Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022

  • XLIV Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Wodnicki  96 (3X)  1.432  Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    2.   Błażej Domański   96 (1X)  0.871  Stag 223   Delta    
    3.   Marek Pyka   94 (4X)  0.940  308w   Nf    
    4.   Marek Rydz  93 (2X)  0.848  .223   Delta    
    5.   Bartosz Łuczak   93 (2X)  1.673  Hk MR308-A3 G28   Kahles K525i     
    6.   Tomasz Jastrząbek   90    1.295  308 win    S&B    
    7.   Rafał Simiński  84 (1X)  1.673  Savage .308   NF    
    8.   Emil Leszczyński  82    2.212  HK MR 308   Vortex    
    9.   Mariusz Wójcik  75       Stag Arms .223   Vortex    
    10.   Josef Prochazka   66 (1X)     JP308   NF    
    Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (2X)  0.699  Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo   March    
    2.   Tomasz Jastrząbek  94    1.215  Lancer 6.5   S&B    
    3.   Igor Stefanowski  93 (2X)  1.123  6,5 CM JP   NF Comp    
    4.   Błażej Domański  91 (2X)  0.859  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    5.   Dariusz Grzybowski  91 (1X)  1.226  Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
    6.   Ryszard Srokosz  91    1.341  Lancer 6.5 CM   NF    
    7.   Michał Wodnicki  90 (1X)  1.318  DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    8.   Michał Śledzik  89    1.627  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    9.   Michał Kolańczyk   88 (1X)  1.341  STAG 10   VO    
    10.   Marek Pyka  85    1.719  6.5cr   DO    
    11.   Paweł Konecki  57       JP 6.5 CRM   March 10-60    
    12.   Piotr Woźniak  32       DB 10 6,5 creedorr   Delta optika tytanium    
    13.   Piotr Celmer   0       Savage MSR-10 6,5xCreedmoore   Weaver    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek  100 (5X)  0.665  Haenel RS8 308Win   NF    
    2.   Wojciech Nowak  99 (4X)  0.573  Sabatti STR .308 Win.   Vortex    
    3.   Andrej Aidamovic  98 (4X)  0.756  308 win Dolfin    10x60 March    
    4.   Filip Jan Drozdowski  98 (2X)  0.642  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    5.   Bogdan Raczyński  98 (2X)  0.997  CZ 555 308 W   NF    
    6.   Agnieszka Mituniewicz  98    1.008  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    7.   Jan Sykora  97 (2X)  0.642  Piroarms/308W   NFcomp    
    8.   Sławomir Kopyś  97 (2X)  0.665  Sabatti 308WIN   Kahles    
    9.   Roman Kurdziel  97 (2X)  0.837  Victrix 308W   NF    
    10.   Jerzy Rozlucki  97 (1X)  0.665  .308 TRG TerasJanne   NF    
    11.   Tomasz Badura  96 (5X)  1.146  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    12.   Robert Zabicki  96 (2X)  0.882  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    13.   Sławomir Mlicki  96 (2X)  0.974  308W   Vortex    
    14.   Josef Prochazka  96    0.665  Kelbly   NF    
    15.   Michał Śledzik  95 (4X)  1.902  Dolphin 308W   NightForce Competition     
    16.   Wojciech Jagielski  95 (2X)  0.974  .308 Schultz&Larsen TAC   Swarovski x5    
    17.   Piotr Królikowski  95 (1X)  0.378  SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    18.   Marek Dajczak  95    0.699  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    19.   Karol Henger  95    0.871  NYX 308   March 10-60x50    
    20.   Andrzej Srokosz  94 (3X)  0.882  Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    21.   Dariusz Grzybowski  94 (1X)  0.837  Savage 110 Elite   Nightforce    
    22.   Wojciech Myszka  92 (2X)  1.409  Tikka T3A1   Vortrex 8-24x56    
    23.   Jerzy Przepiórski  91 (1X)  1.226  Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    24.   Zenon Łaski  90 (2X)  1.215  Blaser .308   NF    
    25.   Tomasz Łuksza  90 (2X)  1.581  Tikka T3X Tac A1 .308 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    26.   Stanislaw Karpinski  90 (1X)  0.630  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    27.   Michał Kolańczyk  90 (1X)  1.066  Sabatti 308   SB    
    28.   Grzegorz Gładyszewski  90 (1X)  1.409  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    29.   Przemysław Krzywodajć  90    0.573  Sako TRG 308win   Vortex PST 5-25x50    
    30.   Konrad Włodarczyk  90    1.238  Teräsjänne 308   NF    
    31.   Marek Rydz  90    1.295  .308   NF    
    32.   Jacek Frejtag  89 (2X)  1.650  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    33.   Andrzej Blok  86 (2X)  1.982  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    34.   Piotr Woźniak  82    2.269  Tikka t3X 308 win   nihgtforce    
    35.   Piotr Kies  80 (1X)     DCR .308   Vortex    
    36.   Konrad Półtorak  73 (1X)     CZ557 Varmint .308   Vortex viper PST 24x50    
    37.   Zbigniew Kirchner  49       Mossberg Patriot .308   WESTHUNTER 4-16x 44 FFP    
       Marek Fulbiszewski  awaria       308 WIN   NIGHT FORCE COMPETITION    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  100 (10X)  0.229  CZ 550 7 mm   NF    
    2.   Marcin Woszczak  100 (5X)  0.493  JC Wozzy 6,5 CM    NF    
    3.   Tomasz Badura  99 (6X)  0.745  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    4.   Jerzy Rozłucki  99 (5X)  0.493  Victrix .284   NF    
    5.   Joanna Wilkowska  99 (2X)  0.688  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    6.   Mirosław Małek  98 (6X)  0.779  NC RADO 284Win   NF    
    7.   Adam Sztybór  98 (4X)  0.745  NC RADO 284WIN   NF    
    8.   Bartosz Łuczak  98 (3X)  0.458  Titan T6T   Kahles K1050MOAK    
    9.   Luděk Horák  98 (3X)  0.837  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    10.   Konrad Włodarczyk  98 (2X)  0.699  Teräsjänne 284   NF    
    11.   Petr Mothejl  97 (5X)  1.020  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    12.   Piotr Królikowski  97 (3X)  0.607  NCRado 6,5x47   Nightforece competition    
    12.   Roman Kurdziel  97 (3X)  0.607  Victrix 284W   NF    
    14.   Karol Henger  97 (3X)  0.630  .284    March 10-60x56    
    14.   Josef Prochazka  97 (3X)  0.630  Kelbly   NF    
    16.   Janne Pietiläinen  97 (3X)  0.642  Teräsjänne 284 win   Delta    
    17.   Uldis Markuss  97 (3X)  1.043  Terasjanne 284win   Nightforce    
    18.   Stanislaw Karpinski  95 (2X)  0.745  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    19.   Michał Szczyrek  95 (1X)  1.238  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    20.   Jan Sykora  94 (2X)  0.733  Dolphin/6.5CM   March    
    21.   Ryszard Srokosz  94 (1X)  0.951  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    22.   Janusz Skarysz  94 (1X)  1.295  6,5 CM   Sightron    
    23.   Jacek Dorszewicz  94 (1X)  1.352  Terasjanne 6 Dasher   March    
    24.   Jarosław Pękala  94    1.066  Tikka T3X .308   Delta Stryker     
    25.   Emil Leszczyński  93 (1X)  0.756  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    26.   Piotr Wilkowski  92 (1X)  1.799  284   March    
    27.   Piotr Szuszczyński  92    0.756  6br   Delta strycer hd    
    28.   Janusz Stępniewski  91    1.329  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    29.   Dariusz Lasek  84    1.982  NC Rado 284   March HM    
    30.   Agata Kaczyńska  69       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55x52    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Andrej Aidamovic  100 (8X)  0.309  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    2.   Wojciech Nowak  100 (6X)  0.493  Sabatti STR .308 Win.   Vortex    
    3.   Agnieszka Mituniewicz  100 (5X)  0.458  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    4.   Jerzy Rozlucki  100 (1X)  0.584  TRG .308   NF    
    5.   Konrad Włodarczyk  99 (5X)  0.665  Teräsjänne 308   NF    
    6.   Bogdan Raczyński  99 (4X)  0.516  CZ 555 308 W   NF    
    7.   Grzegorz Gładyszewski  98 (4X)  0.665  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    7.   Marcin Kowalski  98 (4X)  0.665  NC Rado 308W   NF    
    9.   Michał Śledzik  98 (2X)  0.688  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    10.   Stanislaw Karpinski  97 (7X)  1.031  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    11.   Jerzy Przepiórski  97 (2X)  0.779  Sabatti 308.Win   NF Competition    
    12.   Marek Papros  97 (2X)  0.871  Savage F/TR .308   15x55    
    13.   Tomasz Badura  96 (4X)  0.779  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    14.   Sylwiusz Bajraszewski  96 (4X)  0.871  Borden Custom 308 Win   March    
    15.   Tomasz Affet  96 (4X)  0.894  SAVAGE 12 F/TR .308 Win   NF 18-42    
    16.   Jan Sykora  96 (2X)  0.688  Piroarms/308W   NFcomp    
    17.   Piotr Narloch  96 (2X)  0.894  Dcr 308   50x    
    18.   Agnieszka Frączek  96 (1X)  0.722           
    19.   Łukasz Żychiewicz  96 (1X)  0.837  Savage F/TR .308 Win   Vortex golden eagle    
    20.   Wojciech Madurowicz  96 (1X)  0.894  Sabatti STR Sport, .308 WIN   NF Comp. 15-55    
    21.   Sławomir Mlicki  95 (4X)  0.791  308W   Vortex    
    22.   Michał Szczyrek  95 (3X)  0.573  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    23.   Jacek Frejtag  95 (2X)  0.516  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    24.   Marek Fulbiszewski  95 (2X)  0.768  308 WIN   NIGHT FORCE COMPETITION    
    25.   Michał Kolańczyk  95 (2X)  0.951  Sabatti 308   SB    
    26.   Marek Dajczak  95 (2X)  1.020  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    27.   Jan Małek  93 (2X)  1.157  CZ70 .308 Win   VORTEX 15-60X52    
    28.   Robert Hordyński  93 (1X)  0.859  Sabatti 308 Win   Sighon    
    29.   Wojciech Jagielski  92 (2X)  1.020  .308 Schultz&Larsen TAC   Swarovski X5    
    30.   Jarosław Dybał  91 (3X)  1.960  308W   NF     
    31.   Robert Zabicki  91    0.985  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    32.   Andrzej Blok  91    1.409  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    33.   Mariusz Wójcik  89 (3X)  0.894  Savage 308   Nightforce Competition    
    34.   Zenon Łaski  89 (2X)  1.673  blaser 308win   NF    
    35.   Jan Kita  89    0.401  Savage ftr12   Vortex GE 15-55    
    36.   Katarzyna Wyroba  88    1.180  308 Win Savage    Kahles    
    37.   Andrzej Srokosz  87 (2X)     Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    38.   Josef Prochazka  81 (1X)  2.040  Kelbly   NF    
       Jacek Dorszewicz  awaria       Steyr 308   March    
    Dystans 300 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Uldis Markuss  100 (7X)  0.401  Terasjanne 284win   Nightforce    
    2.   Petr Mothejl  100 (6X)  0.527  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    2.   Piotr Wilkowski  100 (6X)  0.527  Terasjanne 284 6x47L   Trijicon    
    4.   Marek Morawiec  100 (5X)  0.309  DC 6.5 x 47   March     
    5.   Luděk Horák  100 (5X)  0.435  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    6.   Janne Pietiläinen  100 (4X)  0.435  Teräsjänne 284   Nightforce    
    7.   Konrad Włodarczyk  100 (3X)  0.493  Teräsjänne 284   NF    
    8.   Bogdan Raczyński  99 (7X)  0.321  CZ 550 7 mm   NF    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  99 (7X)  0.493  Savage F-class 6 mm BR   March    
    10.   Agnieszka Mituniewicz  99 (7X)  0.516  NCRado   Delta    
    11.   Michał Szczyrek  99 (6X)  0.458  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    12.   Adam Sztybór  99 (6X)  0.539  Rado 338   NF    
    13.   Igor Stefanowski  99 (5X)  0.527  NC RADO   NF     
    14.   Jerzy Rozlucki  99 (4X)  0.493  Victrix .284   NF    
    15.   Mirosław Małek  99 (4X)  0.573  NC RADO   NF    
    16.   Jan Sykora  99 (4X)  0.607  Dolphin/6.5CM   March    
    17.   Marcin Woszczak  99 (3X)  0.630  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    18.   Joanna Wilkowska  99 (2X)  0.745  284   March    
    19.   Andrzej Blok  99    0.401  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    20.   Petr Novák  98 (3X)  0.527  Kelbly, 6,5/47   Nightforce    
    21.   Roman Kurdziel  97 (5X)  0.642  NC Rado 284w   NF    
    22.   Robert Żabicki  97 (4X)  0.561  Sabatti 6,5x47   Vortex Golden Eagle    
    23.   Piotr Królikowski  97 (4X)  0.619  NC Rado 6,5x47L   NF Competition     
    24.   Dariusz Lasek  97 (4X)  0.630  NC Rado 284   March HM    
    25.   Josef Prochazka  97 (2X)  0.699  Kelbly   NF    
    26.   Tomasz Badura  97 (1X)  0.642  Terasjanne 284 WIN   NF 15-55    
    27.   Janusz Stępniewski  97 (1X)  0.825  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    28.   Karol Henger  96 (2X)  0.493  .284   March 10-60x56    
    29.   Stanislaw Karpinski  96 (1X)  0.527  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    30.   Richard Benkovsky  95 (3X)  0.848  Kelbly 284   NF    
    31.   Emil Leszczyński  95 (1X)  0.527  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    32.   Jacek Dorszewicz  93 (1X)  0.596  Terasjanne 6 Dasher   March    
    33.   Sławomir Kopyś  93 (1X)  0.837  Sabatti 6,5   NF    
    34.   Szymon Brzyski  91    0.619  REPETIER 284 WIN   MARCH 10x60    
    35.   Piotr Celmer  83 (1X)  1.467  Carl Gustaf 6,5x55   Vortex 15-60x52 Golden Eagle    
    36.   Agata Kaczyńska  71       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Petr Mothejl  99 (6X)  0.561  Kelbly, 7 RSAUM   March 8-80x/56    
    2.   Mirosław Małek  99 (5X)  0.607  ASH Walkure 300NM   NF    
    3.   Marek Morawiec  99 (5X)  0.722  DC 300PRC   March 10x80    
    4.   Piotr Narloch  98 (2X)  0.584  Dcr338   55x    
    5.   Ryszard Srokosz  97 (1X)  0.745  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    6.   Sławomir Kopyś  96 (4X)  0.974  300 PRC Lufypl   March    
    7.   Sebastian Szymański  96 (3X)  0.619  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    8.   Jan Małek  95 (4X)  0.745  SAKO TRG .338 Lapua Magnum   NIGFTFORCE 15-55X52    
    9.   Włodzimierz Smyk  95 (1X)  0.653  Uniqe Alpine 338LM   S&B    
    10.   Szymon Brzyski  93    1.123  UNIQUE ALPINE 338 LM   MARCH 10x60    
    11.   Piotr Królikowski  92 (2X)  0.894  AXMC 338LM    March    
    12.   Paweł Konecki  89    1.524  Keppeler 7 RSAUM   March 10-60    
    13.   Wiesław Wyroba  87    0.917  338 LM NC Rado   S&B    
    14.   Przemysław Sekulski  79    1.524  Blaser .338   NF    
    15.   Zenon Łaski  79    2.475  AX 338LM   S&B 12-50x56    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Pyka   92 (2X)  0.957  308w   Nf    
    2.   Bartosz Łuczak   90 (2X)  1.988  Hk MR308-A3 G28   Kahles K525i     
    3.   Błażej Domański   90    1.364  Stag 223   Delta    
    4.   Tomasz Jastrząbek   84    2.240  308 win    S&B    
    5.   Emil Leszczyński  81       HK MR 308   Vortex    
    6.   Marek Rydz  79    1.089  .223   Delta    
    7.   Michał Wodnicki  77 (1X)  1.409  Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    8.   Rafał Simiński  73 (2X)  2.653  Savage .308   NF    
    9.   Josef Prochazka   50       JP308   NF    
    10.   Mariusz Wójcik  14       Stag Arms .223   Vortex    
    Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Igor Stefanowski  93 (3X)  0.739  6,5 CM JP   NF Comp    
    2.   Dariusz Grzybowski  93 (1X)  0.888  Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
    3.   Michał Wodnicki  92 (1X)  1.203  DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    4.   Ryszard Srokosz  90    0.785  Lancer 6.5 CM   NF    
    5.   Błażej Domański  90    0.859  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    6.   Michał Śledzik  90    1.421  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    7.   Tomasz Jastrząbek  88    1.134  Lancer 6.5   S&B    
    8.   Sylwiusz Bajraszewski  85 (1X)  1.587  Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo   March    
    9.   Marek Pyka  84    1.811  6.5cr   DO    
    10.   Michał Kolańczyk   78       STAG 10   VO    
    11.   Piotr Woźniak  75    1.507  DB 10 6,5 creedorr   Delta optika tytanium    
    12.   Paweł Konecki  48       JP 6.5 CRM   March 10-60    
    13.   Piotr Celmer   0       Savage MSR-10 6,5xCreedmoore   Weaver    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Badura  99 (4X)  0.682  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    2.   Grzegorz Gładyszewski  98 (4X)  0.579  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    3.   Josef Prochazka  97 (2X)  0.756  Kelbly   NF    
    4.   Dariusz Grzybowski  97 (1X)  0.768  Savage 110 Elite   Nightforce    
    5.   Mirosław Małek  97 (1X)  0.963  Haenel RS8 308Win   NF    
    6.   Przemysław Krzywodajć  96 (3X)  0.917  Sako TRG 308win   Vortex PST 5-25x50    
    7.   Tomasz Łuksza  95 (3X)  0.722  Tikka T3X Tac A1 .308 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    8.   Jan Sykora  95 (2X)  1.031  Piroarms/308W   NFcomp    
    9.   Filip Jan Drozdowski  94 (2X)  1.180  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    10.   Wojciech Jagielski  94 (1X)  1.197  .308 Schultz&Larsen TAC   Swarovski x5    
    11.   Konrad Włodarczyk  93 (2X)  1.266  Teräsjänne 308   NF    
    12.   Jerzy Rozlucki  93 (1X)  1.266  .308 TRG TerasJanne   NF    
    13.   Bogdan Raczyński  92 (2X)  0.882  CZ 555 308 W   NF    
    14.   Marek Rydz  92 (1X)  1.192  .308   NF    
    15.   Michał Śledzik  92 (1X)  1.501  Dolphin 308W   NightForce Competition     
    16.   Zenon Łaski  92    1.157  Blaser .308   NF    
    17.   Stanislaw Karpinski  91 (1X)  0.911  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    18.   Roman Kurdziel  90 (2X)  0.819  Victrix 308W   NF    
    19.   Sławomir Kopyś  90 (1X)  0.636  Sabatti 308WIN   Kahles    
    20.   Agnieszka Mituniewicz  90 (1X)  1.478  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    21.   Robert Zabicki  90    1.123  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    22.   Wojciech Nowak  89    0.688  Sabatti STR .308 Win.   Vortex    
    23.   Jacek Frejtag  88 (1X)  1.094  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    24.   Piotr Królikowski  87    1.450  SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    25.   Marek Dajczak  86 (3X)     DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    26.   Andrej Aidamovic  86    0.922  308 win Dolfin    10x60 March    
    27.   Konrad Półtorak  85    1.209  CZ557 Varmint .308   Vortex viper PST 24x50    
    28.   Jerzy Przepiórski  84    1.112  Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    29.   Andrzej Srokosz  83    1.748  Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    30.   Andrzej Blok  81    1.106  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    31.   Piotr Kies  78    1.238  DCR .308   Vortex    
    32.   Michał Kolańczyk  71    1.066  Sabatti 308   SB    
    33.   Piotr Woźniak  69       Tikka t3X 308 win   nihgtforce    
    34.   Wojciech Myszka  67       Tikka T3A1   Vortrex 8-24x56    
    35.   Sławomir Mlicki  66       308W   Vortex    
    36.   Zbigniew Kirchner  58       Mossberg Patriot .308   WESTHUNTER 4-16x 44 FFP    
    37.   Karol Henger  0       NYX 308   March 10-60x50    
       Marek Fulbiszewski  awaria       308 WIN   NIGHT FORCE COMPETITION    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  100 (5X)  0.309  CZ 550 7 mm   NF    
    2.   Piotr Królikowski  100 (4X)  0.487  NCRado 6,5x47   Nightforece competition    
    3.   Marcin Woszczak  99 (5X)  0.476  JC Wozzy 6,5 CM    NF    
    4.   Adam Sztybór  98 (5X)  0.476  NC RADO 284WIN   NF    
    5.   Jarosław Pękala  98 (4X)  0.751  Tikka T3X .308   Delta Stryker     
    6.   Josef Prochazka  98 (2X)  0.705  Kelbly   NF    
    7.   Petr Mothejl  98 (1X)  0.573  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    8.   Luděk Horák  97    0.372  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    9.   Janusz Stępniewski  95 (2X)  0.773  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    10.   Jerzy Rozłucki  95 (2X)  1.003  Victrix .284   NF    
    11.   Uldis Markuss  95 (1X)  0.957  Terasjanne 284win   Nightforce    
    12.   Janne Pietiläinen  95 (1X)  0.980  Teräsjänne 284 win   Delta    
    13.   Karol Henger  95    0.579  .284    March 10-60x56    
    14.   Jan Sykora  94 (2X)  0.917  Dolphin/6.5CM   March    
    15.   Jacek Dorszewicz  94 (1X)  0.900  Terasjanne 6 Dasher   March    
    16.   Piotr Wilkowski  94 (1X)  0.928  284   March    
    17.   Ryszard Srokosz  93 (1X)  1.077  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    18.   Stanislaw Karpinski  93    0.693  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    19.   Bartosz Łuczak  92 (3X)  1.037  Titan T6T   Kahles K1050MOAK    
    20.   Joanna Wilkowska  92 (1X)  0.756  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    21.   Roman Kurdziel  92 (1X)  1.037  Victrix 284W   NF    
    22.   Michał Szczyrek  91 (1X)  1.094  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    23.   Konrad Włodarczyk  90    1.163  Teräsjänne 284   NF    
    24.   Tomasz Badura  87    0.779  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    25.   Mirosław Małek  86 (3X)     NC RADO 284Win   NF    
    26.   Dariusz Lasek  84 (1X)  0.590  NC Rado 284   March HM    
    27.   Emil Leszczyński  80    0.888  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    28.   Piotr Szuszczyński  73    0.791  6br   Delta strycer hd    
    29.   Janusz Skarysz  57    0.647  6,5 CM   Sightron    
    30.   Agata Kaczyńska  56       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55x52    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  99 (4X)  0.476  TRG .308   NF    
    2.   Bogdan Raczyński  98 (1X)  0.579  CZ 555 308 W   NF    
    3.   Michał Śledzik  97 (3X)  0.659  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    4.   Wojciech Nowak  97 (3X)  0.819  Sabatti STR .308 Win.   Vortex    
    5.   Jan Sykora  97 (2X)  0.859  Piroarms/308W   NFcomp    
    6.   Stanislaw Karpinski  96 (2X)  0.751  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    7.   Andrzej Srokosz  96 (1X)  0.922  Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    8.   Jacek Frejtag  95 (3X)  0.705  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    9.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (3X)  0.831  Borden Custom 308 Win   March    
    10.   Tomasz Badura  95 (2X)  1.134  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    11.   Piotr Narloch  95 (1X)  0.848  Dcr 308   50x    
    12.   Michał Szczyrek  95 (1X)  0.928  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    13.   Jarosław Dybał  95 (1X)  1.014  308W   NF     
    14.   Marek Papros  95    0.619  Savage F/TR .308   15x55    
    15.   Wojciech Madurowicz  95    0.888  Sabatti STR Sport, .308 WIN   NF Comp. 15-55    
    16.   Sławomir Mlicki  95    0.963  308W   Vortex    
    17.   Robert Zabicki  94 (1X)  0.533  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    18.   Marcin Kowalski  94 (1X)  0.590  NC Rado 308W   NF    
    19.   Jan Kita  94 (1X)  0.917  Savage ftr12   Vortex GE 15-55    
    20.   Wojciech Jagielski  94 (1X)  1.049  .308 Schultz&Larsen TAC   Swarovski X5    
    21.   Marek Fulbiszewski  94    0.705  308 WIN   NIGHT FORCE COMPETITION    
    22.   Michał Kolańczyk  94    0.951  Sabatti 308   SB    
    23.   Konrad Włodarczyk  93    1.467  Teräsjänne 308   NF    
    24.   Andrej Aidamovic  92 (1X)  0.688  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    25.   Marek Dajczak  92    0.716  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    26.   Łukasz Żychiewicz  91 (2X)  1.175  Savage F/TR .308 Win   Vortex golden eagle    
    27.   Agnieszka Mituniewicz  91 (2X)  1.404  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    28.   Katarzyna Wyroba  91 (1X)  1.123  308 Win Savage    Kahles    
    29.   Grzegorz Gładyszewski  91    0.825  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    30.   Zenon Łaski  91    1.312  blaser 308win   NF    
    31.   Jerzy Przepiórski  88 (1X)  0.985  Sabatti 308.Win   NF Competition    
    32.   Robert Hordyński  86 (2X)  2.028  Sabatti 308 Win   Sighon    
    33.   Tomasz Affet  86 (1X)  1.908  SAVAGE 12 F/TR .308 Win   NF 18-42    
    34.   Andrzej Blok  85    1.450  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    35.   Mariusz Wójcik  83    1.982  Savage 308   Nightforce Competition    
    36.   Agnieszka Frączek  81                
    37.   Jan Małek  78    1.748  CZ70 .308 Win   VORTEX 15-60X52    
    38.   Josef Prochazka  62    0.665  Kelbly   NF    
       Jacek Dorszewicz  awaria       Steyr 308   March    
    Dystans 600 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Uldis Markuss  100 (5X)  0.453  Terasjanne 284win   Nightforce    
    2.   Richard Benkovsky  100 (4X)  0.470  Kelbly 284   NF    
    3.   Petr Novák  99 (7X)  0.493  Kelbly, 6,5/47   Nightforce    
    4.   Roman Kurdziel  99 (5X)  0.435  NC Rado 284w   NF    
    5.   Piotr Królikowski  99 (5X)  0.642  NC Rado 6,5x47L   NF Competition     
    6.   Piotr Wilkowski  99 (4X)  0.521  Terasjanne 284 6x47L   Trijicon    
    7.   Janne Pietiläinen  99 (4X)  0.619  Teräsjänne 284   Nightforce    
    8.   Bogdan Raczyński  99 (3X)  0.619  CZ 550 7 mm   NF    
    9.   Andrzej Blok  99 (2X)  0.665  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    10.   Michał Szczyrek  99 (1X)  0.773  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    11.   Petr Mothejl  98 (4X)  0.607  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    12.   Marcin Woszczak  98 (3X)  0.762  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    13.   Luděk Horák  98 (2X)  0.590  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    14.   Josef Prochazka  98 (2X)  0.728  Kelbly   NF    
    15.   Karol Henger  97 (3X)  0.602  .284   March 10-60x56    
    16.   Jan Sykora  97 (3X)  0.991  Dolphin/6.5CM   March    
    17.   Adam Sztybór  97 (2X)  0.430  Rado 338   NF    
    18.   Jerzy Rozlucki  97 (2X)  0.688  Victrix .284   NF    
    19.   Janusz Stępniewski  97 (2X)  0.728  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    20.   Robert Żabicki  97 (2X)  0.831  Sabatti 6,5x47   Vortex Golden Eagle    
    21.   Agnieszka Mituniewicz  97 (2X)  0.997  NCRado   Delta    
    22.   Mirosław Małek  97 (2X)  1.203  NC RADO   NF    
    23.   Stanislaw Karpinski  97 (1X)  0.447  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    24.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (3X)  0.561  Savage F-class 6 mm BR   March    
    25.   Konrad Włodarczyk  95 (2X)  0.928  Teräsjänne 284   NF    
    26.   Igor Stefanowski  94 (2X)  0.533  NC RADO   NF     
    27.   Dariusz Lasek  94 (1X)  1.243  NC Rado 284   March HM    
    28.   Szymon Brzyski  91 (1X)  0.710  REPETIER 284 WIN   MARCH 10x60    
    29.   Tomasz Badura  91 (1X)  1.008  Terasjanne 284 WIN   NF 15-55    
    30.   Sławomir Kopyś  90 (2X)  0.785  Sabatti 6,5   NF    
    31.   Marek Morawiec  87    0.665  DC 6.5 x 47   March     
    32.   Joanna Wilkowska  87    1.134  284   March    
    33.   Emil Leszczyński  86 (1X)     Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    34.   Piotr Celmer  61       Carl Gustaf 6,5x55   Vortex 15-60x52 Golden Eagle    
    35.   Agata Kaczyńska  5       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    36.   Jacek Dorszewicz  0       Terasjanne 6 Dasher   March    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Narloch  98 (4X)  0.642  Dcr338   55x    
    2.   Sebastian Szymański  98 (3X)  0.762  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    3.   Szymon Brzyski  97 (1X)  0.859  UNIQUE ALPINE 338 LM   MARCH 10x60    
    4.   Mirosław Małek  97 (1X)  0.888  ASH Walkure 300NM   NF    
    5.   Petr Mothejl  97    0.888  Kelbly, 7 RSAUM   March 8-80x/56    
    6.   Sławomir Kopyś  97    0.894  300 PRC Lufypl   March    
    7.   Ryszard Srokosz  95 (1X)  0.894  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    8.   Piotr Królikowski  94 (4X)  1.335  AXMC 338LM    March    
    9.   Włodzimierz Smyk  94    0.934  Uniqe Alpine 338LM   S&B    
    10.   Wiesław Wyroba  93 (1X)  1.197  338 LM NC Rado   S&B    
    11.   Jan Małek  92    0.837  SAKO TRG .338 Lapua Magnum   NIGFTFORCE 15-55X52    
    12.   Przemysław Sekulski  90    1.570  Blaser .338   NF    
    13.   Zenon Łaski  85    1.650  AX 338LM   S&B 12-50x56    
    14.   Paweł Konecki  79    2.504  Keppeler 7 RSAUM   March 10-60    
    15.   Marek Morawiec  41       DC 300PRC   March 10x80    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Pyka   84 (2X)  2.256  308w   Nf    
    2.   Błażej Domański   83 (2X)  1.904  Stag 223   Delta    
    3.   Bartosz Łuczak   81 (1X)  2.518  Hk MR308-A3 G28   Kahles K525i     
    4.   Josef Prochazka   75    2.136  JP308   NF    
    5.   Marek Rydz  73    1.861  .223   Delta    
    6.   Michał Wodnicki  68       Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    7.   Tomasz Jastrząbek   56       308 win    S&B    
    8.   Mariusz Wójcik  39       Stag Arms .223   Vortex    
    9.   Rafał Simiński  27       Savage .308   NF    
    10.   Emil Leszczyński  18       HK MR 308   Vortex    
    Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  93 (1X)  1.409  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    2.   Igor Stefanowski  92 (1X)  1.362  6,5 CM JP   NF Comp    
    3.   Ryszard Srokosz  87 (1X)  2.045  Lancer 6.5 CM   NF    
    4.   Michał Kolańczyk   84    1.422  STAG 10   VO    
    5.   Michał Śledzik  83    1.977  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    6.   Tomasz Jastrząbek  80    1.955  Lancer 6.5   S&B    
    7.   Dariusz Grzybowski  75    2.011  Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
    8.   Michał Wodnicki  71 (1X)  2.432  DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    9.   Marek Pyka  70    1.676  6.5cr   DO    
    10.   Sylwiusz Bajraszewski  57       Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo   March    
    11.   Piotr Woźniak  0       DB 10 6,5 creedorr   Delta optika tytanium    
       Piotr Celmer   awaria       Savage MSR-10 6,5xCreedmoore   Weaver    
       Paweł Konecki  awaria       JP 6.5 CRM   March 10-60    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Wojciech Nowak  99 (4X)  0.649  Sabatti STR .308 Win.   Vortex    
    2.   Filip Jan Drozdowski  98 (3X)  0.907  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    3.   Grzegorz Gładyszewski  98 (2X)  0.864  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    4.   Roman Kurdziel  98 (1X)  0.731  Victrix 308W   NF    
    5.   Sławomir Kopyś  98 (1X)  1.014  Sabatti 308WIN   Kahles    
    6.   Mirosław Małek  98    0.670  Haenel RS8 308Win   NF    
    7.   Dariusz Grzybowski  97 (4X)  0.872  Savage 110 Elite   Nightforce    
    8.   Andrej Aidamovic  95 (1X)  1.044  308 win Dolfin    10x60 March    
    9.   Jan Sykora  95    0.421  Piroarms/308W   NFcomp    
    10.   Marek Dajczak  94 (1X)  1.053  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    11.   Tomasz Badura  93 (1X)  1.173  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    12.   Jerzy Rozlucki  93    1.044  .308 TRG TerasJanne   NF    
    13.   Bogdan Raczyński  92 (1X)  0.928  CZ 555 308 W   NF    
    14.   Josef Prochazka  92 (1X)  1.190  Kelbly   NF    
    15.   Andrzej Blok  88 (1X)  1.452  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    16.   Sławomir Mlicki  88    1.577  308W   Vortex    
    17.   Agnieszka Mituniewicz  87 (1X)  1.517  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    18.   Robert Zabicki  87    0.761  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    19.   Marek Rydz  86 (1X)  1.122  .308   NF    
    20.   Michał Śledzik  86    0.722  Dolphin 308W   NightForce Competition     
    21.   Piotr Kies  86    1.689  DCR .308   Vortex    
    22.   Michał Kolańczyk  85    1.096  Sabatti 308   SB    
    23.   Konrad Włodarczyk  84    1.044  Teräsjänne 308   NF    
    24.   Stanislaw Karpinski  82 (1X)  1.031  Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    25.   Zenon Łaski  82    1.401  Blaser .308   NF    
    26.   Piotr Woźniak  80    2.561  Tikka t3X 308 win   nihgtforce    
    27.   Wojciech Jagielski  79    1.328  .308 Schultz&Larsen TAC   Swarovski x5    
    28.   Konrad Półtorak  72    1.285  CZ557 Varmint .308   Vortex viper PST 24x50    
    29.   Tomasz Łuksza  72    1.646  Tikka T3X Tac A1 .308 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    30.   Andrzej Srokosz  70 (1X)     Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    31.   Przemysław Krzywodajć  70    1.203  Sako TRG 308win   Vortex PST 5-25x50    
    32.   Jerzy Przepiórski  70    1.315  Savage 10 BA 308.Win   March 5-40/56    
    33.   Piotr Królikowski  67    1.066  SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    34.   Wojciech Myszka  62       Tikka T3A1   Vortrex 8-24x56    
    35.   Jacek Frejtag  47       Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    36.   Zbigniew Kirchner  25       Mossberg Patriot .308   WESTHUNTER 4-16x 44 FFP    
    37.   Karol Henger  0       NYX 308   March 10-60x50    
       Marek Fulbiszewski  awaria       308 WIN   NIGHT FORCE COMPETITION    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Uldis Markuss  100 (4X)  0.537  Terasjanne 284win   Nightforce    
    2.   Josef Prochazka  99 (4X)  0.679  Kelbly   NF    
    3.   Jarosław Pękala  98 (4X)  0.786  Tikka T3X .308   Delta Stryker     
    4.   Marcin Woszczak  98 (2X)  0.937  JC Wozzy 6,5 CM    NF    
    5.   Jan Sykora  97 (3X)  0.902  Dolphin/6.5CM   March    
    6.   Piotr Wilkowski  96 (3X)  1.109  284   March    
    7.   Mirosław Małek  96 (2X)  0.705  NC RADO 284Win   NF    
    8.   Bogdan Raczyński  95 (1X)  0.494  CZ 550 7 mm   NF    
    9.   Jacek Dorszewicz  94 (3X)  1.053  Terasjanne 6 Dasher   March    
    10.   Karol Henger  94 (2X)  0.971  .284    March 10-60x56    
    11.   Adam Sztybór  94 (1X)  1.117  NC RADO 284WIN   NF    
    12.   Konrad Włodarczyk  94    0.752  Teräsjänne 284   NF    
    13.   Michał Szczyrek  93    0.825  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    14.   Jerzy Rozłucki  92    0.700  Victrix .284   NF    
    15.   Roman Kurdziel  91 (1X)  0.915  Victrix 284W   NF    
    16.   Piotr Królikowski  91    0.614  NCRado 6,5x47   Nightforece competition    
    17.   Ryszard Srokosz  90 (1X)  1.044  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    18.   Janne Pietiläinen  88 (1X)  0.950  Teräsjänne 284 win   Delta    
    19.   Janusz Stępniewski  88 (1X)  1.010  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    20.   Luděk Horák  88    0.374  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    21.   Petr Mothejl  87    0.769  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    22.   Bartosz Łuczak  86 (1X)  0.915  Titan T6T   Kahles K1050MOAK    
    23.   Tomasz Badura  85    1.302  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    24.   Stanislaw Karpinski  84    0.778  NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM   NF Comp. 12-50x55    
    25.   Dariusz Lasek  77 (1X)     NC Rado 284   March HM    
    26.   Joanna Wilkowska  74       Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    27.   Piotr Szuszczyński  72    1.195  6br   Delta strycer hd    
    28.   Emil Leszczyński  53       Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    29.   Agata Kaczyńska  41       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55x52    
    30.   Janusz Skarysz  5       6,5 CM   Sightron    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Śledzik  98 (4X)  1.070  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    2.   Marek Papros  98 (3X)  0.786  Savage F/TR .308   15x55    
    3.   Jan Sykora  98 (3X)  0.838  Piroarms/308W   NFcomp    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski  98    0.688  Borden Custom 308 Win   March    
    5.   Jerzy Przepiórski  97 (3X)  1.470  Sabatti 308.Win   NF Competition    
    6.   Jerzy Rozlucki  97 (1X)  0.885  TRG .308   NF    
    7.   Sławomir Mlicki  97    0.954  308W   Vortex    
    8.   Konrad Włodarczyk  96 (3X)  0.808  Teräsjänne 308   NF    
    9.   Josef Prochazka  95 (1X)  0.808  Kelbly   NF    
    10.   Jan Kita  94 (2X)  0.619  Savage ftr12   Vortex GE 15-55    
    11.   Robert Hordyński  94 (1X)  0.980  Sabatti 308 Win   Sighon    
    12.   Tomasz Affet  93 (1X)  1.070  SAVAGE 12 F/TR .308 Win   NF 18-42    
    13.   Łukasz Żychiewicz  93 (1X)  1.083  Savage F/TR .308 Win   Vortex golden eagle    
    14.   Wojciech Nowak  93 (1X)  1.160  Sabatti STR .308 Win.   Vortex    
    15.   Andrzej Srokosz  93    1.147  Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    16.   Robert Zabicki  92 (1X)  0.748  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    17.   Wojciech Madurowicz  92    0.941  Sabatti STR Sport, .308 WIN   NF Comp. 15-55    
    18.   Tomasz Badura  92    1.530  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    19.   Marek Dajczak  91 (1X)  1.216  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    20.   Agnieszka Frączek  89    1.629           
    21.   Bogdan Raczyński  88    1.422  CZ 555 308 W   NF    
    22.   Grzegorz Gładyszewski  88    1.861  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    23.   Andrej Aidamovic  87    0.890  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    24.   Marek Fulbiszewski  87    1.259  308 WIN   NIGHT FORCE COMPETITION    
    25.   Jacek Frejtag  86 (1X)  1.156  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    26.   Mariusz Wójcik  86 (1X)  1.912  Savage 308   Nightforce Competition    
    27.   Agnieszka Mituniewicz  85 (1X)  1.659  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    28.   Michał Kolańczyk  85    1.783  Sabatti 308   SB    
    29.   Jarosław Dybał  84 (2X)  2.118  308W   NF     
    30.   Jan Małek  84    1.792  CZ70 .308 Win   VORTEX 15-60X52    
    31.   Michał Szczyrek  82    0.636  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    32.   Marcin Kowalski  82    1.470  NC Rado 308W   NF    
    33.   Zenon Łaski  82    1.667  blaser 308win   NF    
    34.   Katarzyna Wyroba  76    1.203  308 Win Savage    Kahles    
    35.   Andrzej Blok  75    1.440  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    36.   Wojciech Jagielski  74    1.590  .308 Schultz&Larsen TAC   Swarovski X5    
    37.   Piotr Narloch  57    1.345  Dcr 308   50x    
       Jacek Dorszewicz  awaria       Steyr 308   March    
       Stanislaw Karpinski  awaria       Lufy.com.pl 308 Win   NF Comp. 12-50x55    
    Dystans 800 m - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Piotr Wilkowski  99 (6X)  0.576  Terasjanne 284 6x47L   Trijicon    
    2.   Andrzej Blok  99 (3X)  0.563  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    3.   Uldis Markuss  99 (3X)  0.700  Terasjanne 284win   Nightforce    
    4.   Marcin Woszczak  99 (2X)  0.718  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    5.   Adam Sztybór  98 (3X)  0.666  Rado 338   NF    
    6.   Bogdan Raczyński  98 (3X)  0.773  CZ 550 7 mm   NF    
    7.   Jerzy Rozlucki  98 (2X)  0.773  Victrix .284   NF    
    8.   Sławomir Kopyś  98    0.627  Sabatti 6,5   NF    
    9.   Dariusz Lasek  97 (5X)  0.795  NC Rado 284   March HM    
    10.   Konrad Włodarczyk  97 (3X)  0.657  Teräsjänne 284   NF    
    11.   Karol Henger  97 (2X)  0.649  .284   March 10-60x56    
    12.   Michał Szczyrek  97 (2X)  0.752  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    13.   Petr Mothejl  97 (2X)  0.838  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    14.   Agnieszka Mituniewicz  96 (2X)  0.864  NCRado   Delta    
    15.   Stanislaw Karpinski  96 (2X)  1.336  NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM   NF Comp. 12-50x55    
    16.   Szymon Brzyski  96    0.907  REPETIER 284 WIN   MARCH 10x60    
    17.   Robert Żabicki  95 (1X)  0.786  Sabatti 6,5x47   Vortex Golden Eagle    
    18.   Mirosław Małek  94 (2X)  0.791  NC RADO   NF    
    19.   Joanna Wilkowska  94 (1X)  0.872  284   March    
    20.   Emil Leszczyński  93 (1X)  0.915  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    21.   Janusz Stępniewski  93    1.139  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    22.   Petr Novák  92 (2X)  0.752  Kelbly, 6,5/47   Nightforce    
    23.   Jan Sykora  92 (1X)  1.375  Dolphin/6.5CM   March    
    24.   Janne Pietiläinen  92    1.100  Teräsjänne 284   Nightforce    
    25.   Marek Morawiec  91 (4X)  1.061  DC 6.5 x 47   March     
    26.   Sylwiusz Bajraszewski  91    0.679  Savage F-class 6 mm BR   March    
    27.   Josef Prochazka  91    0.688  Kelbly   NF    
    28.   Roman Kurdziel  91    0.851  NC Rado 284w   NF    
    29.   Richard Benkovsky  90    0.619  Kelbly 284   NF    
    30.   Igor Stefanowski  90    0.722  NC RADO   NF     
    31.   Piotr Królikowski  89    0.743  NC Rado 6,5x47L   NF Competition     
    32.   Tomasz Badura  89    0.795  Terasjanne 284 WIN   NF 15-55    
    33.   Luděk Horák  85    0.756  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    34.   Piotr Celmer  68       Carl Gustaf 6,5x55   Vortex 15-60x52 Golden Eagle    
    35.   Agata Kaczyńska  29       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
       Jacek Dorszewicz  awaria       Terasjanne 6 Dasher   March    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek  98 (3X)  0.666  ASH Walkure 300NM   NF    
    2.   Petr Mothejl  97 (2X)  0.838  Kelbly, 7 RSAUM   March 8-80x/56    
    3.   Jan Małek  97 (2X)  0.847  SAKO TRG .338 Lapua Magnum   NIGFTFORCE 15-55X52    
    4.   Ryszard Srokosz  97 (2X)  1.023  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    5.   Sebastian Szymański  95 (1X)  0.816  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    6.   Marek Morawiec  94    0.550  DC 300PRC   March 10x80    
    7.   Szymon Brzyski  94    1.113  UNIQUE ALPINE 338 LM   MARCH 10x60    
    8.   Sławomir Kopyś  89 (1X)  1.809  300 PRC Lufypl   March    
    9.   Paweł Konecki  85 (2X)  1.968  Keppeler 7 RSAUM   March 10-60    
    10.   Zenon Łaski  85    1.934  AX 338LM   S&B 12-50x56    
    11.   Piotr Królikowski  83    1.049  AXMC 338LM    March    
    12.   Włodzimierz Smyk  83       Uniqe Alpine 338LM   S&B    
    13.   Przemysław Sekulski  67 (1X)     Blaser .338   NF    
    14.   Wiesław Wyroba  66    1.474  338 LM NC Rado   S&B    
    15.   Piotr Narloch  54       Dcr338   55x    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Marek Pyka    308w  94 (4X) 92 (2X) 84 (2X) 1.384 270 (8X)
    2.   Błażej Domański    Stag 223  96 (1X) 90   83 (2X) 1.380 269 (3X)
    3.   Bartosz Łuczak    Hk MR308-A3 G28  93 (2X) 90 (2X) 81 (1X) 2.060 264 (5X)
    4.   Marek Rydz   .223  93 (2X) 79   73   1.266 245 (2X)
    5.   Michał Wodnicki   Stag 3Gun Elite .223 REM  96 (3X) 77 (1X) 68     241 (4X)
    6.   Tomasz Jastrząbek    308 win   90   84   56     230  
    7.   Josef Prochazka    JP308  66 (1X) 50   75     191 (1X)
    8.   Rafał Simiński   Savage .308  84 (1X) 73 (2X) 27     184 (3X)
    9.   Emil Leszczyński   HK MR 308  82   81   18     181  
    10.   Mariusz Wójcik   Stag Arms .223  75   14   39     128  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Igor Stefanowski   6,5 CM JP  93 (2X) 93 (3X) 92 (1X) 1.075 278 (6X)
    2.   Błażej Domański   Lancer L30 6.5 Cr  91 (2X) 90   93 (1X) 1.042 274 (3X)
    3.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 CM  91   90   87 (1X) 1.390 268 (1X)
    4.   Tomasz Jastrząbek   Lancer 6.5  94   88   80   1.435 262  
    5.   Michał Śledzik   Lancer 6.5 creedmor  89   90   83   1.675 262  
    6.   Dariusz Grzybowski   Savage MSR10 6.5  91 (1X) 93 (1X) 75   1.375 259 (2X)
    7.   Michał Wodnicki   DB10 6.5 CM  90 (1X) 92 (1X) 71 (1X) 1.651 253 (3X)
    8.   Michał Kolańczyk    STAG 10  88 (1X) 78   84     250 (1X)
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo  97 (2X) 85 (1X) 57     239 (3X)
    10.   Marek Pyka   6.5cr  85   84   70   1.735 239  
    11.   Piotr Woźniak   DB 10 6,5 creedorr  32   75   0     107  
    12.   Paweł Konecki   JP 6.5 CRM  57   48   awaria     105  
    13.   Piotr Celmer    Savage MSR-10 6,5xCreedmoore  0   0   awaria     0  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Mirosław Małek   Haenel RS8 308Win  100 (5X) 97 (1X) 98   0.766 295 (6X)
    2.   Filip Jan Drozdowski   CZ 557 Varmint 308 Win.  98 (2X) 94 (2X) 98 (3X) 0.910 290 (7X)
    3.   Tomasz Badura   Dolphin .308 WIN   96 (5X) 99 (4X) 93 (1X) 1.000 288 (10X)
    4.   Dariusz Grzybowski   Savage 110 Elite  94 (1X) 97 (1X) 97 (4X) 0.826 288 (6X)
    5.   Wojciech Nowak   Sabatti STR .308 Win.  99 (4X) 89   99 (4X) 0.637 287 (8X)
    6.   Jan Sykora   Piroarms/308W  97 (2X) 95 (2X) 95   0.698 287 (4X)
    7.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  90 (1X) 98 (4X) 98 (2X) 0.951 286 (7X)
    8.   Roman Kurdziel   Victrix 308W  97 (2X) 90 (2X) 98 (1X) 0.796 285 (5X)
    9.   Sławomir Kopyś   Sabatti 308WIN  97 (2X) 90 (1X) 98 (1X) 0.772 285 (4X)
    10.   Josef Prochazka   Kelbly  96   97 (2X) 92 (1X) 0.870 285 (3X)
    11.   Jerzy Rozlucki   .308 TRG TerasJanne  97 (1X) 93 (1X) 93   0.992 283 (2X)
    12.   Bogdan Raczyński   CZ 555 308 W  98 (2X) 92 (2X) 92 (1X) 0.936 282 (5X)
    13.   Andrej Aidamovic   308 win Dolfin   98 (4X) 86   95 (1X) 0.907 279 (5X)
    14.   Marek Dajczak   DCR .308  95   86 (3X) 94 (1X)   275 (4X)
    15.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  98   90 (1X) 87 (1X) 1.334 275 (2X)
    16.   Michał Śledzik   Dolphin 308W  95 (4X) 92 (1X) 86   1.375 273 (5X)
    17.   Robert Zabicki   Sabatti .308  96 (2X) 90   87   0.922 273 (2X)
    18.   Wojciech Jagielski   .308 Schultz&Larsen TAC  95 (2X) 94 (1X) 79   1.166 268 (3X)
    19.   Marek Rydz   .308  90   92 (1X) 86 (1X) 1.203 268 (2X)
    20.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 308  90   93 (2X) 84   1.183 267 (2X)
    21.   Zenon Łaski   Blaser .308  90 (2X) 92   82   1.258 264 (2X)
    22.   Stanislaw Karpinski   Lufy.com.pl 308 Win  90 (1X) 91 (1X) 82 (1X) 0.857 263 (3X)
    23.   Tomasz Łuksza   Tikka T3X Tac A1 .308 win  90 (2X) 95 (3X) 72   1.316 257 (5X)
    24.   Przemysław Krzywodajć   Sako TRG 308win  90   96 (3X) 70   0.898 256 (3X)
    25.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  86 (2X) 81   88 (1X) 1.513 255 (3X)
    26.   Sławomir Mlicki   308W  96 (2X) 66   88     250 (2X)
    27.   Piotr Królikowski   SSG08 308 WIN  95 (1X) 87   67   0.965 249 (1X)
    28.   Andrzej Srokosz   Savage 12/ftr 308  94 (3X) 83   70 (1X)   247 (4X)
    29.   Michał Kolańczyk   Sabatti 308  90 (1X) 71   85   1.076 246 (1X)
    30.   Jerzy Przepiórski   Savage 10 BA 308.Win  91 (1X) 84   70   1.218 245 (1X)
    31.   Piotr Kies   DCR .308  80 (1X) 78   86     244 (1X)
    32.   Piotr Woźniak   Tikka t3X 308 win  82   69   80     231  
    33.   Konrad Półtorak   CZ557 Varmint .308  73 (1X) 85   72     230 (1X)
    34.   Jacek Frejtag   Sabatti STR Sport .308  89 (2X) 88 (1X) 47     224 (3X)
    35.   Wojciech Myszka   Tikka T3A1  92 (2X) 67   62     221 (2X)
    36.   Zbigniew Kirchner   Mossberg Patriot .308  49   58   25     132  
    37.   Karol Henger   NYX 308  95   0   0     95  
       Marek Fulbiszewski   308 WIN  awaria   awaria   awaria     awaria  

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Marcin Woszczak   JC Wozzy 6,5 CM   100 (5X) 99 (5X) 98 (2X) 0.635 297 (12X)
    2.   Bogdan Raczyński   CZ 550 7 mm  100 (10X) 100 (5X) 95 (1X) 0.344 295 (16X)
    3.   Josef Prochazka   Kelbly  97 (3X) 98 (2X) 99 (4X) 0.671 294 (9X)
    4.   Uldis Markuss   Terasjanne 284win  97 (3X) 95 (1X) 100 (4X) 0.846 292 (8X)
    5.   Adam Sztybór   NC RADO 284WIN  98 (4X) 98 (5X) 94 (1X) 0.779 290 (10X)
    6.   Jarosław Pękala   Tikka T3X .308  94   98 (4X) 98 (4X) 0.868 290 (8X)
    7.   Piotr Królikowski   NCRado 6,5x47  97 (3X) 100 (4X) 91   0.569 288 (7X)
    8.   Jerzy Rozłucki   Victrix .284  99 (5X) 95 (2X) 92   0.732 286 (7X)
    9.   Karol Henger   .284   97 (3X) 95   94 (2X) 0.727 286 (5X)
    10.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  94 (2X) 94 (2X) 97 (3X) 0.851 285 (7X)
    11.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  98 (3X) 97   88   0.528 283 (3X)
    12.   Petr Mothejl   Kelbly 6,5/284  97 (5X) 98 (1X) 87   0.787 282 (6X)
    13.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne 6 Dasher  94 (1X) 94 (1X) 94 (3X) 1.102 282 (5X)
    14.   Piotr Wilkowski   284  92 (1X) 94 (1X) 96 (3X) 1.279 282 (5X)
    15.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 284  98 (2X) 90   94   0.871 282 (2X)
    16.   Mirosław Małek   NC RADO 284Win  98 (6X) 86 (3X) 96 (2X)   280 (11X)
    17.   Roman Kurdziel   Victrix 284W  97 (3X) 92 (1X) 91 (1X) 0.853 280 (5X)
    18.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 284 win  97 (3X) 95 (1X) 88 (1X) 0.857 280 (5X)
    19.   Michał Szczyrek   Sabatti TLD  95 (1X) 91 (1X) 93   1.052 279 (2X)
    20.   Ryszard Srokosz   lufy.com.pl 338LM  94 (1X) 93 (1X) 90 (1X) 1.024 277 (3X)
    21.   Bartosz Łuczak   Titan T6T  98 (3X) 92 (3X) 86 (1X) 0.803 276 (7X)
    22.   Janusz Stępniewski   CARL GUSTAW 6,5x55  91   95 (2X) 88 (1X) 1.037 274 (3X)
    23.   Stanislaw Karpinski   NC Rado/Lufy.com.pl 300WSM  95 (2X) 93   84   0.739 272 (2X)
    24.   Tomasz Badura   Terasjanne .308 WIN  99 (6X) 87   85   0.942 271 (6X)
    25.   Joanna Wilkowska   Terasjanne-Surg 6.5x47/284  99 (2X) 92 (1X) 74     265 (3X)
    26.   Dariusz Lasek   NC Rado 284  84   84 (1X) 77 (1X)   245 (2X)
    27.   Piotr Szuszczyński   6br  92   73   72   0.914 237  
    28.   Emil Leszczyński   Sabatti STR Sport 6.5 Creed  93 (1X) 80   53     226 (1X)
    29.   Agata Kaczyńska   JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  69   56   41     166  
    30.   Janusz Skarysz   6,5 CM  94 (1X) 57   5     156 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jerzy Rozlucki   TRG .308  100 (1X) 99 (4X) 97 (1X) 0.648 296 (6X)
    2.   Michał Śledzik   Dolphin 308W  98 (2X) 97 (3X) 98 (4X) 0.806 293 (9X)
    3.   Jan Sykora   Piroarms/308W  96 (2X) 97 (2X) 98 (3X) 0.795 291 (7X)
    4.   Wojciech Nowak   Sabatti STR .308 Win.  100 (6X) 97 (3X) 93 (1X) 0.824 290 (10X)
    5.   Marek Papros   Savage F/TR .308  97 (2X) 95   98 (3X) 0.759 290 (5X)
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden Custom 308 Win  96 (4X) 95 (3X) 98   0.797 289 (7X)
    7.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 308  99 (5X) 93   96 (3X) 0.980 288 (8X)
    8.   Sławomir Mlicki   308W  95 (4X) 95   97   0.903 287 (4X)
    9.   Bogdan Raczyński   CZ 555 308 W  99 (4X) 98 (1X) 88   0.839 285 (5X)
    10.   Tomasz Badura   Dolphin .308 WIN   96 (4X) 95 (2X) 92   1.148 283 (6X)
    11.   Wojciech Madurowicz   Sabatti STR Sport, .308 WIN  96 (1X) 95   92   0.908 283 (1X)
    12.   Jerzy Przepiórski   Sabatti 308.Win  97 (2X) 88 (1X) 97 (3X) 1.078 282 (6X)
    13.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 Win  96 (1X) 91 (2X) 93 (1X) 1.032 280 (4X)
    14.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308 Win   100 (8X) 92 (1X) 87   0.629 279 (9X)
    15.   Marek Dajczak   DCR .308  95 (2X) 92   91 (1X) 0.984 278 (3X)
    16.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  98 (4X) 91   88   1.117 277 (4X)
    17.   Jan Kita   Savage ftr12  89   94 (1X) 94 (2X) 0.646 277 (3X)
    18.   Robert Zabicki   Sabatti .308  91   94 (1X) 92 (1X) 0.755 277 (2X)
    19.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  100 (5X) 91 (2X) 85 (1X) 1.174 276 (8X)
    20.   Jacek Frejtag   Sabatti STR Sport .308  95 (2X) 95 (3X) 86 (1X) 0.792 276 (6X)
    21.   Andrzej Srokosz   Savage 12/ftr 308  87 (2X) 96 (1X) 93     276 (3X)
    22.   Marek Fulbiszewski   308 WIN  95 (2X) 94   87   0.911 276 (2X)
    23.   Tomasz Affet   SAVAGE 12 F/TR .308 Win  96 (4X) 86 (1X) 93 (1X) 1.291 275 (6X)
    24.   Marcin Kowalski   NC Rado 308W  98 (4X) 94 (1X) 82   0.908 274 (5X)
    25.   Michał Kolańczyk   Sabatti 308  95 (2X) 94   85   1.228 274 (2X)
    26.   Robert Hordyński   Sabatti 308 Win  93 (1X) 86 (2X) 94 (1X) 1.289 273 (4X)
    27.   Michał Szczyrek   Tikka .223  95 (3X) 95 (1X) 82   0.712 272 (4X)
    28.   Jarosław Dybał   308W  91 (3X) 95 (1X) 84 (2X) 1.697 270 (6X)
    29.   Agnieszka Frączek     96 (1X) 81   89     266 (1X)
    30.   Zenon Łaski   blaser 308win  89 (2X) 91   82   1.551 262 (2X)
    31.   Wojciech Jagielski   .308 Schultz&Larsen TAC  92 (2X) 94 (1X) 74   1.220 260 (3X)
    32.   Mariusz Wójcik   Savage 308  89 (3X) 83   86 (1X) 1.596 258 (4X)
    33.   Jan Małek   CZ70 .308 Win  93 (2X) 78   84   1.566 255 (2X)
    34.   Katarzyna Wyroba   308 Win Savage   88   91 (1X) 76   1.169 255 (1X)
    35.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  91   85   75   1.433 251  
    36.   Piotr Narloch   Dcr 308  96 (2X) 95 (1X) 57   1.029 248 (3X)
    37.   Josef Prochazka   Kelbly  81 (1X) 62   95 (1X) 1.171 238 (2X)
    38.   Stanislaw Karpinski   Lufy.com.pl 308 Win  97 (7X) 96 (2X) awaria     193 (9X)
       Jacek Dorszewicz   Steyr 308  awaria   awaria   awaria     awaria  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Uldis Markuss   Terasjanne 284win  100 (7X) 100 (5X) 99 (3X) 0.518 299 (15X)
    2.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 284 6x47L  100 (6X) 99 (4X) 99 (6X) 0.541 298 (16X)
    3.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47  99   99 (2X) 99 (3X) 0.543 297 (5X)
    4.   Bogdan Raczyński   CZ 550 7 mm  99 (7X) 99 (3X) 98 (3X) 0.571 296 (13X)
    5.   Marcin Woszczak   JC Wozzy 6,5CM  99 (3X) 98 (3X) 99 (2X) 0.703 296 (8X)
    6.   Petr Mothejl   Kelbly 6,5/284  100 (6X) 98 (4X) 97 (2X) 0.657 295 (12X)
    7.   Michał Szczyrek   Sabatti TLD  99 (6X) 99 (1X) 97 (2X) 0.661 295 (9X)
    8.   Adam Sztybór   Rado 338  99 (6X) 97 (2X) 98 (3X) 0.545 294 (11X)
    9.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  99 (4X) 97 (2X) 98 (2X) 0.651 294 (8X)
    10.   Agnieszka Mituniewicz   NCRado  99 (7X) 97 (2X) 96 (2X) 0.792 292 (11X)
    11.   Konrad Włodarczyk   Teräsjänne 284  100 (3X) 95 (2X) 97 (3X) 0.693 292 (8X)
    12.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 284  100 (4X) 99 (4X) 92   0.718 291 (8X)
    13.   Mirosław Małek   NC RADO  99 (4X) 97 (2X) 94 (2X) 0.856 290 (8X)
    14.   Karol Henger   .284  96 (2X) 97 (3X) 97 (2X) 0.581 290 (7X)
    15.   Petr Novák   Kelbly, 6,5/47  98 (3X) 99 (7X) 92 (2X) 0.591 289 (12X)
    16.   Robert Żabicki   Sabatti 6,5x47  97 (4X) 97 (2X) 95 (1X) 0.726 289 (7X)
    17.   Stanislaw Karpinski   NC Rado/Lufy.com.pl 300 WSM  96 (1X) 97 (1X) 96 (2X) 0.770 289 (4X)
    18.   Dariusz Lasek   NC Rado 284  97 (4X) 94 (1X) 97 (5X) 0.889 288 (10X)
    19.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  99 (4X) 97 (3X) 92 (1X) 0.991 288 (8X)
    20.   Roman Kurdziel   NC Rado 284w  97 (5X) 99 (5X) 91   0.643 287 (10X)
    21.   Janusz Stępniewski   CARL GUSTAW 6,5x55  97 (1X) 97 (2X) 93   0.897 287 (3X)
    22.   Josef Prochazka   Kelbly  97 (2X) 98 (2X) 91   0.705 286 (4X)
    23.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage F-class 6 mm BR  99 (7X) 95 (3X) 91   0.578 285 (10X)
    24.   Piotr Królikowski   NC Rado 6,5x47L  97 (4X) 99 (5X) 89   0.668 285 (9X)
    25.   Richard Benkovsky   Kelbly 284  95 (3X) 100 (4X) 90   0.646 285 (7X)
    26.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  100 (5X) 98 (2X) 85   0.594 283 (7X)
    26.   Igor Stefanowski   NC RADO  99 (5X) 94 (2X) 90   0.594 283 (7X)
    28.   Sławomir Kopyś   Sabatti 6,5  93 (1X) 90 (2X) 98   0.750 281 (3X)
    29.   Joanna Wilkowska   284  99 (2X) 87   94 (1X) 0.917 280 (3X)
    30.   Marek Morawiec   DC 6.5 x 47  100 (5X) 87   91 (4X) 0.678 278 (9X)
    31.   Szymon Brzyski   REPETIER 284 WIN  91   91 (1X) 96   0.745 278 (1X)
    32.   Tomasz Badura   Terasjanne 284 WIN  97 (1X) 91 (1X) 89   0.815 277 (2X)
    33.   Emil Leszczyński   Sabatti STR Sport 6.5 Creed  95 (1X) 86 (1X) 93 (1X)   274 (3X)
    34.   Piotr Celmer   Carl Gustaf 6,5x55  83 (1X) 61   68     212 (1X)
    35.   Agata Kaczyńska   JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore  71   5   29     105  
    36.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne 6 Dasher  93 (1X) 0   awaria     93 (1X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Mirosław Małek   ASH Walkure 300NM  99 (5X) 97 (1X) 98 (3X) 0.720 294 (9X)
    2.   Petr Mothejl   Kelbly, 7 RSAUM  99 (6X) 97   97 (2X) 0.762 293 (8X)
    3.   Sebastian Szymański   Lufy.com.pl 300WSM  96 (3X) 98 (3X) 95 (1X) 0.732 289 (7X)
    4.   Ryszard Srokosz   lufy.com.pl 338LM  97 (1X) 95 (1X) 97 (2X) 0.887 289 (4X)
    5.   Jan Małek   SAKO TRG .338 Lapua Magnum  95 (4X) 92   97 (2X) 0.810 284 (6X)
    6.   Szymon Brzyski   UNIQUE ALPINE 338 LM  93   97 (1X) 94   1.032 284 (1X)
    7.   Sławomir Kopyś   300 PRC Lufypl  96 (4X) 97   89 (1X) 1.226 282 (5X)
    8.   Włodzimierz Smyk   Uniqe Alpine 338LM  95 (1X) 94   83     272 (1X)
    9.   Piotr Królikowski   AXMC 338LM   92 (2X) 94 (4X) 83   1.093 269 (6X)
    10.   Paweł Konecki   Keppeler 7 RSAUM  89   79   85 (2X) 1.999 253 (2X)
    11.   Piotr Narloch   Dcr338  98 (2X) 98 (4X) 54     250 (6X)
    12.   Zenon Łaski   AX 338LM  79   85   85   2.020 249  
    13.   Wiesław Wyroba   338 LM NC Rado  87   93 (1X) 66   1.196 246 (1X)
    14.   Przemysław Sekulski   Blaser .338  79   90   67 (1X)   236 (1X)
    15.   Marek Morawiec   DC 300PRC  99 (5X) 41   94     234 (5X)

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Jastrząbek    79    1.605  308 win    S&B    
    2.   Michał Wodnicki   53       Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    3.   Marek Rydz   11       .223   Delta    
    4.   Josef Prochazka    10       JP308   NF    
    5.   Emil Leszczyński   0       HK MR 308   Vortex    
    5.   Rafał Simiński   0       Savage .308   NF    

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   88 (1X)  1.286  Lancer L30 6.5 Cr   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    2.   Igor Stefanowski   88    1.917  6,5 CM JP   NF Comp    
    3.   Michał Śledzik   80    1.229  Lancer 6.5 creedmor   Delta    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski   74 (1X)     Janczewski Custom DB10 6.5 Creedmoo   March    
    5.   Dariusz Grzybowski   74       Savage MSR10 6.5   Delta Stryker    
    6.   Ryszard Srokosz   73       Lancer 6.5 CM   NF    
    7.   Tomasz Jastrząbek   57       Lancer 6.5   S&B    
    8.   Piotr Celmer    9       Savage MSR-10 6,5xCreedmoore   Weaver    
    9.   Petr Mothejl    0       GAP 6,5/47 L   NF 8-35/56    
    9.   Michał Wodnicki   0       DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora   89 (2X)  1.150  Piroarms/308W   NFcomp    
    2.   Grzegorz Gładyszewski   89 (1X)  1.459  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    3.   Bogdan Raczyński   89    1.117  CZ 555 308 W   NF    
    4.   Mirosław Małek   88    1.143  Haenel RS8 308Win   NF    
    5.   Robert Zabicki   86    1.105  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    6.   Andrzej Blok   85 (2X)  1.681  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    7.   Agnieszka Mituniewicz   85    1.545  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    8.   Karol Henger   83    1.617  NYX 308   March 10-60x50    
    9.   Dariusz Grzybowski   82    1.372  Savage 110 Elite   Nightforce    
    10.   Jacek Frejtag   81    1.162  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    11.   Tomasz Łuksza   79    1.305  Tikka T3X Tac A1 .308 win   Delta Optical Stryker HD 5-50x56    
    12.   Marek Dajczak   77    1.763  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    13.   Michał Śledzik   74    0.959  Dolphin 308W   NightForce Competition     
    14.   Andrzej Srokosz   74       Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    15.   Tomasz Badura   62       Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    16.   Filip Jan Drozdowski   60       CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    17.   Sławomir Kopyś   58       Sabatti 308WIN   Kahles    
    17.   Marek Rydz   58       .308   NF    
    19.   Josef Prochazka   46       Kelbly   NF    
    20.   Jerzy Rozlucki   40       .308 TRG TerasJanne   NF    
    21.   Zenon Łaski   39       Blaser .308   NF    
    22.   Zbigniew Kirchner   38       Mossberg Patriot .308   WESTHUNTER 4-16x 44 FFP    
    23.   Piotr Woźniak   22       Tikka t3X 308 win   nihgtforce    
    24.   Piotr Królikowski   10       SSG08 308 WIN   NF ATACR 5-25x56    
    25.   Andrej Aidamovic   0       308 win Dolfin    10x60 March    
       Roman Kurdziel   awaria       Victrix 308W   NF    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Karol Henger   93 (2X)  0.944  .284    March 10-60x56    
    2.   Janusz Stępniewski   93    1.305  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    3.   Adam Sztybór   92 (2X)  0.985  NC RADO 284WIN   NF    
    4.   Jan Sykora   91    1.305  Dolphin/6.5CM   March    
    5.   Mirosław Małek   90    1.098  NC RADO 284Win   NF    
    6.   Roman Kurdziel   89 (1X)  1.056  Victrix 284W   NF    
    7.   Joanna Wilkowska   89 (1X)  1.173  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    8.   Petr Mothejl   88    1.553  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    9.   Uldis Markuss   87    0.846  Terasjanne 284win   Nightforce    
    10.   Ryszard Srokosz   87    1.274  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    11.   Agnieszka Mituniewicz   85 (1X)  1.241  NCRado   Delta    
    12.   Josef Prochazka   83    1.410  Kelbly   NF    
    13.   Luděk Horák   80    1.876  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    14.   Piotr Wilkowski   78    0.808  284   March    
    15.   Tomasz Badura   78    1.816  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    16.   Janne Pietiläinen   78    1.857  Teräsjänne 284 win   Delta    
    17.   Marcin Woszczak   75    1.214  JC Wozzy 6,5 CM    NF    
    18.   Bogdan Raczyński   74    1.094  CZ 550 7 mm   NF    
    19.   Jacek Dorszewicz   74    1.549  Terasjanne 6 Dasher   March    
    20.   Piotr Królikowski   67       NCRado 6,5x47   Nightforece competition    
    21.   Michał Szczyrek   60       Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    22.   Emil Leszczyński   39       Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    23.   Agata Kaczyńska   26       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55x52    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Śledzik   92 (2X)  1.211  Dolphin 308W   NightForce Competition    
    2.   Marek Papros   92 (1X)  0.910  Savage F/TR .308   15x55    
    3.   Andrzej Blok   89 (1X)  1.248  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    4.   Bogdan Raczyński   89    1.004  CZ 555 308 W   NF    
    5.   Andrej Aidamovic   89    1.226  Dolfin 308 Win    10x60 March     
    6.   Jacek Frejtag   89    1.756  Sabatti STR Sport .308   Delta Stryker HD    
    7.   Tomasz Badura   87 (1X)  1.635  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    8.   Andrzej Srokosz   87    1.316  Savage 12/ftr 308   Delta Stryker    
    9.   Jan Sykora   86    1.214  Piroarms/308W   NFcomp    
    10.   Marek Dajczak   86    1.470  DCR .308   Vortex Golden Eagle    
    11.   Michał Szczyrek   85    1.899  Tikka .223   Delta Stryker 5-50    
    12.   Jan Kita   84    1.669  Savage ftr12   Vortex GE 15-55    
    13.   Josef Prochazka   82 (1X)  1.564  Kelbly   NF    
    14.   Grzegorz Gładyszewski   81    2.102  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    15.   Zenon Łaski   80    1.553  blaser 308win   NF    
    16.   Jan Małek   79    2.463  CZ70 .308 Win   VORTEX 15-60X52    
    16.   Robert Zabicki   79    2.463  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    18.   Jerzy Rozlucki   78    1.346  TRG .308   NF    
    19.   Marcin Kowalski   78    1.594  NC Rado 308W   NF    
    20.   Agnieszka Mituniewicz   76    1.530  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    21.   Sylwiusz Bajraszewski   73    1.038  Borden Custom 308 Win   March    
    22.   Wojciech Madurowicz   58       Sabatti STR Sport, .308 WIN   NF Comp. 15-55    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Richard Benkovsky   95 (2X)  0.996  Kelbly 284   NF    
    2.   Karol Henger   93 (2X)  0.805  .284   March 10-60x56    
    3.   Marcin Woszczak   93    1.429  JC Wozzy 6,5CM   NF    
    4.   Andrzej Blok   92 (2X)  0.643  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    5.   Sylwiusz Bajraszewski   91 (2X)  1.180  Savage F-class 6 mm BR   March    
    6.   Uldis Markuss   91 (2X)  1.222  Terasjanne 284win   Nightforce    
    7.   Igor Stefanowski   91    0.887  NC RADO   NF     
    8.   Adam Sztybór   91    1.098  Rado 338   NF    
    9.   Petr Mothejl   90 (1X)  1.180  Kelbly 6,5/284   March 8-80/56    
    10.   Luděk Horák   90 (1X)  1.455  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    11.   Bogdan Raczyński   90    1.053  CZ 550 7 mm   NF    
    12.   Josef Prochazka   89    0.741  Kelbly   NF    
    13.   Janne Pietiläinen   89    0.925  Teräsjänne 284   Nightforce    
    14.   Agnieszka Mituniewicz   89    1.113  NCRado   Delta    
    15.   Jan Sykora   89    1.756  Dolphin/6.5CM   March    
    16.   Piotr Wilkowski   88    1.143  Terasjanne 284 6x47L   Trijicon    
    17.   Roman Kurdziel   87    0.977  NC Rado 284w   NF    
    18.   Tomasz Badura   87    1.229  Terasjanne 284 WIN   NF 15-55    
    19.   Joanna Wilkowska   87    1.613  284   March    
    20.   Piotr Królikowski   85 (1X)  1.222  NC Rado 6,5x47L   NF Competition     
    21.   Michał Szczyrek   85    1.752  Sabatti TLD   Delta Stryker 5-50    
    22.   Janusz Stępniewski   84 (2X)  1.748  CARL GUSTAW 6,5x55   8-32x56 NF    
    23.   Jacek Dorszewicz   84    1.429  Terasjanne 6 Dasher   March    
    24.   Robert Żabicki   83 (1X)  1.880  Sabatti 6,5x47   Vortex Golden Eagle    
    25.   Petr Novák   83    1.162  Kelbly, 6,5/47   Nightforce    
    26.   Emil Leszczyński   81    1.139  Sabatti STR Sport 6.5 Creed   Nightforce    
    27.   Sławomir Kopyś   77    1.429  Sabatti 6,5   NF    
    28.   Agata Kaczyńska   49       JC Rem 700 kal. 6,5 Creedmore   NC 15-55X52    
    29.   Szymon Brzyski   0       REPETIER 284 WIN   MARCH 10x60    
    29.   Piotr Celmer   0       Carl Gustaf 6,5x55   Vortex 15-60x52 Golden Eagle    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2022
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek   95 (1X)  0.857  ASH Walkure 300NM   NF    
    2.   Marek Morawiec   92 (2X)  0.902  DC 300PRC   March 10x80    
    3.   Petr Mothejl   91    1.203  Kelbly, 7 RSAUM   March 8-80x/56    
    4.   Ryszard Srokosz   90 (1X)  1.278  lufy.com.pl 338LM   Nightforce Competition    
    5.   Sebastian Szymański   89    1.162  Lufy.com.pl 300WSM   Delta Stryker HD 5-50    
    6.   Jan Małek   88    1.320  SAKO TRG .338 Lapua Magnum   NIGFTFORCE 15-55X52    
    7.   Włodzimierz Smyk   87    1.778  Uniqe Alpine 338LM   S&B    
    8.   Zenon Łaski   84    1.571  AX 338LM   S&B 12-50x56    
    9.   Piotr Królikowski   83 (1X)  1.135  AXMC 338LM    March    
    10.   Sławomir Kopyś   83    1.372  300 PRC Lufypl   March    
    11.   Szymon Brzyski   71    1.053  UNIQUE ALPINE 338 LM   MARCH 10x60    
    12.   Paweł Konecki   61 (1X)     Keppeler 7 RSAUM   March 10-60    
    13.   Przemysław Sekulski   55       Blaser .338   NF    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.229 MOA

    Bogdan Raczyński na dystansie 300 m w klasie SniperOpen

    page top