XXXV Ogólnopolskie zawody F-Class |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Kamil Bania | Lancer 6.5 creedmoor | tak | zm. 1 / st. 15 | zm. 1 / st. 4 |
2. | Piotr Celmer | Savage MSR10 kal. 6.5 Creedmoore | tak | zm. 1 / st. 10 | zm. 1 / st. 10 |
3. | Błażej Domański | Stag 6 - custom .223Rem | - | zm. 2 / st. 15 | |
4. | Dariusz Grzybowski | Savage 6.5 | tak | zm. 1 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
5. | Maciej Halladin | OA-10 308win | tak | zm. 2 / st. 14 | zm. 2 / st. 10 |
6. | Artur Kamiński | JP LRP-07.308 Win. | tak | zm. 1 / st. 13 | zm. 1 / st. 11 |
7. | Paweł Konecki | JP 6.5CRM | tak | zm. 1 / st. 4 | zm. 1 / st. 6 |
8. | Roman Kurdziel | 6.5x47L DD | tak | zm. 1 / st. 12 | zm. 1 / st. 9 |
9. | Paweł Moder | Diamondback .308 | tak | zm. 1 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
10. | Andrzej Piątak | PF 6,5x47 | tak | zm. 1 / st. 9 | zm. 1 / st. 8 |
11. | Arkadiusz Piątak | HK MR 308 | tak | zm. 2 / st. 13 | zm. 3 / st. 8 |
12. | Marek Pyka | Nord Arms .308 Win | - | zm. 1 / st. 8 | |
13. | Jakub Sidorowicz | 6.5 Stag | tak | zm. 1 / st. 7 | zm. 1 / st. 7 |
14. | Igor Stefanowski | 6,5 CM JP | tak | zm. 1 / st. 5 | zm. 1 / st. 5 |
15. | Rafał Walczowski | JP 6,5 Creed | tak | zm. 1 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
16. | Piotr Wilkowski | JP 6.5 G | - | zm. 1 / st. 6 | |
17. | Mariusz Wójcik | stag arms | - | zm. 1 / st. 11 | |
18. | Bartosz Łuczak | POF P6.5 - 6,5 Creedmoor | tak | zm. 1 / st. 3 | zm. 1 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Lilianna Badura | Tikka T3X .308win | Sniper | - | zm. 4 / st. 11 | |
2. | Kamil Bania | Sako trg 308W | Sniper | tak | zm. 3 / st. 13 | zm. 4 / st. 11 |
3. | Grzegorz Górkiewicz | SAKO TRG-22 308 Win. | Sniper | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 3 / st. 5 |
4. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308win | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 2 | |
5. | Maciej Halladin | OA-10 308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 14 | zm. 3 / st. 11 |
6. | Jacek Jakubiec | keppeler K09 308 WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 3 / st. 7 |
7. | Piotr Kies | Mossberg .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 3 / st. 1 |
8. | Michal Kolańczyk | Ssg04 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 4 / st. 1 |
9. | Paweł Konecki | Keppeler FR09 7mm Rem SAUM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
10. | Daniel Krnansky | Stiller 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 10 | zm. 2 / st. 6 |
11. | Piotr Królikowski | SSG08 308WIN | Sniper | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 3 / st. 2 |
12. | Jerzy Krywult | .308 win. | Sniper | tak | zm. 4 / st. 14 | zm. 4 / st. 10 |
13. | Piotr Kuberacki | ZKK 600 308W | Sniper | - | zm. 4 / st. 6 | |
14. | Roman Kurdziel | 6.5x47L | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 3 / st. 9 |
15. | Mariusz Lipski | Tikka 308 WIN | Sniper | - | zm. 5 / st. 7 | |
16. | Jan Małek | CZ750 .308 Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 3 / st. 3 |
17. | Mirosław Małek | NC RADO | Sniper | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
18. | Mirosław Małek | NC RADO | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 4 / st. 6 |
19. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | Sniper | - | zm. 5 / st. 10 | |
20. | Slawomir Mlicki | 308 WIN | Sniper | - | zm. 5 / st. 8 | |
21. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/284 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 4 / st. 9 |
22. | Piotr Oleksy | NC RADO 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 7 | zm. 2 / st. 7 |
23. | Jarosław Pękala | Tikka T3X Tac .308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 8 | |
24. | Jerzy Przepiórski | Savage 10BA 0.308 Win | Sniper | - | zm. 5 / st. 5 | |
25. | Marek Pyka | Ruger RPR .308 Win | Sniper | - | zm. 4 / st. 4 | |
26. | Bogdan Raczyński | 308 W | Sniper | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 3 / st. 10 |
27. | Michał Rogóż | Sabatti 308 | Sniper | tak | zm. 2 / st. 9 | zm. 2 / st. 9 |
28. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | Sniper | - | zm. 4 / st. 15 | |
29. | Marek Rydz | Tikka .308Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 2 / st. 5 |
30. | Jakub Sidorowicz | Rem700 .308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 7 | zm. 4 / st. 7 |
31. | Michał Śledzik | Dolphin 308 | Sniper | - | zm. 5 / st. 13 | |
32. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 SM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 15 | zm. 2 / st. 12 |
33. | Adam Surała | Tikka 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 12 | zm. 5 / st. 9 |
34. | Michal Szczyrek | Sabatti 308 Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 2 | zm. 4 / st. 4 |
35. | Adam Sztybór | NC Rado .308win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 3 / st. 12 |
36. | Adam Sztybór | TERASJANNE 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 16 | zm. 4 / st. 12 |
37. | Grzegorz Szulczyński | sabati 308 win | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 2 | |
38. | Michał Tuzinowski | 308 WIN | Sniper | - | zm. 4 / st. 13 | |
39. | Rafał Walczowski | 284Win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 2 / st. 1 |
40. | Joanna Wilkowska | Surgeone 6,5x47 | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 6 | zm. 4 / st. 5 |
41. | Piotr Wilkowski | Tersjanne 284 win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 4 / st. 3 |
42. | Józef Wodnicki | Savage 6br | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 3 | |
43. | Ireneusz Woszczek | .308 WIN | Sniper | tak | zm. 5 / st. 3 | zm. 4 / st. 2 |
44. | Maciej Wysokiński | 284 | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 3 / st. 6 |
45. | Konrad Włodarczyk | Sabatti STR 308W | Sniper | - | zm. 4 / st. 12 | |
46. | Robert Żabicki | Sabatti Tactical .308 Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 7 | zm. 2 / st. 2 |
47. | Maria Ziomek | 6 BR | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 2 / st. 8 |
48. | Bartosz Łuczak | STD 308WIN | Sniper | tak | zm. 2 / st. 3 | zm. 2 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Tomasz Affet | Savage .308 Win | F/TR | - | zm. 10 / st. 14 | |
2. | Andrej Aidamovic | 308 Dolfin | F/TR | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 6 / st. 5 |
3. | Ricardas Aliukonis | 308win NC RADO13 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 6 / st. 6 |
4. | Piotr Bajraszewski | Dolphin | F/TR | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 7 / st. 7 |
5. | Piotr Bajraszewski | Savage | Open | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 5 / st. 5 |
6. | Tomasz Bąkowski | 308win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 2 | zm. 5 / st. 2 |
7. | Marcin Bednarkiewicz | Sako 308 W | F/TR | - | zm. 8 / st. 4 | |
8. | Piotr Celmer | CG 1915 kal 6,5x55 | Open | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 6 / st. 9 |
9. | Jacek Dorszewicz | dolphin 308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 14 | |
10. | Jacek Dorszewicz | cadex custom 6 dasher | Open | tak | zm. 8 / st. 14 | zm. 8 / st. 1 |
11. | Dariusz Dziamski | Savage 12 FTR 308 Win | F/TR | - | zm. 6 / st. 6 | |
12. | Dariusz Dziamski | Savage 12 Fclass 6 BR Norma | Open | - | zm. 7 / st. 6 | |
13. | Michał Garbień | savage 6mmbr | Open | - | zm. 6 / st. 14 | |
14. | Grzegorz Gładyszewski | Sabatti 308win | F/TR | - | zm. 9 / st. 2 | |
15. | Michał Harenża | 6,5x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 3 | zm. 5 / st. 3 |
16. | Libor Havlis | Kelbly 6,5x47 | Open | tak | zm. 8 / st. 8 | zm. 7 / st. 8 |
17. | Robert Hordyński | sabatti 308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 6 / st. 12 |
18. | Lada Hrbackova | Kelbly 6,5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 8 / st. 7 |
19. | Karol Janczewski | Janczewski 6,5x47 | Open | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 9 / st. 5 |
20. | Stanisław Karpiński | Savage .308 | F/TR | - | zm. 7 / st. 1 | |
21. | Stanisław Karpiński | NC RAdo 6,5 | Open | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 9 / st. 3 |
22. | Krzysztof Kolasiński | Tikka T3 .223Rem | F/TR | - | zm. 8 / st. 12 | |
23. | Paweł Kolasiński | Tikka T3 .223Rem | F/TR | - | zm. 7 / st. 12 | |
24. | Marcin Kowalski | NC Rado 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 7 / st. 4 |
25. | Piotr Kuberacki | ZKK 600 308W | F/TR | - | zm. 8 / st. 5 | |
26. | Roman Kurdziel | 6.5x47L | Open | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 9 / st. 9 |
27. | Mirosław Małek | NC RADO | Open | tak | zm. 10 / st. 1 | zm. 9 / st. 2 |
28. | Mateusz Michalski | NC RADO | F/TR | tak | zm. 10 / st. 9 | zm. 9 / st. 8 |
29. | Agnieszka Mituniewicz | Sabbati Tactical Desert 308w | F/TR | - | zm. 10 / st. 13 | |
30. | Slawomir Mlicki | 308 WIN | F/TR | - | zm. 10 / st. 8 | |
31. | Paweł Moder | Savage F/TR .308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 5 / st. 6 |
32. | Adam Mossakowski | NC RADO | Open | tak | zm. 9 / st. 3 | zm. 9 / st. 1 |
33. | Petr Mothejl | Kelbly 6,5/284 | Open | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 6 / st. 8 |
34. | Mirosław Moździerz | Cz557, 308 | F/TR | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 7 / st. 11 |
35. | Piotr Narloch | Rem 700 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 15 | zm. 7 / st. 6 |
36. | Petr Novak | Kelbly 6,5/47 L | Open | tak | zm. 6 / st. 12 | zm. 5 / st. 8 |
37. | Piotr Oleksy | NC RADO 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 7 | zm. 6 / st. 7 |
38. | Piotr Oleksy | NC RADO 6,5x47 | Open | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 5 / st. 7 |
39. | Marek Papros | 284 | Open | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 5 / st. 4 |
40. | Bogdan Raczyński | 308 W | F/TR | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 7 / st. 12 |
41. | Bogdan Raczyński | 6,5 X 47 | Open | tak | zm. 8 / st. 16 | zm. 8 / st. 12 |
42. | Mirosław Radecki | HOWA 1500 308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 6 / st. 10 |
43. | Mirosław Radecki | CG M63 6.5X57SE | Open | tak | zm. 6 / st. 10 | zm. 7 / st. 10 |
44. | Michał Rogóż | Sabatti 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 12 | zm. 8 / st. 5 |
45. | Jerzy Rozlucki | TRG .308 | F/TR | - | zm. 6 / st. 16 | |
46. | Janusz Skarysz | 6,5 Creed | Open | - | zm. 8 / st. 6 | |
47. | Michał Śledzik | Dolphin 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 9 / st. 7 |
48. | Włodzimierz Smyk | REM 700 .308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 8 / st. 11 |
49. | Igor Stefanowski | NC RADO 284 W | Open | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 7 / st. 1 |
50. | Tomasz Stefanowski | 6.5x55 | Open | - | zm. 6 / st. 15 | |
51. | Janusz Stępniewski | 6,5x55SM | Open | tak | zm. 9 / st. 15 | zm. 8 / st. 8 |
52. | Jan Sykora | 6,5 Creed | Open | tak | zm. 6 / st. 4 | zm. 6 / st. 4 |
53. | Artur Szczepaniak | F/TR 308 Win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 3 | zm. 8 / st. 3 |
54. | Michal Szczyrek | Sabatti 308 Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 6 / st. 1 |
55. | Adam Sztybór | NC RADO 308win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 15 | zm. 8 / st. 9 |
56. | Grzegorz Szulczyński | Sabati 308win | Open | - | zm. 6 / st. 7 | |
57. | Michał Tuzinowski | 308W | F/TR | - | zm. 8 / st. 9 | |
58. | Joanna Wilkowska | Terasjanne 6x47 | Open | tak | zm. 7 / st. 9 | zm. 8 / st. 2 |
59. | Piotr Wilkowski | Tersjanne 6x47 | Open | tak | zm. 6 / st. 9 | zm. 7 / st. 2 |
60. | Józef Wodnicki | Savage 6br | Open | - | zm. 7 / st. 2 | |
61. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 15 | zm. 5 / st. 12 |
62. | Ireneusz Woszczek | .308 WIN | F/TR | tak | zm. 6 / st. 1 | zm. 6 / st. 2 |
63. | Jakub Wyroba | NC Rado 308 Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 14 | zm. 9 / st. 11 |
64. | Joanna Wyroba | Savage 12 FTR 308Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 13 | zm. 8 / st. 10 |
65. | Katarzyna Wyroba | Savage 12 FTR 308Win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 9 / st. 10 |
66. | Iwona Wysokińska | 6b | Open | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 5 / st. 10 |
67. | Maciej Wysokiński | 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 8 / st. 6 |
68. | Maciej Wysokiński | 284 | Open | tak | zm. 10 / st. 6 | zm. 9 / st. 6 |
69. | Robert Żabicki | Sabatti Tactical .308 Win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 7 / st. 3 |
70. | Maria Ziomek | 6 BR | Open | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 8 / st. 4 |
71. | Łukasz Żychiewicz | Savage F/TR .308 win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 3 | zm. 6 / st. 11 |
72. | Zenon Łaski | zl 308 win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 11 | zm. 5 / st. 11 |
73. | Zdzisław Ławniczek | savage 12 ftr 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 5 / st. 1 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Olga Dobosz | TRG42 338 Lapua Magnum | tak | zm. 11 / st. 7 | zm. 10 / st. 3 |
2. | Paweł Konecki | Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM | tak | zm. 11 / st. 4 | zm. 10 / st. 4 |
3. | Piotr Królikowski | AXMC 338LM | tak | zm. 11 / st. 1 | zm. 10 / st. 1 |
4. | Petr Mothejl | Kelbly 7mm RSAUM | tak | zm. 11 / st. 10 | zm. 10 / st. 8 |
5. | Piotr Narloch | Barnard 338 LM | tak | zm. 11 / st. 16 | zm. 10 / st. 12 |
6. | Andrzej Piątak | Dolphin 338LM | tak | zm. 11 / st. 9 | zm. 10 / st. 7 |
7. | Kacper Ślęzak | 338lm | tak | zm. 11 / st. 6 | zm. 10 / st. 6 |
8. | Włodzimierz Smyk | UnqeAlpine | tak | zm. 11 / st. 11 | zm. 10 / st. 11 |
9. | Zenon Łaski | AX 338LM | tak | zm. 11 / st. 12 | zm. 10 / st. 10 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 06-04 08:20 |
1. Rafał Walczowski (Semi-Auto)
2. Paweł Moder (Semi-Auto) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. Paweł Konecki (Semi-Auto) 5. Igor Stefanowski (Semi-Auto) 6. Piotr Wilkowski (Semi-Auto) 7. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto) 8. Marek Pyka (Semi-Auto) |
9. Andrzej Piątak (Semi-Auto)
10. Piotr Celmer (Semi-Auto) 11. Mariusz Wójcik (Semi-Auto) 12. Roman Kurdziel (Semi-Auto) 13. Artur Kamiński (Semi-Auto) 14. 15. Kamil Bania (Semi-Auto) 16. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto) |
seria 2 | 06-04 09:00 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Grzegorz Szulczyński (SniperOpen) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Mirosław Małek (Sniper) 5. Marek Rydz (Sniper) 6. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 7. Robert Żabicki (Sniper) 8. Maria Ziomek (SniperOpen) |
9. Michał Rogóż (Sniper)
10. Daniel Krnansky (SniperOpen) 11. 12. 13. Arkadiusz Piątak (Semi-Auto) 14. Maciej Halladin (Semi-Auto) 15. Błażej Domański (Semi-Auto) 16. |
seria 3 | 06-04 09:42 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. 3. Jan Małek (Sniper) 4. Paweł Konecki (SniperOpen) 5. 6. Maciej Wysokiński (SniperOpen) 7. Jakub Sidorowicz (Sniper) 8. Jacek Jakubiec (Sniper) |
9.
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Roman Kurdziel (SniperOpen) 12. Adam Surała (Sniper) 13. Kamil Bania (Sniper) 14. Maciej Halladin (Sniper) 15. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 16. Adam Sztybór (Sniper) |
seria 4 | 06-04 10:24 |
1. Michal Kolańczyk (Sniper)
2. Grzegorz Gładyszewski (SniperOpen) 3. Józef Wodnicki (SniperOpen) 4. Marek Pyka (Sniper) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Piotr Kuberacki (Sniper) 7. Piotr Oleksy (SniperOpen) 8. Jarosław Pękala (Sniper) |
9.
10. Petr Mothejl (SniperOpen) 11. Lilianna Badura (Sniper) 12. Konrad Włodarczyk (Sniper) 13. Michał Tuzinowski (Sniper) 14. Jerzy Krywult (Sniper) 15. Jerzy Rozlucki (Sniper) 16. Adam Sztybór (SniperOpen) |
seria 5 | 06-04 11:06 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Michal Szczyrek (Sniper) 3. Ireneusz Woszczek (Sniper) 4. Mirosław Małek (SniperOpen) 5. Jerzy Przepiórski (Sniper) 6. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 7. Mariusz Lipski (Sniper) 8. Slawomir Mlicki (Sniper) |
9.
10. Agnieszka Mituniewicz (Sniper) 11. 12. 13. Michał Śledzik (Sniper) 14. 15. 16. |
seria 6 | 06-04 11:48 |
1. Ireneusz Woszczek (F/TR)
2. Mirosław Moździerz (F/TR) 3. Artur Szczepaniak (F/TR) 4. Jan Sykora (Open) 5. Karol Janczewski (Open) 6. Dariusz Dziamski (F/TR) 7. Grzegorz Szulczyński (Open) 8. Andrej Aidamovic (F/TR) |
9. Piotr Wilkowski (Open)
10. Mirosław Radecki (Open) 11. Zenon Łaski (F/TR) 12. Petr Novak (Open) 13. 14. Michał Garbień (Open) 15. Tomasz Stefanowski (Open) 16. Jerzy Rozlucki (F/TR) |
seria 7 | 06-04 12:55 |
1. Stanisław Karpiński (F/TR)
2. Józef Wodnicki (Open) 3. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 4. Robert Hordyński (F/TR) 5. Piotr Bajraszewski (Open) 6. Dariusz Dziamski (Open) 7. Ricardas Aliukonis (F/TR) 8. Paweł Moder (F/TR) |
9. Joanna Wilkowska (Open)
10. Mirosław Radecki (F/TR) 11. Petr Mothejl (Open) 12. Paweł Kolasiński (F/TR) 13. 14. Jacek Dorszewicz (F/TR) 15. Piotr Narloch (F/TR) 16. Bogdan Raczyński (F/TR) |
seria 8 | 06-04 14:02 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Michal Szczyrek (F/TR) 3. Michał Harenża (Open) 4. Marcin Bednarkiewicz (F/TR) 5. Piotr Kuberacki (F/TR) 6. Janusz Skarysz (Open) 7. Piotr Oleksy (F/TR) 8. Libor Havlis (Open) |
9. Michał Tuzinowski (F/TR)
10. Piotr Celmer (Open) 11. 12. Krzysztof Kolasiński (F/TR) 13. Joanna Wyroba (F/TR) 14. Jacek Dorszewicz (Open) 15. Mariusz Wójcik (F/TR) 16. Bogdan Raczyński (Open) |
seria 9 | 06-04 15:09 |
1. Stanisław Karpiński (Open)
2. Grzegorz Gładyszewski (F/TR) 3. Adam Mossakowski (Open) 4. Marcin Kowalski (F/TR) 5. Piotr Bajraszewski (F/TR) 6. Maciej Wysokiński (F/TR) 7. 8. Lada Hrbackova (Open) |
9. Michał Śledzik (F/TR)
10. Roman Kurdziel (Open) 11. Włodzimierz Smyk (F/TR) 12. Iwona Wysokińska (Open) 13. Katarzyna Wyroba (F/TR) 14. Jakub Wyroba (F/TR) 15. Janusz Stępniewski (Open) 16. |
seria 10 | 06-04 16:16 |
1. Mirosław Małek (Open)
2. Tomasz Bąkowski (F/TR) 3. Zdzisław Ławniczek (F/TR) 4. Marek Papros (Open) 5. 6. Maciej Wysokiński (Open) 7. Piotr Oleksy (Open) 8. Slawomir Mlicki (F/TR) |
9. Mateusz Michalski (F/TR)
10. Robert Żabicki (F/TR) 11. Maria Ziomek (Open) 12. Michał Rogóż (F/TR) 13. Agnieszka Mituniewicz (F/TR) 14. Tomasz Affet (F/TR) 15. Adam Sztybór (F/TR) 16. |
seria 11 | 06-04 17:23 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. 3. 4. Paweł Konecki (Magnum) 5. 6. Kacper Ślęzak (Magnum) 7. Olga Dobosz (Magnum) 8. |
9. Andrzej Piątak (Magnum)
10. Petr Mothejl (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (Magnum) 12. Zenon Łaski (Magnum) 13. 14. 15. 16. Piotr Narloch (Magnum) |
06-04 18:30 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 07-04 08:30 |
1. Rafał Walczowski (Semi-Auto)
2. Paweł Moder (Semi-Auto) 3. Bartosz Łuczak (Semi-Auto) 4. Kamil Bania (Semi-Auto) 5. Igor Stefanowski (Semi-Auto) 6. Paweł Konecki (Semi-Auto) |
7. Jakub Sidorowicz (Semi-Auto)
8. Andrzej Piątak (Semi-Auto) 9. Roman Kurdziel (Semi-Auto) 10. Piotr Celmer (Semi-Auto) 11. Artur Kamiński (Semi-Auto) 12. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto) |
seria 2 | 07-04 08:52 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Robert Żabicki (Sniper) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Mirosław Małek (Sniper) 5. Marek Rydz (Sniper) 6. Daniel Krnansky (SniperOpen) |
7. Piotr Oleksy (SniperOpen)
8. Maria Ziomek (SniperOpen) 9. Michał Rogóż (Sniper) 10. Maciej Halladin (Semi-Auto) 11. 12. Janusz Stępniewski (SniperOpen) |
seria 3 | 07-04 09:14 |
1. Piotr Kies (Sniper)
2. Piotr Królikowski (Sniper) 3. Jan Małek (Sniper) 4. Paweł Konecki (SniperOpen) 5. Grzegorz Górkiewicz (Sniper) 6. Maciej Wysokiński (SniperOpen) |
7. Jacek Jakubiec (Sniper)
8. Arkadiusz Piątak (Semi-Auto) 9. Roman Kurdziel (SniperOpen) 10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Maciej Halladin (Sniper) 12. Adam Sztybór (Sniper) |
seria 4 | 07-04 09:36 |
1. Michal Kolańczyk (Sniper)
2. Ireneusz Woszczek (Sniper) 3. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 4. Michal Szczyrek (Sniper) 5. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 6. Mirosław Małek (SniperOpen) |
7. Jakub Sidorowicz (Sniper)
8. 9. Petr Mothejl (SniperOpen) 10. Jerzy Krywult (Sniper) 11. Kamil Bania (Sniper) 12. Adam Sztybór (SniperOpen) |
seria 5 | 07-04 09:58 |
1. Zdzisław Ławniczek (F/TR)
2. Tomasz Bąkowski (F/TR) 3. Michał Harenża (Open) 4. Marek Papros (Open) 5. Piotr Bajraszewski (Open) 6. Paweł Moder (F/TR) |
7. Piotr Oleksy (Open)
8. Petr Novak (Open) 9. Adam Surała (Sniper) 10. Iwona Wysokińska (Open) 11. Zenon Łaski (F/TR) 12. Mariusz Wójcik (F/TR) |
seria 6 | 07-04 10:20 |
1. Michal Szczyrek (F/TR)
2. Ireneusz Woszczek (F/TR) 3. 4. Jan Sykora (Open) 5. Andrej Aidamovic (F/TR) 6. Ricardas Aliukonis (F/TR) |
7. Piotr Oleksy (F/TR)
8. Petr Mothejl (Open) 9. Piotr Celmer (Open) 10. Mirosław Radecki (F/TR) 11. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 12. Robert Hordyński (F/TR) |
seria 7 | 07-04 10:42 |
1. Igor Stefanowski (Open)
2. Piotr Wilkowski (Open) 3. Robert Żabicki (F/TR) 4. Marcin Kowalski (F/TR) 5. 6. Piotr Narloch (F/TR) |
7. Piotr Bajraszewski (F/TR)
8. Libor Havlis (Open) 9. 10. Mirosław Radecki (Open) 11. Mirosław Moździerz (F/TR) 12. Bogdan Raczyński (F/TR) |
seria 8 | 07-04 11:04 |
1. Jacek Dorszewicz (Open)
2. Joanna Wilkowska (Open) 3. Artur Szczepaniak (F/TR) 4. Maria Ziomek (Open) 5. Michał Rogóż (F/TR) 6. Maciej Wysokiński (F/TR) |
7. Lada Hrbackova (Open)
8. Janusz Stępniewski (Open) 9. Adam Sztybór (F/TR) 10. Joanna Wyroba (F/TR) 11. Włodzimierz Smyk (F/TR) 12. Bogdan Raczyński (Open) |
seria 9 | 07-04 11:26 |
1. Adam Mossakowski (Open)
2. Mirosław Małek (Open) 3. Stanisław Karpiński (Open) 4. 5. Karol Janczewski (Open) 6. Maciej Wysokiński (Open) |
7. Michał Śledzik (F/TR)
8. Mateusz Michalski (F/TR) 9. Roman Kurdziel (Open) 10. Katarzyna Wyroba (F/TR) 11. Jakub Wyroba (F/TR) 12. |
seria 10 | 07-04 11:48 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. 3. Olga Dobosz (Magnum) 4. Paweł Konecki (Magnum) 5. 6. Kacper Ślęzak (Magnum) |
7. Andrzej Piątak (Magnum)
8. Petr Mothejl (Magnum) 9. 10. Zenon Łaski (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (Magnum) 12. Piotr Narloch (Magnum) |
07-04 12:10 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Affet Tomasz | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 14 | |||
Aidamovic Andrej | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 8 | 07-04 10:20 | 6 | 5 |
Aliukonis Ricardas | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 7 | 07-04 10:20 | 6 | 6 |
Badura Lilianna | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 11 | |||
Bajraszewski Piotr | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 5 | 07-04 10:42 | 7 | 7 |
Bajraszewski Piotr | Open | 06-04 12:55 | 7 | 5 | 07-04 09:58 | 5 | 5 |
Bąkowski Tomasz | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 2 | 07-04 09:58 | 5 | 2 |
Bania Kamil | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 15 | 07-04 08:30 | 1 | 4 |
Bania Kamil | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 13 | 07-04 09:36 | 4 | 11 |
Bednarkiewicz Marcin | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 4 | |||
Celmer Piotr | Open | 06-04 14:02 | 8 | 10 | 07-04 10:20 | 6 | 9 |
Celmer Piotr | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 10 | 07-04 08:30 | 1 | 10 |
Dobosz Olga | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 7 | 07-04 11:48 | 10 | 3 |
Domański Błażej | Semi-Auto | 06-04 09:00 | 2 | 15 | |||
Dorszewicz Jacek | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 14 | |||
Dorszewicz Jacek | Open | 06-04 14:02 | 8 | 14 | 07-04 11:04 | 8 | 1 |
Dziamski Dariusz | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 6 | |||
Dziamski Dariusz | Open | 06-04 12:55 | 7 | 6 | |||
Garbień Michał | Open | 06-04 11:48 | 6 | 14 | |||
Górkiewicz Grzegorz | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 5 | 07-04 09:14 | 3 | 5 |
Grzybowski Dariusz | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 16 | 07-04 08:30 | 1 | 12 |
Gładyszewski Grzegorz | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 2 | |||
Gładyszewski Grzegorz | SniperOpen | 06-04 10:24 | 4 | 2 | |||
Halladin Maciej | Semi-Auto | 06-04 09:00 | 2 | 14 | 07-04 08:52 | 2 | 10 |
Halladin Maciej | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 14 | 07-04 09:14 | 3 | 11 |
Harenża Michał | Open | 06-04 14:02 | 8 | 3 | 07-04 09:58 | 5 | 3 |
Havlis Libor | Open | 06-04 14:02 | 8 | 8 | 07-04 10:42 | 7 | 8 |
Hordyński Robert | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 4 | 07-04 10:20 | 6 | 12 |
Hrbackova Lada | Open | 06-04 15:09 | 9 | 8 | 07-04 11:04 | 8 | 7 |
Jakubiec Jacek | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 8 | 07-04 09:14 | 3 | 7 |
Janczewski Karol | Open | 06-04 11:48 | 6 | 5 | 07-04 11:26 | 9 | 5 |
Kamiński Artur | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 13 | 07-04 08:30 | 1 | 11 |
Karpiński Stanisław | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 1 | |||
Karpiński Stanisław | Open | 06-04 15:09 | 9 | 1 | 07-04 11:26 | 9 | 3 |
Kies Piotr | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 1 | 07-04 09:14 | 3 | 1 |
Kolańczyk Michal | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 1 | 07-04 09:36 | 4 | 1 |
Kolasiński Krzysztof | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 12 | |||
Kolasiński Paweł | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 12 | |||
Konecki Paweł | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 4 | 07-04 11:48 | 10 | 4 |
Konecki Paweł | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 4 | 07-04 08:30 | 1 | 6 |
Konecki Paweł | SniperOpen | 06-04 09:42 | 3 | 4 | 07-04 09:14 | 3 | 4 |
Kowalski Marcin | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 4 | 07-04 10:42 | 7 | 4 |
Krnansky Daniel | SniperOpen | 06-04 09:00 | 2 | 10 | 07-04 08:52 | 2 | 6 |
Królikowski Piotr | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 1 | 07-04 11:48 | 10 | 1 |
Królikowski Piotr | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 1 | 07-04 09:14 | 3 | 2 |
Krywult Jerzy | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 14 | 07-04 09:36 | 4 | 10 |
Kuberacki Piotr | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 5 | |||
Kuberacki Piotr | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 6 | |||
Kurdziel Roman | Open | 06-04 15:09 | 9 | 10 | 07-04 11:26 | 9 | 9 |
Kurdziel Roman | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 12 | 07-04 08:30 | 1 | 9 |
Kurdziel Roman | SniperOpen | 06-04 09:42 | 3 | 11 | 07-04 09:14 | 3 | 9 |
Lipski Mariusz | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 7 | |||
Małek Jan | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 3 | 07-04 09:14 | 3 | 3 |
Małek Mirosław | Open | 06-04 16:16 | 10 | 1 | 07-04 11:26 | 9 | 2 |
Małek Mirosław | Sniper | 06-04 09:00 | 2 | 4 | 07-04 08:52 | 2 | 4 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 06-04 11:06 | 5 | 4 | 07-04 09:36 | 4 | 6 |
Michalski Mateusz | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 9 | 07-04 11:26 | 9 | 8 |
Mituniewicz Agnieszka | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 13 | |||
Mituniewicz Agnieszka | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 10 | |||
Mlicki Slawomir | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 8 | |||
Mlicki Slawomir | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 8 | |||
Moder Paweł | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 8 | 07-04 09:58 | 5 | 6 |
Moder Paweł | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 2 | 07-04 08:30 | 1 | 2 |
Mossakowski Adam | Open | 06-04 15:09 | 9 | 3 | 07-04 11:26 | 9 | 1 |
Mothejl Petr | Open | 06-04 12:55 | 7 | 11 | 07-04 10:20 | 6 | 8 |
Mothejl Petr | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 10 | 07-04 11:48 | 10 | 8 |
Mothejl Petr | SniperOpen | 06-04 10:24 | 4 | 10 | 07-04 09:36 | 4 | 9 |
Moździerz Mirosław | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 2 | 07-04 10:42 | 7 | 11 |
Narloch Piotr | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 15 | 07-04 10:42 | 7 | 6 |
Narloch Piotr | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 16 | 07-04 11:48 | 10 | 12 |
Novak Petr | Open | 06-04 11:48 | 6 | 12 | 07-04 09:58 | 5 | 8 |
Oleksy Piotr | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 7 | 07-04 10:20 | 6 | 7 |
Oleksy Piotr | Open | 06-04 16:16 | 10 | 7 | 07-04 09:58 | 5 | 7 |
Oleksy Piotr | SniperOpen | 06-04 10:24 | 4 | 7 | 07-04 08:52 | 2 | 7 |
Papros Marek | Open | 06-04 16:16 | 10 | 4 | 07-04 09:58 | 5 | 4 |
Pękala Jarosław | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 8 | |||
Piątak Andrzej | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 9 | 07-04 11:48 | 10 | 7 |
Piątak Andrzej | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 9 | 07-04 08:30 | 1 | 8 |
Piątak Arkadiusz | Semi-Auto | 06-04 09:00 | 2 | 13 | 07-04 09:14 | 3 | 8 |
Przepiórski Jerzy | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 5 | |||
Pyka Marek | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 8 | |||
Pyka Marek | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 4 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 16 | 07-04 10:42 | 7 | 12 |
Raczyński Bogdan | Open | 06-04 14:02 | 8 | 16 | 07-04 11:04 | 8 | 12 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 10 | 07-04 09:14 | 3 | 10 |
Radecki Mirosław | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 10 | 07-04 10:20 | 6 | 10 |
Radecki Mirosław | Open | 06-04 11:48 | 6 | 10 | 07-04 10:42 | 7 | 10 |
Rogóż Michał | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 12 | 07-04 11:04 | 8 | 5 |
Rogóż Michał | Sniper | 06-04 09:00 | 2 | 9 | 07-04 08:52 | 2 | 9 |
Rozlucki Jerzy | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 16 | |||
Rozlucki Jerzy | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 15 | |||
Rydz Marek | Sniper | 06-04 09:00 | 2 | 5 | 07-04 08:52 | 2 | 5 |
Sidorowicz Jakub | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 7 | 07-04 08:30 | 1 | 7 |
Sidorowicz Jakub | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 7 | 07-04 09:36 | 4 | 7 |
Skarysz Janusz | Open | 06-04 14:02 | 8 | 6 | |||
Śledzik Michał | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 9 | 07-04 11:26 | 9 | 7 |
Śledzik Michał | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 13 | |||
Ślęzak Kacper | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 6 | 07-04 11:48 | 10 | 6 |
Smyk Włodzimierz | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 11 | 07-04 11:04 | 8 | 11 |
Smyk Włodzimierz | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 11 | 07-04 11:48 | 10 | 11 |
Stefanowski Igor | Open | 06-04 14:02 | 8 | 1 | 07-04 10:42 | 7 | 1 |
Stefanowski Igor | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 5 | 07-04 08:30 | 1 | 5 |
Stefanowski Tomasz | Open | 06-04 11:48 | 6 | 15 | |||
Stępniewski Janusz | Open | 06-04 15:09 | 9 | 15 | 07-04 11:04 | 8 | 8 |
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 06-04 09:42 | 3 | 15 | 07-04 08:52 | 2 | 12 |
Surała Adam | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 12 | 07-04 09:58 | 5 | 9 |
Sykora Jan | Open | 06-04 11:48 | 6 | 4 | 07-04 10:20 | 6 | 4 |
Szczepaniak Artur | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 3 | 07-04 11:04 | 8 | 3 |
Szczyrek Michal | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 2 | 07-04 10:20 | 6 | 1 |
Szczyrek Michal | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 2 | 07-04 09:36 | 4 | 4 |
Sztybór Adam | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 15 | 07-04 11:04 | 8 | 9 |
Sztybór Adam | Sniper | 06-04 09:42 | 3 | 16 | 07-04 09:14 | 3 | 12 |
Sztybór Adam | SniperOpen | 06-04 10:24 | 4 | 16 | 07-04 09:36 | 4 | 12 |
Szulczyński Grzegorz | Open | 06-04 11:48 | 6 | 7 | |||
Szulczyński Grzegorz | SniperOpen | 06-04 09:00 | 2 | 2 | |||
Tuzinowski Michał | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 9 | |||
Tuzinowski Michał | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 13 | |||
Walczowski Rafał | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 1 | 07-04 08:30 | 1 | 1 |
Walczowski Rafał | SniperOpen | 06-04 09:00 | 2 | 1 | 07-04 08:52 | 2 | 1 |
Wilkowska Joanna | Open | 06-04 12:55 | 7 | 9 | 07-04 11:04 | 8 | 2 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 06-04 11:06 | 5 | 6 | 07-04 09:36 | 4 | 5 |
Wilkowski Piotr | Open | 06-04 11:48 | 6 | 9 | 07-04 10:42 | 7 | 2 |
Wilkowski Piotr | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 6 | |||
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 06-04 09:00 | 2 | 6 | 07-04 09:36 | 4 | 3 |
Wodnicki Józef | Open | 06-04 12:55 | 7 | 2 | |||
Wodnicki Józef | SniperOpen | 06-04 10:24 | 4 | 3 | |||
Wójcik Mariusz | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 15 | 07-04 09:58 | 5 | 12 |
Wójcik Mariusz | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 11 | |||
Woszczek Ireneusz | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 1 | 07-04 10:20 | 6 | 2 |
Woszczek Ireneusz | Sniper | 06-04 11:06 | 5 | 3 | 07-04 09:36 | 4 | 2 |
Wyroba Jakub | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 14 | 07-04 11:26 | 9 | 11 |
Wyroba Joanna | F/TR | 06-04 14:02 | 8 | 13 | 07-04 11:04 | 8 | 10 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 13 | 07-04 11:26 | 9 | 10 |
Wysokińska Iwona | Open | 06-04 15:09 | 9 | 12 | 07-04 09:58 | 5 | 10 |
Wysokiński Maciej | F/TR | 06-04 15:09 | 9 | 6 | 07-04 11:04 | 8 | 6 |
Wysokiński Maciej | Open | 06-04 16:16 | 10 | 6 | 07-04 11:26 | 9 | 6 |
Wysokiński Maciej | SniperOpen | 06-04 09:42 | 3 | 6 | 07-04 09:14 | 3 | 6 |
Włodarczyk Konrad | Sniper | 06-04 10:24 | 4 | 12 | |||
Żabicki Robert | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 10 | 07-04 10:42 | 7 | 3 |
Żabicki Robert | Sniper | 06-04 09:00 | 2 | 7 | 07-04 08:52 | 2 | 2 |
Ziomek Maria | Open | 06-04 16:16 | 10 | 11 | 07-04 11:04 | 8 | 4 |
Ziomek Maria | SniperOpen | 06-04 09:00 | 2 | 8 | 07-04 08:52 | 2 | 8 |
Żychiewicz Łukasz | F/TR | 06-04 12:55 | 7 | 3 | 07-04 10:20 | 6 | 11 |
Łaski Zenon | F/TR | 06-04 11:48 | 6 | 11 | 07-04 09:58 | 5 | 11 |
Łaski Zenon | Magnum | 06-04 17:23 | 11 | 12 | 07-04 11:48 | 10 | 10 |
Ławniczek Zdzisław | F/TR | 06-04 16:16 | 10 | 3 | 07-04 09:58 | 5 | 1 |
Łuczak Bartosz | Semi-Auto | 06-04 08:20 | 1 | 3 | 07-04 08:30 | 1 | 3 |
Łuczak Bartosz | Sniper | 06-04 09:00 | 2 | 3 | 07-04 08:52 | 2 | 3 | Wszystkie czasy są orientacyjne i mogą ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku