Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Sylwiusz Bajraszewski  Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 8 zm. 2 / st. 2
    2. Piotr Celmer   Savage MSR-10 6,5xCreedmoore  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 7 zm. 2 / st. 7
    3. Błażej Domański   Stag 223  Semi-Auto - zm. 2 / st. 16  
    4. Błażej Domański  Lancer L30 6.5 Cr  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    5. Dariusz Grzybowski  Savage MSR10 6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 8
    6. Tomasz Jastrząbek  Lancer 6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 10
    7. Tomasz Jastrząbek   308 win   Semi-Auto tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 9
    8. Michał Kolańczyk   STAG 10  Semi-AutoOpen - zm. 2 / st. 13  
    9. Paweł Konecki  JP 6.5 CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
    10. Emil Leszczyński  HK MR 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    11. Petr Mothejl   GAP 6,5/47 L  Semi-AutoOpen tak zm. 2 / st. 12 zm. 2 / st. 12
    12. Josef Prochazka   JP308  Semi-Auto tak zm. 2 / st. 11 zm. 2 / st. 8
    13. Marek Pyka  6.5cr  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 11  
    14. Marek Pyka   308w  Semi-Auto - zm. 2 / st. 10  
    15. Marek Rydz  .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
    16. Rafał Simiński  Savage .308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 9
    17. Michał Śledzik  Lancer 6.5 creedmor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    18. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    19. Igor Stefanowski  6,5 CM JP  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    20. Michał Wodnicki  Stag 3Gun Elite .223 REM  Semi-Auto tak zm. 2 / st. 15 zm. 2 / st. 11
    21. Michał Wodnicki  DB10 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 11
    22. Piotr Woźniak  DB 10 6,5 creedorr  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 9  
    23. Bartosz Łuczak   Hk MR308-A3 G28  Semi-Auto - zm. 2 / st. 9  
    24. Mariusz Wójcik  Stag Arms .223  Semi-Auto - prematch  



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  308 win Dolfin   Sniper tak zm. 4 / st. 10 zm. 6 / st. 10
    2. Tomasz Badura  Terasjanne .308 WIN  SniperOpen tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    3. Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN   Sniper tak zm. 6 / st. 3 zm. 7 / st. 4
    4. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 9 zm. 6 / st. 9
    5. Marek Dajczak  DCR .308  Sniper tak zm. 5 / st. 14 zm. 4 / st. 5
    6. Jacek Dorszewicz  Terasjanne 6 Dasher  SniperOpen tak zm. 5 / st. 11 zm. 6 / st. 2
    7. Filip Jan Drozdowski  CZ 557 Varmint 308 Win.  Sniper tak zm. 5 / st. 2 zm. 4 / st. 12
    8. Jacek Frejtag  Sabatti STR Sport .308  Sniper tak zm. 6 / st. 11 zm. 6 / st. 5
    9. Marek Fulbiszewski  308 WIN  Sniper - zm. 4 / st. 11  
    10. Grzegorz Górkiewicz  Sako TRG22 .308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 4 / st. 1
    11. Dariusz Grzybowski  Savage 110 Elite  Sniper tak zm. 5 / st. 13 zm. 6 / st. 12
    12. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 6 / st. 5 zm. 7 / st. 3
    13. Karol Henger  NYX 308  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 6 / st. 3
    14. Karol Henger  .284   SniperOpen tak zm. 6 / st. 2 zm. 7 / st. 2
    15. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  SniperOpen tak zm. 3 / st. 9 zm. 4 / st. 9
    16. Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC  Sniper tak zm. 6 / st. 10 zm. 3 / st. 9
    17. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 4 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    18. Stanislaw Karpinski  Lufy.com.pl 308 Win  Sniper tak zm. 2 / st. 4 zm. 4 / st. 4
    19. Stanislaw Karpinski  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    20. Piotr Kies  DCR .308  Sniper tak zm. 4 / st. 5 zm. 3 / st. 2
    21. Zbigniew Kirchner  Mossberg Patriot .308  Sniper tak zm. 6 / st. 9 zm. 7 / st. 5
    22. Michał Kolańczyk  Sabatti 308  Sniper - zm. 5 / st. 15  
    23. Sławomir Kopyś  Sabatti 308WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    24. Piotr Królikowski  SSG08 308 WIN  Sniper tak zm. 5 / st. 1 zm. 6 / st. 1
    25. Piotr Królikowski  NCRado 6,5x47  SniperOpen tak zm. 6 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    26. Przemysław Krzywodajć  Sako TRG 308win  Sniper - zm. 6 / st. 7  
    27. Roman Kurdziel  Victrix 284W  SniperOpen tak zm. 6 / st. 14 zm. 6 / st. 11
    28. Roman Kurdziel  Victrix 308W  Sniper tak zm. 3 / st. 6 zm. 4 / st. 6
    29. Dariusz Lasek  NC Rado 284  SniperOpen - zm. 3 / st. 12  
    30. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  SniperOpen tak zm. 2 / st. 2 zm. 5 / st. 1
    31. Uldis Markuss  Terasjanne 284win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 6 zm. 2 / st. 6
    32. Mirosław Małek  Haenel RS8 308Win  Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 4 / st. 8
    33. Mirosław Małek  NC RADO 284Win  SniperOpen tak zm. 6 / st. 8 zm. 6 / st. 8
    34. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  Sniper tak zm. 2 / st. 5 zm. 2 / st. 5
    35. Agnieszka Mituniewicz  NCRado  SniperOpen tak zm. 3 / st. 5 zm. 3 / st. 5
    36. Sławomir Mlicki  308W  Sniper - zm. 4 / st. 15  
    37. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  SniperOpen tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 6
    38. Wojciech Myszka  Tikka T3A1  Sniper - zm. 2 / st. 7  
    39. Wojciech Nowak  Sabatti STR .308 Win.  Sniper - zm. 5 / st. 16  
    40. Jarosław Pękala  Tikka T3X .308  SniperOpen - zm. 3 / st. 13  
    41. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284 win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 5 / st. 5
    42. Konrad Półtorak  CZ557 Varmint .308  Sniper - zm. 6 / st. 6  
    43. Josef Prochazka  Kelbly  Sniper tak zm. 4 / st. 8 zm. 3 / st. 7
    44. Josef Prochazka  Kelbly  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 4 / st. 7
    45. Jerzy Przepiórski  Savage 10 BA 308.Win  Sniper - zm. 3 / st. 15  
    46. Bogdan Raczyński  CZ 555 308 W  Sniper tak zm. 3 / st. 10 zm. 5 / st. 10
    47. Bogdan Raczyński  CZ 550 7 mm  SniperOpen tak zm. 5 / st. 10 zm. 4 / st. 10
    48. Jerzy Rozlucki  .308 TRG TerasJanne  Sniper tak zm. 4 / st. 16 zm. 7 / st. 9
    49. Jerzy Rozłucki  Victrix .284  SniperOpen - zm. 2 / st. 14  
    50. Marek Rydz  .308  Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 3 / st. 3
    51. Janusz Skarysz  6,5 CM  SniperOpen - zm. 5 / st. 6  
    52. Michał Śledzik  Dolphin 308W  Sniper tak zm. 4 / st. 2 zm. 4 / st. 2
    53. Andrzej Srokosz  Savage 12/ftr 308  Sniper tak zm. 5 / st. 7 zm. 5 / st. 7
    54. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    55. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  SniperOpen tak zm. 4 / st. 6 zm. 5 / st. 11
    56. Jan Sykora  Piroarms/308W  Sniper tak zm. 4 / st. 12 zm. 2 / st. 10
    57. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 12 zm. 3 / st. 10
    58. Michał Szczyrek  Sabatti TLD  SniperOpen tak zm. 3 / st. 2 zm. 5 / st. 2
    59. Adam Sztybór  NC RADO 284WIN  SniperOpen tak zm. 3 / st. 16 zm. 3 / st. 12
    60. Piotr Szuszczyński  6br  SniperOpen - zm. 6 / st. 12  
    61. Joanna Wilkowska  Terasjanne-Surg 6.5x47/284  SniperOpen tak zm. 6 / st. 4 zm. 6 / st. 4
    62. Piotr Wilkowski  284  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 5 / st. 4
    63. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5 CM   SniperOpen tak zm. 5 / st. 3 zm. 5 / st. 3
    64. Piotr Woźniak  Tikka t3X 308 win  Sniper tak zm. 4 / st. 9 zm. 5 / st. 9
    65. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  Sniper - zm. 4 / st. 14  
    66. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284  SniperOpen - zm. 3 / st. 14  
    67. Robert Zabicki  Sabatti .308  Sniper tak zm. 4 / st. 3 zm. 4 / st. 3
    68. Zenon Łaski  Blaser .308  Sniper tak zm. 3 / st. 11 zm. 3 / st. 11
    69. Bartosz Łuczak  Titan T6T  SniperOpen - zm. 6 / st. 13  
    70. Tomasz Łuksza  Tikka T3X Tac A1 .308 win  Sniper tak zm. 5 / st. 5 zm. 5 / st. 12



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Tomasz Affet  SAVAGE 12 F/TR .308 Win  F/TR - zm. 8 / st. 2  
    2. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 Win   F/TR tak zm. 7 / st. 10 zm. 12 / st. 10
    3. Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN   F/TR tak zm. 11 / st. 3 zm. 13 / st. 3
    4. Tomasz Badura  Terasjanne 284 WIN  Open tak zm. 8 / st. 3 zm. 9 / st. 3
    5. Sylwiusz Bajraszewski  Borden Custom 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 7 zm. 10 / st. 7
    6. Sylwiusz Bajraszewski  Savage F-class 6 mm BR  Open tak zm. 7 / st. 7 zm. 8 / st. 7
    7. Richard Benkovsky  Kelbly 284  Open tak zm. 8 / st. 13 zm. 8 / st. 12
    8. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 9 zm. 11 / st. 9
    9. Andrzej Blok  NC-RADO 6.5x47  Open tak zm. 10 / st. 9 zm. 12 / st. 9
    10. Szymon Brzyski  REPETIER 284 WIN  Open tak zm. 9 / st. 13 zm. 10 / st. 12
    11. Piotr Celmer  Carl Gustaf 6,5x55  Open tak zm. 8 / st. 7 zm. 9 / st. 7
    12. Marek Dajczak  DCR .308  F/TR tak zm. 10 / st. 13 zm. 8 / st. 5
    13. Jacek Dorszewicz  Steyr 308  F/TR tak zm. 9 / st. 11 zm. 11 / st. 11
    14. Jacek Dorszewicz  Terasjanne 6 Dasher  Open tak zm. 10 / st. 11 zm. 12 / st. 11
    15. Jarosław Dybał  308W  F/TR - zm. 7 / st. 11  
    16. Agnieszka Frączek    F/TR - zm. 11 / st. 11  
    17. Jacek Frejtag  Sabatti STR Sport .308  F/TR tak zm. 8 / st. 12 zm. 10 / st. 2
    18. Marek Fulbiszewski  308 WIN  F/TR - zm. 7 / st. 2  
    19. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 5 zm. 8 / st. 3
    20. Karol Henger  .284  Open tak zm. 9 / st. 12 zm. 12 / st. 12
    21. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  Open tak zm. 11 / st. 6 zm. 12 / st. 6
    22. Robert Hordyński  Sabatti 308 Win  F/TR - zm. 7 / st. 15  
    23. Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC  F/TR tak zm. 8 / st. 4 zm. 9 / st. 4
    24. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  Open tak zm. 11 / st. 13 zm. 9 / st. 11
    25. Stanislaw Karpinski  Lufy.com.pl 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 4 zm. 10 / st. 4
    26. Stanislaw Karpinski  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  Open tak zm. 9 / st. 4 zm. 8 / st. 4
    27. Jan Kita  Savage ftr12  F/TR tak zm. 10 / st. 2 zm. 13 / st. 2
    28. Michał Kolańczyk  Sabatti 308  F/TR - zm. 8 / st. 15  
    29. Sławomir Kopyś  Sabatti 6,5  Open tak zm. 9 / st. 6 zm. 11 / st. 1
    30. Piotr Królikowski  NC Rado 6,5x47L  Open tak zm. 7 / st. 1 zm. 10 / st. 1
    31. Roman Kurdziel  NC Rado 284w  Open tak zm. 8 / st. 5 zm. 8 / st. 6
    32. Dariusz Lasek  NC Rado 284  Open - zm. 10 / st. 12  
    33. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Open tak zm. 8 / st. 1 zm. 8 / st. 1
    34. Wojciech Madurowicz  Sabatti STR Sport, .308 WIN  F/TR tak zm. 9 / st. 16 zm. 11 / st. 12
    35. Uldis Markuss  Terasjanne 284win  Open tak zm. 7 / st. 12 zm. 8 / st. 11
    36. Jan Małek  CZ70 .308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 3 zm. 12 / st. 3
    37. Mirosław Małek  NC RADO  Open - zm. 11 / st. 10  
    38. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  F/TR tak zm. 11 / st. 5 zm. 13 / st. 5
    39. Agnieszka Mituniewicz  NCRado  Open tak zm. 10 / st. 6 zm. 11 / st. 5
    40. Sławomir Mlicki  308W  F/TR - zm. 9 / st. 15  
    41. Marek Morawiec  DC 6.5 x 47  Open - zm. 8 / st. 11  
    42. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  Open tak zm. 7 / st. 6 zm. 12 / st. 8
    43. Piotr Narloch  Dcr 308  F/TR - zm. 8 / st. 9  
    44. Petr Novák  Kelbly, 6,5/47  Open tak zm. 11 / st. 7 zm. 12 / st. 7
    45. Wojciech Nowak  Sabatti STR .308 Win.  F/TR - zm. 10 / st. 15  
    46. Marek Papros  Savage F/TR .308  F/TR tak zm. 11 / st. 9 zm. 11 / st. 6
    47. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284  Open tak zm. 11 / st. 2 zm. 11 / st. 8
    48. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP 308win  F/TR - zm. 8 / st. 6  
    49. Josef Prochazka  Kelbly  F/TR tak zm. 8 / st. 8 zm. 9 / st. 8
    50. Josef Prochazka  Kelbly  Open tak zm. 9 / st. 8 zm. 10 / st. 8
    51. Jerzy Przepiórski  Sabatti 308.Win  F/TR - zm. 7 / st. 16  
    52. Bogdan Raczyński  CZ 555 308 W  F/TR tak zm. 8 / st. 10 zm. 10 / st. 10
    53. Bogdan Raczyński  CZ 550 7 mm  Open tak zm. 10 / st. 10 zm. 11 / st. 10
    54. Jerzy Rozlucki  TRG .308  F/TR tak zm. 11 / st. 14 zm. 10 / st. 9
    55. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  Open - zm. 10 / st. 16  
    56. Michał Śledzik  Dolphin 308W  F/TR tak zm. 11 / st. 4 zm. 12 / st. 4
    57. Andrzej Srokosz  Savage 12/ftr 308  F/TR tak zm. 10 / st. 7 zm. 11 / st. 7
    58. Igor Stefanowski  NC RADO  Open tak zm. 10 / st. 1 zm. 9 / st. 1
    59. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  Open tak zm. 11 / st. 12 zm. 10 / st. 11
    60. Jan Sykora  Piroarms/308W  F/TR tak zm. 10 / st. 8 zm. 8 / st. 10
    61. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  Open tak zm. 11 / st. 8 zm. 9 / st. 10
    62. Michał Szczyrek  Tikka .223  F/TR tak zm. 8 / st. 16 zm. 8 / st. 2
    63. Michał Szczyrek  Sabatti TLD  Open tak zm. 9 / st. 10 zm. 9 / st. 2
    64. Adam Sztybór  Rado 338  Open tak zm. 12 / st. 16 zm. 14 / st. 12
    65. Joanna Wilkowska  284  Open tak zm. 10 / st. 5 zm. 12 / st. 5
    66. Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 6x47L  Open tak zm. 10 / st. 4 zm. 11 / st. 4
    67. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 7 / st. 13 zm. 9 / st. 9
    68. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5CM  Open tak zm. 9 / st. 5 zm. 11 / st. 2
    69. Jakub Wyroba  308 Win Nc Rado  F/TR tak zm. 9 / st. 2 zm. 12 / st. 2
    70. Katarzyna Wyroba  308 Win Savage   F/TR tak zm. 9 / st. 1 zm. 12 / st. 1
    71. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  F/TR - zm. 10 / st. 14  
    72. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284  Open - zm. 9 / st. 14  
    73. Robert Zabicki  Sabatti .308  F/TR tak zm. 10 / st. 3 zm. 11 / st. 3
    74. Robert Żabicki  Sabatti 6,5x47  Open tak zm. 7 / st. 3 zm. 10 / st. 3
    75. Maciej Żbikowski  6mm Norma BR  Open - zm. 7 / st. 8  
    76. Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 Win  F/TR - zm. 7 / st. 14  
    77. Zenon Łaski  blaser 308win  F/TR tak zm. 8 / st. 14 zm. 9 / st. 12
    78. Marcin Kowalski  NC Rado 308W  F/TR tak prematch prematch



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Szymon Brzyski  UNIQUE ALPINE 338 LM  tak zm. 12 / st. 13 zm. 14 / st. 10
    2. Paweł Konecki  Keppeler 7 RSAUM  tak zm. 12 / st. 5 zm. 14 / st. 5
    3. Sławomir Kopyś  300 PRC Lufypl  tak zm. 12 / st. 14 zm. 14 / st. 11
    4. Piotr Królikowski  AXMC 338LM   tak zm. 12 / st. 4 zm. 14 / st. 4
    5. Jan Małek  SAKO TRG .338 Lapua Magnum  tak zm. 12 / st. 3 zm. 14 / st. 3
    6. Mirosław Małek  ASH Walkure 300NM  tak zm. 12 / st. 8 zm. 14 / st. 8
    7. Marek Morawiec  DC 300PRC  tak zm. 12 / st. 11 zm. 13 / st. 9
    8. Petr Mothejl  Kelbly, 7 RSAUM  tak zm. 12 / st. 7 zm. 14 / st. 7
    9. Piotr Narloch  Dcr338  - zm. 11 / st. 16  
    10. Josef Prochazka  Accuracy  tak zm. 12 / st. 10 zm. 13 / st. 11
    11. Przemysław Sekulski  Blaser .338  tak zm. 12 / st. 6 zm. 13 / st. 10
    12. Włodzimierz Smyk  Uniqe Alpine 338LM  tak zm. 12 / st. 9 zm. 14 / st. 9
    13. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  tak zm. 12 / st. 1 zm. 14 / st. 1
    14. Sebastian Szymański  Lufy.com.pl 300WSM  tak zm. 12 / st. 2 zm. 14 / st. 2
    15. Wiesław Wyroba  338 LM NC Rado  tak zm. 12 / st. 12 zm. 13 / st. 12
    16. Zenon Łaski  AX 338LM  tak zm. 12 / st. 15 zm. 14 / st. 6



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 04-06 08:00 1. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    2. Michał Śledzik (Semi-AutoOpen)
    3. Marek Rydz (Semi-Auto)
    4. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    5. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
    6. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    7. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen)
    8. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
    9. Piotr Woźniak (Semi-AutoOpen)
    10. Rafał Simiński (Semi-Auto)
    11. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
    12. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    13.  
    14. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen)
    15. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
    16. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    seria 2 04-06 08:40 1. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
    2. Emil Leszczyński (SniperOpen)
    3. Tomasz Badura (SniperOpen)
    4. Stanislaw Karpinski (Sniper)
    5. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    6. Uldis Markuss (SniperOpen)
    7. Wojciech Myszka (Sniper)
    8. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto)
    9. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    10. Marek Pyka (Semi-Auto)
    11. Josef Prochazka (Semi-Auto)
    12. Petr Mothejl (Semi-AutoOpen)
    13. Michał Kolańczyk (Semi-AutoOpen)
    14. Jerzy Rozłucki (SniperOpen)
    15. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
    16. Błażej Domański (Semi-Auto)
    seria 3 04-06 09:22 1. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    2. Michał Szczyrek (SniperOpen)
    3. Marek Rydz (Sniper)
    4. Sławomir Kopyś (Sniper)
    5. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
    6. Roman Kurdziel (Sniper)
    7. Petr Mothejl (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Luděk Horák (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Zenon Łaski (Sniper)
    12. Dariusz Lasek (SniperOpen)
    13. Jarosław Pękala (SniperOpen)
    14. Konrad Włodarczyk (SniperOpen)
    15. Jerzy Przepiórski (Sniper)
    16. Adam Sztybór (SniperOpen)
    seria 4 04-06 10:04 1. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    2. Michał Śledzik (Sniper)
    3. Robert Zabicki (Sniper)
    4. Stanislaw Karpinski (SniperOpen)
    5. Piotr Kies (Sniper)
    6. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    7. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
    8. Josef Prochazka (Sniper)
    9. Piotr Woźniak (Sniper)
    10. Andrej Aidamovic (Sniper)
    11. Marek Fulbiszewski (Sniper)
    12. Jan Sykora (Sniper)
    13. Karol Henger (Sniper)
    14. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    15. Sławomir Mlicki (Sniper)
    16. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    seria 5 04-06 10:46 1. Piotr Królikowski (Sniper)
    2. Filip Jan Drozdowski (Sniper)
    3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    5. Tomasz Łuksza (Sniper)
    6. Janusz Skarysz (SniperOpen)
    7. Andrzej Srokosz (Sniper)
    8. Josef Prochazka (SniperOpen)
    9. Andrzej Blok (Sniper)
    10. Bogdan Raczyński (SniperOpen)
    11. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    12. Jan Sykora (SniperOpen)
    13. Dariusz Grzybowski (Sniper)
    14. Marek Dajczak (Sniper)
    15. Michał Kolańczyk (Sniper)
    16. Wojciech Nowak (Sniper)
    seria 6 04-06 11:28 1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
    2. Karol Henger (SniperOpen)
    3. Tomasz Badura (Sniper)
    4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    5. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
    6. Konrad Półtorak (Sniper)
    7. Przemysław Krzywodajć (Sniper)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Zbigniew Kirchner (Sniper)
    10. Wojciech Jagielski (Sniper)
    11. Jacek Frejtag (Sniper)
    12. Piotr Szuszczyński (SniperOpen)
    13. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
    14. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    15.  
    16.  
    seria 7 04-06 12:10 1. Piotr Królikowski (Open)
    2. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    3. Robert Żabicki (Open)
    4. Stanislaw Karpinski (F/TR)
    5. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    6. Petr Mothejl (Open)
    7. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    8. Maciej Żbikowski (Open)
    9.  
    10. Andrej Aidamovic (F/TR)
    11. Jarosław Dybał (F/TR)
    12. Uldis Markuss (Open)
    13. Mariusz Wójcik (F/TR)
    14. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
    15. Robert Hordyński (F/TR)
    16. Jerzy Przepiórski (F/TR)
    seria 8 04-06 13:17 1. Emil Leszczyński (Open)
    2. Tomasz Affet (F/TR)
    3. Tomasz Badura (Open)
    4. Wojciech Jagielski (F/TR)
    5. Roman Kurdziel (Open)
    6. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
    7. Piotr Celmer (Open)
    8. Josef Prochazka (F/TR)
    9. Piotr Narloch (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Marek Morawiec (Open)
    12. Jacek Frejtag (F/TR)
    13. Richard Benkovsky (Open)
    14. Zenon Łaski (F/TR)
    15. Michał Kolańczyk (F/TR)
    16. Michał Szczyrek (F/TR)
    seria 9 04-06 14:24 1. Katarzyna Wyroba (F/TR)
    2. Jakub Wyroba (F/TR)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Stanislaw Karpinski (Open)
    5. Marcin Woszczak (Open)
    6. Sławomir Kopyś (Open)
    7. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    8. Josef Prochazka (Open)
    9. Andrzej Blok (F/TR)
    10. Michał Szczyrek (Open)
    11. Jacek Dorszewicz (F/TR)
    12. Karol Henger (Open)
    13. Szymon Brzyski (Open)
    14. Konrad Włodarczyk (Open)
    15. Sławomir Mlicki (F/TR)
    16. Wojciech Madurowicz (F/TR)
    seria 10 04-06 15:31 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Jan Kita (F/TR)
    3. Robert Zabicki (F/TR)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Joanna Wilkowska (Open)
    6. Agnieszka Mituniewicz (Open)
    7. Andrzej Srokosz (F/TR)
    8. Jan Sykora (F/TR)
    9. Andrzej Blok (Open)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Jacek Dorszewicz (Open)
    12. Dariusz Lasek (Open)
    13. Marek Dajczak (F/TR)
    14. Konrad Włodarczyk (F/TR)
    15. Wojciech Nowak (F/TR)
    16. Jerzy Rozlucki (Open)
    seria 11 04-06 16:38 1.  
    2. Janne Pietiläinen (Open)
    3. Tomasz Badura (F/TR)
    4. Michał Śledzik (F/TR)
    5. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    6. Luděk Horák (Open)
    7. Petr Novák (Open)
    8. Jan Sykora (Open)
    9. Marek Papros (F/TR)
    10. Mirosław Małek (Open)
    11. Agnieszka Frączek (F/TR)
    12. Janusz Stępniewski (Open)
    13. Agata Kaczyńska (Open)
    14. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    15.  
    16. Piotr Narloch (Magnum)
    seria 12 04-06 17:45 1. Ryszard Srokosz (Magnum)
    2. Sebastian Szymański (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Piotr Królikowski (Magnum)
    5. Paweł Konecki (Magnum)
    6. Przemysław Sekulski (Magnum)
    7. Petr Mothejl (Magnum)
    8. Mirosław Małek (Magnum)
    9. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    10. Josef Prochazka (Magnum)
    11. Marek Morawiec (Magnum)
    12. Wiesław Wyroba (Magnum)
    13. Szymon Brzyski (Magnum)
    14. Sławomir Kopyś (Magnum)
    15. Zenon Łaski (Magnum)
    16. Adam Sztybór (Open)
      04-06 18:52 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 105-06 08:30 1. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    2. Michał Śledzik (Semi-AutoOpen)
    3. Marek Rydz (Semi-Auto)
    4. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    5. Emil Leszczyński (Semi-Auto)
    6. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    7.  
    8. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    9. Rafał Simiński (Semi-Auto)
    10. Tomasz Jastrząbek (Semi-AutoOpen)
    11. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
    12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    seria 205-06 08:52 1.  
    2. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
    3. Tomasz Badura (SniperOpen)
    4. Stanislaw Karpinski (SniperOpen)
    5. Agnieszka Mituniewicz (Sniper)
    6. Uldis Markuss (SniperOpen)
    7. Piotr Celmer (Semi-AutoOpen)
    8. Josef Prochazka (Semi-Auto)
    9. Tomasz Jastrząbek (Semi-Auto)
    10. Jan Sykora (Sniper)
    11. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
    12. Petr Mothejl (Semi-AutoOpen)
    seria 305-06 09:14 1. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    2. Piotr Kies (Sniper)
    3. Marek Rydz (Sniper)
    4. Sławomir Kopyś (Sniper)
    5. Agnieszka Mituniewicz (SniperOpen)
    6. Petr Mothejl (SniperOpen)
    7. Josef Prochazka (Sniper)
    8.  
    9. Wojciech Jagielski (Sniper)
    10. Jan Sykora (SniperOpen)
    11. Zenon Łaski (Sniper)
    12. Adam Sztybór (SniperOpen)
    seria 405-06 09:36 1. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    2. Michał Śledzik (Sniper)
    3. Robert Zabicki (Sniper)
    4. Stanislaw Karpinski (Sniper)
    5. Marek Dajczak (Sniper)
    6. Roman Kurdziel (Sniper)
    7. Josef Prochazka (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Luděk Horák (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (SniperOpen)
    11.  
    12. Filip Jan Drozdowski (Sniper)
    seria 505-06 09:58 1. Emil Leszczyński (SniperOpen)
    2. Michał Szczyrek (SniperOpen)
    3. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    4. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    5. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
    6.  
    7. Andrzej Srokosz (Sniper)
    8.  
    9. Piotr Woźniak (Sniper)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    12. Tomasz Łuksza (Sniper)
    seria 605-06 10:20 1. Piotr Królikowski (Sniper)
    2. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    3. Karol Henger (Sniper)
    4. Joanna Wilkowska (SniperOpen)
    5. Jacek Frejtag (Sniper)
    6.  
    7. Agata Kaczyńska (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Andrzej Blok (Sniper)
    10. Andrej Aidamovic (Sniper)
    11. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    12. Dariusz Grzybowski (Sniper)
    seria 705-06 10:42 1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
    2. Karol Henger (SniperOpen)
    3. Grzegorz Gładyszewski (Sniper)
    4. Tomasz Badura (Sniper)
    5. Zbigniew Kirchner (Sniper)
    6.  
    7.  
    8.  
    9. Jerzy Rozlucki (Sniper)
    10.  
    11.  
    12.  
    seria 805-06 11:04 1. Emil Leszczyński (Open)
    2. Michał Szczyrek (F/TR)
    3. Grzegorz Gładyszewski (F/TR)
    4. Stanislaw Karpinski (Open)
    5. Marek Dajczak (F/TR)
    6. Roman Kurdziel (Open)
    7. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    8.  
    9.  
    10. Jan Sykora (F/TR)
    11. Uldis Markuss (Open)
    12. Richard Benkovsky (Open)
    seria 905-06 11:26 1. Igor Stefanowski (Open)
    2. Michał Szczyrek (Open)
    3. Tomasz Badura (Open)
    4. Wojciech Jagielski (F/TR)
    5.  
    6.  
    7. Piotr Celmer (Open)
    8. Josef Prochazka (F/TR)
    9. Mariusz Wójcik (F/TR)
    10. Jan Sykora (Open)
    11. Agata Kaczyńska (Open)
    12. Zenon Łaski (F/TR)
    seria 1005-06 11:48 1. Piotr Królikowski (Open)
    2. Jacek Frejtag (F/TR)
    3. Robert Żabicki (Open)
    4. Stanislaw Karpinski (F/TR)
    5.  
    6.  
    7. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    8. Josef Prochazka (Open)
    9. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Janusz Stępniewski (Open)
    12. Szymon Brzyski (Open)
    seria 1105-06 12:10 1. Sławomir Kopyś (Open)
    2. Marcin Woszczak (Open)
    3. Robert Zabicki (F/TR)
    4. Piotr Wilkowski (Open)
    5. Agnieszka Mituniewicz (Open)
    6. Marek Papros (F/TR)
    7. Andrzej Srokosz (F/TR)
    8. Janne Pietiläinen (Open)
    9. Andrzej Blok (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Jacek Dorszewicz (F/TR)
    12. Wojciech Madurowicz (F/TR)
    seria 1205-06 12:32 1. Katarzyna Wyroba (F/TR)
    2. Jakub Wyroba (F/TR)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Michał Śledzik (F/TR)
    5. Joanna Wilkowska (Open)
    6. Luděk Horák (Open)
    7. Petr Novák (Open)
    8. Petr Mothejl (Open)
    9. Andrzej Blok (Open)
    10. Andrej Aidamovic (F/TR)
    11. Jacek Dorszewicz (Open)
    12. Karol Henger (Open)
    seria 1305-06 12:54 1.  
    2. Jan Kita (F/TR)
    3. Tomasz Badura (F/TR)
    4.  
    5. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
    6.  
    7.  
    8.  
    9. Marek Morawiec (Magnum)
    10. Przemysław Sekulski (Magnum)
    11. Josef Prochazka (Magnum)
    12. Wiesław Wyroba (Magnum)
    seria 1405-06 13:16 1. Ryszard Srokosz (Magnum)
    2. Sebastian Szymański (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Piotr Królikowski (Magnum)
    5. Paweł Konecki (Magnum)
    6. Zenon Łaski (Magnum)
    7. Petr Mothejl (Magnum)
    8. Mirosław Małek (Magnum)
    9. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    10. Szymon Brzyski (Magnum)
    11. Sławomir Kopyś (Magnum)
    12. Adam Sztybór (Open)
      05-06 13:38 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
      01-01 01:00 0 0      
    Affet Tomasz F/TR 04-06 13:17 8 2      
    Aidamovic Andrej F/TR 04-06 12:10 7 10 05-06 12:32 12 10
    Aidamovic Andrej Sniper 04-06 10:04 4 10 05-06 10:20 6 10
    Badura Tomasz F/TR 04-06 16:38 11 3 05-06 12:54 13 3
    Badura Tomasz Open 04-06 13:17 8 3 05-06 11:26 9 3
    Badura Tomasz Sniper 04-06 11:28 6 3 05-06 10:42 7 4
    Badura Tomasz SniperOpen 04-06 08:40 2 3 05-06 08:52 2 3
    Bajraszewski Sylwiusz F/TR 04-06 14:24 9 7 05-06 11:48 10 7
    Bajraszewski Sylwiusz Open 04-06 12:10 7 7 05-06 11:04 8 7
    Bajraszewski Sylwiusz Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 8 05-06 08:52 2 2
    Benkovsky Richard Open 04-06 13:17 8 13 05-06 11:04 8 12
    Blok Andrzej F/TR 04-06 14:24 9 9 05-06 12:10 11 9
    Blok Andrzej Open 04-06 15:31 10 9 05-06 12:32 12 9
    Blok Andrzej Sniper 04-06 10:46 5 9 05-06 10:20 6 9
    Brzyski Szymon Open 04-06 14:24 9 13 05-06 11:48 10 12
    Brzyski Szymon Magnum 04-06 17:45 12 13 05-06 13:16 14 10
    Celmer Piotr Open 04-06 13:17 8 7 05-06 11:26 9 7
    Celmer  Piotr Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 7 05-06 08:52 2 7
    Dajczak Marek F/TR 04-06 15:31 10 13 05-06 11:04 8 5
    Dajczak Marek Sniper 04-06 10:46 5 14 05-06 09:36 4 5
    Domański  Błażej Semi-Auto 04-06 08:40 2 16      
    Domański Błażej Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 16 05-06 08:30 1 12
    Dorszewicz Jacek F/TR 04-06 14:24 9 11 05-06 12:10 11 11
    Dorszewicz Jacek Open 04-06 15:31 10 11 05-06 12:32 12 11
    Dorszewicz Jacek SniperOpen 04-06 10:46 5 11 05-06 10:20 6 2
    Drozdowski Filip Jan Sniper 04-06 10:46 5 2 05-06 09:36 4 12
    Dybał Jarosław F/TR 04-06 12:10 7 11      
    Frączek Agnieszka F/TR 04-06 16:38 11 11      
    Frejtag Jacek F/TR 04-06 13:17 8 12 05-06 11:48 10 2
    Frejtag Jacek Sniper 04-06 11:28 6 11 05-06 10:20 6 5
    Fulbiszewski Marek F/TR 04-06 12:10 7 2      
    Fulbiszewski Marek Sniper 04-06 10:04 4 11      
    Górkiewicz Grzegorz Sniper 04-06 10:04 4 1 05-06 09:36 4 1
    Grzybowski Dariusz Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 12 05-06 08:30 1 8
    Grzybowski Dariusz Sniper 04-06 10:46 5 13 05-06 10:20 6 12
    Gładyszewski Grzegorz F/TR 04-06 12:10 7 5 05-06 11:04 8 3
    Gładyszewski Grzegorz Sniper 04-06 11:28 6 5 05-06 10:42 7 3
    Henger Karol Open 04-06 14:24 9 12 05-06 12:32 12 12
    Henger Karol Sniper 04-06 10:04 4 13 05-06 10:20 6 3
    Henger Karol SniperOpen 04-06 11:28 6 2 05-06 10:42 7 2
    Horák Luděk Open 04-06 16:38 11 6 05-06 12:32 12 6
    Horák Luděk SniperOpen 04-06 09:22 3 9 05-06 09:36 4 9
    Hordyński Robert F/TR 04-06 12:10 7 15      
    Jagielski Wojciech F/TR 04-06 13:17 8 4 05-06 11:26 9 4
    Jagielski Wojciech Sniper 04-06 11:28 6 10 05-06 09:14 3 9
    Jastrząbek  Tomasz Semi-Auto 04-06 08:40 2 8 05-06 08:52 2 9
    Jastrząbek Tomasz Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 14 05-06 08:30 1 10
    Kaczyńska Agata Open 04-06 16:38 11 13 05-06 11:26 9 11
    Kaczyńska Agata SniperOpen 04-06 10:04 4 7 05-06 10:20 6 7
    Karpinski Stanislaw F/TR 04-06 12:10 7 4 05-06 11:48 10 4
    Karpinski Stanislaw Open 04-06 14:24 9 4 05-06 11:04 8 4
    Karpinski Stanislaw Sniper 04-06 08:40 2 4 05-06 09:36 4 4
    Karpinski Stanislaw SniperOpen 04-06 10:04 4 4 05-06 08:52 2 4
    Kies Piotr Sniper 04-06 10:04 4 5 05-06 09:14 3 2
    Kirchner Zbigniew Sniper 04-06 11:28 6 9 05-06 10:42 7 5
    Kita Jan F/TR 04-06 15:31 10 2 05-06 12:54 13 2
    Kolańczyk Michał F/TR 04-06 13:17 8 15      
    Kolańczyk  Michał Semi-AutoOpen 04-06 08:40 2 13      
    Kolańczyk Michał Sniper 04-06 10:46 5 15      
    Konecki Paweł Magnum 04-06 17:45 12 5 05-06 13:16 14 5
    Konecki Paweł Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 6 05-06 08:30 1 6
    Kopyś Sławomir Open 04-06 14:24 9 6 05-06 12:10 11 1
    Kopyś Sławomir Magnum 04-06 17:45 12 14 05-06 13:16 14 11
    Kopyś Sławomir Sniper 04-06 09:22 3 4 05-06 09:14 3 4
    Królikowski Piotr Open 04-06 12:10 7 1 05-06 11:48 10 1
    Królikowski Piotr Magnum 04-06 17:45 12 4 05-06 13:16 14 4
    Królikowski Piotr Sniper 04-06 10:46 5 1 05-06 10:20 6 1
    Królikowski Piotr SniperOpen 04-06 11:28 6 1 05-06 10:42 7 1
    Krzywodajć Przemysław Sniper 04-06 11:28 6 7      
    Kurdziel Roman Open 04-06 13:17 8 5 05-06 11:04 8 6
    Kurdziel Roman Sniper 04-06 09:22 3 6 05-06 09:36 4 6
    Kurdziel Roman SniperOpen 04-06 11:28 6 14 05-06 10:20 6 11
    Lasek Dariusz Open 04-06 15:31 10 12      
    Lasek Dariusz SniperOpen 04-06 09:22 3 12      
    Leszczyński Emil Open 04-06 13:17 8 1 05-06 11:04 8 1
    Leszczyński Emil Semi-Auto 04-06 08:00 1 5 05-06 08:30 1 5
    Leszczyński Emil SniperOpen 04-06 08:40 2 2 05-06 09:58 5 1
    Madurowicz Wojciech F/TR 04-06 14:24 9 16 05-06 12:10 11 12
    Markuss Uldis Open 04-06 12:10 7 12 05-06 11:04 8 11
    Markuss Uldis SniperOpen 04-06 08:40 2 6 05-06 08:52 2 6
    Małek Jan F/TR 04-06 14:24 9 3 05-06 12:32 12 3
    Małek Jan Magnum 04-06 17:45 12 3 05-06 13:16 14 3
    Małek Mirosław Open 04-06 16:38 11 10      
    Małek Mirosław Magnum 04-06 17:45 12 8 05-06 13:16 14 8
    Małek Mirosław Sniper 04-06 09:22 3 8 05-06 09:36 4 8
    Małek Mirosław SniperOpen 04-06 11:28 6 8 05-06 10:20 6 8
    Mituniewicz Agnieszka F/TR 04-06 16:38 11 5 05-06 12:54 13 5
    Mituniewicz Agnieszka Open 04-06 15:31 10 6 05-06 12:10 11 5
    Mituniewicz Agnieszka Sniper 04-06 08:40 2 5 05-06 08:52 2 5
    Mituniewicz Agnieszka SniperOpen 04-06 09:22 3 5 05-06 09:14 3 5
    Mlicki Sławomir F/TR 04-06 14:24 9 15      
    Mlicki Sławomir Sniper 04-06 10:04 4 15      
    Morawiec Marek Open 04-06 13:17 8 11      
    Morawiec Marek Magnum 04-06 17:45 12 11 05-06 12:54 13 9
    Mothejl Petr Open 04-06 12:10 7 6 05-06 12:32 12 8
    Mothejl Petr Magnum 04-06 17:45 12 7 05-06 13:16 14 7
    Mothejl  Petr Semi-AutoOpen 04-06 08:40 2 12 05-06 08:52 2 12
    Mothejl Petr SniperOpen 04-06 09:22 3 7 05-06 09:14 3 6
    Myszka Wojciech Sniper 04-06 08:40 2 7      
    Narloch Piotr F/TR 04-06 13:17 8 9      
    Narloch Piotr Magnum 04-06 16:38 11 16      
    Novák Petr Open 04-06 16:38 11 7 05-06 12:32 12 7
    Nowak Wojciech F/TR 04-06 15:31 10 15      
    Nowak Wojciech Sniper 04-06 10:46 5 16      
    Papros Marek F/TR 04-06 16:38 11 9 05-06 12:10 11 6
    Pękala Jarosław SniperOpen 04-06 09:22 3 13      
    Pietiläinen Janne Open 04-06 16:38 11 2 05-06 12:10 11 8
    Pietiläinen Janne SniperOpen 04-06 08:40 2 1 05-06 09:58 5 5
    Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 04-06 13:17 8 6      
    Półtorak Konrad Sniper 04-06 11:28 6 6      
    Prochazka Josef F/TR 04-06 13:17 8 8 05-06 11:26 9 8
    Prochazka Josef Open 04-06 14:24 9 8 05-06 11:48 10 8
    Prochazka Josef Magnum 04-06 17:45 12 10 05-06 12:54 13 11
    Prochazka  Josef Semi-Auto 04-06 08:40 2 11 05-06 08:52 2 8
    Prochazka Josef Sniper 04-06 10:04 4 8 05-06 09:14 3 7
    Prochazka Josef SniperOpen 04-06 10:46 5 8 05-06 09:36 4 7
    Przepiórski Jerzy F/TR 04-06 12:10 7 16      
    Przepiórski Jerzy Sniper 04-06 09:22 3 15      
    Pyka  Marek Semi-Auto 04-06 08:40 2 10      
    Pyka Marek Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 11      
    Raczyński Bogdan F/TR 04-06 13:17 8 10 05-06 11:48 10 10
    Raczyński Bogdan Open 04-06 15:31 10 10 05-06 12:10 11 10
    Raczyński Bogdan Sniper 04-06 09:22 3 10 05-06 09:58 5 10
    Raczyński Bogdan SniperOpen 04-06 10:46 5 10 05-06 09:36 4 10
    Rozlucki Jerzy F/TR 04-06 16:38 11 14 05-06 11:48 10 9
    Rozlucki Jerzy Open 04-06 15:31 10 16      
    Rozlucki Jerzy Sniper 04-06 10:04 4 16 05-06 10:42 7 9
    Rozłucki Jerzy SniperOpen 04-06 08:40 2 14      
    Rydz Marek Semi-Auto 04-06 08:00 1 3 05-06 08:30 1 3
    Rydz Marek Sniper 04-06 09:22 3 3 05-06 09:14 3 3
    Sekulski Przemysław Magnum 04-06 17:45 12 6 05-06 12:54 13 10
    Simiński Rafał Semi-Auto 04-06 08:00 1 10 05-06 08:30 1 9
    Skarysz Janusz SniperOpen 04-06 10:46 5 6      
    Śledzik Michał F/TR 04-06 16:38 11 4 05-06 12:32 12 4
    Śledzik Michał Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 2 05-06 08:30 1 2
    Śledzik Michał Sniper 04-06 10:04 4 2 05-06 09:36 4 2
    Smyk Włodzimierz Magnum 04-06 17:45 12 9 05-06 13:16 14 9
    Srokosz Andrzej F/TR 04-06 15:31 10 7 05-06 12:10 11 7
    Srokosz Andrzej Sniper 04-06 10:46 5 7 05-06 09:58 5 7
    Srokosz Ryszard Magnum 04-06 17:45 12 1 05-06 13:16 14 1
    Srokosz Ryszard Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 1 05-06 08:30 1 1
    Srokosz Ryszard SniperOpen 04-06 09:22 3 1 05-06 09:14 3 1
    Stefanowski Igor Open 04-06 15:31 10 1 05-06 11:26 9 1
    Stefanowski Igor Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 4 05-06 08:30 1 4
    Stępniewski Janusz Open 04-06 16:38 11 12 05-06 11:48 10 11
    Stępniewski Janusz SniperOpen 04-06 10:04 4 6 05-06 09:58 5 11
    Sykora Jan F/TR 04-06 15:31 10 8 05-06 11:04 8 10
    Sykora Jan Open 04-06 16:38 11 8 05-06 11:26 9 10
    Sykora Jan Sniper 04-06 10:04 4 12 05-06 08:52 2 10
    Sykora Jan SniperOpen 04-06 10:46 5 12 05-06 09:14 3 10
    Szczyrek Michał F/TR 04-06 13:17 8 16 05-06 11:04 8 2
    Szczyrek Michał Open 04-06 14:24 9 10 05-06 11:26 9 2
    Szczyrek Michał SniperOpen 04-06 09:22 3 2 05-06 09:58 5 2
    Sztybór Adam Open 04-06 17:45 12 16 05-06 13:16 14 12
    Sztybór Adam SniperOpen 04-06 09:22 3 16 05-06 09:14 3 12
    Szuszczyński Piotr SniperOpen 04-06 11:28 6 12      
    Szymański Sebastian Magnum 04-06 17:45 12 2 05-06 13:16 14 2
    Wilkowska Joanna Open 04-06 15:31 10 5 05-06 12:32 12 5
    Wilkowska Joanna SniperOpen 04-06 11:28 6 4 05-06 10:20 6 4
    Wilkowski Piotr Open 04-06 15:31 10 4 05-06 12:10 11 4
    Wilkowski Piotr SniperOpen 04-06 10:46 5 4 05-06 09:58 5 4
    Wodnicki Michał Semi-Auto 04-06 08:40 2 15 05-06 08:52 2 11
    Wodnicki Michał Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 15 05-06 08:30 1 11
    Wójcik Mariusz F/TR 04-06 12:10 7 13 05-06 11:26 9 9
    Woszczak Marcin Open 04-06 14:24 9 5 05-06 12:10 11 2
    Woszczak Marcin SniperOpen 04-06 10:46 5 3 05-06 09:58 5 3
    Woźniak Piotr Semi-AutoOpen 04-06 08:00 1 9      
    Woźniak Piotr Sniper 04-06 10:04 4 9 05-06 09:58 5 9
    Wyroba Jakub F/TR 04-06 14:24 9 2 05-06 12:32 12 2
    Wyroba Katarzyna F/TR 04-06 14:24 9 1 05-06 12:32 12 1
    Wyroba Wiesław Magnum 04-06 17:45 12 12 05-06 12:54 13 12
    Włodarczyk Konrad F/TR 04-06 15:31 10 14      
    Włodarczyk Konrad Open 04-06 14:24 9 14      
    Włodarczyk Konrad Sniper 04-06 10:04 4 14      
    Włodarczyk Konrad SniperOpen 04-06 09:22 3 14      
    Zabicki Robert F/TR 04-06 15:31 10 3 05-06 12:10 11 3
    Żabicki Robert Open 04-06 12:10 7 3 05-06 11:48 10 3
    Zabicki Robert Sniper 04-06 10:04 4 3 05-06 09:36 4 3
    Żbikowski Maciej Open 04-06 12:10 7 8      
    Żychiewicz Łukasz F/TR 04-06 12:10 7 14      
    Łaski Zenon F/TR 04-06 13:17 8 14 05-06 11:26 9 12
    Łaski Zenon Magnum 04-06 17:45 12 15 05-06 13:16 14 6
    Łaski Zenon Sniper 04-06 09:22 3 11 05-06 09:14 3 11
    Łuczak  Bartosz Semi-Auto 04-06 08:40 2 9      
    Łuczak Bartosz SniperOpen 04-06 11:28 6 13      
    Łuksza Tomasz Sniper 04-06 10:46 5 5 05-06 09:58 5 12
    Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku