Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Sylwiusz Bajraszewski | Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 8 | zm. 2 / st. 2 |
2. | Piotr Celmer | Savage MSR-10 6,5xCreedmoore | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 7 | zm. 2 / st. 7 |
3. | Błażej Domański | Stag 223 | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 16 | |
4. | Błażej Domański | Lancer L30 6.5 Cr | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
5. | Dariusz Grzybowski | Savage MSR10 6.5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 12 | zm. 1 / st. 8 |
6. | Tomasz Jastrząbek | Lancer 6.5 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 14 | zm. 1 / st. 10 |
7. | Tomasz Jastrząbek | 308 win | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 2 / st. 9 |
8. | Michał Kolańczyk | STAG 10 | Semi-AutoOpen | - | zm. 2 / st. 13 | |
9. | Paweł Konecki | JP 6.5 CRM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 6 | zm. 1 / st. 6 |
10. | Emil Leszczyński | HK MR 308 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 5 |
11. | Petr Mothejl | GAP 6,5/47 L | Semi-AutoOpen | tak | zm. 2 / st. 12 | zm. 2 / st. 12 |
12. | Josef Prochazka | JP308 | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 2 / st. 8 |
13. | Marek Pyka | 6.5cr | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 11 | |
14. | Marek Pyka | 308w | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 10 | |
15. | Marek Rydz | .223 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 1 / st. 3 |
16. | Rafał Simiński | Savage .308 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 10 | zm. 1 / st. 9 |
17. | Michał Śledzik | Lancer 6.5 creedmor | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
18. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5 CM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
19. | Igor Stefanowski | 6,5 CM JP | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 4 | zm. 1 / st. 4 |
20. | Michał Wodnicki | Stag 3Gun Elite .223 REM | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 15 | zm. 2 / st. 11 |
21. | Michał Wodnicki | DB10 6.5 CM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 1 / st. 11 |
22. | Piotr Woźniak | DB 10 6,5 creedorr | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 9 | |
23. | Bartosz Łuczak | Hk MR308-A3 G28 | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 9 | |
24. | Mariusz Wójcik | Stag Arms .223 | Semi-Auto | - | prematch | |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | 308 win Dolfin | Sniper | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 6 / st. 10 |
2. | Tomasz Badura | Terasjanne .308 WIN | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 2 / st. 3 |
3. | Tomasz Badura | Dolphin .308 WIN | Sniper | tak | zm. 6 / st. 3 | zm. 7 / st. 4 |
4. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308 Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
5. | Marek Dajczak | DCR .308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 14 | zm. 4 / st. 5 |
6. | Jacek Dorszewicz | Terasjanne 6 Dasher | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 11 | zm. 6 / st. 2 |
7. | Filip Jan Drozdowski | CZ 557 Varmint 308 Win. | Sniper | tak | zm. 5 / st. 2 | zm. 4 / st. 12 |
8. | Jacek Frejtag | Sabatti STR Sport .308 | Sniper | tak | zm. 6 / st. 11 | zm. 6 / st. 5 |
9. | Marek Fulbiszewski | 308 WIN | Sniper | - | zm. 4 / st. 11 | |
10. | Grzegorz Górkiewicz | Sako TRG22 .308 Win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 4 / st. 1 |
11. | Dariusz Grzybowski | Savage 110 Elite | Sniper | tak | zm. 5 / st. 13 | zm. 6 / st. 12 |
12. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | Sniper | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 7 / st. 3 |
13. | Karol Henger | NYX 308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 6 / st. 3 |
14. | Karol Henger | .284 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 7 / st. 2 |
15. | Luděk Horák | STL-S 6,5x47Lapua | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 4 / st. 9 |
16. | Wojciech Jagielski | .308 Schultz&Larsen TAC | Sniper | tak | zm. 6 / st. 10 | zm. 3 / st. 9 |
17. | Agata Kaczyńska | JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
18. | Stanislaw Karpinski | Lufy.com.pl 308 Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 4 / st. 4 |
19. | Stanislaw Karpinski | NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
20. | Piotr Kies | DCR .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 3 / st. 2 |
21. | Zbigniew Kirchner | Mossberg Patriot .308 | Sniper | tak | zm. 6 / st. 9 | zm. 7 / st. 5 |
22. | Michał Kolańczyk | Sabatti 308 | Sniper | - | zm. 5 / st. 15 | |
23. | Sławomir Kopyś | Sabatti 308WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
24. | Piotr Królikowski | SSG08 308 WIN | Sniper | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 6 / st. 1 |
25. | Piotr Królikowski | NCRado 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 7 / st. 1 |
26. | Przemysław Krzywodajć | Sako TRG 308win | Sniper | - | zm. 6 / st. 7 | |
27. | Roman Kurdziel | Victrix 284W | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 6 / st. 11 |
28. | Roman Kurdziel | Victrix 308W | Sniper | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 4 / st. 6 |
29. | Dariusz Lasek | NC Rado 284 | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 12 | |
30. | Emil Leszczyński | Sabatti STR Sport 6.5 Creed | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 2 | zm. 5 / st. 1 |
31. | Uldis Markuss | Terasjanne 284win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 2 / st. 6 |
32. | Mirosław Małek | Haenel RS8 308Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 4 / st. 8 |
33. | Mirosław Małek | NC RADO 284Win | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 6 / st. 8 |
34. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | Sniper | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 2 / st. 5 |
35. | Agnieszka Mituniewicz | NCRado | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 5 | zm. 3 / st. 5 |
36. | Sławomir Mlicki | 308W | Sniper | - | zm. 4 / st. 15 | |
37. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/284 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 3 / st. 6 |
38. | Wojciech Myszka | Tikka T3A1 | Sniper | - | zm. 2 / st. 7 | |
39. | Wojciech Nowak | Sabatti STR .308 Win. | Sniper | - | zm. 5 / st. 16 | |
40. | Jarosław Pękala | Tikka T3X .308 | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 13 | |
41. | Janne Pietiläinen | Teräsjänne 284 win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 5 / st. 5 |
42. | Konrad Półtorak | CZ557 Varmint .308 | Sniper | - | zm. 6 / st. 6 | |
43. | Josef Prochazka | Kelbly | Sniper | tak | zm. 4 / st. 8 | zm. 3 / st. 7 |
44. | Josef Prochazka | Kelbly | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 4 / st. 7 |
45. | Jerzy Przepiórski | Savage 10 BA 308.Win | Sniper | - | zm. 3 / st. 15 | |
46. | Bogdan Raczyński | CZ 555 308 W | Sniper | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 5 / st. 10 |
47. | Bogdan Raczyński | CZ 550 7 mm | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 10 | zm. 4 / st. 10 |
48. | Jerzy Rozlucki | .308 TRG TerasJanne | Sniper | tak | zm. 4 / st. 16 | zm. 7 / st. 9 |
49. | Jerzy Rozłucki | Victrix .284 | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 14 | |
50. | Marek Rydz | .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 3 / st. 3 |
51. | Janusz Skarysz | 6,5 CM | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 6 | |
52. | Michał Śledzik | Dolphin 308W | Sniper | tak | zm. 4 / st. 2 | zm. 4 / st. 2 |
53. | Andrzej Srokosz | Savage 12/ftr 308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 7 | zm. 5 / st. 7 |
54. | Ryszard Srokosz | lufy.com.pl 338LM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
55. | Janusz Stępniewski | CARL GUSTAW 6,5x55 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 6 | zm. 5 / st. 11 |
56. | Jan Sykora | Piroarms/308W | Sniper | tak | zm. 4 / st. 12 | zm. 2 / st. 10 |
57. | Jan Sykora | Dolphin/6.5CM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 12 | zm. 3 / st. 10 |
58. | Michał Szczyrek | Sabatti TLD | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 5 / st. 2 |
59. | Adam Sztybór | NC RADO 284WIN | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 3 / st. 12 |
60. | Piotr Szuszczyński | 6br | SniperOpen | - | zm. 6 / st. 12 | |
61. | Joanna Wilkowska | Terasjanne-Surg 6.5x47/284 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 4 | zm. 6 / st. 4 |
62. | Piotr Wilkowski | 284 | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 5 / st. 4 |
63. | Marcin Woszczak | JC Wozzy 6,5 CM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
64. | Piotr Woźniak | Tikka t3X 308 win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 9 | zm. 5 / st. 9 |
65. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 14 | |
66. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 284 | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 14 | |
67. | Robert Zabicki | Sabatti .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 3 | zm. 4 / st. 3 |
68. | Zenon Łaski | Blaser .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 3 / st. 11 |
69. | Bartosz Łuczak | Titan T6T | SniperOpen | - | zm. 6 / st. 13 | |
70. | Tomasz Łuksza | Tikka T3X Tac A1 .308 win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 5 / st. 12 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Tomasz Affet | SAVAGE 12 F/TR .308 Win | F/TR | - | zm. 8 / st. 2 | |
2. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 12 / st. 10 |
3. | Tomasz Badura | Dolphin .308 WIN | F/TR | tak | zm. 11 / st. 3 | zm. 13 / st. 3 |
4. | Tomasz Badura | Terasjanne 284 WIN | Open | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 9 / st. 3 |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden Custom 308 Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 10 / st. 7 |
6. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage F-class 6 mm BR | Open | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 8 / st. 7 |
7. | Richard Benkovsky | Kelbly 284 | Open | tak | zm. 8 / st. 13 | zm. 8 / st. 12 |
8. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308 Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 11 / st. 9 |
9. | Andrzej Blok | NC-RADO 6.5x47 | Open | tak | zm. 10 / st. 9 | zm. 12 / st. 9 |
10. | Szymon Brzyski | REPETIER 284 WIN | Open | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 10 / st. 12 |
11. | Piotr Celmer | Carl Gustaf 6,5x55 | Open | tak | zm. 8 / st. 7 | zm. 9 / st. 7 |
12. | Marek Dajczak | DCR .308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 13 | zm. 8 / st. 5 |
13. | Jacek Dorszewicz | Steyr 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 11 / st. 11 |
14. | Jacek Dorszewicz | Terasjanne 6 Dasher | Open | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 12 / st. 11 |
15. | Jarosław Dybał | 308W | F/TR | - | zm. 7 / st. 11 | |
16. | Agnieszka Frączek | F/TR | - | zm. 11 / st. 11 | ||
17. | Jacek Frejtag | Sabatti STR Sport .308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 12 | zm. 10 / st. 2 |
18. | Marek Fulbiszewski | 308 WIN | F/TR | - | zm. 7 / st. 2 | |
19. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 8 / st. 3 |
20. | Karol Henger | .284 | Open | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 12 / st. 12 |
21. | Luděk Horák | STL-S 6,5x47Lapua | Open | tak | zm. 11 / st. 6 | zm. 12 / st. 6 |
22. | Robert Hordyński | Sabatti 308 Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 15 | |
23. | Wojciech Jagielski | .308 Schultz&Larsen TAC | F/TR | tak | zm. 8 / st. 4 | zm. 9 / st. 4 |
24. | Agata Kaczyńska | JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore | Open | tak | zm. 11 / st. 13 | zm. 9 / st. 11 |
25. | Stanislaw Karpinski | Lufy.com.pl 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 10 / st. 4 |
26. | Stanislaw Karpinski | NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM | Open | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 8 / st. 4 |
27. | Jan Kita | Savage ftr12 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 2 | zm. 13 / st. 2 |
28. | Michał Kolańczyk | Sabatti 308 | F/TR | - | zm. 8 / st. 15 | |
29. | Sławomir Kopyś | Sabatti 6,5 | Open | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 11 / st. 1 |
30. | Piotr Królikowski | NC Rado 6,5x47L | Open | tak | zm. 7 / st. 1 | zm. 10 / st. 1 |
31. | Roman Kurdziel | NC Rado 284w | Open | tak | zm. 8 / st. 5 | zm. 8 / st. 6 |
32. | Dariusz Lasek | NC Rado 284 | Open | - | zm. 10 / st. 12 | |
33. | Emil Leszczyński | Sabatti STR Sport 6.5 Creed | Open | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 8 / st. 1 |
34. | Wojciech Madurowicz | Sabatti STR Sport, .308 WIN | F/TR | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 11 / st. 12 |
35. | Uldis Markuss | Terasjanne 284win | Open | tak | zm. 7 / st. 12 | zm. 8 / st. 11 |
36. | Jan Małek | CZ70 .308 Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 3 | zm. 12 / st. 3 |
37. | Mirosław Małek | NC RADO | Open | - | zm. 11 / st. 10 | |
38. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | F/TR | tak | zm. 11 / st. 5 | zm. 13 / st. 5 |
39. | Agnieszka Mituniewicz | NCRado | Open | tak | zm. 10 / st. 6 | zm. 11 / st. 5 |
40. | Sławomir Mlicki | 308W | F/TR | - | zm. 9 / st. 15 | |
41. | Marek Morawiec | DC 6.5 x 47 | Open | - | zm. 8 / st. 11 | |
42. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/284 | Open | tak | zm. 7 / st. 6 | zm. 12 / st. 8 |
43. | Piotr Narloch | Dcr 308 | F/TR | - | zm. 8 / st. 9 | |
44. | Petr Novák | Kelbly, 6,5/47 | Open | tak | zm. 11 / st. 7 | zm. 12 / st. 7 |
45. | Wojciech Nowak | Sabatti STR .308 Win. | F/TR | - | zm. 10 / st. 15 | |
46. | Marek Papros | Savage F/TR .308 | F/TR | tak | zm. 11 / st. 9 | zm. 11 / st. 6 |
47. | Janne Pietiläinen | Teräsjänne 284 | Open | tak | zm. 11 / st. 2 | zm. 11 / st. 8 |
48. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage 10FCP 308win | F/TR | - | zm. 8 / st. 6 | |
49. | Josef Prochazka | Kelbly | F/TR | tak | zm. 8 / st. 8 | zm. 9 / st. 8 |
50. | Josef Prochazka | Kelbly | Open | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 10 / st. 8 |
51. | Jerzy Przepiórski | Sabatti 308.Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 16 | |
52. | Bogdan Raczyński | CZ 555 308 W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 10 / st. 10 |
53. | Bogdan Raczyński | CZ 550 7 mm | Open | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 11 / st. 10 |
54. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | F/TR | tak | zm. 11 / st. 14 | zm. 10 / st. 9 |
55. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | Open | - | zm. 10 / st. 16 | |
56. | Michał Śledzik | Dolphin 308W | F/TR | tak | zm. 11 / st. 4 | zm. 12 / st. 4 |
57. | Andrzej Srokosz | Savage 12/ftr 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 11 / st. 7 |
58. | Igor Stefanowski | NC RADO | Open | tak | zm. 10 / st. 1 | zm. 9 / st. 1 |
59. | Janusz Stępniewski | CARL GUSTAW 6,5x55 | Open | tak | zm. 11 / st. 12 | zm. 10 / st. 11 |
60. | Jan Sykora | Piroarms/308W | F/TR | tak | zm. 10 / st. 8 | zm. 8 / st. 10 |
61. | Jan Sykora | Dolphin/6.5CM | Open | tak | zm. 11 / st. 8 | zm. 9 / st. 10 |
62. | Michał Szczyrek | Tikka .223 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 16 | zm. 8 / st. 2 |
63. | Michał Szczyrek | Sabatti TLD | Open | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 9 / st. 2 |
64. | Adam Sztybór | Rado 338 | Open | tak | zm. 12 / st. 16 | zm. 14 / st. 12 |
65. | Joanna Wilkowska | 284 | Open | tak | zm. 10 / st. 5 | zm. 12 / st. 5 |
66. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284 6x47L | Open | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 11 / st. 4 |
67. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 13 | zm. 9 / st. 9 |
68. | Marcin Woszczak | JC Wozzy 6,5CM | Open | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 11 / st. 2 |
69. | Jakub Wyroba | 308 Win Nc Rado | F/TR | tak | zm. 9 / st. 2 | zm. 12 / st. 2 |
70. | Katarzyna Wyroba | 308 Win Savage | F/TR | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 12 / st. 1 |
71. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 308 | F/TR | - | zm. 10 / st. 14 | |
72. | Konrad Włodarczyk | Teräsjänne 284 | Open | - | zm. 9 / st. 14 | |
73. | Robert Zabicki | Sabatti .308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 11 / st. 3 |
74. | Robert Żabicki | Sabatti 6,5x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 10 / st. 3 |
75. | Maciej Żbikowski | 6mm Norma BR | Open | - | zm. 7 / st. 8 | |
76. | Łukasz Żychiewicz | Savage F/TR .308 Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 14 | |
77. | Zenon Łaski | blaser 308win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 14 | zm. 9 / st. 12 |
78. | Marcin Kowalski | NC Rado 308W | F/TR | tak | prematch | prematch |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Szymon Brzyski | UNIQUE ALPINE 338 LM | tak | zm. 12 / st. 13 | zm. 14 / st. 10 |
2. | Paweł Konecki | Keppeler 7 RSAUM | tak | zm. 12 / st. 5 | zm. 14 / st. 5 |
3. | Sławomir Kopyś | 300 PRC Lufypl | tak | zm. 12 / st. 14 | zm. 14 / st. 11 |
4. | Piotr Królikowski | AXMC 338LM | tak | zm. 12 / st. 4 | zm. 14 / st. 4 |
5. | Jan Małek | SAKO TRG .338 Lapua Magnum | tak | zm. 12 / st. 3 | zm. 14 / st. 3 |
6. | Mirosław Małek | ASH Walkure 300NM | tak | zm. 12 / st. 8 | zm. 14 / st. 8 |
7. | Marek Morawiec | DC 300PRC | tak | zm. 12 / st. 11 | zm. 13 / st. 9 |
8. | Petr Mothejl | Kelbly, 7 RSAUM | tak | zm. 12 / st. 7 | zm. 14 / st. 7 |
9. | Piotr Narloch | Dcr338 | - | zm. 11 / st. 16 | |
10. | Josef Prochazka | Accuracy | tak | zm. 12 / st. 10 | zm. 13 / st. 11 |
11. | Przemysław Sekulski | Blaser .338 | tak | zm. 12 / st. 6 | zm. 13 / st. 10 |
12. | Włodzimierz Smyk | Uniqe Alpine 338LM | tak | zm. 12 / st. 9 | zm. 14 / st. 9 |
13. | Ryszard Srokosz | lufy.com.pl 338LM | tak | zm. 12 / st. 1 | zm. 14 / st. 1 |
14. | Sebastian Szymański | Lufy.com.pl 300WSM | tak | zm. 12 / st. 2 | zm. 14 / st. 2 |
15. | Wiesław Wyroba | 338 LM NC Rado | tak | zm. 12 / st. 12 | zm. 13 / st. 12 |
16. | Zenon Łaski | AX 338LM | tak | zm. 12 / st. 15 | zm. 14 / st. 6 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 04-06 08:00 |
1. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
2. Michał Śledzik (Semi-AutoOpen) 3. Marek Rydz (Semi-Auto) 4. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen) 5. Emil Leszczyński (Semi-Auto) 6. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen) 7. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen) 8. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen) |
9. Piotr Woźniak (Semi-AutoOpen)
10. Rafał Simiński (Semi-Auto) 11. Marek Pyka (Semi-AutoOpen) 12. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen) 13. 14. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen) 15. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen) 16. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 04-06 08:40 |
1. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
2. Emil Leszczyński (SniperOpen) 3. Tomasz Badura (SniperOpen) 4. Stanislaw Karpinski (Sniper) 5. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 6. Uldis Markuss (SniperOpen) 7. Wojciech Myszka (Sniper) 8. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto) |
9. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
10. Marek Pyka (Semi-Auto) 11. Josef Prochazka (Semi-Auto) 12. Petr Mothejl (Semi-AutoOpen) 13. Michał Kolańczyk (Semi-AutoOpen) 14. Jerzy Rozłucki (SniperOpen) 15. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 16. Błażej Domański (Semi-Auto) |
seria 3 | 04-06 09:22 |
1. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
2. Michał Szczyrek (SniperOpen) 3. Marek Rydz (Sniper) 4. Sławomir Kopyś (Sniper) 5. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen) 6. Roman Kurdziel (Sniper) 7. Petr Mothejl (SniperOpen) 8. Mirosław Małek (Sniper) |
9. Luděk Horák (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Zenon Łaski (Sniper) 12. Dariusz Lasek (SniperOpen) 13. Jarosław Pękala (SniperOpen) 14. Konrad Włodarczyk (SniperOpen) 15. Jerzy Przepiórski (Sniper) 16. Adam Sztybór (SniperOpen) |
seria 4 | 04-06 10:04 |
1. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
2. Michał Śledzik (Sniper) 3. Robert Zabicki (Sniper) 4. Stanislaw Karpinski (SniperOpen) 5. Piotr Kies (Sniper) 6. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 7. Agata Kaczyńska (SniperOpen) 8. Josef Prochazka (Sniper) |
9. Piotr Woźniak (Sniper)
10. Andrej Aidamovic (Sniper) 11. Marek Fulbiszewski (Sniper) 12. Jan Sykora (Sniper) 13. Karol Henger (Sniper) 14. Konrad Włodarczyk (Sniper) 15. Sławomir Mlicki (Sniper) 16. Jerzy Rozlucki (Sniper) |
seria 5 | 04-06 10:46 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Filip Jan Drozdowski (Sniper) 3. Marcin Woszczak (SniperOpen) 4. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 5. Tomasz Łuksza (Sniper) 6. Janusz Skarysz (SniperOpen) 7. Andrzej Srokosz (Sniper) 8. Josef Prochazka (SniperOpen) |
9. Andrzej Blok (Sniper)
10. Bogdan Raczyński (SniperOpen) 11. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) 12. Jan Sykora (SniperOpen) 13. Dariusz Grzybowski (Sniper) 14. Marek Dajczak (Sniper) 15. Michał Kolańczyk (Sniper) 16. Wojciech Nowak (Sniper) |
seria 6 | 04-06 11:28 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Karol Henger (SniperOpen) 3. Tomasz Badura (Sniper) 4. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 5. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 6. Konrad Półtorak (Sniper) 7. Przemysław Krzywodajć (Sniper) 8. Mirosław Małek (SniperOpen) |
9. Zbigniew Kirchner (Sniper)
10. Wojciech Jagielski (Sniper) 11. Jacek Frejtag (Sniper) 12. Piotr Szuszczyński (SniperOpen) 13. Bartosz Łuczak (SniperOpen) 14. Roman Kurdziel (SniperOpen) 15. 16. |
seria 7 | 04-06 12:10 |
1. Piotr Królikowski (Open)
2. Marek Fulbiszewski (F/TR) 3. Robert Żabicki (Open) 4. Stanislaw Karpinski (F/TR) 5. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 6. Petr Mothejl (Open) 7. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 8. Maciej Żbikowski (Open) |
9.
10. Andrej Aidamovic (F/TR) 11. Jarosław Dybał (F/TR) 12. Uldis Markuss (Open) 13. Mariusz Wójcik (F/TR) 14. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 15. Robert Hordyński (F/TR) 16. Jerzy Przepiórski (F/TR) |
seria 8 | 04-06 13:17 |
1. Emil Leszczyński (Open)
2. Tomasz Affet (F/TR) 3. Tomasz Badura (Open) 4. Wojciech Jagielski (F/TR) 5. Roman Kurdziel (Open) 6. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR) 7. Piotr Celmer (Open) 8. Josef Prochazka (F/TR) |
9. Piotr Narloch (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Marek Morawiec (Open) 12. Jacek Frejtag (F/TR) 13. Richard Benkovsky (Open) 14. Zenon Łaski (F/TR) 15. Michał Kolańczyk (F/TR) 16. Michał Szczyrek (F/TR) |
seria 9 | 04-06 14:24 |
1. Katarzyna Wyroba (F/TR)
2. Jakub Wyroba (F/TR) 3. Jan Małek (F/TR) 4. Stanislaw Karpinski (Open) 5. Marcin Woszczak (Open) 6. Sławomir Kopyś (Open) 7. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 8. Josef Prochazka (Open) |
9. Andrzej Blok (F/TR)
10. Michał Szczyrek (Open) 11. Jacek Dorszewicz (F/TR) 12. Karol Henger (Open) 13. Szymon Brzyski (Open) 14. Konrad Włodarczyk (Open) 15. Sławomir Mlicki (F/TR) 16. Wojciech Madurowicz (F/TR) |
seria 10 | 04-06 15:31 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Jan Kita (F/TR) 3. Robert Zabicki (F/TR) 4. Piotr Wilkowski (Open) 5. Joanna Wilkowska (Open) 6. Agnieszka Mituniewicz (Open) 7. Andrzej Srokosz (F/TR) 8. Jan Sykora (F/TR) |
9. Andrzej Blok (Open)
10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Jacek Dorszewicz (Open) 12. Dariusz Lasek (Open) 13. Marek Dajczak (F/TR) 14. Konrad Włodarczyk (F/TR) 15. Wojciech Nowak (F/TR) 16. Jerzy Rozlucki (Open) |
seria 11 | 04-06 16:38 |
1.
2. Janne Pietiläinen (Open) 3. Tomasz Badura (F/TR) 4. Michał Śledzik (F/TR) 5. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 6. Luděk Horák (Open) 7. Petr Novák (Open) 8. Jan Sykora (Open) |
9. Marek Papros (F/TR)
10. Mirosław Małek (Open) 11. Agnieszka Frączek (F/TR) 12. Janusz Stępniewski (Open) 13. Agata Kaczyńska (Open) 14. Jerzy Rozlucki (F/TR) 15. 16. Piotr Narloch (Magnum) |
seria 12 | 04-06 17:45 |
1. Ryszard Srokosz (Magnum)
2. Sebastian Szymański (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Piotr Królikowski (Magnum) 5. Paweł Konecki (Magnum) 6. Przemysław Sekulski (Magnum) 7. Petr Mothejl (Magnum) 8. Mirosław Małek (Magnum) |
9. Włodzimierz Smyk (Magnum)
10. Josef Prochazka (Magnum) 11. Marek Morawiec (Magnum) 12. Wiesław Wyroba (Magnum) 13. Szymon Brzyski (Magnum) 14. Sławomir Kopyś (Magnum) 15. Zenon Łaski (Magnum) 16. Adam Sztybór (Open) |
04-06 18:52 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 05-06 08:30 |
1. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
2. Michał Śledzik (Semi-AutoOpen) 3. Marek Rydz (Semi-Auto) 4. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen) 5. Emil Leszczyński (Semi-Auto) 6. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen) |
7.
8. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen) 9. Rafał Simiński (Semi-Auto) 10. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen) 11. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen) 12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 05-06 08:52 |
1.
2. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen) 3. Tomasz Badura (SniperOpen) 4. Stanislaw Karpinski (SniperOpen) 5. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 6. Uldis Markuss (SniperOpen) |
7. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen)
8. Josef Prochazka (Semi-Auto) 9. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto) 10. Jan Sykora (Sniper) 11. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 12. Petr Mothejl (Semi-AutoOpen) |
seria 3 | 05-06 09:14 |
1. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
2. Piotr Kies (Sniper) 3. Marek Rydz (Sniper) 4. Sławomir Kopyś (Sniper) 5. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen) 6. Petr Mothejl (SniperOpen) |
7. Josef Prochazka (Sniper)
8. 9. Wojciech Jagielski (Sniper) 10. Jan Sykora (SniperOpen) 11. Zenon Łaski (Sniper) 12. Adam Sztybór (SniperOpen) |
seria 4 | 05-06 09:36 |
1. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
2. Michał Śledzik (Sniper) 3. Robert Zabicki (Sniper) 4. Stanislaw Karpinski (Sniper) 5. Marek Dajczak (Sniper) 6. Roman Kurdziel (Sniper) |
7. Josef Prochazka (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (Sniper) 9. Luděk Horák (SniperOpen) 10. Bogdan Raczyński (SniperOpen) 11. 12. Filip Jan Drozdowski (Sniper) |
seria 5 | 05-06 09:58 |
1. Emil Leszczyński (SniperOpen)
2. Michał Szczyrek (SniperOpen) 3. Marcin Woszczak (SniperOpen) 4. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 5. Janne Pietiläinen (SniperOpen) 6. |
7. Andrzej Srokosz (Sniper)
8. 9. Piotr Woźniak (Sniper) 10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 12. Tomasz Łuksza (Sniper) |
seria 6 | 05-06 10:20 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) 3. Karol Henger (Sniper) 4. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 5. Jacek Frejtag (Sniper) 6. |
7. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (SniperOpen) 9. Andrzej Blok (Sniper) 10. Andrej Aidamovic (Sniper) 11. Roman Kurdziel (SniperOpen) 12. Dariusz Grzybowski (Sniper) |
seria 7 | 05-06 10:42 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Karol Henger (SniperOpen) 3. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 4. Tomasz Badura (Sniper) 5. Zbigniew Kirchner (Sniper) 6. |
7.
8. 9. Jerzy Rozlucki (Sniper) 10. 11. 12. |
seria 8 | 05-06 11:04 |
1. Emil Leszczyński (Open)
2. Michał Szczyrek (F/TR) 3. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 4. Stanislaw Karpinski (Open) 5. Marek Dajczak (F/TR) 6. Roman Kurdziel (Open) |
7. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
8. 9. 10. Jan Sykora (F/TR) 11. Uldis Markuss (Open) 12. Richard Benkovsky (Open) |
seria 9 | 05-06 11:26 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Michał Szczyrek (Open) 3. Tomasz Badura (Open) 4. Wojciech Jagielski (F/TR) 5. 6. |
7. Piotr Celmer (Open)
8. Josef Prochazka (F/TR) 9. Mariusz Wójcik (F/TR) 10. Jan Sykora (Open) 11. Agata Kaczyńska (Open) 12. Zenon Łaski (F/TR) |
seria 10 | 05-06 11:48 |
1. Piotr Królikowski (Open)
2. Jacek Frejtag (F/TR) 3. Robert Żabicki (Open) 4. Stanislaw Karpinski (F/TR) 5. 6. |
7. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
8. Josef Prochazka (Open) 9. Jerzy Rozlucki (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Janusz Stępniewski (Open) 12. Szymon Brzyski (Open) |
seria 11 | 05-06 12:10 |
1. Sławomir Kopyś (Open)
2. Marcin Woszczak (Open) 3. Robert Zabicki (F/TR) 4. Piotr Wilkowski (Open) 5. Agnieszka Mituniewicz (Open) 6. Marek Papros (F/TR) |
7. Andrzej Srokosz (F/TR)
8. Janne Pietiläinen (Open) 9. Andrzej Blok (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Jacek Dorszewicz (F/TR) 12. Wojciech Madurowicz (F/TR) |
seria 12 | 05-06 12:32 |
1. Katarzyna Wyroba (F/TR)
2. Jakub Wyroba (F/TR) 3. Jan Małek (F/TR) 4. Michał Śledzik (F/TR) 5. Joanna Wilkowska (Open) 6. Luděk Horák (Open) |
7. Petr Novák (Open)
8. Petr Mothejl (Open) 9. Andrzej Blok (Open) 10. Andrej Aidamovic (F/TR) 11. Jacek Dorszewicz (Open) 12. Karol Henger (Open) |
seria 13 | 05-06 12:54 |
1.
2. Jan Kita (F/TR) 3. Tomasz Badura (F/TR) 4. 5. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 6. |
7.
8. 9. Marek Morawiec (Magnum) 10. Przemysław Sekulski (Magnum) 11. Josef Prochazka (Magnum) 12. Wiesław Wyroba (Magnum) |
seria 14 | 05-06 13:16 |
1. Ryszard Srokosz (Magnum)
2. Sebastian Szymański (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Piotr Królikowski (Magnum) 5. Paweł Konecki (Magnum) 6. Zenon Łaski (Magnum) |
7. Petr Mothejl (Magnum)
8. Mirosław Małek (Magnum) 9. Włodzimierz Smyk (Magnum) 10. Szymon Brzyski (Magnum) 11. Sławomir Kopyś (Magnum) 12. Adam Sztybór (Open) |
05-06 13:38 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
01-01 01:00 | 0 | 0 | |||||
Affet Tomasz | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 2 | |||
Aidamovic Andrej | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 10 | 05-06 12:32 | 12 | 10 |
Aidamovic Andrej | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 10 | 05-06 10:20 | 6 | 10 |
Badura Tomasz | F/TR | 04-06 16:38 | 11 | 3 | 05-06 12:54 | 13 | 3 |
Badura Tomasz | Open | 04-06 13:17 | 8 | 3 | 05-06 11:26 | 9 | 3 |
Badura Tomasz | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 3 | 05-06 10:42 | 7 | 4 |
Badura Tomasz | SniperOpen | 04-06 08:40 | 2 | 3 | 05-06 08:52 | 2 | 3 |
Bajraszewski Sylwiusz | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 7 | 05-06 11:48 | 10 | 7 |
Bajraszewski Sylwiusz | Open | 04-06 12:10 | 7 | 7 | 05-06 11:04 | 8 | 7 |
Bajraszewski Sylwiusz | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 8 | 05-06 08:52 | 2 | 2 |
Benkovsky Richard | Open | 04-06 13:17 | 8 | 13 | 05-06 11:04 | 8 | 12 |
Blok Andrzej | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 9 | 05-06 12:10 | 11 | 9 |
Blok Andrzej | Open | 04-06 15:31 | 10 | 9 | 05-06 12:32 | 12 | 9 |
Blok Andrzej | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 9 | 05-06 10:20 | 6 | 9 |
Brzyski Szymon | Open | 04-06 14:24 | 9 | 13 | 05-06 11:48 | 10 | 12 |
Brzyski Szymon | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 13 | 05-06 13:16 | 14 | 10 |
Celmer Piotr | Open | 04-06 13:17 | 8 | 7 | 05-06 11:26 | 9 | 7 |
Celmer Piotr | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 7 | 05-06 08:52 | 2 | 7 |
Dajczak Marek | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 13 | 05-06 11:04 | 8 | 5 |
Dajczak Marek | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 14 | 05-06 09:36 | 4 | 5 |
Domański Błażej | Semi-Auto | 04-06 08:40 | 2 | 16 | |||
Domański Błażej | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 16 | 05-06 08:30 | 1 | 12 |
Dorszewicz Jacek | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 11 | 05-06 12:10 | 11 | 11 |
Dorszewicz Jacek | Open | 04-06 15:31 | 10 | 11 | 05-06 12:32 | 12 | 11 |
Dorszewicz Jacek | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 11 | 05-06 10:20 | 6 | 2 |
Drozdowski Filip Jan | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 2 | 05-06 09:36 | 4 | 12 |
Dybał Jarosław | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 11 | |||
Frączek Agnieszka | F/TR | 04-06 16:38 | 11 | 11 | |||
Frejtag Jacek | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 12 | 05-06 11:48 | 10 | 2 |
Frejtag Jacek | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 11 | 05-06 10:20 | 6 | 5 |
Fulbiszewski Marek | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 2 | |||
Fulbiszewski Marek | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 11 | |||
Górkiewicz Grzegorz | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 1 | 05-06 09:36 | 4 | 1 |
Grzybowski Dariusz | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 12 | 05-06 08:30 | 1 | 8 |
Grzybowski Dariusz | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 13 | 05-06 10:20 | 6 | 12 |
Gładyszewski Grzegorz | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 5 | 05-06 11:04 | 8 | 3 |
Gładyszewski Grzegorz | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 5 | 05-06 10:42 | 7 | 3 |
Henger Karol | Open | 04-06 14:24 | 9 | 12 | 05-06 12:32 | 12 | 12 |
Henger Karol | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 13 | 05-06 10:20 | 6 | 3 |
Henger Karol | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 2 | 05-06 10:42 | 7 | 2 |
Horák Luděk | Open | 04-06 16:38 | 11 | 6 | 05-06 12:32 | 12 | 6 |
Horák Luděk | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 9 | 05-06 09:36 | 4 | 9 |
Hordyński Robert | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 15 | |||
Jagielski Wojciech | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 4 | 05-06 11:26 | 9 | 4 |
Jagielski Wojciech | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 10 | 05-06 09:14 | 3 | 9 |
Jastrząbek Tomasz | Semi-Auto | 04-06 08:40 | 2 | 8 | 05-06 08:52 | 2 | 9 |
Jastrząbek Tomasz | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 14 | 05-06 08:30 | 1 | 10 |
Kaczyńska Agata | Open | 04-06 16:38 | 11 | 13 | 05-06 11:26 | 9 | 11 |
Kaczyńska Agata | SniperOpen | 04-06 10:04 | 4 | 7 | 05-06 10:20 | 6 | 7 |
Karpinski Stanislaw | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 4 | 05-06 11:48 | 10 | 4 |
Karpinski Stanislaw | Open | 04-06 14:24 | 9 | 4 | 05-06 11:04 | 8 | 4 |
Karpinski Stanislaw | Sniper | 04-06 08:40 | 2 | 4 | 05-06 09:36 | 4 | 4 |
Karpinski Stanislaw | SniperOpen | 04-06 10:04 | 4 | 4 | 05-06 08:52 | 2 | 4 |
Kies Piotr | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 5 | 05-06 09:14 | 3 | 2 |
Kirchner Zbigniew | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 9 | 05-06 10:42 | 7 | 5 |
Kita Jan | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 2 | 05-06 12:54 | 13 | 2 |
Kolańczyk Michał | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 15 | |||
Kolańczyk Michał | Semi-AutoOpen | 04-06 08:40 | 2 | 13 | |||
Kolańczyk Michał | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 15 | |||
Konecki Paweł | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 5 | 05-06 13:16 | 14 | 5 |
Konecki Paweł | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 6 | 05-06 08:30 | 1 | 6 |
Kopyś Sławomir | Open | 04-06 14:24 | 9 | 6 | 05-06 12:10 | 11 | 1 |
Kopyś Sławomir | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 14 | 05-06 13:16 | 14 | 11 |
Kopyś Sławomir | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 4 | 05-06 09:14 | 3 | 4 |
Królikowski Piotr | Open | 04-06 12:10 | 7 | 1 | 05-06 11:48 | 10 | 1 |
Królikowski Piotr | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 4 | 05-06 13:16 | 14 | 4 |
Królikowski Piotr | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 1 | 05-06 10:20 | 6 | 1 |
Królikowski Piotr | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 1 | 05-06 10:42 | 7 | 1 |
Krzywodajć Przemysław | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 7 | |||
Kurdziel Roman | Open | 04-06 13:17 | 8 | 5 | 05-06 11:04 | 8 | 6 |
Kurdziel Roman | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 6 | 05-06 09:36 | 4 | 6 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 14 | 05-06 10:20 | 6 | 11 |
Lasek Dariusz | Open | 04-06 15:31 | 10 | 12 | |||
Lasek Dariusz | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 12 | |||
Leszczyński Emil | Open | 04-06 13:17 | 8 | 1 | 05-06 11:04 | 8 | 1 |
Leszczyński Emil | Semi-Auto | 04-06 08:00 | 1 | 5 | 05-06 08:30 | 1 | 5 |
Leszczyński Emil | SniperOpen | 04-06 08:40 | 2 | 2 | 05-06 09:58 | 5 | 1 |
Madurowicz Wojciech | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 16 | 05-06 12:10 | 11 | 12 |
Markuss Uldis | Open | 04-06 12:10 | 7 | 12 | 05-06 11:04 | 8 | 11 |
Markuss Uldis | SniperOpen | 04-06 08:40 | 2 | 6 | 05-06 08:52 | 2 | 6 |
Małek Jan | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 3 | 05-06 12:32 | 12 | 3 |
Małek Jan | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 3 | 05-06 13:16 | 14 | 3 |
Małek Mirosław | Open | 04-06 16:38 | 11 | 10 | |||
Małek Mirosław | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 8 | 05-06 13:16 | 14 | 8 |
Małek Mirosław | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 8 | 05-06 09:36 | 4 | 8 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 8 | 05-06 10:20 | 6 | 8 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 04-06 16:38 | 11 | 5 | 05-06 12:54 | 13 | 5 |
Mituniewicz Agnieszka | Open | 04-06 15:31 | 10 | 6 | 05-06 12:10 | 11 | 5 |
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 04-06 08:40 | 2 | 5 | 05-06 08:52 | 2 | 5 |
Mituniewicz Agnieszka | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 5 | 05-06 09:14 | 3 | 5 |
Mlicki Sławomir | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 15 | |||
Mlicki Sławomir | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 15 | |||
Morawiec Marek | Open | 04-06 13:17 | 8 | 11 | |||
Morawiec Marek | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 11 | 05-06 12:54 | 13 | 9 |
Mothejl Petr | Open | 04-06 12:10 | 7 | 6 | 05-06 12:32 | 12 | 8 |
Mothejl Petr | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 7 | 05-06 13:16 | 14 | 7 |
Mothejl Petr | Semi-AutoOpen | 04-06 08:40 | 2 | 12 | 05-06 08:52 | 2 | 12 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 7 | 05-06 09:14 | 3 | 6 |
Myszka Wojciech | Sniper | 04-06 08:40 | 2 | 7 | |||
Narloch Piotr | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 9 | |||
Narloch Piotr | Magnum | 04-06 16:38 | 11 | 16 | |||
Novák Petr | Open | 04-06 16:38 | 11 | 7 | 05-06 12:32 | 12 | 7 |
Nowak Wojciech | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 15 | |||
Nowak Wojciech | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 16 | |||
Papros Marek | F/TR | 04-06 16:38 | 11 | 9 | 05-06 12:10 | 11 | 6 |
Pękala Jarosław | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 13 | |||
Pietiläinen Janne | Open | 04-06 16:38 | 11 | 2 | 05-06 12:10 | 11 | 8 |
Pietiläinen Janne | SniperOpen | 04-06 08:40 | 2 | 1 | 05-06 09:58 | 5 | 5 |
Poklewski-Koziełł Aleksander | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 6 | |||
Półtorak Konrad | Sniper | 04-06 11:28 | 6 | 6 | |||
Prochazka Josef | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 8 | 05-06 11:26 | 9 | 8 |
Prochazka Josef | Open | 04-06 14:24 | 9 | 8 | 05-06 11:48 | 10 | 8 |
Prochazka Josef | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 10 | 05-06 12:54 | 13 | 11 |
Prochazka Josef | Semi-Auto | 04-06 08:40 | 2 | 11 | 05-06 08:52 | 2 | 8 |
Prochazka Josef | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 8 | 05-06 09:14 | 3 | 7 |
Prochazka Josef | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 8 | 05-06 09:36 | 4 | 7 |
Przepiórski Jerzy | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 16 | |||
Przepiórski Jerzy | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 15 | |||
Pyka Marek | Semi-Auto | 04-06 08:40 | 2 | 10 | |||
Pyka Marek | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 11 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 10 | 05-06 11:48 | 10 | 10 |
Raczyński Bogdan | Open | 04-06 15:31 | 10 | 10 | 05-06 12:10 | 11 | 10 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 10 | 05-06 09:58 | 5 | 10 |
Raczyński Bogdan | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 10 | 05-06 09:36 | 4 | 10 |
Rozlucki Jerzy | F/TR | 04-06 16:38 | 11 | 14 | 05-06 11:48 | 10 | 9 |
Rozlucki Jerzy | Open | 04-06 15:31 | 10 | 16 | |||
Rozlucki Jerzy | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 16 | 05-06 10:42 | 7 | 9 |
Rozłucki Jerzy | SniperOpen | 04-06 08:40 | 2 | 14 | |||
Rydz Marek | Semi-Auto | 04-06 08:00 | 1 | 3 | 05-06 08:30 | 1 | 3 |
Rydz Marek | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 3 | 05-06 09:14 | 3 | 3 |
Sekulski Przemysław | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 6 | 05-06 12:54 | 13 | 10 |
Simiński Rafał | Semi-Auto | 04-06 08:00 | 1 | 10 | 05-06 08:30 | 1 | 9 |
Skarysz Janusz | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 6 | |||
Śledzik Michał | F/TR | 04-06 16:38 | 11 | 4 | 05-06 12:32 | 12 | 4 |
Śledzik Michał | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 2 | 05-06 08:30 | 1 | 2 |
Śledzik Michał | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 2 | 05-06 09:36 | 4 | 2 |
Smyk Włodzimierz | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 9 | 05-06 13:16 | 14 | 9 |
Srokosz Andrzej | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 7 | 05-06 12:10 | 11 | 7 |
Srokosz Andrzej | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 7 | 05-06 09:58 | 5 | 7 |
Srokosz Ryszard | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 1 | 05-06 13:16 | 14 | 1 |
Srokosz Ryszard | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 1 | 05-06 08:30 | 1 | 1 |
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 1 | 05-06 09:14 | 3 | 1 |
Stefanowski Igor | Open | 04-06 15:31 | 10 | 1 | 05-06 11:26 | 9 | 1 |
Stefanowski Igor | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 4 | 05-06 08:30 | 1 | 4 |
Stępniewski Janusz | Open | 04-06 16:38 | 11 | 12 | 05-06 11:48 | 10 | 11 |
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 04-06 10:04 | 4 | 6 | 05-06 09:58 | 5 | 11 |
Sykora Jan | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 8 | 05-06 11:04 | 8 | 10 |
Sykora Jan | Open | 04-06 16:38 | 11 | 8 | 05-06 11:26 | 9 | 10 |
Sykora Jan | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 12 | 05-06 08:52 | 2 | 10 |
Sykora Jan | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 12 | 05-06 09:14 | 3 | 10 |
Szczyrek Michał | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 16 | 05-06 11:04 | 8 | 2 |
Szczyrek Michał | Open | 04-06 14:24 | 9 | 10 | 05-06 11:26 | 9 | 2 |
Szczyrek Michał | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 2 | 05-06 09:58 | 5 | 2 |
Sztybór Adam | Open | 04-06 17:45 | 12 | 16 | 05-06 13:16 | 14 | 12 |
Sztybór Adam | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 16 | 05-06 09:14 | 3 | 12 |
Szuszczyński Piotr | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 12 | |||
Szymański Sebastian | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 2 | 05-06 13:16 | 14 | 2 |
Wilkowska Joanna | Open | 04-06 15:31 | 10 | 5 | 05-06 12:32 | 12 | 5 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 4 | 05-06 10:20 | 6 | 4 |
Wilkowski Piotr | Open | 04-06 15:31 | 10 | 4 | 05-06 12:10 | 11 | 4 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 4 | 05-06 09:58 | 5 | 4 |
Wodnicki Michał | Semi-Auto | 04-06 08:40 | 2 | 15 | 05-06 08:52 | 2 | 11 |
Wodnicki Michał | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 15 | 05-06 08:30 | 1 | 11 |
Wójcik Mariusz | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 13 | 05-06 11:26 | 9 | 9 |
Woszczak Marcin | Open | 04-06 14:24 | 9 | 5 | 05-06 12:10 | 11 | 2 |
Woszczak Marcin | SniperOpen | 04-06 10:46 | 5 | 3 | 05-06 09:58 | 5 | 3 |
Woźniak Piotr | Semi-AutoOpen | 04-06 08:00 | 1 | 9 | |||
Woźniak Piotr | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 9 | 05-06 09:58 | 5 | 9 |
Wyroba Jakub | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 2 | 05-06 12:32 | 12 | 2 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 04-06 14:24 | 9 | 1 | 05-06 12:32 | 12 | 1 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 12 | 05-06 12:54 | 13 | 12 |
Włodarczyk Konrad | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | Open | 04-06 14:24 | 9 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 14 | |||
Włodarczyk Konrad | SniperOpen | 04-06 09:22 | 3 | 14 | |||
Zabicki Robert | F/TR | 04-06 15:31 | 10 | 3 | 05-06 12:10 | 11 | 3 |
Żabicki Robert | Open | 04-06 12:10 | 7 | 3 | 05-06 11:48 | 10 | 3 |
Zabicki Robert | Sniper | 04-06 10:04 | 4 | 3 | 05-06 09:36 | 4 | 3 |
Żbikowski Maciej | Open | 04-06 12:10 | 7 | 8 | |||
Żychiewicz Łukasz | F/TR | 04-06 12:10 | 7 | 14 | |||
Łaski Zenon | F/TR | 04-06 13:17 | 8 | 14 | 05-06 11:26 | 9 | 12 |
Łaski Zenon | Magnum | 04-06 17:45 | 12 | 15 | 05-06 13:16 | 14 | 6 |
Łaski Zenon | Sniper | 04-06 09:22 | 3 | 11 | 05-06 09:14 | 3 | 11 |
Łuczak Bartosz | Semi-Auto | 04-06 08:40 | 2 | 9 | |||
Łuczak Bartosz | SniperOpen | 04-06 11:28 | 6 | 13 | |||
Łuksza Tomasz | Sniper | 04-06 10:46 | 5 | 5 | 05-06 09:58 | 5 | 12 | Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku