Zawody
  • XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   93 (1X)  1.238  Stag Varminter .223   Delta Stryker HD 4.5-30 FFP    
    2.   Bartosz Łuczak  93 (1X)  1.249  H&K MR308 A3-G28   Kahles K525i    
    3.   Michał Wodnicki   92 (2X)  1.260  Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    4.   Mariusz Wójcik  90 (2X)  1.937  Stag Arms .223   Vortex    
    5.   Artur Kamiński  86    1.719  JP 308   NF    
    6.   Piotr Bajraszewski  85    1.375  Janczewski Custom DB 10 308 Win   March    
    7.   Michał Szczyrek  84    2.395  Savage   Delta    
    8.   Marek Pyka   80    1.811  Nord Arms 308 Win   Minox    
    9.   Marek Rydz  78    1.180  JP .223   Delta    
    Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Jastrzabek  96 (2X)  1.478  Lancer L30   S&B     
    2.   Michał Wodnicki  95 (3X)  1.215  DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    3.   Błażej Domański  94 (1X)  1.238  Lancer L30 6.5 creed   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    4.   Marek Pyka  91 (2X)  0.837  JP LRP07 6.5 Cr   Minox    
    5.   Ryszard Srokosz  90 (1X)  1.089  Lancer 6.5 CM   NF    
    6.   Sylwiusz Bajraszewski  89    1.066  Janczewski Custom DB-10 6,5 Creedmo   March    
    7.   Michał Kolańczyk  0       STAG ARMS 10   VO    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Roman Kurdziel  99 (2X)  0.722  308W Victrix   NF    
    2.   Andrej Aidamovic  98 (6X)  0.825  Dolfin 308   MARCH 1060    
    3.   Grzegorz Szulczyński  98 (4X)  0.940  308   nf    
    4.   Sławomir Kopyś  98 (4X)  0.985  Sabatti Desert 308   Kahles    
    5.   Lilianna Badura  97 (3X)  0.974  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    6.   Grzegorz Gładyszewski  96 (4X)  0.974  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    7.   Bogdan Raczyński  96 (3X)  0.653  RADO 308   NF    
    8.   Mirosław Małek  96 (3X)  1.112  NC RADO 308 Win   NF    
    9.   Michał Szczyrek  96 (2X)  0.859  Sabatti   Delta    
    10.   Filip Jan Drozdowski  96 (1X)  0.951  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    11.   Jerzy Rozlucki  95 (3X)  0.882  .308 TRG TerasJanne   NF    
    12.   Konrad Włodarczyk  95 (2X)  0.791  Terasjanne 308   Nf    
    13.   Mirosław Moździerz  95 (2X)  1.547  Tikka 308   Delta    
    14.   Jan Sykora  95 (1X)  0.768  PiroArms/308W   NFcomp    
    15.   Michał Kolańczyk  94 (2X)  0.928  SSG 04 308WIN   SB    
    16.   Robert Zabicki  92    1.112  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    17.   Grzegorz Górkiewicz  91    0.917  Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
    18.   Andrzej Blok  91    0.940  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    19.   Piotr Kies  89 (2X)  1.352  DCR .308   Vortex    
    20.   Agnieszka Mituniewicz  83    1.192  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    21.   Stanisław Karpiński  72    1.352  Custom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    22.   Marek Rydz  69       TIKKA .308   ?    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Badura  100 (5X)  0.573  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    2.   Jerzy Rozlucki  100 (4X)  0.550  .284 Victrix   NF    
    3.   Adam Sztybór  99 (5X)  0.733  NC RADO 284WIN   NF    
    4.   Bogdan Raczyński  99 (5X)  0.745  RADO 7mm   NF    
    5.   Jan Sykora  99 (4X)  0.630  Dolphin/6.5CM   March    
    6.   Mirosław Małek  99 (4X)  0.802  AIAX Lufy 284Win   NF    
    7.   Janne Pietiläinen  99 (3X)  0.665  Teräsjänne 284 win   Delta    
    8.   Roman Kurdziel  98 (4X)  0.619  284W Bat   NF    
    9.   Uldis Markuss  98 (4X)  1.020  6.5x55   nightforce    
    10.   Piotr Wilkowski  97 (6X)  1.283  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    11.   Szymon Brzyski  97 (5X)  1.031  284 WIN   MARCH    
    12.   Jacek Dorszewicz  97 (2X)  0.688  Cadex 6 Dasher Terasjanne   Trijicon    
    13.   Luděk Horák  96 (4X)  0.837  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    14.   Mariusz Piąstka  96 (2X)  0.642  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    15.   Joanna Wilkowska  95    0.665  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    16.   Ryszard Srokosz  94 (1X)  0.791  338LM   nf    
    17.   Michał Kolańczyk  94 (1X)  0.940  Howa   GE    
    18.   Sławomir Kopyś  93 (2X)  1.409  Savage 110300PRC   March    
    19.   Robert Zabicki  91    1.547  Sabatti 6,5x47   Vortex 15-55    
    20.   Stanisław Karpiński  86 (1X)     NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    21.   Marcin Woszczak  83 (2X)     Tikka 6,5 CM   NF    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marcin Kowalski  100 (4X)  0.630  NC Rado 308W   NF    
    2.   Lilianna Badura  99 (5X)  0.688  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    3.   Grzegorz Szulczyński  99 (4X)  0.951  308   NF    
    4.   Stanisław Karpiński  98 (4X)  0.779  Castom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    5.   Wojciech Madurowicz  98 (3X)  0.848  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24 x 50 FFP    
    5.   Robert Zabicki  98 (3X)  0.848  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    7.   Andrej Aidamovic  98 (1X)  1.020  Dolfin   March 10x60    
    8.   Bogdan Raczyński  97 (6X)  0.905  RADO 308   NF    
    9.   Jerzy Rozlucki  97 (6X)  1.008  .308 TRG TerasJanne   NF    
    10.   Roman Kurdziel  97 (1X)  0.894  308W Victrix   NF    
    11.   Grzegorz Gładyszewski  97 (1X)  0.940  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    12.   Michał Szczyrek  96 (3X)  0.974  Sabatti   delta    
    13.   Andrzej Blok  96 (2X)  0.814  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    14.   Jan Sykora  96 (2X)  0.928  PiroArms/308W   NFcomp    
    15.   Mariusz Wójcik  95 (3X)  0.756  Savage 308   Nightforce Competition    
    16.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (1X)  1.089  Borden custom 308 Win   March    
    17.   Konrad Włodarczyk  93 (3X)  1.432  Terasjanne 308    Nf    
    18.   Mirosław Moździerz  93    1.077  Tikka 308   Delta 4x30    
    19.   Jan Małek  92    1.157  CZ 750 .308WIN   VORTEX 15-60x32    
    20.   Piotr Bajraszewski  91 (1X)  1.295  Dolphin .308 Win    March    
    21.   Marek Fulbiszewski  91    0.917  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    22.   Robert Hordyński  91    1.203  Sabatti 308Win   Sightron    
    23.   Łukasz Żychiewicz  89 (1X)  1.387  Savage F/TR .308 Win   Vortex Golden Eagle    
    24.   Agnieszka Mituniewicz  87    1.719  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    25.   Mirosław Radecki  81 (1X)  1.123  HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
       Jacek Dorszewicz  awaria       Terasjanne 308   SB    
    Dystans 300 m - klasa Open
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora  100 (8X)  0.596  Dolphin/6.5CM   March    
    2.   Bogdan Raczyński  100 (3X)  0.539  RADO 7 mm   NF    
    3.   Adam Sztybór  100 (1X)  0.584  kelbly 284win   nf    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski  99 (7X)  0.630  Savage F-class 6 mm BR   March    
    5.   Janne Pietiläinen  99 (5X)  0.722  Teräsjänne 6x47 L   Delta    
    6.   Uldis Markuss  99 (5X)  0.814  6.5x55   Nightforce    
    7.   Petr Novák  99 (4X)  0.584  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    8.   Jacek Dorszewicz  99 (4X)  0.745  Terasjanne 284 Win   March 10-60x52    
    9.   Richard Benkovsky  99 (3X)  0.676  Kelbly 284   NF    
    10.   Mariusz Piąstka  98 (5X)  0.527  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    11.   Joanna Wilkowska  98 (4X)  0.710  Terasjanne 6x47/284   March 5-40    
    12.   Piotr Bajraszewski  98 (3X)  0.550  Savage F-class 6 mm BR   March    
    13.   Tomasz Badura  98 (3X)  0.733  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    14.   Marek Papros  98 (3X)  0.882  Savage .284   15x55    
    15.   Stanisław Karpiński  98 (3X)  0.894  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    16.   Piotr Wilkowski  98 (3X)  0.963  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    17.   Sławomir Kopyś  98 (2X)  0.756  Sabatti 6,5 Creadmore   Kahles    
    18.   Paweł Kolasiński  98 (1X)  0.733  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    19.   Jerzy Rozlucki  97 (3X)  0.722  .284 Victrix   NF    
    20.   Andrej Aidamovic  97 (3X)  1.226  Dolfin   march 10x60    
    21.   Luděk Horák  96 (4X)  0.825  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    22.   Krzysztof Kolasiński  96 (3X)  1.043  TLD 6,5x47   DO Stryker    
    22.   Łukasz Łaptaś  96 (3X)  1.043  Keppeler 6mm BR   NF    
    24.   Marek Morawiec  96    0.596  Damian Cerkanowicz 6.5x47   march 10 60    
    25.   Bartosz Łuczak  96    0.905  Titan 6 TAC 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    26.   Agnieszka Mituniewicz  95 (5X)  0.905  NCRado   Delta    
    27.   Andrzej Blok  95 (4X)  1.203  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    28.   Szymon Brzyski  94 (3X)  0.802  284 WIN   MARCH    
    29.   Jacek Jankowski  92 (3X)  0.779  Sabatti 6,5x55    Vortex GE    
    30.   Marcin Woszczak  84 (2X)  2.521  CG 6,5x55   Vortex GE     
    31.   Janusz Skarysz  42       6,5 CM   Sightron    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Morawiec  100 (7X)  0.539  Damian Cerkanowicz   march 10x80    
    2.   Adam Sztybór  100 (5X)  0.561  TERASJANNE 33TURBO   NF    
    3.   Adam Dadaczyński  99 (5X)  0.791  Dolphin 338 L.M   Steiner MX5 5-25x56    
    4.   Sławomir Kopyś  98 (3X)  0.928  Savage 110 300PRC   March    
    5.   Jan Małek  98 (2X)  0.997  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    6.   Szymon Brzyski  97 (2X)  0.894  .300 NM   MARCH    
    7.   Ryszard Srokosz  96    1.020  338LM   NF    
    8.   Mirosław Małek  95 (2X)  0.974  ASH Walkure 300NM   NF    
    9.   Marcin Ziółkowski  93 (1X)  1.066  AX338    NXS8-32    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   92 (4X)  1.387  Stag Varminter .223   Delta Stryker HD 4.5-30 FFP    
    2.   Artur Kamiński  87 (1X)  1.415  JP 308   NF    
    3.   Bartosz Łuczak  83    1.788  H&K MR308 A3-G28   Kahles K525i    
    4.   Marek Pyka   82 (1X)  2.154  Nord Arms 308 Win   Minox    
    5.   Marek Rydz  79    1.163  JP .223   Delta    
    6.   Michał Wodnicki   77 (2X)     Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    7.   Piotr Bajraszewski  64 (1X)     Janczewski Custom DB 10 308 Win   March    
    8.   Mariusz Wójcik  61    3.209  Stag Arms .223   Vortex    
    9.   Michał Szczyrek  0       Savage   Delta    
    Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Tomasz Jastrzabek  93 (3X)  1.404  Lancer L30   S&B     
    2.   Michał Wodnicki  93 (2X)  1.335  DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    3.   Marek Pyka  92 (2X)  0.945  JP LRP07 6.5 Cr   Minox    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski  90    0.945  Janczewski Custom DB-10 6,5 Creedmo   March    
    5.   Błażej Domański  90    1.175  Lancer L30 6.5 creed   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    6.   Ryszard Srokosz  88 (1X)  1.266  Lancer 6.5 CM   NF    
    7.   Michał Kolańczyk  0       STAG ARMS 10   VO    
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  99 (2X)  0.607  RADO 308   NF    
    2.   Mirosław Małek  98 (2X)  0.647  NC RADO 308 Win   NF    
    3.   Robert Zabicki  98 (1X)  0.613  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    4.   Roman Kurdziel  98 (1X)  0.739  308W Victrix   NF    
    5.   Jan Sykora  97 (3X)  0.808  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Michał Szczyrek  96 (1X)  0.974  Sabatti   Delta    
    7.   Jerzy Rozlucki  95 (1X)  1.003  .308 TRG TerasJanne   NF    
    8.   Andrej Aidamovic  95 (1X)  1.094  Dolfin 308   MARCH 1060    
    9.   Piotr Kies  94 (1X)  1.197  DCR .308   Vortex    
    10.   Filip Jan Drozdowski  93 (3X)  1.020  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    11.   Lilianna Badura  93 (2X)  1.209  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    12.   Konrad Włodarczyk  93    1.140  Terasjanne 308   Nf    
    13.   Grzegorz Gładyszewski  91    1.100  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    14.   Grzegorz Szulczyński  90    0.504  308   nf    
    15.   Mirosław Moździerz  88 (1X)  1.432  Tikka 308   Delta    
    16.   Grzegorz Górkiewicz  87 (1X)  1.822  Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
    17.   Andrzej Blok  83    2.034  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    18.   Agnieszka Mituniewicz  82    1.536  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    19.   Michał Kolańczyk  79    2.166  SSG 04 308WIN   SB    
    20.   Sławomir Kopyś  77    0.848  Sabatti Desert 308   Kahles    
    21.   Stanisław Karpiński  57       Custom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    22.   Marek Rydz  39       TIKKA .308   ?    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  98 (2X)  0.773  .284 Victrix   NF    
    2.   Tomasz Badura  97 (4X)  0.877  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    3.   Ryszard Srokosz  97 (1X)  0.699  338LM   nf    
    4.   Uldis Markuss  96 (4X)  0.911  6.5x55   nightforce    
    5.   Jacek Dorszewicz  96 (2X)  0.802  Cadex 6 Dasher Terasjanne   Trijicon    
    6.   Mariusz Piąstka  96 (1X)  0.831  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    7.   Piotr Wilkowski  95 (3X)  0.699  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    8.   Roman Kurdziel  95 (2X)  0.739  284W Bat   NF    
    9.   Mirosław Małek  95 (2X)  0.745  AIAX Lufy 284Win   NF    
    10.   Adam Sztybór  95 (1X)  0.596  NC RADO 284WIN   NF    
    11.   Luděk Horák  95    0.476  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    12.   Bogdan Raczyński  94 (3X)  1.226  RADO 7mm   NF    
    13.   Joanna Wilkowska  93 (1X)  0.911  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    14.   Szymon Brzyski  93 (1X)  1.020  284 WIN   MARCH    
    15.   Janne Pietiläinen  90 (2X)  1.518  Teräsjänne 284 win   Delta    
    16.   Jan Sykora  89    1.186  Dolphin/6.5CM   March    
    17.   Robert Zabicki  89    1.541  Sabatti 6,5x47   Vortex 15-55    
    18.   Sławomir Kopyś  86    1.100  Savage 110300PRC   March    
    19.   Michał Kolańczyk  85 (1X)  1.581  Howa   GE    
    20.   Stanisław Karpiński  0       NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    20.   Marcin Woszczak  0       Tikka 6,5 CM   NF    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marcin Kowalski  97 (4X)  0.985  NC Rado 308W   NF    
    2.   Konrad Włodarczyk  97 (3X)  0.653  Terasjanne 308    Nf    
    3.   Jan Sykora  96 (5X)  1.192  PiroArms/308W   NFcomp    
    4.   Agnieszka Mituniewicz  96 (1X)  0.808  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    5.   Grzegorz Szulczyński  95    0.716  308   NF    
    6.   Mirosław Moździerz  94 (2X)  1.117  Tikka 308   Delta 4x30    
    7.   Lilianna Badura  94 (1X)  0.917  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    8.   Andrej Aidamovic  94    0.636  Dolfin   March 10x60    
    9.   Jerzy Rozlucki  93 (2X)  1.226  .308 TRG TerasJanne   NF    
    10.   Mariusz Wójcik  93 (1X)  1.071  Savage 308   Nightforce Competition    
    11.   Piotr Bajraszewski  93    1.060  Dolphin .308 Win    March    
    12.   Roman Kurdziel  92 (2X)  1.358  308W Victrix   NF    
    13.   Wojciech Madurowicz  92    1.260  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24 x 50 FFP    
    14.   Grzegorz Gładyszewski  92    1.301  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    15.   Bogdan Raczyński  91 (2X)  1.633  RADO 308   NF    
    16.   Michał Szczyrek  90 (2X)  1.146  Sabatti   delta    
    17.   Sylwiusz Bajraszewski  90    1.255  Borden custom 308 Win   March    
    18.   Robert Hordyński  89 (1X)  1.324  Sabatti 308Win   Sightron    
    19.   Łukasz Żychiewicz  89 (1X)  1.369  Savage F/TR .308 Win   Vortex Golden Eagle    
    20.   Marek Fulbiszewski  89    0.882  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    21.   Robert Zabicki  86    1.845  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    22.   Jan Małek  85 (1X)  2.034  CZ 750 .308WIN   VORTEX 15-60x32    
    23.   Andrzej Blok  85 (1X)  2.120  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    24.   Mirosław Radecki  64       HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
    25.   Stanisław Karpiński  61    1.375  Castom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
       Jacek Dorszewicz  awaria       Terasjanne 308   SB    
    Dystans 600 m - klasa Open
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Łukasz Łaptaś  99 (3X)  0.733  Keppeler 6mm BR   NF    
    2.   Bogdan Raczyński  98 (2X)  0.716  RADO 7 mm   NF    
    3.   Piotr Bajraszewski  98 (2X)  0.733  Savage F-class 6 mm BR   March    
    4.   Jan Sykora  98 (1X)  0.963  Dolphin/6.5CM   March    
    5.   Mariusz Piąstka  98    0.768  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    6.   Richard Benkovsky  98    0.796  Kelbly 284   NF    
    7.   Jerzy Rozlucki  97 (4X)  0.905  .284 Victrix   NF    
    8.   Piotr Wilkowski  97 (3X)  0.602  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    9.   Janne Pietiläinen  97 (2X)  1.008  Teräsjänne 6x47 L   Delta    
    10.   Bartosz Łuczak  96 (3X)  0.745  Titan 6 TAC 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    11.   Petr Novák  96 (2X)  0.825  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    12.   Adam Sztybór  96 (1X)  0.940  kelbly 284win   nf    
    13.   Andrzej Blok  95 (2X)  0.974  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    14.   Andrej Aidamovic  95 (2X)  1.123  Dolfin   march 10x60    
    15.   Szymon Brzyski  94 (2X)  0.716  284 WIN   MARCH    
    16.   Sylwiusz Bajraszewski  94 (2X)  0.888  Savage F-class 6 mm BR   March    
    17.   Stanisław Karpiński  94 (1X)  0.665  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    18.   Luděk Horák  94 (1X)  0.877  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    19.   Uldis Markuss  93 (2X)  1.260  6.5x55   Nightforce    
    20.   Joanna Wilkowska  93 (1X)  0.894  Terasjanne 6x47/284   March 5-40    
    21.   Jacek Jankowski  93 (1X)  1.106  Sabatti 6,5x55    Vortex GE    
    22.   Tomasz Badura  93 (1X)  1.283  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    23.   Marek Morawiec  92 (2X)  0.957  Damian Cerkanowicz 6.5x47   march 10 60    
    24.   Janusz Skarysz  92    1.335  6,5 CM   Sightron    
    25.   Jacek Dorszewicz  91 (3X)  0.710  Terasjanne 284 Win   March 10-60x52    
    26.   Krzysztof Kolasiński  91 (3X)  0.894  TLD 6,5x47   DO Stryker    
    27.   Marek Papros  90 (2X)  1.415  Savage .284   15x55    
    28.   Paweł Kolasiński  90    1.197  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    29.   Sławomir Kopyś  86 (1X)  1.329  Sabatti 6,5 Creadmore   Kahles    
    30.   Marcin Woszczak  74    3.168  CG 6,5x55   Vortex GE     
    31.   Agnieszka Mituniewicz  52       NCRado   Delta    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór  100 (4X)  0.625  TERASJANNE 33TURBO   NF    
    2.   Ryszard Srokosz  99 (1X)  0.745  338LM   NF    
    3.   Adam Dadaczyński  98 (2X)  0.859  Dolphin 338 L.M   Steiner MX5 5-25x56    
    4.   Mirosław Małek  96 (2X)  0.745  ASH Walkure 300NM   NF    
    5.   Marcin Ziółkowski  92 (1X)  1.220  AX338    NXS8-32    
    6.   Szymon Brzyski  92 (1X)  1.226  .300 NM   MARCH    
    7.   Jan Małek  91 (2X)  1.249  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    8.   Sławomir Kopyś  89 (1X)  1.507  Savage 110 300PRC   March    
    9.   Marek Morawiec  73       Damian Cerkanowicz   march 10x80    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   77    2.720  Stag Varminter .223   Delta Stryker HD 4.5-30 FFP    
    2.   Artur Kamiński  72    1.852  JP 308   NF    
    3.   Bartosz Łuczak  70 (1X)     H&K MR308 A3-G28   Kahles K525i    
    4.   Marek Rydz  64       JP .223   Delta    
    5.   Mariusz Wójcik  44       Stag Arms .223   Vortex    
    6.   Marek Pyka   36       Nord Arms 308 Win   Minox    
    7.   Piotr Bajraszewski  29       Janczewski Custom DB 10 308 Win   March    
    8.   Michał Szczyrek  0       Savage   Delta    
    8.   Michał Wodnicki   0       Stag 3Gun Elite .223 REM   Delta Stryker 4.5-30    
    Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Ryszard Srokosz  89    1.418  Lancer 6.5 CM   NF    
    2.   Błażej Domański  88    0.902  Lancer L30 6.5 creed   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    3.   Tomasz Jastrzabek  87    1.826  Lancer L30   S&B     
    4.   Michał Kolańczyk  77    1.667  STAG ARMS 10   VO    
    5.   Marek Pyka  76    1.680  JP LRP07 6.5 Cr   Minox    
    6.   Michał Wodnicki  75    1.753  DB10 6.5 CM   Delta Stryker 5-50    
    7.   Sylwiusz Bajraszewski  75       Janczewski Custom DB-10 6,5 Creedmo   March    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Roman Kurdziel  98 (3X)  0.645  308W Victrix   NF    
    2.   Mirosław Małek  98 (1X)  0.894  NC RADO 308 Win   NF    
    3.   Agnieszka Mituniewicz  96 (3X)  0.915  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    4.   Lilianna Badura  95 (1X)  1.113  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    5.   Jan Sykora  94 (1X)  0.799  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Mirosław Moździerz  93 (1X)  1.036  Tikka 308   Delta    
    7.   Andrej Aidamovic  92 (2X)  1.018  Dolfin 308   MARCH 1060    
    8.   Grzegorz Szulczyński  92    1.014  308   nf    
    9.   Jerzy Rozlucki  91 (2X)  1.074  .308 TRG TerasJanne   NF    
    10.   Piotr Kies  89 (1X)  1.620  DCR .308   Vortex    
    11.   Robert Zabicki  88    0.881  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    12.   Grzegorz Gładyszewski  88    1.268  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    13.   Konrad Włodarczyk  88    1.697  Terasjanne 308   Nf    
    14.   Bogdan Raczyński  86    1.238  RADO 308   NF    
    15.   Michał Kolańczyk  86    1.611  SSG 04 308WIN   SB    
    16.   Michał Szczyrek  84 (1X)  1.087  Sabatti   Delta    
    17.   Filip Jan Drozdowski  82    2.149  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    18.   Grzegorz Górkiewicz  77       Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
    18.   Marek Rydz  77       TIKKA .308   ?    
    20.   Stanisław Karpiński  69    0.683  Custom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    21.   Andrzej Blok  19       Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    22.   Sławomir Kopyś  11       Sabatti Desert 308   Kahles    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Joanna Wilkowska  99 (2X)  0.812  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    2.   Luděk Horák  99 (1X)  0.980  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    3.   Bogdan Raczyński  97 (2X)  0.954  RADO 7mm   NF    
    4.   Tomasz Badura  95 (3X)  1.182  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    5.   Ryszard Srokosz  94    0.610  338LM   nf    
    6.   Mirosław Małek  93 (1X)  0.761  AIAX Lufy 284Win   NF    
    7.   Szymon Brzyski  93 (1X)  0.890  284 WIN   MARCH    
    8.   Mariusz Piąstka  93    0.688  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    9.   Janne Pietiläinen  92 (1X)  1.354  Teräsjänne 284 win   Delta    
    10.   Adam Sztybór  92    0.731  NC RADO 284WIN   NF    
    11.   Jerzy Rozlucki  91    0.984  .284 Victrix   NF    
    12.   Sławomir Kopyś  90 (1X)  1.139  Savage 110300PRC   March    
    13.   Uldis Markuss  88    0.945  6.5x55   nightforce    
    14.   Piotr Wilkowski  87 (1X)  1.134  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    15.   Jan Sykora  84    0.980  Dolphin/6.5CM   March    
    16.   Robert Zabicki  82    1.611  Sabatti 6,5x47   Vortex 15-55    
    17.   Stanisław Karpiński  78    1.014  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    18.   Roman Kurdziel  78    1.444  284W Bat   NF    
    19.   Jacek Dorszewicz  73    0.769  Cadex 6 Dasher Terasjanne   Trijicon    
    20.   Michał Kolańczyk  63    1.345  Howa   GE    
    21.   Marcin Woszczak  0       Tikka 6,5 CM   NF    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Konrad Włodarczyk  99 (4X)  0.773  Terasjanne 308    Nf    
    2.   Andrej Aidamovic  95 (3X)  1.238  Dolfin   March 10x60    
    3.   Stanisław Karpiński  95 (1X)  1.134  Castom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    4.   Sylwiusz Bajraszewski  94 (1X)  0.945  Borden custom 308 Win   March    
    5.   Jan Sykora  94    1.018  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Jerzy Rozlucki  94    1.083  .308 TRG TerasJanne   NF    
    7.   Bogdan Raczyński  94    1.521  RADO 308   NF    
    8.   Lilianna Badura  92 (1X)  1.233  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    9.   Agnieszka Mituniewicz  92    1.556  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    10.   Grzegorz Szulczyński  90 (1X)  1.289  308   NF    
    11.   Michał Szczyrek  90    1.375  Sabatti   delta    
    12.   Piotr Bajraszewski  90    1.654  Dolphin .308 Win    March    
    13.   Robert Zabicki  89    1.401  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    14.   Jan Małek  89    1.684  CZ 750 .308WIN   VORTEX 15-60x32    
    15.   Roman Kurdziel  88 (1X)  1.087  308W Victrix   NF    
    16.   Marcin Kowalski  88    0.834  NC Rado 308W   NF    
    17.   Grzegorz Gładyszewski  87    2.230  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    18.   Łukasz Żychiewicz  86    1.998  Savage F/TR .308 Win   Vortex Golden Eagle    
    19.   Robert Hordyński  86    2.187  Sabatti 308Win   Sightron    
    20.   Wojciech Madurowicz  85 (1X)  1.289  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24 x 50 FFP    
    21.   Marek Fulbiszewski  84    2.170  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    22.   Andrzej Blok  81    1.826  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    23.   Mariusz Wójcik  80    1.994  Savage 308   Nightforce Competition    
    24.   Mirosław Moździerz  72 (1X)     Tikka 308   Delta 4x30    
    25.   Mirosław Radecki  66       HOWA 1500 308 WIN   DOT 4.5-30X50     
       Jacek Dorszewicz  awaria       Terasjanne 308   SB    
    Dystans 800 m - klasa Open
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  99 (5X)  0.563  .284 Victrix   NF    
    2.   Richard Benkovsky  99 (2X)  0.825  Kelbly 284   NF    
    3.   Uldis Markuss  97 (2X)  0.795  6.5x55   Nightforce    
    4.   Mariusz Piąstka  97 (1X)  0.812  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    5.   Luděk Horák  97    0.705  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    6.   Bogdan Raczyński  96 (3X)  1.066  RADO 7 mm   NF    
    7.   Joanna Wilkowska  95 (4X)  1.457  Terasjanne 6x47/284   March 5-40    
    8.   Piotr Wilkowski  95 (1X)  0.842  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    9.   Jacek Dorszewicz  95    1.113  Terasjanne 284 Win   March 10-60x52    
    10.   Andrej Aidamovic  94 (2X)  1.152  Dolfin   march 10x60    
    11.   Janne Pietiläinen  94 (1X)  1.087  Teräsjänne 6x47 L   Delta    
    12.   Marek Papros  93 (2X)  1.233  Savage .284   15x55    
    13.   Piotr Bajraszewski  93 (1X)  0.821  Savage F-class 6 mm BR   March    
    14.   Petr Novák  93    0.816  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    15.   Bartosz Łuczak  92 (2X)  1.160  Titan 6 TAC 6.5CM   Kahles K1050MOAK    
    16.   Jan Sykora  92 (1X)  1.388  Dolphin/6.5CM   March    
    17.   Sławomir Kopyś  92 (1X)  1.547  Sabatti 6,5 Creadmore   Kahles    
    18.   Paweł Kolasiński  91 (1X)  1.281  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    19.   Jacek Jankowski  91    0.967  Sabatti 6,5x55    Vortex GE    
    20.   Sylwiusz Bajraszewski  90 (2X)  1.629  Savage F-class 6 mm BR   March    
    21.   Marek Morawiec  89 (1X)  1.259  Damian Cerkanowicz 6.5x47   march 10 60    
    22.   Stanisław Karpiński  88 (1X)  1.371  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    23.   Adam Sztybór  87 (1X)  1.134  kelbly 284win   nf    
    24.   Tomasz Badura  86 (2X)  2.398  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    25.   Andrzej Blok  86 (1X)  0.958  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    26.   Krzysztof Kolasiński  86    1.749  TLD 6,5x47   DO Stryker    
    27.   Szymon Brzyski  85    1.195  284 WIN   MARCH    
    28.   Janusz Skarysz  84    1.504  6,5 CM   Sightron    
    29.   Łukasz Łaptaś  84    2.449  Keppeler 6mm BR   NF    
    30.   Marcin Woszczak  79    2.359  CG 6,5x55   Vortex GE     
    31.   Agnieszka Mituniewicz  69    0.722  NCRado   Delta    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Morawiec  98 (3X)  0.713  Damian Cerkanowicz   march 10x80    
    2.   Szymon Brzyski  97 (2X)  1.293  .300 NM   MARCH    
    3.   Mirosław Małek  97    0.988  ASH Walkure 300NM   NF    
    4.   Adam Sztybór  96 (3X)  0.627  TERASJANNE 33TURBO   NF    
    5.   Sławomir Kopyś  96 (3X)  1.268  Savage 110 300PRC   March    
    6.   Ryszard Srokosz  93 (1X)  1.134  338LM   NF    
    7.   Marcin Ziółkowski  91    1.225  AX338    NXS8-32    
    8.   Jan Małek  91    1.281  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    9.   Adam Dadaczyński  90    1.624  Dolphin 338 L.M   Steiner MX5 5-25x56    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Błażej Domański    Stag Varminter .223  93 (1X) 92 (4X) 77   1.782 262 (5X)
    2.   Bartosz Łuczak   H&K MR308 A3-G28  93 (1X) 83   70 (1X)   246 (2X)
    3.   Artur Kamiński   JP 308  86   87 (1X) 72   1.662 245 (1X)
    4.   Marek Rydz   JP .223  78   79   64     221  
    5.   Marek Pyka    Nord Arms 308 Win  80   82 (1X) 36     198 (1X)
    6.   Mariusz Wójcik   Stag Arms .223  90 (2X) 61   44     195 (2X)
    7.   Piotr Bajraszewski   Janczewski Custom DB 10 308 Win  85   64 (1X) 29     178 (1X)
    8.   Michał Wodnicki    Stag 3Gun Elite .223 REM  92 (2X) 77 (2X) 0     169 (4X)
    9.   Michał Szczyrek   Savage  84   0   0     84  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Tomasz Jastrzabek   Lancer L30  96 (2X) 93 (3X) 87   1.569 276 (5X)
    2.   Błażej Domański   Lancer L30 6.5 creed  94 (1X) 90   88   1.105 272 (1X)
    3.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 CM  90 (1X) 88 (1X) 89   1.258 267 (2X)
    4.   Michał Wodnicki   DB10 6.5 CM  95 (3X) 93 (2X) 75   1.434 263 (5X)
    5.   Marek Pyka   JP LRP07 6.5 Cr  91 (2X) 92 (2X) 76   1.154 259 (4X)
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   Janczewski Custom DB-10 6,5 Creedmo  89   90   75     254  
    7.   Michał Kolańczyk   STAG ARMS 10  0   0   77     77  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Roman Kurdziel   308W Victrix  99 (2X) 98 (1X) 98 (3X) 0.702 295 (6X)
    2.   Mirosław Małek   NC RADO 308 Win  96 (3X) 98 (2X) 98 (1X) 0.884 292 (6X)
    3.   Jan Sykora   PiroArms/308W  95 (1X) 97 (3X) 94 (1X) 0.792 286 (5X)
    4.   Andrej Aidamovic   Dolfin 308  98 (6X) 95 (1X) 92 (2X) 0.979 285 (9X)
    5.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN   97 (3X) 93 (2X) 95 (1X) 1.099 285 (6X)
    6.   Jerzy Rozlucki   .308 TRG TerasJanne  95 (3X) 95 (1X) 91 (2X) 0.986 281 (6X)
    7.   Bogdan Raczyński   RADO 308  96 (3X) 99 (2X) 86   0.833 281 (5X)
    8.   Grzegorz Szulczyński   308  98 (4X) 90   92   0.819 280 (4X)
    9.   Robert Zabicki   Sabatti .308  92   98 (1X) 88   0.869 278 (1X)
    10.   Michał Szczyrek   Sabatti  96 (2X) 96 (1X) 84 (1X) 0.973 276 (4X)
    11.   Mirosław Moździerz   Tikka 308  95 (2X) 88 (1X) 93 (1X) 1.338 276 (4X)
    12.   Konrad Włodarczyk   Terasjanne 308  95 (2X) 93   88   1.209 276 (2X)
    13.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  96 (4X) 91   88   1.114 275 (4X)
    14.   Piotr Kies   DCR .308  89 (2X) 94 (1X) 89 (1X) 1.390 272 (4X)
    15.   Filip Jan Drozdowski   CZ 557 Varmint 308 Win.  96 (1X) 93 (3X) 82   1.373 271 (4X)
    16.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  83   82   96 (3X) 1.214 261 (3X)
    17.   Michał Kolańczyk   SSG 04 308WIN  94 (2X) 79   86   1.568 259 (2X)
    18.   Grzegorz Górkiewicz   Sako trg 22 308 Win.  91   87 (1X) 77     255 (1X)
    19.   Stanisław Karpiński   Custom Lufy.com.pl .308 Win  72   57   69     198  
    20.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  91   83   19     193  
    21.   Sławomir Kopyś   Sabatti Desert 308  98 (4X) 77   11     186 (4X)
    22.   Marek Rydz   TIKKA .308  69   39   77     185  

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Tomasz Badura   Terasjanne .308 WIN  100 (5X) 97 (4X) 95 (3X) 0.877 292 (12X)
    2.   Bogdan Raczyński   RADO 7mm  99 (5X) 94 (3X) 97 (2X) 0.975 290 (10X)
    3.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  96 (4X) 95   99 (1X) 0.764 290 (5X)
    4.   Jerzy Rozlucki   .284 Victrix  100 (4X) 98 (2X) 91   0.769 289 (6X)
    5.   Mirosław Małek   AIAX Lufy 284Win  99 (4X) 95 (2X) 93 (1X) 0.769 287 (7X)
    6.   Joanna Wilkowska   Terasjanne-Surg 6.5x47/284  95   93 (1X) 99 (2X) 0.796 287 (3X)
    7.   Adam Sztybór   NC RADO 284WIN  99 (5X) 95 (1X) 92   0.687 286 (6X)
    8.   Mariusz Piąstka   Terasjanne 284 win  96 (2X) 96 (1X) 93   0.720 285 (3X)
    9.   Ryszard Srokosz   338LM  94 (1X) 97 (1X) 94   0.700 285 (2X)
    10.   Szymon Brzyski   284 WIN  97 (5X) 93 (1X) 93 (1X) 0.980 283 (7X)
    11.   Uldis Markuss   6.5x55  98 (4X) 96 (4X) 88   0.959 282 (8X)
    12.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 284 win  99 (3X) 90 (2X) 92 (1X) 1.179 281 (6X)
    13.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 284 /6x47L  97 (6X) 95 (3X) 87 (1X) 1.039 279 (10X)
    14.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  99 (4X) 89   84   0.932 272 (4X)
    15.   Roman Kurdziel   284W Bat  98 (4X) 95 (2X) 78   0.934 271 (6X)
    16.   Sławomir Kopyś   Savage 110300PRC  93 (2X) 86   90 (1X) 1.216 269 (3X)
    17.   Jacek Dorszewicz   Cadex 6 Dasher Terasjanne  97 (2X) 96 (2X) 73   0.753 266 (4X)
    18.   Robert Zabicki   Sabatti 6,5x47  91   89   82   1.566 262  
    19.   Michał Kolańczyk   Howa  94 (1X) 85 (1X) 63   1.289 242 (2X)
    20.   Stanisław Karpiński   NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  86 (1X) 0   78     164 (1X)
    21.   Marcin Woszczak   Tikka 6,5 CM  83 (2X) 0   0     83 (2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Konrad Włodarczyk   Terasjanne 308   93 (3X) 97 (3X) 99 (4X) 0.953 289 (10X)
    2.   Andrej Aidamovic   Dolfin  98 (1X) 94   95 (3X) 0.965 287 (4X)
    3.   Jan Sykora   PiroArms/308W  96 (2X) 96 (5X) 94   1.046 286 (7X)
    4.   Marcin Kowalski   NC Rado 308W  100 (4X) 97 (4X) 88   0.816 285 (8X)
    5.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN   99 (5X) 94 (1X) 92 (1X) 0.946 285 (7X)
    6.   Jerzy Rozlucki   .308 TRG TerasJanne  97 (6X) 93 (2X) 94   1.106 284 (8X)
    7.   Grzegorz Szulczyński   308  99 (4X) 95   90 (1X) 0.985 284 (5X)
    8.   Bogdan Raczyński   RADO 308  97 (6X) 91 (2X) 94   1.353 282 (8X)
    9.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden custom 308 Win  95 (1X) 90   94 (1X) 1.096 279 (2X)
    10.   Roman Kurdziel   308W Victrix  97 (1X) 92 (2X) 88 (1X) 1.113 277 (4X)
    11.   Michał Szczyrek   Sabatti  96 (3X) 90 (2X) 90   1.165 276 (5X)
    12.   Grzegorz Gładyszewski   Sabatti 308 Win  97 (1X) 92   87   1.490 276 (1X)
    13.   Wojciech Madurowicz   Sabatti STR Sport, .308 WIN  98 (3X) 92   85 (1X) 1.132 275 (4X)
    14.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  87   96 (1X) 92   1.361 275 (1X)
    15.   Piotr Bajraszewski   Dolphin .308 Win   91 (1X) 93   90   1.336 274 (1X)
    16.   Robert Zabicki   Sabatti .308  98 (3X) 86   89   1.365 273 (3X)
    17.   Mariusz Wójcik   Savage 308  95 (3X) 93 (1X) 80   1.274 268 (4X)
    18.   Robert Hordyński   Sabatti 308Win  91   89 (1X) 86   1.571 266 (1X)
    19.   Jan Małek   CZ 750 .308WIN  92   85 (1X) 89   1.625 266 (1X)
    20.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 Win  89 (1X) 89 (1X) 86   1.585 264 (2X)
    21.   Marek Fulbiszewski   Sabatti Tactical Sport 308 WIN  91   89   84   1.323 264  
    22.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  96 (2X) 85 (1X) 81   1.587 262 (3X)
    23.   Mirosław Moździerz   Tikka 308  93   94 (2X) 72 (1X)   259 (3X)
    24.   Stanisław Karpiński   Castom Lufy.com.pl .308 Win  98 (4X) 61   95 (1X) 1.096 254 (5X)
    25.   Mirosław Radecki   HOWA 1500 308 WIN  81 (1X) 64   66     211 (1X)
       Jacek Dorszewicz   Terasjanne 308  awaria   awaria   awaria     awaria  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Richard Benkovsky   Kelbly 284  99 (3X) 98   99 (2X) 0.766 296 (5X)
    2.   Bogdan Raczyński   RADO 7 mm  100 (3X) 98 (2X) 96 (3X) 0.774 294 (8X)
    3.   Jerzy Rozlucki   .284 Victrix  97 (3X) 97 (4X) 99 (5X) 0.730 293 (12X)
    4.   Mariusz Piąstka   Terasjanne 284 win  98 (5X) 98   97 (1X) 0.702 293 (6X)
    5.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  100 (8X) 98 (1X) 92 (1X) 0.982 290 (10X)
    6.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 6x47 L  99 (5X) 97 (2X) 94 (1X) 0.939 290 (8X)
    7.   Piotr Wilkowski   Terasjanne 284 /6x47L  98 (3X) 97 (3X) 95 (1X) 0.802 290 (7X)
    8.   Uldis Markuss   6.5x55  99 (5X) 93 (2X) 97 (2X) 0.956 289 (9X)
    9.   Piotr Bajraszewski   Savage F-class 6 mm BR  98 (3X) 98 (2X) 93 (1X) 0.701 289 (6X)
    10.   Petr Novák   Kelbly 6.5x47  99 (4X) 96 (2X) 93   0.742 288 (6X)
    11.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  96 (4X) 94 (1X) 97   0.802 287 (5X)
    12.   Joanna Wilkowska   Terasjanne 6x47/284  98 (4X) 93 (1X) 95 (4X) 1.020 286 (9X)
    13.   Andrej Aidamovic   Dolfin  97 (3X) 95 (2X) 94 (2X) 1.167 286 (7X)
    14.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne 284 Win  99 (4X) 91 (3X) 95   0.856 285 (7X)
    15.   Bartosz Łuczak   Titan 6 TAC 6.5CM  96   96 (3X) 92 (2X) 0.937 284 (5X)
    16.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage F-class 6 mm BR  99 (7X) 94 (2X) 90 (2X) 1.049 283 (11X)
    17.   Adam Sztybór   kelbly 284win  100 (1X) 96 (1X) 87 (1X) 0.886 283 (3X)
    18.   Marek Papros   Savage .284  98 (3X) 90 (2X) 93 (2X) 1.177 281 (7X)
    19.   Stanisław Karpiński   NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl  98 (3X) 94 (1X) 88 (1X) 0.977 280 (5X)
    20.   Łukasz Łaptaś   Keppeler 6mm BR  96 (3X) 99 (3X) 84   1.408 279 (6X)
    21.   Paweł Kolasiński   Sabatti TLD 6,5x47  98 (1X) 90   91 (1X) 1.070 279 (2X)
    22.   Tomasz Badura   Terasjanne .308 WIN  98 (3X) 93 (1X) 86 (2X) 1.471 277 (6X)
    23.   Marek Morawiec   Damian Cerkanowicz 6.5x47  96   92 (2X) 89 (1X) 0.937 277 (3X)
    24.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47  95 (4X) 95 (2X) 86 (1X) 1.045 276 (7X)
    25.   Jacek Jankowski   Sabatti 6,5x55   92 (3X) 93 (1X) 91   0.951 276 (4X)
    26.   Sławomir Kopyś   Sabatti 6,5 Creadmore  98 (2X) 86 (1X) 92 (1X) 1.211 276 (4X)
    27.   Krzysztof Kolasiński   TLD 6,5x47  96 (3X) 91 (3X) 86   1.229 273 (6X)
    28.   Szymon Brzyski   284 WIN  94 (3X) 94 (2X) 85   0.904 273 (5X)
    29.   Marcin Woszczak   CG 6,5x55  84 (2X) 74   79   2.683 237 (2X)
    30.   Janusz Skarysz   6,5 CM  42   92   84     218  
    31.   Agnieszka Mituniewicz   NCRado  95 (5X) 52   69     216 (5X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Adam Sztybór   TERASJANNE 33TURBO  100 (5X) 100 (4X) 96 (3X) 0.604 296 (12X)
    2.   Mirosław Małek   ASH Walkure 300NM  95 (2X) 96 (2X) 97   0.902 288 (4X)
    3.   Ryszard Srokosz   338LM  96   99 (1X) 93 (1X) 0.966 288 (2X)
    4.   Adam Dadaczyński   Dolphin 338 L.M  99 (5X) 98 (2X) 90   1.091 287 (7X)
    5.   Szymon Brzyski   .300 NM  97 (2X) 92 (1X) 97 (2X) 1.138 286 (5X)
    6.   Sławomir Kopyś   Savage 110 300PRC  98 (3X) 89 (1X) 96 (3X) 1.234 283 (7X)
    7.   Jan Małek   338 LAPUA MAGNUM  98 (2X) 91 (2X) 91   1.176 280 (4X)
    8.   Marcin Ziółkowski   AX338   93 (1X) 92 (1X) 91   1.170 276 (2X)
    9.   Marek Morawiec   Damian Cerkanowicz  100 (7X) 73   98 (3X)   271 (10X)

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński   68 (1X)     JP 308   NF    
    2.   Mariusz Wójcik   51       Stag Arms .223   Vortex    
    3.   Marek Rydz   15       JP .223   Delta    

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Sylwiusz Bajraszewski   84    2.496  Janczewski Custom DB-10 6,5 Creedmo   March    
    2.   Błażej Domański   79 (1X)  1.579  Lancer L30 6.5 creed   Delta Stryker HD 5-50 SFP    
    3.   Ryszard Srokosz   74    1.684  Lancer 6.5 CM   NF    

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Agnieszka Mituniewicz   94 (1X)  1.286  Sabbati Tactical Desert 308w   Delta Optical    
    2.   Grzegorz Gładyszewski   92 (2X)  1.342  Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    3.   Filip Jan Drozdowski   90 (1X)  1.372  CZ 557 Varmint 308 Win.   Vortex GE    
    4.   Lilianna Badura   90    1.462  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    5.   Roman Kurdziel   90    1.801  308W Victrix   NF    
    6.   Michał Kolańczyk   89 (2X)  1.805  SSG 04 308WIN   SB    
    7.   Jan Sykora   85    1.846  PiroArms/308W   NFcomp    
    8.   Sławomir Kopyś   78    1.609  Sabatti Desert 308   Kahles    
    9.   Grzegorz Szulczyński   74    0.805  308   nf    
    10.   Stanisław Karpiński   67       Custom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    11.   Mirosław Małek   66       NC RADO 308 Win   NF    
    12.   Piotr Kies   65 (1X)     DCR .308   Vortex    
    13.   Marek Rydz   51       TIKKA .308   ?    
    14.   Robert Zabicki   42       Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    15.   Andrzej Blok   23       Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    16.   Konrad Włodarczyk   15       Terasjanne 308   Nf    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora   100 (2X)  0.526  Dolphin/6.5CM   March    
    2.   Ryszard Srokosz   92 (1X)  1.023  338LM   nf    
    3.   Joanna Wilkowska   92    0.974  Terasjanne-Surg 6.5x47/284   March 5-49    
    4.   Luděk Horák   91 (1X)  1.940  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    5.   Uldis Markuss   91    0.955  6.5x55   nightforce    
    6.   Janne Pietiläinen   90    0.816  Teräsjänne 284 win   Delta    
    7.   Szymon Brzyski   89 (1X)  0.857  284 WIN   MARCH    
    8.   Mirosław Małek   88 (1X)  1.079  AIAX Lufy 284Win   NF    
    9.   Roman Kurdziel   84 (1X)  1.545  284W Bat   NF    
    10.   Tomasz Badura   84    2.560  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    11.   Adam Sztybór   83    0.744  NC RADO 284WIN   NF    
    12.   Jacek Dorszewicz   82    1.316  Cadex 6 Dasher Terasjanne   Trijicon    
    13.   Robert Zabicki   78    1.425  Sabatti 6,5x47   Vortex 15-55    
    14.   Sławomir Kopyś   68       Savage 110300PRC   March    
    15.   Stanisław Karpiński   57       NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    16.   Piotr Wilkowski   44       Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    17.   Agnieszka Mituniewicz   0       NCRado   Delta    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Stanisław Karpiński   98 (2X)  0.895  Castom Lufy.com.pl .308 Win   NF Comp. 12-55x50    
    2.   Piotr Bajraszewski   94 (2X)  1.090  Dolphin .308 Win    March    
    3.   Sylwiusz Bajraszewski   90    1.259  Borden custom 308 Win   March    
    4.   Grzegorz Szulczyński   90    1.485  308   NF    
    5.   Jan Sykora   89 (1X)  2.105  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Lilianna Badura   88    1.248  Dolphin .308 WIN    NF 15-55    
    7.   Jan Małek   86 (1X)  1.538  CZ 750 .308WIN   VORTEX 15-60x32    
    8.   Robert Zabicki   86    1.041  Sabatti .308   NF Competition 15-55    
    9.   Marcin Kowalski   83    1.188  NC Rado 308W   NF    
    10.   Wojciech Madurowicz   82    1.808  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24 x 50 FFP    
    11.   Grzegorz Gładyszewski   80 (2X)     Sabatti 308 Win   Vortex GE 15-60x52    
    12.   Roman Kurdziel   74    2.128  308W Victrix   NF    
    13.   Agnieszka Mituniewicz   73    1.117  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    14.   Mirosław Moździerz   69 (2X)  1.823  Tikka 308   Delta 4x30    
    15.   Andrzej Blok   66    1.008  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    16.   Mariusz Wójcik   50 (1X)     Savage 308   Nightforce Competition    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Janne Pietiläinen   93 (2X)  1.034  Teräsjänne 6x47 L   Delta    
    2.   Stanisław Karpiński   93 (1X)  0.865  NC Rado 300WSM/Lufy.com.pl   NF Comp. 12-55x50    
    3.   Andrzej Blok   93 (1X)  0.944  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    4.   Piotr Wilkowski   93    0.714  Terasjanne 284 /6x47L   March 5-40    
    5.   Krzysztof Kolasiński   92    1.342  TLD 6,5x47   DO Stryker    
    6.   Sylwiusz Bajraszewski   91 (2X)  1.064  Savage F-class 6 mm BR   March    
    7.   Paweł Kolasiński   91 (1X)  1.139  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    8.   Luděk Horák   91    1.530  STL-S 6,5x47Lapua   NXS 12-42x56    
    9.   Adam Sztybór   90 (1X)  1.196  kelbly 284win   nf    
    10.   Szymon Brzyski   90    1.218  284 WIN   MARCH    
    11.   Petr Novák   89 (3X)  1.353  Kelbly 6.5x47   NF BR    
    12.   Jan Sykora   89    1.169  Dolphin/6.5CM   March    
    13.   Tomasz Badura   88 (1X)  1.342  Terasjanne .308 WIN   NF 15-55    
    14.   Marek Papros   88    1.218  Savage .284   15x55    
    15.   Joanna Wilkowska   88    1.222  Terasjanne 6x47/284   March 5-40    
    16.   Piotr Bajraszewski   87    1.147  Savage F-class 6 mm BR   March    
    17.   Richard Benkovsky   85    1.038  Kelbly 284   NF    
    18.   Sławomir Kopyś   84    0.786  Sabatti 6,5 Creadmore   Kahles    
    19.   Uldis Markuss   78    0.752  6.5x55   Nightforce    
    20.   Jacek Dorszewicz   73    1.620  Terasjanne 284 Win   March 10-60x52    
    21.   Jacek Jankowski   0       Sabatti 6,5x55    Vortex GE    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    XLIII Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Sztybór   95    0.906  TERASJANNE 33TURBO   NF    
    2.   Ryszard Srokosz   94    1.011  338LM   NF    
    3.   Sławomir Kopyś   92    1.523  Savage 110 300PRC   March    
    4.   Adam Dadaczyński   87    1.278  Dolphin 338 L.M   Steiner MX5 5-25x56    
    5.   Marcin Ziółkowski   86 (2X)  1.556  AX338    NXS8-32    
    6.   Mirosław Małek   86    1.147  ASH Walkure 300NM   NF    
    7.   Marek Morawiec   85    1.297  Damian Cerkanowicz   march 10x80    
    8.   Jan Małek   82    1.782  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    9.   Szymon Brzyski   72    1.147  .300 NM   MARCH    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.476 MOA

    Luděk Horák na dystansie 600 m w klasie SniperOpen

    page top