Zawody
  • XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • LI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • L Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2023

  • XLVIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Classs

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   95 (2X)  0.974  Stag Varminter .223   Delta Stryker HD 4.5-30 FFP    
    2.   Artur Kamiński  95 (1X)  1.089  JP .308   NF    
    3.   Marek Pyka   92 (3X)  1.467  308w   Nf    
    4.   Tomasz Jastrząbek   91 (3X)  1.730  308 win    S&B    
    5.   Marek Rydz  88    1.134  .223   Delta    
    6.   Jacek Frejtag  86    1.868  Savage MSR-10 Long Range   Delta Stryker HD    
    7.   Bartosz Łuczak  85 (1X)  1.421  Hk MR308-A3 G28   Kahles K525i     
    8.   Jakub Koryciński  84    2.051  HK MR308-A3 G28    Meopta Optika 6 5-30x56    
    9.   Emil Leszczyński  80    1.455  HK MR 308   NF    
    10.   Josef Prochazka  67       JP 308win   NF    
    Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  96 (2X)  0.745  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    2.   Tomasz Jastrząbek  94    1.180  Lancer 6.5   S&B    
    3.   Ryszard Srokosz  93 (2X)  0.871  Lancer 6.5CM   NF    
    4.   Marek Pyka  91 (1X)  1.295  6.5cr   DO    
    5.   Michał Kolańczyk  88 (2X)  1.558  STAG 10-6.5 CM   VO    
    6.   Igor Stefanowski  87 (1X)  1.696  JP 6.5CRM   Nightforce Comp    
    7.   Michał Śledzik  82    1.948  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    8.   Piotr Celmer   0       Savage MSR10 6,5 Creedmore   Vortex Golde Eagle 15-60 x 52    
    8.   Mirosław Moździerz  0       STAG 6,5 Creedmoor   x30    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Moździerz  99 (5X)  0.584  Tikka TAC1   Delta    
    2.   Mirosław Małek  98 (6X)  0.699  Haenel RS8   NF    
    3.   Andrej Aidamovic  98 (4X)  0.871  308 win Dolfin    10x60 March    
    4.   Marek Rydz  98 (3X)  0.974  .308   NF    
    5.   Josef Prochazka  97 (5X)  0.722  KELBLY 308win   NF    
    6.   Jan Sykora  97 (4X)  0.859  PiroArms/308W   NFcomp    
    7.   Michał Kolańczyk  97 (3X)  0.630  Sabatti 308   SB    
    8.   Michał Śledzik  97 (3X)  1.146  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    9.   Roman Kurdziel  97 (2X)  0.733  Victrix 308W   NF    
    10.   Piotr Królikowski  96 (5X)  0.837  SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    11.   Marek Fulbiszewski  95 (3X)  0.607  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    12.   Jerzy Rozlucki  95 (3X)  1.008  TRG .308    NF    
    13.   Sławomir Kopyś  95 (3X)  1.100  Sabatti 308WIN   Kahles    
    14.   Wojciech Jagielski  95 (2X)  0.779  Schultz&Larsen 308WIN   Kahles K1050MOAK     
    15.   Robert Żabicki  95 (1X)  0.974  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    16.   Konrad Włodarczyk  94 (3X)  0.699  Teräsjänne 308   NF    
    17.   Andrzej Blok  93 (2X)  0.951  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    18.   Jacek Frejtag  93 (1X)  0.413  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    19.   Mariusz Żydziak  93 (1X)  1.260  Sabatti TACTICAL Evo .308 Win.   Sightron-SIII SS-10X50X60    
    20.   Jerzy Przepiórski  92 (1X)  1.295  Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    21.   Agnieszka Mituniewicz  90    0.917  Terasjanne 308 WIN   Delta Optical    
    22.   Stanisław Karpiński  87    0.710  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    23.   Tomasz Bąkowski  86 (2X)  1.639  Steyer Männlicher 308Win    S&B 12-50x56    
    24.   Piotr Kies  86    1.066  DCR .308   Vortex    
    25.   Tomasz Kopacz  82 (1X)  2.257  sako 85 .308   sightron 8-32x56    
    26.   Andrzej Srokosz  82 (1X)  2.372  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  100 (8X)  0.401  RADO 6,5 X 47   NF    
    2.   Jerzy Rozlucki  100 (6X)  0.401  Victrix .284   NF    
    3.   Mirosław Małek  98 (4X)  0.722  AIAX   NF    
    4.   Roman Kurdziel  98 (4X)  0.871  Victrix 284W   NF    
    5.   Marcin Woszczak  98 (3X)  0.802  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    6.   Stanisław Karpiński  97 (4X)  0.584  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    7.   Adam Sztybor  97 (3X)  0.745  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    8.   Joanna Wilkowska  97 (3X)  0.974  284 Terasjanne   March 5-40    
    9.   Piotr Wilkowski  97 (2X)  0.286  284 Terasjanne   March 5-40    
    10.   Konrad Włodarczyk  96 (4X)  1.031  Teräsjänne 284   NF    
    11.   Maciej Dobrzyński  95 (1X)  1.089  custom 284   5-50/56    
    12.   Tomasz Bąkowski  94 (2X)  0.940  Tikka T3X 6,5 Creedmoor    Steiner 4-28x56    
    13.   Janne Pietiläinen  94 (2X)  0.951  Teräsjänne 284 Win   Delta    
    14.   Ryszard Srokosz  94    1.478  Lufy.com.pl 338lm   NF    
    15.   Josef Prochazka  93 (1X)  0.997  KELBLY 6.5x47   NF    
    16.   Jan Sykora  93    1.100  Dolphin/6.5CM   March    
    17.   Piotr Królikowski  92 (2X)  1.260  NC RADO 6,5x47   Nightforce Competition    
    18.   Emil Leszczyński  92 (1X)  0.619  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    19.   Petr Mothejl  91 (3X)  1.375  Kelbly 6.5x284   March    
    20.   Agata Kaczyńska  91 (1X)  0.859  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    21.   Dawid Gojke  89    0.894  Tikka T3X 6.5 Creedmoor   Delta Stryker 4.5-30x56    
    22.   Jacek Chłopkowski  85 (2X)  1.387  Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore    Delta Javelin    
    23.   Andrzej Srokosz  83 (1X)     Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Śledzik  100 (6X)  0.458  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    2.   Jan Sykora  99 (5X)  0.596  PiroArms/308W   NFcomp    
    3.   Jerzy Rozlucki  99 (5X)  0.630  TRG .308   NF    
    4.   Jan Kita  99 (5X)  0.642  Sage 308   Vortex GE    
    5.   Konrad Włodarczyk  99 (3X)  0.584  Teräsjänne 308   NF    
    6.   Roman Kurdziel  99 (3X)  0.940  Victrix 308W   NF    
    7.   Stanisław Karpiński  99 (2X)  0.584  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    8.   Robert Żabicki  97 (2X)  0.859  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    9.   Wojciech Madurowicz  96 (3X)  1.031  SABATTI .308   NightForce Competition 15-55    
    10.   Jerzy Przepiórski  96 (3X)  1.238  Sabatti 308.Win   NF Competition    
    11.   Bogdan Raczyński  96 (1X)  0.756  RADO 308 W   NF    
    12.   Andrej Aidamovic  95 (3X)  0.837  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    13.   Josef Prochazka  95 (2X)  1.020  KELBLY 308win   NF    
    14.   Mariusz Wójcik  95 (2X)  1.409  Savage 308   Nightforce Competition    
    15.   Wojciech Jagielski  95    0.699  Schultz&Larsen 308WIN   Kahles K1050MOAK     
    16.   Mirosław Radecki  92 (1X)  1.318  HOWA 1500 308 WIN   VR 15-60X52    
    17.   Wieńczysław Szwed  92 (1X)  4.022  Terasjanne 308W   Delta Stryker     
    18.   Jan Małek  91    1.753  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    19.   Marek Fulbiszewski  90    0.917  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    20.   Jacek Frejtag  90    1.272  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    21.   Agnieszka Mituniewicz  89 (2X)  1.295  Terasjanne 308 WIN    Delta Optical    
    22.   Andrzej Srokosz  87 (1X)  2.017  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    23.   Andrzej Blok  81 (1X)     Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    24.   Michał Kolańczyk  81    1.215  Sabatti 308   SB    
    25.   Aleksander Poklewski-Koziełł  68    2.945  Savage 10FCP 308win   NF ATACR 7-35X56    
    Dystans 300 m - klasa Open
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Igor Stefanowski  100 (10X)  0.286  NC Rado   Nightforce Competition    
    2.   Andrzej Blok  100 (9X)  0.470  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    3.   Janne Pietiläinen  100 (8X)  0.344  Teräsjänne 6x47   NF Comp    
    4.   Bogdan Raczyński  100 (7X)  0.344  RADO 6,5 X 47   NF    
    5.   Piotr Wilkowski  99 (7X)  0.527  6x47 Terasjanne   March 5-40    
    6.   Jan Sykora  99 (6X)  0.447  Dolphin/6.5CM   March    
    7.   Josef Prochazka  99 (5X)  0.539  KELBLY 6.5x47   NF    
    8.   Petr Novák  99 (2X)  0.332  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    9.   Piotr Królikowski  99 (2X)  0.539  NC Rado 6,5x47L   NF Competition    
    10.   Andrzej Srokosz  99 (1X)  0.665  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    11.   Konrad Włodarczyk  98 (4X)  0.665  Teräsjänne 284   NF    
    12.   Agnieszka Mituniewicz  98 (4X)  0.699  NCRado   Delta    
    13.   Agata Kaczyńska  98 (2X)  0.756  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    14.   Stanisław Karpiński  97 (4X)  0.779  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    15.   Szymon Brzyski  97 (4X)  0.859  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    16.   Maciej Dobrzyński  97 (4X)  1.043  sabatti   delta    
    17.   Krzysztof Kolasiński  97 (3X)  0.539  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    18.   Petr Mothejl  97 (2X)  0.653  6.5x284   March    
    19.   Marcin Woszczak  97 (2X)  0.676  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    20.   Jerzy Rozlucki  97 (2X)  0.814  Victrix .284   NF    
    21.   Joanna Wilkowska  96 (5X)  1.134  284 Terasjanne   March 5-40    
    22.   Emil Leszczyński  96 (4X)  0.688  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    23.   Adam Sztybor  96 (4X)  0.928  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    24.   Sławomir Kopyś  95    1.192  Sabatti 6,5   NF    
    25.   Paweł Kolasiński  94 (4X)  0.928  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    26.   Janusz Skarysz  94 (1X)  0.642  6,5 CM   Sightron    
    27.   Jarosław Dybał  94    1.066  Bernard 6BR   NF    
    28.   Łukasz Łaptaś  93 (1X)  0.802  6BR   NF    
    29.   Mariusz Spyra  93    0.917  Sako S20   Vortex 6-36x56    
    30.   Stanisław Greszta  87 (1X)  1.765  BERGARA KRG 308   LEICA PRS 5-30-56I    
    31.   Agnieszka Frączek  86    0.642  Bernard 6BR   NF    
    32.   Władysław Ksiądz  86    1.375  CZ 550 6,5x55   Delta Optical 4,5-30x50    
    33.   Piotr Celmer  0       Carol Gustaw 6,5x55   Vortex Golden Eagle 15-60 x 52    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Dadaczyński  100 (5X)  0.321  Dolphin 338 L.M.   S&B PM II    
    2.   Petr Mothejl  98 (4X)  0.871  Kelbly 7 RSAUM   March    
    3.   Marcin Ziółkowski  97 (4X)  0.814  AI AX338 .338LM   NXS 8-32x56    
    4.   Mirosław Małek  97 (2X)  0.894  ASH Walkure   NF    
    5.   Dariusz Sobkowiak  94 (4X)  0.768  Cadex .338 LM   S&B 5-45 PM II    
    6.   Ryszard Srokosz  94 (2X)  0.699  Lufy.com.pl   Nf    
    7.   Piotr Królikowski  94 (1X)  0.584  AXMC 338LM   March    
    8.   Michał Horłoza  94 (1X)  1.157  DCR 700 .300 PRC   NF    
    9.   Szymon Brzyski  94    1.134  Unique Alpine 338 LM   March 10x60x56    
    10.   Jan Małek  93    1.077  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    11.   Sławomir Kowalewski  91 (1X)  1.604  Cadex 338 Lap.   NF    
    12.   Sławomir Kopyś  90 (1X)  1.123  300 PRC Lufy.pl   March    
    13.   Emil Leszczyński  40       Savage 110 Elite Precision 300PRC   NF    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Pyka   92 (1X)  1.071  308w   Nf    
    2.   Błażej Domański   92    1.461  Stag Varminter .223   Delta Stryker HD 4.5-30 FFP    
    3.   Marek Rydz  89 (1X)  1.083  .223   Delta    
    4.   Artur Kamiński  88    1.581  JP .308   NF    
    5.   Tomasz Jastrząbek   86    1.937  308 win    S&B    
    6.   Jacek Frejtag  79    1.874  Savage MSR-10 Long Range   Delta Stryker HD    
    7.   Bartosz Łuczak  79    1.931  Hk MR308-A3 G28   Kahles K525i     
    8.   Josef Prochazka  78 (1X)  2.200  JP 308win   NF    
    9.   Jakub Koryciński  68    1.066  HK MR308-A3 G28    Meopta Optika 6 5-30x56    
    10.   Emil Leszczyński  59    2.131  HK MR 308   NF    
    Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  94    0.814  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    2.   Tomasz Jastrząbek  92 (1X)  1.839  Lancer 6.5   S&B    
    3.   Ryszard Srokosz  91    1.667  Lancer 6.5CM   NF    
    4.   Mirosław Moździerz  90    0.945  STAG 6,5 Creedmoor   x30    
    5.   Michał Śledzik  86 (1X)  1.375  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    6.   Igor Stefanowski  82    1.106  JP 6.5CRM   Nightforce Comp    
    7.   Marek Pyka  81 (1X)  2.286  6.5cr   DO    
    8.   Michał Kolańczyk  79    1.455  STAG 10-6.5 CM   VO    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrej Aidamovic  98 (2X)  0.980  308 win Dolfin    10x60 March    
    2.   Mirosław Małek  96 (2X)  0.905  Haenel RS8   NF    
    3.   Jan Sykora  95 (2X)  1.106  PiroArms/308W   NFcomp    
    4.   Jerzy Rozlucki  95 (1X)  1.134  TRG .308    NF    
    5.   Josef Prochazka  94 (1X)  0.733  KELBLY 308win   NF    
    6.   Michał Śledzik  93 (2X)  0.561  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    7.   Robert Żabicki  93 (2X)  1.134  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    8.   Wojciech Jagielski  91 (1X)  0.877  Schultz&Larsen 308WIN   Kahles K1050MOAK     
    9.   Tomasz Kopacz  91    0.985  sako 85 .308   sightron 8-32x56    
    10.   Andrzej Blok  90 (1X)  1.083  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    11.   Konrad Włodarczyk  90    1.507  Teräsjänne 308   NF    
    12.   Mirosław Moździerz  89 (2X)  1.117  Tikka TAC1   Delta    
    13.   Roman Kurdziel  89 (1X)  0.653  Victrix 308W   NF    
    14.   Sławomir Kopyś  89 (1X)  1.455  Sabatti 308WIN   Kahles    
    15.   Marek Rydz  88 (1X)  1.467  .308   NF    
    16.   Mariusz Żydziak  88    1.793  Sabatti TACTICAL Evo .308 Win.   Sightron-SIII SS-10X50X60    
    17.   Michał Kolańczyk  84    0.837  Sabatti 308   SB    
    18.   Tomasz Bąkowski  83    1.306  Steyer Männlicher 308Win    S&B 12-50x56    
    19.   Piotr Królikowski  81    1.295  SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    20.   Piotr Kies  81    1.536  DCR .308   Vortex    
    21.   Stanisław Karpiński  80    1.060  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    22.   Jerzy Przepiórski  79 (1X)     Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    23.   Agnieszka Mituniewicz  79    1.215  Terasjanne 308 WIN   Delta Optical    
    24.   Jacek Frejtag  72    1.346  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    25.   Andrzej Srokosz  71    2.607  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    26.   Marek Fulbiszewski  62    0.963  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Stanisław Karpiński  98 (3X)  0.859  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    2.   Piotr Wilkowski  98    0.682  284 Terasjanne   March 5-40    
    3.   Jerzy Rozlucki  97 (2X)  0.751  Victrix .284   NF    
    4.   Adam Sztybor  97 (1X)  1.008  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    5.   Roman Kurdziel  96 (1X)  1.003  Victrix 284W   NF    
    6.   Bogdan Raczyński  95 (3X)  0.716  RADO 6,5 X 47   NF    
    7.   Josef Prochazka  95 (1X)  1.341  KELBLY 6.5x47   NF    
    8.   Marcin Woszczak  94 (2X)  0.733  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    9.   Jan Sykora  93 (2X)  0.751  Dolphin/6.5CM   March    
    10.   Mirosław Małek  93 (2X)  1.180  AIAX   NF    
    11.   Piotr Królikowski  93    0.791  NC RADO 6,5x47   Nightforce Competition    
    12.   Ryszard Srokosz  92    1.043  Lufy.com.pl 338lm   NF    
    13.   Agata Kaczyńska  91 (1X)  0.951  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    14.   Joanna Wilkowska  90 (1X)  0.579  284 Terasjanne   March 5-40    
    15.   Tomasz Bąkowski  90 (1X)  0.917  Tikka T3X 6,5 Creedmoor    Steiner 4-28x56    
    16.   Emil Leszczyński  89    1.667  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    17.   Janne Pietiläinen  87    0.705  Teräsjänne 284 Win   Delta    
    18.   Dawid Gojke  87    1.719  Tikka T3X 6.5 Creedmoor   Delta Stryker 4.5-30x56    
    19.   Jacek Chłopkowski  86 (1X)  1.587  Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore    Delta Javelin    
    20.   Konrad Włodarczyk  85 (1X)  1.077  Teräsjänne 284   NF    
    21.   Petr Mothejl  83    0.945  Kelbly 6.5x284   March    
    22.   Andrzej Srokosz  71    1.043  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jacek Frejtag  97 (4X)  0.590  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    2.   Jan Sykora  97 (4X)  0.739  PiroArms/308W   NFcomp    
    3.   Stanisław Karpiński  97 (3X)  0.733  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    4.   Jan Kita  96 (2X)  0.848  Sage 308   Vortex GE    
    5.   Andrej Aidamovic  95 (3X)  0.275  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    6.   Bogdan Raczyński  95 (2X)  0.584  RADO 308 W   NF    
    7.   Roman Kurdziel  95 (2X)  0.934  Victrix 308W   NF    
    8.   Jerzy Rozlucki  95 (1X)  1.031  TRG .308   NF    
    9.   Konrad Włodarczyk  95    0.665  Teräsjänne 308   NF    
    10.   Josef Prochazka  94 (2X)  1.003  KELBLY 308win   NF    
    11.   Michał Śledzik  94    0.859  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    12.   Robert Żabicki  93 (2X)  1.037  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    13.   Marek Fulbiszewski  93    1.146  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    14.   Mariusz Wójcik  89 (2X)  1.306  Savage 308   Nightforce Competition    
    15.   Jan Małek  89 (1X)  1.312  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    16.   Wojciech Madurowicz  88 (2X)  1.868  SABATTI .308   NightForce Competition 15-55    
    17.   Wojciech Jagielski  87    0.882  Schultz&Larsen 308WIN   Kahles K1050MOAK     
    18.   Andrzej Blok  85 (1X)  1.049  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    19.   Jerzy Przepiórski  82    1.931  Sabatti 308.Win   NF Competition    
    20.   Agnieszka Mituniewicz  80    0.945  Terasjanne 308 WIN    Delta Optical    
    21.   Mirosław Radecki  78 (1X)  1.896  HOWA 1500 308 WIN   VR 15-60X52    
    22.   Wieńczysław Szwed  78    1.020  Terasjanne 308W   Delta Stryker     
    23.   Michał Kolańczyk  76    0.968  Sabatti 308   SB    
    24.   Andrzej Srokosz  76    2.481  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    25.   Aleksander Poklewski-Koziełł  72    2.779  Savage 10FCP 308win   NF ATACR 7-35X56    
    Dystans 600 m - klasa Open
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  100 (5X)  0.504  Victrix .284   NF    
    2.   Andrzej Blok  100 (5X)  0.573  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    3.   Joanna Wilkowska  99 (6X)  0.493  284 Terasjanne   March 5-40    
    4.   Agnieszka Mituniewicz  99 (2X)  0.407  NCRado   Delta    
    5.   Konrad Włodarczyk  98 (5X)  0.521  Teräsjänne 284   NF    
    6.   Stanisław Karpiński  98 (3X)  0.533  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    7.   Piotr Wilkowski  98 (2X)  0.659  6x47 Terasjanne   March 5-40    
    8.   Josef Prochazka  98 (1X)  0.808  KELBLY 6.5x47   NF    
    9.   Janne Pietiläinen  97 (5X)  0.418  Teräsjänne 6x47   NF Comp    
    10.   Adam Sztybor  97 (1X)  0.745  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    11.   Szymon Brzyski  97 (1X)  0.842  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    12.   Paweł Kolasiński  96 (3X)  0.785  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    13.   Agata Kaczyńska  96 (3X)  1.329  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    14.   Bogdan Raczyński  96 (2X)  1.243  RADO 6,5 X 47   NF    
    15.   Emil Leszczyński  96 (1X)  1.003  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    16.   Krzysztof Kolasiński  96    0.796  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    17.   Igor Stefanowski  95 (2X)  0.710  NC Rado   Nightforce Competition    
    18.   Jan Sykora  95 (2X)  0.882  Dolphin/6.5CM   March    
    19.   Petr Novák  95 (2X)  0.922  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    20.   Łukasz Łaptaś  93    0.848  6BR   NF    
    21.   Stanisław Greszta  92 (3X)  1.530  BERGARA KRG 308   LEICA PRS 5-30-56I    
    22.   Piotr Królikowski  92    0.974  NC Rado 6,5x47L   NF Competition    
    23.   Marcin Woszczak  91 (2X)  0.791  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    24.   Andrzej Srokosz  91 (1X)  1.226  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    25.   Petr Mothejl  91    1.020  6.5x284   March    
    26.   Janusz Skarysz  90 (1X)  1.209  6,5 CM   Sightron    
    27.   Sławomir Kopyś  89    1.925  Sabatti 6,5   NF    
    28.   Jarosław Dybał  88 (1X)  1.461  Bernard 6BR   NF    
    29.   Agnieszka Frączek  81    0.968  Bernard 6BR   NF    
    30.   Mariusz Spyra  75 (1X)  1.576  Sako S20   Vortex 6-36x56    
    31.   Maciej Dobrzyński  70    1.129  sabatti   delta    
    32.   Władysław Ksiądz  68 (1X)     CZ 550 6,5x55   Delta Optical 4,5-30x50    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Ryszard Srokosz  100 (1X)  0.458  Lufy.com.pl   Nf    
    2.   Mirosław Małek  99 (2X)  0.647  ASH Walkure   NF    
    3.   Adam Dadaczyński  97 (3X)  0.693  Dolphin 338 L.M.   S&B PM II    
    4.   Dariusz Sobkowiak  97 (2X)  0.945  Cadex .338 LM   S&B 5-45 PM II    
    5.   Piotr Królikowski  96    0.693  AXMC 338LM   March    
    6.   Jan Małek  95 (2X)  0.802  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    7.   Marcin Ziółkowski  95 (2X)  0.877  AI AX338 .338LM   NXS 8-32x56    
    8.   Szymon Brzyski  93 (1X)  1.071  Unique Alpine 338 LM   March 10x60x56    
    9.   Petr Mothejl  92 (2X)  1.318  Kelbly 7 RSAUM   March    
    10.   Michał Horłoza  91    0.613  DCR 700 .300 PRC   NF    
    11.   Sławomir Kowalewski  90 (2X)  1.908  Cadex 338 Lap.   NF    
    12.   Sławomir Kopyś  88    1.879  300 PRC Lufy.pl   March    
    13.   Emil Leszczyński  24       Savage 110 Elite Precision 300PRC   NF    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński  95 (3X)  1.010  JP .308   NF    
    2.   Marek Rydz  89    1.573  .223   Delta    
    3.   Błażej Domański   87 (1X)  1.517  Stag Varminter .223   Delta Stryker HD 4.5-30 FFP    
    4.   Bartosz Łuczak  87    2.363  Hk MR308-A3 G28   Kahles K525i     
    5.   Jacek Frejtag  83 (1X)  2.497  Savage MSR-10 Long Range   Delta Stryker HD    
    6.   Josef Prochazka  83    2.445  JP 308win   NF    
    7.   Tomasz Jastrząbek   78    1.904  308 win    S&B    
    8.   Jakub Koryciński  78    2.303  HK MR308-A3 G28    Meopta Optika 6 5-30x56    
    9.   Marek Pyka   66       308w   Nf    
    10.   Emil Leszczyński  27       HK MR 308   NF    
    Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Jastrząbek  90 (1X)  1.560  Lancer 6.5   S&B    
    2.   Błażej Domański  89    1.521  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    3.   Michał Kolańczyk  87    1.831  STAG 10-6.5 CM   VO    
    4.   Ryszard Srokosz  83    1.530  Lancer 6.5CM   NF    
    5.   Marek Pyka  73    1.272  6.5cr   DO    
    6.   Michał Śledzik  71    1.504  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    7.   Igor Stefanowski  70    1.341  JP 6.5CRM   Nightforce Comp    
    8.   Mirosław Moździerz  68    1.543  STAG 6,5 Creedmoor   x30    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  98 (3X)  0.614  TRG .308    NF    
    2.   Jan Sykora  97 (3X)  1.139  PiroArms/308W   NFcomp    
    3.   Stanisław Karpiński  97 (2X)  0.872  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    4.   Sławomir Kopyś  94 (2X)  1.551  Sabatti 308WIN   Kahles    
    5.   Andrej Aidamovic  93 (1X)  1.160  308 win Dolfin    10x60 March    
    6.   Robert Żabicki  89 (1X)  1.311  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    7.   Agnieszka Mituniewicz  89    0.902  Terasjanne 308 WIN   Delta Optical    
    8.   Roman Kurdziel  89    0.941  Victrix 308W   NF    
    9.   Mariusz Żydziak  88 (1X)  1.216  Sabatti TACTICAL Evo .308 Win.   Sightron-SIII SS-10X50X60    
    10.   Piotr Kies  88 (1X)  1.483  DCR .308   Vortex    
    11.   Jacek Frejtag  88    1.104  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    12.   Piotr Królikowski  87 (1X)  1.581  SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    13.   Josef Prochazka  87    0.963  KELBLY 308win   NF    
    14.   Mirosław Moździerz  87    1.650  Tikka TAC1   Delta    
    15.   Marek Rydz  82    1.796  .308   NF    
    16.   Mirosław Małek  80    2.084  Haenel RS8   NF    
    17.   Wojciech Jagielski  79 (1X)  1.654  Schultz&Larsen 308WIN   Kahles K1050MOAK     
    18.   Michał Kolańczyk  79    0.898  Sabatti 308   SB    
    19.   Andrzej Srokosz  79    2.497  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    20.   Konrad Włodarczyk  78    0.872  Teräsjänne 308   NF    
    21.   Marek Fulbiszewski  75    1.723  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    22.   Andrzej Blok  72    1.577  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    23.   Tomasz Bąkowski  70    1.474  Steyer Männlicher 308Win    S&B 12-50x56    
    24.   Jerzy Przepiórski  67 (1X)     Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    25.   Michał Śledzik  61    0.915  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    26.   Tomasz Kopacz  35       sako 85 .308   sightron 8-32x56    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybor  98 (2X)  0.700  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    2.   Josef Prochazka  98 (2X)  0.825  KELBLY 6.5x47   NF    
    3.   Mirosław Małek  96 (3X)  1.061  AIAX   NF    
    4.   Emil Leszczyński  96 (1X)  0.614  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    5.   Ryszard Srokosz  96    1.109  Lufy.com.pl 338lm   NF    
    6.   Marcin Woszczak  95 (2X)  1.031  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    7.   Stanisław Karpiński  94 (4X)  0.791  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    8.   Jerzy Rozlucki  94    1.122  Victrix .284   NF    
    9.   Konrad Włodarczyk  93    1.289  Teräsjänne 284   NF    
    10.   Joanna Wilkowska  92 (2X)  0.890  284 Terasjanne   March 5-40    
    11.   Janne Pietiläinen  91 (1X)  0.988  Teräsjänne 284 Win   Delta    
    12.   Agata Kaczyńska  91    0.950  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    13.   Jan Sykora  89 (1X)  1.633  Dolphin/6.5CM   March    
    14.   Bogdan Raczyński  88    1.014  RADO 6,5 X 47   NF    
    15.   Roman Kurdziel  84    1.440  Victrix 284W   NF    
    16.   Piotr Wilkowski  83    0.838  284 Terasjanne   March 5-40    
    17.   Dawid Gojke  77    1.152  Tikka T3X 6.5 Creedmoor   Delta Stryker 4.5-30x56    
    18.   Petr Mothejl  77    1.504  Kelbly 6.5x284   March    
    19.   Tomasz Bąkowski  77    1.874  Tikka T3X 6,5 Creedmoor    Steiner 4-28x56    
    20.   Andrzej Srokosz  76    1.139  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    21.   Jacek Chłopkowski  63    1.972  Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore    Delta Javelin    
    22.   Piotr Królikowski  62       NC RADO 6,5x47   Nightforce Competition    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Roman Kurdziel  98 (4X)  0.765  Victrix 308W   NF    
    2.   Jan Sykora  98 (4X)  0.782  PiroArms/308W   NFcomp    
    3.   Josef Prochazka  96 (5X)  1.134  KELBLY 308win   NF    
    4.   Jan Kita  96 (3X)  0.816  Sage 308   Vortex GE    
    5.   Jerzy Rozlucki  96 (2X)  1.074  TRG .308   NF    
    6.   Stanisław Karpiński  95 (3X)  1.242  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    7.   Bogdan Raczyński  95 (2X)  1.074  RADO 308 W   NF    
    8.   Andrzej Blok  93 (1X)  0.971  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    9.   Wieńczysław Szwed  93    1.452  Terasjanne 308W   Delta Stryker     
    10.   Jacek Frejtag  92 (1X)  1.281  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    11.   Konrad Włodarczyk  92    0.924  Teräsjänne 308   NF    
    12.   Marek Fulbiszewski  91 (1X)  1.109  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    13.   Jerzy Przepiórski  91 (1X)  1.629  Sabatti 308.Win   NF Competition    
    14.   Michał Kolańczyk  91    1.461  Sabatti 308   SB    
    15.   Agnieszka Mituniewicz  90    1.444  Terasjanne 308 WIN    Delta Optical    
    16.   Andrej Aidamovic  89 (2X)  1.934  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    17.   Jan Małek  89 (2X)  2.045  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    18.   Michał Śledzik  89    0.988  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    19.   Robert Żabicki  86    1.074  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    20.   Wojciech Jagielski  86    1.594  Schultz&Larsen 308WIN   Kahles K1050MOAK     
    21.   Andrzej Srokosz  84 (1X)  1.968  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    22.   Wojciech Madurowicz  80    2.041  SABATTI .308   NightForce Competition 15-55    
    23.   Mirosław Radecki  75       HOWA 1500 308 WIN   VR 15-60X52    
    24.   Aleksander Poklewski-Koziełł  64       Savage 10FCP 308win   NF ATACR 7-35X56    
    25.   Mariusz Wójcik  50       Savage 308   Nightforce Competition    
    Dystans 800 m - klasa Open
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Novák  99 (4X)  0.606  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    2.   Agnieszka Mituniewicz  99 (4X)  0.808  NCRado   Delta    
    3.   Jerzy Rozlucki  99 (3X)  0.713  Victrix .284   NF    
    4.   Konrad Włodarczyk  99 (2X)  0.748  Teräsjänne 284   NF    
    5.   Janne Pietiläinen  99 (2X)  0.855  Teräsjänne 6x47   NF Comp    
    6.   Andrzej Blok  98 (4X)  0.576  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    7.   Piotr Wilkowski  98 (4X)  0.778  6x47 Terasjanne   March 5-40    
    8.   Bogdan Raczyński  98 (2X)  0.816  RADO 6,5 X 47   NF    
    9.   Josef Prochazka  97 (1X)  0.808  KELBLY 6.5x47   NF    
    10.   Maciej Dobrzyński  97 (1X)  0.855  sabatti   delta    
    11.   Adam Sztybor  95 (3X)  0.859  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    12.   Marcin Woszczak  95 (1X)  1.186  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    13.   Igor Stefanowski  94 (3X)  2.196  NC Rado   Nightforce Competition    
    14.   Szymon Brzyski  94 (2X)  1.431  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    15.   Stanisław Karpiński  93 (3X)  1.306  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    16.   Sławomir Kopyś  93 (2X)  1.749  Sabatti 6,5   NF    
    17.   Agata Kaczyńska  93    1.160  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    18.   Emil Leszczyński  93    1.328  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    19.   Krzysztof Kolasiński  92 (4X)  1.478  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    20.   Piotr Królikowski  92 (1X)  0.851  NC Rado 6,5x47L   NF Competition    
    21.   Łukasz Łaptaś  91 (2X)  0.937  6BR   NF    
    22.   Joanna Wilkowska  91 (1X)  0.993  284 Terasjanne   March 5-40    
    23.   Andrzej Srokosz  90 (2X)  2.024  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    24.   Jan Sykora  89 (2X)  1.530  Dolphin/6.5CM   March    
    25.   Petr Mothejl  89 (1X)  1.113  6.5x284   March    
    26.   Jarosław Dybał  88    1.044  Bernard 6BR   NF    
    27.   Paweł Kolasiński  87    0.825  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    28.   Władysław Ksiądz  84 (2X)  2.161  CZ 550 6,5x55   Delta Optical 4,5-30x50    
    29.   Stanisław Greszta  84    2.106  BERGARA KRG 308   LEICA PRS 5-30-56I    
    30.   Janusz Skarysz  81    1.491  6,5 CM   Sightron    
    31.   Mariusz Spyra  69 (1X)     Sako S20   Vortex 6-36x56    
    32.   Agnieszka Frączek  36       Bernard 6BR   NF    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Dadaczyński  96 (2X)  0.645  Dolphin 338 L.M.   S&B PM II    
    2.   Ryszard Srokosz  96 (2X)  0.795  Lufy.com.pl   Nf    
    3.   Marcin Ziółkowski  96 (2X)  1.079  AI AX338 .338LM   NXS 8-32x56    
    4.   Piotr Królikowski  94 (2X)  1.165  AXMC 338LM   March    
    5.   Szymon Brzyski  93 (1X)  1.122  Unique Alpine 338 LM   March 10x60x56    
    6.   Jan Małek  93 (1X)  1.139  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    7.   Dariusz Sobkowiak  93 (1X)  1.199  Cadex .338 LM   S&B 5-45 PM II    
    8.   Mirosław Małek  92 (2X)  1.440  ASH Walkure   NF    
    9.   Petr Mothejl  91    1.379  Kelbly 7 RSAUM   March    
    10.   Michał Horłoza  88    0.804  DCR 700 .300 PRC   NF    
    11.   Sławomir Kopyś  87 (2X)  2.007  300 PRC Lufy.pl   March    
    12.   Sławomir Kowalewski  82    2.067  Cadex 338 Lap.   NF    
    13.   Emil Leszczyński  49       Savage 110 Elite Precision 300PRC   NF    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Artur Kamiński   JP .308  95 (1X) 88   95 (3X) 1.227 278 (4X)
    2.   Błażej Domański    Stag Varminter .223  95 (2X) 92   87 (1X) 1.317 274 (3X)
    3.   Marek Rydz   .223  88   89 (1X) 89   1.263 266 (1X)
    4.   Tomasz Jastrząbek    308 win   91 (3X) 86   78   1.857 255 (3X)
    5.   Bartosz Łuczak   Hk MR308-A3 G28  85 (1X) 79   87   1.905 251 (1X)
    6.   Marek Pyka    308w  92 (3X) 92 (1X) 66     250 (4X)
    7.   Jacek Frejtag   Savage MSR-10 Long Range  86   79   83 (1X) 2.080 248 (1X)
    8.   Jakub Koryciński   HK MR308-A3 G28   84   68   78   1.807 230  
    9.   Josef Prochazka   JP 308win  67   78 (1X) 83     228 (1X)
    10.   Emil Leszczyński   HK MR 308  80   59   27     166  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Błażej Domański   Lancer L30 6.5 Cr  96 (2X) 94   89   1.027 279 (2X)
    2.   Tomasz Jastrząbek   Lancer 6.5  94   92 (1X) 90 (1X) 1.526 276 (2X)
    3.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5CM  93 (2X) 91   83   1.356 267 (2X)
    4.   Michał Kolańczyk   STAG 10-6.5 CM  88 (2X) 79   87   1.615 254 (2X)
    5.   Marek Pyka   6.5cr  91 (1X) 81 (1X) 73   1.618 245 (2X)
    6.   Igor Stefanowski   JP 6.5CRM  87 (1X) 82   70   1.381 239 (1X)
    7.   Michał Śledzik   Lancer 6.5 creedmor  82   86 (1X) 71   1.609 239 (1X)
    8.   Mirosław Moździerz   STAG 6,5 Creedmoor  0   90   68     158  
    9.   Piotr Celmer    Savage MSR10 6,5 Creedmore  0         0  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jan Sykora   PiroArms/308W  97 (4X) 95 (2X) 97 (3X) 1.035 289 (9X)
    2.   Andrej Aidamovic   308 win Dolfin   98 (4X) 98 (2X) 93 (1X) 1.004 289 (7X)
    3.   Jerzy Rozlucki   TRG .308   95 (3X) 95 (1X) 98 (3X) 0.919 288 (7X)
    4.   Josef Prochazka   KELBLY 308win  97 (5X) 94 (1X) 87   0.806 278 (6X)
    5.   Sławomir Kopyś   Sabatti 308WIN  95 (3X) 89 (1X) 94 (2X) 1.369 278 (6X)
    6.   Robert Żabicki   Sabatti .308  95 (1X) 93 (2X) 89 (1X) 1.140 277 (4X)
    7.   Mirosław Moździerz   Tikka TAC1  99 (5X) 89 (2X) 87   1.117 275 (7X)
    8.   Roman Kurdziel   Victrix 308W  97 (2X) 89 (1X) 89   0.776 275 (3X)
    9.   Mirosław Małek   Haenel RS8  98 (6X) 96 (2X) 80   1.229 274 (8X)
    10.   Mariusz Żydziak   Sabatti TACTICAL Evo .308 Win.  93 (1X) 88   88 (1X) 1.423 269 (2X)
    11.   Marek Rydz   .308  98 (3X) 88 (1X) 82   1.412 268 (4X)
    12.   Wojciech Jagielski   Schultz&Larsen 308WIN  95 (2X) 91 (1X) 79 (1X) 1.103 265 (4X)
    13.   Piotr Królikowski   SSG08 308 WIN  96 (5X) 81   87 (1X) 1.238 264 (6X)
    14.   Stanisław Karpiński   Lufy.com.pl 308 Win  87   80   97 (2X) 0.881 264 (2X)
    15.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 308  94 (3X) 90   78   1.026 262 (3X)
    16.   Michał Kolańczyk   Sabatti 308  97 (3X) 84   79   0.788 260 (3X)
    17.   Agnieszka Mituniewicz   Terasjanne 308 WIN  90   79   89   1.011 258  
    18.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  93 (2X) 90 (1X) 72   1.204 255 (3X)
    19.   Piotr Kies   DCR .308  86   81   88 (1X) 1.362 255 (1X)
    20.   Jacek Frejtag   Sabatti STR Sport .308  93 (1X) 72   88   0.954 253 (1X)
    21.   Michał Śledzik   Dolphin 308W  97 (3X) 93 (2X) 61   0.874 251 (5X)
    22.   Tomasz Bąkowski   Steyer Männlicher 308Win   86 (2X) 83   70   1.473 239 (2X)
    23.   Jerzy Przepiórski   Savage 10 BA 308.Win  92 (1X) 79 (1X) 67 (1X)   238 (3X)
    24.   Marek Fulbiszewski   Terasjanne 308 WIN  95 (3X) 62   75   1.098 232 (3X)
    25.   Andrzej Srokosz   Savage 12 FTR .308 Win  82 (1X) 71   79   2.492 232 (1X)
    26.   Tomasz Kopacz   sako 85 .308  82 (1X) 91   35     208 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybor   KELBLY 0,284 WIN  97 (3X) 97 (1X) 98 (2X) 0.818 292 (6X)
    2.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  100 (6X) 97 (2X) 94   0.758 291 (8X)
    3.   Stanisław Karpiński   NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  97 (4X) 98 (3X) 94 (4X) 0.745 289 (11X)
    4.   Mirosław Małek   AIAX  98 (4X) 93 (2X) 96 (3X) 0.988 287 (9X)
    5.   Marcin Woszczak   JC Wozzy 6,5 CM  98 (3X) 94 (2X) 95 (2X) 0.855 287 (7X)
    6.   Josef Prochazka   KELBLY 6.5x47  93 (1X) 95 (1X) 98 (2X) 1.054 286 (4X)
    7.   Bogdan Raczyński   RADO 6,5 X 47  100 (8X) 95 (3X) 88   0.710 283 (11X)
    8.   Ryszard Srokosz   Lufy.com.pl 338lm  94   92   96   1.210 282  
    9.   Joanna Wilkowska   284 Terasjanne  97 (3X) 90 (1X) 92 (2X) 0.814 279 (6X)
    10.   Roman Kurdziel   Victrix 284W  98 (4X) 96 (1X) 84   1.105 278 (5X)
    11.   Piotr Wilkowski   284 Terasjanne  97 (2X) 98   83   0.602 278 (2X)
    12.   Emil Leszczyński   Sabatti STR Sport 6.5 Creed  92 (1X) 89   96 (1X) 0.967 277 (2X)
    13.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  93   93 (2X) 89 (1X) 1.161 275 (3X)
    14.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 284  96 (4X) 85 (1X) 93   1.132 274 (5X)
    15.   Agata Kaczyńska   JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  91 (1X) 91 (1X) 91   0.920 273 (2X)
    16.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 284 Win  94 (2X) 87   91 (1X) 0.881 272 (3X)
    17.   Tomasz Bąkowski   Tikka T3X 6,5 Creedmoor   94 (2X) 90 (1X) 77   1.244 261 (3X)
    18.   Dawid Gojke   Tikka T3X 6.5 Creedmoor  89   87   77   1.255 253  
    19.   Petr Mothejl   Kelbly 6.5x284  91 (3X) 83   77   1.275 251 (3X)
    20.   Piotr Królikowski   NC RADO 6,5x47  92 (2X) 93   62     247 (2X)
    21.   Jacek Chłopkowski   Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore   85 (2X) 86 (1X) 63   1.649 234 (3X)
    22.   Andrzej Srokosz   Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree  83 (1X) 71   76     230 (1X)
    23.   Maciej Dobrzyński   custom 284  95 (1X)       95 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jan Sykora   PiroArms/308W  99 (5X) 97 (4X) 98 (4X) 0.706 294 (13X)
    2.   Roman Kurdziel   Victrix 308W  99 (3X) 95 (2X) 98 (4X) 0.880 292 (9X)
    3.   Jan Kita   Sage 308  99 (5X) 96 (2X) 96 (3X) 0.769 291 (10X)
    4.   Stanisław Karpiński   Lufy.com.pl 308 Win  99 (2X) 97 (3X) 95 (3X) 0.853 291 (8X)
    5.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  99 (5X) 95 (1X) 96 (2X) 0.912 290 (8X)
    6.   Bogdan Raczyński   RADO 308 W  96 (1X) 95 (2X) 95 (2X) 0.805 286 (5X)
    7.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 308  99 (3X) 95   92   0.724 286 (3X)
    8.   Josef Prochazka   KELBLY 308win  95 (2X) 94 (2X) 96 (5X) 1.052 285 (9X)
    9.   Michał Śledzik   Dolphin 308W  100 (6X) 94   89   0.768 283 (6X)
    10.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 Win   95 (3X) 95 (3X) 89 (2X) 1.015 279 (8X)
    11.   Jacek Frejtag   Sabatti STR Sport .308  90   97 (4X) 92 (1X) 1.048 279 (5X)
    12.   Robert Żabicki   Sabatti .308  97 (2X) 93 (2X) 86   0.990 276 (4X)
    13.   Marek Fulbiszewski   Terasjanne 308 WIN  90   93   91 (1X) 1.057 274 (1X)
    14.   Jerzy Przepiórski   Sabatti 308.Win  96 (3X) 82   91 (1X) 1.599 269 (4X)
    15.   Jan Małek   CZ750 .308 Win  91   89 (1X) 89 (2X) 1.703 269 (3X)
    16.   Wojciech Jagielski   Schultz&Larsen 308WIN  95   87   86   1.058 268  
    17.   Wojciech Madurowicz   SABATTI .308  96 (3X) 88 (2X) 80   1.647 264 (5X)
    18.   Wieńczysław Szwed   Terasjanne 308W  92 (1X) 78   93   2.165 263 (1X)
    19.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  81 (1X) 85 (1X) 93 (1X)   259 (3X)
    20.   Agnieszka Mituniewicz   Terasjanne 308 WIN   89 (2X) 80   90   1.228 259 (2X)
    21.   Michał Kolańczyk   Sabatti 308  81   76   91   1.215 248  
    22.   Andrzej Srokosz   Savage 12 FTR .308 Win  87 (1X) 76   84 (1X) 2.155 247 (2X)
    23.   Mirosław Radecki   HOWA 1500 308 WIN  92 (1X) 78 (1X) 75     245 (2X)
    24.   Mariusz Wójcik   Savage 308  95 (2X) 89 (2X) 50     234 (4X)
    25.   Aleksander Poklewski-Koziełł   Savage 10FCP 308win  68   72   64     204  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47  100 (9X) 100 (5X) 98 (4X) 0.540 298 (18X)
    2.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 6x47  100 (8X) 97 (5X) 99 (2X) 0.539 296 (15X)
    3.   Agnieszka Mituniewicz   NCRado  98 (4X) 99 (2X) 99 (4X) 0.638 296 (10X)
    4.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  97 (2X) 100 (5X) 99 (3X) 0.677 296 (10X)
    5.   Piotr Wilkowski   6x47 Terasjanne  99 (7X) 98 (2X) 98 (4X) 0.655 295 (13X)
    6.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 284  98 (4X) 98 (5X) 99 (2X) 0.645 295 (11X)
    7.   Bogdan Raczyński   RADO 6,5 X 47  100 (7X) 96 (2X) 98 (2X) 0.801 294 (11X)
    8.   Josef Prochazka   KELBLY 6.5x47  99 (5X) 98 (1X) 97 (1X) 0.718 294 (7X)
    9.   Petr Novák   Kelbly 6.5x47  99 (2X) 95 (2X) 99 (4X) 0.620 293 (8X)
    10.   Igor Stefanowski   NC Rado  100 (10X) 95 (2X) 94 (3X) 1.064 289 (15X)
    11.   Stanisław Karpiński   NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  97 (4X) 98 (3X) 93 (3X) 0.873 288 (10X)
    12.   Adam Sztybor   KELBLY 0,284 WIN  96 (4X) 97 (1X) 95 (3X) 0.844 288 (8X)
    13.   Szymon Brzyski   Repetier 284 WIN  97 (4X) 97 (1X) 94 (2X) 1.044 288 (7X)
    14.   Agata Kaczyńska   JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  98 (2X) 96 (3X) 93   1.082 287 (5X)
    15.   Joanna Wilkowska   284 Terasjanne  96 (5X) 99 (6X) 91 (1X) 0.873 286 (12X)
    16.   Krzysztof Kolasiński   Sabatti TLD 6,5x47  97 (3X) 96   92 (4X) 0.938 285 (7X)
    17.   Emil Leszczyński   Sabatti STR Sport 6.5 Creed  96 (4X) 96 (1X) 93   1.006 285 (5X)
    18.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  99 (6X) 95 (2X) 89 (2X) 0.953 283 (10X)
    19.   Marcin Woszczak   JC Wozzy 6,5CM  97 (2X) 91 (2X) 95 (1X) 0.884 283 (5X)
    20.   Piotr Królikowski   NC Rado 6,5x47L  99 (2X) 92   92 (1X) 0.788 283 (3X)
    21.   Andrzej Srokosz   Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree  99 (1X) 91 (1X) 90 (2X) 1.305 280 (4X)
    22.   Paweł Kolasiński   Sabatti TLD 6,5x47  94 (4X) 96 (3X) 87   0.846 277 (7X)
    23.   Łukasz Łaptaś   6BR  93 (1X) 93   91 (2X) 0.862 277 (3X)
    24.   Petr Mothejl   6.5x284  97 (2X) 91   89 (1X) 0.929 277 (3X)
    25.   Sławomir Kopyś   Sabatti 6,5  95   89   93 (2X) 1.622 277 (2X)
    26.   Jarosław Dybał   Bernard 6BR  94   88 (1X) 88   1.190 270 (1X)
    27.   Janusz Skarysz   6,5 CM  94 (1X) 90 (1X) 81   1.114 265 (2X)
    28.   Maciej Dobrzyński   sabatti  97 (4X) 70   97 (1X) 1.009 264 (5X)
    29.   Stanisław Greszta   BERGARA KRG 308  87 (1X) 92 (3X) 84   1.800 263 (4X)
    30.   Władysław Ksiądz   CZ 550 6,5x55  86   68 (1X) 84 (2X)   238 (3X)
    31.   Mariusz Spyra   Sako S20  93   75 (1X) 69 (1X)   237 (2X)
    32.   Agnieszka Frączek   Bernard 6BR  86   81   36     203  
    33.   Piotr Celmer   Carol Gustaw 6,5x55  0         0  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Dadaczyński   Dolphin 338 L.M.  100 (5X) 97 (3X) 96 (2X) 0.553 293 (10X)
    2.   Ryszard Srokosz   Lufy.com.pl  94 (2X) 100 (1X) 96 (2X) 0.651 290 (5X)
    3.   Marcin Ziółkowski   AI AX338 .338LM  97 (4X) 95 (2X) 96 (2X) 0.923 288 (8X)
    4.   Mirosław Małek   ASH Walkure  97 (2X) 99 (2X) 92 (2X) 0.994 288 (6X)
    5.   Dariusz Sobkowiak   Cadex .338 LM  94 (4X) 97 (2X) 93 (1X) 0.971 284 (7X)
    6.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM  94 (1X) 96   94 (2X) 0.814 284 (3X)
    7.   Petr Mothejl   Kelbly 7 RSAUM  98 (4X) 92 (2X) 91   1.189 281 (6X)
    8.   Jan Małek   Sako TRG M10 .338LM  93   95 (2X) 93 (1X) 1.006 281 (3X)
    9.   Szymon Brzyski   Unique Alpine 338 LM  94   93 (1X) 93 (1X) 1.109 280 (2X)
    10.   Michał Horłoza   DCR 700 .300 PRC  94 (1X) 91   88   0.858 273 (1X)
    11.   Sławomir Kopyś   300 PRC Lufy.pl  90 (1X) 88   87 (2X) 1.670 265 (3X)
    12.   Sławomir Kowalewski   Cadex 338 Lap.  91 (1X) 90 (2X) 82   1.860 263 (3X)
    13.   Emil Leszczyński   Savage 110 Elite Precision 300PRC  40   24   49     113  

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński   82 (2X)  1.884  JP .308   NF    
    2.   Jacek Frejtag   71    1.654  Savage MSR-10 Long Range   Delta Stryker HD    
    3.   Tomasz Jastrząbek    62       308 win    S&B    
    4.   Josef Prochazka   46       JP 308win   NF    
    5.   Marek Rydz   42       .223   Delta    
    6.   Emil Leszczyński   0       HK MR 308   NF    

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   90 (1X)  1.214  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    2.   Ryszard Srokosz   89    1.132  Lancer 6.5CM   NF    
    3.   Igor Stefanowski   74    1.782  JP 6.5CRM   Nightforce Comp    
    4.   Mirosław Moździerz   68    2.075  STAG 6,5 Creedmoor   x30    
    5.   Tomasz Jastrząbek   57       Lancer 6.5   S&B    

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Roman Kurdziel   91 (1X)  1.297  Victrix 308W   NF    
    2.   Jacek Frejtag   86    1.628  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    3.   Josef Prochazka   85    1.605  KELBLY 308win   NF    
    4.   Michał Śledzik   84 (1X)  1.271  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    5.   Sławomir Kopyś   80    2.267  Sabatti 308WIN   Kahles    
    6.   Agnieszka Mituniewicz   78    1.241  Terasjanne 308 WIN   Delta Optical    
    7.   Andrzej Srokosz   78    1.921  Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    8.   Jan Sykora   77    0.902  PiroArms/308W   NFcomp    
    9.   Marek Rydz   75    2.056  .308   NF    
    10.   Robert Żabicki   68    0.763  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    11.   Mirosław Moździerz   67       Tikka TAC1   Delta    
    12.   Tomasz Kopacz   64 (1X)     sako 85 .308   sightron 8-32x56    
    13.   Stanisław Karpiński   64    1.447  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    14.   Marek Fulbiszewski   58       Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    15.   Piotr Kies   57       DCR .308   Vortex    
    16.   Jerzy Przepiórski   50       Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    17.   Andrzej Blok   40       Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    18.   Piotr Królikowski   5       SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora   93 (2X)  1.019  Dolphin/6.5CM   March    
    2.   Stanisław Karpiński   93 (2X)  1.207  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    3.   Piotr Królikowski   93 (1X)  1.090  NC RADO 6,5x47   Nightforce Competition    
    3.   Piotr Wilkowski   93 (1X)  1.090  284 Terasjanne   March 5-40    
    5.   Mirosław Małek   92    1.489  AIAX   NF    
    6.   Adam Sztybor   91    1.320  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    7.   Janne Pietiläinen   88    0.962  Teräsjänne 284 Win   Delta    
    8.   Ryszard Srokosz   87 (1X)  1.045  Lufy.com.pl 338lm   NF    
    9.   Josef Prochazka   85    1.681  KELBLY 6.5x47   NF    
    10.   Joanna Wilkowska   84    0.883  284 Terasjanne   March 5-40    
    11.   Marcin Woszczak   84    1.767  JC Wozzy 6,5 CM   NF    
    12.   Roman Kurdziel   83    1.974  Victrix 284W   NF    
    13.   Petr Mothejl   80    1.308  Kelbly 6.5x284   March    
    14.   Agata Kaczyńska   70    1.274  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   Nightforce Competition 15-55x52    
    15.   Emil Leszczyński   69    1.748  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    16.   Jacek Chłopkowski   31       Tikka T3X A1 6,5 Creedmoore    Delta Javelin    
    17.   Andrzej Srokosz   28       Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Robert Żabicki   94 (1X)  1.583  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    2.   Agnieszka Mituniewicz   91 (2X)  1.658  Terasjanne 308 WIN    Delta Optical    
    3.   Stanisław Karpiński   91    0.989  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    4.   Andrzej Blok   88 (1X)  1.147  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    5.   Jan Sykora   88 (1X)  1.432  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Michał Śledzik   85    1.726  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    7.   Jan Kita   85    1.733  Sage 308   Vortex GE    
    8.   Bogdan Raczyński   84    1.004  RADO 308 W   NF    
    9.   Wieńczysław Szwed   83    1.771  Terasjanne 308W   Delta Stryker     
    10.   Marek Fulbiszewski   78 (1X)  1.387  Terasjanne 308 WIN   NF competition    
    11.   Jan Małek   78    1.974  CZ750 .308 Win   VORTEX 15-60x52    
    12.   Roman Kurdziel   77 (1X)  2.361  Victrix 308W   NF    
    13.   Andrzej Srokosz   77       Savage 12 FTR .308 Win   Delta Stryker 5-50x56    
    14.   Josef Prochazka   75    1.996  KELBLY 308win   NF    
    15.   Jacek Frejtag   63       Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    16.   Jerzy Przepiórski   46 (1X)     Sabatti 308.Win   NF Competition    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Stanisław Karpiński   97 (1X)  0.643  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    2.   Piotr Królikowski   94 (1X)  1.150  NC Rado 6,5x47L   NF Competition    
    3.   Adam Sztybor   93 (2X)  1.169  KELBLY 0,284 WIN   NF    
    4.   Szymon Brzyski   93 (2X)  1.278  Repetier 284 WIN   March 10X60x56    
    5.   Piotr Wilkowski   93 (1X)  0.620  6x47 Terasjanne   March 5-40    
    6.   Joanna Wilkowska   92    1.056  284 Terasjanne   March 5-40    
    7.   Bogdan Raczyński   92    1.222  RADO 6,5 X 47   NF    
    8.   Petr Novák   91 (1X)  1.846  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    9.   Krzysztof Kolasiński   90    1.150  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    10.   Agnieszka Mituniewicz   88    0.508  NCRado   Delta    
    11.   Andrzej Srokosz   87    1.372  Savage 110 Elite Precision 6.5 Cree   Nightforce Competition    
    12.   Agata Kaczyńska   87    1.786  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    13.   Władysław Ksiądz   87    1.823  CZ 550 6,5x55   Delta Optical 4,5-30x50    
    14.   Andrzej Blok   86 (1X)  0.887  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    15.   Josef Prochazka   86 (1X)  1.508  KELBLY 6.5x47   NF    
    16.   Jan Sykora   86    1.609  Dolphin/6.5CM   March    
    17.   Emil Leszczyński   85 (1X)  1.560  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   NF    
    18.   Igor Stefanowski   84    1.267  NC Rado   Nightforce Competition    
    19.   Petr Mothejl   83    1.748  6.5x284   March    
    20.   Paweł Kolasiński   80    1.771  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    21.   Janne Pietiläinen   77    1.120  Teräsjänne 6x47   NF Comp    
    22.   Marcin Woszczak   77    1.252  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    23.   Stanisław Greszta   68    2.105  BERGARA KRG 308   LEICA PRS 5-30-56I    
    24.   Sławomir Kopyś   47       Sabatti 6,5   NF    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    XLVII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek   96 (3X)  0.921  ASH Walkure   NF    
    2.   Piotr Królikowski   94 (1X)  1.011  AXMC 338LM   March    
    3.   Jan Małek   93 (2X)  0.827  Sako TRG M10 .338LM   NIGHTFORCE 15-55X52    
    4.   Ryszard Srokosz   90 (2X)  1.124  Lufy.com.pl   Nf    
    5.   Dariusz Sobkowiak   89    1.199  Cadex .338 LM   S&B 5-45 PM II    
    6.   Adam Dadaczyński   89    1.203  Dolphin 338 L.M.   S&B PM II    
    7.   Sławomir Kopyś   79    2.053  300 PRC Lufy.pl   March    
    8.   Sławomir Kowalewski   77    1.620  Cadex 338 Lap.   NF    
    9.   Petr Mothejl   77    1.684  Kelbly 7 RSAUM   March    
    10.   Marcin Ziółkowski   66    1.493  AI AX338 .338LM   NXS 8-32x56    
    11.   Emil Leszczyński   57       Savage 110 Elite Precision 300PRC   NF    
    12.   Szymon Brzyski   52       Unique Alpine 338 LM   March 10x60x56    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.275 MOA

    Andrej Aidamovic na dystansie 600 m w klasie F/TR

    page top