Zawody
  • XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2021

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020

  • XXXIX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 3-5 Lipiec 2020

  • XXXVIII Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019

  • XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • XXXIV Ogólnopolskie zawody F-Class

  • Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2018

  • XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • XXX Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2017, Skarżysko 09-11 czerwiec

  • XXVII Ogólnopolskie Zawody F-Class 08-09.04.2017 Skarżysko

  • XXVI Ogólnopolskie Zawody F-Class 22.10.2016 Skarżysko

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2016, Skarżysko 10-12 czerwiec

  • XXIV Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 9-10.04.2016

  • XXIII Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 24.10.2015

  • XXII Ogólnopolskie Zawody F-Class , Bartoszyce 19 wrzesień 2015

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2015, Bartoszyce 12-13 czerwiec

  • XX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 11.04.2015

  • XIX Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 25.10.2014

  • XVIII F-Class 2014, Bartoszyce 20 wrzesień

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2014, Bartoszyce 13-14 czerwiec

  • XVI Ogólnopolskie Zawody F-Class, Skarżysko 12.04.2014

  • XV Ogólnopolskie Zawody F-Class,Skarżysko, 26.10.2013

  • XIV F-Class , Bartoszyce 14.09.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2013, Bartoszyce 14-15 czerwiec

  • XII F-class Skarżysko 13.04.2013

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2012, Bartoszyce 14-15.09.2012

  • X F-Class, Bartoszyce 16.06.2012

  • VI Benchrest Open, Kraków 08.06.2012

  • IX F-Class, Bartoszyce 14.04.2012

  • VIII F-Class, Bartoszyce 17.09.2011

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2011, Bartoszyce 10-11.06.2011

  • V Benchrest Open, Kraków 28.05.2011

  • VI F-Class, Bartoszyce 09.04.2011

  • Mistrzostwa Europy F-Class, Bisley 5-7 Listopada 2010

  • V F-Class, Bartoszyce 18.09.2010

  • Mistrzostwa Polski F-Class 2010, Bartoszyce 11-12.06.2010

  • IV Benchrest Open, Kraków 29.05.2010

  • III F-Class, Bartoszyce 10.04.2010

  • II F-Class Bartoszyce 17.10.2009

  • I F-Class Bartoszyce 29.08.2009

  • III Benchrest Open Kraków 30.05.2009

  • II Benchrest Open Kraków 1.06.2008

  • I Benchrest Open Kraków 02.09.2007

  • Nieoficjalne, częściowe wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilość centralnych dziesiątek (X).


    Dystans 300 m - klasa Semi-Auto
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński  93    1.180  JP .308 Win   NF    
    2.   Marek Rydz   91 (2X)  0.894  .223   Delta    
    3.   Błażej Domański   90 (2X)  1.043  Stag Varminter .223   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    4.   Michał Wodnicki   86 (1X)  2.338  Stag .223   Delta Stryker    
    5.   Maciej Halladin  82    1.696  OA-10 .308   NF ATACR    
    6.   Emil Leszczyński   66    2.074  HK MR223 16.5   Vortex    
    7.   Mariusz Wójcik  64       stag arms   vortex    
    Dystans 300 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  97 (3X)  0.837  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
    2.   Dariusz Grzybowski  97 (2X)  0.894  Savage MSR10   Delta Stryker    
    3.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (2X)  1.043  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo   March    
    4.   Artur Mazurkiewicz  94 (3X)  1.387  Lancer 6.5creedmoor   Vortex Razor    
    5.   Ryszard Srokosz  94 (2X)  1.054  Lancer 6.5 CM   Nightforce     
    6.   Marek Pyka  93 (1X)  0.985  LRP 07 6.5 C   Minox    
    7.   Michał Śledzik   92 (3X)  0.997  Lancer L30   N    
    8.   Iwona Wysokińska  92 (1X)  1.547  6.5 Creed   March    
    9.   Michał Wodnicki  90 (1X)  1.352  DB10 6.5 CM   Delta Stryker    
    10.   Tomasz Jastrząbek  89 (3X)  1.467  6.5   S&B    
    Dystans 300 m - klasa Sniper
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jan Sykora  99 (4X)  0.653  PiroArms/308W   NFcomp    
    2.   Konrad Włodarczyk  99 (3X)  0.733  TERASJANNE 308W   NF    
    3.   Grzegorz Szulczyński  99 (2X)  0.642  308   NF    
    4.   Bogdan Raczyński  98 (6X)  0.779  RADO 308   NF    
    5.   Andrej Aidamovic  98 (5X)  0.699  308 win dolfin    march     
    6.   Lilianna Badura  98 (2X)  0.837  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    7.   Jerzy Rozlucki  97 (5X)  0.768  TRG/Terasjanne .308   NF    
    8.   Dariusz Grzybowski  97 (5X)  0.940  Savage 110 Elite   Nightforce    
    9.   Paweł Kieżyński  97 (4X)  0.997  Sako Tikka T3x TAC .308win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    10.   Michał Śledzik  97 (2X)  0.825  Dolphin 308   Nightforce    
    11.   Mirosław Małek  96 (4X)  0.928  NC RADO 308 Win   Nightforce    
    12.   Mirosław Moździerz  95    1.238  Tikka TAC1   Delta    
    13.   Robert Żabicki  94 (1X)  1.043  Savage .308 Win   NF Competition    
    14.   Sławomir Mlicki  92 (4X)  1.501  Sabatti 308 Win   Vortex    
    15.   Jan Małek  92 (2X)  1.226  .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    16.   Dariusz Róża  92 (1X)  1.765  Howa 1500 APC   Golden Eagle 15-60x52    
    17.   Michał Kolańczyk  91 (1X)  1.409  SSG 04 308WIN   SB    
    18.   Wojciech Nowak  91    0.951  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    19.   Piotr Kies  91    1.226  DCR .308   Vortex    
    20.   Agnieszka Mituniewicz  89 (1X)  1.960  Sabatti 308w   Delta Optical    
    21.   Marek Rydz  88    1.352  Tikka .308   NF    
    22.   Sławomir Kopyś  88    1.547  Sabatti Desert 308   Kahles     
    23.   Paweł Wojciechowski  88    2.086  Sabatti str   Vortex Golden eagle 15x60    
    24.   Damian Wojtaś  87 (1X)  1.753  Sako trg22 308 win   S/B 12-50 -65    
    25.   Sebastian Domarecki  87    2.166  Steyr 308 W   Swarovsky    
    26.   Grzegorz Górkiewicz  85 (3X)     Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
    27.   Andrzej Blok  83    1.776  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    28.   Maciej Kułak  82    1.123  Sabatti Tactical US .308 Win   Delta Optical Stryker 4,5-30x56    
    29.   Stanisław Karpiński  80 (1X)     Savage 308 Win   NF Competition    
    Dystans 300 m - klasa SniperOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozłucki  100 (8X)  0.481  Victrix .284   NF    
    2.   Mariusz Piąstka  99 (2X)  0.607  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    3.   Jan Sykora  99 (2X)  0.688  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    4.   Petr Lenz  99 (1X)  0.825  KELBLY 6,5X47   KELBLY 6,5X47    
    5.   Uldis Markuss  98 (6X)  0.894  6.5x55   nightforce    
    6.   Zbigniew Kluziak  98 (4X)  0.550  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    7.   Mirosław Małek  98 (3X)  1.169  AIAX LUFY 284 Win   Nightforce    
    8.   Bogdan Raczyński  98 (1X)  0.802  RADO 6 mm   NF    
    9.   Luděk Horák  97 (3X)  0.871  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    10.   Joanna Wilkowska  96 (3X)  0.791  TERASJANNE 6,5X47/284WIN   March 5-40    
    11.   Tomasz Badura  96 (3X)  0.814  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    12.   Petr Mothejl  96 (3X)  0.985  Kelbly 6.5x47   March    
    13.   Jacek Dorszewicz  96 (1X)  0.951  Terasjanne/Cadex 6 Dasher   Trijicon    
    14.   Piotr Wilkowski  96 (1X)  1.180  TERASJANNE 284/6.5 CREED   March 5-40    
    15.   Stanisław Karpiński  95 (3X)  1.112  NC Rado 300WSM   NF Competition    
    16.   Artur Mazurkiewicz  95 (1X)  1.260  DCR700 6.5x47   Delta Stryker    
    17.   Janusz Stępniewski  94 (2X)  0.985  6,5x55 SM   8-32x56    
    18.   Wojciech Jagielski  93 (2X)  0.951  Sabatti Tac .300WM   Swarovski X5    
    19.   Michał Kolańczyk  92 (3X)  1.341  Howa   GE    
    20.   Aleksander Piotrowski  92 (1X)  1.066  308   4,8-35x60    
    21.   Szymon Brzyski  91 (3X)  1.696  300 WM Unique Alpine    SB 5x45x56     
    22.   Janne Pietiläinen  91 (1X)  0.882  Teräsjänne 284   Delta    
    23.   Artur Panasiuk  90    0.837  DCR 700 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    24.   Tomasz Bąkowski  90    1.283  Tikka T3A1 6,5 Creedmoor   Steiner 4-27x56    
    25.   Ryszard Srokosz  84    1.077  NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    26.   Emil Leszczyński  80    0.779  Sabatti STR Sport   Night Force Competition    
       Tomasz Piątek  awaria       CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    Dystans 300 m - klasa F/TR
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozłucki  100 (8X)  0.481  TRG/Terasjanne .308   NF    
    2.   Bogdan Raczyński  100 (5X)  0.596  RADO 308   NF    
    3.   Jacek Dorszewicz  99 (6X)  0.401  Steyr Mannlicher 308   SB    
    4.   Marcin Kowalski  98 (5X)  0.653  NC Rado 308W   NF    
    5.   Andrej Aidamovic  98 (4X)  0.688  308 win Dolfin   march     
    6.   Jan Sykora  97 (4X)  0.573  PiroArms/308W   NFcomp    
    7.   Andrzej Srokosz  97 (4X)  0.802  Savage 12 FTR 308Win   Stryker 5-50x56    
    8.   Michał Śledzik  97 (4X)  1.134  Dolphin 308   Nightforce    
    9.   Robert Żabicki  97 (3X)  0.882  Savage .308 Win   NF Competition    
    10.   Robert Hordyński  97 (2X)  0.768  Sabatti 308W   Sightron    
    11.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (2X)  1.089  Borden   March    
    12.   Grzegorz Szulczyński  97 (1X)  0.802  308   NF    
    13.   Wojciech Nowak  96 (4X)  0.997  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    14.   Tomasz Bąkowski  96 (1X)  1.020  Mannlicher 308Win   S&B 12-50X56    
    15.   Lilianna Badura  96    0.997  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    16.   Sławomir Mlicki  95 (4X)  0.814  Sabatti 308Win    Vortex     
    17.   Marek Fulbiszewski  95 (4X)  1.112  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    18.   Marek Papros  95 (2X)  0.928  Savage    15x50 competition    
    19.   Łukasz Żychiewicz  95 (2X)  0.985  Savage F/TR .308 Win   Vortex golden eagle    
    20.   Wojciech Jagielski  94 (2X)  1.100  Schulz Larsen 308W   NF    
    21.   Andrzej Blok  94    1.192  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    22.   Konrad Włodarczyk  93 (2X)  1.146  TERASJANNE 308W   NF    
    23.   Mariusz Wójcik  93 (1X)  1.295  Savage 308   Nightforce Competition    
    24.   Adam Skowroński  91 (2X)  0.997  Bergara HMR 308 Win   Athlon Midas TAC     
    25.   Jakub Wyroba  90 (1X)  1.341  308 Win   NF    
    26.   Mirosław Moździerz  90 (1X)  1.432  Tikka TAC1   Delta    
    27.   Mirosław Radecki  88    1.776  HOWA1500 308 WIN   4.5-30X50 DOT    
    28.   Wojciech Madurowicz  87    1.971  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24x50 FFP    
    29.   Katarzyna Wyroba  85 (1X)  1.409  308 Win   NF    
    30.   Agnieszka Mituniewicz  85 (1X)  1.593  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    31.   Stanisław Karpiński  81    0.745  Savage 308 Win.   NF Competition    
    Dystans 300 m - klasa Open
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  100 (9X)  0.367  Victrix .284   NF    
    2.   Petr Novák  100 (7X)  0.321  Kelbly 6.5x47   Nightforce BR    
    3.   Tomasz Piątek  100 (6X)  0.676  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    4.   Marek Morawiec  99 (5X)  0.642  Damian Cerkanowicz 6,5 x 47 lapua   March higih master 10-60x56    
    5.   Bogdan Raczyński  99 (4X)  0.607  RADO 6 mm   NF    
    6.   Mariusz Piąstka  99 (4X)  0.630  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    7.   Andrej Aidamovic  99 (4X)  0.665  Dolfin 300WSM   March     
    7.   Artur Mazurkiewicz  99 (4X)  0.665  DCR700 6.5x47   Delta Stryker    
    9.   Piotr Wilkowski  99 (4X)  0.848  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    10.   Paweł Kolasiński  99 (3X)  0.619  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    11.   Luděk Horák  99 (3X)  0.722  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    12.   Uldis Markuss  99 (2X)  0.619  6.5x55   Nightforce    
    13.   Petr Mothejl  98 (5X)  0.859  Kelbly 6.5x47   March    
    14.   Jan Sykora  98 (4X)  0.550  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    15.   Mirosław Małek  98 (4X)  0.745  NC RADO 284 Win   Nightforce    
    16.   Petr Lenz  98 (3X)  0.607  March   March    
    17.   Richard Benkovsky  98 (3X)  0.630  Dolphin. 6Dasher   NF    
    18.   Tomasz Badura  98 (3X)  0.940  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    19.   Jacek Dorszewicz  98 (2X)  0.619  Terasjanne/Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    20.   Iwona Wysokinska  97 (3X)  0.447  NC   March    
    21.   Zbigniew Kluziak  97 (3X)  1.043  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    22.   Stanisław Karpiński  96 (2X)  0.596  NC Rado 300WSM   NF Competition    
    23.   Andrzej Blok  96 (2X)  0.745  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    24.   Krzysztof Kolasiński  96 (2X)  0.848  Sabatti 6,5x47   DO Stryker    
    25.   Joanna Wilkowska  96    1.077  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    26.   Robert Kowalewski  95 (3X)  0.951  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
    27.   Szymon Brzyski  94 (2X)  0.619  .284   Nightforce Competition    
    28.   Sylwiusz Bajraszewski  94    0.859  Savage   March    
    29.   Kacper Kowalewski  93    0.745  CZ550 kal.6,5x55   delta stryker 5-50x50    
    30.   Jacek Jankowski  93    1.077  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    31.   Janusz Stępniewski  92 (2X)  1.306  6,5x55 SM   8-32x56    
    32.   Janne Pietiläinen  92 (1X)  0.699  Teräsjänne 284    Delta    
    33.   Maciej Dobrzyński  86 (1X)  1.856  Sabatti Sport 308   5x50/56    
    34.   Emil Leszczyński  80 (1X)     Sabatti STR Sport   Night Force Competition    
    Dystans 300 m - klasa Magnum
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Morawiec  100 (4X)  0.561  Damian Cerkanowicz 300 prc   March x 8x-80x    
    2.   Petr Mothejl  100 (4X)  0.573  7 RSAUM Kelbly   March    
    3.   Mirosław Małek  98 (2X)  0.791  NC   Nightforce    
    4.   Jan Małek  97 (2X)  0.756  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    5.   Wojciech Jagielski  94 (4X)  1.134  Sabatti Tac .300WM   Swarovski X5    
    6.   Wiesław Wyroba  92 (1X)  1.146  338LM   S&B    
    7.   Maciej Halladin  90 (1X)  1.524  CDX33 .338   NF ATACR    
    8.   Szymon Brzyski  89    0.791  .338 LM Unique Alpine    March 10x50x56    
    9.   Ryszard Srokosz  0       NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    Dystans 600 m - klasa Semi-Auto
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Rydz   91 (1X)  1.346  .223   Delta    
    2.   Maciej Halladin  90    1.581  OA-10 .308   NF ATACR    
    3.   Mariusz Wójcik  89       stag arms   vortex    
    4.   Michał Wodnicki   88 (1X)  1.581  Stag .223   Delta Stryker    
    5.   Artur Kamiński  87 (3X)  1.851  JP .308 Win   NF    
    6.   Błażej Domański   81    1.364  Stag Varminter .223   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    Dystans 600 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański  95 (1X)  0.991  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
    2.   Artur Mazurkiewicz  94 (1X)  1.409  Lancer 6.5creedmoor   Vortex Razor    
    3.   Michał Śledzik   91    0.928  Lancer L30   N    
    4.   Michał Wodnicki  89 (2X)  1.083  DB10 6.5 CM   Delta Stryker    
    5.   Sylwiusz Bajraszewski  89    1.398  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo   March    
    6.   Marek Pyka  88 (1X)  1.220  LRP 07 6.5 C   Minox    
    7.   Dariusz Grzybowski  87    1.324  Savage MSR10   Delta Stryker    
    8.   Iwona Wysokińska  85 (2X)  1.593  6.5 Creed   March    
    9.   Tomasz Jastrząbek  84 (1X)  1.312  6.5   S&B    
    10.   Ryszard Srokosz  73    1.690  Lancer 6.5 CM   Nightforce     
    Dystans 600 m - klasa Sniper
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Lilianna Badura  97 (4X)  0.762  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    2.   Mirosław Małek  97 (1X)  0.911  NC RADO 308 Win   Nightforce    
    3.   Jan Sykora  96 (3X)  1.415  PiroArms/308W   NFcomp    
    4.   Sławomir Kopyś  95 (1X)  1.392  Sabatti Desert 308   Kahles     
    5.   Mirosław Moździerz  94 (2X)  0.722  Tikka TAC1   Delta    
    6.   Bogdan Raczyński  94 (2X)  0.985  RADO 308   NF    
    7.   Piotr Kies  94 (2X)  0.991  DCR .308   Vortex    
    8.   Michał Śledzik  94    1.169  Dolphin 308   Nightforce    
    9.   Grzegorz Szulczyński  93 (2X)  1.278  308   NF    
    10.   Jerzy Rozlucki  93 (2X)  1.358  TRG/Terasjanne .308   NF    
    11.   Andrej Aidamovic  92 (3X)  1.014  308 win dolfin    march     
    12.   Konrad Włodarczyk  92 (1X)  1.106  TERASJANNE 308W   NF    
    13.   Dariusz Grzybowski  92 (1X)  1.369  Savage 110 Elite   Nightforce    
    14.   Wojciech Nowak  92    1.089  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    15.   Robert Żabicki  92    1.283  Savage .308 Win   NF Competition    
    16.   Paweł Kieżyński  91 (1X)  1.581  Sako Tikka T3x TAC .308win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    17.   Sławomir Mlicki  90    1.639  Sabatti 308 Win   Vortex    
    18.   Grzegorz Górkiewicz  89 (1X)  1.134  Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
    19.   Dariusz Róża  88 (1X)  1.392  Howa 1500 APC   Golden Eagle 15-60x52    
    20.   Agnieszka Mituniewicz  88 (1X)  1.725  Sabatti 308w   Delta Optical    
    21.   Jan Małek  87    1.352  .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    22.   Marek Rydz  86    1.621  Tikka .308   NF    
    23.   Damian Wojtaś  85    1.255  Sako trg22 308 win   S/B 12-50 -65    
    24.   Sebastian Domarecki  80    1.799  Steyr 308 W   Swarovsky    
    25.   Michał Kolańczyk  79    1.341  SSG 04 308WIN   SB    
    26.   Andrzej Blok  77    2.447  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    27.   Paweł Wojciechowski  76    1.123  Sabatti str   Vortex Golden eagle 15x60    
    28.   Maciej Kułak  43       Sabatti Tactical US .308 Win   Delta Optical Stryker 4,5-30x56    
    29.   Stanisław Karpiński  10       Savage 308 Win   NF Competition    
    Dystans 600 m - klasa SniperOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  98 (3X)  0.819  RADO 6 mm   NF    
    2.   Uldis Markuss  98 (1X)  0.796  6.5x55   nightforce    
    3.   Mirosław Małek  97 (3X)  0.819  AIAX LUFY 284 Win   Nightforce    
    4.   Janusz Stępniewski  97 (3X)  0.854  6,5x55 SM   8-32x56    
    5.   Stanisław Karpiński  97 (2X)  0.882  NC Rado 300WSM   NF Competition    
    6.   Artur Mazurkiewicz  97 (1X)  1.037  DCR700 6.5x47   Delta Stryker    
    7.   Tomasz Badura  96    0.710  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    8.   Janne Pietiläinen  95 (1X)  0.785  Teräsjänne 284   Delta    
    9.   Joanna Wilkowska  95 (1X)  0.796  TERASJANNE 6,5X47/284WIN   March 5-40    
    10.   Luděk Horák  95 (1X)  0.894  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    11.   Petr Mothejl  93 (2X)  1.467  Kelbly 6.5x47   March    
    12.   Piotr Wilkowski  93 (1X)  1.501  TERASJANNE 284/6.5 CREED   March 5-40    
    13.   Mariusz Piąstka  92 (1X)  1.140  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    14.   Aleksander Piotrowski  92 (1X)  1.507  308   4,8-35x60    
    15.   Petr Lenz  92    0.647  KELBLY 6,5X47   KELBLY 6,5X47    
    16.   Jerzy Rozłucki  92    0.980  Victrix .284   NF    
    17.   Ryszard Srokosz  90 (2X)  1.375  NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    18.   Jan Sykora  90 (1X)  0.768  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    19.   Szymon Brzyski  89 (1X)  1.106  300 WM Unique Alpine    SB 5x45x56     
    20.   Jacek Dorszewicz  89 (1X)  1.633  Terasjanne/Cadex 6 Dasher   Trijicon    
    21.   Wojciech Jagielski  86 (1X)  1.977  Sabatti Tac .300WM   Swarovski X5    
    22.   Tomasz Bąkowski  85    0.699  Tikka T3A1 6,5 Creedmoor   Steiner 4-27x56    
    23.   Artur Panasiuk  85    1.169  DCR 700 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    24.   Zbigniew Kluziak  83    1.049  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    25.   Michał Kolańczyk  70    0.733  Howa   GE    
    26.   Emil Leszczyński  41       Sabatti STR Sport   Night Force Competition    
       Tomasz Piątek  awaria       CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    Dystans 600 m - klasa F/TR
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Adam Skowroński  100 (3X)  0.544  Bergara HMR 308 Win   Athlon Midas TAC     
    2.   Bogdan Raczyński  100 (1X)  0.596  RADO 308   NF    
    3.   Jerzy Rozłucki  99 (3X)  0.642  TRG/Terasjanne .308   NF    
    4.   Andrej Aidamovic  98 (4X)  0.596  308 win Dolfin   march     
    5.   Marek Papros  97 (1X)  0.722  Savage    15x50 competition    
    6.   Sylwiusz Bajraszewski  97 (1X)  0.888  Borden   March    
    7.   Tomasz Bąkowski  96 (3X)  0.705  Mannlicher 308Win   S&B 12-50X56    
    8.   Sławomir Mlicki  96 (2X)  0.859  Sabatti 308Win    Vortex     
    9.   Robert Hordyński  96 (1X)  0.762  Sabatti 308W   Sightron    
    10.   Lilianna Badura  96 (1X)  0.945  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    11.   Konrad Włodarczyk  95 (2X)  1.324  TERASJANNE 308W   NF    
    12.   Wojciech Nowak  95    1.083  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    13.   Jacek Dorszewicz  94 (1X)  0.791  Steyr Mannlicher 308   SB    
    14.   Grzegorz Szulczyński  93 (3X)  1.192  308   NF    
    15.   Robert Żabicki  93 (2X)  1.283  Savage .308 Win   NF Competition    
    16.   Katarzyna Wyroba  93 (1X)  1.060  308 Win   NF    
    17.   Marcin Kowalski  92    0.653  NC Rado 308W   NF    
    18.   Michał Śledzik  91 (1X)  0.762  Dolphin 308   Nightforce    
    19.   Jan Sykora  91    0.842  PiroArms/308W   NFcomp    
    20.   Wojciech Jagielski  90    1.513  Schulz Larsen 308W   NF    
    21.   Mariusz Wójcik  89 (2X)  0.779  Savage 308   Nightforce Competition    
    22.   Jakub Wyroba  89 (1X)  1.593  308 Win   NF    
    23.   Łukasz Żychiewicz  89    1.043  Savage F/TR .308 Win   Vortex golden eagle    
    24.   Mirosław Radecki  86    1.553  HOWA1500 308 WIN   4.5-30X50 DOT    
    25.   Mirosław Moździerz  84 (1X)  1.690  Tikka TAC1   Delta    
    26.   Marek Fulbiszewski  84    1.083  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    27.   Andrzej Srokosz  81    1.278  Savage 12 FTR 308Win   Stryker 5-50x56    
    28.   Wojciech Madurowicz  79       Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24x50 FFP    
    29.   Andrzej Blok  78    1.152  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    30.   Agnieszka Mituniewicz  78    1.856  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    31.   Stanisław Karpiński  10       Savage 308 Win.   NF Competition    
    Dystans 600 m - klasa Open
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Janne Pietiläinen  100 (5X)  0.418  Teräsjänne 284    Delta    
    2.   Petr Novák  100 (3X)  0.481  Kelbly 6.5x47   Nightforce BR    
    3.   Bogdan Raczyński  99 (5X)  0.802  RADO 6 mm   NF    
    4.   Marek Morawiec  99 (2X)  0.756  Damian Cerkanowicz 6,5 x 47 lapua   March higih master 10-60x56    
    5.   Iwona Wysokinska  99 (1X)  0.710  NC   March    
    6.   Stanisław Karpiński  98 (3X)  0.573  NC Rado 300WSM   NF Competition    
    7.   Richard Benkovsky  98 (3X)  0.751  Dolphin. 6Dasher   NF    
    8.   Petr Mothejl  97 (3X)  0.751  Kelbly 6.5x47   March    
    9.   Piotr Wilkowski  97 (3X)  0.819  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    10.   Mariusz Piąstka  97 (2X)  0.567  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    11.   Paweł Kolasiński  97 (2X)  0.699  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    12.   Luděk Horák  97 (1X)  0.751  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    13.   Szymon Brzyski  97 (1X)  0.963  .284   Nightforce Competition    
    13.   Uldis Markuss  97 (1X)  0.963  6.5x55   Nightforce    
    15.   Jerzy Rozlucki  96 (5X)  0.785  Victrix .284   NF    
    16.   Mirosław Małek  96 (1X)  0.619  NC RADO 284 Win   Nightforce    
    17.   Andrej Aidamovic  96 (1X)  0.865  Dolfin 300WSM   March     
    18.   Jan Sykora  95 (1X)  0.945  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    19.   Tomasz Piątek  95 (1X)  1.249  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    20.   Jacek Jankowski  94 (2X)  1.049  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    21.   Robert Kowalewski  94 (1X)  0.756  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
    22.   Kacper Kowalewski  94 (1X)  0.842  CZ550 kal.6,5x55   delta stryker 5-50x50    
    23.   Joanna Wilkowska  94 (1X)  1.289  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    24.   Petr Lenz  94    1.117  March   March    
    25.   Krzysztof Kolasiński  93 (1X)  0.756  Sabatti 6,5x47   DO Stryker    
    26.   Tomasz Badura  92 (2X)  0.928  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    27.   Emil Leszczyński  92    1.117  Sabatti STR Sport   Night Force Competition    
    28.   Jacek Dorszewicz  91    0.848  Terasjanne/Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    29.   Maciej Dobrzyński  89 (2X)  1.885  Sabatti Sport 308   5x50/56    
    30.   Sylwiusz Bajraszewski  89    0.630  Savage   March    
    31.   Zbigniew Kluziak  88    0.785  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    32.   Janusz Stępniewski  85    0.934  6,5x55 SM   8-32x56    
    33.   Andrzej Blok  85    1.123  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    34.   Artur Mazurkiewicz  66 (1X)     DCR700 6.5x47   Delta Stryker    
    Dystans 600 m - klasa Magnum
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Morawiec  96 (3X)  0.590  Damian Cerkanowicz 300 prc   March x 8x-80x    
    2.   Mirosław Małek  96 (1X)  0.865  NC   Nightforce    
    3.   Petr Mothejl  94 (2X)  1.232  7 RSAUM Kelbly   March    
    4.   Szymon Brzyski  94 (1X)  1.083  .338 LM Unique Alpine    March 10x50x56    
    5.   Jan Małek  93 (3X)  0.974  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    6.   Ryszard Srokosz  87 (2X)  2.166  NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    7.   Wojciech Jagielski  87 (1X)  1.478  Sabatti Tac .300WM   Swarovski X5    
    8.   Maciej Halladin  87    1.409  CDX33 .338   NF ATACR    
    9.   Wiesław Wyroba  84    1.599  338LM   S&B    
    Dystans 800 m - klasa Semi-Auto
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Artur Kamiński  87    1.732  JP .308 Win   NF    
    2.   Marek Rydz   82    2.290  .223   Delta    
    3.   Michał Wodnicki   81    1.345  Stag .223   Delta Stryker    
    4.   Błażej Domański   66 (1X)     Stag Varminter .223   Bushnell DMR 3.5-21 G2    
    5.   Mariusz Wójcik  44       stag arms   vortex    
    6.   Maciej Halladin  18       OA-10 .308   NF ATACR    
    7.   Emil Leszczyński   5       HK MR223 16.5   Vortex    
    Dystans 800 m - klasa Semi-AutoOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Ryszard Srokosz  93 (2X)  1.534  Lancer 6.5 CM   Nightforce     
    2.   Błażej Domański  92 (1X)  1.259  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
    3.   Sylwiusz Bajraszewski  91 (1X)  1.212  Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo   March    
    4.   Artur Mazurkiewicz  89 (1X)  0.980  Lancer 6.5creedmoor   Vortex Razor    
    5.   Tomasz Jastrząbek  88 (1X)  1.856  6.5   S&B    
    6.   Marek Pyka  87    1.259  LRP 07 6.5 C   Minox    
    7.   Michał Wodnicki  79    1.809  DB10 6.5 CM   Delta Stryker    
    8.   Michał Śledzik   78    1.869  Lancer L30   N    
    9.   Iwona Wysokińska  67    1.096  6.5 Creed   March    
    10.   Dariusz Grzybowski  65    1.667  Savage MSR10   Delta Stryker    
    Dystans 800 m - klasa Sniper
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki  96    0.967  TRG/Terasjanne .308   NF    
    2.   Konrad Włodarczyk  96    1.525  TERASJANNE 308W   NF    
    3.   Dariusz Grzybowski  95 (4X)  1.143  Savage 110 Elite   Nightforce    
    4.   Grzegorz Szulczyński  93 (3X)  0.954  308   NF    
    5.   Wojciech Nowak  93 (1X)  1.165  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    6.   Jan Sykora  93 (1X)  1.195  PiroArms/308W   NFcomp    
    7.   Mirosław Małek  92 (1X)  1.302  NC RADO 308 Win   Nightforce    
    8.   Paweł Kieżyński  90    1.281  Sako Tikka T3x TAC .308win   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    9.   Michał Śledzik  88 (1X)  0.924  Dolphin 308   Nightforce    
    10.   Mirosław Moździerz  88 (1X)  1.964  Tikka TAC1   Delta    
    11.   Lilianna Badura  88    1.091  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    12.   Sławomir Mlicki  88    1.371  Sabatti 308 Win   Vortex    
    13.   Piotr Kies  86    1.405  DCR .308   Vortex    
    14.   Bogdan Raczyński  85 (1X)  1.186  RADO 308   NF    
    15.   Andrej Aidamovic  85    1.401  308 win dolfin    march     
    16.   Robert Żabicki  84 (1X)  1.289  Savage .308 Win   NF Competition    
    17.   Andrzej Blok  84 (1X)  1.302  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    18.   Agnieszka Mituniewicz  83    2.054  Sabatti 308w   Delta Optical    
    19.   Marek Rydz  81 (1X)  2.007  Tikka .308   NF    
    20.   Grzegorz Górkiewicz  81    1.599  Sako trg 22 308 Win.   NF Comp.    
    21.   Jan Małek  80 (1X)     .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    
    22.   Sławomir Kopyś  79 (1X)  1.822  Sabatti Desert 308   Kahles     
    23.   Stanisław Karpiński  78 (1X)  1.783  Savage 308 Win   NF Competition    
    24.   Sebastian Domarecki  75    2.952  Steyr 308 W   Swarovsky    
    25.   Paweł Wojciechowski  74    1.388  Sabatti str   Vortex Golden eagle 15x60    
    26.   Michał Kolańczyk  71    1.027  SSG 04 308WIN   SB    
    27.   Dariusz Róża  67    1.689  Howa 1500 APC   Golden Eagle 15-60x52    
    28.   Damian Wojtaś  62       Sako trg22 308 win   S/B 12-50 -65    
    29.   Maciej Kułak  49       Sabatti Tactical US .308 Win   Delta Optical Stryker 4,5-30x56    
    Dystans 800 m - klasa SniperOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Luděk Horák  97 (4X)  1.070  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    2.   Janne Pietiläinen  97 (2X)  1.139  Teräsjänne 284   Delta    
    3.   Jerzy Rozłucki  96 (3X)  0.692  Victrix .284   NF    
    4.   Mirosław Małek  96 (2X)  1.250  AIAX LUFY 284 Win   Nightforce    
    5.   Uldis Markuss  95 (1X)  0.632  6.5x55   nightforce    
    6.   Zbigniew Kluziak  95    1.014  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    7.   Jan Sykora  94 (2X)  0.748  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    8.   Janusz Stępniewski  93 (1X)  0.679  6,5x55 SM   8-32x56    
    9.   Bogdan Raczyński  93 (1X)  1.186  RADO 6 mm   NF    
    10.   Tomasz Badura  92 (3X)  1.835  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    11.   Piotr Wilkowski  91    0.997  TERASJANNE 284/6.5 CREED   March 5-40    
    12.   Artur Mazurkiewicz  88 (1X)  1.629  DCR700 6.5x47   Delta Stryker    
    13.   Joanna Wilkowska  87    1.010  TERASJANNE 6,5X47/284WIN   March 5-40    
    14.   Petr Mothejl  84    1.586  Kelbly 6.5x47   March    
    15.   Jacek Dorszewicz  83       Terasjanne/Cadex 6 Dasher   Trijicon    
    16.   Szymon Brzyski  82    1.113  300 WM Unique Alpine    SB 5x45x56     
    17.   Michał Kolańczyk  79    0.890  Howa   GE    
    18.   Stanisław Karpiński  77    0.997  NC Rado 300WSM   NF Competition    
    19.   Petr Lenz  74    1.027  KELBLY 6,5X47   KELBLY 6,5X47    
    20.   Artur Panasiuk  73    0.786  DCR 700 6,5x55   Delta Optical Stryker HD 4,5-30x56    
    21.   Wojciech Jagielski  71    1.740  Sabatti Tac .300WM   Swarovski X5    
    22.   Tomasz Bąkowski  68    1.087  Tikka T3A1 6,5 Creedmoor   Steiner 4-27x56    
    23.   Ryszard Srokosz  68       NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    24.   Aleksander Piotrowski  64       308   4,8-35x60    
    25.   Mariusz Piąstka  63    0.451  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    26.   Emil Leszczyński  58    1.139  Sabatti STR Sport   Night Force Competition    
       Tomasz Piątek  awaria       CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    Dystans 800 m - klasa F/TR
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Bogdan Raczyński  97 (3X)  0.881  RADO 308   NF    
    2.   Tomasz Bąkowski  97 (1X)  0.967  Mannlicher 308Win   S&B 12-50X56    
    3.   Sławomir Mlicki  96 (3X)  1.109  Sabatti 308Win    Vortex     
    4.   Lilianna Badura  96 (1X)  1.057  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    5.   Sylwiusz Bajraszewski  95 (3X)  1.061  Borden   March    
    6.   Jan Sykora  95 (2X)  1.354  PiroArms/308W   NFcomp    
    7.   Grzegorz Szulczyński  95 (1X)  1.130  308   NF    
    8.   Robert Hordyński  95 (1X)  1.199  Sabatti 308W   Sightron    
    9.   Andrej Aidamovic  95    0.812  308 win Dolfin   march     
    10.   Jakub Wyroba  94 (2X)  0.902  308 Win   NF    
    11.   Marcin Kowalski  94 (2X)  0.920  NC Rado 308W   NF    
    12.   Jacek Dorszewicz  94 (1X)  1.225  Steyr Mannlicher 308   SB    
    13.   Jerzy Rozłucki  94    0.967  TRG/Terasjanne .308   NF    
    14.   Adam Skowroński  94    1.186  Bergara HMR 308 Win   Athlon Midas TAC     
    15.   Stanisław Karpiński  93 (2X)  0.709  Savage 308 Win.   NF Competition    
    16.   Konrad Włodarczyk  93 (2X)  1.023  TERASJANNE 308W   NF    
    17.   Katarzyna Wyroba  93    1.096  308 Win   NF    
    18.   Michał Śledzik  93    1.177  Dolphin 308   Nightforce    
    19.   Wojciech Nowak  91 (1X)  1.427  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    20.   Mariusz Wójcik  91 (1X)  1.689  Savage 308   Nightforce Competition    
    21.   Marek Papros  90 (1X)  1.147  Savage    15x50 competition    
    22.   Wojciech Madurowicz  90 (1X)  2.011  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24x50 FFP    
    23.   Mirosław Radecki  87    1.964  HOWA1500 308 WIN   4.5-30X50 DOT    
    24.   Andrzej Blok  85    1.788  Sabatti STR Sport 308 Win   NF NXS    
    25.   Łukasz Żychiewicz  84 (1X)  1.998  Savage F/TR .308 Win   Vortex golden eagle    
    26.   Agnieszka Mituniewicz  79    1.255  Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    27.   Marek Fulbiszewski  79    1.362  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    28.   Robert Żabicki  78    1.212  Savage .308 Win   NF Competition    
    29.   Andrzej Srokosz  76    0.877  Savage 12 FTR 308Win   Stryker 5-50x56    
    30.   Mirosław Moździerz  69 (1X)  2.226  Tikka TAC1   Delta    
    31.   Wojciech Jagielski  47       Schulz Larsen 308W   NF    
    Dystans 800 m - klasa Open
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Marek Morawiec  100 (2X)  0.563  Damian Cerkanowicz 6,5 x 47 lapua   March higih master 10-60x56    
    2.   Jerzy Rozlucki  99 (4X)  0.731  Victrix .284   NF    
    3.   Mirosław Małek  99 (2X)  0.722  NC RADO 284 Win   Nightforce    
    4.   Janne Pietiläinen  99 (1X)  0.675  Teräsjänne 284    Delta    
    5.   Zbigniew Kluziak  98 (4X)  0.675  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    6.   Maciej Dobrzyński  98 (2X)  1.001  Sabatti Sport 308   5x50/56    
    7.   Luděk Horák  97 (4X)  0.460  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    8.   Krzysztof Kolasiński  97 (3X)  1.139  Sabatti 6,5x47   DO Stryker    
    9.   Tomasz Piątek  97 (2X)  1.104  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    10.   Piotr Wilkowski  97 (1X)  0.898  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    11.   Jacek Dorszewicz  97    0.632  Terasjanne/Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    12.   Sylwiusz Bajraszewski  96 (5X)  0.928  Savage   March    
    13.   Emil Leszczyński  96 (1X)  0.851  Sabatti STR Sport   Night Force Competition    
    14.   Andrej Aidamovic  96 (1X)  1.173  Dolfin 300WSM   March     
    15.   Richard Benkovsky  96    1.001  Dolphin. 6Dasher   NF    
    16.   Szymon Brzyski  95 (2X)  0.653  .284   Nightforce Competition    
    16.   Uldis Markuss  95 (2X)  0.653  6.5x55   Nightforce    
    18.   Petr Novák  95 (2X)  1.637  Kelbly 6.5x47   Nightforce BR    
    19.   Bogdan Raczyński  95 (1X)  0.692  RADO 6 mm   NF    
    20.   Mariusz Piąstka  95 (1X)  0.993  Terasjanne 284 win   delta stryker 5-50    
    21.   Paweł Kolasiński  95    0.799  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    22.   Robert Kowalewski  94 (3X)  0.847  CZ 550 6.5x55   DELTA STRYKER HD 5-50X56 SFP    
    23.   Iwona Wysokinska  94 (3X)  1.053  NC   March    
    24.   Joanna Wilkowska  94 (1X)  1.091  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    25.   Tomasz Badura  93 (1X)  1.319  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    26.   Janusz Stępniewski  93 (1X)  1.397  6,5x55 SM   8-32x56    
    27.   Artur Mazurkiewicz  92 (1X)  1.177  DCR700 6.5x47   Delta Stryker    
    28.   Stanisław Karpiński  91    1.233  NC Rado 300WSM   NF Competition    
    29.   Jan Sykora  91    1.633  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    30.   Petr Lenz  90    1.324  March   March    
    31.   Jacek Jankowski  89 (1X)  1.839  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    32.   Petr Mothejl  86    1.302  Kelbly 6.5x47   March    
    33.   Kacper Kowalewski  85 (1X)  1.912  CZ550 kal.6,5x55   delta stryker 5-50x50    
    34.   Andrzej Blok  71    0.748  NC-RADO 6.5x47   NF Competition    
    Dystans 800 m - klasa Magnum
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek  97 (2X)  0.872  NC   Nightforce    
    2.   Marek Morawiec  97 (1X)  0.842  Damian Cerkanowicz 300 prc   March x 8x-80x    
    3.   Wojciech Jagielski  96    1.225  Sabatti Tac .300WM   Swarovski X5    
    4.   Jan Małek  94    1.130  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    5.   Petr Mothejl  91 (1X)  1.629  7 RSAUM Kelbly   March    
    6.   Maciej Halladin  91 (1X)  1.749  CDX33 .338   NF ATACR    
    7.   Ryszard Srokosz  91    1.263  NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    8.   Szymon Brzyski  89    1.177  .338 LM Unique Alpine    March 10x50x56    
    9.   Wiesław Wyroba  75    2.991  338LM   S&B    

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-Auto
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Artur Kamiński   JP .308 Win  93   87 (3X) 87   1.588 267 (3X)
    2.   Marek Rydz    .223  91 (2X) 91 (1X) 82   1.510 264 (3X)
    3.   Michał Wodnicki    Stag .223  86 (1X) 88 (1X) 81   1.755 255 (2X)
    4.   Błażej Domański    Stag Varminter .223  90 (2X) 81   66 (1X)   237 (3X)
    5.   Mariusz Wójcik   stag arms  64   89   44     197  
    6.   Maciej Halladin   OA-10 .308  82   90   18     190  
    7.   Emil Leszczyński    HK MR223 16.5  66     5     71  

    Klasyfikacja trójboju w klasie Semi-AutoOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Błażej Domański   Lancer L30 6.5 Creedmoor  97 (3X) 95 (1X) 92 (1X) 1.029 284 (5X)
    2.   Artur Mazurkiewicz   Lancer 6.5creedmoor  94 (3X) 94 (1X) 89 (1X) 1.259 277 (5X)
    3.   Sylwiusz Bajraszewski   Janczewski Custom DB 10 6,5 Creedmo  97 (2X) 89   91 (1X) 1.218 277 (3X)
    4.   Marek Pyka   LRP 07 6.5 C  93 (1X) 88 (1X) 87   1.155 268 (2X)
    5.   Tomasz Jastrząbek   6.5  89 (3X) 84 (1X) 88 (1X) 1.545 261 (5X)
    6.   Michał Śledzik    Lancer L30  92 (3X) 91   78   1.265 261 (3X)
    7.   Ryszard Srokosz   Lancer 6.5 CM  94 (2X) 73   93 (2X) 1.426 260 (4X)
    8.   Michał Wodnicki   DB10 6.5 CM  90 (1X) 89 (2X) 79   1.415 258 (3X)
    9.   Dariusz Grzybowski   Savage MSR10  97 (2X) 87   65   1.295 249 (2X)
    10.   Iwona Wysokińska   6.5 Creed  92 (1X) 85 (2X) 67   1.412 244 (3X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Sniper
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Jan Sykora   PiroArms/308W  99 (4X) 96 (3X) 93 (1X) 1.088 288 (8X)
    2.   Konrad Włodarczyk   TERASJANNE 308W  99 (3X) 92 (1X) 96   1.121 287 (4X)
    3.   Jerzy Rozlucki   TRG/Terasjanne .308  97 (5X) 93 (2X) 96   1.031 286 (7X)
    4.   Grzegorz Szulczyński   308  99 (2X) 93 (2X) 93 (3X) 0.958 285 (7X)
    5.   Mirosław Małek   NC RADO 308 Win  96 (4X) 97 (1X) 92 (1X) 1.047 285 (6X)
    6.   Dariusz Grzybowski   Savage 110 Elite  97 (5X) 92 (1X) 95 (4X) 1.151 284 (10X)
    7.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN  98 (2X) 97 (4X) 88   0.897 283 (6X)
    8.   Michał Śledzik   Dolphin 308  97 (2X) 94   88 (1X) 0.973 279 (3X)
    9.   Paweł Kieżyński   Sako Tikka T3x TAC .308win  97 (4X) 91 (1X) 90   1.286 278 (5X)
    10.   Bogdan Raczyński   RADO 308  98 (6X) 94 (2X) 85 (1X) 0.983 277 (9X)
    11.   Mirosław Moździerz   Tikka TAC1  95   94 (2X) 88 (1X) 1.308 277 (3X)
    12.   Wojciech Nowak   Sabatti STR .308Win  91   92   93 (1X) 1.068 276 (1X)
    13.   Andrej Aidamovic   308 win dolfin   98 (5X) 92 (3X) 85   1.038 275 (8X)
    14.   Piotr Kies   DCR .308  91   94 (2X) 86   1.207 271 (2X)
    15.   Sławomir Mlicki   Sabatti 308 Win  92 (4X) 90   88   1.504 270 (4X)
    16.   Robert Żabicki   Savage .308 Win  94 (1X) 92   84 (1X) 1.205 270 (2X)
    17.   Sławomir Kopyś   Sabatti Desert 308  88   95 (1X) 79 (1X) 1.587 262 (2X)
    18.   Agnieszka Mituniewicz   Sabatti 308w  89 (1X) 88 (1X) 83   1.913 260 (2X)
    19.   Jan Małek   .308 WIN CZ750   92 (2X) 87   80 (1X)   259 (3X)
    20.   Grzegorz Górkiewicz   Sako trg 22 308 Win.  85 (3X) 89 (1X) 81     255 (4X)
    21.   Marek Rydz   Tikka .308  88   86   81 (1X) 1.660 255 (1X)
    22.   Dariusz Róża   Howa 1500 APC  92 (1X) 88 (1X) 67   1.615 247 (2X)
    23.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  83   77   84 (1X) 1.842 244 (1X)
    24.   Sebastian Domarecki   Steyr 308 W  87   80   75   2.306 242  
    25.   Michał Kolańczyk   SSG 04 308WIN  91 (1X) 79   71   1.259 241 (1X)
    26.   Paweł Wojciechowski   Sabatti str  88   76   74   1.532 238  
    27.   Damian Wojtaś   Sako trg22 308 win  87 (1X) 85   62     234 (1X)
    28.   Maciej Kułak   Sabatti Tactical US .308 Win  82   43   49     174  
    29.   Stanisław Karpiński   Savage 308 Win  80 (1X) 10   78 (1X)   168 (2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie SniperOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Uldis Markuss   6.5x55  98 (6X) 98 (1X) 95 (1X) 0.774 291 (8X)
    2.   Mirosław Małek   AIAX LUFY 284 Win  98 (3X) 97 (3X) 96 (2X) 1.079 291 (8X)
    3.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  97 (3X) 95 (1X) 97 (4X) 0.945 289 (8X)
    4.   Bogdan Raczyński   RADO 6 mm  98 (1X) 98 (3X) 93 (1X) 0.936 289 (5X)
    5.   Jerzy Rozłucki   Victrix .284  100 (8X) 92   96 (3X) 0.718 288 (11X)
    6.   Janusz Stępniewski   6,5x55 SM  94 (2X) 97 (3X) 93 (1X) 0.839 284 (6X)
    7.   Tomasz Badura   Teräsjänne / lufy.com.pl 308win  96 (3X) 96   92 (3X) 1.120 284 (6X)
    8.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  99 (2X) 90 (1X) 94 (2X) 0.735 283 (5X)
    9.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 284  91 (1X) 95 (1X) 97 (2X) 0.935 283 (4X)
    10.   Artur Mazurkiewicz   DCR700 6.5x47  95 (1X) 97 (1X) 88 (1X) 1.309 280 (3X)
    11.   Piotr Wilkowski   TERASJANNE 284/6.5 CREED  96 (1X) 93 (1X) 91   1.226 280 (2X)
    12.   Joanna Wilkowska   TERASJANNE 6,5X47/284WIN  96 (3X) 95 (1X) 87   0.866 278 (4X)
    13.   Zbigniew Kluziak   Custom Janczewski 284 win  98 (4X) 83   95   0.871 276 (4X)
    14.   Petr Mothejl   Kelbly 6.5x47  96 (3X) 93 (2X) 84   1.346 273 (5X)
    15.   Stanisław Karpiński   NC Rado 300WSM  95 (3X) 97 (2X) 77   0.997 269 (5X)
    16.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne/Cadex 6 Dasher  96 (1X) 89 (1X) 83     268 (2X)
    17.   Petr Lenz   KELBLY 6,5X47  99 (1X) 92   74   0.833 265 (1X)
    18.   Szymon Brzyski   300 WM Unique Alpine   91 (3X) 89 (1X) 82   1.305 262 (4X)
    19.   Mariusz Piąstka   Terasjanne 284 win  99 (2X) 92 (1X) 63   0.733 254 (3X)
    20.   Wojciech Jagielski   Sabatti Tac .300WM  93 (2X) 86 (1X) 71   1.556 250 (3X)
    21.   Aleksander Piotrowski   308  92 (1X) 92 (1X) 64     248 (2X)
    22.   Artur Panasiuk   DCR 700 6,5x55  90   85   73   0.931 248  
    23.   Tomasz Bąkowski   Tikka T3A1 6,5 Creedmoor  90   85   68   1.023 243  
    24.   Ryszard Srokosz   NieWiemJeszcze 338LM  84   90 (2X) 68     242 (2X)
    25.   Michał Kolańczyk   Howa  92 (3X) 70   79   0.988 241 (3X)
    26.   Emil Leszczyński   Sabatti STR Sport  80   41   58     179  
       Tomasz Piątek   CZ 550 .284 win  awaria   awaria   awaria     awaria  

    Klasyfikacja trójboju w klasie F/TR
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Bogdan Raczyński   RADO 308  100 (5X) 100 (1X) 97 (3X) 0.691 297 (9X)
    2.   Jerzy Rozłucki   TRG/Terasjanne .308  100 (8X) 99 (3X) 94   0.697 293 (11X)
    3.   Andrej Aidamovic   308 win Dolfin  98 (4X) 98 (4X) 95   0.699 291 (8X)
    4.   Sylwiusz Bajraszewski   Borden  97 (2X) 97 (1X) 95 (3X) 1.013 289 (6X)
    5.   Tomasz Bąkowski   Mannlicher 308Win  96 (1X) 96 (3X) 97 (1X) 0.897 289 (5X)
    6.   Robert Hordyński   Sabatti 308W  97 (2X) 96 (1X) 95 (1X) 0.910 288 (4X)
    7.   Lilianna Badura   Dolphin .308 WIN  96   96 (1X) 96 (1X) 1.000 288 (2X)
    8.   Sławomir Mlicki   Sabatti 308Win   95 (4X) 96 (2X) 96 (3X) 0.927 287 (9X)
    9.   Jacek Dorszewicz   Steyr Mannlicher 308  99 (6X) 94 (1X) 94 (1X) 0.806 287 (8X)
    10.   Adam Skowroński   Bergara HMR 308 Win  91 (2X) 100 (3X) 94   0.909 285 (5X)
    11.   Grzegorz Szulczyński   308  97 (1X) 93 (3X) 95 (1X) 1.041 285 (5X)
    12.   Marcin Kowalski   NC Rado 308W  98 (5X) 92   94 (2X) 0.742 284 (7X)
    13.   Jan Sykora   PiroArms/308W  97 (4X) 91   95 (2X) 0.923 283 (6X)
    14.   Wojciech Nowak   Sabatti STR .308Win  96 (4X) 95   91 (1X) 1.169 282 (5X)
    15.   Marek Papros   Savage   95 (2X) 97 (1X) 90 (1X) 0.932 282 (4X)
    16.   Konrad Włodarczyk   TERASJANNE 308W  93 (2X) 95 (2X) 93 (2X) 1.164 281 (6X)
    17.   Michał Śledzik   Dolphin 308  97 (4X) 91 (1X) 93   1.024 281 (5X)
    18.   Mariusz Wójcik   Savage 308  93 (1X) 89 (2X) 91 (1X) 1.254 273 (4X)
    19.   Jakub Wyroba   308 Win  90 (1X) 89 (1X) 94 (2X) 1.279 273 (4X)
    20.   Katarzyna Wyroba   308 Win  85 (1X) 93 (1X) 93   1.188 271 (2X)
    21.   Robert Żabicki   Savage .308 Win  97 (3X) 93 (2X) 78   1.126 268 (5X)
    22.   Łukasz Żychiewicz   Savage F/TR .308 Win  95 (2X) 89   84 (1X) 1.342 268 (3X)
    23.   Mirosław Radecki   HOWA1500 308 WIN  88   86   87   1.764 261  
    24.   Marek Fulbiszewski   Sabatti Tactical Sport 308 WIN  95 (4X) 84   79   1.186 258 (4X)
    25.   Andrzej Blok   Sabatti STR Sport 308 Win  94   78   85   1.377 257  
    26.   Wojciech Madurowicz   Sabatti STR Sport, .308 WIN  87   79   90 (1X)   256 (1X)
    27.   Andrzej Srokosz   Savage 12 FTR 308Win  97 (4X) 81   76   0.986 254 (4X)
    28.   Mirosław Moździerz   Tikka TAC1  90 (1X) 84 (1X) 69 (1X) 1.783 243 (3X)
    29.   Agnieszka Mituniewicz   Sabbati Tactical Desert 308w  85 (1X) 78   79   1.568 242 (1X)
    30.   Wojciech Jagielski   Schulz Larsen 308W  94 (2X) 90   47     231 (2X)
    31.   Stanisław Karpiński   Savage 308 Win.  81   10   93 (2X)   184 (2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Open
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Marek Morawiec   Damian Cerkanowicz 6,5 x 47 lapua  99 (5X) 99 (2X) 100 (2X) 0.654 298 (9X)
    2.   Jerzy Rozlucki   Victrix .284  100 (9X) 96 (5X) 99 (4X) 0.628 295 (18X)
    3.   Petr Novák   Kelbly 6.5x47  100 (7X) 100 (3X) 95 (2X) 0.813 295 (12X)
    4.   Bogdan Raczyński   RADO 6 mm  99 (4X) 99 (5X) 95 (1X) 0.700 293 (10X)
    5.   Luděk Horák   STL-S 6,5x47Lapua  99 (3X) 97 (1X) 97 (4X) 0.644 293 (8X)
    6.   Piotr Wilkowski   TERASJANNE 284/6x47  99 (4X) 97 (3X) 97 (1X) 0.855 293 (8X)
    7.   Mirosław Małek   NC RADO 284 Win  98 (4X) 96 (1X) 99 (2X) 0.695 293 (7X)
    8.   Tomasz Piątek   CZ 550 .284 win  100 (6X) 95 (1X) 97 (2X) 1.010 292 (9X)
    9.   Richard Benkovsky   Dolphin. 6Dasher  98 (3X) 98 (3X) 96   0.794 292 (6X)
    10.   Janne Pietiläinen   Teräsjänne 284   92 (1X) 100 (5X) 99 (1X) 0.597 291 (7X)
    11.   Mariusz Piąstka   Terasjanne 284 win  99 (4X) 97 (2X) 95 (1X) 0.730 291 (7X)
    12.   Andrej Aidamovic   Dolfin 300WSM  99 (4X) 96 (1X) 96 (1X) 0.901 291 (6X)
    13.   Paweł Kolasiński   Sabatti TLD 6,5x47  99 (3X) 97 (2X) 95   0.706 291 (5X)
    14.   Uldis Markuss   6.5x55  99 (2X) 97 (1X) 95 (2X) 0.745 291 (5X)
    15.   Iwona Wysokinska   NC  97 (3X) 99 (1X) 94 (3X) 0.737 290 (7X)
    16.   Krzysztof Kolasiński   Sabatti 6,5x47  96 (2X) 93 (1X) 97 (3X) 0.914 286 (6X)
    17.   Szymon Brzyski   .284  94 (2X) 97 (1X) 95 (2X) 0.745 286 (5X)
    18.   Jacek Dorszewicz   Terasjanne/Cadex Custom 6 Dasher  98 (2X) 91   97   0.700 286 (2X)
    19.   Stanisław Karpiński   NC Rado 300WSM  96 (2X) 98 (3X) 91   0.801 285 (5X)
    20.   Jan Sykora   Dolphin/6.5CM  98 (4X) 95 (1X) 91   1.043 284 (5X)
    21.   Joanna Wilkowska   TERASJANNE 284/6x47  96   94 (1X) 94 (1X) 1.152 284 (2X)
    22.   Zbigniew Kluziak   Custom Janczewski 284 win  97 (3X) 88   98 (4X) 0.834 283 (7X)
    23.   Robert Kowalewski   CZ 550 6.5x55  95 (3X) 94 (1X) 94 (3X) 0.851 283 (7X)
    24.   Tomasz Badura   Teräsjänne / lufy.com.pl 308win  98 (3X) 92 (2X) 93 (1X) 1.062 283 (6X)
    25.   Petr Lenz   March  98 (3X) 94   90   1.016 282 (3X)
    26.   Petr Mothejl   Kelbly 6.5x47  98 (5X) 97 (3X) 86   0.971 281 (8X)
    27.   Sylwiusz Bajraszewski   Savage  94   89   96 (5X) 0.806 279 (5X)
    28.   Jacek Jankowski   SABATTI TACTICAL 6,5X55  93   94 (2X) 89 (1X) 1.322 276 (3X)
    29.   Maciej Dobrzyński   Sabatti Sport 308  86 (1X) 89 (2X) 98 (2X) 1.581 273 (5X)
    30.   Kacper Kowalewski   CZ550 kal.6,5x55  93   94 (1X) 85 (1X) 1.166 272 (2X)
    31.   Janusz Stępniewski   6,5x55 SM  92 (2X) 85   93 (1X) 1.212 270 (3X)
    32.   Emil Leszczyński   Sabatti STR Sport  80 (1X) 92   96 (1X)   268 (2X)
    33.   Artur Mazurkiewicz   DCR700 6.5x47  99 (4X) 66 (1X) 92 (1X)   257 (6X)
    34.   Andrzej Blok   NC-RADO 6.5x47  96 (2X) 85   71   0.872 252 (2X)

    Klasyfikacja trójboju w klasie Magnum
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
     Miejsce  Zawodnik  Broń 300 m 600 m800 m Średnie
    skupienie
    [MOA]
    RAZEM

    1.   Marek Morawiec   Damian Cerkanowicz 300 prc  100 (4X) 96 (3X) 97 (1X) 0.664 293 (8X)
    2.   Mirosław Małek   NC  98 (2X) 96 (1X) 97 (2X) 0.843 291 (5X)
    3.   Petr Mothejl   7 RSAUM Kelbly  100 (4X) 94 (2X) 91 (1X) 1.145 285 (7X)
    4.   Jan Małek   338 LAPUA MAGNUM  97 (2X) 93 (3X) 94   0.953 284 (5X)
    5.   Wojciech Jagielski   Sabatti Tac .300WM  94 (4X) 87 (1X) 96   1.279 277 (5X)
    6.   Szymon Brzyski   .338 LM Unique Alpine   89   94 (1X) 89   1.017 272 (1X)
    7.   Maciej Halladin   CDX33 .338  90 (1X) 87   91 (1X) 1.561 268 (2X)
    8.   Wiesław Wyroba   338LM  92 (1X) 84   75   1.912 251 (1X)
    9.   Ryszard Srokosz   NieWiemJeszcze 338LM  0   87 (2X) 91     178 (2X)

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-Auto
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Michał Wodnicki    76       Stag .223   Delta Stryker    
    2.   Artur Kamiński   64       JP .308 Win   NF    
    3.   Marek Rydz    44       .223   Delta    
    4.   Maciej Halladin   38       OA-10 .308   NF ATACR    
    5.   Mariusz Wójcik   23       stag arms   vortex    

    Dystans 1000 yd - klasa Semi-AutoOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Błażej Domański   87 (1X)  1.425  Lancer L30 6.5 Creedmoor   Delta Stryker HD 5-50 Mils    
    2.   Iwona Wysokińska   84    1.545  6.5 Creed   March    
    3.   Dariusz Grzybowski   81    1.587  Savage MSR10   Delta Stryker    
    4.   Michał Śledzik    80       Lancer L30   N    
    5.   Tomasz Jastrząbek   62       6.5   S&B    
    5.   Michał Wodnicki   62       DB10 6.5 CM   Delta Stryker    
    7.   Ryszard Srokosz   0       Lancer 6.5 CM   Nightforce     

    Dystans 1000 yd - klasa Sniper
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki   95 (3X)  1.128  TRG/Terasjanne .308   NF    
    2.   Mirosław Małek   90 (1X)  1.102  NC RADO 308 Win   Nightforce    
    3.   Bogdan Raczyński   89    1.639  RADO 308   NF    
    4.   Grzegorz Szulczyński   86    1.064  308   NF    
    5.   Jan Sykora   85    1.192  PiroArms/308W   NFcomp    
    6.   Sławomir Mlicki   82    1.872  Sabatti 308 Win   Vortex    
    7.   Robert Żabicki   79    1.192  Savage .308 Win   NF Competition    
    8.   Dariusz Grzybowski   78    1.376  Savage 110 Elite   Nightforce    
    9.   Agnieszka Mituniewicz   74    1.778  Sabatti 308w   Delta Optical    
    10.   Wojciech Nowak   72       Sabatti STR .308Win   Vortex    
    11.   Michał Śledzik   71       Dolphin 308   Nightforce    
    12.   Sławomir Kopyś   69    1.128  Sabatti Desert 308   Kahles     
    13.   Marek Rydz   68    2.041  Tikka .308   NF    
    14.   Lilianna Badura   67    2.041  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    15.   Andrej Aidamovic   63       308 win dolfin    march     
    16.   Piotr Kies   61       DCR .308   Vortex    
    17.   Jakub Wyroba   55       308 Win   NF    
    18.   Michał Kolańczyk   13       SSG 04 308WIN   SB    
    19.   Jan Małek   0       .308 WIN CZ750    VORTEX 15-60x52    

    Dystans 1000 yd - klasa SniperOpen
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek   95 (1X)  0.733  AIAX LUFY 284 Win   Nightforce    
    2.   Janne Pietiläinen   94    1.041  Teräsjänne 284   Delta    
    3.   Luděk Horák   92    1.410  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    4.   Szymon Brzyski   89 (1X)  1.023  300 WM Unique Alpine    SB 5x45x56     
    5.   Tomasz Badura   89 (1X)  1.357  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    6.   Jerzy Rozłucki   89    0.835  Victrix .284   NF    
    7.   Tomasz Piątek   87    1.241  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    8.   Ryszard Srokosz   86 (1X)  1.421  NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    9.   Michał Kolańczyk   85    1.109  Howa   GE    
    10.   Zbigniew Kluziak   83    1.060  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    11.   Uldis Markuss   82    0.966  6.5x55   nightforce    
    12.   Jacek Dorszewicz   82    1.932  Terasjanne/Cadex 6 Dasher   Trijicon    
    13.   Joanna Wilkowska   81    0.929  TERASJANNE 6,5X47/284WIN   March 5-40    
    14.   Jan Sykora   81    1.436  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    15.   Janusz Stępniewski   79    1.801  6,5x55 SM   8-32x56    
    16.   Robert Kowalewski   78    0.628           
    17.   Petr Lenz   77 (1X)  1.410  KELBLY 6,5X47   KELBLY 6,5X47    
    18.   Tomasz Bąkowski   59    0.891  Tikka T3A1 6,5 Creedmoor   Steiner 4-27x56    
    19.   Piotr Wilkowski   48       TERASJANNE 284/6.5 CREED   March 5-40    

    Dystans 1000 yd - klasa F/TR
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Grzegorz Szulczyński   96 (4X)  1.128  308   NF    
    2.   Michał Śledzik   94    1.203  Dolphin 308   Nightforce    
    3.   Tomasz Bąkowski   93 (2X)  1.312  Mannlicher 308Win   S&B 12-50X56    
    4.   Jerzy Rozłucki   91 (1X)  0.816  TRG/Terasjanne .308   NF    
    5.   Lilianna Badura   91 (1X)  1.756  Dolphin .308 WIN   NF 15-55    
    6.   Mariusz Wójcik   90 (1X)  1.417  Savage 308   Nightforce Competition    
    7.   Andrzej Srokosz   88    1.064  Savage 12 FTR 308Win   Stryker 5-50x56    
    8.   Marek Papros   87 (2X)  1.267  Savage    15x50 competition    
    9.   Sławomir Mlicki   86 (1X)  1.331  Sabatti 308Win    Vortex     
    10.   Marek Fulbiszewski   86    1.023  Sabatti Tactical Sport 308 WIN   NF Competition 15-55-52    
    11.   Bogdan Raczyński   85 (2X)  1.699  RADO 308   NF    
    12.   Andrej Aidamovic   85 (1X)  1.087  308 win Dolfin   march     
    13.   Wojciech Nowak   79    0.929  Sabatti STR .308Win   Vortex    
    14.   Jan Sykora   78    1.068  PiroArms/308W   NFcomp    
    15.   Robert Żabicki   75    1.444  Savage .308 Win   NF Competition    
    16.   Agnieszka Mituniewicz   75       Sabbati Tactical Desert 308w   delta optical Stryker 5-50x56 sfp     
    17.   Katarzyna Wyroba   74       308 Win   NF    
    18.   Jakub Wyroba   73    1.173  308 Win   NF    
    19.   Wojciech Madurowicz   71    1.143  Sabatti STR Sport, .308 WIN   Vortex 6-24x50 FFP    
    20.   Marcin Kowalski   69    1.196  NC Rado 308W   NF    
    21.   Mirosław Moździerz   51       Tikka TAC1   Delta    

    Dystans 1000 yd - klasa Open
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Jerzy Rozlucki   96 (4X)  1.019  Victrix .284   NF    
    2.   Petr Lenz   96 (3X)  1.147  March   March    
    3.   Uldis Markuss   96 (2X)  1.132  6.5x55   Nightforce    
    4.   Luděk Horák   95 (1X)  0.808  STL-S 6,5x47Lapua   NXS    
    5.   Bogdan Raczyński   94 (1X)  1.117  RADO 6 mm   NF    
    6.   Mirosław Małek   94    0.711  NC RADO 284 Win   Nightforce    
    7.   Jan Sykora   94    1.128  Dolphin/6.5CM   MarchHM    
    8.   Joanna Wilkowska   93 (1X)  0.993  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    9.   Andrej Aidamovic   93 (1X)  1.286  Dolfin 300WSM   March     
    10.   Jacek Dorszewicz   92 (2X)  0.823  Terasjanne/Cadex Custom 6 Dasher   March 10-60x52    
    11.   Petr Mothejl   92    0.914  Kelbly 6.5x47   March    
    12.   Petr Novák   92    0.981  Kelbly 6.5x47   Nightforce BR    
    13.   Paweł Kolasiński   92    1.511  Sabatti TLD 6,5x47   Delta Optical Striker    
    14.   Kacper Kowalewski   90 (2X)  1.049  CZ550 kal.6,5x55   delta stryker 5-50x50    
    15.   Richard Benkovsky   90    0.872  Dolphin. 6Dasher   NF    
    16.   Zbigniew Kluziak   90    1.023  Custom Janczewski 284 win   Nightforce Competition    
    17.   Szymon Brzyski   88 (1X)  0.876  .284   Nightforce Competition    
    18.   Piotr Wilkowski   88    0.823  TERASJANNE 284/6x47   March 5-40    
    19.   Tomasz Badura   87 (2X)  0.940  Teräsjänne / lufy.com.pl 308win   5-40    
    20.   Tomasz Piątek   85    1.978  CZ 550 .284 win   Delta Stryker 4,5-30x56    
    21.   Krzysztof Kolasiński   84    1.684  Sabatti 6,5x47   DO Stryker    
    22.   Jacek Jankowski   78    0.861  SABATTI TACTICAL 6,5X55   Vortex Golden Eagle HD 15-60x52    
    23.   Janne Pietiläinen   76    1.034  Teräsjänne 284    Delta    
    24.   Iwona Wysokinska   75    1.004  NC   March    
    25.   Agnieszka Mituniewicz   75    1.387  NCRado   Delta    
    26.   Janusz Stępniewski   71 (1X)     6,5x55 SM   8-32x56    

    Dystans 1000 yd - klasa Magnum
    XLI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class Skarżysko 2-4 lipca 2021
    Miejsce   Zawodnik Wynik  Skupienie
    [MOA]
     Broń  Luneta

    1.   Mirosław Małek   94 (2X)  1.064  NC   Nightforce    
    2.   Ryszard Srokosz   94    0.838  NieWiemJeszcze 338LM   Nightforce    
    3.   Wiesław Wyroba   93 (3X)  0.899  338LM   S&B    
    4.   Jan Małek   88    1.853  338 LAPUA MAGNUM   NIGHTFORCE 15-55x52    
    5.   Petr Mothejl   87 (1X)  1.282  7 RSAUM Kelbly   March    
    6.   Maciej Halladin   85 (1X)  1.643  CDX33 .338   NF ATACR    
    7.   Szymon Brzyski   81    1.741  .338 LM Unique Alpine    March 10x50x56    

    NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów): 0.321 MOA

    Petr Novák na dystansie 300 m w klasie Open

    page top