (9X)
    18.   Dariusz Dziamski   Lufy.com 284 win  100 (4X) 94   93 (3X) 0.813 287 (7X)
    19.   Mariusz Blum   Teräsjänne 284  95 (3X) 93   98 (2X) 0.715 286 (5X)
    20.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage F-class 6 mm BR  96 (2X) 95   95 (2X) 0.982 286 (4X)
    21.   Janusz Stępniewski   CARL GUSTAW 6,5x55  96 (1X) 98 (2X) 92   1.016 286 (3X)
    22.   Paweł Połczyński   Kelby Panda 284  100 (4X) 94 (1X) 91   0.836 285 (5X)
    22.   Grzegorz Szulczyński   NC RADO 308 WIN  100 (4X) 94 (1X) 91   0.836 285 (5X)
    24.   Joanna Wilkowska   6x47 Terasjanne  98 (3X) 94 (2X) 92 (3X) 0.914 284 (8X)
    25.   Stanisław Karpiński   NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  96 (3X) 95 (2X) 93 (2X) 1.030 284 (7X)
    26.   Marek Papros   Savage 12 f-class  100 (5X) 96   88   0.649 284 (5X)
    27.   Josef Prochazka   Kelbly 6.5X47  96 (1X) 98 (3X) 90 (1X) 0.904 284 (5X)
    28.   Krzysztof Tuliński   Menke 6,5  93 (1X) 97 (4X) 93 (1X) 1.020 283 (6X)
    29.   Libor Havlią   Kelbly 6.5x47Lapua   93 (4X) 98   91 (2X) 1.363 282 (6X)
    30.   Robert Suchecki   DCR 300 WSM  100 (7X) 100 (2X) 81   0.808 281 (9X)
    31.   Agata Kaczyńska   JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  99 (5X) 87 (3X) 94 (1X)   280 (9X)
    32.   Waldemar Konarski   Terassjane Valdi 6BR, 6 norma BR   100 (4X) 84   96 (1X) 0.807 280 (5X)
    33.   Roman Kurdziel   6.5x47  96 (2X) 94 (3X) 89 (2X) 0.889 279 (7X)
    34.   Piotr Podhorecki   Ultimatum .284 WIN  96 (4X) 98 (7X) 84   0.948 278 (11X)
    35.   Krzysztof Wronek   .284  92 (1X) 92 (2X) 94   0.961 278 (3X)
    36.   Roman Pisiecki   284  97 (4X) 91 (1X) 89 (1X) 1.229 277 (6X)
    37.   Andrzej Srokosz   Savage 110EP, 6.5CR  96 (1X) 90   91   1.054 277 (1X)
    38.   Piotr Szuszczyński   Keppeler 6br  97 (1X) 90 (1X) 82   0.939 269 (2X)
    39.   Magdalena Jankowiak   Teräsjänne   90 (1X) 87   91   1.204 268 (1X)
    40.   Agnieszka Mituniewicz   LUFY.COM.PL .284  96 (1X) 76   94 (1X) 1.117 266 (2X)
    41.   Krystian Janczewski   Janczewski Custom  89   87   85 (1X)   261 (1X)
    42.   Izabela Białorucka   Sabatti EVO 6.5x55  64 (1X) 83 (2X) 73     220 (3X)
    43.   Piotr Chodzeń   Kelbly 6 mm  99 (6X) awaria   awaria     99 (6X)
       Pawel Konecki   Keppeler 7RSAUM  awaria   awaria   awaria     awaria  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m ¦rednie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Piotr Chodzeń   Dolphin 300WSM  99 (6X) 99 (3X) 98 (5X) 0.847 296 (14X)
    2.   Michał Szczyrek   Rado  99 (4X) 97 (5X) 99 (4X) 0.685 295 (13X)
    3.   Waldemar Konarski   Custom 338 łap mag  96 (2X) 99 (2X) 97 (2X) 0.839 292 (6X)
    4.   Mirosław Małek   ASH Walkure  98 (5X) 96 (3X) 97 (2X) 0.865 291 (10X)
    5.   Sebastian Szymański   Lufy.com.pl 300WSM  95 (3X) 97 (2X) 98 (6X) 0.927 290 (11X)
    6.   Szymon Brzyski   300 NM   98 (4X) 95   92 (1X) 0.914 285 (5X)
    7.   Ryszard Srokosz   lufy.com.pl 338LM  96 (3X) 93   96 (2X) 1.049 285 (5X)
    8.   Sławomir Kopy¶   Terasjanne 300 PRC  98 (5X) 94 (3X) 91   1.028 283 (8X)
    9.   Paweł ¦witała   RPR .338 LM  90   90 (1X) 95   1.127 275 (1X)
    10.   Jan Małek   Sako TRG M10 .338LM  97 (3X) 93   84   1.245 274 (3X)
    11.   Dariusz Dziamski   Savage 112 Magnum Target 338 LM  88 (1X) 92 (1X) 89 (1X) 1.512 269 (3X)
    12.   Stanisław Karpiński   NC Rado 300WSM  81   94   93 (1X)   268 (1X)
    13.   Stanisław Greszta   SCHULTZ LARSEN 300Win Mag  88 (1X) 95 (2X) 82 (1X) 1.379 265 (4X)
    14.   Andrzej Blok   JC 300 Norma Magnum  82   79   88 (1X) 1.493 249 (1X)
    15.   Marcin Orylski   Dolphin 338 LM  88   89   68   1.232 245  

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Rydz   83 (1X)  2.282  308   Delta Stryker HD    
    2.   Marek Pyka    77    2.432  308   Nr    
    3.   Piotr Bajraszewski   73    2.793  Db 10   x    
    4.   Josef Prochazka    72    2.654  JP 308 Win   NF    
    5.   Tomasz Jastrz±bek    71    1.617  308   S&B    
    6.   Artur Kamiński   68    1.771  JP 308   NF    
    7.   Emil Leszczyński   49       HK MR 308   March    
    8.   Dariusz Dziamski   19       Anderson 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    9.   Michał Wodnicki    6       Stag 3Gun Elite .223rem   Delta 4.5-30    

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław MoĽdzierz    84    1.372  Stag AR10 6,5 CR   4-30    
    2.   Ryszard Srokosz   83    1.342  Lancer 6.5CM   NF    
    3.   Michał Kolańczyk   83    1.688  6.5 CM   GI    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski   75    1.925  Janczewski Custom DB-10 6.5 Creedmo   March    
    5.   Błażej Domański   74    1.399  Lancer L30 6.5 Creed   Delta Stryker 5-50 SFP    
    6.   Michał Wodnicki   73    2.481  6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    7.   Emil Leszczyński   68       Krwawa Lu¶nia 6.5 Creed   NF    
    8.   Igor Stefanowski   67    1.508  JP 6.5CRM   NF Comp    
    9.   Tomasz Jastrz±bek   64       6,5   S&B    
    10.   Josef Prochazka    62       6.5CM   NF    
    11.   Michał ¦ledzik   36       Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    12.   Piotr Oleksy    28       Lancer L30 6,5 Creed   ZC    

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Lilianna Badura   92    0.782  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC     
    2.   Bartosz Łuczak   90 (3X)  1.609  Sabatti TD EVO   Kahles K1050MOAK    
    3.   Jan Sykora   88    1.211  PiroArms/308W   NFcomp    
    4.   Wiktor Plitko   86 (1X)  1.421  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    5.   Paweł Wojciechowski   86 (1X)  1.489  Sako TRG 22 308Win   Vortex Golden Eagle 15x60x52    
    6.   Grzegorz Gładyszewski   85    1.368  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    7.   Piotr Chodzeń   84    1.327  Kelbly .308   March 10x60    
    8.   Marek Rydz   83 (1X)  1.278  .308   Delta Stryker HD    
    9.   Michał Kolańczyk   78 (1X)  2.165  Sabatti 308 Win   S-B    
    10.   Andrzej Srokosz   76    2.004  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    11.   Josef Prochazka   76       Kelbly 308Win   NF    
    12.   Andrej Aidamovic   75    1.459  Dolfin 308 win   March 10x60    
    13.   Stanisław Greszta   74    2.681  BERGARA KRG 308WIN   LEJCA    
    14.   Jarosław Szabunia   70       Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    15.   Sławomir Kopy¶   68       Sabatti 308WIN   NF    
    16.   Marek Fulbiszewski   65       Terasjanne 308 WIN   NF    
    17.   Miroslaw Szambelan   64       Sako TRG 22 - 308 win   S&B 5-25x56 PMII    
    18.   Dariusz Dziamski   60       Savage 12 FTR 308 win   Nightforce Benchrest 12-42x56    
    19.   Michał ¦ledzik   58        Dolphin 308W   NightForce Competition    
    20.   Stanisław Karpiński   50       Lufy.com.pl 308 Win   NF 12-50x55    
    21.   Piotr Oleksy   37       Terasjane 3089   NF     
    22.   Mirosław MoĽdzierz   11       Tikka 308Win   4-30    
    23.   Agnieszka Mituniewicz   0       LUFY.COM.PL, 308Win   NF    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Karol Henger   97 (2X)  0.763  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    2.   Marcin Woszczak   95 (1X)  1.139  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    3.   Josef Prochazka   91    1.267  Kelbly 6.5X47   NF    
    4.   Agata Kaczyńska   90    1.316  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    5.   Dariusz Dziamski   89    1.120  Lufy.com.pl 284 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
    6.   Ryszard Srokosz   88    1.327  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    7.   Stanisław Greszta   86    1.346  SCHULTZ LARSEN 300WinMag   NF    
    8.   Grzegorz Szulczyński   85    0.981  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    9.   Bogdan Raczyński   82    0.861  RADO 6 mm   NF    
    10.   Szymon Brzyski   82    1.139  6.5 Creedmoor   March 10x60    
    11.   Paweł ¦witała   81    2.000  Sabatti 6.5 CM   NF Competition    
    12.   Jan Sykora   79    0.962  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    13.   Stanisław Karpiński   78    1.308   NC Rado 300WSM   NF12-50/55    
    14.   Agnieszka Mituniewicz   77    0.861  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    15.   Luděk Horák   76    1.158  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    16.   Joanna Wilkowska   75    1.902  284 Win Terasjanne   March    
    17.   Piotr Wilkowski   74       284 WIN   March    
    18.   Janusz Stępniewski   71    1.278  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    19.   Izabela Białorucka   66    0.861  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
    20.   Tomasz Badura   66       Perkele .284win   NF 15-55    
    21.   Roman Pisiecki   57       284   Delta     
    22.   Lilianna Badura   39       Victoria Terasjanne kal. 284 Win    NFC    
    23.   Mariusz Okołotowicz   27       Howa 1500 6,5 creedmoor   Vortex Viper PST 2 5-25    
    24.   Sławomir Kopy¶   22       6,5 Creadmore   Khales    
    25.   Andrzej Srokosz   0       Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Olegas Mockevicius   95 (1X)  0.981  Dolphin F-TR CUSTOM .308 WIN   March HM 10-60X56     
    2.   Josef Prochazka   93 (2X)  1.083  Kelbly 308Win   NF    
    3.   Dariusz Dziamski   92 (2X)  0.970  Savage 12 FTR 308 win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    4.   Jan Sykora   92 (1X)  1.293  PiroArms/308W   NFcomp    
    5.   Michał ¦ledzik   91    1.218   Dolphin 308W   NightForce Competition    
    6.   Piotr Bajraszewski   91    1.233  Dolphin 5.66   x    
    7.   Lilianna Badura   90 (1X)  1.000  Lucia Terasjanne kal. 308 Win   NFC    
    8.   Sylwiusz Bajraszewski   90 (1X)  1.308  Borden Custom .308 Win   March    
    9.   Agnieszka Mituniewicz   90    1.741  LUFY.COM.PL, 308Win   NF    
    10.   Jerzy Przepiórski   89    1.158  Sabatti 308 Win   NF Comp.    
    11.   Marek Fulbiszewski   88 (1X)  1.538  308 WIN   NF    
    12.   Jacek Niedziński   86    0.925  Winchester 70 308 win   Delta Striker HD    
    13.   Wiktor Plitko   85 (1X)  1.263  Savage 110 EP, 308win   Nightforce Competition    
    14.   Konrad Półtorak   85 (1X)  1.365  Sabatti TLD 308w   5-50x    
    15.   Piotr Suchecki   85    1.244  Terasjanne 308   NF    
    16.   Jan Małek   84 (1X)  1.496  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    17.   Robert Suchecki   82    1.605  Terasjanne 308    NF     
    18.   Andrej Aidamovic   82    1.688  Dolfin 308 win    March 10x60    
    19.   Krzysztof Ło¶   81    1.135  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    20.   Grzegorz Gładyszewski   80    2.301  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    21.   Andrzej Srokosz   79    1.350  Savage 12FTR, 308Win   NF Competition    
    22.   Piotr Oleksy   79    1.733  Terasjane 308   NF COMP    
    23.   Jarosław Szabunia   78 (1X)  1.985  Sabatti STR .308 win   Delta stryker 5-50    
    24.   Sławomir Kopy¶   75    1.124  308 WIN   NF    
    25.   Tomasz Łuksza   74    0.977  Victrix .308 win.   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    26.   Michał Szczyrek   73    1.489  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    27.   Stanisław Karpiński   71 (1X)  1.741  Win 308 lufy.com.pl/Ultimate Deathl   NF 12-50/55     
    28.   Stanisław Greszta   44       BERGARA KRG 308Win   LEJCA    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozłucki   97 (3X)  0.767  7mm   NF    
    2.   Karol Henger   97 (3X)  0.944  DCR 7 PRCW   8-80X56    
    3.   Stanisław Karpiński   96    1.263  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    4.   Libor Havlią   95 (3X)  0.921  Kelbly 6.5x47Lapua    Competition 15-55x52    
    5.   Luděk Horák   95    0.617  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-*42x56    
    6.   Mariusz Blum   93 (2X)  1.233  Teräsjänne 284   Delta    
    7.   Grzegorz Szulczyński   92 (3X)  1.094  NC RADO 308 WIN   Nightforce    
    8.   Marek Papros   92 (1X)  0.643  Savage 12 f-class   15x55    
    9.   Marcin Woszczak   92    0.947  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    10.   Igor Stefanowski   91 (2X)  0.812  6,5   NF Comp    
    11.   Janusz Stępniewski   91    1.414  CARL GUSTAW 6,5x55   NF 8-32x56    
    12.   Piotr Bajraszewski   90 (1X)  1.169  Savage 6 mm   x    
    13.   Joanna Wilkowska   90    1.083  6x47 Terasjanne   March    
    14.   Szymon Brzyski   90    1.180  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    15.   Agnieszka Mituniewicz   89    1.135  LUFY.COM.PL .284   Delta    
    16.   Andrzej Srokosz   88 (1X)  1.534  Savage 110EP, 6.5CR   NF Competition    
    17.   Blanka Tkáč   88    1.053  Kelbly 6,5x47 Lapua   Kahles 10-50x56    
    18.   Roman Pisiecki   88    1.605  284   Delta     
    19.   Robert Suchecki   87    0.684  DCR 300 WSM   March 8-80x56    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski   87    1.041  Savage F-class 6 mm BR   March    
    21.   Jan Sykora   87    1.515  Dolphin/6.5CM   NFcomp    
    22.   Michał Harenża   86 (1X)  1.038  6,5   MARCH     
    23.   Josef Prochazka   86    1.526  Kelbly 6.5X47   NF    
    24.   Tomasz Badura   85 (1X)  2.485  Perkele .284win   NF 15-55    
    25.   Miroslaw Szambelan   85    0.853  Terasjanne 284 win   March    
    26.   Piotr Wilkowski   84    0.914  Terasjanne 6x47   March    
    27.   Agata Kaczyńska   80 (2X)  1.688  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    28.   Bogdan Raczyński   78       RADO 6 mm   NF    
    29.   Waldemar Konarski   77    1.203  Terassjane Valdi 6BR, 6 norma BR    Nightforce competition 15-55x52    
    30.   Piotr Suchecki   73    0.977  Terasjanne 6,5   NF    
    31.   Dariusz Dziamski   70    1.925  Lufy.com 284 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56 SF    
    32.   Izabela Białorucka   69    1.444  Sabatti EVO 6.5x55   NF    
    33.   Magdalena Jankowiak   59    0.989  Teräsjänne    Delta    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Małek   92 (1X)  1.030  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    2.   Sebastian Szymański   91    0.545  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    3.   Stanisław Karpiński   91    0.899  NC Rado 300WSM   Delta Stryker III    
    4.   Ryszard Srokosz   91    1.290  lufy.com.pl 338LM   Nightforce    
    5.   Paweł ¦witała   89 (1X)  1.214  RPR .338 LM   NF ATACR    
    6.   Sławomir Kopy¶   87    0.857  Terasjanne 300 PRC   March    
    7.   Piotr Chodzeń   86    0.835  Dolphin 300WSM   March 10x60    
    8.   Szymon Brzyski   83 (1X)  1.545  300 NM    March 10x60x56    
    9.   Michał Szczyrek   79    0.944  Rado   Delta Optical    
    10.   Stanisław Greszta   70    1.177  SCHULTZ LARSEN 300Win Mag   NF    
    11.   Dariusz Dziamski   47       Savage 112 Magnum Target 338 LM   Vortex GE 15-60x52    
    12.   Marcin Orylski   5       Dolphin 338 LM   Stryker HD 5-50x56 SPF    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.378 MOA

    Andrej Aidamovic na dystansie 300 m w klasie F/TR

    page top