XXXI Ogólnopolskie Zawody Długodystansowe F-Class |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Stanowisko trójbój |
|
1. | Damian Bochyński | JP 6.5 Creedmoor | zm. 1 / st. 14 |
2. | Dariusz Grzybowski | HK MR308 308win | zm. 1 / st. 9 |
3. | Michał Jaroszyński-Wolfram | Lancer .308 Win | zm. 1 / st. 5 |
4. | Artur Kamiński | JP LRP-07 308W | zm. 1 / st. 4 |
5. | Roman Kurdziel | DD 6.5x47Lap | zm. 1 / st. 12 |
6. | Anna Lubryczyńska-Bochyńska | JP 6.5 Grendel | zm. 1 / st. 13 |
7. | Zenon Łaski | Savage 308win | zm. 1 / st. 10 |
8. | Zbigniew Maliński | JP 6.5 Grendel | zm. 1 / st. 3 |
9. | Piotr Onych | SigSauer 716 308Win | zm. 1 / st. 11 |
10. | Dariusz Paliborek | JP 6.5CM | zm. 1 / st. 8 |
11. | Andrzej Pi±tak | Precision Firearms 6.5x47 | zm. 1 / st. 6 |
12. | Ryszard Srokosz | Lancer 6.5 CM | zm. 1 / st. 2 |
13. | Igor Stefanowski | JP 6,5 Creed | zm. 1 / st. 15 |
14. | Michał ¦ledzik | POF 308WIN | zm. 1 / st. 1 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Sylwiusz Bajraszewski | Dolphin | Sniper | tak | zm. 3 / st. 5 | zm. 2 / st. 5 |
2. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 5 | zm. 1 / st. 5 |
3. | Marek B±kowski | Dolphin .308Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 14 | zm. 2 / st. 10 |
4. | Marek B±kowski | NC RADO 6.5x47 Lapua | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 14 | zm. 3 / st. 10 |
5. | Damian Bochyński | Dolphin | Sniper | tak | zm. 4 / st. 12 | zm. 2 / st. 9 |
6. | Grzegorz Czajkowski | Mossberg MVP .308 | Sniper | - | zm. 3 / st. 9 | |
7. | Grzegorz Czajkowski | Tikka T3x Tactical A1 6.5CM | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 9 | |
8. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 14 | |
9. | Tomasz Drozd | Sako TRG 22 | Sniper | - | zm. 4 / st. 9 | |
10. | Andrzej Dziadoń | Steyr SSG08, 308 Win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 11 | zm. 3 / st. 7 |
11. | Krzysztof Dziadoń | TIKKA T3 KAL 308 WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 4 | zm. 3 / st. 4 |
12. | Dariusz Grzybowski | Savage 12 308win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 14 | zm. 2 / st. 7 |
13. | Zbigniew Hliwa | NC Rado 6BR | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 1 | zm. 3 / st. 2 |
14. | Stanisław Karpiński | Mossberg .308 Win | Sniper | - | zm. 3 / st. 7 | |
15. | Piotr Kies | mossberg .308 | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 15 | zm. 4 / st. 2 |
16. | Tomasz Kirczuk | Sako TRG 22 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 5 | zm. 4 / st. 5 |
17. | Marek Ko¶la | NCRADO 6.5x47LAP | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 7 | zm. 2 / st. 6 |
18. | Piotr Królikowski | 308 WIN | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 2 | zm. 3 / st. 1 |
19. | Piotr Królikowski | STEYR SSG08 308WIN | Sniper | tak | zm. 4 / st. 2 | zm. 4 / st. 1 |
20. | Jerzy Krywult | .308 win. | Sniper | tak | zm. 3 / st. 13 | zm. 3 / st. 9 |
21. | Roman Kurdziel | NC RADO | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 12 | zm. 1 / st. 9 |
22. | Piotr Lalik | custom 6,5x55 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 4 | zm. 2 / st. 4 |
23. | Grzegorz Leszczyński | RADO | Sniper | tak | zm. 3 / st. 15 | zm. 1 / st. 11 |
24. | Anna Lubryczyńska-Bochyńska | Dolphin | Sniper | tak | zm. 3 / st. 12 | zm. 5 / st. 5 |
25. | Zenon Łaski | AX .338 LM | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 10 | zm. 5 / st. 6 |
26. | Bartosz Łuczak | Sabatti TD 308WIN | Sniper | tak | zm. 3 / st. 3 | zm. 3 / st. 3 |
27. | Zbigniew Maliński | Victrix 308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 4 | zm. 1 / st. 4 |
28. | Zbigniew Maliński | Victrix 6BR | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 4 | zm. 4 / st. 4 |
29. | Jan Małek | CZ750 .308win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 13 | zm. 3 / st. 8 |
30. | Mirosław Małek | NC RADO 6,5x47 | SniperOpen | - | zm. 5 / st. 3 | |
31. | Mirosław Małek | Haenel RS8 308 Win. | Sniper | tak | zm. 4 / st. 3 | zm. 4 / st. 3 |
32. | Sławomir Mlicki | Remington 308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 13 | zm. 4 / st. 10 |
33. | Piotr Oleksy | NC Rado 308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 9 | zm. 4 / st. 9 |
34. | Saulius Paknys | NC-rado 308 win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 11 | zm. 1 / st. 3 |
35. | Dariusz Paliborek | PGM 284W | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 8 | zm. 4 / st. 7 |
36. | Andrzej Pi±tak | NC RADO 6.5X47 | SniperOpen | - | zm. 4 / st. 6 | |
37. | Aleksander Piotrowski | 6,5 | SniperOpen | - | zm. 2 / st. 3 | |
38. | Josef Prochazka | SURGEON 308Win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 12 | zm. 1 / st. 7 |
39. | Grzegorz Prochowicz | 6,5x47L | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 16 | zm. 1 / st. 12 |
40. | Jerzy Przepiórski | Savage 10BA, 308 Win | Sniper | tak | zm. 2 / st. 8 | zm. 5 / st. 4 |
41. | Marek Pyka | 308w | Sniper | - | zm. 2 / st. 10 | |
42. | Bogdan Raczyński | 308 W | Sniper | tak | zm. 5 / st. 10 | zm. 1 / st. 10 |
43. | Michał Rogóż | Sabatti 308W | Sniper | tak | zm. 3 / st. 11 | zm. 4 / st. 8 |
44. | Jerzy Rozlucki | Sako TRG .308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 6 | zm. 4 / st. 12 |
45. | Marek Rydz | Tikka T3x .308 | Sniper | tak | zm. 3 / st. 1 | zm. 5 / st. 3 |
46. | Jakub Sidorowicz | Remington 700 RDC .308Win | Sniper | tak | zm. 4 / st. 13 | zm. 3 / st. 11 |
47. | Piotr Siezieniewski | NcRado kal. 6BR | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 16 | zm. 3 / st. 12 |
48. | Piotr Siezieniewski | NcRado kal. 308Win | Sniper | tak | zm. 3 / st. 16 | zm. 2 / st. 12 |
49. | Ryszard Srokosz | SAVAGE 110BA .338 LM | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 2 | zm. 1 / st. 2 |
50. | Janusz Stępniewski | Carl Gustaw 6,5x55 SM | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 10 | zm. 2 / st. 3 |
51. | Artur Szczepaniak | Laskowski Custom 223 rem | Sniper | - | zm. 2 / st. 7 | |
52. | Joanna Szczepańska | .308 | Sniper | tak | zm. 4 / st. 5 | zm. 3 / st. 5 |
53. | Michał Szczyrek | Sabatti Tactical .308Win | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 16 | zm. 1 / st. 6 |
54. | Adam Sztybór | NC RADO 0,284WIN | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 15 | zm. 2 / st. 11 |
55. | Rafał Walczowski | 284Win | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 1 | zm. 1 / st. 1 |
56. | Adam Wardęcki | Remington 700 kal. 308W | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 1 | zm. 5 / st. 7 |
57. | Maciej Wielogórski | Blaser R8 308win | Sniper | tak | zm. 5 / st. 15 | zm. 5 / st. 2 |
58. | Joanna Wilkowska | Surgeon 6.5x47 Lapua | SniperOpen | tak | zm. 3 / st. 6 | zm. 4 / st. 6 |
59. | Piotr Wilkowski | Surgeon 6,5 x47 | SniperOpen | tak | zm. 2 / st. 6 | zm. 3 / st. 6 |
60. | Maciej Wysokiński | 6 br | SniperOpen | tak | zm. 4 / st. 8 | zm. 1 / st. 8 |
61. | Maciej Wysokiński | 308 | Sniper | tak | zm. 5 / st. 8 | zm. 2 / st. 8 |
62. | Maria Ziomek | Savage 6 BR | SniperOpen | tak | zm. 5 / st. 11 | zm. 4 / st. 11 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | Klasa | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Tomasz Affet | Savage 12 .308 | F/TR | - | zm. 11 / st. 7 | |
2. | Sylwiusz Bajraszewski | Savage | Open | tak | zm. 8 / st. 5 | zm. 6 / st. 5 |
3. | Sylwiusz Bajraszewski | Dolphin | F/TR | tak | zm. 9 / st. 5 | zm. 7 / st. 5 |
4. | Marek B±kowski | NC RADO 6.5x47 Lapua | Open | tak | zm. 7 / st. 14 | zm. 10 / st. 10 |
5. | Marek B±kowski | Dolphin .308Win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 14 | zm. 9 / st. 10 |
6. | Tomasz B±kowski | 308 Win Mannlicher | F/TR | tak | zm. 6 / st. 12 | zm. 6 / st. 10 |
7. | Marcin Bednarkiewicz | 308 | F/TR | tak | zm. 11 / st. 3 | zm. 12 / st. 6 |
8. | Richard Benkovsky | Dolphin, 6mm Dasher | Open | tak | zm. 10 / st. 3 | zm. 8 / st. 3 |
9. | Damian Bochyński | Dolphin | F/TR | tak | zm. 9 / st. 12 | zm. 10 / st. 9 |
10. | Piotr Celmer | Carol Gustav 6,5x55 | Open | tak | zm. 10 / st. 11 | zm. 10 / st. 5 |
11. | Grzegorz Czajkowski | Sabatti Tactical Desert .308 Win | F/TR | - | zm. 6 / st. 9 | |
12. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 284 Win | Open | tak | zm. 7 / st. 15 | zm. 10 / st. 11 |
13. | Jacek Dorszewicz | Dolphin 308 Win | F/TR | - | zm. 6 / st. 15 | |
14. | Robert Feliński | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 2 | zm. 7 / st. 1 |
15. | Michał Garbień | savage f-class 6mmbr | Open | - | zm. 6 / st. 4 | |
16. | Michał Harenża | 6,5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 2 | zm. 6 / st. 1 |
17. | Zbigniew Hliwa | NC RADO 6BR | Open | tak | zm. 8 / st. 1 | zm. 8 / st. 2 |
18. | Robert Hordyński | Howa 308 WIN | F/TR | tak | zm. 11 / st. 4 | zm. 11 / st. 6 |
19. | Stanisław Karpiński | Savage .308 Win | F/TR | - | zm. 6 / st. 3 | |
20. | Krzysztof Kolasiński | Tikka T3 .223REM | F/TR | - | zm. 7 / st. 6 | |
21. | Paweł Kolasiński | Tikka T3 .223REM | F/TR | - | zm. 8 / st. 6 | |
22. | Paweł Konecki | Keppeler FR K09 7mm Rem SAUM | Open | tak | zm. 11 / st. 6 | zm. 11 / st. 7 |
23. | Marek Ko¶la | NCRADO 6.5x47LAP | Open | tak | zm. 10 / st. 13 | zm. 12 / st. 1 |
24. | Marcin Kowalski | 308WIN | F/TR | tak | zm. 10 / st. 15 | zm. 9 / st. 5 |
25. | Roman Kurdziel | Open | tak | wybierz | zm. 6 / st. 12 | |
26. | Roman Kurdziel | 308W | F/TR | - | zm. 8 / st. 12 | |
27. | Piotr Lalik | custom 6,5x55 | Open | tak | zm. 7 / st. 4 | zm. 10 / st. 4 |
28. | Vladislavas Lemeąevas | Dolphin Deviant Defiance 6.5x47Lapu | Open | tak | zm. 8 / st. 14 | zm. 8 / st. 11 |
29. | Grzegorz Leszczyński | RADO | F/TR | tak | zm. 8 / st. 15 | zm. 9 / st. 12 |
30. | Anna Lubryczyńska-Bochyńska | Dolphin | F/TR | tak | zm. 8 / st. 11 | zm. 9 / st. 9 |
31. | Zenon Łaski | Blaser 308W | F/TR | tak | zm. 7 / st. 10 | zm. 7 / st. 11 |
32. | Zdzisław Ławniczek | Save 308 | F/TR | - | zm. 11 / st. 10 | |
33. | Zbigniew Maliński | Victrix 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 2 | zm. 9 / st. 2 |
34. | Zbigniew Maliński | Victrix 6BR | Open | tak | zm. 7 / st. 2 | zm. 10 / st. 2 |
35. | Mirosław Małek | NC RADO 6,5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 1 | zm. 9 / st. 1 |
36. | Adam Mossakowski | Nc rado 6,5×47 lap | Open | - | zm. 9 / st. 3 | |
37. | Petr Mothejl | DOLPHIN 284 Win | Open | tak | zm. 9 / st. 6 | zm. 9 / st. 6 |
38. | Mirosław MoĽdzierz | CZ 557 308 | F/TR | tak | zm. 10 / st. 12 | zm. 11 / st. 11 |
39. | Mindaugas Norbutas | NC-Rado 308 win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 6 | zm. 6 / st. 6 |
40. | Petr Novak | KELBLY 6.5x47 | Open | tak | zm. 10 / st. 6 | zm. 10 / st. 6 |
41. | Piotr Oleksy | NC Rado 6,5x47 | Open | tak | zm. 9 / st. 9 | zm. 7 / st. 7 |
42. | Piotr Oleksy | NC Rado 308 | F/TR | tak | zm. 8 / st. 9 | zm. 6 / st. 9 |
43. | Michał Olender | Barnard 6.5x55SE | Open | tak | zm. 9 / st. 4 | zm. 6 / st. 4 |
44. | Michał Olender | tikka t3x a1 308win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 4 | zm. 8 / st. 4 |
45. | Saulius Paknys | NC-Rado 308 win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 5 | zm. 6 / st. 2 |
46. | Marek Papros | Savage ftr 308win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 16 | zm. 11 / st. 12 |
47. | Andrzej Pi±tak | NC RADO 6.5X47 | Open | - | zm. 10 / st. 1 | |
48. | Jan Piotrowski | 6,5 | Open | - | zm. 6 / st. 11 | |
49. | Wiktor Piotrowski | Tikka 6,5 x 55 se | Open | - | zm. 6 / st. 10 | |
50. | Josef Prochazka | SURGEON 308Win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 7 | zm. 9 / st. 7 |
51. | Josef Prochazka | KELBLY 284 Win | Open | tak | zm. 9 / st. 7 | zm. 10 / st. 7 |
52. | Grzegorz Prochowicz | 6,5x47L | Open | tak | zm. 6 / st. 16 | zm. 10 / st. 12 |
53. | Tomasz Przyborowski | Sako TRG M10 308 win | F/TR | - | zm. 11 / st. 13 | |
54. | Marek Pyka | 308W | F/TR | tak | zm. 9 / st. 10 | zm. 7 / st. 10 |
55. | Bogdan Raczyński | 308 W | F/TR | tak | zm. 8 / st. 10 | zm. 8 / st. 10 |
56. | Mirosław Radecki | M63 6.5 X 55 SE | Open | tak | zm. 7 / st. 5 | zm. 8 / st. 5 |
57. | Michał Rogóż | Sabatti 308W | F/TR | tak | zm. 7 / st. 11 | zm. 8 / st. 7 |
58. | Jerzy Rozlucki | Sako TRG .308 | F/TR | tak | zm. 7 / st. 9 | zm. 7 / st. 9 |
59. | Michał Rużański | tikka 6,5x55se | Open | tak | zm. 11 / st. 11 | zm. 11 / st. 10 |
60. | Piotr Siezieniewski | NcRado kal. 6BR | Open | tak | zm. 9 / st. 16 | zm. 11 / st. 1 |
61. | Piotr Siezieniewski | Nc Rado 308Win | F/TR | tak | zm. 8 / st. 16 | zm. 10 / st. 1 |
62. | Włodzimierz Smyk | NC RADO .284 | Open | tak | zm. 9 / st. 11 | zm. 9 / st. 11 |
63. | Piotr Sroka | Sabatti STR .308 WIN | F/TR | - | zm. 10 / st. 9 | |
64. | Igor Stefanowski | 6,5x47 | Open | tak | zm. 6 / st. 2 | zm. 11 / st. 2 |
65. | Janusz Stępniewski | Carl Gustaw 6,5x55 SM | Open | tak | zm. 7 / st. 16 | zm. 8 / st. 12 |
66. | Artur Szczepaniak | Custom Lothar 6.5 | Open | - | zm. 8 / st. 4 | |
67. | Artur Szczepaniak | F/TR 308 Win | F/TR | tak | zm. 7 / st. 13 | zm. 6 / st. 3 |
68. | Michał Szczyrek | Sabatti Tactical .308Win | F/TR | tak | zm. 6 / st. 8 | zm. 7 / st. 3 |
69. | Adam Sztybór | NC RADO 6,5X47 | Open | tak | zm. 9 / st. 15 | zm. 6 / st. 11 |
70. | Michał ¦ledzik | NC RADO | F/TR | tak | zm. 11 / st. 5 | zm. 11 / st. 5 |
71. | Krzysztof Tuliński | Barnard 308 | F/TR | tak | zm. 11 / st. 8 | zm. 9 / st. 3 |
72. | Krzysztof Tuliński | Rado 6,5 | Open | tak | zm. 10 / st. 8 | zm. 11 / st. 8 |
73. | Adam Wardęcki | REMINGTON 700 KAL.308W | F/TR | - | zm. 7 / st. 1 | |
74. | Maciej Wielogórski | Blaser R8 308win | F/TR | tak | zm. 9 / st. 14 | zm. 7 / st. 2 |
75. | Joanna Wilkowska | Dolphin 6x47 L | Open | tak | zm. 7 / st. 7 | zm. 8 / st. 6 |
76. | Piotr Wilkowski | Dolphin 6x47 | Open | tak | zm. 6 / st. 7 | zm. 7 / st. 6 |
77. | Ireneusz Woszczek | Savage .308 WIN | F/TR | tak | zm. 7 / st. 8 | zm. 12 / st. 2 |
78. | Mariusz Wójcik | Savage 308 | F/TR | tak | zm. 6 / st. 13 | zm. 7 / st. 12 |
79. | Jakub Wyroba | 308Win NC RADO | F/TR | tak | zm. 11 / st. 16 | zm. 12 / st. 3 |
80. | Joanna Wyroba | Savage 10BA | F/TR | tak | zm. 11 / st. 15 | zm. 12 / st. 4 |
81. | Katarzyna Wyroba | Savage 12FTR | F/TR | tak | zm. 11 / st. 14 | zm. 12 / st. 5 |
82. | Iwona Wysokińska | 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 13 | zm. 9 / st. 8 |
83. | Iwona Wysokińska | 6 br | Open | tak | zm. 8 / st. 13 | zm. 8 / st. 8 |
84. | Maciej Wysokiński | 308 | F/TR | tak | zm. 9 / st. 8 | zm. 7 / st. 8 |
85. | Maciej Wysokiński | 6 br | Open | tak | zm. 8 / st. 8 | zm. 6 / st. 8 |
86. | Maria Ziomek | Savage 6 BR | Open | tak | zm. 7 / st. 12 | zm. 8 / st. 9 |
87. | Łukasz Żychiewicz | Savage F/TR .308 win | F/TR | tak | zm. 10 / st. 14 | zm. 10 / st. 3 |
Imię i Nazwisko | Broń i kaliber | 1000 yd | Stanowisko trójbój |
Stanowisko 1000 yd |
|
1. | Richard Benkovsky | R.Stanek, 7 WSM | tak | zm. 12 / st. 3 | zm. 13 / st. 3 |
2. | Robert Feliński | Savage | tak | zm. 12 / st. 12 | zm. 13 / st. 10 |
3. | Paweł Konecki | Keppeler FR 09 7mm Rem SAUM | tak | zm. 12 / st. 7 | zm. 12 / st. 7 |
4. | Piotr Królikowski | AXMC 338LM | tak | zm. 12 / st. 1 | zm. 13 / st. 1 |
5. | Piotr Lalik | 300 Norma Magnum | tak | zm. 12 / st. 6 | zm. 13 / st. 6 |
6. | Zenon Łaski | AX 338LM | tak | zm. 12 / st. 10 | zm. 12 / st. 10 |
7. | Petr Mothejl | DTA 338LM | tak | zm. 12 / st. 9 | zm. 13 / st. 7 |
8. | Piotr Onych | Janczewski 338 | tak | zm. 12 / st. 5 | zm. 13 / st. 5 |
9. | Dariusz Paliborek | CADEX 338LM | tak | zm. 12 / st. 8 | zm. 13 / st. 8 |
10. | Andrzej Pi±tak | Dolphin 338 LM | tak | zm. 12 / st. 4 | zm. 13 / st. 12 |
11. | Włodzimierz Smyk | UniqeAlpine .338 | tak | zm. 12 / st. 11 | zm. 13 / st. 11 |
12. | Ryszard Srokosz | SAVAGE 110BA .338 LM | tak | zm. 12 / st. 2 | zm. 13 / st. 2 |
13. | Kacper ¦lęzak | Ssg carbon 338lm | tak | zm. 10 / st. 10 | zm. 12 / st. 8 |
14. | Krzysztof Tuliński | Barnard 300WM | tak | zm. 12 / st. 16 | zm. 12 / st. 11 |
15. | Wiesław Wyroba | 338 LM | tak | zm. 12 / st. 14 | zm. 12 / st. 12 |
Seria | Data Godz. | Stanowisko, imię i nazwisko, klasa | Dwubój / Trójbój |
seria 1 | 07-04 07:45 |
1. Michał ¦ledzik (Semi-Auto)
2. Ryszard Srokosz (Semi-Auto) 3. Zbigniew Maliński (Semi-Auto) 4. Artur Kamiński (Semi-Auto) 5. Michał Jaroszyński-Wolfram (Semi-Auto) 6. Andrzej Pi±tak (Semi-Auto) 7. 8. Dariusz Paliborek (Semi-Auto) |
9. Dariusz Grzybowski (Semi-Auto)
10. Zenon Łaski (Semi-Auto) 11. Piotr Onych (Semi-Auto) 12. Roman Kurdziel (Semi-Auto) 13. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Semi-Auto) 14. Damian Bochyński (Semi-Auto) 15. Igor Stefanowski (Semi-Auto) 16. |
seria 2 | 07-04 08:25 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. 3. Aleksander Piotrowski (SniperOpen) 4. Piotr Lalik (SniperOpen) 5. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) 6. Piotr Wilkowski (SniperOpen) 7. Artur Szczepaniak (Sniper) 8. Jerzy Przepiórski (Sniper) |
9. Grzegorz Czajkowski (SniperOpen)
10. Marek Pyka (Sniper) 11. Saulius Paknys (Sniper) 12. Roman Kurdziel (SniperOpen) 13. Jan Małek (Sniper) 14. Jacek Dorszewicz (SniperOpen) 15. Adam Sztybór (SniperOpen) 16. Grzegorz Prochowicz (SniperOpen) |
seria 3 | 07-04 09:10 |
1. Marek Rydz (Sniper)
2. Piotr Królikowski (SniperOpen) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Zbigniew Maliński (Sniper) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper) 6. Joanna Wilkowska (SniperOpen) 7. Stanisław Karpiński (Sniper) 8. Dariusz Paliborek (SniperOpen) |
9. Grzegorz Czajkowski (Sniper)
10. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 11. Michał Rogóż (Sniper) 12. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Sniper) 13. Jerzy Krywult (Sniper) 14. Marek B±kowski (Sniper) 15. Grzegorz Leszczyński (Sniper) 16. Piotr Siezieniewski (Sniper) |
seria 4 | 07-04 09:55 |
1. Adam Wardęcki (SniperOpen)
2. Piotr Królikowski (Sniper) 3. Mirosław Małek (Sniper) 4. Krzysztof Dziadoń (Sniper) 5. Joanna Szczepańska (Sniper) 6. Andrzej Pi±tak (SniperOpen) 7. 8. Maciej Wysokiński (SniperOpen) |
9. Tomasz Drozd (Sniper)
10. Zenon Łaski (SniperOpen) 11. Andrzej Dziadoń (Sniper) 12. Damian Bochyński (Sniper) 13. Jakub Sidorowicz (Sniper) 14. Marek B±kowski (SniperOpen) 15. Piotr Kies (SniperOpen) 16. Piotr Siezieniewski (SniperOpen) |
seria 5 | 07-04 10:40 |
1. Zbigniew Hliwa (SniperOpen)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 3. Mirosław Małek (SniperOpen) 4. Zbigniew Maliński (SniperOpen) 5. Tomasz Kirczuk (Sniper) 6. Jerzy Rozlucki (Sniper) 7. Marek Ko¶la (SniperOpen) 8. Maciej Wysokiński (Sniper) |
9. Piotr Oleksy (Sniper)
10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Maria Ziomek (SniperOpen) 12. Josef Prochazka (Sniper) 13. Sławomir Mlicki (Sniper) 14. Dariusz Grzybowski (Sniper) 15. Maciej Wielogórski (Sniper) 16. Michał Szczyrek (SniperOpen) |
seria 6 | 07-04 11:25 |
1.
2. Igor Stefanowski (Open) 3. Stanisław Karpiński (F/TR) 4. Michał Garbień (Open) 5. Saulius Paknys (F/TR) 6. Mindaugas Norbutas (F/TR) 7. Piotr Wilkowski (Open) 8. Michał Szczyrek (F/TR) |
9. Grzegorz Czajkowski (F/TR)
10. Wiktor Piotrowski (Open) 11. Jan Piotrowski (Open) 12. Tomasz B±kowski (F/TR) 13. Mariusz Wójcik (F/TR) 14. Marek B±kowski (F/TR) 15. Jacek Dorszewicz (F/TR) 16. Grzegorz Prochowicz (Open) |
seria 7 | 07-04 12:32 |
1. Adam Wardęcki (F/TR)
2. Zbigniew Maliński (Open) 3. 4. Piotr Lalik (Open) 5. Mirosław Radecki (Open) 6. Krzysztof Kolasiński (F/TR) 7. Joanna Wilkowska (Open) 8. Ireneusz Woszczek (F/TR) |
9. Jerzy Rozlucki (F/TR)
10. Zenon Łaski (F/TR) 11. Michał Rogóż (F/TR) 12. Maria Ziomek (Open) 13. Artur Szczepaniak (F/TR) 14. Marek B±kowski (Open) 15. Jacek Dorszewicz (Open) 16. Janusz Stępniewski (Open) |
seria 8 | 07-04 13:39 |
1. Zbigniew Hliwa (Open)
2. Zbigniew Maliński (F/TR) 3. 4. Artur Szczepaniak (Open) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 6. Paweł Kolasiński (F/TR) 7. 8. Maciej Wysokiński (Open) |
9. Piotr Oleksy (F/TR)
10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (F/TR) 12. Roman Kurdziel (F/TR) 13. Iwona Wysokińska (Open) 14. Vladislavas Lemeąevas (Open) 15. Grzegorz Leszczyński (F/TR) 16. Piotr Siezieniewski (F/TR) |
seria 9 | 07-04 14:46 |
1. Mirosław Małek (Open)
2. Michał Harenża (Open) 3. Adam Mossakowski (Open) 4. Michał Olender (Open) 5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 6. Petr Mothejl (Open) 7. Josef Prochazka (Open) 8. Maciej Wysokiński (F/TR) |
9. Piotr Oleksy (Open)
10. Marek Pyka (F/TR) 11. Włodzimierz Smyk (Open) 12. Damian Bochyński (F/TR) 13. Iwona Wysokińska (F/TR) 14. Maciej Wielogórski (F/TR) 15. Adam Sztybór (Open) 16. Piotr Siezieniewski (Open) |
seria 10 | 07-04 15:53 |
1. Andrzej Pi±tak (Open)
2. Robert Feliński (F/TR) 3. Richard Benkovsky (Open) 4. Michał Olender (F/TR) 5. 6. Petr Novak (Open) 7. Josef Prochazka (F/TR) 8. Krzysztof Tuliński (Open) |
9. Piotr Sroka (F/TR)
10. Kacper ¦lęzak (Magnum) 11. Piotr Celmer (Open) 12. Mirosław MoĽdzierz (F/TR) 13. Marek Ko¶la (Open) 14. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 15. Marcin Kowalski (F/TR) 16. Marek Papros (F/TR) |
seria 11 | 07-04 17:00 |
1.
2. 3. Marcin Bednarkiewicz (F/TR) 4. Robert Hordyński (F/TR) 5. Michał ¦ledzik (F/TR) 6. Paweł Konecki (Open) 7. Tomasz Affet (F/TR) 8. Krzysztof Tuliński (F/TR) |
9.
10. Zdzisław Ławniczek (F/TR) 11. Michał Rużański (Open) 12. 13. Tomasz Przyborowski (F/TR) 14. Katarzyna Wyroba (F/TR) 15. Joanna Wyroba (F/TR) 16. Jakub Wyroba (F/TR) |
seria 12 | 07-04 18:07 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum) 3. Richard Benkovsky (Magnum) 4. Andrzej Pi±tak (Magnum) 5. Piotr Onych (Magnum) 6. Piotr Lalik (Magnum) 7. Paweł Konecki (Magnum) 8. Dariusz Paliborek (Magnum) |
9. Petr Mothejl (Magnum)
10. Zenon Łaski (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (Magnum) 12. Robert Feliński (Magnum) 13. 14. Wiesław Wyroba (Magnum) 15. 16. Krzysztof Tuliński (Magnum) |
07-04 19:14 | przerwa nocna | ||
Konkurencja 1000 yd | |||
seria 1 | 08-04 08:30 |
1. Rafał Walczowski (SniperOpen)
2. Ryszard Srokosz (SniperOpen) 3. Saulius Paknys (Sniper) 4. Zbigniew Maliński (Sniper) 5. Sylwiusz Bajraszewski (SniperOpen) 6. Michał Szczyrek (SniperOpen) |
7. Josef Prochazka (Sniper)
8. Maciej Wysokiński (SniperOpen) 9. Roman Kurdziel (SniperOpen) 10. Bogdan Raczyński (Sniper) 11. Grzegorz Leszczyński (Sniper) 12. Grzegorz Prochowicz (SniperOpen) |
seria 2 | 08-04 08:52 |
1.
2. 3. Janusz Stępniewski (SniperOpen) 4. Piotr Lalik (SniperOpen) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Sniper) 6. Marek Ko¶la (SniperOpen) |
7. Dariusz Grzybowski (Sniper)
8. Maciej Wysokiński (Sniper) 9. Damian Bochyński (Sniper) 10. Marek B±kowski (Sniper) 11. Adam Sztybór (SniperOpen) 12. Piotr Siezieniewski (Sniper) |
seria 3 | 08-04 09:14 |
1. Piotr Królikowski (SniperOpen)
2. Zbigniew Hliwa (SniperOpen) 3. Bartosz Łuczak (Sniper) 4. Krzysztof Dziadoń (Sniper) 5. Joanna Szczepańska (Sniper) 6. Piotr Wilkowski (SniperOpen) |
7. Andrzej Dziadoń (Sniper)
8. Jan Małek (Sniper) 9. Jerzy Krywult (Sniper) 10. Marek B±kowski (SniperOpen) 11. Jakub Sidorowicz (Sniper) 12. Piotr Siezieniewski (SniperOpen) |
seria 4 | 08-04 09:36 |
1. Piotr Królikowski (Sniper)
2. Piotr Kies (SniperOpen) 3. Mirosław Małek (Sniper) 4. Zbigniew Maliński (SniperOpen) 5. Tomasz Kirczuk (Sniper) 6. Joanna Wilkowska (SniperOpen) |
7. Dariusz Paliborek (SniperOpen)
8. Michał Rogóż (Sniper) 9. Piotr Oleksy (Sniper) 10. Sławomir Mlicki (Sniper) 11. Maria Ziomek (SniperOpen) 12. Jerzy Rozlucki (Sniper) |
seria 5 | 08-04 09:58 |
1.
2. Maciej Wielogórski (Sniper) 3. Marek Rydz (Sniper) 4. Jerzy Przepiórski (Sniper) 5. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (Sniper) 6. Zenon Łaski (SniperOpen) |
7. Adam Wardęcki (SniperOpen)
8. 9. 10. 11. 12. |
seria 6 | 08-04 10:20 |
1. Michał Harenża (Open)
2. Saulius Paknys (F/TR) 3. Artur Szczepaniak (F/TR) 4. Michał Olender (Open) 5. Sylwiusz Bajraszewski (Open) 6. Mindaugas Norbutas (F/TR) |
7.
8. Maciej Wysokiński (Open) 9. Piotr Oleksy (F/TR) 10. Tomasz B±kowski (F/TR) 11. Adam Sztybór (Open) 12. Roman Kurdziel (Open) |
seria 7 | 08-04 10:42 |
1. Robert Feliński (F/TR)
2. Maciej Wielogórski (F/TR) 3. Michał Szczyrek (F/TR) 4. 5. Sylwiusz Bajraszewski (F/TR) 6. Piotr Wilkowski (Open) |
7. Piotr Oleksy (Open)
8. Maciej Wysokiński (F/TR) 9. Jerzy Rozlucki (F/TR) 10. Marek Pyka (F/TR) 11. Zenon Łaski (F/TR) 12. Mariusz Wójcik (F/TR) |
seria 8 | 08-04 11:04 |
1.
2. Zbigniew Hliwa (Open) 3. Richard Benkovsky (Open) 4. Michał Olender (F/TR) 5. Mirosław Radecki (Open) 6. Joanna Wilkowska (Open) |
7. Michał Rogóż (F/TR)
8. Iwona Wysokińska (Open) 9. Maria Ziomek (Open) 10. Bogdan Raczyński (F/TR) 11. Vladislavas Lemeąevas (Open) 12. Janusz Stępniewski (Open) |
seria 9 | 08-04 11:26 |
1. Mirosław Małek (Open)
2. Zbigniew Maliński (F/TR) 3. Krzysztof Tuliński (F/TR) 4. 5. Marcin Kowalski (F/TR) 6. Petr Mothejl (Open) |
7. Josef Prochazka (F/TR)
8. Iwona Wysokińska (F/TR) 9. Anna Lubryczyńska-Bochyńska (F/TR) 10. Marek B±kowski (F/TR) 11. Włodzimierz Smyk (Open) 12. Grzegorz Leszczyński (F/TR) |
seria 10 | 08-04 11:48 |
1. Piotr Siezieniewski (F/TR)
2. Zbigniew Maliński (Open) 3. Łukasz Żychiewicz (F/TR) 4. Piotr Lalik (Open) 5. Piotr Celmer (Open) 6. Petr Novak (Open) |
7. Josef Prochazka (Open)
8. 9. Damian Bochyński (F/TR) 10. Marek B±kowski (Open) 11. Jacek Dorszewicz (Open) 12. Grzegorz Prochowicz (Open) |
seria 11 | 08-04 12:10 |
1. Piotr Siezieniewski (Open)
2. Igor Stefanowski (Open) 3. 4. 5. Michał ¦ledzik (F/TR) 6. Robert Hordyński (F/TR) |
7. Paweł Konecki (Open)
8. Krzysztof Tuliński (Open) 9. 10. Michał Rużański (Open) 11. Mirosław MoĽdzierz (F/TR) 12. Marek Papros (F/TR) |
seria 12 | 08-04 12:32 |
1. Marek Ko¶la (Open)
2. Ireneusz Woszczek (F/TR) 3. Jakub Wyroba (F/TR) 4. Joanna Wyroba (F/TR) 5. Katarzyna Wyroba (F/TR) 6. Marcin Bednarkiewicz (F/TR) |
7. Paweł Konecki (Magnum)
8. Kacper ¦lęzak (Magnum) 9. 10. Zenon Łaski (Magnum) 11. Krzysztof Tuliński (Magnum) 12. Wiesław Wyroba (Magnum) |
seria 13 | 08-04 12:54 |
1. Piotr Królikowski (Magnum)
2. Ryszard Srokosz (Magnum) 3. Richard Benkovsky (Magnum) 4. 5. Piotr Onych (Magnum) 6. Piotr Lalik (Magnum) |
7. Petr Mothejl (Magnum)
8. Dariusz Paliborek (Magnum) 9. 10. Robert Feliński (Magnum) 11. Włodzimierz Smyk (Magnum) 12. Andrzej Pi±tak (Magnum) |
08-04 13:16 | zakończenie strzelania |
Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Zawodnik | Klasa | Dwubój / Trójbój | 1000 yd | ||||
data godz. | seria | tor | data godz. | seria | tor | ||
Affet Tomasz | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 7 | |||
Bajraszewski Sylwiusz | F/TR | 07-04 14:46 | 9 | 5 | 08-04 10:42 | 7 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | Open | 07-04 13:39 | 8 | 5 | 08-04 10:20 | 6 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 5 | 08-04 08:52 | 2 | 5 |
Bajraszewski Sylwiusz | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 5 | 08-04 08:30 | 1 | 5 |
B±kowski Marek | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 14 | 08-04 11:26 | 9 | 10 |
B±kowski Marek | Open | 07-04 12:32 | 7 | 14 | 08-04 11:48 | 10 | 10 |
B±kowski Marek | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 14 | 08-04 08:52 | 2 | 10 |
B±kowski Marek | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 14 | 08-04 09:14 | 3 | 10 |
B±kowski Tomasz | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 12 | 08-04 10:20 | 6 | 10 |
Bednarkiewicz Marcin | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 3 | 08-04 12:32 | 12 | 6 |
Benkovsky Richard | Open | 07-04 15:53 | 10 | 3 | 08-04 11:04 | 8 | 3 |
Benkovsky Richard | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 3 | 08-04 12:54 | 13 | 3 |
Bochyński Damian | F/TR | 07-04 14:46 | 9 | 12 | 08-04 11:48 | 10 | 9 |
Bochyński Damian | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 14 | |||
Bochyński Damian | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 12 | 08-04 08:52 | 2 | 9 |
Celmer Piotr | Open | 07-04 15:53 | 10 | 11 | 08-04 11:48 | 10 | 5 |
Czajkowski Grzegorz | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 9 | |||
Czajkowski Grzegorz | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 9 | |||
Czajkowski Grzegorz | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 9 | |||
Dorszewicz Jacek | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 15 | |||
Dorszewicz Jacek | Open | 07-04 12:32 | 7 | 15 | 08-04 11:48 | 10 | 11 |
Dorszewicz Jacek | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 14 | |||
Drozd Tomasz | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 9 | |||
Dziadoń Andrzej | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 11 | 08-04 09:14 | 3 | 7 |
Dziadoń Krzysztof | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 4 | 08-04 09:14 | 3 | 4 |
Feliński Robert | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 2 | 08-04 10:42 | 7 | 1 |
Feliński Robert | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 12 | 08-04 12:54 | 13 | 10 |
Garbień Michał | Open | 07-04 11:25 | 6 | 4 | |||
Grzybowski Dariusz | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 9 | |||
Grzybowski Dariusz | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 14 | 08-04 08:52 | 2 | 7 |
Harenża Michał | Open | 07-04 14:46 | 9 | 2 | 08-04 10:20 | 6 | 1 |
Hliwa Zbigniew | Open | 07-04 13:39 | 8 | 1 | 08-04 11:04 | 8 | 2 |
Hliwa Zbigniew | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 1 | 08-04 09:14 | 3 | 2 |
Hordyński Robert | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 4 | 08-04 12:10 | 11 | 6 |
Jaroszyński-Wolfram Michał | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 5 | |||
Kamiński Artur | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 4 | |||
Karpiński Stanisław | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 3 | |||
Karpiński Stanisław | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 7 | |||
Kies Piotr | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 15 | 08-04 09:36 | 4 | 2 |
Kirczuk Tomasz | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 5 | 08-04 09:36 | 4 | 5 |
Kolasiński Krzysztof | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 6 | |||
Kolasiński Paweł | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 6 | |||
Konecki Paweł | Open | 07-04 17:00 | 11 | 6 | 08-04 12:10 | 11 | 7 |
Konecki Paweł | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 7 | 08-04 12:32 | 12 | 7 |
Ko¶la Marek | Open | 07-04 15:53 | 10 | 13 | 08-04 12:32 | 12 | 1 |
Ko¶la Marek | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 7 | 08-04 08:52 | 2 | 6 |
Kowalski Marcin | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 15 | 08-04 11:26 | 9 | 5 |
Królikowski Piotr | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 1 | 08-04 12:54 | 13 | 1 |
Królikowski Piotr | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 2 | 08-04 09:36 | 4 | 1 |
Królikowski Piotr | SniperOpen | 07-04 09:10 | 3 | 2 | 08-04 09:14 | 3 | 1 |
Krywult Jerzy | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 13 | 08-04 09:14 | 3 | 9 |
Kurdziel Roman | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 12 | |||
Kurdziel Roman | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 12 | |||
Kurdziel Roman | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 12 | 08-04 08:30 | 1 | 9 |
Lalik Piotr | Open | 07-04 12:32 | 7 | 4 | 08-04 11:48 | 10 | 4 |
Lalik Piotr | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 6 | 08-04 12:54 | 13 | 6 |
Lalik Piotr | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 4 | 08-04 08:52 | 2 | 4 |
Lemeąevas Vladislavas | Open | 07-04 13:39 | 8 | 14 | 08-04 11:04 | 8 | 11 |
Leszczyński Grzegorz | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 15 | 08-04 11:26 | 9 | 12 |
Leszczyński Grzegorz | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 15 | 08-04 08:30 | 1 | 11 |
Lubryczyńska-Bochyńska Anna | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 11 | 08-04 11:26 | 9 | 9 |
Lubryczyńska-Bochyńska Anna | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 13 | |||
Lubryczyńska-Bochyńska Anna | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 12 | 08-04 09:58 | 5 | 5 |
Łaski Zenon | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 10 | 08-04 10:42 | 7 | 11 |
Łaski Zenon | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 10 | 08-04 12:32 | 12 | 10 |
Łaski Zenon | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 10 | |||
Łaski Zenon | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 10 | 08-04 09:58 | 5 | 6 |
Ławniczek Zdzisław | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 10 | |||
Łuczak Bartosz | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 3 | 08-04 09:14 | 3 | 3 |
Maliński Zbigniew | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 2 | 08-04 11:26 | 9 | 2 |
Maliński Zbigniew | Open | 07-04 12:32 | 7 | 2 | 08-04 11:48 | 10 | 2 |
Maliński Zbigniew | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 3 | |||
Maliński Zbigniew | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 4 | 08-04 08:30 | 1 | 4 |
Maliński Zbigniew | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 4 | 08-04 09:36 | 4 | 4 |
Małek Jan | Sniper | 07-04 08:25 | 2 | 13 | 08-04 09:14 | 3 | 8 |
Małek Mirosław | Open | 07-04 14:46 | 9 | 1 | 08-04 11:26 | 9 | 1 |
Małek Mirosław | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 3 | 08-04 09:36 | 4 | 3 |
Małek Mirosław | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 3 | |||
Mlicki Sławomir | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 13 | 08-04 09:36 | 4 | 10 |
Mossakowski Adam | Open | 07-04 14:46 | 9 | 3 | |||
Mothejl Petr | Open | 07-04 14:46 | 9 | 6 | 08-04 11:26 | 9 | 6 |
Mothejl Petr | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 9 | 08-04 12:54 | 13 | 7 |
MoĽdzierz Mirosław | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 12 | 08-04 12:10 | 11 | 11 |
Norbutas Mindaugas | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 6 | 08-04 10:20 | 6 | 6 |
Novak Petr | Open | 07-04 15:53 | 10 | 6 | 08-04 11:48 | 10 | 6 |
Oleksy Piotr | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 9 | 08-04 10:20 | 6 | 9 |
Oleksy Piotr | Open | 07-04 14:46 | 9 | 9 | 08-04 10:42 | 7 | 7 |
Oleksy Piotr | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 9 | 08-04 09:36 | 4 | 9 |
Olender Michał | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 4 | 08-04 11:04 | 8 | 4 |
Olender Michał | Open | 07-04 14:46 | 9 | 4 | 08-04 10:20 | 6 | 4 |
Onych Piotr | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 5 | 08-04 12:54 | 13 | 5 |
Onych Piotr | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 11 | |||
Paknys Saulius | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 5 | 08-04 10:20 | 6 | 2 |
Paknys Saulius | Sniper | 07-04 08:25 | 2 | 11 | 08-04 08:30 | 1 | 3 |
Paliborek Dariusz | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 8 | 08-04 12:54 | 13 | 8 |
Paliborek Dariusz | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 8 | |||
Paliborek Dariusz | SniperOpen | 07-04 09:10 | 3 | 8 | 08-04 09:36 | 4 | 7 |
Papros Marek | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 16 | 08-04 12:10 | 11 | 12 |
Pi±tak Andrzej | Open | 07-04 15:53 | 10 | 1 | |||
Pi±tak Andrzej | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 4 | 08-04 12:54 | 13 | 12 |
Pi±tak Andrzej | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 6 | |||
Pi±tak Andrzej | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 6 | |||
Piotrowski Aleksander | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 3 | |||
Piotrowski Jan | Open | 07-04 11:25 | 6 | 11 | |||
Piotrowski Wiktor | Open | 07-04 11:25 | 6 | 10 | |||
Prochazka Josef | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 7 | 08-04 11:26 | 9 | 7 |
Prochazka Josef | Open | 07-04 14:46 | 9 | 7 | 08-04 11:48 | 10 | 7 |
Prochazka Josef | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 12 | 08-04 08:30 | 1 | 7 |
Prochowicz Grzegorz | Open | 07-04 11:25 | 6 | 16 | 08-04 11:48 | 10 | 12 |
Prochowicz Grzegorz | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 16 | 08-04 08:30 | 1 | 12 |
Przepiórski Jerzy | Sniper | 07-04 08:25 | 2 | 8 | 08-04 09:58 | 5 | 4 |
Przyborowski Tomasz | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 13 | |||
Pyka Marek | F/TR | 07-04 14:46 | 9 | 10 | 08-04 10:42 | 7 | 10 |
Pyka Marek | Sniper | 07-04 08:25 | 2 | 10 | |||
Raczyński Bogdan | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 10 | 08-04 11:04 | 8 | 10 |
Raczyński Bogdan | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 10 | 08-04 08:30 | 1 | 10 |
Radecki Mirosław | Open | 07-04 12:32 | 7 | 5 | 08-04 11:04 | 8 | 5 |
Rogóż Michał | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 11 | 08-04 11:04 | 8 | 7 |
Rogóż Michał | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 11 | 08-04 09:36 | 4 | 8 |
Rozlucki Jerzy | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 9 | 08-04 10:42 | 7 | 9 |
Rozlucki Jerzy | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 6 | 08-04 09:36 | 4 | 12 |
Rużański Michał | Open | 07-04 17:00 | 11 | 11 | 08-04 12:10 | 11 | 10 |
Rydz Marek | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 1 | 08-04 09:58 | 5 | 3 |
Sidorowicz Jakub | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 13 | 08-04 09:14 | 3 | 11 |
Siezieniewski Piotr | F/TR | 07-04 13:39 | 8 | 16 | 08-04 11:48 | 10 | 1 |
Siezieniewski Piotr | Open | 07-04 14:46 | 9 | 16 | 08-04 12:10 | 11 | 1 |
Siezieniewski Piotr | Sniper | 07-04 09:10 | 3 | 16 | 08-04 08:52 | 2 | 12 |
Siezieniewski Piotr | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 16 | 08-04 09:14 | 3 | 12 |
Smyk Włodzimierz | Open | 07-04 14:46 | 9 | 11 | 08-04 11:26 | 9 | 11 |
Smyk Włodzimierz | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 11 | 08-04 12:54 | 13 | 11 |
Sroka Piotr | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 9 | |||
Srokosz Ryszard | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 2 | 08-04 12:54 | 13 | 2 |
Srokosz Ryszard | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 2 | |||
Srokosz Ryszard | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 2 | 08-04 08:30 | 1 | 2 |
Stefanowski Igor | Open | 07-04 11:25 | 6 | 2 | 08-04 12:10 | 11 | 2 |
Stefanowski Igor | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 15 | |||
Stępniewski Janusz | Open | 07-04 12:32 | 7 | 16 | 08-04 11:04 | 8 | 12 |
Stępniewski Janusz | SniperOpen | 07-04 09:10 | 3 | 10 | 08-04 08:52 | 2 | 3 |
Szczepaniak Artur | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 13 | 08-04 10:20 | 6 | 3 |
Szczepaniak Artur | Open | 07-04 13:39 | 8 | 4 | |||
Szczepaniak Artur | Sniper | 07-04 08:25 | 2 | 7 | |||
Szczepańska Joanna | Sniper | 07-04 09:55 | 4 | 5 | 08-04 09:14 | 3 | 5 |
Szczyrek Michał | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 8 | 08-04 10:42 | 7 | 3 |
Szczyrek Michał | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 16 | 08-04 08:30 | 1 | 6 |
Sztybór Adam | Open | 07-04 14:46 | 9 | 15 | 08-04 10:20 | 6 | 11 |
Sztybór Adam | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 15 | 08-04 08:52 | 2 | 11 |
¦ledzik Michał | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 5 | 08-04 12:10 | 11 | 5 |
¦ledzik Michał | Semi-Auto | 07-04 07:45 | 1 | 1 | |||
¦lęzak Kacper | Magnum | 07-04 15:53 | 10 | 10 | 08-04 12:32 | 12 | 8 |
Tuliński Krzysztof | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 8 | 08-04 11:26 | 9 | 3 |
Tuliński Krzysztof | Open | 07-04 15:53 | 10 | 8 | 08-04 12:10 | 11 | 8 |
Tuliński Krzysztof | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 16 | 08-04 12:32 | 12 | 11 |
Walczowski Rafał | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 1 | 08-04 08:30 | 1 | 1 |
Wardęcki Adam | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 1 | |||
Wardęcki Adam | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 1 | 08-04 09:58 | 5 | 7 |
Wielogórski Maciej | F/TR | 07-04 14:46 | 9 | 14 | 08-04 10:42 | 7 | 2 |
Wielogórski Maciej | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 15 | 08-04 09:58 | 5 | 2 |
Wilkowska Joanna | Open | 07-04 12:32 | 7 | 7 | 08-04 11:04 | 8 | 6 |
Wilkowska Joanna | SniperOpen | 07-04 09:10 | 3 | 6 | 08-04 09:36 | 4 | 6 |
Wilkowski Piotr | Open | 07-04 11:25 | 6 | 7 | 08-04 10:42 | 7 | 6 |
Wilkowski Piotr | SniperOpen | 07-04 08:25 | 2 | 6 | 08-04 09:14 | 3 | 6 |
Woszczek Ireneusz | F/TR | 07-04 12:32 | 7 | 8 | 08-04 12:32 | 12 | 2 |
Wójcik Mariusz | F/TR | 07-04 11:25 | 6 | 13 | 08-04 10:42 | 7 | 12 |
Wyroba Jakub | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 16 | 08-04 12:32 | 12 | 3 |
Wyroba Joanna | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 15 | 08-04 12:32 | 12 | 4 |
Wyroba Katarzyna | F/TR | 07-04 17:00 | 11 | 14 | 08-04 12:32 | 12 | 5 |
Wyroba Wiesław | Magnum | 07-04 18:07 | 12 | 14 | 08-04 12:32 | 12 | 12 |
Wysokińska Iwona | F/TR | 07-04 14:46 | 9 | 13 | 08-04 11:26 | 9 | 8 |
Wysokińska Iwona | Open | 07-04 13:39 | 8 | 13 | 08-04 11:04 | 8 | 8 |
Wysokiński Maciej | F/TR | 07-04 14:46 | 9 | 8 | 08-04 10:42 | 7 | 8 |
Wysokiński Maciej | Open | 07-04 13:39 | 8 | 8 | 08-04 10:20 | 6 | 8 |
Wysokiński Maciej | Sniper | 07-04 10:40 | 5 | 8 | 08-04 08:52 | 2 | 8 |
Wysokiński Maciej | SniperOpen | 07-04 09:55 | 4 | 8 | 08-04 08:30 | 1 | 8 |
Ziomek Maria | Open | 07-04 12:32 | 7 | 12 | 08-04 11:04 | 8 | 9 |
Ziomek Maria | SniperOpen | 07-04 10:40 | 5 | 11 | 08-04 09:36 | 4 | 11 |
Żychiewicz Łukasz | F/TR | 07-04 15:53 | 10 | 14 | 08-04 11:48 | 10 | 3 | Wszystkie czasy s± orientacyjne i mog± ulec zmianie w trakcie rozgrywania zawodów. |
Wersja do druku