Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Artur Kamiński  JP 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    2. Marek Rydz  .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
    3. Mariusz Wójcik  Stag Arms .223  Semi-Auto - wybierz  
    4. Błażej Domański  Lancer L30 6.5 Cr  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    5. Tomasz Jastrząbek  Lancer 6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 10
    6. Michał Śledzik  Lancer 6.5 creedmor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    7. Michał Wodnicki  DB10 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 11
    8. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    9. Igor Stefanowski  6,5 CM JP  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    10. Rafał Simiński  Savage .308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 10 zm. 1 / st. 9
    11. Marek Pyka  6.5cr  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 11  
    12. Dariusz Grzybowski  Savage MSR10 6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 8
    13. Emil Leszczyński  HK MR 308  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    14. Sylwiusz Bajraszewski  Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 8 wybierz
    15. Paweł Konecki  JP 6.5 CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
    16. Piotr Woźniak  DB 10 6,5 creedorr  Semi-AutoOpen - zm. 1 / st. 9  



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Błażej Domański Semi-Auto  Stag 223  Sniper - zm. 1 / st. 16  
    2. Michał Wodnicki Semi-Auto  Stag 3Gun Elite .223 REM  Sniper tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 11
    3. Jerzy Rozlucki  .308 TRG TerasJanne  Sniper - zm. 3 / st. 16  
    4. Wojciech Nowak  Sabatti STR .308 Win.  Sniper - zm. 4 / st. 16  
    5. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  Sniper - zm. 3 / st. 14  
    6. Bogdan Raczyński  CZ 555 308 W  Sniper tak zm. 2 / st. 10 zm. 4 / st. 10
    7. Robert Zabicki  Sabatti .308  Sniper tak zm. 3 / st. 3 zm. 3 / st. 3
    8. Mirosław Małek  Haenel RS8 308Win  Sniper tak zm. 2 / st. 8 zm. 3 / st. 8
    9. Jan Sykora  Piroarms/308W  Sniper tak zm. 3 / st. 12 zm. 1 / st. 10
    10. Grzegorz Górkiewicz  Sako TRG22 .308 Win  Sniper tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    11. Michał Śledzik  Dolphin 308W  Sniper tak zm. 3 / st. 2 zm. 3 / st. 2
    12. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  SniperOpen - zm. 1 / st. 14  
    13. Adam Sztybór  NC RADO 284WIN  SniperOpen tak zm. 2 / st. 16 zm. 2 / st. 12
    14. Mirosław Małek  NC RADO 284Win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 5 / st. 8
    15. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  SniperOpen tak zm. 2 / st. 9 zm. 3 / st. 9
    16. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 12 zm. 2 / st. 10
    17. Joanna Wilkowska  Terasjanne-Surg 6.5x47/284  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 5 / st. 4
    18. Bogdan Raczyński  CZ 550 7 mm  SniperOpen tak zm. 4 / st. 10 zm. 3 / st. 10
    19. Tomasz Badura  Terasjanne .308 WIN  SniperOpen tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
    20. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284 win  SniperOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    21. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 5 / st. 5 zm. 6 / st. 3
    22. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    23. Andrej Aidamovic  308 win Dolfin   Sniper tak zm. 3 / st. 10 zm. 5 / st. 10
    24. Dariusz Grzybowski  Savage 110 Elite  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 5 / st. 12
    25. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  SniperOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 4 / st. 1
    26. Jacek Dorszewicz  Terasjanne 6 Dasher  SniperOpen tak zm. 4 / st. 11 zm. 5 / st. 2
    27. Marek Pyka Semi-Auto  308w  Sniper - zm. 1 / st. 10  
    28. Marek Dajczak  DCR .308  Sniper tak zm. 4 / st. 14 zm. 3 / st. 5
    29. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284  SniperOpen - zm. 2 / st. 14  
    30. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  Sniper tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    31. Agnieszka Mituniewicz  NCRado  SniperOpen tak zm. 2 / st. 5 zm. 2 / st. 5
    32. Sławomir Kopyś  Sabatti 308WIN  Sniper tak zm. 2 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    33. Andrzej Srokosz  Savage 12/ftr 308  Sniper tak zm. 4 / st. 7 zm. 4 / st. 7
    34. Piotr Woźniak  Tikka t3X 308 win  Sniper tak zm. 3 / st. 9 zm. 4 / st. 9
    35. Karol Henger  NYX 308  Sniper tak zm. 3 / st. 13 zm. 5 / st. 3
    36. Karol Henger  .284   SniperOpen tak zm. 5 / st. 2 zm. 6 / st. 2
    37. Marek Fulbiszewski  308 WIN  Sniper - zm. 3 / st. 11  
    38. Piotr Kies  DCR .308  Sniper tak zm. 3 / st. 5 zm. 2 / st. 2
    39. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  SniperOpen tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 6
    40. Piotr Królikowski  SSG08 308 WIN  Sniper tak zm. 4 / st. 1 zm. 5 / st. 1
    41. Piotr Królikowski  AXMC 338LM   SniperOpen tak zm. 5 / st. 1 zm. 6 / st. 1
    42. Michał Kolańczyk Semi Open  STAG 10  SniperOpen - zm. 1 / st. 13  
    43. Michał Kolańczyk  Sabatti 308  Sniper - zm. 4 / st. 15  
    44. Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN   Sniper tak zm. 5 / st. 3 zm. 6 / st. 4
    45. Jerzy Przepiórski  Savage 10 BA 308.Win  Sniper - zm. 2 / st. 15  
    46. Zenon Łaski  Blaser .308  Sniper tak zm. 2 / st. 11 zm. 2 / st. 11
    47. Petr Mothejl Semi Open  GAP 6,5/47 L  Sniper tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 12
    48. Tomasz Łuksza  Tikka T3X Tac A1 .308 win  Sniper tak zm. 4 / st. 5 zm. 4 / st. 12
    49. Uldis Markuss  Terasjanne 284win  SniperOpen tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 6
    50. Filip Jan Drozdowski  CZ 557 Varmint 308 Win.  Sniper tak zm. 4 / st. 2 zm. 3 / st. 12
    51. Piotr Wilkowski  284  SniperOpen tak zm. 4 / st. 4 zm. 4 / st. 4
    52. Stanislaw Karpinski  Lufy.com.pl 308 Win  Sniper tak zm. 1 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    53. Stanislaw Karpinski  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  SniperOpen tak zm. 3 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    54. Josef Prochazka Semi  JP308  Sniper tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 8
    55. Josef Prochazka  Kelbly  Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 2 / st. 7
    56. Josef Prochazka  Kelbly  SniperOpen tak zm. 4 / st. 8 zm. 3 / st. 7
    57. Michał Szczyrek  Sabatti TLD  SniperOpen tak zm. 2 / st. 2 zm. 4 / st. 2
    58. Marek Rydz  .308  Sniper tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    59. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 9 zm. 5 / st. 9
    60. Konrad Półtorak  CZ557 Varmint .308  Sniper - zm. 5 / st. 6  
    61. Bartosz Łuczak Semi Auto  Hk MR308-A3 G28  Sniper - zm. 1 / st. 9  
    62. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  SniperOpen tak zm. 3 / st. 6 zm. 4 / st. 11
    63. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5 CM   SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 4 / st. 3
    64. Tomasz Jastrząbek Semi-Auto  308 win   Sniper tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 9
    65. Sławomir Mlicki  308W  Sniper - zm. 3 / st. 15  
    66. Piotr Szuszczyński  6br  SniperOpen - zm. 5 / st. 12  
    67. Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC  Sniper tak zm. 5 / st. 10 wybierz
    68. Piotr Celmer Semi-Auto Open  Savage MSR-10 6,5xCreedmoore  Sniper tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    69. Jarosław Pękala  Tikka T3X .308  SniperOpen - zm. 2 / st. 13  
    70. Roman Kurdziel  Victrix 308W  SniperOpen tak zm. 5 / st. 14 zm. 3 / st. 11
    71. Roman Kurdziel  Victrix 308W  SniperOpen tak zm. 2 / st. 6 zm. 3 / st. 6
    72. Jacek Frejtag  Sabatti STR Sport .308  Sniper tak zm. 5 / st. 11 zm. 5 / st. 5
    73. Przemysław Krzywodajć  Sako TRG 308win  Sniper - zm. 5 / st. 7  
    74. Dariusz Lasek  NC Rado 284  SniperOpen - zm. 2 / st. 12  
    75. Janusz Skarysz  6,5 CM  SniperOpen - zm. 4 / st. 6  
    76. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  SniperOpen tak zm. 3 / st. 7 zm. 5 / st. 7
    77. Wojciech Myszka  Tikka T3A1  Sniper - wybierz  
    78. Zbigniew Kirchner  Mossberg Patriot .308  Sniper tak zm. 5 / st. 9 zm. 6 / st. 5
    79. Bartosz Łuczak  Titan T6T  SniperOpen - zm. 5 / st. 13  



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Jerzy Rozlucki  TRG .308  F/TR - zm. 5 / st. 1  
    2. Jan Sykora  Piroarms/308W  F/TR tak zm. 4 / st. 8 zm. 1 / st. 10
    3. Tomasz Badura  Dolphin .308 WIN   F/TR tak zm. 5 / st. 3 zm. 6 / st. 3
    4. Bogdan Raczyński  CZ 555 308 W  F/TR tak zm. 2 / st. 10 zm. 3 / st. 10
    5. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  F/TR - zm. 4 / st. 14  
    6. Wojciech Nowak  Sabatti STR .308 Win.  F/TR - zm. 4 / st. 15  
    7. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 1 / st. 13 wybierz
    8. Robert Zabicki  Sabatti .308  F/TR tak zm. 4 / st. 3 zm. 4 / st. 3
    9. Michał Śledzik  Dolphin 308W  F/TR tak zm. 5 / st. 4 zm. 5 / st. 4
    10. Jan Małek  CZ70 .308 Win  F/TR tak zm. 3 / st. 3 zm. 5 / st. 3
    11. Petr Novák  Kelbly, 6,5/47  Open tak zm. 5 / st. 7 zm. 5 / st. 7
    12. Bogdan Raczyński  CZ 550 7 mm  Open tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 10
    13. Jerzy Rozlucki  Victrix .284  Open - zm. 4 / st. 16  
    14. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284  Open tak zm. 5 / st. 2 zm. 6 / st. 1
    15. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  Open tak zm. 5 / st. 6 zm. 5 / st. 6
    16. Jan Sykora  Dolphin/6.5CM  Open tak zm. 5 / st. 8 zm. 2 / st. 10
    17. Szymon Brzyski  REPETIER 284 WIN  Open tak zm. 3 / st. 13 zm. 3 / st. 12
    18. Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 6x47L  Open tak zm. 4 / st. 4 zm. 4 / st. 4
    19. Tomasz Badura  Terasjanne 284 WIN  Open tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    20. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP 308win  F/TR - wybierz  
    21. Marcin Kowalski  NC Rado 308W  F/TR - wybierz  
    22. Igor Stefanowski  NC RADO  Open tak zm. 4 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    23. Jarosław Dybał  308W  F/TR - zm. 1 / st. 11  
    24. Łukasz Żychiewicz  Savage F/TR .308 Win  F/TR - zm. 1 / st. 14  
    25. Grzegorz Gładyszewski  Sabatti 308 Win  F/TR tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 3
    26. Robert Żabicki  Sabatti 6,5x47  Open tak zm. 1 / st. 3 zm. 3 / st. 3
    27. Maciej Żbikowski  6mm Norma BR  Open - wybierz  
    28. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 Win   F/TR tak zm. 1 / st. 10 zm. 5 / st. 10
    29. Sylwiusz Bajraszewski  Borden Custom 308 Win  F/TR tak zm. 3 / st. 7 zm. 3 / st. 7
    30. Sylwiusz Bajraszewski  Savage F-class 6 mm BR  Open tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    31. Emil Leszczyński  Sabatti STR Sport 6.5 Creed  Open tak zm. 2 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    32. Jacek Dorszewicz  Steyr 308  F/TR tak zm. 3 / st. 11 zm. 4 / st. 11
    33. Jacek Dorszewicz  Terasjanne 6 Dasher  Open tak zm. 4 / st. 11 zm. 5 / st. 11
    34. Marek Papros  Savage F/TR .308  F/TR tak zm. 5 / st. 9 zm. 4 / st. 6
    35. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/284  Open tak zm. 1 / st. 6 zm. 5 / st. 8
    36. Jacek Frejtag  Sabatti STR Sport .308  F/TR tak zm. 2 / st. 12 zm. 3 / st. 2
    37. Jan Kita  Savage ftr12  F/TR tak zm. 4 / st. 2 zm. 6 / st. 2
    38. Marek Dajczak  DCR .308  F/TR tak zm. 4 / st. 13 zm. 1 / st. 5
    39. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 284  Open - zm. 3 / st. 14  
    40. Agnieszka Mituniewicz  Sabbati Tactical Desert 308w  F/TR tak zm. 5 / st. 5 zm. 6 / st. 5
    41. Agnieszka Mituniewicz  NCRado  Open tak zm. 4 / st. 6 zm. 4 / st. 5
    42. Sławomir Kopyś  Sabatti 6,5  Open tak zm. 3 / st. 6 zm. 4 / st. 1
    43. Andrzej Srokosz  Savage 12/ftr 308  F/TR tak zm. 4 / st. 7 zm. 4 / st. 7
    44. Karol Henger  .284  Open tak zm. 3 / st. 12 zm. 5 / st. 12
    45. Wojciech Madurowicz  Sabatti STR Sport, .308 WIN  F/TR tak zm. 3 / st. 16 zm. 4 / st. 12
    46. Marek Fulbiszewski  308 WIN  F/TR - zm. 1 / st. 2  
    47. Dariusz Lasek  NC Rado 284  Open - zm. 4 / st. 12  
    48. Piotr Królikowski  NC Rado 6,5x47L  Open tak zm. 1 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    49. Robert Hordyński  Sabatti 308 Win  F/TR - zm. 1 / st. 15  
    50. Michał Kolańczyk  Sabatti 308  F/TR - zm. 2 / st. 15  
    51. Jerzy Przepiórski  Sabatti 308.Win  F/TR - zm. 1 / st. 16  
    52. Joanna Wilkowska  284  Open tak zm. 4 / st. 5 zm. 5 / st. 5
    53. Zenon Łaski  blaser 308win  F/TR tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 12
    54. Uldis Markuss  Terasjanne 284win  Open tak zm. 1 / st. 12 zm. 1 / st. 11
    55. Stanislaw Karpinski  Lufy.com.pl 308 Win  F/TR tak zm. 1 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    56. Stanislaw Karpinski  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  Open tak zm. 3 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    57. Josef Prochazka  Kelbly  F/TR tak zm. 2 / st. 8 zm. 2 / st. 8
    58. Josef Prochazka  Kelbly  Open tak zm. 3 / st. 8 zm. 3 / st. 8
    59. Michał Szczyrek  Tikka .223  F/TR tak zm. 2 / st. 16 zm. 1 / st. 2
    60. Michał Szczyrek  Sabatti TLD  Open tak zm. 3 / st. 10 zm. 2 / st. 2
    61. Katarzyna Wyroba  308 Win Savage   F/TR tak zm. 3 / st. 1 zm. 5 / st. 1
    62. Jakub Wyroba  308 Win Nc Rado  F/TR tak zm. 3 / st. 2 zm. 5 / st. 2
    63. Marek Morawiec  DC 6.5 x 47  Open - zm. 2 / st. 11  
    64. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308 Win  F/TR tak zm. 3 / st. 9 zm. 4 / st. 9
    65. Andrzej Blok  NC-RADO 6.5x47  Open tak zm. 4 / st. 9 zm. 5 / st. 9
    66. Richard Benkovsky  Kelbly 284  Open tak zm. 2 / st. 13 zm. 1 / st. 12
    67. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  Open tak zm. 5 / st. 12 zm. 3 / st. 11
    68. Marcin Woszczak  JC Wozzy 6,5CM  Open tak zm. 3 / st. 5 zm. 4 / st. 2
    69. Sławomir Mlicki  308W  F/TR - zm. 3 / st. 15  
    70. Wojciech Jagielski  .308 Schultz&Larsen TAC  F/TR tak zm. 2 / st. 4 wybierz
    71. Piotr Celmer  Carl Gustaf 6,5x55  Open tak zm. 2 / st. 7 zm. 2 / st. 7
    72. Roman Kurdziel  NC Rado 284w  Open tak zm. 2 / st. 5 zm. 1 / st. 6
    73. Piotr Narloch  Dcr 308  F/TR - zm. 5 / st. 14  
    74. Piotr Narloch Magnum  Dcr338  Open - zm. 5 / st. 16  
    75. Tomasz Affet  SAVAGE 12 F/TR .308 Win  F/TR - zm. 2 / st. 2  
    76. Agata Kaczyńska  JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  Open tak zm. 5 / st. 13 zm. 2 / st. 11
    77. Agnieszka Frączek    F/TR - zm. 5 / st. 11  
    78. Mirosław Małek  NC RADO  Open - zm. 5 / st. 10  



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Adam Sztybór  Rado 338  tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    2. Mirosław Małek  ASH Walkure 300NM  tak zm. 1 / st. 8 zm. 1 / st. 8
    3. Marek Morawiec  DC 300PRC  - zm. 1 / st. 11  
    4. Szymon Brzyski  UNIQUE ALPINE 338 LM  tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 10
    5. Jan Małek  SAKO TRG .338 Lapua Magnum  tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
    6. Petr Mothejl  Kelbly, 7 RSAUM  tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    7. Ryszard Srokosz  lufy.com.pl 338LM  tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    8. Sławomir Kopyś  300 PRC Lufypl  tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 11
    9. Sebastian Szymański  Lufy.com.pl 300WSM  tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    10. Piotr Królikowski  AXMC 338LM   tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    11. Włodzimierz Smyk  Uniqe Alpine 338LM  tak zm. 1 / st. 9 zm. 1 / st. 9
    12. Paweł Konecki  Keppeler 7 RSAUM  tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 5
    13. Zenon Łaski  AX 338LM  tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 6
    14. Josef Prochazka  Accuracy  tak zm. 1 / st. 10  
    15. Wiesław Wyroba  338 LM NC Rado  tak zm. 1 / st. 12  
    16. Przemysław Sekulski  Blaser .338  tak zm. 1 / st. 6