Zawody
  • XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Sylwiusz Bajraszewski  Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
    2. Piotr Celmer   Savage MSR10 6,5 Creedmore  Semi-AutoOpen tak zm. 2 / st. 12 zm. 2 / st. 9
    3. Błażej Domański   Stag Varminter .223  Semi-Auto - zm. 2 / st. 14  
    4. Błażej Domański  Lancer L30 6.5 Cr  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 11
    5. Jacek Frejtag  Savage MSR-10 Long Range  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 5
    6. Tomasz Jastrz±bek  Lancer 6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    7. Tomasz Jastrz±bek   308 win   Semi-Auto tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 12
    8. Artur Kamiński  JP .308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    9. Michał Kolańczyk  STAG 10-6.5 CM  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 11  
    10. Jakub Koryciński  HK MR308-A3 G28   Semi-Auto - zm. 1 / st. 12  
    11. Emil Leszczyński  HK MR 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 8
    12. Mirosław MoĽdzierz  STAG 6,5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 3
    13. Josef Prochazka  JP 308win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 9
    14. Marek Pyka  6.5cr  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 15  
    15. Marek Pyka   308w  Semi-Auto - zm. 2 / st. 15  
    16. Marek Rydz  .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    17. Michał ¦ledzik  Lancer 6.5 creedmor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 10
    18. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    19. Igor Stefanowski  JP 6.5CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    20. Bartosz Łuczak  Hk MR308-A3 G28  Semi-Auto - zm. 1 / st. 3  



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  308 win Dolfin   Sniper - zm. 4 / st. 16  
    2. Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN   Sniper tak zm. 3 / st. 6 zm. 4 / st. 6
    3. Sylwiusz Bajraszewski  Savage F-class 6 mm BR  SniperOpen tak zm. 4 / st. 6 zm. 3 / st. 6
    4. Tomasz B±kowski  Steyer Männlicher 308Win   Sniper - zm. 3 / st. 1  
    5. Tomasz B±kowski  Tikka T3X 6,5 Creedmoor   SniperOpen - zm. 2 / st. 1  
    6. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 9 zm. 4 / st. 9
    7. Jacek Chłopkowski  Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore   SniperOpen tak zm. 2 / st. 5 zm. 2 / st. 5
    8. Maciej Dobrzyński  custom 284  SniperOpen - zm. 5 / st. 11  
    9. Jacek Frejtag  Sabatti STR Sport .308  Sniper tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 2
    10. Marek Fulbiszewski  Terasjanne 308 WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    11. Dawid Gojke  Tikka T3X 6.5 Creedmoor  SniperOpen - zm. 5 / st. 13  
    12. Grzegorz Górkiewicz  Sako 308 Win.  Sniper - zm. 5 / st. 6  
    13. Wojciech Jagielski  Schultz&Larsen 308WIN  Sniper - zm. 2 / st. 9  
    14. Marcin Jastrzębski  NC Rado 308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 14  
    15. Martin Kaczmarski  Victrix  Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 3 / st. 3
    16. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 4 / st. 5 zm. 4 / st. 5
    17. Stanisław Karpiński  Lufy.com.pl 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
    18. Stanisław Karpiński  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 2 zm. 4 / st. 2
    19. Piotr Kies  DCR .308  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    20. Michał Kolańczyk  Sabatti 308  Sniper - zm. 3 / st. 10  
    21. Tomasz Kopacz  sako 85 .308  Sniper tak zm. 2 / st. 6 zm. 2 / st. 6
    22. Sławomir Kopy¶  Sabatti 308WIN  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 4 / st. 12
    23. Piotr Królikowski  SSG08 308 WIN  Sniper tak zm. 5 / st. 7 zm. 5 / st. 7
    24. Piotr Królikowski  NC RADO 6,5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 7 zm. 4 / st. 7
    25. Roman Kurdziel  Victrix 308W  Sniper tak zm. 3 / st. 9 zm. 3 / st. 9
    26. Roman Kurdziel  Victrix 284W  SniperOpen tak zm. 5 / st. 9 zm. 5 / st. 6
    27. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  SniperOpen tak zm. 5 / st. 5 zm. 5 / st. 2
    28. Mirosław Małek  Haenel RS8  Sniper - zm. 2 / st. 8  
    29. Mirosław Małek  AIAX  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 3 / st. 8
    30. Agnieszka Mituniewicz  Terasjanne 308 WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 5 / st. 3
    31. Petr Mothejl  Kelbly 6.5x284  SniperOpen tak zm. 3 / st. 5 zm. 3 / st. 5
    32. Mirosław MoĽdzierz  Tikka TAC1  Sniper tak zm. 3 / st. 2 zm. 4 / st. 1
    33. Jarosław Pękala  Tikka T3x .308  SniperOpen - zm. 3 / st. 12  
    34. Mariusz Pi±stka  Terasjanne 284 win  SniperOpen - zm. 5 / st. 12  
    35. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284 Win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 5 / st. 5
    36. Josef Prochazka  KELBLY 308win  Sniper tak zm. 3 / st. 11 zm. 2 / st. 8
    37. Josef Prochazka  KELBLY 6.5x47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 11 zm. 4 / st. 11
    38. Jerzy Przepiórski  Savage 10 BA 308.Win  Sniper tak zm. 3 / st. 13 zm. 3 / st. 11
    39. Bogdan Raczyński  RADO 6,5 X 47  SniperOpen - zm. 2 / st. 10  
    40. Jerzy Rozlucki  TRG .308   Sniper - zm. 3 / st. 15  
    41. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  SniperOpen - zm. 4 / st. 15  
    42. Marek Rydz  .308  Sniper tak zm. 5 / st. 1 zm. 5 / st. 1
    43. Michał ¦ledzik  Dolphin 308W  Sniper tak zm. 2 / st. 13 zm. 2 / st. 11
    44. Andrzej Srokosz  Savage 12 FTR .308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 7
    45. Andrzej Srokosz  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree  SniperOpen tak zm. 4 / st. 8 zm. 4 / st. 8
    46. Ryszard Srokosz  Lufy.com.pl 338lm  SniperOpen tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    47. Jan Sykora  PiroArms/308W  Sniper tak zm. 4 / st. 10 zm. 3 / st. 10
    48. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 10 zm. 4 / st. 10
    49. Stanisław Szała¶ny  Sako TRG22 308win  Sniper - zm. 4 / st. 12  
    50. Michał Szczyrek  Sabatti  SniperOpen - zm. 5 / st. 2  
    51. Adam Sztybor  KELBLY 0,284 WIN  SniperOpen tak zm. 3 / st. 16 zm. 3 / st. 12
    52. Joanna Wilkowska  284 Terasjanne  SniperOpen tak zm. 5 / st. 3 zm. 5 / st. 4
    53. Piotr Wilkowski  284 Terasjanne  SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 4 / st. 4
    54. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5 CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 4 zm. 4 / st. 3
    55. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  Sniper - zm. 3 / st. 14  
    56. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284  SniperOpen - zm. 4 / st. 14  
    57. Robert Żabicki  Sabatti .308  Sniper tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 7
    58. Mariusz Żydziak  Sabatti TACTICAL Evo .308 Win.  Sniper tak zm. 5 / st. 15 zm. 3 / st. 4



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 Win   F/TR - zm. 7 / st. 15  
    2. Sylwiusz Bajraszewski  Borden Custom .308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 6 zm. 9 / st. 6
    3. Sylwiusz Bajraszewski  Savage F-class 6 mm BR  Open tak zm. 7 / st. 6 zm. 7 / st. 6
    4. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 9 zm. 8 / st. 9
    5. Andrzej Blok  NC-RADO 6.5x47  Open tak zm. 8 / st. 9 zm. 9 / st. 9
    6. Szymon Brzyski  Repetier 284 WIN  Open tak zm. 6 / st. 12 zm. 6 / st. 12
    7. Maciej Dobrzyński  sabatti  Open - zm. 9 / st. 15  
    8. Jarosław Dybał  Bernard 6BR  Open - zm. 6 / st. 16  
    9. Agnieszka Fr±czek  Bernard 6BR  Open - zm. 7 / st. 16  
    10. Jacek Frejtag  Sabatti STR Sport .308  F/TR tak zm. 6 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    11. Marek Fulbiszewski  Terasjanne 308 WIN  F/TR tak zm. 6 / st. 3 zm. 6 / st. 3
    12. Stanisław Greszta  BERGARA KRG 308  Open tak zm. 9 / st. 11 zm. 8 / st. 7
    13. Michał Harenża  6,5  Open tak zm. 6 / st. 2 zm. 6 / st. 2
    14. Wojciech Jagielski  Schultz&Larsen 308WIN  F/TR - zm. 9 / st. 13  
    15. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  Open tak zm. 7 / st. 5 zm. 7 / st. 5
    16. Stanisław Karpiński  Lufy.com.pl 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 2 zm. 8 / st. 2
    17. Stanisław Karpiński  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  Open tak zm. 9 / st. 1 zm. 10 / st. 2
    18. Jan Kita  Sage 308  F/TR tak zm. 9 / st. 5 zm. 7 / st. 3
    19. Michał Kolańczyk  Sabatti 308  F/TR - zm. 9 / st. 12  
    20. Krzysztof Kolasiński  Sabatti TLD 6,5x47  Open tak zm. 7 / st. 11 zm. 7 / st. 11
    21. Paweł Kolasiński  Sabatti TLD 6,5x47  Open tak zm. 8 / st. 11 zm. 8 / st. 11
    22. Sławomir Kopy¶  Sabatti 6,5  Open tak zm. 6 / st. 13 zm. 6 / st. 11
    23. Piotr Królikowski  NC Rado 6,5x47L  Open tak zm. 6 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    24. Władysław Ksi±dz  CZ 550 6,5x55  Open tak zm. 8 / st. 1 zm. 8 / st. 1
    25. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Open tak zm. 7 / st. 1 zm. 9 / st. 1
    26. Wojciech Madurowicz  SABATTI .308  F/TR - zm. 7 / st. 12  
    27. Jan Małek  CZ750 .308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 3 zm. 8 / st. 3
    28. Agnieszka Mituniewicz  Terasjanne 308 WIN   F/TR tak zm. 8 / st. 3 zm. 9 / st. 3
    29. Agnieszka Mituniewicz  NCRado  Open tak zm. 9 / st. 3 zm. 10 / st. 3
    30. Petr Mothejl  6.5x284  Open tak zm. 6 / st. 5 zm. 10 / st. 5
    31. Piotr Narloch  Dcr Rem  F/TR - zm. 8 / st. 13  
    32. Petr Novák  Kelbly 6.5x47  Open tak zm. 9 / st. 9 zm. 6 / st. 9
    33. Mariusz Pi±stka  284 Terasjanne  Open - zm. 6 / st. 11  
    34. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 6x47  Open tak zm. 8 / st. 6 zm. 10 / st. 1
    35. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP 308win  F/TR - zm. 6 / st. 9  
    36. Josef Prochazka  KELBLY 308win  F/TR tak zm. 6 / st. 10 zm. 6 / st. 10
    37. Josef Prochazka  KELBLY 6.5x47  Open tak zm. 7 / st. 10 zm. 7 / st. 10
    38. Jerzy Przepiórski  Sabatti 308.Win  F/TR tak zm. 6 / st. 14 zm. 7 / st. 12
    39. Bogdan Raczyński  RADO 308 W  F/TR tak zm. 8 / st. 10 zm. 8 / st. 10
    40. Bogdan Raczyński  RADO 6,5 X 47  Open tak zm. 9 / st. 10 zm. 9 / st. 10
    41. Mirosław Radecki  HOWA 1500 308 WIN  F/TR - zm. 6 / st. 6  
    42. Jerzy Rozlucki  TRG .308  F/TR - zm. 6 / st. 15  
    43. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  Open - zm. 8 / st. 15  
    44. Janusz Skarysz  6,5 CM  Open - zm. 8 / st. 7  
    45. Michał ¦ledzik  Dolphin 308W  F/TR tak zm. 8 / st. 16 zm. 9 / st. 12
    46. Mariusz Spyra  Sako S20  Open - zm. 6 / st. 8  
    47. Andrzej Srokosz  Savage 12 FTR .308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 7 zm. 9 / st. 7
    48. Andrzej Srokosz  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree  Open tak zm. 7 / st. 7 zm. 7 / st. 7
    49. Igor Stefanowski  NC Rado  Open tak zm. 8 / st. 2 zm. 7 / st. 2
    50. Jan Sykora  PiroArms/308W  F/TR tak zm. 8 / st. 8 zm. 8 / st. 8
    51. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  Open tak zm. 9 / st. 8 zm. 9 / st. 8
    52. Michał Szczyrek  Sabatti  F/TR - zm. 9 / st. 2  
    53. Michał Szczyrek  Sabatti  Open - zm. 8 / st. 5  
    54. Adam Sztybor  KELBLY 0,284 WIN  Open tak zm. 9 / st. 16 zm. 9 / st. 5
    55. Wieńczysław Szwed  Terasjanne 308W  F/TR tak zm. 9 / st. 14 zm. 10 / st. 6
    56. Joanna Wilkowska  284 Terasjanne  Open tak zm. 9 / st. 4 zm. 10 / st. 4
    57. Piotr Wilkowski  6x47 Terasjanne  Open tak zm. 8 / st. 4 zm. 9 / st. 4
    58. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR - zm. 7 / st. 13  
    59. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5CM  Open tak zm. 7 / st. 4 zm. 8 / st. 4
    60. Jakub Wyroba  NC RADO 308 Win  F/TR tak zm. 8 / st. 12 zm. 9 / st. 11
    61. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  F/TR - zm. 7 / st. 14  
    62. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284  Open - zm. 8 / st. 14  
    63. Robert Żabicki  Sabatti .308  F/TR tak zm. 7 / st. 8 zm. 7 / st. 8
    64. Łukasz Łapta¶  6BR  Open - zm. 6 / st. 4  



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Szymon Brzyski  Unique Alpine 338 LM  tak zm. 10 / st. 12 zm. 11 / st. 11
    2. Adam Dadaczyński  Dolphin 338 L.M.  tak zm. 10 / st. 2 zm. 11 / st. 1
    3. Tomasz Dotkus  Bergara 300WM  - zm. 10 / st. 1  
    4. Michał Horłoza  DCR 700 .300 PRC  - zm. 10 / st. 16  
    5. Sławomir Kopy¶  300 PRC Lufy.pl  tak zm. 10 / st. 13 zm. 11 / st. 10
    6. Sławomir Kowalewski  Cadex 338 Lap.  tak zm. 10 / st. 15 zm. 10 / st. 8
    7. Piotr Królikowski  AXMC 338LM  tak zm. 10 / st. 7 zm. 11 / st. 7
    8. Emil Leszczyński  Savage 110 Elite Precision 300PRC  tak zm. 10 / st. 14 zm. 11 / st. 2
    9. Jan Małek  Sako TRG M10 .338LM  tak zm. 10 / st. 3 zm. 11 / st. 3
    10. Mirosław Małek  ASH Walkure  tak zm. 10 / st. 8 zm. 11 / st. 8
    11. Petr Mothejl  Kelbly 7 RSAUM  tak zm. 10 / st. 5 zm. 11 / st. 5
    12. Piotr Narloch  Dcr Barnard  - zm. 10 / st. 6  
    13. Josef Prochazka  DTA 338LM  tak zm. 10 / st. 11 zm. 11 / st. 9
    14. Dariusz Sobkowiak  Cadex .338 LM  tak zm. 10 / st. 10 zm. 11 / st. 6
    15. Ryszard Srokosz  Lufy.com.pl  tak zm. 10 / st. 4 zm. 11 / st. 4
    16. Marcin Ziółkowski  AI AX338 .338LM  tak zm. 10 / st. 9 zm. 11 / st. 12



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 08-10 08:00 1. Marek Rydz (Semi-Auto)
    2. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    4. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    5. Mirosław MoĽdzierz (Semi-AutoOpen)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
    7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    8. Jacek Frejtag (Semi-Auto)
    9. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
    10. Josef Prochazka (Semi-Auto)
    11. Michał Kolańczyk (Semi-AutoOpen)
    12. Jakub Koryciński (Semi-Auto)
    13. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
    14. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    15. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
    16. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
    seria 2 08-10 08:40 1. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
    2. Stanisław Karpiński (Sniper)
    3. Marek Fulbiszewski (Sniper)
    4. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    5. Jacek Chłopkowski (SniperOpen)
    6. Tomasz Kopacz (Sniper)
    7. Andrzej Srokosz (Sniper)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Wojciech Jagielski (Sniper)
    10. Bogdan Raczyński (SniperOpen)
    11.  
    12. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen)
    13. Michał ¦ledzik (Sniper)
    14. Błażej Domański (Semi-Auto)
    15. Marek Pyka (Semi-Auto)
    16. Tomasz Jastrz±bek (Semi-Auto)
    seria 3 08-10 09:22 1. Tomasz B±kowski (Sniper)
    2. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
    3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    4. Jacek Frejtag (Sniper)
    5. Petr Mothejl (SniperOpen)
    6. Tomasz Badura (Sniper)
    7. Robert Żabicki (Sniper)
    8. Martin Kaczmarski (Sniper)
    9. Roman Kurdziel (Sniper)
    10. Michał Kolańczyk (Sniper)
    11. Josef Prochazka (Sniper)
    12. Jarosław Pękala (SniperOpen)
    13. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    14. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    15. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    16. Adam Sztybor (SniperOpen)
    seria 4 08-10 10:04 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
    3. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    4. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    5. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
    7. Piotr Królikowski (SniperOpen)
    8. Andrzej Srokosz (SniperOpen)
    9. Andrzej Blok (Sniper)
    10. Jan Sykora (Sniper)
    11. Josef Prochazka (SniperOpen)
    12. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
    13. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
    14. Konrad Włodarczyk (SniperOpen)
    15. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
    16. Andrej Aidamovic (Sniper)
    seria 5 08-10 10:46 1. Marek Rydz (Sniper)
    2. Michał Szczyrek (SniperOpen)
    3. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    4. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
    5. Emil Leszczyński (SniperOpen)
    6. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    7. Piotr Królikowski (Sniper)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    10. Jan Sykora (SniperOpen)
    11. Maciej Dobrzyński (SniperOpen)
    12. Mariusz Pi±stka (SniperOpen)
    13. Dawid Gojke (SniperOpen)
    14. Marcin Jastrzębski (Sniper)
    15. Mariusz Żydziak (Sniper)
    16.  
    seria 6 08-10 11:28 1. Jacek Frejtag (F/TR)
    2. Michał Harenża (Open)
    3. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    4. Łukasz Łapta¶ (Open)
    5. Petr Mothejl (Open)
    6. Mirosław Radecki (F/TR)
    7. Piotr Królikowski (Open)
    8. Mariusz Spyra (Open)
    9. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
    10. Josef Prochazka (F/TR)
    11. Mariusz Pi±stka (Open)
    12. Szymon Brzyski (Open)
    13. Sławomir Kopy¶ (Open)
    14. Jerzy Przepiórski (F/TR)
    15. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    16. Jarosław Dybał (Open)
    seria 7 08-10 12:35 1. Emil Leszczyński (Open)
    2. Stanisław Karpiński (F/TR)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Marcin Woszczak (Open)
    5. Agata Kaczyńska (Open)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    7. Andrzej Srokosz (Open)
    8. Robert Żabicki (F/TR)
    9. Andrzej Blok (F/TR)
    10. Josef Prochazka (Open)
    11. Krzysztof Kolasiński (Open)
    12. Wojciech Madurowicz (F/TR)
    13. Mariusz Wójcik (F/TR)
    14. Konrad Włodarczyk (F/TR)
    15. Andrej Aidamovic (F/TR)
    16. Agnieszka Fr±czek (Open)
    seria 8 08-10 13:42 1. Władysław Ksi±dz (Open)
    2. Igor Stefanowski (Open)
    3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Michał Szczyrek (Open)
    6. Janne Pietiläinen (Open)
    7. Janusz Skarysz (Open)
    8. Jan Sykora (F/TR)
    9. Andrzej Blok (Open)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Paweł Kolasiński (Open)
    12. Jakub Wyroba (F/TR)
    13. Piotr Narloch (F/TR)
    14. Konrad Włodarczyk (Open)
    15. Jerzy Rozlucki (Open)
    16. Michał ¦ledzik (F/TR)
    seria 9 08-10 14:49 1. Stanisław Karpiński (Open)
    2. Michał Szczyrek (F/TR)
    3. Agnieszka Mituniewicz (Open)
    4. Joanna Wilkowska (Open)
    5. Jan Kita (F/TR)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    7. Andrzej Srokosz (F/TR)
    8. Jan Sykora (Open)
    9. Petr Novák (Open)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Stanisław Greszta (Open)
    12. Michał Kolańczyk (F/TR)
    13. Wojciech Jagielski (F/TR)
    14. Wieńczysław Szwed (F/TR)
    15. Maciej Dobrzyński (Open)
    16. Adam Sztybor (Open)
    seria 10 08-10 15:56 1. Tomasz Dotkus (Magnum)
    2. Adam Dadaczyński (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Ryszard Srokosz (Magnum)
    5. Petr Mothejl (Magnum)
    6. Piotr Narloch (Magnum)
    7. Piotr Królikowski (Magnum)
    8. Mirosław Małek (Magnum)
    9. Marcin Ziółkowski (Magnum)
    10. Dariusz Sobkowiak (Magnum)
    11. Josef Prochazka (Magnum)
    12. Szymon Brzyski (Magnum)
    13. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
    14. Emil Leszczyński (Magnum)
    15. Sławomir Kowalewski (Magnum)
    16. Michał Horłoza (Magnum)
      08-10 17:03 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 109-10 08:30 1. Marek Rydz (Semi-Auto)
    2. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    3. Mirosław MoĽdzierz (Semi-AutoOpen)
    4. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    5. Jacek Frejtag (Semi-Auto)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
    7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    8. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
    9. Josef Prochazka (Semi-Auto)
    10. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
    11. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    12. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
    seria 209-10 08:52 1.  
    2. Stanisław Karpiński (Sniper)
    3. Marek Fulbiszewski (Sniper)
    4. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    5. Jacek Chłopkowski (SniperOpen)
    6. Tomasz Kopacz (Sniper)
    7. Andrzej Srokosz (Sniper)
    8. Josef Prochazka (Sniper)
    9. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen)
    10.  
    11. Michał ¦ledzik (Sniper)
    12. Tomasz Jastrz±bek (Semi-Auto)
    seria 309-10 09:14 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Jacek Frejtag (Sniper)
    3. Martin Kaczmarski (Sniper)
    4. Mariusz Żydziak (Sniper)
    5. Petr Mothejl (SniperOpen)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
    7. Robert Żabicki (Sniper)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Roman Kurdziel (Sniper)
    10. Jan Sykora (Sniper)
    11. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    12. Adam Sztybor (SniperOpen)
    seria 409-10 09:36 1. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
    2. Stanisław Karpiński (SniperOpen)
    3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    5. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
    6. Tomasz Badura (Sniper)
    7. Piotr Królikowski (SniperOpen)
    8. Andrzej Srokosz (SniperOpen)
    9. Andrzej Blok (Sniper)
    10. Jan Sykora (SniperOpen)
    11. Josef Prochazka (SniperOpen)
    12. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
    seria 509-10 09:58 1. Marek Rydz (Sniper)
    2. Emil Leszczyński (SniperOpen)
    3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    5. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
    6. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    7. Piotr Królikowski (Sniper)
    8.  
    9.  
    10.  
    11.  
    12.  
    seria 609-10 10:20 1.  
    2. Michał Harenża (Open)
    3. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    4.  
    5.  
    6.  
    7. Piotr Królikowski (Open)
    8.  
    9. Petr Novák (Open)
    10. Josef Prochazka (F/TR)
    11. Sławomir Kopy¶ (Open)
    12. Szymon Brzyski (Open)
    seria 709-10 10:42 1. Jacek Frejtag (F/TR)
    2. Igor Stefanowski (Open)
    3. Jan Kita (F/TR)
    4.  
    5. Agata Kaczyńska (Open)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    7. Andrzej Srokosz (Open)
    8. Robert Żabicki (F/TR)
    9.  
    10. Josef Prochazka (Open)
    11. Krzysztof Kolasiński (Open)
    12. Jerzy Przepiórski (F/TR)
    seria 809-10 11:04 1. Władysław Ksi±dz (Open)
    2. Stanisław Karpiński (F/TR)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Marcin Woszczak (Open)
    5.  
    6.  
    7. Stanisław Greszta (Open)
    8. Jan Sykora (F/TR)
    9. Andrzej Blok (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Paweł Kolasiński (Open)
    12.  
    seria 909-10 11:26 1. Emil Leszczyński (Open)
    2.  
    3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Adam Sztybor (Open)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    7. Andrzej Srokosz (F/TR)
    8. Jan Sykora (Open)
    9. Andrzej Blok (Open)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Jakub Wyroba (F/TR)
    12. Michał ¦ledzik (F/TR)
    seria 1009-10 11:48 1. Janne Pietiläinen (Open)
    2. Stanisław Karpiński (Open)
    3. Agnieszka Mituniewicz (Open)
    4. Joanna Wilkowska (Open)
    5. Petr Mothejl (Open)
    6. Wieńczysław Szwed (F/TR)
    7.  
    8. Sławomir Kowalewski (Magnum)
    9.  
    10.  
    11.  
    12.  
    seria 1109-10 12:10 1. Adam Dadaczyński (Magnum)
    2. Emil Leszczyński (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Ryszard Srokosz (Magnum)
    5. Petr Mothejl (Magnum)
    6. Dariusz Sobkowiak (Magnum)
    7. Piotr Królikowski (Magnum)
    8. Mirosław Małek (Magnum)
    9. Josef Prochazka (Magnum)
    10. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
    11. Szymon Brzyski (Magnum)
    12. Marcin Ziółkowski (Magnum)
      09-10 12:32 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
    Aidamovic Andrej F/TR 08-10 12:35 7 15      
    Aidamovic Andrej Sniper 08-10 10:04 4 16      
    Badura Tomasz Sniper 08-10 09:22 3 6 09-10 09:36 4 6
    Bajraszewski Sylwiusz F/TR 08-10 14:49 9 6 09-10 11:26 9 6
    Bajraszewski Sylwiusz Open 08-10 12:35 7 6 09-10 10:42 7 6
    Bajraszewski Sylwiusz Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 6 09-10 08:30 1 6
    Bajraszewski Sylwiusz SniperOpen 08-10 10:04 4 6 09-10 09:14 3 6
    B±kowski Tomasz Sniper 08-10 09:22 3 1      
    B±kowski Tomasz SniperOpen 08-10 08:40 2 1      
    Blok Andrzej F/TR 08-10 12:35 7 9 09-10 11:04 8 9
    Blok Andrzej Open 08-10 13:42 8 9 09-10 11:26 9 9
    Blok Andrzej Sniper 08-10 10:04 4 9 09-10 09:36 4 9
    Brzyski Szymon Open 08-10 11:28 6 12 09-10 10:20 6 12
    Brzyski Szymon Magnum 08-10 15:56 10 12 09-10 12:10 11 11
    Celmer  Piotr Semi-AutoOpen 08-10 08:40 2 12 09-10 08:52 2 9
    Chłopkowski Jacek SniperOpen 08-10 08:40 2 5 09-10 08:52 2 5
    Dadaczyński Adam Magnum 08-10 15:56 10 2 09-10 12:10 11 1
    Dobrzyński Maciej Open 08-10 14:49 9 15      
    Dobrzyński Maciej SniperOpen 08-10 10:46 5 11      
    Domański  Błażej Semi-Auto 08-10 08:40 2 14      
    Domański Błażej Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 14 09-10 08:30 1 11
    Dotkus Tomasz Magnum 08-10 15:56 10 1      
    Dybał Jarosław Open 08-10 11:28 6 16      
    Fr±czek Agnieszka Open 08-10 12:35 7 16      
    Frejtag Jacek F/TR 08-10 11:28 6 1 09-10 10:42 7 1
    Frejtag Jacek Semi-Auto 08-10 08:00 1 8 09-10 08:30 1 5
    Frejtag Jacek Sniper 08-10 09:22 3 4 09-10 09:14 3 2
    Fulbiszewski Marek F/TR 08-10 11:28 6 3 09-10 10:20 6 3
    Fulbiszewski Marek Sniper 08-10 08:40 2 3 09-10 08:52 2 3
    Gojke Dawid SniperOpen 08-10 10:46 5 13      
    Górkiewicz Grzegorz Sniper 08-10 10:46 5 6      
    Greszta Stanisław Open 08-10 14:49 9 11 09-10 11:04 8 7
    Harenża Michał Open 08-10 11:28 6 2 09-10 10:20 6 2
    Horłoza Michał Magnum 08-10 15:56 10 16      
    Jagielski Wojciech F/TR 08-10 14:49 9 13      
    Jagielski Wojciech Sniper 08-10 08:40 2 9      
    Jastrz±bek  Tomasz Semi-Auto 08-10 08:40 2 16 09-10 08:52 2 12
    Jastrz±bek Tomasz Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 16 09-10 08:30 1 12
    Jastrzębski Marcin Sniper 08-10 10:46 5 14      
    Kaczmarski Martin Sniper 08-10 09:22 3 8 09-10 09:14 3 3
    Kaczyńska Agata Open 08-10 12:35 7 5 09-10 10:42 7 5
    Kaczyńska Agata SniperOpen 08-10 10:04 4 5 09-10 09:36 4 5
    Kamiński Artur Semi-Auto 08-10 08:00 1 7 09-10 08:30 1 7
    Karpiński Stanisław F/TR 08-10 12:35 7 2 09-10 11:04 8 2
    Karpiński Stanisław Open 08-10 14:49 9 1 09-10 11:48 10 2
    Karpiński Stanisław Sniper 08-10 08:40 2 2 09-10 08:52 2 2
    Karpiński Stanisław SniperOpen 08-10 10:04 4 2 09-10 09:36 4 2
    Kies Piotr Sniper 08-10 10:04 4 1 09-10 09:14 3 1
    Kita Jan F/TR 08-10 14:49 9 5 09-10 10:42 7 3
    Kolańczyk Michał F/TR 08-10 14:49 9 12      
    Kolańczyk Michał Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 11      
    Kolańczyk Michał Sniper 08-10 09:22 3 10      
    Kolasiński Krzysztof Open 08-10 12:35 7 11 09-10 10:42 7 11
    Kolasiński Paweł Open 08-10 13:42 8 11 09-10 11:04 8 11
    Kopacz Tomasz Sniper 08-10 08:40 2 6 09-10 08:52 2 6
    Kopy¶ Sławomir Open 08-10 11:28 6 13 09-10 10:20 6 11
    Kopy¶ Sławomir Magnum 08-10 15:56 10 13 09-10 12:10 11 10
    Kopy¶ Sławomir Sniper 08-10 10:04 4 13 09-10 09:36 4 12
    Koryciński Jakub Semi-Auto 08-10 08:00 1 12      
    Kowalewski Sławomir Magnum 08-10 15:56 10 15 09-10 11:48 10 8
    Królikowski Piotr Open 08-10 11:28 6 7 09-10 10:20 6 7
    Królikowski Piotr Magnum 08-10 15:56 10 7 09-10 12:10 11 7
    Królikowski Piotr Sniper 08-10 10:46 5 7 09-10 09:58 5 7
    Królikowski Piotr SniperOpen 08-10 10:04 4 7 09-10 09:36 4 7
    Ksi±dz Władysław Open 08-10 13:42 8 1 09-10 11:04 8 1
    Kurdziel Roman Sniper 08-10 09:22 3 9 09-10 09:14 3 9
    Kurdziel Roman SniperOpen 08-10 10:46 5 9 09-10 09:58 5 6
    Leszczyński Emil Open 08-10 12:35 7 1 09-10 11:26 9 1
    Leszczyński Emil Magnum 08-10 15:56 10 14 09-10 12:10 11 2
    Leszczyński Emil Semi-Auto 08-10 08:00 1 9 09-10 08:30 1 8
    Leszczyński Emil SniperOpen 08-10 10:46 5 5 09-10 09:58 5 2
    Madurowicz Wojciech F/TR 08-10 12:35 7 12      
    Małek Jan F/TR 08-10 12:35 7 3 09-10 11:04 8 3
    Małek Jan Magnum 08-10 15:56 10 3 09-10 12:10 11 3
    Małek Mirosław Magnum 08-10 15:56 10 8 09-10 12:10 11 8
    Małek Mirosław Sniper 08-10 08:40 2 8      
    Małek Mirosław SniperOpen 08-10 10:46 5 8 09-10 09:14 3 8
    Mituniewicz Agnieszka F/TR 08-10 13:42 8 3 09-10 11:26 9 3
    Mituniewicz Agnieszka Open 08-10 14:49 9 3 09-10 11:48 10 3
    Mituniewicz Agnieszka Sniper 08-10 09:22 3 3 09-10 09:58 5 3
    Mothejl Petr Open 08-10 11:28 6 5 09-10 11:48 10 5
    Mothejl Petr Magnum 08-10 15:56 10 5 09-10 12:10 11 5
    Mothejl Petr SniperOpen 08-10 09:22 3 5 09-10 09:14 3 5
    MoĽdzierz Mirosław Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 5 09-10 08:30 1 3
    MoĽdzierz Mirosław Sniper 08-10 09:22 3 2 09-10 09:36 4 1
    Narloch Piotr F/TR 08-10 13:42 8 13      
    Narloch Piotr Magnum 08-10 15:56 10 6      
    Novák Petr Open 08-10 14:49 9 9 09-10 10:20 6 9
    Pękala Jarosław SniperOpen 08-10 09:22 3 12      
    Pi±stka Mariusz Open 08-10 11:28 6 11      
    Pi±stka Mariusz SniperOpen 08-10 10:46 5 12      
    Pietiläinen Janne Open 08-10 13:42 8 6 09-10 11:48 10 1
    Pietiläinen Janne SniperOpen 08-10 10:46 5 4 09-10 09:58 5 5
    Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 08-10 11:28 6 9      
    Prochazka Josef F/TR 08-10 11:28 6 10 09-10 10:20 6 10
    Prochazka Josef Open 08-10 12:35 7 10 09-10 10:42 7 10
    Prochazka Josef Magnum 08-10 15:56 10 11 09-10 12:10 11 9
    Prochazka Josef Semi-Auto 08-10 08:00 1 10 09-10 08:30 1 9
    Prochazka Josef Sniper 08-10 09:22 3 11 09-10 08:52 2 8
    Prochazka Josef SniperOpen 08-10 10:04 4 11 09-10 09:36 4 11
    Przepiórski Jerzy F/TR 08-10 11:28 6 14 09-10 10:42 7 12
    Przepiórski Jerzy Sniper 08-10 09:22 3 13 09-10 09:14 3 11
    Pyka  Marek Semi-Auto 08-10 08:40 2 15      
    Pyka Marek Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 15      
    Raczyński Bogdan F/TR 08-10 13:42 8 10 09-10 11:04 8 10
    Raczyński Bogdan Open 08-10 14:49 9 10 09-10 11:26 9 10
    Raczyński Bogdan SniperOpen 08-10 08:40 2 10      
    Radecki Mirosław F/TR 08-10 11:28 6 6      
    Rozlucki Jerzy F/TR 08-10 11:28 6 15      
    Rozlucki Jerzy Open 08-10 13:42 8 15      
    Rozlucki Jerzy Sniper 08-10 09:22 3 15      
    Rozlucki Jerzy SniperOpen 08-10 10:04 4 15      
    Rydz Marek Semi-Auto 08-10 08:00 1 1 09-10 08:30 1 1
    Rydz Marek Sniper 08-10 10:46 5 1 09-10 09:58 5 1
    Skarysz Janusz Open 08-10 13:42 8 7      
    ¦ledzik Michał F/TR 08-10 13:42 8 16 09-10 11:26 9 12
    ¦ledzik Michał Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 13 09-10 08:30 1 10
    ¦ledzik Michał Sniper 08-10 08:40 2 13 09-10 08:52 2 11
    Sobkowiak Dariusz Magnum 08-10 15:56 10 10 09-10 12:10 11 6
    Spyra Mariusz Open 08-10 11:28 6 8      
    Srokosz Andrzej F/TR 08-10 14:49 9 7 09-10 11:26 9 7
    Srokosz Andrzej Open 08-10 12:35 7 7 09-10 10:42 7 7
    Srokosz Andrzej Sniper 08-10 08:40 2 7 09-10 08:52 2 7
    Srokosz Andrzej SniperOpen 08-10 10:04 4 8 09-10 09:36 4 8
    Srokosz Ryszard Magnum 08-10 15:56 10 4 09-10 12:10 11 4
    Srokosz Ryszard Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 4 09-10 08:30 1 4
    Srokosz Ryszard SniperOpen 08-10 08:40 2 4 09-10 08:52 2 4
    Stefanowski Igor Open 08-10 13:42 8 2 09-10 10:42 7 2
    Stefanowski Igor Semi-AutoOpen 08-10 08:00 1 2 09-10 08:30 1 2
    Sykora Jan F/TR 08-10 13:42 8 8 09-10 11:04 8 8
    Sykora Jan Open 08-10 14:49 9 8 09-10 11:26 9 8
    Sykora Jan Sniper 08-10 10:04 4 10 09-10 09:14 3 10
    Sykora Jan SniperOpen 08-10 10:46 5 10 09-10 09:36 4 10
    Szała¶ny Stanisław Sniper 08-10 10:04 4 12      
    Szczyrek Michał F/TR 08-10 14:49 9 2      
    Szczyrek Michał Open 08-10 13:42 8 5      
    Szczyrek Michał SniperOpen 08-10 10:46 5 2      
    Sztybor Adam Open 08-10 14:49 9 16 09-10 11:26 9 5
    Sztybor Adam SniperOpen 08-10 09:22 3 16 09-10 09:14 3 12
    Szwed Wieńczysław F/TR 08-10 14:49 9 14 09-10 11:48 10 6
    Wilkowska Joanna Open 08-10 14:49 9 4 09-10 11:48 10 4
    Wilkowska Joanna SniperOpen 08-10 10:46 5 3 09-10 09:58 5 4
    Wilkowski Piotr Open 08-10 13:42 8 4 09-10 11:26 9 4
    Wilkowski Piotr SniperOpen 08-10 10:04 4 3 09-10 09:36 4 4
    Wójcik Mariusz F/TR 08-10 12:35 7 13      
    Woszczak Marcin Open 08-10 12:35 7 4 09-10 11:04 8 4
    Woszczak Marcin SniperOpen 08-10 10:04 4 4 09-10 09:36 4 3
    Wyroba Jakub F/TR 08-10 13:42 8 12 09-10 11:26 9 11
    Włodarczyk Konrad F/TR 08-10 12:35 7 14      
    Włodarczyk Konrad Open 08-10 13:42 8 14      
    Włodarczyk Konrad Sniper 08-10 09:22 3 14      
    Włodarczyk Konrad SniperOpen 08-10 10:04 4 14      
    Żabicki Robert F/TR 08-10 12:35 7 8 09-10 10:42 7 8
    Żabicki Robert Sniper 08-10 09:22 3 7 09-10 09:14 3 7
    Ziółkowski Marcin Magnum 08-10 15:56 10 9 09-10 12:10 11 12
    Żydziak Mariusz Sniper 08-10 10:46 5 15 09-10 09:14 3 4
    Łapta¶ Łukasz Open 08-10 11:28 6 4      
    Łuczak Bartosz Semi-Auto 08-10 08:00 1 3      
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku