Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2020 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Kamil Bania | Lancer | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 8 | |
2. | Błażej Domański | 6.5 creedmoor | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
3. | Błażej Domański | Stag 6 .223 | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 16 | |
4. | Dariusz Dziamski | Anderson AM10 308 win | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 10 |
5. | Dariusz Grzybowski | Savage MSR10 6.5 Creedmoor | Semi-AutoOpen | tak | zm. 2 / st. 12 | zm. 2 / st. 10 |
6. | Maciej Halladin | OA-10 .308win | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 6 | zm. 1 / st. 6 |
7. | Tomasz Jastrz±bek | Lancer L30 6.5 CR | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 7 | zm. 2 / st. 9 |
8. | Artur Kamiński | JP .308 Win | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 13 | zm. 2 / st. 11 |
9. | Paweł Konecki | JP 6.5CRM | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 4 | |
10. | Radosław Koza | AR6 Custom | Semi-AutoOpen | tak | wybierz | zm. 1 / st. 5 |
11. | Petr Lenz | DD5V5-6,5Creed. | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 13 | zm. 1 / st. 9 |
12. | Marek Pyka | NA 308 Win | Semi-AutoOpen | - | zm. 1 / st. 9 | |
13. | Marek Rydz | .223 | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 14 / st. 5 |
14. | Jakub Sidorowicz | Stag 10, 6,5CM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 11 | zm. 1 / st. 7 |
15. | Michał ¦ledzik | Lancer L30 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 2 / st. 15 | zm. 2 / st. 12 |
16. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5 cm | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
17. | Igor Stefanowski | 6,5 CM JP | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
18. | Michał Wodnicki | DB10 6,5 CM | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 14 | zm. 1 / st. 11 |
19. | Michał Wodnicki | Stag .223 | Semi-Auto | - | zm. 2 / st. 14 | |
20. | Michał Wodnicki | Semi-Auto | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 2 / st. 2 | |
21. | Mariusz Wójcik | stag arms | Semi-Auto | tak | zm. 1 / st. 12 | zm. 1 / st. 3 |
22. | Iwona Wysokinska | AR15 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 1 / st. 8 |
23. | Maciej Wysokinski | AR15 | Semi-AutoOpen | tak | zm. 1 / st. 10 | wybierz |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | 308 win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 14 | zm. 6 / st. 11 |
2. | Lilianna Badura | Dolphin .308 WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 5 / st. 4 |
3. | Tomasz Badura | Tikka T3X .308 win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 4 / st. 4 |
4. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden | Sniper | tak | zm. 5 / st. 10 | zm. 4 / st. 3 |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 2 / st. 3 |
6. | Marek B±kowski | DOLPHIN .308 WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 15 | zm. 5 / st. 12 |
7. | Marek B±kowski | NC RADO .284 WIN | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 6 / st. 12 |
8. | Tomasz B±kowski | Sabatti 308 Win | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 16 | zm. 7 / st. 1 |
9. | Bogumił Benisławski | Janczewski Custom | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 15 | zm. 2 / st. 7 |
10. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308w | Sniper | tak | zm. 4 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
11. | Aleksandra Borowska | Sabatti | Sniper | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 5 / st. 5 |
12. | Szymon Brzyski | Unique Alpine .338 LM | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 5 / st. 8 |
13. | Sebastian Domarecki | Steyr Mannlicher | Sniper | - | zm. 2 / st. 7 | |
14. | Jacek Dorszewicz | Cadex 6 Dasher | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 9 | zm. 4 / st. 7 |
15. | Filip Jan Drozdowski | CZ 557 Varmint | Sniper | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 6 / st. 1 |
16. | Piotr Dymerski | Sabatti 308win | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 3 / st. 4 |
17. | Krzysztof Flakiewicz | REM700 6,5 Cred | SniperOpen | - | zm. 6 / st. 13 | |
18. | Grzegorz Górkiewicz | SAKO 308 win. | Sniper | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 4 / st. 5 |
19. | Luděk Horák | STL-S 6,5x47Lapua | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 7 | zm. 2 / st. 6 |
20. | Sławomir Huczała | Steyr 308W | Sniper | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 2 / st. 1 |
21. | Stanisław Karpiński | NC RADO | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 6 / st. 3 |
22. | Piotr Kies | DCR .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
23. | Jan Kita | 308w | Sniper | tak | zm. 6 / st. 6 | zm. 7 / st. 6 |
24. | Zbigniew Kluziak | Custom Janczewski 284 win | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 6 | zm. 6 / st. 5 |
25. | Michał Kolańczyk | SSG04-308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 4 / st. 1 |
26. | Michał Kolańczyk | Howa 6.5 CM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 5 / st. 1 |
27. | Sławomir Kopy¶ | STR SPORT 6,5 Creedmoor | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 7 / st. 9 |
28. | Radosław Koza | 6mm custom | SniperOpen | tak | wybierz | zm. 7 / st. 5 |
29. | Roman Kurdziel | BAT 284W | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 2 | zm. 2 / st. 4 |
30. | Roman Kurdziel | 308W Victrix | Sniper | tak | zm. 4 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
31. | Jan Małek | .308 WIN CZ750 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 4 / st. 2 |
32. | Mirosław Małek | NC RADO | Sniper | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 4 / st. 8 |
33. | Mirosław Małek | NC RADO | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 3 / st. 8 |
34. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | Sniper | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 3 / st. 3 |
35. | Sławomir Mlicki | Sabatti 308 Win | Sniper | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 7 / st. 4 |
36. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/47 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 2 / st. 5 |
37. | Mirosław MoĽdzierz | Tikka TAC1 | Sniper | - | zm. 3 / st. 6 | |
38. | Wojciech Nowak | Sabatti str sport. 308 win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 2 | zm. 5 / st. 2 |
39. | Saulius Paknys | DTS 308 WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 13 | zm. 4 / st. 10 |
40. | Marek Papros | savage F/TR | Sniper | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 5 / st. 7 |
41. | Jarosław Pękala | Tikka T3x Tac .308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 8 | |
42. | Janne Pietiläinen | Teräsjänne 284 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 7 | zm. 2 / st. 8 |
43. | Josef Prochazka | Kelbly 308Win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 12 | zm. 4 / st. 9 |
44. | Josef Prochazka | Kelbly 6 Dasher | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 12 | zm. 3 / st. 9 |
45. | Jerzy Przepiórski | 308.Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 13 | zm. 6 / st. 10 |
46. | Marek Pyka | RPR 308 Win | Sniper | - | zm. 6 / st. 12 | |
47. | Bogdan Raczyński | RADO 308 w | Sniper | tak | zm. 2 / st. 10 | zm. 3 / st. 10 |
48. | Pawel Radolinski | 6BR | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 15 | |
49. | Hubert Rawski | Sako trg | Sniper | - | zm. 2 / st. 9 | |
50. | Jerzy Rozlucki | Sako Trg .308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 14 | zm. 3 / st. 11 |
51. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 14 | zm. 5 / st. 10 |
52. | Marek Rydz | Tikka 7.62 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 3 / st. 12 |
53. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | Sniper | tak | zm. 6 / st. 16 | zm. 7 / st. 7 |
54. | Ryszard Srokosz | Savage 110BA 338LM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 3 / st. 2 |
55. | Janusz Stępniewski | SM 6,5x55 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 5 / st. 9 |
56. | Jan Sykora | PiroArms 308Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 11 | zm. 5 / st. 11 |
57. | Jan Sykora | Dolphin 6.5 creedmoor | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 11 | zm. 4 / st. 11 |
58. | Stanisław Szała¶ny | Sako Tego 22 308 win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 6 | zm. 4 / st. 6 |
59. | Adam Sztybór | Nc rado .308 win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 16 | zm. 4 / st. 12 |
60. | Grzegorz Szulczyński | 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 3 / st. 7 |
61. | Sebastian Szymański | CZ557 308WIN | Sniper | tak | zm. 6 / st. 11 | zm. 5 / st. 6 |
62. | Adam Wardęcki | 6,5*55 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 6 / st. 4 |
63. | Joanna Wilkowska | SURGEON TERASJANNE 6.6x47 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 7 / st. 8 |
64. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284 Shehane/6x47L | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 6 / st. 8 |
65. | Józef Wodnicki | Savage 6br | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 9 | zm. 7 / st. 12 |
66. | Damian Wojta¶ | Sako TRG 308Win | Sniper | - | zm. 6 / st. 5 | |
67. | Marcin Woszczak | Tikka T3 6,5 Creed | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 2 | |
68. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne 308 WIN | Sniper | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 6 / st. 2 |
69. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne 284 WIN | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 4 | zm. 7 / st. 2 |
70. | Maciej Wysokinski | 6br | SniperOpen | tak | zm. 12 / st. 1 | wybierz |
71. | Konrad Włodarczyk | sabatti 308 | Sniper | - | zm. 5 / st. 12 | |
72. | Robert Żabicki | Sabatti .308 Win | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 5 | |
73. | Robert Żabicki | Sabatti .308W | Sniper | tak | wybierz | zm. 3 / st. 5 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Andrej Aidamovic | Dolfin 308 win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 14 | zm. 9 / st. 9 |
2. | Lilianna Badura | Dolphin .308 WIN | F/TR | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 11 / st. 4 |
3. | Tomasz Badura | Tikka T3X .308 win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 4 | zm. 10 / st. 4 |
4. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden | F/TR | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 10 / st. 5 |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | Open | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 8 / st. 5 |
6. | Marek B±kowski | DOLPHIN .308 WIN | F/TR | tak | zm. 8 / st. 15 | zm. 10 / st. 11 |
7. | Tomasz B±kowski | 308 win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 13 | zm. 8 / st. 9 |
8. | Andrzej Blok | Sabatti STR Sport 308w | F/TR | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 10 / st. 7 |
9. | Andrzej Blok | nc-rado 6.5x47 | Open | - | zm. 7 / st. 7 | |
10. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | Open | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 8 / st. 4 |
11. | Tomasz Dotku¶ | Sabatti .308W | F/TR | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 8 / st. 1 |
12. | Piotr Dymerski | Sabatti 308win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 10 / st. 12 |
13. | Dariusz Dziamski | Savage 12 F/TR 308 win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 1 | zm. 8 / st. 11 |
14. | Dariusz Dziamski | Savage F-Class 6BR Norma | Open | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 9 / st. 11 |
15. | Marek Fulbiszewski | Sabbati 308WIN | F/TR | tak | zm. 10 / st. 15 | zm. 12 / st. 10 |
16. | Luděk Horák | STL-S 6,5x47Lapua | Open | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 8 / st. 8 |
17. | Robert Hordyński | 308Win | F/TR | - | zm. 8 / st. 8 | |
18. | Jacek Jankowski | Sabatti 6,5x55 | Open | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 12 / st. 3 |
19. | Stanislaw Karpinski | 308W | F/TR | tak | zm. 11 / st. 3 | zm. 13 / st. 6 |
20. | Stanislaw Karpinski | NC Rado 6.5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 11 / st. 7 |
21. | Jan Kita | 308w | F/TR | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 11 / st. 3 |
22. | Zbigniew Kluziak | Custom Janczewski 284 win | Open | tak | zm. 10 / st. 16 | zm. 12 / st. 12 |
23. | Krzysztof Kolasiński | Sabatti TLD | Open | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 11 / st. 2 |
24. | Paweł Kolasiński | Sabatti TLD 6,5x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 13 | zm. 10 / st. 2 |
25. | Sławomir Kopy¶ | Open | tak | zm. 9 / st. 15 | zm. 11 / st. 11 | |
26. | Marcin Kowalski | NC Rado 308W | F/TR | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 1 / st. 4 |
27. | Radosław Koza | 6mm custom | Open | tak | wybierz | zm. 9 / st. 8 |
28. | Roman Kurdziel | 6.5x47L NC Rado | Open | tak | zm. 10 / st. 9 | zm. 12 / st. 2 |
29. | Petr Lenz | 6,5x47 Kelbly | Open | tak | zm. 7 / st. 2 | zm. 8 / st. 2 |
30. | Mirosław Małek | NC RADO | Open | tak | zm. 10 / st. 8 | zm. 11 / st. 8 |
31. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | F/TR | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 9 / st. 3 |
32. | Sławomir Mlicki | Sabatti 308Win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 12 / st. 6 |
33. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/47 | Open | tak | zm. 10 / st. 6 | zm. 12 / st. 5 |
34. | Mirosław MoĽdzierz | Tikka TAC1 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 9 | zm. 8 / st. 7 |
35. | Petr Novak | Kelbly 6,5/47 | Open | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 12 / st. 4 |
36. | Wojciech Nowak | Sabatti str sport. 308 win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 9 / st. 2 |
37. | Saulius Paknys | 308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 14 | zm. 8 / st. 12 |
38. | Marek Papros | savage F/TR | F/TR | tak | zm. 10 / st. 14 | zm. 12 / st. 11 |
39. | Janne Pietiläinen | NC RADO 308WIN | Open | tak | zm. 7 / st. 6 | zm. 8 / st. 6 |
40. | Josef Prochazka | Kelbly 308Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 11 / st. 9 |
41. | Josef Prochazka | Kelbly 6 Dasher | Open | tak | zm. 8 / st. 12 | zm. 10 / st. 9 |
42. | Bogdan Raczyński | RADO 308 W | F/TR | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 8 / st. 10 |
43. | Bogdan Raczyński | CZ 550 | Open | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 11 / st. 10 |
44. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | F/TR | tak | zm. 8 / st. 6 | zm. 9 / st. 6 |
45. | Jerzy Rozlucki | Victrix .284 | Open | tak | zm. 9 / st. 14 | zm. 11 / st. 12 |
46. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 7 | zm. 12 / st. 7 |
47. | Andrzej Srokosz | Savage F/TR .308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 1 | zm. 10 / st. 1 |
48. | Igor Stefanowski | NC RADO | Open | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 11 / st. 1 |
49. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 | Open | tak | zm. 10 / st. 2 | zm. 12 / st. 1 |
50. | Jan Sykora | PiroArms 308Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 10 / st. 10 |
51. | Jan Sykora | Dolphin 6.5 creedmoor | Open | tak | zm. 8 / st. 11 | zm. 9 / st. 10 |
52. | Grzegorz Szulczyński | 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 9 / st. 7 |
53. | Adam Wardęcki | 6,5x55 | Open | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 9 / st. 4 |
54. | Joanna Wilkowska | DOLPHIN 6x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 16 | zm. 9 / st. 12 |
55. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 6x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 10 / st. 3 |
56. | Józef Wodnicki | Open | - | zm. 9 / st. 3 | ||
57. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 8 / st. 3 |
58. | Marcin Woszczak | Tkka T3 6,5 Creed | Open | - | zm. 9 / st. 2 | |
59. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne 284 WIN | Open | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 12 / st. 9 |
60. | Jakub Wyroba | 308Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 10 / st. 6 |
61. | Katarzyna Wyroba | 308Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 12 | zm. 10 / st. 8 |
62. | Iwona Wysokinska | 284 | Open | tak | zm. 10 / st. 13 | zm. 12 / st. 8 |
63. | Maciej Wysokinski | 284 | Open | - | zm. 10 / st. 12 | |
64. | Robert Żabicki | Sabatti .308 Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 5 | zm. 9 / st. 5 |
65. | Łukasz Żychiewicz | Savage F/TR .308 Win | F/TR | - | zm. 8 / st. 9 | |
66. | Łukasz Łapta¶ | Keppeler 6mm BR | Open | - | zm. 7 / st. 15 | |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Szymon Brzyski | tak | zm. 11 / st. 5 | zm. 14 / st. 3 | |
2. | Filip Jan Drozdowski | Savage 112 Magnum Target | tak | zm. 11 / st. 14 | zm. 13 / st. 1 |
3. | Dariusz Dziamski | Savage 112 MT 338LM | tak | zm. 11 / st. 1 | zm. 13 / st. 10 |
4. | Maciej Halladin | CDX33 338LM | tak | zm. 11 / st. 7 | zm. 14 / st. 4 |
5. | Olga Halladin | Sako TRG .338LM | tak | zm. 11 / st. 8 | zm. 13 / st. 8 |
6. | Piotr Lalik | 300 Norma M | tak | zm. 11 / st. 15 | zm. 13 / st. 4 |
7. | Jan Małek | 338 LAPUA MAGNUM | tak | zm. 11 / st. 4 | zm. 13 / st. 3 |
8. | Petr Mothejl | Kelbly 7 RSAUM | tak | zm. 11 / st. 6 | zm. 13 / st. 5 |
9. | Piotr Narloch | Barnard 338 | tak | zm. 11 / st. 10 | zm. 13 / st. 7 |
10. | Josef Prochazka | Ritter@Stark 338LM | tak | zm. 11 / st. 9 | zm. 13 / st. 9 |
11. | Jakub Sidorowicz | R&S .338LM | tak | zm. 11 / st. 13 | zm. 13 / st. 11 |
12. | Ryszard Srokosz | Savage 338lm | tak | zm. 11 / st. 2 | zm. 13 / st. 2 |
13. | Adam Sztybór | Nc rado .338 | tak | zm. 11 / st. 16 | zm. 13 / st. 12 |
14. | Adam Wardęcki | 7-270 WSM | tak | zm. 11 / st. 11 | zm. 14 / st. 2 |
15. | Wiesław Wyroba | 338LM | tak | zm. 11 / st. 12 | zm. 14 / st. 1 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 10-10 07:50 |
1. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen) 3. Marek Rydz (Semi-Auto) 4. Paweł Konecki (Semi-AutoOpen) 5. Dariusz Dziamski (Semi-Auto) 6. Maciej Halladin (Semi-Auto) 7. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen) 8. Kamil Bania (Semi-AutoOpen) |
9. Marek Pyka (Semi-AutoOpen)
10. Maciej Wysokinski (Semi-AutoOpen) 11. Jakub Sidorowicz (Semi-AutoOpen) 12. Mariusz Wójcik (Semi-Auto) 13. Petr Lenz (Semi-AutoOpen) 14. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen) 15. Iwona Wysokinska (Semi-AutoOpen) 16. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 10-10 08:30 |
1. Sławomir Huczała (Sniper)
2. Roman Kurdziel (SniperOpen) 3. Jan Małek (Sniper) 4. Adam Wardęcki (SniperOpen) 5. Petr Mothejl (SniperOpen) 6. Marcin Kowalski (F/TR) 7. Sebastian Domarecki (Sniper) 8. Mirosław Małek (SniperOpen) |
9. Hubert Rawski (Sniper)
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 12. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen) 13. Artur Kamiński (Semi-Auto) 14. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 15. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen) 16. Błażej Domański (Semi-Auto) |
seria 3 | 10-10 09:37 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 4. Tomasz Badura (Sniper) 5. Robert Żabicki (SniperOpen) 6. Mirosław MoĽdzierz (Sniper) 7. Marek Papros (Sniper) 8. Mirosław Małek (Sniper) |
9. Piotr Dymerski (SniperOpen)
10. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) 11. Grzegorz Szulczyński (Sniper) 12. Josef Prochazka (SniperOpen) 13. Saulius Paknys (Sniper) 14. Jerzy Rozlucki (SniperOpen) 15. Pawel Radolinski (SniperOpen) 16. Marek Rydz (Sniper) |
seria 4 | 10-10 10:19 |
1. Michał Kolańczyk (Sniper)
2. Marcin Woszczak (SniperOpen) 3. 4. Lilianna Badura (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Stanisław Szała¶ny (Sniper) 7. Andrzej Blok (Sniper) 8. Jarosław Pękala (Sniper) |
9. Roman Kurdziel (Sniper)
10. Szymon Brzyski (SniperOpen) 11. Jan Sykora (SniperOpen) 12. Josef Prochazka (Sniper) 13. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 14. Andrej Aidamovic (Sniper) 15. Marek B±kowski (Sniper) 16. Adam Sztybór (Sniper) |
seria 5 | 10-10 11:01 |
1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
2. Wojciech Nowak (Sniper) 3. Stanisław Karpiński (SniperOpen) 4. Ireneusz Woszczek (Sniper) 5. Aleksandra Borowska (Sniper) 6. Zbigniew Kluziak (SniperOpen) 7. Luděk Horák (SniperOpen) 8. Piotr Wilkowski (SniperOpen) |
9. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
10. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper) 11. Jan Sykora (Sniper) 12. Konrad Włodarczyk (Sniper) 13. Jerzy Przepiórski (Sniper) 14. Jerzy Rozlucki (Sniper) 15. Marek B±kowski (SniperOpen) 16. Tomasz B±kowski (SniperOpen) |
seria 6 | 10-10 11:43 |
1. Filip Jan Drozdowski (Sniper)
2. Sławomir Mlicki (Sniper) 3. 4. Ireneusz Woszczek (SniperOpen) 5. Damian Wojta¶ (Sniper) 6. Jan Kita (Sniper) 7. Janne Pietiläinen (SniperOpen) 8. Joanna Wilkowska (SniperOpen) |
9. Józef Wodnicki (SniperOpen)
10. 11. Sebastian Szymański (Sniper) 12. Marek Pyka (Sniper) 13. Krzysztof Flakiewicz (SniperOpen) 14. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen) 15. Bogumił Benisławski (SniperOpen) 16. Michał ¦ledzik (Sniper) |
seria 7 | 10-10 12:25 |
1. Dariusz Dziamski (F/TR)
2. Petr Lenz (Open) 3. Mariusz Wójcik (F/TR) 4. Adam Wardęcki (Open) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 6. Janne Pietiläinen (Open) 7. Andrzej Blok (Open) 8. Jacek Dorszewicz (Open) |
9. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Jakub Wyroba (F/TR) 12. Katarzyna Wyroba (F/TR) 13. Tomasz B±kowski (F/TR) 14. Saulius Paknys (F/TR) 15. Łukasz Łapta¶ (Open) 16. Tomasz Dotku¶ (F/TR) |
seria 8 | 10-10 13:32 |
1. Dariusz Dziamski (Open)
2. Wojciech Nowak (F/TR) 3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 4. Tomasz Badura (F/TR) 5. Robert Żabicki (F/TR) 6. Mirosław Radecki (F/TR) 7. Michał ¦ledzik (F/TR) 8. Robert Hordyński (F/TR) |
9. Łukasz Żychiewicz (F/TR)
10. Grzegorz Szulczyński (F/TR) 11. Jan Sykora (Open) 12. Josef Prochazka (Open) 13. Paweł Kolasiński (Open) 14. Andrej Aidamovic (F/TR) 15. Marek B±kowski (F/TR) 16. Joanna Wilkowska (Open) |
seria 9 | 10-10 14:39 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Marcin Woszczak (Open) 3. Józef Wodnicki (Open) 4. Lilianna Badura (F/TR) 5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 6. Piotr Wilkowski (Open) 7. Andrzej Blok (F/TR) 8. Jacek Jankowski (Open) |
9. Ireneusz Woszczek (Open)
10. Stanislaw Karpinski (Open) 11. Jan Sykora (F/TR) 12. Josef Prochazka (F/TR) 13. Krzysztof Kolasiński (Open) 14. Jerzy Rozlucki (Open) 15. Sławomir Kopy¶ (Open) 16. Piotr Dymerski (F/TR) |
seria 10 | 10-10 15:46 |
1. Andrzej Srokosz (F/TR)
2. Janusz Stępniewski (Open) 3. Jan Kita (F/TR) 4. Petr Novak (Open) 5. 6. Petr Mothejl (Open) 7. Luděk Horák (Open) 8. Mirosław Małek (Open) |
9. Roman Kurdziel (Open)
10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Sławomir Mlicki (F/TR) 12. Maciej Wysokinski (Open) 13. Iwona Wysokinska (Open) 14. Marek Papros (F/TR) 15. Marek Fulbiszewski (F/TR) 16. Zbigniew Kluziak (Open) |
10-10 16:53 | przerwa nocna | ||
seria 11 | 11-10 08:30 |
1. Dariusz Dziamski (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum) 3. Stanislaw Karpinski (F/TR) 4. Jan Małek (Magnum) 5. Szymon Brzyski (Magnum) 6. Petr Mothejl (Magnum) 7. Maciej Halladin (Magnum) 8. Olga Halladin (Magnum) |
9. Josef Prochazka (Magnum)
10. Piotr Narloch (Magnum) 11. Adam Wardęcki (Magnum) 12. Wiesław Wyroba (Magnum) 13. Jakub Sidorowicz (Magnum) 14. Filip Jan Drozdowski (Magnum) 15. Piotr Lalik (Magnum) 16. Adam Sztybór (Magnum) |
seria 12 | 11-10 09:37 |
1. Maciej Wysokinski (SniperOpen)
2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. |
9.
10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. |
11-10 10:19 | zmiana długo¶ci osi | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 11-10 10:34 |
1. Igor Stefanowski (Semi-AutoOpen)
2. Ryszard Srokosz (Semi-AutoOpen) 3. Mariusz Wójcik (Semi-Auto) 4. Marcin Kowalski (F/TR) 5. Radosław Koza (Semi-AutoOpen) 6. Maciej Halladin (Semi-Auto) |
7. Jakub Sidorowicz (Semi-AutoOpen)
8. Iwona Wysokinska (Semi-AutoOpen) 9. Petr Lenz (Semi-AutoOpen) 10. Dariusz Dziamski (Semi-Auto) 11. Michał Wodnicki (Semi-AutoOpen) 12. Błażej Domański (Semi-AutoOpen) |
seria 2 | 11-10 10:56 |
1. Sławomir Huczała (Sniper)
2. Michał Wodnicki (Semi-Auto) 3. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) 4. Roman Kurdziel (SniperOpen) 5. Petr Mothejl (SniperOpen) 6. Luděk Horák (SniperOpen) |
7. Bogumił Benisławski (SniperOpen)
8. Janne Pietiläinen (SniperOpen) 9. Tomasz Jastrz±bek (Semi-AutoOpen) 10. Dariusz Grzybowski (Semi-AutoOpen) 11. Artur Kamiński (Semi-Auto) 12. Michał ¦ledzik (Semi-AutoOpen) |
seria 3 | 11-10 11:18 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 3. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 4. Piotr Dymerski (SniperOpen) 5. Robert Żabicki (Sniper) 6. |
7. Grzegorz Szulczyński (Sniper)
8. Mirosław Małek (SniperOpen) 9. Josef Prochazka (SniperOpen) 10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Jerzy Rozlucki (Sniper) 12. Marek Rydz (Sniper) |
seria 4 | 11-10 11:40 |
1. Michał Kolańczyk (Sniper)
2. Jan Małek (Sniper) 3. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper) 4. Tomasz Badura (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Stanisław Szała¶ny (Sniper) |
7. Jacek Dorszewicz (SniperOpen)
8. Mirosław Małek (Sniper) 9. Josef Prochazka (Sniper) 10. Saulius Paknys (Sniper) 11. Jan Sykora (SniperOpen) 12. Adam Sztybór (Sniper) |
seria 5 | 11-10 12:02 |
1. Michał Kolańczyk (SniperOpen)
2. Wojciech Nowak (Sniper) 3. 4. Lilianna Badura (Sniper) 5. Aleksandra Borowska (Sniper) 6. Sebastian Szymański (Sniper) |
7. Marek Papros (Sniper)
8. Szymon Brzyski (SniperOpen) 9. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 10. Jerzy Rozlucki (SniperOpen) 11. Jan Sykora (Sniper) 12. Marek B±kowski (Sniper) |
seria 6 | 11-10 12:24 |
1. Filip Jan Drozdowski (Sniper)
2. Ireneusz Woszczek (Sniper) 3. Stanisław Karpiński (SniperOpen) 4. Adam Wardęcki (SniperOpen) 5. Zbigniew Kluziak (SniperOpen) 6. |
7. Andrzej Blok (Sniper)
8. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 9. Roman Kurdziel (Sniper) 10. Jerzy Przepiórski (Sniper) 11. Andrej Aidamovic (Sniper) 12. Marek B±kowski (SniperOpen) |
seria 7 | 11-10 12:46 |
1. Tomasz B±kowski (SniperOpen)
2. Ireneusz Woszczek (SniperOpen) 3. 4. Sławomir Mlicki (Sniper) 5. Radosław Koza (SniperOpen) 6. Jan Kita (Sniper) |
7. Michał ¦ledzik (Sniper)
8. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 9. Sławomir Kopy¶ (SniperOpen) 10. 11. 12. Józef Wodnicki (SniperOpen) |
seria 8 | 11-10 13:08 |
1. Tomasz Dotku¶ (F/TR)
2. Petr Lenz (Open) 3. Mariusz Wójcik (F/TR) 4. Jacek Dorszewicz (Open) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 6. Janne Pietiläinen (Open) |
7. Mirosław MoĽdzierz (F/TR)
8. Luděk Horák (Open) 9. Tomasz B±kowski (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Dariusz Dziamski (F/TR) 12. Saulius Paknys (F/TR) |
seria 9 | 11-10 13:30 |
1.
2. Wojciech Nowak (F/TR) 3. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 4. Adam Wardęcki (Open) 5. Robert Żabicki (F/TR) 6. Mirosław Radecki (F/TR) |
7. Grzegorz Szulczyński (F/TR)
8. Radosław Koza (Open) 9. Andrej Aidamovic (F/TR) 10. Jan Sykora (Open) 11. Dariusz Dziamski (Open) 12. Joanna Wilkowska (Open) |
seria 10 | 11-10 13:52 |
1. Andrzej Srokosz (F/TR)
2. Paweł Kolasiński (Open) 3. Piotr Wilkowski (Open) 4. Tomasz Badura (F/TR) 5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 6. Jakub Wyroba (F/TR) |
7. Andrzej Blok (F/TR)
8. Katarzyna Wyroba (F/TR) 9. Josef Prochazka (Open) 10. Jan Sykora (F/TR) 11. Marek B±kowski (F/TR) 12. Piotr Dymerski (F/TR) |
seria 11 | 11-10 14:14 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Krzysztof Kolasiński (Open) 3. Jan Kita (F/TR) 4. Lilianna Badura (F/TR) 5. 6. |
7. Stanislaw Karpinski (Open)
8. Mirosław Małek (Open) 9. Josef Prochazka (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (Open) 11. Sławomir Kopy¶ (Open) 12. Jerzy Rozlucki (Open) |
seria 12 | 11-10 14:36 |
1. Janusz Stępniewski (Open)
2. Roman Kurdziel (Open) 3. Jacek Jankowski (Open) 4. Petr Novak (Open) 5. Petr Mothejl (Open) 6. Sławomir Mlicki (F/TR) |
7. Michał ¦ledzik (F/TR)
8. Iwona Wysokinska (Open) 9. Ireneusz Woszczek (Open) 10. Marek Fulbiszewski (F/TR) 11. Marek Papros (F/TR) 12. Zbigniew Kluziak (Open) |
seria 13 | 11-10 14:58 |
1. Filip Jan Drozdowski (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum) 3. Jan Małek (Magnum) 4. Piotr Lalik (Magnum) 5. Petr Mothejl (Magnum) 6. Stanislaw Karpinski (F/TR) |
7. Piotr Narloch (Magnum)
8. Olga Halladin (Magnum) 9. Josef Prochazka (Magnum) 10. Dariusz Dziamski (Magnum) 11. Jakub Sidorowicz (Magnum) 12. Adam Sztybór (Magnum) |
seria 14 | 11-10 15:20 |
1. Wiesław Wyroba (Magnum)
2. Adam Wardęcki (Magnum) 3. Szymon Brzyski (Magnum) 4. Maciej Halladin (Magnum) 5. Marek Rydz (Semi-Auto) 6. |
7.
8. 9. 10. 11. 12. |
11-10 15:42 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Aidamovic Andrej | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 14 | 11-10 13:30 | 9 | 9 |
Aidamovic Andrej | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 14 | 11-10 12:24 | 6 | 11 |
Badura Lilianna | F/TR | 10-10 14:39 | 9 | 4 | 11-10 14:14 | 11 | 4 |
Badura Lilianna | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 4 | 11-10 12:02 | 5 | 4 |
Badura Tomasz | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 4 | 11-10 13:52 | 10 | 4 |
Badura Tomasz | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 4 | 11-10 11:40 | 4 | 4 |
Bajraszewski Sylwiusz | F/TR | 10-10 14:39 | 9 | 5 | 11-10 13:52 | 10 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | Open | 10-10 12:25 | 7 | 5 | 11-10 13:08 | 8 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 10 | 11-10 11:40 | 4 | 3 |
Bajraszewski Sylwiusz | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 10 | 11-10 10:56 | 2 | 3 |
B±kowski Marek | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 15 | 11-10 13:52 | 10 | 11 |
B±kowski Marek | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 15 | 11-10 12:02 | 5 | 12 |
B±kowski Marek | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 15 | 11-10 12:24 | 6 | 12 |
B±kowski Tomasz | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 13 | 11-10 13:08 | 8 | 9 |
B±kowski Tomasz | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 16 | 11-10 12:46 | 7 | 1 |
Bania Kamil | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 8 | |||
Benisławski Bogumił | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 15 | 11-10 10:56 | 2 | 7 |
Blok Andrzej | F/TR | 10-10 14:39 | 9 | 7 | 11-10 13:52 | 10 | 7 |
Blok Andrzej | Open | 10-10 12:25 | 7 | 7 | |||
Blok Andrzej | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 7 | 11-10 12:24 | 6 | 7 |
Borowska Aleksandra | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 5 | 11-10 12:02 | 5 | 5 |
Brzyski Szymon | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 5 | 11-10 15:20 | 14 | 3 |
Brzyski Szymon | SniperOpen | 10-10 10:19 | 4 | 10 | 11-10 12:02 | 5 | 8 |
Domański Błażej | Semi-Auto | 10-10 08:30 | 2 | 16 | |||
Domański Błażej | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 16 | 11-10 10:34 | 1 | 12 |
Domarecki Sebastian | Sniper | 10-10 08:30 | 2 | 7 | |||
Dorszewicz Jacek | Open | 10-10 12:25 | 7 | 8 | 11-10 13:08 | 8 | 4 |
Dorszewicz Jacek | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 9 | 11-10 11:40 | 4 | 7 |
Dotku¶ Tomasz | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 16 | 11-10 13:08 | 8 | 1 |
Drozdowski Filip Jan | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 14 | 11-10 14:58 | 13 | 1 |
Drozdowski Filip Jan | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 1 | 11-10 12:24 | 6 | 1 |
Dymerski Piotr | F/TR | 10-10 14:39 | 9 | 16 | 11-10 13:52 | 10 | 12 |
Dymerski Piotr | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 9 | 11-10 11:18 | 3 | 4 |
Dziamski Dariusz | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 1 | 11-10 13:08 | 8 | 11 |
Dziamski Dariusz | Open | 10-10 13:32 | 8 | 1 | 11-10 13:30 | 9 | 11 |
Dziamski Dariusz | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 1 | 11-10 14:58 | 13 | 10 |
Dziamski Dariusz | Semi-Auto | 10-10 07:50 | 1 | 5 | 11-10 10:34 | 1 | 10 |
Flakiewicz Krzysztof | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 13 | |||
Fulbiszewski Marek | F/TR | 10-10 15:46 | 10 | 15 | 11-10 14:36 | 12 | 10 |
Górkiewicz Grzegorz | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 5 | 11-10 11:40 | 4 | 5 |
Grzybowski Dariusz | Semi-AutoOpen | 10-10 08:30 | 2 | 12 | 11-10 10:56 | 2 | 10 |
Halladin Maciej | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 7 | 11-10 15:20 | 14 | 4 |
Halladin Maciej | Semi-Auto | 10-10 07:50 | 1 | 6 | 11-10 10:34 | 1 | 6 |
Halladin Olga | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 8 | 11-10 14:58 | 13 | 8 |
Horák Luděk | Open | 10-10 15:46 | 10 | 7 | 11-10 13:08 | 8 | 8 |
Horák Luděk | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 7 | 11-10 10:56 | 2 | 6 |
Hordyński Robert | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 8 | |||
Huczała Sławomir | Sniper | 10-10 08:30 | 2 | 1 | 11-10 10:56 | 2 | 1 |
Jankowski Jacek | Open | 10-10 14:39 | 9 | 8 | 11-10 14:36 | 12 | 3 |
Jastrz±bek Tomasz | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 7 | 11-10 10:56 | 2 | 9 |
Kamiński Artur | Semi-Auto | 10-10 08:30 | 2 | 13 | 11-10 10:56 | 2 | 11 |
Karpinski Stanislaw | F/TR | 11-10 08:30 | 11 | 3 | 11-10 14:58 | 13 | 6 |
Karpinski Stanislaw | Open | 10-10 14:39 | 9 | 10 | 11-10 14:14 | 11 | 7 |
Karpiński Stanisław | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 3 | 11-10 12:24 | 6 | 3 |
Kies Piotr | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 1 | 11-10 11:18 | 3 | 1 |
Kita Jan | F/TR | 10-10 15:46 | 10 | 3 | 11-10 14:14 | 11 | 3 |
Kita Jan | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 6 | 11-10 12:46 | 7 | 6 |
Kluziak Zbigniew | Open | 10-10 15:46 | 10 | 16 | 11-10 14:36 | 12 | 12 |
Kluziak Zbigniew | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 6 | 11-10 12:24 | 6 | 5 |
Kolańczyk Michał | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 1 | 11-10 11:40 | 4 | 1 |
Kolańczyk Michał | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 1 | 11-10 12:02 | 5 | 1 |
Kolasiński Krzysztof | Open | 10-10 14:39 | 9 | 13 | 11-10 14:14 | 11 | 2 |
Kolasiński Paweł | Open | 10-10 13:32 | 8 | 13 | 11-10 13:52 | 10 | 2 |
Konecki Paweł | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 4 | |||
Kopy¶ Sławomir | Open | 10-10 14:39 | 9 | 15 | 11-10 14:14 | 11 | 11 |
Kopy¶ Sławomir | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 14 | 11-10 12:46 | 7 | 9 |
Kowalski Marcin | F/TR | 10-10 08:30 | 2 | 6 | 11-10 10:34 | 1 | 4 |
Kurdziel Roman | Open | 10-10 15:46 | 10 | 9 | 11-10 14:36 | 12 | 2 |
Kurdziel Roman | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 9 | 11-10 12:24 | 6 | 9 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 10-10 08:30 | 2 | 2 | 11-10 10:56 | 2 | 4 |
Lalik Piotr | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 15 | 11-10 14:58 | 13 | 4 |
Lenz Petr | Open | 10-10 12:25 | 7 | 2 | 11-10 13:08 | 8 | 2 |
Lenz Petr | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 13 | 11-10 10:34 | 1 | 9 |
Małek Jan | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 4 | 11-10 14:58 | 13 | 3 |
Małek Jan | Sniper | 10-10 08:30 | 2 | 3 | 11-10 11:40 | 4 | 2 |
Małek Mirosław | Open | 10-10 15:46 | 10 | 8 | 11-10 14:14 | 11 | 8 |
Małek Mirosław | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 8 | 11-10 11:40 | 4 | 8 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 10-10 08:30 | 2 | 8 | 11-10 11:18 | 3 | 8 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 3 | 11-10 13:30 | 9 | 3 |
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 3 | 11-10 11:18 | 3 | 3 |
Mlicki Sławomir | F/TR | 10-10 15:46 | 10 | 11 | 11-10 14:36 | 12 | 6 |
Mlicki Sławomir | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 2 | 11-10 12:46 | 7 | 4 |
Mothejl Petr | Open | 10-10 15:46 | 10 | 6 | 11-10 14:36 | 12 | 5 |
Mothejl Petr | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 6 | 11-10 14:58 | 13 | 5 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 10-10 08:30 | 2 | 5 | 11-10 10:56 | 2 | 5 |
MoĽdzierz Mirosław | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 9 | 11-10 13:08 | 8 | 7 |
MoĽdzierz Mirosław | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 6 | |||
Narloch Piotr | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 10 | 11-10 14:58 | 13 | 7 |
Novak Petr | Open | 10-10 15:46 | 10 | 4 | 11-10 14:36 | 12 | 4 |
Nowak Wojciech | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 2 | 11-10 13:30 | 9 | 2 |
Nowak Wojciech | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 2 | 11-10 12:02 | 5 | 2 |
Paknys Saulius | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 14 | 11-10 13:08 | 8 | 12 |
Paknys Saulius | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 13 | 11-10 11:40 | 4 | 10 |
Papros Marek | F/TR | 10-10 15:46 | 10 | 14 | 11-10 14:36 | 12 | 11 |
Papros Marek | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 7 | 11-10 12:02 | 5 | 7 |
Pękala Jarosław | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 8 | |||
Pietiläinen Janne | Open | 10-10 12:25 | 7 | 6 | 11-10 13:08 | 8 | 6 |
Pietiläinen Janne | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 7 | 11-10 10:56 | 2 | 8 |
Prochazka Josef | F/TR | 10-10 14:39 | 9 | 12 | 11-10 14:14 | 11 | 9 |
Prochazka Josef | Open | 10-10 13:32 | 8 | 12 | 11-10 13:52 | 10 | 9 |
Prochazka Josef | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 9 | 11-10 14:58 | 13 | 9 |
Prochazka Josef | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 12 | 11-10 11:40 | 4 | 9 |
Prochazka Josef | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 12 | 11-10 11:18 | 3 | 9 |
Przepiórski Jerzy | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 13 | 11-10 12:24 | 6 | 10 |
Pyka Marek | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 9 | |||
Pyka Marek | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 12 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 10-10 15:46 | 10 | 10 | 11-10 13:08 | 8 | 10 |
Raczyński Bogdan | Open | 10-10 12:25 | 7 | 10 | 11-10 14:14 | 11 | 10 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 10-10 08:30 | 2 | 10 | 11-10 11:18 | 3 | 10 |
Radecki Mirosław | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 6 | 11-10 13:30 | 9 | 6 |
Radolinski Pawel | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 15 | |||
Rawski Hubert | Sniper | 10-10 08:30 | 2 | 9 | |||
Rozlucki Jerzy | Open | 10-10 14:39 | 9 | 14 | 11-10 14:14 | 11 | 12 |
Rozlucki Jerzy | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 14 | 11-10 11:18 | 3 | 11 |
Rozlucki Jerzy | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 14 | 11-10 12:02 | 5 | 10 |
Rydz Marek | Semi-Auto | 10-10 07:50 | 1 | 3 | 11-10 15:20 | 14 | 5 |
Rydz Marek | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 16 | 11-10 11:18 | 3 | 12 |
Sidorowicz Jakub | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 13 | 11-10 14:58 | 13 | 11 |
Sidorowicz Jakub | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 11 | 11-10 10:34 | 1 | 7 |
¦ledzik Michał | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 7 | 11-10 14:36 | 12 | 7 |
¦ledzik Michał | Semi-AutoOpen | 10-10 08:30 | 2 | 15 | 11-10 10:56 | 2 | 12 |
¦ledzik Michał | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 16 | 11-10 12:46 | 7 | 7 |
Srokosz Andrzej | F/TR | 10-10 15:46 | 10 | 1 | 11-10 13:52 | 10 | 1 |
Srokosz Ryszard | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 2 | 11-10 14:58 | 13 | 2 |
Srokosz Ryszard | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 2 | 11-10 10:34 | 1 | 2 |
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 2 | 11-10 11:18 | 3 | 2 |
Stefanowski Igor | Open | 10-10 14:39 | 9 | 1 | 11-10 14:14 | 11 | 1 |
Stefanowski Igor | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 1 | 11-10 10:34 | 1 | 1 |
Stępniewski Janusz | Open | 10-10 15:46 | 10 | 2 | 11-10 14:36 | 12 | 1 |
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 10-10 10:19 | 4 | 13 | 11-10 12:02 | 5 | 9 |
Sykora Jan | F/TR | 10-10 14:39 | 9 | 11 | 11-10 13:52 | 10 | 10 |
Sykora Jan | Open | 10-10 13:32 | 8 | 11 | 11-10 13:30 | 9 | 10 |
Sykora Jan | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 11 | 11-10 12:02 | 5 | 11 |
Sykora Jan | SniperOpen | 10-10 10:19 | 4 | 11 | 11-10 11:40 | 4 | 11 |
Szała¶ny Stanisław | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 6 | 11-10 11:40 | 4 | 6 |
Sztybór Adam | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 16 | 11-10 14:58 | 13 | 12 |
Sztybór Adam | Sniper | 10-10 10:19 | 4 | 16 | 11-10 11:40 | 4 | 12 |
Szulczyński Grzegorz | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 10 | 11-10 13:30 | 9 | 7 |
Szulczyński Grzegorz | Sniper | 10-10 09:37 | 3 | 11 | 11-10 11:18 | 3 | 7 |
Szymański Sebastian | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 11 | 11-10 12:02 | 5 | 6 |
Wardęcki Adam | Open | 10-10 12:25 | 7 | 4 | 11-10 13:30 | 9 | 4 |
Wardęcki Adam | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 11 | 11-10 15:20 | 14 | 2 |
Wardęcki Adam | SniperOpen | 10-10 08:30 | 2 | 4 | 11-10 12:24 | 6 | 4 |
Wilkowska Joanna | Open | 10-10 13:32 | 8 | 16 | 11-10 13:30 | 9 | 12 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 8 | 11-10 12:46 | 7 | 8 |
Wilkowski Piotr | Open | 10-10 14:39 | 9 | 6 | 11-10 13:52 | 10 | 3 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 10-10 11:01 | 5 | 8 | 11-10 12:24 | 6 | 8 |
Wodnicki Józef | Open | 10-10 14:39 | 9 | 3 | |||
Wodnicki Józef | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 9 | 11-10 12:46 | 7 | 12 |
Wodnicki Michał | Semi-Auto | 10-10 08:30 | 2 | 14 | |||
Wodnicki Michał | Semi-Auto | 10-10 08:30 | 2 | 11 | 11-10 10:56 | 2 | 2 |
Wodnicki Michał | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 14 | 11-10 10:34 | 1 | 11 |
Wójcik Mariusz | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 3 | 11-10 13:08 | 8 | 3 |
Wójcik Mariusz | Semi-Auto | 10-10 07:50 | 1 | 12 | 11-10 10:34 | 1 | 3 |
Wojta¶ Damian | Sniper | 10-10 11:43 | 6 | 5 | |||
Woszczak Marcin | Open | 10-10 14:39 | 9 | 2 | |||
Woszczak Marcin | SniperOpen | 10-10 10:19 | 4 | 2 | |||
Woszczek Ireneusz | Open | 10-10 14:39 | 9 | 9 | 11-10 14:36 | 12 | 9 |
Woszczek Ireneusz | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 4 | 11-10 12:24 | 6 | 2 |
Woszczek Ireneusz | SniperOpen | 10-10 11:43 | 6 | 4 | 11-10 12:46 | 7 | 2 |
Wyroba Jakub | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 11 | 11-10 13:52 | 10 | 6 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 10-10 12:25 | 7 | 12 | 11-10 13:52 | 10 | 8 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 11-10 08:30 | 11 | 12 | 11-10 15:20 | 14 | 1 |
Wysokinska Iwona | Open | 10-10 15:46 | 10 | 13 | 11-10 14:36 | 12 | 8 |
Wysokinska Iwona | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 15 | 11-10 10:34 | 1 | 8 |
Wysokinski Maciej | Open | 10-10 15:46 | 10 | 12 | |||
Wysokinski Maciej | Semi-AutoOpen | 10-10 07:50 | 1 | 10 | |||
Wysokinski Maciej | SniperOpen | 11-10 09:37 | 12 | 1 | |||
Włodarczyk Konrad | Sniper | 10-10 11:01 | 5 | 12 | |||
Żabicki Robert | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 5 | 11-10 13:30 | 9 | 5 |
Żabicki Robert | SniperOpen | 10-10 09:37 | 3 | 5 | |||
Żychiewicz Łukasz | F/TR | 10-10 13:32 | 8 | 9 | |||
Łapta¶ Łukasz | Open | 10-10 12:25 | 7 | 15 | Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku