XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Sylwiusz Bajraszewski | Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 6 | zm. 1 / st. 6 |
2. | Piotr Celmer | Savage MSR10 6,5 Creedmore | Semi-AutoOpen | tak | zm. 2 / st. 12 | zm. 2 / st. 9 |
3. | Błażej Domański | Stag Varminter .223 | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 14 | |
4. | Błażej Domański | Lancer L30 6.5 Cr | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 14 | zm. 1 / st. 11 |
5. | Jacek Frejtag | Savage MSR-10 Long Range | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 8 | zm. 1 / st. 5 |
6. | Tomasz Jastrząbek | Lancer 6.5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
7. | Tomasz Jastrząbek | 308 win | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 16 | zm. 2 / st. 12 |
8. | Artur Kamiński | JP .308 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 7 | zm. 1 / st. 7 |
9. | Michał Kolańczyk | STAG 10-6.5 CM | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 11 | |
10. | Jakub Koryciński | HK MR308-A3 G28 | Semi-Auto | - | zm. 1 / st. 12 | |
11. | Emil Leszczyński | HK MR 308 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 9 | zm. 1 / st. 8 |
12. | Mirosław Moździerz | STAG 6,5 Creedmoor | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 3 |
13. | Josef Prochazka | JP 308win | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 10 | zm. 1 / st. 9 |
14. | Marek Pyka | 6.5cr | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 15 | |
15. | Marek Pyka | 308w | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 15 | |
16. | Marek Rydz | .223 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
17. | Michał Śledzik | Lancer 6.5 creedmor | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 13 | zm. 1 / st. 10 |
18. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5CM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 4 | zm. 1 / st. 4 |
19. | Igor Stefanowski | JP 6.5CRM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
20. | Bartosz Łuczak | Hk MR308-A3 G28 | Semi-Auto | - | zm. 1 / st. 3 | |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | 308 win Dolfin | Sniper | - | zm. 4 / st. 16 | |
2. | Tomasz Badura | Dolphin .308 WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 4 / st. 6 |
3. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage F-class 6 mm BR | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 6 | zm. 3 / st. 6 |
4. | Tomasz Bąkowski | Steyer Männlicher 308Win | Sniper | - | zm. 3 / st. 1 | |
5. | Tomasz Bąkowski | Tikka T3X 6,5 Creedmoor | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 1 | |
6. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308 Win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 9 | zm. 4 / st. 9 |
7. | Jacek Chłopkowski | Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 2 / st. 5 |
8. | Maciej Dobrzyński | custom 284 | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 11 | |
9. | Jacek Frejtag | Sabatti STR Sport .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 2 |
10. | Marek Fulbiszewski | Terasjanne 308 WIN | Sniper | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 2 / st. 3 |
11. | Dawid Gojke | Tikka T3X 6.5 Creedmoor | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 13 | |
12. | Grzegorz Górkiewicz | Sako 308 Win. | Sniper | - | zm. 5 / st. 6 | |
13. | Wojciech Jagielski | Schultz&Larsen 308WIN | Sniper | - | zm. 2 / st. 9 | |
14. | Marcin Jastrzębski | NC Rado 308 Win | Sniper | - | zm. 5 / st. 14 | |
15. | Martin Kaczmarski | Victrix | Sniper | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 3 / st. 3 |
16. | Agata Kaczyńska | JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 4 / st. 5 |
17. | Stanisław Karpiński | Lufy.com.pl 308 Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 2 | zm. 2 / st. 2 |
18. | Stanisław Karpiński | NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 2 | zm. 4 / st. 2 |
19. | Piotr Kies | DCR .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
20. | Michał Kolańczyk | Sabatti 308 | Sniper | - | zm. 3 / st. 10 | |
21. | Tomasz Kopacz | sako 85 .308 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 2 / st. 6 |
22. | Sławomir Kopyś | Sabatti 308WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 4 / st. 12 |
23. | Piotr Królikowski | SSG08 308 WIN | Sniper | tak | zm. 5 / st. 7 | zm. 5 / st. 7 |
24. | Piotr Królikowski | NC RADO 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 7 | zm. 4 / st. 7 |
25. | Roman Kurdziel | Victrix 308W | Sniper | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 3 / st. 9 |
26. | Roman Kurdziel | Victrix 284W | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 9 | zm. 5 / st. 6 |
27. | Emil Leszczyński | Sabatti STR Sport 6.5 Creed | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 5 / st. 2 |
28. | Mirosław Małek | Haenel RS8 | Sniper | - | zm. 2 / st. 8 | |
29. | Mirosław Małek | AIAX | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 3 / st. 8 |
30. | Agnieszka Mituniewicz | Terasjanne 308 WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
31. | Petr Mothejl | Kelbly 6.5x284 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 5 | zm. 3 / st. 5 |
32. | Mirosław Moździerz | Tikka TAC1 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 4 / st. 1 |
33. | Jarosław Pękala | Tikka T3x .308 | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 12 | |
34. | Mariusz Piąstka | Terasjanne 284 win | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 12 | |
35. | Janne Pietiläinen | Teräsjänne 284 Win | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 5 / st. 5 |
36. | Josef Prochazka | KELBLY 308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 2 / st. 8 |
37. | Josef Prochazka | KELBLY 6.5x47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 11 | zm. 4 / st. 11 |
38. | Jerzy Przepiórski | Savage 10 BA 308.Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 13 | zm. 3 / st. 11 |
39. | Bogdan Raczyński | RADO 6,5 X 47 | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 10 | |
40. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | Sniper | - | zm. 3 / st. 15 | |
41. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 11 | |
42. | Marek Rydz | .308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 5 / st. 1 |
43. | Michał Śledzik | Dolphin 308W | Sniper | tak | zm. 2 / st. 13 | zm. 2 / st. 11 |
44. | Andrzej Srokosz | Savage 12 FTR .308 Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 7 | zm. 2 / st. 7 |
45. | Andrzej Srokosz | Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 8 | zm. 4 / st. 8 |
46. | Ryszard Srokosz | Lufy.com.pl 338lm | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
47. | Jan Sykora | PiroArms/308W | Sniper | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 3 / st. 10 |
48. | Jan Sykora | Dolphin/6.5CM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 10 | zm. 4 / st. 10 |
49. | Stanisław Szałaśny | Sako TRG22 308win | Sniper | - | zm. 4 / st. 12 | |
50. | Michał Szczyrek | Sabatti | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 2 | |
51. | Adam Sztybor | KELBLY 0,284 WIN | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 3 / st. 12 |
52. | Joanna Wilkowska | 284 Terasjanne | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 5 / st. 4 |
53. | Piotr Wilkowski | 284 Terasjanne | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 3 | zm. 4 / st. 4 |
54. | Marcin Woszczak | JC Wozzy 6,5 CM | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 4 / st. 3 |
55. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 308 | Sniper | - | zm. 3 / st. 14 | |
56. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 284 | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 14 | |
57. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 3 / st. 7 |
58. | Mariusz Żydziak | Sabatti TACTICAL Evo .308 Win. | Sniper | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 3 / st. 4 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 15 | |
2. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden Custom .308 Win | F/TR | tak | wybierz | wybierz |
3. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage F-class 6 mm BR | Open | tak | wybierz | wybierz |
4. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 9 | zm. 8 / st. 9 |
5. | Andrzej Blok | NC-RADO 6.5x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 9 | zm. 9 / st. 9 |
6. | Szymon Brzyski | Repetier 284 WIN | Open | tak | zm. 6 / st. 12 | zm. 6 / st. 12 |
7. | Piotr Celmer | Carol Gustaw 6,5x55 | Open | - | zm. 6 / st. 2 | |
8. | Maciej Dobrzyński | sabatti | Open | - | zm. 9 / st. 15 | |
9. | Jarosław Dybał | Bernard 6BR | Open | - | zm. 6 / st. 16 | |
10. | Agnieszka Frączek | Bernard 6BR | Open | - | zm. 7 / st. 16 | |
11. | Jacek Frejtag | Sabatti STR Sport .308 | F/TR | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 7 / st. 1 |
12. | Marek Fulbiszewski | Terasjanne 308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 6 | zm. 6 / st. 3 |
13. | Stanisław Greszta | BERGARA KRG 308 | Open | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 8 / st. 7 |
14. | Wojciech Jagielski | Schultz&Larsen 308WIN | F/TR | - | zm. 9 / st. 13 | |
15. | Agata Kaczyńska | JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore | Open | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 7 / st. 5 |
16. | Stanisław Karpiński | Lufy.com.pl 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 2 | zm. 8 / st. 2 |
17. | Stanisław Karpiński | NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM | Open | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 10 / st. 2 |
18. | Jan Kita | Sage 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 7 / st. 3 |
19. | Michał Kolańczyk | Sabatti 308 | F/TR | - | zm. 9 / st. 12 | |
20. | Krzysztof Kolasiński | Sabatti TLD 6,5x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 7 / st. 11 |
21. | Paweł Kolasiński | Sabatti TLD 6,5x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 11 | zm. 8 / st. 11 |
22. | Sławomir Kopyś | Sabatti 6,5 | Open | tak | zm. 6 / st. 13 | zm. 6 / st. 11 |
23. | Piotr Królikowski | NC Rado 6,5x47L | Open | tak | zm. 6 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
24. | Władysław Ksiądz | CZ 550 6,5x55 | Open | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 8 / st. 1 |
25. | Roman Kurdziel | Victrix 308W | F/TR | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 6 / st. 5 |
26. | Emil Leszczyński | Sabatti STR Sport 6.5 Creed | Open | tak | zm. 7 / st. 1 | zm. 9 / st. 1 |
27. | Wojciech Madurowicz | SABATTI .308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 12 | |
28. | Jan Małek | CZ750 .308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 8 / st. 3 |
29. | Agnieszka Mituniewicz | Terasjanne 308 WIN | F/TR | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 9 / st. 3 |
30. | Agnieszka Mituniewicz | NCRado | Open | tak | zm. 9 / st. 3 | zm. 10 / st. 3 |
31. | Petr Mothejl | 6.5x284 | Open | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 10 / st. 5 |
32. | Piotr Narloch | Dcr Rem | F/TR | - | zm. 8 / st. 13 | |
33. | Petr Novák | Kelbly 6.5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
34. | Mariusz Piąstka | 284 Terasjanne | Open | - | zm. 6 / st. 11 | |
35. | Janne Pietiläinen | Teräsjänne 6x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 6 | zm. 10 / st. 1 |
36. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage 10FCP 308win | F/TR | - | zm. 6 / st. 9 | |
37. | Josef Prochazka | KELBLY 308win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 10 | zm. 6 / st. 10 |
38. | Josef Prochazka | KELBLY 6.5x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 7 / st. 10 |
39. | Jerzy Przepiórski | Sabatti 308.Win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 7 / st. 12 |
40. | Bogdan Raczyński | RADO 308 W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 8 / st. 10 |
41. | Bogdan Raczyński | RADO 6,5 X 47 | Open | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 9 / st. 10 |
42. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | F/TR | - | zm. 6 / st. 6 | |
43. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | F/TR | - | zm. 6 / st. 15 | |
44. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | Open | - | zm. 8 / st. 15 | |
45. | Janusz Skarysz | 6,5 CM | Open | - | zm. 8 / st. 7 | |
46. | Michał Śledzik | Dolphin 308W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 16 | zm. 9 / st. 12 |
47. | Mariusz Spyra | Sako S20 | Open | - | zm. 6 / st. 8 | |
48. | Andrzej Srokosz | Savage 12 FTR .308 Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 9 / st. 7 |
49. | Andrzej Srokosz | Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree | Open | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 7 / st. 7 |
50. | Igor Stefanowski | NC Rado | Open | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 7 / st. 2 |
51. | Jan Sykora | PiroArms/308W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 8 | zm. 8 / st. 8 |
52. | Jan Sykora | Dolphin/6.5CM | Open | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 9 / st. 8 |
53. | Michał Szczyrek | Sabatti | F/TR | - | zm. 9 / st. 2 | |
54. | Michał Szczyrek | Sabatti | Open | - | zm. 8 / st. 5 | |
55. | Adam Sztybor | KELBLY 0,284 WIN | Open | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 9 / st. 5 |
56. | Wieńczysław Szwed | Terasjanne 308W | F/TR | tak | zm. 9 / st. 14 | zm. 10 / st. 6 |
57. | Joanna Wilkowska | 284 Terasjanne | Open | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 10 / st. 4 |
58. | Piotr Wilkowski | 6x47 Terasjanne | Open | tak | zm. 8 / st. 4 | zm. 9 / st. 4 |
59. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 13 | |
60. | Marcin Woszczak | JC Wozzy 6,5CM | Open | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 8 / st. 4 |
61. | Jakub Wyroba | NC RADO 308 Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 12 | zm. 9 / st. 11 |
62. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 14 | |
63. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 284 | Open | - | zm. 8 / st. 14 | |
64. | Robert Żabicki | Sabatti .308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 7 / st. 8 |
65. | Łukasz Łaptaś | 6BR | Open | - | zm. 6 / st. 4 | |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Szymon Brzyski | Unique Alpine 338 LM | tak | zm. 10 / st. 12 | zm. 11 / st. 11 |
2. | Adam Dadaczyński | Dolphin 338 L.M. | tak | zm. 10 / st. 2 | zm. 11 / st. 1 |
3. | Tomasz Dotkus | Bergara 300WM | - | zm. 10 / st. 1 | |
4. | Michał Horłoza | DCR 700 .300 PRC | - | zm. 10 / st. 16 | |
5. | Sławomir Kopyś | 300 PRC Lufy.pl | tak | zm. 10 / st. 13 | zm. 11 / st. 10 |
6. | Sławomir Kowalewski | Cadex 338 Lap. | tak | zm. 10 / st. 15 | zm. 10 / st. 8 |
7. | Piotr Królikowski | AXMC 338LM | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 11 / st. 7 |
8. | Emil Leszczyński | Savage 110 Elite Precision 300PRC | tak | zm. 10 / st. 14 | zm. 11 / st. 2 |
9. | Jan Małek | Sako TRG M10 .338LM | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 11 / st. 3 |
10. | Mirosław Małek | ASH Walkure | tak | zm. 10 / st. 8 | zm. 11 / st. 8 |
11. | Petr Mothejl | Kelbly 7 RSAUM | tak | zm. 10 / st. 5 | zm. 11 / st. 5 |
12. | Piotr Narloch | Dcr Barnard | - | zm. 10 / st. 6 | |
13. | Josef Prochazka | DTA 338LM | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 11 / st. 9 |
14. | Dariusz Sobkowiak | Cadex .338 LM | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 11 / st. 6 |
15. | Ryszard Srokosz | Lufy.com.pl | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 11 / st. 4 |
16. | Marcin Ziółkowski | AI AX338 .338LM | tak | zm. 10 / st. 9 | zm. 11 / st. 12 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 08-10 08:00 |
1. Marek Rydz (Semi-Auto)
2. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen) 5. Mirosław Moździerz (Semi-AutoOpen) 6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen) 7. Artur Kamiński (Semi-Auto) 8. Jacek Frejtag (Semi-Auto) |
9. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
10. Josef Prochazka (Semi-Auto) 11. Michał Kolańczyk (Semi-AutoOpen) 12. Jakub Koryciński (Semi-Auto) 13. Michał Śledzik (Semi-AutoOpen) 14. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) 15. Marek Pyka (Semi-AutoOpen) 16. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 08-10 08:40 |
1. Tomasz Bąkowski (SniperOpen)
2. Stanisław Karpiński (Sniper) 3. Marek Fulbiszewski (Sniper) 4. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 5. Jacek Chłopkowski (SniperOpen) 6. Tomasz Kopacz (Sniper) 7. Andrzej Srokosz (Sniper) 8. Mirosław Małek (Sniper) |
9. Wojciech Jagielski (Sniper)
10. Bogdan Raczyński (SniperOpen) 11. Jerzy Rozlucki (SniperOpen) 12. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen) 13. Michał Śledzik (Sniper) 14. Błażej Domański (Semi-Auto) 15. Marek Pyka (Semi-Auto) 16. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto) |
seria 3 | 08-10 09:22 |
1. Tomasz Bąkowski (Sniper)
2. Mirosław Moździerz (Sniper) 3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 4. Jacek Frejtag (Sniper) 5. Petr Mothejl (SniperOpen) 6. Tomasz Badura (Sniper) 7. Robert Żabicki (Sniper) 8. Martin Kaczmarski (Sniper) |
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Michał Kolańczyk (Sniper) 11. Josef Prochazka (Sniper) 12. Jarosław Pękala (SniperOpen) 13. Jerzy Przepiórski (Sniper) 14. Konrad Włodarczyk (Sniper) 15. Jerzy Rozlucki (Sniper) 16. Adam Sztybor (SniperOpen) |
seria 4 | 08-10 10:04 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Stanisław Karpiński (SniperOpen) 3. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 4. Marcin Woszczak (SniperOpen) 5. Agata Kaczyńska (SniperOpen) 6. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) 7. Piotr Królikowski (SniperOpen) 8. Andrzej Srokosz (SniperOpen) |
9. Andrzej Blok (Sniper)
10. Jan Sykora (Sniper) 11. Josef Prochazka (SniperOpen) 12. Stanisław Szałaśny (Sniper) 13. Sławomir Kopyś (Sniper) 14. Konrad Włodarczyk (SniperOpen) 15. 16. Andrej Aidamovic (Sniper) |
seria 5 | 08-10 10:46 |
1. Marek Rydz (Sniper)
2. Michał Szczyrek (SniperOpen) 3. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 4. Janne Pietiläinen (SniperOpen) 5. Emil Leszczyński (SniperOpen) 6. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 7. Piotr Królikowski (Sniper) 8. Mirosław Małek (SniperOpen) |
9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
10. Jan Sykora (SniperOpen) 11. Maciej Dobrzyński (SniperOpen) 12. Mariusz Piąstka (SniperOpen) 13. Dawid Gojke (SniperOpen) 14. Marcin Jastrzębski (Sniper) 15. Mariusz Żydziak (Sniper) 16. |
seria 6 | 08-10 11:28 |
1. Jacek Frejtag (F/TR)
2. Piotr Celmer (Open) 3. 4. Łukasz Łaptaś (Open) 5. Petr Mothejl (Open) 6. Mirosław Radecki (F/TR) 7. Piotr Królikowski (Open) 8. Mariusz Spyra (Open) |
9. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
10. Josef Prochazka (F/TR) 11. Mariusz Piąstka (Open) 12. Szymon Brzyski (Open) 13. Sławomir Kopyś (Open) 14. Jerzy Przepiórski (F/TR) 15. Jerzy Rozlucki (F/TR) 16. Jarosław Dybał (Open) |
seria 7 | 08-10 12:35 |
1. Emil Leszczyński (Open)
2. Stanisław Karpiński (F/TR) 3. Jan Małek (F/TR) 4. Marcin Woszczak (Open) 5. Agata Kaczyńska (Open) 6. Marek Fulbiszewski (F/TR) 7. Andrzej Srokosz (Open) 8. Robert Żabicki (F/TR) |
9. Andrzej Blok (F/TR)
10. Josef Prochazka (Open) 11. Krzysztof Kolasiński (Open) 12. Wojciech Madurowicz (F/TR) 13. Mariusz Wójcik (F/TR) 14. Konrad Włodarczyk (F/TR) 15. Andrej Aidamovic (F/TR) 16. Agnieszka Frączek (Open) |
seria 8 | 08-10 13:42 |
1. Władysław Ksiądz (Open)
2. Igor Stefanowski (Open) 3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 4. Piotr Wilkowski (Open) 5. Michał Szczyrek (Open) 6. Janne Pietiläinen (Open) 7. Janusz Skarysz (Open) 8. Jan Sykora (F/TR) |
9. Andrzej Blok (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Paweł Kolasiński (Open) 12. Jakub Wyroba (F/TR) 13. Piotr Narloch (F/TR) 14. Konrad Włodarczyk (Open) 15. Jerzy Rozlucki (Open) 16. Michał Śledzik (F/TR) |
seria 9 | 08-10 14:49 |
1. Stanisław Karpiński (Open)
2. Michał Szczyrek (F/TR) 3. Agnieszka Mituniewicz (Open) 4. Joanna Wilkowska (Open) 5. Jan Kita (F/TR) 6. Roman Kurdziel (F/TR) 7. Andrzej Srokosz (F/TR) 8. Jan Sykora (Open) |
9. Petr Novák (Open)
10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Stanisław Greszta (Open) 12. Michał Kolańczyk (F/TR) 13. Wojciech Jagielski (F/TR) 14. Wieńczysław Szwed (F/TR) 15. Maciej Dobrzyński (Open) 16. Adam Sztybor (Open) |
seria 10 | 08-10 15:56 |
1. Tomasz Dotkus (Magnum)
2. Adam Dadaczyński (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Ryszard Srokosz (Magnum) 5. Petr Mothejl (Magnum) 6. Piotr Narloch (Magnum) 7. Piotr Królikowski (Magnum) 8. Mirosław Małek (Magnum) |
9. Marcin Ziółkowski (Magnum)
10. Dariusz Sobkowiak (Magnum) 11. Josef Prochazka (Magnum) 12. Szymon Brzyski (Magnum) 13. Sławomir Kopyś (Magnum) 14. Emil Leszczyński (Magnum) 15. Sławomir Kowalewski (Magnum) 16. Michał Horłoza (Magnum) |
08-10 17:03 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 09-10 08:30 |
1. Marek Rydz (Semi-Auto)
2. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen) 3. Mirosław Moździerz (Semi-AutoOpen) 4. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen) 5. Jacek Frejtag (Semi-Auto) 6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen) |
7. Artur Kamiński (Semi-Auto)
8. Emil Leszczyński (Semi-Auto) 9. Josef Prochazka (Semi-Auto) 10. Michał Śledzik (Semi-AutoOpen) 11. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) 12. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 09-10 08:52 |
1.
2. Stanisław Karpiński (Sniper) 3. Marek Fulbiszewski (Sniper) 4. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 5. Jacek Chłopkowski (SniperOpen) 6. Tomasz Kopacz (Sniper) |
7. Andrzej Srokosz (Sniper)
8. Josef Prochazka (Sniper) 9. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen) 10. 11. Michał Śledzik (Sniper) 12. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto) |
seria 3 | 09-10 09:14 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Jacek Frejtag (Sniper) 3. Martin Kaczmarski (Sniper) 4. Mariusz Żydziak (Sniper) 5. Petr Mothejl (SniperOpen) 6. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) |
7. Robert Żabicki (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen) 9. Roman Kurdziel (Sniper) 10. Jan Sykora (Sniper) 11. Jerzy Przepiórski (Sniper) 12. Adam Sztybor (SniperOpen) |
seria 4 | 09-10 09:36 |
1. Mirosław Moździerz (Sniper)
2. Stanisław Karpiński (SniperOpen) 3. Marcin Woszczak (SniperOpen) 4. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 5. Agata Kaczyńska (SniperOpen) 6. Tomasz Badura (Sniper) |
7. Piotr Królikowski (SniperOpen)
8. Andrzej Srokosz (SniperOpen) 9. Andrzej Blok (Sniper) 10. Jan Sykora (SniperOpen) 11. Josef Prochazka (SniperOpen) 12. Sławomir Kopyś (Sniper) |
seria 5 | 09-10 09:58 |
1. Marek Rydz (Sniper)
2. Emil Leszczyński (SniperOpen) 3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 4. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 5. Janne Pietiläinen (SniperOpen) 6. Roman Kurdziel (SniperOpen) |
7. Piotr Królikowski (Sniper)
8. 9. 10. 11. 12. |
seria 6 | 09-10 10:20 |
1.
2. 3. Marek Fulbiszewski (F/TR) 4. 5. Roman Kurdziel (F/TR) 6. |
7. Piotr Królikowski (Open)
8. 9. Petr Novák (Open) 10. Josef Prochazka (F/TR) 11. Sławomir Kopyś (Open) 12. Szymon Brzyski (Open) |
seria 7 | 09-10 10:42 |
1. Jacek Frejtag (F/TR)
2. Igor Stefanowski (Open) 3. Jan Kita (F/TR) 4. 5. Agata Kaczyńska (Open) 6. |
7. Andrzej Srokosz (Open)
8. Robert Żabicki (F/TR) 9. 10. Josef Prochazka (Open) 11. Krzysztof Kolasiński (Open) 12. Jerzy Przepiórski (F/TR) |
seria 8 | 09-10 11:04 |
1. Władysław Ksiądz (Open)
2. Stanisław Karpiński (F/TR) 3. Jan Małek (F/TR) 4. Marcin Woszczak (Open) 5. 6. |
7. Stanisław Greszta (Open)
8. Jan Sykora (F/TR) 9. Andrzej Blok (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Paweł Kolasiński (Open) 12. |
seria 9 | 09-10 11:26 |
1. Emil Leszczyński (Open)
2. 3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 4. Piotr Wilkowski (Open) 5. Adam Sztybor (Open) 6. |
7. Andrzej Srokosz (F/TR)
8. Jan Sykora (Open) 9. Andrzej Blok (Open) 10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Jakub Wyroba (F/TR) 12. Michał Śledzik (F/TR) |
seria 10 | 09-10 11:48 |
1. Janne Pietiläinen (Open)
2. Stanisław Karpiński (Open) 3. Agnieszka Mituniewicz (Open) 4. Joanna Wilkowska (Open) 5. Petr Mothejl (Open) 6. Wieńczysław Szwed (F/TR) |
7.
8. Sławomir Kowalewski (Magnum) 9. 10. 11. 12. |
seria 11 | 09-10 12:10 |
1. Adam Dadaczyński (Magnum)
2. Emil Leszczyński (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Ryszard Srokosz (Magnum) 5. Petr Mothejl (Magnum) 6. Dariusz Sobkowiak (Magnum) |
7. Piotr Królikowski (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum) 9. Josef Prochazka (Magnum) 10. Sławomir Kopyś (Magnum) 11. Szymon Brzyski (Magnum) 12. Marcin Ziółkowski (Magnum) |
09-10 12:32 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Aidamovic Andrej | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 15 | |||
Aidamovic Andrej | Sniper | 08-10 10:04 | 4 | 16 | |||
Badura Tomasz | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 6 | 09-10 09:36 | 4 | 6 |
Bajraszewski Sylwiusz | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 6 | 09-10 08:30 | 1 | 6 |
Bajraszewski Sylwiusz | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 6 | 09-10 09:14 | 3 | 6 |
Bąkowski Tomasz | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 1 | |||
Bąkowski Tomasz | SniperOpen | 08-10 08:40 | 2 | 1 | |||
Blok Andrzej | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 9 | 09-10 11:04 | 8 | 9 |
Blok Andrzej | Open | 08-10 13:42 | 8 | 9 | 09-10 11:26 | 9 | 9 |
Blok Andrzej | Sniper | 08-10 10:04 | 4 | 9 | 09-10 09:36 | 4 | 9 |
Brzyski Szymon | Open | 08-10 11:28 | 6 | 12 | 09-10 10:20 | 6 | 12 |
Brzyski Szymon | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 12 | 09-10 12:10 | 11 | 11 |
Celmer Piotr | Open | 08-10 11:28 | 6 | 2 | |||
Celmer Piotr | Semi-AutoOpen | 08-10 08:40 | 2 | 12 | 09-10 08:52 | 2 | 9 |
Chłopkowski Jacek | SniperOpen | 08-10 08:40 | 2 | 5 | 09-10 08:52 | 2 | 5 |
Dadaczyński Adam | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 2 | 09-10 12:10 | 11 | 1 |
Dobrzyński Maciej | Open | 08-10 14:49 | 9 | 15 | |||
Dobrzyński Maciej | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 11 | |||
Domański Błażej | Semi-Auto | 08-10 08:40 | 2 | 14 | |||
Domański Błażej | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 14 | 09-10 08:30 | 1 | 11 |
Dotkus Tomasz | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 1 | |||
Dybał Jarosław | Open | 08-10 11:28 | 6 | 16 | |||
Frączek Agnieszka | Open | 08-10 12:35 | 7 | 16 | |||
Frejtag Jacek | F/TR | 08-10 11:28 | 6 | 1 | 09-10 10:42 | 7 | 1 |
Frejtag Jacek | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 8 | 09-10 08:30 | 1 | 5 |
Frejtag Jacek | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 4 | 09-10 09:14 | 3 | 2 |
Fulbiszewski Marek | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 6 | 09-10 10:20 | 6 | 3 |
Fulbiszewski Marek | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 3 | 09-10 08:52 | 2 | 3 |
Gojke Dawid | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 13 | |||
Górkiewicz Grzegorz | Sniper | 08-10 10:46 | 5 | 6 | |||
Greszta Stanisław | Open | 08-10 14:49 | 9 | 11 | 09-10 11:04 | 8 | 7 |
Horłoza Michał | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 16 | |||
Jagielski Wojciech | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 13 | |||
Jagielski Wojciech | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 9 | |||
Jastrząbek Tomasz | Semi-Auto | 08-10 08:40 | 2 | 16 | 09-10 08:52 | 2 | 12 |
Jastrząbek Tomasz | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 16 | 09-10 08:30 | 1 | 12 |
Jastrzębski Marcin | Sniper | 08-10 10:46 | 5 | 14 | |||
Kaczmarski Martin | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 8 | 09-10 09:14 | 3 | 3 |
Kaczyńska Agata | Open | 08-10 12:35 | 7 | 5 | 09-10 10:42 | 7 | 5 |
Kaczyńska Agata | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 5 | 09-10 09:36 | 4 | 5 |
Kamiński Artur | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 7 | 09-10 08:30 | 1 | 7 |
Karpiński Stanisław | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 2 | 09-10 11:04 | 8 | 2 |
Karpiński Stanisław | Open | 08-10 14:49 | 9 | 1 | 09-10 11:48 | 10 | 2 |
Karpiński Stanisław | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 2 | 09-10 08:52 | 2 | 2 |
Karpiński Stanisław | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 2 | 09-10 09:36 | 4 | 2 |
Kies Piotr | Sniper | 08-10 10:04 | 4 | 1 | 09-10 09:14 | 3 | 1 |
Kita Jan | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 5 | 09-10 10:42 | 7 | 3 |
Kolańczyk Michał | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 12 | |||
Kolańczyk Michał | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 11 | |||
Kolańczyk Michał | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 10 | |||
Kolasiński Krzysztof | Open | 08-10 12:35 | 7 | 11 | 09-10 10:42 | 7 | 11 |
Kolasiński Paweł | Open | 08-10 13:42 | 8 | 11 | 09-10 11:04 | 8 | 11 |
Kopacz Tomasz | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 6 | 09-10 08:52 | 2 | 6 |
Kopyś Sławomir | Open | 08-10 11:28 | 6 | 13 | 09-10 10:20 | 6 | 11 |
Kopyś Sławomir | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 13 | 09-10 12:10 | 11 | 10 |
Kopyś Sławomir | Sniper | 08-10 10:04 | 4 | 13 | 09-10 09:36 | 4 | 12 |
Koryciński Jakub | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 12 | |||
Kowalewski Sławomir | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 15 | 09-10 11:48 | 10 | 8 |
Królikowski Piotr | Open | 08-10 11:28 | 6 | 7 | 09-10 10:20 | 6 | 7 |
Królikowski Piotr | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 7 | 09-10 12:10 | 11 | 7 |
Królikowski Piotr | Sniper | 08-10 10:46 | 5 | 7 | 09-10 09:58 | 5 | 7 |
Królikowski Piotr | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 7 | 09-10 09:36 | 4 | 7 |
Ksiądz Władysław | Open | 08-10 13:42 | 8 | 1 | 09-10 11:04 | 8 | 1 |
Kurdziel Roman | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 6 | 09-10 10:20 | 6 | 5 |
Kurdziel Roman | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 9 | 09-10 09:14 | 3 | 9 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 9 | 09-10 09:58 | 5 | 6 |
Leszczyński Emil | Open | 08-10 12:35 | 7 | 1 | 09-10 11:26 | 9 | 1 |
Leszczyński Emil | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 14 | 09-10 12:10 | 11 | 2 |
Leszczyński Emil | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 9 | 09-10 08:30 | 1 | 8 |
Leszczyński Emil | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 5 | 09-10 09:58 | 5 | 2 |
Madurowicz Wojciech | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 12 | |||
Małek Jan | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 3 | 09-10 11:04 | 8 | 3 |
Małek Jan | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 3 | 09-10 12:10 | 11 | 3 |
Małek Mirosław | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 8 | 09-10 12:10 | 11 | 8 |
Małek Mirosław | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 8 | |||
Małek Mirosław | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 8 | 09-10 09:14 | 3 | 8 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 08-10 13:42 | 8 | 3 | 09-10 11:26 | 9 | 3 |
Mituniewicz Agnieszka | Open | 08-10 14:49 | 9 | 3 | 09-10 11:48 | 10 | 3 |
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 3 | 09-10 09:58 | 5 | 3 |
Mothejl Petr | Open | 08-10 11:28 | 6 | 5 | 09-10 11:48 | 10 | 5 |
Mothejl Petr | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 5 | 09-10 12:10 | 11 | 5 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 08-10 09:22 | 3 | 5 | 09-10 09:14 | 3 | 5 |
Moździerz Mirosław | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 5 | 09-10 08:30 | 1 | 3 |
Moździerz Mirosław | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 2 | 09-10 09:36 | 4 | 1 |
Narloch Piotr | F/TR | 08-10 13:42 | 8 | 13 | |||
Narloch Piotr | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 6 | |||
Novák Petr | Open | 08-10 14:49 | 9 | 9 | 09-10 10:20 | 6 | 9 |
Pękala Jarosław | SniperOpen | 08-10 09:22 | 3 | 12 | |||
Piąstka Mariusz | Open | 08-10 11:28 | 6 | 11 | |||
Piąstka Mariusz | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 12 | |||
Pietiläinen Janne | Open | 08-10 13:42 | 8 | 6 | 09-10 11:48 | 10 | 1 |
Pietiläinen Janne | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 4 | 09-10 09:58 | 5 | 5 |
Poklewski-Koziełł Aleksander | F/TR | 08-10 11:28 | 6 | 9 | |||
Prochazka Josef | F/TR | 08-10 11:28 | 6 | 10 | 09-10 10:20 | 6 | 10 |
Prochazka Josef | Open | 08-10 12:35 | 7 | 10 | 09-10 10:42 | 7 | 10 |
Prochazka Josef | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 11 | 09-10 12:10 | 11 | 9 |
Prochazka Josef | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 10 | 09-10 08:30 | 1 | 9 |
Prochazka Josef | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 11 | 09-10 08:52 | 2 | 8 |
Prochazka Josef | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 11 | 09-10 09:36 | 4 | 11 |
Przepiórski Jerzy | F/TR | 08-10 11:28 | 6 | 14 | 09-10 10:42 | 7 | 12 |
Przepiórski Jerzy | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 13 | 09-10 09:14 | 3 | 11 |
Pyka Marek | Semi-Auto | 08-10 08:40 | 2 | 15 | |||
Pyka Marek | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 15 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 08-10 13:42 | 8 | 10 | 09-10 11:04 | 8 | 10 |
Raczyński Bogdan | Open | 08-10 14:49 | 9 | 10 | 09-10 11:26 | 9 | 10 |
Raczyński Bogdan | SniperOpen | 08-10 08:40 | 2 | 10 | |||
Radecki Mirosław | F/TR | 08-10 11:28 | 6 | 6 | |||
Rozlucki Jerzy | F/TR | 08-10 11:28 | 6 | 15 | |||
Rozlucki Jerzy | Open | 08-10 13:42 | 8 | 15 | |||
Rozlucki Jerzy | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 15 | |||
Rozlucki Jerzy | SniperOpen | 08-10 08:40 | 2 | 11 | |||
Rydz Marek | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 1 | 09-10 08:30 | 1 | 1 |
Rydz Marek | Sniper | 08-10 10:46 | 5 | 1 | 09-10 09:58 | 5 | 1 |
Skarysz Janusz | Open | 08-10 13:42 | 8 | 7 | |||
Śledzik Michał | F/TR | 08-10 13:42 | 8 | 16 | 09-10 11:26 | 9 | 12 |
Śledzik Michał | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 13 | 09-10 08:30 | 1 | 10 |
Śledzik Michał | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 13 | 09-10 08:52 | 2 | 11 |
Sobkowiak Dariusz | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 10 | 09-10 12:10 | 11 | 6 |
Spyra Mariusz | Open | 08-10 11:28 | 6 | 8 | |||
Srokosz Andrzej | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 7 | 09-10 11:26 | 9 | 7 |
Srokosz Andrzej | Open | 08-10 12:35 | 7 | 7 | 09-10 10:42 | 7 | 7 |
Srokosz Andrzej | Sniper | 08-10 08:40 | 2 | 7 | 09-10 08:52 | 2 | 7 |
Srokosz Andrzej | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 8 | 09-10 09:36 | 4 | 8 |
Srokosz Ryszard | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 4 | 09-10 12:10 | 11 | 4 |
Srokosz Ryszard | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 4 | 09-10 08:30 | 1 | 4 |
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 08-10 08:40 | 2 | 4 | 09-10 08:52 | 2 | 4 |
Stefanowski Igor | Open | 08-10 13:42 | 8 | 2 | 09-10 10:42 | 7 | 2 |
Stefanowski Igor | Semi-AutoOpen | 08-10 08:00 | 1 | 2 | 09-10 08:30 | 1 | 2 |
Sykora Jan | F/TR | 08-10 13:42 | 8 | 8 | 09-10 11:04 | 8 | 8 |
Sykora Jan | Open | 08-10 14:49 | 9 | 8 | 09-10 11:26 | 9 | 8 |
Sykora Jan | Sniper | 08-10 10:04 | 4 | 10 | 09-10 09:14 | 3 | 10 |
Sykora Jan | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 10 | 09-10 09:36 | 4 | 10 |
Szałaśny Stanisław | Sniper | 08-10 10:04 | 4 | 12 | |||
Szczyrek Michał | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 2 | |||
Szczyrek Michał | Open | 08-10 13:42 | 8 | 5 | |||
Szczyrek Michał | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 2 | |||
Sztybor Adam | Open | 08-10 14:49 | 9 | 16 | 09-10 11:26 | 9 | 5 |
Sztybor Adam | SniperOpen | 08-10 09:22 | 3 | 16 | 09-10 09:14 | 3 | 12 |
Szwed Wieńczysław | F/TR | 08-10 14:49 | 9 | 14 | 09-10 11:48 | 10 | 6 |
Wilkowska Joanna | Open | 08-10 14:49 | 9 | 4 | 09-10 11:48 | 10 | 4 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 08-10 10:46 | 5 | 3 | 09-10 09:58 | 5 | 4 |
Wilkowski Piotr | Open | 08-10 13:42 | 8 | 4 | 09-10 11:26 | 9 | 4 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 3 | 09-10 09:36 | 4 | 4 |
Wójcik Mariusz | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 13 | |||
Woszczak Marcin | Open | 08-10 12:35 | 7 | 4 | 09-10 11:04 | 8 | 4 |
Woszczak Marcin | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 4 | 09-10 09:36 | 4 | 3 |
Wyroba Jakub | F/TR | 08-10 13:42 | 8 | 12 | 09-10 11:26 | 9 | 11 |
Włodarczyk Konrad | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | Open | 08-10 13:42 | 8 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | SniperOpen | 08-10 10:04 | 4 | 14 | |||
Żabicki Robert | F/TR | 08-10 12:35 | 7 | 8 | 09-10 10:42 | 7 | 8 |
Żabicki Robert | Sniper | 08-10 09:22 | 3 | 7 | 09-10 09:14 | 3 | 7 |
Ziółkowski Marcin | Magnum | 08-10 15:56 | 10 | 9 | 09-10 12:10 | 11 | 12 |
Żydziak Mariusz | Sniper | 08-10 10:46 | 5 | 15 | 09-10 09:14 | 3 | 4 |
Łaptaś Łukasz | Open | 08-10 11:28 | 6 | 4 | |||
Łuczak Bartosz | Semi-Auto | 08-10 08:00 | 1 | 3 | Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku