Zawody
  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021
    góra strony
    Lista startowa zawodów - klasa Semi-Auto & Semi-AutoOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Piotr Bajraszewski  Janczewski Custom DB 10 308 Win   Semi-Auto tak zm. 1 / st. 5 zm. 1 / st. 6
    2. Sylwiusz Bajraszewski  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 6 zm. 1 / st. 5
    3. Błażej Domański  Lancer L30 6.5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 16 zm. 1 / st. 12
    4. Błażej Domański   Stag Model 6 .223  Semi-Auto - zm. 2 / st. 16  
    5. Dariusz Dziamski  Anderson AM-10 308 win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 11 zm. 1 / st. 8
    6. Dariusz Dziamski   6,5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 2 / st. 11 zm. 2 / st. 8
    7. Dariusz Grzybowski   Savage MSR10 6.5 Creedmoor  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 7 zm. 1 / st. 7
    8. Maciej Halladin  OA-10 .308win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 13 zm. 1 / st. 10
    9. Tomasz Jastrz±bek  6.5  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 12 zm. 2 / st. 7
    10. Artur Kamiński   JP .308 Win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 14 zm. 1 / st. 11
    11. Paweł Konecki  JP 6.5CRM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 1 zm. 1 / st. 1
    12. Marek Pyka   LRP 07 6.5 C  Semi-AutoOpen - zm. 2 / st. 13  
    13. Marek Rydz  .223  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 4 zm. 1 / st. 4
    14. Michał ¦ledzik   Lancer   Semi-AutoOpen tak zm. 2 / st. 14 zm. 2 / st. 10
    15. Ryszard Srokosz  Lancer 6.5 cm  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 2 zm. 1 / st. 2
    16. Konrad Stachowicz   Dpms 308  Semi-Auto - zm. 2 / st. 5  
    17. Igor Stefanowski  6,5 CM JP  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 3 zm. 1 / st. 3
    18. Michał Szczyrek  Savage  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 8 zm. 4 / st. 5
    19. Adam Sztybór  HK 308win  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 9 zm. 7 / st. 4
    20. Michał Wodnicki  DB10 6,5 CM  Semi-AutoOpen tak zm. 1 / st. 15 zm. 1 / st. 9
    21. Michał Wodnicki   Stag 3Gun Elite .223  Semi-Auto tak zm. 2 / st. 15 zm. 2 / st. 12
    22. Mariusz Wójcik  stag arms  Semi-Auto tak zm. 1 / st. 10 zm. 2 / st. 5
    23. Bartosz Łuczak  HK 308W  Semi-Auto tak zm. 2 / st. 12 zm. 7 / st. 5



    Lista startowa zawodów - klasa Sniper & SniperOpen.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  308 win  Sniper tak zm. 3 / st. 14 zm. 3 / st. 11
    2. Bartosz Bacia  6.5   SniperOpen - zm. 6 / st. 7  
    3. Lilianna Badura  Dolphin .308 WIN  Sniper tak zm. 3 / st. 4 zm. 2 / st. 4
    4. Tomasz Badura  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 4 zm. 3 / st. 4
    5. Marek B±kowski  Dolphin .308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 13 zm. 5 / st. 11
    6. Marek B±kowski  NC RADO .294 Win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 13 zm. 6 / st. 11
    7. Tomasz B±kowski  Tikka T3 A1 6,5 Creedmoor  SniperOpen tak zm. 3 / st. 11 zm. 2 / st. 9
    8. Richard Benkovsky  R.Stanek  SniperOpen tak zm. 3 / st. 13 zm. 6 / st. 6
    9. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308w  Sniper tak zm. 4 / st. 9 zm. 5 / st. 9
    10. Szymon Brzyski  300 WM Unique Alpine  SniperOpen tak zm. 4 / st. 4 zm. 4 / st. 4
    11. Krzysztof Czachorowski  NC Rado 6,5x47  SniperOpen tak zm. 3 / st. 3 zm. 2 / st. 11
    12. Rafał Dec  308 Win  Sniper - zm. 5 / st. 12  
    13. Maciej Dobrzyński  sabatti sport 308  SniperOpen - zm. 4 / st. 5  
    14. Sebastian Domarecki  Steyer  Sniper - zm. 3 / st. 6  
    15. Jacek Dorszewicz  Cadex 6 Dasher  SniperOpen tak zm. 6 / st. 1 zm. 7 / st. 1
    16. Robert Feliński  Savage Dakota 308  Sniper tak zm. 5 / st. 9 zm. 3 / st. 9
    17. Robert Feliński  Partizan Hubal  SniperOpen tak zm. 6 / st. 9 zm. 5 / st. 6
    18. Grzegorz Górkiewicz  SAKO 308 win.  Sniper tak zm. 3 / st. 5 zm. 3 / st. 5
    19. Dariusz Grzybowski  Savage 110 Elite 308  Sniper tak zm. 4 / st. 7 zm. 3 / st. 7
    20. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  SniperOpen tak zm. 2 / st. 7 zm. 6 / st. 7
    21. Stanislaw Karpinski  Savage F/TR 308  Sniper tak zm. 4 / st. 10 zm. 4 / st. 9
    22. Stanislaw Karpinski  NC RADO /LUFY. PL 300WSM  SniperOpen tak zm. 6 / st. 10 zm. 6 / st. 9
    23. Piotr Kies  DCR .308  Sniper tak zm. 3 / st. 1 zm. 3 / st. 1
    24. Zbigniew Kluziak  Custom 284  SniperOpen tak zm. 6 / st. 6 zm. 3 / st. 6
    25. Michał Kolańczyk  Howa 6.5 CM  SniperOpen tak zm. 4 / st. 1 zm. 4 / st. 1
    26. Michał Kolańczyk  SSG 04 308WIN  Sniper tak zm. 6 / st. 4 zm. 6 / st. 4
    27. Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  SniperOpen tak zm. 5 / st. 2 zm. 5 / st. 3
    28. Sławomir Kopy¶  Sabatti Desert 308  Sniper tak zm. 5 / st. 5 zm. 3 / st. 8
    29. Sławomir Kopy¶  Sabatti STR SPORT 6,5  SniperOpen tak zm. 6 / st. 12 zm. 5 / st. 5
    30. Roman Kurdziel  BAT 284W  SniperOpen tak zm. 2 / st. 6 zm. 2 / st. 6
    31. Roman Kurdziel  308w  Sniper tak zm. 4 / st. 6 zm. 4 / st. 6
    32. Petr Lenz  Kelbly 6,5X47  SniperOpen tak zm. 4 / st. 3 zm. 6 / st. 12
    33. Mariusz Lipski  Tikka Varmint 308 Win.  Sniper - zm. 6 / st. 14  
    34. Uldis Markuss  6.5x55  SniperOpen tak zm. 6 / st. 3 zm. 3 / st. 3
    35. Mirosław Małek  AIAX 284 Win  SniperOpen tak zm. 2 / st. 8 zm. 4 / st. 8
    36. Mirosław Małek  NC RADO 308 Win   Sniper tak zm. 3 / st. 8 zm. 5 / st. 8
    37. Sławomir Mlicki  Sabatti 308 Win  Sniper tak zm. 4 / st. 16 zm. 4 / st. 3
    38. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/47L  SniperOpen tak zm. 2 / st. 3 zm. 2 / st. 3
    39. Mirosław MoĽdzierz  Tikka TAC1  Sniper - zm. 5 / st. 6  
    40. Wojciech Nowak  Sabatti str sport. 308 win  Sniper tak zm. 4 / st. 15 zm. 4 / st. 2
    41. Michał Oleksiuk  Sabatti Tactical Evo  Sniper - zm. 5 / st. 14  
    42. Teodor Otulak  Carl Gustav 6,5mm  SniperOpen tak zm. 6 / st. 13 zm. 6 / st. 1
    43. Jarosław Pękala  Tikka T3x .308  Sniper - zm. 3 / st. 9  
    44. Mariusz Pi±stka  Terasjanne 284 win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 4 zm. 7 / st. 3
    45. Tomasz Pi±tek  CZ 550 .284 win  SniperOpen tak zm. 6 / st. 15 zm. 6 / st. 10
    46. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284  SniperOpen tak zm. 6 / st. 2 zm. 6 / st. 2
    47. Marek Pyka  SAKO TRG22 308Win  Sniper - zm. 5 / st. 16  
    48. Bogdan Raczyński  RADO 308 w  Sniper tak zm. 2 / st. 10 zm. 3 / st. 10
    49. Hubert Rawski  SAKO TRG 22  Sniper - zm. 3 / st. 7  
    50. Jerzy Rozlucki  victrix .284  SniperOpen tak zm. 2 / st. 9 zm. 5 / st. 12
    51. Jerzy Rozłucki  TRG/Terasjanne .308  Sniper tak zm. 3 / st. 16 zm. 3 / st. 12
    52. Marek Rydz  Tikka .308  Sniper tak zm. 3 / st. 2 zm. 3 / st. 2
    53. Adam Skowroński  Bergara HMR .308  Sniper - zm. 4 / st. 8  
    54. Michał ¦ledzik  Dolphin 308  Sniper tak zm. 4 / st. 14 zm. 4 / st. 10
    55. Ryszard Srokosz  NieWiemJeszcze 338LM  SniperOpen tak zm. 2 / st. 2 zm. 2 / st. 2
    56. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  SniperOpen tak zm. 4 / st. 12 zm. 4 / st. 11
    57. Jan Sykora  Dolphin 6.5 creedmoor  SniperOpen tak zm. 5 / st. 11 zm. 5 / st. 7
    58. Jan Sykora  PiroArms/308W  Sniper tak zm. 4 / st. 11 zm. 4 / st. 7
    59. Stanisław Szała¶ny  Sako Tego 22 308 win  Sniper - zm. 3 / st. 12  
    60. Michał Szczyrek  Sabatti  Sniper tak zm. 2 / st. 1 zm. 2 / st. 1
    61. Adam Sztybór  KELBLY 284win  SniperOpen tak zm. 3 / st. 10 zm. 5 / st. 10
    62. Grzegorz Szulczyński  308  Sniper tak zm. 3 / st. 15 zm. 4 / st. 12
    63. Rafał Turowski  Sabatti Str Sport .308 WIN  Sniper - zm. 5 / st. 10  
    64. Sylwester Wa¶kiewicz  Sabatti .308  Sniper - zm. 6 / st. 8  
    65. Piotr Wilkowski  Terasjanne 284 Shehane/6x47L  SniperOpen tak zm. 5 / st. 3 zm. 5 / st. 1
    66. Paweł Wojciechowski  Sabatti STR Desert 308Win  SniperOpen - zm. 6 / st. 11  
    67. Damian Wojta¶  Sako trg22 308 win  Sniper - zm. 6 / st. 16  
    68. Marcin Woszczak  Tikka T3 6,5 Creed  SniperOpen tak zm. 4 / st. 2 zm. 5 / st. 2
    69. Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284 WIN IW002PL  SniperOpen tak zm. 5 / st. 1 zm. 7 / st. 2
    70. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  Sniper - zm. 5 / st. 15  
    71. Robert Żabicki  Savage 12F/TR  Sniper tak zm. 5 / st. 7 zm. 6 / st. 5
    72. Frank Züge  Sabatti STR Sport .308win  SniperOpen tak zm. 5 / st. 8 zm. 6 / st. 8
    73. Bartosz Łuczak  T6T  SniperOpen tak zm. 6 / st. 5 zm. 6 / st. 3



    Lista startowa zawodów - klasa F/TR & Open.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber Klasa 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Andrej Aidamovic  Dolfin 308 win  F/TR tak zm. 10 / st. 14 zm. 11 / st. 12
    2. Andrej Aidamovic  Dolfin 300wsm  Open tak zm. 9 / st. 14 zm. 8 / st. 11
    3. Lilianna Badura  Dolphin .308 WIN  F/TR tak zm. 9 / st. 4 zm. 13 / st. 4
    4. Tomasz Badura  Teräsjänne / lufy.com.pl .308 win  Open tak zm. 10 / st. 4 zm. 11 / st. 4
    5. Piotr Bajraszewski  FTR - Dolphin .308,   F/TR tak zm. 8 / st. 5 zm. 9 / st. 5
    6. Piotr Bajraszewski  Savage 6mm  Open tak zm. 10 / st. 5 zm. 11 / st. 5
    7. Sylwiusz Bajraszewski  Borden Custom 308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 5 zm. 10 / st. 5
    8. Sylwiusz Bajraszewski  Savage F-class 6 mm  Open tak zm. 7 / st. 5 zm. 8 / st. 5
    9. Marek B±kowski  Dolphin .308 Win  F/TR tak zm. 9 / st. 13 zm. 12 / st. 5
    10. Marek B±kowski  NC RADO .284 Win  Open tak zm. 10 / st. 13 zm. 13 / st. 5
    11. Tomasz B±kowski  Mannlicher 308Win  F/TR tak zm. 7 / st. 11 zm. 9 / st. 8
    12. Richard Benkovsky  Dolphin. 6Dasher  Open tak zm. 7 / st. 8 zm. 9 / st. 7
    13. Andrzej Blok  Sabatti STR Sport 308w  F/TR tak zm. 9 / st. 9 zm. 10 / st. 9
    14. Andrzej Blok  nc-rado 6.5x47  Open tak zm. 8 / st. 9 zm. 12 / st. 9
    15. Krzysztof Czachorowski  NC Rado 6,5x47  Open tak zm. 10 / st. 9 zm. 12 / st. 10
    16. Sebastian Domarecki  Steyr Mannlicher .308Win  F/TR - zm. 11 / st. 11  
    17. Jacek Dorszewicz  Dolphin 284 Win  Open tak zm. 10 / st. 1 zm. 13 / st. 1
    18. Jacek Dorszewicz  steyr 308  F/TR - zm. 8 / st. 7  
    19. Tomasz Dotku¶  Sabatti .308W  F/TR - zm. 9 / st. 1  
    20. Dariusz Dziamski  Savage 12 F/TR 308 win  F/TR tak zm. 8 / st. 4 zm. 9 / st. 4
    21. Dariusz Dziamski  Savage 12 F-Class 6 BR Norma  Open tak zm. 7 / st. 4 zm. 8 / st. 4
    22. Bouke Feenstra  Marlin 308w  F/TR tak zm. 7 / st. 15 zm. 9 / st. 11
    23. Bouke Feenstra  Savage 12 F-class 6.5-284norma  Open tak zm. 9 / st. 15 zm. 12 / st. 11
    24. Marek Fulbiszewski  Sabatti Tactical Sport 308 WIN  F/TR tak zm. 8 / st. 15 zm. 10 / st. 10
    25. Libor Havlią  Kelbly 7 SAUM  Open tak zm. 8 / st. 11 zm. 10 / st. 6
    26. Luděk Horák  STL-S 6,5x47Lapua  Open tak zm. 10 / st. 7 zm. 8 / st. 7
    27. Lada Hrbáčková  Kelbly 6,5x47 Lapua  Open tak zm. 8 / st. 12 zm. 10 / st. 7
    28. Jacek Jankowski  Sabatti 6,5x55   Open tak zm. 8 / st. 14 zm. 9 / st. 2
    29. Stanislaw Karpinski  Savage F/TR 308  F/TR tak zm. 11 / st. 10 zm. 13 / st. 7
    30. Stanislaw Karpinski  NC RADO/LUFY.PL 300WSM  Open tak zm. 8 / st. 6 zm. 11 / st. 6
    31. Jan Kita  Savage  F/TR tak zm. 11 / st. 3 zm. 13 / st. 2
    32. Zbigniew Kluziak  Remington700 308win  F/TR tak zm. 7 / st. 7 zm. 11 / st. 7
    33. Zbigniew Kluziak  Custom 284  Open tak zm. 9 / st. 6 zm. 10 / st. 4
    34. Krzysztof Kolasiński  Sabatti TLD 6,5x47  Open tak zm. 8 / st. 10 zm. 9 / st. 6
    35. Paweł Konecki  Keppeler FR-09 7mmRSAUM  Open tak zm. 7 / st. 2 zm. 8 / st. 1
    36. Sławomir Kopy¶  Sabatti   Open tak zm. 11 / st. 12 zm. 13 / st. 9
    37. Łukasz Królikowski  Janczewski Custom 6,5x47  Open tak zm. 8 / st. 2 zm. 9 / st. 1
    38. Michał Kucharski  284 Win  Open tak zm. 8 / st. 13 zm. 13 / st. 12
    39. Roman Kurdziel  308W  F/TR tak zm. 11 / st. 6 zm. 8 / st. 6
    40. Petr Lenz  Kelbly 6,5x47  Open tak zm. 10 / st. 8 zm. 8 / st. 9
    41. Wojciech Madurowicz  Sabatti STR Sport, .308 WIN  F/TR tak zm. 10 / st. 3 zm. 13 / st. 6
    42. Uldis Markuss  6.5x55  Open tak zm. 11 / st. 15 zm. 13 / st. 3
    43. Jan Małek  CZ 750 .308WIN  F/TR tak zm. 8 / st. 3 zm. 10 / st. 3
    44. Mirosław Małek  NC RADO 284 Win  Open tak zm. 11 / st. 8 zm. 12 / st. 8
    45. Sławomir Mlicki  Sabatti 308Win   F/TR tak zm. 11 / st. 4 zm. 12 / st. 4
    46. Marek Morawiec  6,5x47  Open - zm. 9 / st. 7  
    47. Petr Mothejl  Kelbly 6,5/46 L  Open tak zm. 11 / st. 5 zm. 8 / st. 3
    48. Mirosław MoĽdzierz  Tikka TAC1  F/TR tak zm. 7 / st. 1 zm. 8 / st. 2
    49. Petr Novak  Kelbly 6,5/47  Open tak zm. 9 / st. 12 zm. 8 / st. 8
    50. Wojciech Nowak  Sabatti str sport. 308 win  F/TR tak zm. 11 / st. 1 zm. 12 / st. 1
    51. Marek Papros  Savage 12F/TR  F/TR tak zm. 9 / st. 8 zm. 12 / st. 7
    52. Mariusz Pi±stka  Terasjanne 284 win  Open tak zm. 9 / st. 10 zm. 11 / st. 9
    53. Tomasz Pi±tek  CZ 550 .284 win  Open tak zm. 11 / st. 14 zm. 13 / st. 10
    54. Janne Pietiläinen  Teräsjänne 284  Open tak zm. 11 / st. 2 zm. 12 / st. 2
    55. Aleksander Poklewski-Koziełł  Savage 10FCP HS 308Win  F/TR - zm. 7 / st. 9  
    56. Bogdan Raczyński  RADO 308 W  F/TR tak zm. 10 / st. 10 zm. 8 / st. 10
    57. Bogdan Raczyński  CZ 550  Open tak zm. 7 / st. 10 zm. 11 / st. 10
    58. Mirosław Radecki  HOWA1500 308WIN  F/TR tak zm. 11 / st. 9 zm. 12 / st. 6
    59. Hubert Rawski  Sako TRG  F/TR - zm. 11 / st. 13  
    60. Jerzy Rozlucki  TRG/Terasjanne .308  F/TR tak zm. 11 / st. 7 zm. 10 / st. 11
    61. Jerzy Rozłucki  Victrix .284  Open tak zm. 10 / st. 16 zm. 12 / st. 12
    62. Michał ¦ledzik  Dolphin 308  F/TR tak zm. 7 / st. 14 zm. 9 / st. 10
    63. Andrzej Srokosz  Savage 12 F/TR  F/TR tak zm. 7 / st. 16 zm. 8 / st. 12
    64. Igor Stefanowski  NC RADO  Open tak zm. 7 / st. 3 zm. 11 / st. 3
    65. Janusz Stępniewski  CARL GUSTAW 6,5x55  Open tak zm. 10 / st. 12 zm. 11 / st. 11
    66. Jan Sykora  Dolphin 6.5 creedmoor  Open tak zm. 10 / st. 11 zm. 11 / st. 8
    67. Jan Sykora  PiroArms/308W  F/TR tak zm. 9 / st. 11 zm. 10 / st. 8
    68. Grzegorz Szulczyński  308  F/TR tak zm. 8 / st. 16 zm. 9 / st. 12
    69. Wojciech Wardęcki   270 WSM   Open tak zm. 10 / st. 6 zm. 11 / st. 1
    70. Piotr Wilkowski  Terasjanne 6x47  Open tak zm. 9 / st. 3 zm. 12 / st. 3
    71. Mariusz Wójcik  Savage 308  F/TR tak zm. 9 / st. 16 zm. 10 / st. 12
    72. Marcin Woszczak  Tikka A1 Tac 6,5Creed  Open tak zm. 9 / st. 2 zm. 11 / st. 2
    73. Ireneusz Woszczek  Terasjanne 284WIN IW002PL  Open tak zm. 8 / st. 1 zm. 10 / st. 1
    74. Katarzyna Wyroba  Savage 308 Win  F/TR tak zm. 7 / st. 12 zm. 9 / st. 9
    75. Wiesław Wyroba  NC Rado 308Win.  F/TR tak zm. 7 / st. 13 zm. 9 / st. 3
    76. Konrad Włodarczyk  Teräsjänne 308  F/TR - zm. 10 / st. 15  
    77. Robert Żabicki  Savage 12F/TR .308Win  F/TR tak zm. 10 / st. 2 zm. 10 / st. 2
    78. Frank Zuege  Keppeler K05-F 6mm Norma BR  Open tak zm. 8 / st. 8 zm. 13 / st. 8
    79. Marcin Kowalski  NC Rado 308W  F/TR tak prematch prematch



    Lista startowa zawodów - klasa Magnum.
    Imię i Nazwisko Broń i kaliber 1000 yd Stanowisko
    trójbój
    Stanowisko
    1000 yd

    1. Szymon Brzyski  .300 NM  tak zm. 12 / st. 7 zm. 14 / st. 7
    2. Tomasz Dotku¶  Bergara .300WM  - zm. 12 / st. 5  
    3. Robert Feliński  Partizan Wizna  tak zm. 12 / st. 9 zm. 15 / st. 3
    4. Maciej Halladin  CDX33 338LM  tak zm. 12 / st. 13 zm. 14 / st. 10
    5. Sławomir Kopy¶  Savage 110 300PRC  tak zm. 12 / st. 15 zm. 15 / st. 2
    6. Jan Małek  338 LAPUA MAGNUM  tak zm. 12 / st. 3 zm. 14 / st. 3
    7. Mirosław Małek  ASH Walkure 300 Norma Mag.  tak zm. 12 / st. 8 zm. 14 / st. 8
    8. Marek Morawiec   300 PRC  tak zm. 11 / st. 16 zm. 15 / st. 4
    9. Petr Mothejl  Kelbly 7mm RSAUM  tak zm. 12 / st. 6 zm. 14 / st. 6
    10. Piotr Onych  Janczewski 338  tak zm. 12 / st. 10 zm. 14 / st. 9
    11. Jakub Sidorowicz  R&S .338LM  tak zm. 12 / st. 2 zm. 14 / st. 2
    12. Włodzimierz Smyk  338LM  tak zm. 12 / st. 11 zm. 15 / st. 1
    13. Ryszard Srokosz  Savage 338lm  tak zm. 12 / st. 4 zm. 14 / st. 4
    14. Michał Szczyrek  Savage 338  tak zm. 12 / st. 14 zm. 14 / st. 5
    15. Adam Sztybór  Nc rado .338  tak zm. 12 / st. 16 zm. 14 / st. 12
    16. Adam Wardęcki  Janczewski Custom 338 LM  tak zm. 12 / st. 1 zm. 14 / st. 1
    17. Wiesław Wyroba  NC Rado 338LM  tak zm. 12 / st. 12 zm. 14 / st. 11



    Szczegółowy harmonogram strzelań
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021.
    Seria Data Godz. Stanowisko, imię i nazwisko, klasa
    Dwubój / Trójbój
    seria 1 05-06 08:00 1. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    4. Marek Rydz (Semi-Auto)
    5. Piotr Bajraszewski (Semi-Auto)
    6. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
    7. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    8. Michał Szczyrek (Semi-Auto)
    9. Adam Sztybór (Semi-Auto)
    10. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
    11. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
    12. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
    13. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    14. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    15. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
    16. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    seria 2 05-06 08:40 1. Michał Szczyrek (Sniper)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Petr Mothejl (SniperOpen)
    4. Tomasz Badura (SniperOpen)
    5. Konrad Stachowicz (Semi-Auto)
    6. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    7. Luděk Horák (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Dariusz Dziamski (Semi-AutoOpen)
    12. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    13. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
    14. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
    15. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
    16. Błażej Domański (Semi-Auto)
    seria 3 05-06 09:22 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Marek Rydz (Sniper)
    3. Krzysztof Czachorowski (SniperOpen)
    4. Lilianna Badura (Sniper)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Sebastian Domarecki (Sniper)
    7. Hubert Rawski (Sniper)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Jarosław Pękala (Sniper)
    10. Adam Sztybór (SniperOpen)
    11. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
    12. Stanisław Szała¶ny (Sniper)
    13. Richard Benkovsky (SniperOpen)
    14. Andrej Aidamovic (Sniper)
    15. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
    16. Jerzy Rozłucki (Sniper)
    seria 4 05-06 10:04 1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
    2. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    3. Petr Lenz (SniperOpen)
    4. Szymon Brzyski (SniperOpen)
    5. Maciej Dobrzyński (SniperOpen)
    6. Roman Kurdziel (Sniper)
    7. Dariusz Grzybowski (Sniper)
    8. Adam Skowroński (Sniper)
    9. Andrzej Blok (Sniper)
    10. Stanislaw Karpinski (Sniper)
    11. Jan Sykora (Sniper)
    12. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    13. Marek B±kowski (Sniper)
    14. Michał ¦ledzik (Sniper)
    15. Wojciech Nowak (Sniper)
    16. Sławomir Mlicki (Sniper)
    seria 5 05-06 10:46 1. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    2. Paweł Konecki (SniperOpen)
    3. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    4. Mariusz Pi±stka (SniperOpen)
    5. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
    6. Mirosław MoĽdzierz (Sniper)
    7. Robert Żabicki (Sniper)
    8. Frank Züge (SniperOpen)
    9. Robert Feliński (Sniper)
    10. Rafał Turowski (Sniper)
    11. Jan Sykora (SniperOpen)
    12. Rafał Dec (Sniper)
    13. Marek B±kowski (SniperOpen)
    14. Michał Oleksiuk (Sniper)
    15. Konrad Włodarczyk (Sniper)
    16. Marek Pyka (Sniper)
    seria 6 05-06 11:28 1. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    2. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
    3. Uldis Markuss (SniperOpen)
    4. Michał Kolańczyk (Sniper)
    5. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
    6. Zbigniew Kluziak (SniperOpen)
    7. Bartosz Bacia (SniperOpen)
    8. Sylwester Wa¶kiewicz (Sniper)
    9. Robert Feliński (SniperOpen)
    10. Stanislaw Karpinski (SniperOpen)
    11. Paweł Wojciechowski (SniperOpen)
    12. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
    13. Teodor Otulak (SniperOpen)
    14. Mariusz Lipski (Sniper)
    15. Tomasz Pi±tek (SniperOpen)
    16. Damian Wojta¶ (Sniper)
    seria 7 05-06 12:10 1. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
    2. Paweł Konecki (Open)
    3. Igor Stefanowski (Open)
    4. Dariusz Dziamski (Open)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    6.  
    7. Zbigniew Kluziak (F/TR)
    8. Richard Benkovsky (Open)
    9. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Tomasz B±kowski (F/TR)
    12. Katarzyna Wyroba (F/TR)
    13. Wiesław Wyroba (F/TR)
    14. Michał ¦ledzik (F/TR)
    15. Bouke Feenstra (F/TR)
    16. Andrzej Srokosz (F/TR)
    seria 8 05-06 13:17 1. Ireneusz Woszczek (Open)
    2. Łukasz Królikowski (Open)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Dariusz Dziamski (F/TR)
    5. Piotr Bajraszewski (F/TR)
    6. Stanislaw Karpinski (Open)
    7. Jacek Dorszewicz (F/TR)
    8. Frank Zuege (Open)
    9. Andrzej Blok (Open)
    10. Krzysztof Kolasiński (Open)
    11. Libor Havlią (Open)
    12. Lada Hrbáčková (Open)
    13. Michał Kucharski (Open)
    14. Jacek Jankowski (Open)
    15. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    16. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
    seria 9 05-06 14:24 1. Tomasz Dotku¶ (F/TR)
    2. Marcin Woszczak (Open)
    3. Piotr Wilkowski (Open)
    4. Lilianna Badura (F/TR)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    6. Zbigniew Kluziak (Open)
    7. Marek Morawiec (Open)
    8. Marek Papros (F/TR)
    9. Andrzej Blok (F/TR)
    10. Mariusz Pi±stka (Open)
    11. Jan Sykora (F/TR)
    12. Petr Novak (Open)
    13. Marek B±kowski (F/TR)
    14. Andrej Aidamovic (Open)
    15. Bouke Feenstra (Open)
    16. Mariusz Wójcik (F/TR)
    seria 10 05-06 15:31 1. Jacek Dorszewicz (Open)
    2. Robert Żabicki (F/TR)
    3. Wojciech Madurowicz (F/TR)
    4. Tomasz Badura (Open)
    5. Piotr Bajraszewski (Open)
    6. Wojciech Wardęcki (Open)
    7. Luděk Horák (Open)
    8. Petr Lenz (Open)
    9. Krzysztof Czachorowski (Open)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Jan Sykora (Open)
    12. Janusz Stępniewski (Open)
    13. Marek B±kowski (Open)
    14. Andrej Aidamovic (F/TR)
    15. Konrad Włodarczyk (F/TR)
    16. Jerzy Rozłucki (Open)
    seria 11 05-06 16:38 1. Wojciech Nowak (F/TR)
    2. Janne Pietiläinen (Open)
    3. Jan Kita (F/TR)
    4. Sławomir Mlicki (F/TR)
    5. Petr Mothejl (Open)
    6. Roman Kurdziel (F/TR)
    7. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    8. Mirosław Małek (Open)
    9. Mirosław Radecki (F/TR)
    10. Stanislaw Karpinski (F/TR)
    11. Sebastian Domarecki (F/TR)
    12. Sławomir Kopy¶ (Open)
    13. Hubert Rawski (F/TR)
    14. Tomasz Pi±tek (Open)
    15. Uldis Markuss (Open)
    16. Marek Morawiec (Magnum)
    seria 12 05-06 17:45 1. Adam Wardęcki (Magnum)
    2. Jakub Sidorowicz (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Ryszard Srokosz (Magnum)
    5. Tomasz Dotku¶ (Magnum)
    6. Petr Mothejl (Magnum)
    7. Szymon Brzyski (Magnum)
    8. Mirosław Małek (Magnum)
    9. Robert Feliński (Magnum)
    10. Piotr Onych (Magnum)
    11. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    12. Wiesław Wyroba (Magnum)
    13. Maciej Halladin (Magnum)
    14. Michał Szczyrek (Magnum)
    15. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
    16. Adam Sztybór (Magnum)
      05-06 18:52 przerwa nocna
    Konkurencja 1000 yd
    seria 106-06 08:30 1. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen)
    2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen)
    3. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
    4. Marek Rydz (Semi-Auto)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (Semi-AutoOpen)
    6. Piotr Bajraszewski (Semi-Auto)
    7. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen)
    8. Dariusz Dziamski (Semi-Auto)
    9. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen)
    10. Maciej Halladin (Semi-Auto)
    11. Artur Kamiński (Semi-Auto)
    12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen)
    seria 206-06 08:52 1. Michał Szczyrek (Sniper)
    2. Ryszard Srokosz (SniperOpen)
    3. Petr Mothejl (SniperOpen)
    4. Lilianna Badura (Sniper)
    5. Mariusz Wójcik (Semi-Auto)
    6. Roman Kurdziel (SniperOpen)
    7. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen)
    8. Dariusz Dziamski (Semi-AutoOpen)
    9. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
    10. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen)
    11. Krzysztof Czachorowski (SniperOpen)
    12. Michał Wodnicki (Semi-Auto)
    seria 306-06 09:14 1. Piotr Kies (Sniper)
    2. Marek Rydz (Sniper)
    3. Uldis Markuss (SniperOpen)
    4. Tomasz Badura (SniperOpen)
    5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper)
    6. Zbigniew Kluziak (SniperOpen)
    7. Dariusz Grzybowski (Sniper)
    8. Sławomir Kopy¶ (Sniper)
    9. Robert Feliński (Sniper)
    10. Bogdan Raczyński (Sniper)
    11. Andrej Aidamovic (Sniper)
    12. Jerzy Rozłucki (Sniper)
    seria 406-06 09:36 1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
    2. Wojciech Nowak (Sniper)
    3. Sławomir Mlicki (Sniper)
    4. Szymon Brzyski (SniperOpen)
    5. Michał Szczyrek (Semi-Auto)
    6. Roman Kurdziel (Sniper)
    7. Jan Sykora (Sniper)
    8. Mirosław Małek (SniperOpen)
    9. Stanislaw Karpinski (Sniper)
    10. Michał ¦ledzik (Sniper)
    11. Janusz Stępniewski (SniperOpen)
    12. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
    seria 506-06 09:58 1. Piotr Wilkowski (SniperOpen)
    2. Marcin Woszczak (SniperOpen)
    3. Paweł Konecki (SniperOpen)
    4.  
    5. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen)
    6. Robert Feliński (SniperOpen)
    7. Jan Sykora (SniperOpen)
    8. Mirosław Małek (Sniper)
    9. Andrzej Blok (Sniper)
    10. Adam Sztybór (SniperOpen)
    11. Marek B±kowski (Sniper)
    12. Jerzy Rozlucki (SniperOpen)
    seria 606-06 10:20 1. Teodor Otulak (SniperOpen)
    2. Janne Pietiläinen (SniperOpen)
    3. Bartosz Łuczak (SniperOpen)
    4. Michał Kolańczyk (Sniper)
    5. Robert Żabicki (Sniper)
    6. Richard Benkovsky (SniperOpen)
    7. Luděk Horák (SniperOpen)
    8. Frank Züge (SniperOpen)
    9. Stanislaw Karpinski (SniperOpen)
    10. Tomasz Pi±tek (SniperOpen)
    11. Marek B±kowski (SniperOpen)
    12. Petr Lenz (SniperOpen)
    seria 706-06 10:42 1. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
    2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
    3. Mariusz Pi±stka (SniperOpen)
    4. Adam Sztybór (Semi-Auto)
    5. Bartosz Łuczak (Semi-Auto)
    6.  
    7.  
    8.  
    9.  
    10.  
    11.  
    12.  
    seria 806-06 11:04 1. Paweł Konecki (Open)
    2. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
    3. Petr Mothejl (Open)
    4. Dariusz Dziamski (Open)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (Open)
    6. Roman Kurdziel (F/TR)
    7. Luděk Horák (Open)
    8. Petr Novak (Open)
    9. Petr Lenz (Open)
    10. Bogdan Raczyński (F/TR)
    11. Andrej Aidamovic (Open)
    12. Andrzej Srokosz (F/TR)
    seria 906-06 11:26 1. Łukasz Królikowski (Open)
    2. Jacek Jankowski (Open)
    3. Wiesław Wyroba (F/TR)
    4. Dariusz Dziamski (F/TR)
    5. Piotr Bajraszewski (F/TR)
    6. Krzysztof Kolasiński (Open)
    7. Richard Benkovsky (Open)
    8. Tomasz B±kowski (F/TR)
    9. Katarzyna Wyroba (F/TR)
    10. Michał ¦ledzik (F/TR)
    11. Bouke Feenstra (F/TR)
    12. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
    seria 1006-06 11:48 1. Ireneusz Woszczek (Open)
    2. Robert Żabicki (F/TR)
    3. Jan Małek (F/TR)
    4. Zbigniew Kluziak (Open)
    5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR)
    6. Libor Havlią (Open)
    7. Lada Hrbáčková (Open)
    8. Jan Sykora (F/TR)
    9. Andrzej Blok (F/TR)
    10. Marek Fulbiszewski (F/TR)
    11. Jerzy Rozlucki (F/TR)
    12. Mariusz Wójcik (F/TR)
    seria 1106-06 12:10 1. Wojciech Wardęcki (Open)
    2. Marcin Woszczak (Open)
    3. Igor Stefanowski (Open)
    4. Tomasz Badura (Open)
    5. Piotr Bajraszewski (Open)
    6. Stanislaw Karpinski (Open)
    7. Zbigniew Kluziak (F/TR)
    8. Jan Sykora (Open)
    9. Mariusz Pi±stka (Open)
    10. Bogdan Raczyński (Open)
    11. Janusz Stępniewski (Open)
    12. Andrej Aidamovic (F/TR)
    seria 1206-06 12:32 1. Wojciech Nowak (F/TR)
    2. Janne Pietiläinen (Open)
    3. Piotr Wilkowski (Open)
    4. Sławomir Mlicki (F/TR)
    5. Marek B±kowski (F/TR)
    6. Mirosław Radecki (F/TR)
    7. Marek Papros (F/TR)
    8. Mirosław Małek (Open)
    9. Andrzej Blok (Open)
    10. Krzysztof Czachorowski (Open)
    11. Bouke Feenstra (Open)
    12. Jerzy Rozłucki (Open)
    seria 1306-06 12:54 1. Jacek Dorszewicz (Open)
    2. Jan Kita (F/TR)
    3. Uldis Markuss (Open)
    4. Lilianna Badura (F/TR)
    5. Marek B±kowski (Open)
    6. Wojciech Madurowicz (F/TR)
    7. Stanislaw Karpinski (F/TR)
    8. Frank Zuege (Open)
    9. Sławomir Kopy¶ (Open)
    10. Tomasz Pi±tek (Open)
    11.  
    12. Michał Kucharski (Open)
    seria 1406-06 13:16 1. Adam Wardęcki (Magnum)
    2. Jakub Sidorowicz (Magnum)
    3. Jan Małek (Magnum)
    4. Ryszard Srokosz (Magnum)
    5. Michał Szczyrek (Magnum)
    6. Petr Mothejl (Magnum)
    7. Szymon Brzyski (Magnum)
    8. Mirosław Małek (Magnum)
    9. Piotr Onych (Magnum)
    10. Maciej Halladin (Magnum)
    11. Wiesław Wyroba (Magnum)
    12. Adam Sztybór (Magnum)
    seria 1506-06 13:38 1. Włodzimierz Smyk (Magnum)
    2. Sławomir Kopy¶ (Magnum)
    3. Robert Feliński (Magnum)
    4. Marek Morawiec (Magnum)
    5.  
    6.  
    7.  
    8.  
    9.  
    10.  
    11.  
    12.  
      06-06 14:00 zakończenie strzelania
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.


    Informacja dla zawodników
    Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021.
     Zawodnik Klasa Dwubój / Trójbój 1000 yd
    data godz. seria tor data godz. seria tor
    Aidamovic Andrej F/TR 05-06 15:31 10 14 06-06 12:10 11 12
    Aidamovic Andrej Open 05-06 14:24 9 14 06-06 11:04 8 11
    Aidamovic Andrej Sniper 05-06 09:22 3 14 06-06 09:14 3 11
    Bacia Bartosz SniperOpen 05-06 11:28 6 7      
    Badura Lilianna F/TR 05-06 14:24 9 4 06-06 12:54 13 4
    Badura Lilianna Sniper 05-06 09:22 3 4 06-06 08:52 2 4
    Badura Tomasz Open 05-06 15:31 10 4 06-06 12:10 11 4
    Badura Tomasz SniperOpen 05-06 08:40 2 4 06-06 09:14 3 4
    Bajraszewski Piotr F/TR 05-06 13:17 8 5 06-06 11:26 9 5
    Bajraszewski Piotr Open 05-06 15:31 10 5 06-06 12:10 11 5
    Bajraszewski Piotr Semi-Auto 05-06 08:00 1 5 06-06 08:30 1 6
    Bajraszewski Sylwiusz F/TR 05-06 14:24 9 5 06-06 11:48 10 5
    Bajraszewski Sylwiusz Open 05-06 12:10 7 5 06-06 11:04 8 5
    Bajraszewski Sylwiusz Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 6 06-06 08:30 1 5
    B±kowski Marek F/TR 05-06 14:24 9 13 06-06 12:32 12 5
    B±kowski Marek Open 05-06 15:31 10 13 06-06 12:54 13 5
    B±kowski Marek Sniper 05-06 10:04 4 13 06-06 09:58 5 11
    B±kowski Marek SniperOpen 05-06 10:46 5 13 06-06 10:20 6 11
    B±kowski Tomasz F/TR 05-06 12:10 7 11 06-06 11:26 9 8
    B±kowski Tomasz SniperOpen 05-06 09:22 3 11 06-06 08:52 2 9
    Benkovsky Richard Open 05-06 12:10 7 8 06-06 11:26 9 7
    Benkovsky Richard SniperOpen 05-06 09:22 3 13 06-06 10:20 6 6
    Blok Andrzej F/TR 05-06 14:24 9 9 06-06 11:48 10 9
    Blok Andrzej Open 05-06 13:17 8 9 06-06 12:32 12 9
    Blok Andrzej Sniper 05-06 10:04 4 9 06-06 09:58 5 9
    Brzyski Szymon Magnum 05-06 17:45 12 7 06-06 13:16 14 7
    Brzyski Szymon SniperOpen 05-06 10:04 4 4 06-06 09:36 4 4
    Czachorowski Krzysztof Open 05-06 15:31 10 9 06-06 12:32 12 10
    Czachorowski Krzysztof SniperOpen 05-06 09:22 3 3 06-06 08:52 2 11
    Dec Rafał Sniper 05-06 10:46 5 12      
    Dobrzyński Maciej SniperOpen 05-06 10:04 4 5      
    Domański  Błażej Semi-Auto 05-06 08:40 2 16      
    Domański Błażej Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 16 06-06 08:30 1 12
    Domarecki Sebastian F/TR 05-06 16:38 11 11      
    Domarecki Sebastian Sniper 05-06 09:22 3 6      
    Dorszewicz Jacek F/TR 05-06 13:17 8 7      
    Dorszewicz Jacek Open 05-06 15:31 10 1 06-06 12:54 13 1
    Dorszewicz Jacek SniperOpen 05-06 11:28 6 1 06-06 10:42 7 1
    Dotku¶ Tomasz F/TR 05-06 14:24 9 1      
    Dotku¶ Tomasz Magnum 05-06 17:45 12 5      
    Dziamski Dariusz F/TR 05-06 13:17 8 4 06-06 11:26 9 4
    Dziamski Dariusz Open 05-06 12:10 7 4 06-06 11:04 8 4
    Dziamski Dariusz Semi-Auto 05-06 08:00 1 11 06-06 08:30 1 8
    Dziamski  Dariusz Semi-AutoOpen 05-06 08:40 2 11 06-06 08:52 2 8
    Feenstra Bouke F/TR 05-06 12:10 7 15 06-06 11:26 9 11
    Feenstra Bouke Open 05-06 14:24 9 15 06-06 12:32 12 11
    Feliński Robert Magnum 05-06 17:45 12 9 06-06 13:38 15 3
    Feliński Robert Sniper 05-06 10:46 5 9 06-06 09:14 3 9
    Feliński Robert SniperOpen 05-06 11:28 6 9 06-06 09:58 5 6
    Fulbiszewski Marek F/TR 05-06 13:17 8 15 06-06 11:48 10 10
    Górkiewicz Grzegorz Sniper 05-06 09:22 3 5 06-06 09:14 3 5
    Grzybowski  Dariusz Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 7 06-06 08:30 1 7
    Grzybowski Dariusz Sniper 05-06 10:04 4 7 06-06 09:14 3 7
    Halladin Maciej Magnum 05-06 17:45 12 13 06-06 13:16 14 10
    Halladin Maciej Semi-Auto 05-06 08:00 1 13 06-06 08:30 1 10
    Havlią Libor Open 05-06 13:17 8 11 06-06 11:48 10 6
    Horák Luděk Open 05-06 15:31 10 7 06-06 11:04 8 7
    Horák Luděk SniperOpen 05-06 08:40 2 7 06-06 10:20 6 7
    Hrbáčková Lada Open 05-06 13:17 8 12 06-06 11:48 10 7
    Jankowski Jacek Open 05-06 13:17 8 14 06-06 11:26 9 2
    Jastrz±bek Tomasz Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 12 06-06 08:52 2 7
    Kamiński  Artur Semi-Auto 05-06 08:00 1 14 06-06 08:30 1 11
    Karpinski Stanislaw F/TR 05-06 16:38 11 10 06-06 12:54 13 7
    Karpinski Stanislaw Open 05-06 13:17 8 6 06-06 12:10 11 6
    Karpinski Stanislaw Sniper 05-06 10:04 4 10 06-06 09:36 4 9
    Karpinski Stanislaw SniperOpen 05-06 11:28 6 10 06-06 10:20 6 9
    Kies Piotr Sniper 05-06 09:22 3 1 06-06 09:14 3 1
    Kita Jan F/TR 05-06 16:38 11 3 06-06 12:54 13 2
    Kluziak Zbigniew F/TR 05-06 12:10 7 7 06-06 12:10 11 7
    Kluziak Zbigniew Open 05-06 14:24 9 6 06-06 11:48 10 4
    Kluziak Zbigniew SniperOpen 05-06 11:28 6 6 06-06 09:14 3 6
    Kolańczyk Michał Sniper 05-06 11:28 6 4 06-06 10:20 6 4
    Kolańczyk Michał SniperOpen 05-06 10:04 4 1 06-06 09:36 4 1
    Kolasiński Krzysztof Open 05-06 13:17 8 10 06-06 11:26 9 6
    Konecki Paweł Open 05-06 12:10 7 2 06-06 11:04 8 1
    Konecki Paweł Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 1 06-06 08:30 1 1
    Konecki Paweł SniperOpen 05-06 10:46 5 2 06-06 09:58 5 3
    Kopy¶ Sławomir Open 05-06 16:38 11 12 06-06 12:54 13 9
    Kopy¶ Sławomir Magnum 05-06 17:45 12 15 06-06 13:38 15 2
    Kopy¶ Sławomir Sniper 05-06 10:46 5 5 06-06 09:14 3 8
    Kopy¶ Sławomir SniperOpen 05-06 11:28 6 12 06-06 09:58 5 5
    Królikowski Łukasz Open 05-06 13:17 8 2 06-06 11:26 9 1
    Kucharski Michał Open 05-06 13:17 8 13 06-06 12:54 13 12
    Kurdziel Roman F/TR 05-06 16:38 11 6 06-06 11:04 8 6
    Kurdziel Roman Sniper 05-06 10:04 4 6 06-06 09:36 4 6
    Kurdziel Roman SniperOpen 05-06 08:40 2 6 06-06 08:52 2 6
    Lenz Petr Open 05-06 15:31 10 8 06-06 11:04 8 9
    Lenz Petr SniperOpen 05-06 10:04 4 3 06-06 10:20 6 12
    Lipski Mariusz Sniper 05-06 11:28 6 14      
    Madurowicz Wojciech F/TR 05-06 15:31 10 3 06-06 12:54 13 6
    Markuss Uldis Open 05-06 16:38 11 15 06-06 12:54 13 3
    Markuss Uldis SniperOpen 05-06 11:28 6 3 06-06 09:14 3 3
    Małek Jan F/TR 05-06 13:17 8 3 06-06 11:48 10 3
    Małek Jan Magnum 05-06 17:45 12 3 06-06 13:16 14 3
    Małek Mirosław Open 05-06 16:38 11 8 06-06 12:32 12 8
    Małek Mirosław Magnum 05-06 17:45 12 8 06-06 13:16 14 8
    Małek Mirosław Sniper 05-06 09:22 3 8 06-06 09:58 5 8
    Małek Mirosław SniperOpen 05-06 08:40 2 8 06-06 09:36 4 8
    Mlicki Sławomir F/TR 05-06 16:38 11 4 06-06 12:32 12 4
    Mlicki Sławomir Sniper 05-06 10:04 4 16 06-06 09:36 4 3
    Morawiec Marek Open 05-06 14:24 9 7      
    Morawiec  Marek Magnum 05-06 16:38 11 16 06-06 13:38 15 4
    Mothejl Petr Open 05-06 16:38 11 5 06-06 11:04 8 3
    Mothejl Petr Magnum 05-06 17:45 12 6 06-06 13:16 14 6
    Mothejl Petr SniperOpen 05-06 08:40 2 3 06-06 08:52 2 3
    MoĽdzierz Mirosław F/TR 05-06 12:10 7 1 06-06 11:04 8 2
    MoĽdzierz Mirosław Sniper 05-06 10:46 5 6      
    Novak Petr Open 05-06 14:24 9 12 06-06 11:04 8 8
    Nowak Wojciech F/TR 05-06 16:38 11 1 06-06 12:32 12 1
    Nowak Wojciech Sniper 05-06 10:04 4 15 06-06 09:36 4 2
    Oleksiuk Michał Sniper 05-06 10:46 5 14      
    Onych Piotr Magnum 05-06 17:45 12 10 06-06 13:16 14 9
    Otulak Teodor SniperOpen 05-06 11:28 6 13 06-06 10:20 6 1
    Papros Marek F/TR 05-06 14:24 9 8 06-06 12:32 12 7
    Pękala Jarosław Sniper 05-06 09:22 3 9      
    Pi±stka Mariusz Open 05-06 14:24 9 10 06-06 12:10 11 9
    Pi±stka Mariusz SniperOpen 05-06 10:46 5 4 06-06 10:42 7 3
    Pi±tek Tomasz Open 05-06 16:38 11 14 06-06 12:54 13 10
    Pi±tek Tomasz SniperOpen 05-06 11:28 6 15 06-06 10:20 6 10
    Pietiläinen Janne Open 05-06 16:38 11 2 06-06 12:32 12 2
    Pietiläinen Janne SniperOpen 05-06 11:28 6 2 06-06 10:20 6 2
    Poklewski-Koziełł Aleksander F/TR 05-06 12:10 7 9      
    Pyka  Marek Semi-AutoOpen 05-06 08:40 2 13      
    Pyka Marek Sniper 05-06 10:46 5 16      
    Raczyński Bogdan F/TR 05-06 15:31 10 10 06-06 11:04 8 10
    Raczyński Bogdan Open 05-06 12:10 7 10 06-06 12:10 11 10
    Raczyński Bogdan Sniper 05-06 08:40 2 10 06-06 09:14 3 10
    Radecki Mirosław F/TR 05-06 16:38 11 9 06-06 12:32 12 6
    Rawski Hubert F/TR 05-06 16:38 11 13      
    Rawski Hubert Sniper 05-06 09:22 3 7      
    Rozlucki Jerzy F/TR 05-06 16:38 11 7 06-06 11:48 10 11
    Rozlucki Jerzy SniperOpen 05-06 08:40 2 9 06-06 09:58 5 12
    Rozłucki Jerzy Open 05-06 15:31 10 16 06-06 12:32 12 12
    Rozłucki Jerzy Sniper 05-06 09:22 3 16 06-06 09:14 3 12
    Rydz Marek Semi-Auto 05-06 08:00 1 4 06-06 08:30 1 4
    Rydz Marek Sniper 05-06 09:22 3 2 06-06 09:14 3 2
    Sidorowicz Jakub Magnum 05-06 17:45 12 2 06-06 13:16 14 2
    Skowroński Adam Sniper 05-06 10:04 4 8      
    ¦ledzik Michał F/TR 05-06 12:10 7 14 06-06 11:26 9 10
    ¦ledzik  Michał Semi-AutoOpen 05-06 08:40 2 14 06-06 08:52 2 10
    ¦ledzik Michał Sniper 05-06 10:04 4 14 06-06 09:36 4 10
    Smyk Włodzimierz Magnum 05-06 17:45 12 11 06-06 13:38 15 1
    Srokosz Andrzej F/TR 05-06 12:10 7 16 06-06 11:04 8 12
    Srokosz Ryszard Magnum 05-06 17:45 12 4 06-06 13:16 14 4
    Srokosz Ryszard Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 2 06-06 08:30 1 2
    Srokosz Ryszard SniperOpen 05-06 08:40 2 2 06-06 08:52 2 2
    Stachowicz  Konrad Semi-Auto 05-06 08:40 2 5      
    Stefanowski Igor Open 05-06 12:10 7 3 06-06 12:10 11 3
    Stefanowski Igor Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 3 06-06 08:30 1 3
    Stępniewski Janusz Open 05-06 15:31 10 12 06-06 12:10 11 11
    Stępniewski Janusz SniperOpen 05-06 10:04 4 12 06-06 09:36 4 11
    Sykora Jan F/TR 05-06 14:24 9 11 06-06 11:48 10 8
    Sykora Jan Open 05-06 15:31 10 11 06-06 12:10 11 8
    Sykora Jan Sniper 05-06 10:04 4 11 06-06 09:36 4 7
    Sykora Jan SniperOpen 05-06 10:46 5 11 06-06 09:58 5 7
    Szała¶ny Stanisław Sniper 05-06 09:22 3 12      
    Szczyrek Michał Magnum 05-06 17:45 12 14 06-06 13:16 14 5
    Szczyrek Michał Semi-Auto 05-06 08:00 1 8 06-06 09:36 4 5
    Szczyrek Michał Sniper 05-06 08:40 2 1 06-06 08:52 2 1
    Sztybór Adam Magnum 05-06 17:45 12 16 06-06 13:16 14 12
    Sztybór Adam Semi-Auto 05-06 08:00 1 9 06-06 10:42 7 4
    Sztybór Adam SniperOpen 05-06 09:22 3 10 06-06 09:58 5 10
    Szulczyński Grzegorz F/TR 05-06 13:17 8 16 06-06 11:26 9 12
    Szulczyński Grzegorz Sniper 05-06 09:22 3 15 06-06 09:36 4 12
    Turowski Rafał Sniper 05-06 10:46 5 10      
    Wardęcki Adam Magnum 05-06 17:45 12 1 06-06 13:16 14 1
    Wardęcki  Wojciech Open 05-06 15:31 10 6 06-06 12:10 11 1
    Wa¶kiewicz Sylwester Sniper 05-06 11:28 6 8      
    Wilkowski Piotr Open 05-06 14:24 9 3 06-06 12:32 12 3
    Wilkowski Piotr SniperOpen 05-06 10:46 5 3 06-06 09:58 5 1
    Wodnicki  Michał Semi-Auto 05-06 08:40 2 15 06-06 08:52 2 12
    Wodnicki Michał Semi-AutoOpen 05-06 08:00 1 15 06-06 08:30 1 9
    Wojciechowski Paweł SniperOpen 05-06 11:28 6 11      
    Wójcik Mariusz F/TR 05-06 14:24 9 16 06-06 11:48 10 12
    Wójcik Mariusz Semi-Auto 05-06 08:00 1 10 06-06 08:52 2 5
    Wojta¶ Damian Sniper 05-06 11:28 6 16      
    Woszczak Marcin Open 05-06 14:24 9 2 06-06 12:10 11 2
    Woszczak Marcin SniperOpen 05-06 10:04 4 2 06-06 09:58 5 2
    Woszczek Ireneusz Open 05-06 13:17 8 1 06-06 11:48 10 1
    Woszczek Ireneusz SniperOpen 05-06 10:46 5 1 06-06 10:42 7 2
    Wyroba Katarzyna F/TR 05-06 12:10 7 12 06-06 11:26 9 9
    Wyroba Wiesław F/TR 05-06 12:10 7 13 06-06 11:26 9 3
    Wyroba Wiesław Magnum 05-06 17:45 12 12 06-06 13:16 14 11
    Włodarczyk Konrad F/TR 05-06 15:31 10 15      
    Włodarczyk Konrad Sniper 05-06 10:46 5 15      
    Żabicki Robert F/TR 05-06 15:31 10 2 06-06 11:48 10 2
    Żabicki Robert Sniper 05-06 10:46 5 7 06-06 10:20 6 5
    Zuege Frank Open 05-06 13:17 8 8 06-06 12:54 13 8
    Züge Frank SniperOpen 05-06 10:46 5 8 06-06 10:20 6 8
    Łuczak Bartosz Semi-Auto 05-06 08:40 2 12 06-06 10:42 7 5
    Łuczak Bartosz SniperOpen 05-06 11:28 6 5 06-06 10:20 6 3
    Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów.



    Wersja do druku