Długodystansowe Mistrzostwa Polski F-Class 2019 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Kamil Bania | Lancer 6,5 creedmoor | tak | zm. 2 / st. 15 | zm. 2 / st. 11 |
2. | Damian Bochyński | 6,5 Creed | tak | zm. 1 / st. 14 | zm. 1 / st. 11 |
3. | Piotr Celmer | Savage MSR10 -LR 6,5 CR | tak | zm. 2 / st. 14 | zm. 2 / st. 10 |
4. | Błażej Domański | Stag 6 .223Rem | - | zm. 1 / st. 11 | |
5. | Krzysztof Flakiewicz | OA-10 | - | zm. 1 / st. 8 | |
6. | Dariusz Grzybowski | Savage MSR10 | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
7. | Maciej Halladin | OA-10 .308Win | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 1 / st. 9 |
8. | Artur Kamiński | JP .308 Win | tak | zm. 1 / st. 13 | zm. 1 / st. 10 |
9. | Paweł Konecki | JP 6.5CRM | tak | zm. 1 / st. 10 | zm. 1 / st. 6 |
10. | Roman Kurdziel | DD 6.5x47Lap | tak | zm. 1 / st. 9 | zm. 1 / st. 8 |
11. | Anna Lubryczyńska-Bochyńska | 6,5 | - | zm. 1 / st. 12 | |
12. | Paweł Moder | Diamondback .308 WIN | - | zm. 2 / st. 12 | |
13. | Dariusz Paliborek | JP 6.5 | tak | zm. 2 / st. 16 | zm. 2 / st. 12 |
14. | Zbigniew Pawłowski | L 30 6,5 | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
15. | Andrzej Pi±tak | Precision Firearms 6.5x47 | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 1 / st. 7 |
16. | Arkadiusz Pi±tak | HK MR 308 | tak | zm. 2 / st. 13 | zm. 2 / st. 9 |
17. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage MSR-10 | - | zm. 1 / st. 6 | |
18. | Jakub Sidorowicz | Stag Arms 10 6,5CM | tak | zm. 1 / st. 4 | zm. 1 / st. 4 |
19. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5 CM | tak | zm. 1 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
20. | Michał Szczyrek | MOZESTAG 6.5CM | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 5 |
21. | Mariusz Wójcik | STAG ARMS .223REM 3 GUN | - | zm. 1 / st. 7 | |
22. | Bartosz Łuczak | POF P6.5 | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 1 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Jacek Atamańczyk | Tikka 308 Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 14 | zm. 3 / st. 3 |
2. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden | Sniper | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 6 / st. 5 |
3. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 3 / st. 7 |
4. | Marek B±kowski | Dolphin .308Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 4 / st. 12 |
5. | Marek B±kowski | NC RADO 6.5x47 Lapua | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 16 | zm. 5 / st. 12 |
6. | Kamil Bania | sako TRG22, 308 Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 12 | zm. 4 / st. 8 |
7. | Andrzej Blok | Sabatti str sport 308w | Sniper | - | zm. 6 / st. 12 | |
8. | Damian Bochyński | Kelbly | Sniper | tak | zm. 4 / st. 14 | zm. 5 / st. 11 |
9. | Artur Błaszczuk | Blaser 338LM | SniperOpen | - | zm. 6 / st. 6 | |
10. | Grzegorz Czajkowski | Sabatti TD .308 | Sniper | - | zm. 6 / st. 4 | |
11. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 8 | |
12. | Grzegorz Górkiewicz | SAKO TRG-22 308 Win. | Sniper | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 5 / st. 5 |
13. | Dariusz Grzybowski | Savage 12 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 9 | zm. 4 / st. 9 |
14. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | Sniper | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 5 / st. 8 |
15. | Maciej Halladin | OA-10 .308Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 9 | zm. 2 / st. 8 |
16. | Libor Havlis | Kelbly 7 SAUM | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 4 / st. 6 |
17. | Zbigniew Hliwa | Rado 6BR | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 10 | zm. 3 / st. 12 |
18. | Lada Hrbackova | Kelbly 6,5x47 Lapua | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 10 | zm. 5 / st. 6 |
19. | Wojciech Jagielski | Schultz&Larsen .308W | Sniper | - | zm. 5 / st. 2 | |
20. | Stanisław Karpinski | Savage 308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 2 / st. 7 |
21. | Stanisław Karpinski | NC Rado 47x6.5 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 7 | zm. 6 / st. 4 |
22. | Piotr Kies | .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 2 | zm. 4 / st. 1 |
23. | Michał Kolańczyk | SSG04 308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 3 | zm. 5 / st. 2 |
24. | Paweł Konecki | Keppeler FR09 7mm Rem SAUM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
25. | Piotr Królikowski | STEYR SSG08 308WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 5 / st. 1 |
26. | Piotr Królikowski | AXMC 338LM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 6 / st. 1 |
27. | Roman Kurdziel | NC Rado 6.5x47L | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 9 | zm. 5 / st. 9 |
28. | Mariusz Lipski | Tikka 308 Win | Sniper | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 6 / st. 2 |
29. | Anna Lubryczyńska-Bochyńska | Dolphin | Sniper | tak | zm. 4 / st. 12 | zm. 5 / st. 10 |
30. | Jan Małek | CZ750 .308 win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
31. | Mirosław Małek | Haenel RS8 308 Win. | Sniper | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 2 / st. 6 |
32. | Mirosław Małek | NC RADO 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 6 / st. 6 |
33. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | Sniper | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 4 / st. 10 |
34. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
35. | Piotr Oleksy | NC Rado 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 4 / st. 7 |
36. | Piotr Oleksy | 6.5x47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
37. | Saulius Paknys | Dolphin 308win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 14 | zm. 4 / st. 4 |
38. | Grzegorz Pałyska | Sabatti 6.5x47 | SniperOpen | - | zm. 6 / st. 10 | |
39. | Jarosław Pękala | Tikka T3x Tac .308 | Sniper | - | zm. 5 / st. 7 | |
40. | Grzegorz Prochowicz | 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 9 | zm. 3 / st. 10 |
41. | Jerzy Przepiórski | Savage 10BA .308 Win | Sniper | - | zm. 6 / st. 16 | |
42. | Bogdan Raczyński | rado 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 3 / st. 8 |
43. | Michał Rogóż | Sabatti 308 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 7 | zm. 6 / st. 8 |
44. | Jerzy Rozlucki | TRG | Sniper | - | zm. 5 / st. 16 | |
45. | Marek Rydz | Tikka .308Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 2 | zm. 2 / st. 2 |
46. | Jakub Sidorowicz | Remington 700 RDC .308Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
47. | Adam Skowroński | Bergara HMR 6.5 Creedmoor | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 13 | |
48. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | Sniper | - | zm. 6 / st. 11 | |
49. | Kacper ¦lęzak | 338 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 13 | zm. 6 / st. 10 |
50. | Ryszard Srokosz | Savage 338LM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 3 / st. 2 |
51. | Tomasz Stefanowski | CG 6,5x55SE | SniperOpen | - | zm. 3 / st. 13 | |
52. | Janusz Stępniewski | Carl Gustaw 6,5x55 SM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 15 | zm. 3 / st. 11 |
53. | Adam Surała | Tikka 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 5 | zm. 8 / st. 4 |
54. | Stanisław Szała¶ny | SAKO 22TRG | Sniper | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 5 / st. 4 |
55. | Michał Szczyrek | 308Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 3 / st. 9 |
56. | Adam Sztybór | AS SAM | Sniper | tak | zm. 4 / st. 15 | zm. 4 / st. 11 |
57. | Adam Sztybór | NC RADO 284WIN | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 6 / st. 11 |
58. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | Sniper | - | zm. 4 / st. 11 | |
59. | Rafał Walczowski | 284Win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 2 / st. 1 |
60. | Adam Wardęcki | SAB 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 4 / st. 3 |
61. | Adam Wardęcki | Janczewski Custom 6,5x55 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 3 | zm. 6 / st. 3 |
62. | Joanna Wilkowska | Surgeon 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 6 / st. 12 |
63. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 15 | zm. 4 / st. 5 |
64. | Jozef Wodnicki | Savage 6br | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 8 | |
65. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne .284 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 6 | zm. 5 / st. 7 |
66. | Maciej Wysokiński | 6 br | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 2 / st. 5 |
67. | Maciej Wysokiński | 308WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 3 / st. 5 |
68. | Konrad Włodarczyk | Sabatti STR 308 | Sniper | - | zm. 3 / st. 12 | |
69. | Robert Żabicki | Sabatti Tactical .308 Win | Sniper | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 4 / st. 2 |
70. | Maria Ziomek | Savage 12 6 br | SniperOpen | tak | zm. 6 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
71. | Zenon Łaski | 6,5 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 3 / st. 6 |
72. | Bartosz Łuczak | Sabatti TD 308WIN | Sniper | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 2 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Tomasz Affet | Savage .308 Win | F/TR | - | zm. 8 / st. 14 | |
2. | Andrtej Aidamovic | 308 Dolfin 308 win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 9 / st. 5 |
3. | Ricardas Aliukonis | NC Rado 13 308 win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 11 / st. 4 |
4. | Sylwiusz Bajraszewski | Borden | F/TR | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 10 / st. 5 |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | Open | tak | zm. 8 / st. 4 | zm. 8 / st. 5 |
6. | Marek B±kowski | Dolphin .308Win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 16 | zm. 11 / st. 12 |
7. | Marek B±kowski | NC RADO 6.5x47 Lapua | Open | tak | zm. 11 / st. 16 | zm. 12 / st. 12 |
8. | Tomasz B±kowski | Mannlicher | F/TR | tak | zm. 11 / st. 2 | zm. 7 / st. 2 |
9. | Andrzej Blok | Sabatti str sport 308w | F/TR | - | zm. 7 / st. 5 | |
10. | Damian Bochyński | Kelbly | F/TR | tak | zm. 11 / st. 14 | zm. 11 / st. 11 |
11. | Piotr Celmer | CG 6,5x55 | Open | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 9 / st. 10 |
12. | Grzegorz Czajkowski | Sabatti .308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 11 | |
13. | Daniel Dakowski | Janczewski Custom .308Win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 2 | zm. 11 / st. 2 |
14. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | Open | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 9 / st. 9 |
15. | Dariusz Dziamski | Savage 12 FTR 308 Win | F/TR | - | zm. 7 / st. 6 | |
16. | Dariusz Dziamski | Savage 12 Fclass 6 BR Norma | Open | - | zm. 8 / st. 6 | |
17. | Robert Feliński | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 11 / st. 9 | zm. 8 / st. 11 |
18. | Michał Garbień | 6 mm br savage | Open | - | zm. 7 / st. 14 | |
19. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 7 / st. 8 |
20. | Michał Harenża | 6,5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 8 / st. 2 |
21. | Libor Havlis | Kelbly 7 SAUM | Open | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 9 / st. 6 |
22. | Zbigniew Hliwa | Rado 6BR | Open | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 9 / st. 12 |
23. | Luděk Horák | Keppeler 6XC | Open | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 7 / st. 5 |
24. | Robert Hordyński | Sabatti 308Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 9 / st. 2 |
25. | Lada Hrbackova | Kelbly 6,5x47 Lapua | Open | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 10 / st. 6 |
26. | Richard Hrček | Borden Rimrock .284 Shehane | Open | tak | zm. 10 / st. 8 | zm. 7 / st. 9 |
27. | Wojciech Jagielski | Schultz&Larsen .308W | F/TR | - | zm. 10 / st. 1 | |
28. | Stanisław Karpinski | NC Rado 47x6.5 | Open | tak | zm. 10 / st. 9 | zm. 10 / st. 3 |
29. | Krzysztof Kolasiński | Tikka T3 .223REM | F/TR | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 9 / st. 1 |
30. | Paweł Kolasiński | Tikka T3 .223Rem | F/TR | tak | zm. 7 / st. 1 | zm. 8 / st. 1 |
31. | Roman Kurdziel | NC Rado 6.5x47 | Open | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 8 / st. 9 |
32. | Mariusz Lipski | Tikka 308 Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 2 | zm. 12 / st. 3 |
33. | Zbigniew Malinski | Victrix 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 14 | zm. 10 / st. 11 |
34. | Mirosław Małek | NC RADO | F/TR | tak | zm. 8 / st. 8 | zm. 8 / st. 6 |
35. | Małek Mirosław | NC RADO | Open | tak | zm. 11 / st. 8 | zm. 11 / st. 6 |
36. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | F/TR | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 10 / st. 1 |
37. | Adam Mossakowski | NC RADO | Open | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 11 / st. 3 |
38. | Petr Mothejl | Dolphin 7/284 | Open | tak | zm. 10 / st. 5 | zm. 7 / st. 6 |
39. | Mirosław MoĽdzierz | CZ 557 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 7 / st. 12 |
40. | Petr Novak | Kelbly 6,5/47 L | Open | tak | zm. 11 / st. 3 | zm. 7 / st. 3 |
41. | Piotr Oleksy | Nc rado | F/TR | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 8 / st. 7 |
42. | Piotr Oleksy | Nc rado | Open | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 9 / st. 7 |
43. | Saulius Paknys | Dolphin 308win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 12 | zm. 9 / st. 11 |
44. | Marek Papros | Savage 12/ftr | F/TR | tak | zm. 11 / st. 4 | zm. 7 / st. 7 |
45. | Aleksander Poklewski-Koziełł | Savage 10FCP HS 308Win | F/TR | - | zm. 9 / st. 1 | |
46. | Grzegorz Prochowicz | 6,5x47 | Open | tak | zm. 11 / st. 5 | zm. 12 / st. 2 |
47. | Bogdan Raczyński | rado 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 13 | zm. 10 / st. 10 |
48. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 8 / st. 10 |
49. | Michał Rogóż | Sabatti 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 11 / st. 7 |
50. | Jerzy Rozlucki | TRG | F/TR | - | zm. 8 / st. 16 | |
51. | Janusz Skarysz | 6,5 CM | Open | - | zm. 8 / st. 5 | |
52. | Michał ¦ledzik | Dolphin 308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 2 | zm. 10 / st. 4 |
53. | Włodzimierz Smyk | 308 | F/TR | tak | zm. 11 / st. 11 | zm. 12 / st. 11 |
54. | Tomasz Stefanowski | CG 6,5x55SE | Open | - | zm. 7 / st. 15 | |
55. | Janusz Stępniewski | Swedish Mauser 6,5x55 | Open | tak | zm. 10 / st. 14 | zm. 10 / st. 12 |
56. | Wojciech Storzysz | Grunig 308W | F/TR | tak | zm. 7 / st. 12 | zm. 10 / st. 8 |
57. | Wojciech Storzysz | Dolphin 284 | Open | tak | zm. 8 / st. 12 | zm. 11 / st. 8 |
58. | Michał Szczyrek | 308Win | F/TR | tak | zm. 11 / st. 1 | zm. 7 / st. 1 |
59. | Adam Sztybór | NC Rado .308win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 15 | zm. 7 / st. 11 |
60. | Grzegorz Szulczyński | sabatti | F/TR | - | zm. 8 / st. 15 | |
61. | Krzysztof Tuliński | Rado 6,5 | Open | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 8 / st. 8 |
62. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | F/TR | - | zm. 8 / st. 11 | |
63. | Adam Wardęcki | Janczewski Custom 6,5x55 | Open | tak | zm. 9 / st. 3 | zm. 8 / st. 3 |
64. | Joanna Wilkowska | Terasjanne 6x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 7 | zm. 10 / st. 7 |
65. | Piotr Wilkowski | Terasjanne 284 Shehane | Open | tak | zm. 8 / st. 13 | zm. 9 / st. 4 |
66. | Jozef Wodnicki | Savage 6br | Open | tak | zm. 7 / st. 13 | zm. 11 / st. 9 |
67. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 15 | zm. 7 / st. 10 |
68. | Ireneusz Woszczek | Terasjanne .284 | Open | tak | zm. 8 / st. 9 | zm. 9 / st. 8 |
69. | Wiesław Wyroba | 308 win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 9 | zm. 10 / st. 9 |
70. | Iwona Wysokińska | 6 br | Open | tak | zm. 11 / st. 15 | zm. 8 / st. 12 |
71. | Maciej Wysokiński | 6 br | Open | tak | zm. 11 / st. 6 | zm. 12 / st. 1 |
72. | Maciej Wysokiński | 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 6 | zm. 11 / st. 1 |
73. | Robert Żabicki | Sabatti Tactical .308 Win | F/TR | tak | zm. 11 / st. 7 | zm. 10 / st. 2 |
74. | Maria Ziomek | Savage 6br | Open | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 11 / st. 10 |
75. | Łukasz Żychiewicz | Savage F/TR .308 win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 9 / st. 3 |
76. | Zdzislaw Ławniczek | Savage 6.5 x 47 | Open | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 12 / st. 4 |
77. | Zdzislaw Ławniczek | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 7 / st. 4 |
78. | Karol Janczewski | Janczewski 6,5x47 | Open | - | prematch | |
79. | Marcin Kowalski | 308WIN | F/TR | - | prematch | |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Daniel Dakowski | Janczewski Custom .338LM | tak | zm. 11 / st. 12 | zm. 12 / st. 7 |
2. | Olga Dobosz | Sako TRG 42 .338 LM | tak | zm. 12 / st. 12 | zm. 12 / st. 5 |
3. | Dariusz Dziamski | Savage 112 Magnum Target 338 LM | - | zm. 12 / st. 15 | |
4. | Robert Feliński | Savage | tak | zm. 12 / st. 16 | zm. 13 / st. 7 |
5. | Michał Jaroszyński-Wolfram | Surgeon 30-338 LM | tak | zm. 12 / st. 2 | zm. 13 / st. 3 |
6. | Paweł Konecki | Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM | tak | zm. 12 / st. 4 | zm. 13 / st. 4 |
7. | Piotr Królikowski | AXMC338LM | tak | zm. 12 / st. 7 | zm. 12 / st. 10 |
8. | Piotr Lalik | Janczewski Rem. 700 300N. Magnum | tak | zm. 12 / st. 1 | zm. 13 / st. 1 |
9. | Zbigniew Malinski | Blaser 300 NormaMag | tak | zm. 11 / st. 13 | zm. 12 / st. 6 |
10. | Petr Mothejl | Kelbly 7 SAUM | tak | zm. 12 / st. 5 | zm. 13 / st. 5 |
11. | Piotr Narloch | Barnard | tak | zm. 12 / st. 9 | zm. 12 / st. 9 |
12. | Andrzej Pi±tak | Dolphin 338 LM | tak | zm. 12 / st. 10 | zm. 13 / st. 8 |
13. | Kacper ¦lęzak | 338 | tak | zm. 12 / st. 8 | zm. 13 / st. 12 |
14. | Włodzimierz Smyk | UniqeAlpine .338 | tak | zm. 12 / st. 11 | zm. 13 / st. 11 |
15. | Ryszard Srokosz | Savage 338LM | tak | zm. 12 / st. 3 | zm. 13 / st. 2 |
16. | Krzysztof Tuliński | 300wm | tak | zm. 12 / st. 6 | zm. 13 / st. 6 |
17. | Wiesław Wyroba | 338 LM | tak | zm. 12 / st. 13 | zm. 13 / st. 9 |
18. | Zenon Łaski | AX 338LM | tak | zm. 12 / st. 14 | zm. 13 / st. 10 |
19. | Krystian Janczewski | Janczewski Custom 7-270WSM | - | prematch | |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 08-06 08:15 |
1. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
2. Ryszard Srokosz (Semi-Auto) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto) 5. Michał Szczyrek (Semi-Auto) 6. Aleksander Poklewski-Koziełł (Semi-Auto) 7. Mariusz Wójcik (Semi-Auto) 8. Krzysztof Flakiewicz (Semi-Auto) |
9. Roman Kurdziel (Semi-Auto)
10. Paweł Konecki (Semi-Auto) 11. Błażej Domański (Semi-Auto) 12. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Semi-Auto) 13. Artur Kamiński (Semi-Auto) 14. Damian Bochyński (Semi-Auto) 15. Andrzej Pi±tak (Semi-Auto) 16. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto) |
seria 2 | 08-06 08:55 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Marek Rydz (Sniper) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Petr Mothejl (SniperOpen) 5. Michał Szczyrek (Sniper) 6. Maciej Wysokiński (SniperOpen) 7. Michał Rogóż (Sniper) 8. Mirosław Małek (Sniper) |
9. Grzegorz Prochowicz (SniperOpen)
10. Zbigniew Hliwa (SniperOpen) 11. Maciej Halladin (Semi-Auto) 12. Paweł Moder (Semi-Auto) 13. Arkadiusz Pi±tak (Semi-Auto) 14. Piotr Celmer (Semi-Auto) 15. Kamil Bania (Semi-Auto) 16. Dariusz Paliborek (Semi-Auto) |
seria 3 | 08-06 09:40 |
1. Jan Małek (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 3. Adam Wardęcki (Sniper) 4. Jakub Sidorowicz (Sniper) 5. Adam Surała (Sniper) 6. Maciej Wysokiński (Sniper) 7. Piotr Oleksy (Sniper) 8. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) |
9. Roman Kurdziel (SniperOpen)
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Zenon Łaski (SniperOpen) 12. Konrad Włodarczyk (Sniper) 13. Tomasz Stefanowski (SniperOpen) 14. Jacek Atamańczyk (Sniper) 15. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 16. Marek B±kowski (Sniper) |
seria 4 | 08-06 10:25 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Piotr Kies (Sniper) 3. Michał Kolańczyk (Sniper) 4. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 5. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) 6. Ireneusz Woszczek (SniperOpen) 7. Piotr Oleksy (SniperOpen) 8. Jozef Wodnicki (SniperOpen) |
9. Dariusz Grzybowski (Sniper)
10. Libor Havlis (SniperOpen) 11. Michał Tuzinowski (Sniper) 12. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Sniper) 13. Stanisław Karpinski (Sniper) 14. Damian Bochyński (Sniper) 15. Adam Sztybór (Sniper) 16. Marek B±kowski (SniperOpen) |
seria 5 | 08-06 11:10 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Wojciech Jagielski (Sniper) 3. Paweł Konecki (SniperOpen) 4. Stanisław Szała¶ny (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. 7. Jarosław Pękala (Sniper) 8. Mirosław Małek (SniperOpen) |
9. Maciej Halladin (Sniper)
10. Lada Hrbackova (SniperOpen) 11. 12. Kamil Bania (Sniper) 13. Adam Skowroński (SniperOpen) 14. Saulius Paknys (Sniper) 15. Adam Sztybór (SniperOpen) 16. Jerzy Rozlucki (Sniper) |
seria 6 | 08-06 11:55 |
1. Mariusz Lipski (Sniper)
2. Robert Żabicki (Sniper) 3. Adam Wardęcki (SniperOpen) 4. Grzegorz Czajkowski (Sniper) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper) 6. Artur Błaszczuk (SniperOpen) 7. Stanisław Karpinski (SniperOpen) 8. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) |
9. Maria Ziomek (SniperOpen)
10. Grzegorz Pałyska (SniperOpen) 11. Michał ¦ledzik (Sniper) 12. Andrzej Blok (Sniper) 13. Kacper ¦lęzak (SniperOpen) 14. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 15. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 16. Jerzy Przepiórski (Sniper) |
seria 7 | 08-06 12:40 |
1. Paweł Kolasiński (F/TR)
2. Michał ¦ledzik (F/TR) 3. Zdzislaw Ławniczek (Open) 4. Ricardas Aliukonis (F/TR) 5. Andrzej Blok (F/TR) 6. Dariusz Dziamski (F/TR) 7. Piotr Oleksy (F/TR) 8. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) |
9. Wiesław Wyroba (F/TR)
10. Mirosław Radecki (F/TR) 11. Grzegorz Czajkowski (F/TR) 12. Wojciech Storzysz (F/TR) 13. Jozef Wodnicki (Open) 14. Michał Garbień (Open) 15. Tomasz Stefanowski (Open) 16. Mirosław MoĽdzierz (F/TR) |
seria 8 | 08-06 13:47 |
1. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
2. Robert Hordyński (F/TR) 3. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 4. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 5. Janusz Skarysz (Open) 6. Dariusz Dziamski (Open) 7. Joanna Wilkowska (Open) 8. Mirosław Małek (F/TR) |
9. Ireneusz Woszczek (Open)
10. Libor Havlis (Open) 11. Michał Tuzinowski (F/TR) 12. Wojciech Storzysz (Open) 13. Piotr Wilkowski (Open) 14. Tomasz Affet (F/TR) 15. Grzegorz Szulczyński (F/TR) 16. Jerzy Rozlucki (F/TR) |
seria 9 | 08-06 14:54 |
1. Aleksander Poklewski-Koziełł (F/TR)
2. Mariusz Lipski (F/TR) 3. Adam Wardęcki (Open) 4. Andrtej Aidamovic (F/TR) 5. Adam Mossakowski (Open) 6. Michał Harenża (Open) 7. Piotr Oleksy (Open) 8. Krzysztof Tuliński (Open) |
9. Jacek Dorszewicz (Open)
10. Lada Hrbackova (Open) 11. Piotr Celmer (Open) 12. Michał Rogóż (F/TR) 13. Maria Ziomek (Open) 14. Zbigniew Malinski (F/TR) 15. Mariusz Wójcik (F/TR) 16. Zbigniew Hliwa (Open) |
seria 10 | 08-06 16:01 |
1. Wojciech Jagielski (F/TR)
2. Daniel Dakowski (F/TR) 3. Zdzislaw Ławniczek (F/TR) 4. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 5. Petr Mothejl (Open) 6. Maciej Wysokiński (F/TR) 7. Luděk Horák (Open) 8. Richard Hrček (Open) |
9. Stanisław Karpinski (Open)
10. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 11. Roman Kurdziel (Open) 12. Saulius Paknys (F/TR) 13. Bogdan Raczyński (F/TR) 14. Janusz Stępniewski (Open) 15. Adam Sztybór (F/TR) 16. Marek B±kowski (F/TR) |
seria 11 | 08-06 17:08 |
1. Michał Szczyrek (F/TR)
2. Tomasz B±kowski (F/TR) 3. Petr Novak (Open) 4. Marek Papros (F/TR) 5. Grzegorz Prochowicz (Open) 6. Maciej Wysokiński (Open) 7. Robert Żabicki (F/TR) 8. Małek Mirosław (Open) |
9. Robert Feliński (F/TR)
10. 11. Włodzimierz Smyk (F/TR) 12. Daniel Dakowski (Magnum) 13. Zbigniew Malinski (Magnum) 14. Damian Bochyński (F/TR) 15. Iwona Wysokińska (Open) 16. Marek B±kowski (Open) |
seria 12 | 08-06 18:15 |
1. Piotr Lalik (Magnum)
2. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum) 3. Ryszard Srokosz (Magnum) 4. Paweł Konecki (Magnum) 5. Petr Mothejl (Magnum) 6. Krzysztof Tuliński (Magnum) 7. Piotr Królikowski (Magnum) 8. Kacper ¦lęzak (Magnum) |
9. Piotr Narloch (Magnum)
10. Andrzej Pi±tak (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (Magnum) 12. Olga Dobosz (Magnum) 13. Wiesław Wyroba (Magnum) 14. Zenon Łaski (Magnum) 15. Dariusz Dziamski (Magnum) 16. Robert Feliński (Magnum) |
08-06 19:22 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 09-06 08:30 |
1. Zbigniew Pawłowski (Semi-Auto)
2. Ryszard Srokosz (Semi-Auto) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto) 5. Michał Szczyrek (Semi-Auto) 6. Paweł Konecki (Semi-Auto) |
7. Andrzej Pi±tak (Semi-Auto)
8. Roman Kurdziel (Semi-Auto) 9. Maciej Halladin (Semi-Auto) 10. Artur Kamiński (Semi-Auto) 11. Damian Bochyński (Semi-Auto) 12. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto) |
seria 2 | 09-06 08:52 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Marek Rydz (Sniper) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Petr Mothejl (SniperOpen) 5. Maciej Wysokiński (SniperOpen) 6. Mirosław Małek (Sniper) |
7. Stanisław Karpinski (Sniper)
8. Maciej Halladin (Sniper) 9. Arkadiusz Pi±tak (Semi-Auto) 10. Piotr Celmer (Semi-Auto) 11. Kamil Bania (Semi-Auto) 12. Dariusz Paliborek (Semi-Auto) |
seria 3 | 09-06 09:14 |
1. Jan Małek (Sniper)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 3. Jacek Atamańczyk (Sniper) 4. Jakub Sidorowicz (Sniper) 5. Maciej Wysokiński (Sniper) 6. Zenon Łaski (SniperOpen) |
7. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen)
8. Bogdan Raczyński (Sniper) 9. Michał Szczyrek (Sniper) 10. Grzegorz Prochowicz (SniperOpen) 11. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 12. Zbigniew Hliwa (SniperOpen) |
seria 4 | 09-06 09:36 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Robert Żabicki (Sniper) 3. Adam Wardęcki (Sniper) 4. Saulius Paknys (Sniper) 5. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 6. Libor Havlis (SniperOpen) |
7. Piotr Oleksy (Sniper)
8. Kamil Bania (Sniper) 9. Dariusz Grzybowski (Sniper) 10. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 11. Adam Sztybór (Sniper) 12. Marek B±kowski (Sniper) |
seria 5 | 09-06 09:58 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Michał Kolańczyk (Sniper) 3. Paweł Konecki (SniperOpen) 4. Stanisław Szała¶ny (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Lada Hrbackova (SniperOpen) |
7. Ireneusz Woszczek (SniperOpen)
8. Grzegorz Gładyszewski (Sniper) 9. Roman Kurdziel (SniperOpen) 10. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Sniper) 11. Damian Bochyński (Sniper) 12. Marek B±kowski (SniperOpen) |
seria 6 | 09-06 10:20 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Mariusz Lipski (Sniper) 3. Adam Wardęcki (SniperOpen) 4. Stanisław Karpinski (SniperOpen) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper) 6. Mirosław Małek (SniperOpen) |
7. Piotr Oleksy (SniperOpen)
8. Michał Rogóż (Sniper) 9. Maria Ziomek (SniperOpen) 10. Kacper ¦lęzak (SniperOpen) 11. Adam Sztybór (SniperOpen) 12. Joanna Wilkowska (SniperOpen) |
seria 7 | 09-06 10:42 |
1. Michał Szczyrek (F/TR)
2. Tomasz B±kowski (F/TR) 3. Petr Novak (Open) 4. Zdzislaw Ławniczek (F/TR) 5. Luděk Horák (Open) 6. Petr Mothejl (Open) |
7. Marek Papros (F/TR)
8. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 9. Richard Hrček (Open) 10. Mariusz Wójcik (F/TR) 11. Adam Sztybór (F/TR) 12. Mirosław MoĽdzierz (F/TR) |
seria 8 | 09-06 11:04 |
1. Paweł Kolasiński (F/TR)
2. Michał Harenża (Open) 3. Adam Wardęcki (Open) 4. Adam Surała (Sniper) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 6. Mirosław Małek (F/TR) |
7. Piotr Oleksy (F/TR)
8. Krzysztof Tuliński (Open) 9. Roman Kurdziel (Open) 10. Mirosław Radecki (F/TR) 11. Robert Feliński (F/TR) 12. Iwona Wysokińska (Open) |
seria 9 | 09-06 11:26 |
1. Krzysztof Kolasiński (F/TR)
2. Robert Hordyński (F/TR) 3. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 4. Piotr Wilkowski (Open) 5. Andrtej Aidamovic (F/TR) 6. Libor Havlis (Open) |
7. Piotr Oleksy (Open)
8. Ireneusz Woszczek (Open) 9. Jacek Dorszewicz (Open) 10. Piotr Celmer (Open) 11. Saulius Paknys (F/TR) 12. Zbigniew Hliwa (Open) |
seria 10 | 09-06 11:48 |
1. Agnieszka Mituniewicz (F/TR)
2. Robert Żabicki (F/TR) 3. Stanisław Karpinski (Open) 4. Michał ¦ledzik (F/TR) 5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 6. Lada Hrbackova (Open) |
7. Joanna Wilkowska (Open)
8. Wojciech Storzysz (F/TR) 9. Wiesław Wyroba (F/TR) 10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Zbigniew Malinski (F/TR) 12. Janusz Stępniewski (Open) |
seria 11 | 09-06 12:10 |
1. Maciej Wysokiński (F/TR)
2. Daniel Dakowski (F/TR) 3. Adam Mossakowski (Open) 4. Ricardas Aliukonis (F/TR) 5. 6. Małek Mirosław (Open) |
7. Michał Rogóż (F/TR)
8. Wojciech Storzysz (Open) 9. Jozef Wodnicki (Open) 10. Maria Ziomek (Open) 11. Damian Bochyński (F/TR) 12. Marek B±kowski (F/TR) |
seria 12 | 09-06 12:32 |
1. Maciej Wysokiński (Open)
2. Grzegorz Prochowicz (Open) 3. Mariusz Lipski (F/TR) 4. Zdzislaw Ławniczek (Open) 5. Olga Dobosz (Magnum) 6. Zbigniew Malinski (Magnum) |
7. Daniel Dakowski (Magnum)
8. 9. Piotr Narloch (Magnum) 10. Piotr Królikowski (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (F/TR) 12. Marek B±kowski (Open) |
seria 13 | 09-06 12:54 |
1. Piotr Lalik (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum) 3. Michał Jaroszyński-Wolfram (Magnum) 4. Paweł Konecki (Magnum) 5. Petr Mothejl (Magnum) 6. Krzysztof Tuliński (Magnum) |
7. Robert Feliński (Magnum)
8. Andrzej Pi±tak (Magnum) 9. Wiesław Wyroba (Magnum) 10. Zenon Łaski (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (Magnum) 12. Kacper ¦lęzak (Magnum) |
09-06 13:16 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Affet Tomasz | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 14 | |||
Aidamovic Andrtej | F/TR | 08-06 14:54 | 9 | 4 | 09-06 11:26 | 9 | 5 |
Aliukonis Ricardas | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 4 | 09-06 12:10 | 11 | 4 |
Atamańczyk Jacek | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 14 | 09-06 09:14 | 3 | 3 |
Bajraszewski Sylwiusz | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 4 | 09-06 11:48 | 10 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | Open | 08-06 13:47 | 8 | 4 | 09-06 11:04 | 8 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 5 | 09-06 10:20 | 6 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | SniperOpen | 08-06 10:25 | 4 | 5 | 09-06 09:14 | 3 | 7 |
B±kowski Marek | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 16 | 09-06 12:10 | 11 | 12 |
B±kowski Marek | Open | 08-06 17:08 | 11 | 16 | 09-06 12:32 | 12 | 12 |
B±kowski Marek | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 16 | 09-06 09:36 | 4 | 12 |
B±kowski Marek | SniperOpen | 08-06 10:25 | 4 | 16 | 09-06 09:58 | 5 | 12 |
B±kowski Tomasz | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 2 | 09-06 10:42 | 7 | 2 |
Bania Kamil | Semi-Auto | 08-06 08:55 | 2 | 15 | 09-06 08:52 | 2 | 11 |
Bania Kamil | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 12 | 09-06 09:36 | 4 | 8 |
Blok Andrzej | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 5 | |||
Blok Andrzej | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 12 | |||
Bochyński Damian | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 14 | 09-06 12:10 | 11 | 11 |
Bochyński Damian | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 14 | 09-06 08:30 | 1 | 11 |
Bochyński Damian | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 14 | 09-06 09:58 | 5 | 11 |
Błaszczuk Artur | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 6 | |||
Celmer Piotr | Open | 08-06 14:54 | 9 | 11 | 09-06 11:26 | 9 | 10 |
Celmer Piotr | Semi-Auto | 08-06 08:55 | 2 | 14 | 09-06 08:52 | 2 | 10 |
Czajkowski Grzegorz | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 11 | |||
Czajkowski Grzegorz | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 4 | |||
Dakowski Daniel | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 2 | 09-06 12:10 | 11 | 2 |
Dakowski Daniel | Magnum | 08-06 17:08 | 11 | 12 | 09-06 12:32 | 12 | 7 |
Dobosz Olga | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 12 | 09-06 12:32 | 12 | 5 |
Domański Błażej | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 11 | |||
Dorszewicz Jacek | Open | 08-06 14:54 | 9 | 9 | 09-06 11:26 | 9 | 9 |
Dorszewicz Jacek | SniperOpen | 08-06 09:40 | 3 | 8 | |||
Dziamski Dariusz | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 6 | |||
Dziamski Dariusz | Open | 08-06 13:47 | 8 | 6 | |||
Dziamski Dariusz | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 15 | |||
Feliński Robert | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 9 | 09-06 11:04 | 8 | 11 |
Feliński Robert | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 16 | 09-06 12:54 | 13 | 7 |
Flakiewicz Krzysztof | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 8 | |||
Garbień Michał | Open | 08-06 12:40 | 7 | 14 | |||
Górkiewicz Grzegorz | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 5 | 09-06 09:58 | 5 | 5 |
Grzybowski Dariusz | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 16 | 09-06 08:30 | 1 | 12 |
Grzybowski Dariusz | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 9 | 09-06 09:36 | 4 | 9 |
Gładyszewski Grzegorz | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 8 | 09-06 10:42 | 7 | 8 |
Gładyszewski Grzegorz | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 8 | 09-06 09:58 | 5 | 8 |
Halladin Maciej | Semi-Auto | 08-06 08:55 | 2 | 11 | 09-06 08:30 | 1 | 9 |
Halladin Maciej | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 9 | 09-06 08:52 | 2 | 8 |
Harenża Michał | Open | 08-06 14:54 | 9 | 6 | 09-06 11:04 | 8 | 2 |
Havlis Libor | Open | 08-06 13:47 | 8 | 10 | 09-06 11:26 | 9 | 6 |
Havlis Libor | SniperOpen | 08-06 10:25 | 4 | 10 | 09-06 09:36 | 4 | 6 |
Hliwa Zbigniew | Open | 08-06 14:54 | 9 | 16 | 09-06 11:26 | 9 | 12 |
Hliwa Zbigniew | SniperOpen | 08-06 08:55 | 2 | 10 | 09-06 09:14 | 3 | 12 |
Horák Luděk | Open | 08-06 16:01 | 10 | 7 | 09-06 10:42 | 7 | 5 |
Hordyński Robert | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 2 | 09-06 11:26 | 9 | 2 |
Hrbackova Lada | Open | 08-06 14:54 | 9 | 10 | 09-06 11:48 | 10 | 6 |
Hrbackova Lada | SniperOpen | 08-06 11:10 | 5 | 10 | 09-06 09:58 | 5 | 6 |
Hrček Richard | Open | 08-06 16:01 | 10 | 8 | 09-06 10:42 | 7 | 9 |
Jagielski Wojciech | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 1 | |||
Jagielski Wojciech | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 2 | |||
Jaroszyński-Wolfram Michał | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 2 | 09-06 12:54 | 13 | 3 |
Kamiński Artur | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 13 | 09-06 08:30 | 1 | 10 |
Karpinski Stanisław | Open | 08-06 16:01 | 10 | 9 | 09-06 11:48 | 10 | 3 |
Karpinski Stanisław | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 13 | 09-06 08:52 | 2 | 7 |
Karpinski Stanisław | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 7 | 09-06 10:20 | 6 | 4 |
Kies Piotr | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 2 | 09-06 09:36 | 4 | 1 |
Kolańczyk Michał | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 3 | 09-06 09:58 | 5 | 2 |
Kolasiński Krzysztof | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 1 | 09-06 11:26 | 9 | 1 |
Kolasiński Paweł | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 1 | 09-06 11:04 | 8 | 1 |
Konecki Paweł | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 4 | 09-06 12:54 | 13 | 4 |
Konecki Paweł | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 10 | 09-06 08:30 | 1 | 6 |
Konecki Paweł | SniperOpen | 08-06 11:10 | 5 | 3 | 09-06 09:58 | 5 | 3 |
Królikowski Piotr | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 7 | 09-06 12:32 | 12 | 10 |
Królikowski Piotr | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 1 | 09-06 09:58 | 5 | 1 |
Królikowski Piotr | SniperOpen | 08-06 11:10 | 5 | 1 | 09-06 10:20 | 6 | 1 |
Kurdziel Roman | Open | 08-06 16:01 | 10 | 11 | 09-06 11:04 | 8 | 9 |
Kurdziel Roman | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 9 | 09-06 08:30 | 1 | 8 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 08-06 09:40 | 3 | 9 | 09-06 09:58 | 5 | 9 |
Lalik Piotr | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 1 | 09-06 12:54 | 13 | 1 |
Lipski Mariusz | F/TR | 08-06 14:54 | 9 | 2 | 09-06 12:32 | 12 | 3 |
Lipski Mariusz | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 1 | 09-06 10:20 | 6 | 2 |
Lubryczyńska-Bochyńska Anna | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 12 | |||
Lubryczyńska-Bochyńska Anna | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 12 | 09-06 09:58 | 5 | 10 |
Malinski Zbigniew | F/TR | 08-06 14:54 | 9 | 14 | 09-06 11:48 | 10 | 11 |
Malinski Zbigniew | Magnum | 08-06 17:08 | 11 | 13 | 09-06 12:32 | 12 | 6 |
Małek Jan | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 1 | 09-06 09:14 | 3 | 1 |
Małek Mirosław | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 8 | 09-06 11:04 | 8 | 6 |
Małek Mirosław | Sniper | 08-06 08:55 | 2 | 8 | 09-06 08:52 | 2 | 6 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 08-06 11:10 | 5 | 8 | 09-06 10:20 | 6 | 6 |
Mirosław Małek | Open | 08-06 17:08 | 11 | 8 | 09-06 12:10 | 11 | 6 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 10 | 09-06 11:48 | 10 | 1 |
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 4 | 09-06 09:36 | 4 | 10 |
Moder Paweł | Semi-Auto | 08-06 08:55 | 2 | 12 | |||
Mossakowski Adam | Open | 08-06 14:54 | 9 | 5 | 09-06 12:10 | 11 | 3 |
Mothejl Petr | Open | 08-06 16:01 | 10 | 5 | 09-06 10:42 | 7 | 6 |
Mothejl Petr | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 5 | 09-06 12:54 | 13 | 5 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 08-06 08:55 | 2 | 4 | 09-06 08:52 | 2 | 4 |
MoĽdzierz Mirosław | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 16 | 09-06 10:42 | 7 | 12 |
Narloch Piotr | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 9 | 09-06 12:32 | 12 | 9 |
Novak Petr | Open | 08-06 17:08 | 11 | 3 | 09-06 10:42 | 7 | 3 |
Oleksy Piotr | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 7 | 09-06 11:04 | 8 | 7 |
Oleksy Piotr | Open | 08-06 14:54 | 9 | 7 | 09-06 11:26 | 9 | 7 |
Oleksy Piotr | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 7 | 09-06 09:36 | 4 | 7 |
Oleksy Piotr | SniperOpen | 08-06 10:25 | 4 | 7 | 09-06 10:20 | 6 | 7 |
Paknys Saulius | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 12 | 09-06 11:26 | 9 | 11 |
Paknys Saulius | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 14 | 09-06 09:36 | 4 | 4 |
Paliborek Dariusz | Semi-Auto | 08-06 08:55 | 2 | 16 | 09-06 08:52 | 2 | 12 |
Papros Marek | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 4 | 09-06 10:42 | 7 | 7 |
Pawłowski Zbigniew | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 1 | 09-06 08:30 | 1 | 1 |
Pałyska Grzegorz | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 10 | |||
Pękala Jarosław | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 7 | |||
Pi±tak Andrzej | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 10 | 09-06 12:54 | 13 | 8 |
Pi±tak Andrzej | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 15 | 09-06 08:30 | 1 | 7 |
Pi±tak Arkadiusz | Semi-Auto | 08-06 08:55 | 2 | 13 | 09-06 08:52 | 2 | 9 |
Poklewski-Koziełł Aleksander | F/TR | 08-06 14:54 | 9 | 1 | |||
Poklewski-Koziełł Aleksander | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 6 | |||
Prochowicz Grzegorz | Open | 08-06 17:08 | 11 | 5 | 09-06 12:32 | 12 | 2 |
Prochowicz Grzegorz | SniperOpen | 08-06 08:55 | 2 | 9 | 09-06 09:14 | 3 | 10 |
Przepiórski Jerzy | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 16 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 13 | 09-06 11:48 | 10 | 10 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 10 | 09-06 09:14 | 3 | 8 |
Radecki Mirosław | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 10 | 09-06 11:04 | 8 | 10 |
Rogóż Michał | F/TR | 08-06 14:54 | 9 | 12 | 09-06 12:10 | 11 | 7 |
Rogóż Michał | Sniper | 08-06 08:55 | 2 | 7 | 09-06 10:20 | 6 | 8 |
Rozlucki Jerzy | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 16 | |||
Rozlucki Jerzy | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 16 | |||
Rydz Marek | Sniper | 08-06 08:55 | 2 | 2 | 09-06 08:52 | 2 | 2 |
Sidorowicz Jakub | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 4 | 09-06 08:30 | 1 | 4 |
Sidorowicz Jakub | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 4 | 09-06 09:14 | 3 | 4 |
Skarysz Janusz | Open | 08-06 13:47 | 8 | 5 | |||
Skowroński Adam | SniperOpen | 08-06 11:10 | 5 | 13 | |||
¦ledzik Michał | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 2 | 09-06 11:48 | 10 | 4 |
¦ledzik Michał | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 11 | |||
¦lęzak Kacper | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 8 | 09-06 12:54 | 13 | 12 |
¦lęzak Kacper | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 13 | 09-06 10:20 | 6 | 10 |
Smyk Włodzimierz | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 11 | 09-06 12:32 | 12 | 11 |
Smyk Włodzimierz | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 11 | 09-06 12:54 | 13 | 11 |
Srokosz Ryszard | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 3 | 09-06 12:54 | 13 | 2 |
Srokosz Ryszard | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 2 | 09-06 08:30 | 1 | 2 |
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 08-06 09:40 | 3 | 2 | 09-06 09:14 | 3 | 2 |
Stefanowski Tomasz | Open | 08-06 12:40 | 7 | 15 | |||
Stefanowski Tomasz | SniperOpen | 08-06 09:40 | 3 | 13 | |||
Stępniewski Janusz | Open | 08-06 16:01 | 10 | 14 | 09-06 11:48 | 10 | 12 |
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 08-06 09:40 | 3 | 15 | 09-06 09:14 | 3 | 11 |
Storzysz Wojciech | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 12 | 09-06 11:48 | 10 | 8 |
Storzysz Wojciech | Open | 08-06 13:47 | 8 | 12 | 09-06 12:10 | 11 | 8 |
Surała Adam | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 5 | 09-06 11:04 | 8 | 4 |
Szała¶ny Stanisław | Sniper | 08-06 11:10 | 5 | 4 | 09-06 09:58 | 5 | 4 |
Szczyrek Michał | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 1 | 09-06 10:42 | 7 | 1 |
Szczyrek Michał | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 5 | 09-06 08:30 | 1 | 5 |
Szczyrek Michał | Sniper | 08-06 08:55 | 2 | 5 | 09-06 09:14 | 3 | 9 |
Sztybór Adam | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 15 | 09-06 10:42 | 7 | 11 |
Sztybór Adam | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 15 | 09-06 09:36 | 4 | 11 |
Sztybór Adam | SniperOpen | 08-06 11:10 | 5 | 15 | 09-06 10:20 | 6 | 11 |
Szulczyński Grzegorz | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 15 | |||
Tuliński Krzysztof | Open | 08-06 14:54 | 9 | 8 | 09-06 11:04 | 8 | 8 |
Tuliński Krzysztof | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 6 | 09-06 12:54 | 13 | 6 |
Tuzinowski Michał | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 11 | |||
Tuzinowski Michał | Sniper | 08-06 10:25 | 4 | 11 | |||
Walczowski Rafał | SniperOpen | 08-06 08:55 | 2 | 1 | 09-06 08:52 | 2 | 1 |
Wardęcki Adam | Open | 08-06 14:54 | 9 | 3 | 09-06 11:04 | 8 | 3 |
Wardęcki Adam | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 3 | 09-06 09:36 | 4 | 3 |
Wardęcki Adam | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 3 | 09-06 10:20 | 6 | 3 |
Wilkowska Joanna | Open | 08-06 13:47 | 8 | 7 | 09-06 11:48 | 10 | 7 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 14 | 09-06 10:20 | 6 | 12 |
Wilkowski Piotr | Open | 08-06 13:47 | 8 | 13 | 09-06 11:26 | 9 | 4 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 15 | 09-06 09:36 | 4 | 5 |
Wodnicki Jozef | Open | 08-06 12:40 | 7 | 13 | 09-06 12:10 | 11 | 9 |
Wodnicki Jozef | SniperOpen | 08-06 10:25 | 4 | 8 | |||
Wójcik Mariusz | F/TR | 08-06 14:54 | 9 | 15 | 09-06 10:42 | 7 | 10 |
Wójcik Mariusz | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 7 | |||
Woszczek Ireneusz | Open | 08-06 13:47 | 8 | 9 | 09-06 11:26 | 9 | 8 |
Woszczek Ireneusz | SniperOpen | 08-06 10:25 | 4 | 6 | 09-06 09:58 | 5 | 7 |
Wyroba Wiesław | F/TR | 08-06 12:40 | 7 | 9 | 09-06 11:48 | 10 | 9 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 13 | 09-06 12:54 | 13 | 9 |
Wysokińska Iwona | Open | 08-06 17:08 | 11 | 15 | 09-06 11:04 | 8 | 12 |
Wysokiński Maciej | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 6 | 09-06 12:10 | 11 | 1 |
Wysokiński Maciej | Open | 08-06 17:08 | 11 | 6 | 09-06 12:32 | 12 | 1 |
Wysokiński Maciej | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 6 | 09-06 09:14 | 3 | 5 |
Wysokiński Maciej | SniperOpen | 08-06 08:55 | 2 | 6 | 09-06 08:52 | 2 | 5 |
Włodarczyk Konrad | Sniper | 08-06 09:40 | 3 | 12 | |||
Żabicki Robert | F/TR | 08-06 17:08 | 11 | 7 | 09-06 11:48 | 10 | 2 |
Żabicki Robert | Sniper | 08-06 11:55 | 6 | 2 | 09-06 09:36 | 4 | 2 |
Ziomek Maria | Open | 08-06 14:54 | 9 | 13 | 09-06 12:10 | 11 | 10 |
Ziomek Maria | SniperOpen | 08-06 11:55 | 6 | 9 | 09-06 10:20 | 6 | 9 |
Żychiewicz Łukasz | F/TR | 08-06 13:47 | 8 | 3 | 09-06 11:26 | 9 | 3 |
Łaski Zenon | Magnum | 08-06 18:15 | 12 | 14 | 09-06 12:54 | 13 | 10 |
Łaski Zenon | SniperOpen | 08-06 09:40 | 3 | 11 | 09-06 09:14 | 3 | 6 |
Ławniczek Zdzislaw | F/TR | 08-06 16:01 | 10 | 3 | 09-06 10:42 | 7 | 4 |
Ławniczek Zdzislaw | Open | 08-06 12:40 | 7 | 3 | 09-06 12:32 | 12 | 4 |
Łuczak Bartosz | Semi-Auto | 08-06 08:15 | 1 | 3 | 09-06 08:30 | 1 | 3 |
Łuczak Bartosz | Sniper | 08-06 08:55 | 2 | 3 | 09-06 08:52 | 2 | 3 | Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku