Zawody
  • L Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2024

  • LI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

  • XLVIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Classs

  • XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • L Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Tomasz B±kowski  HK MR308  Semi-Auto - zm. 1 / st. 11  
    2. Adam Dadaczyński  JP 6,5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    3. Błażej Domański   Stag Varminter RRA Barrel  Semi-Auto - zm. 2 / st. 18  
    4. Błażej Domański  Lancer L30  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 18 zm. 1 / st. 12
    5. Dariusz Grzybowski  6.5 custom  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 8 zm. 5 / st. 10
    6. Tomasz Jastrz±bek  6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 17 zm. 1 / st. 11
    7. Tomasz Jastrz±bek   308  Semi-Auto tak zm. 2 / st. 17 zm. 2 / st. 12
    8. Artur Kamiński  JP 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    9. Paweł Konecki  JP 6.5 CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 5 zm. 2 / st. 6
    10. Emil Leszczyński  HK MR 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 10 zm. 2 / st. 8
    11. Mirosław Małek  HK 308Win  Semi-Auto - zm. 1 / st. 9  
    12. Mirosław MoĽdzierz  Stag AR10 6,5 CR  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 8
    13. Josef Prochazka   JP 308 Win  Semi-Auto tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 11
    14. Josef Prochazka  DD 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 10
    15. Marek Rydz  .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
    16. Michał ¦ledzik  Lancer 6.5 creedmor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    17. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    18. Maciej Stasiak  Firearms 308  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 9
    19. Igor Stefanowski  JP 6.5CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
    20. Adam Sztybór  HK-SLB 2000  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 15  
    21. Mariusz Wojcik  STAG ARMS .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 5



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 win  Sniper tak zm. 3 / st. 18 zm. 3 / st. 12
    2. Tomasz B±kowski  Tikka T3A1  SniperOpen - zm. 2 / st. 11  
    3. Grzegorz Bieniasz  Winchester M70. 308win  Sniper - zm. 3 / st. 1  
    4. Mariusz Blum  . 284 Teräsjänne   SniperOpen - zm. 5 / st. 15  
    5. Szymon Brzyski  6.5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 4 / st. 7 zm. 4 / st. 7
    6. Piotr Chodzeń  Dolphin 300WSM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 9 zm. 4 / st. 9
    7. Jacek Chłopkowski  Sabatti STR Sport FC .308 WIN  Sniper tak zm. 5 / st. 6 zm. 5 / st. 2
    8. Jacek Chłopkowski  Tikka T3X A1 6,5 CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 6 zm. 4 / st. 2
    9. Adam Dadaczyński  Dolphin 338 L.M  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    10. Maciej Dobrzyński  custom 284  SniperOpen - zm. 2 / st. 5  
    11. Krzysztof Dutko  Savage Elite .308  Sniper - zm. 5 / st. 12  
    12. Marek Fulbiszewski  Terasjanne 308 WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 12 zm. 2 / st. 9
    13. Stanisław Greszta  szhuls larsen300wm  SniperOpen tak zm. 2 / st. 10 zm. 2 / st. 10
    14. Adam Gładyszewski  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 1 zm. 5 / st. 1
    15. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  SniperOpen tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 6
    16. Magdalena Jankowiak  . 284 Teräsjänne   SniperOpen - zm. 5 / st. 16  
    17. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 4 / st. 4
    18. Stanisław Karpiński  Lufy.com.pl 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 5 / st. 3
    19. Stanisław Karpiński  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 3 / st. 3
    20. Piotr Kies  DCR .308  Sniper tak zm. 3 / st. 2 zm. 3 / st. 2
    21. Tomasz Kopacz  .308 system tikka  Sniper - zm. 5 / st. 18  
    22. Sławomir Kopy¶  Sabatti 308WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 5 zm. 3 / st. 5
    23. Tomasz Kołodziejczyk  BergaraB14 6,5 Creed  SniperOpen - zm. 3 / st. 10  
    24. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  SniperOpen tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 5
    25. Mikołaj Maksym  TIKKA 308WIN  SniperOpen tak zm. 3 / st. 14 zm. 3 / st. 11
    26. Mirosław Małek  AXAI 284Win  SniperOpen - zm. 2 / st. 9  
    27. Agnieszka Mituniewicz  NC Rado  SniperOpen tak zm. 4 / st. 2 zm. 5 / st. 8
    28. Sławomir Mlicki  Rem 308W  Sniper - zm. 4 / st. 13  
    29. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  SniperOpen tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    30. Mirosław MoĽdzierz  Tikka 308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    31. Wojciech Myszka  Tikka T3A1 Tactical 308 win  Sniper tak zm. 5 / st. 5 zm. 2 / st. 5
    32. Michał Oleksiuk  Sabatti Tactical  Sniper tak zm. 5 / st. 11 zm. 4 / st. 12
    33. Piotr Oleksy  Terasjane 308  Sniper tak zm. 4 / st. 5 zm. 5 / st. 5
    34. Michał Pawłowski  Howa 1500, 308  Sniper - zm. 5 / st. 17  
    35. Jarosław Pękala  Tikka T3X .308  SniperOpen - zm. 2 / st. 4  
    36. Roman Pisiecki  6,5x55  SniperOpen - zm. 4 / st. 12  
    37. Josef Prochazka  Kelbly 308Win  Sniper tak zm. 4 / st. 4 zm. 5 / st. 4
    38. Josef Prochazka  Kelbly 6.5X47  SniperOpen tak zm. 5 / st. 13 zm. 3 / st. 1
    39. Jerzy Przepiórski  Sabatti 308 Win  Sniper - zm. 4 / st. 14  
    40. Bogdan Raczyński  RADO 6 mm  SniperOpen - zm. 4 / st. 17  
    41. Marek Rydz  .308  Sniper tak zm. 3 / st. 6 zm. 4 / st. 6
    42. Robert Sienkiewicz  Ruger Precision 6,5 Creedmoor   SniperOpen - zm. 2 / st. 8  
    43. Michał ¦ledzik  Dolphin 308W  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 4 / st. 1
    44. Adam Sobczak  NYX 6mm  SniperOpen tak zm. 5 / st. 7 zm. 2 / st. 7
    45. Andrzej Srokosz  Savage 12FTR 308Win  Sniper tak zm. 5 / st. 9 zm. 3 / st. 7
    46. Andrzej Srokosz  Savage 110 EP 6.5 CR  SniperOpen tak zm. 3 / st. 9 zm. 5 / st. 7
    47. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
    48. Marcin Staniszewski  Savage 110 Elite 308  Sniper - zm. 2 / st. 15  
    49. Maciej Stasiak  Vision 308  SniperOpen tak zm. 5 / st. 10 zm. 5 / st. 6
    50. Janusz Stępniewski  KARL GUSTAW 6,5x55  SniperOpen tak zm. 5 / st. 2 zm. 4 / st. 11
    51. Piotr Suchecki  Terasjanne 308  Sniper - zm. 3 / st. 16  
    52. Piotr Suchecki  Terasjanne 6,5  SniperOpen - zm. 4 / st. 15  
    53. Robert Suchecki  Terasjanne 308  Sniper - zm. 4 / st. 16  
    54. Robert Suchecki  Terasjanne 284  SniperOpen - zm. 3 / st. 15  
    55. Jan Sykora  PiroArms/308W  Sniper tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 10
    56. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 11 zm. 4 / st. 10
    57. Adam Sztybór  NC RADO 0,308 win  Sniper - zm. 4 / st. 18  
    58. Robert Trętowicz  HOWA 1500 .308  Sniper tak zm. 2 / st. 14 zm. 5 / st. 11
    59. Sylwester Wa¶kiewicz  Sabatti Evo .308  Sniper tak zm. 4 / st. 8 zm. 3 / st. 9
    60. Damian Wojta¶  sako trg 22 308 win  Sniper - zm. 5 / st. 14  
    61. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5CM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 3 zm. 4 / st. 3
    62. Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284 WIN  SniperOpen - zm. 3 / st. 17  
    63. Hubert WoĽniak  Sabatti ST-18 308  Sniper - zm. 2 / st. 7  
    64. Konrad Włodarczyk  Terasjanne 308  Sniper tak zm. 3 / st. 13 zm. 2 / st. 4
    65. Konrad Włodarczyk  lufy.com.pl RAPTOR 12  SniperOpen tak zm. 2 / st. 13 zm. 5 / st. 9
    66. Robert Żabicki  Sabatti .308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 3 / st. 8
    67. Robert Żabicki  Sabatti 6,5x47 Lapua, ew. .284 Win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 4 / st. 8
    68. Mariusz Żydziak  .308 Sabatti Evo Desert  Sniper - zm. 3 / st. 12  



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 Win   F/TR tak zm. 6 / st. 18 zm. 6 / st. 12
    2. Andrzej Blok  NC-RADO 6.5x47 Lapua  Open - zm. 9 / st. 10  
    3. Mariusz Blum  .284 Teräsjänne   Open - zm. 6 / st. 16  
    4. Szymon Brzyski  Repetier 284 WIN  Open tak zm. 7 / st. 7 zm. 8 / st. 7
    5. Łukasz Burski  karabin savage12 ftr  F/TR tak zm. 8 / st. 6 zm. 9 / st. 6
    6. Maciej Dobrzyński  keppeler  F/TR - zm. 6 / st. 5  
    7. Jan Fikus  SAVAGE 12F/TR 308 WIN  F/TR tak zm. 9 / st. 18 zm. 9 / st. 1
    8. Marek Fulbiszewski  308 WIN  F/TR tak zm. 6 / st. 12 zm. 6 / st. 9
    9. Stanisław Greszta  Bergara KRG 308win  F/TR tak zm. 7 / st. 10 zm. 7 / st. 11
    10. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 1 zm. 6 / st. 1
    11. Michał Harenża  6,5  Open tak zm. 7 / st. 8 zm. 8 / st. 5
    12. Libor Havlią  Kelbly 6.5x47Lapua   Open tak zm. 8 / st. 5 zm. 6 / st. 5
    13. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  Open tak zm. 9 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    14. Łukasz Iwanowicz  StraTikka .308  Open - zm. 6 / st. 7  
    15. Krystian Janczewski  Janczewski Custom  Open tak zm. 9 / st. 15 zm. 7 / st. 4
    16. Magdalena Jankowiak  .284 Teräsjänne   Open - zm. 7 / st. 4  
    17. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  Open tak zm. 8 / st. 4 zm. 9 / st. 4
    18. Stanisław Karpiński  Lufy.com.pl 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 3 zm. 7 / st. 3
    19. Stanisław Karpiński  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  Open tak zm. 9 / st. 3 zm. 8 / st. 3
    20. Jan Kita   Savage 308  F/TR tak zm. 10 / st. 18 zm. 10 / st. 12
    21. Paweł Konecki  Keppeler 7mm RSAUM  Open tak zm. 6 / st. 2 zm. 6 / st. 3
    22. Sławomir Kopy¶  Sabatti  Open tak zm. 9 / st. 5 zm. 7 / st. 5
    23. Roman Kurdziel  308W Victrix  F/TR - zm. 8 / st. 10  
    24. Roman Kurdziel  NC Rado 284W  Open - zm. 6 / st. 10  
    25. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Open tak zm. 9 / st. 6 zm. 9 / st. 5
    26. Jan Małek  CZ750 .308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 3 zm. 6 / st. 2
    27. Mirosław Małek  NC RADO 284Win  Open - zm. 6 / st. 9  
    28. Agnieszka Mituniewicz  Lufy.pl  F/TR tak zm. 8 / st. 2 zm. 9 / st. 2
    29. Agnieszka Mituniewicz  Lufy.pl  Open tak zm. 9 / st. 2 zm. 8 / st. 2
    30. Sławomir Mlicki  Rem 308W  F/TR - zm. 8 / st. 13  
    31. Marcin Mnich  Savage 12 F/TR 308 Win  F/TR tak zm. 6 / st. 6 zm. 7 / st. 6
    32. Olegas Mockevičius  Dolphin BAT3L F-TR CUSTOM .308 WIN  F/TR tak zm. 9 / st. 12 zm. 8 / st. 9
    33. Piotr Narloch  Accuracy AE 308 Win  F/TR tak zm. 10 / st. 15 zm. 10 / st. 9
    34. Jacek Niedziński  Winchester 70 308 win  F/TR - zm. 6 / st. 8  
    35. Michał Oleksiuk  Sabatti Tactical  F/TR tak zm. 9 / st. 17 zm. 7 / st. 12
    36. Piotr Oleksy  Terasjane  F/TR tak zm. 9 / st. 4 zm. 10 / st. 8
    37. Marek Papros  284  Open tak zm. 9 / st. 8 zm. 9 / st. 8
    38. Sławomir Paszowski  Sabatti STR sport 308 win  Open - zm. 6 / st. 4  
    39. Roman Pisiecki  6,5x55  Open - zm. 8 / st. 12  
    40. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP 308win  F/TR - zm. 7 / st. 5  
    41. Paweł Połczyński  kelby panda 2123PS004LUFY087PL 202  Open - zm. 6 / st. 17  
    42. Konrad Półtorak  CZ557 308  F/TR - zm. 6 / st. 15  
    43. Josef Prochazka  Kelbly 308Win  F/TR tak zm. 7 / st. 13 zm. 7 / st. 8
    44. Josef Prochazka  Kelbly 6.5X47  Open tak zm. 9 / st. 13 zm. 8 / st. 8
    45. Jerzy Przepiórski  Sabatti 308 Win  F/TR - zm. 7 / st. 17  
    46. Bogdan Raczyński  RADO 6 mm  Open - zm. 8 / st. 17  
    47. Jerzy Rozlucki  TRG 308  F/TR - zm. 7 / st. 14  
    48. Jerzy Rozlucki  Victrix  Open - zm. 9 / st. 11  
    49. Robert Sienkiewicz  Ruger Precision 6,5 Creedmoor   Open - zm. 8 / st. 7  
    50. Michał ¦ledzik  Dolphin 308W  F/TR tak zm. 7 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    51. Adam Sobczak  FF 7mm  Open tak zm. 7 / st. 12 zm. 7 / st. 9
    52. Andrzej Srokosz  Savage 12FTR 308Win  F/TR tak zm. 9 / st. 9 zm. 9 / st. 7
    53. Andrzej Srokosz  Savage 110 EP 6.5 CR  Open tak zm. 7 / st. 9 zm. 7 / st. 7
    54. Marcin Stajniak  karabin savage12 ftr  F/TR tak zm. 7 / st. 6 zm. 8 / st. 6
    55. Marcin Staniszewski   CZ 600 Alpha 223  F/TR - zm. 10 / st. 16  
    56. Igor Stefanowski  6,5  Open tak zm. 8 / st. 1 zm. 8 / st. 1
    57. Janusz Stępniewski  KARL GUSTAW 6,5x55  Open tak zm. 8 / st. 14 zm. 9 / st. 9
    58. Piotr Suchecki  Terasjanne 308  F/TR tak zm. 8 / st. 16 zm. 8 / st. 12
    59. Piotr Suchecki  Terasjanne 6,5  Open tak zm. 7 / st. 15 zm. 9 / st. 11
    60. Robert Suchecki  Terasjanne 308  F/TR tak zm. 7 / st. 16 zm. 9 / st. 12
    61. Robert Suchecki  Terasjanne 284  Open tak zm. 8 / st. 15 zm. 8 / st. 11
    62. Marcin ¦więtoń  Tikka 6,5 Creedmoor   Open - zm. 6 / st. 14  
    63. Jan Sykora  PiroArms/308W  F/TR tak zm. 7 / st. 11 zm. 8 / st. 10
    64. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  Open tak zm. 8 / st. 11 zm. 9 / st. 10
    65. Bogusław Szymczak  Savage Axis 2 precision 308Win  F/TR tak zm. 7 / st. 2 zm. 7 / st. 2
    66. Sylwester Wa¶kiewicz  Sabatti Evo.308  F/TR tak zm. 9 / st. 16 zm. 7 / st. 10
    67. Mariusz Wójcik  SAVAGE 308  F/TR - zm. 6 / st. 13  
    68. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5 CM  Open tak zm. 8 / st. 3 zm. 9 / st. 3
    69. Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284 WIN  Open - zm. 8 / st. 18  
    70. Jakub Wyroba  308 Win, NC Rado  F/TR tak zm. 8 / st. 9 zm. 8 / st. 4
    71. Konrad Włodarczyk  Terasjanne 308  F/TR tak zm. 7 / st. 18 zm. 6 / st. 4
    72. Robert Żabicki  Sabatti .308 Win  F/TR tak zm. 8 / st. 8 zm. 6 / st. 8
    73. Mariusz Żydziak  .308 Sabatti Evo Desert  F/TR - zm. 6 / st. 11  
    74. Łukasz Łapta¶  6BR  Open - zm. 9 / st. 14  



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrzej Blok  JC 300 Norma Magnum  - zm. 10 / st. 10  
    2. Szymon Brzyski  300 NM   tak zm. 10 / st. 7 zm. 10 / st. 7
    3. Piotr Chodzeń  Dolphin 300WSM  tak zm. 10 / st. 9 zm. 10 / st. 11
    4. Adam Dadaczyński  Dolphin 338 L.M  tak zm. 10 / st. 1 zm. 10 / st. 1
    5. Stanisław Greszta  shuls larsen300wm  tak zm. 10 / st. 11 zm. 10 / st. 10
    6. Sławomir Kopy¶  Lufy.pl  tak zm. 10 / st. 5 zm. 10 / st. 5
    7. Piotr Królikowski  AXMC  - zm. 10 / st. 8  
    8. Jan Małek  Sako TRG M10 .338LM  tak zm. 10 / st. 4 zm. 10 / st. 4
    9. Mirosław Małek  ASH Walkure  - zm. 10 / st. 12  
    10. Petr Mothejl  Kelbly 7mm RSAUM  tak zm. 10 / st. 6 zm. 10 / st. 6
    11. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  tak zm. 10 / st. 2 zm. 10 / st. 2
    12. Wiesław Wyroba  338LM, NC Rado  tak zm. 10 / st. 3 zm. 10 / st. 3



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    L Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 14-10 08:00 1. Adam Dadaczyński (Semi-AutoOpen)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    4. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
    5. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    6. Marek Rydz (Semi-Auto)
    7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    8. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    9. Mirosław Małek (Semi-Auto)
    10. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
    11. Tomasz B±kowski (Semi-Auto)
    12. Maciej Stasiak (Semi-AutoOpen)
    13. Mariusz Wojcik (Semi-Auto)
    14. Mirosław MoĽdzierz (Semi-AutoOpen)
    15. Adam Sztybór (Semi-AutoOpen)
    16. Josef Prochazka (Semi-AutoOpen)
    17. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
    18. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    seria 2 14-10 08:40 1. Adam Dadaczyński (SniperOpen)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Stanisław Karpiński (Sniper)
    4. Jarosław Pękala (SniperOpen)
    5. Maciej Dobrzyński (SniperOpen)
    6.  
    7. Hubert WoĽniak (Sniper)
    8. Robert Sienkiewicz (SniperOpen)
    9. Mirosław Małek (SniperOpen)
    10. Stanisław Greszta (SniperOpen)
    11. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
    12. Marek Fulbiszewski (Sniper)
    13. Konrad Włodarczyk (SniperOpen)
    14. Robert Trętowicz (Sniper)
    15. Marcin Staniszewski (Sniper)
    16. Josef Prochazka (Semi-Auto)
    17. Tomasz Jastrz±bek (Semi-Auto)
    18. Błażej Domański (Semi-Auto)
    seria 3 14-10 09:22 1. Grzegorz Bieniasz (Sniper)
    2. Piotr Kies (Sniper)
    3. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
    4. Petr Mothejl (SniperOpen)
    5. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
    6. Marek Rydz (Sniper)
    7. Luděk Horák (SniperOpen)
    8. Robert Żabicki (Sniper)
    9. Andrzej Srokosz (SniperOpen)
    10. Tomasz Kołodziejczyk (SniperOpen)
    11. Jan Sykora (Sniper)
    12. Mariusz Żydziak (Sniper)
    13. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    14. Mikołaj Maksym (SniperOpen)
    15. Robert Suchecki (SniperOpen)
    16. Piotr Suchecki (Sniper)
    17. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    18. Andrej Aidamovic (Sniper)
    seria 4 14-10 10:04 1. Michał ¦ledzik (Sniper)
    2. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
    3. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
    4. Josef Prochazka (Sniper)
    5. Piotr Oleksy (Sniper)
    6. Jacek Chłopkowski (SniperOpen)
    7. Szymon Brzyski (SniperOpen)
    8. Sylwester Wa¶kiewicz (Sniper)
    9. Piotr Chodzeń (SniperOpen)
    10. Emil Leszczyński (SniperOpen)
    11. Jan Sykora (SniperOpen)
    12. Roman Pisiecki (SniperOpen)
    13. Sławomir Mlicki (Sniper)
    14. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    15. Piotr Suchecki (SniperOpen)
    16. Robert Suchecki (Sniper)
    17. Bogdan Raczyński (SniperOpen)
    18. Adam Sztybór (Sniper)
    seria 5 14-10 10:46 1. Adam Gładyszewski (Sniper)
    2. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    4. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
    5. Wojciech Myszka (Sniper)
    6. Jacek Chłopkowski (Sniper)
    7. Adam Sobczak (SniperOpen)
    8. Robert Żabicki (SniperOpen)
    9. Andrzej Srokosz (Sniper)
    10. Maciej Stasiak (SniperOpen)
    11. Michał Oleksiuk (Sniper)
    12. Krzysztof Dutko (Sniper)
    13. Josef Prochazka (SniperOpen)
    14. Damian Wojta¶ (Sniper)
    15. Mariusz Blum (SniperOpen)
    16. Magdalena Jankowiak (SniperOpen)
    17. Michał Pawłowski (Sniper)
    18. Tomasz Kopacz (Sniper)
    seria 6 14-10 11:28 1. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    2. Paweł Konecki (Open)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Sławomir Paszowski (Open)
    5. Maciej Dobrzyński (F/TR)
    6. Marcin Mnich (F/TR)
    7. Łukasz Iwanowicz (Open)
    8. Jacek Niedziński (F/TR)
    9. Mirosław Małek (Open)
    10. Roman Kurdziel (Open)
    11. Mariusz Żydziak (F/TR)
    12. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    13. Mariusz Wójcik (F/TR)
    14. Marcin ¦więtoń (Open)
    15. Konrad Półtorak (F/TR)
    16. Mariusz Blum (Open)
    17. Paweł Połczyński (Open)
    18. Andrej Aidamovic (F/TR)
    seria 7 14-10 12:35 1. Michał ¦ledzik (F/TR)
    2. Bogusław Szymczak (F/TR)
    3. Stanisław Karpiński (F/TR)
    4. Magdalena Jankowiak (Open)
    5. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
    6. Marcin Stajniak (F/TR)
    7. Szymon Brzyski (Open)
    8. Michał Harenża (Open)
    9. Andrzej Srokosz (Open)
    10. Stanisław Greszta (F/TR)
    11. Jan Sykora (F/TR)
    12. Adam Sobczak (Open)
    13. Josef Prochazka (F/TR)
    14. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    15. Piotr Suchecki (Open)
    16. Robert Suchecki (F/TR)
    17. Jerzy Przepiórski (F/TR)
    18. Konrad Włodarczyk (F/TR)
    seria 8 14-10 13:42 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    3. Marcin Woszczak (Open)
    4. Agata Kaczyńska (Open)
    5. Libor Havlią (Open)
    6. Łukasz Burski (F/TR)
    7. Robert Sienkiewicz (Open)
    8. Robert Żabicki (F/TR)
    9. Jakub Wyroba (F/TR)
    10. Roman Kurdziel (F/TR)
    11. Jan Sykora (Open)
    12. Roman Pisiecki (Open)
    13. Sławomir Mlicki (F/TR)
    14. Janusz Stępniewski (Open)
    15. Robert Suchecki (Open)
    16. Piotr Suchecki (F/TR)
    17. Bogdan Raczyński (Open)
    18. Ireneusz Woszczek (Open)
    seria 9 14-10 14:49 1.  
    2. Agnieszka Mituniewicz (Open)
    3. Stanisław Karpiński (Open)
    4. Piotr Oleksy (F/TR)
    5. Sławomir Kopy¶ (Open)
    6. Emil Leszczyński (Open)
    7. Luděk Horák (Open)
    8. Marek Papros (Open)
    9. Andrzej Srokosz (F/TR)
    10. Andrzej Blok (Open)
    11. Jerzy Rozlucki (Open)
    12. Olegas Mockevičius (F/TR)
    13. Josef Prochazka (Open)
    14. Łukasz Łapta¶ (Open)
    15. Krystian Janczewski (Open)
    16. Sylwester Wa¶kiewicz (F/TR)
    17. Michał Oleksiuk (F/TR)
    18. Jan Fikus (F/TR)
    seria 10 14-10 15:56 1. Adam Dadaczyński (Magnum)
    2. Ryszard Srokosz (Magnum)
    3. Wiesław Wyroba (Magnum)
    4. Jan Małek (Magnum)
    5. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
    6. Petr Mothejl (Magnum)
    7. Szymon Brzyski (Magnum)
    8. Piotr Królikowski (Magnum)
    9. Piotr Chodzeń (Magnum)
    10. Andrzej Blok (Magnum)
    11. Stanisław Greszta (Magnum)
    12. Mirosław Małek (Magnum)
    13.  
    14.  
    15. Piotr Narloch (F/TR)
    16. Marcin Staniszewski (F/TR)
    17.  
    18. Jan Kita (F/TR)
      14-10 17:03 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 115-10 08:30 1. Adam Dadaczyński (Semi-AutoOpen)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    4. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
    5. Mariusz Wojcik (Semi-Auto)
    6. Marek Rydz (Semi-Auto)
    7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    8. Mirosław MoĽdzierz (Semi-AutoOpen)
    9. Maciej Stasiak (Semi-AutoOpen)
    10. Josef Prochazka (Semi-AutoOpen)
    11. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
    12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    seria 215-10 08:52 1. Adam Dadaczyński (SniperOpen)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
    4. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    5. Wojciech Myszka (Sniper)
    6. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    7. Adam Sobczak (SniperOpen)
    8. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
    9. Marek Fulbiszewski (Sniper)
    10. Stanisław Greszta (SniperOpen)
    11. Josef Prochazka (Semi-Auto)
    12. Tomasz Jastrz±bek (Semi-Auto)
    seria 315-10 09:14 1. Josef Prochazka (SniperOpen)
    2. Piotr Kies (Sniper)
    3. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
    4. Petr Mothejl (SniperOpen)
    5. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
    6. Luděk Horák (SniperOpen)
    7. Andrzej Srokosz (Sniper)
    8. Robert Żabicki (Sniper)
    9. Sylwester Wa¶kiewicz (Sniper)
    10. Jan Sykora (Sniper)
    11. Mikołaj Maksym (SniperOpen)
    12. Andrej Aidamovic (Sniper)
    seria 415-10 09:36 1. Michał ¦ledzik (Sniper)
    2. Jacek Chłopkowski (SniperOpen)
    3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    4. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
    5. Emil Leszczyński (SniperOpen)
    6. Marek Rydz (Sniper)
    7. Szymon Brzyski (SniperOpen)
    8. Robert Żabicki (SniperOpen)
    9. Piotr Chodzeń (SniperOpen)
    10. Jan Sykora (SniperOpen)
    11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    12. Michał Oleksiuk (Sniper)
    seria 515-10 09:58 1. Adam Gładyszewski (Sniper)
    2. Jacek Chłopkowski (Sniper)
    3. Stanisław Karpiński (Sniper)
    4. Josef Prochazka (Sniper)
    5. Piotr Oleksy (Sniper)
    6. Maciej Stasiak (SniperOpen)
    7. Andrzej Srokosz (SniperOpen)
    8. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
    9. Konrad Włodarczyk (SniperOpen)
    10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    11. Robert Trętowicz (Sniper)
    12.  
    seria 615-10 10:20 1. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    2. Jan Małek (F/TR)
    3. Paweł Konecki (Open)
    4. Konrad Włodarczyk (F/TR)
    5. Libor Havlią (Open)
    6.  
    7. Luděk Horák (Open)
    8. Robert Żabicki (F/TR)
    9. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    10.  
    11.  
    12. Andrej Aidamovic (F/TR)
    seria 715-10 10:42 1. Michał ¦ledzik (F/TR)
    2. Bogusław Szymczak (F/TR)
    3. Stanisław Karpiński (F/TR)
    4. Krystian Janczewski (Open)
    5. Sławomir Kopy¶ (Open)
    6. Marcin Mnich (F/TR)
    7. Andrzej Srokosz (Open)
    8. Josef Prochazka (F/TR)
    9. Adam Sobczak (Open)
    10. Sylwester Wa¶kiewicz (F/TR)
    11. Stanisław Greszta (F/TR)
    12. Michał Oleksiuk (F/TR)
    seria 815-10 11:04 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Agnieszka Mituniewicz (Open)
    3. Stanisław Karpiński (Open)
    4. Jakub Wyroba (F/TR)
    5. Michał Harenża (Open)
    6. Marcin Stajniak (F/TR)
    7. Szymon Brzyski (Open)
    8. Josef Prochazka (Open)
    9. Olegas Mockevičius (F/TR)
    10. Jan Sykora (F/TR)
    11. Robert Suchecki (Open)
    12. Piotr Suchecki (F/TR)
    seria 915-10 11:26 1. Jan Fikus (F/TR)
    2. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    3. Marcin Woszczak (Open)
    4. Agata Kaczyńska (Open)
    5. Emil Leszczyński (Open)
    6. Łukasz Burski (F/TR)
    7. Andrzej Srokosz (F/TR)
    8. Marek Papros (Open)
    9. Janusz Stępniewski (Open)
    10. Jan Sykora (Open)
    11. Piotr Suchecki (Open)
    12. Robert Suchecki (F/TR)
    seria 1015-10 11:48 1. Adam Dadaczyński (Magnum)
    2. Ryszard Srokosz (Magnum)
    3. Wiesław Wyroba (Magnum)
    4. Jan Małek (Magnum)
    5. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
    6. Petr Mothejl (Magnum)
    7. Szymon Brzyski (Magnum)
    8. Piotr Oleksy (F/TR)
    9. Piotr Narloch (F/TR)
    10. Stanisław Greszta (Magnum)
    11. Piotr Chodzeń (Magnum)
    12. Jan Kita (F/TR)
      15-10 12:10 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    L Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
    Aidamovic Andrej F/TR 14-10 11:28 6 18 15-10 10:20 6 12
    Aidamovic Andrej Sniper 14-10 09:22 3 18 15-10 09:14 3 12
    B±kowski Tomasz Semi-Auto 14-10 08:00 1 11      
    B±kowski Tomasz SniperOpen 14-10 08:40 2 11      
    Bieniasz Grzegorz Sniper 14-10 09:22 3 1      
    Blok Andrzej Open 14-10 14:49 9 10      
    Blok Andrzej Magnum 14-10 15:56 10 10      
    Blum Mariusz Open 14-10 11:28 6 16      
    Blum Mariusz SniperOpen 14-10 10:46 5 15      
    Brzyski Szymon Open 14-10 12:35 7 7 15-10 11:04 8 7
    Brzyski Szymon Magnum 14-10 15:56 10 7 15-10 11:48 10 7
    Brzyski Szymon SniperOpen 14-10 10:04 4 7 15-10 09:36 4 7
    Burski Łukasz F/TR 14-10 13:42 8 6 15-10 11:26 9 6
    Chodzeń Piotr Magnum 14-10 15:56 10 9 15-10 11:48 10 11
    Chodzeń Piotr SniperOpen 14-10 10:04 4 9 15-10 09:36 4 9
    Chłopkowski Jacek Sniper 14-10 10:46 5 6 15-10 09:58 5 2
    Chłopkowski Jacek SniperOpen 14-10 10:04 4 6 15-10 09:36 4 2
    Dadaczyński Adam Magnum 14-10 15:56 10 1 15-10 11:48 10 1
    Dadaczyński Adam Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 1 15-10 08:30 1 1
    Dadaczyński Adam SniperOpen 14-10 08:40 2 1 15-10 08:52 2 1
    Dobrzyński Maciej F/TR 14-10 11:28 6 5      
    Dobrzyński Maciej SniperOpen 14-10 08:40 2 5      
    Domański  Błażej Semi-Auto 14-10 08:40 2 18      
    Domański Błażej Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 18 15-10 08:30 1 12
    Dutko Krzysztof Sniper 14-10 10:46 5 12      
    Fikus Jan F/TR 14-10 14:49 9 18 15-10 11:26 9 1
    Fulbiszewski Marek F/TR 14-10 11:28 6 12 15-10 10:20 6 9
    Fulbiszewski Marek Sniper 14-10 08:40 2 12 15-10 08:52 2 9
    Greszta Stanisław F/TR 14-10 12:35 7 10 15-10 10:42 7 11
    Greszta Stanisław Magnum 14-10 15:56 10 11 15-10 11:48 10 10
    Greszta Stanisław SniperOpen 14-10 08:40 2 10 15-10 08:52 2 10
    Grzybowski Dariusz Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 8 15-10 09:58 5 10
    Gładyszewski Adam Sniper 14-10 10:46 5 1 15-10 09:58 5 1
    Gładyszewski Grzegorz F/TR 14-10 11:28 6 1 15-10 10:20 6 1
    Harenża Michał Open 14-10 12:35 7 8 15-10 11:04 8 5
    Havlią Libor Open 14-10 13:42 8 5 15-10 10:20 6 5
    Horák Luděk Open 14-10 14:49 9 7 15-10 10:20 6 7
    Horák Luděk SniperOpen 14-10 09:22 3 7 15-10 09:14 3 6
    Iwanowicz Łukasz Open 14-10 11:28 6 7      
    Janczewski Krystian Open 14-10 14:49 9 15 15-10 10:42 7 4
    Jankowiak Magdalena Open 14-10 12:35 7 4      
    Jankowiak Magdalena SniperOpen 14-10 10:46 5 16      
    Jastrz±bek  Tomasz Semi-Auto 14-10 08:40 2 17 15-10 08:52 2 12
    Jastrz±bek Tomasz Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 17 15-10 08:30 1 11
    Kaczyńska Agata Open 14-10 13:42 8 4 15-10 11:26 9 4
    Kaczyńska Agata SniperOpen 14-10 10:46 5 4 15-10 09:36 4 4
    Kamiński Artur Semi-Auto 14-10 08:00 1 7 15-10 08:30 1 7
    Karpiński Stanisław F/TR 14-10 12:35 7 3 15-10 10:42 7 3
    Karpiński Stanisław Open 14-10 14:49 9 3 15-10 11:04 8 3
    Karpiński Stanisław Sniper 14-10 08:40 2 3 15-10 09:58 5 3
    Karpiński Stanisław SniperOpen 14-10 10:04 4 3 15-10 09:14 3 3
    Kies Piotr Sniper 14-10 09:22 3 2 15-10 09:14 3 2
    Kita  Jan F/TR 14-10 15:56 10 18 15-10 11:48 10 12
    Konecki Paweł Open 14-10 11:28 6 2 15-10 10:20 6 3
    Konecki Paweł Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 5 15-10 08:52 2 6
    Kopacz Tomasz Sniper 14-10 10:46 5 18      
    Kopy¶ Sławomir Open 14-10 14:49 9 5 15-10 10:42 7 5
    Kopy¶ Sławomir Magnum 14-10 15:56 10 5 15-10 11:48 10 5
    Kopy¶ Sławomir Sniper 14-10 09:22 3 5 15-10 09:14 3 5
    Kołodziejczyk Tomasz SniperOpen 14-10 09:22 3 10      
    Królikowski Piotr Magnum 14-10 15:56 10 8      
    Kurdziel Roman F/TR 14-10 13:42 8 10      
    Kurdziel Roman Open 14-10 11:28 6 10      
    Leszczyński Emil Open 14-10 14:49 9 6 15-10 11:26 9 5
    Leszczyński Emil Semi-Auto 14-10 08:00 1 10 15-10 08:52 2 8
    Leszczyński Emil SniperOpen 14-10 10:04 4 10 15-10 09:36 4 5
    Maksym Mikołaj SniperOpen 14-10 09:22 3 14 15-10 09:14 3 11
    Małek Jan F/TR 14-10 11:28 6 3 15-10 10:20 6 2
    Małek Jan Magnum 14-10 15:56 10 4 15-10 11:48 10 4
    Małek Mirosław Open 14-10 11:28 6 9      
    Małek Mirosław Magnum 14-10 15:56 10 12      
    Małek Mirosław Semi-Auto 14-10 08:00 1 9      
    Małek Mirosław SniperOpen 14-10 08:40 2 9      
    Mituniewicz Agnieszka F/TR 14-10 13:42 8 2 15-10 11:26 9 2
    Mituniewicz Agnieszka Open 14-10 14:49 9 2 15-10 11:04 8 2
    Mituniewicz Agnieszka SniperOpen 14-10 10:04 4 2 15-10 09:58 5 8
    Mlicki Sławomir F/TR 14-10 13:42 8 13      
    Mlicki Sławomir Sniper 14-10 10:04 4 13      
    Mnich Marcin F/TR 14-10 11:28 6 6 15-10 10:42 7 6
    Mockevičius Olegas F/TR 14-10 14:49 9 12 15-10 11:04 8 9
    Mothejl Petr Magnum 14-10 15:56 10 6 15-10 11:48 10 6
    Mothejl Petr SniperOpen 14-10 09:22 3 4 15-10 09:14 3 4
    MoĽdzierz Mirosław Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 14 15-10 08:30 1 8
    MoĽdzierz Mirosław Sniper 14-10 09:22 3 3 15-10 08:52 2 3
    Myszka Wojciech Sniper 14-10 10:46 5 5 15-10 08:52 2 5
    Narloch Piotr F/TR 14-10 15:56 10 15 15-10 11:48 10 9
    Niedziński Jacek F/TR 14-10 11:28 6 8      
    Oleksiuk Michał F/TR 14-10 14:49 9 17 15-10 10:42 7 12
    Oleksiuk Michał Sniper 14-10 10:46 5 11 15-10 09:36 4 12
    Oleksy Piotr F/TR 14-10 14:49 9 4 15-10 11:48 10 8
    Oleksy Piotr Sniper 14-10 10:04 4 5 15-10 09:58 5 5
    Papros Marek Open 14-10 14:49 9 8 15-10 11:26 9 8
    Paszowski Sławomir Open 14-10 11:28 6 4      
    Pawłowski Michał Sniper 14-10 10:46 5 17      
    Pękala Jarosław SniperOpen 14-10 08:40 2 4      
    Pisiecki Roman Open 14-10 13:42 8 12      
    Pisiecki Roman SniperOpen 14-10 10:04 4 12      
    Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 14-10 12:35 7 5      
    Połczyński Paweł Open 14-10 11:28 6 17      
    Półtorak Konrad F/TR 14-10 11:28 6 15      
    Prochazka Josef F/TR 14-10 12:35 7 13 15-10 10:42 7 8
    Prochazka Josef Open 14-10 14:49 9 13 15-10 11:04 8 8
    Prochazka  Josef Semi-Auto 14-10 08:40 2 16 15-10 08:52 2 11
    Prochazka Josef Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 16 15-10 08:30 1 10
    Prochazka Josef Sniper 14-10 10:04 4 4 15-10 09:58 5 4
    Prochazka Josef SniperOpen 14-10 10:46 5 13 15-10 09:14 3 1
    Przepiórski Jerzy F/TR 14-10 12:35 7 17      
    Przepiórski Jerzy Sniper 14-10 10:04 4 14      
    Raczyński Bogdan Open 14-10 13:42 8 17      
    Raczyński Bogdan SniperOpen 14-10 10:04 4 17      
    Rozlucki Jerzy F/TR 14-10 12:35 7 14      
    Rozlucki Jerzy Open 14-10 14:49 9 11      
    Rydz Marek Semi-Auto 14-10 08:00 1 6 15-10 08:30 1 6
    Rydz Marek Sniper 14-10 09:22 3 6 15-10 09:36 4 6
    Sienkiewicz Robert Open 14-10 13:42 8 7      
    Sienkiewicz Robert SniperOpen 14-10 08:40 2 8      
    ¦ledzik Michał F/TR 14-10 12:35 7 1 15-10 10:42 7 1
    ¦ledzik Michał Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 4 15-10 08:30 1 4
    ¦ledzik Michał Sniper 14-10 10:04 4 1 15-10 09:36 4 1
    Sobczak Adam Open 14-10 12:35 7 12 15-10 10:42 7 9
    Sobczak Adam SniperOpen 14-10 10:46 5 7 15-10 08:52 2 7
    Srokosz Andrzej F/TR 14-10 14:49 9 9 15-10 11:26 9 7
    Srokosz Andrzej Open 14-10 12:35 7 9 15-10 10:42 7 7
    Srokosz Andrzej Sniper 14-10 10:46 5 9 15-10 09:14 3 7
    Srokosz Andrzej SniperOpen 14-10 09:22 3 9 15-10 09:58 5 7
    Srokosz Ryszard Magnum 14-10 15:56 10 2 15-10 11:48 10 2
    Srokosz Ryszard Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 2 15-10 08:30 1 2
    Srokosz Ryszard SniperOpen 14-10 08:40 2 2 15-10 08:52 2 2
    Stajniak Marcin F/TR 14-10 12:35 7 6 15-10 11:04 8 6
    Staniszewski  Marcin F/TR 14-10 15:56 10 16      
    Staniszewski Marcin Sniper 14-10 08:40 2 15      
    Stasiak Maciej Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 12 15-10 08:30 1 9
    Stasiak Maciej SniperOpen 14-10 10:46 5 10 15-10 09:58 5 6
    Stefanowski Igor Open 14-10 13:42 8 1 15-10 11:04 8 1
    Stefanowski Igor Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 3 15-10 08:30 1 3
    Stępniewski Janusz Open 14-10 13:42 8 14 15-10 11:26 9 9
    Stępniewski Janusz SniperOpen 14-10 10:46 5 2 15-10 09:36 4 11
    Suchecki Piotr F/TR 14-10 13:42 8 16 15-10 11:04 8 12
    Suchecki Piotr Open 14-10 12:35 7 15 15-10 11:26 9 11
    Suchecki Piotr Sniper 14-10 09:22 3 16      
    Suchecki Piotr SniperOpen 14-10 10:04 4 15      
    Suchecki Robert F/TR 14-10 12:35 7 16 15-10 11:26 9 12
    Suchecki Robert Open 14-10 13:42 8 15 15-10 11:04 8 11
    Suchecki Robert Sniper 14-10 10:04 4 16      
    Suchecki Robert SniperOpen 14-10 09:22 3 15      
    ¦więtoń Marcin Open 14-10 11:28 6 14      
    Sykora Jan F/TR 14-10 12:35 7 11 15-10 11:04 8 10
    Sykora Jan Open 14-10 13:42 8 11 15-10 11:26 9 10
    Sykora Jan Sniper 14-10 09:22 3 11 15-10 09:14 3 10
    Sykora Jan SniperOpen 14-10 10:04 4 11 15-10 09:36 4 10
    Sztybór Adam Semi-AutoOpen 14-10 08:00 1 15      
    Sztybór Adam Sniper 14-10 10:04 4 18      
    Szymczak Bogusław F/TR 14-10 12:35 7 2 15-10 10:42 7 2
    Trętowicz Robert Sniper 14-10 08:40 2 14 15-10 09:58 5 11
    Wa¶kiewicz Sylwester F/TR 14-10 14:49 9 16 15-10 10:42 7 10
    Wa¶kiewicz Sylwester Sniper 14-10 10:04 4 8 15-10 09:14 3 9
    Wójcik Mariusz F/TR 14-10 11:28 6 13      
    Wojcik Mariusz Semi-Auto 14-10 08:00 1 13 15-10 08:30 1 5
    Wojta¶ Damian Sniper 14-10 10:46 5 14      
    Woszczak Marcin Open 14-10 13:42 8 3 15-10 11:26 9 3
    Woszczak Marcin SniperOpen 14-10 10:46 5 3 15-10 09:36 4 3
    Woszczek Ireneusz Open 14-10 13:42 8 18      
    Woszczek Ireneusz SniperOpen 14-10 09:22 3 17      
    WoĽniak Hubert Sniper 14-10 08:40 2 7      
    Wyroba Jakub F/TR 14-10 13:42 8 9 15-10 11:04 8 4
    Wyroba Wiesław Magnum 14-10 15:56 10 3 15-10 11:48 10 3
    Włodarczyk Konrad F/TR 14-10 12:35 7 18 15-10 10:20 6 4
    Włodarczyk Konrad Sniper 14-10 09:22 3 13 15-10 08:52 2 4
    Włodarczyk Konrad SniperOpen 14-10 08:40 2 13 15-10 09:58 5 9
    Żabicki Robert F/TR 14-10 13:42 8 8 15-10 10:20 6 8
    Żabicki Robert Sniper 14-10 09:22 3 8 15-10 09:14 3 8
    Żabicki Robert SniperOpen 14-10 10:46 5 8 15-10 09:36 4 8
    Żydziak Mariusz F/TR 14-10 11:28 6 11      
    Żydziak Mariusz Sniper 14-10 09:22 3 12      
    Łapta¶ Łukasz Open 14-10 14:49 9 14      
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku