Wyniki 10 ocenianych strzałów, w nawiasach ilo¶ć centralnych dziesi±tek (X).
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Bartosz Łuczak | 94 | (2X) | 0.848 | HK MR308 | BT | tarcza | |
2. | Dariusz Paliborek | 90 | 1.604 | JP 308 | Bushnell | tarcza | ||
3. | Andrzej Pi±tak | 84 | 2.097 | HK MR 308 | Delta 4,5-30x50 | tarcza | ||
4. | Piotr Onych | 82 | (1X) | 3.266 | SigSauer 716 308Win | Nightforce 8-32 | tarcza | |
5. | Piotr Lalik | 79 | 2.785 | SIG DMR 308 win | Meopta ZD 6-24x56 | tarcza | ||
6. | Damian Bochyński | 67 | JP 6.5 | NF | tarcza | |||
7. | Zbigniew Maliński | 52 | JP 6.5Grendel/223 | Zeiss V8 4.8-35/60 | tarcza | |||
8. | Robert Mikrut | 5 | HK 306win | Premier 5-25x56 | ||||
9. | Michał Rużański | 0 | sigsauer 223 | 5x30 delta | ||||
Paweł Hejmanowski | DQ | Heckler Koch MR 308 | Nikon 6-24x50 | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Marek B±kowski | 99 | (1X) | 0.745 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | tarcza | |
2. | Grzegorz Leszczyński | 98 | (5X) | 0.561 | NC RADO .308 | NF | tarcza | |
3. | Piotr Lalik | 94 | (4X) | 0.837 | Steyr SSG-04 | Meopta ZD 6-24x56 | tarcza | |
4. | Robert Mikrut | 94 | (1X) | 1.054 | SSG04 308win | Premier 5-25x56 | ||
5. | Piotr Oleksy | 94 | 1.123 | 308 | NF | tarcza | ||
6. | Zacheusz Siedlecki | 93 | (1X) | 1.054 | Sako TRG .308 Win | NF Competition 15-55x52 | tarcza | |
7. | Artur Szczepaniak | 92 | (3X) | 2.131 | Laskowski Savage | 8-32x50 | tarcza | |
8. | Jerzy Krywult | 92 | (1X) | 0.997 | NC Rado .308win. | march 10-60x52 | tarcza | |
9. | Tomasz Kirczuk | 92 | 0.928 | Sako TRG 22 | Vortex 15-60x | tarcza | ||
10. | Joanna Szczepańska | 91 | (3X) | 1.169 | Tikka T3 | Vortex 6-24x | ||
11. | Adam Wardęcki | 91 | (2X) | 1.352 | REM 700 kal. 308W | Sightron 10-50x60 | ||
12. | Bogdan Raczyński | 89 | (1X) | 1.226 | Laskowski | NF | ||
13. | Damian Bochyński | 88 | (1X) | 1.467 | Dolphin | NF | ||
14. | Jerzy Przepiórski | 87 | (1X) | 1.409 | Savage .308Win | NightForce 4-16x42 | ||
15. | Zbigniew Maliński | 0 | Accuracy International 308 | Nightorce competition 15-55x52 | ||||
PK. | Piotr Siezieniewski | 99 | (5X) | 0.940 | Rado | March | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Sylwiusz Bajraszewski | 99 | 0.584 | Savage 12 F-class 6mm Norma BR | March 8-80 x 56 | tarcza | ||
2. | Rafał Walczowski | 99 | 0.653 | 284 Win | NF Competition | tarcza | ||
3. | Igor Stefanowski | 98 | (4X) | 0.665 | 6,5x47 | March | tarcza | |
4. | Piotr Bajraszewski | 98 | (3X) | 0.493 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | |
5. | Mirosław Małek | 97 | (2X) | 0.802 | NC RADO 6,5x47 | NF Competiton | tarcza | |
6. | Piotr Siezieniewski | 97 | (1X) | 0.940 | Rado | March | tarcza | |
7. | Zbigniew Hliwa | 96 | (5X) | 0.722 | NC RADO 6BR | NF 15x55 Comp. | tarcza | |
8. | Paweł Konecki | 95 | (1X) | 0.963 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | tarcza | |
9. | Tomasz Chałupka | 95 | (1X) | 1.192 | Janczewskiolsztyn 6,5x55 | NF 15-55 | tarcza | |
10. | Marek B±kowski | 94 | (3X) | 1.283 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | tarcza | |
11. | Filip Drozdowski | 93 | (4X) | 1.662 | CZ 557 VARMINT .308 Win. | VORTEX GE HD 10-60X52 | ||
12. | Roman Kurdziel | 93 | (3X) | 1.180 | NC RADO 6,5X47 | S&B | ||
13. | Zbigniew Rybczyk | 92 | (3X) | 1.077 | 308 Win | 10-50 x 56 | ||
14. | Janusz Stępniewski | 92 | (2X) | 0.951 | 6,6x55SM | 8-32x56 | ||
15. | Andrzej Pi±tak | 89 | (2X) | 1.513 | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Josef Prochazka | 100 | (8X) | 0.435 | Kelbly 308Win | NF | tarcza | |
2. | Piotr Niewiadomski | 100 | (5X) | 0.561 | Dolphin | NF | tarcza | |
3. | Marcin Kowalski | 99 | (2X) | 0.722 | NC Rado 308Win | NF | tarcza | |
4. | Piotr Siezieniewski | 99 | (1X) | 0.733 | Rado | March | tarcza | |
5. | Grzegorz Leszczyński | 98 | (4X) | 0.882 | NC RADO .308 | NF | tarcza | |
6. | Konrad Bartczak | 97 | (4X) | 0.905 | Steyr Manlicher 308 Win | S&B | tarcza | |
7. | Maciej Wysokiński | 97 | (2X) | 0.940 | 308 | march | tarcza | |
8. | Piotr Bajraszewski | 96 | (4X) | 1.112 | DOLPHIN 308 W | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | |
9. | Jacek Dorszewicz | 96 | (2X) | 0.779 | Steyr Manlicher 308 Win | S&B | tarcza | |
10. | Damian Bochyński | 96 | (2X) | 0.963 | Dolphin | NF | tarcza | |
11. | Daniel Dakowski | 96 | (2X) | 0.997 | Janczewski Custom .308 Win | Nightforce Competition 15-55x52 | tarcza | |
12. | Saulius Paknys | 95 | (4X) | 0.985 | 308 WIN | March 8x80-56 | ||
13. | Adam Sztybór | 95 | (4X) | 1.077 | AS 308win | NF | ||
14. | Krzysztof Kolasiński | 94 | (2X) | 0.825 | Tikka .223Rem | Vortex GE 15-60 | ||
15. | Marek Papros | 94 | (2X) | 0.997 | Savage F/TR 308 win. | 15x55 | ||
16. | Jakub Wyroba | 94 | (1X) | 1.066 | 308Win | Kahles | ||
17. | Piotr Oleksy | 93 | (1X) | 0.963 | 308 | NF | ||
18. | Marek B±kowski | 93 | 1.077 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | |||
19. | Wojciech Storzysz | 92 | (1X) | 0.917 | 308 WIN | Kahles | ||
20. | Bogdan Raczyński | 92 | (1X) | 1.467 | Laskowski 308 | NF | ||
21. | Ireneusz Woszczek | 92 | (1X) | 1.478 | 0.308 WIN | VORTEX GOLDEN EAGLE 15-60x52 | ||
22. | Jan Małek | 91 | (2X) | 1.295 | 308 WIN | DELTA OPTICAL | ||
23. | Sylwiusz Bajraszewski | 91 | (2X) | 1.730 | Dolphin 308 W | March 8-80 x 56 | ||
24. | Krzysztof Tuliński | 90 | (1X) | 1.226 | 308win barnard | NF | ||
25. | Wiesław Wyroba | 90 | (1X) | 1.295 | 308Win | Kahles | ||
26. | Dariusz Dziamski | 90 | (1X) | 1.375 | Savage 12 F/TR | Nightforce 12-42x56 | ||
27. | Łukasz Żychiewicz | 90 | 1.581 | Savage .308 Win | Weaver T 36 | |||
28. | Iwona Wysokińska | 89 | (2X) | 1.467 | NC RADO | march | ||
29. | Artur Szczepaniak | 89 | (1X) | 1.192 | 12 F/TR 308 Win | Weaver | ||
30. | Zbigniew Maliński | 89 | (1X) | 1.753 | Accuracy International 308 | Nightorce competition 15-55x52 | ||
31. | Mariusz Wójcik | 87 | (1X) | 1.891 | Savage 308 | Nightforce Competition | ||
32. | Zenon Łaski | 86 | (1X) | 1.536 | 308 | 8-50x56 | ||
33. | Robert Hordyński | 86 | 1.169 | Howa | NF | |||
34. | Paweł Radoliński | 86 | 1.925 | Janczewski .223 | NF Competition | |||
35. | Piotr Dowżenko | 80 | (1X) | 2.956 | TRG 22 308WIN | NF comp. | ||
36. | Damian Kosiniec | 79 | 2.028 | Keppeler EL .308Win | Weaver 5-25x56 Tactical |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Lada Hrbackova | 100 | (3X) | 0.435 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | |
2. | Piotr Siezieniewski | 99 | (4X) | 0.688 | Rado | March | tarcza | |
3. | Vitas Bielys | 99 | (4X) | 0.710 | NC Rado 6,5x47 Lapua | NF 15-55x52 Competition | tarcza | |
4. | Sylwiusz Bajraszewski | 99 | (4X) | 0.722 | Savage 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | March 8-80 x 56 | tarcza | |
5. | Tomasz Redecki | 99 | (3X) | 0.607 | 6.5x55 | tarcza | ||
6. | Iwona Wysokińska | 99 | (2X) | 0.699 | NC RADO | MARCH | tarcza | |
7. | Wojciech Storzysz | 99 | (1X) | 0.814 | 6,5x47 | Kahles | tarcza | |
8. | Rafał Walczowski | 98 | (3X) | 0.814 | 284 Win | NF Competition | tarcza | |
9. | Zbigniew Hliwa | 98 | (2X) | 0.722 | NC Rado 6 BR | NF 15x55 COM. | tarcza | |
9. | Piotr Lalik | 98 | (2X) | 0.722 | Custom 6,5x55 | March 8-80x56 | tarcza | |
11. | Libor Havlis | 98 | (2X) | 0.745 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | |
12. | Piotr Bajraszewski | 97 | (4X) | 0.722 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | ||
13. | Mirosław Małek | 97 | (3X) | 0.882 | NC RADO 6,5x47 | NF Competiton | ||
14. | Igor Stefanowski | 97 | (2X) | 0.630 | 6,5x47 | March | ||
15. | Josef Prochazka | 97 | (1X) | 0.848 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | ||
16. | Tomasz Chałupka | 96 | (2X) | 0.825 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | ||
17. | Konrad Bartczak | 96 | (1X) | 0.917 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | ||
18. | Bartosz Łuczak | 96 | 0.905 | Savage 6BR | SIII | |||
19. | Włodzimierz Smyk | 95 | (3X) | 1.169 | Rado | Smitch Bender | ||
20. | Maciej Wysokiński | 95 | (2X) | 1.020 | 6 br | MARCH | ||
21. | Paweł Konecki | 94 | (3X) | 1.180 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | ||
22. | Krystian Janczewski | 94 | (2X) | 1.272 | Janczewski 7 SAUM | March | ||
23. | Andrzej Pi±tak | 94 | (1X) | 0.951 | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 | ||
24. | Jacek Dorszewicz | 94 | 0.688 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | |||
25. | Janusz Stępniewski | 94 | 0.871 | 6,5x55 SM | 8-32x56 | |||
26. | Petr Mothejl | 93 | (2X) | 0.940 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | ||
27. | Michał Harenża | 93 | (2X) | 1.008 | 6,5x47 | March | ||
28. | Paweł Radoliński | 93 | (2X) | 1.123 | 223 | NF Competition | ||
29. | Jan Piotrowski | 93 | (1X) | 1.112 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||
30. | Aleksander Piotrowski | 93 | (1X) | 1.226 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||
31. | Vladislavas Lemeąevas | 93 | 0.779 | Dolphin | 15-60 | |||
32. | Karol Janczewski | 92 | (4X) | 1.891 | Janczewski 6,5x47 | March | ||
33. | Marek Chałupka | 92 | (1X) | 1.581 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | ||
34. | Krzysztof Tuliński | 92 | 0.905 | 6,5/284 NC Rado | NF | |||
35. | Wiktor Piotrowski | 91 | (3X) | 1.318 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||
36. | Marek B±kowski | 84 | (3X) | 1.020 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | ||
37. | Paweł Hejmanowski | 84 | 2.063 | Blaser R8 6,5x55 | Nikon 6-24X50 | |||
38. | Michał Rużański | 65 | (1X) | Tikka 6,5x55 se | marcz 8x80 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Mothejl | 97 | (5X) | 1.066 | DTA 338LM | March 8-80x56 | tarcza | |
2. | Włodzimierz Smyk | 97 | 1.134 | .338 Unicue Alpine | Smitch Bender | tarcza | ||
3. | Piotr Onych | 96 | (2X) | 1.157 | Janczewski 338 | NXS 8-32 | tarcza | |
4. | Adam Sztybór | 94 | (3X) | 1.089 | AS 338LM | NF | tarcza | |
5. | Roman Kurdziel | 93 | (2X) | 1.157 | 338LM | S&B | tarcza | |
6. | Robert Mikrut | 93 | (2X) | 1.524 | RPA Range Master 338LM | Premier 5-25x56 | tarcza | |
7. | Wiesław Wyroba | 93 | (1X) | 0.802 | 338Lap.Mag. | S&B | tarcza | |
8. | Artur Błaszczuk | 93 | (1X) | 1.031 | 338 LM | 5-35x60 | tarcza | |
9. | Zenon Łaski | 88 | (2X) | 1.352 | AX338LM | 8-50x56 | tarcza | |
10. | Arkadiusz Gondro | 87 | 1.650 | barett 338LM | luopold 4-20x50 | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Andrzej Pi±tak | 91 | 1.513 | HK MR 308 | Delta 4,5-30x50 | tarcza | ||
2. | Bartosz Łuczak | 84 | 1.507 | HK MR308 | BT | tarcza | ||
3. | Robert Mikrut | 82 | (1X) | 2.028 | HK 306win | Premier 5-25x56 | ||
4. | Dariusz Paliborek | 76 | (1X) | 1.335 | JP 308 | Bushnell | tarcza | |
5. | Damian Bochyński | 61 | JP 6.5 | NF | tarcza | |||
6. | Piotr Lalik | 47 | SIG DMR 308 win | Meopta ZD 6-24x56 | tarcza | |||
7. | Piotr Onych | 40 | SigSauer 716 308Win | Nightforce 8-32 | tarcza | |||
8. | Zbigniew Maliński | 0 | JP 6.5Grendel/223 | Zeiss V8 4.8-35/60 | ||||
8. | Michał Rużański | 0 | sigsauer 223 | 5x30 delta | ||||
Paweł Hejmanowski | DQ | Heckler Koch MR 308 | Nikon 6-24x50 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Grzegorz Leszczyński | 96 | (2X) | 1.163 | NC RADO .308 | NF | tarcza | |
2. | Piotr Oleksy | 94 | (2X) | 1.043 | 308 | NF | tarcza | |
3. | Bogdan Raczyński | 92 | (2X) | 1.134 | Laskowski | NF | tarcza | |
4. | Zacheusz Siedlecki | 91 | (2X) | 1.117 | Sako TRG .308 Win | NF Competition 15-55x52 | tarcza | |
5. | Robert Mikrut | 90 | (1X) | 1.536 | SSG04 308win | Premier 5-25x56 | ||
6. | Tomasz Kirczuk | 89 | 0.831 | Sako TRG 22 | Vortex 15-60x | tarcza | ||
7. | Adam Wardęcki | 86 | 2.068 | REM 700 kal. 308W | Sightron 10-50x60 | tarcza | ||
8. | Piotr Lalik | 84 | 1.696 | Steyr SSG-04 | Meopta ZD 6-24x56 | |||
9. | Joanna Szczepańska | 83 | (1X) | 1.215 | Tikka T3 | Vortex 6-24x | tarcza | |
10. | Marek B±kowski | 83 | (1X) | 1.765 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | ||
11. | Artur Szczepaniak | 80 | 1.421 | Laskowski Savage | 8-32x50 | |||
12. | Jerzy Przepiórski | 80 | 1.679 | Savage .308Win | NightForce 4-16x42 | |||
13. | Jerzy Krywult | 79 | 1.117 | NC Rado .308win. | march 10-60x52 | |||
14. | Damian Bochyński | 28 | Dolphin | NF | ||||
15. | Zbigniew Maliński | 0 | Accuracy International 308 | Nightorce competition 15-55x52 | ||||
PK. | Piotr Siezieniewski | 85 | 1.736 | Rado | March | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Rafał Walczowski | 97 | (4X) | 0.985 | 284 Win | NF Competition | tarcza | |
2. | Marek B±kowski | 96 | 0.751 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | tarcza | ||
3. | Roman Kurdziel | 96 | 1.014 | NC RADO 6,5X47 | S&B | tarcza | ||
4. | Andrzej Pi±tak | 95 | (1X) | 1.106 | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 | tarcza | |
5. | Sylwiusz Bajraszewski | 94 | (1X) | 1.043 | Savage 12 F-class 6mm Norma BR | March 8-80 x 56 | tarcza | |
6. | Mirosław Małek | 91 | (1X) | 1.014 | NC RADO 6,5x47 | NF Competiton | tarcza | |
7. | Igor Stefanowski | 90 | 0.888 | 6,5x47 | March | tarcza | ||
8. | Filip Drozdowski | 90 | 1.278 | CZ 557 VARMINT .308 Win. | VORTEX GE HD 10-60X52 | tarcza | ||
9. | Piotr Siezieniewski | 89 | (2X) | 1.255 | Rado | March | tarcza | |
10. | Piotr Bajraszewski | 87 | 0.905 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | ||
11. | Zbigniew Hliwa | 87 | 1.541 | NC RADO 6BR | NF 15x55 Comp. | tarcza | ||
12. | Paweł Konecki | 84 | 1.341 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | |||
13. | Janusz Stępniewski | 80 | 0.625 | 6,6x55SM | 8-32x56 | |||
14. | Tomasz Chałupka | 77 | 0.590 | Janczewskiolsztyn 6,5x55 | NF 15-55 | |||
15. | Zbigniew Rybczyk | 41 | 308 Win | 10-50 x 56 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Siezieniewski | 94 | (2X) | 1.146 | Rado | March | tarcza | |
2. | Piotr Bajraszewski | 94 | (1X) | 1.169 | DOLPHIN 308 W | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | |
3. | Grzegorz Leszczyński | 93 | (2X) | 1.375 | NC RADO .308 | NF | tarcza | |
4. | Jacek Dorszewicz | 93 | (2X) | 1.593 | Steyr Manlicher 308 Win | S&B | tarcza | |
5. | Josef Prochazka | 93 | (1X) | 1.008 | Kelbly 308Win | NF | tarcza | |
6. | Artur Szczepaniak | 93 | (1X) | 1.226 | 12 F/TR 308 Win | Weaver | tarcza | |
7. | Piotr Niewiadomski | 93 | (1X) | 1.272 | Dolphin | NF | tarcza | |
8. | Bogdan Raczyński | 93 | (1X) | 1.461 | Laskowski 308 | NF | tarcza | |
9. | Iwona Wysokińska | 93 | 1.266 | NC RADO | march | tarcza | ||
10. | Jakub Wyroba | 93 | 1.392 | 308Win | Kahles | tarcza | ||
11. | Marek B±kowski | 92 | (3X) | 1.387 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | ||
12. | Adam Sztybór | 92 | 1.106 | AS 308win | NF | |||
13. | Sylwiusz Bajraszewski | 92 | 1.220 | Dolphin 308 W | March 8-80 x 56 | |||
14. | Wojciech Storzysz | 91 | (2X) | 1.387 | 308 WIN | Kahles | ||
15. | Wiesław Wyroba | 91 | (1X) | 1.364 | 308Win | Kahles | ||
16. | Konrad Bartczak | 91 | 0.819 | Steyr Manlicher 308 Win | S&B | |||
17. | Piotr Oleksy | 90 | (3X) | 1.364 | 308 | NF | ||
18. | Daniel Dakowski | 90 | (1X) | 1.782 | Janczewski Custom .308 Win | Nightforce Competition 15-55x52 | ||
19. | Marcin Kowalski | 90 | 1.599 | NC Rado 308Win | NF | |||
20. | Saulius Paknys | 87 | (1X) | 1.587 | 308 WIN | March 8x80-56 | ||
21. | Robert Hordyński | 87 | (1X) | 2.068 | Howa | NF | ||
22. | Maciej Wysokiński | 86 | (1X) | 1.908 | 308 | march | ||
23. | Krzysztof Tuliński | 86 | 1.346 | 308win barnard | NF | |||
24. | Łukasz Żychiewicz | 86 | 1.507 | Savage .308 Win | Weaver T 36 | |||
25. | Marek Papros | 86 | 1.633 | Savage F/TR 308 win. | 15x55 | |||
26. | Krzysztof Kolasiński | 84 | (1X) | 1.427 | Tikka .223Rem | Vortex GE 15-60 | ||
27. | Zenon Łaski | 84 | 1.942 | 308 | 8-50x56 | |||
28. | Damian Bochyński | 83 | 1.089 | Dolphin | NF | |||
29. | Mariusz Wójcik | 80 | 1.828 | Savage 308 | Nightforce Competition | |||
30. | Piotr Dowżenko | 76 | 1.369 | TRG 22 308WIN | NF comp. | |||
31. | Jan Małek | 65 | 308 WIN | DELTA OPTICAL | ||||
32. | Paweł Radoliński | 57 | 1.289 | Janczewski .223 | NF Competition | |||
33. | Damian Kosiniec | 56 | Keppeler EL .308Win | Weaver 5-25x56 Tactical | ||||
34. | Zbigniew Maliński | 55 | Accuracy International 308 | Nightorce competition 15-55x52 | ||||
35. | Dariusz Dziamski | 54 | Savage 12 F/TR | Nightforce 12-42x56 | ||||
36. | Ireneusz Woszczek | 9 | 0.308 WIN | VORTEX GOLDEN EAGLE 15-60x52 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Vitas Bielys | 98 | (1X) | 0.831 | NC Rado 6,5x47 Lapua | NF 15-55x52 Competition | tarcza | |
2. | Jacek Dorszewicz | 97 | (1X) | 0.888 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | tarcza | |
3. | Josef Prochazka | 96 | (3X) | 0.796 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | tarcza | |
4. | Libor Havlis | 96 | 0.934 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | ||
5. | Petr Mothejl | 95 | (4X) | 1.054 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | tarcza | |
6. | Rafał Walczowski | 95 | (2X) | 0.888 | 284 Win | NF Competition | tarcza | |
7. | Konrad Bartczak | 95 | (1X) | 0.791 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | tarcza | |
8. | Iwona Wysokińska | 94 | (3X) | 1.020 | NC RADO | MARCH | tarcza | |
9. | Igor Stefanowski | 94 | (1X) | 0.957 | 6,5x47 | March | tarcza | |
10. | Michał Harenża | 94 | (1X) | 1.249 | 6,5x47 | March | tarcza | |
11. | Piotr Siezieniewski | 93 | (3X) | 1.364 | Rado | March | ||
12. | Jan Piotrowski | 93 | (2X) | 1.255 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||
13. | Janusz Stępniewski | 93 | (1X) | 1.289 | 6,5x55 SM | 8-32x56 | ||
14. | Paweł Radoliński | 93 | 1.249 | 223 | NF Competition | |||
15. | Krystian Janczewski | 93 | 1.283 | Janczewski 7 SAUM | March | |||
16. | Maciej Wysokiński | 92 | (1X) | 1.341 | 6 br | MARCH | ||
17. | Andrzej Pi±tak | 92 | (1X) | 1.375 | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 | ||
18. | Wojciech Storzysz | 92 | 0.997 | 6,5x47 | Kahles | |||
19. | Marek Chałupka | 91 | (1X) | 1.335 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | ||
20. | Bartosz Łuczak | 90 | (2X) | 1.186 | Savage 6BR | SIII | ||
21. | Tomasz Redecki | 90 | 1.301 | 6.5x55 | ||||
22. | Krzysztof Tuliński | 90 | 1.472 | 6,5/284 NC Rado | NF | |||
23. | Zbigniew Hliwa | 90 | 1.707 | NC Rado 6 BR | NF 15x55 COM. | |||
24. | Piotr Lalik | 89 | (2X) | 1.799 | Custom 6,5x55 | March 8-80x56 | ||
25. | Vladislavas Lemeąevas | 89 | (1X) | 1.157 | Dolphin | 15-60 | ||
26. | Tomasz Chałupka | 89 | (1X) | 1.266 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | ||
27. | Sylwiusz Bajraszewski | 89 | 0.814 | Savage 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | March 8-80 x 56 | |||
28. | Karol Janczewski | 89 | 1.089 | Janczewski 6,5x47 | March | |||
29. | Włodzimierz Smyk | 87 | (1X) | 0.871 | Rado | Smitch Bender | ||
30. | Lada Hrbackova | 87 | 1.215 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | |||
31. | Mirosław Małek | 87 | 1.472 | NC RADO 6,5x47 | NF Competiton | |||
32. | Paweł Konecki | 86 | (2X) | 1.289 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | ||
33. | Wiktor Piotrowski | 86 | (1X) | 1.513 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||
34. | Michał Rużański | 86 | 1.599 | Tikka 6,5x55 se | marcz 8x80 | |||
35. | Aleksander Piotrowski | 84 | 1.828 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | |||
36. | Piotr Bajraszewski | 83 | (1X) | 1.249 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | ||
37. | Paweł Hejmanowski | 60 | Blaser R8 6,5x55 | Nikon 6-24X50 | ||||
38. | Marek B±kowski | 55 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Adam Sztybór | 96 | (1X) | 0.945 | AS 338LM | NF | tarcza | |
2. | Roman Kurdziel | 94 | (4X) | 1.220 | 338LM | S&B | tarcza | |
3. | Piotr Onych | 94 | (1X) | 1.003 | Janczewski 338 | NXS 8-32 | tarcza | |
4. | Petr Mothejl | 90 | 1.507 | DTA 338LM | March 8-80x56 | tarcza | ||
5. | Włodzimierz Smyk | 89 | 0.710 | .338 Unicue Alpine | Smitch Bender | tarcza | ||
6. | Artur Błaszczuk | 88 | (1X) | 1.369 | 338 LM | 5-35x60 | tarcza | |
7. | Wiesław Wyroba | 87 | 1.352 | 338Lap.Mag. | S&B | tarcza | ||
8. | Robert Mikrut | 86 | (1X) | 1.994 | RPA Range Master 338LM | Premier 5-25x56 | tarcza | |
9. | Zenon Łaski | 84 | 1.587 | AX338LM | 8-50x56 | tarcza | ||
10. | Arkadiusz Gondro | 55 | barett 338LM | luopold 4-20x50 | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Grzegorz Leszczyński | 92 | 1.401 | NC RADO .308 | NF | tarcza | ||
2. | Robert Mikrut | 85 | (1X) | 1.732 | SSG04 308win | Premier 5-25x56 | tarcza | |
3. | Zacheusz Siedlecki | 81 | (1X) | 1.637 | Sako TRG .308 Win | NF Competition 15-55x52 | ||
4. | Piotr Oleksy | 78 | 2.265 | 308 | NF | tarcza | ||
5. | Damian Bochyński | 77 | 1.091 | Dolphin | NF | tarcza | ||
6. | Jerzy Przepiórski | 75 | 2.690 | Savage .308Win | NightForce 4-16x42 | tarcza | ||
7. | Bogdan Raczyński | 73 | 1.663 | Laskowski | NF | tarcza | ||
8. | Jerzy Krywult | 70 | 1.409 | NC Rado .308win. | march 10-60x52 | |||
9. | Joanna Szczepańska | 66 | 1.964 | Tikka T3 | Vortex 6-24x | tarcza | ||
10. | Piotr Lalik | 65 | (1X) | 2.002 | Steyr SSG-04 | Meopta ZD 6-24x56 | ||
11. | Tomasz Kirczuk | 65 | 1.474 | Sako TRG 22 | Vortex 15-60x | tarcza | ||
12. | Marek B±kowski | 47 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | ||||
13. | Artur Szczepaniak | 37 | Laskowski Savage | 8-32x50 | ||||
14. | Zbigniew Maliński | 0 | Accuracy International 308 | Nightorce competition 15-55x52 | ||||
14. | Adam Wardęcki | 0 | REM 700 kal. 308W | Sightron 10-50x60 | ||||
PK. | Piotr Siezieniewski | 92 | 1.182 | Rado | March | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Siezieniewski | 98 | (1X) | 0.920 | Rado | March | tarcza | |
2. | Rafał Walczowski | 95 | (1X) | 0.739 | 284 Win | NF Competition | tarcza | |
3. | Mirosław Małek | 91 | (1X) | 0.872 | NC RADO 6,5x47 | NF Competiton | tarcza | |
4. | Marek B±kowski | 91 | 1.001 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | tarcza | ||
5. | Igor Stefanowski | 88 | 1.281 | 6,5x47 | March | tarcza | ||
6. | Roman Kurdziel | 87 | 1.049 | NC RADO 6,5X47 | S&B | tarcza | ||
7. | Andrzej Pi±tak | 82 | (1X) | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 | tarcza | ||
8. | Piotr Bajraszewski | 81 | 1.259 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | ||
9. | Filip Drozdowski | 78 | CZ 557 VARMINT .308 Win. | VORTEX GE HD 10-60X52 | tarcza | |||
10. | Paweł Konecki | 73 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | tarcza | |||
11. | Tomasz Chałupka | 71 | (1X) | Janczewskiolsztyn 6,5x55 | NF 15-55 | |||
12. | Sylwiusz Bajraszewski | 63 | Savage 12 F-class 6mm Norma BR | March 8-80 x 56 | ||||
13. | Zbigniew Hliwa | 58 | NC RADO 6BR | NF 15x55 Comp. | ||||
14. | Janusz Stępniewski | 37 | 6,6x55SM | 8-32x56 | ||||
15. | Zbigniew Rybczyk | 36 | 308 Win | 10-50 x 56 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Piotr Niewiadomski | 97 | (1X) | 1.044 | Dolphin | NF | tarcza | |
2. | Bogdan Raczyński | 96 | (1X) | 1.427 | Laskowski 308 | NF | tarcza | |
3. | Piotr Oleksy | 95 | 0.825 | 308 | NF | tarcza | ||
4. | Artur Szczepaniak | 93 | (2X) | 1.401 | 12 F/TR 308 Win | Weaver | tarcza | |
5. | Konrad Bartczak | 92 | (2X) | 1.186 | Steyr Manlicher 308 Win | S&B | tarcza | |
6. | Sylwiusz Bajraszewski | 92 | (1X) | 1.272 | Dolphin 308 W | March 8-80 x 56 | tarcza | |
7. | Piotr Siezieniewski | 92 | (1X) | 1.624 | Rado | March | tarcza | |
8. | Piotr Bajraszewski | 92 | 1.306 | DOLPHIN 308 W | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | ||
9. | Marek Papros | 92 | 1.874 | Savage F/TR 308 win. | 15x55 | tarcza | ||
10. | Marcin Kowalski | 91 | (2X) | 1.298 | NC Rado 308Win | NF | tarcza | |
11. | Jacek Dorszewicz | 91 | (1X) | 1.263 | Steyr Manlicher 308 Win | S&B | tarcza | |
12. | Damian Bochyński | 91 | (1X) | 1.689 | Dolphin | NF | tarcza | |
13. | Grzegorz Leszczyński | 90 | 1.328 | NC RADO .308 | NF | |||
14. | Wiesław Wyroba | 89 | 2.316 | 308Win | Kahles | |||
15. | Daniel Dakowski | 88 | 1.912 | Janczewski Custom .308 Win | Nightforce Competition 15-55x52 | |||
16. | Adam Sztybór | 87 | 1.603 | AS 308win | NF | |||
17. | Paweł Radoliński | 87 | 1.663 | Janczewski .223 | NF Competition | |||
18. | Iwona Wysokińska | 86 | (1X) | 2.076 | NC RADO | march | ||
19. | Krzysztof Tuliński | 85 | 1.921 | 308win barnard | NF | |||
20. | Maciej Wysokiński | 85 | 2.217 | 308 | march | |||
21. | Krzysztof Kolasiński | 84 | 1.594 | Tikka .223Rem | Vortex GE 15-60 | |||
22. | Jakub Wyroba | 82 | (1X) | 2.170 | 308Win | Kahles | ||
23. | Marek B±kowski | 82 | 2.613 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | |||
24. | Wojciech Storzysz | 81 | 1.448 | 308 WIN | Kahles | |||
25. | Saulius Paknys | 80 | 1.921 | 308 WIN | March 8x80-56 | |||
26. | Josef Prochazka | 78 | 1.311 | Kelbly 308Win | NF | |||
27. | Zenon Łaski | 77 | 2.346 | 308 | 8-50x56 | |||
28. | Dariusz Dziamski | 76 | 2.157 | Savage 12 F/TR | Nightforce 12-42x56 | |||
29. | Mariusz Wójcik | 73 | 2.557 | Savage 308 | Nightforce Competition | |||
30. | Robert Hordyński | 73 | 2.570 | Howa | NF | |||
31. | Piotr Dowżenko | 68 | (1X) | TRG 22 308WIN | NF comp. | |||
32. | Jan Małek | 60 | 308 WIN | DELTA OPTICAL | ||||
33. | Zbigniew Maliński | 55 | Accuracy International 308 | Nightorce competition 15-55x52 | ||||
34. | Ireneusz Woszczek | 49 | (1X) | 0.308 WIN | VORTEX GOLDEN EAGLE 15-60x52 | |||
35. | Damian Kosiniec | 5 | Keppeler EL .308Win | Weaver 5-25x56 Tactical | ||||
36. | Łukasz Żychiewicz | 0 | Savage .308 Win | Weaver T 36 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Lada Hrbackova | 99 | (2X) | 0.808 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | |
2. | Rafał Walczowski | 96 | (2X) | 1.023 | 284 Win | NF Competition | tarcza | |
3. | Petr Mothejl | 95 | (2X) | 1.293 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | tarcza | |
4. | Libor Havlis | 95 | (1X) | 0.937 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | |
5. | Wojciech Storzysz | 94 | (2X) | 0.533 | 6,5x47 | Kahles | tarcza | |
6. | Piotr Siezieniewski | 94 | (2X) | 1.109 | Rado | March | tarcza | |
7. | Josef Prochazka | 93 | (3X) | 1.551 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | tarcza | |
8. | Konrad Bartczak | 93 | (3X) | 1.749 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | tarcza | |
9. | Vladislavas Lemeąevas | 93 | (1X) | 1.023 | Dolphin | 15-60 | tarcza | |
10. | Piotr Bajraszewski | 92 | (2X) | 1.440 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | |
11. | Marek B±kowski | 92 | (1X) | 1.281 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | tarcza | |
12. | Krzysztof Tuliński | 92 | (1X) | 1.289 | 6,5/284 NC Rado | NF | tarcza | |
13. | Michał Harenża | 91 | (1X) | 1.242 | 6,5x47 | March | ||
14. | Iwona Wysokińska | 91 | (1X) | 1.388 | NC RADO | MARCH | ||
15. | Bartosz Łuczak | 90 | (2X) | 1.616 | Savage 6BR | SIII | ||
16. | Andrzej Pi±tak | 90 | (1X) | 1.770 | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 | ||
17. | Krystian Janczewski | 90 | (1X) | 1.972 | Janczewski 7 SAUM | March | ||
18. | Wiktor Piotrowski | 90 | 1.633 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | |||
19. | Janusz Stępniewski | 88 | 1.362 | 6,5x55 SM | 8-32x56 | |||
20. | Vitas Bielys | 87 | 1.212 | NC Rado 6,5x47 Lapua | NF 15-55x52 Competition | |||
21. | Igor Stefanowski | 87 | 1.504 | 6,5x47 | March | |||
22. | Maciej Wysokiński | 86 | (2X) | 1.796 | 6 br | MARCH | ||
23. | Jan Piotrowski | 86 | (1X) | 1.538 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||
24. | Paweł Konecki | 86 | 1.710 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | |||
25. | Paweł Radoliński | 86 | 1.998 | 223 | NF Competition | |||
26. | Karol Janczewski | 85 | 0.898 | Janczewski 6,5x47 | March | |||
27. | Tomasz Redecki | 84 | 1.474 | 6.5x55 | ||||
28. | Sylwiusz Bajraszewski | 83 | (1X) | Savage 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | March 8-80 x 56 | |||
29. | Jacek Dorszewicz | 83 | 1.259 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | |||
30. | Mirosław Małek | 83 | 1.427 | NC RADO 6,5x47 | NF Competiton | |||
31. | Michał Rużański | 83 | 1.732 | Tikka 6,5x55 se | marcz 8x80 | |||
32. | Zbigniew Hliwa | 82 | 2.011 | NC Rado 6 BR | NF 15x55 COM. | |||
33. | Aleksander Piotrowski | 81 | 6,5 x 55 SE | 6,5-20 x 50 | ||||
34. | Piotr Lalik | 80 | Custom 6,5x55 | March 8-80x56 | ||||
35. | Marek Chałupka | 77 | (1X) | 2.213 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | ||
36. | Włodzimierz Smyk | 77 | 1.517 | Rado | Smitch Bender | |||
37. | Tomasz Chałupka | 74 | 1.375 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | |||
38. | Paweł Hejmanowski | 0 | Blaser R8 6,5x55 | Nikon 6-24X50 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Mothejl | 95 | (2X) | 1.736 | DTA 338LM | March 8-80x56 | tarcza | |
2. | Wiesław Wyroba | 94 | (3X) | 1.551 | 338Lap.Mag. | S&B | tarcza | |
3. | Roman Kurdziel | 93 | (1X) | 1.259 | 338LM | S&B | tarcza | |
4. | Piotr Onych | 90 | 2.033 | Janczewski 338 | NXS 8-32 | tarcza | ||
5. | Robert Mikrut | 86 | 1.908 | RPA Range Master 338LM | Premier 5-25x56 | tarcza | ||
6. | Adam Sztybór | 82 | (1X) | AS 338LM | NF | tarcza | ||
7. | Artur Błaszczuk | 80 | (1X) | 1.990 | 338 LM | 5-35x60 | tarcza | |
8. | Włodzimierz Smyk | 73 | 2.269 | .338 Unicue Alpine | Smitch Bender | tarcza | ||
9. | Zenon Łaski | 72 | AX338LM | 8-50x56 | tarcza | |||
10. | Arkadiusz Gondro | 59 | barett 338LM | luopold 4-20x50 | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | |||
1. | Bartosz Łuczak | HK MR308 | 94 | (2X) | 84 | 1.178 | 178 | (2X) | |
2. | Andrzej Pi±tak | HK MR 308 | 84 | 91 | 1.805 | 175 | |||
3. | Dariusz Paliborek | JP 308 | 90 | 76 | (1X) | 1.470 | 166 | (1X) | |
4. | Damian Bochyński | JP 6.5 | 67 | 61 | 128 | ||||
5. | Piotr Lalik | SIG DMR 308 win | 79 | 47 | 126 | ||||
6. | Piotr Onych | SigSauer 716 308Win | 82 | (1X) | 40 | 122 | (1X) | ||
7. | Robert Mikrut | HK 306win | 5 | 82 | (1X) | 87 | (1X) | ||
8. | Zbigniew Maliński | JP 6.5Grendel/223 | 52 | 0 | 52 | ||||
9. | Michał Rużański | sigsauer 223 | 0 | 0 | 0 | ||||
Paweł Hejmanowski | Heckler Koch MR 308 | DQ | DQ | DQ |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Grzegorz Leszczyński | NC RADO .308 | 98 | (5X) | 96 | (2X) | 92 | 1.042 | 286 | (7X) | |
2. | Robert Mikrut | SSG04 308win | 94 | (1X) | 90 | (1X) | 85 | (1X) | 1.441 | 269 | (3X) |
3. | Piotr Oleksy | 308 | 94 | 94 | (2X) | 78 | 1.477 | 266 | (2X) | ||
4. | Zacheusz Siedlecki | Sako TRG .308 Win | 93 | (1X) | 91 | (2X) | 81 | (1X) | 1.269 | 265 | (4X) |
5. | Bogdan Raczyński | Laskowski | 89 | (1X) | 92 | (2X) | 73 | 1.341 | 254 | (3X) | |
6. | Tomasz Kirczuk | Sako TRG 22 | 92 | 89 | 65 | 1.078 | 246 | ||||
7. | Piotr Lalik | Steyr SSG-04 | 94 | (4X) | 84 | 65 | (1X) | 1.512 | 243 | (5X) | |
8. | Jerzy Przepiórski | Savage .308Win | 87 | (1X) | 80 | 75 | 1.926 | 242 | (1X) | ||
9. | Jerzy Krywult | NC Rado .308win. | 92 | (1X) | 79 | 70 | 1.174 | 241 | (1X) | ||
10. | Joanna Szczepańska | Tikka T3 | 91 | (3X) | 83 | (1X) | 66 | 1.449 | 240 | (4X) | |
11. | Marek B±kowski | Savage 12 F/TR .308Win | 99 | (1X) | 83 | (1X) | 47 | 229 | (2X) | ||
12. | Artur Szczepaniak | Laskowski Savage | 92 | (3X) | 80 | 37 | 209 | (3X) | |||
13. | Damian Bochyński | Dolphin | 88 | (1X) | 28 | 77 | 193 | (1X) | |||
14. | Adam Wardęcki | REM 700 kal. 308W | 91 | (2X) | 86 | 0 | 177 | (2X) | |||
15. | Zbigniew Maliński | Accuracy International 308 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||
PK. | Piotr Siezieniewski | Rado | 99 | (5X) | 85 | 92 | 1.286 | 276 | (5X) |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Rafał Walczowski | 284 Win | 99 | 97 | (4X) | 95 | (1X) | 0.792 | 291 | (5X) | |
2. | Piotr Siezieniewski | Rado | 97 | (1X) | 89 | (2X) | 98 | (1X) | 1.038 | 284 | (4X) |
3. | Marek B±kowski | NC RADO 6.5x47 Lapua | 94 | (3X) | 96 | 91 | 1.012 | 281 | (3X) | ||
4. | Mirosław Małek | NC RADO 6,5x47 | 97 | (2X) | 91 | (1X) | 91 | (1X) | 0.896 | 279 | (4X) |
5. | Igor Stefanowski | 6,5x47 | 98 | (4X) | 90 | 88 | 0.945 | 276 | (4X) | ||
6. | Roman Kurdziel | NC RADO 6,5X47 | 93 | (3X) | 96 | 87 | 1.081 | 276 | (3X) | ||
7. | Andrzej Pi±tak | NC RADO 6,5X47 | 89 | (2X) | 95 | (1X) | 82 | (1X) | 266 | (4X) | |
8. | Piotr Bajraszewski | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | 98 | (3X) | 87 | 81 | 0.886 | 266 | (3X) | ||
9. | Filip Drozdowski | CZ 557 VARMINT .308 Win. | 93 | (4X) | 90 | 78 | 261 | (4X) | |||
10. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage 12 F-class 6mm Norma BR | 99 | 94 | (1X) | 63 | 256 | (1X) | |||
11. | Paweł Konecki | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | 95 | (1X) | 84 | 73 | 252 | (1X) | |||
12. | Tomasz Chałupka | Janczewskiolsztyn 6,5x55 | 95 | (1X) | 77 | 71 | (1X) | 243 | (2X) | ||
13. | Zbigniew Hliwa | NC RADO 6BR | 96 | (5X) | 87 | 58 | 241 | (5X) | |||
14. | Janusz Stępniewski | 6,6x55SM | 92 | (2X) | 80 | 37 | 209 | (2X) | |||
15. | Zbigniew Rybczyk | 308 Win | 92 | (3X) | 41 | 36 | 169 | (3X) |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Piotr Niewiadomski | Dolphin | 100 | (5X) | 93 | (1X) | 97 | (1X) | 0.959 | 290 | (7X) |
2. | Piotr Siezieniewski | Rado | 99 | (1X) | 94 | (2X) | 92 | (1X) | 1.168 | 285 | (4X) |
3. | Piotr Bajraszewski | DOLPHIN 308 W | 96 | (4X) | 94 | (1X) | 92 | 1.196 | 282 | (5X) | |
4. | Grzegorz Leszczyński | NC RADO .308 | 98 | (4X) | 93 | (2X) | 90 | 1.195 | 281 | (6X) | |
5. | Bogdan Raczyński | Laskowski 308 | 92 | (1X) | 93 | (1X) | 96 | (1X) | 1.452 | 281 | (3X) |
6. | Konrad Bartczak | Steyr Manlicher 308 Win | 97 | (4X) | 91 | 92 | (2X) | 0.970 | 280 | (6X) | |
7. | Jacek Dorszewicz | Steyr Manlicher 308 Win | 96 | (2X) | 93 | (2X) | 91 | (1X) | 1.212 | 280 | (5X) |
8. | Marcin Kowalski | NC Rado 308Win | 99 | (2X) | 90 | 91 | (2X) | 1.206 | 280 | (4X) | |
9. | Piotr Oleksy | 308 | 93 | (1X) | 90 | (3X) | 95 | 1.051 | 278 | (4X) | |
10. | Artur Szczepaniak | 12 F/TR 308 Win | 89 | (1X) | 93 | (1X) | 93 | (2X) | 1.273 | 275 | (4X) |
11. | Sylwiusz Bajraszewski | Dolphin 308 W | 91 | (2X) | 92 | 92 | (1X) | 1.407 | 275 | (3X) | |
12. | Adam Sztybór | AS 308win | 95 | (4X) | 92 | 87 | 1.262 | 274 | (4X) | ||
13. | Daniel Dakowski | Janczewski Custom .308 Win | 96 | (2X) | 90 | (1X) | 88 | 1.564 | 274 | (3X) | |
14. | Marek Papros | Savage F/TR 308 win. | 94 | (2X) | 86 | 92 | 1.501 | 272 | (2X) | ||
15. | Josef Prochazka | Kelbly 308Win | 100 | (8X) | 93 | (1X) | 78 | 0.918 | 271 | (9X) | |
16. | Damian Bochyński | Dolphin | 96 | (2X) | 83 | 91 | (1X) | 1.247 | 270 | (3X) | |
17. | Wiesław Wyroba | 308Win | 90 | (1X) | 91 | (1X) | 89 | 1.658 | 270 | (2X) | |
18. | Jakub Wyroba | 308Win | 94 | (1X) | 93 | 82 | (1X) | 1.543 | 269 | (2X) | |
19. | Iwona Wysokińska | NC RADO | 89 | (2X) | 93 | 86 | (1X) | 1.603 | 268 | (3X) | |
20. | Maciej Wysokiński | 308 | 97 | (2X) | 86 | (1X) | 85 | 1.688 | 268 | (3X) | |
21. | Marek B±kowski | Savage 12 F/TR .308Win | 93 | 92 | (3X) | 82 | 1.692 | 267 | (3X) | ||
22. | Wojciech Storzysz | 308 WIN | 92 | (1X) | 91 | (2X) | 81 | 1.251 | 264 | (3X) | |
23. | Saulius Paknys | 308 WIN | 95 | (4X) | 87 | (1X) | 80 | 1.498 | 262 | (5X) | |
24. | Krzysztof Kolasiński | Tikka .223Rem | 94 | (2X) | 84 | (1X) | 84 | 1.282 | 262 | (3X) | |
25. | Krzysztof Tuliński | 308win barnard | 90 | (1X) | 86 | 85 | 1.498 | 261 | (1X) | ||
26. | Zenon Łaski | 308 | 86 | (1X) | 84 | 77 | 1.941 | 247 | (1X) | ||
27. | Robert Hordyński | Howa | 86 | 87 | (1X) | 73 | 1.936 | 246 | (1X) | ||
28. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | 87 | (1X) | 80 | 73 | 2.092 | 240 | (1X) | ||
29. | Paweł Radoliński | Janczewski .223 | 86 | 57 | 87 | 1.626 | 230 | ||||
30. | Piotr Dowżenko | TRG 22 308WIN | 80 | (1X) | 76 | 68 | (1X) | 224 | (2X) | ||
31. | Dariusz Dziamski | Savage 12 F/TR | 90 | (1X) | 54 | 76 | 220 | (1X) | |||
32. | Jan Małek | 308 WIN | 91 | (2X) | 65 | 60 | 216 | (2X) | |||
33. | Zbigniew Maliński | Accuracy International 308 | 89 | (1X) | 55 | 55 | 199 | (1X) | |||
34. | Łukasz Żychiewicz | Savage .308 Win | 90 | 86 | 0 | 176 | |||||
35. | Ireneusz Woszczek | 0.308 WIN | 92 | (1X) | 9 | 49 | (1X) | 150 | (2X) | ||
36. | Damian Kosiniec | Keppeler EL .308Win | 79 | 56 | 5 | 140 |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Rafał Walczowski | 284 Win | 98 | (3X) | 95 | (2X) | 96 | (2X) | 0.908 | 289 | (7X) |
2. | Libor Havlis | Dolphin 6.5x47 | 98 | (2X) | 96 | 95 | (1X) | 0.872 | 289 | (3X) | |
3. | Piotr Siezieniewski | Rado | 99 | (4X) | 93 | (3X) | 94 | (2X) | 1.054 | 286 | (9X) |
4. | Josef Prochazka | Kelbly 284Win | 97 | (1X) | 96 | (3X) | 93 | (3X) | 1.065 | 286 | (7X) |
5. | Lada Hrbackova | Dolphin 6.5x47 | 100 | (3X) | 87 | 99 | (2X) | 0.819 | 286 | (5X) | |
6. | Wojciech Storzysz | 6,5x47 | 99 | (1X) | 92 | 94 | (2X) | 0.781 | 285 | (3X) | |
7. | Iwona Wysokińska | NC RADO | 99 | (2X) | 94 | (3X) | 91 | (1X) | 1.036 | 284 | (6X) |
8. | Vitas Bielys | NC Rado 6,5x47 Lapua | 99 | (4X) | 98 | (1X) | 87 | 0.918 | 284 | (5X) | |
9. | Konrad Bartczak | Dolphin 284 Win | 96 | (1X) | 95 | (1X) | 93 | (3X) | 1.152 | 284 | (5X) |
10. | Petr Mothejl | Kelbly 284Win | 93 | (2X) | 95 | (4X) | 95 | (2X) | 1.096 | 283 | (8X) |
11. | Michał Harenża | 6,5x47 | 93 | (2X) | 94 | (1X) | 91 | (1X) | 1.166 | 278 | (4X) |
12. | Igor Stefanowski | 6,5x47 | 97 | (2X) | 94 | (1X) | 87 | 1.030 | 278 | (3X) | |
13. | Krystian Janczewski | Janczewski 7 SAUM | 94 | (2X) | 93 | 90 | (1X) | 1.509 | 277 | (3X) | |
14. | Bartosz Łuczak | Savage 6BR | 96 | 90 | (2X) | 90 | (2X) | 1.236 | 276 | (4X) | |
15. | Andrzej Pi±tak | NC RADO 6,5X47 | 94 | (1X) | 92 | (1X) | 90 | (1X) | 1.365 | 276 | (3X) |
16. | Vladislavas Lemeąevas | Dolphin | 93 | 89 | (1X) | 93 | (1X) | 0.986 | 275 | (2X) | |
17. | Janusz Stępniewski | 6,5x55 SM | 94 | 93 | (1X) | 88 | 1.174 | 275 | (1X) | ||
18. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | 94 | 97 | (1X) | 83 | 0.945 | 274 | (1X) | ||
19. | Krzysztof Tuliński | 6,5/284 NC Rado | 92 | 90 | 92 | (1X) | 1.222 | 274 | (1X) | ||
20. | Maciej Wysokiński | 6 br | 95 | (2X) | 92 | (1X) | 86 | (2X) | 1.386 | 273 | (5X) |
21. | Tomasz Redecki | 6.5x55 | 99 | (3X) | 90 | 84 | 1.127 | 273 | (3X) | ||
22. | Piotr Bajraszewski | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | 97 | (4X) | 83 | (1X) | 92 | (2X) | 1.137 | 272 | (7X) |
23. | Jan Piotrowski | 6,5 x 55 SE | 93 | (1X) | 93 | (2X) | 86 | (1X) | 1.302 | 272 | (4X) |
24. | Paweł Radoliński | 223 | 93 | (2X) | 93 | 86 | 1.457 | 272 | (2X) | ||
25. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | 99 | (4X) | 89 | 83 | (1X) | 271 | (5X) | ||
26. | Zbigniew Hliwa | NC Rado 6 BR | 98 | (2X) | 90 | 82 | 1.480 | 270 | (2X) | ||
27. | Wiktor Piotrowski | 6,5 x 55 SE | 91 | (3X) | 86 | (1X) | 90 | 1.488 | 267 | (4X) | |
28. | Piotr Lalik | Custom 6,5x55 | 98 | (2X) | 89 | (2X) | 80 | 267 | (4X) | ||
29. | Mirosław Małek | NC RADO 6,5x47 | 97 | (3X) | 87 | 83 | 1.260 | 267 | (3X) | ||
30. | Paweł Konecki | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | 94 | (3X) | 86 | (2X) | 86 | 1.393 | 266 | (5X) | |
31. | Karol Janczewski | Janczewski 6,5x47 | 92 | (4X) | 89 | 85 | 1.293 | 266 | (4X) | ||
32. | Marek Chałupka | JANCZEWSKIOLSZTYN | 92 | (1X) | 91 | (1X) | 77 | (1X) | 1.710 | 260 | (3X) |
33. | Włodzimierz Smyk | Rado | 95 | (3X) | 87 | (1X) | 77 | 1.186 | 259 | (4X) | |
34. | Tomasz Chałupka | JANCZEWSKIOLSZTYN | 96 | (2X) | 89 | (1X) | 74 | 1.155 | 259 | (3X) | |
35. | Aleksander Piotrowski | 6,5 x 55 SE | 93 | (1X) | 84 | 81 | 258 | (1X) | |||
36. | Michał Rużański | Tikka 6,5x55 se | 65 | (1X) | 86 | 83 | 234 | (1X) | |||
37. | Marek B±kowski | NC RADO 6.5x47 Lapua | 84 | (3X) | 55 | 92 | (1X) | 231 | (4X) | ||
38. | Paweł Hejmanowski | Blaser R8 6,5x55 | 84 | 60 | 0 | 144 |
Miejsce | Zawodnik | Broń | 300 m | 600 m | 800 m | ¦rednie skupienie [MOA] |
RAZEM | ||||
1. | Petr Mothejl | DTA 338LM | 97 | (5X) | 90 | 95 | (2X) | 1.436 | 282 | (7X) | |
2. | Roman Kurdziel | 338LM | 93 | (2X) | 94 | (4X) | 93 | (1X) | 1.212 | 280 | (7X) |
3. | Piotr Onych | Janczewski 338 | 96 | (2X) | 94 | (1X) | 90 | 1.398 | 280 | (3X) | |
4. | Wiesław Wyroba | 338Lap.Mag. | 93 | (1X) | 87 | 94 | (3X) | 1.235 | 274 | (4X) | |
5. | Adam Sztybór | AS 338LM | 94 | (3X) | 96 | (1X) | 82 | (1X) | 272 | (5X) | |
6. | Robert Mikrut | RPA Range Master 338LM | 93 | (2X) | 86 | (1X) | 86 | 1.809 | 265 | (3X) | |
7. | Artur Błaszczuk | 338 LM | 93 | (1X) | 88 | (1X) | 80 | (1X) | 1.463 | 261 | (3X) |
8. | Włodzimierz Smyk | .338 Unicue Alpine | 97 | 89 | 73 | 1.371 | 259 | ||||
9. | Zenon Łaski | AX338LM | 88 | (2X) | 84 | 72 | 244 | (2X) | |||
10. | Arkadiusz Gondro | barett 338LM | 87 | 55 | 59 | 201 |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Bogdan Raczyński | 87 | (1X) | 1.308 | Laskowski | NF | tarcza | |
2. | Piotr Oleksy | 87 | (1X) | 1.399 | 308 | NF | tarcza | |
3. | Tomasz Kirczuk | 87 | 1.417 | Sako TRG 22 | Vortex 15-60x | tarcza | ||
4. | Grzegorz Leszczyński | 81 | 1.763 | NC RADO .308 | NF | tarcza | ||
5. | Jerzy Krywult | 80 | 1.658 | NC Rado .308win. | march 10-60x52 | tarcza | ||
6. | Joanna Szczepańska | 68 | 1.936 | Tikka T3 | Vortex 6-24x | tarcza | ||
7. | Marek B±kowski | 67 | (1X) | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | tarcza | ||
8. | Piotr Bajraszewski | 24 | DOLPHIN 308 W | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | |||
9. | Damian Bochyński | 21 | Dolphin | NF | tarcza | |||
10. | Piotr Lalik | 0 | Steyr SSG-04 | Meopta ZD 6-24x56 | ||||
PK. | Piotr Siezieniewski | 75 | (1X) | 1.327 | Rado | March | tarcza |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Rafał Walczowski | 90 | (1X) | 1.169 | 284 Win | NF Competition | tarcza | |
2. | Zbigniew Hliwa | 86 | 1.218 | NC RADO 6BR | NF 15x55 Comp. | tarcza | ||
3. | Piotr Bajraszewski | 82 | 1.594 | SAVAGE 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | MARCH 8-80 x 56 | tarcza | ||
4. | Piotr Siezieniewski | 80 | 1.462 | Rado | March | tarcza | ||
5. | Andrzej Pi±tak | 80 | NC RADO 6,5X47 | KAHLES K1050 | tarcza | |||
6. | Paweł Konecki | 78 | 1.932 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | tarcza | ||
7. | Igor Stefanowski | 75 | 0.947 | 6,5x47 | March | tarcza | ||
8. | Janusz Stępniewski | 75 | 1.665 | 6,6x55SM | 8-32x56 | tarcza | ||
9. | Sylwiusz Bajraszewski | 74 | Savage 12 F-class 6mm Norma BR | March 8-80 x 56 | tarcza | |||
10. | Tomasz Chałupka | 70 | Janczewskiolsztyn 6,5x55 | NF 15-55 | tarcza | |||
11. | Marek B±kowski | 65 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | ||||
12. | Zbigniew Rybczyk | 41 | 308 Win | 10-50 x 56 | ||||
13. | Filip Drozdowski | 40 | CZ 557 VARMINT .308 Win. | VORTEX GE HD 10-60X52 | ||||
14. | Roman Kurdziel | 38 | NC RADO 6,5X47 | S&B |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Grzegorz Leszczyński | 92 | (1X) | 1.192 | NC RADO .308 | NF | tarcza | |
2. | Krzysztof Tuliński | 91 | (1X) | 0.861 | 308win barnard | NF | tarcza | |
3. | Iwona Wysokińska | 91 | (1X) | 1.312 | NC RADO | march | tarcza | |
4. | Piotr Oleksy | 88 | (1X) | 1.008 | 308 | NF | tarcza | |
5. | Adam Sztybór | 88 | 1.177 | AS 308win | NF | tarcza | ||
6. | Josef Prochazka | 87 | 1.019 | Kelbly 308Win | NF | tarcza | ||
7. | Saulius Paknys | 87 | 1.124 | 308 WIN | March 8x80-56 | tarcza | ||
8. | Piotr Siezieniewski | 87 | 1.402 | Rado | March | tarcza | ||
9. | Maciej Wysokiński | 86 | (1X) | 1.534 | 308 | march | ||
10. | Krzysztof Kolasiński | 85 | 1.853 | Tikka .223Rem | Vortex GE 15-60 | tarcza | ||
11. | Artur Szczepaniak | 84 | 1.989 | 12 F/TR 308 Win | Weaver | |||
12. | Marek B±kowski | 82 | 1.109 | Savage 12 F/TR .308Win | Nightforce Benchrest | |||
13. | Sylwiusz Bajraszewski | 82 | 1.474 | Dolphin 308 W | March 8-80 x 56 | |||
14. | Marek Papros | 82 | 1.914 | Savage F/TR 308 win. | 15x55 | |||
15. | Bogdan Raczyński | 81 | 2.192 | Laskowski 308 | NF | |||
16. | Wiesław Wyroba | 78 | (1X) | 2.538 | 308Win | Kahles | ||
17. | Daniel Dakowski | 78 | 2.530 | Janczewski Custom .308 Win | Nightforce Competition 15-55x52 | |||
18. | Zenon Łaski | 76 | 2.079 | 308 | 8-50x56 | |||
19. | Marcin Kowalski | 76 | NC Rado 308Win | NF | ||||
20. | Dariusz Dziamski | 75 | (1X) | Savage 12 F/TR | Nightforce 12-42x56 | |||
21. | Jakub Wyroba | 72 | 1.462 | 308Win | Kahles | |||
22. | Damian Bochyński | 67 | 1.797 | Dolphin | NF | |||
23. | Piotr Niewiadomski | 65 | 0.993 | Dolphin | NF | |||
24. | Piotr Dowżenko | 64 | (1X) | TRG 22 308WIN | NF comp. | |||
25. | Robert Hordyński | 36 | Howa | NF | ||||
26. | Jan Małek | 18 | 308 WIN | DELTA OPTICAL |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Paweł Konecki | 95 | (1X) | 0.838 | Keppeler FR-09 7mmRSAUM | March 8-80x56 | tarcza | |
2. | Vitas Bielys | 95 | 0.861 | NC Rado 6,5x47 Lapua | NF 15-55x52 Competition | tarcza | ||
3. | Iwona Wysokińska | 94 | (3X) | 0.966 | NC RADO | MARCH | tarcza | |
4. | Michał Harenża | 94 | (1X) | 1.004 | 6,5x47 | March | tarcza | |
5. | Libor Havlis | 93 | (1X) | 0.733 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | |
6. | Jacek Dorszewicz | 93 | 1.026 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | tarcza | ||
7. | Zbigniew Hliwa | 92 | 0.711 | NC Rado 6 BR | NF 15x55 COM. | tarcza | ||
8. | Lada Hrbackova | 91 | (2X) | 1.083 | Dolphin 6.5x47 | NF competition | tarcza | |
9. | Piotr Siezieniewski | 91 | 1.350 | Rado | March | tarcza | ||
10. | Tomasz Chałupka | 90 | (1X) | 1.233 | JANCZEWSKIOLSZTYN | NF 15-55 | tarcza | |
11. | Maciej Wysokiński | 90 | (1X) | 1.402 | 6 br | MARCH | tarcza | |
12. | Konrad Bartczak | 89 | (1X) | 0.782 | Dolphin 284 Win | March 10-60x52 | ||
13. | Karol Janczewski | 89 | 1.053 | Janczewski 6,5x47 | March | |||
14. | Josef Prochazka | 89 | 1.158 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | |||
15. | Rafał Walczowski | 88 | 1.184 | 284 Win | NF Competition | |||
16. | Marek B±kowski | 87 | 2.154 | NC RADO 6.5x47 Lapua | Nightforce Competition | |||
17. | Petr Mothejl | 86 | 0.876 | Kelbly 284Win | March 8-80x56 | |||
18. | Igor Stefanowski | 86 | 1.075 | 6,5x47 | March | |||
19. | Włodzimierz Smyk | 84 | 1.891 | Rado | Smitch Bender | |||
20. | Vladislavas Lemeąevas | 80 | 1.019 | Dolphin | 15-60 | |||
21. | Krystian Janczewski | 77 | 1.801 | Janczewski 7 SAUM | March | |||
22. | Sylwiusz Bajraszewski | 69 | Savage 12 F-CLASS 6 mm Norma BR | March 8-80 x 56 | ||||
23. | Janusz Stępniewski | 64 | 1.835 | 6,5x55 SM | 8-32x56 | |||
24. | Michał Rużański | 0 | Tikka 6,5x55 se | marcz 8x80 | ||||
24. | Krzysztof Tuliński | 0 | 6,5/284 NC Rado | NF |
Miejsce | Zawodnik | Wynik | Skupienie (MOA) |
Broń | Luneta | |||
1. | Petr Mothejl | 91 | (1X) | 1.763 | DTA 338LM | March 8-80x56 | tarcza | |
2. | Adam Sztybór | 90 | (2X) | 1.357 | AS 338LM | NF | tarcza | |
3. | Roman Kurdziel | 87 | (2X) | 1.861 | 338LM | S&B | tarcza | |
4. | Wiesław Wyroba | 86 | 1.534 | 338Lap.Mag. | S&B | tarcza | ||
5. | Piotr Onych | 85 | (2X) | 2.380 | Janczewski 338 | NXS 8-32 | tarcza | |
6. | Zenon Łaski | 85 | (1X) | 1.673 | AX338LM | 8-50x56 | tarcza | |
7. | Włodzimierz Smyk | 77 | 1.004 | .338 Unicue Alpine | Smitch Bender | tarcza | ||
8. | Robert Mikrut | 52 | RPA Range Master 338LM | Premier 5-25x56 | ||||
9. | Arkadiusz Gondro | 32 | barett 338LM | luopold 4-20x50 | tarcza |
NAJLEPSZA GRUPA (skupienie 10 strzałów) 0.435 MOA |
Josef Prochazka na dystansie 300 m w klasie F/TR |
Komisja Sędziowska: |
Delegat Techniczny PZSS - Olaf Lachman - s.kl.P
|